Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  AQQ o MO Rosji: w ciągu 24 godzin po…
  Sebastian o Wolne tematy (38 – …
  UZA o Drażnienie Ruskiego
  ! o Drażnienie Ruskiego
  Andzia o Wolne tematy (38 – …
  Marucha o Wolne tematy (38 – …
  w o Drażnienie Ruskiego
  Sebastian o Pat Buchanan przeciwko Finland…
  ! o Wolne tematy (38 – …
  Piotr B. o Drażnienie Ruskiego
  Marucha o Drażnienie Ruskiego
  UZA o Norman Finkelstein: Rosja ma h…
  Dw1278 o MO Rosji: w ciągu 24 godzin po…
  Sebastian o Drażnienie Ruskiego
  Tadek o Drażnienie Ruskiego
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 615 obserwujących.

NATO zakazuje wstępu do kościoła

Posted by Marucha w dniu 2010-02-12 (Piątek)

Chyba każdy dorosły obywatel III RP będący Polakiem nie tylko w papierach, pamięta niesamowitą wręcz scenę z filmu „Hubal”, kiedy to oddział majora Henryka Dobrzańskiego wmaszerował,  mimo okupacji niemieckiej, w pełnym rynsztunku wojskowym na Pasterkę do Kościoła Świętej Rodziny w Poświętnem nad Pilicą (od 1974 roku – Bazylika Matki Bożej Świętorodzinnej). Po raz pierwszy w PRL-u pokazano na ekranie Mszę Świętą, do tego w bardzo patriotycznym kontekście. Widzom pokazywały się łzy w oczach, czego sam byłem świadkiem.

Bazylika w Poświętnem

Bazylika w Poświętnem - tu wszedł na Mszę oddział Hubala

Władzom scena w kościele nie mogła się podobać, zwłaszcza że w jej trakcie intonowana była pieśń „Boże, coś Polskę”, więc zamierzano ją wyciąć. Na szczęście ówczesny min. obrony narodowej, Wojciech Jaruzelski, pochwalił film po zorganizowanym specjalnie dla niego pokazie i reżyserowi się upiekło.

Szaniec w Poświętnem

Szaniec w Poświętnem na miejscu śmierci majora Hubala

Co roku 30 kwietnia,  w rocznicę śmierci Hubala, przy Szańcu (na leśnej polanie w pobliżu Anielina), w miejscu, w którym hitlerowcy zastrzelili Majora, Starostwo Powiatowe w Opocznie organizuje uroczystość upamiętniającą heroiczną walkę Majora z okupantem. W uroczystościach bierze również udział wojsko.

Jak nam donoszą, w tym roku wojsko wprawdzie pojawi się na obchodach, ale nie wejdzie do Kościoła. Nowy regulamin NATO tego zabrania. Wyjątek czyni się dla pocztu sztandarowego. Wiejscy chłopcy, wychowani od urodzenia w katolicyzmie, nie mają prawa wejść do kościoła, gdyż noszą polski mundur. Czy jeszcze polski?

Podczas poprzedniej okupacji niemieckiej major Hubal nie bał się okazać jawny sprzeciw niemieckim zarządzeniom. Pojawił się na Mszy Świetej ze swymi ludźmi, demonstracyjnie okazując, że tu jest i będzie Polska.

Podczas obecnej okupacji niemieckiej – bo czymże jest członkostwo w Unii? – kosmopolityczna cywilbanda kierująca polskim wojskiem ma swe kupione u Armaniego spodnie  przyklejone do d…y z powodu rozwolnienia ze strachu, jaki budzi u nich sama myśl przeciwstawienia się w czymkolwiek starszym i mądrzejszym.

I co tu dodać? Może tylko, na zakończenie – dwie inne, dość ważne sprawy.
1. Major Henryk Dobrzański „Hubal”, wbrew polskojęzycznym historykom, nie był nieodpowiedzialnym watażką. Był przekonany przekonany o słuszności podejmowanych działań, gdyż głęboko wierzył, że na wiosnę 1940 roku alianci podejmą działania zbrojne na Zachodzie. Nie jego jednego nasi zachodni sojusznicy oszukali.
2. Do dziś nie znamy miejsca pochówku majora Hubala. Wiadomo, że ciało jego zabrali Niemcy. Czy w ramach tzw. „pojednania” nasi mianowani na przyjaciół sąsiedzi kiwnęli choć palcem w bucie, aby je odszukać?

Komentarze 52 do “NATO zakazuje wstępu do kościoła”

 1. Brat Dioskur said

  Zdaje sie ,ze zbliza sie koniec tej kosmopolitycznej bandy!Wczoraj w trybie awaryjnym mafiosi goraczkowo obradowali w Brukseli co zrobic z Grecja ,ktora ma gigantyczna dziure w budzecie a zaden z „bratnich”(Oda do Gluposci: „wszyscy ludzie beda bracmi…”)narodow nie chce wylozyc nawet centa. W Holandii zblizaja sie wybory do samorzadow i partie rzadzace wija sie ja piskorz ,zeby nie zrazic do siebie wyborcow,natomiast w samej Grecji ludzie nie chca sciskac pasa a ze potrafia tam demonstrowac udowodnily chyba rozruchy po zastrzeleniu przez policje jakiegos lewaka.Na mapce pokazanej w Swiss TV tylko Norwegia,Szwecja ,Polska,W.Brytania i Czechy byly pokazane jako nie dotkniete kryzysem ,przypadkowo bez waluty …euro!Jak juz o euro, to rozwaza sie usuniecie Grecji poza strefe Euro!….haaa,czyz to nie wspanialy pomysl na wysmykniecie sie z petli Eurokolchozu? W TV belgijskiej pokazano tez wykaz panstw zaangazowanych wojskowo w Afganistanie ,nie zdazylem odpisac ,bo szybko mignelo,ale zauwazylem ,ze my ze swoimi 1900 askarisami lokujemy sie w srodku tabeli a superbogata Szwecja z… 500 zolnierzami jest „czerwona latarnia”!I jeszcze dwa odrzuty: PE odrzucil kategoryczne zadanie USA udostepnienia danych bankowych 500 mln. mieszakncow Unii zas Holandia niemniej kategorycznie odrzucila nalegania NATO o pozostanie w Afganistanie…u nas jak wiadomo GazWyb uprzedzil „rzad” w zaopiniowaniu decyzji pozostania w kraju Talibow.Na koniec jeszcze :Czesc i Chwala p.Porebie za ten Film a p.Filipskiemu za doskonala role!

 2. Ola said

  Grecja poligonem doświadczalnym NWO
  11.02.2010
  „Tutaj wszyscy ludzie władzy mają ją z grabieży narodu greckiego, lub z posiadania koneksji z tymi, którzy to robią”

  Christos
  dla http://www.henrymakow.com
  Mam 26 lat i mieszkam w Grecji. Piszę ten list w celu poinformowania was o nowym prawie wprowadzonym wczoraj w Grecji.
  Minister finansów oznajmił wczoraj, że od 1.01.2011 zakazane będą wszystkie transakcje finansowe w wysokości ponad 1.500 euro. Każda transakcja powyżej tej sumy będzie mogła być dokonana tylko kartą kredytową lub czekiem. Oficjalne wyjaśnienie mówi, że uderzy ono we wszystkich tych, którzy nie płacą podatków. Ale my wiemy, że to nie jest prawdą.

  Wydaje się, że NWO chce zrobić z Grecji poligon doświadczalny dla nowych przepisów. W ciągu ostatnich miesięcy, Grecję zaatakowano bez litości. Zostaliśmy nazwani kłamcami, oszustami, fałszerzami, złodziejami. Grożą nam ciągle wyrzuceniem nas ze strefy euro oraz niepłaceniem. [Oskarżenia te] nie są prawdą. … Problemem jest, w oparciu o ich oskarżenia i (wirtualną) złą sytuację finansową Grecji, będą wprowadzać eksperymentalne prawa ich NWO.

