Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Kamil o Wolne tematy (47 – …
  Ralal C. o Czy Rosja potrzebuje wartości…
  lewarek.pl o Wolne tematy (47 – …
  revers o Wolne tematy (47 – …
  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (47 – …
  revers o Wolne tematy (47 – …
  Adrem o Konfederacka praca u pods…
  Ola o Niech Czaskoski zakaże Marszu…
  Irek o Wolne tematy (47 – …
  Jacek o Wolne tematy (47 – …
  Bezpartyjna o Niech Czaskoski zakaże Marszu…
  Ella o Między politycznym eskapizmem…
  Adrem o Polacy są zadowoleni z rządu…
  UZA o Polacy są zadowoleni z rządu…
  Janek o Jak zabito mały ruchu graniczn…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

Europarlamentarzysta Nigel Farrage zganiony

Posted by Marucha w dniu 2009-11-26 (Czwartek)

Zapewne niewiele osób wie, iż w 1999 roku ustanowiono prawo, które stwierdza, iż wszelka krytyka Unii Europejskiej  jest nielegalna. Opiera się ono na decyzji Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości (European Court of Justice), sprawa nr 274/99. Celem Unii jest delegalizacja wszelkich partii politycznych, które zachowują sceptycyzm wobec jej poczynań, zwłaszcza zaś likwidacji państw narodowych.

Europarlamentarzysta, Brytyjczyk Nigel Farrage, znany jest z błyskotliwej i miażdżacej krytyki zarówno samej Unii, jak i konkretnych jej funkcjonariuszy. Bezlitośnie ujawnia ich dyktatorskie, by nie rzec faszystowskie zapędy, mające na celu stworzenie superpaństwa i pozbawienie państw członkowskich atrybutów suwerenności. Ujawnia machlojki i przekręty. Przypomina, iż osoby mające w Unii prawdziwą władzę nie są przez nikogo wybierane i przed nikim nie odpowiadają.

A zatem Farrage łamie „prawo” z 1999  roku. Dlatego też na początku tego tygodnia spotkała go reprymenda – i to ze strony nie kogo innego, niż przewodniczącego PE, Jerzego Buzka, któremu nie spodobał się zarówno „ton” wypowiedzi Farrage’a, jak i fakt, że ośmielił się skrytykować „ważne osobistości”.

Co powiedział Farrage? Nic, czego normalnie umysłowo rozwinięci ludzie nie mogą sami zobaczyć. Co było niezwykłe, to fakt, że słowa krytyki padły w do miejscu do krytyki nienawykłym i ją tłumiącym. Farrage stwierdził na przykład, że potrzeba było osiem i pół roku brutalnych nacisków, kampanii kłamstw i wielokrotnego ignorowania wyników demokratycznie przeprowadzanych referendów, aby wcisnąć ludziom Traktat Lizboński. O „prezydencie” Unii powiedział, iż jest tylko marionetką dla Barroso, ale że przynajmniej jest politykiem, którego ktoś kiedyś do czegoś wybrał – czego nie można powiedzieć o „ministerce spraw zagranicznych” baronessie Ashton. „W pewien sposób jest ona [Ashton – przyp. adm.] idealna do swej roli. Nigdy nie wykonywała żadnej pracy i nikt jej nigdy do niczego nie wybierał.”

Podczas wystąpienia Farrage’a Barroso cały czas niespokojnie się wiercił i czynił przedziwne grymasy. Inni „parlamentarzyści” usiłowali go zagłuszyć krzykami, tupaniem i oklaskami. Nikt nie zdobył się bodaj na jakiś słaby wysiłek skontrowania go przy pomocy argumentów.

Szumowiny pochodzące w ogromnej większości z narodu starszego i mądrzejszego wykazują (co zrozumiałe…) wielką drażliwość na punkcie krytyki ich faszystowskich, dyktatorskich metod. W Niemieckiej Rzeszy krytyków zabijano. W Unii – zabija się ich prawo do wolności słowa.

Warto przypomnieć, że Parlament Europejski nieustannie próbuje ograniczyć wolność Internetu, ze szczególnym uwzględnieniem blogów.

Wg. http://www.propagandamatrix.com

Komentarzy 25 to “Europarlamentarzysta Nigel Farrage zganiony”

 1. babetka said

  Buzek – protestanckie nic.

 2. PL said

  Ot, taka kukła wynajęta do firmowania swoją twarzą „parlamentu” europejskiego.

 3. Ryziel said

  To jest początek zamordyzmu w Unii Europejskiej.ZSRR-bis tylko nie strzelają w tył głowy chciaż?

 4. wet3 said

  Iscie stalinowski zakaz krytyki.
  A nasz gorliwy pionier Lo-Buzek zaczyna rozrabiac jak pijany zajac.

 5. lopek said

  Buzek to czeski grandziarz, więc zero zdźiwień. Ponadto klakierzy zwani parlamentarzystami dostają ogromną kasę po to aby byli grzeczni i posłuszni tym, którzy prowadzą Europę ścieżkami wytyczonymi przez Marksa, Lenina, Stalina i Hitlera. Wyczyny wspomnianych wyżej towarzyszy będą się jawic jako infantylne zabawy dobrze wychowanych chłopców w obliczu tego co czeka Europę a potem,jeżeli Bóg dpuści, całą Ziemię!!! W każdym razie budowa piekła na Ziemi trwa równolegle na wszystkich kontynentach a większośc ludzi nie ma o tym pojęcia i to dowodzi, że grasuje po Ziemi, niczym nie niepokojony szatan! Najwyższy czas gromadzic się wokół Jezusa Chrystusa i prosic Go dla ludzi o ponad diabelską moc!

 6. wet3 said

  @ Lopek (5)
  Buzek, podobnie jak Hadyna – byly szef zespolu „Slask”, jest etnicznym Polakiem z Zaolzia. Dziwie sie gdyz Zaolzianie to niezwykle patriotyczni Polacy. Ale ponoc czarne i parszywe owieczki musza sie znalezc wszedzie.

 7. gosc po raz pierwszy said

  Do 3 — Pan Ryziel powiedzial –„czy nie strzelaja w tyl glowy chociaz ? ” —– A czy Marks strzelal w tyl glowy komu .

 8. keram said

  @ 7
  Marks może nie , podobnie jak Hitler , ale ich uczniowie , wyznawcy tak, strzelali. Sądze ,że dowodów pan(i) nie zarząda.

 9. Dominik said

  Ustawa z 1999r – „nie jesteś z nami to znaczy że jesteś przeciwko nam”. To podobnie jak w KRK wprowadzono pojęcie nieomylności papieża. Krytyka bardzo niemile widziana. Swoją drogą ciekawe ile jest jeszcze „ustaw” o których nie wiemy, bo przecież mainstream nam tego nie przekaże.

  Farage umie przemawiać i niewątpliwie pionki typu Barosso, Buzek, nie dorastają mu do pięt. Swego czasu w podobnym tonie wypowiadał się Klaus. Na youtubie można znaleźć film, w którym ignoranckie buce w parlamencie europejskim go wygwizdali w pewnym momencie.

  Brakuje nam w kraju polityków na miarę Farage’a.

 10. mariusz jhb said

  Roznica miedzy ZSRR a EU

  W ZSRR nasi starsi bracia wymordowali 61 mln Rosjan. Polowa narodu. Polowa przezyla i moze kiedys Rosja sie odrodzi.

  W EU nasi starsi bracia wypracowali lepsza metode. Nazywa sie to GENOCIDE. Genetyczna eksterminacja. Sprowadzanie milionow emigrantow z trzeciego swiata , ktorzy maja srednio 4 dzieci ( Francja ). Europejczycy maja srednio 1.29 dzieci. ( Kaxde 30 lat jest nas o 40% mniej )
  Plus:
  aborcja ( mordowanie dzieci nienarodzonych )
  homoseksualizm,
  feminizm,
  multi kulti,
  eliminacja chrzescianstwa,
  eksterminacja kultur narodowych i wszelkich wartosci moralnych,
  calkowita eliminacja wolnosci slowa ( poprawnosc polityczna )
  itd.

  Za 300 lat nas juz nie bedzie, czyli nie bedzie nikogo kto moglby zagrozic naszym starszym braciom.
  Zostano tylko oni i Gowno , ktore stworzyli.

 11. mariusz jhb said

  Odnosznie „Gowna”
  Cecha charakterystyczna wszystkich krajow treciego swiata jest zapach Gowna.
  Ten zapach jest wszedzie i nikomu on nie przeszkadza.

 12. gosc po raz pierwszy said

  Do 8 Pan Keram —- Oczywiscie ze nie .

 13. Ja said

  A sądziłam,że tam – w tym kotle – są sami swoi. Zapewne kilka rodzynków się tam znajdzie; jestem w szoku!

 14. aga said

  Moze to gorzej ,ze nie strzelają.Bo tak ludzie by się szybciej ocknęli. A oni wola skrytobójczo. jak tylko pojawi się ktoś charyzmatyczny, niezalezny, odwazny i bezkompromisowy …
  Pim Fortuyn,Filip Adwent, Jorg haider. Zostaja tylko posłuszne tępe i skorumpowane marionetki.
  jestesmy jak ta żaba z książki Wojciecha Manna : jak się ja wrzuca do wrzątka to szybko z niego wyskoczy a jak się ją włozy do zimnej wody to siedzi spokojnie, mimo,ze ktos /une/ tę wodę systematycznie podgrzewaja.Zaba się nie spostrzeże kiedy tak czy inaczej zostanie ugotowana.

 15. Jacek said

  No coz, Brytyjczycy zdobyli sie na Farrage’a, ktory jest w stanie od czasu do czasu w kilku minutach wygarnac troche prawdy, trzeba obejrzec jego wypowiedzi pod adresem niejakiego brazowego (wyjatkowej kanalii nawet w tym towarzystwie). A my mamy buzka. Bo my „bojkotujemy” zamiast wolac mocnym glosem dokad go jeszcze mozemy wydac.

