Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  AQQ o MO Rosji: w ciągu 24 godzin po…
  Sebastian o Wolne tematy (38 – …
  UZA o Drażnienie Ruskiego
  ! o Drażnienie Ruskiego
  Andzia o Wolne tematy (38 – …
  Marucha o Wolne tematy (38 – …
  w o Drażnienie Ruskiego
  Sebastian o Pat Buchanan przeciwko Finland…
  ! o Wolne tematy (38 – …
  Piotr B. o Drażnienie Ruskiego
  Marucha o Drażnienie Ruskiego
  UZA o Norman Finkelstein: Rosja ma h…
  Dw1278 o MO Rosji: w ciągu 24 godzin po…
  Sebastian o Drażnienie Ruskiego
  Tadek o Drażnienie Ruskiego
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 615 obserwujących.

Leśne obserwatorium – 2010-02-11 c.d.

Posted by Marucha w dniu 2010-02-11 (Czwartek)

USA ostrzegło Wielką Brytanię, iż ich wzajemne, za przeproszeniem, stosunki doznały uszkodzenia na skutek werdyktu brytyjskiego sądu. Sąd ów uznał, iż więzień Guantanamo, Binyam Mohamed, był torturowany na polecenie władz amerykańskich, o czym wiedziały również brytyjskie służby bezpieczeństwa MI5. Z mowy strony amerykańskiej wynika, iż udzieliła ona Brytyjczykom pewnych poufnych informacji, które zostały wykorzystane niezgodnie z oczekiwaniami Amerykanów i, co gorsza, ujawnione przez sąd.
http://www.dailymail.co.uk/news/article-1249881/Binyam-Mohamed-Miliband-forced-release-secret-MI5-torture-files.html

Liban ostrzega, iż sytuacja w regionie staje się niebezpieczna. Izraelskie samoloty codziennie naruszają bowiem libańską przestrzeń powietrzną. Izrael twierdzi, iż loty takie są konieczne dla monitorowania poczynań Hezbollahu. W ubiegłym tygodniu Syria oskarżyła Izrael o próbę wywołania nowej wojny na Bliskim Wschodzie. Miłujące pokój państwo izraelskie, z nieznanej przyczyny, ma wokół siebie samych wrogów.
http://www.msnbc.msn.com/id/35326282/ns/world_news-mideastn_africa/

Tymczasem kongresman Dennis Kucinich rozgłasza, iż Izrael nie tylko dąży do wojny na Bliskim Wschodzie, ale że odbędzie się ona za amerykańskie pieniądze i przy pomocy amerykańskiego uzbrojenia. Co więcej, nie istnieje żadna kontrola nad tym, jakie rodzaje broni są przekazywane Izraelowi. No bo co, Żydzi Żydów mają kontrolować?

Zaś premier Izraela Bibi Netanyahu, znany z ideologii „My mamy zawsze rację, a oni nigdy” nawołuje „międzynarodową społeczność” aby nałożyła „wyniszczające sankcje” na Iran, które zmuszą go do porzucenia swego kontrowersyjnego planu nuklearnego. Jak wiemy, uzbrojenie nuklearne Izraela (oraz pogróżki, iż mają rakiety wycelowane we wszystkie większe miasta Europy na wypadek, gdyby się zawiedli na jej poparciu), kontrowersyjne nie jest, gdyż służy pokojowi. I tylko jeden Iran nie chce podporządkować się planom pokojowym Izraela.
http://en.rian.ru/world/20100210/157828120.html

I konkluzja: jest doprawdy wielką ironią losu, iż przyjazne światu i pokojowo nastawione państwo Izrael jest w taki czy inny sposób wmieszane we wszystkie wojny, jakie toczą się na świecie i nie potrafi ułożyć sobie od 1948 roku stosunków z podłymi bez wyjątku wszystkimi sąsiadami.

Porozumienie Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych (POKiN) w Krakowie wystąpi z apelem do najwyższych władz polskich, by w nadzwyczajnym trybie prawnym doprowadzono do degradacji gen. Wojciecha Jaruzelskiego. Kombatanci wyrażają zniecierpliwienie przeciągającymi się procesami, które do tej pory nie doprowadziły do wymierzenia sprawiedliwości człowiekowi odpowiedzialnemu m.in. za wprowadzenie stanu wojennego w grudniu 1981 roku.

Zmarł policjant, który został kilkakrotnie ugodzony nożem na przystanku tramwajowym na warszawskiej Woli. Funkcjonariusz, który przebywał na urlopie, zareagował na chuligański wybryk 18-latka. Interwencja okazała się tragiczna w skutkach. I jak tu nie zatęsknić za komuną, kiedy to zabójstwo milicjanta było bez dyskusji karane czapą?

Parlament Europejski przegłosował wczoraj raport belgijskiego deputowanego Marca Tarabelli z Komisji Praw Kobiet i Równouprawnienia postulującego sięgnięcie po międzynarodowe instrumenty nacisku w sprawie legalizacji aborcji we wszystkich krajach Unii Europejskiej. A przecież nasi mężykowie stanu aż się zapluwali, krzycząc że Unia NIGDY nie będzie się mieszać do kwestii moralno-etycznych poszczególnych landów.

Dlaczego wcale nas nie zdziwiło, że węgierski Żyd udający Francuza, N. Sarkozy, okazał się być masonem? Zdziwiło by nas, gdyby nie był. To samo możemy powiedzieć o pewnym kenijskim mulacie udającym Amerykanina, co to się urodził na Hawajach.

A Julia Tymoszenko, udająca słowiańską rusałkę (zwrot zapożyczony od jednego z naszych czytelników), oczywiście nie uznała wyników wyborów w których zwyciężył Janukowicz, nie chce opuścić swego stołka premiera a nawet grozi wyprowadzeniem swych zwolenników na ulice.

Komentarzy 14 do “Leśne obserwatorium – 2010-02-11 c.d.”

 1. Isreal said

  jak zwykle OK.
  Co trochę niepokoi.

 2. Julia nie chce się poddać? Czyżby tak sama ze siebie uznała, że nie może się pogodzić z tym, że przestała być duszeńką Amerykanów – czy też może jednak Amerykanie postanowili jeszcze trochę powalczyć (oczywiście, cudzymi rękami) a przynajmniej pomieszać ruskim szachistom nieco szyki?

 3. Julka said

  Lepper i Łyżwiński zostali bezwarunkowo skazani: pierwszy na 2,5roku drugi na 5 lat.Niejaka Krawczyk „dorobiła” się już w Londynie własnego mieszkania i ma dobrą pracę (podobno tam gdzie Kaziu M. Władza pełną garścią korzysta z prerogatyw i ma w nosie wyborców, którzy zagłosują na odpowiednio wypromowanych medialnie. Demokracja zresztą tak okrzepła, że nieważne jak głosują…

 4. lopek said

  Moje motto w kontekście eurokołchozu to:
  PO FUZJI KOMUNIZMU Z FASZYZMEM, OBJAWIŁ NAM SIĘ EUROKOŁCHOZ, GDZIE NIELUDZKIE WYCZYNY STALINA I HITLERA, BĘDZIEMY POSTRZEGAĆ JAKO, INFANTYLNE ZABAWY, DOBRZE WYCHOWANYCH CHŁOPCÓW!
  Uwaga! Nie robi się terroru aby wywołać rewolucję ale robi się rewolucję aby wywołać terror. Właśnie jesteśmy świadkami następnej rewolucji a potem już tylko terror!
  To nie są żarty!

 5. PL said

  Eeee tam…. 99% naszego dzielnego narodu powie, że to tylko jakieś „teorie spiskowe”.

 6. Najgorsze jest to, że przed terrorem Stalina czy Hitlera można było gdzieś uciec. A teraz?

 7. daniel said

  Info/link mozna poprosic odnosnie Sarkozyego jako masona?

 8. Odpowiadający bez pytania said

  http://www.disclose.tv/action/viewvideo/806/Who_is_Nicolas_Sarkozy/
  http://theuniversalseduction.com/articles/the-12-masonic-signs-of-recognition
  http://www.freemasonrywatch.org
  Ale od razu zaznaczam, że źródła poważnych informacji, jak Wikipedia, Answers.com czy Gazeta Wyborcza, nie potwierdzają tego faktu.

 9. Marucha said

  Re 7:
  Ależ z całą przyjemnością służę informacją. I linkiem.
  http://mercurius.myslpolska.pl/?p=1015
  W informację wmieszany jest też TVN24, co do którego chyba p. Daniel nie będzie miał zastrzeżeń odnośnie podsycania atmosfery spiskowej.

