Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Klawy Cysorz o Drażnienie Ruskiego
  Sebastian o Idioci z UE – poszukując węgla…
  Boydar o Drażnienie Ruskiego
  Piotr B. o Drażnienie Ruskiego
  rycho08 o Drażnienie Ruskiego
  bryś o Znaczenie wojny w XXI wie…
  axel o Premier wzywa do wojny z …
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  Isreal o Drażnienie Ruskiego
  Anucha o Wolne tematy (38 – …
  wnikliwym okiem o Drażnienie Ruskiego
  Anucha o Drażnienie Ruskiego
  maxi o Drażnienie Ruskiego
  szary4aequitas o Co właściwie napisał Mora…
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 615 obserwujących.

Antysemityzm jako broń w walce o wyższość Żydów

Posted by Marucha w dniu 2010-02-02 (Wtorek)

Artykuł prof. Pogonowskiego nie jest nowy, ale wciąż jakby nabierał coraz większej aktualności. Słusznie przypomniał go nam jeden z gości naszej witryny – admin.

Dominacja rządu USA, przez lobby izraela, jest korzystna dla wywyższania się Żydów i dla żydowskiego ruchu roszczeniowego, którego jeden z ważnych działaczy, Gregg Rickman, został nominowany na szefa biura do spraw globalnego antysemityzmu przy departamencie stanu USA, w dniu 22go maja, 2006. Biuro to powstało na podstawie dekretu podpisanego przez prezydenta Bush’a, w dniu 16go października, 2004, jako „Akt Nadzoru Globalnego Antysemityzmu” („Global Anti-Semitism Review Act”). Pisze o tym Dr. E. Michael Jones, w miesięczniku „Culture Wars,” z października, 2006 roku, w artykule pod tytułem „Nawrócenie się Żydowskiego Rewolucjonisty” („The Conversion of the Revolutionary Jew”). Rickman wsławił się cześniej wymuszeniem około dwu miliardów dolarów od banków szwajcarskich, na rzecz żydowskiego ruchu roszczeniowego, za pomocą szantażu, polegającego na groźbie zablokowania działalności banków szwajcarskich na terenie USA.

Natomiast amerykańska „rządowa komisja Wolker’a,” wkrótce później, udowodniła, że pełna wartość depozytów w bankach szwajcarskich, Żydów zabitych przez Niemców w czasie wojny, była bez porównania niższa i wynosiła tylko 32 miliony dolarów [No i co z tego? Bedziemy liczyć jakieś marne pieniądze, gdy chodzi o śmierć milionów istnień żydowskich? -admin].

Antysemityzm był i nadal jest używany jakobroń w walce szowinistów żydowskich o wyższość Żydów nad nie-Żydami wogóle, a w szczególności nad Arabami i nad ludźmi broniącymi się przed Żydowskim ruchem roszczeniowym. Jak wiadomo żydowski ruch roszczeniowy, zorganizowanych radykalnych Żydów amerykańskich i izraelskich, żąda od Polski 65 miliardów dolarów, co jest swego rodzaju szczytem bezczelności, zważywszy kolosalne rozmiary zniszczeń w Polsce, ucierpianych z powodu obrony niepodległości Polski, przeciwko tyranii bolszewickiej w 1920 i przeciwko tyranii niemieckiej w 1939 roku. Trzeba pamiętać, że Polska poniosła kolosalne straty w obronie własnej niepodległości i co za tym idzie, w obronie wolności na świecie w czasie dwudziestego wieku, zwanego „wiekiem śmierci,” w którym zginęło ponad sto osiemdziesiąt milionów ludzi, głównie w ramach zbrodni komunistycznych w Rosji i w Chinach. Ofiary niemieckiego ludobójstwa Żydów przedstawiają około 3% ludzi zabitych w dwudziestym wieku.

Słowo antysemityzm powstało stosunkowo niedawno, w 1870tym roku, w Niemczech, dzięki człowiekowi nazwiskiem Wilhelm Mart, który uważał, że Żydzi są szkodliwi z powodu ich cech biologicznych. Wtedy antysemitą nazywany był człowiek, który gardził Żydami, ze względów rasowych, w przeciwieństwie do dzisiejszych czasów, kiedy antysemitą jest nazywany człowiek, któremu jakiś Żyd ma coś do zarzucenia.

