Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Gejowisko

Posted by Marucha w dniu 2009-01-31 (sobota)

Sąd w Edynburgu odebrał szkockiemu małżeństwu prawo do opieki nad wnukami. Dzieci zostaną adoptowane przez parę homoseksualistów. Sędziowie uznali argumenty pracowników opieki społecznej, którzy przekonywali, że dziadkowie są za starzy na wychowywanie maluchów – doniósł dzisiejszy „Dziennik”.

I dalej:

Nie mieli już jednak pieniędzy na apelacje i dalsze procesy. Jedynym pocieszeniem było dla nich to, że – jak zapewniali pracownicy opieki społecznej – pięcioletni chłopczyk i jego czteroletnia siostrzyczka trafią do kochającej rodziny zastępczej. Ze zgrozą przyjęli wiadomość, że nową rodziną zastępczą dla ich wnuków będzie para homoseksualistów. Jakby tego było mało, pracownicy społeczni ostrzegli zdruzgotanych dziadków, że jeśli będą protestować, to nigdy więcej nie zobaczą wnuków.

To nie jest żadna politica fiction. To nie jest fabuła gejowskiej książki, ani gejowskiej sztuki teatralnej. To europejska rzeczywistość, w której homoseksualna optyka w zasadzie wyparła to, co normalne i oczywiste. Nie mamy już do czynienia z jakąś ekstrawagancją środowiska „kochających inaczej”, ale z prowadzonym scenariuszem, mającym prawnie i mentalnie usankcjonować to, co najzwyczajniej woła o „pomstę do nieba”. Informacja, którą publikuje „Dziennik” (nie pierwsza tego typu), doskonale ilustruje regres cywilizacyjny, w jakim znalazła się Europa.

Jako wspólnota cywilizacyjna zaczynamy gnić, bo nie jesteśmy w stanie powstrzymać zarazy, która za sprawą wykoślawionej filozofii tolerancji, zainfekowała system immunologiczny Europy, którym był dotychczas – najoględniej rzecz ujmując – Dekalog. Wyrugowanie ze sfery życia publicznego zasad moralno-etycznych, które ukonstytuowały nowoczesną Europę, dając jej najpełniejszą wizję ludzkiej wolności – personalizm, i zastąpienie ich zwulgaryzowaną koncepcją „beztroskiej egzystencji”, wolnej od „opresyjnego” gorsetu moralnego, kończy się tym, co obserwujemy w przypadku przytoczonym przez „Dziennik” przypadku: gwałceniem prawa dziecka do życia w normalności.

Nie sposób nie zauważyć, iż ustępowanie pola, pochylanie się z troską, wyrażanie zrozumienia i empatii dla czcicieli wyuzdanych praktyk sprawia, że tęczowa zaraza ma się coraz lepiej i pewniej, i że nie wystarcza jej już zwykła – i tak mocno dyskusyjna – akceptacja, ale że dąży ona do narzucenia swojego kagańca wszystkim tym, którzy nie życzą sobie uczynienia z systemu prawnego gejowskiego zamtuzu. Póki co, tradycyjna i normalna Europa przegrywa. Przegrywa niemocą swoich obywateli, którym po prostu nie chce się chcieć zawalczyć o normalność. Zastanawiam się tylko, kiedy zaraza w takiej formie dotrze do Polski. Nie jesteśmy przecież moralną oazą. Nigdy zresztą nią nie byliśmy. Raczej papugą.

Maciej Eckardt
http://www.myslpolska.org/?key=2,,2178

Komentarze 22 to “Gejowisko”

 1. Cham Wiejski said

  Polacy moralną siłą swego katolicyzmu i tradycjonalizmu na pewno nawrócą całą Europę i przywrócą jej tradycyjne wartości.
  Tak przewidywał Papież Jan Paweł II, gdy z całej mocy popierał aneksję Polski przez Unię Europejską.

 2. Jacek said

  Nawracanie na „wlasciwa” droge w calej pelni i za oceoanem: http://www.radiomaryja.pl/artykuly.php?id=98697

  ad Cham Wiejski: tak, tak, tak …

 3. sarenka said

  Najgorsze jest to, że ludzie jak zaczarowani godzą się na popularyzowanie takich dewiacji.Lewactwo „wychowuje” łobywateli do bezmyślnego posłuszeństwa, krok po kroku aż do gaszenia świateł o jednej porze, do wyboru „partnera” reprodukcyjnego i eutanazji chorych i koślawych.

 4. sarenka said

  Ci „za starzy” dziadkowie to 59 letni dziadek i o 13 lat młodsza babcia. Matka dzieci jest narkomanką pozbawioną praw rodzicielskich, przebywa w zakładzie zamkniętym. Opinię o zastarości dziadków wydała opieka społeczna. W Szkocji możliwość adoptowania dzieci przez homoseksualistów istnieje od 3 lat. Została wprowadzona przez parlament, mimo 90% sprzeciwu społeczeństwa.Demokracja ewoluje.

 5. PL said

  Ale jest w porządku, gdy 60-letnia baba, której się „przypomniało”, że nie miała czasu na urodzenie dziecka, poddaje się kuracji hormonalnej i rodzi skazaną na nieszczęście istotę…

 6. Jacek said

  Nie ludzmy sie, wszystko to ma na celu zredukowanie nas w naszych wlasnych umyslach do roli materialu bilogicznego. Do tego konieczne jest wyeliminowanie jakichkolwiek wiezow rodzinnych, czyli wiezow krwi. Aby sie przed tym bronic nalezy ZAWLCZAC I ELIMNOWAC JAKIEKOLWIEK PANSTWOWE SLUZBY SOCJALNE : SA TO SLUZBY DO NADZORU I ZARZADZANIA NIEWOLNIKAMI NAWET W ICH PRYWATNYCH SPRAWACH.

 7. Moon said

  Podobno oni w tych parach mają podział na „męskiego” i „żeńskiego”.

  Więc dziewczynka i chłopiec niby będą mieć w tej rodzinie jakiś model kobiecości i męskości 😦

  To się jednak kupy nie trzyma… Choć to słowo tu bardzo niewłaściwe 😐

 8. Ig-or said

  A żeby tym padalcom k***y sie złamały.Przerażające,jak można krzywdzic tak niewinne istoty ,jakimi są dzieci.Świat zboczeńców i syfu.Wszystko w imie tolerancji.Wymiotowac sie chce słysząc takie rzeczy.Że Bóg ma jeszcze miłosierdzie nad tym światem.

 9. PL said

  Oj, Moon, nawet Twój łagodny humor w kontekscie wydarzenia brzmi smutno…

 10. Moon said

  Bo to smutne. Nie wiem, jak będą radzić sobie kiedyś w życiu dzieci wychowywane przez dwóch ojców, czy dwie matki.

  Dziecko inaczej kocha ojca, a inaczej matkę.

  U nas w Polsce też przecież lesbijki wychowują dzieci.

  Jeśli ktoś urodził się taki, a nie inny, niech zrezygnuje z dzieci. To wymaga poświęcenia, a oni w większości są egoistami.

  A gdy już są dzieci homoseksualistów, to nieco inna historia.

 11. PL said

  To dziecko pójdzie w świat jakieś niepełne, skrzywione, pozbawione pełnych wzorców osobowości…

 12. opinio said

  „Ich” zdrowie psychiczne ma sie jak najlepiej, co czesto potwierdza tuba TV: ..”ich bin schwul/fag”..

 13. NOTOPOLEJ said

  Daniel Cohn-Bendit…
  Członek Komisji Gospodarczej i Monetarnej oraz Komisji Spraw Konstytucyjnych Parlamentu Europejskiego.

  W 2000 roku we francuskim tygodniku „L’Express” pojawił się artykuł na temat jego skłonności pedofilskich.

  Gazeta obszernie cytowała dawno zapomnianą autobiografię Cohn-Bendita.

  „Od dawna miałem ochotę pracować z dziećmi – pisał. – W 1972 roku złożyłem podanie o pracę w alternatywnym (państwowym) przedszkolu we Frankfurcie nad Menem. Pracowałem tam ponad dwa lata. Mój nieustanny flirt z dziećmi szybko przyjął charakter erotyczny. Te małe pięcioletnie dziewczynki już wiedziały, jak mnie podrywać. Rzecz jasna niejedna z nich przygląda się rodzicom, kiedy się pieprzą. Kilka razy zdarzyło się, że dzieci rozpięły mi rozporek i zaczęły mnie głaskać. Ich życzenie było dla mnie problematyczne. Jednak często mimo wszystko i ja je głaskałem. Wtedy oskarżono mnie o perwersję…”.

  Osobą, która dostarczyła gazecie fragmenty „zapomnianej książki”, była niemiecka dziennikarka Bettina Roehl, córka znanej lewackiej terrorystki Ulrike Meinhof. Jako młoda dziewczyna wielokrotnie stykała się z Cohn-Benditem i nie ukrywa, że darzy go wielką niechęcią.- Państwo mu wtedy płaciło za to, że zajmował się dziećmi innych lewaków. Oprócz uprawiania pedofilii spacerował wówczas z maluchami i psem o imieniu Kałasznikow przez ulice miasta, zmuszając dzieci do rzucania kamieniami w członków młodzieżówki CDU – opowiada Roehl.

  ” Cohn-Bendit was born in France to German-Jewish parents who had fled Nazism in 1933. He spent his childhood in Montauban. He moved to Germany in 1958, where his father had been a lawyer since the end of the war.” Wiki eng. cyt.
  Zr. RP i inne

 14. Inkwizytor said

  Żydzi znani sa z umiłowania wszelkiej perwersji

 15. Moon said

  PL

  Jeśli chłopczyk z tej rodziny będzie heteroseksualny, to nie będzie szukał normalnej partnerki do stworzenia zdrowej rodziny, a „drugiej matki”. A rodzina, w której ojciec sam jest „dzieckiem” jest rodziną dysfunkcyjną.

  A co do dziewczynki, to strach nawet sobie wyobrażać… Jaki wzorzec kobiecości da jej zniewieściały, czy męski, gej? Lepszy już dałaby jej matka-alkoholiczka niestety…

 16. PL said

  Masz zupełną rację, Moon, co stwierdzam z przyjemnością.

 17. Moon said

  Bo zazwyczaj tu racji nie miałam…

  P.S.
  Może ktoś wie, kto decyduje o dopuszczaniu komentarzy na Wirtualnej Polonii. Nie przepuścili ostatnio dwóch moich komentarzy. Aż tak bardzo spamuję?

 18. J23 said

  Czasami system z sobie znanych powodów uważa komentarze za spam i zatrzymuje je do moderacji. Zanim moderator nie zajrzy do nich, nie są upublicznione.

 19. Ja said

  Miłość bliźniego zaczyna się w domu, dlatego dom ten powinien mieć zdrowe fundamenty, a w tym przypadku to niemożliwe. W wychowaniu łatwiej jest zapobiegać, niż korygować. Najsmutniejsze jest to, że ofiarami są niewinne dzieci, które zostaną zranione zarówno psychicznie jak i fizycznie.

  Opisany przypadek jest diaboliczny, gdyż promuje się homoseksualizm, a dyskryminuje normalny wzorzec wychowawczy dziadków. Do tego oprócz więzów krwi dzieci z dziadkami, jest jeszcze zachowany normalny wzorzec kobieta-mężczyzna. Z logicznego punktu widzenia (pomijając nawet zboczenie homoseksualne) racja leży po stronie dziadków.

  U nas też opieka społeczna otrzyma większe prawa. Będzie mogła zabrać dziecko opiekunom, gdy uzna, że jest ono krzywdzone.

 20. Jacek said

  ad Ja: dzieci nie naleza do panstwa, sa czlonkami rodziny; dlatego odbieranie dzieci moze nastepowac jedynie w wypadku ciezkich przestepstw wobec nich. To znaczy, gdy wymagaja takiej ochrony przez prawo. Oczywiscie wymaga to rozprawy sadowej osadzajacej rodzica (rodzicow). Nie mozemy pozwolic na adminstracyjne zabieranie dzieci rodzinom.

 21. kukuryku said

  Uwaga: W krajach anglosaskich obowiazuje ustawodawstwo oparte na precedensie.

  Zatem ten przypadek otwiera droge prawnemu odbieraniu wnukow dziadkom w celu przekazania rodzinom zboczencow.

  Kolej teraz na dzieci rodzicow.

  Tak sie rodzi nietolerancja.

  (wobec rodzin tradycyjnych)

 22. Demaskator said

  Re:J23
  Przez kilka lat był to mój pseudonim i po tym jak mnie kilka portali ocenzurowało a nawet zablokowało (w tym Wirtualna Polonia jak napisałem że Roman Giertych to antypolski pozorant) nie dziwię się że czasem coś nie wchodzi i się blokuje.

  Ale na temat. Na temat unii wiem dosyć dużo, zarówno z teorii jak i praktyki.
  O drobniejszych sprawach możecie poczytać na mojej stronie. Dla odważnych chcących się dowiedzieć więcej ( o sprawach dotyczących nie tylko unii) zapraszam do linku: kartel chemiczno-farmaceutyczno-naftowy.
  Proponuję oglądać w dobrym fotelu i długo przed snem.

Sorry, the comment form is closed at this time.