Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Ciąg dalszy teatru dla gojów, czy coś na rzeczy?

Posted by Marucha w dniu 2010-03-13 (Sobota)

Zajrzeliśmy na stronę http://www.debka.com/article/8647/ i oto, co nasze oczy ujrzały między innymi.

„Kryzys” w stosunkach żydowsko-żydowskich… pardon, amerykańsko-żydowskich, zaostrzył się w piątek wieczorem (12 marca) z powodu telefonu, przez jaki Sekretarz Stanu USA Hillary Clinton ostrzegła „Bibi” Netanyahu, że stosunki owe są narażone na popsucie, o ile Izrael nie wznowi natychmiast rozmów z Palestyńczykami oraz nie wstrzyma nielegalnego budownictwa w Jerozolimie.

Komunikat, jaki wysłała Hilaria Clinton określa się jako „tough” (twardy, bezkompromisowy), co by to nie miało znaczyć. Podkreśliła ona, iż nie może zrozumieć, jak można było w ten sposób ubliżyć wiceprezydentowi Bidenowi podczas jego wizyty – zwłaszcza w świetle wielkiego zaangażowania USA w zapewnienie Izraelowi bezpieczeństwa. Jako informację uboczną podamy, iż Hilaria Clinton z domu Rodham jest Żydówką, a nazwisko Rodham brzmiało ongiś „Radomski”, który to fakt niewątpliwie dodaje jej wiarygodności.

Naszym zdaniem żałować należy, iż demokratyczne i miłujące pokój Stany Zjednoczone nie są równie „zaangażowane” w zapewnienie bezpieczeństwa sąsiadom Izraela, z których każdy był narażony na napaści żydowskiego, awanturniczego państwa, posiadającego ponadto broń atomową.

Fakt okazania ostentacyjnej arogancji i pogardy Żydolandii wobec swego protektora i żywiciela można tłumaczyć jedynie tym, iż żydowskie wpływy w Waszyngtonie zdominowały wszelkie inne i bez względu na  to, kto formalnie sprawuje władzę, rzadzą i tak Żydzi. N ie muszą więc ani dbać o poprawne stosunki z USA, ani tym bardziej się podlizywać.

Komentarze 2 do “Ciąg dalszy teatru dla gojów, czy coś na rzeczy?”

  1. Ryziel said

    A jak nie, to Staremu kochankę żydowską do łóżka i jest potulny jak baranek

  2. andrzej101 said

    To może być w sumie tylko zainscenizowana „kłótnia” między dużym (USA) a małym Izraelem. Aby odwrócić uwagę od przygotowań żydowsko-żydowskich do agresji na Iran.
    http://alles-schallundrauch.blogspot.com/2010/03/endstation-iran.html
    http://www.bibula.com/?p=19441

Sorry, the comment form is closed at this time.