Kiedy trockiści żydowscy, zwłaszcza w Nowym Jorku, w czasie upadku komunizmu, zaczęli nawracać się na radykalny sjonizm, stworzyli oni ideologię polityczną tak zwanego neo-konserwatyzmu. Ideologia ta nie miała nic wspólnego z konserwatyzmem, zachowała ona jednak z trockizmu program wojny permanantnej. Tym razem już nie o komunizm, ale niby o „liberalną demokrację.”

Skutki podboju w celu zmiany reżymu i narzucanie neokonserwatywnej wersji demokracji, widzimy obecnie w Iraku, gdzie zostało zabitych ponad 600,000 cywilów, od czasu najazdu na ten kraj przez wojska USA, według danych John Hopkins University i opublikowanych w piśmie naukowym „Lancet.”

Wielkim sukcesem politycznym trockistów, nawróconych na radykalny sjonizm, walczących o hegemonię Izraela „od Nilu do Eufratu,” w ramach globalnego imperium USA, było polityczne zdominiowanie przez radykalnych sjonistów amerykańskich ewangelickich kaznodzieji, wśród fundamentalistów protestanckich. Ludzie ci wierzą, że zwycięstwo wojsk Izraela nad Arabami, jest warunkiem koniecznym dla powrotu Jezusa na ziemię. Głosy oddane w wyborach w USA, przez fundamentalistów protestanckich, dały zwycięstwo partii republikańskiej i umożliwiło dwie kadencje neokonserwatywnego rządu Bush’a, mimo oskarżeń o nadużycia w wyborach prezydenckich.

Zdominowanie partii republikańskiej przez trockistów, nawróconych na radykany sjonizm, zupełnie zmieniło charakter tej partii, która przestała być partią zachowawczą, a natomiast stała się partią wojny, pobojów i astronomicznego zadłużania skarbu USA na wydatki wojenne i na kolosalne zyski przemysłu zbrojeniowego.

Biuro do spraw globalnego antysemityzmu przy departamencie stanu USA, którego szefem jest Gregg Rickman, sprecyzowało w dwunastu punktach jakoby typowe antysemickie poglądy. Ironią losu jest fakt, że poglądy zawarte w tych dwunastu punktach, często można czytać w pracach pisarzy żydowskich, krytycznych wobec programu i działania radykalnych sjonistów, włącznie z działaczamia żydowskiego ruchu roszczeniowego.

Tak więc punkty te stwierdzają:
1. że antysemickie jest jakiekolwiek twierdzenie, że mniejszość żydowska kontroluje rząd, media i międzynarodowe finanse oraz handel.
2. że antysemityzmem jest ostra krytyka Izraela.
3. że antysemityzmem jest krytyka byłych i obecnych przywódców Izraela
4. że antysemityzmem jest krytyka talmudu, kabały, literatury i religii żydowskiej
5. że antysemityzmem jest krytyka lobby Izraela i uległości wobec niej rządu USA
6. że antysemityzmem jest krytyka Żydów-sjonistów za popieranie globalizmu
7. że antysemityzmem jest krytyka Żydów z powodu ukrzyżowania Chrystusa
8. że antysemityzmem jest krytyka dokladności sześciu milionów ofiar Holokaustu.
9. że antysemityzmem jest krytyka Izraela jako państwa rasistowskiego
10. że antysemityzmem jest twierdzenie, że działa „konspiracja sjonistyczna.”
11. że antysemityzmem jest twierdzenie, że Żydzi wywołali rewolucję bolszewicką
12. że antysemityzmem jest krytyka jakiegokolwiek indywidualnego Żyda.

Dzięki tym sprecyzowaniom, biuro do spraw globalnego antysemityzmu przy departamencie stanu USA, klasyfikuje jako antysemitów autorów dzieł literatury światowej włącznie z Szekspirem, jak i z wieloma przywócami chrzescijańskimi, począwszy od Ojca Świętego Papieża Grzegorza IXgo, który w 1238 roku, potępił talmud jako tekst bluźnierczy i świętokradczy przeciwko Chrystusowi i Jego Kościołowi.

Znowu Żydzi, wyznawcy „kultu zagłady i zemsty” w tradycji „oko za oko, ząb za ząb,” perfidnie posłużyli się wyrażeniem „antysemityzm,” w walce o wyższość Żydów nad innymi ludźmi. Tak więc „antysemityzm” jest używany, nawet w ramach działalności departamentu stanu USA, jako broń w walce szowinistów żydowskich o wyższość Żydów nad nie-Żydami wogóle, a w szczególności, wyższości Żydów nad ludżmi broniącymi się przed żydowskim ruchem roszczeniowym.

Iwo Cyprian Pogonowski 2006-11-07
http://www.pogonowski.com

Komentarzy 25 do “Antysemityzm jako broń w walce o wyższość Żydów”

 1. lopek said

  Te powyższe 12 punktów to zdarzenia, powszechnie wiadome. Jednak aby wypunktować wszystkie bandyckie poczynania grandziarzy, to rzeczona lista musiałaby mieć nie 12 punktów a a co najmniej kilka tysięcy.

 2. 4Uonly said

  Mimo licznych „praw i ustaw” majacych zrobic z zydow nietykalne, swiete krowy, bez wzgledu na to jakich przestepstw sie dopuszca, „starsi i madrzejsi” maja wielki problem.

  Otoz kazdy kto czytal talmud, a kazdy goj (nie zyd) powinien obowiazkowo, wie ze zydzi nauczani sa ze goje to „bydleta z ludzka twarza”, a zydem jest tylko ten ktorego matka byla zydowka. Np: Pilsuder, Wojtyla (JPII) i wielu innych „polakow”.
  Definicja zyda wynika z obrad „medrcow syjonu” ktorzy doszli do wniosku ze ich kobiet upilnowac nie sposob, a one same czesto nie wiedza kto splodzil ich dzieci.

  Dlatego „starsi i madrzejsi” nie wyjasniaja ani kim sa dzieci z mieszanych malzenstw, ani benkarty wychowywane przez zydowskie malzenstwa, urodzone w wyniku, dosc nagminnych u zydowek, stosunkow pozamalzenskich. Poniewaz tego rodzaju „wypadki przy pracy” mialy miejsce od wiekow, czystosc rasy o ktora walcza obecnie niektorzy zydzi w izraelu zakazujac mieszanych malzenstw, jest proba walki z wiatrakami.

  I na tym polega dylemat ktorego nawet „najstarsi i majmadrzejsi” nie sa w stanie rozsuplac i co stawia ich na rowni z „najmlodszymi i najglupszymi” na tym ziemskim padole, a ich rase na rowni z „bydlem z ludzka twarza”. Smutny to wniosek lecz nieuchronny.

  Ciekawe ze problem ten rozwiazal polski poeta, w jednym z wierszy.
  Luzny cytat: „Jest ani zydem, ani polakiem ale na pewno strasznym, lajdakiem”, co dowodzi ze przewyzszal swoja madroscia „medrcow syjonu”.
  Tak to napisal slawny antysemitnik Adam Mickiewicz.

 3. Gmad said

  Prof Pogonowski napisał: „Kiedy trockiści żydowscy, zwłaszcza w Nowym Jorku, w czasie upadku komunizmu, zaczęli nawracać się na radykalny sjonizm, stworzyli oni ideologię polityczną tak zwanego neo-konserwatyzmu. Ideologia ta nie miała nic wspólnego z konserwatyzmem, zachowała ona jednak z trockizmu program wojny permanantnej. Tym razem już nie o komunizm, ale niby o „liberalną demokrację”.

  W rzeczywistości owa „liberalna demokracja”, to liberalna żydokomuna, co bez ogródek stwierdził w 1988 r. Adam Michnik. Otóż w sobotnio-niedzielnym dodatku „Plus Minus” do „Rzeczpospolitej” z 12-13.01.2008 r., kiedy wyszła w Polsce książka Grossa- „Strach”- historyk z IPN, Piotr Gontarczyk, opublikował artykuł pt. „Daleko od prawdy”. W artykule miażdży wszystkie antypolskie tezy Grossa, a między innymi tezę taką, że określenie „żydokomuna”, to wymysł endecki, nie mający nic wspólnego z rzeczywistością. Jako dowód Gontarczyk przytacza słowa Adama Michnika z „Powściągliwości i Pracy” nr 6/1988 r. (nie wiem, co to za czasopismo)- oto te słowa: „Środowiskiem, z którego pochodzę, jest liberalna żydokomuna w sensie ścisłym”.

  Liberalna żydokomuna różni się, jak sadzę, od komuny właściwej tym, że już nie wyrzyna się ludzi w łagrach i kazamatach, tylko w klinikach i gabinetach aborcyjnych, zanim się urodzą. Inwigilacja, co prawda, została ta sama (a przynajmniej ostatnio widzimy jej nawrót, choć nie pod pretekstem walki z „kapitalistycznym imperializmem”, a „islamskim terroryzmem”). Nawrót cenzury też jest, tyle, że nie pod nazwą „cenzura”, ale „poprawność polityczna”. Mamy też upaństwawianie banków i wielkich zakładów, np. samochodowych, co widać zwłaszcza w USA. Mógłbym podawać dalsze przykłady…
  To wszystko, co się teraz dzieje, to ciąg dalszy realizacji przez Żydów projektu Novus Ordo Seclorum, tylko innymi, nowoczesnymi metodami. To wszystko można teraz robić na Zachodzie bez użycia siły militarnej (czyli „liberalnie”), bo nie istnieją już elity mogące bronić Civitas Christiana (w Europie Środkowej i w Rosji zostały zlikwidowane fizycznie), a w Europie Zachodniej, Ameryce i Australii zostały wymienione bezkrwawo na „postępowe”, za pomocą rewolucji kulturowo-obyczajowych (moim zdaniem, tak to się ułożyło, bo katolicyzm i prawosławie są silniejszym oparciem przeciw Novus Ordo Seclorum, niż protestantyzm).

  Novus Ordo Seclorum i droga do niego, czyli tzw. Rewolucja, to nic innego, jak realizacja mesjanistycznych założeń Talmudu.
  Poniżej wklejam cytat ze strony http://piotrbein.wordpress.com (wpis z 17.10.2009 r.): „Ze swych badań dodam, że w planie Rotszylda z 1773 r. przechwyconym przez austriacką policję, napisano:
  “Celem jest ostateczny rząd światowy. Trzeba będzie założyć ogromne monopole, żeby nawet największe majątki gojów* zależały od nas do tego stopnia, że pójdą na dno wraz z kredytem swoich rządow w następstwie wielkiego uderzenia politycznego. Stosuj wojnę gospodarczą. Obrabuj gojów z nieruchomości i przemysłu przez wysokie podatki i nieucziwą konkurencję. Spraw, żeby goje niszczyli się nawzajem, żeby został tylko proletariat i trochę milionerów oddanych naszej sprawie oraz dość policji i wojska dla ochrony naszych interesów. Nazwij to Nowy Porządek Swiata (NWO). Powołaj Dyktatora”. Odnoszę wrażenie, że ten plan, właśnie teraz wchodzi w fazę finalnej realizacji i wkrótce wszyscy będziemy niewolnikami Żydów, jeśli już nie jesteśmy.

 4. Janek39 said

  Biedna ta Polska. Ma bowiem dwa kilkusetletnie problemy. Katolików i Żydów. Kler katolicki, który stworzył Polskę kościelną, nabełtał ludziom w głowach. Reżim katolicki panując nad motłochem wmówił czarnej masie, że jak Polak to katolik i nazwał to patriotyzmem. Ciemny naród to kupił i będzie jeszcze tak długo bo reżim trzyma społeczność za pysk. Szkolnictwo, a i pęd do wiedzy w narodzie coraz słabsze (nie mylić z pędem do zdobywania „papierka”) to i naród nie będzie bardziej światły i otwarty na świat. Polak przed szkodą i po szkodzie wiadomo jaki.
  Antysemityzm był i nadal ma się dobrze. Spór z Żydami to spór dwóch religii, a obie mają za ojców Żydów. Zawiść – to jedna z najsilniejszych ludzkich emocji – a tej w Polsce nigdy nie brakuje. Jest doskonałą pożywką dla antysemityzmu. Żydzi żyjąc w diasporze starali się zachować swoją odrębność. Nie mając własnego państwa mogli to robić poprzez religię, aby nie dać się zasymilować społeczeństwu w którym przyszło im żyć. Taka postawa, ta zaznaczona różność Żydów, nie pozostała bez wpływu na powstanie niechęci społeczeństwa, która przerodziła się w antysemityzm. A co ważne, antysemityzm stawał się spoiwem dla społeczności żydowskiej i jeszcze mocniej ich odgradzał. Społeczność żydowska tworzyła zamknięty świat i nadal będzie go utrzymywać, bo to daje szanse utrzymania elitarności, bo jak wiadomo masówka zawsze prowadzi do spadku jakości. Żydzi są zainteresowani podtrzymywaniem antysemityzmu! Jest dla nich jak nośna fala.

