Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Ale dlaczego? o Nie ma króla bez Boga
  Boydar o Przestańcie kłamać!
  Kwal o Wolne tematy (46 – …
  Olo o Wenezuelskie złoto „utknęło” w…
  Krzysztof M o Wenezuelskie złoto „utknęło” w…
  Krzysztof M o Wenezuelskie złoto „utknęło” w…
  UZA o Przestańcie kłamać!
  Boydar o Wolne tematy (46 – …
  Krzysztof M o Towarzysze i towarzyszki! Oraz…
  Boydar o Wenezuelskie złoto „utknęło” w…
  Olo o Bill Gates twierdzi, że „przek…
  Olo o Wenezuelskie złoto „utknęło” w…
  Kar o Bill Gates twierdzi, że „przek…
  Boydar o Bill Gates twierdzi, że „przek…
  Boydar o Przestańcie kłamać!
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 517 obserwujących.

Chad Powers – Hitler, Żydzi i rabin Lapin

Posted by Marucha w dniu 2008-04-05 (Sobota)

“Chyba tylko jakiś świeży imigrant z Mongolii nie jest świadom roli, jaką ludzie noszący żydowskie nazwiska odgrywają w wulgaryzowaniu naszej kultury. Prawie każdy Amerykanin, zdaje sobie z tego sprawę, ale z uprzejmości nie mówi o tym głośno”.
Rabin Daniel Lapin “Our Worst Enemy,” Toward Tradition, January 20, 2005 r.

W naszej “wolnej”, zachodniej “demokracji” można bezkarnie znieważać Papieża, proroka Mahometa lub nawet samego Boga, rzucając oszczerstwa i oczerniając każdą “świętą krowę” (nie wyłączając hinduskiej). Jedyną transcendentną, niepodważalną świętością, poza zasięgiem publicznej krytyki, pozostaje Holocaust. W conajmniej siedmiu zachodnich państwach każdego można ukarać lub nawet posadzić w więzieniu za “poddawanie w wątpliwość” lub nawet “trywializację” Holocaustu. Stał się on obsesją Żydów, którzy uzurpują sobie prawo do uznania go za największe nieszczęście ludzkości, mimo że w czasie II wojny światowej zginęło conajmniej 64 miliony ludzi.

Dla zrozumienia zjawiska wyniesienia Holocaustu na piedestał zachodniej cywilizacji, warto tutaj przypomnieć starą mądrość, która mówi, że “w każdej kulturze można zdobyć rzeczywistą siłę poprzez istnienie zakazanych spraw, o których nie wolno głośno mówić”.

Rabin Daniel Lapin, ortodoksyjny Żyd, ośmielił się ujawnić pewną szokującą prawdę. Uznał mianowicie, że w conajmniej jednym przypadku Hitler miał rację, tzn. kiedy twierdził, że Żydzi tworzyli awangardę kulturalnej dekadencji w przednazistowskich Niemczech. Innymi słowy, dotknął sprawy, o której nie wolno dyskutować publicznie: współodpowiedzialności Żydów za prowokowanie niechęci do nich w społeczeństwie niemieckim, co skończyło się Holocaustem.

Jak wszystkim wiadomo, szczególnie w “wolnej” zachodniej demokracji, nie wolno zgadzać się z Hitlerem, nawet kiedy ten mówił, że niebo jest niebieskie – jeżeli nie chcemy ponieść przykrych konsekwencji. Hitler i naziści trzymani są dzisiaj w jakimś próżniowym, ideologicznym opakowaniu. Jeżeli ktoś ośmieli się twierdzić że nie wszystko co Hitler sądził o Żydach wynikało z nienawiści, w dzisiejszym “judeo-centrycznym” świecie dostaje natychmiast etykietkę “nazisty”, którego celem jest wymordować Żydów.

To co powiedział Rabin Lapin ma w rzeczywistości rewolucyjny charakter. Złamał on uznane reguły, twierdząc, że pogarda Hitlera do Żydów miała swoje uzasadnienie w kulturze przednazistowskich Niemiec. Wprowadza to mały promień światła do bardzo ciemnej izby. Światło to może nam uświadomić w jasny i uczciwy sposób moralne i racjonalne korzenie “antysemityzmu” wśród nie-Żydów (ale również – wśród Żydów!).

Rabin Lapin cytuje nawet z gorzką satysfakcją Hitlera, którego stanowisko stara się zrozumieć: “Czy istniała jakaś forma brudu lub rozpusty, szczególnie w życiu kulturalnym, bez udziału chociaż pojedynczego Żyda? Im więcej dowiadywałem się o działalności Żydów w dziedzinie literatury, sztuki, prasy i teatru, tym bardziej utwierdzałem się w moim przekonaniu. Wystarczy popatrzeć na afisze i poznać nazwiska tych, którzy ukrywają się za reklamowaniem wyjątkowych śmieci. Czy dlatego Żydów nazywa się “narodem wybranym”? To, że 9/10-tych wszystkiego artystycznego brudu, literackich śmieci, teatralnych idiotyzmów pochodzi od ludzi, którzy stanowią 1/100 populacji naszego państwa jest faktem, którego nie można zignorować”. (Mein Kampf, Adolf Hitler, Rozdział II).

Lapin cytuje Mein Kampf (książkę zakazaną w wielu państwach) aby zilustrować paralele pomiędzy udziałem Żydów w destrukcji tradycyjnych wartości niemieckich a obecną erozją kultury amerykańskiej przy udziale środowisk żydowskich w USA. Jednakże, Lapin dystansuje się od Żydów zsekularyzowanych, którzy jego zdaniem doprowadzili do podważenia kultury niemieckiej i obecnie amerykańskiej, poprzez odejście od szlachetnych korzeni żydowskiej religii. Lapin interpretuje słowa Hitlera w następujący sposób: “Nie można usprawiedliwiać Hitlera i jego bandy, uznając, że jego maniakalna i mistrzowska propaganda współgrała z odczuciami większości wykształconych i kulturalnych Niemców w tym czasie. Ten potwór ani razu w „Mein Kamf” nie oskarża Żydów o udział w zamordowaniu Chrystusa 2 tysiące lat temu. Wiedział, że to zdarzenie ukryte w teologicznej tajemnicy nigdy nie skłoniłoby oświeconych ludzi do mordów. Zamiast tego, odwoływał się do oczywistych i niezaprzeczalnych faktów, znanych każdemu Niemcowi. To smutny fakt, że w weimarskich Niemczech kojarzono Żydów z dewiacjami seksualnymi w różnych postaciach wyrażanych przez żydowskich aktorów, reżyserów i producentów w berlińskich teatrach i kinach, podobnie jak obecnie to dzieje się na Broadway’u. Występuje oczywista analogia pomiędzy całym brudem w amerykańskiej współczesnej rozrywce a podobną sytuacją w przedwojennych Niemczech”.

Jednym z najważniejszych tabu zachodniej kultury jest przyznać, że Hitler w czymkolwiek miałby rację. Ależ to okrutny, bezlitosny Hitler stał się całkowicie odhumanizowanym symbolem zła, łączącym w sobie cechy szatana, Darth Vadar, Władcy Ciemności Tolkiena, jeźdźca bez głowy, zombie, żądnych krwi przybyszów z Kosmosu, itp. W centrum tego matrixu znajduje się cierpienie Żydów, spowodowane przez nazistów, starannie chronione przed dociekliwymi badaniami, które próbowałyby dać odpowiedź na pytanie “dlaczego” – jakie ktokolwiek ośmielilby się postawić w stosunku do ulubionego plemienia Tory. Powstał białoczarny, dualistyczny schemat, który nie pozostawia miejsca dla żadnych pośrednich wyjaśnień. Z jednej strony mamy Władcę Ciemności, który spełnia swoją krwawą rolę w historii, z drugiej strony znajdują się zupełnie niewinni Żydzi, którzy wypełniają swoje męczeńskie przeznaczenie (chociaż ostatnio obraz ten jest nieco naruszony przez istnienie naszpikowanego bombami atomowymi Izraela).

Rabin Lapin starannie podkreśla różnice pomiędzy tym co Hitler mówił, a tym co robił. Na ile pozwala to żydowska konwencja, nie stawia znaku równości pomiędzy krytyką zachowania Żydów a zapędzeniem ich do pieców gazowych. Jakiś rodzaj “Holocaustu” mógl przecież pojawić się w każdej wojnie. Druga wojna światowa nie koncentrowała się na pojedynczej kwestii jak np. ocalenie Żydów. W krajach, gdzie toczyła się wojna każda lokalna ludność była narażona na zdziesiątkowanie.

Oczywiście, że rabin Lapin jest niezwykłym człowiekiem i niezwykłym Żydem. Trudno byłoby znaleźć drugiego Żyda (lub kogokolwiek z respektowanych uczestników publicznego dyskursu), który dzisiaj w swojej argumentacji cytowałby Hitlera. I co tu dużo mówić, jedynie Żyd mógł sobie na to pozwolić.

Ktoś mógłby pomyśleć, że Żydom, jako całości, zależy na zrozumieniu społecznych, politycznych lub psychologicznych prądów, które doprowadziły do powstania gwałtownych akcji politycznych, skierowanych przeciwko nim. Chyba powinni być oni zainteresowani znalezieniem lekarstwa, które raz na zawsze zlikwidowałoby wrogość wobec nich. Logiczne wydaje się, że poznanie uprzedzeń w stosunku do Żydów powinno wyeliminować zjawisko antysemityzmu – poprzez dyskusje, wzajemne zrozumienie, uznanie cudzych krzywd oraz budowanie atmosfery zaufania pomiędzy Żydami a chrześcijanami.

Problem w tym, że społeczność żydowska jako zorganizowana grupa, wcale nie jest zainteresowana zrozumieniem przyczyn “antysemityzmu”. Wręcz przeciwnie, ogranicza się jedynie do potępiania i zwalczania tego zjawiska. Współczesne żydowstwo koncentruje się obsesyjnie na cenzurze oraz na tworzeniu mitu, celem przetrwania w darwinowskim sensie tego słowa, a dokładniej, w celu ocalenia własnego plemienia.

Kluczowymi kwestiami dla zrozumienia współczesnej żydowskiej tożsamości są Holocaust i Izrael. Żydowska tożsamość religijna, etniczna lub rasowa poszerza się lub zawęża, zmieniając się ciągle, a kiedy opadnie kurz, pozostaje jedynie lęk przed wszechobecnym monstrum antysemityzmu, które stanowi filar żydowskiego samoodradzania się. Sercem współczesnego żydowstwa, jest zmilitaryzowane państwo Izrael, zaprzysiężone dla ochrony każdego Żyda i Żydówki, całego ich plemienia, kimkolwiek są i cokolwiek robią, i cokolwiek by to nie znaczyło.
W tym tkwi puls całej współczesnej żydowskiej moralności: korupcja, dewiacje, wyzysk, oszustwo, zdrada – wszystko co służy obronie plemienia jest dozwolone.

Uniwersalne zasady moralne odchodzą na drugi plan, tam gdzie pojawia się judeocentryczny nakaz histerycznej ochrony członków swojego plemienia przed jakimkolwiek atakiem. Obejmuje to również systematyczne cenzurowanie jakichkolwiek wypowiedzi, które uznanoby za “antysemickie”.