  Nowy rząd partii socjalistycznej, wybrany 4 miesiące temu, zapomniał o wszystkich swoich obietnicach, jest zdeterminowany, aby wprowadzić prawo dające obywatelstwo nielegalnym imigrantom po upływie 5 lat, bez wyjątku. Jest nas 10 mln Greków, a prawie 3 mln w większości nielegalnych imigrantów, którzy uzyskają greckie obywatelstwo i uzyskają prawo do sprowadzania swoich rodzin również … W Pakistanie pojawiły się nawet reklamy o treści „za 5000 euro możemy dostać się do Grecji, na darmowe studia, do pracy, by zakładać rodziny oraz uzyskać paszporty UE”…

  A teraz to… Poprzedni rząd wprowadził nową kartę tożsamości, w celu zbierania danych o osobie od urodzenia. Ten rząd będzie zakazywał transakcji w gotówce ponad 1500 euro, by każdy z nas miał kartę kredytową. Oczywistym pierwszym krokiem jest wprowadzenie zakazu wszelkich transakcji gotówkowych, a następnie scalenie tej nowej karty tożsamości z systemem kredytowym, a później …. zainstalowanie tej kompletnej karty w naszym ciele …

  Morale nasze jest niskie, ponieważ społeczeństwo zdezorganizowane przez imigrację i propagandę, a my nie będziemy walczyć z tymi przepisami. Wy żyjący w świecie zachodnim, bądźcie przygotowani, bo oni planują to samo dla was!

  Ogólna sytuacja

  Spróbuję przedstawić moją opinię o sytuacji w Grecji.

  Przede wszystkim, nie ma zaufania do polityków. Większość ludzi nie wierzy im i wiedzą, że to szumowiny, ale nadal w każdych wyborach głosują na tych samych ludzi. Dzieje się tak dlatego, że obiecują korzyści w celu uzyskania głosów. Większość polityków są członkami tajnych stowarzyszeń i mają bliskie związki z USA i elitami europejskimi. Nasz obecny premier jest nawet obywatelem amerykańskim …

  Sytuacja młodego człowieka żyjącego w Grecji i nie mającego koneksji, jest beznadziejna. Bez koneksji będzie miał poważne trudności, jeśli chce dostać się do dobrego Uniwersytetu (lub dokończyć studia bez wręczenia łapówki), jeśli chce znaleźć pracę, lub otworzyć własną firmę. On będzie musiał wstąpić do wojska, podczas gdy uprzywilejowani młodzi ludzie z koneksjami legalnie go unikną.

  I nie ma sensu szukanie miłości … Oczywiście ładne kobiety wybiorą bogatszych mężczyzn, ale w Grecji kobiety nawet o umiarkowanym wyglądzie preferują mężczyzn z głębokimi kieszeniami. Wolą dzielić się ważnymi mężczyznami niż mieć mężczyznę tylko dla siebie.

  A ważni mężczyźni w Grecji to oszuści. Grecja nie produkuje nic, poza wyjątkiem zasobów naturalnych i przemysłu turystycznego. Korupcja jest tak duża, że wszystkie siły wytwórcze są zatopione. Tak więc tutaj wszyscy ludzie władzy mają ją z grabieży narodu greckiego, lub z posiadania koneksji z tymi, którzy to robią. Kobietom (i ich rodzinom) oczywiście nie chodzi o to. Tak długo, jak ktoś jest bogaty, jest pożądany, a jego wartość jako człowieka nie ma znaczenia.

  Pomimo słabej sytuacji ekonomicznej (ale nie na tyle beznadziejnej, by podejmować tak straszne środki), osoby przy władzy doznają przyjemności atakując tradycyjne zwyczaje, prawosławie, oraz tradycyjnych greckich patriotów. Oni chronią nielegalnych imigrantów oraz przemilczają zbrodnie. Atakują chrześcijaństwo w mediach, w szkołach itd. Z miejsc publicznych usuwają wszystkie symbole chrześcijańskie.

  Media

  Greckie media to sterta śmieci. Przez największą część dnia, większość dużych stacji telewizyjnych pokazują programy z dyskusjami o stylu życia greckich „VIP-ów”, stosunków seksualnych itp. Jest kilka programów „politycznych”, wszystkie próbują ukryć prawdę, oraz odwrócić uwagę ludzi na sprawy o trywialnym znaczeniu. Propaganda jest krzykliwa. Poprzedni rząd był dosłownie zniszczony przez sieci telewizyjne. One bardzo promowały obecny rząd, tak bardzo, że poprzedni premier był zmuszony do ogłoszenia nowych wyborów, mimo iż jego rząd trwał tylko dwa lata.

  Obecny premier złożył obietnice, z których żadna nie została spełniona po wybranych. Zaledwie kilka dni po wyborach, zajął się planami NWO. Stworzył sztuczną dramatyczną sytuację finansową, aby móc wprowadzać wszelkie prawa jakie chciał, plus dawać pieniądze swoim przyjaciołom… On „spreparował” nasz budżet, przeniósł płatności z 2010 na 2009, dochody z 2009 na 2010, w celu zrobienia większego deficytu i możliwości twierdzenia w 2010, że „poprawił” gospodarkę … Nie oznacza to, że nasz poprzedni premier nie był marionetką, tylko, że nie był w stanie spełnić warunków NWO jak nowy rząd.

  Ogromne afery gospodarcze są wykrywane każdego dnia, a pogrzebane przez greckie media propagandowe. Najbardziej uczciwi ludzie są tak zafrapowani pracą w 2 i 3 miejscach, aby nakarmić ich rodziny, że nie mogą walczyć z tą korupcją. Grecy pracują średnio więcej godzin tygodniowo niż w innych krajach UE, mają dużo mniej płacone, a płacą więcej za te same produkty. Z powodu zdrajców w rządzie, prasie i mediach, unijne gazety i środki przekazu nazywają nas leniwymi. Mówią, że musimy pracować jeszcze więcej i dostawać nawet mniej … Oczywiście nie jest to prawdą. Grabież narodu greckiego została zorganizowana przy ich pomocy. Ale to długi temat i nie będę o tym mówił.

  Wnioski

  W kilku słowach … życie w Grecji jest okropne. Ponieważ jestem programistą, wiele razy myślałem o wyjeździe do lepszego kraju i tam zamieszkać. Ale nie chcę porzucić mojej ojczyzny … jeszcze. Byłbym skłonny do walki z tym systemem, ale nie widzę żadnego sensu, ponieważ ten system jest tak głęboko zakorzeniony, że nie może zostać rozwiązany za pomocą tylko kilku osób.

  Powodem napisania poprzedniego listu był taki, że ponieważ to nowe prawo zakazujące transakcji pieniężnych powyżej 1.500 euro jest tylko kolejnym krokiem na drodze do społeczeństwa bezgotówkowego, a jest ono wdrażane w Grecji jako fazie testowej. Jestem przekonany, że to tylko kwestia czasu, zanim większość zachodnich krajów będzie miało podobne prawa.

 3. Umundurowani najemnicy z USA na „misjach” zbrojnych maja ok. 25.000 dol. uposazenia plus „premie”. Najemnicy z Zachodniej Europy zarabiaja ok. 12.000 Euro na miesiac. Ile zarabiaja polsko-jezyczni najemnicy na zbrojnych „misjach???”
  ===================
  jasiek z toronto

 4. Ola said

  komentarz ze strony henrymakow.com:

  Komentarz pod art o Grecji: Peter 12.02. 2010:
  Sytuacja, którą opisuje jest taka sama w Danii, od 5 lat nie możemy dokonywać transakcji ponad 10,000DK (1.500 euro). Powodem tego w Danii jest walka z terroryzmem.
  Christos, nie jesteś sam, sytuacja jest taka sama w całej Europie, Europejczycy zostali zdradzeni. Musimy stworzyć dobrze zorganizowany międzynarodowy „patriotyczny” opór, by walczyć z tymi faszystowskimi zdrajcami. Wiem, że w wielu krajach europejskich ludzie są świadomi co się dzieje, ale nie wiedzą co z tym zrobić. Musimy się zjednoczyć! To jedyna szansa jaką mamy!

 5. Grażyna said

  Każdego dnia przecieramy oczy dosłownie nie dowierzajac że rządzący żydo-masoni razem z pedałami z Brukseli, New Yorku i ta ich agentura w Warszawie, która siebie nazywa „rząd III RP” czyli Żydoskiej Republiki Polskiej Okrągłostołowej są zdecydowanie bardziej AGRESYWNIEJSI i BRUTALNIEJSI od sowieckiego komunizmu żydo-bolszewickiego, który bezkarnie zabił 100 milionów ludzi w Europie Wschodniej i nie został z tego rozliczony do dzisiaj.

  Tych złodzeji i bandziorów żydo-masonskich z całą pewnoscią nie zatrzyma jakieś tam debatowanie na forum internetowym z urzyciem klawiatury….

  Potrzebne jest co najmniej tak radykalne działanie co najmniej równoważne jak jest ich działanie. Dalsze bezczynne przygladanie się tej totalnej agresji tych żydo-masonów bez podjecia kontrakcji ośmiela tych bandziorów z Brukseli to jeszcze wiekszego ekstremizmu niszczenia podstaw naszej dotychczasowej egzystencji, którą oni niszczą z cynizmem w celach rabunkowych tych słabszych, którzy dali się już spacyfikować.

  Ta banda samozwanczych żydo-masonskich kryminalistów, która nazywa siebie rzadem UE z Brukseli już wkrótce bedzie nas wyłapywać i roztrzeliwać jako opozycję jak to robi ta „rządowa policja” w Afryce czy Nigerii. Zobaczcie co nas czeka:

  http://english.aljazeera.net/news/africa/2010/02/2010298114949112.html

  To co piszę nie jest jakimś altruizmem, jako że Prezydent „polaków” L.Kaczyński wynegocjował i ratyfikował „traktat lizboński”, który jest już obowiązującą ustawą zasadniczą w Polsce i Europie od 1-XII-2009 + do tego „traktatu” jest pełno innych załaczników jako obowiązujace nas „prawo”.

  W jeden z tych obowiązujacych załaczników do tego „traktatu lizbonskiego” jest też ustanowione prawio-przepis, który jednoznacznie USTALA, że uczestnik protestu ulicznego (niezadowolonego z żydo-masonskich rządów z Brukseli) bedzie karany KARĄ ŚMIERCI, czyli będzie tak pacyfikowany przecietny obywatel i zabijany w unii europejskiej zgodnie z „prawem” UE, czyli IDENTYCZNIE jak „działa prawo” w obecnej Nigeri pokazane na załączonym filmie.

  To wszystko nie są żarty i trzeba się szykować do obrony z zimną krwia z urzyciem TNT, lub wcześniej rozgonić z zimną krwia przy urzyciu żelaza bez jakich kolwiek skrupułów tą obecną dyktatorska samozwańczą „władzę” brukselską, gdyż oni szykują nam tak czy tak, zwykłą rzeźnie i bedą nas zabijać.

 6. Grażyna said

  Komentarz do deficytu budżetowego w Grecji:

  Jest taki dziennikarz konserwatysta dosyć radykalny w USA o nazwisku Rush Limbaugh, który nadaje swój 3-y godzinny codzienny program radiowy na całe USA z ponad 600 stacji radiowych i jest uważany za wiarodajnego obserwatora politycznego tego co się wyprawaia w żydo-ameryce i na świecie.

  On dwa temu powiedział, że „unia europejska” się ZAWALI, gdyż Grecja, Hiszpania, Portugalia które są teraz zwykłymi stanami tej UE, które zostały POZBAWIONE swoich starych praw finasowych (national monetary policy), które to prawa działały dobrze w przeszłości z pożytkiem dla ogółu w Grecji, Hiszpani czy Portugalii.
  Gdy te panstwa poddały się 100%-u dyktatowi Brukseli i ten agresywny centralistyczny dyktat ZMUSILI te państawa, aby te swoje prawa WYRZUCIŁY do śmietnika i ADOPTOWAŁY w 100% te regulacje, które były ustalone przez urzedników komunistów w Brukseli, wtedy to dopiero zaczoł się problem i deficyty budzetowe w tych panstwach, które stały się stanami podległymi pod agresywnych głupców z Brukseli.

  Teraz okazało się że te 3-y stany tej UE(Grecja, Hiszpania i Portugalia) mają NAJWIEKSZY DEFICYT budżetowy w „unii europejskiej”, a ten ich DEFICYT wynikł jako SKUTEK WYMUSZENIA pozbycia się własnych praw czy zasad w obrocie finansowym z przeszłosci i przyjęcie tych WYMYŚLONYCH przez jakiś głupków urzedników trockistów z Brukseli.

  Za ten deficyt budżetowy Grecji jest zatem ODPOWIEDZIALNA administracja z Brukseli, gdyż to oni WYMUSIELI i zdyscyplinowali rzad grecki do posługiwania sie metodologią finansową NARZUCONĄ z Brukseli co spowodował właśnie ten DEFICYT w tych karajach oraz wszystkich tych krajach, które adoptowały te głupoty z Brukseli.

  To świadczy o tym że „prawa czy zasady” wymyślone w Brukseli i centralistyczne NARZUCONE Grecji do realizowaniaoraz w całej „unii europejskej” NIE DZIAŁAJĄ oraz są BZDURNE, gdyż jak te kraje prosperowały odzielnie na bazie swoich własnych poprzednich praw lokalnych to NIE MIAŁY nigdy takich deficytów.

  Te deficyty się wzieły w tych krajach, gdyż tam kiedyś funkcjonowała stara moralność konserwatywna, która została wyśmiana i ZNISZCZONA przez zdemoralizowana Bruksele. Ta stara konserwatywna moralność została zniszczona przez ultra liberalny bardzo agresywny ośrodek – Brukselę, który w tych krajach wykształcił w przeciagu krótkiego czasu MAŁPIE MANIPULACJE i korupcje (monkey manipulaton and coraption).

  Całość wywodów Rush Limbaugh na ten temat można znależć tutaj:

  http://www.rushlimbaugh.com/content/home/daily/site_020510/content/01125111.guest.html

  tytuł opracowania: „The Euro’s Disaster Could Happen Here Thanks to Obama’s Deficits”

 7. Julka said

  To co robią uni, to propagowanie i wprowadzanie w życie totalitarnego ustroju. Jest to przestępstwo z art.256 kodeksu karnego (kto publicznie propaguje faszystowski albo inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych albo ze względu na wyznaniowość…) i powinien się zająć tym Prokurator Generalny.Za samo propagowanie się ściga, tymczasem na naszych oczach prowadzi się działalność przestępczą i cisza.

 8. kiboshon said

  A stan Massachusetts zabrania obrzezywania dzieci do 18-tego roku życia. Bez względu na to czy są Żydami czy Muzułmanami.

  http://www.mass.gov/legis/bills/senate/186/st01/st01777.htm

 9. Zbigniew Koziol said

  W 1987 bylem w wojsku jako poborowy, podchorazy rezerwy (po studiach), rok tylko, nie dwa jak inni bez. Oczywiscie, tez tesknilo mi sie. Zona raz przyjechala. To male miasteczko, wlasciwie istniejace wokol tych koszar wojskowych. Poszlismy do kosciola na msze. Znaczy pojscie do kosciola to w zasadzie nie bylo dozwolone wtedy. Ale tak nie calkiem. Mozna bylo poigrac. Regulamin wojskowy wymaga pewnych scislych wzorow zachowan w kosciele: czapke oczywiscie trzeba zdjac. Trzymac ja na rece, plasko. Stac prawie na bacznosc podczas mszy. Zolnierze to nie chodzili do kosciola wtedy. Patrzono na mnie dziwnie (a tam wszyscy wlasciwie znali kazdy kazdego).

  zb.

 10. robak said

  *Australijski premier:*

  *Muzułmanie, pragnący żyć według prawa szariatu, mają opuścić Australię. Australijski rząd, analizując w środę problemy bezpieczeństwa, wskazał na islamskich radykałów jako czynnik zwiększający prawdopodobieństwo zamachów terrorystycznych. W dodatku, premier Kevin Rudd oburzył część australijskich muzułmanów mówiąc tego samego dnia,** że popiera monitoring tamtejszych meczetów przez służby specjalne. „To imigranci, nie Australijczycy, muszą się dostosować*. *Przyjąć tutejsze zwyczaje, albo stąd wyjechać. Take it, or leave it! – oświadczył Kevin Rudd.”Mam już dość tego ogólnonarodowego zamartwiania się, czy my przypadkiem nie uchybiamy innym lub ich kulturze. Od czasów ataku terrorystycznego na Bali zetknęliśmy się z wielkim przypływem uczuć patriotycznych u większości Australijczyków.*