 5. Realista said

  4Uonly

  Jesli cytujesz to poprawnie.

  To napisal Mickiewicz o neoficie Czynskim:

  Pół jest żydem, pół polakiem,
  Pół cywilnym, pół żołdakiem,
  pół jakobinem, pół żakiem,
  Lecz za to całym łajdakiem.

 6. Realista said

  Janku 39

  To ze Polska jest biedna to sie z toba zgadzam. Natomiast widze ze nie masz pojecia dlaczego.

  Kler Katolicki (ten prawdziwy) byl w historii Polski i calego swiata najwiekszym dobrodziejstwem ludzkosci. Dal podstawy moralne ludzkosci. To nie kler Katolicki nabeltal ludziom w glowach. To bylo celowo robione przez wrogow Kosciola, ktorzy sie podawali za kler, a po cichu sluzyli szatanowi (talmud) – kler ktory byl piata kolumna.
  Kosciol Katolicki przez milenia walczyl mniej albo badziej skutecznie z penetracja zydowska w Kosciele. Jesli jestes niewierzacy albo praktykujacy inna religia to jest twoja sprawa ale nie obwiniaj Kosciola za to co nie jest jego wina.

  Widze rowniez, ze nie znasz ani prawdziwej historii Polski oraz przyczyn jej upadku ani historii Kosciola.

  Pomysl o jednym: jesli zabraknie ludziom wiary w Boga to co im pozostanie? Czy uwazasz ze wiara w Federal Reserve Bank wypelni ta luke? Czy chcesz aby Talmud albo Federal Reserve Bank ustanawial zasady moralne?

 7. lopek said

  W obliczu nowej religii, jaką jest wojujący ateizm, który niszczy chrześcijaństwo a więc ruguje Jezusa Chrystusa z ludzkich serc, likwiduje prawdę, dobro i zło – przypisywanie wszelkiego zła chrześcijaństwu i jego kapłanom to jakaś grandziarska aberracja! Człowiek bez Boga stanie się tylko ssakiem z grupy naczelnych, do czego usilnie dążą grandziarze, ubrani w ubranko, wojującego ateisty. Nie trzeba być filozofem, aby być pewnym, że z chwilą zabrania człowiekowi praw ustanowionych przez Boga, grandziarze ustanowią swoje prawa i według owego prawa, mogą mordować, kogo zechcą, czy zrobić z ludźmi co zechcą!
  To nie są żarty, przecież ludzkość podobną gehennę przechodziła w ubiegłym wieku!
  Obecnie jesteśmy w przededniu potworności, których świat jeszcze nie widział, chociaż widział już tak wiele!

 8. kiboshon said

  Biedna ta Polska, Janku39

  Zgadzam się prawie ze wszystkim poza jednym. To nie jest wojna religijna, to walka z niesprawiedliwością. Zawiść nie ma tu żadnego znaczenia. Wystarczy posłuchać czarnych kaznodzieji by zrozumieć żal czarnych mieszkanów gett. Odnośnik jest dla znających angielski, a zwłaszcza dla miłośników muzyki. Kazanie to wygłosił Khalid Muhammad w 1st AME church w Los Angeles, w 1994 roku.

 9. Karmen said

  ad. 2 – powołujesz się na Adama Mickiewicza, a ja na stronie http://www.ptta.pl – strona powszechnej encyklopedii filozoficznej, wydanej pod kierunkiem i z inicjatywy o.A.Krąpca wyczytałam, odnośnie A.Mickiewicza:
  ” MICKIEWICZ ADAM BERNARD – poeta, dramaturg, tłumacz, filolog klasyczny,
  historyk literatury, wykładowca literatur słowiańskich, działacz społeczno-polityczny,
  publicysta, ur. 24 XII 1798 w Zaosiu na Ziemi Nowogródzkiej
  (wówczas w zaborze ros., obecnie Białoruś), zm. 26 XI 1855 w
  Konstantynopolu (Turcja).
  M. pochodził z drobnej szlachty pol.; ojciec, Mikołaj, był komornikiem
  w Mińsku i adwokatem w Nowogródku, matka, Barbara z domu Majewska,
  była córką ekonoma.”

  Zgodnie z tym co podaje Giertych oraz wielu innych pisarzy i publicystów okresu przedwojennego nazwisko Majewski – to żydzi ochrzczeni w miesiącu maju.
  Zapytuję zatem: czy matka Adama Mickiewicza była z żydów czy nie ?

  Skąd wiesz, że matka JPII była żydówką ? Podaj źródło albo nie pisz czegoś czego nie jesteś pewien.

 10. PL said

  Żydem był nie tylko Mickiewicz, ale także Słowacki, Krasiński i Chopin.

 11. Tomasz said

  Historyk z Manchesteru twierdzi, że papież Jan Paweł II był Żydem.

  Yaakov Wise zajmujący się badaniem pochodzenia ze strony matki Karola Wojtyły, doszedł do wstrząsających wniosków.

  Wise, badacz historii i filozofii ortodoksyjnych Żydów, twierdzi, że matka, babcia oraz prababcia papieża były prawdopodobnie Żydówkami i pochodziły z małego miasta niedaleko Krakowa.

  Przed wybraniem na papieża, Wojtyła był księdzem i głównym arcybiskupem w jednym z polskich miast.

  Wise mówi: „Zgodnie z ortodoksyjnym judaizmem, tożsamość żydowska jest przekazywana przez matczyny ród. Widziałem fotografię matki papieża i pokazałem ją ludziom, którzy nie wiedzieli kim ona jest. Wszyscy stwierdzili, że wygląda jak Żydówka. Więc zacząłem prowadzić więcej dochodzeń na temat jej przeszłości.”

  Chociaż Wise wierzy, że ojciec papieża był polskim gojem, twierdzi, że matka JP2 Emilia Kaczorowska była Żydówką oraz córką Feliksa Kaczorowskiego, biznesmena z Bielska-Białej. Kaczorowski to powszechne nazwisko wśród europejskich rodzin Żydowskich.

  Matka Emilii, babcia papieża nazywała się Maria Anna Scholz. Scholz czy Schulze to nazwisko także powszechne wśród Żydów, tak jak Rybicka czy Rybak, które jest nazwiskiem prababki papieża Zuzanny.

  Wszystkie te nazwiska, czy ich odmiany pojawiają się na nagrobkach starego Żydowskiego cmentarza w Bielsku-Białej, również nazwisko matki Feliksa Urszuli Malinowskiej. Wise mówi: „Pochodzenie papieża było badane przez amerykańskich historyków. Jednak nikt nie badał (jego) rodowego nazwiska dzięki żydowskiej społeczności, dlatego jako żydowski historyk mam dostęp do informacji, do których dostepu nie ma żaden nie-żydowski historyk.

  Nie wysuwam żadnych ostatecznych wniosków, ale jest dużo szczególowych dowodów, że papież był Żydem.

  Matka papieża odłączyła się od żydowskiej społeczności i przeszła na katolicyzm. Jej dzieci urodziły się i wychowały jako katolicy, a papież był ochrzczony. To by mogło wyjaśniać, dlaczego papież ukrywał się przed nazistami w listopadzie 1940r.

  Gdyby był czystym etnicznie Polakiem, nie byłoby to potrzebne.

  To również tłumaczyłoby, dlaczego papież szczególnie pragnął polepszyć stosunki między KrK a Żydami.”

  Riazat Butt

  O babce JPII Scholtz pisal w „Nowotwory Watykanu” Henryk Pająk.
  a o Katzach pisal tu niedawno Toronto.

 12. 4Uonly said

  ad. 9

  Gdybym nie byl pewien to bym napisal „prawodopodobnie”.
  Pochodzeniem ludzi pretendujacych do, lub u wladzy, trzeba sie intersowac.
  Durniom to wisi, bo oni sa doskonale oswieceni przez „merdia” i dlatego maja takie wspaniale „rzonty” i „jelyty” jakie maja.
  Nawet czytacze GW-na, z odrobina inteligencji, mogli wydedukowac pochodzenie Wojtyly po jego smierci z artykulu TW Czajkowskiego p.t. „Papiez zydow”.
  Zacznil czytac ksiazki (wpis 11.), sprawdz anglojezyczne strony o Wojtyle, szczegolnie zydowskie, i pofatyguj sie do archiwum GW-na skoro uzywasz internet.

