Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  seler o Wolne tematy (11 – …
  Sarmata o USA przenoszą swoją broń nukle…
  Boydar o Tak ZUS niszczy przedsiębiorcó…
  Tadeusz o USA przenoszą swoją broń nukle…
  Boydar o Wolne tematy (11 – …
  gnago o USA przenoszą swoją broń nukle…
  Adrem o Wolne tematy (11 – …
  Zbyszko o Otoczenie społeczne PRL-owskie…
  Boydar o Wielka Lechia – kilka uwag met…
  Przemysław Jakub o USA przenoszą swoją broń nukle…
  Boydar o Wolne tematy (11 – …
  gnago o Otoczenie społeczne PRL-owskie…
  Adrem o Wolne tematy (11 – …
  Krzysztof M o Otoczenie społeczne PRL-owskie…
  Krzysztof M o USA przenoszą swoją broń nukle…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 502 obserwujących.

Paskudny koniec pięknego interesu

Posted by Marucha w dniu 2008-08-06 (Środa)

Pod koniec lat 90-tych doszło do założenia niezwykłej spółki w Teksasie. Kapitał zakładowy wyniósł niebagatelną i niezwykle wysoką sumę 20 mld dolarów. Przystapili do niej znani i prawie wcale nieznani ogólnej społeczności ludzie, ale bez wyjątku tylko ci, których na to było stać. Wśród znanych – prawie wszystke nazwiska przewijające się wokół  9/11: Bush, Cheney, Rumsfeld, Brady, Sanunu, Keane, Ameralda Hees i cała plejada neokońska z syjonistami-szowinistami z AIPAC.

Zakupili oni miejsca w nowej spółce, której jedynym celem było przejęcie zasobów bituminów Basenu Morza Kaspijskiego. Atak na Irak i Afganistan gwarantował Klubowi Inwestorów – za pieniądze i krew amerykanskiego podatnika – pełną kontrole nad światowymi zasobami energetycznymi oraz nad siecia przesyłowych gazociągów.

Wspomagani ideologicznie i medialnie przez służebne „think tank” opiniami tąkich tuzów, jak Zbig Brzeziński i jemu podobni, ustami swego najlepszego przedstawiciela w tym celu przewiezionego na pokład lotniskowca obwieścili miastu i swiatu-  że Misja Udana i Zakończona.

Ale, jak się okazało, usta swoje, a życie swoje.

W ostatnim tygodniu wylano na łby Klubu Inwestorów kubeł lodowatej wody!

Gazprom, podpisując umowy z Turkmenia, Kazachstanem i Uzbekistanem zamknął Basen Morza Kaspijskiego! Na Wielką Szachownice profesora Zbigniewa Brzezinskiego, który już dzielił skóre na niedżwiedziu – tenże ruski Niedzwiedź zrobił jeszcze Większa Kupę i to bez ściągania portek i wyjmowania z kieszeni rąk!  Z wielkiego autorytetu, mędrca  i wyroczni  de jure, z ust którego polskie elitasy spijali każde słowo razem z plwociną, Ruskie  zrobili de facto żałosnego idiotę.

Jak powiada jeden z mało znanych, ale bardzo wielkich chłopców z Huston: „… To bylo widać już wtedy, kiedy wykopali tego parchatego Bieriezowskiego, który kręcił Jelcynem i wykupował najlepsze kawałki Rosji od pijaka…”

Bieriezowski, który byl łącznikiem Rotschildow i ”partnerem” do rozkradania Rosji, został z niej poprostu usuniety. Próby ochrony złodzieja skończyły się dla Brytyjczykow żałośnie. Nie wierzycie – popatrzcie, co stało sie z  British Petroleum – TNK. Właśnie odwołano ostatnich 60 pracownikow BP z Rosji… PB-TNK uważany za jednego z trzech ważnieszych partnerów Gazpromu do eksploatacji nowych złóż Wenezueli ostatnio nie otrzymał zaproszenia do zaczynającego się w Wenezueli projektu. Przypadek – czy raczej konsekwencja politycznych stanowisk rządów giganta?

Nowe umowy o dostawie gazu do Chin i Indii, dopełniają obrazu całości.

– Nie dali sobie rady z Irakiem i z Afganistanem… a porywaja sie na Rosje z Chinami – powiada jeden z udzialowców z Texasu, plując daleko i celnie. – Za trzy tryliony, jakie kosztowala nas ta cholerna awantura, mielibyśmy dzis technologię, gdzie ropa nie bylaby do niczego potrzebna. Tak straciliśmy 7 lat… No more!

Juz żaden z klubowiczów nie podnosi telefonow od Taty… Rodzina została sama  z neokońską kamarylą i syjonistycznym lobby machającym szabelkami.

Big Oil zaczał robić swoje, po swojemu i na własną ręke. Nadrabiać czas, typowo po teksańsku, szybko, metodycznie i z rozmachem. Jak grzyby po deszczu wokół ogromnego lotniska DFW wyrosły wieże wiertnicze. Barnett Shale, napakowany gazem, drąży się wierceniami kierunkowymi wg nowej technologii Chesapeake Energy w stylu przyprawiajacym o zawrot glowy. Od Dallas – Fort Worth rozprzestrzenia się w kierunku Oklahoma. Sprzet, masa sprzetu od nowiutkich jak spod igły wież poprzez nowiutki, jak spod igły, sprzet cementujacy, agregaty pompowe, oprzyrządowanie komputerowe sprzeżone z GPS… straszliwa forsa. Wszystko nowe i najnowocześniejsze! Po polach służby agrarne poganiają farmerów, żeby sprzątali pola, bo na drogach czekają masy rur i sprzęt do kładzenia rurociagow.

Dziś wierci non stop, 24/7, już 2000 wież. Kto wie coś niecoś na temat ropy i gazu, zdaje sobie sprawe ze skali i rozmachu przedsięwzięcia.

– Chryste Panie – powiadam – jak wyście to wszystko przygotowali?
– Stupid is, as stupid does – odpowiada obiegowym powiedzonkiem Teksańczyk, plujac daleko zółtą tabaką z platformy. – Siedem lat, cholera, siedem lat przez takich durniów! – dodaje.

Plany wielkich rur z Kaukazu, od kaukaskich Prometeuszy, idą do szuflady a wraz z nimi marzenia o podziale Rosji, wielkiej forsie i aliansie z potomkami Dżingis Chana. Nie bedzie w Kosowie rozdzielni gazu na Europe… tzn. może bedzie, ale chyba tylko prawosławna.

Nowy Światowy Porządek z wysychajacymi korzonkami papierowej spekulatywnej ekonomii nie potrwa długo. Słysząc huk 22 sprzężonych agregatów, tłoczących milion galonów wody w odwiert pod cisnieniem 3569-psi, kruszącymi stary Barnett Shale i uwalniającymi gaz, wiem, że to tylko sprawa czasu.

Sprawa energii zmieni status Europy, zdanej na energetyczne zaopatrzenie z Rosji, tak, jak już zmieniła pozycję Rosji. Na razie dociera to naprawde do niewielu.

Czy dociera to już do polskich politykow? Zdaje mi sie, że nie dotrze w ogóle.
Stupid is as stupid does – Szanowni Panowie Polscy Politykowie! Może warto przyswoić sobie to powiedzonko tak, jak przyswoili je sobie Teksańczycy?

Roman Kafel
Dallas – Fort Worth  3 sierpien 2008

Od admina:
Idiomatyczny zwrot „Stupid is as stupid does” oznacza, iż jesteśmy tym, o czym świadczą nasze czyny. Osoba inteligentna, która postępuję głupio, jest dla otoczenia po prostu głupia.

Komentarze 23 to “Paskudny koniec pięknego interesu”

 1. NC said

  Nareszcie jakaś dobra wiadomość z Texasu po zafundowaniu nam już blisko 8-letnich rządów Rysia Cheneya i jego syjonistycznego lobby, ukrytych za wiecznie zdziwioną twarzą byłego nałogowego pijaka Jurka Krzaka.

 2. Z Intermetu said

  RASISTOWSKIE żydowski książki w USA na półkach ksiegarskich !!! We współczesnej Ameryce we WSZYSTKICH księgarniach możesz kupic MASY książk ŻYDOWSKICH nauczajacych NIE TOLRERANCJI i RASIZMU żydowskiego zabraniające wiązania się w związki towarzyskie czy małżeńskie żydów z nie żydami.

  Żydowskia grupa etniczna w USA CAŁKOWICIE separują się od społecznosci mozajki narodowej Ameryki – żydzi posiadają bardzo wielkie ZAMKNIETE obiekty dla publiki do których nie-żydzi są NIE WPUSZCZANI. Ameryka jest ZALEWANA żydowskimi książkami, które nawaołują żydów do BOJKOTU innych żydów jeśli żyd lub żydówka prubuje się związać na całe życie z NIE-żydem.

  Oto przykład „podrecznika” TEGO TYPU dostepna w najwiekszych księgarniach w USA która kupiłam w publicznej księgarni Borders Books & Musicdo głebszego zapoznania sie: “To Raise a Jewish Child: A Guide for Parents” autorstwa SZOWINISTY żydowskiego o nazwisku Hayim Halevy Donin, który jest ZNANYM „rabbi” z żydowskiego universytetu rabinatu w USA, czyli duchowy przywódca żydow. http://www.amazon.com/exec/obidos/tg/detail/-/0465086357/qid=1066423288/sr=1-2/ref=sr_1_2/104-9929740-4535959?v=glance&s=books

  Powyzsza ksiązkę kupiłam w publicznej księgarni Borders Books & Music, której system jest jednym z największych sklepów w USA majcy ponad 500 wielkich sklepów: http://en.wikipedia.org/wiki/Borders_Group

  Zaczełam czytać tą książkę to NIE WIERZYŁAM WŁASNYM OCZOM, że coś takiego zostało wydrukowane w kraju USA, który mieni się na cały świat krajem TOLERANCJI. Ta książka naucza żydowskich rodziców jak BOJKOTOWAC swoje własne dzieci, gdy ODWAŻA sie wstapić w związk małżenski z nie-żydami lub nie-żydowką. OTO niektóre INSTRUKCJE z tej ksiażki: 1. Rodzice żydzi NIE POWINI uczestniczyć w uroczystościach związanych z zawarciem małżeństwa żyda z nie-żydowką lub nie-żydem. To ma oznaczć BRAK AKCEPTACJI rodziców do takiego małżeństwa (strona 135, rozdzial: „Reacting to a Mixed Marriage”) ….. 2. Rodzice żydzi powinni IZOLOWAĆ się od małżenstw meszanych żyd z nie-żydowką….. 3. Rodzice żydzi NIE POWINI ZAPRASZAĆ na uroczystości rodzinne mieszane małżeństwa żyd z nie-żydem lub nie-żydowką……. 4. Małżenstwo mieszane żyd z nie-zydowka lub nie-żydem to WIELKA PORAŻKA dla żydowskich rodziców i społeczenstwa żydowskiego….. 5. Rodzice żydzi NIE POWINNI odwiedzac swoich krewnych, ktore są MIESZANOMI MAŁŻEŃSTWAMI żyd z nie-żydowką lub nie-żydem…… To tylko niektore „rady – nauki” ze stron tego RASISTOWSKIEGO „dziela żydowskiego”. Ta RASISTOWSKA książka też oczywiście naucza jak wogóle ZAPOBIEGAC i wychowywać żydowskie dzieci, aby „NIE PONIŻAŁY ” i NIE ZDAWAŁY sie z NIE-żydami lub nie-żydowkami w kontaktach damsko-meskich itp…… WYOBRAŻACIE sobie, jaką awanmturę by zrobili rasisiści żydzi, gdyby jakaś inna grupa etniczna w USA odwżyłoby się opublikować tak RASISTOWSKĄ książkę inspiryjacą do NIENAWIŚCI w Ameryce ?

  Ota inna RASISTOWSKA książka nauczająca z amerykańskich półek księgarskich najwiekszej amerykanskiej ksiegarni Borders Books & Music propagujacej SZOWINIZM i NACJONALIZM żydowski, które leżą stosami w sklepie rasistowskiej ameryki jest np. to RASISTOWSKIE „dzieło żydowskie” pt.: ……. “40 Things You Can Do to Save the Jewish People” ……. autorstwa innego RASISTY żydowskiegom o nazwisku Joel Lurie Grishaver. http://www.amazon.com/exec/obidos/tg/detail/-/1881283224/ref=lpr_g_2/104-9929740-4535959?v=glance&s=books Ta książka też NAUCZA np. w rozdziale 37 jak POWINNA BOJKOTOWAC rodzina żydowska malżeństwa mieszane żyd z nie-żydowką lub nie-żydem. Ta książka tez naucza jak IGNOROWAĆ inne relegie, oraz inspiruje do BOJKOTU świata kultury chrześcijanskiej. NIE TOLERANCJA żydow do NIE-ŻYDOW ma swoje glebokie podloże w nauczaniu żydow właśnie przez PRZYWÓDCÓW „duchowych” judaizmu tzn. rabinow, ktorzy piszą takie RASISTOWSKIE „dziela”, które ZRADZAJĄ NIENAWIŚĆ żydow do otaczajcych ich innych ludzi. Z tąd właśnie biorą sie BARDZO POWAŻNE KONFLIKTY żydow z innymi narodowościami. Nauczanie i teologia judaizmu jest PIERWOTNYM przyczyną konfliktu swiata żydowskiego, w stosunku do innych, a ta otwarta KONFLIKTOWOSC żydostwa ze swiatem zewnetrznym jest dopiero WTÓRNĄ odpowiedzią, dlatego żydzi są tak bardzo SKLUCENI i SKOFLIKTOWANI ze światem zewnetrznym. Co kilkanaście lat ONZ organizuje wielka konferencje swiatowa na temat RASIZMU na swiecie na ktorej potepia sie kraje RSISTOWSKIE. Ostania taka konferencja odbyla w Durbanie (RPA) i trwała dwa tygodnie. Przyjechało na tą konferencje 6000 tysiecy delegatów ze 159 państw świata. http://www.starwon.com.au/~korey/Kaluski/Durban.htm Konferencja zakonczyla sie 8 wrzesnia 2001 roku ogłoszeniem GLÓWNEJ rezolucji przegłosowanej pozytywnie wiekszościa glosów, ktora uznała że: IZRAEL to AWANTURNICZY RASISTOWSKI kraj, a żydzi to RASIŚCI, ktorzy zostali porownani do hitlerowskich niemców, a gwaizdzę Dawida porównywano do faszystowskiej sfastyki. Od tego momentu rząd USA przestał teoretycznie uznawać organizację ONZ, a żydzi ją bojkotują. Kilka dni po uchwaleniu tej rezolucji przez ONZ, czyli 11 września 2001 roku „ktoś” podjoł decyzje aby zbyżyć wierzowce World Trade Center w New Yorku, aby ODWRÓCIĆ UWAGĘ całej opinii światowej od uchwalenia powyższej rezolucji ONZ ukazujacej otwarcie RASIZM ŻYDOWSKI bandycko-rozbujniczego aparthidu Izraela i żydów rasistów, którzy DEMORALIZUJĄ życie kulturane i polityczne na całym świeci

 3. Łukaszek said

  I jak to tym wszystkim głupim polskim szabesgojom wytłumaczyć? Nie ma szans. Od kilkudziesięciu lat pod butem polskich i światowych Żydów, szabesgoje nie potrafią samodzielnie myśleć ani działać.

 4. NC said

  Podobnie pisze Iwo Cyprian Pogonowski:

  W celu prowadzenia bezsensownej wojny w Afganistanie, USA wciągnęło NATO w konflikt szkodliwy i zupełnie nie potrzebny dla tej organizacji. USA ma siły wojskowe niebezpiecznie rozrzucone po całym świecie oraz załamującą się gospodarkę i walutę oraz, jest rządzone przez chciwą kabałę, według byłego ministra skarbu w Waszyngtonie, Paul’a Graig’a Roberts’a.
  Kabała ta chciałaby zaatakować Iran, Syrię oraz wypędzić Hezbollah z Libanu. Ludzie niespełna rozumu, pracujący w grupach planistów, przygotowują strategię kontrolowania Chin przez USA i zapobiegania, żeby Chiny nigdy nie wymknęły się z pod tej kontroli.

  Kandydat republikański na prezydenta (John McCain) chwali się, jak to on wystraszy Rosję i podporządkuje Waszyngtonowi Putina.

  Jest to zdumiewające! Najbardziej zadłużone państwo na świecie, chce dominować dwa państwa, które mają największe nadwyżki w handlu światowym. Według „World Factbook,” publikacji CIA, Rosja w 2007 miała nadwyżkę 465 miliardów dolarów, a Chiny 363 miliardy. W przeciwieństwie do Chin i Rosji, bieżący roczny deficyt USA wynosi 987 miliardów dolarów. Jest to większy deficyt, niż suma deficytów, wszystkich państw na świecie razem wziętych.

  Tymczasem globalny koszt napadów rządu Bush’a na inne kraje, waha się od 3,000 do 5,000 miliardów dolarów. Każdy z tych dolarów musi być pożyczony i dodany do globalnego zadłużenia USA….

  Całość tutaj: http://www.pogonowski.com/display_pl.php?textid=859

 5. PL said

  A co tam… zgodnie z judaistyczną ekonomią dodrukuje się pieniądza i tyle.

  U gojów bogactwo tworzy się przez pracę, produkcję, wytwarzanie dóbr. U żydów przez spekulacje, pośredniczenie, wciskanie się na trzeciego, oszustwa itp.

 6. Łukaszek said

  No niestety taka jest prawda. A to czy tę prawdę nazwie się tu i ówdzie antysemityzmem, nacjonalizmem czy faszyzmem to już zupełnie nie ma znaczenia.

 7. Lach said

  W Starym Kraju podobnie się dzieje, do pewnego stopnia, że ta to ujmę:

  ” Najbogatsza Polka kupi wieś na Dolnym Śląsku?
  „Polska The Times”: Rogóżka to mała wieś, 10 km od Stronia Śląskiego w powiecie kłodzkim (Dolny Śląsk), którą władze gminy postanowiły wystawić na przetarg. Według nieoficjalnych informacji gazet, wsią rozciągającą się na stu hektarach, zainteresowana jest Grażyna Kulczyk, najbogatsza Polka. Cena wywoławcza – ponad 13 milionów zł.
  Była żona Jana Kulczyka o wsi dowiedziała się od Sławomira Pietrasa, dyrektora Teatru Wielkiego w Poznaniu. Ten potwierdza, że Grażyna Kulczyk zamierza kupić wieś, w której w przyszłości ma się odbywać plenerowy festiwal operowy.

  Jednak według władz Stronia Śląskiego, żadnej oferty nie ma, a gmina nadal czeka na zgłoszenia inwestorów. „Licytacja” wioski ma się odbyc w połowie września. Czy Grażyna Kulczyk zdecyduje się zapłacić 13 mln zł? Może skusi ją perspektywa nazwania wsi własnym imieniem. Zbigniew Łopusiewicz, burmistrz Stronia przyznaje, że jest taka możliwość. Wieś jest wyludniona od 30 lat – nie będzie więc potrzebne referendum, wystarczy decyzja radnych. Poza własną nazwą Rogóżka oferuje piękną okolicę i widoki zapierające dech w piersiach.

  Wieś powstała ponad 500 lat temu. Jeszcze w latach 70. ubiegłego stulecia żyli tam ludzie. Prawie do końca lat 90. działał kamieniołom. Rogóżka zaczęła się wyludniać tuż po wojnie, kiedy ziemia została włączona w granice Polski. Teraz nie ma tu żywego ducha.

  Więcej w „Polska The Times”.”

  Za mało Twoich tekstów mecenasie. Dużo za mało. Twój sposób myślenia, Twoja mentalność, powinna – zdaniem Guły i moim – mieć swoje stałe miejsce na zaprzyjaźnionych forach. Właśnie w postaci tekstów które popełniasz.

 8. PL said

  A ja głupi myślałem, że posiadanie wsi na własność skończyło sie w feudalizmie…
  Tymczasem żona kryminalisty Kulczyka udowadnia, iż to nieprawda.

 9. Lach said

  Aha

  Toż to najważniejsza wiadomość w tekście:

  ” Nowy Światowy Porządek z wysychajacymi korzonkami papierowej spekulatywnej ekonomii nie potrwa długo.”

  To może nastąpić szybciej niż naszym się wydaje. Euroland zostaje z rękami w nocnikach, we wszystkich z dwunastu.

 10. Lach said

  Aha, aha

  Dobrze byłoby wiedzieć gdzie de facto światowe rezerwy złota trzymają. Bo to bardzo istotna sprawa.

 11. Jacek said

  Tu nie chodzi o to co teksanskie pieniadze robia teraz, ale o to, ze dali sie tak naciac. To pokazuje,ze dadza sie naciac jeszcze wiele razy, zawsze przez szmacianych oszustow. Stupid is as stupid does.

 12. lanc3 said

  Iwo Cyprian Pogonowski

  Hiroszima i Nagasaki a „Tarcza” w Polsce

  W obliczu zagrożenia Polski bombami nuklearnymi z Kliningradu i innych baz rosyjskich, na wypadek budowy w Polsce wyrzutni rakiet amerykańskich typu „Tarcza,” warto przypomnieć pierwsze dwie bomby nuklearne, użyte przez USA w 1945 roku. Jest to sprawa istotna, ponieważ kłamliwa propaganda uzasadniająca „Tarczę” w Polsce zagrożeniem z Iranu, jest zupełnie nie do przyjęcia.

  Natomiast pociski amerykańskie w Polsce, oddalone o cztery minuty lotu od Moskwy, stawiają Rosję wobec bardzo ryzykownego zagrożenia „szachem i matem” przez USA, jeżeli Rosjanie dopuszczą do takiej sytuacji. Logicznie można się spodziewać, że n.p. w Kaliningradzie, czekają już automatyczne wyrzutnie rakiet, z głowicami nuklearnymi, gotowe do strzału, w chwili, kiedy na radarze rosyjskim pokażą się przygotowania do odpalenia rakiety amerykańskiej z nuklearną głowicą, potencjalnie tylko, zagrażającej Moskwie.

  W obliczy takiego prospektu zniszczenia Polski przez nuklearne bomby rosyjskie, warto przypomnieć rocznicę bombardowania Hiroszimy 6go sierpnia, 1945 roku i w trzy dni później Nagasaki, gdzie celem, czyli „ground zero,” była jedyna katedra katolicka na terenie Japonii. Wówczas około dwieście tysięcy osób zostało zabitych w samych atakach oraz z powodu zatrucia radioaktywnego. Większość ofiar stanowili cywile, włącznie z kilku tysiącami robotników z Korei. Dwunastu pilotów lotnictwa morskiego USA, uwięzionych w miejscowym więzieniu, również było wówczas zabitych.

  Prezydent Harry Truman, wielki mistrz masonerii, szczycił się tym, że on ponosi całkowitą odpowiedzialność za to pierwsze bombardowanie nuklearne w historii, dokonane wbrew protestom amerykańskich dowódców sił lądowych i morskich. Jedynie masońscy i syjonistyczni doradcy Trumana, byli z tego bombardowania zadowoleni, bo niby miało ono, między innymi, ostrzec Stalina o potędze USA i ogóle destabilizować świat, wprowadzeniem go w epokę nuklearną.

  Trzeba pamiętać, że w czasie epoki nuklearnej, po raz pierwszy w historii ludzkości, ludzie mają broń, którą mogą dokonać samobójstwo całej ludzkości. Słusznie pisze profesor Noam Chomsky, z prestiżowej politechniki Massachussets Institute of Technology, kiedy ostrzega Amerykanów przed „wojną ostateczną” („terminal war”).

  Trzeba pamiętać, że na wypadek nuklearnego bombardowania Polski przez Rosję, Waszyngton, zawsze może starać się nie dopuścić do wymiany salw nuklearnych między USA i Rosją. Byłoby to niestety dopiero po obróceniu Polski w teren skażony radioaktywnie.

  Truman fałszywie tłumaczył się zemstą, za japoński atak na Pearl Harbor i mordowanie jeńców przez Japończyków, podczas gdy w rzeczywistości prezydent F.D. Roosevelt, już w 1937 roku, doszedł do przekonania, że jedynie wojna może uratować USA od załamania ekonomicznego. Z tego powodu zaczął prowokować Japonię i wykorzystywać imperializm japoński, wówczas sprzymierzony z hitlerowskimi Niemcami. Rząd w Berlinie chciał sobie podporządkować Polskę i przyłączyć do Niemiec Gdańsk oraz przejąć kontrolę ziem polskich byłego zaboru pruskiego.

  Ironią losu jest fakt, że dziś rozmaici autorzy dowodzą w USA, że Polska spowodowała wybuch Drugiej Wojny Światowej, ponieważ nie chciała podporządkować się woli Hitlera, którego postać w literaturze amerykańskiej pojawia się ostatnio jako człowieka racjonalnego. Jest to portret daleki od rzeczywistości, w której Hitler chciał jak najszybciej i to za wszelką cenę doprowadzić do wojny Niemiec przeciwko Rosji.

  Polska była fizyczną barierą między Niemcami i Rosją tak, że Polacy mieli do wyboru albo poddać się woli Hitera, albo ulec zniszczeniu tak, żeby Niemcy miały bezpośrednią granicę z Rosją. W celu uzyskania bezpośredniego dostępu do Rosji Hitler musiał zdradzić Japonię, która staczała ciężkie bitwy z sowiecką armią syberyjską. Mimo protestów japońskiego sojusznika, Berlin zawarł pakt o nieagresji z Sowietami w sierpniu 1939.

  Hitler mścił się na Polakach za doprowadzenie go do zdrady jego japońskiego sojusznika, oraz za bezpośrednie spowodowanie wypowiedzenia wojny Niemcom, przez Francję i Anglię. Hitler chciał pokonać Rosję i zagarnąć Ukrainę, bez walki na froncie zachodnim Niemiec. W literaturze USA sprawa ta nie jest jasno opisana i dzięki temu możliwe i często akceptowane są oskarżenia Polski jako „nieodpowiedzialnego prowokatora” Drugiej Wojny Światowej.

  Mało ludzi w USA i w Polsce zdaje sobie sprawę z walk japońsko-sowieckich, w latach 1937-1939 i z faktu, że po przegranej bitwie pod KhalKhim-Gol, nad rzeką Kalką w Mandżurii, w sierpniu 1939, Japończycy starali się o zawieszenie broni z Armią Czerwoną. Zawieszenie broni między Sowietami i Japonią zostało popisane w dniu 15go września, 1939, następnego dnia weszło ono w życie tak, że w dniu 17go września, 1939 Armia Czerwona, nie zaangażowana już przeciwko Japończykom, dokonała inwazji Polski.

  Ryzykowna dla Polski, strategia USA, szachowania Rosji wyrzutniami „Tarczy” na polskim terenie, grozi Polsce ponownym atakiem rosyjskim, tym razem jeszcze bardziej niszczącym, niż najazd sowiecki na Polską w 1939 roku. Niebezpieczeństwo rosyjskiego ataku nuklearnego na Polskę, w celu zapobieżenia atakowi Amerykanów na ośrodki kontroli i dowodzenia w Rosji. Trzeba to sobie uzmysłowić, zwłaszcza w sierpniu, w rocznicę ataku USA na Hiroszimę i Nagasaki, ponieważ gra strategiczna USA za pomocą wyrzutni „Tarczy” w Polsce zagraża Polakom rosyjskim bombardowaniem nuklearnym.

  http://www.pogonowski.com/display_pl.php?textid=863

 13. Lach said

  Jacku zgoda pan Roman zapewne jest świadom faktu który opisuje jako rozwiązania zastępczego po opisanych plajtach.

  Co Teksańczyk potrafi. Co może zdziałać przy dobrych chęciach dobrej organizacji i konsekwencji w działaniu człowiek nie idiota.

  No i najważniejsze wszystko co opisuje Roman Kafel dzieje się na „swoim podwórku”.

 14. Babaryba said

  Cos tam grzebia polskojezyczni opiekunowie przy stronie red. Michalkiewicza. Nie mozna wejsc.

 15. POLSKA said

  http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?t=2680

 16. Ryziel said

  Bardzo ciekawy artukuł.Marucha twoja strona zaczyna przebijać http://www.polonie,tak trzymac!!! wspanialy temat o neokatechumenacie – judochrzescianstwo oraz teraz Texsas daje dużo do myslenia .A nam Polakom wciska się w TVP że terorysci talibowie i inne nacje chcą zniszczyć biedną Polskę a to Kaczor-Kalkstein lobbował w Kazachstanie na rzecz Izraela bo Polskę ma w dupie.Chciał ekxterytorium dla USA z wyrzutnią przeciwko Rosji, tak jak chciał Brzeźinski wielki strateg i śp.wielki Polak Geremek-Lewartow a tu Polaku chodzi o Ropę!!! a nie o talibów.Polaku obudź sie!!!

 17. lanc3 said

  „Gazprom, podpisując umowy z Turkmenia, Kazachstanem i Uzbekistanem zamknął Basen Morza Kaspijskiego”a teraz w gruzji rosja poszla za ciosem,a chyba zaczelo sie od wysadzenia gazociagu.Teraz sprawdzaja na ile moga sobie pozwolic.

 18. Grzegorz Rossa. said

  „Za trzy tryliony, jakie kosztowala nas ta cholerna awantura, mielibyśmy dzis technologię, gdzie ropa nie bylaby do niczego potrzebna”

  Ja daję darmo:

  http://www.arkiva.pl/artykul.php?id=52

  http://www.eioba.pl/a16264/informacje_o_nowym_procesie_produkcji_gazu_palnego_wytopu_zelaza_produkcji

 19. Antek said

  UE dokonujac rozbioru Serbii dała Rosji znakomity pretekst do załatwienia się z Gruzją.

 20. POLSKA said

  http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?t=2684&start=30

 21. sarenka said

  Pan Gajowy dyplomatycznie milczy na temat konfliktu na Kaukazie. I słusznie. Lepiej tak niż jak wygłupy tzw.polskich władz. Prezydent wyskoczył jak Filip z konopii z zamiarem rozważenia wysłania polskich wojsk w sukurs, Tusk ze spotkaniem Mumii w sprawie stanowiska wspólnego przeciwko Rosji. Tymczasem Aniela Merkel paktuje z Putinem, Sarkozy ma dezorientację. Chyba Pan Prezydent Micheil Saakaszwilii nieco przeliczył się z pomocą mocodawców i ich klakierów bowiem sam usiłuje zażegnać wywołany konflikt.Ciekawe, czy ktoś odpowie za śmierć niewinnych ludzi. A powinien. Bardzo ciekawe też, dlaczego Saakszwili akurat w tym momencie uderzył. Pewnie dostanie odpowiednią rekompensatę i zrezygnuje. Polski prezydent juz pokazał swoją niekonsekwencję w trymiga uznając obce kulturowo Kossowo, a akceptując mordowanie wbrew Osetyńcom /nb.JKM w swoim blogu pisze, że w stolicy Osseti Pdn.przed wojną mieszkało ponad 50% Żydów/niewinnych ludzi w imię poparcia napewno nie gruzińskich interesów. Kto i w jakim celu wywołuje konflikty światowe i dlaczego goje to akceptują?

 22. Wujek z Tczewa said

  Sarenko, w Rewirach pana Gajowego jest juz otworzony temat „Kosowo i Osetia”

  http://marucha.v3v.org/viewtopic.php?t=1814

 23. SERVER ZABLOKOWANY said

  NA REWIRACH GAJOWEGO ZABLOKOWAL SIE SERVER I NIE MOZNA WPISYWAC KOMENTARZY!

Sorry, the comment form is closed at this time.