Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Ukraina w UE i NATO?
  Anucha o Nasz nowy, narodowy sport
  lewarek.pl o Raz na moście, raz pod mo…
  revers o Czy tragiczne losy gwiazd świa…
  Marucha o Wolne tematy (47 – …
  revers o Po decyzji Sądu Najwyższego…
  minka o Zamiast osądzać Rosję, Zachód…
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  minka o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Waldemar Łysiak o min. Giertychu

Posted by Marucha w dniu 2006-11-29 (Środa)

Tym razem wpis będzie składał się głównie z cytatów z artykułu znakomitego pisarza i felietonisty, Waldemara Łysiaka. Nie muszę dodawać, że zgadzam się z nim w 100 procentach.

Waldemar Łysiak

Zacznę od końca. Czy jeśli minister Roman Giertych ogłosi, że nie należy podpalać szkół, to „ludzie światli” (Salon) otworzą we wszystkich miastach sklepy z materiałami łatwopalnymi, postępowa młodzież będzie propagowała (demonstracjami) noszenie „koktajli Mołotowa” w tornistrach, a telewizje Polsat i TVN będą na okrągło wyświetlały instrukcje techniczne dla podpalaczy? Moje pytanie jest mniej absurdalne niż mogłoby się wydawać — absurdalna jest trwająca już kilka miesięcy kampania Salonu przeciwko inicjatywom tego człowieka zmierzającym do przywrócenia szkole jej tradycyjnej funkcji, vulgo: do wyhamowania szczeniackiego leseferyzmu i odpiekielnienia szkół. Romana Giertycha można jako polityka nie lubić, można się nie zgadzać z różnymi jego poglądami (np. endeckimi) i wypowiedziami, można wyśmiewać jego wpadki czy lapsusy (których, notabene, jak świat światem, żaden polityk nie uniknął), lecz kontestowanie jego starań reaktywujących patriotyzm to bandycka antypolskość, zaś wrzask przeciwko jego reformom mającym zdyscyplinować i uprzyzwoicić życie wewnątrzszkolne to klaka dla Lucyfera. Normalna robota Salonu. Nikt inny bowiem, tylko lewicowo–libertyńskie kręgi opiniotwórcze, którym już dawno temu dałem nazwę Salon, swoim terrorem medialnym tudzież socjotechnicznym wszczepiły kulturze Zachodu (w drugiej połowie XX wieku) degeneracyjny model obyczajowy, pragnący osłabić chrześcijaństwo i będący hańbą ludzkości. Wszczepiły swoją „tolerancją” (dla wszelkich zboczeń, wynaturzeń, dewiacji i zbrodni), swoim postępem” (antypostępem, nową odmianą barbarzyństwa), swoim relatywizmem moralnym, faryzeizmem, postmodernizmem i rozmaitą lewacką hucpą. Trudno, żeby smarkateria nie zamieniała szkoły w bydlęco–chuligański sabat, gdy codziennie jest karmiona przez media elektroniczne i gry komputerowe ciężką pornografią, brutalizmem, gwałtem i zwyrodnieniem.
(…)
Szkoła publiczna nie musi być igrzyskiem diabła, areną chuligańską i narkotykową — wystarczy zaprowadzić w niej (przywrócić, dawniej tak było) elementarną dyscyplinę, zdrowe relacje pedagog–uczeń (szacunek itp.), sensowne wymagania co do postępów, prawidłową gradację norm i ocen, et cetera. Lecz temu przeciwstawia się mocarny inteligencki (pseudointeligencki) Salon, broniąc arcypostępowych „praw ucznia”, które w dzisiejszym świecie terroryzowanym przez tolerastów oznaczają leseferyzm typu „róbta co chceta”. Aktualną modą, którą szerzy zachodni Salon, jest tzw. „kultura wysokiej samooceny ucznia”, czyli prawo ucznia do samodzielnego oceniania swoich szkolnych wyników i zachowań, co znaczy (upraszczając), że nawet debila, patentowanego lenia, żula i tumiwisielca nie wolno karcić bądź przymuszać do czegokolwiek, bo jego „odmienność” winna być respektowana i premiowana nie gorzej niż wysiłek prymusów, inaczej jego prawa byłyby łamane, a to ubliżałoby kultowi nadrzędnemu — kultowi „tolerancji”.
(…)
Mało mnie obchodzi czy chcący wyleczyć polską szkołę Giertych działa koniunkturalnie, czy z potrzeby rozumu i serca — ważne, że chce. Wreszcie ktoś chce! Każdy, kto mu w tym przeszkadza, to nikczemnik.