 13. Machaj said

  A ja mysle, ze Zydem sie staje przez wychowanie, a nie urodzenie.

 14. Cham Wiejski said

  Re 13: to prawda… ale są też znane przypadki, gdy osoba wychowana po katolicku i nie znająca swego żydowskiego pochodzenia, w pewnej chwili dowiaduje się o nim. I co się dzieje? Ano opada z niej w bardzo szybkim tempie wychowanie, a następuje powrót do żydostwa.

 15. Realista said

  Re.10

  Drogi PL,

  Zapomniales o Koperniku. To byl zyd z Torunia.

 16. Realista said

  Pani Karmen,

  Niech pani spojrzy na pogrzeb Wojtyly oraz fotografie jego zwlok w trumnie. Ten pochowek odbyl sie wedlug bardzo starej tradycji ale niestety nie bardzo katolickiej i to w samym Watykanie.

 17. Guła said

  „Prawdopodobnie”, „być może” itp – na takie określenia w żydowskich kwerendach miejsca nie ma.

  Blaga!

 18. PW said

  Lepiej poczytajcie komentarze na dole:
  http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3840185,00.html

 19. GoodAmerican said

  Yep, U.S. americans live in what used to be the bastion of freedom in the world…but its now owned and controlled by zionist liars, murderers and thieves…. and now, anyone of U.S. who manages to figure this fact out have an official U.S. gov’t agency sneaking around our business…it happens to say in the U.S. Constitution „govt shall make No Laws pertaining to any one group”…but the zionist are above the law here and every where else in this world, aren’t they….lol, they dont wonder why we’re getting upset, They Know Exactly Why!…lol!….Peace to All in the World, in spite of the zionists.

 20. Julka said

  ad/11
  Jest faktem, że żydy w razie wątpliwości przywłaszczają sobie znane lub wybitne osoby, zamilczają natomiast wyrodne jednostki, co do których pochodzenia nie ma wątpliwości. Zydom raczej nie należy wierzyć. Ów Wise twierdzi, że matka papieża „odłączyła się” od społeczności żydowskiej. Ciekawe, że zydówka babka wysłała dziecko do katolickiej szkoły i onego Wisego historyka to nie dziwi.

 21. Julka said

  W święto purim zydzi urządzają festyn nienawiści do tych, których uważają za wrogów. W synagogach wrzeszczą, przeklinają zamordowanego podstępnie Hamana i jego 10 synów, przygotowują posiłki symbolizujące zemstę i skrzepłą krew, zydówki lepią uszy Hamana.Te obrzędy mówią o nich wszystko:
  http://grypa666.wordpress.com/2010/02/05/28-2-2010-r-swieto-purim/#comments

 22. veri said

  Miodzio ? : http://www.youtube.com/watch?v=y3gKcpeFCb4&feature=player_embedded

 23. Vislava said

  Jesli wszyscy zgadzamy sie, ze Zydzi wykorzystuja „antysemityzm” by kreowac mit o swojej „wyzszosci” wiec po co pomagac im w tym — najlepiej ignorowac ich, robic swoje, miec oczy i uszy otwarte i nie znizac sie do ich poziomu. To najlepsza metoda.

  Nie wiem czy matka papieza byla zydowka…. jesli byla nia, to sam fakt, ze zerwala z zydostwem swiadczy o dorastaniu jej swiatopogladow. Jesli juz, to nalezy jej sie uznanie. Trudno byloby przeciez posadzac ja o to, ze przeszla na katolicyzm aby robic krecia robote….to graniczyloby ze skrajna juz, wrecz niezdrowa podejrzliwoscia.

  Niemniej fakt pozostaje faktem, ze papiez byl bardzo „dialogowo” nastawiony w stosunku do Zydow. Mysle, jednak ze NIE jest to wplyw „kreciej roboty” jego matki Zydowki, ktora NIGDY nie wiedziala, ze jej syn zostanie papiezem….. ale czysto emocjonalne podejscie papieza do „Zydow jako starszych braci w wierze.” Niewykluczone, ze jego milosc do matki miala duzy wplyw na takie podejscie…. trudno nawet powiedziec czy sam papiez wiedzial o tych rzekomych zydowskich korzeniach swojej matki… i na ile utozsamial sie z nimi….

  Innym faktem jest, ze papiez tez przyjaznil sie z ks. Tischnerem i czesto cytowal go….

  Solidarnosc pol-Zydow, podwujnie przeswiadczonych o slusznosci swojej drogi: jako Zydow i jako Chrystusowcow????

  Nas POLAKOW, szczerze mowiac te wszystkie emocjonalno-religijne zawilosci NIE powinny bynajmniej obchodzic, nawet jesli dotycza one papieza. Dla nas POLAKOW wazne jest tylko jaki wplyw osoby te maja na losy POLSKI i POLAKOW.

  Jesli papiez-Polak nagle cierpi na swoje pochodzenie – nawet jesli nie ma w tym winy jego matki Zydowki – i swiadomie lub nieswiadonie, na tle religijnym lub czysto emocjonalnym, moca swego urzedu wywiera pietno „zydowskie” na kulturze POLSKIEJ to jest to zjawisko negatywne, zbyt kosztowne dla narodu polskiego….i jest potencjalnie niebezpieczne….

  Jako POLACY mamy obywatelski obowiazek widziec rzeczy takimi jakimi sa i nazywac je po imieniu.

 24. Vislava said

  >>>Dominacja rządu USA, przez lobby izraela, jest korzystna dla wywyższania się Żydów i dla żydowskiego ruchu roszczeniowego, którego jeden z ważnych działaczy, Gregg Rickman, został nominowany na szefa biura do spraw globalnego antysemityzmu przy departamencie stanu USA, w dniu 22go maja, 2006.<<<

  A kogo lepiej dac na to stanowisko jak nie Zyda?
  Anglosasa, aby Zydzi mogli narzekac, ze nie zwalcza sie "antysemityzmu" z naleznym poswieceniem?

  W USA wybrano tez na prezydenta kraju syna Afrykanczyka, ktory nigdy nie byl obywatelem amerykanskim – po to aby przecietni Amerykanie mogli myslec o sobie, ze sa cywilizowani i ze rasizm nie jest obecny w ich kraju.

  Rzad amerykanski nie przejmuje sie za bardzo etyka czy sentymentami – robi to co jest politycznie uzasadnione….. udowodniono to juz niegdys w Jalcie….pozniej w latach 1990ch kiedy pojawily sie glosy, ze upadek komunizmu byl zasluga Gorbaczewa…..

  Anglosasi sa przewrotni i NIE sa godni zaufania…..cos takiego jak uczciwosc polityczna i ekonomiczna na zachodzie nie istnieje.

  Panuje prawo silniejszego.

  Szlachetnosc, rzetelnosc istnieja tylko na papierze….sa dobre w przemowieniach by dobrze wygladac w oczach przecietnego smiertelnika.

  To ze USA sa otwarcie pro-zydowskie nie jest tajemnica. Jest to poparcie nieco udawane dla celow politycznych, ale to tez swiadczy o (niskiej) kulturze politycznej USA.

 25. Vislava said

  >>>Zdominowanie partii republikańskiej przez trockistów, nawróconych na radykany sjonizm, zupełnie zmieniło charakter tej partii, która przestała być partią zachowawczą, a natomiast stała się partią wojny, pobojów i astronomicznego zadłużania skarbu USA na wydatki wojenne i na kolosalne zyski przemysłu zbrojeniowego.<<<

  Wynika to po czesci z faktu, ze glowna baza republikanow to religijni fundamentalisci, szczegolnie poludnie kraju.

  Sa to fundamentalisci skladajacy sie glownie z Babtystow.
  Amerykanscy Babtysci maja to do siebie, ze wierza z fanatyczna wiara, slowo w slowo, w Pismo Swiete. Takze w to, ze kazdy kto nie wierzy w Biblie slowo w slowo nie pojdzie do nieba – wiecej, napewno pojdzie do piekla. Ci ludzi nie tancza i nie sluchaja piosenek, sa bardzo konserwatywni. Patrzac przez polski pryzmat, sa dosc zacofani jesli chodzi o styl i tryb zycia: sama praca i obowiazki.

  Jesli Babtysci mimo wszystko wywieraja tak wielki wplyw na polityke amerykanska, to dlatego ze stanowia spora baze elekcyjna. Ale przede wszystkim dlatego, ze sa naturalna przeciwwaga dla skrajnie liberalnej polityki demokratow, ktorzy popieraja aborcje, homoseksualizm i inne schorzenia naszej cywilizacji.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: