Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Zakaz sprzedaży ziół w 2011?

Posted by Marucha w dniu 2009-10-27 (wtorek)

Postęp nie zna granic. Kryminalna organizacja, zwąca się „Unią Europejską”, mafijnymi metodami narzucająca swe usługi narodom Europy, postanowiła się wziąć za zwalczanie ciemnoty i znachorstwa. Podajemy za blogiem http://waldek1984.wordpress.com/

Ziołami już się nie wyleczysz. Będzie zakaz sprzedaży

Rumianek może na zawsze zniknąć z aptek. Miliony Europejczyków nie będą mogły już legalnie kupować preparatów ziołowych. UE zakaże ich sprzedaży już w 2011 roku. Wyjątkiem będzie niewielka liczba środków na „łagodne” dolegliwości.

Tymczasem jak wynika z ostatnich badań regularnie z porad zielarzy korzysta 6 mln Brytyjczyków. Pracuje tam około 2,5 tys. wykwalifikowanych znawców ziół i chińskiej medycyny. Teraz pacjenci używają produktów najwyższej jakości ale po wprowadzeniu zakazu ziołolecznictwo zdominuje czarny rynek – powiedziała dr Ann Walker. Wówczas zdaniem specjalistów zioła z Chin i Indii pacjenci będą kupować wyłącznie przez internet lub od ulicznych sprzedawców.
To bardzo niebezpieczne. W niektórych preparatach sprzedawanych na czarnym rynku wykryto bowiem toksyczne związki ciężkich metali – powiedział dr Michael Dixon z Foundation for Integrated Health.

Źródło: dailymail.co.uk, sfora.pl

Komentarzy 90 to “Zakaz sprzedaży ziół w 2011?”

 1. Julka said

  Zioła nie tylko leczą, ale skutecznie zapobiegają powstawaniu wielu chorób. Jak się wzięło w łapę od przemysłu farmaceutycznego, albo bierze na podstawie nieformalnych konszachtów, trzeba zapewnić mu rynek zbytu. Przemysł ten jest niezwykle pożyteczny w systemie totalitarnym NWO: można regulować i uzależniać populację, wymuszać pożądane zachowania, no i świetnie prosperować wraz z licznymi familiami komisji jewrepejskiej.

 2. Jan_Warszawa said

  Musze zadać to pytanie bo nie jestem Żydem i mnie to bardzo interesuje. Pan reprezentuje środowisko patriotyczne :-), po prostu polskie więc pytam. Kto pana panie Marucha i państwa zdaniem jest największym żyjącym polskim patriotą wśród polskich Żydów ? Tylko bez żartów proszę. (Widziałem tutaj Pana i Wasze pozytywne wspomnienia takich polskich Żydów i wspaniałych Polaków jak Tuwim, Kacnelson, Hemar, ale to już historia.) pozdrawiam

 3. 166 said

  Ja też spróbuję: ten jest największym „polskim” patriotą, który dostał takie zadanie od ober-rabina, albo każdy, który ma z tego ynteres.
  A reszta jaki ma inters w tym, żeby być „polska patriota”, to on już nie potrzebuje być normalna żydowska patriota?
  Panie Jan?! Co Pan się głupio zapytowywujesz, i to jeszcze poważnie? Każdy bedzie patriota jak tylko „nasi” przejmą całą władzę, a gojów zagoni do roboty, pod kontrolą.

  Jakoś w przypadku Żydów trudno spodziewać się nie tylko patriotyzmu, ale nawet minimalnej choćby lojalności wobec Polski i Polaków. To zupełnie inna cywilizacja. Nieprzystająca do polskiej, łacińskiej, chrześcijańskiej.

 4. gosc po raz pierwszy said

  zawszec to weselej ze nie tylko w naszym kraju u steru wladzy sa pomylency , albo inaczej ze nie tylko naszym narodem mozna kierowac jak stadem ……..

 5. gosc po raz pierwszy said

  do 2 -pan jan —-tak chcialem szybko np. berman , michnik , duzo by ich bylo , ale trzeba ustalic kolejnosc,wedlug zaslug .

 6. Alicja said

  Ad.2
  Bolesław Szenicer

 7. beata said

  Panie gosciu zapomnial pan o największym z największych ,ktorego pogrzebo „arcybiskupi” najprzedniejsi 🙂
  celebrowali:lewartow vel geremek.

 8. aga said

  http://wiernipolsce.streemo.pl/Community/26518,Blog_Wpis,NARODOWA_SUWERENNOSC_W_OPARCIU_O_HEGEMONIE_WALL_STREET_EMPIRE_.html

 9. lopek said

  Zioła też leczą a nie mają takich skutków ubocznych jak hemiczne mikstury. W temacie depopulacji gojów na Ziemi, wspomniane skutki uboczne mogą byc ważne dla brukselskiego, niesłychanie zdemoralizowanego, lewactwa!

 10. Ja said

  Jeśli to prawda, to rzeczywiście jest się czym martwić, bo i tak pełno tego świnstwa nam pakują do żywności i jeszcze mają nas ziół pozbawić?! Gdzie wolność?! A zresztą; przecież oni realizują swój plan zmniejszenia i ubezwłasnowolnienia populacji ludności, a to byłoby tylko kolejny ku temu krok.
  A ludziska na to oczywiście nic!

 11. Wojwit said

  1.Na dworze jest mrok,
  W pociągu jest tłok
  „Mumijna” to wszak normalka;
  Ona gruba jak wół
  Szpion obiął ją w pół
  Pod paltem ziołowa mieszanka…

  ref.: Bo mamy „mumię”
  i Codex Alimentarius
  Kto żre to co w sklepie
  Z dnia na dzień mu „lepiej”
  I w mózg mu okowy wrastają…

  2.Z kieszeni pac, pac
  Rumianek i szczaw
  Garść mięty i dwie wiechcie skrzypu
  Zza pzuchy lawenda
  Gdzieś krwawnik się szwenda
  Na przekór „mumijnym” bandytom.

  3.Gdy on się przekona,
  Co tam wiezie ona,
  To do ABW zaraz dzwoni;
  Kobitę wsadzają,
  Skąd ma to, pytają,
  Zielarstwo jest wszak zakazane!

  4.Zarobić, że chciała,
  Odsiadkę dostała
  Gdzieś w Stanach w obozie FEMA…
  Bo „mumia kochana”
  Ją „unym” wydała
  I niet niet już nie ma probliema…

 12. Jacek said

  Wlasciciele maja prawo do pelnej biologicznej kontroli nad bydlem. Zwlaszcza gdy bydlo samo sie za bydlo uznaje. A czego to „ucza” w „szkole” czy nie „darwinizmu” czyli propagandy zbydlecenia. A kim sa „eksperci” „wymyslajacy” te zakazy?

  A kto nie tak dawno temu z „Rzymu” oglosil ewolujce (= darwinizm) „uzasadniona naukowo teoria”. Kto glosi publicznie dzisiaj narodom, ze nie sa bydlem, i ze nie ma takiego „prawa”, ktore pozwala je jak bydlo traktowac? A przeciwnie,ze sa dziecmi bozymi i jako dzieci boze podlegaja Prawom Boga Ojca Wszechmogacego i ze na respektowaniu tych Praw polega Wola i Krolestwo Boze? Gdzie sa ci nauczyciele narodow?

  Pracuja nad ekumenizmem ekologicznym = wymordowaniem z „czystym sumnieniem” niepozadanego bydla, i nad tym aby wykanczane bydlo „czulo” sie przy tym dobrze! Kto realizuje marksistowska definicje religii „opium dla ludu”?

 13. Jan_Warszawa said

  Ad.6
  „Ad.2
  Bolesław Szenicer” DZIĘKUJĘ, myślę że jest O WIELE WIĘCEJ polskich patriotów wśród Żydów polskich A OTO MOJE PRZYPUSZCZENIA: Nie są to osoby z pierwszych stron gazet tylko na przykład nasi przyjaciele czy to z pracy czy dawni ze szkoły. Co dalej? Dalej mamy artystów i wśród nich NA PEWNO są też wielcy przyjaciele Polski i Polaków. I jeszcze jedno podkreślam wyraźnie, że nie interesują mnie teraz wrogowie Polski (Stefan Michnik, Humer, Berman) tylko patrioci polscy wśród żyjących ŻYDÓW. Proszę pisać, dziękuję!

 14. Jacek said

  ad Jan_Warszawa:

  Szanowny Panie w Polsce nie potrzebujemy „przyjaciol” Polakow ale Polakow. Przyjaceile sa nam potrzebni poza Polska. Przyjaciele Polskow maja swoje narody i panstwa i dzialjac na ich rzecz moga byc roniwez odnosic sie przyjaznie do Polakow i Polski. Oczywiscie na taka przyajzn musimy zaslugiwac w dobrym znaczeniu tego slowa, tzn budzic uznanie. Kto jednak zyje w Polsce nie moze byc „przyjacielem” Polakow. Moze byc Polakiem lub nie. Moze byc dobrym Polakiem lub zlym Polakiem. Bycie dobrym Polakiem nalezy do jego najwazniejszych obowiazkow. Za bycie zlym Polakiem powinien byc odpowiednio karany.

  Jezeli nie jest Polakiem to jest obcym, nalezy do innego narodu i interesy tego narodu sa dla niego pierwszorzedne i maja pierwszenstwo przed ineteresami Polski i Polakow. A wiec w Polsce reprezenuje ineters obcy i dlatego nie powinien miec zadnego wplywu na zycie Polakow i losy Polski. Jezeli jest rzeczywiscie przyjacielem Polakow i Polski to wyniesie sie do kraju, z ktorym jest narodowo zwiazany lub bedzie scisle przestrzegal obowiazow goscia w cudzym domu.

  Czy jest Panskim przyjacielem facet, ktory wprowadzil sie do Panskiego domu, je Panski chleb, wtraca sie do wszystkiego a w istocie rzadzi sie jak chce,oczernia Pana przed sasiadami i Panskimi dziecmi, zyje z Panska zona, a na dodatek gdy Pan niesmialo mu cokolwiek wypomni to pieni sie z oburzenia i oskarza o przesladowanie?

  Jezeli potrafi Pan odpowiedziec na to osobiste pytanie to zrozumie Pan nielogicznosc Panskiego pytania o przyjaciol Polakow i Polski w Polsce.

 15. Jacek said

  PS wiec albo Zyd albo Polak. Jezeli Polak to dobry lub zly, a jezeli Zyd to gosc w Polsce, z prawami i obiwazkami goscia. Patriotyczny w stosunku do Polski moze byc tylko Polak.

 16. Jacek said

  Oto dla przykladu zuciorys Prawego Polaka:

  Życiorys

  Józef Michał Hubert Unrug urodził się 7 października 1884 w Brandenburgu pod Berlinem (wówczas jako Joseph von Unruh). Był synem generała majora gwardii pruskiej Tadeusza Gustawa. Do gimnazjum uczęszczał w Dreźnie. Jego ojciec po przejściu w stan spoczynku nabył majątek Sielec koło Żnina, gdzie mieszkał aż do śmierci w 1917. Z tego powodu wielu sądzi, iż Józef Unrug urodził się w Wielkopolsce. W latach 1904-1907 był słuchaczem Oficerskiej Szkoły w Mürwick. Ukończył także kursy minowo-torpedowy oraz podwodnego pływania. Po otrzymaniu promocji oficerskiej służył na krążownikach „München” i „Niobe” oraz pancerniku „Braunschweig”. Następnie był wykładowcą w Oficerskiej Szkole w Mürwick. Od 1913 pływał na pancerniku „Friedrich der Grosse”, początkowo jako oficer wachtowy, następnie dowódca baterii dział. W latach 1915-1919 kontynuował służbę na okrętach podwodnych. Był zastępcą dowódcy okrętu i dowódcą okrętu podwodnego, komendantem szkoły okrętów podwodnych oraz dowódcą flotylli okrętów podwodnych.

  Po odzyskaniu przez Polskę niepodległości powrócił do kraju w 1919 i zgłosił się do Wojska Polskiego. Zweryfikowany jako kapitan marynarki przydzielony został na kierownika Wydziału Operacyjnego do Sekcji Organizacyjnej Departamentu dla Spraw Morskich w Warszawie. W 1920 został pierwszym kierownikiem Urzędu Hydrograficznego w Gdańsku. Kupił w Hamburgu na własne nazwisko pierwszy polski okręt – ORP „Pomorzanin”. W latach 1920-1922 p.o. szefa Sztabu Dowództwa Wybrzeża Morskiego. Następnie był szefem Sztabu Dowództwa Floty. W 1923 na własną prośbę przeniesiony do rezerwy po konflikcie z komandorem porucznikiem Edwardem Sadowskim. W 1925 prezydent Stanisław Wojciechowski przywrócił go do służby czynnej i powierzył stanowisko dowódcy Floty w Gdyni. 21 grudnia 1932 Prezydent RP Ignacy Mościcki awansował go z dniem 1 stycznia 1933 na kontradmirała.

  21 sierpnia 1939 przeniósł Dowództwo Floty na Hel. Po ogłoszeniu mobilizacji 24 sierpnia został dowódcą Obrony Wybrzeża, bezpośrednio podległym Naczelnemu Wodzowi marszałkowi Polski Edwardowi Rydzowi-Śmigłemu. Pomimo, iż od pierwszych chwil II wojny światowej dowodzone przez niego wybrzeże zostało odcięte od pozostałej części kraju, poddało się jako jeden z ostatnich punktów oporu. 1 października w związku z zepchnięciem resztek odciętych sił na Półwysep Helski i brakiem sensu dalszej obrony, podjął decyzję o kapitulacji. Kontradmirał Unrug wraz z pozostałymi marynarzami i żołnierzami dostał się do niewoli niemieckiej. Przebywał w oflagach X B Nimburg, XVII C Spittal, II C Woldenberg, VII B Sandbostel, IV C Colditz, X C Lubeka, a od 1941 r. VII A Murnau. Uwolniony został w 1945.

  Jako urodzony pod Berlinem w niemieckiej rodzinie arystokratycznej mówił lepiej po niemiecku niż po polsku, lecz w obozach kontaktował się z Niemcami w języku polskim, przez tłumacza. Swojej niemieckiej rodzinie, która odwiedziła go w oflagu, powiedział, że 1 września zapomniał, jak się mówi po niemiecku. W obozach przeczytał ponad 400 książek po angielsku i francusku i żadnej w języku niemieckim. Odmówił przejścia w stopniu admirała na stronę niemiecką i objęcia ważnego stanowiska w Kriegsmarine, dzieląc niewolę wraz ze swoimi żołnierzami[1].

  Po opuszczeniu obozów jenieckich przebywał w Wielkiej Brytanii, gdzie brał udział w likwidacji Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie. Został I zastępcą szefa Kierownictwa Marynarki Wojennej. 2 września 1946 awansowany na wiceadmirała. Nie powrócił do kraju i przebywał na emigracji w Wielkiej Brytanii do 1948, po czym wyjechał do pracy kontraktowej w Maroku. Od roku 1955 mieszkał w Lailly-en-Val koło Beaugency we Francji. Zmarł w wieku 88 lat w Domu Spokojnej Starości Polskiego Funduszu Humanitarnego w Lailly-en-Val. Pochowany 5 marca 1973 na cmentarzu w Montresorze.

  W 1976 poświęcono tablicę jego pamięci w kościele Marynarki Wojennej w Gdyni-Oksywiu, gdzie znajduje się jego symboliczny grób. Imię Józefa Unruga nadano Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce, Szkole Podstawowej nr 17 w Gdyni oraz Ogólnokształcącemu Liceum Programów Indywidualnych w Gdańsku. Nosi je również wiele ulic miast na Wybrzeżu m.in. w Gdyni, Władysławowie oraz we Wrocławiu. W 2004 ukazała się w Gdańsku książka Mariusza Borowiaka pt. „Admirał.Biografia Józefa Unruga”.

  za http://pl.wikipedia.org/wiki/Józef_Unrug

 17. Jan_Warszawa said

  Jacek: na pytanie odpowiadam negatywnie.”Jezeli potrafi Pan odpowiedziec na to osobiste pytanie to zrozumie Pan nielogicznosc Panskiego pytania o przyjaciol Polakow i Polski w Polsce.” Oczywiście, że jest nielogiczne dopóki nie przypomni pan sobie, że w pierwszym zdaniu napisałem „myślę że jest O WIELE WIĘCEJ polskich patriotów wśród Żydów polskich”. Tak więc chodzi o polskich patriotów. Przecież nie nazwę Kacnelson albo Tuwima przyjaciółmi Polaków tylko wielkimi,wspaniałymi Polakami pochodzenia żydowskiego.

 18. Marucha said

  Nie sądzę, aby wśród Żydów znajdowało się „wielu” polskich patriotów… czy choćby osób wobec Polski jako tako lojalnych. Prędzej czy poźniej, z każdego „dobrego sąsiada” czy nawet „przyjaciela” (którym to mianem Polacy szafują do nieprzytomności) wyjdzie normalny żydowski szowinista.

  Oczywiście każdy sobie potrafi sam wyszukać kogoś wśród owych nielicznych postaci patriotycznych ŻYDÓW: Hemara, Feldmana, Monda czy dr Kacnelson i nie wiem, czy jest sens urządzania tu jakiejś listy rankingowej.

 19. Jan_Warszawa said

  „Oczywiście każdy sobie potrafi sam wyszukać kogoś wśród owych nielicznych postaci patriotycznych ŻYDÓW: Hemara, Feldmana, Monda czy dr Kacnelson” ale to są postaci historyczne, a my mówimy o takich jak Szenicer albo aktor Jacek Wójcicki. Ciekaw jestem czy ktoś z odwiedzających tę stronę zna jeszcze jakichś polskich patriotów poch. żyd. ?

 20. Cham Wiejski said

  To ciężko będzie…

 21. Wojwit said

  Judaizacji Kościoła w Polsce etap kolejny: Franciszkanie otwierają w Toruniu Wyższą Szkołę Filologii Hebrajskiej
  Aktualizacja: 2009-10-28 12:10 pm

  Prowincja Franciszkanów w Toruniu otwiera “pierwszą w Polsce i Europie Wyższą Szkołę Filologii Hebrajskiej”, której patronują m.in. przewodniczący Światowego Związku Żydów Zygmunt Rolat oraz ambasador Izraela w Polsce Szewach Weiss, a ideę poparł naczelny rabin Polski Michael Schudrich – informuje (pseudo)Katolicka Agencja (dez)Informacyjna.

  – Będzie to pierwszy ośrodek naukowy w Polsce z taką ofertą – podkreśla rektor a zarazem inicjator powstania nowej uczelni – o. dr Maksymin Marek Tandek OFM. – Obok współczesnego języka hebrajskiego proponujemy hebrajski biblijny, rabiniczny, aramejski, syryjski, grecki biblijny, a także historię literatury hebrajskiej, Żydów i Izraela oraz podstawowe informacje o judaizmie – wylicza o. Tandek OFM.

  Rektor zapowiada, że w gronie wykładowców będą nie tylko “uznani polscy uczeni”, ale także “zagraniczni specjaliści”. „Wszystko to z pewnością przyczyni się do lepszego poznania języka i kultury żydowskiej, a w przyszłości również wyeliminowania niezrozumienia pomiędzy narodami polskim i żydowskim” – ma nadzieję o. Tandek.

  Placówka prowadzona przez franciszkanów z Prowincji św. Franciszka z Asyżu będzie także kształciła przewodników po Ziemi Świętej, prowadziła kursy języka hebrajskiego i jidisz oraz poszerzy działalność o “studia judaizmu”.

  Wartość tej inwestycji jest szacowana na 24 mln zł. Pieniądze pochodzą z unijnego Regionalnego Programu Operacyjnego (9,97 mln zł), kasy miejskiej (2,6 mln zł), budżetu państwa (ok. 1,76 mln zł) i środków zakonu. Jak wynika z powyższego zestawienia, ponad 14 milionów pochodzić będzie z podatków obywateli – gdyż nawet tzw. fundusze unijne to nic innego tylko wpłacona przez Polskę składka unijna, pomniejszona o koszta biurokracji unijnej – a 10 milionów ma dołożyć zakon Franciszkanów. Budowę gmachu dla nowej uczelni poprał m.in. kard. Stanisław Dziwisz – patron liberalnego i judaistycznego skrzydła Kościoła w Polsce oraz biskup toruński Andrzej Suski. Poparcie tego ostatniego, znanego również z popierania toruńskiego Radia Maryja, zapewne niejednego zwolennika Radia Maryja powinno skłonić do zastanowienia.

  Wobec coraz bardziej nachalnej, jawnej i wręcz bezczelnej judaizacji polskiego Kościoła, coraz częściej dokonywanego rękami neokatolickich księży, zakonników i biskupów, na dodatek za pieniądze podatników-obywateli Polski oraz z datków wiernych, należy zaapelować do każdego wiernego o bardzo staranne zastanowienie się nad kontynuowaniem datków i darowizn dla zakonów, wspólnot, parafii uczestniczących w tym niecnym procederze. Środki pieniężne katolika powinny być przeznaczane na zbożne cele, zaś szczególnie datki wiernych powinny zasilać działalność czysto katolicką. Jeśli wrogowie Kościoła – a żydzi ze swoją 2000-letnią, pieczołowicie pielęgnowaną historią antykatolicyzmu są tego najbardziej wzorcowym przykładem – pragną uprawiać propagandę zniekształcającą Prawdę, niech czynią to sobie dalej w swoim gronie i w swoich gettach. Jednak – jak przestrzegali przed tym mądrzy, przedsoborowi Papieże, Doktorzy Kościoła i liczni święci – niech nie ważą się rozprzestrzeniać swej błędnej, destrukcyjnej nauki w społeczeństwie. Każda forma pomocy takim inicjatywom stanowi zaprzeczenie misji Kościoła, jest formą zgubnej idolatrii i grzeszną judaizacją. Jest włączeniem się w szeregi wrogów Chrystusa i przyłączeniem się w wojnie przeciwko Bogu.

  Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) – http://www.bibula.com – na podstawie eKAI

 22. Cham Wiejski said

  Tylko patrzeć, jak w Izarelu otworzą Uniwersytet Katolicki im. Św. Tomasza z Akwinu. Bo mamy, kurde, dialog.

 23. Jacek said

  ad Jan_Warszawa: tu jest przyslowiowy pies pogrzebany, jezeli sa Polakami to pochodzenie nie jest istotne, jezeli pochodzenie jest istotne to nie sa Polakami.

 24. Jacek said

  ad Wojwit 21; nalezy w sposob stanowczy wyprawic „Franciszkanow” do Palestyny. Niech sie tam ksztalca.

 25. Julka said

  Cham Wiejski
  Otóż nie otworzą. Chodzi o to, że „dialog” u nich oznacza, że oni mówią, dokładniej -dyktują, a inni słuchają i wypełniają polecenia (z ochotą a nawet z radością, by broń Boże nie być posądzonym o antysemityzm)Jeżeli będziemy się wysilać na dialogi w naszym rozumieniu, to będziemy oszukani, wykorzystani, wyśmiani- bo to leży w ich kulturze (w szerokim tego słowa znaczeniu. Talmud będący podstawą ich moralności nakazuje przecież wszechstronne wykorzystywanie goim-na chwałę Boga.

 26. gosc po raz pierwszy said

  9 tomowa historia zydow –wydana –judaica-warszawa 1929 r.napisana w latach do 1888r.przez prof.dr. h.graetz —tom 8 rozdz.8 str.389 parlament angielski w 1655 roku. z inicjatywy protektora cromwella rekomendacja dla zydow w celu wpuszczenia ich do anglii——————–powazajmy zydow . oczekujmy pelnego chwaly dnia , ktory uczyni ich glowa narodow . o , czas ten jest juz bliski , w ktorym kazdy bedzie sie czul szczesliwym , jezeli sie bedzie mogl dotknac ,chocby szaty zyda .od nich przychodzi nasze zbawienie .

 27. Cadyk Szlomo said

  moj znajomy profesor uniwersytecki mawia, ze zydzi czesto zmieniali nazwiska na takie, ktore nic nie znacza. nazwisko TANDEK chyba nalezy do tej wlasnie kategorii.

  profesor mawia tez, ze na jego uniwersytecie „na 50 jest nas 2, … Polakow”.

 28. Agatka said

  ad Jan Warszawa… a „Lalka” czytales?
  jesli nic o stosunku zydow do niezydow nie wiesz i do krajow w ktorych zyja, to sie zainteresuj talmudem. To ich swieta ksiazka z ktorej „milosci i etyki” sie ucza.

  a co oznacza slowo „przyjaciel” ?
  cytat z The Philadelphia Inquirer:

  „Switzerland’s Federal Criminal Court in Geneva yesterday rejected an appeal by Polish-born director Roman Polanski to be released from prison while awaiting the outcome of his legal battle to stop extradition to Los Angeles for having sex with a 13-year-old girl in 1977.”
  …koniec cytatu.
  cytat z „universytetu Wikipedia”
  …….Roman Polański właśc. Raymond Roman Liebling (ur. 18 sierpnia 1933 w Paryżu[2]) – polski reżyser, scenarzysta, aktor filmowy i teatralny oraz producent filmowy, który w 1975 przyjął obywatelstwo francuskie.
  …koniec cytatu.

  to zyd urodzony we Francji, ktory chodzil do szkoly w Polsce, zgwalcil dzieciaka w Ameryce, nosi pseudonim Polanski…..nadal dla przyjaciol dziennikarzy zydowskich jest Polish-born director.
  Przyjaciele zydzi nic nie wspomnieli ze on „wyznania judaszowego”.
  Sprawa dokladnie zawila jak „prawda historii holokaustu”…ta sama klika autorow!
  A wracajac do ziol i mineralow….
  ziolami bittnera mozna wyleczyc kurzajke, i siniaki znikaja po dwoch dniach, trzeba tylko nosic kompresy w miejscu gdzie sa dolegliwosci.
  Slyszeliscie kiedys ze sol jest trucizna?! ta oczyszczona z mineralow tak!bo oprocz tego ze jest slona nie ma nic! Ale ta z mineralami!!!! jest antydepresantem!!!! sprawdzajcie sklad soli na opakowaniu…powinna miec magnesium i potasium.
  Jestesmy na dobrej drodze przez powszechna ignorancje dla wiedzy, dac sie ugotowac jak zaby.
  Nie bedzie ziol jesli na to pozwolimy, jestemy na prostej drodze do faszyzmu.

  Panie Jan z Warszawy, zydzi to „narod wybrany i uzywany” przez syjonistow …nie da sie ukryc.
  zniszczyli juz wszystko, prawo, edukacje, medycyne, etyke, teraz jeszcze ziolka nam chca „wyplenic”, ale czy firma monsanto przewiduje dla nich jakas koszerna diete genetycznie niezmotyfikowana???? bo GMO prowadzi do zwyrodnien i bezplodnosci.Albo czy sa dla nich specjalne kosherne szczepionki przeciwko swinskiej grypie????Pan stanal w ich obronie, pewnie oddal by Pan za nich zycie, ale czy zna Pan jakas charytatywna organizacje zydowska, ktora pomaga niezydom????

  bardzo mi sie to spodobalo….
  Jacek powiedział/a
  2009-10-28 (środa) @ 21:08:21

  ad Jan_Warszawa: tu jest przyslowiowy pies pogrzebany, jezeli sa Polakami to pochodzenie nie jest istotne, jezeli pochodzenie jest istotne to nie sa Polakami.

  ………………………………………………………………………………….
  Zyd bedzie pochlebca i przyjacielem dopoki ciagnie z goja korzysci. Gdy osiagna cel, gdy zdobeda nad gojem przewage, zmieniaja sie nie do poznania, bez skrupulow zrywaja znajomosci i staja sie wrodzy.

 29. Guła said

  Dwa zagadnienia psują mnie sielankę w Kraju na dzisiaj.

  Wywód Panny(?) Julki iż stany są kosmopolityczne! I zadzierganie dyskusji przez pana Jana z Warszawy kompletnie bezsensownej.

 30. NOTOPOLEJ said

  Szałwia wieszcza (Salvia divinorium)

  Roślina lecznicza
  Badania na szczurach uzależnionych od kokainy i metamfetaminy wykazały, że umożliwienie im dostępu do salwinoryny A pozwalało na zaprzestanie pobierania przez nie narkotyków.
  Jednocześnie nie stwierdzono uzależnienia od salwinoryny A. Prowadzący te badania Thomas Prisinzano, specjalista z chemii produktów medycznych i naturalnych na State University of Iowa uważa w związku z tym, że możliwe jest wykorzystanie szałwii wieszczej do leczenia uzależnień narkotykowych.
  Szałwia ma poza tym działanie przeciwbólowe.Udokumentowany został także przypadek działania antydepresyjnego i w badaniach ankietowych wśród użytkowników szałwii stwierdzono poprawę nastroju i trwające ponad dobę oddziaływanie antydepresyjne u 25,5% korzystających z szałwii

  Niektórzy naukowcy nie wykluczają szerokich zastosowań terapeutycznych związków czynnych zawartych w szałwii wieszczej. Potencjalnie mogą mieć one duże znaczenie w leczeniu nie tylko depresji, ale także choroby Alzheimera, schizofrenii, bólów przewlekłych, a nawet AIDS. W tym kontekście zagrożeniem dla rozwoju badań nad zastosowaniami leczniczymi szałwii wieszczej, może być uznanie jej za nielegalny narkotyk

  Legalność w Polsce:
  Na mocy nowelizacji z dnia 20 marca 2009 r. ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii posiadanie roślin żywych, suszu, nasion, wyciągów oraz ekstraktów z szałwii wieszczej jest od 8 maja 2009 roku nielegalne w Polsce

  I WSZYSTKO JASNE JAK NA DLONI.
  NIEDLUGO STEVIA, KSYLITOL, CZOSNEK I PIETRUSZKA.
  POLSKA NIE MA ZLEGO RZADU! POLSKA MA POLAKOPODOBNYCH BANDZIOROW RZADZACYCH SIE W POLSCE NIERZADEM JAK TYLKO BANDYCI NAJLEPIEJ POTRAFIA! POLACY MAJA CICHO SIEDZIEC I KONAC W ALKOHOLIZMIE, NARKOMANII, DEPRESJI, DLUGACH I BEZNADZIEII !!!

 31. NOTOPOLEJ said

  http://en.wikipedia.org/wiki/Salvia_divinorum
  Żywokost lekarski
  W Polsce jest rośliną pospolitą na terenie całego kraju.
  Roślina lecznicza
  # działa ściągająco, wywiera korzystny wpływ na błony śluzowe żołądka i jelit, wzmacnia siły obronne organizmu, działa przeciwzapalnie. Używany był w mieszankach z innymi ziołami do leczenia choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy, w postaci syropu przy schorzeniach dróg oddechowych, kaszlu. Stosowany był także przy złamaniach, gdyż przyspieszał wypełnianie się ubytków kostnych (stąd wzięła się nazwa rośliny). Obecnie wydano zakaz jego stosowania wewnętrznego, gdyż stwierdzono jego toksyczne właściwości. Nadal stosowany jest zewnętrznie przy odmrożeniach, oparzeniach, egzemie, ropniach i trudno gojących się ranach. Pobudza rozwój komórek przy ubytkach skórnych. Alantoina ułatwia i przyspiesza tworzenie się naskórka.
  # Zbiór i suszenie : korzenie wykopuje się jesienią, lub wczesną wiosną, myje i suszy.

  Stewia (Stevia rebaudiana Bertoni)
  # Jest to roślina o bardzo wysokiej zawartości związków słodzących i z tego względu używana do słodzenia napojów i potraw. Charakteryzuje się bardzo niską kalorycznością w porównaniu do tradycyjnego cukru. Ważnym efektem spożywania stewii jest jej zdolność do obniżania ciśnienia krwi.
  # Stewia posiada również właściwości przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze

 32. aga said

  ad.21
  a ja sobie myslę,ze dobrze ,ze powstaje .niech się hebrajskiego ucza i wroga od wewnatrz dobrze poznaja i rozpracowują.nieh talmud w oryginale czytaja a może znowu jkakiś drugi ks.Pranajtis czy Trzeciak się narodzi.Wspaniały biblista i znawca hebrajskiego ks. prof.Chrostowski dzięki znajomości unych i wlasnej odwadze ,uczciwości tak swietnie ich poznal,w slynnym wykladzie dla kapelanow opisał.I pozegnal się z rada d/s tzw.dialogu ale dla nas to postawa pokrzepiając

 33. NOTOPOLEJ said

  Stewia nie została dopuszczona jako środek spożywczy w Unii Europejskiej ze względu na niedostateczną liczbę badań przeprowadzonych w instytucjach UE. ;~}
  Szeroko stosowana w krajach dalekiego wschodu (w Japonii od ok. 40 lat).

  Stewiozyd zawarty w stevii jest około 300 razy słodszy od normalnego białego cukru, przy czym zawartość stewiozydu w roślinie to ok. 10%.
  Jest to roślina o bardzo wysokiej zawartości związków słodzących i z tego względu używana do słodzenia napojów i potraw. Charakteryzuje się bardzo niską kalorycznością w porównaniu do tradycyjnego cukru. Ważnym efektem spożywania stewii jest jej zdolność do obniżania ciśnienia krwi.

  Ksylitol
  słodki w smaku (cukrol)

  W przemyśle spożywczym do słodzenia głównie gum do żucia i cukierków ze względu na działanie przeciwpróchnicze. Zalecany również dla diabetyków, ponieważ jest metabolizowany przy niewielkim udziale insuliny. Posiada wielokrotnie niższy indeks glikemiczny (IG:8) niż glukoza czy sacharoza. Ksylitol pomaga w przyswajaniu wapnia, dlatego pozytywnie działa na zęby i kości.

  Od siebie dodam ze bardzo popularny wsrod Skandynawow.
  Najlepsze zrodlo to sok z brzozy.

 34. Cham Wiejski said

  Ziołolecznictwo stanowi konkurencję dla firm farmaceutycznych, co gorsza trudno je wykorzystać do regulowania wielkości populacji pod pozorem np. „szczepień”.

  Więc nie ma się co dziwować, że uny chcą je wyrugować.

  A jak myślicie, jak długo wam będzie jeszcze sobie można hodować pomidory i pietruszkę na własnej działce? Już unijne kanalie o tym myślą, spokojna głowa.

 35. aga said

  Tomasz Sobczak: „Refleksje po kongresie LPR”
  Tytułem niniejszego artykułu są hasła zainspirowane Kongresem Ligi Polskich Rodzin z dnia 10.10.2009r. w Warszawie i refleksje pokongresowe skierowane do rodaków w ich obecnym stanie ducha i świadomości społeczno-politycznej.

  fot. Czy LPR jeszcze wróci do gry politycznej?

  1. Polaku – porzuć kategorie „okrągłostołowe”, w które nas uwikłano i jej partie: PO, PiS, i SLD.
  2. Zacznij myśleć po polsku i niezależnie od libmediów, a zgodnie z egoistycznym, narodowym interesem.
  3. Odkryj na nowo LPR i jego coraz bardziej aktualny program.

  Drodzy Rodacy! Obracamy się wciąż i dyskutujemy – jako większość społeczeństwa – na płaszczyźnie pojęć i myślenia „okrągłostołowego”; płaszczyźnie antynarodowej narzuconej nam przez środowiska lewicowe (lewackie).

  Dla wspólnego dobra powinniśmy jak najszybciej wyrwać się z tego błędnego i antypolskiego schematu, który prostą drogą prowadzi nas – Polskę do socjalistycznego superpaństwa UE i „dobrowolnej” utraty wolności i suwerenności kraju, a powrócić do wartościowego myślenia narodowego – polskiego.

  Powinniśmy zacząć myśleć zgodnie z kanonem polskiej racji stanu i niezależnie od wszechwładnych i podsuwających nam tematy, partie i osoby – libmediów polskojęzycznych (w większości w obcych rękach).

  I tak na przykład obecnie – libmedia (czyli liberalne) podsuwają nam wybór ponownie PiS-u i Kaczyńskich, a jeśli się z nimi nie uda – delikatnie sugerują już „trzeci garnitur” czyli „Prawicę Rzeczpospolitej” z M. Jurkiem, i oczywiście – całkowicie przemilczają i słowem nie napomykając o stronnictwach narodowych! (PiS i PRz nie są partiami narodowymi, chociaż program p. M. Jurka wydaje się być najbliżej kanonu polskiej racji stanu, pomimo jego orientacji proamerykańsko – żydowskiej).

  Kanon ten został na nowo określony i podany nam przez Panią politolog z UJ i przewodniczącą Rady Politycznej LPR-u – prof. Annę Raźny w rewelacyjnym artykule – manifeście programowym pt.: „Wzloty i upadki Ruchu Narodowego”, opublikowane w tygodniku „Myśl Polska” we wrześniu 2009r.

  Manifest ten libmedia również przemilczały, a społeczeństwo nadal jest przekonane, że nie ma alternatywy wobec partii „okrągłostołowych”, a LPR i inne partie narodowe nie istnieją, lub nic nie znaczą w polskiej rzeczywistości.

  A podstawową powinnością Polaków teraz właśnie jest zadbanie i walka o suwerenność kraju, bo tylko w warunkach suwerenności możemy myśleć o naszym narodowym dobru oraz twoich i moich korzyściach w swoim kraju. To się po prostu opłaca i jest czołowym wymogiem naszej racji. Czynią to od lat nasi sąsiedzi: Niemcy, Rosjanie, Francuzi i inni realizując stricte narodową, egoistyczną, a nawet ekspansjonistyczną politykę gospodarczą i militarną, po to, aby żyło się im wygodnie, dostatnio, przyjemnie i bez większego wysiłku; wysiłek i znój ciężkiej, fizycznej pracy zostawiając…współczesnym niewolnikom czyli emigrantom z krajów „trzeciego świata” będących na dorobku, do których zaliczana jest i Polska.

  Stąd zwracam się z postulatem do władz LPR-u o przygotowanie…rekolekcji dla prawdziwej prawicy polskiej, ażeby rozpoczynając naprawę i odnowę od siebie samych, a nie od innych, mogła ona skutecznie wpływać na rodaków, zmieniać pozytywnie rzeczywistość, a także pociągnąć za sobą niezdecydowaną i bierną większość, zwłaszcza przed czekającymi nas niedługo wyborami; wyborami zarówno prezydenckimi, samorządowymi jak i parlamentarnymi, w których LPR bierze udział i ma już gotowych kandydatów.

  Następnie proponuję nowo wybranym władzom LPR-u, aby złożyły ponownie ofertę bliższej współpracy i zacieśnienia kontaktów z Radiem Maryja. „Moherowe” i patriotycznie nastawione społeczeństwo polskie, bowiem, długo już oczekuje na otwarcie się dyrekcji Mediów Toruńskich na ruch, partie i wzniosłe idee narodowe. A partie narodowe, aby nie być skazane na przegraną, powinny i muszą posiadać ogólnopolskie media, które ukażą różnice między nimi a partiami: liberalno-neokonserwatywną (PiS) w szczególności, liberalną (PO) czy ewentualnie – lewicowymi.

  Należy to zrobić niezwłocznie, zwłaszcza w obecnej sytuacji pewnego osamotnienia czy – cytuję : „konsternacji połączonej z bezradnością” środowiska RM po fakcie zdrady narodowej oraz pogrzebania wolności i suwerenności Najjaśniejszej Rzeczpospolitej przez PiS i pp. Kaczyńskich, a w szczególności „abdykacji prezydenta Lecha Kaczyńskiego” („Nasz Dziennik” str.1 z 10.10.09r.). Z tymi właśnie ludźmi radio weszło w ścisłą i długotrwającą „współpracę”, w dodatku z której – jak się wydaje – nie odnosi korzyści.

  W tej obecnej trudnej i żałosnej poniekąd sytuacji RM, należałoby zaproponować radiu współpracę, aby podeprzeć to środowisko i dać Rodzinie RM pomoc w trudnych chwilach, a także – poprosić o ww. rekolekcje dla prawicy polskiej na falach eteru tej ogólnopolskiej rozgłośni w wykonaniu właśnie Ojców Redemptorystów. O ileż łatwiej byłoby wówczas o zawrócenie z nietrafnej drogi i symboliczne podanie ręki LPR-owi w geście zgody i pojednania jak w…rodzinie chrześcijańskiej.

  Wielu z nas – członków Rodziny RM – potrafi usprawiedliwić nawet to, że Dyrekcja RM trzyma z silnymi chociaż niegodnymi, aby utrzymać wielkie dzieła przy rozgłośni powstałe. Ale czemu jednocześnie nie podpierać się swoimi i zawsze wiernymi (katolikami) – z obozu patriotycznego? Przecież prawdziwa prawica i media katolickie są dla siebie, bo z natury są sprzymierzeńcami i stanowią jedność pod każdym względem. A dlaczego nie są razem – zwłaszcza przy urnach i podczas wyborów – oto jest pytanie i paradoks, problem zaskakujący i niezrozumiały do dziś!?

  Przecież właśnie tej jedności najbardziej obawiają się wszelkiej maści wrogowie Polski! Poza tym, czemu RM stało się hermetycznym radiem tylko jednej partii, tzw. „prawicowej” (PiS-u) i przestało być radiem powszechnym, służącym wszystkim Polakom-katolikom? Tak jak zakładał to jego twórca na płaszczyźnie parlamentarno-świeckiej, ówczesny przewodniczący KRRiTV p. prof. Ryszard Bender! (Skąd się bierze, po co i komu ma służyć jakaś irracjonalna i chroniczna niechęć (Dyrekcji) do katolickich partii narodowych, która uniemożliwia normalne życie polityczne w kraju i naturalny bieg rozwoju naszej historii?)

  Poza tym, naszą odnowę i religijność niech zauważą inne media i Kościół z Episkopatem na czele. Mogą się oni stać naszymi potencjalnymi sojusznikami i zapleczem oraz udzielić poparcia w sytuacjach przełomowych i podczas wyborów.

  Dopiero silni duchowo i zjednoczeni – będąc u władzy – będziemy w stanie budować i odbudowywać oraz mieć moralne prawo do służenia społeczeństwu polskiemu, akceptując władzę jako służbę i misję, a nie okazję do osobistych korzyści i kariery!

  Mało tego – będziemy musieli również pogodzić się z faktem, że ci dla których będziemy się poświęcać i pracować, odpłacą nam złą monetą: niewdzięcznością, nieufnością, nieuzasadnionymi pretensjami, krytykanctwem i postawami roszczeniowymi(!); że służąc uczciwie innym, nie możemy spodziewać się sławy i chwały ex tempore, bo ta przychodzi później lub zbyt późno, gdy rację przyznaje dopiero historia i przyszłe pokolenia.

  Wykazał to dobitnie przypadek p. premiera R. Giertycha i Jego kolegów z LPR-u i Samoobrony, którzy przez 2 lata udziału we władzy, doświadczali chłosty nieuzasadnionych ataków, intryg, ośmieszania i krzyżowego ognia krytyki za każdą – nawet – najlepszą ustawę czy rozporządzenie! A w szczytowym okresie walki R. Giertycha (z PiS-em i lewicą) o bezpieczną szkołę i wyższe pensje dla nauczycieli, właśnie to środowisko na czele z ZNP, ukuło pełne wdzięczności hasło swojemu ministrowi, które libmedia skwapliwie i bezkarnie rozpowszechniały: „Do wora i do jeziora”, a każdy uczeń (nawet nauczyciele) bezmyślnie powtarzali, wbrew własnym interesom!(sic).

  Dlatego ówczesne ostre wystąpienia premiera Giertycha (jak i Leppera) na forum sejmowym i wobec mediów były jak najbardziej prawidłową reakcją na: matactwa, intrygi, „granie Polską” i niewywiązywanie się ustaleń koalicyjnych przez PiS! (A obiektywnie trzeba przyznać, że nie do pozazdroszczenia była sytuacja i los LPR-u i Samoobrony w tym rządzie i w tej – zaiste! – atmosferze „sprawiedliwości i prawa”(!), nie wspominając już o tym, co „sprzymierzeńcy” i „przyjaciele” z PiS-u zgotowali swoim partnerom później i na zakończenie!)

  Minister – znaczy służący. Dlatego LPR jako partia narodowa, jeśli będzie u władzy musi służyć, służyć i dawać dobro społeczeństwu wbrew wszelkim przeciwnościom, nie oglądając się za wdzięcznością i korzyściami, jak liberałowie i socjaldemokraci, którzy dopadają do „koryta” z jedną myślą, że oto mają wreszcie „swoje 5 minut”, aby realizować „skok na kasę” i – myśląc tylko o sobie – obłowić się, na ile jest to możliwe…kosztem innych! (A obecnie właśnie obserwujemy „na żywo” – aferalne „osiągnięcia” PO-wców i ekipy rządowej p. Donalda Tuska!)

  Zdaję sobie sprawę, że są to surowe wymogi i „twarda mowa” i ale innej drogi dla narodowców, patriotów i katolików będących u władzy – nie ma!!

  Dlatego – reasumując – każdy nasz kongres powinien rozpoczynać się Mszą Św. i modlitwą w obecności biskupów i przedstawicieli mediów katolickich (bo libmedia i tak kongres zbojkotują). „Bez Boga – ani do proga” – mówi staropolskie przysłowie, najbardziej adekwatne dla nas – stronnictw obozu patriotycznego. Dlatego ostrzegam, ażeby bez religijnego odniesienia – nasz zjazd nie okazał się nadaremny, a działania – bezowocne, jak 2 lata temu zaplanowały i chciały to widzieć… ”wilki w owczych skórach” tzn. Kaczyńscy z PiS-em na polecenie fartuszkowej braci.

  Poza tym PiS odwraca uwagę społeczeństwa od stronnictw prawdziwej prawicy i blokuje patriotyczno-narodowe myślenie, chociażby przez fakt nadużywania i szafowania hasłami narodowymi i chrześcijańskimi w celach propagandowych i manipulacyjnych, wymuszając obracanie się elektoratu jedynie w orbicie partii „okrągłostołowych” (agenturalnych) – z gruntu obcych i wrogich Polsce!

  Stąd priorytetem dla Polaków i partii obozu patriotycznego (i LPR-u w szczególności), powinna stać się realizacja postulatu, że: marginalizacja PiS-u jest warunkiem przetrwania normalnej i suwerennej Polski! (Dość wcześnie tę prawdę zrozumiał premier R. Giertych).

  A w związku ze zdradą narodową dokonaną w sobotę 10.10.2009r. w pałacu prezydenckim, chciałbym – kończąc – wyrazić obawę, abyśmy my – Polacy nie musieli domagać się od władz partii prawicowych rozważenia postulatu powołania rządu na uchodztwie (na emigracji) z siedzibą np. w Londynie, który miałby przedłużyć ciągłość bytu niepodległego i suwerennego Państwa Polskiego – jeśli okazałoby się to konieczne, i jeśli upadnie ostatnia nadzieja, jaką pokładamy w…cudzoziemskim prezydencie – Vaclavie Klausie.

  Dlatego niech prezydentowi Vaclavovi Bóg błogosławi, prowadzi Go, daje siłę woli i charakteru w wytrwaniu przy słusznych poglądach i tym co się honorem nazywa! Amen.

  Tomasz Sobczak, Łódź dn.19.10.09r.

 36. Cham Wiejski said

  Ad 33:
  Stewia nie jest dopuszczona przez UE do obrotu ze względu na „niedostateczną ilość badań”. Za to ludzi zmusza się do brania szczepionki, która praktycznie w ogóle nie jest wytestowana, ale wiadomo, że zawiera związki rtęci!

  Używanie stewii zagroziło by interesom producentów różnych rakotwórczych słodzików, jak aspartam itp. To chyba jasne.

  Nb. Jakoś zniknął z naszych łam Rysio, pouczający nas o wspaniałości gospodarki i administracji leseferystycznej. Może się zniechęcił, bo jacyś chyba niekumaci jesteśmy.

 37. NOTOPOLEJ said

  Cham Wiejski, trafne spostrzezenia!
  My wiemy o co chodzi. Chodzi o to ze oni, czyli stado malo kuma!
  Ruszy sie jak zabraknie trawy, a siano bedzie tylko w „PEWEXACH”.

  O wilku mowa?
  http://www.thejidf.org/2008/02/problematic-youtube-channels-and-videos.html

  Polecam film z tej strony (druga pozycja po lewej) Raid on the Reactor
  zeby bylo jasne z kim sie ma do czynienia.

  PS:
  AGA to niezatapialny okret niezmordowanego patriotyzmu

 38. aga said

  Panie Notopoleju ,
  oj niestety ale zatapialna.juz malo co brakowalo 😉
  p.s.
  czy wie Psn gdzie się kupuje mmsy w Polsce?

 39. aga said

 40. j said

  @ Jan_Warszawa
  Witam Panie Janie na tym naszym strasznym forum! :)) Calkiem dobrze Pan wstrzelil z zydowskim tematem pod tymi ziolkami. No calkiem niezle ziolka sa z tych panskich protegowanych :))

  Tak jak na tym forum przypuszczalismy a biedni Palestynczycy krzyczeli bna caly glos – to coraz pewniejsze, ze zydzi z Izraela sami na siebie wystrzeliwuja rozne rakietki i rakiety zeby miec pretekst do odwetu!!! Zawsze zadziwiajace bylo, ze od „palestynskich rakiet” ginely tylko dzieci i dorosli z tzw. grupy arabow izraelskich.

  W ostatnich dniach cywilizowany swiat przygladal sie ze spokojem jak milujacy pokoj Izrael gromadzi swoje wojska na granicy ze zlowrogim Libanem.
  No i wyszlo szydlo z worka dlaczego to robi:((

  Oto najnowsze jeszcze cieple newsy: Libanczycy wlasnie wykryli na swoim terenie rakiety skierowane na milujacy pokoj Izrael z wmontowanymi zapalnikami zegarowymi.

  Zrodlo:
  http://europebusines.blogspot.com/

  A tak na marginesie, pytanie dla Pana Jana: jak Pan mysli, czy Libanczycy pochodzenia zydowskiego mieszkajacy w Libanie trzymaja strone Libanu czy Izraela? A moze to oni wlasnie montowali te rakiety pulapki? Bo przeciez nie zolnierze izraelscy, prawda?

  Serdecznie wszystkich pozdrawiam

 41. Jacek said

  ad Aga 39: rozumiem,ze Pani kontynuuje watek, ktory podjalem w 12. Dziekuje za cenna kontrybucje do tego watku. Sadze, ze moj osad jest potwierdzony przez ks. Natanka:

  http://www.ask.com/bar?q=Piotr+natanek&page=1&qsrc=121&dm=all&ab=0&u=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3D5qq

  Pozdrawiam.

 42. Jacek said

  PS i jeszcze jeden fragment na rzeczy:

  http://www.ask.com/bar?q=Piotr+natanek&page=1&qsrc=121&dm=all&ab=0&u=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3D5qq

 43. Jacek said

  PS niestety laczniki jakie podalem nie sa dobre, podaje jeszcze raz pewnie najwazniejszy, warto obejrzec:

  ks dr hab Piotr Natanek miesza w Intronizacji

 44. Jacek said

  PS niesamowite, po raz trzeci nie dziala, prosze znalezc na you tube pod ks dr hab Piotr Natanek miesza w Intronizacji.

 45. Hendryxen said

  Ze względów oczywistych, zakazowi sprzedaży ziół będzie musiała towarzyszyć prywatyzcja lasów polskich. Może to sprawi że polactwo się ocknie.

 46. Jan_Warszawa said

  Prywatyzacja lasów doprowadziłaby do zniszczenia polskich lasów, następnie wybetonowania i wyprzedania przez tych prymitywnych Polaków. To piszę ja Polak katolik. Już teraz prosze się nie oburzać ale polaczki brudasy zmuszają państwo polskie do wydawania gigantycznych sum na coroczne wywożenie z lasów, puszcz i rezerwatów ton śmieci, żelastwa i gruzu. Jest tylko jedno wyjście zaostrzyć kary za zaśmiecanie i dewastacje przyrody.

 47. Guła said

 48. Guła said

  W Starym Kraju za wszystko płacą polaczki, brudasy też.

 49. Julka said

  Jan_Warszawa
  Jaki pan, taki kram. Na całym świecie jedni śmiecą, drudzy sprzątają: mają zajęcie i zarabiają na chleb. U nas zamiast zatrudnić ludzi do sprzątania, natworzyło się inspekcji i inspektoratów od ochrony środowiska, ochrony przyrody. Urzędnicy ci biorą niezłą kasę, siedzą za biurkami i przewalają sterty papierzysk tworząc papierzyska dla innych urzędników. Kary za śmiecenie są rzadko stosowane, bo nie ma komu się tym zająć. Gminy mają obowiązek dbać o czystość na swoim terenie, każdy posiadacz nieruchomości musi mieć umowę na wywóz śmieci,za prowadzenie składowisk pobierane są opłaty. A mniejszości narodowych jest ci u nas pod dostatkiem.Polacy (za Niemcami) należą wśród nich do najbardziej „higienicznych”.

 50. Marucha said

  Coś mi się zdaje, że pani Julka celnie strzela…

 51. Jacek said

  Ad Gula 47, dziekuje Panu, w ciagu dnia bylem w pospiechu. Te fragmenty wypowiedzi ks. Natanka to dla mnie swiadectwo wysilkow Katolickiego Ducha Narodu Polskiego do wydobycia sie spod ruiny kosciola posoborowego i PRLu. Znaczace sa uwagi ksiedza o losie jaki go moze spotkac.

  Pozdrawiam

 52. Jacek said

  ad Jan_Warszawa, # 46; po co sie Pan tak meczy? Te lasy naleza do Polakow. Jak polskie lasy sa zarzadzane przez Polakow mozna bylo dowiedziec sie w czasach II RP. Problemem nie sa Polacy tylko „goscie” rzadzacy Polska. Kto twierdzi, ze problemem w Polsce sa Polacy ten oczywiscie ma zamiar ostatecznie w taki czy inny sposob pozbawic Polakow Polski. Zludne to jednak nadzieje, predzej czy pozniej to Polacy powiedza kto w Polsce jest zrodlem problemow. Ten moment sie troche odwleka ale co sie odwlecze to nie uciecze.

 53. Przeclaw said

  #2.Jan_Warszawa.

  Ja panskie pytanie troche zmodyfikuje: „kto z Zydow zrobil najwiecej dla Polakow po r.45?”

  Zastanawiam sie nad tym, mysle ze Roman Polanski. To on wyhamowal notoryczna fabryke antypolskich klamstw zagniezdzona w USA a nazywana Holocaust Industry. Uwazam, ze on jest bohaterem. Zrobil to calkiem swiadomie i wzial na siebie ryzyko. Co z tego, ze nie jest podobny do Don Kichota oraz ze ma za soba swoje grzeszki. Polacy zamiast patrzec w niebo w poszukiwaniu Don Kichota niech sie rozejrza w’okol siebie.

 54. Wojwit said

  Ad.47
  Nagranie jest „pocięte”, wręcz poszatkowane. Tam, gdzie ks. Natanek mówi o intronizacji Serca Pana Jezusa, przypuszczalnie cytuje jak przekręca się objawienie, które zostało od Boga dane służebnicy Bożej Rozalii Celakównie. Nie można opierać się, osądzać, posługując się zmanipulowanym materiałem źródłowym.

 55. Jan_Warszawa said

  Przeclaw:Proszę napisać co zrobił Roman Polański dla Polski bo nie znam szczegółów. Chwała mu za to co zrobił dla obrony Polski! Jego sprawa z dziewczynką to rzecz osobna i powinien być ukarany przez wymiar sprawiedliwości USA tylko finansowo, oczywiście proporcjonalnie do swojego MAJĄTKU TAK ŻEBY MOCNO TO ODCZUŁ.///
  „Kto twierdzi, ze problemem w Polsce sa Polacy ten oczywiscie ma zamiar ostatecznie w taki czy inny sposob pozbawic Polakow Polski.” Problemem w Polsce są NISKIE kary za dosłownie wszystko: pobicia, zabójstwa, dewastacje mienia, huligaństwo. Czyli za to wszystko co Polacy czynią Polakom. Oczywiście są też inne plusy zaostrzenia kar: będzie można mocniej 🙂 karać pijanych nagich Brytyjczyków bawiących w Polsce albo przygłupa z dawnej NRD, który przyjechał żeby wyrzucić worek śmieci do lasu.

 56. Przeclaw said

  #55.

  Jezeli jeszcze nie widziales, to obejrzyj film „Pianista” i porownaj tym co zrobil Spielberg, Marzynski, Lanzman, Styron itd.
  Dla mnie to wystarczy. Poza tym bylem swiadkiem jak odbierali go najwieksi klamcy swiata.

  Ma sie rozumiec, on to zrobil nie dlatego, ze jest Zydem, ale dlatego ze jest czlowiekiem.

 57. Przeclaw said

  cd.
  Tak naprawde, to nalezalo’by spytac Polanskiego dlaczego zrobil ten film. Ja tylko moge sie domyslac, ze jesli nie kazdy, to wielu ludzi ma potrzebe przekazania prawdy, i on nalezy do tej grupy.

 58. Agatka said

  Przeclaw!? Polanski przedstawil w „Pianiscie” tylko to jaki oficer niemiecki mial dobre serce dla zyda.
  W armi Hitlera bylo 150 tys zydow, moze ten „aniol” z filmu Polanskiego to wlasnie jeden z nich!

  ….ale z was „ziolka”!

  Jan Warszawa nie o zydach temat tylko o ziolach….szzzzzzzzzzz!

 59. Guła said

  To że Kraj jest europejskim wysypiskiem śmieci to wiedzą wszyscy oprócz wszystko wiedzących. Jak i to, że zaniedbanie, brud i smród jest młodszym bratem nędzy…
  No ale nie zamierzam spierać się, dla chcącego… i tak dalej.

  Polaczki płaca za wszystko. Wnoszą opłaty zdrowotne, płacą za ubezpieczenia społeczne, za wozdóch, za wywóz śmieci, za ścieki, na urzędników, za jeden Bóg wie co jeszcze. Ustalony mają podatek wysoko, na wysokości Rysów, ale jak wiadomo niczego to nie załatwia i będą te podatki co najmniej na wysokości Mont Blanc – światowość zobowiązuje jak powiada każden jeden rząd.
  Jest ta taksa, podatek i ZUS – traktowana tak jak za kurs w taksówce, wyjściowa, jak to określamy w kraju za „trzaśniecie drzwiami”. Ale żeby te wszystkie wynikające z wspomnianych opłat działania zadziałały, to należy niestety płacić od „przejechanego kilometra”. Znaczy apiać i apiać…

  Wszystkie te opłaty są rzecz jasna opodatkowane boć płaci się podatek od dochodów Brutto. Kiedy emerytom i rencistom od ich rent czy emerytur o wartości, czy na wysokości minimum socjalnego ustalonego jako wartość miesięczna środków higieny osobistej, każe się opłacać podatek – apiać – no to w efekcie nie mają delikwenci za co domyć się.
  Jak jeszcze, dajmy na to, przejedzą te dochody co nie daj Boże…no to problem daje się wyczuć, niekoniecznie rozumieć. Ale jak powiedziałem już, mogę się mylić…bo dla chcącego i tak dalej.
  Można tak nieustająco.

  Jak taki geszeft interesnych może się skończyć? Retoryczne pytanie.

 60. NOTOPOLEJ said

  Pani Ago,
  Mmsy w Polsce mozna kupic tu:
  http://www.galeriaezo.abc24.pl/default.asp?kat=-1&pro=502792
  Firma sprzedaje przez internet ale tez ma fizyczny adres co jest nie bez znaczenia.
  Sklep: galeriaezo.abc24.pl
  Właściciel: Bogusław Jasiewicz
  Nazwa firmy: MMS DISTRIBUTION POLSKA
  Mail: galeria.ezo@onet.eu
  Adres: 66-400 Gorzów Wlkp Walczaka 13 A/64
  Telefon: 512-656-631
  Fax: galeriaezo

  Osobiscie jeszcze nie kupilem ani kropli tego specyfiku ale duzo o tym wiem.
  Woda utleniona, nie ta 3% chemicznie stabilizowana, tylko ta produkowana do celow spozywczych (kupuje sie ja w 35% odczynie) dziala podobnie i jest bardziej dostepna.
  Mms, ogolnie mowiac, stosuja ludzie „przycisnieci do muru” powazniejszymi schorzeniami.
  H2O2 jest idealna profilaktycznie chociaz tez stosowana jest dozylnie (znam pare klinik)
  w leczeniu chorob tzw „nieuleczalnych”.

  H2O2 3% + Ocet 5% (pol na pol) zabija bakterie, grzyby, wirusy itp
  (stosowany z wielkim powodzeniem w Chinach do walki z tzw SARS m.innymi w butelkach z rozpylaczem do nosa)

 61. aga said

  Notopolej dziękuje

 62. Julka said

  Panu Gajowemu dziękuję za dobre słowo-:)Czasami mi się trafi.
  Całe zło wynika z tego, że korytowi nie myślą o Polakach i Polsce, ale załatwianiu sobie sprzyjających okoliczności do utrzymania status quo m.in. mnożenie urzędów i obsadzanie kierowniczych stanowisk swoimi. Obywatele są po to, by płacić podatki (i kary zaostrzone wg Jana_Warszawa) oraz wybierać wskazanych. W Polsce obywatele są dla rządu, a nie odwrotnie.
  Guła
  Zgadzam się z Panem. Doszło już do takich absurdów, że ludzie kapią wodę. Wiem to od administratora: ci, co mają wodomierze do wiadra kroplami biorą wodę, a licznik się nie kręci. Albo ci, którzy płacą za elektryczne lub gazowe podgrzewanie wody, kąpią się u przyjaciół i krewnych, którzy oddzielnie za wodę nie płacą, bo mają z kotłowni.
  Agatka
  Wczoraj zanurkowałam do książek o ziołach (Wróćmy do ziół, Leki z Bożej apteki,Apteka braci Bonifratrów)i myślę sobie wobec tych absurdalnych zamiarów komisarzy, że trzeba będzie wydzierżawić kawałek ziemi i zająć się uprawą.Wprawdzie można zioła zbierać, ale trzeba je znać. Tak czy owak jewrepejczycy strzelają gole do własnej bramki.Nie doceniają przeciwnika.

 63. NOTOPOLEJ said

  A tam! Drobnostka malusienka!
  Swoja droga wolalbym buziaka!!! To lepsze niz mms.

  Ten artykul warto przeczytac:
  „MMS nie jest lekiem, lecz naturalnym środkiem mineralnym wzmacniającym system immunologiczny. Chodzi tu o minerał, chloryn sodu – NaClO2, z którego pozyskuje się MMS. ”
  http://www.igya.pl//z_ostatnich_dni/mms_cudowny_suplement_mineralny_2.html

  W sklepie maja tez mms, stewie i inne

 64. Guła said

  No tak przecież trzeba o ziołach.

  Śp O. Czesław Klimuszko przekazał w swoich opisach o ziołolecznictwie rodzimym właściwie wszystko na temat ziół.

  Dr Podbielski i jego mikroelementy podbiły swego czasu Kraj. (TP-1 TP-2)

  Że przypomnę z własnego podwórka tylko te dwie znane osoby w Kraju.

  Medycyna zwana alternatywną to może być niezły geszeft a zapewne i jest.
  Wystarczy zakazać boć tej dziedziny nie da rady sprywatyzować.
  A po czasie zacząć przydzielać licencje.
  Aj waj czysty szał.

 65. Przeclaw said

  #58.

  Czy Aga i Agatka to ta sama osoba ?

  Wilm Hosenfeld, ktory uratowal Szpilmana jest postacia autentyczna. To bylo w ksiazce Szpilmana, czy zdaniem pani Polanski powinien to pominac? W Pianiscie jest dosyc scen przedstawiajacych prawdziwa atmosfere tego czasu oraz Polakow, ktorzy pomagali Szpilmanowi.

  Macie trudne zadanie p.Agatko, bo walczycie z prawda juz pare tysiecy lat i jeszcze nie udalo sie wam jej zabic.

 66. wet3 said

  @ Jan_W-wa
  Trudno mi zrozumiec czemu prowokujesz.
  Sczczegolnie to robisz gdy wymieniasz prawdziwego czerwonego padalca – Tuwima! Wsrod zyjacych polskich Zydow nie widze nikogo. Sposrod niepolskich Zydow najwiecej zrobil dla nas prof. Norman Finkelstein wydajac „Holocaust Industry”. Z niezyjacych mam w wielkim powazaniu dra Hirszfelda, H. Arendt oraz prof. Izraela Szahaka.
  PS – No to Torun doczekal sie u siebie antyrydzykowa, ktore zorganizowali Franciszkanie na Podgorzu przy parafii sw. Piotra i Pawla. Zydki az sie zapluly z radosci gdy sie o tym dowiedzialy.

 67. Jan_Warszawa said

  Ad.66 O Co Ci chodzi z Tuwimem, skrzywdził kogoś kiedykolwiek? Napisz jakie masz podstawy.

 68. Jan_Warszawa said

  A co niby takiego zrobił Tuwim ? p.s. Proszę o wpis osoby, które mają dużą wiedzę na temat Armii Krajowej. (Ja ciągle szukam patriotów polskich poch. żyd.) PROSZĘ WPISAĆ najsłynniejszych polskich akowców poch. żyd. z powstania ’44, którzy zawsze mieli świetną, nieskazitelną opinię patriotów wśród Polaków katolików z AK. Dziękuję!

 69. wet3 said

  @ Jacek_ z W-wy
  Albo jestes niedouczony, albo z Tuwimem rzniesz glupa. Konczylem szkole srednia gdy Tuwim – piewca komuchow zmarl. Otrzasnij sie i nie pisz glupot!!!

 70. Hendryxen said

  Ad 67 – Jan_Warszawa
  Panie Janie! Pan tak na poważnie czy żartuje? Ciągle pan szuka i znaleźć nie może. Są od pana więksi poszukiwcze. Oni szukają takich co nie tylko uratowali jakiegoś Polaka, czy nie oszukali choć mogli, ale zrobili cokolwiek pożytecznego. Nawet okres poszukiwań rozszerzono na całą historię Polski. I co? Marny rezultat, chyba na Berku Joselewiczu z paroma kompanami się zakończy. Mimo to mam nadzieję, choć nikłą, że może komuś np: panu, się uda.

 71. Jan_Warszawa said

  no ale co poza tym, że piewca: zniszczył kogoś, coś? Czy od tego pochwalania złej władzy stało się coś więcej,czy tylko zarabiał kasę?

 72. Guła said

  Uj tak; „leży jak Berek pod Kockiem” – wyjątki potwierdzają regułę.

  Przepadam za Tuwimem, odwrotnie niźli jego ziomkowie. No cóż, nie on jeden nabrał się na raj na ziemi. Ale że nikt nie był mu z krzywdzonych obojętnym za to bardzo mistrza Juliana szanuje. Jeden jest komuchem z przekonania, a drugi endekiem. Jeden i drugi jest z reguły koniunkturalistom. I tyle na temat Tuwima.

 73. Guła said

  To Jerzy Putrament ściągnął Tuwima ze Stanów dla podratowania prestiżu władzy komunistycznej. A kiedy mistrz Julian co i rusz podpadał tej władzy biegł do Jerzego P. padał przed nim na kolana, dosłownie, i błagał wołając ratuj moją głowę. Jerzy P. chełpi się tymi faktami w swoim „Pół wieku”

  „Szkoda papiera i atramenta
  dla Fajfera i Putramenta”

  Jerzy P. twierdził że ta fraszka powstała przed wojną ale do końca swego życia nie potrafił o niej zapomnieć. Nazywał ją Perfidna

 74. Guła said

  Nu, zaraz padnie pewnie Pilecki!
  Bratanek W. Pileckiego jest moim dobrym znajomym. Proponuje nie ryzykować strzału, panie Janie.

 75. Guła said

  Kiedy upokorzenie Polski na forum światowym a Polaków w Kraju przez naukowe instytuty osiąga apogeum rejwachu to ja sobie klikam o tu:

  i wszystko wraca na ziemię.

 76. gosc po raz pierwszy said

  do 65 —pan przeclaw powiedzial —- macie trudne zadanie pani agatko , bo walczycie z prawda juz pare tysiecy lat i jeszcze nie udalo sie wam jej zabic . — rozumiem ze tu wielu stalych uczestnikow posluguje sie w dyskusji kluczami , nie chce pana przeclawa urazic , ale tu z ktora prawda ta staruszka agatka walczy juz od kilku tysiecy lat .

 77. gosc po raz pierwszy said

  jak juz nie ma o czym , to sympatyczniej gdy pan notopolej w 63 wyslal do pani agi buziaka .

 78. Agatka said

  Przeclaw powiedział/a
  2009-10-30 (piątek) @ 15:26:19

  #58.

  Czy Aga i Agatka to ta sama osoba ?

  Przeclaw ja jestem Agatka , Aga jest troche starsza (zartuje, ale tylko ze starsza)
  jestesmy dwie rozne osoby.

  Pozdrawiam.

 79. Agatka said

  Julka!
  Agatka
  Wczoraj zanurkowałam do książek o ziołach (Wróćmy do ziół, Leki z Bożej apteki,Apteka braci Bonifratrów)i myślę sobie wobec tych absurdalnych zamiarów komisarzy, że trzeba będzie wydzierżawić kawałek ziemi i zająć się uprawą.Wprawdzie można zioła zbierać, ale trzeba je znać. Tak czy owak jewrepejczycy strzelają gole do własnej bramki.Nie doceniają przeciwnika.

  …….to nie takie proste, oni sie przepsowo juz przygotowali do kontroli produkcji zywnosci
  jesli nie wierzysz to wejdz na strone ….stop codex

  cytuje….

  Co to jest Codex i dlaczego nam nie pasuje
  Codex Alimentarius – w Polsce znany jako Kodeks Żywnościowy – to zbiór zasad które powinny nas chronić, a w rzeczywistości będą nas ograniczać począwszy od 2010 roku:
  – możliwe że żywność może być napromieniowana bez powiadomienia konsumenta (zob. zezwolenie FDA w USA na napromieniowanie)i – żywność może zawierać dodatki chemiczne oraz pestycydy, będąc nadal nazywana „żywnością ekologiczną”(zob. Zielona Księga w UE i złagodzenie przepisów dot. rolnictwa eko)
  – wszystkie zwierzęta przeznaczone na mięso możliwe, że będą musiały zażywać antybiotyki i hormony wzrostu
  -sprzedaż naturalnych witamin, suplementów mineralnych i ziół może być nielegalna, podobnie jak terapie naturalne stosujące te składniki (np.Kanada ustawa C-6 i C-51; UE dyrektywy dot. suplementów ).
  „Kodeks jest politycznym ekwiwalentem współczesnych dokumentacji toksykologicznych, ponieważ zatwierdza i promuje w międzynarodowym handlu żywnością wszystko łącznie z pestycydami, naświetlaniem, biotechnologią i syntetycznymi odpowiednikami substancji leczniczych i odżywczych preferując je od naturalnych substancji.”

  a tu jeszcze jeden link
  http://wolnemedia.net/?p=16957
  jeszcze dwa miesiace mozemy sobie o ziolach pisac i o witaminkach oraz mineralach…po 31 grudnia takie pisanie bedzie aktem terrorystycznym.

  nie chce Was martwic ale to faszyzm!

 80. Agateczka Calineczka said

  A mnie wcale nie szkoda ludzi ktorzy sami sobie winni iz dali sie jak owieczki poniesc do Unii Europejskiej.Chcielista to mata a teraz juz za pozno…bo jestescie pod okupacja i juz wam nic nie pomoze…zobaczcie jak latwo jest uzywac broni bakteriologicznej pod ‚postacia grypy’ na Ukrainie…mam nadzieje iz nasi Slowianie Bracia nie pojda tak ochoczo jak Wy pod jarzmo globalistycznej chalastry…
  Teraz tylko przygotujcie sie na eutanazje i wio…droga wolna do zasiedlenia naszych ziem slowianskich…przez ‚obcych’.
  Jestescie glupolami bo zniszczyliscie LPR jedyna partie co nie chciala wejscia do EU…to wasza wina i wy ponosicie za to kare teraz…
  nawet ziol do leczenia nie bedziecie mieli w sklepach ino tabletki od Merck’sa i ski…etc…

 81. Guła said

  Aga jest starsza …stopniem partyjnego salonowca?

 82. Cham Wiejski said

  Panie Guła… i znów Pan zaczynasz mendzić i judzić. Pan już inaczej nie możesz? W genach to?

 83. Guła said

  O hierarchii partyjnej nie słyszałeś Wiejski. Partyje z natury rzeczy są salonowe, znaczy elitarne.

  Ja to się zastanawiam dlaczego to Cham Wiejski na Gułe reaguje jak, za przeproszeniem, na Hannibala Lectera.

 84. Guła said

  Powinienem się obrazić!

 85. Guła said

  Z serii patriotyczni przyjaciele Polaków. Znaczy łaskawcy.

  „Kraj
  ODSŁUCHAJ
  AAA
  PAP, PH/06:30
  Naczelny rabin Polski stanął w obronie polityka PiS

  PAP
  „Gazeta Wyborcza”: Naczelny rabin Polski Michael Schudrich wstawił się w BBC za europosłem PiS Michałem Kamińskim.
  Schudrich zaznaczył, że Kamiński wprawdzie wstąpił do organizacji „otwarcie antysemickiej i neonazistowskiej”, ale jeszcze jako nastolatek z niej wystąpił. Dodał, że Kamiński jest przyjacielem państwa Izrael.

  Politycy rządzącej w Wielkiej Brytanii Partii Pracy przypominają, że Kamiński należał jako 17-latek do skrajnego Narodowego Odrodzenia Polski, a później, w dyskusji o zbrodni w Jedwabnem nie chciał, by Polacy przepraszali za nią Żydów. Część polityków i publicystów zarzuca więc Kamińskiemu antysemityzm.”

 86. PL said

  Z blogu „Grypa666”:

  Najbardziej opiniotwórcza gazeta w Polsce, “Rzeczpospolita” opublikowała dzisiaj artykuł, który może się stać przyczynkiem do zaniechania akcji przymusowych szczepień w Polsce.
  W artykule “Grypy teoria spiskowa” autorka, Maja Narbutt rzetelnie powołuje się na opinię prof. Marii Doroty Majewskiej, która jest zdecydowanie przeciw szczepieniom. Idzie jednak dalej i wymienia zakazane do tej pory w nie tylko polskich mediach nazwisko (poza tygodnikiem NIE, który opublikował jakis czas temu znakomity artykuł “Świnie szczepią ludzi”) Jane Burgermeister. Autorka pisze też o wpadce Baxtera z zatrutym materiałem szczepionkowym, wypadkiem pociagu w Szwajcarii oraz o kontraktach rządowych firm farmaceutycznych. Czyli to, o czym informowalismy juz od miesięcy! Rzeczpospolita z nakładem ponad 200 tysięcy oraz setkami tysięcy wejść na portal będzie byc może momentem przełomowym w publikacjach w Polsce na drażliwy temat szkodliwości szczepionek. Już 3 miesiące temu dowiedzieliśmy się, że polskie służby uważają, że temat szczepionek jest niebezpieczny. Teraz staje się on tematem numer jeden, i bardzo dobrze, bo afera szczepionkowa jest dowodem na to jak daleko posunięta jest korupcja wśród elit światowych.

 87. NOTOPOLEJ said

  Ukraińscy deputowani jedzą czosnek i uczą się, jak myć ręce. W ten sposób chronią się przed zachorowaniem na grypę. W stołówce Rady Najwyższej na każdym stole ustawiono miseczki z ząbkami czosnku. Jak informuje telewizyjny Kanał Piąty, deputowani jedli go nie tylko do obiadu, ale też do porannej kawy.

  http://www.polskieradio.pl/wiadomosci/michalki/artykul120009.html

  Oni chyba nie wiedza ze istnije „wspaniala” szczepionka i nalezy im jak najzybciej o tym powiedziec!
  …a jak wiedza to widocznie sa poczciwymi ludzmi i chca zeby wystarczylo dla kobiet ciezarnych i dzieci.

 88. kasiek said

  Unia chce po prostu doprowadzić do zwiększenia kupna leków , za niedługo zakażą nam uprawiać ziemię …. i nakażą żyć tak jak oni tego chcą. Chcą nas powybijać po prostu masowe zarazy , zakaz propagowania natury , wszystko wysterylizowane. UE to mafia trzeba stąd uciekać. Wszystkie ich działania mają za zadanie nas zgładzić,otępić

 89. andrzej said

  Czy od lat stosowane suplementy ,zioła i rodzimi producenci dobrej jakości i tanich suplementów i ziół mogą zniknąć z rynku ? Czytam ,że suplementy ,zioła muszą być badane a przecież są badane . Producenci suplementów i w różnej postaci ziół np. kropli , tabletek ,kapsułek , herbatek mają laboratorium , techników ,chemików i wyroby te są badane pod kątem zdrowotnym i aby komuś nie zaszkodziły . Mają podany skład ,dawkowanie ,ewentualnie przeciwwskazania np. nie stosować u dzieci ,kobiet w ciąży itd. Czy nie wystarczy monitorowanie laboratoryjne suplementów w kraju na deklarowaną zawartość suplementu . Komu zależy na podawaniu celowo złych rewelacji o jednostkowych suplementach w kontekście propagandowym do suplementów bezpiecznych ,znanych ,sprawdzonych ? Dyscyplinowanie suplementów polega na legislacji a za legislację trzeba dużo płacić i powstanie nowy twór oficjalny – leki . Uważam ,że skoro jest nacisk z zewnątrz urzędników z Unii Europejskiej to w Polsce powinien być okres przejściowy gdyż Unia nie naciska na nasze płace a na to – co ma być droższe . A płace jak wiadomo są niższe w Polsce niż w Niemczech ,Francji ,Włoszech ,Hiszpanii .Nie jest to żadną tajemnicą ,że refundacja leków w tych wymienionych państwach jest bardziej przyjazna lub większa . Na naszym poziomie lekozależności jest Rumunia , Bułgaria .Dlatego zmuszanie tych krajów do legislacji ziół,suplementów jest działanie na szkodę ludzi i nie dla dobra ludzi. Czy orędownicy legislacji ,jasności różnych suplementów ,ziół za wszelką cenę biorą pod uwagę różne argumenty,opinie . Każdy z nas ma rację w zależności od ” punktu widzenia w zależności od punktu siedzenia ” ale stosujący zioła ,suplementy zmuszony do ograniczonego wyboru produktów i kupowane za większe pieniądze może czuć się pokrzywdzony dla źle pojętego dobra dla niego i czyjegoś interesu .

 90. Krzysztof M said

  Co do zakazu ziół:

  Zioła jako produkt kolekcjonerski sprzedam! Zioła te absolutnie nie nadają się do spożycia! 😉

Sorry, the comment form is closed at this time.