Waldemar Łysiak

Cały artykuł: http://www.gazetapolska.pl/?module=content&article_id=1623

Komentarzy 45 do “Waldemar Łysiak o min. Giertychu”

 1. Jahalinka said

  Nic dodac nic ujac.W tym kontekscie zaskakuje i niepokoi wypowiedz Pana Premiera J.Kaczynskiego odnosnie K. Marcinkiewicza w roli ewentualnego ministra oswiaty!?

 2. Demaskator said

  Proszę oddzielić dwie sprawy. To co Giertych jako minister proponuje i to co Giertych jako człowiek prezentuje swoją osobą. O ile zgodzę się z tym że jego decyzje dotyczące edukacji są słuszne i potrzebne to jestem zdecydowanie przeciwny by na tym stanowisku był człowiek który z etyką nie ma prawie nic wspólnego a kłamstwo jest jednym z jego najmocniejszych argumentów. Nie jest to dobry wzór do naśladowania dla młodzieży. Ona chciała by aby osoba która mówi o prawdzie i etycznym postępowaniu sama taką była.

  Taką wypowiedź zamieściłem na WPolonii kilka miesięcy temu gdzie następnie zostałem za nią zmieszany z błotem, nazwany przez cenzora „niemieckim stypendystą” a następnie zablokowanym.

 3. Marucha said

  Nie ma Pan żadnych argumentów na poparcie swej tezy o niemoralności Giertycha i jego kłamstwach.

 4. tad said

  Popieram działania ministra Romana Giertycha. Najwyższy czas by szkoła uczyła prawdy, kultury i patriotyzmu. Nie interesują mnie prywatne sprawy pana Giertycha. Za mało było karności w szkołach. Stąd narkotyki, znieważanie nauczycieli, palenie i picie. Niezbędna jest zmiana podejscia nauczycieli. Kiedy uczeń pali papierosy za bramą szkoły nauczyciel nie reaguje. Obok prawie każdej szkoły widok ten sam. Sam ścigałem uczniów po 10-12 lat, którzy palili za szkołą, zwracałem uwagę pedagogom, że w innej szkole ich dzieci też wychodzą za bramę i nikt nie reaguje. W pewnym stopniu część grona pedagogicznego jest „chora”. Potrzebne są zmiany w kadrze kierowniczej. Ilu nauczycieli jest patriotami ? Może ktoś mi spróbuje odpowiedzieć. Dziękuję .

 5. Demaskator said

  Panie Marucha w tym momencie mnie delikatnie obrażasz. Co zaś się tyczy Giertycha to powtórze że jest to wierutny kłamca i lawirant.

 6. hendryxen said

  No. Zgadzam się w poglądach z p. Waldemarem Łysiakiem. Jak kto nie wierzy jak to jest w dzisiejszej polskiej szkole to niech tam pójdzie, niech zobaczy co robi młodzież na przerwie, w kiblu, nawet na lekcjach, pod szkołą itp. Tylko niech później nie mówi że nie wierzy w to co widział. Szczególnie zalecam taką dyskretną wizytę tym mamusiom i tatusiom, którzy twierdzą że ich synalek lub córeczka to chodzące anioły. A jak by tak zajrzeli dyskotekowego kibla to by im się świat wywrócił do góry nogami. No chyba żeby znowu nie uwierzyli własnym oczom i uszom.

 7. Emigrant said

  Marucha – ale ty i Lysiak jestescie zalosni. Zycie i swiat idzie dalej a wy jak te pieski ujadacie wkolko to samo. Za kilka miesiecy p. Minister G. jak i caly ten oblakany kabaret zwany PisoLPR bedzie tylko zlym wspomnieniem.

 8. hendryxen said

  Ty Emigrant, jesteś głupi jak but radzieckiego żołnierza.

 9. Marucha said

  Emigrancie, po pierwsze – nie jestem entuzjastą PiS.

 10. Widget said

  Jedno jest pewne: świat nie stoi w miejscu. To co było proste 100 albo jeszcze 50 lat temu dzisiaj jest często nie do pokonania. Oczywiście szkoła powinna być szkołą a nie wylęgarnią chuliganów. Szkoła powinna uczyć i wychowywać. Tylko, że w szkole pracują tylko ludzie. Ponoć ci, którzy mieli trochę oleju w głowie już dawno wyjechali z tego kraju… Ale szkoła też nigdy nie będzie w stanie zastąpić rodziców. A wychowanie rozpoczyna się w domu i to od najmłodszych lat. Poza tym teraz to już inne czasy niż te 100 czy 50 lat temu. Nietzsche chyba był prorokiem bo już za swoich czasów przepowiadał przewartościowanie wszystkich wartości. Żyjemy w czasach postmodernizmu, rozkochaliśmy się w swoim „ja”, zakosztowaliśmy wolności bez odpowiedzialności, odkryliśmy, że prawda to nie tylko zgodność rzeczy z rzeczywistością, a życie nie jest wartością samą w sobie – liczy się nie tylko życie ale i jakość życia. Takich „naszych wartości” jest dużo więcej i nie sposób je teraz wszystkie wyliczyć. Nasze dzieci uczą się od nas. To my wcześniej zaczęliśmy przekraczać zakazy i granice. Dlaczego dziwimy się teraz że młodzież brnie w tym jeszcze dalej? Oni tylko odkrywają możliwości jakie im daliśmy. Takie czasy. Jest TV, Internet, narkotyki na przerwie… I nic tu ne pomogą biadolenia i nawoływania o przywrócenie dyscypliny. Ale ten pęd ku samozniszczeniu trzeba jak naszybciej zatrzymać. Giertych może wielu ludziom się nie podobać, ale był on piewszy, który rozpoczął naprawę polskiej szkoły. Pewnie że ma wady i można go nielubić, ale z całą pewnością należy mu się szacunek za to co robi (lub próbuje robić). Jak nie on to kto? Póki co innego takiego nie widać, słychać tylko ujadanie psów. Niech więc sobie szczekają a karawana niech jedzie dalej. Póki jeszcze może…

 11. rodak said

  Tak,ten zwrot który zapoczątkował min.R. Giertych w szkolnictwie jest właściwy.Wspierajmy go na wszelki możliwy sposób i módlmy się aby przywracanie normalności w szkole nabrało tempa, zahamowało to co było dotąd niewłaściwe.Myślę,że my rodzice możemy w tym zakresie dużo pomóc ministrowi.Uważam,że to nasz patriotyczny, polski obowiązek. Powróćmy w naszych rodzinach do tych wartości, które niezależnie od czasu są uniwersalne i wnoszą dobro w życie nasze, naszych dzieci i społeczeństwa. Te zasady są znane większości rodziców, bo wywodzą się z Dekalogu, z którym Polska związana jest od 966 roku.Do odpowiedniego ustawodawstwa w tym obszarze powinien dojść dobór właściwej kadry nauczycielskiej, która jest dzisiaj, w dużym stopniu,tzw.”wykształciuchami” bez charakteru, patriotyzmu, moralności, skażona tandetnymi naleciałościami beralno-libertyńskimi i zanadto sfeminizowana .Sam byłem nauczycielem i coś wiem na ten temat.Aby to realizować musimy mieć u władzy Polaków wyznających w praktyce wskazane wartości i żyjących nimi.W przypadku przeciwnym tylko Pan Bóg nam będzie mógł jedynie pomóc wobec naszej niemocy,głupoty i bezradności.

 12. PL said

  Słusznie. Czy się lubi, czy nie lubi min. Giertycha, jego poczynania względem szkoły są w 100% słuszne.

 13. Ajka-Majka said

  Pan Roman Giertych jest nalepszym ministrem edukacji od czasow obalenia systemu komunistycznego. Chce podkreslic jego zaslugi w przywroceniu patriotycznych lektor obowiazkowych, a wycofanych nie wiadomo’ kiedy i przez kogo’? Moze ktos z Panstwa ma dokladne informacje?
  Z pozdrowieniem dla Pana Gajowego!
  P.S.
  A czy Panska Gajowka jest z modrzewiowego drewna?

 14. Marucha said

  Oczywiście. W ogóle Roman Giertych jest pierwszym polskim ministrem edukacji od roku 1939 roku. Za to nienawidzi go zarówno postkomusza mierzwa z ZNP, jak i beznarodowcy-liberałowie – oraz bezmózga młodzież, podpuszczana do różnych „protestów” przez starych s…synów.
  PS: Gajówka jest z drzewa sosnowego, modrzewi coraz mniej…

 15. letniapanna said

  trzymam kciuki za Giertycha

 16. Marucha said

  Mam wiele zastrzeżeń do min. Giertycha, ale to co stara się robić w szkolnictwie, zasługuje na poparcie.

 17. Konrad said

  Giertych jest prawdziwym Polakiem stad jest tak znienawidzony przez Zydow i Salon. Teraz mamy zydowke Hallowa za ktora stoi zyd i mason Olek Hall. Media zydowskie wychawalaja Halowa i jej dzialania. A Polacy nic nie rozumieja wpatrzeni w tube telewizora.

 18. szary said

  Łysiak jest mistrzem obserwacji i celnej riposty,tylko co z tego kiedy niewiele osób rozumie tradycyjny patriotyzm.Ba,wiekszość niemalże pluje na swój naród,a tolerancjonizm poszerza granice swojej degrengolady coraz bardziej.Giertych wrócił do adwokatury ,mundurki do kosza,a prawa ucznia coraz bardziej się rozrastają.Za głupote naszych czasów,bekną nasze dziatwy.Cała siła w odpowiedzialnych rodzicach.Problemem Giertycha była niestety polityczna przyjażń z burakiem lepperem.To akurat mam mu za złe,że jako inteligentny człowiek wszedł w układy z Dyzmą.
  Wstyd
  P.S.prosze nie pisać,że nie miał wyjścia-to bzdura

 19. Konrad said

  Problem Giertycha byl taki ze mial cale zydowsko-masonskie media przeciw sobie, lacznie z koszernym Radiem Maryja i TV Trwam. A ludzie mysla tak jak powie im telewizor. Stad nie lubia Giertycha, ale nie wiedza dlaczego. Telewizor daje pole do ogromnej manipulacji nie tylko swiadomoscia, ale podswiadomoscia czlowieka. Mozna przykladowo w co 16 klatke filmowa wstawic napis „nienawidze Giertycha”, oko tego nie wylapie ale w podswiadomosci sie zakoduje. Jest to tylko jeden przyklad z wielu mozliwych jak manipuluje sie telewizorem. Stad ten kto nie oglada telewizora ma szanse na znalezienie prawdy, inaczej zostanie zaprogramowany jak robot. A Lepper nie jest az takim burakiem jakim zrobily go media.

 20. […] Waldemar Łysiak – źródło […]

 21. Maruisz1 said

  Panie emigrancie…
  po pańskiej (celowo z małej litery – chociaż nie wiem, czy Emigrant będzie wiedział o co chodzi) wypowiedzi wiem jedno… nie mamy (my, Polacy-patrioci-myślący) o czym z tobą gadać… po prostu nie zrozumiesz przesłania…

 22. zbyszek said

  Mariusz1-za tą wypowiedz nazwać cię debilem to dobrodziejstwo dla ciebie.

 23. aga said

  Pomimo wszystkie bledy jakie popelnil jako polityk / do niektorych byl przymuszony przez kalksteina -Jedwabne,glupie wywiady w gownie wybiorczym,etc./ Giertych byla najlepszym Ministrem Edukacji od 1945 r.I jak mowi pani Prof.Anna Raźny – jako nauczyciel akademicki chcialabym miec takich studentównie zwracajmy uwagi na szczegóły ale na to czym przejdzie do historii – dyscyplina,mundurki LEKTURY. a w sejmie jedyna partia przeciwko napa sci na Irak,becikowe,walka o Zmiane 38 artk konstytucjo od poczęcia do naturalnej smierci ,co zablokowal PiS.

 24. Ja said

  Był dobrym ministrem edukacji, ale Salon robił m.in. na niego nagonkę medialną. Pamiętacie co się działo w „naszych” TV. To była okropna propadanda i chora manipulacja. Jak widać ludzie nie myślą i przyjmują papkę z telewizora. Rząd upadł! Cel się powiódł. Giertych dobrze chciał, ale nie dali mu wprowadzić reform do szkolnictwa. Edukacja ma być mierna i zero dyscypliny. Moje dzieci do takiej szkoły nie pójdą! Obecnie już media nie atakują koalicji PO-PSL. Widać, że są dla Salonu nie szkodliwi.

 25. PAP said

  Póki co, to czapa LPR u musi rozwiązać problem z bankiem nomen omen Wielkopolskim.

  Glosowałem na LPR ale na skład z jakim wystartowano w wyborach, poprzednich, do parlamentu. Polityka to nie przedszkole, więc ta czystka powyborcza, ludzi dojrzałych, doświadczonych, na wierną ale bierną młódź, to była celowa robota. Tego postępowania nie da się inaczej wytłumaczyć i nie da się do niego POwrócić.

 26. Jerry Stachowicz said

  Szanowni Panstwo. Poszukuje adresu do kontaktu z Waldemarem Lysiakiem,

  Jaroslaw ze Stanow Zjednoczonych
  ikarjs@wp.pl

 27. Antek said

  Ten Demaskator to bredzi jak najęty.

 28. cynikpunk said

  to co sie dzieje z w dzisiejszych szkolach to hanba. sam aniolem nie bylem, ale jako chuligani mielismy jednak swoj honor oraz szacunek do nauczycieli. nauka w szkole powinna obejmowac tematy patriotyzmu (nie mylic z nacjonalizmem) i uswiadamiac uczniow czym jest nasz kraj i jaka mial przeszlosc. mysle, ze prawo ucznia jest obecnie zbyt liberalne a podejscie nauczycieli za miekkie. oczywisce „bez mundurkow” ale za to zwiekszona dyscyplina… (tekst usunięty ze względu na wulgarność – admin)

 29. Oliwiaa said

  Polak Roman Giertych byl najlepszym Ministrem Edukacji Narodowej od roku 1939. Zostal zniszczony przez Zydow.

 30. Przedslaw said

  Panie Gajowy Marucha!

  Czy Pan spi? Niech Pan przeczyta wpis #28 podpisany „cynikpunk’.
  Czy Panu zalezy na tym aby „Dziennik Gajowego Maruchy” stal sie kloaka z odchodami wykojencow, przyglupow i prowokatorow na wzor chocby Onetu lub Interii?

