Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Polacy – ludobójcami.

Posted by Marucha w dniu 2007-12-02 (Niedziela)

Tzw. media obszernie nagłośniły wypadki w wiosce Nangar Khel w Afganistanie, gdzie kilku polskich żołnierzy miało dopuścić się ludobójstwa. Jeszcze nic nie zostało wyjaśnione, jeszcze nie zapadły, o ile w ogóle zapadną, jakiekolwiek wyroki – a już „międzynarodowa” (dawniej zwana po prostu żydowską) prasa ogłosiła ich winnymi zbrodni.

Podobne wypadki zdarzyły się żołnierzom z Danii, Holandii, Szwecji; Amerykanie mają ich na sumieniu dziesiątki. Jeśli zaś chodzi o Izrael,  to właściwie do wyjątków należą ichnie operacje wojskowe, które zbrodnią nie są.

Dlaczego więc akurat wypadkom z udziałem polskich żołnierzy poświęcono tyle uwagi i nadano tak wielki rozgłos? Czy nie dlatego, że chodzi o przyobiecane Polsce przez „diasporę” upokarzanie na arenie międzynarodowej? Polscy żołnierze nigdy jeszcze nie splamili rąk krwią niewinnych cywilów, więc trzeba to czym prędzej zmienić.

Miejmy nadzieję, iż werdykt sądu będzie sprawiedliwy – a w razie uniewinnienia żołnierzy „miedzynarodowe media” również to nagłośnią.

Komentarze 3 do “Polacy – ludobójcami.”

  1. […] Original post by Marucha […]

  2. […] Original post by Marucha […]

  3. Black Hawk said

    Czy złapana wczoraj w Kabulu Afganka z bombą pod kiecą to żołnierka talibska czy osoba cywilna???Jakby ją zastrzelono to wyli by wszyscy pacyfiści i obłudnicy,że zabito osobę cywilną,w dodatku kobietę i pewnie czyjąś matkę.Co na to ci prokuratorzy i oskarżyciele?.Tam się,w mundurach (Talibowie) nie chodzi,po strzelaniu,kałach pod kiecę i jestem cywilem.Kiedy ta prawda dotrze do jełopów.

Sorry, the comment form is closed at this time.