  *Naszą kulturę od ponad dwustu lat w walce, poprzez próby, usiłowania i sukcesy, rozwijały miliony mężczyzn i kobiet poszukujących wolności. Mówimy przeważnie po angielsku. Nie po hiszpańsku, libańsku, arabsku, chińsku, japońsku, rosyjsku, chińsku, japońsku, rosyjsku czy w jakichś innych językach. Dlatego jeśli ktoś pragnie stać się cząstką australijskiej społeczności, niech uczy się naszego języka. Większość Australijczyków wierzy w Boga. To fakt, a nie skutek jakiejś
  politycznej presji chrześcijańskiej prawicy, bo przecież nikt inny, lecz właśnie chrześcijanie, opierając się na chrześcijańskich zasadach stworzyli podwaliny narodu, co zresztą jest przejrzyście udokumentowane.
  Toteż ściany szkół, w których uczą się nasze dzieci, są najwłaściwszym miejscem, żeby to zamanifestować.
  Wszystkim, którzy twierdzą, że symbol Boga uraża ich uczucia, sugeruję, aby poszukali sobie jakiegoś innego miejsca zamieszkania, ponieważ Bóg pozostaje częścią naszej kultury. Akceptujemy odmienne przekonania religijne, nie pytając o powody, dla których zostały wybrane. W zamian jednak oczekujemy akceptacji naszej wiary, harmonijnego współistnienia z nami oraz pokojowego korzystania z przysługujących praw. To jest nasz kraj. Na naszej ziemi obowiązuje nasz styl życia.
  I każdy ma możliwość cieszenia się tym wszystkim. Natomiast tych wszystkich, którzy się uskarżają, jęczą, których skręca na widok naszej flagi, roty ślubowania, wiary chrześcijańskiej czy naszego stylu życia zachęcam do odważnego skorzystania z jeszcze jednej wielkiej australijskiej wolności: prawa do opuszczenia kraju. Nie jesteś tutaj szczęśliwy, to wyjedź.*

  *Nie zmuszaliśmy nikogo do przyjazdu. Przybyłeś z własnej woli. Wobec tego zaakceptuj kraj, w którym ty też zostałeś „zaakceptowany” – powiedział australijski premier.*

  */tłum. Waldemar Żyszkiewicz/*

 11. lopek said

  Przypominam, że Bomba „A” zrzucona na Hiroszimę, była nacelowana dokładnie na kościół katolicki!

 12. Ola said

  Grażyna @ 17:27:37
  Ale dzisiaj nasz Tusek tez powiedział, że będzie zmieniał Konstytucję by ją „dopasować” do Unii. I co nas czeka? Majątek narodowy wyprowadzili, przecież ci sami ludzie, światli z Balcerowiczem na czele, a my żyjemy (budżet państwa) tylko z podatku od płac, bo z czego innego. Zakłady sprzedane za bezcen.
  Ciekawe jaki my dostaniemy limit gotówkowy, nie kwalifikujemy się na 1500 euro, dlatego tak pędza do tego Jeuro.

 13. Ola said

  czytaliście tę ciekawostkę?

  Bóg „przeklnie” Amerykę jeśli sprzeciwi się Izraelowi

  Politicaltheatrics – 10.02. 2010

  Michele Bachmann, otwarta przedstawicielka Minnesoty w Izbie Reprezentantów, powiedziała 6 lutego na spotkaniu Republikańskiej Koalicji Żydowskiej w Los Angeles, że Ameryka nie będzie istnieć kiedy „przestanie wspierać” Izrael.
  „Musimy pokazać, że Bóg i Izrael są ze sobą nierozerwalnie splecione, że jako naród jesteśmy błogosławieni ze względu na nasze stosunki z Izraelem, a jeśli odrzucimy Izrael, wtedy zadziała przekleństwo“.
  http://www.politicaltheatrics.net/2010/02/god-will-%E2%80%98curse%E2%80%99-america-if-it-opposes-israel/

  wariactwo !!!

 14. Warszawiak said

  W tej chwili to „prawo” w tej III RP jest tak pokretne pod zarządem żydo-masonów w Warszwie, że opozycjonista do masonów lub niemców jest „o tak” na czyjeś „widzi mi się” skazywany do więzienia na kilka lat bez jakimiś wymyslonym PRETEKSTEM bez jakich-kolwiek dowódów winy na ZAMÓWIENIE POLITYCZNE tak jak sfabrykowali „gwałcicieli” Andrzeja Leppera i Łyżwinskiego.

  Agresywna banda żydo-masonów złodzeji z Brukseli nie podarowała Leperowi tego:

  wiec postanowili Leppera zniszczyć ostatecznie.

  Przedwczorajszy werdykt sądu krzywdzacy w oczywisty sposób Leppera i Łyżwinskiego (po UTAJNIONYM procesie z UTAJNIONYM uzasadnieniem) to następne BEZPRAWIE sitwy „okrągłostołowej” na ZAMÓWIENIE POLITYCZNE żydo-masonów i pedałow z Brukseli.

  Sędzina Magdalena Zapała-Nowak dopuściła się zbrodni sądowej czyli wróciły metody STALINOWSKIE do Polski, gdyż bez merytorycznych dowodów skazała na wieloletnie więżienie. Wyglada na to, że sędzina Magdalena Zapała-Nowak to jakaś MUTACJA żydo-stalinówki Wolińskiej !

  Skazała Leppera na więzienie BEZ dowodów, na podstawie zwykłych pomówień jakieś dziwki, która NIE wie kto jej spłodził dziecko, wiec wskazywała palcem na parę TUZINÓW dobrze usytuowanych facetów oskarżając ich o ojcostwo, w celu wyłudzenia alimentów ale badania DNA odrzuciły jej fałszywe oskarżenia do wszystkich. Nie można wykluczyć że ta dziwka też działa na POLITYCZNE ZAMÓWIENIE. Ta dziwka nie była i nie jest wiarogodna, ale na bazie jej kłamstw i Gazety Wyborczej sondy w Polsce wsadzaja ludzi do więzienia.

  Tymczasem „sond” w Polsce bez udowodnienia gwałtu wg. zasad obecnego prawa jakimi są oględziny medyczne, ale przeprowadzone w OKREŚLONYM czasie od zdarzenia lub zeznania wiarodajnych świadków zdażenia.

  Na dodatek tego bandytyzmu sondowego „gwałt” tej dziwki zgłosił brukowiec Gazeta Wyborcza po kilkunastu miesiącach ze wskazaniem na Łyżwinskiego i Leppera. Braku jest też świadków zdażenia wiec udowodnienie gwałtu jest niemożliwe.

  Jeśli nawet doszło do jakiegoś zbliżenia seksualnego to napewno nie było przymusu fizycznego, wiec stało się to z wola wolą dwojga ludzi. Zależność służbowa niczego nie zmienia. Natomiast uznawanie za przestępstwo żądania i przyjmowanie korzyści o charakterze seksualnym jest absurdem.

  Na dodatek tych OSZUSTW oskarżenie Leppera zostało zrobione z oskarżenia PUBLICZNEGO czyli z art. 197 i art. 199 są ścigane właśnie z oskarżenia publicznego czyli Gazety Wyborczej.

  Abstrahując od DMNIEMANEJ winy Leppera i Łyżwińskiego, ważne jest zrozumienie długofalowych skutków tego OSZUKANCZEGO precedensu sądu w III RP, które spowoduje że jakaś mściwa baba wskaże cię palcem, BEZ DOWODÓW żeś ją zgwałcił i idziesz na 5 lat za kratki bez dyskusji, gdyż ten precedens z Lepperem spowoduje, że bez dowodów winy można kogoś skazać, tak jak to było za Stalina i Hitlera.

  Należą się brawa stalinowcowi Kaczynskemu, Tuskowi i całej zgraji OSZUSTÓW którzy nazwyją siebie „wymiarem sprawiedliwosci” w żydo-mafijnej III RP !!!!

  W ten sposób każdy mężczyzna wskazany przez psychopatke feministke lub Gazetę Wyborczą i jakis niewygodny polityk może być zrobiony „gwałcicielem” w trzy sekundy, potem wsadzony do więzienia na czyjeś zamówienie, a polityk usunięty natychmiast ze sceny politycznej.

  Widocznie ta banda żydo-masonów z Brukseli lub Warszawy boi się poparcia społecznego Leppera, wiec jego skazują za „gwałt” aby przypadkiem nie zgłosił swojej kandydatury na Prezydenta tej III RP i nie zamieszał żydo-masonom lub przypadkiem z tymi masonami nie wygrał w wyborach prezydenckich lub do tego kneseto-sejmu w tej mafijnej III RP.