  Panie Marucha, ja wybieram czyste powietrze, a nie smrod i mysle ze podobnie uwaza wiekszosc uczestnikow prowadzonego przez Pana forum. Kto ma kloake w mozgu i z geby mu cuchnie niech idzie do szamba i tam wywala swoje „przemyslenia”.

 31. cynikpunk said

  to jest forum i wolno mowic co sie chce. a jak sa slowa zbyt ostre to dziala cenzura (jak w moim przypadku)….

  Mówić, co się chce i jak się chce można tylko na własnym forum – admin,

 32. cynikpunk said

  cyt. „Mówić, co się chce i jak się chce można tylko na własnym forum – admin,”

  zaraz, zaraz… forum jest dostepne wszystkim. jak wam sie nie podoba siarczysty jezyk to sobie cenzurujcie – nie ma sprawy. ale nie bede udawal, ze mam dobre zdanie o giertychu skoro znam kilka wstretnych faktow z jego zycia. nie naleze do jego adoratorow (czy wam sie to podoba czy nie) i nie uwazam by bylo cos niewlasciwego o ich przypomnieniu/uswiadomieniu innym internautom. takiego mielismy ministra niestety. jezeli uwazacie, ze powinienem go tutaj jedynie blogoslawic to nigdy juz tutaj nie zajrze chociaz lubie lysiaka i staram sie sledzic jego ruchy. sa inne strony z tym facetem, gdzie nie ma pochlebcow i cenzorow (jak za komuny – sic!!)

 33. opornik said

  Jako opornik nie mam zaufania do nikogo,a pan Łysiak wyraził kilka twierdzeń, które są dla mnie nie do przyjęcia. Podam DWA.
  Kaczyńscy to najbardziej krystalicznie czyści politycy w całej sferze polityki polskiej.
  Prezydent Regan to wielki autor ratunku Polski Solidarnej!
  Te dwie tezy dyskwalifikują pana Ł dokumentnie.
  Bo czy Kaczyńscy to Polacy???!
  A czy Regan to katolik ???!
  Błądzić każdy może , jeden lepiej a inny gorzej, ale na końcu błądzenia drogi spytają; czyś aby nie uległ kłamstwu do połowy?!
  Giertych Jędrzej dał 1000 Lat Narodu Polskiego-syn Maciej Opokę w Kraju-syn Wojciech teologiem nadwornym Papieża BXVI- wnuk już całkiem w sosie Opus Dei niby przyjemny a w gardle pali jak trucizna.
  Człowiek człowiekowi nie równy, a syn Ojca niegodny.
  Chyba że nie znamy Ewangelii…
  to i wtedy wszystko równo.

 34. Najlepszy said

  ” …Te dwie tezy dyskwalifikują pana Ł dokumentnie.”

  Tezy nieważne. Mądra z Pan głowa Panie Opornik.

 35. Gorecki said

  ad 01 Demastator

  Zamiast tylko wlasna osoba, do tego nieudacznie, argumentowac, to moze cos kontretnego dla potwierdzenie takich twierdzen ?!

 36. Brat Dioskur said

  ad35.
  Retoryka Demaskatora wydaje mi sie skads znajoma….Juz przejezdzal sie on po Giertychu na innych portalach ,tylko pod innym nickiem.Prawdopodobnie mamy tu do czynienia z odtraconym aniolem,czyli dzialaczem LPR-u ,ktory zamiast sluchac lidera sam probowal grac wodzusia.Takich „geniuszy” z bulawa w plecaku Roman slusznie wycinal majac dodatkowo na karku naslana agenture i trzeba tez pamietac ,ze „nietutejsi” nie mogli mu wybaczyc ,ze jest wnukiem Wielkiego Jedrzeja.

 37. ryszard said

  Ciekawy artykuł mimo, że już minęło trochę czasu…

 38. Mateusz said

  Pan Łysiak ma 100% racji. Dziękuję za ten artykuł.

 39. usama-ibn-laden said

  w pierwszym szeregu walki z Giertychem była m.in. postępowa obrończyni praw pederastów, minister tego samego rządu, niejaka Kluzik-Rostkowska, czy jak tam zwie się naprawdę, teraz porzuciła ona swego patrona Kalksteina i stworzyła własną partyjkę – prawdziwa walka frakcyjna w żydoPOPiSie, jak trockiści ze stalinowcami, bucharinowcami etc.

 40. zoska said

  Wszystkim zaślepionym i niedoinformowanym polecam artykuł Henryka Pająka Dwa pochówki,jedna zdrada.
  To pomoże niektórym „upartym głowom” zrozumieć, dlaczego Giertych musiał „odejść”.

 41. Krzysztof M said

  Ad. 40

  A to link do prelekcji Henryka Pająka:

  http://suwerennosc.blogspot.com/2010/07/henryk-pajak-dwa-pochowki-jedna-hanba.html

 42. osoba prywatna said

  Wielka szkoda, ze tak malo mowi sie o panu Waldemarze Lysiaku, nawet tu, na internecie. Sam osobiscie na nim nie pisuje, bo jak powiedzial kilka ladnych lat temu – do komputera sie nie zbliza. Jest na szczescie mnostwo jego wspanialych ksiazek, ktore kazdy prawdziwy Polak powinien przeczytac i trzymac na polce. A niektore, powinny stac sie w szkole obowiazkowymi lekturami.

 43. Krzysztof M said

  Ad. 42

  A jak tam stosunek Łysiaka do Napoleona i Piłsudskiego?

 44. osoba prywatna said

  Ad. 43

  Z ksiazek ktore napisal Lysiak o Napoleonie , a wydaje mi sie , ze wiedze ma w tym temacie mocno ugruntowana, ( dodam jak malo kto ) popieram go w calej rozciaglosci. Pewnie kazdemu mozna cos wytknac, ale czyz sa ludzie doskonali?

 45. sono said

  Lysiak ma duzo racji, jak zwykle. Ciekawe ,ze nzwiazal tez to Lucyfera. Jak juz wspominalam pare razy wczesniej przy roznych okazyjach, obecna ,globalna, „saloonowa elita” wyznaje ideologie Lucyferianizmu.
  To nie sa mrzonki i gadanie scietej glowy, ale fakt. I te zboczona ideologie Lucyfeianizmu, ( czyli antyteza chrzescijanstwa, promowanie antywartosci, anty-przykazan)promuja od lat wielu, na calym swiecie, na roznych frontach. Jest ona glownie nakierowana na mlodziez i dzieci, bo wiadomo przyszle pokolenia i najlatwiejsze do urobienia.
  Co jest przykre to fakt, ze barany, owce ,czyli inaczej zwykli zjadacze chleba , czyli my, tego nie widza i daja sie wodzic rozmaitym lucyferianom na postronku na prawo i lewo. Co wiecej zwykli zjadacze chleba czesto bardzo aktywnie pozwalaja lucyfeferianom realizowac ich niecne plany.
  Zwykli zjadacze chleba zakupuja dzieciom i mlodziezy lucyferianskie gry komputerowe,lucyferianska muzyke
  ( pop music, rock, metal), biora na lucyferianskie filmy, kupuja lucyferianskie ksiazki, zezwalaja lub
  przymykaja oczy na takie czy inne zachowania, stroje, przyjemnosci. I jeszcze sie oburza jak ktos to naziwe lucyferianskie. No bo wszyscy tak robia, to czytaja, tego sluchaja to wobec tego nie moze byc to lucyferianskie. Nic sie dzieje bez naszego przywolenia. Sami wykreowalismy sobie tak rzeczywistosc i albo sami ja zmienimy ,albo ona nas wkrotce calkowicie zzere. Bo celem lucyferianskiej rzeczywistosci jest degradacja, upodlenie i ostatecznie, zniszczenie czlowieka.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: