Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Resztki zdrowego rozsądku wciąż istnieją

Posted by Marucha w dniu 2009-10-19 (Poniedziałek)

Wygląda na to, że Europejczycy masowo odmawiają szczepienia się przeciwko wirusowi H1N1 (odpowiedzialnemu za „świńską grypę”) – mimo nachalnych, prowadzonych na ogromną skalę kampanii „uświadamiających”.

W Niemczech wyszło na jaw, że pani kanclerzyca Angela Merkel (nb. zwierzchniczka Donalda Tuska), jej ministrowie oraz siły zbrojne otrzymają inną szczepionkę, niż cała reszta pospólstwa. Elity dostaną Celvapan Baxtera, natomiast pospólstwu wstrzyknie się preparat osławionej firmy GlaxoSmithKline, zawierający squalene oraz oparty na trującej rtęci thimerosal.

Żeby nie było, iż publikujemy jakieś niesprawdzone bzdury – bo czyż możliwe było by draństwo aż na taką skalę? – powołamy się na szanowany dziennik niemiecki „Die Welt”, który pisze:

„…Rzuca to podejrzenia o oszustwo na niemieckie ministerstwo zdrowia oraz na Instytut Paula Ehrlicha, odpowiedzialny za szczepionki. Ludzie zadają sobie pytanie, dlaczego rząd i elity traktowane są w specjalny sposób… Na myśl przychodzi nowela „Farma Zwierząt” Orwella, gdzie wszyscy są równi, ale niektórzy są równiejsi od innych.”

Badania opinii publicznej w Niemczech wykazują, że jedynie około jednej trzeciej populacji jest zainteresowane poddaniu się zbawiennemu działaniu szczepionki przeciwko H1N1.

Inne szanowane pismo niemieckie, „Der Spiegel”, pisze o „otwartej rebelii” osób pracujących w służbie zdrowia, szczególnie zaś lekarzy dziecięcych, zaniepokojonych uzywaniem toksycznej szczepionki. Dieter Ludwig, przewodniczący komisji leków, mówi po prostu o zmowie między firmami farmaceutycznymi, a rządami, co wcale nas nie dziwi ani nie zaskakuje, bośmy do tego wniosku już dość dawno doszli własnym rozumem.

W Danii, wyznaczeni na pierwszych odbiorców szczepionki urzędnicy państwowi i pracownicy służby zdrowia twierdzą, iż wirus jest zbyt łagodny na podejmowanie takich drastycznych środków i również odmawiają jej przyjęcia. Jedynie około 30% zgłosiło się do szczepień. Podobnie jest w innych krajach Skandynawii i Finlandii: zainteresowanie szczepieniami jest nikłe, mimo agresywnej kampanii prowadzonej we wszystkich mediach, na plakatach ulicznych, na bilboardach itp. Nawet Holendrzy nie mają zamiaru się masowo szczepić.

My jednak nie widzimy w tym żadnej tragedii.
Rządy kupiły szczepionkę od producentów? Kupiły.
Zapłaciły za nią? Zapłaciły.
Firmy farmaceutyczne zarobiły forsę? Zarobiły.
Urzędnicy państwowi dostali łapówki? Dostali.

No więc o co chodzi? Ci, co mieli zarobić, zarobili – a szczepionkę można już spokojnie wyrzucić do szamba.

Komentarzy 40 to “Resztki zdrowego rozsądku wciąż istnieją”

 1. Cham Wiejski said

  Podejrzewam… co tam, mam pewność, że w Polsce żadne media nie odważyłyby się napisać o zróżnicowaniu szczepionek. A że ma ono miejsce, to dam sobie łeb urwać.

 2. mati rani said

  W Polsce moze by Nasz Dziennik to napisal, ale kto go czyta? A jesli czyta, to czy mialby odwage sie do takiego „faut pas” przyznac??!!
  Rowniez Bubel by bzyknal na ten temat… reszta gazet – no zobaczymy!?

 3. NOTOPOLEJ said

  Obejrzenie tego filmu moze uratowac od okrutnej smierci twoje dziecko, wspolmalozonka, czlonka rodziny lub znajomego.
  Ksiazka pod tym samym tytulem jest duzo bogatsza w tresc ale film wyczerpuje wystarczajaco temat.
  Mowiac krotko istnieje witamina (B 17) ktora blokuje zydowska mafia farmaceltyczna. Wystepuje ona glownie w pestkach jablka, moreli, brzoskwini i wielu innych (tez gorzkie migdaly, niepasteryzowane).
  Ten gorzki smak to wlasnie ona! Witamina B 17 niszczy komorki rakowe! Ale nie mozna opatentowac bo wystepuje naturalnie wiec ludzi sie promieniuje i szprycuje chemia co ich w zasadzie „dobija” fizycznie i finansowo (czesto majatek paru pokolen).
  A westarczyloby jesc pestki z jablek lub gorzkie (niepasteryzowane oczywiscie) migdaly.
  Ale kto to wiedzial? I jakie to banalne? Az nierealne!

 4. NOTOPOLEJ said

  Jak ktos nie lubi pestek i tej goryczki to mam cos slodkiego!
  Wodorowęglan sodu (soda oczyszczona, NaHCO3) stosuje sie w leczeniu raka w klinikach niekonwencjonalnych tj. Dr Burzynskiego w Texasie.
  Tak, tak ! Zwykla soda oczyszczona leczy raka!
  Jak ktos kiedys pil tzw domowa sodowe (czyli: szklanka wody, lyzka octu, lyzka cukru, 1/4 lyzki sody oczyszczonej) to dobrze robil.
  Soda oczyszczona jest stosowana rowniez przy zatruciach i przedawkowaniach substancji chemicznych.

  UWAGA! UWAGA!
  1/3 lyzeczki sody oczyszczonej
  1 lyzeczka syropu klonowego (moze byc miod)
  Syrop klonowy delikatnie podgrzac dodajac sode.
  Mieszac podgrzewajac przez ok. 7 min

  Rak zywi sie glownie cukrem ktory mu dostarczymy ale z soda.
  Soda jest silnie zasodaowa i koniec choroby!
  Genialne i nic prawie nie kosztuje i jeszcze smaczne do tego!

  Ang: RECIPE
  Mix 3 parts organic maple syrup with 1 part Aluminum free baking soda ( Red Mill Brand) stir with low heat (not over 120 degrees) for 5-10 minutes and take 3 tsp per day for 1 to 2 months. If it tastes terrible, you burned it, which is easy to do. Change diet to no meat and especially no sugar!! and no white flour.
  http://www.rexresearch.com/articles2/nacarbmapsyr.htm

 5. NOTOPOLEJ said

  Konwencjonalne terapie antyrakowe

  Badania naukowe i bezstronne analizy statystyczne dowodzą, że w ortodoksyjnych metodach leczenia raka, takich jak radykalne interwencje chirurgiczne, chemioterapia i radioterapia, brak jest naukowych podstaw, i że te metody często czynią więcej złego niż dobrego.

  Medycyna jest bardzo dumna z rygorystycznych metod badawczych stanowiących podstawę leczenia nowotworu. Jeśli u kogoś zdiagnozowano raka, osoba ta z miejsca staje przed ogromnym naciskiem ze strony systemu ochrony zdrowia, który wymusza na niej natychmiastowe rozpoczęcie terapii, w której skład wchodzi interwencja chirurgiczna, chemioterapia i napromieniowywanie w różnych kombinacjach. Większość przestraszonych i zaszokowanych tą sytuacją ludzi, nie jest w stanie przeciwstawić się potędze medycznego autorytetu.
  Jak zareagowalibyśmy w takiej sytuacji?

  Być może niektórzy z nas w przypadku prostych problemów ze zdrowiem byliby skłonni do zaufania terapii naturalnej, ale w przypadku czegoś tak poważnego jak nowotwór, czulibyśmy się bezpieczniejsi ze sprawdzonymi metodami medycyny ortodoksyjnej. Jeśli ktoś natknie się na ten artykuł przed podjęciem ostatecznej decyzji, co do metody leczenia, niech go uważnie przeczyta. Być może pomoże mu lepiej zrozumieć naturalne metody leczenia raka.

  W artykule tym przedstawiam kilka mało znanych faktów dotyczących naukowych podstaw kryjących się za tradycyjnymi metodami leczenia raka.
  W badaniach nad rakiem sukces – za który uważa się 5 letni okres przeżycia – jest określany poprzez porównanie innych metod i form leczenia z interwencją chirurgiczną, natomiast przeżywalność będąca skutkiem interwencji chirurgicznej rzadko jest porównywana z przeżywalnością pacjentów nie poddawanych żadnej terapii, a już na pewno nie jest porównywana z przeżywalnością pacjentów leczonych metodami naturalnymi.

  Jak z tego wynika, ortodoksyjna metoda leczenia nowotworu jest z gruntu nienaukowa. Ogólna liczba przypadków udanej terapii nie jest większa od uzyskiwanej w wyniku wyleczenia spontanicznego lub efektu placebo. Jako potwierdzenie mojego stosunku do medycyny klasycznej przedstawiam następujące stwierdzenia i wnioski zaczerpnięte z medycznych i naukowych publikacji – badania zdają się dowodzić, że wczesna interwencja chirurgiczna jest pomocna, ponieważ przedrakowe zmiany są włączone do usuniętej części, takie, które nie stałyby się nowotworowymi, gdyby je zostawić nietknięte. Innymi słowy, wczesne interwencje chirurgiczne wydają się skuteczne, ponieważ zostają usunięte zmiany, które nie są zmianami rakowymi, i w ten sposób poprawia się statystykę przypadków wyleczonych. Nie ma również znaczenia, jak duża część piersi zostanie usunięta – wynik jest zawsze taki sam – to stwierdzenie dowodzi, że interwencja chirurgiczna nie wpływa na polepszenie szans wyzdrowienia, w przeciwnym wypadku byłaby różnica miedzy radykalną chirurgią a wycięciem tylko guzka. Badacze stwierdzają, że dalsze poddawanie około 70% kobiet daremnym w skutkach okaleczeniom jest arogancją. Co więcej, nie ma żadnych dowodów na to, że wczesna amputacja sutka (mastektomia) wpływa ma przeżywalność – gdyby pacjentki wiedziały o tym, najprawdopodobniej nie zgodziłyby się na zabieg chirurgiczny.

  W roku 1993 redaktor Lanceta podkreślał w artykule redakcyjnym, że mimo wielu modyfikacji i wariacji metod leczenia raka piersi metodami klasycznymi, śmiertelność spowodowana tą chorobą nie zmieniła się. Przyznaje, że mimo niemal cotygodniowych relacji mówiących o przełomowych odkryciach, medycyna przy swej nadzwyczajnej możliwości samooszukiwania się (słowa redaktora Lanceta) pogubiła się. Jednocześnie odrzuca poglądy tych, którzy uważają, że zbawienie nadejdzie ze strony intensyfikacji chemioterapii po zabiegu chirurgicznym do poziomu tuż poniżej zabójczego dla pacjentów.
  Czy nie byłoby bardziej naukowe zastanowienie się, dlaczego nasze podejście zawiodło?

  Powiedziałbym, że niezbyt szybko doszliśmy do takiego pytania, biorąc pod uwagę stuletni okres okaleczania kobiet. Tytuł tego artykułu wstępnego brzmi właściwie – Rak piersi, czy się zagubiliśmy?
  W zasadzie wszystkie rodzaje i kombinacje konwencjonalnych metod leczenia raka piersi dają w dłuższej perspektywie ten sam stosunek przeżywalności. Jedyny wniosek, jaki można wysnuć, mówi, że konwencjonalne metody leczenia nie dają żadnej poprawy przeżywalności w dłuższym okresie czasu. W rzeczywistości jest jeszcze gorzej.

  RECEPTA NA KATASTROFĘ

  Dr Michael Baum, czołowy brytyjski chirurg, specjalista od raka piersi, odkrył, że interwencje chirurgiczne w przypadkach nowotworu piersi zwiększają szanse nawrotu w ciągu 3 lat.
  Wiąże również interwencje chirurgiczne z przyspieszeniem tempa rozwoju raka w wyniku stymulacji formowania się przerzutów w innych częściach ciała. Wcześniejsze niemieckie badania dowodzą, że kobiety po menopauzie z nieleczoną formą raka piersi żyją dłużej od poddanych kuracji i zalecają zaniechanie leczenia w takich przypadkach.

  Ten wniosek jest zgodny z ustaleniami Ernesta Krakowskiego, niemieckiego profesora, radiologa. Wykazał on, że przerzuty są zazwyczaj wywoływane przez medyczną interwencję i tylko niekiedy przez biopsję lub zabieg chirurgiczny niezwiązany z nowotworem. Zakłócenie guza powoduje wzrost liczby komórek nowotworowych, które dostają się do krwioobiegu, zaś większość farmaceutycznych terapii, zwłaszcza chemioterapia powoduje uwstecznienie układu immunologicznego. Ta kombinacja to recepta na katastrofę. To właśnie przerzuty zabijają, podczas gdy oryginalne nowotwory, zwłaszcza piersi, mogą być stosunkowo mało szkodliwe.

  Te ustalenia zostały potwierdzone przez najnowsze badania, które dowodzą, że interwencje chirurgiczne, nawet te niezwiązane z rakiem, mogą wyzwolić gwałtowny proces formowania się przerzutów i prowadzić do przedwczesnej śmierci. Jeszcze wcześniej ukazały się doniesienia mówiące, że operacyjne leczenie raka prostaty, może również prowadzić do przerzutów. W rzeczywistości to właśnie nowotwór prostaty był badany w pierwszych klinicznych próbach losowych, jakie w ogóle prowadzono nad nowotworem. Po 23 latach okazało się, że nie ma żadnych różnic w okresach przeżywalności między pacjentami poddanymi interwencji chirurgicznej, a osobami, których nie poddano żadnej terapii, przy czym operowani cierpieli dodatkowo z powodu impotencji lub nietrzymania moczu.

  Nieżyjący już profesor fizyki medycznej H.B Jones, był czołowym statystykiem choroby nowotworowej w USA. W przemówieniu wygłoszonym w roku 1969 do członków Amerykańskiego Towarzystwa Raka oświadczył, że żadne z badań nie potwierdziło wydłużenia okresu przeżywalności w następstwie wczesnej interwencji chirurgicznej. Co więcej, jego badania dowiodły, że pacjenci z nie leczonym metodami klasycznymi nowotworem żyją prawie 4 razy dłużej, wiodąc życie charakteryzujące się znacznie wyższą jakością niż leczeni.
  Nie muszę chyba dodawać, że już nigdy więcej nie poproszono go o zabranie głosu.

  NACIĄGANE STATYSTYKI

  Epidemiologiczne badania potwierdzają wątpliwą wartość konwencjonalnej terapii. W ich konkluzji mówi się – medyczne interwencje związane z nowotworem mają marginalny wpływ, jeśli w ogóle jakikolwiek, na przeżywalność. Nawet konserwatywny periodyk medyczny New England Journal of Medicine zamieścił artykuł pod znamiennym tytułem – Rak niepokonany.

  Pospolity sposób przekształcania medycznych statystyk na bardziej korzystne wygląda następująco – pacjenci, którzy umierają w czasie przedłużonej terapii przy zastosowaniu chemioterapii lub radioterapii nie są włączani do obliczeń statystycznych pod pretekstem nieuzyskania pełnego zakresu terapii, natomiast w grupach kontrolnych liczeni są wszyscy, którzy umierają. Co więcej, miarą sukcesu jest procent guzów zanikających, bez względu na to, czy pacjent przeżyje!

  Kiedy jednak dochodzi do porównania długości okresu przeżycia, wówczas uwzględnia się tylko przypadki wyleczone z pominięciem śmiertelnych. Generalnie nie podaje się ilu pacjentów zmarło wskutek samej terapii. Obecny trend polega na bardzo wczesnym wykrywaniu objawów przedrakowych i leczeniu ich jako raka. Chociaż statystycznie zwiększa to liczbę ludzi chorych na raka, to jednocześnie sztucznie wydłuża czas przeżycia i obniża śmiertelność, a tym samym czyni terapie medyczne bardziej wiarygodnymi. W tym wydłużeniu czasu przeżywalności może mieć jednak swój udział pewien czynnik, a mianowicie to, że rosnąca liczba pacjentów sięga dodatkowo po terapię naturalną.

  Badanie historii chorób 1,2 miliona pacjentów z nowotworem ujawniło, że śmiertelnośćwystępująca wkrótce po leczeniu nowotworu była o 200% większa od występującej normalnie. Po dwóch latach od zdiagnozowania nowotworu i terapii, ten nadmiar śmiertelności spada o 50%. Najczęstszym powodem nadmiaru zejść śmiertelnych była niewydolność serca i układu oddechowego. Oznacza to, że zamiast umierać przez kilka lat na raka, pacjenci ci umarli w wyniku efektów leczenia i znacznie pomogli w poprawieniu statystyk dotyczących raka, ponieważ rak nie był bezpośrednią przyczyną ich śmierci. przypisywana przyczynom pozanowotworowym i

  Tego rodzaju zafałszowane doniesienia dotyczące śmierci z powodu raka zrodziły żądania wprowadzenia bardziej uczciwych statystyk. Analiza wielu szeroko zakrojonych badań mammograficznych pokazuje, że mammografia prowadzi do bardziej agresywnej terapii bez żadnych dodatnich skutków, jeśli chodzi o przeżywalność pacjentek. W rezultacie nawet redaktor periodyka Lancet musiał przyznać, że brak jest wiarygodnych danych wynikających z rozległych losowych prób mammograficznych, które świadczyłyby na korzyść mammografii. Znaczenie tego oświadczenia wykracza daleko poza samą mammografię.

  Orędownicy medycyny konwencjonalnej otwarcie przyznają, że nie znają terapii mogącej pomóc w przypadkach zaawansowanych form raka. Do dzisiaj lansuje się hasło – aby można było to wyleczyć, należy wykryć to wcześnie. Badania dotyczące mammografii dowodzą, że nie ma znaczenia, kiedy wykryje się raka – metody konwencjonalne są zawsze bezużyteczne, a co za tym idzie, bezużyteczny jest ogromny, wielomiliardowy przemysł raka (wniosek autora artykułu). W ramach prowadzonych w Kanadzie przez 13 lat badań, które objęły 40 000 kobiet, dokonano porównania tych z nich, które badano metodami fizycznymi, z tymi, którym zaaplikowano dodatkowo mammografię.
  Okazało się, że w grupie z badaniem mammograficznym wystąpiło znacznie więcej przypadków wycięcia guzka piersi i zabiegów chirurgicznych (przy współczynniku śmiertelności wynoszącym 107) niż w grupie, w której zastosowano tylko badanie fizyczne (przy współczynniku śmiertelności 105).

  Nowotwór przewodowy miejscowy (DCIS) jest pospolitą, nieinwazyjną formą guza piersi. W większości przypadków jest wykrywany przy pomocy mammografii. U młodych kobiet 92% wszystkich rodzajów raka, wykrywanych za pośrednictwem mammografii należą do tego typu, tym niemniej średnio w 44%, a w niektórych przypadkach w 60% tych przypadków stosuje się amputację sutka (mastektomia). Ponieważ większość z nich jest nieszkodliwa, te niepotrzebne zabiegi znacznie poprawiają statystyki przeżywalności. Podczas gdy konwencjonalne diagnozy mają charakter inwazyjny i mogą sprzyjać przerzutom, jest pewien nieszkodliwy rodzaj elektroskórnych badań o nazwie Test Biopola, który opracował zespół złożony z badaczy 8 europejskich szpitali i uniwersytetów. Jak doniósł Lancet, jest on w 99,1% dokładny w diagnozowaniu złośliwości guzów piersi.
  Obszerna analiza wyników radioterapii w przypadkach nowotworu płuc wykazała, że po 2 latach w grupie, w której oprócz interwencji chirurgicznej zastosowano radioterapię, wystąpiła o 21% większa śmiertelność niż w grupie, która miała wyłącznie zabieg chirurgiczny. Magazyn Lancet zamieścił artykuł, w którym mówi się, że zabicie wszystkich komórek rakowych, jakie pozostały po zabiegu chirurgicznym jest racjonalne, lecz fakty niestety nie potwierdzają tej teorii.

  CHEMIOTERAPIA-MEDYCZNA ROSYJSKA RULETKA

  Chemioterapia w przypadkach białaczki u dzieci i choroby Hodgkina (ziarnica złośliwa) stanowi typowy przykład jedynie pozornego sukcesu ortodoksyjnej terapii antyrakowej.
  Prowadzone obecnie kolejne długoterminowe badania dowodzą, że w późniejszym okresie u takich dzieci powstaje 18 razy więcej wtórnych złośliwych guzów. Co gorsze, u dziewczynek występuje 75 krotny wzrost ryzyka 7500% zachorowania na raka piersi w wieku około 40 lat. Głównym problemem wydaje się być rozwój głębokich lub układowych infekcji bakterią Candida albicans (bielnik biały) wkrótce po rozpoczęciu chemioterapii. Jeśli ta infekcja nie jest odpowiednio leczona, następuje pogorszenie lub jest bardzo prawdopodobne wystąpienie w przyszłości problemów ze zdrowiem.

  Badania raka jajników dowodzą, że ryzyko wykształcenia się białaczki po chemioterapii rośnie 21-krotnie, czyli o 2100%. Chemioterapia wykazuje prostą zależność od dawki – podczas, gdy występowanie pobudzonej leukemii podwaja się między grupami, w których zastosowano niską i umiarkowaną dawkę, to między grupami o umiarkowanej i wysokiej dawce wzrasta czterokrotnie.

  Po zastosowaniu chemioterapii w celu leczenia złośliwych guzów rozwijają się również inne guzy. W próbach ze szpiczakiem (myeloma – szpiczak) nie stwierdzono żadnych zalet stosowania chemioterapii w stosunku do braku jakiegokolwiek leczenia.

  Ulrich Abel, szanowany niemiecki biostatystyk, przedstawił wyczerpującą analizę ponad 3000 klinicznych prób dotyczących wartości chemioterapii w przypadkach zaawansowanego nowotworu złośliwego (np. rak piersi). Onkolodzy mają inklinację do stosowania chemioterapii, ponieważ może ona spowodować czasowe kurczenie się guza zwane reakcją, jednak i w tym przypadku wywołuje nieprzyjemne efekty uboczne. Abel wywnioskował, że brak jest bezpośrednich danych wskazujących na to, że chemioterapia umożliwia w takich przypadkach przedłużenie okresu przeżycia. Twierdzi wprost – wielu onkologów uważa za oczywiste to, że reakcja na terapię wydłuża okres przeżycia – jest to opinia, której podstawę stanowi błędne rozumowanie nie poparte żadnymi badaniami klinicznymi.

  W swojej książce Questioning Chemotherapy (Wątpliwości wobec chemioterapii) dr Ralph W. Moss
  Nawet gdyby chemioterapia mogła przedłużyć życie o kilka miesięcy, to, co z jakością tego życia?

  Tom Nesi, były dyrektor ds. kontaktów z mediami w farmakologicznym gigancie Bristol-Myers Squibb, napisał w dzienniku New York Times o udanej kuracji swojej żony, która statystycznie rzecz ujmując przedłużyła jej życie o 3 miesiące. 2 tygodnie po zabiegu jego żona nagryzmoliła na kartce z notatnika – jestem przygnębiona, nie chcę więcej, proszę. W tej sytuacji wcale nie dziwią mnie doniesienia mówiące, że większość onkologów nie poddałaby tej terapii członków swoich własnych rodzin.

  PEŁNA TERAPIA KLASYCZNA NA GUZKA PIERSI

  Dr Wirginia Livingston (później Livingston-Wheeler), wybitna badaczka raka i terapeutka, przytacza w swojej książce Cance r -A New Breakthrough (Rak – nowy przełom), opis przypadku jednej z wielu pacjentek, które badała. Pacjentka ta zgłosiła się do niej natychmiast po zaaplikowaniu jej pełnego zakresu terapii na nowotwór piersi – po odkryciu minimalnego guzka piersi poddano ją wycięciu sutka. Żaden z usuniętych spod ramienia węzłów limfatycznych nie był zaatakowany, całość tkanki rakowej została usunięta. Aby mieć pewność, że nie będzie nawrotów na bliznach, poddano ją radioterapii i wycięto jajniki. Ku jej przerażeniu rok później na bliźnie pooperacyjnej na piersi pojawiły się małe guzki. Znowu poddano ją naświetlaniom i dodatkowo terapii hormonami męskimi, w następstwie czego wystąpił u niej trądzik i szorstki zarost na twarzy. Pomimo to guzki pojawiały się dalej. Obecnie jest poddawana chemioterapii z jej typowymi efektami ubocznymi. Włosy nie zdążyły jeszcze odrosnąć, kiedy ból w kościach został zdiagnozowany jako nowotwór kości. Spodziewano się, że zwiększenie dawek chemioterapii i terapii hormonalnej pomoże, jednak kilka miesięcy później uszkodzenia kości powiększyły się. W rezultacie usunięto jej gruczoły dokrewne. Miejmy nadzieję, że to przedłuży jej cierpienia o rok. Później usunięcie przysadki mózgowej może dać jej kolejnych 6 miesięcy życia. Obecnie jej wiara w medycynę została tak mocno zachwiana, że zgłosiła się do mnie po poradę. Poprosiła o badanie bez obecności swojego męża, ponieważ chciała mu oszczędzić widoku swojej agonii w postaci nagiego, zniekształconego, okaleczonego ciała, z potwornie opuchniętym brzuchem i cienkimi nogami. W końcu wyszeptała – pani doktor, czy mam się zabić?

  ZMOWA MILCZENIA

  Czemu oni to robią (przez oni rozumiem medyczny establishment raka)? przedstawia szczegółową analizę tego tematu. Ogólny wniosek, jaki wynika z jego książki, mówi, że nie ma danych wskazujących na to, że stosowanie chemioterapii wydłuża w większości przypadków raka okres przeżycia.

  Wydaje mi się, że odpowiedzi na to pytanie udzielił medyczny komentator, były redaktor magazynu New Scientist, dr Donalda Gould, w ponadczasowym artykule zatytułowanym Cancer – A Conspiracy of Silence (Rak – zmowa milczenia). Jego podtytuł podsumowuje pogląd autora – najpospolitsze rodzaje nowotworu są dziś równie odporne na leczenie, jak 40-50 lat temu. Nic nie zyskamy, udając, że szala zwycięstwa w walce z rakiem przechyla się na naszą stronę.

  Powyższa prawda jest rozmyślnie ukrywana przed społeczeństwem. Według Gouda ta zmowa milczenia ma związek z pieniędzmi. Społeczeństwo musi postrzegać medyczny establishment specjalizujący się w raku, jako ten, który wygrywa, inaczej nie da mu pieniędzy. Jeden z wcześniej cytowanych naukowców stwierdził, że przy dziesiątkach tysięcy radiologów i milionach dolarów zainwestowanych w sprzęt, wciąż aplikuje się radioterapię, mimo iż badania wskazują, że powoduje ona więcej szkód, niż daje korzyści.

  Goud uważa również, że pacjenci, którzy czuliby się dobrze bez leczenia aż do nieuniknionej śmierci, poddawani terapiom stają się z powodu tych bezsensownych prób odwleczenia ich zgonu o kilka tygodni – nieszczęśliwi. Rzecz w tym, że na tym etapie zarabia się najwięcej. Gould uważa, że lekarze trują swoich pacjentów lekami i promieniowaniem i okaleczają ich niepotrzebnymi zabiegami chirurgicznymi w desperackiej próbie leczenia czegoś, co jest nieuleczalne.

  Od roku 1976, w którym Gould napisał ten artykuł, niewiele się zmieniło. W ostatnim wydaniu The Moss Reports można przeczytać, że długoterminowe przeżycie w przypadkach pospolitych nowotworów takich jak rak prostaty, piersi, jelita grubego i płuc – ledwie drgnęło od lat siedemdziesiątych. W ostatecznym rozrachunku oznacza to, że w ostatnich 70-80 latach nie nastąpiło znaczące wydłużenie okresu przeżywalności w następstwie konwencjonalnego leczenia raka.

  NAUKOWE PODSTAWY AKCEPTACJI LEKÓW

  Warto również poznać zasady akceptacji leków stosowanych w leczeniu raka. Większość z nich pochodzi z USA. W przeszłości firma wytwarzająca lek musiała dostarczyć dwie duże losowe próby z pozytywnymi wynikami, aby uzyskać akceptację Urzędu ds. Żywności i Leków (Food and Drug Administration – w skrócie FDA), który zajmuje się dopuszczaniem leków. Słowo pozytywny oznacza w tym przypadku skutek w postaci określonego tempa zmniejszenia się guza, które utrzymuje się, przez co najmniej 1 miesiąc. Nie było wymogu wykazania, że lek przedłużał okres przeżycia, nie wymagano również przedłożenia wyników nieudanych prób tego leku. Te ostre naukowe kryteria(?) jeszcze bardziej złagodzono w czasie prezydentury Clintona, dzięki czemu producenci leków mogli uzyskać aprobatę FDA, nawet gdy duża losowa próba wypadła niekorzystnie. W doniosłym oświadczeniu dotyczącym akceptacji leków, rzecznik FDA podkreślił, że jakiekolwiek opóźnienie akceptacji niekoniecznie oznacza czyjąś śmierć, ponieważ żadna z tych zaawansowanych kuracji form raka nie leczy ludzi.

  Przypuszczalnie sprawa ma się jeszcze gorzej niż w przypadku nieefektywnej terapii. Grupa liczących się badaczy dokonała przeglądu całości opublikowanych materiałów statystycznych, dotyczących medycznych skutków terapii i wykazała, że system medyczny jest obecnie główną przyczyną zgonów i okaleczeń w USA. Zgonów związanych z zawałami serca w roku 2001 było 699 697, z rakiem – 553 251, natomiast z medycznymi interwencjami – 783 936!
  Właściwy tytuł tych badań powinien brzmieć – śmierć zadana przez medycynę.

  Ktoś mógłby zastanawiać się, dlaczego władze resortu zdrowia udają, że nie widzą tych masowych zgonów, w większości spowodowanych lekami i koncentrują swoje wysiłki na ograniczaniu dostępu do dodatków do żywności i naturalnych leków?

  Objawem tego rodzaju oficjalnego nastawienia są niedawne działania wymierzone w Pan Pharmaceuticals, w następstwie, których, rząd australijski zmusił największego producenta naturalnych leków do ogłoszenia bankructwa, rzekomo z powodu tego, że jego produkty mogłyby wywołać choroby, a nawet doprowadzić do zgonów.
  Moim zdaniem główną przyczyną tego wypaczonego oficjalnego stanowiska jest to, że wydziały zdrowia i władze nadzorcze są zdominowane przez lekarzy, którzy zostali wyszkoleni (częściowo za pieniądze koncernów farmaceutycznych), aby wierzyć, że leki farmaceutyczne są zbawienne, a naturalne szkodliwe. Mimo, iż większość zachodnich społeczeństw woli leki naturalne, niemal wszystkie partie polityczne promują uzależnienie od leków farmaceutycznych.
  Tak, więc pierwszym krokiem zmierzającym do zmiany tego opresyjnego klimatu politycznego, jest konieczność utworzenia partii politycznej promującej metody naturalnych terapii, a nie uzależnienie od leków.

  W artykule redakcyjnym British Medical Journal, którego autorem jest Richard Smith, można znaleźć wskazówkę wyjaśniającą przyczynę tych alarmujących statystyk zawartych w Śmierci zadanej przez medycynę – jak dotąd jedynie 15% medycznych interwencji ma wsparcie solidnej wiedzy naukowej, jest tak, dlatego, że tylko 1% artykułów pojawiających się w medycznych periodykach ma naukowe uzasadnienie, a częściowo z powodu tego, że wielu terapii nigdy nie próbowano nawet oceniać.

  Dobrym przykładem nienaukowej natury badań medycznych jest ostatnie fiasko zastępczej terapii hormonalnej (Hormone Replacement Therapy-w skrócie HRT). Kilkadziesiąt lat temu była ona przedstawiana jako wynikająca z rygorystycznych badań (?) medycznych, oraz bezpieczna i efektywna, ponieważ w przeciwnym wypadku nie zostałaby zaaprobowana. Kurację tę zalecano jako zapobiegającą zawałom serca i nowotworowi. Przeprowadzone obecnie badania dowodzą, że HRT jest niebezpieczna i zwiększa ryzyko zachorowania właśnie na zawał serca i nowotwór. Co zawiodło?
  Czemu nie wykryto tego wcześniej?
  To oczywiste, pierwotne badania były przeprowadzone pod kątem uzyskania maksymalnych zysków, podczas gdy obecnie badacze nie mają już w nich żadnego udziału. Z tego względu nie wierzę żadnym badaniom prowadzonym pod kątem uzyskanie dochodów. Niestety, takie podejście dominuje obecnie w większości badań medycznych.

  DROGA KU PRZYSZŁOŚCI

  Minęły już 32 lata od momentu, kiedy prezydent Nixon wypowiedział wojnę rakowi. Od tamtej chwili wydano 2 biliony dolarów na konwencjonalne leczenie raka, a rezultat tego jest taki, że więcej osób niż kiedykolwiek przedtem umiera na nowotwór.
  Chociaż wykonano wiele badań, których celem było ustalenie wartości różnych składników odżywczych w odniesieniu do różnych rodzajów raka, z tych 2 bilionów dolarów nie przydzielono ani grosza na przeprowadzenie prób z holistycznymi terapiami raka. Naturalni terapeuci musieli stawiać czoło 100 – letniemu okresowi oskarżeń i wielu z nich zawleczono na salę sądową, w rezultacie, czego skończyli w więzieniu.

  Czy nie byłoby bardziej naukowe bezstronne ocenienie metod leczenia raka stosowanych przez naturalnych terapeutów zamiast wsadzać ich do więzienia?

  Większość amerykańskich klinik alternatywnych musiała przenieść się do Meksyku. Zainteresowanych listą odsyłam na stronę internetową http://www.cancure.org

  Holistyczne podejście do leczenia raka obejmuje doskonałe odżywianie (m.in. dieta zgodna z grupą krwi – przypis Administratora), zioła, elektromedycynę, oraz medycynę wibracyjną lub energetyczną, uzdrawianie emocjonalne, a także terapię umysłową. Jedyne znane badania, które są bliskie podejściu holistycznemu, dotyczą terapii Gersona (m.in. enzymoterapia) i były przeprowadzone w celu oceny pięcioletniego okresu przeżywalności 153 pacjentów cierpiących na czerniaka. Wykazały one, że 100% pacjentów z fazą pierwszą i drugą poddanych terapii Gersona przeżyło, podczas gdy tylko 79% poddanych terapii konwencjonalnej.
  W odniesieniu do przypadków w trzeciej fazie raka (z przerzutami w bliskim regionie) liczby te przedstawiały się odpowiednio – 70% i 41%, zaś w fazie czwartej (przerzuty w rejonach odległych) – 39% i 6%.

  Wielu naturalnych terapeutów raka twierdzi, że w ponad 90% przypadków udało im się odnieść sukces w zahamowaniu rozwoju nowotworu, a nawet cofnięciu się go, ale tylko wtedy, gdy pacjenci nie byli wcześniej poddani terapii konwencjonalnej. Według nich najbardziej dewastującymi metodami są chemioterapia i radioterapia.

  Tak więc, jeśli ktoś zachoruje na raka, sugeruję, aby oparł się strachowi i naciskom z zewnątrz. Bardzo rzadko zdarza się, że należy podjąć natychmiastowe działanie. Doradzam, aby każdy sam przejrzał dane dostępne w książkach, magazynach oraz Internecie, a następnie postąpił zgodnie z własnym zdrowym rozsądkiem i intuicją.

  Autor – Walter Last

 6. Moher said

  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20091020&typ=sw&id=sw02.txt
  Już napisali

 7. Pekari said

  Szanowny Panie Adminie!

  Powieść Orwella w polskim przekładzie funkcjonuje pod tytułem „Folwark Zwierzęcy”.

  A swoją drogą jak Panu nie wstyd nie usuwac takich bzdurnych przepisów na leczenie raka, jak ten powyżej. To czysta szarlataneria.

  Pozdrawiam.

  Ksiażkę „Animal Farm” czytałem po angielsku i w pośpiechu nie sprawdziłem jej polskiego tytułu. Mój błąd.
  Odnośnie medycyny: nie uważam się za specjalistę, wiem tylko, że jgranica między „oficjalną” medycyną a szarlatanerią jest bardzo płynna.

 8. św. Mikołaj said

  No To Polej, tylko nie za dużo…

  Dla uczciwości trzeba dodać iż na tej samej website można znaleźć między innymi:
  – generator redukujący grawitację
  – magnetyczny silnik, który nie wymaga żadnej energii
  – elementy grzejne o sprawności 150%
  – lekarstwo mające chronić przed promieniowaniem jądrowym
  jednym słowem – wszystkie problemy tego świata rozwiązane z wyjątkiem jednego – problemu koczowników.

  PS. Jak się pogrzebie tu i ówdzie, można znaleźć informację, że są szczepionki (w sprayu), które nie zawierają thimerosalu. Są one kilkanaście razy droższe, ale też nie są całkowicie bezpieczne.

 9. jasiek z toronto said

  Skad wiec powstala nazwa „antyneoplaston” w klinice p.Burzynskiego?
  Prosze cos konkretnego, bowiem z moich informacji jakie posiadam, to „antyneoplaston” jest preparatem uzyskiwanym z moczu ludzkiego.
  Prosze o weryfikacje mojej informacji w/g prawdziwej zgodnosci.
  ================
  Milego dnia zycze
  jasiek z toronto

 10. ad nr 3: czyz to nie jest kryptoreklama Vitaminy B17?

 11. Ryziel said

  Rządy Kaczyńskiego i Tuska dbają o swoich
  goje niech płacą i zdychają

 12. NOTOPOLEJ said

  @7
  “antyneoplaston” z ang. Antineoplaston (ANP) jest terminem (slowem) stworzonym przez polskiego biochemika, lekarza Stanislawa Burzynskiego ktory po ukonczeniu Akademi Medycznej w Lublinie w 1967 r w wieku 24 lat zostal lekarzem medycyny i rok pozniej zostal doktorem medycyny jako jeden z najmlodszych z dwoma takimi tytulami.

  Tak nazwal Burzynski grupe peptydow oraz substancji towarzyszacych ktorych znaczny deficyt zauwazyl u badanych przez niego pacjentow chorujacych na raka.

  Na poczatku Burzynski wyodrebnil antyneoplastony z krwi. Pozniej z moczu. W 1970 r. zaczal uzyskiwac antyneoplastony masowo z oczyszczonego moczu.
  Od 1980 r. Burzynski uzyskuje antyneoplastony syntetycznie.

  Nazwa antyneoplaston tlumaczy sie na polski doslownie: antynowotwory.

  W podobny sposob nazwa witamina została wymyślona przez polskiego biochemika Kazimierza Funka w 1912 r. Funk jest także odkrywcą witamin – w 1912 roku wyizolował tiaminę.

 13. NOTOPOLEJ said

  @9
  Jedz jablka z pestkami (pogryzionymi) i nie pyskuj bo dostaniesz klapsa na gola pupe!

  Jest taki termin ktory kiedys slyszalem od ksiedza nawroconego z lobuza na kanonika: FRAJEROW TRZEBA KROIC! mowilo sie miedzy gangami! Zwrot ten mogl byc stworzony na oddziale onkologii!!!

 14. Kimono F. said

  Pani Kasko Dojarko, na (krypto)reklamie witaminy B1 nikt nie zarobi pieniedzy. Sa one tanie, a poza tym dostepne w sklepach z zywnoscia.

 15. NOTOPOLEJ said

  Dr Simoncini – naturalne leczenie raka dwuwęglanem sodu
  czyli zwyczajna soda oczyszczona (1 porcja sody do 5 porcji wody)!

 16. Pekari said

  Szanowny Panie Adminie.

  Po pierwsze dziękuję za odpowiedź w sprawie powieści Orwella.

  Po drugie, jako lekarz, nie mogę strawić bzdur wypisywanych przez maniaka o ksywce Notopolej. Proponuję albo go wyrzucić z forum, bo robi wodę z mózgu nieszczęśliwym ludziom z nowotworami, albo oznaczyć jego chore wypowiedzi informacją o czytaniu tekstów medycznych na własną odpowiedzialność – coś takiego, co funkcjonuje w Wikipedii przy hasłach medycznych.

  Pozdrawiam.

 17. NOTOPOLEJ said

  Jak zrobić sobie szczepionkę na grypę:

 18. mariusz jhb said

  Co zrobic kiedy musimy wsiasc szczepionke?

  Dr Blaylock’s List of suggestions on How to Reduce the Toxic Effects of the A/H1N1 Vaccine, is as follows:

  1. Number one on the list says Dr Blaylock, is to bring a cold pack with you and place it on the site of the injection as
  soon as you can, as this will block the immune reaction. Once you get home, continue using a cold pack throughout
  the day. If you continue to have immune reactions the following day, have cold showers and continue with the cold
  press.

  2. Take fish oil. Eicosapentaenoic acid (EPA), one of the omega 3 fatty acids found in fish oil supplements, is a potent
  immune suppressant. If you take high dose EPA you will be more susceptible to infections, because it is a powerful
  immune suppressant. However, in the case of an immune adjuvant reaction, you want to reduce it. Studies show that
  if you take EPA oil one hour before injecting a very powerful adjuvant called lipopolysaccharide (LPS), it would
  completely block the ability of the LPS to cause brain inflammation. Take a moderate dose everyday and more if
  needed to tame a cytokine storm.

  3. Flavonoids are third on the list, namely curcumin, quercetin, ferulic acid and ellagic acid, particularly in a
  mixture. The curcumin and quercetin in particular have been found to block the ability of the adjuvants to trigger a
  long-term immune reaction. If you take it an hour before the vaccination, it should help dampen the immune
  reactions says Dr Blaylock.

  4. Vitamin E, the natural form that is high in gamma-E will help dampen the immune reactions and reduces several
  of the inflammatory cytokines.

  5. An important ingredient on the list is Vitamin C at a dose of 1000 mg, taken four times a day between meals. It is a
  very potent anti-inflammatory and should be taken in a buffered form, not as absorbic acid, says Dr Blaylock.

  6. Also use astaxanthin as it’s an anti-inflammatory. According to Dr Blaylock, fatal reactions to vaccines in
  aboriginal and African children occurred in those who were deficient in carotinoids, like astaxanthin. It is a good
  protection against the toxic effects of the vaccine.

  7. Likewise, it was found that children who were deficient in zinc had a high mortality rate. Zinc is very protective
  against vaccine toxicity. (Do not use zinc mixed with copper however, as copper is a major trigger of free-radical
  generation according to Dr Blaylock).

  8. Ensure you avoid all immune-stimulating supplements, such as mushroom extracts, whey protein and beta-glucan.

  9. Take a multivitamin-mineral daily one that does not contain iron. This multivitamin-mineral is to make sure your
  body has plenty of B vitamins and selenium. Selenium, said Dr Blaylock, is very important for fighting viral
  infections and it reduces the inflammatory response to vaccines.

  10. Magnesium citrate/malate 500 mg of elemental magnesium two capsules, three times a day. (This was not
  mentioned during the show, but was posted at Dr Deagle’s website, ClayandIron.com).

  11. What is very important is vitamin D3, which is the only ‘vitamin’ the body can manufacture from sunlight
  (UVB). It is a neural hormone, not really a vitamin says Dr Blaylock and helps if you are over-reacting
  immunologically by cooling down the reaction. Similarly, if you are under-reacting, it helps to boost your immune
  response. In addition it also protects against microorganism invasion.
  Black people and those in colder climates are particularly deficient, so they will almost certainly require
  supplementation.
  Dr Blaylock recommends that following vaccination it will help to keep the immune reaction under control if:
  i) All children get 5,000 units a day for two weeks after the vaccine and then 2,000 a units a day thereafter;
  ii) Adults get 20,000 units a day after the vaccine for two weeks, then 10,000 units a day thereafter;
  iii) And with that adults should take 500-1000 mg of calcium a day and children under the age of 12 years should
  take 250 mg a day, as vitamin D works more efficiently in the presence of calcium.

  12. Ensure you avoid all mercury-containing seafood or any other sources of mercury, as the heavy metal is a very
  powerful inducer of autoimmunity, is known to make people more susceptible to viral infections and will be in H1N1
  vaccines.

  13. Avoid the oils that significantly suppress immunity and increase inflammation – such as corn, safflower,
  sunflower, soybean, canola and peanut oils.

  14. Drink very concentrated white tea at least four times a day. It helps to prevent abnormal immune reactions.

  15. Pop parsley and celery in a blender and drink 8 ounces of this mixture twice a day. Dr Blaylock says the parsley is
  very high in a flavonoid called apigenin and that celery is high in luteolin. Both are very potent in inhibiting
  autoimmune diseases, particularly the apigenin, so go and plant some parsley in your garden now.

 19. mariusz jhb said

  Ja osobiscie uzywam ( jak i znajomi i rodzina ) MMS jak i rowniez colloidal silver z alkoholem ( zeby usunac biofilm ).
  Dobre to jest na roznego rodzju syfy jak i raka.
  MMS tworzy w krotkim czasie ClO2, ktore wybiorczo niszczy w ciele wszystko o PH > 7. ClO2 rospada na NaCl i H2O
  Znajomy mial duzego guza na glowie. 2 Tygodnie i tylko zmarszczona skora zostala.
  Kilka milionow ludzi w USA to stosuje od lat ( MMS )
  Nie chce wiecej pisac bo madrale mnie zapluja.

 20. NOTOPOLEJ said

  Nareszcie ktos normalny!!!
  Mariusz jhb kapelusz z glowy przed Toba!
  Ludzie w Polsce nie zdaja sobie sprawy z tego ze na Zachodzie,
  a szczegolnie w USA i Kanadzie inteligentni ludzie zyja „swoim swiatem” i wiedza ze oficjalna propaganda i media to nic innego jak promocja ludobojstwa i krojenie ludzi na zywca w celu ograbiania ich z majatku. Szczegolnie masy imigrantow i ludzi niezbyt ambitnych intelektualnie oraz pospolitych ingnorantow.
  Frajerow trzeba kroic!!!

  O MMS nie chcialem nawet pisac, bo „autorytety” opluja cala Lesniczowke i okoliczny drzewostan. Rzecz jasna chodzi o dwutlenek chloru czyli srodek na wszystkie choroby.
  Ciekawy jestem jakie gdzie to kupujesz? Ja jestem na westcoast.

  Pow. 6 najskuteczniejszych metod na leczenie raka
  1 Dwutlenek chloru
  2 Olej z konopi indyjskich
  3 Pestki moreli Witamina B 17
  4 Chlorella glon z gromady zielenic ponieważ zawiera zielony barwnik zwany chlorofilem
  5 Liposomiczna Witamina C
  6 Wegetarianizm
  3

 21. andrzej101 said

  http://www.niepoprawni.pl/blog/820/ostrzezenie

 22. aga said

  http://newworldorder.com.pl/artykul.php?tytul=Dr+Rath%3A+Kartel+farmaceutyczny+i+I.G.+Farben&id=576

 23. mariusz jhb said

  NOTOPOLEJ
  Dziekuje za zrozumienie.
  Mieszkam na innym kontynencie.
  Distrybutorzy w Ameryce:
  MMS Wholesale -Jim Benner jimbenner@sbcglobal.net 888.839.6007 760.580.2121
  Global Light Network http://www.globallight.net/Mms_86.html 888.236.2108
  MMS Info http://www.MMSinfo.NET
  We personally answer calls & emails
  702 727 4050
  702-466-6336
  702-353-0566
  PGL International http://www.mmsmiracle.com
  Order here for US and International 888.349.9428, 775.636.7423
  Air Water Americas http://www.h2oairwateramericas.com
  MMS empty bottles, ships worldwide 816.682.6425, 816.726.7667
  Basic Essentials http://www.ordershere.com
  International supplier Phone on Website
  Clo2Plus http://www.clo2plus.com 702 421 7409
  Denis Richard http://www.mmsdr.com 760.536.6123
  Edward Lias, Ph.D. http://www.MMSsuperSite.com
  Consultations by Phone and Email 936 560-5400
  IncrEdiblEarth http://www.mmsHealthy.com
  http://www.mmSupplier.com
  info@mmsHealthy.com, 877 427 7704
  Toll Free Merril Anderson 937.879.0402
  Miracle Mineral http://www.buymiraclemineral.com 888.552.1110
  480.522.1019
  MMS 4 Less http://www.mms4less.com
  Wholesale Orders 717 889 0386
  MMS Dr http://www.mmsdr.com 760 536 6123
  MMS Orders http://www.mmsorders.com 585.703.2997
  MMS Support http://www.mmssupport.net 323 375 8479

  Mozna to tez zrobic samemu uzywajac rozcienczony sodium chlorate zmieszany z rozcienczonym citric acid.
  Na stronie:
  http://www.miraclemineral.org/
  znajdziesz wiecej informacji.
  Zapomnialem wczesniej dodac , ze sodium chlorate w proszku jest materialem wybuchowym.
  Dzieci kiedys mieszaly go z cukrem i dla zartow umieszczaly w stole.
  Po uderzeniu to wybuchalo.
  Zapach wstretny ale po zmieszaniu z sokami da sie pic.
  Trzeba to uzywac dluzej ( miesiace ) a rezultaty przyjda z czasem.
  Niektorzy lekarze proponuja ten srodek jako alternatywne leczenie.
  W skrajnych przypadkach daja to dozylnie ( bez citric acid )
  Ja osobiscie wyleczylem sobie pare „rzeczy:
  – nierowna praca serca, obnizenie cisnienia krwi o 20 punktow, obecnosc krwi w k.., cierpkie koncowki palcow, oddawanie moczu co 4 godziny a nie co godzine, usuniecie toksyn z jezyka, utrata paru kilogramow ( mniejszy apetyt ), tesciowa w Polsce – zanik bolow w kolanach ( stawach ).
  Dla mnie to sa fakty.

  Na zakonczenie jak to zrobic i uzywac:
  wszystkie choroby powodujace PH<7 sa latwo usuniete:
  1. NaClO2 28% procentowy roztwor na bazie destylowanej wody ( MMS )
  2. C6H8O7 10% j.w

  Zmieszac 2 + 1 w proporcji 2/1 = 5. Odczekac 3 min i zmieszac z sokiem lub woda. Oczywiscie wypic.

  5 – 10 kropli MMS dwa razy dziennie eliminuje 90% chorob. Rowniez eliminuje wszystkie metale poprzez ich utlenienie.

  Powyzsza mieszanina tworzy ClO2 , ktory jest pochloniety przez krew jak tlen. Po napodkaniu komorki o PH<7 ClO2 wybucha i niszczy ustroje powodujace choroby.
  Nasze cialo jest PH=7 jak i wszystkie dobre ustroje i bakterie. Wszystko zle ( choroby ) jest kwasowe.
  Jescli ClO2 nic nie znajdzie to rozklada sie na NaCl i H2O.

 24. mariusz jhb said

  NOTOPOLEJ
  Dziekuje za zrozumienie.
  Wyslalem ci „dluga” odpowiedz ale nie przeszlo

 25. mariusz jhb said

  NOTOPOLEJ
  ( MOZE CZESC MOJEGO LOMENTARZA PRZEJDZIE )
  Na stronie:
  http://www.miraclemineral.org/
  znajdziesz wiecej informacji.
  Zapomnialem wczesniej dodac , ze sodium chlorate w proszku jest materialem wybuchowym.
  Dzieci kiedys mieszaly go z cukrem i dla zartow umieszczaly w stole.
  Po uderzeniu to wybuchalo.
  Zapach wstretny ale po zmieszaniu z sokami da sie pic.
  Trzeba to uzywac dluzej ( miesiace ) a rezultaty przyjda z czasem.
  Niektorzy lekarze proponuja ten srodek jako alternatywne leczenie.
  W skrajnych przypadkach daja to dozylnie ( bez citric acid )
  Ja osobiscie wyleczylem sobie pare „rzeczy:
  – nierowna praca serca, obnizenie cisnienia krwi o 20 punktow, obecnosc krwi w k.., cierpkie koncowki palcow, oddawanie moczu co 4 godziny a nie co godzine, usuniecie toksyn z jezyka, utrata paru kilogramow ( mniejszy apetyt ), tesciowa w Polsce – zanik bolow w kolanach ( stawach ).
  Dla mnie to sa fakty.

  Na zakonczenie jak to zrobic i uzywac:
  wszystkie choroby powodujace PH<7 sa latwo usuniete:
  1. NaClO2 28% procentowy roztwor na bazie destylowanej wody ( MMS )
  2. C6H8O7 10% j.w

  Zmieszac 2 + 1 w proporcji 2/1 = 5. Odczekac 3 min i zmieszac z sokiem lub woda. Oczywiscie wypic.

  5 – 10 kropli MMS dwa razy dziennie eliminuje 90% chorob. Rowniez eliminuje wszystkie metale poprzez ich utlenienie.

  Powyzsza mieszanina tworzy ClO2 , ktory jest pochloniety przez krew jak tlen. Po napodkaniu komorki o PH<7 ClO2 wybucha i niszczy ustroje powodujace choroby.
  Nasze cialo jest PH=7 jak i wszystkie dobre ustroje i bakterie. Wszystko zle ( choroby ) jest kwasowe.
  Jescli ClO2 nic nie znajdzie to rozklada sie na NaCl i H2O.

 26. Bogdan said

  I aby miec perspektywe na to wszystko to wg. blogerow (The Hill – US).
  Kazdego roku na grype na swiecie umiera 250 to 500 tys. ludzi, przecietnie w US okolo 36 tys, czyli srednia okolo 100 osob dziennie.

 27. NOTOPOLEJ said

  Mariusz jhb dzieki niezmierne za wyczerpujaca odpowiedz i poswiecony, bezcenny czas oraz podzielenie sie z nami wlasnymi doswiadczeniami i uwagami.
  Z Bogiem dobry czlowieku!
  Zycze duzo zdrowia, szczescia i pogogy ducha.
  Szacun wielki!

  Pekari ty smieciu! Wcale bym sie nie zdziwil jakby taka meda z wyraznymi objawami zaawansowanego mongolizmu legitymowala sie swistkiem tzw „lekarza medycyny”. Kiedys lekarz to byl KTOS.
  Teraz to najgorszy margines! Zlodziejski element bandziorow i bezkarnych mordercow. Bezkarnych do czasu!
  Swoja droga to dobrze ze taki parch przesiaduje i uczy sie madrosci zyciowych u Maruchy! Mniej pomordowanych i okaleczonych Polakow przez tego bydlaka!
  Zeby sie przekonac jaka to perfidna banda zwyrodnialcow wystarczy poczekac na czlonka rodziny lub znajomego ktory wczesniej czy pozniej „wyladuje” „pod opieka” tych zbirow.
  Dobrze znane mi sa mordownie i nieludzkie kaznie tj: „Szpital” Brudnowski, Banacha i inne.

  Dziadka w wieku ponad 9o lat przywiazywali pasami do lozka i „usypiali” zastrzykami bo za czesto wychodzil do ubikacji po pomyjach nazywanych szpitalnym posilkiem. Nigdy przedtem nie byl hospitalizowany. Musielismy przebywac z nim calodobowo zeby to zmienic! Obsuga bestjalska! Wypudrowane zarozumiale cizie i zapasione „doktory” oferujace „prywatnie” po cichu zachodnie „leki” za kosmiczne saumy.
  Po wielokrotnych blednych diagnozach okazalo sie ze potrzebna jest natychmiastowa transfuzja krwi. Krwi w Polsce zawsze brakuje bo handlarze, sorry lekarze handluja tym jak lignina za komuny wiec prawie wszyscy z rodziny oddali tyle krwi ile mogli po to tylko zeby sie po paru dniach dowiedziec ze poszla dla „bardziej potrzebujacych”. Po nastepnym masowym oddaniu krwi przez rodzine i wielkiej zadymie dziadek dostal tylko plazme i niedlugo pozniej zmarl.
  O innych czlonkach rodziny zamordowanych i okaleczonych przez tych zwyrodnialcow nie bede tu pisal, wystarczy o dziadku na poczatek.
  Polscy lekarze, z wyjatkami, to zazydzona banda lapowkarzy, zlodzieii, zwyrodnialcow, dziwkarzy, zarozumialych tumanow, handlarzy lignina, organami ludzkimi, strzykawkami, krwia, alkoholem, kondonami i podpaskami potworow!!!

 28. NOTOPOLEJ said

  św. Mikołaj
  – lekarstwo mające chronić przed promieniowaniem jądrowym
  Istnieje juz od 1829 r. Płyn Lugola (łac.Iodi solutio aquosa) jest to opracowany przez Jeana Lugola w roku 1829 wodny roztwór jodu z jodkiem potasu o następującym składzie: jod – 1%, jodek potasu – 2%, woda destylowana – 97%.

  Płyn Lugola, na wniosek specjalistów z Centralnego Laboratorium Ochrony Radiologicznej w Warszawie ze Zbigniewem Jaworowskim na czele, zaaplikowano bezpłatnie wszystkim obywatelom, szczególnie dzieciom, w całej Polsce w roku 1986 po wybuchu w elektrowni atomowej w Czarnobylu w celu zapobieżenia wchłanianiu radioaktywnego izotopu jodu z opadów promieniotwórczych powstałych w wyniku wybuchu i pożaru elektrowni. Nadwyżki jodu przyjęte w płynie Lugola skutecznie powstrzymywały wbudowywanie radioaktywnych izotopów jodu w hormony tarczycowe – tyroksynę i trójjodotyroninę (profilaktyka raka tarczycy). Był to jeden z pierwszych w PRL przypadków, kiedy władze polskie mimo początkowych oficjalnych zaprzeczeń strony radzieckiej podjęły działania wbrew ich zaleceniom, ale w interesie własnych obywateli.
  Ponad miliard ludzi na Ziemi żyje na terenach ubogich w jod, z tego 200 mln dotkniętych jest schorzeniami wywołanymi jego niedoborem w diecie, a 20 mln cierpi na zaburzenia umysłowe z tego powodu — podaje Światowa Organizacja Zdrowia.

  Radze sie przebadac!!!
  Mozna tez samemu:
  wacikiem zamoczonym w jodynie namalowac kolko o srwdnicy m/w 5 cm na udzie lub ramieniu. Jezeli zginie przed uplywem godziny to masz krytyczny niedobor jodu!

  – magnetyczny silnik, który nie wymaga żadnej energii
  To nie jest zadna nowosc! Juz lata temu w techn. elektr. tym sie bawilismy, tylko nam wmawiali ze magnesy szybko sie rozmagnesuja!
  Teraz sa lepsze magnesy i mozesz sobie sam zrobic taki silnik albo kupic gotowy agregat pradotworczy w Niemczech lub Szwajcarii:
  Ten 300 kW kosztuje 46 k euro
  http://www.perendev-power.com/emm%20300kw.htm

  Dodam tylko ze na swiecie duzo sie zmienilo od czasu kiedy zostales „swietym”!
  Np: stosunek seksualny z kobieta nie koniecznie musi sie odbywac kiedy ona nabiera wode z rzeki!
  W dzisiejszych czasach stosujemy tzw flirt lub romans przed potencjalnym zaplodnieniem!!!

 29. NOTOPOLEJ said

  JODU CD:
  Badaniami związanymi ze skutkami napromienienia po katastrofie w Czarnobylu objęto ponad 11 tys. osób. Wykazały one powiększoną tarczycę u 14– 62 proc. badanej populacji. W ub. r. badania powtórzono. Wysoki odsetek wola u dzieci w wieku 8– 14 lat wynosił w Poznaniu — 32 proc. , w Białymstoku — 51 proc. , w Krakowie — ponad 25 proc. W regionie południowej Polski wole występowało u 40 proc. badanej populacji. W Szwajcarii i Austrii sprzedawana jest wyłącznie jodowana sól kuchenna, a niemal wszystkie gotowe produkty żywnościowe, także pieczywo są produkowane z zastosowaniem soli jodowanej.
  Słowo „kretyn” po raz pierwszy użyli szwajcarscy lekarze dla określenia osób z ciężkim niedorozwojem umysłowym wywołanym niedoborem tego pierwiastka w diecie. Związek między występowaniem wola, a kretynizmem sugerował Paracelsus na przełomie XV — XVI w.
  80 proc. jodu zawartego w soli jodowanej nie dostaje się do organizmu. Jod odparowuje przy gotowaniu, wylewa się go z wodą od gotowania ziemniaków i resztkami sosów od sałatek.

 30. Guła said

  Na własna odpowiedzialność!

  http://www.zdrowe-serce.com/tlenek-azotu.html

 31. NOTOPOLEJ said

  Dobre z tym azotem!

  W 1973 roku w Izraelu miał miejsce miesiąc trwający, strajk lekarzy podczas którego odnotowano spadek śmiertelności o 50 procent. Kilka lat później, dwumiesięczna przerwa w pracy kolumbijskich lekarzy w Bogocie zaowocowała 35 procentowym spadkiem śmiertelności. A podczas tzw. strajku włoskiego lekarzy w Los Angeles, protestujących przeciwko zmniejszeniu wielkości wypłat z ubezpieczeń za popełnione błędy lekarskie, ilość zgonów zmniejszyła się o 18 procent.

  W momencie powrotu lekarzy do pracy śmiertelność natychmiast wzrosła do poprzedniego poziomu. Każdego roku 1.2 mln Brytyjczyków jest hospitalizowana z powodu niewłaściwej opieki medycznej. W USA, gdzie rocznie 40 000 osób ginie z powodu użycia broni palnej – szansa bycia „zabitym” przez lekarza jest trzykrotnie większa. I każdego roku więcej osób ginie z powodu infekcji nabytej podczas pobytu w szpitalu, niż w wyniku wypadku drogowego.
  http://www.dobrametoda.com/ARTYKULY/strajk_lekarzy.htm

 32. beata said

  a czy ktos wie gdzie mozna kupic w Polsce ten dwutlenek chloru czy tez chloryn sodu?

 33. Guła said

  http://katalog.wm.pl/chelatacja

 34. Julka said

  Na „czyszczenie” arterii” w książce „Uzdrawiający czosnek” Irena Gumowska podaje następującą kurację polecaną przez starych, tybetańskich mnichów: 25 dag czosnku zmiksować i zalać 300g czystego spirytusu. Szczelnie zakorkować i schować w chłodnym, ciemnym pomieszczeniu na 10dni. Po tym czasie przecedzić przez gazę i dobrze odcisnąć. Zlać do butelki i znów szczelnie zakorkować oraz pozostawić na 3 dni. Po 3 dniach można rozpocząć kurację: do 50g mleka o temp.pokojowej dolewa się nalewkę 3xdziennie poczynając od jednej kropli /np. pierwszy dzień-jedna, dwie, trzy itd/ aż do 15kr. potem w dół do jednej. Co zostanie po 25kropli 3x dziennie.
  Kuracja ta ma oczyszczać organizm ze zbędnych tłuszczów i osadów wapniowych, poprawiać przemianę materii, wzmacniać i uelastyczniać naczynia krwionośne, zapobiegać wrzodom w przewodzie pokarmowym, poprawiać wzrok i odmładzać.

 35. Inspektor Lesny said

  Ja to jestem raczej sceptyczny co do domowych kuracji, ale w tym wypadku, to sadze ze te 300g (to pownno byc wiecej niz 300ml) moze miec zbawienne dzialanie…
  A musi sie tak po kropelce?

 36. Julka said

  W zasadzie Panie Inspektorze Lesny czosnek nie powinien Panu zaszkodzić -nawet w nadmiarze-:))
  Spirt natomiast ma właściwości odkażające -tak jak MMS, tylko że ci mnisi chyba wiedzieli jak dawkować.

 37. Alicja said

  Re: 27. Notopolej

  Bardzo dobrze opisał Pan stan ,,naszej słuzby zdrowia” ,miałam sporo czasu ,przejżec jak funkcjonuje to wszystko ,bo też całodobowo pilnowałysmy chorej w szpitalu ,żeby jej nie uśmiercono..

 38. beata said

  Panie Notopolej
  czy zna Pan f-my w Polsce ,ktore sprzedają mmsa? znalazlam w internecie lekabel.200ml 10 zl.

 39. Julka said

  Na allegro może Pani kupić za około 90zł /28%/, a w chemikaliach za 10zł/7%/. Na allegro jest też soczek cytrynowaty i książka n/t kuracji.

 40. beata said

  Pani Julko ,dzięki ale wlasnie u tego zielarza w lekabelu za 10 zl buteleczka i mowi ,ze tez roztwor 28%.nie iwem tylko czy to wiarygodne,no bo jak sprawdzic czy roztwor wlasciwy a róznica w cenie ,przyzna Pani…

Sorry, the comment form is closed at this time.