 15. Marcin said

  Skąd ma pan tyle energii Panie Stanisławie? :)…blog, strona, felietony, książki…Pozazdrościć…

 16. lacoss said

 17. aga said

  Za takie wystapienia w EU skazano naprawdę Leppera rękami chazarow z Odessy czyli kaczyńskich.Nie udalo się alkoholikowi Kamińskiemu z preparowaniem „gruntowej” no to jak to mędrcy syjonu 100lat temu zapisali :podstawimy kobietę”.Jak zapisali tak robia.
  Clintonowi tez podstawili kiedy na spotkaniu ze studentami puścił farbę,że Wojtyłła to czlowiek Bilderbergów.

  p.s.
  A ta sedzina o wyglądzie ubeckiego pomiotu nie byla pewna co czyta.

 18. Marucha said

  Widzę, że jak za komuny, ludzie śpiewają „Ojczyznę wolną racz nam zwrócić Panie”.

  Kilka lat temu (gdy jeszcze chadzałem na nową „Mszę”) pozwoliłem sobie głośno i wyraźnie zaśpiewać w kościele właśnie tymi słowami. Kilka osób zmierzyło mnie wściekłym wzrokiem…

 19. Zbigniew Koziol said

  Nie wiem, czy wroce. Ale jesli wroce, a bede mial za co, to strzezcie sie mnie zlodzieje w Polsce. Predzej umre niz sprzedam sie.

 20. Re: Ola (2) Grecja:
  =======================
  Koncepcja Nowego Porzadku Swiatowego polega na wywolaniu protestow, zamieszek, strajkow poprzez lichwiarski system okradania ludzi z owocow ich pracy. Mysle ze kazdy bylby wkurzony na zwiekszajace sie ceny artykulow pierwszej potrzeby, rosnacych cen paliw i energi, rosnacych podatkow od wszelkich nieruchomosci itd., itd., przy dokladnie takich samych zarobkach miesiecznych. Kto nie rozumie lichwiarskiego systemu finansowego, ten nie rozumie NWO, bowiem NWO jest tyko idea lichwiarskiej diaspory syjonistycznej, a srodkiem do wprowadzenia tej „idei” sa wlasnie finanse, ktore doprowadzaja cale narody, kontynenty do totalnego bankructwa (wypompowywanie gotowki z cyrkulacji spolecznej), kiedy w tym samym czasie „osrodki masowego oglupiania” twierdza, ze „ekonomia” i „pieniadze” sa „towarem” jak kazdy inny…
  Czyzby Grecy swoja pycha i egoizmem zasluzyli na NWO? Jakie wiec panstwo lub narod jest zdolne przerwac „oczko” tego „zmijowego” lancucha oplatajacego niemalze caly swiat?
  ==============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 21. Zbigniew Koziol said

  Trzebaby z kilkadziesiat tysiecy $, na zycie ze dwa-trzy lata i wszystkie wydatki. Gowniane pieniadze w istocie. I wiary w czlowieka, ktoremu te pieniadze beda przekazane. Ja sam balbym sie przyjac taka odpowiedzialnosc, ale moze bym sie i pokusil. KPK ani KPA nie dadza.

  Pomyslcie o tej idei.

 22. Jacek said

  ad Ola #13:

  Szanowna Pani Olu, jakie wariactwo? Toz przeciez synagoga rzymsko-katolicka od dawna te zasade uznaje.

 23. lacoss said

  Marucha witaj w klubie:):):) ja zawsze czekam na okazje jak tylko ta piesn organista zagra…jakbym widzial siebie:)…widac nie jestem sam.

 24. Jacek said

  PS i dlatego niestety nawet do kosciola nie mamy gdzie pojsc, aby przed prawdziwym oltarzem Boze cos Polske zaspiewac, chyba ze na kremowki.

 25. lacoss said

  Ciekawostka : Jacek ja mieszkam za granica w obrebie 300 metrow mam 4 koscioly, ktore dzwonia…bardzo czesto (smiech mnie bierze jak czytam komentarze ze ludzie sa zli w Polsce jak uslysza rano dzwony i ze nie moga spac I ZE TO TYLKO W POLSCE)

  Dodam ze 3 to koscioly katolickie – i…na zadnym nie mozna znalezc krzyza….

  przed swietami przed jednym z nich(przed katedra) byl wielki plakat …christmas illuminations….zasponsorowane …by….rotary club….zebyscie wiedzieli moja mine…:):):)

  i jeszcze dodam ze mam 15 min drogi do polskiego Kosciola, ktory…UWAGA
  od frontu wyglada jak piramida na gorze tej piramidy jest …oko

  sorki to tak nie wyglada to JEST piramida z okiem

 26. Jacek said

  ad Lacoss,

  prosze Pana to nie sa koscoly, prawde mowiac chyba nawet nie boznice lub zbory.

  Jezeli chodzi o dzwonienie w Polsce, to „katolicy posoborowi” nie wiedza komu i do czego to dzwonienie jest potrzebne, i w swej niewiedzy nie wiedza tez, ze maja racje. Za to ci sami „katolicy” wiedza po co sklepy sa otwarte w niedziele i lubia w niedziele kupowac. Tak sa juz dobrze „wykatechizowani” we wchodzeniu do jewropy.

  Kiedys, dawno temu, moj znajomy Holender, protestant niestety, a moze stety, uwazal,ze to bardzo dobrze,ze Rus ma te bombe bo inaczej w Holandii nikt by sie juz w zborze nie pokazal. Ale jak wiadomo od tego czasu „komunizm upadl” i co teraz?

 27. Jacek said

  PS ja tez tak spiewalem, ale do tego trzeba miec przed soba oltarz z Najswietszym Sakramentem, a nie stol i krzesla. Do stolu z krzeslami to wstyd tak spiewac.

  Odwroc o Jezu smutny ten czas! O Jezu pociesz nas! Sluchaj Jezu jak Cie blaga lud, slychaj, sluchaj uczyn z nami cod, Odrowc o Jezu …

  Tak sie spiewalo w Polskich Katolickich Kosciolach za Stalina i te Koscioly „pekaly w szwach”.

 28. Jacek said

  korekta: powinno byc oczywiscie cud, przepraszam nie zawsze widze.

 29. lacoss said

  zgadzam sie panie Jacku i od jakiegos czasu posiadam pewna wiedze na ten temat, z racji mojego wieku nie bylo mi dane byc na mszy przedsoborowej…nigdy.. ALE stanowczo podkresle ze nasz Bog jest Panem tego swiata a wiec i moim On juz ZWYCIEZYL SWIAT i kto Jemu osmieli sie sprzeciwic.
  Jest wielu, ktorzy knoja dniami i nocami jakby tu nas rozdraznic a nam pozostaje z tym walczyc i sie niepoddawac a i przy okazji nie popadac w pyche zreszta wszystko jest zapisane w apokalipsie..martwi mnie tylko jedno ze juz prawie wszystko co tam opisane wydarzylo sie w ostatnich latach i wydaje sie dla mnie bardzo czytelne.
  Ja mam zawsze nadzieje ze Bog da mi rozum zebym wszystko pojal za wczasu i nie zbladzil.

 30. Mareczek said

  Re:9 Panie Zbyszek, bzdury pan opowiadasz, „regulamin wojskowy w Kosciele….” w 1987 roku regulamin wojskowy odnosnie klęczenia w Kościele wszyscy mieli, że tak powiem w dupie!
  Przesiedziałem w tym burdelu całe dwa lata +, od 1980 -1982, akurat w stanie wojennym i normalnie się w Kościele klęczało, bez wyjątków!!
  Niestety, żołnierze lepsi nie byli.
  A w nagrode dołożyli extra pół roku, q chwale Ojczyzny, co jej już nie ma 😦

 31. św. Mikołaj said

  Bzdury i jeszcze raz bzdury…

  Ci żołnierze, którzy chcieli chodzili do kościoła. Było tak zarówno u schyłku komuny jak i w czasach kiedy komuna miała się dobrze. Znałem dowódcę kompanii, który mówił nowo przybyłym żołnierzom, ze będzie udzielał przepustek na msze niedzielne, ale mają chodzić do kościoła a nie do knajpy. Porządny człowiek i oficer i takich było wielu w WP.

  Inne bzdury… Lopek pisze, że celem bomby atomowej był kościół katolicki.
  Pomijam to, że przy prawie nie istniejącym w Japonii chrześcijaństwie usytuowanie kościoła – w dodatku katolickiego – w centrum takiego miasta jak Hiroszima graniczy niemal z cudem.
  Pomijam też fakt, że trafienie przy ówczesnej technice w niewielki obiekt z wysokości ponad 10 000 m pojedyńczą, wielką bombą, która w końcowej fazie lotu osiąga ponaddźwiękową prędkość, również graniczy z cudem.
  Chodzi o to, że celem bomby nie był żaden obiekt – było miasto a eksplozja miała nastąpić i nastąpiła w powietrzu. Załoga samolotu w celu weryfikacji czy są nad właściwym miastem miała tylko jeden punkt identyfikacyjny i był to most. Tak wygląda prawda z pierwszej ręki tzn. ze wspomnień pułkownika Tibbets’a.

 32. Demaskator said

  Czytam tutaj powyższe rzeczy i oprócz narzekania, że jest źle, nie widzę konkretnych propozycji co zrobić by to zmienić. A może zamiast tego zmarnowanego czasu na robienie żalów na wszystko i wszystkich należy w końcu zacząć coś konkretnego robić. No chyba że czekacie na to, że wszystko zrobi ktoś a wy przyjdziecie tylko w glorii chwały z wyciągniętą piersią na medal i powiecie – ja też walczyłem o prawdę i wolność, są moje wypowiedzi w Internecie.

  Chyba Polska i świat w tym momencie nie potrzebuje takich ludzi którzy umieją tylko kwieciście mówić i pisać, bo takowych jest, łącznie z polityką i sejmem bardzo dużo.

 33. Ola said

  Żydowska kontrola nad myślą katolicką
  wywiad Br Nathanaela z dr E Michaelem Jonesem

  Dr E Michael Jones, autor i historyk, b. prof. St Mary’s College w Indianie, wydawca magazynu „Wojny Kulturowe”.

  BrN: Czy możesz nam powiedzieć o własnym doświadczeniu nt. dialogu katolicko-żydowskiego?

  EMJ: Wiosną 2009 poproszono mnie bym poprwadził wykłady nt. Rewolucyjnego żyda, w oparciu o moją książkę „Żydowski ruch rewolucyjny”, w Parafii Little Flower w South Bend, Indiana.
  Każdy rabin w mieście oraz Federacja Żydowska dzwonili do parafii żądając wycofania mojego zaproszenia. Wtedy mnie poinformowano, że mój kurs będzie zastąpiony przez serię wykładów na temat Jezusa, prowadzoną przez lokalnego rabina i absolwenta Notre Dame, z tytułem magistra teologii.
  Tematem kursu był „Źle zrozumiany Żyd” autorstwa Amy Jill Levine, książka, która bluźni Jezusa Chrystusa, jest sprzeczna z Nowym Testamentem, i oszczercza wobec kościoła katolickiego. Jednym z ulubionych tematów Levine, jak przedstawiano podczas rozmów na konferencjach ADL, jest – w jaki sposób Nowy Testament” skaża antysemityzmem zgromadzenia i sale lekcyjne na całym świecie.
  Ostatniej zimy, bp Kevin Rhoades został powołany do naszej diecezji w stanie Indiana. Rhoades zażądał, by znany apologeta katolicki, dr Robert Sungenis przestał mówić o żydach dlatego, że „zakłóca” dialog katolicko-żydowski. Jeśli Bp. Rhoades jest zainteresowany jak naprawdę działa dialog naprawdę w jego nowej diecezji, powinien on dowiedzieć się, w jaki sposób zastąpiono mój kurs.
  BrN: Czy ten dialog przynosi jakieś efekty?
  EMJ: Tylko dla żydów. Na przykład w styczniu, rabin David Rosen, dyrektor departamentu Komitetu Żydów Amerykańskich ds. międzyreligijnych, powiedział „Jerusalem Post”, że byłby „bardzo zdziwiony” gdyby Bractwo Św Piusa X było z powrotem dopuszczone do kościoła katolickiego z powodu bp . Williamsona, „kłamcę oświęcimskiego”.
  Wcześniej, Rosen powiedział „Post”: „powrót kłamcy oświęcimskiego oraz bractwa, które reprezentuje, jest haniebny, poważny cios dla stosunków żydowsko-watykańskich”. Rabin Rosen obecnie domaga się prawa weta dla żydów w określeniu, kto jest a kto nie jest dobrym katolikiem, oraz czy zostaną przyjęci czy odizolowani od kościoła. Innymi słowy, dialog stał się środkiem dla żydowskiej kontroli myśli katolickiej.
  BrN: A co z dobrymi relacjami z żydami?
  EMJ: Kościół albo zachowa jedność, albo utrzyma dobre stosunki z żydami. Ale nie może mieć obu.
  BrN: Czy katolicy zaczynają reagować przeciwko żydowskiej kontroli kościoła katolickiego?
  EMJ: Tak. Nasi biskupi również. Dlatego, że dialog stał się synonimem żydowskiego niszczenia nauk kościoła. Po latach dialogu, w 2002 roku Konferencja Biskupów Katolickich USA pod kierunkiem kard Keelera, wydały wspólne oświadczenie katolickiego-żydowskie „Przymierze i misja”, które potwierdziło, że żydzi mogą być zbawieni bez przyjęcia Chrystusa jako Zbawiciela.
  Jednak w czerwcu 2009 biskupi musieli wydać „wyjaśnienie”, przez który wyrzekali się ich wcześniejszego oświadczenia. Okazało się, że kiedy to rozważyli, doszli do wniosku, że Mosaic przymierze między Bogiem a żydami nie jest „na wieczność”, że żydzi musieli przejść przez konwersję, jeśli chcieliby być zbawieni.
  BrN: Mówisz, że dialog to synonim żydowskiej dywersji nauki katolickiej. Czy są jakieś przykłady tej działalności przez zorganizowane żydostwo?
  EMJ: Yes. Pomimo dialogu, tajny żydowski plan dywersji kościoła ujawnił się ostatnio. W dniu 17 września 2009, Anti-Defamation League, American Jewish Committee, B’nai B’rith International, Central Conference of American Rabinów Hadassah żydowska Rady do Spraw Publicznych, Krajowej Rady Żydówki, Na’amat USA, Rabinicznej Zgromadzenia Religious Action Center judaizmu reformowanego i kobiet judaizmu reformowanego, wszyscy podpisali petycję domagając się, by Obama nie udzielił kościołowi katolickiemu zwolnienia z „prawa sumienia”, jeśli chodzi o zatrudnianie homoseksualistów. Żydzi pozwalają sobie „prawo sumienia”, a nie pozwalają na stosowanie go wobec katolików.
  Intencją za petycją żydostwa do Obamy jest stworzenie piątej kolumny w łonie kościoła katolickiego, która, ze względu na charakter jej działalności seksualnej, może być wykorzystana do całej nowej serii pozwów sądowych. Z takimi „starszych braćmi”, jak oni, jak dialog katolicko-żydowski określił żydów, kto potrzebuje wrogów?
  BrN: Jak odpowiedział Abraham Foxman z ADL na twierdzenie biskupów, że żydzi muszą przyjąć Chrystusa?
  EMJ: Foxman był oburzony tym, co uważał za zwrot w dialogu. We wrześniu 2009, Foxman wydał zjadliwą wypowiedż nt.wyjaśnienia biskupów. Ale sam fakt pozostaje: kiedy biskupi angażowali się w dialog z żydami, odrzucali Ewangelię.
  Z drugiej strony, kiedy nasz biskupi działają samodzielnie i potwierdzali Ewangelię, zawsze oburzali żydów. To prowadzi mnie do uściślenia mojego poprzedniego stwierdzenia: kościół może głosić Ewangelię lub potrafi realizować dobre stosunki z żydami. Ale nie można robić obu.
  BrN: Dlaczego według ciebie żydzi oburzało głoszenie Ewangelii?
  EMJ: Każdy, kto zapoznał się z Ewangelią wg św Jana i Dziejami Apostolskimi lub Listem św Pawła do Tesaloniczan powinien znać odpowiedź. To dlatego żydzi odrzucili Chrystusa i odrzucając Chrystusa odrzucili Logos, a odrzucając Logos – Syna Bożego dla wszechświata i jego odkupienia – stali się nie tylko jak ujmuje to św Paweł, „wrogami całego rodzaju ludzkiego”, ale wrogami moralnego i politycznego porządku wszechświata. W rezultacie tego żydzi angażują się w ciągłej anarchii przeciwko rozumowi i prawdzie, a decyzja uroczyście potwierdzona gdy wybrali Barabasza a nie Chrystusa.
  Odrzucenie Jezusa Chrystusa jest rdzeniem tożsamości żydowskiej. I ta tożsamość pozostanie taka aż do chwili, kiedy żydzi wyrzekną się odrzucenia Jezusa Chrystusa i przyjmą Go jako swego Zbawiciela.
  BrN: Czy było jakieś oburzenie ADL wobec ciebie ze względu na twój ogromny wpływ poprzez magazyn „Wojny kulturowe” na tysiące katolików?
  EMJ: W maju 2009. po pojawieniu się mojego artykułu, „Deborah Lipstadt i negowanie holokaustu”, Abraham Foxman, skrzecząca sowa Anti Defamation League, umieścił mnie na swojej stronie na liście „najbardziej poszukiwanych”. Nazywając mnie, stosując typową propagandę przeciwko tym, którzy ujawniają jego kłamstwa i zamiary, „ekstremistą”, Foxman starał się mnie zdyskredytować. Ale to nie zadziałało. Dlatego, że katolicy zaczynają łączyć kropki. A jeśli połączenie kropek spowoduje, że będziemy oskarżeni o antysemityzm, po prostu odpowiemy mówiąc, że korygowanie złej teologii dla żydów jest naszym sposobem pomagania im.
  Mówiąc inaczej, „Wojny Kulturowe” zerwały blokady, które trzymały myśl katolicką pod żydowską kontrolą przez ostatnie 40 lat. Foxman zdaje sobie sprawę, że kościół zmierza w innym kierunku we wszystkich sprawach, które on i żydzi, których reprezentuje uznają za ważną dla ich sprawy, ale zgubną dla nas.
  Po 40 latach bezprecedensowego postępu w dywersji i tajnej walce, żydzi w końcu zaczynają tracić kontrolę nad myślą katolicką.