Żydzi pozostają głusi na ostrzeżenia rabina Lapina, który przecież stoi po właściwej stronie i przemilcza rasistowskie aspekty judaizmu, niezbędne dla samookreślenia się ortodoksyjnego Żyda. Jednakże nie tylko on wydaje się zdawać sobie sprawę z nadchodzącego niebezpieczeństwa. Tym razem, nie nadchodzi ono ze strony nienawidzących Żydów barbarzyńskich gojów. Największym niebezpieczeństwem dla Żydów nie jest jakiś ‘antysemicki’ Frankenstein lub arabskie powstanie. Rabin Lapin dostrzega uczciwie zagrożenia moralne tkwiące wewnątrz samej społeczności żydowskiej. Wśród żydów zawsze panowała tradycja nienawiści do siebie samych (wewnętrzny “antysemityzm”), która jak echo towarzyszyła żydowskiej samoobsesji, samoułudy, samooszukiwania się.

Tacy plemienni dysydenci jak Lapin są większym zagrożeniem dla żydowskiego dobrego samopoczucia niż jacyś “antysemici,” malujący czerwone swastyki, lub arabscy terroryści, przenikający do izraelskich osiedli. Gdyby uczciwi Żydzi (zostawmy na razie chrześcijan) chcieli sobie uświadomić ładunek hipokryzji, zakłamania, zniewag i paradoksów tkwiących w żydowskiej tożsamości i historii, musieliby się zapaść ze wstydu pod ziemię lub wyzbyć się niewyobrażalnych iluzji dotyczących ich własnego narodu. Świadomie lub nie, rabin Lapin idzie właśnie w tym kierunku. Rozpoczął od wyjaśnienia roli samych Żydów w prowokowaniu nienawiści do nich wśród Niemców.

Wielu Żydów, pozbawionych kształtowanego nieustannie przez propagandę statusu “narodu-ofiary”, musiałoby opuścić żydowską “twierdzę przeciwko gojom” i zacząć szukać nowej tożsamości wśród zwykłych ludzi – “antysemitów”.

Tłumaczył: Stanisław Terlecki, Chicago
http://www.jewishtribalreview.org/lapin.htm

Komentarze 32 to “Chad Powers – Hitler, Żydzi i rabin Lapin”

 1. NC said

  Straszny antysemita z tego rabina Lapina. 🙂

 2. sarenka said

  W 1937r Jezuici pokazywali metody działania żydostwa/np. w ramach walki z Kościołem Katolickim- każdy grzech członków duchowieństwa nagłaśniać, wyolbrzymiać/, głosić demokrację, dzielić naród, niszczyć poczucie godności narodowej.Tyle lat minęło a plemię żmijowe konsekwentnie ryje w Polsce.
  http://polonica.net/Program_walki_z_Żydami.htm.

 3. babetka said

  Świetny artykuł Panie Marucha ! Własnie to, żydzi starają się zastosować „model” z Niemiec weimarskich do Polski, tzn. próbują Polaków doprowadzić do takiego „szału” jak doprowadzili Niemców, że Ci w końcu zaczęli rzeczywiście żydów mordować. No bo czy to co robią choćby na przykład z flagą narodową w psich odchodach nie jest taką próbą prowokowania, taką próbą sondowania do czego mogą czy też muszą żydzi się posunąć w stosunku do Narodu Polskiego aby go złamać ? Te wszystkie pisma pseudomłodzieżowe a tak naprawdę dekadenckie, nawołujące – idź i kupuj, idziemy na zakupy, zmień się itd itp. to prostactwo prowadzące do uzależnienia czyli donikąd. Jednak uważam, że w Polsce to nie przejdzie. Jesteśmy za silni psychicznie aby takie numery „wypaliły”. Uważam także, że żydzi nigdy się nie zmienią. Ale nie chcą też przepaść jako plemię, własnie plemię a nie naród. Oni narodem nie są, gdyż naród kieruje się innymi zasadami. Oni pozostali plemieniem. A jestesmy silni psychicznie dzięki naszym wielkim przodkom, naszym wiekim Piastom dzięki którym państwo polskie u zarania zostało wprowadzone na najwłaściwsze tory poprzez przyjęcie chrztu wprost z Rzymu, bez zbędnych pośredników. To dzięki temu w przeszłości nieśliśmy chrześcijaństwo na najdalsze ziemie, gdy Polska granicami dotykała trzech mórz. Uważam, też że obecnie musimy przetrwać te nasilające się ataki, nie dać się sprowokować i pozwolić zrobić z siebie taką bestialską masę jak żydzi zrobili z Niemców. Tak naprawdę to żal mi Niemców, bo jak pisal wielki profesor Feliks Koneczny to tak ich dwoistość cywilizacyjna ta ich niemoc poprzez tą dwoistość zawsze powoduje brak zdrowego podejścia do sprawy.Nawet ten ich katolicyzm nie taki do końca katolicki. A jeszcze co do żydów, oni sami wiedzą o tym że są chorzy, tak przecież mówili o sobie nazywając siebie narodem chociaż nim nie są. Naród zydowski jest narodem chorym i tak jak izoluje się chorego tak trzeba izolować ich zydów.

 4. babetka said

  Jeszcze jedno, dlaczego żydów nie można nazywać narodem znajdujemy odpowiedź u samego Jana Pawła II w książce „Pamięć i tożsamość”. „Termin naród oznacza te społeczność, która znajduje swoja ojczyznę w określonym miejscu świata i która wyróżnia się wśród innych własną kulturą.”
  Czy żydzi mają kulturę czy znaleźli swoją ojczyznę na ziemiach polskich ? Na obydwa pytania odpowiadamy nie.

 5. Zenobia said

  „Czy żydzi mają kulturę czy znaleźli swoją ojczyznę na ziemiach polskich ?”…

  „Trwająca od ponad tysiąca lat historia polskich Żydów jest częścią dziejów Polski i tym samym skłania do refleksji. Kulturowo różne narodowości: polska i żydowska – mogą się wzajemnie dopełniać i wzbogacać. W tym kierunku zmierza działalność wielu instytucji w Polsce. W Krakowie (Katedra Judaistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego) i Warszawie (Żydowski Instytut Historyczny, Centrum Badania i Nauczania Dziejów i Kultury Żydów w Polsce Uniwersytetu Warszawskiego) funkcjonują ośrodki naukowe, zajmujące się badaniem historii i kultury Żydów. Od 1988 r. w Krakowie są organizowane Festiwale Kultury Żydowskiej, które na krakowski Kazimierz – dawną dzielnicę żydowską, przyciągają tysiące ludzi. W połowie lat 80-tych rozpoczęto szeroko zakrojone prace konserwatorskie, mające na celu ratowanie zabytków żydowskich, wspomagane przez wiele międzynarodowych fundacji. Zapoczątkowano także program wymiany młodzieży z Polski i Izraela. Inicjatywa ta oznacza z pewnością nowy etap w stosunkach polsko-żydowskich.” itp.itd… -Forum żydów polskich.

  Jak widać i słychać żydzi znalezli swoją ojczyznę na ziemiach polskich.

 6. Marucha said

  Wiele wskazuje na to, iż własnie Polska jest dla Żydów ziemią obiecaną. Pełnię szczęścia psuje jedynie obecność na jej terenach pewnego plemienia słowiańskiego.
  Dlatego od jakiegoś czasu usiłuje się lansować teoryjki, iż Żydzi przywędrowali na tereny Polski jeszcze przed naszymi przodkami i to oni właśnie stworzyli zręby Państwa Polskiego, a zatem należy im się ono, jak psu buda.

 7. babetka said

  Forum żydów zamieszkałych w Polsce nazywających siebie usilnie żydami polskimi rzeczywiscie będzie sie starało przekazywac taki a nie inny pogląd. Od nas samych zalezy czy temu ulegniemy i przyjmiemy jako swój punkt widzenia ten narzucany nam zniekształcony i nieprawdziwy obraz.

 8. kilogram13 said

  Eurosojuz i Judeopolonia ponownie na porzadku dziennym … w innej tylko konfiguracji …

 9. NC said

  Gajowy Marucha napisał:

  „Wiele wskazuje na to, iż własnie Polska jest dla Żydów ziemią obiecaną. Pełnię szczęścia psuje jedynie obecność na jej terenach pewnego plemienia słowiańskiego.”

  Polacy nowymi Palestyńczykami? To bardzo poważna przestroga i warta upowszechnienia.

  Jest oczywiście pewien problem teologiczny – w Tanakh jest napisane, że Ziemia Obiecana Abrahamowi jest w Canaan, ale sądzę, że odpowiednia interpretacja Talmudu wykaże, że Canaan opisany w Tanakh jako ziemia mlekiem i miodem płynąca musi być w Polsce, a nie na arabskiej pustyni.

 10. kilogram13 said

  czytajac rabin’a Lapin’ przypomnial mi sie pewien film ktry obejrzalem pare lat temu na stacji ARTE (francusko-niemiecka stacja dla post-68-u intelektualistow)
  tytulu nie pamietam (niestety) … cos jak ‚Rozowy Trojkat’ (taki znak nosili podobno pederasci w obozach nazistow)
  byl to film o (zydowskim ?) pederascie zyjacym w Niemczech w latach 30-ych
  wiele scen z tego filmu bardzo ladnie ilustruje wypowiedzi rabin’a
  sa n.p. sceny z ‚imprez’ o tendencji homoseksualnej i transwestyckiej
  wsrod imprezowiczow sa tez Niemcy w mundurach rezim’u Hitler’a … ci sami ktorych Hitler wyrznie w ‚Noc Dlugich Nozy’
  ogolnie dekadencja i dewiacja homoseksualna
  ale jeszcze lepsze sceny nadchodza pozniej gdy nasz ‚bohater’ jedzie w transporcie do obozu … jest mu n.p. dany ‚wybor’ : albo odbedzie stosunek z martwa nastolatka na oczach nazistow albo zostanie zabity lub torturowany
  mimo tendencji pederastycznych, bohater kopuluje z trupem, pokazujac nazistom ze wcale taki z niego nie jest pedal … i w ten sposob ocala zycie na czas transportu
  pozniej w obozie udaje mu sie uzyskac zolta gwiazde a nie rozowy trojkat
  w ten sposob ‚awansuje’ na przed ostatni pulap w randze wartosci obozowej …
  pozniej pomaga swojemu koledze pederascie odbywajac stosunki ze straznikami w zamian otrzymujac lekarstwa
  jest tez pewna ‚ostateczna’ scena gdy stoi bohetar obok pewnego pederasty (na okolo metra) i wyobrazaja sobie stosunek i mowia o tym (za dotykanie sibie itp. w tym obozie grozi smierc)
  ta scena ma okazac wielki humanizm i wyzsze wartosci pederastow w obozach nazistowskich

  voila
  to by bylo na tyle

 11. Search the Web on Snap.com said

  “… wszyscy jestesmy …. dziecmi jednego Boga. ”

  ?????????????????????????????????????????????

  KLAMSTWO !

  Jezus powiedzial: “Jestescie dziecmi szatana, ktory od poczatku byl zbrodniarzem. “

  https://marucha.wordpress.com/2008/03/30/wiadomo-bylo-ze-tak-sie-to-skonczy/#comment-10984

 12. sarenka said

  Oni nie będą szukać tożsamości wśród innych ludzi.Ich charakter plemienny na to nie pozwala.Zbroją się po zęby, demoralizują młodiez gojów, swoją młodzież wychowuja w duchu talmudycznym. Wystarczy przypomnieć ekscesy młodziezy z Izraela w krakowskich hotelach, bezczelność ich ochroniarzy-policjatnów, którzy egzotycznie szarogęszą się w Polsce.Moja znajoma niedawno pracowała w charakterze pomocy nauczyciela w zydowskiej szkółce w Londynie. 5-letnie maluchy na dzwięk katedralnych dzwonow zatykały uszy, na widok krzyża pluły. Oto edukacja w duchu poszanowania innych wartości, jaką namolnie wciska sie obcym.
  Współcześni Żydzi w przypływie szczerości wyznają, że noszą w sobie jakieś poczucie winy. Syndromem tym obarczają holokaust /tłumacząc, ze inni zginęli a ja żyję/. A mnie się wydaje, że ucieczka przed głęboko schowanym poczuciem winy za zamordowanie Jezusa. Ich charakter plemienny nie zmienił się przecież wskutek II wojny światowej.Holokaust się wciska jako usprawiedliwienie. Dlatego rabini tak ekumenicznie naciskali na Papieża, aby nie wspominać słów „krew jego na nas i na dzieci nasze”.
  Albo postępowanie Sary i Abrahama. Jak urodził się Izaak wygonili Hagar i syna Abrahama Ismaela na pustynię /od Ismaela wywodzi się islam, a Arabowie też noszą głeboką urazę do Żydów/.
  Kiedy Abraham znalazł się z Sarą w Egipcie, ta spodobała się faraonowi, Abraham kłamał, aby ocalić życie, że jest jej bratem. Faraon Sarę zabrał na komnaty, a opodal mieszkał jej mąż tłusto sobie pojadając.Biblia tez opisuje jak Izraelici podstępnie mordowali swoich gospodarzy na pustyni celem zabrania ich dobytku i posiadłości. Na stronie polonica.net czytałam wypowiedzi ludzi o znanych nazwiskach w dziejach na temat tego narodu/zdecydowanie negatywne/.

 13. Oye;) said

  Kim byłby “łotr” wiszący obok Jezusa? Czyny jego były złe ale sama istota człowieczeństwa jest dobra, zasługuje na wybaczenie bo pochodzi od Boga to jest MIŁOSIERDZIE.
  Zjudaizowanie poglądów dotyczy raczej osoby odrzucającej drugiego czlowieka, przeklęci przed 2000 lat pozostają przeklęci wraz ze swoim pokoleniem?? Toż to talmudyczna klątwa!
  Bóg obecny wybacza wszystkim więc pozostanę w stwierdzeniu że wszyscy jesteśmy dziećmi jednego Boga.

  @Sarenka
  W polemice z Biblią byłbym powściągliwy trochę, mimo że cytowane przez Ciebie zdarzenia budzily również we mnie niesmaczne skojarzenia bo z okrucieństwa można zrobić cnotę no ale jak się jest Wybranym to chyba można. My współcześni trochę inaczej patrzymy na tamte wydarzenia, optyka zmieniła się poprzez inną moralność i chwała za to Jezusowi.
  Historia zatacza koła i może właśnie teraz znowu doszliśmy do tego punktu „ZERO”,czasu barbarzyńców gdzie zony nam przyjdzie sprzedać a dzieci oddać w niewolę.

  Każda bzdurna idea przechodzi apogeum i podobnie będzie a może już jest z holokaustem a upadek będzie bardzo bolesny.

 14. sarenka said

  Oye
  Ja nie polemizuję z Biblią, tylko przytaczam opisy.Gdzieś czytałam sarkastyczną wypowiedż,że o wybraństwie narodu dowiedział się Mojżesz w rozmowie z krzakiem.To wybraństwo jest niezwykle akcentowane i przyjęte jako norma przez Żydów, a i przez nasz Kościół.Stary Testament narastał od XIII (najstarsze księgi) do I wieku p.n.e, Nowy Testament powstał w okresie 51-96 po Chrystusie. To kto inny interpretuje Testament wybiórczo. Dla mnie ewentualne wybraństwo narodowe(i do czego)podkreślane szczególnie to oczyswiste zródło pychy, która jest przyczyną wszystkich grzechów.
  Pewnie, że Bóg wybacza wszystkim, ale jest również Sędzią Sprawiedliwym. Jezeli ktoś się od Boga odwraca, to jego wolna wola. Jeżeli ktoś uporczywie trwa w grzechu będzie potępiony.Prócz Jezusa na krzyżach było dwóch skazańców. Jezus zwrócił się do jednego „dziś jeszcze bedziesz ze mną w raju”, bo ten uznał swoje grzechy i poprosił Jezusa o wstawiennictwo.A to, że Żydzi są dziećmi diabła i pochodzą od kłamstwa wynika z Ewangelii Jana. Nikt Żydów nie przeklinał, to lud żydowski /kiedy Piłat powiedział, że nie jest winien krwi Jezusa-umywając ręce/sam zakrzyczał „krew jego na nas i na dzieci nasze tj. sam się przeklął.Okoliczności wskazują, że trwa w tej klątwie, bo odwrócił się od Boga.

 15. Search the Web on Snap.com said

  Czy jest tu Ksiadz z watku Neokatechumenat ? (Tam nie ma mozliwosci umieszczenia wpisu.)

  Moje rowniez dlugoletnie studia pozwalaja mi Ksiedzu zadac pytania, na ktore nikt mi nie odpowiedzial. Zanim to Ksiadz zrobi, prosze zapoznac sie z podanymi tekstami.

  592 Elzbieta Powiedział/a::
  2007-10-30 (wtorek) @ 00:55:58
  Dobrze sie sklada, ze Adam jest teologiem. Moze wytlumaczy nam, dlaczego nie mowi sie w Kosciele Katolickim, ze Abram ( Abraham) byl Sumeryjczykiem, ktorego ojciec sprawowal funkcje kaplana w swiatyni boga Enlil (Anunnaki). To Enlil pragnal zaglady ludzkosci. Przetrwanie zawdziecza ona bogu Enki, ktory pouczyl Zisudre ( Untapishtim), jak ma zbudowac arke. Katolicy, chrzescijanie, mimo to modla sie do Enlil i nie wiedza o tym.
  Czy prawdziwa moze byc religia, ktora z dwoch bogow czyni jednego?
  Przy czym obaj bogowie, nie sa Bogiem Stworca ?

  W swiatyni Enlil bylo Holy of Holies. W swiatyni Solomona – Holy of Holies. W Wielkiej Piramidzie Egipskiej Holy of Holies. W swiatyni masonskiej, w ktorej zostal inicjowany Jan XXIII (”Broken Cross”)- Holy of Holies. Dlaczego Jan Pawel II wystepowal ze zlamanym krzyzem (broken cross) ?

  http://faculty.gvsu.edu/websterm/Atrahasi.htm

  http://video.google.com/videoplay?docid=-1133679974466283534

  http://www.whale.to/b/sp/app1.html

  http://www.whale.to/b/springmeier9.html

  http://www.ojceimatki.republika.pl/mono/teksty/teksty_nps_3pieczec.htm

  http://www.theforbiddenknowledge.com/hardtruth/vatican_secret_societies.htm

  http://www.cephas-library.com/catholic/cath_pope_illuminist.html

  http://www.theharrowing.com/martin.html

  http://www.cuttingedge.org/articles/rc100.htm

  Click to access 16_JohnPaulII.pdf

  http://www.trosch.org/jpi/jp01c19/infiltra.html

  http://www.rense.com/general49/cross.htm

  http://www.cuttingedge.org/articles/rc100.htm

  http://www.rense.com/general49/cross.htm

  http://www.catholicvoice.co.uk/brokencross/

  Gdyby odpowiedzi nie mogly sie ukazac w tym watku, prosze o prywatny komentarz na adres

  hatra@interia.pl

 16. Oye;) said

  Sarenko nic dodać nic ująć byle ując pojęcie „Żyd” jako osoba wyznająca judaizm, nie natomiast pochodzenie bo wprowadzimy przez to izolację jednego narodu od zbawienia (ale patrząc na poczynania niektórych przedstawicieli tego narodu, może trochę więcej niż niektórych to rzeczywiście przydałoby się ich wykluczyć 🙂 ).
  Nie jestem teologiem i interpretację tego co wykrzykiwał lud żydowski traktuję bardziej po ludzku i pozostawiam poza dyskusją między sporem Żyd-Chrześcijanin.
  Te dwa tysiące lat to spór o jednego Boga, ja wiem że ja mam rację, Judaista że on, Islamista że on a prawda jest tylko jedna …. że ja 🙂

 17. Manifestant said

  Co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie….

  „RZECZPOSPOLITA”: POLACY PRZEDSTAWIENI JAKO PIJACY I ANTYSEMICI

  Prestiżowy izraelski dziennik „Haarec” opublikował w swoim magazynie komiks poświęcony Holokaustowi. Pochodzący z Polski Żydzi alarmują, że zawiera on antypolskie treści – pisze „Rzeczpospolita”. Jest rok 1944, Generalna Gubernia. Trzy żydowskie dziewczynki uciekają przez las. Jedna przewraca się na ziemię. – Jest wystarczająco brudna, by wyglądać na Polkę – mówi jej koleżanka. Dziewczynki wsiadają do pociągu, którym Polacy jadą na roboty do Rzeszy. To, co się dzieje w wagonach, przypomina Sodomę i Gomorę. Opuchnięte, zwierzęce twarze obdartych, zarośniętych mężczyzn. Wulgarne, tłuste kobiety. Wódka leje się strumieniami. Dziewczynki zostają szybko zdemaskowane. Popatrz Władek, jaki brzydki nos! Założę się, że to nie Anna i Maria, tylko Rachela i Estera – mówi jeden z Polaków. – Na następnej stacji oddamy je Niemcom i dostaniemy jeszcze wódki – wtóruje mu drugi. Jeszcze inny wyraża nadzieję, że Bóg spali Żydów w ogniu piekielnym. Dziewczynkom udaje się jednak przeżyć i docierają do najbliższej stacji. Tam spotykają „dobrego Niemca”, który daje jednej z nich kostki cukru i ostrzega, by nie wracały do pociągu. W ten sposób ratuje im życie, pociąg zostaje bowiem zbombardowany. Taką wizję historii drugiej wojny światowej podaną formie kolorowego komiksu zaserwował swoim czytelnikom „Haarec”. Publikacja wywołała oburzenie w środowisku pochodzących z Polski Izraelczyków.
  – Jak to zobaczyłam, podskoczyło mi ciśnienie. To prawdziwy skandal – powiedziała „Rzeczpospolitej” Ilona Dworak-Cousin, szefowa Towarzystwa Przyjaźni Izrael – Polska. Jej organizacja napisała do „Haareca” list protestacyjny. – W komiksie ukazano okropne, antypolskie stereotypy. Naród żydowski, który w przeszłości wielokrotnie padał ofiarą stereotypów, powinien być szczególnie wyczulony na te sprawy. Ten komiks wypacza prawdę historyczną i jest szkodliwy dla młodych ludzi – podkreśliła. Listy protestacyjne do redakcji piszą również osoby prywatne. M.in. były szef magazynu „Haareca” Roman Frister. – Za moich czasów coś takiego nie miałoby szans na publikację. To obraża nie tylko Polaków, ale również Żydów. Co to za pomysł, żeby robić komiks o Holokauście? – powiedział „Rz”. Redakcja „Haareca” nie zamierza przepraszać. – To kwestia wolności słowa. Gdybyśmy się za każdym razem zastanawiali, czy kogoś nie urazimy, nie moglibyśmy niczego drukować – powiedział „Rz” Nir Becher, obecny szef magazynu.

 18. […] Original post by Marucha […]

 19. Jacek said

  Jak widac ten problem jest juz stanowczo za duzy. A natura nie znosi wynaturzen.

  PS rabin odwraca uwage, a co z wynaturzeniami finansowymi i innymi?

 20. opinio said

  gajowy napisal:…” Pełnię szczęścia psuje jedynie obecność na jej terenach pewnego plemienia słowiańskiego”..

  to w/w nie ma sensu wg mnie, bo pelnie szczescia jednak obowiazkowo musi wypelnic klasyczny niewolnik. No bo jakze inaczej? Realny obrazek wybranych bylby spaprany, prawda?

 21. www said

  W dobie tzw. koszernego globalizmu mechanizmy zniewolenia dzialaja nastepujaco : zniewolony narod (ofiare) poddaje sie powolnej eksterminacji (NASEN, PROZAC, GMO, ULTRA-Pasteryzacja, Fluoryzacja,Aspartenizacja, Militeryzacja, Zamordyzm) i wymuszonej emigracji (odciecie od korzeni). Eksterminowana w ten sposob ludnosc zastepuje sie natychmiast „importem” (w przypadku Polski) z Wietnamu, Koreii, Rumunii, Albanii, Chin. W ten sposob panuje ogolny kozystny chaos i nikt nie jest „u siebie”. W ten sposob „rozproszone” owieczki traca swoja tozsamosc i przynaleznosc do stada. W przypadku Polski cala populacje mozna bylo by zastapic tanimi niewolnikami z Chin w przeciagu paru tygodni i bez najmniejszych przeszkod pompowac POTEZNE ZLOZA ROPY I GAZU oraz
  „wykonczyc” wegiel, miedz, srebro, cynk, bursztyn, BAZALT i inne.
  I TAKI JEST PLAN KOSZERNEGO SCIERWA.

 22. www said

  Wiadomości

  Nowy dowódca 6. Brygady Desantowo-Szturmowej z Krakowa
  Piątek, 16 maja 2008

  6. Brygada Desantowo-Szturmowa z Krakowa ma nowego dowódcę. Generał Andrzej Knap zastąpił na tym stanowisku generała Jerzego Wójcika.

  Od samego tylko nazwiska az „leci Polskoscia”
  NIESTETY ZBLIZA SIE POCZATEK KONCA.
  DEMORALIZACJA NARODU, ZAMORDYZM, SEKSUALIZACJA, PEDALIZACJA, TOLERANTYZM, PRZEJMOWANIE ARMI I POLICJI.

  „Solidarność” działająca w Jastrzębskiej Spółce Węglowej sprzeciwia się prywatyzacji spółki. – Żeby pieniądze nie poszły na odszkodowania dla Żydów – wyjaśnia Andrzej Ciok, wiceprzewodniczący związku w spółce.

  – To krzywdzące, że dziś pamięta się o oprawcach, takich jak Jakub Berman, którzy szkodzili Polsce, a zapomina o prawdziwych Polakach wywiezionych przez najeźdźców na tereny byłego ZSRR – mówi Ciok, pomysłodawca uchwały, w której znalazł się również apel do polskich władz, by przygotowały ustawę przywracającą obywatelstwo rodowitym Polakom wywiezionym z ojczyzny za „udział w powstaniach narodowych, walkach obronnych, a także za działalność na rzecz niepodległości i suwerenności naszego kraju”.

  Związkowcy zaniepokoili się też sprawą szybkiej prywatyzacji 740 spółek, w tym Jastrzębskiej Spółki Węglowej, którą niedawno zapowiedział minister skarbu. Zdaniem związkowców z JSW istnieje zagrożenie, że zdobyte w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone w dużej mierze na odszkodowania dla Żydów, którzy utracili majątki w kraju.

  http://www.fzp.net.pl/fn_news/fullnews.php?id=165

 23. www said

  SIEDEMNASTEGO CZERWCA 2008

  ~~~{><}~~~

  W CALYM KRAJU, NA WSZYSTKICH PLACACH I SKWERACH, KTO NIE MOZE DO
  WARSZAWY. MASOWE, SPONTANICZNE „PRZEBUDZENIE”, DOSYC TEGO MARAZMU
  I CIERPIENNICTA.

  ROTA, ROTA, ROTA

 24. sarenka said

  To faktycznie rozbój w biały dzień. Obcy element niczym okupant niszczy nasz kraj systematycznie i celowo. A mamy takich mądrych ludzi, których jakoś nie słuchamy, bo obce media wolą sieczkę biednemu narodowi wciskać. Dzisiaj pochowano śp.o.prof.A.Krąpca. Toż to skarb narodowy w swoich poglądach humanistycznych i patriotycznych. Tylko głupcy nie słuchają mądrych. W przypadku Polski rządzący nie słuchają, bo im nie po drodze dobro naszego kraju.To armia sprzedawczyków, zapyziałych kosmopolitów.

 25. www said

  ZEBY TYLKO ROZBOJ!!!.
  TO GWALT NA CALYM NARODZIE POLSKIM. GWALT, RABUNEK, MASOWA EKSTERMINACJA, ZAMORDYZM i KRYMINALNA BEZPRECEDENSOWA
  W HISTORII POLSKI GRABIEZ i MEGASZWINDEL NA NIESPOTYKANA DOTAD
  SKALE.

  17 CZERWCA NIE SIEDZIEC W DOMACH JAK TE PRZYSLOWIOWE CEPY i
  patrzec sie w koszernym TVN jak POLAKOW BRUTALNIE ARESZTUJA, z
  ironicznym, glopkowatym usmieszkiem przepijajac coca-cola
  ta slynna juz z wypowiedzi gajowego pasztetowa.

  SIEDEMNASTEGO CZERWCA (KTO NIE MOZE DO WARSZAWY) WYCHODZIMY NA ULICE, W CALEJ POLSCE.
  DO PARKOW i SKWEROW. PRZED AMBASADY (WIADOMO JAKIE) i URZEDY.
  BIERZEMY KAMERY I APARATY. ROZMAWIAMY Z LUDZMI, WYMIENIAMY
  INFORMACJE I ULOTKI. NIE POTRZEBNY JEST ZADEN „BOLEK”.
  JAK KTOS MYSLI ZE PRZEZYLISMY ROZBIORY I OKUPACJE TO I PRZEZYJEMY ZYDOKRACJE, TO MAM JEDNO DO POWIEDZENIA : NIE TYM
  RAZEM !!!

 26. Marucha said

  Oby ta demonstracja stała się początkiem przebudzenia narodu – okradanego, okłamywanego i do tego jeszcze upokarzanego.
  Żałuję, że sam nie będę chyba mógł uczestniczyć (choć kto wie…).

 27. www said

  OBY…
  Wielkie dzieki i uklony do samej ziemi dla kazdego Polaka/Polki
  za kazdy najmniejszy gest, wpis lub komentaz gdzie sie da i jak sie da. Klawiatury w ruch. PR, TVP, Gazety, Witryny, blogi, czaty i wszystkie inne mozliwe publikacje i ulotki.
  NAJWYZSZY CZAS NA POSPOLITE RUSZENIE I POTEZNY OGOLNONARODOWY UPUST GNIEWU AZ SIE KUZWA ZIEMIA ZATRZESIE W CALEJ JEWROPIE. TAK NAM DOPOMOZ BOG.
  WROG NAM PLUJE W TWARZ, GWALCI, RABUJE i DZIECI NAM TUMANI. OBY NASZE PRZYSZLE POKOLENIA NIE PLULY NA NASZE GROBY ZA TA AROGANCKA I GODNA POZALOWANIA BEZCZYNNOSC.
  POSPOLITE RUSZENIE W CALEJ POLSCE. W WARSZAWIE ZABRAKNIE MIEJSCA.
  Ostatni List:

  PS: Byloby cudownie jakby P.Marucha byl tez obecny i wszyscy z tej blizkiej sercu i Polsce GAJOWKI.

 28. www said

  http://www.polskieradio.pl/iar/wiadomosci/default.aspx?id=50921&page=1#com

 29. halina said

  Historia magistra vita est.
  Około 3500 lat temu Abracham potomek Sema syna Noego, opuściwszy chaldejskie miasto Ur (tereny dzisiejszego Iraku) gdzie osielili się jego przodkowie – przy pomocy bliżej niekreślonych sił rzekomo nadprzyrodzonych wtargnął do Kanaan ziemi osiedlonej przez potomków Chama syna Noego i brata Sema po to żeby zacząć awanturę o „ziemię obiecaną” .Awanturę trwajacą do dzisiaj.Jakiż to bóg podjudzł i podjudza hebrajczyków do całopalenia swoich pobratymców.Z kim Abracham zawarł przymierze konsekwencją którego to całopalenie hebrajczycy tak skrupulatnie realizują ? Dlaczego po przymierzu Noego z Bogiem w imieniu wszystkich ludzi Abracham prapra.. wnuczek Noego zawiera inne przymierze i z kim ? obejmujące tylko hebrajczyków i wymierzone przeciwko wszystkim ludziom ? Ludzie, powinni zadać sobie takie pytanie.Odpowiedz jest oczywista- awantury hebrajczyków o „ziemię obiecaną” były i są implikacją jakiś podejrzanych paktów niewiadomo z kim.Izrael od tysięcy lat jest uzurpatorem na ziemii kanaaeńskiej.Okupowana Palestyna,Polska i inne kraje dotknięte koszerną plagą mają prawo nie godzić sie z tą namaszczoną jakimś szatańskim paktem sytuacją.Dowody bezprawia hebrajczyków zawarte są w Starym Testamencie i powinny być użyte do naprawy życia narodów świata.Świata
  skażonego hebrajskim nieokiełzanym chciejstwem.
  Historia magistra vita est.A życie ludzkie jest historią
  dystrybucji dóbr.I tak oto historia w koło się obraca od tego co ludzkie do tego co żyd
  doradza !
  Ludzkość,żeby przetrwać musi zniszczyć,podeptać i spalić żydowski świata porządek.
  Wytrzepać z kuli ziemskiej żydowski geszyft,który włazi ludziom w usta w uszy w oczy.
  Jeżeli Świat tego nie zrobi to żydowski model
  dystrybucji dóbr wszystko do końca co mamy zabierze do Izraela.Tak się dzieje.Na naszych oczach w biały dzień okradani jesteśmy przez ich lichwiarskie banki,złodziejskie giełdy, gansterskie spółki.Na naszych oczach jesteśmy ogłupiani przez ich massmedia.Głupie,bezczelne relkamy, hordy wszelkiej maści doradców ze stron „yellow pages” doradzają nam co mamy zrobić aby ich sprawa posuwała się do przodu. Bóg stworzył świat dla wszystkich ludzi.Żydzi wymyślili sobie jakiegoś boga,żeby zburzyć Boży świata porządek.Przeklęte to plemię na którym ciąży boska i ludzka klątwa broni swoje status quo depcząc ludzki świat koszernymi buciorami,wiedząc,że czeka ich za to zasłużona i nieunikniona kara. Kara,którą koszerną defensywą starają się odwlec w czasie.
  Co się odwlecze to nie uciecze. Historia magistra vita est.

 30. Jacek said

  ad Zenobia

  ktos na tym forum zadal pytanie: dlaczego Pan Bog karze Polske? Chyba wlasnie za to chetne „uzupelnianie” kulturowe. Jezeli ktos ma watpliwosci na czym to „uzupelnianie” kulturowe polga moze sie przyjzec obecnej sytuacji USA. Kraju, od czasu zamordowania prezydenta Kennedy’go, wydrelowanego przez „uzupelnienie”. Rabin Lapin wystepuje w roli „dobrego uzupelnienia”. Pytanie, dlaczego to Rabin Lapin o tym pisze a nie przedstwiciel „uzupelnianych”? Bo „uzupelniani” nie maja praw, nawet do mowienia o swojej kondycji.

  PS. na palestynizacje Polski zwrocilem juz dawno uwage. Jak to sie wpisuje w „globalizacje” mozna przeczytac powyzej.

 31. sarenka said

  Halina
  Ładnie Pani napisała. Ja też ufam, że Boże miłosierdzie, którym usprawiedliwia się wszelkie bezeceństwa się wyczerpie i nastąpi sprawiedliwość.Obłudnie pomijana przez łotrów.

 32. www said

  http://www.polskieradio.pl/iar/wiadomosci/default.aspx?id=49338&page=1#com

Sorry, the comment form is closed at this time.