  To,ze Farrage jest upominany to znaczy,ze jedank zalazl im za skore. Jak mu by tak zupelnie pozwolic mowic to jeszcze gawiedz dojdzie do wniosku,ze mozna i zacznie miec jekies glupie pomysly. Tak wiec jednak brazowi nie sa swego tak do konca pewni.

  A jezeli chodzi o buzka to juz wielokrotnie pokazal co potrafi. Moze chodzic w parze dyszlowej np. z marcinkiewiczem. To jest nomenklatura jewropejskowo sojuza, czynownik zdolny jest do wszystkiego oprocz uczciwosci i honoru, te wartosci jego geny odrzucaja. Nia ma co miec zludzen. Wprawdzie w noc Bozego Narodzenia nawet bydlatka moga przemowic ludzkim glosem, ale jak widac do mowienia ludzkim glosem trzeba, o ironio, przynajmniej byc bydlatkiem.

 16. Brat Dioskur said

  Wczorajsze zachodnie TV podaly ,ze od Nowego Roku 10 tys. unijnych urzednikow dostaja 3,7% podwyzki swoich pensji!Oczywiscie zaplaci za to wszystko podatnik a urzedasy beda gorliwsze we wprowadzniu w zycie brukselskich fantasmagorii…

 17. NC said

  RE: #10 Mariusz Jhb

  „…Sprowadzanie milionow emigrantow z trzeciego swiata , ktorzy maja srednio 4 dzieci(Francja). Europejczycy maja srednio 1.29 dzieci. (Każde 30 lat jest nas o 40% mniej.)
  (…) Za 300 lat nas juz nie bedzie, czyli nie bedzie nikogo kto moglby zagrozic naszym starszym braciom.”

  Interesująca spekulacja, ale:

  Jeśli za 300 lat Europa stanie się muzułmańska, to nie bardzo widzę, jak może stać się częścią globalnego talmudystanu podporządkowanego starszym i mądrzejszym. W X i XI wieku cały Półwysep Pirenejski był jednym potężnym i prosperującym kalifatem. Zydzi byli tam tolerowani (podobnie jak katolicy), ale nie było mowy o tym, by rządzili. I co z tego kalifatu zostało?

  Obecne masy muzułmańskie wydaja się bardziej radykalne, więc niby jak pp. Rotshildowie zamierzają je podporządkować po opanowaniu Europy przez Islam?

 18. Rysio said

  Piłkarskie reprezentację Francji W 1959 roku i w 2009 roku.

 19. lanc3 said

  Mariusz ma rację.Zaludnianie europy to fakt.Rząd brytyjski zciąga ich hurtowo,dużo kolorowych z afryki,ale to różnej maści muzułmanie rozmnażają się jak króliki.Przyjeżdża taka rodzinka z 4 dzieci,dostają domek,zasiłek,a na 4 dzieci to sporo,jak jeszcze pan domu nie pracuje,a raczej nie pracuje to państwo rachunki zapłaci.Po jakimś czasie zgłaszają że się rozwodzą i nie mogą mieszkać pod jednym dachem,więc państwo da drugi,i niech spróbuje nie dać to już zastępy prawników czekają co by pozwać o dyskryminację.Nie dawno było w gazetach o biednym pakolu co był tak biedny że dostał sklep od rządu,a jak niech ma.Znajomy mówi że po przyjeździe do Anglii dostają 1000 funtów na zmianę klimatu.

 20. lanc3 said

  jeszcze dodam że będąc białym europejczykiem na mieszkanie trzeba czekać i nie ważne czy anglik czy polak.

  NHS czyli angielska służba zdrowia-gorzej niż w polsce,może i mają lepszy sprzęt,a i w szpitalu jedzenie sobie wybierzesz ale już medycy nie z tej ziemi;]Prawie sami Azjaci i murzyni jak chcesz dobrego lekarza to płać w prywatnej klinice,jeśli nie masz kasy zostaje ci pakistański doktor i paracetamol bo tym wszystko leczą.

 21. NOTOPOLEJ said

  Nigel Farage w akcji opisanej powyzej.
  Prymitywny zydoesbek nie potrafiacy wydakac normalnego zdania po angielsku pokazuje calemu swiatu ze zydostwo to prymitywne organizmy jak grzyby lub bakterie.

 22. Rysio said

  Hehehe….dobry ten link. Buzek miętoli i po angielsku i po polsku.

  Dlaczego nikt nie podpowie delegatom żeby zrobić hebrajski albo jidysz oficjalnym językiem Unii Europejskiej?

 23. Cham Wiejski said

  Jiddysh zostanie oficjalnym językiem UE, gdy (już wkrótce) spontanicznie zażądają tego narody europejskie poprzez swych demokratycznie wybranych przedstawicieli.

 24. NC said

  RE #7:
  I wtedy będzie dokładnie tak samo jak na tym kongresie obrońców pokoju opisanym przez Tyrmanda bodaj w 1954 roku – zjechali się „przedstawiciele” ponad setki państw z całego świata (większośc z nich tym samym pociągiem z Moskwy), ale wszyscy z nich porozumiewali się ze sobą bez tłumacza takim szwargotliwym narzeczem…

 25. Marucha said

  Re 24: Doskonałe!

Sorry, the comment form is closed at this time.