  http://www.realzionistnews.com/?p=476

 34. Bąbel said

  Św Mikołaju znałem równie porządnych a może i bardziej porządnych.

  Udzielali Oni nie tylko przepustki na niedzielną mszę, ale osobiście prowadzili wierzących do kościoła, czwórkami. I odprowadzali do koszar już niekoniecznie w kolumnie marszowej. A było to w latach 70/71. No i co Ty na to św. Mikołaju

 35. Machaj said

  Najpierw intronizacja Chrystusa Króla. Trzeba iść do proboszcza i z nim rozmawiać. Na początek.

 36. nicek said

  fajny blog

  pozdro!

 37. marzena said

  ad.2 Ola – to o czym piszesz w odniesieniu do Grecji to lucyferianizm.
  http://ien.pl/index.php/archives/1718

 38. Realista said

  do nr 31 i nr 11

  Swiety Mikolaju,

  Bzdury niestety to ty piszesz.
  Dwa najwieksze skupiska ktatolikow w Japonii przed wojna to byly Nagasaki i Hiroshima i tak sie bardzo dziwnie zlozylo, ze te oba skupiska katolickie zostaly usuniete z powierzchni ziemi.

 39. Cham Wiejski said

  Ten fakt (nr 38) jest powszechnie znany. To dziwne, że bomby zrzucono AKURAT na największe skupiska katolików w Japonii. Oczywiście nie było mowy o „trafieniu w kościół”. Nie było to zresztą potrzebne.

 40. Św. Mikołaj said

  Do znawców katolicyzmu w Japonii.

  Tak się dziwnie złożyło, że o tym na jakie miasto spadnie bomba decydowała pogoda a konkretnie samoloty meteorologiczne wysłane wcześniej. Cele wybrano ze względu na wartość militarną i tak w Hiroszimie (wówczas niecałe 300 tys. mieszkańców)stacjonowała II Armia Japońska – w sumie 43 tys. żołnierzy, co czyniło miasto głównym obiektem ataku.

  W przypadku Nagasaki było jeszcze dziwniej. Celem był arsenał i kompleks przemysłowo-militarny Kokura, ale załoga nie była w stanie odnaleźć punktów identyfikacyjnych i mając w perspektywie powrót z uzbrojoną bombą lub zrzucenie jej do morza, wybrali zapasowy cel – Nagasaki.

  Tak oto, panowie, w skrócie wyglądał spisek mający za zadanie zmieść z powierzchni wszystkich japońskich katolików.
  Koń by się uśmiał…

 41. PL said

  No to ciekawe, czemu wybrali akurat Nagasaki, cel bez znaczenia militarnego…

  Mikołaju, tylko potwierdzasz nasze podejrzenia.

 42. Adam said

  Bzdury wypisujesz Mikołaju.

 43. Adam said

  Jaki tam z ciebie sw.Mikolaj, raczej Dziadek Mróz.
  Swiadomie, czy nie, bzdury piszesz i tyle.

 44. Jacek said

  ad Lacoss #29

  bardzo sie ciesze, ze ma Pan takie sluszne przekonanie, jest ono poparte obietnica Pana Chrystusowa:

  ” A ja wam mowie: Proscie, a otrzymacie, szukajcie, a znajdziecie, kolaczcie, a otworza wam, bo kazdy kto prosi otrzymuje, kto szuka znajduje, a kolaczacemu otwieraja.”

  i dalej

  „Jesli wiec wy, bedac zlymi, wiecie jak dawac dobre dary swoim dzieciom, to o ilez wiecej Ojciec z nieba da Ducha Swietego tym ktorzy go prosza”

  a prosba nasza to modlitwa.

  Nie wiem czy zna Pan to zrodlo katolickiej nauki http://www.ultramontes.pl/index.htm
  Polecam takze regularna modlitwe rozancowa (codziennie).

  Warto tez przeczytac

  ” Tumultuous Times”, Fr. Francisco Radecki i Fr. Dominic Radecki (nie wiem czy jest polski przeklad)
  oraz

  „Iota Unum” Romano Amerio, mysle,ze jest tez przeklad polski.

  Serdecznie pozdrawiam.

 45. Inkwizytor said

  ad 43

  http://www.ultramontes.pl to zdecydowanie najlepsza strona katolickiej Tradycji.

 46. Godzimir said

  Historyczną potęgę Narodu Polskiego zawdzięczamy jedności w Wierze Chrystusowej połączonej z patriotyzmem. To stanowi nieskończone źródło odwagi, uporu i sił, motywujące do szlachetnych czynów. Patriotyzm to przecież piękna i szczególna postać miłości bliźniego! Ostoją Kościoła były i są serca jednoczące się w Jezusie Chrystusie oraz miłujące swój Naród i Ojczyznę.

  Nadzieja umiera ostatnia, ale jako pierwsza musi się odrodzić. Tymczasem spontaniczne zrywy nie zdołają obudzić ducha Narodu, gdyż w początkowej fazie zostaną krwawo stłumione lub agenturalnie przekierowane w końcowej.

  Drogą jest wspólna, otwarta i zorganizowana modlitwa w intencji Ojczyzny. Gdyby udało się w porozumieniu z proboszczami naszych parafii ustanowić stałą cotygodniową mszę w tej intencji, byłby to najlepszy początek. Wspólna modlitwa w skali całego kraju jednoczyłaby ludzi, którym nie jest obojętna wiara, prawda i tożsamość narodowa. Tylko zjednoczeni w Jego Imieniu i w zgodzie z Jego Wolą, obudzimy nadzieję w Narodzie oraz siły do walki ze złem.

 47. PL said

  Najbardziej przykre i przygnębiające jest to, że nie tylko Żydzi zwyczajowo plują na Polskę.
  Dołącza do tego mnóstwo Polaków, zwiedzionych przez żydowskie kabarety i teatrzyki wyśmiewające rzekome „wady narodowe” Polaków, przez niepolskich historyków tworzących czarną legendę polskiej przeszłości, przez niepolskie media.

 48. św. Mikołaj said

  re 41/42

  Uczciwie postawił sprawę PL, bo napisał „podejrzenia” – każdy ma prawo do swojego zdania.

  Natomiast ty, Adasiu, jesteś słownym hochsztaplerem używającym żydowskich metod!
  Jeżeli ja wypisuję bzdury, oświeć mnie i rzuć garść faktów, przy okazji podając źródła z których korzystałeś, bo „bzdury piszesz i tyle” to nie żaden argument.

 49. Jacek said

  ad Godzimir #46

  Slusznie Pan pisze, ze od spraw ducha trzeba zaczac. Niestety jednak modlitwa, od ktorej musi wyjsc ten poczatek, to Narodowy Egzorcyzm, czyli wygananie diabla z Polski.

  Przypomnijmy tu sobie egzorcyzm Papieza Leona XIII, cigle aktualny (niestety nie moge znalezc oficjalnego polskiego przekladu):

  By Pope Leo XIII, from the Roman Ritual, Rite of Exorcism

  PRINCEPS gloriosissime caelestis militiae, sancte Michael Archangele, defende nos in proelio et colluctatione, quae nobis adversus principes et potestates, adversus mundi rectores tenebrarum harum, contra spiritualia nequitiae, in caelestibus. Veni in auxilium hominum, quos Deus creavit inexterminabiles, et ad imaginem similitudinis suae fecit, et a tyrannide diaboli emit pretio magno. Proeliare hodie cum beatorum Angelorum exercitu proelia Domini, sicut pugnasti contra ducem superbiae luciferum, et angelos eius apostaticos: et non valuerunt, neque locus inventus est eorum amplius in caelo. Sed proiectus est draco ille magnus, serpens antiquus, qui vocatur diabolus et satanas, qui seducit universum orbem; et proiectus est in terram, et angeli eius cum illo missi sunt.

  O GLORIOUS Prince of the heavenly host, Saint Michael the Archangel, defend us in the battle and fearful warfare that we are waging against the principalities and powers, against the rulers of this world of darkness, against the evil spirits. Come thou to the assistance of men, whom Almighty God created immortal, making them in His own image and likeness and redeeming them at a great price from the tyranny of Satan. Fight this day the battle of the Lord with thy legions of holy Angels, even as of old thou didst fight against Lucifer, the leader of the proud spirits and all his rebel angels, who were powerless to stand against thee, neither was their place found any more in heaven. And that great dragon was cast forth, the ancient serpent, who is called the devil and satan, who seduces the whole world; and he was cast forth upon Earth, and his angels were sent with him.

  En antiquus inimicus et homicida vehementer erectus est. Transfiguratus in angelum lucis, cum tota malignorum spirituum caterva late circuit et invadit terram, ut in ea deleat nomen Dei et Christi eius, animasque ad aeternae gloriae coronam destinatas furetur, mactet ac perdat in sempiternum interitum. Virus nequitiae suae, tamquam flumen immundissimum, draco maleficus transfundit in homines depravatos mente et corruptos corde; spiritum mendacii, impietatis et blasphemiae; halitumque mortiferum luxuriae, vitiorum omnium et iniquitatum.

  But behold! the ancient enemy of mankind and a murderer from the beginning has been fiercely aroused. Changing himself into an angel of light, he goes about with the whole multitude of the wicked spirits to invade the earth and blot out the Name of God and of His Christ, to plunder, to slay, and to consign to eternal damnation the souls that have been destined for a crown of everlasting life. This wicked serpent, like an unclean torrent, pours into men of depraved minds and corrupt hearts the poison of his malice, the spirit of lying, impiety and blasphemy, and the deadly breath of impurity and every form of vice and iniquity.

  Ecclesiam, Agni immaculati sponsam, vaferrimi hostes repleverunt amaritudinibus, inebriarunt absinthio; ad omnia desiderabilia eius impias miserunt manus. Ubi sedes beatissimi Petri et Cathedra veritatis ad lucem gentium constituta est, ibi thronum posuerunt abominationis et impietatis suae; ut percusso Pastore, et gregem disperdere valeant. Be favorable to Thy Church, the Bride of the Lamb without spot, whose enemies have filled to overflowing with gall and inebriated with wormwood. They have laid profane hands upon Her most sacred treasures. Where the See of the most blessed Peter and the Chair of Truth has been constituted as a light to the nations, there they have placed a throne of their abomination and impiety; so that with the Pastor struck, they may prevail to disperse the flock.

  Adesto itaque, Dux invictissime, populo Dei contra irrumpentes spirituales nequitias, et fac victoriam. Te custodem et patronum sancta veneratur Ecclesia; te gloriatur defensore adversus terrestrium et infernorum nefarias potestates; tibi tradidit Dominus animas redemptorum in superna felicitate locandas. Deprecare Deum pacis, ut conterat satanam sub pedibus nostris, ne ultra valeat captivos tenere homines, et Ecclesiae nocere. Offer nostras preces in conspectu Altissimi, ut cito anticipent nos misericordiae Domini, et apprehendas draconem, serpentem antiquum, qui est diabolus et satanas, ac ligatum mittas in abyssum, ut non seducat amplius gentes. Hinc tuo confisi praesidio ac tutela, sacri ministerii nostri auctoritate [si fuerit laicus, vel clericus qui ordinem exorcistatus nondum suscepit, dicat: sacra sanctae Matris Ecclesiae auctoritate], ad infestationes diabolicae fraudis repellendas in nomine Iesu Christi Dei et Domini nostri fidentes et securi aggredimur.

  Therefore, most invincible Leader, be with the people of God against this spiritual wickedness and bring about victory. Thou art venerated by Holy Church as Her guard and patron; Thou art glorified as our defender against the impious powers of earth and of hell. Unto thee the Lord hath handed over the souls of the redeemed to be placed in happiness above. Entreat the God of peace, to obliterate satan beneath our feet, lest he prevail further to hold men captive, and to injure the Church. Offer our prayers in the sight of the Most High, so that the mercy of the Lord may swiftly overtake us, and apprehend the dragon, the ancient serpent, who is the devil and satan, and send him bound into the abyss, so that he may seduce the nations no more. Henceforth having been confided to thy escort and protection, we sacred ministers by our authority [if recited by a layman, or cleric who has not yet taken up the order of exorcist, say instead, „by the authority of Holy Mother Church ], do undertake to repel the infestations of diabolical deceit in the Name of Jesus Christ, Our God and Lord.

  V. Ecce Crucem Domini, fugite partes adversae. V. Behold the Cross of the Lord, depart from us, our adversaries.
  R. Vicit Leo de tribu Iuda, radix David. R. The Lion of the tribe of Juda, root of David, has conquered.
  V. Fiat misericordia tua, Domine, super nos. V. Let Thy mercy be upon us Lord.
  R. Quemadmodum speravimus in te. R. As much as we hope in Thee.
  V. Domine, exaudi orationem meam. V. O Lord, hear my prayer.
  R. Et clamor meus ad te veniat. R. And let my cry come unto Thee.
  Si fuerit saltem diaconus subiungat If recited by at least a deacon add the following
  V. Dominus vobiscum. V. The Lord be with you all.
  R. Et cum spiritu tuo. R. And with thy spirit.

  Oremus

  Deus, et Pater Domini nostri Iesu Christi, invocamus nomen sanctum tuum, et clementiam tuam supplices exposcimus ut, per intercessionem immaculatae semper Virginis Dei Genetricis Mariae, beati Michaelis Archangeli, beati Ioseph eiusdem beatae Virginis Sponsi, beatorum Apostolorum Petri et Pauli et omnium Sanctorum, adversus satanam, omnesque alios immundos spiritus, qui ad nocendum humano generi animasque perdendas pervagantur in mundo, nobis auxilium praestare digneris. Per eundem Christum Dominum nostrum. Amen.

  Let us pray

  O God, and Father of Our Lord Jesus Christ, we invoke Thy Holy Name, and we humbly implore Thy clemency so that, through the intercession of Mary, the Immaculate ever-Virgin Mother of God, of blessed Michael the Archangel, of blessed Joseph, the Spouse of the same blessed Virgin, of the blessed Apostles Peter and Paul, and of all the Saints, Thou may deign to offer us aid against satan, and all the other unclean spirits, who wander through the world to injure the human race and to destroy souls. We ask this through Christ Our Lord. Amen.

 50. Kordecky said

  Wracam do pieknej patriotycznej sceny z filmu „Hubal”
  Nie dziwie sie kiedy ludzie z kregow GW pluja na wszystko co patriotyczne i wsciekle atakuja takich ludzi jak Filipski lub Poreba, ale bylem zaskoczony jadem z jakim spotkalem sie w wypowiedziach niektorych dyskutantow pod artykulem pt.
  Czy w PZPR byli patrioci” na prawica.net

  http://prawica.net/node/20839

 51. PL said

  Tak, istniały takie dziwolągi, jak patriotyczni komuniści. Chetniej bym z takimi rozmawiał, niż z żydokosmopolitami, jacy dzisiaj opanowali mój kraj.

 52. kiboshon said

  Za zabranie córki do kościoła można skończyć w mamrze. Tak uważa żydowski sędzia.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: