Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  bryś o Wolne tematy (46 – …
  bryś o Przyczyny zwiększających się w…
  Krzysztof M o Przyczyny zwiększających się w…
  Krzysztof M o Przyczyny zwiększających się w…
  JerzyS o Przestańcie kłamać!
  Krzysztof M o Przyczyny zwiększających się w…
  Krzysztof M o Przyczyny zwiększających się w…
  Krzysztof M o Przyczyny zwiększających się w…
  bryś o Wolne tematy (46 – …
  bryś o Przyczyny zwiększających się w…
  . o Żydowski dybuk zawładnął …
  rycho08 o Mądry głupiemu (niestety)…
  Krzysztof M o Wolne tematy (46 – …
  . o Żydowski dybuk zawładnął …
  JerzyS o Przyczyny zwiększających się w…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

Zapamiętajmy nazwiska tych antypolskich kanalii !

Posted by Marucha w dniu 2009-04-15 (Środa)

Oto nazwiska reprezentujących rzekomo Polskę europosłów, którzy zagłosowali przeciwko ustanowieniu 25 maja – dnia śmierci rotmistrza Pileckiego – dniem Bohaterów Walki z Totalitaryzmami.

Jerzy Buzek
Marek Aleksander
Czarnecki
Zdzisław Chmielewski
Urszula Gacek
Lidia Geringer d’Oedenberg
Adam Gierek
Genowefa Grabowska
Stanisław Jałowiecki
Janusz Lewandowski
Bogusław Liberadzki
Jan Masiel
Jan Olbrycht
Janusz Onyszkiewicz
Paweł Piskorski
Jacek Protasiewicz
Jacek Saryusz-Wolski
Czesław Siekierski
Bogusław Sonik
Grażyna Staniszewska
Andrzej Wielowieyski
Zbigniew Zaleski
Tadeusz Zwiefka

Porozumienie Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych w Krakowie jest oburzone faktem, iż posłowie ci odmówili w ten sposób uhonorowania jednego z największych bohaterów II Wojny Światowej.  POKiN wzywa, by wszyscy polscy europosłowie, którzy nie poparli w Parlamencie Europejskim uhonorowania rotmistrza Witolda Pileckiego, publicznie zrezygnowali z dalszego udziału w życiu politycznym.

Jerzy Bukowski w imieniu POKiN podkreśla, iż „politycy podnoszący ręce przeciw uczczeniu uznanego przez cały świat za jednego z najdzielniejszych ludzi okresu II wojny światowej rtm. Witolda Pileckiego nie powinni w przyszłości reprezentować nas ani w Parlamencie Europejskim, ani w polskim, ani nawet w lokalnych samorządach„.

Oczywiście zgadzamy się z konkluzją, iż bycie Polakiem jest dla wyżej wymienionych indywiduów czymś nieistotnym i jako tacy nie powinni reprezentować Polski nawet na zjeździe syfilityków. Czy jednak za ten haniebny uczynek spadnie im włos z głowy?

Nie miejmy żadnych złudzeń. Te szumowiny pozostaną na swych stanowiskach, zachowają swoje apanaże, a następnych wyborach do europarlamentu zostaną ponownie wybrane głosami świadomych obywateli. Wszelkie wezwania i apele można bowiem kierować do ludzi obdarzonych jakąś minimalną etyką i moralnością, a nie do stada świń bez honoru, których od koryta nie odpędzi się nawet kłonicą.

Na zakończenie: jest oczywiste, iż wielu z polskojęzycznych eurodeputowanych ma tzw. „korzenie”. Chciałbym, aby wpisywali Państwo ich nazwiska, zarówno te prawdziwe, jak i te przybrane, jak np. „Lewandowski”.

Komentarzy 31 to “Zapamiętajmy nazwiska tych antypolskich kanalii !”

 1. Inkwizytor said

  Sami „nasi”, etnicznie „nietutejsi”

 2. Jacek said

  Bez zaskoczen, zwlaszcza „solidarnosciowy premier”.

 3. PL said

  Zaskoczyło mnie, iż Żyd Rosatti podobno głosował ZA…

 4. Przedslaw said

  Lidia Geringer d’Oedenberg, skad to dziwaczne, niepolskie nazwisko/, czy to ta, ktorej nie podoba sie nazwa Wroclawia ?

  Dziwie sie tylko ze syn Gierka upadl tak nisko, trudno mi sobie wyobrazic nawet jego ojca-genseka w tak haniebnej roli, u kogo gierkowicz chce zarobic punkty do emerytury ?.

 5. Przedslaw said

  Zwracam sie do Pana Maruchy aby podal kto z polskich poslow glosowal jednak „za” i kto sie wstrzymal, a takze jaki byl ogolny rezultat glosowania w PE ?

  To „lekka” przesada podawac tak wyrywkowa informacje.

 6. Kuba said

  Lidia Joanna Geringer d’Oedenberg (ur. 1957 we Wrocławiu), od 2004 poseł z listy SLD do Parlamentu Europejskiego. Z domu Ulatowska, obecne nazwisko przejęła po byłym mężu. Ukończyła studia na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu w roku 1981. Pracowała jako dziennikarka w Telewizji Polskiej, była m.in. dyrektorem programowym wrocławskiego oddziału telewizji.
  W 2002 ubiegała się o stanowisko prezydenta Wrocławia, przegrywając.
  SLD-owska działaczka Lidia Geringer de Oedenberg pisala skargi do Komisji Europejskiej na polska administrację, bo – jej zdaniem – homofobii z Urzędów Stanu Cywilnego, robią zaręczonym gejom trudności w legalizacji związków. Urzędnicy nie chcą ponoć wydawać zaświadczeń o stanie cywilnym Polakom, którzy ich potrzebują do zawarcia ślubu partnerskiego, na przykład w Holandii.
  Ciekawe kim byl jdej ojciec i dziadek, zaloze sie ze maja komunistyczno-ubeckie korzenie.
  Takie kariery jak jej maja podloze rodzinno ubeckie.

 7. Dariusz said

  Podaje kto glosowal za i td.
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=po&dat=20090416&id=po51.txt

 8. Ja said

  Najgorsza w tym jest jednak niepojęta głupota obywatelska, która uwidacznia się po każdych wyborach. Niestety, ale większość społeczeństwa idąca do wyborów to „stado baranów” ,jak określił Polaków nasz wróg – Żyd Michnik-Szechter.

  Gdzie się podziała ta mądrość, religijność i patriotyzm NARODU POLSKIEGO?! Dlaczego ciągle nie możemy się podnieść z kolan, w końcu jesteśmy u siebie!
  Dlaczego szumowiny, łajdacy i zdrajcy nas reprezentują?!!!
  Może warto, a nawet trzeba, zbojkotować te wybory judaszowe?

 9. babetka said

  Do Przedsław: tak, zgadza się, ta żydówka głosowała za zmianą nazwy Wrocław na niemieckie przeinaczenie.
  Gdy czytam takie rzeczy , niestety ale skacze mi ciśnienie.

  Uważam wręcz dalej, że wszelką brzydotę niemiecką zaśmiecającą polskie miasta jak hala ludowa – wybudowana w Piastowskim Wrocławiu z okazji tysiąclecia rzeszy niemieckiej – most grunwaldzki, osiedle sępolno – POWINNO SIĘ BEZWZGLĘDNIE WYBURZYĆ.
  Są to obiekty wątpliwej jakości architektonicznej, oszpecające miasto, wymagające ciągłych remontów i nakładów oraz obce Polsce i Polakom kulturowo i cywilizacyjnie ze względu na pochodzenie z cywilizacji o niższym stopniu rozwoju.

  Dlatego też należy sie ich pozbyć a na ich miejsce wybudować nasze własne polskie z zastosowaniem polskiej myśli techniczno-inżynieryjnej.

  Zbrodniarze niemieccy wyburzyli zamek piastowski w Opolu, pozostała tylko wieża a na miejsce zamku wybudowali ochydny wręcz budynek pasujący do otoczenia jak pięść do nosa. W budynku tym mieści się obecnie urząd. Budynek wymaga ciągłych remontów, bez przerwy coś tam nie pasuje a my musimy teraz dokładać do jego remontów.
  Podobnie jak wyżej w takiej sytuacji uważam, że należy podjąc decyzję o wyburzeniu tego budynku i odbudowie zamku piastowskiego.

  Moja uwaga dotyczy wszystkich miast polskich , które zostały w taki lub pododny sposób zanieczyszczone tą niemiecką tandetą.

  Przedstawiłam problem o którym się nie pisze, mało mówi ale on jest.

 10. Inkwizytor said

  PILNE!!!

  Mam do Państwa ogromną prośbę. Otóż Senat „Katolickiego” Uniwerstytetu Lubelskiego ma w dniu 1 lipca 2009 nadać tytuł honoris causa neobanderowcowi w randze prezydenta Ukrainy Wiktorowi Juszczence. Jest to człowiek, który gloryfikuje ludobójczą UPA, uczestniczy w ich uroczystościach, otacza sie banderowcami a także walczy dla nich o „dodatki kombantanckie”. Hańbą jest, że takiego człowieka chce uhonorować Uniwerstytet mieniący się „katolickim”. Zadzwoniłem oczywiście do pani Beaty Górki, rzecznika „K”UL z deklaracją, że jeśli banderowiec Juszczenko otrzyma to wyróżnienie, uczelnia lubelska nie dostanie ode mnie a także mojej rodzina nawet grosza czy centa na działalność. Odwoływanie się do honoru, prawdy raczej nie ma sensu, straszak ekonomiczny wydaje mi się najlepszy.

  Moja prośba jest taka aby jak najwięcej Polaków zaprotestowało przeciw wyróżneniu neobanderowca Juszczenki. Ja 1 lipca oczywiście będę w Lublinie z grupa Polaków protestować przeciw tej haniebnej decyzji „K”UL. Proszę o działanie z Państwa strony.

  Telefon do rzecznika „K”UL:

  Beata Górka
  e-mail: rzecznik@kul.pl
  tel. +48 81/ 445 41 02; kom.603 847 406

 11. kasander said

  Przecie Michnik uzgodnił z UE kto jest nową szlachtą w Polsce.Czego pyskujeta.

 12. Marucha said

  Panie Przedsławie, skoro artykuł traktuje o zdrajcach (bo inaczej tych osobników nie można określić) – to ważne są jedynie nazwiska zdrajców i nie ma powodu, aby publikować również nazwiska tych, którzy nie zachowali się jak świnie, lecz jak normalni ludzie.
  Czy naprawdę musimy bić oklaski każdemu polskojęzycznemu posłowi, który nie działa na szkodę Polski?

  Ale proszę, oto lista:

  Adam Bielan
  Sylwester Chruszcz
  Hanna Foltyn-Kubicka
  Dariusz Grabowski
  Małgorzata Handzlik
  Mieczysław Janowski
  Filip Kaczmarek
  Urszula Krupa
  Zbigniew Kuźmiuk
  Marcin Libicki
  Bogdan Pęk
  Józef Pinior
  Mirosław Piotrowski
  Zdzisław Podkański
  Bogusław Rogalski
  Dariusz Rosati
  Wojciech Roszkowski
  Leopold Rutowicz
  Konrad Szymański
  Ewa Tomaszewska
  Witold Tomczak
  Bernard Wojciechowski
  Janusz Wojciechowski
  Andrzej Zapałowski

  Szumowiny głosujące przeciwko upamiętnieniu rtm. Pileckiego tłumaczyły się „dyscypliną klubową” (jak wiadomo poselskie kluby w eurochlewie… pardon, europarlamencie, są ponadnarodowe), choć za jej nieprzestrzeganie nie groziły absolutnie żadne konsekwencje.
  A nawet gdyby groziły – to co?
  Bliższe ciału diety poselskie, niż ojczyzna?

 13. aga said

  ja tez dziwię się Gierkowi.

  http://www.radiopomost.com/index.php?option=com_content&task=view&id=8046&Itemid=42

  Panie Inkwizytorze,
  bardzo cenna inicjatywa ale myslę,że trzeba dzialac wczesniej niz 1 lipca zanim temu agentowi CIA banderowskiemu pomiotowi dadzą ten tytuł.Może jakieś partie / LPR w Lublinie byl kiedys silny/organizacje kombatanckie / moze XXVII Dywizja wolynska/ trzeba sie zwolac i iść z tymi Prawdziwymi Polakami aby ratowac te uczelnię przed hańbą zupelną.Myslę,że usunięcie Zydzińskiego by zablokowalo takim nikczemnym posunięciom.Ostatecznie to TW Filozof z duzo obfitsza teczka niz niejeden agent.

 14. Ja said

  Wysłałam już mój protest i mojej Rodziny do rzeczniczki KUL-u.
  Zasypmy ich naszymi sprzeciwami, bo dobre i to!

 15. Inkwizytor said

  Pani Ago

  Oczywiście trzeba działać wcześniej dlatego pisze o tym teraz a nie np 30 czerwca 🙂

  Organizacje Kresowe wiedza o tym od jakiegoś czasu i stosowne pisma do władz „K”UL a także Prezydenta RP zostały przesłane. „K”UL pokrętnie się tłumaczy a lech kaczyński oczywiście popiera inicjatywę lubelskiej uczelni.

  Pani Ago ja działam też w inny sposób. Otóż zakupiłem zestaw GPS. W wakacje udaję sie w Bieszczady i będę oznaczał miejsca gdzie stoją pomniki upamietniające banderowców z dUPA. Baza danych posłuży do likwidowania tych upowskich latryn ponieważ, niektóre z nich sa sporych rozmiarów i potrzebny będzie ciężki sprzęt.

  Najważniejsza jest jednak edukacja i uświadamianie Polaków. Wszyscy wiedzą o ludobójstwie niemieckim, żydobolszeiwckim na Polakach ale mało kto słyszał o najokrutniejszym genocydzie popełnionym na naszym narodzie przez bandy ukraińskiej czerni zwanej UPA.

  Na koniec cytat osobnika, którego banderowiec juszczenko ogłosił bohaterem narodowym ukrainy

  „Śmierć jednego Lacha to metr wolnej Ukrainy, albo będzie Ukraina albo lechicka krew po kolana, Polaków w pień wyciąć”

  Roman Szuchewycz (generał i naczelny dowódca Ukraińskiej Powstańczej Armii, przewodniczący Sekretariatu Generalnego Ukraińskiej Głównej Rady Wyzwoleńczej).

 16. ruski szpieg said

  Myślę, że ma głosowanie wpływ miała narodowość rotmistrza, ale również, a może przede wszystkim stwierdzenie w poprawce nr 12,że postawa rotmistrza jest „wyraźnym wskazaniem przyszłym pokoleniom właściwej postawy w obliczu groźby totalitarnego zniewolenia”.

 17. Kaziu Kozoduj said

  Pilecki nie był Żydem.
  Nie był PPR-owcem ani KPP-owcem.
  Nie był pederastą.

  No to jak takiemu przyznać zaszczyty w Unii Jewrejskiej?

 18. ZOSIA MAŚLANKA said

  NASZ DZIADEK, KTURY JEST ZASŁURZONYM BOJOWNIKIEM O UTRFALANIE POLSKI LÓDOWEJ W LATACH 1945-1956 Z EMERYTÓRA 6800 ZŁOTYCH, ROZPOZNAŁ WŚRUT TYCH TFARZY WIELE DZIECI I WNUKUF SFOICH STARYCH ZNAJOMYCH Z UB.

 19. Artur said

  Na liście brakuje wielbiciela tego blogu ubeka Krzysztofa Pytla. Rozumiem, że ręka rękę myje albo może Pan Krzysztof jest za malutki w tym towarzystwie?

  Ba, zdarza się, że w naszym towarzystwie nie tylko ręka rękę myje, ale nawet i nogę. Co więcej, bywa że ręka myje twarz, bo my – w odróżnieniu od polskojęzycznych – mamy twarze. – admin

 20. Inkwizytor said

  Otrzymałem taka oto odpowiedz na mój mail od rzecznika „K”UL

  Szanowny Panie,
  bardzo przykro mi czytać takie słowa. Kopię Pańskiego listu przekazałam
  rektorowi.
  Pozdrawiam,
  Beata Górka – rzecznik prasowy KUL.
  —– Original Message —–
  From: „m***** w******
  To:
  Sent: Thursday, April 16, 2009 10:40 AM

  > Szanowna Pani
  >
  > Dowiedziałem się, że KUL przyzna 1 lipca 2009 tytuł doktora honoris
  > causa neobanderowcowi Wiktorowi Juszczence, prezydentowi Ukrainy. Pragnę
  > Państwa poinformować, że uhonorowanie tego gloryfikatora ludobójców
  > polskich dzieci na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej spowoduje, ze nie
  > dam nigdy nawet centa na działalność KUL. Nie wspomoże Państwa NIKT z
  > mojej rodziny a informacje o haniebnej decyzji uczelni rozpowszechnię
  > wśród znajomych i nieznajomych. Nie puszcze również żadnego z moich
  > dzieci na KUL to chyba oczywiste.
  >
  > Pozdrawiam
  >
  > M***** W******

 21. PL said

  Brawo, bardzo dobrze Inkwizytorze!

 22. Inkwizytor said

  PL

  A Ty czy wysłałeś już mail do rzecznika „K”UL ? Jak widac trochę sie obawiają. Gdyby takich protestów napłyneło więcej zastanowią się dokładnier czym im sie podobna błazenada OPŁACI. Gorąco zachecam Cię do działania

 23. Sarenka said

  Ja wysłałam. W tzw.d***kracji, cokolwiek by pod tym pojęciem rozumieć, liczą się jeszcze z opiniami. Dlatego podzielam Pana stanowisko, że im więcej, tym lepiej.
  To się nazywa perfidia: uhonorować za popieranie ludobójstwa Polaków rękoma katolickiej uczelni.

 24. PL said

  Owszem, wysłałem następujący list:

  Do rzecznika prasowego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
  Pani Beaty Górki

  Kopia do Sekretariatu Prorektora ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą

  Szanowna Pani!

  Z niedowierzaniem, a potem z oburzeniem przyjąłem do wiadomości fakt, iż renomowana uczelnia katolicka, jaką jest KUL, postanowiła przyznać tytuł doktora honoris causa prezydentowi Ukrainy, Wiktorowi Juszczence.

  Wiktor Juszczenko jest – co powszechnie wiadomo – zwolennikiem i gloryfikatorem banderowców, którzy zapisali się krwawo i okrutnie w historii Polski, mordując nawet dzieci i kobiety w ciąży. Autorzy pomysłu uhonorowania Juszczenki nie mogą nie znać tych faktów, świetnie udokumentowanych w bogatej literaturze na ten temat.

  Zastanawiam się, kiedy KUL postanowi obdarzyć podobnymi zaszczytami np. panią Erikę Steinbach albo pośmiertnie p. kanclerza Adolfa Hitlera.

  W każdym bądź razie informacja o haniebnej wręcz decyzji podjętej (przez kogo?) na KUL zostanie przeze mnie, w miarę moich sił i środków, rozpowszechniona na Internecie oraz wśród osób, z którymi się stykam.

  Z poważaniem
  XXX YYY

 25. Inkwizytor said

  Sarenko, PL i wszyscy, którzy wysłaliście protest do rzecznika „K”UL, bardzo Wam dziękuję.

 26. Polka said

  Pytanie do Pana Gajowego Maruchy.
  Podal Pan liste posłow reprezentujacych Polska w UE ktorzy glosowali 2 kwietnia za i liste posłow do PE ktorzy głosowali przeciw trzem poprawkom do rezolucji „Świadomość europejska a totalitaryzm”, do której trzy poprawki złożyła Hanna Foltyn-Kubicka.
  Brakuje tutaj nazwiska posla do PE prof. Macieja Giertycha. Czy znana jest Panu przyczyna dlaczego nie ma tego nazwiska?
  Informacje z „Naszego Dziennika” nie zawsze sa wiarygodne. Szczegolnie jesli chodzi o sprawy Polakow z krwi i kosci, myslacych i czyjacych po polsku.

 27. Marucha (niezalogowany) said

  Nie wiem, dlaczego brakuje nazwiska prof. Giertycha…

 28. Sarenka said

  Może po prostu go tam nie było z jakichś ważnych przyczyn.

 29. Hubert said

  Zbliża się okazja do wyeliminowania chocby części z tych
  „polskich polityków” którzy zamierzają startowac w wborach do Parlamentu Europejskiego 7 czerwca br. Należy dokladnie
  zapoznać się z ich życiorysami i wybrać ludzi ktorzy będą bronić
  polskich interesów jak przystało na Polskiego patriotę.
  Bardzo pomocne na pewno będą informacje na stronie –
  p o l o n i c a. net.,gdzie można znaleść informacje na temat
  ważniejszych polityków, ich zapatrywań na sprawy Polski i Narodu
  Polskiego. Uważam że dokladne zapoznanie się z kandydatami
  do PE jak i organów krajowych powinno być jednym z najważniejszych obowiązków rodowitego Polaka,bo jego głosowanie
  poprzez wybrane przez niego osoby będzie decydować o
  pzyszłości Polski i każdego wyborcy z osobna.
  Warto swoją rzetelna wiedze o kandydatach przekazywać swojej
  rodzinie i znajomym i w medach jeżeli jest taka możliwość.

 30. z sieci onecik** said

  **O Matce Boskiej z Lechem Wałęsą, …w klapie!

  Lech Wałęsa to ex-prezydent RP. To też lider Solidarności, ale nie tego pokurcza, czym jest Solidarność dzisiaj, wysługująca się biznesowi i politykom, w stylu, w jakim każda, nawet ostatniego sortu, dziewka sprzedajna znalazłaby jeno odrazę, ale tej „Pierwszej” Solidarności, 10 milionowego ruchu społecznego, który podgryzł fundamenty bolszewickiego panowania!
  Zaprawdę, Lechu Wałęsa to był ktoś, …ZANIM NIE UDERZYŁA MU SODÓWA, a, że chłop do wiedzy i kindersztuby należytej uwagi nie przykładał, TO NIECH SIĘ DZISIAJ NIE MIOTA, jak mu jakieś nieczystości z cv wyciągną! Po prosty świętych nie ma, nawet, jak Kościół głosi coś innego!
  Dziś w Szczecinie dano pokaz kabaretowej chucpy, przyznając Lechowi Wałęsie tytuł „honorowego obywatela miasta pt. Szczecin”! Zorro podpowiada, że taki tytuł, obok prawa uczestniczenia w zebraniach Rady Miasta, które to prawo ma każdy obywatel, który ma właściwy meldunek, NAKŁADA NA DANĄ GMINĘ OBOWIĄZEK, ZAPEWNIENIA MIESZKANIA, takiemu delikwentowi!!! Jak Wiadomo, Lechu ma liczne potomstwo, więc takie lokum może być jak znalazł, bo iluż Wałęsów może strawić, na listach wyborczych, biedne miasto Gdańsk? Ale Zorro nie o tym, bo Lechu łyka zaszczyty, niczym jamochłon pożywienie! Co tylko w zasięgu, to myk do wora, ku pokrzepieniu organizmu! Ostatecznie mógł Jan Paweł II, może i on, bo doktoraty honoris causa jakoś spowszedniały, a Lech Wałęsa, to nie jakaś Maria Curie-Skłodowska, aby Noblem kilka razy zostać docenionym!
  Jako, się rzekło, Lech Wałęsa dawno żadnego wyróżnienia nie skonsumował, więc szczecińska feta nastała w samą porę! Ponoć mowę tak pikną walnął rejent Milczanowski, że obdarowanemu aż ślozy z ócz popłynęły i pewnie tylko przez niedopatrzenie, wzorem starożytnych Rzymian, nie zostały one w stosowne naczynia zebrane i na Jasną Górę, jako cenna pamiątka po Wielkim Elektryku, obok wcześniej podarowanych: śrubokręta i kombinerek, nieopodal szabli marszałka Piłsudskiego, dla potomności, złożonym zostały! Ale też Zorro nie tym epatować zamierza!
  Owoż, jak wiedzą wszyscy, Lech Wałęsa był prezydentem, a dziś prosty rejent Milczanowski, z namaszczenia Lecha Wałęsy ministrem od spraw wewnętrznych został! Dziś Lechu biadoli, że zaciężne kacze hufce, pod wodzą prezesa Kurtyki mu życiorys psują i o pamiętnikarstwo, pod pseudonimem „Bolek”, obstalowane przez SB posądzają! Mało tego, napuścili na niego jakiegoś mało rozgarniętego fanatyka, który mu excusez-moi, szczanie do chrzcielnicy zarzuca, oraz nielicencjonowane związki intymne, które ponoć nawet jakiś owoc materialny przyniosły! Na miejscu Wałęsy, Zorro by tego magistrzynę Zyzaka OLAŁ, jak to się mówi: „ciepłym moczem”, bo szczyle mają to do siebie, że nie takie jaja wymyślają, a co gorsza realizują, jak sikanie do święconej wody! Ostatecznie, taka stojąca miesiącami woda, nawet święcona, jest o wiele bardziej toksyczną dla zdrowia: PRZED NASIKANIEM, NIŻ PO, bo mocz, co by nie pisać, ma właściwości bakteriobójcze! (Podręczniki surwiwalu zalecają, że jak nie ma innych środków, to ranę należy posikać, podobnie jak to samo uczynić z wodą, podejrzaną o skażenie bakteryjne)! Również spłodzenie nieślubnego potomka nie jest niczym nagannym, NAGANNYM JEST DOPIERO UNIKANIE ODPOWIEDZIALNOŚCI za swoje postępowanie! A zdaje się, nikt do Lecha Wałęsy z takimi ansami nie startował, nieprawdaż?
  Niestety, Lechy Wałęsa i rejent Milczanowski MAJĄ JEDNAK WYBIÓRCZĄ PAMIĘĆ! Panowie jakoś tak …zapomnieli, CO WYCZYNIALI, JAK BYLI U WŁADZY!!! Ten sam rejent Milczanowski, który dziś tak piknie i ł`okropnie wyniośle prawił o przewagach Lecha nad komuną, JAKOŚ TAK ZAPOMNIAŁ, CO ZROBILI ONI SAMI, … Józefowi Oleksemu!!! Józef Oleksy to ktoś taki, któremu nasikanie nawet na ścianę kościoła by do głowy nie przyszło, choć to komuch, a wspomniana ściana byłaby jedyną w zasięgi wzroku przesłoną, jak wiadomo, każdemu chłopu komfort sikania podnoszącą! Józef Oleksy też, jak zapodają znajomi, z grzesznymi myślami do żadnej kobiety by nie wystartował, no, chyba, ze po ślubie, albo przynajmniej zaręczynach! NO TO ZROBIONO Z NIEGO SOWIECKIEGO SZPIONA!!! Za wiedzą, ba z obstalunkiem środowiska Lecha Wałęsy, bo mylnie tam uważano, że to Józef Oleksy, do prezydentury, zamiast Aleksandra Kwaśniewskiego, wystartuje! Józef Oleksy uniósł sie honorem, czyli czymś, dla dzisiejszych Solidaruchów, klasowo obcym i podał się do dymisji. Choć dziś już wiemy, na bank, ŻE TO BYŁA ORDYNARNA I BRUDNA INTRYGA, ale jakoś tak NIKT Józefa Oleksego NAWET NIE PRÓBOWAŁ PRZEPROSIĆ! A wypadałoby, nieprawdaż, rejencie Milczanowski!
  Sumując, Zorro uważa, że nie ma siły, ówczesny minister i kontrolujący poprzez Mieczysława Wachowskiego poczynania UOP ówczesny prezydent Lech Wałęsa, MUSIELI O TYM NIECNYM CZYNIE WIEDZIEĆ I GO AKCEPTOWAĆ! To właśnie OSOBIŚCIE otoczenie Lecha Wałęsy ROZPOCZĘŁO OBRZUCANIE excusez-moi, GÓWNEM, POLITYCZNYCH PRZECIWNIKÓW, a osoba ówczesnego ministra Milczanowskiego była tą osoba, KTÓRA PIERWSZA, excusez-moi, gównem w politycznego wroga rzuciła!!! I co tu pisać… skutecznie, bo choć Józefowi Oleksemu udało się udowodnić, że; „mimo, iż łysy, wielbłądem nie jest”, to jego kariera uległa załamaniu i nigdy sie nie rozwinęła tak, jak rozwinąć się mogła!
  Dziś, rejent Milczanowski, oderwawszy się od lukratywnego zajęcia bycia notariuszem, ubolewa, że obyczaje zdziczały i ikonę, rozpoznawalną w świecie, byle Zyzak, czy inny Żyran opluwać może, za co, w nagrodę dostają ordery, czy w ostateczności magisteria i zaszczyt obsługi IPN-nowskiego xera na dokładkę! Zorro zatem pyta rozdzierającego szaty intryganta Milczanowskiego, CZY ON, tego Oleksego, ZGNOIŁ DLA NAGRODY, CZY TYLKO DLA PRZYJEMNOŚCI WŁASNEJ, a może dla jednego i drugiego!
  Taak, notariusz to taki zawód, w którym uczciwość i przyzwoitość w zachowaniu są czymś priorytetowym, czymś, jak powstrzymanie się od współżycia płciowego w społecznościach zakonnych! Dziś intrygant Milczaniwski sporządza akty, często warte dorobku ludzkiego życia, czy nawet dziesiątek milionów złotych. Zachodzi więc pytanie, czy do tych działań PODCHODZI RÓWNIE UCZCIWIE, CO DO OSKARŻANIA Józefa Oleksego o szpiegostwo?!! Jedno jest pewnym, Zorro by temu człowiekowi nie zaufał nigdy! Ale widać w Szczecinie i okolicy oszukiwać wolno, oczywiście tylko w takim przypadku, jeśli poszkodowanym będzie …któryś komuch! Co do okazania było. A dios!
  Zorro.

  el.zorro, 20 Kwietnia 2009

 31. Polak, europejczyk said

  Co za gówno na tym blogu. katolicke ścierwa . Solidarnościuchy

Sorry, the comment form is closed at this time.