  ————————————–
  Paryż kusi nową atrakcją. Od czwartku w stolicy Francji można zwiedzać odnowione i powiększone muzeum masonerii, w samej siedzibie Loży Wielkiego Wschodu Francji.

  Zgromadzono w nim kilkaset eksponatów – masońskie insygnia, biżuterię, obrazy przedstawiające obrzędy inicjacji, portrety historycznych postaci i pamiątki, jak ozdobiona masońskim symbolami szpada generała de La Fayette, uczestnika wojny o niepodległość Stanów Zjednoczonych, czy masoński fartuszek Woltera, który do loży wstąpił na krótko przed śmiercią.

  W muzeum znajduje się również ważna kolekcja fajansów z XVIII wieku z dekoracjami o masońskich motywach, a także rękopisy, ryciny, książki, fotografie – w sumie 10 tysięcy przedmiotów.
  Muzeum przypomina też o walkach, w których uczestniczyła masoneria, i debatach o laicyzacji. Utworzone w 1889 roku muzeum od 2003 roku należy do wspieranych przez państwo francuskich muzeów publicznych “Musees de France”, jak m.in. Luwr.

  Sarkozy też jest masonem

  Wolnomularze nie utracili ważnego miejsca w historii Francji. Nadal wywierają wpływ na przyszłość społeczeństwa francuskiego. Xavier Bertrand, były minister zdrowia i były minister pracy, stosunków społecznych i solidarności, a obecnie sekretarz generalny Unii na rzecz Ruchu Ludowego (UMP), i prezydent Nicolas Sarkozy należą do wspólnoty, która swoją nazwę wzięła od słowa “mason”, oznaczającego budowniczego – mówi Wielki Mistrz Wielkiego Wschodu Francji Pierre Lambicchi.

  jaś/iga za: tvn24.pl

 10. Pollack said

  A propos braku kontroli nad przekazywana Izraelowi technologia wojskowa. Polecam artykul pt.
  Izrael wykrada amerykanska TECHNOLOGIE.

  http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=3237&Itemid=56

 11. Dżim Kavboj said

  Papież mówił o „Europie Ojczyzn” gdy już wiadomo dobrze było, że będzie centralnie sterowane superpaństwo kołchozowe. Mówił też o ewangelizacji Europy przez Polskę. Każdy widzi, kto kogo „ewangelizuje”.

 12. NC said

  Marucha napisał :…Bibi Netanyahu, znany z ideologii “My mamy zawsze rację, a oni nigdy” nawołuje “międzynarodową społeczność” aby nałożyła “wyniszczające sankcje” na Iran…”

  A w niedzielnym (7 lutego 2010) wydaniu New York Timesa całostronicowe ogłoszenie (a to duża strona) będące apelem do „międzynarodowej społeczności” oraz do Obamy, Sarkozego, Miedwiediewa, Merkel i Browna o to samo o co apeluje Netanyahu. Apel zorganizował Elie Wiesel, a podpisało go 44 żydowskich laureatów Nagród Nobla, czyli apel bez sensu, bo „społeczność międzyanodowa” apekuje do samej siebie.

  Tutaj link:
  http://www.eliewieselfoundation.org/inthenews.aspx

  A dwa dni później, 9 lutego 2010 „miłujący pokój” tenże Elie Wiesel, laureat Pokojowej Nagrody Nobla (tej samej co dana Obamie, Gore’owi, Wałesie i innym oszustom), „miedzynarodowy autorytet moralny” i założyciel w/w „Fundacji na Rzecz Ludzkości” wyznaje, że nie będzie płakał, jeśli Ahmadinejad zostanie zamordowany.
  http://jta.org/news/article/2010/02/09/1010550/wiesel-wouldnt-cry-if-ahmajinejad-assasinated

  Przygotowanie propagandowe do ataku na Iran rozpoczęte.
  Kiedy wystartują bombowce?

 13. j said

  Tu oto artykul o innym laureacie pokojowej nagrody nobla (celowo z malej litery, bo nic nie jest warta) – kenijskim mulacie „urodzonym na Hawajach” i udajacym z powodzeniem Amerykanina. Strach sie bac!

  http://www.timesonline.co.uk/tol/news/world/middle_east/article7017929.ece

 14. aga said

  http://www.youtube.com/user/eugeniuszsendecki#p/a/u/1/o2YWBKSmk1Q

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: