Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Mietas o Instynkt samozachowawczy i…
  Krzysztof M o Wolne tematy (24 – …
  NyndrO o Wolne tematy (24 – …
  . o Policja interweniowała w spraw…
  sanning o Policja interweniowała w spraw…
  Listwa o Wolne tematy (24 – …
  Wanderer o Wolne tematy (24 – …
  Listwa o Wolne tematy (24 – …
  leśnik o Wolne tematy (24 – …
  Marucha o Wolne tematy (24 – …
  Marucha o Wolne tematy (24 – …
  leśnik o Wolne tematy (24 – …
  seler o Wolne tematy (24 – …
  Poziomka o Wolne tematy (24 – …
  Listwa o Wolne tematy (24 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 511 obserwujących.

Kto odprawi Mszę Żałobną?

Posted by Marucha w dniu 2009-10-10 (Sobota)

Dobranoc Polsko

Dobranoc Polsko

Lech Kaczyński, prezydent Rzeczpospolitej, podpisał się pod traktatem konstytucyjnym Unii Europejskiej, wyrażając w ten sposób zgodę na definitywną utratę suwerenności przez Polskę, czyli podporządkowanie jej interesom Niemiec.

Komentarzy 109 to “Kto odprawi Mszę Żałobną?”

 1. 166 said

  O godz 12.17, w dniu 10.10.2009 Lech Kaczyński zatrudniony jako prezydent Polski, podpisał bez zgody Polaków traktat lizboński. Po wejściu tego traktau w życie możemy mówić o 5.rozbiorze Polski.

 2. Adam said

  A ja uwazam ze Polacy, obywatele, Narod, ktorymi tak wszyscy politycy czy raczej politykierzy wycieraja sobie geby i na ktorych sie powoluja, wcale nie sa przeciwni traktatowi. Im to “zwisa” czy Polska straci podmiotowosc czy tez nie. Jak by przyszlo do referendum, to by zaglosowali “na tak” po odpowiedniej obrobce przez awtorytety medialne, w ktore typowa polanda jest zapatrzona jak sroka w ziarno.
  Nie ulegajcie uludzie, ze poglady wyrazane u Maruchy czy np.na Wirtualnej Polonii maja jakiekolwiek odniesienie na ten narod.

  Adam

 3. bluke said

  Nasi przodkowie z bronią w ręku walczyli o niepodległość. Widać nam też to pisane…

 4. marzena said

  Znamienne jest to dwudziestolecie bo to już ćwiczyliśmy: 1919-1939 to jedna dwudziestka oraz 1989-2009 to 2-ga dwudziestka. W tamtej „dwudziestce” było cudowne pokolenie: budowniczych Gdyni, COP-u, skutecznej obrony złotówki przed odwiecznym wrogiem Polski czyli złodziejem niemieckim i bezinteresowne poświęcenie naszego narodu dla tego celu. W końcu było to pokolenie bohaterów, odważnych ludzi, którzy oddawali życie dla obrony Ojczyzny w czasie II wojny światowej wywołanej wiadomo przez kogo, wrogów Polski z zachodu oraz ze wschodu. Ci ze wschodu – o semickich korzeniach. Tamto pokolenie zdało egzamin.
  Pokolenie 1989-2009 a więc moje pokolenie nie zdało egzaminu. Jednak czy jest to jego wina, skoro w czasie wojny wymordowano całą elitę polską ? Myślę, że czas pokaże i osądzi to pokolenie.
  Ale już teraz można z całą stanowczością można ocenić braci kaczyńskich. To faktyczni zdrajcy Polski. To gorzej niż targowica.

 5. Po co była Nam ta II Wojna Swiatowa , dlaczego zostały osierocone Nasze Matki i Ojcowie ,wowczas
  dzieci wojny , nalezalo sie poddac nie stawiac oporu a zyc .
  Za co Ciebie zabili dziadku w obozie niemieckim koncentracyjnym w wieku 37 lat dzisiaj przewracasz sie ze zgrozy w grobie
  za co zginal kwiat mlodziezy i dzieci??!!! po to by caly Wasz trud i mękę przekreślić miał
  Pan Prezydent piorem ktore samo odmawiało posluszństwa. Biada Nam co Polskim językiem władają!!!!!!!!

 6. 166 said

  No właśnie. Kto odprawi?
  W pałacu prezydenckim widać było tylko jednego hierarchę kościelnego, ale był to zdaje się nuncjusz papieski w Polsce. Prymas nie rzucił sie w oczy.
  Jakie jest stanowisko Polskiego Kościoła ws. bezprawnej nowelizacji traktatu reformującego Unię Europejską? Czy może kościół zagwarantował sobie prawa większe niż przeciętny podatnik, gmina, czy powiat, i nie musi sie martwić o wiernych?

 7. Bezpartyjny said

  I tak orle z dwiema gwiazdami masońskimi zamiast krzyżami znalazłeś się między swymi. 17 październik. Czy 17 -tka będzie się już stale źle się kojarzyła dla Polaków ? Ciekawe co powie ks. T. Rydzyk i jego zaufany prof. R.J. Nowak, którzy mają w tym haniebnym zdradzieckim akcie spory udział. Czy wystarczy im inicjatywa Macierewicza i nadzieja (na pewno w tym wypadku matka głupich), że jeszcze nie wszystko stracone, że orzeczenie TK będzie pozytywne i wszystko odwróci?

 8. Bezpartyjny said

  Przepraszam, dzisiaj jest 10 a nie 17. Starość i skleroza.

 9. Prawda said

  http://www.petitiononline.com/sptklaus/petition.html

 10. PL said

  Zgadzam się z Adamem. Przeciętnemu Polakowi, a więc gdzieś tak na oko 90% Polaków, zupełnie nie zależy na jakiejbądź suwerenności Polski. Większość z nich nawet nie rozumie, co ten traktat oznacza, a gdy im się tłumaczy, wpadają w gniew… na tego, co im tłumaczy.
  Być może naród polski już się przeżył i jest skazany na wymarcie.

  Choć jest jeszcze nadzieja.
  Trzeba Polakom pozwolić na posiadanie broni. Unia Europejska na pewno im na to pozwoli.
  Trzeba wprowadzić leseferyzm gospodarczy. Unia też na pewno wyrazi na to zgodę.

 11. Lehoo said

  Kto odprawi mszę żałobną ? Papież oczywiście.

 12. Seamus the Wicked said

  Coz, federasci dopinaja swego. Najpierw zmiana nazwy po odrzuceniu Konstytucji Europejskiej we Francji i Holandii, powtorne referendum w Irlandii, gdy pierwsze nie przynioslo jedynie slusznego wyniku… a nasz rzekomo eurosceptyczny prezydent i tak zrobil co mu kazali. Ciekawe co bedzie jak Vaclav Klaus nie bedzie chcial tego podpisac.

 13. Ryziel said

  A ja tak wierzyłem Żydom Kaczyńskim Kilksteinom i PiS owi a Oni mnie sprzedali jak bydło do UE nigdy nie będę wierzył Żydom

 14. Br. M. W. said

  Tylko przemijający czas ukaże czy Lech Kaczyński będzie zaliczany do grona władców takich jakim był ostatni król polski August Poniatowski.

 15. Prawda said

  Z prezydenckiej kancelarii płyną też sygnały, że głowa państwa czeskiego nie ma w ogóle zamiaru podpisywać traktatu.

  http://www.radiomaryja.pl/artykuly.php?id=101076
  _________________

 16. lopek said

  Najtragiczniejsze jest to, że po rozpadzie eurokibucu w huku armat, nie będzie komu wskrzesic, ponownie Polski!
  Polaków wymordowano lub wyabortowano im szare komórki!
  Między Bugiem a Nysą Łużycką nie ma prawie Polaków, jest w to miejsce materiał etniczny!!!
  W tej sytuacji słowa hymnu „Jeszcze Polska nie zginęła, póki my żyjemy” – to jakiś potworny żart z pogrzebu w wykomamiu, pejsatych pogrobowców Stalina i Hitlera!

 17. alvis said

  Czy wolno „Jeszcze … ” ?. Jestem zdruzgotany.

  Miserere nobis Deus.

 18. marzena said

  Ad.13
  Często tak się rzeczywiście zdarza, jednak w tym konkretnym przypadku, przy takiej degradacji Polski w obecnym kształcie traktatu – ta prawda jest już znana. Kaczyński to zdrajca. Mówi o solidarności energetycznej….której w istocie nie ma. Mówi o mechaniźmie z joaniny, która właściwie nie istnieje. A co z rolnictwem, przecież Polska już teraz jest na równi pochyłej jesli chodzi o likwidację indywidualnych gospodarstw rolnych.

  Kaczyński już teraz jest zdrajcą ponieważ nie miał prawa podpisywać traktatu. Podpisanie tego traktatu JEST NIEZGODNE Z KONSTYTUCJĄ POLSKI.

 19. św. Mikołaj said

  Na pohybel Kaczorom – zdrajcom i grabarzom Polski!

  AVE KLAUS!

 20. Bez smęcenia ludzie.
  LPR zaczyna kampanię, ale ich Giertych młodszy nie ma szans w wyborach prezydenckich nawet na dobry wynik czyli kilka procent. Tych kilku procent może jednak komuś poważnego braknąć i wygra typowa łajza NWO, jest kilka takich kanalii w opcji. Niestety doszedł do tego klubu i Lech Kaczyński.

  Zatem kogo wybieramy? Ziobro jest za UE podobnie jak Kaczyński, zresztą to jego pupil. Może Mariusz Kamiński z CBA? Moralnie jest lepszy, ale też związany z Kaczyńskimi, może być od nich mocno zależny, ma jednak wielkie szanse na wygraną, wypromowane doskonałe nazwisko dzięki CBA, udanym akcjom na mafię z PO, ale także z rządu Marcinkiewicza, Kaczyńskiego przecież wcześniej!

  Kogo wystawimy na prezydenta? Macie pomysły?

 21. PL said

  Co prawda nie ma takiego traktatu, żeby nie dało się podrzeć papieru na jakim jest spisany.
  Tylko… czy znajdzie się ktoś, kto będzie chciał go podrzeć?

 22. wet3 said

  @ Konfederacja…
  Caly szkopul polega na tym, ze obecnie w ogole nie mamy zadnych prawdziwie polskich politykow. Giertych to barachlo, a kogos innego nigdzie nie widac. Biada nam !!!

 23. lanc3 said

  ad20.
  gajowego maruche na prezydenta:)no bo kogo?
  W sumie i tak wygra kanalia,bez znaczenia kto będzie kandydował i tak wygra ten właściwy,już telewizornia i inne chytre lisy się zatroszczą,teraz bym obstawiał na towarzysza cimoszewicza.

 24. opornik said

  Historia takich „aktów” zna bez liku, pytanie co z nich zostało i to nieraz szybciej,aniżeli się „partia” spodziewała, jedynym faktem nadającym sens twierdzeniom, że papier jest cierpliwy to:

  Pismo Święte! – ono trwa nieustannie, wbrew wszytkim.

  A kto grzeszy , niech do końca dogrzeszy,
  A kto się uświęca, niech się jeszcze uświęci! Apokalipsa Św.Jana

  To jest ta kapitalna różnica, dogrzeszyć można już tutaj, i tego dokonał kanalia p.o. KaczL – dla nas pozostaje ta … LEPSZA alternatywa!

  Polacy do krucjaty Różaniec i Warta Różańcowa w Gietrzwałdzie!!!

  reszta to wymłucone zboże … plewy na śmierć przeznaczone!

 25. Rysio said

  ad 3. bluke – Nasi przodkowie z bronią w ręku walczyli o niepodległośc my to se mozemy bez broni najwyzej pogadac’.

 26. Rysio said

  ad 10.

  PL naprawdę nie chce być złośliwy – ale na jakiej podstawie sądzisz ze Unia Europejska na pewno Polakom pozwolić na posiadanie broni?

  Oczywiście mówimy o broni militarnej – nie o tej z której się strzela do kaczek czy kuropatw.

 27. mariusz jhb said

  Wazniejsze od niepoodleglosci jest posiadanie polskich mediow.
  Ostatnie polskie media mielismy 70 lat temu.

 28. zofia said

  WYSTAPIENIE RG W SEJMIE i jak mu PiS zapowiedzial OSTATNIE, uzywajac do “roboty” skromnego “robotnika w winnicy panskiej” czyli ojca Dyr.

  http://www.prawica.net/node/19299

 29. zofia said

 30. PL said

  Rzygać się chce, gdy się ogląda wyraz twarzy tych kanalii, jakie zasiadają w Sejmie – mieszanina knajackiej wesołości, cynizmu i pogardy dla mniejszości parlamentarnej.

 31. PL said

  Re: Rysio@26:

  Ja też nie chcę być złośliwy, więc tylko zaporoponuję, abyś zajrzał sobie do słownika wyrazów obcych i poszukał hasła „ironia”.

 32. Prawda said

  http://marucha.v3v.org/viewtopic.php?t=2220&start=330

 33. budrys said

  Powstaje pytanie,czy Kaczynski podpisujac ten traktat ,wie cos czego my nie wiemy?Byc moze wybral mniejsze zlo?(np.likwidacje panstwa polskiego)Jesli nie, to gdyby byl uczciwym czlowiekiem i Polakiem- nie podpisywac!!!

 34. Antysemita said

  ZDRADA ZDRADA JESZCZE RAZ ZDRADA!!! Ta kacza qurwa kurduplowata tak naprawde podpisała na siebie wyrok śmierci likwidując państwo Polskie . W histori wiele takich zdrajców wieszano na szubienicy mam nadzieje że ten kurdupel zapłaci za zdrade najwyszą cene. A my przestanmy już onanizować sie przed kompem na narodowych websidech tylko bierzmy sie za tych wszystkich zdrajców hazarskich bo jak nic nie zrobimy to po likwidacji panstwa Polskiego oni wezną sie za likwidowanie- biologiczne Narodu Polskiego tego możecie być 100% pewni. Więc jakie macie propozycje co robimy? ODEJCMY OD KOMPA I ZRÓBMY COŚ!

  Panie Antysemito, jak byśmy nie symatyzowali z Pana poglądami na zdradę Państwa Polskiego, Pańska forma wypowiedzi jest niedopuszczalna. I nie ma żadnej alternatywy albo-albo: albo walczymy z bronią w ręku, albo prowadzimy pracę uświadamiającą. Obie są potrzebne.

 35. Bogdan said

  Panie Gospodarzu, Panskie forum,
  – „Antysemita” to nie ja (sprawdzic latwo),
  – to co teraz bedzie? Takie same madrosci jak do mnie?
  – karke jakas dostane? Zielona?
  – tak jak Pan PL nie dostal? A uwazam (wolno mi), ze zarobil na dwie:
  – jedna za pisanie nie na temat,
  – druga za kulture (ale nie, przeciez ten Pan ma slownik wyrazow obcych, bu, hu. Ja nie mam takiego slownika – nie uzywam obcych wyrazow, tylko te wyrazy uzywam, ktore rozumiem – a ironia jestem przesiakniety.

 36. 166 said

  do 11/ Lechoo

  Miałeś rację!
  Papież odprawił mszę świetą, ale była to dla niepoznaki masza beatyfikacyjna m.in. abp Zygmunta Szczęsnego Felińskiego (http://www.dziedzictwo.ekai.pl/@@bl_zygmunt_szczesny_felinski).

  Wczoraj prezydent Polski podpisał traktat lizboński, dziś jest na mszy w Watykanie. Czy przy okazji skorzysta z sakramentu spowiedzi? Dostanie pokutę, czy błogosławieństwo?

  Tymczasem w Sokółce mógł nastąpić cud. Czy cud nie jest oszustwem niebawem sie dowiemy.
  Wierzący Polacy uważają Maryję, matkę Jezusa za królową Polski. Może przez ten cud w Sokółce Królowa daje nam znak, że coś sie jej nie podoba?

 37. Inkwizytor said

  Re 166

  „Ładną” mitrę miał na dzisiejszej Mszy Benedykt XVI

 38. Marucha said

  Ad 35.
  Jeśli mi Pan pozwoli, to będę nadal starał się konsekwentnie stosować te same reguły, co do tej pory. Nie twierdzę, iż zadowolą one każdego.

 39. 166 said

  Inkwizytorze!
  Jaką, bo 166 niezbyt uważnie ogladało – tylko tak w przelocie. Jak trzeba rozumieć ten znak

 40. Fora Ze Dwora said

  re nr 29 ! Pani Zofio dziekuje za przypomnienie forumowiczom bojownika o Polskie Nasza Pana Romana Giertycha.
  Dziekujmy RM i Kaczkom Niedziwaczkom za doprowadzenie do V Rozbioru Polski.
  Niestety jeszcze wielu Polakow nie rozumie tego ‚sk…wysynskiego ukladu ‚pookraglostolowego’…i sadzi gawiedziowato iz ‚opozycja’…aj waj…jest autentyczna…
  Uswiadajmiajmy i walczmy slowem o PRAWDE !

 41. Kimono F. said

  Kogo dziś interesuje prawda?
  Bo Polaków to nie.
  Zrobiono z nich szczurów walczących o ochłapy, jakie spadają z pańskiego stołu. Który szczur myśli o sprawach wyższych, niż brzuch?

 42. zygzak112 said

  Jestem załamana od czwartku, ryczę jak bóbr. Ale co to da …

 43. Julka said

  ad)33
  Likwidacja państwa polskiego to mniejsze zło? Niby mniejsze od czego?Osobliwa dedukcja!
  Po drugie kaczor niczego nie wybierał, a ociąganie się z podpisem było pozorowane, bo całym swoim jescestwem rwał się do podpisu od początku. Zanim ukonstytuował się ryżawy rząd, już zaparafował traktat.Zresztą po owocach ich poznacie: polityka wewnętrzna i zagraniczna po okrągłym stole to skierowana przeciwko podstawowym interesom państwa i narodu polskiego.

 44. Julka said

  Proponuję jeszcze raz obejrzeć sobie analizę traktatu i jewropejskiej unii, która władzę sobie wzięła od podstawionych umyślnych (planują długofalowo np. o sposobie podziału łupów z „odszkodowań” polskich porozumienie było podpisane już w 1996r.)Komisja jewrepejska odpowiada „kolegialnie” przed pe tj. nie odpowiada za nic a władzę ma potężną.

 45. św. Mikołaj said

  Wydaje się, że naród polski (a przynajmniej znaczna jego część) – zdemoralizowany przez komunistów, ogłupiony przez globalistów, cierpiący na medialne porażenie mózgowe i naćpany propagandą europederastów – stracił resztki instynktu samozachowawczego i nie przejmuje zbytnio się tym ku czemu zmierza. Jak ta szkapa z wędzidłem w pysku, którą kieruje pejsaty furman – za garść owsa idzie tam gdzie jej każą a jak zboczy z drogi dostaje z bata. Jakże inaczej wytłumaczyć przyzwolenie społeczne, a w najlepszym razie obojętność, na podpisanie traktatu? Jak wytłumaczyć brak protestów? Tylko tym, że zdecydowana większość życzy sobie tego eurokibucu. Wieloletnia socjo-obróbka żydłaczej V kolumny – wspomagana przez rządy świń z polskim obywatelstwem – zrobiła swoje. Na chwilę mogą czuć się dumni ze swojej kreciej roboty, ale tylko na chwilę… Bo w końcu ludzie się obudzą i jeżeli historia lubi się powtarzać – a lubi – to warto pamiętać, że jak trzeba MY potrafimy dojść do porozumienia, zjednoczyć się i walczyć o swoje. TO TEŻ WYSSALIŚMY Z MLEKIEM NASZYCH MATEK!

 46. Rysio said

  ad 31. Czyli za każdym razem gdy piszesz głupoty to ironizujesz – dobrze będę pamiętał i nie brał Cię na powaznie.

 47. septe said

  166, jak to „bez zgody Polaków”? ratyfikacja przez Sejm i Senat, to mało?

 48. PL said

  Rysiu wziął na serio moją ewidentnie ironiczną uwagę, iż m.in. Unia powinna dać Polakom zgodę na posiadanie broni. Tylko człowiek „inteligentny inaczej” mógł to potraktować na poważnie, jak to uczynił Rysiu.
  Na opinii osób „inteligentnych inaczej” zależy mi niezmiernie mało.

 49. PL said

  Re 47:
  Niestety, Septe ma rację.
  Ogromna większość Polaków wyraża zgodę na likwidację polskiej państwowości, na niszczenie polskiej kultury (co zaczyna się już w szkole, z której usuwa się pisarzy polskich, a lansuje drugorzędnych twórców żydowskich), na rugowanie polskiej historii ze świadomości narodu (co też zaczyna się w szkole, w której nie będzie się nauczać historii sprzed 1918 roku), na grabienie majątku narodowego, na sk…wienie moralności i etyki.

  No cóż, nasz naród okazał się nieodporny na propagandę, a wartości jakie mu przypisywaliśmy, okazały się płytko zakorzenione. Wystarczyło 20 lat, aby z narodu zrobić motłoch.

 50. Rysio said

  Już dawno pisałem ze najlepszym rozwiązaniem było by rozwiązanie Ministerstwa Oswiaty.
  A tak to mamy to co mamy „BARDZO WYKSZTAŁCONE SPOŁECZEŃSTWO”.

 51. Kimono F. said

  Pan Rysio coś jakby był oderwany od rzeczywistości. Ministerstwa Oswiaty już dawno w Polsce nie ma.
  Na jego miejsce powołano Ministerstwo Edukacji Narodowej. No, ale nie kłóćmy się o nazwę. To mało istotne.
  Istotniejsza jest – jak zwykle fałszywa – diagnoza postawiona przez Rysia: rozwiązać Ministerstwo.

  Polska edukacja nie dlatego upada, że istnieje Ministerstwo – ale dlatego, że ministerstwo jest opanowane przez wrogów Polski.
  Nie istnieje nigdzie na świecie kraj, w którym państwo zrezygnowało by z wpływu na oświatę i wychowanie. Chyba, że w leseferystyczno-paranoidalnych marzeniach Rysiów.

 52. Rysio said

  Tak pomyliłem się – oczywiście miałem na myśli rozwiązanie Ministerstwa Edukacji Narodowej.

  Polska edukacja upada dlatego ze istnieje Ministerstwo które jest opanowane przez wrogów Polski. To Ministerstwo było opanowane przez wrogów i za Piłsudskiego, i za PRLu, i opanowane jest teraz.

  „……..Nie istnieje nigdzie na świecie kraj, w którym państwo zrezygnowało by z wpływu na oświatę i wychowanie…….” dokładnie tak, i dlatego mamy tylu bezmozgowcow.

  Pamiętam jak za PRLu spotykaliśmy się z kolegami na piwie i dyskutowali o polityce.
  I wszyscy się zgadzaliśmy w naszych poglądach – dlaczego? – bo nas tak wykształcono od sztancy, wszystkich tak samo – Uczono nas jak myśleć J E D N A K O W O.

  A może by tak z raz pomyśleć różnie, inaczej, nie tak samo.

 53. Rysio said

  Nie leseferystyczno-paranoidalnych marzeniach..

  W leseferystycznych marzeniach… 😉

  W państwie leseferystycznym fajnie by było żyć – żaden dureń, przygłup i dyktator nie zmuszał by mnie ani moich dzieci do myślenia tak jak on chce.

 54. 166 said

  47/ Septe!
  Gdzie Ty Tam widzisz Polaków?
  Traktat lizboński powinien być tak samo zatwierdzany jak nicejski, bo każda zmiana umowy, aneks, wymaga takiego samego zatwierdzenia jak umowa zasadnicza.
  Wyautowanie Polaków, czyli pozbawienie nas prawa wypowiedzi w referendum to oszustwo. Po przyjęciu takiego traktatu jak lizboński – Sejm, Senat i prezydent w czasie Insurekcji Kościuszkowskiej już by dyndali na latarniach.

 55. Rysio said

  H.Pajak pisze ze Kościuszko to byl mason.

 56. A kto nie jest masonem poza nami? Cała władza to masoni, a Kaczyńscy kto wie… wszystko możliwe, Olszewski przecież był (jest?) masonem, a to ich ścisłe otoczenie. Ludzie KOR, masa masonów, PC też miało specyficzne kadry.

  Kaczyńscy przesuną swój elektorat na PO, PSL. Nie stracą.

 57. Kimono F. said

  Zdobycze intelektualne pana Rysia warto rozpowszechnić i rozszerzyć.
  Zlikwidować MEN? Czemu nie zlikwidować Polski? Przecież polskie rządy są też od dawna opanowane przez wrogów naszego kraju (podobnie jak MEN) i się nie sprawdzają. A więc zlikwidować rząd!
  Na drodze do państwa leseferystycznego zlikwidować też sądy, policję, administrację państwową, wojsko itd. To będzie raj dla Rysiów – dopóki ktoś nie puści w nich serii z kałacha w ramach totalnej wolności.

 58. Zygmunt Jan Prusiński said

  I STANIESZ SIĘ NIEWOLNIKIEM
  NIE TYLKO DLA WIATRU

  Jest mi wstyd, za moich rodaków,
  ni pokrzywa ni oset, nawet i trawą nie pachnie.
  Ogrody zaniedbane, bo i po co nam owoce,
  można importować z chemiczną dolewką…
  Szkolimy się na żołnierzy ślepców,
  przyjmujemy wszystko to co mówią i piszą,
  nasi kochani wrogowie na szczycie góry.
  Powstaje pytanie, jakże ważne w sercu
  patrioty Henryka Sienkiewicza: „Quo Vadis”!
  Szarpiemy chmury w beznadziei że za nimi
  Pana Boga ujrzymy uśmiechniętego w kwiatach.
  Zagubieni uciekamy od luster – i lustra są obce.

  Zygmunt Jan Prusiński
  13.10.2009 – Ustka

 59. andrzej101 said

  http://www.fronda.pl/andrzej_szubert/blog/zeby_polska_byla_polska

 60. Bezpartyjny said

  Ad 9 pozwoliłem sobie przetłumaczyć tekst listu do prezydenta Klausa (który każdy może podpisać) z linku http://www.petitiononline.com/sptklaus/petition.html:
  Szanowny Panie Klaus,

  W dniu 2 października 2009, Irlandia głosowała „tak” dla traktatu lizbońskiego po tym jak zostali zmuszeni do ponownego głosowania po ich „nie” w głosowaniu w 2008 roku.
  Traktat lizboński skutecznie odbiera suwerenność państwom członkowskim i niezależność, co czyni je prowincjami w UE-państwie. Zarówno UE, jak i samej Konstytucji, jak to się stało, pokazuje wypowiedzieć pominąć, że UE i eurokratów ma demokracji i obywateli Europy.
  Istnieje jednak jeden mała nadzieja , że zostanie zatrzymana ratyfikacja Traktatu Lizbońskiego. Tą nadzieją jesteś Ty, Vaclavie Klaus, prezydencie Czech.
  Ty do tej pory dzielnie odmówiłeś podpisania Traktatu Lizbońskiego, pomimo silnej presji. Jeśli nadal odmawisz podpisania tego traktatu, możesz opóźnić jego wchodzenie w życie do momentu kiedy Partia Konserwatywna w Anglii wygra kolejne wybory w 2010 roku. Wtedy to lider Partii Konserwatywnej, David Cameron, doprowadzi do referendum czy przyjąć traktat lizboński, w którym będzie najprawdopodobniej demokratycznie przegłosowany na nie przez Anglików.
  Tak więc, jeśli zdecydujesz się nie podpisać traktatu to stworzy się możliwość że traktat ten zostanie odrzucony, raz na zawsze.
  Zdajemy sobie sprawę, że będziesz pod wielką presją ze strony UE-elit i eurokratów, ale jak pokazałeś poprzednio wielki charakter, mamy nadzieję, że będziesz kontynuować trzymanie się prawidłowej ścieżki. Są miliony i miliony Europejczyków, którzy nie chcą tego traktatu, w rzeczywistości sondaże wskazują, że większość Europejczyków będzie głosowała na „nie” jeżeli tylko będą mieć na to szanse.
  Jeśli zdecydujesz nie podpisywać i nie ratyfikować tego traktatu, będziesz tworzył historię jako niezwykle odważny polityk, który uratował Europę, jej ludzi i narody, od coraz bardziej niedemokratycznej Unii Europejskiej.
  Dlatego pokornie Cię upraszamy i namawiamy abyś uczynił tą dobrą rzecz i nie podpisywał Traktatu Lizbońskiego.

  Deklarując całkowite nasze poparcie
  z poważaniem,

  …………………………………………………..

 61. Bezpartyjny said

  Och znowu coś, nie wiem dlaczego się pomieszało. Za chwilę spróbuję wysłać tekst właściwy

 62. Bezpartyjny said

  Ad 9 pozwoliłem sobie przetłumaczyć tekst listu do prezydenta Klausa (który każdy może podpisać) z linku http://www.petitiononline.com/sptklaus/petition.html:
  Oto poprawione tłumaczenie:
  Szanowny Panie Klaus,
  W dniu 2 października 2009, Irlandczycy zagłosowali „tak” dla traktatu lizbońskiego po tym jak zostali zmuszeni do ponownego głosowania po ich „nie” w głosowaniu w 2008 roku.
  Traktat lizboński skutecznie odbiera suwerenność i niezależność państwom członkowskim, co czyni je prowincjami w UE-państwie. Zarówno konstytucja UE jak i obecnie traktat oraz decyzja o ponownym głosowaniu w Irlandii, pokazuje , że UE i eurokraci nie mają zupełnie poszanowania dla demokracji i obywateli Europy.
  Istnieje jednak mała nadzieja , że zostanie zatrzymana ratyfikacja Traktatu Lizbońskiego. Tą nadzieją jesteś Ty, Vaclavie Klaus, prezydencie Czech.
  Ty do tej pory dzielnie odmawiałeś podpisania Traktatu Lizbońskiego, pomimo silnej presji. Jeśli nadal odmówisz podpisania tego traktatu, możesz opóźnić jego wchodzenie w życie do momentu kiedy Partia Konserwatywna w Anglii wygra kolejne wybory w 2010 roku. Wtedy to lider Partii Konserwatywnej, David Cameron, doprowadzi do referendum czy przyjąć traktat lizboński, a w którym to referendum traktat będzie najprawdopodobniej demokratycznie przegłosowany na nie przez Anglików.
  Tak więc, jeśli zdecydujesz się nie podpisać traktatu to stworzy się możliwość, że traktat ten zostanie odrzucony, raz na zawsze.
  Zdajemy sobie sprawę, że będziesz pod wielką presją ze strony UE-elit i eurokratów, ale tak jak pokazałeś poprzednio wielki charakter, mamy nadzieję, że będziesz kontynuować trzymanie się prawidłowej drogi. Są miliony i miliony Europejczyków, którzy nie chcą tego traktatu, w rzeczywistości sondaże wskazują, że większość Europejczyków będzie głosowała na „nie” jeżeli tylko będzie mieć na to szanse.
  Jeśli zdecydujesz nie podpisywać i nie ratyfikować tego traktatu, będziesz tworzył historię jako niezwykle odważny polityk, który uratował Europę, jej ludzi i narody, od coraz bardziej niedemokratycznej Unii Europejskiej.
  Dlatego pokornie Cię upraszamy i namawiamy abyś uczynił tą dobrą rzecz i nie podpisywał Traktatu Lizbońskiego.

  Deklarując całkowite nasze poparcie
  z poważaniem,

  …………………………………………………..

 63. PL said

  Jeśli Klaus nie podpisze, to albo zostanie pozbawiony swego urzędu (są na to sposoby), albo przydarzy mu się taki wypadek, jak wielu uczciwym polskim politykom i urzędnikom po 1989 roku.

 64. Rysio said

  ad 57.

  Zlikwidować MEN jak najbardziej.
  To ze wykształceni programem MEN Polacy tak głosują
  jest najlepszym dowodem przeciwko temu ogłupiającemu Ministerstwu.

  „……Czemu nie zlikwidować Polski?…..”
  Jeżeli nie zlikwidujemy MEN to on szybko postara się aby Polski nie bylo.

  „……A więc zlikwidować rząd!……”
  Osobiście uważam ze to by było zbyt piękne – jestem za zlikwidowaniem. 🙂

  „…..Na drodze do państwa leseferystycznego zlikwidować też sądy, policję, administrację państwową, wojsko ………”

  Sady.
  Sądy takie jakie obecnie są, jak najbardziej – przecież te sądy to śmiech na sali.

  Policja.
  Policja to niedawny „wynalazek” powstała niecałe 150 lat temu.
  Przez kilka tysięcy lat cywilizacji żadnej policji nie bylo.
  Zresztą, po co darmozjady policyjne jeżeli każdy obywatel byłby uzbrojony.
  UB, SB i inna policyjna swołocz – WON!
  Zostawić tylko parę na śledczych departamentow.
  Miasta mogły by mieć swoja policję lokalna, opłacana z składek mieszkańców tych miast.
  Bardo ciekaw jestem jak by Ci mieszkańcy głosowali? Czy by chcieli mieć policję gdyby musieli bezpośrednio za nią płacić?

  Administrację państwową.
  Heheheh już UE się postara aby tego gow…a nie zabraklo.

  Wojsko.
  Armia powinna być na wzór Szwajcarski.
  Cały Naród uzbrojony takie nowoczesne pospolite ruszenie – tzw milita.
  II wojna światowa pokazała ze nie ma czegoś jak humanitarna wojna.
  Wszyscy musza, walczyc’ przetrwanie narodu nie tylko wojsko.
  Gdyby siły alianckie dogadały się z Hitlerem to BEZBRONNI słowianie zostali by całkowicie zniszczeni.

  „… To będzie raj dla Rysiów – dopóki ktoś nie puści w nich serii z kałacha w ramach totalnej wolności…”
  Po tym zdaniu poznać po tobie totalitarnego zamordyste.
  Kimono F. Dlaczego boisz się uzbrojonego społeczeństwa?
  Trochę wypadków z bronią, pewnie by było – ale co z tego?
  Co roku ginie 5000 ludzi na polskich drogach i nikt nie wrzeszczy aby zlikwidować’ samochody.
  Nie wiem czy wiesz ze posiadanie broni jest o niebo ważniejsze niż posiadanie samochodu.

  „…….Zdobycze intelektualne pana Rysia warto rozpowszechnić i rozszerzyć……”
  Kimono F. to jedyne co napisałeś mądrze i z sensem.
  Oczywiście ze lepiej rozpowszechnić i rozszerzyć Rysia zdobycze intelektualne
  niż takiego Stalina czy Hitlera – które zakazywały posiadania broni Polakom
  i które kontynuowane są, przez nasze elity polityczne z PO, PIS … itd…

 65. zofia said

  http://www.youtube.com/user/eugeniuszsendecki#p/a/u/0/ydfa-WjEGyo

 66. zofia said

  Wielka szkoda,ze RG wszedl do koalicji z PiS! Powinien „rosnac w sile” i popierac tylko te uchwaly ktore byly zgodne z programem LPR. Wierzajski zostal wykorzystany jako „maczuga”na homo a wystarczylo domagac sie tylko stosowania istniejacego wtedy prawa. Wtedy parady homo i demoralizowanie nieletnich byly zabronione prawem!
  Uwazam, ze ruch narodowy powinien jednoczyc sie przy istniejacym programie LPR. Dzis jest koniecznosc utworzenia Ligi Obrony Polskich Rodzin. Aby wreszcie Polacy zaczeli rzadzic musza zmienic ordynacje wyborcza – JOW to warunek konieczny choc nie wystarczajacy.
  Oby tylko ojciec Dyr. nie przeszkadzal jesli nie moze popierac!

 67. 166 said

  Pani Zofio!
  Niektore pociągniecia R. Giertycha to młodzieżowe wygłupy, rozdmuchane do granic kretyństwa przez sprzedajne antypolskie media.
  Są też ustawy wyjątkowo niebezpieczne. To za koalicji PiS-Samoobrona-LPR uchwalono ustawę o ZAKAZIE WYMAGANIA PODAWANIA NARODOWOŚCI w dokumentach urzędowych.
  Mamy taką sytuację chyba tylko w Polsce, bo wystarczy wsiąść do byle obcego samolotu, żeby w każdej karcie pokładowej trzeba było wypełniać oprócz płci – również obowiązkowo narodowość.
  To zapewne przygrywka-przykrywka do planowanej ewakuacji Żydów na wypadek agresji Arabów. Czy to uchwała zgodna z polską racją stanu – wcale!

  Becikowe, zamiast kwoty wolnej od podatku na każde dziecko, okazało się ulgą dla najbogatszych. Zwrot ulgi po roku to kpina z poczucia przyzwoitości.

  Doceniam wszystko co zrobił, ale moim zdaniem mógł zrobić więcej – nie występować w TVN i GW – po prostu, ze względu na antypolski charakter tych mediów, odmówić im wykorzystania swojej osoby do niecnych celów.
  Mógł nie mieć takich posłów jak Kopczyński – którego wypowiedzi nawet w RM były „dziwne” i jak się okazało, był to podrzucony zbuk.
  Mógł R.G. poćwiczyć mimikę twarzy przed kamerą i nie dać się złapać na głupkowaty uśmiech. Miał złoty róg – daliśmy mu. Stracił. Ma więc czas na analizy.

 68. budrys said

  Chcialbym zwrocic uwage na to,ze dywagacje kto z obecnych polskich(?)politykow powinien zostac prezydentem, nie maja wiekszego sensu.Obecna konstytucja RP nie daje mozliwosci,aby prezydent faktycznie kierowal panstwem.Zmienic konstytucje moze jedynie silna partia ktora bedzie miala wiekszosc w obu izbach parlamentu.Teraz,(przy calej swej niedoskonalosci)jedyna partia ktora moglaby skupic rzeczywistych patriotow polskich,wydaje sie byc PiS.Dlatego uwazam ze jak najwiecej uczciwych Polakow powinno do PiSu wstapic.Nawet jesli niektorzy(ktorzy nie wiem)z „wierchuszki „PiSu sa wrogimi Polsce,zamaskowanymi agentami,to masa uczciwych Polakow moze nadac taki kierunek polityce tej partii,ktory zgodny bedzie z polska racja stanu(vide-Solidarnosc).Tworzenie wielu „kanapowych”partii,sluzy tylko naszym wrogom.W jednosci sila!

  P.S.Prosze nie traktowac mej wypowiedzi jako agitacji,a raczej jako material do przemyslen.

 69. Bezpartyjny said

  ad. 66 komentarz napisany przez 166. Jeżeli można to proszę o linka do wspomnianej ustawy bo dziwnie jakoś nigdy o niej nie słyszałem. Zarzut ” ale moim zdaniem (RG) mógł zrobić więcej – nie występować w TVN i GW – po prostu, ze względu na antypolski charakter tych mediów” jest zarzutem niepoważnym bo które to media w Polsce ( może poza RM)nie są antypolskie. Czy lepiej było nie występować w ogóle ? Kogo nie ma w mediach ten skazuje się (albo został skazany) na polityczny niebyt. Nie zgadzam się także co do becikowego i głupkowatego uśmiechu.

 70. 166 said

  Bezpartyjny!
  166 oglądało to jako transmiję sejmową i nie szukało tego już potem.
  Efektem występów w wymienionych mediach było ośmieszenie, zdyskredytowanie, a ostatni wybryk M. Olejnik i przepytywanie córeczki R.Giertycha nt. ojca jest po prostu obrzydliwy.
  166 zrobiłoby dokładnie to samo co p. Gudzowaty w rozmowie z M.O. publicznie bardzo złośliwie poinformowałoby, że ze wzgledu na upokarzający i kłamliwy charakter przekazów: TVN i GW, będzie lekceważyło te media, jako nierzetelne i antypolskie w moim odczuciu.
  Nie tylko uzyskałby poklask zwolenników, ale i dał dużo do myślenia oglądaczom TVN i konsumentom GW. Miał wiele możliwości wystepowania w Sejmie.
  TERAZ SEJM ZOSTAŁ ZAMKNIĘTY DLA PUBLIKI – NIGDZIE NIE MA BEZPOŚREDNIEJ TRANSMISJI OBRAD, NAWET TYLKO DO 16.00. I jaka cisza? Tylko ludziska listy piszą do radia, ze chcą transmisji, a tam zatrudniają jakieś idiotki, kóre udają, że nie wiedza o co chodzi – prezes Polskiego Radia milczy.

  Kto podjął taką skoordynowaną decyzję, żeby obrad Sejmu nie transmitowało ani publiczne radio, ani telewizja, chociaż abonamenty pozostały bez zmian?

  To był pierwszy element planu; drugi to ustawa o NIK, ustawa która jest większym skandalem niż wszystkie obecne afery stoczniowo-hazrdowo-Eurekowe; trzeci – odwołanie Kamińskiego pod byle pretekstem. Dzieje się to po skandalicznym podpisaniu TL przez Prezydenta Polski Lecha Kaczyńskiego.

  RG. dał się wyeliminować głupim i przekupnym dziennikarzom.
  Teraz ci politycy, co zostali, robią co chcą w majestcie tzw „prawa”. I o to mam wielką pretensję do RG

 71. Prawda said

  UWAGA! UWAGA! UWAGA!

  SPRAWA BARDZO AKTUALNA!!! 5.10.2009 r.

  Potrzeba miliona podpisów spośród 27 krajów członkowskich Unii by przeprowadzić referendum europejskie na rzecz odrzucenia Traktatu Lizbońskiego

  PETYCJA

  http://www.eu-referendum.org/polski/petitions/lisbon.php
  _________________

 72. 166 said

  Prawdo!
  Na tej stronie jest niesamowity wywiad Augusta Kowalczyka, o IG Farben w kontekście KL Auschwitz:
  http://www.profit-over-life.org/infos/auschwitz_survivor/index.html

  Dziwne, że nikt z publicznych mediów nie przeprowadza wywiadów rzeki z A. Kowalczykiem, a przeprowadzał z Markiem Edelmanem?

 73. NOTOPOLEJ said

  Petycja, petycje, petycja pogania! Nie wykluczone, a nawet jest wysoko prawdopodobne ze jest to celowe dzialanie zydodeputowanych jewropejskich faszystow bolszewickich.
  Zapewne maja swietny ubaw zerkajac od niechcenia na nazwiska tj:
  Elizabeth Prawda, Eugeniusz Marucha, Zdzislaw Bezpartyjny czy tez Witold 166!
  Jak sie to wydrukuje na miekim papierze, to mozna od biedy pociac w kwadraciki i powiesic na gwozdziu w „wygodce”!
  Wczesniej Mosad powiekszy „zdziebko” swoja baze danych i niezliczone tysiace potencjalnych posiadlosci lub innego mienia jak znalazl, wypisz wymaluj. Trzeba tylko eksterminowac petycjonariuszy! To juz najmniejszy problem! Praktyka czyni mistrzem i nikt z tym nie osmieli sie polemizowac!
  ZBROIC SIE BARANY, A NIE ROZPISYWAC !!!

  Ja osobiscie wole rosyjskie „petycje” i ich punkt widzenia!
  http://mat-rodina.blogspot.com/2009/10/russian-military-is-ready-for-eu.html

 74. NOTOPOLEJ said

  Tony Blair, pierwszy fuhler IV Rzeszy:

  „The final war, destined for 2017 AD, will see the destruction of Corporate Fascism aka Capitalism or Democracy, and the return of traditional Monarchies, the Church and nationalistic mercantalistic economies.
  Russia must prepare, first by offering sanctuary to all those freedom loving and Christian refugees of Europe, and arming itself as best it can for the titanic struggle to come shortly. With God on our side, with titanic sacrifice, the last of the dispised „isms” will be crushed and traditional government and Christianity to Europe returned.”

  Ostateczna wojna wyznaczona na rok 2017 zniszczy korporacyjny faszyzm znany tez jako kapitalizm lub demokracja.
  Powroca tradycyjne monarchie, kosciol i narodowa ekonomia.
  Rosja musi byc przygotowana oferujac wpierw schronienie dla wszystkich milojacych pokoj, chrzescianskich uchodzcow europejskich zbrojac sie przy tym jak tylko moze przed nadchodzaca wkrotce tytaniczna walka (konfliktem zbrojnym).
  http://mat-rodina.blogspot.com/2009/10/blair-first-fuhrer-of-fourth-reich.html

 75. NOTOPOLEJ said

  Petycja genialnie doskonala:

 76. NOTOPOLEJ said

  Obecna polska armia:

 77. św. Mikołaj said

  re 69

  166 może oglądać obrady sejmitów na żywo z ich witryny.

 78. Julka said

  re:66
  Faktycznie Romuś nie uśmiechał się zbyt refleksyjnie z ekranów telewizorni, przy czym jego emitowane wypowiedzi też nie były zbyt głębokie. Teraz myślę, że telewizornia publiczna celowo emitowała takie fragmenty, bo nie leżało w interesie koalicjanta popieranie Giertycha. Kaczyński przecież sprawozdawał w końcu w fundacji batorego, jak to unieszkodliwił prawicowych nacjonalistów. W internecie można obejrzeć też film pt. Giertych kontra Kurski czy jakoś tak, gdzie Romek wytyka pisowi chełpienie się z ustaw zgłoszonych przez LPR, a przyjętych przez sejm dzięki chyba opozycji, bo pis /w tym Kurski/ głosowali przeciw.
  Ta głosowana ustawa o zakazie wpisywania narodowości w dokumentach to chyba była /jeśli istotnie nad tym deliberowano/jakaś zmiana ustawy peryferyjnej. Konstytucja RP bowiem raz używa słowa „Naród” tj. „Władza zwierzchnia należy do Narodu”.Pojęcie Narodu zaś definiuje preambuła czyli wstęp: „My Naród Polski wszyscy obywatele Rzeczpospolitej

 79. Brat Dioskur said

  Doprawdy dziwne opinie serwowane o Giertychu,zwlaszcza w takim niewatpliwie,wysoko politycznie uswiadomionym towarzystwie.Zarzut stawiany Giertychowi ze, „…mogl zrobic wiecej” jest rownie sensowny jak pretensje do szczeki,ze nie wygrala z piescia!Zaden powojenny polityk,wlaczajac w to Mikolajczyka,nie byl taka wsciekle jak Giertych atakowany na wszystkich frontach,plaszczyznach ,poziomach i pionach!To byla prawdziwa wojna totalna!Chcialbym widziec na jego miejscu tych,ktorzy z pozycji biezpiecznego fotela ,popijac kawke zarzucaja mu,ze robil „glupawe miny”… i tak cud ,ze chlop z tego wszystkiego nie dostal chyzia!Kiedy Kaczynscy podstepnie wciagali LPR i SO w pulapke Koalicji to jasne bylo ze ich celem jest,najpierw skompromitowac a potem odrzucic koalicjantow ,zwanych pogardliwie „przystawkami” ,tak zeby na placu boju pozostaly ,na wzor USA ,tylko dwie liczace sie partie:PO i PiS.Piszacy tu Budrys juz polknal haczyk !Giertych nie mial wyjscia,gdyby odmowil to rozpetano by przeciw LPR-owi totalna nagonke,ze niby nie chce brac odpowiedzialnosci za Kraj po czym rozpisanoby nowe wybory w ktorych LPR nie przekroczylaby 5% progu.Oznaczaloby to wiec koniec Ligi. Wchodzac do Koalicji musial jednak Roman isc na kompromisy z pozostalymi jej uczestnikami i tak w liczacej blisko 140 pozycji umowie koalicyjnej bylo wiele punktow zbieznych z programem LPR.Pochodu sodomitow nie mogl zastopowac nawet formalny zakaz prezydenta Warszawy(wtedy byl nim Kaczynski)wiec jak wg.p.Zofii miano zgodnie „z istniejacym prawem” powstrzymac ofensywe ,krytych przez „Europe” zboczencow?Objecie funkcji wicepremiera przez wnuka Wielkiego Jedrzeja bylo chyba naprawde historycznym momentem poniewaz po blisko 8o latach Endecja znowu znalazla sie u steru wladzy w Polsce i tego roznej masci przybledy nie mogly i dalej nie moga scierpiec!

 80. 166 said

  Bracie! ad 78

  Dokładnie tak było! Moje pretensje do RG wynikają z tego, że widząc jak haniebnie jest wykorzystywany do ośmieszenia nurtu narodowego, dał się świadomie wykorzystywać! Każdy na niego głosujący wiedział jak to się skończy! I tak się skończyło.
  Jego działalność w ministerstwie edukacji narodowej jest bardzo dobrze oceniona przez nauczycieli, nawet tych, którzy do tej pory nie widzieli świata poza partią „ludzi inteligentnych”,czyli PO. „Trójki klasowe” zrobiły remanent wśród nauczycieli, eliminując tych co nie powinni być nauczycielami.
  Ale pamięta Pan gwóźdź do trumny LPR, czyli kandydaturę Kaczamarka na premiera … w sytuacji politycznego zamętu?

  166 wyliczyło tylko główne czynniki, które jako przekaz medialny wpłynęły na katastrofę w wyborach 2007.

 81. Julka said

  cd.
  Coś mi przeszkodziło.Obywatelstwo polskie nabywa się generalnie przez urodzenie z obywateli polskich. Nawet w szczegółowych bazach danych wpisuje (przy ewidencji ludności)wpisuje się obywatelstwo, nazwiska i imiona rodziców, narodowości nie. Wpisuje się też PESEL- gdzie figurują niezidentyfikowane cyfry porządkowe. Inaczej jest w konstytucji Niemiec, gdzie używa się słów „Niemiec”, „wszyscy Niemcy”, i podaje się, że Niemcem jest każdy, kto posiada niemiecką przynależność poańswową według stanu z 31.12.1937r.,a ustawa o ichnim obywatelstwie stanowi, że obywatelem niemieckim jest ten, kto ma ojca /i w dół po mieczu/Niemca.Aby nabyć obywatelstwo niemieckie trzeba udowodnić niemieckie pochodzenie.Według prawa polskiego można mieć tylko jedno obywatelstwo, a Polak o podwójnym obywatelstwie według prawa obcego, jest cudzoziemcem tj.obywatelem tego państwa, którego dokument stanowi podstawę wjazdu na teren RP. W stosunku do cudzoziemców prowadzi się inne ewidencje tj. określające obywatelstwo i narodowość.
  Ale nie ma się czym zbytnio przejmować, kiedy według traktatu „każda osoba mająca przynależność Państwa Członkowskiego jest obywatelem unii”. Wprawdzie jest to tzw.obywatelstwo dodatkowe, ale eksperymentatorzy szybko uwiną się, by zrobić z niego jedynym. Straszni są bardzo wrażliwi, tylko arogant Urban się przyznał, że pochodzenie ma parszywe.Tak jak dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach, tak komisarze o pochodzeniu. Z tych samych powodów.

 82. 166 said

  Notopojeju! ad 72

  Dokładnie tak jest!
  Mało tego, 166 uważa, że te list to niezły biznes, np przed każdymi wyborami. Bo co to za problem przepisać listy z wszyskimi danymi. Tak podejrzewam skończyły podpisy zbierane przez Janusz Korwin-Mikkego w sprawie przeprowadzenia referendum nt. przywrócenia kary śmierci dla morderców. Listy z podpisami zginęly z Sejmu za rządów SLD i trafiły do siedziby tej partii. Taraz słuch o nich zaginął, a żadnego referendum nie ma.

  Poza tym listy z wszystkimi danymi mogą służyć do produkcji prawie autentycznych dokumentów, które następnie każdy Izraelczyck, Rosjanin, Arab, Niemiec, może sobie wykorzystać – może dojść do sytuacji, w której „podróbka” morduje oryginał i przejmuje całe jego dobra i prawa.

  Ponoć podrobienie najnowszych dowodów osobistych jest dziecinnie proste. Przy dzisiejszej technice dziwne byłoby, gdyby były „nie-do-podrobienia”, jak to wmawiali idioci idiotom.

 83. Zygmunt Jan Prusiński said

  POZEW CAŁEGO NARODU,

  ludzi skrzywdzonych przez Rząd, Posłów, Urzędników, Funkcjonariuszy !
  Podałem te artykuły Konstyrucji RP, dlatego, żeby każdy Polak mógł się zorientować w tym, jak jest ograbiany z tych treści w literze Prawa dla Obywatela, o czym wyraźnie pisze w Konstytucji RP! Dlatego nie wolno w pojedynkę walczyć ze złoczyńcami w tejże administracji w Polsce.

  Uczyńmy krok, razem, bo to wspólne dobro. Redakcja AFERY PRAWA powinna ułożyć tekst, mówiący o naruszaniu życia Obywatela, pod względem cywilnym, społecznym, rodzinnym i politycznym. Opublikować ten POZEW a każdy czujący się oszukanym przez rządzących i poprzez poszczególne urzędy i instytucje publiczne, wpisuje swoje dane personalne i adres. – Inaczej nie ruszymy z miejsca.

  Sądzić „Państwo” w obronie Konstytucji RP… Niech ten Pozew – Skarga ma tysiące Powodów. To my jesteśmy jako Naród ważniejsi od tych – którzy gardzą i okradają nasze życie !!!

  z Poważaniem
  Zygmunt Jan Prusiński
  14.10.2009 r.

 84. aga said

  A CZY 166 PAMIETA,ZE KACZMAREK TO BYL CZLOWIEK TROCKISTOW kalksteinow? a w trwam nawet razem z ziobra przyszedl na rozmowy skonczone i jako przyjaciel tego drugiego byl przedstawiony.RG gral tak jak przeciwnik z pisuaru syjonistycznego grac pozwalal.A kiedy wszedl w alianse z kaczmarkiem to bylo juz wiadomo o bolszewickich metodach ‚jarka” zgodnie z jego koncepcja usuwania partii narodowych i ‚populistycznych,ktora zaprezentowal w fundacji Sorosa/ dla tubylcow Batorego/.
  wrog mojego wroga jet moim przyjacielem ; tu niestety przyjaciel okazal sie trefny.Ale w polityce malo kto nie jest.

 85. 166 said

  166 nie wie czyim człowiekiem jest Kaczamrek, szczególnie na hotelowym korytarzu bodajże przed apartamentem K. Krauzego w Mariocie.
  Na pewno był członkiem rządu J. Kaczyńskiego. Jakie są podszewki, ani co delikwent ma w rozporku, to 166 nie ma pojęcia, bo jak wcześniej pisało, czasami jest całkiem tępe.

  Co do tematu gen. Berlinga. Generał zmarł w sierpniu 1980 roku tuż przed powstaniem „Solidarności”. Nie dożył końca swojej epoki.

 86. dawid88 said

  Zgadzam się z Adamem. Polacy by przyjęli, bo powiedzmy sobie szczerze, rzadko kto czyta coś więcej poza oglądaniem TVN ,,Faktów” i TVP 1 ,,Wiadomości”.

  1 raz obejrzałem traktat Liznoński analiza 1/4. Lekki szok, co o tym myślicie?

 87. Brat Dioskur said

  do 166,
  Repertuar osmieszania czy wrecz gnojenia przeciwnika,jakim posluguje sie lewactwo jest powszechnie znany.Giertych nie wypadl psu spod ogona i doskonale o tym wiedzial w co sie pakuje.Jedynym wyjsciem ,ktore mogloby 166 usatysfakcjonowac wydaje sie byc …podanie sie Giertycha do dymisji ,poniewaz gdyby nawet zapadl on w spiaczke to i tak w dalszym ciagu bylby babrany w blocie,co znowu pogarszaloby imago ruchu narodowego….ale od razu pozwole sobie zapytac,u kogo?Na pewno nie u mnie,bo ja zawsze glosowalem i bede glosowal na Giertychu bez wzgledu na to,co glosza o nim wrogie Polsce media, 166 domysla sie wiec latwo ,ze „afera”z Kaczmarkiem splynela po mnie jak woda po kaczce(nomen omen).Na tym wlasnie polega tajemnica „zelaznego elektoratu” a takowego niestety LPR nie ma ,a swiadczy o tym skala poparcia jakie w ostatnich latach Giertych uzyskiwal : od prawie 20%( poprzednie wybory do PE)do raptem 1,5%(jezeli nie sfalszowane)w ostatnich wyborach do Sejmu.Mec. Olszewski ocenial ilosc narodowo swiadomych Polakow na 20% ,a bylo to jeszcze w r.92′,co z tego dzisiaj pozostalo ,nie osmielam sie wyrokowac.Natomiast rzeczywiscie wiernych kibicow maja SLD i PSL .U nich poparcie ma tendencje stale i nie grozi im wyladowanie ponizej progu wyborczego.Tyle przekazu dla 166.
  Pania Julke pragne zapewnic,ze w PESEL-u nie figurują zadne „niezidentyfikowane cyfry porządkowe”.Kazda ma swoje znaczenie ,kiedys podal to ktos na forum Prawy.pl i mam wydruki wiec jutro je zademinstruje.Na razie tylko ujawnie ,ze w PESEL-u jest cyfra okreslajaca …narodowosc!Tak ,tak, „uny” wiedza,”kto swoj a kto ….”(za przeproszeniem)

 88. Rysio said

  NOTOPOLEJ pieknie to powiedział „…ZBROIC SIE BARANY, A NIE ROZPISYWAC !!!…”

 89. 166 said

  Bracie!
  166 zawsze głosowało na Giertycha i Giertychowych – to tak gwoli ścisłości, pomimo tego co widziało. 166 pisze o odbiorze jaki narzucały media szklanemu, papierowemu i plastikowemu elektoratowi.
  Mało tego!
  166 każdemu uświadamiało, że to co nadają wieczorne wiadomości informacje, „fakty”, to ohydna manipulacja, zupełnie inaczej poskładane fragmenty prawdziwych wypowiedzi na żywo w Sejmie. I że te wypowiedzi miały zupełnie inny sens, inne znaczenie, niż to co zdrobiły dziennikarskie tirówki.
  Co do liczenia głosów: w wyborach w 2005 roku było tylu mężów i żon zaufania w komisjach wyborczych. W 2007 nie zauważyłam nikogo, nawet nie słychać było w mediach naboru, partie też nie zorganizowały swoich ludzi. Warunki do oszustwa – doskonałe.
  W PESEL-u pierwsze cyfry to data urodzenia, pozostałe – nie mam pojęcia.

 90. 166 said

  Aha!
  166 ma wielkie pretensje do J. Kaczyńskiego o rozwiązanie Sejmu i nowe wybory. Żaden przytomny polityk nie pozbywa sie władzy i to świadomy sytuacji i nieskończonych zadań.

 91. Rysio said

  Notopolej po przeczytaniu twojego tekstu

  „…Ostateczna wojna wyznaczona na rok 2017 zniszczy korporacyjny faszyzm znany tez jako kapitalizm lub demokracja. Powroca tradycyjne monarchie, kosciol i narodowa ekonomia ……….”

  stwierdzam ze masz „OLBRZYMIĄ” wiedzę ekonomiczna,. 😉

 92. PL said

  Odnośnie hasła: „Zbroić się a nie rozpisywać”.

  Proponuję zatem, aby każdy napisał na tym forum, w co się konkretnie uzbroił i gdzie to ma schowane, żeby były jakieś konkrety, a nie lanie wody po próżnicy.
  Warto też zamieścić dobre meliny, gdzie można owo kupić.

 93. Rysio said

  PL taka informacja

  „……..w co się konkretnie uzbroił i gdzie to ma schowane,… gdzie można owo kupić…..”

  to marzenie dla SBkow czy jak tam oni sie teraz nazywaja,.

 94. PL said

  Rysiu, jesteś tak przewidywalny, jak pogoda na Hawajach.
  Każde głupstwo, jeśli nie jest opatrzone grubym wykrzyknikiem i napisem „Uwaga, ironia” – jest traktowane przez ciebie na poważnie i od razu zabierasz się do jego zwalczania.
  Nie zdajesz sobie sprawy, jak bardzo jesteś śmieszny. Bo aby widzieć własną śmieszność, trzeba być człowiekiem inteligentnym.

 95. Bezpartyjny said

  Ad 79 i 87. Bracie, zgadzam się z Tobą w 100%.

 96. Bezpartyjny said

  Ad 89. To już chyba było na tym blogu.Podaję kopię:Oj ! powiedział/a
  2009-03-02 (poniedziałek) @ 10:45:32

  Zajrzyjcie w ich PESELE!!! (powrót) z WP
  Pouczcie się,i przeanalizujcie poniższy tekst Polacy,ponieważ bez Spec.PESELU o b.dobrej pracy od kierownika wzwyż możecie zaPOmnieć,przede wszystkim w bankach i POlityce.Taki Spec.PESEL nadaje się,emigrującym do nas górali ze Wzgórz Golan i Synaju,oraz tym w Kraju.(vide min finansów)—Oszukańcza parchobolszewicka KLIKA ich Spec.PESEL-e.
  Rodowici Polacy są w Polsce poddani rasistowskim metodom prowadzącym do WYKLUCZENIA – właśnie – POLAKÓW – od wpływu na najważniejsze dziedziny życia społecznego,
  politycznego i gospodarczego w Polsce. Poniżej podaję (POPRAWIONY I UZUPEŁNIONY) – jeden z najważniejszych sposobów DYSKRYMINACJI
  POLAKÓW W POLSCE przez ludzi mających poniżej wymienione cechy w ich numerach identyfikacyjnych PESEL.
  Nazwijmy ich tutaj: \”KLIKA\”.
  Według CBA (Centralne Biuro Adresowe) przy MSWiA (http://www1.mswia.gov.pl)
  Cyfry numeru PESEL:
  I. 1-2-3-4-5-6 określają rok-miesiąc-dzień urodzenia osoby
  II. na pozycjach 7-8-9-10 wg. CBA – jest informacja o \”płci\”??? (aż 4 cyfry???)
  w tym: cyfra 10 jest u mężczyzn nieparzysta, u kobiet parzysta
  III. pozycja 11 to \”cyfra kontrolna\”.
  Grupa osób noszących cechy antropologiczne rasy aszkenazyjskiej (żydowskiej) – opanowała dział
  PESEL-i w CBA i z premedytacją wyróżnia osoby aszkenazyjskie od społeczeństwa polskiego, stosując następujące sposoby tegoż rasistowskiego procederu:
  A. Powtarzanie [1 …. 11] lub [1–2 ……. 10–11]
  1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11
  np. 5-x-x-x-x-x-x-x-x-x-5
  8-x-x-x-x-x-x-x-x-x-8
  3-x-x-x-x-x-x-x-x-x-3
  6-x-x-x-x-x-x-x-x-x-6
  83-x-x-x-x-x-x-x-83
  48-x-x-x-x-x-x-x-84 dla porównania PESEL Polaka:
  84-x-x-x-x-x-x-x-85 (parzyste ….. nieparzyste)
  B. Utworzenie CIĄGU KOLEJNYCH CYFR z: [ 1…..10-11]
  lub [1..2……11]
  1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11
  np. 5-x-x-x-x-x-x-x-x-6-7
  76-x-x-x-x-x-x-x-x-5
  7-x-x-x-x-x-x-x-x-68
  5-x-x-x-x-x-x-x-x-64
  78-x-x-x-x-x-x-x-x-9 dla porównania PESEL Polaka:
  68-x-x-x-x-x-x-x-09
  C. \”Cyfra kontrolna\” – pozycja 11 – wskazuje miejsce \”8\” lub \”4\” – kobiety
  \”8\” lub \”1\” – mężczyźni
  1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11
  np. x-x-x-x-8-x-x-x-x-x-5
  x-x-x-x-x-8-0-5-7-6-6
  x-x-8-x-x-x-x-x-x-x-3
  x-x-x-x-x-x-8-x-x-x-7
  x-x-8-x-x-x-0-8-(3-1)-3 (84)
  5-x-x-x-x-x-0-0-6-7-0 (567)
  3-x-x-x-x-x-1-2-3-x-3
  x-x-x-8-x-x-x-x-x-x-4
  8-x-x-x-x-x-x-x-1-0-9 czytane do tyłu
  4-x-x-1-x-x-x-x-x-x-4
  8-x-x-x-x-x-1-7-x-x-8
  D. Liczne zera lub niskie cyfry na pozycjach: 7-8-9-10
  1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11
  np. 3-x-x-x-x-x-0-0-1-0-3
  x-x-x-x-x-x-0-1-1-0-0
  (3-5)-x-x-x-0-0-(2-6)-0-x sumowanie cyfr daje: (88)
  (6-1)-x-x-x-x-x-8-(3-6) (7-8-9) oraz cyfra 8 na ósmej pozycji w szeregu cyfr PESEL
  x-x-x-x-x-x-1-7-0-8-8
  x-x-x-x-x-x-0-8-9-0-x
  4-x-x-x-2-6-0-6-0-0-8
  8-x-x-x-x-x-0-0-9-x-8
  x-x-x-x-5-x-x-0-0-8-5
  5-x-x-x-x-x-0-0-0-6-4
  7-5-x-x-x-x-(1-6)-(6-2)-6
  76-x-x-x-x-0-0-9-0-5
  x-x-x-x-x-x-0-3-0-0-2
  E. Pary cyfr na pozycjach:
  7-8-9-10 ( najczęściej spotykane to pary: 88, 44, 48, 84,
  oraz inne pary cyfr – rzadziej)
  1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11
  np. x-x-x-x-5-x-x-x-9-0-5
  x-x-x-x-x-x-0-4-0-0-x
  3-x-x-x-0-8-0–84-0-5
  5-x-x-x-1-x-0-84-0-5
  7-9-x-x-x-x-0-(1-3)-4-8
  lub na pozycji 10-11
  parzysta-parzysta – kobiety
  nieparzysta-parzysta – mężczyźni
  1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11
  np. 8-x-x-x-x-x-x-x-x-88
  x-x-x-8-x-x-x-x-x-44
  F. Symetryczne SUMY CYFR na pozycjach skrajnych w numerze PESEL:
  1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11
  np. 7-x-x-x-x-x-(1-4)-5-(2-5) (7)……..(7)
  (5-4)-x-x-x-x-x-x-(6-0-3) (9)……..(9)
  (7-3)-x-x-x-x-1-0-0-(2-8) (10)……(10)
  Symetryczne SUMY CYFR na pozycjach 7-8-9-10-11 w numerze PESEL:
  np. x-x-x-x-x-x-(1-3)-9-(2-2)
  Suma cyfr w ciągu cyfr,
  1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11
  np. 8-x-x-x-x-x-1-0-(4-6)-9 (10-9-8)
  6-x-x-x-x-x-0-(4-1)-0-4 (5-4-6)
  7-x-x-x-x-x-(1-4)-5-(2-5) (7….7) oraz wewn. (5-5)
  G. CIĄG CYFR poprzestawianych NIEPARZYSTYCH
  + \”dwa lub trzy zera\” na poz. 7-8-9-10
  + cyfra kontrolna może wskazywać poz. \”4\” \”8\” w całym ciągu cyfr
  1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11
  np. 8-x-x-x-x-x-17-x-x-1
  3-x-8-x-x-x-x-x-3-x-9 zamiana miejscami 3 i 9, symetr. (3…..3)
  + (powyżej) cyfra 3 wskazuje pozycję ósemki w szeregu cyfr PESEL
  3-9-x-9-x-x-1-5-3-5-9
  8-x-x-x-0-(7-1)-9-(7-0-1)
  7-9-x-x-x-x-1-0-7-0-8
  8-8-x-x-x-x-0-(5-3)-(6-2)
  ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
  8-3-0-8-x-x-(1-4)-7-(2-3) suma symetr.
  zamiana miejscami 8 – 4; 2 – 3
  H. CIĄG CYFR poprzestawianych NIEPARZYSTYCH i PARZYSTYCH
  \”dwa zera\” na poz. 7-8-9-10
  + cyfra kontrolna może wskazywać poz. \”4\” lub \”8\” w całym ciągu cyfr
  1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11
  np.
  8-x-x-x-(2-6)-(1-7)-0-0-9 (88) (7-9-8)
  6-x-x-x-x-x-0-6-8-8-7 (88) (8-7-6)
  8-x-x-x-x-x-1-(3-5)-4-4 (84) + skrajne 84
  4-x-x-1-x-x-0-8-6-7 ciąg cyfr poprzestawianych 8-6-7
  oraz zamiana miejscami cyfr 1 i 4
  7-9-x-x-x-x-0-8-(6-0-2) tutaj cyfra 8 stoi na swojej ósmej pozycji
  w szeregu cyfr
  x-x-x-x-x-x-(1-6)-8-(8-1) ciąg zsumowanych cyfr
  I. Metoda z sumowaniem cyfr z poz. 8+9 \”obłożonych\” zerami na poz 7i10.
  uzyskana suma wskazuje pozycję \”4\” \”8\” w całym ciągu cyfr:
  1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11
  8-x-x-x-x-9-05+10-x kierunek czytania od tyłu do przodu
  7-x-x-x-x-x-0-(2-6)-(4-4) (84) oraz (6-8-7)
  8-x-x-x-x-x-(1-6)-4-8-9 (48) oraz (7-9-8)
  J. Na miejscu 9 w szeregu cyfr numeru PESEL znajduje się CYFRA \”9\”.
  1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11
  x-9-x-9-x-x-x-4-9-2-x czytane do tyłu (zamiana 9 – 2 i 9 – 4)
  (6-2)-x-8-x-8-1-x-7-4-7 czytane do tyłu
  K. cyfra kontrolna wskazuje (czytając od tyłu do przodu)
  – na które miejsce w szeregu cyfr numeru PESEL
  należy spojrzeć, aby znaleźć potwierdzenie w postaci cyfr: 8 lub 4 lub cyfry
  (potwierdzenie znajdujemy czytając\”po polsku\”, tzn. od przodu do tyłu:
  JEST POTWIERDZENIE – OSOBNIK JEST ŻYDEM.
  NIE MA POTWIERDZENIA – TEN OSOBNIK TO \”GOJ\”
  np.
  1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11
  6-8-x-x-1-6-0-8-2-8-5 (tutaj – CYFRA 8 na pozycji ósmej oraz 8 na pozycji dziesiątej)
  potwierdzeniem jest cyfra 6 na miejscu 6
  4-9-x-x-x-x-x-x-2-x-1
  potwierdzeniem jest cyfra kontrolna 1 wskazująca na – 4
  L. 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11
  4-9-x-x-x-x-0-4-(2-2)-0-1 (44)
  ZAMIANĘ MIEJSCAMI cyfr 9 i 2
  tzn. na miejscu 9 w szeregu cyfr znajduje się \”2\”
  a na miejscu 2 w szeregu cyfr znajduje się \”9\”
  M. Na miejscach 7 i 8 w numerze PESEL – ZNAJDUJE SIĘ 1 – 7
  lub CYFRA 8 na pozycji ósmej albo 8 na pozycji dziesiątej
  1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11
  x-x-x-x-x-x-1-7-3-x-x
  x-x-x-x-x-x-1-7-5-x-x
  8-5-x-x-2-x-1-7-5-8-0 (tutaj – dodatkowo zamiana miejscami 5 i 2)
  5-6-x-x-x-x-1-0-0-8-0
  6-8-x-x-x-6-0-8-2-8-5 (tutaj – CYFRA 8 na pozycji ósmej oraz 8 na pozycji dziesiątej)
  8-x-x-x-x-x-(1-7)-4-x-1 (84) + kontrolna = 1 wskazuje na 8
  (czytane do tyłu)
  x-x-x-x-x-6-(1-3)-8-6-6 (48) + kontrolna = 6 wskazuje miejsce cyfry 6 , Miłej zabawy Polacy i POmłoty.
  za https://marucha.wordpress.com/2009/02/10/lusia-oginska-okragly-stol/

 97. Brat Dioskur said

  Jak widze bezpartyjny umiescil wlasnie dokladnie ta sama prezentacje,ktora ja mam na wydruku. Pamietam jak na forum w trakcie dyskusji o tym systemie,ktos najwyrazniej dobrze poinformowany zauwazyl,ze obecnie w uzyciu jest II-ga wersja PESEL,Po tym jak pierwsza …wyciekla ,to zrobiono czystke w MSWiA ,wywalajac „trefnych” i potem jak juz w ich miejsce posadzono „swoich” ,czyli zaufanych ,wprowadzono w obieg nastepna wersje.Ta ,ktora wlasnie ogladamy jest pierwsza ,juz nieaktualna ,niemniej znajac intencje srodowisk ,ktore to wszystko skonstruowaly mozemy byc pewni ,ze w aktualnej wersji wystepuja wszystkie skladowe ,ktore zawierala I wersja ,z tym ,ze inaczej zaszyfrowane. Na koniec niezbyt wesola refleksja,mianowicie mozemy sobie teraz wyobrazic jak traktuje sie w szpitalach poszczegolnych pacjentow.Mialem taki przypadek w Rodzinie i teraz dopiero uzmyslawiam sobie pewne fakty….

 98. Wojwit said

  Bracie Dioskurze, piszesz tu o nowych wersjach PESEL-u. Dobrze, są (ale nie dobrze, że są), tyle, że raz nadany PESEL, nawet dawno, jest taki sam dla danego delikwenta przez całe jego życie.

 99. Cham Wiejski said

  Hehe, ja myślę, że co poniektórzy – ci sami, co lubią sobie zmieniać nazwiska – mogą zapewne zmienić i Pesel, i Regon.

 100. Brat Dioskur said

  Wojwit,cos jednak z PESEL-em kombinowano bo byla o tym wzmianka na stronie rzadowej „.gov ” ,ktora stala sie zaczynem do dyskusji o ktorej wspomnialem w swoim poprzednim wpisie.Inna rzecz,ze Cham Wiejski moze miec racje.Byc moze PESEL bedzie kluczem z ktorego jedni beda lepiej traktowani a inni gorzej,a pisze to na podstawie dziwnych anomalii ,ktore zaobserwowalem w szpitalu….

 101. aga said

  Podejrzewam ,ze te wszystkie wycieki,przecieki to mamy od 20 lat kontrolowane.Cos za duzoich ostatnio. jak spiski w spisku,o ktorych to praktykach SB pisze fachowo Krzysztof kąkolewski.
  Oni nam pod nos jakieś wycieki podsuwają,no bo „Polaczki” to spiskowe teorie lubia a my się ekscytujemy,nawzajem podejrzewamy, sprawdzamy siebie,sąsiadow ,kolegow,etc. i stara leninowska zasada dziel i rządź w ciąż w akcji.Czy nie uważacie,że to super dobra metoda manipulowania nami?Najpewniejsza to konserwatywna metoda :wyznanie babci,dziadka,rodzicow ,no i oczywiscie PO OWOCACH POZNAWAC.

 102. aga said

  Tegoroczne uroczystości rocznicowe UPA, zorganizowane z pewnością z największym rozmachem od 1991 r. nie zostały odnotowane przez główne media polskie, tak państwowe, jak i prywatne. Telegazeta TVP wspomniała jedynie o marszu Swobody w Kijowie. W Internecie, na głównych portalach informacyjnych, informacje przemknęły niemal niezauważone. Odnotować należy jednolitą, konsekwentną blokadę informacyjną państwowych i prywatnych mediów na temat udziału Wiktora Juszczenki w uroczystościach i skandalicznej treści jego wystąpień. Zmowa milczenia dowodzi, jak ważne dla polskiej opcji „wiary ukrainnej” jest współdziałanie z siłami banderowskimi przeciw Rosji, a co za tym idzie, jak rozwiniętym szaleństwem jest obsesyjna już dzisiaj „choroba na Moskala”, która bez żenady przymyka oko na banderowskie ekscesy, także te na najwyższym szczeblu władzy na Ukrainie. Pomyślmy, cóż to byłaby za histeria, z grożeniem zerwaniem stosunków dyplomatycznych z Rosją włącznie, gdyby Putin, lub Miedwiediew wygłosili podobne peany na cześć NKWD, dodatkowo w okolicach Katynia, czy Kozielska. To byłaby istna nawałnica protestów i oburzenia. Tymczasem o Juszczence nie mówi się ani słowa! Ale milczenie nie zmieni faktów. Fakty są zaś takie, że wrzód banderowski na naszych oczach rozlewa się po Ukrainie w postępie geometrycznym, zaś polska polityka oparta na ideach Giedroycia poniosła całkowitą klęskę. Polityka przyjmowania na siebie nieistniejących win celem zagłaskania banderowców zbankrutowała na całej linii. Farsa pojednania bez skruchy rozpadła się jak domek z kart.

  Żeby nie być oskarżonym o stronniczość posłużę się na zakończenie cytatem czeskiego ks. Tomasza Halika, autorytetu środowiska Gazety Wyborczej, który na temat fałszywego pojednania wypowiedział się w Tygodniku Powszechnym (17.02.09): „ostrożnie z przebaczeniem bez skruchy, z pojednaniem bez nawrócenia. Łatwe i powierzchowne traktowanie przebaczenia, będące bagatelizacją, niedostrzeganie i szybkie zapominanie tego, co się wydarzyło, znamy już z niewydarzonych połowicznych rozliczeń z przeszłością po upadku komunizmu”. Czas najwyższy, aby ukrainofile to zrozumieli.

  Adam Śmiech

  http://bezcenzury-multimediablog.blog.onet.pl/Przemilczane-zbrodnie-UPA-na-W,2,ID377549891,n

 103. aga said

  Panie Bezpartyjny,
  oni z nas kabislstow ,numerologow chca zrobić,zebysmy się cyferkami zajęli a może ich po prostu ignorowac jak radzi ponizej jedniodniowka ?
  bo sami znikna jak wąz co wlasny ogon zjada…

  http://www.jednodniowka.pl/forum/viewthread.php?forum_id=12&thread_id=156#798

 104. Inkwizytor said

  Re Aga

  A oto i marsz neobanderowców i ich zwolennikow w Kijowie 14 pażdziernika 2009. Widzimy flagi narodowosocjalistycznej parii Swoboda ( integralni ukraińscy nacjonaliści ) oraz czerwono-czarne flagi OUN, portrety Bandery. W 2:49 banderowiec zaczyna się drzeć „ОУН-УПА – державне визнання!”, czli „OUN-UPA państwowe uznanie” nawołując do uznania oficjalnie przez Juszczenke zbrodniczej formacji UPA za ruch wyzwoleńczy ( nieoficjalnie uznał go już dawno )W 3:28 widać transparent niesiony przez otumanioną faszystowska ideologią Bandery młodzież na któreym widnieje napis ” Bandera, Szuchewycz nasi bohaterowie. Oni walczyli za nas i za ciebie”. Ukraińscy faszyści krzepili sie jeszcze takimi hasłami jak ” Sława Nacji, śmierć wrogom”.

 105. aga said

  Panie Inkwizytorze,
  oto dzielo syjonistow antypolskich rzadzących w Polsce:STOLZMANOW,Kaklsteinow i inn. TYLKO LPR JAKO JEDYNA PARTIA NIE NOSILA TYCH PARSZYWYCH POMARANCZOWYCH WSTAZECZEK,BO WIDOCZNIE PRZEWIDZIALA CZYM TO PACHNIE.i NIE POPIERALA TEJ SYJONISTYCZNEJ POMARANCZOWEJ ROZPIERDUCHY.Może aby przebic się do merdiow należaloby zawezwaPZPN ,ktory tak chętnie walczy z nacjonalizmami / vide zakaz wnoszenia mieczyka Chrobrego /”NIE CHCEMY EURO 2012 Z POTOMKAMI BANDEROWSKICH ZBRODNIRZY I BARBARDZYNCOW!!!!!
  zastanawiamsie kto to dziadoswto neobabnderowski finanusj????bo przeciez, Ukraina to panstwo bankrut,ale kasa skądś musi plynąc na te autokary ,ktore przewiozly to zmanipulowane talatajswto,na te ogromne flagi,transparenty,etc.

 106. zofia said

  @79
  wszystko to prawda.
  Ja tez uznaje LPR za jedyna partie narodowa. Sledzilam kazdy krok i uwazam ze blogi W Wierzajskiego i jego opinie byly wykorzystywane przez media. W ten sam sposob niszczono opinie RG. Uwazam ze kazde publiczne wystapienie liderow powinno byc tylko na temat programu i co lub kto nie pozwala na jego realizacje. Nie mozna sobie pozwalac na prywatne opinie. Skonczylo sie to tym ze RG opedzal sie ciagle od atakujacych go „kundli”. Najgorsze bylo to ze LPR i RG byly i sa niszczone przez RM i glownego ideologa prof. Nowaka.
  Za taki wypowiedzi bylam wyrzucana z patriotycznych stron!

 107. Bezpartyjny said

  Ad 101 i Ad 103 i Ad 98. Szanowna Pani Ago.
  Numerologia z kabały to jednak coś innego niż zaszyfrowane informacje przez urzędników na polecenie rządzących. Trzeba by się zabawić i na kilku (kilkunastu) przykładach sprawdzić bo być może coś w tym jest. Wcale nie wykluczone. Jeżeli czas i zdrowie pozwolą postaram się poświęcić temu trochę czasu i wtedy o rezultatach zawiadomię. Zgadzam się z p. Wojwitem, że stare pesele pozostały i zmiana szyfru (jeżeli jest takowy) nie wpłynie na ich odczyt jak chodzi o narodowość. Cham Wiejski też ma dużo racji z tą zmianą peselu ale ta zmiana nie była na pewno robiona w czasie gdy stosowano stary szyfr.”Oni nam pod nos jakieś wycieki podsuwają,no bo “Polaczki” to spiskowe teorie lubia a my się ekscytujemy,nawzajem podejrzewamy, sprawdzamy siebie,sąsiadow ,kolegow,etc. i stara leninowska zasada dziel i rządź w ciąż w akcji.Czy nie uważacie,że to super dobra metoda manipulowania nami?Najpewniejsza to konserwatywna metoda :wyznanie babci,dziadka,rodzicow ,no i oczywiscie PO OWOCACH POZNAWAC.” – nie zgadzam się, ponieważ istnieją w 100% spiskowe praktyki dziejów i nic nie ma do tego czy lubimy czy nie lubimy.
  Jeżeli nie podejrzewamy nikogo no to oczywiście naszym wrogom w to graj i wtedy nie piszmy o Michniku Szechterze,”naszych” mendiach, o pochodzeniu premiera, o Wałesie, Kuroniu, KGB i WSI. Siedźmy w kruchcie i nie ujawniajmy się i czekajmy jak Żydzi w getcie na ostateczny wyrok. Podziały są i będą i na to nie widać rady chociaż oczywiście nasi wrogowie potrafią je wzmacniać ( chociażby wspomnieć LPR czy RG). Natomiast nie należy zapominać, co pisał w liście do Efezjan św. Paweł: 10 W końcu bądźcie mocni w Panu – siłą Jego potęgi. 11 Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła. 12 Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich*. 13 Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. 14 Stańcie więc [do walki] przepasawszy biodra wasze prawdą i oblókłszy pancerz, którym jest sprawiedliwość*, 15 a obuwszy nogi w gotowość [głoszenia] dobrej nowiny o pokoju*. 16 W każdym położeniu bierzcie wiarę jako tarczę, dzięki której zdołacie zgasić wszystkie rozżarzone pociski Złego. 17 Weźcie też hełm zbawienia i miecz Ducha, to jest słowo Boże* – 18 wśród wszelakiej modlitwy i błagania. Przy każdej sposobności módlcie się w Duchu!
  Trzeba się zgodzić z tym kto napisał:Życie chrześcijanina jest nieustanną walką duchową . Z chwilą, gdy Jezusa uznałeś za Pana i Zbawiciela i poddałeś swoje życie Jego prowadzeniu, znalazłeś się na linii frontu. Możesz żyć iluzją deklarując neutralność, ale emblematy z gołąbkami pokoju i pacyfistyczne okrzyki nie będą respektowane przez przeciwnika, który „krąży jak lew ryczący szukając kogo pożreć”. Jedynym rozsądnym wyjściem z sytuacji jest zalecenie apostoła Piotra: „mocni w wierze przeciwstawiajcie się jemu” (1 P 5, 8-9). Niedostatek wiary prowadzi nieuchronnie do duchowej klęski. Doświadczyli tej prawdy uczniowie, gdy bezskutecznie usiłowali wypędzić złego ducha . Reprymenda, jaką udzielił im Jezus po powrocie z góry przemienienia, była dosadna { Mk 9,14-29 }.

 108. aga said

 109. Jurek z Bielska said

  Panu Marusze i czytelnikom dedykuję ( za zgodą naszego poety – Kazimierza Węgrzyna )

  CYROGRAF

  więc już cyrograf zdrady został podpisany
  na naszą polską duszę Panie Prezydencie!
  i polska racja stanu już z kneblem na ustach
  otoczona kordonem w podłym dokumencie

  obcy będą nam dzielić okruchy wolności
  strzepując je ze stołu unijnej reklamy
  będziemy jak żebracy czekali w kolejkach
  na ochłapy rzucone spod brukselskiej bramy

  ekumenicznie warkną o cnocie pokory
  oraz o obowiązku służby i daninie krwi
  czy Ty nie widzisz Polsko jak okrutnie z Ciebie !
  w imię wolności podstępnie zdrajca dzisiaj drwi

  już oto zapomniałaś o swojej godności
  i honorze polskim…i o bożym prawie…
  bo uwierzyłaś oto w mamonę i kłamstwo
  i cuda demokracji w skurwionej Warszawie

  a nam trzeba wolności po granice nieba
  i szumu orlich skrzydeł i polskiego ducha !
  i odwagi by stanąć w prawdzie w swoim domu
  bez dźwięku przeklętego przez wieki łańcucha

  bez lęku i obawy że obcy podstępnie
  jak w karczmie nam na kredyt zapisze nadzieję
  i że nie będą więcej grzebać w sumieniu
  przebierańcy i tchórze…obcy i…złodzieje!

  Kazimierz Józef Węgrzyn

Sorry, the comment form is closed at this time.