Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Homosie nie obronią

Posted by Marucha w dniu 2010-03-20 (Sobota)

Interesująca wymiana zdań miała miejsce podczas przesłuchania gen. Johna Sheenana przed amerykańską Senacką Komisja Obrony.

Generał odpowiadał na pytania dotyczące propozycji Baracka Obamy, aby homoseksualiści mogli otwarcie służyć w armii Stanów Zjednoczonych. [A co z nekrofilami? – admin]

Były dowódca sił NATO stwierdził, że po zimnej wojnie armie europejskie zatraciły zdolność bojową. Nie wierząc w agresję ze strony rosyjskiej czy niemieckiej, moralnie rozbrojone przez homoseksualizm, siły zbrojne państw europejskich skupiły się na misjach pokojowych.

Nasz obrońca - żołnierz pedał

Generał wprost odniósł się do rzezi w Srebrenicy w 1995. Wówczas to, kiepsko dowodzony batalion holenderskich „błękitnych hełmów”, został przez Serbów rozstawiony po kątach [I słusznie, agresorzy nie mieli żadnego prawa do ingerencji w Serbii – oprócz prawa bandytów – admin].

– Czy Holendrzy mówili Panu, że upadek Srebrenicy miał związek z żołnierzami-gejami? – zapytał Carl Levin, przewodniczący komisji. – Tak – brzmiała odpowiedź – mówili, że taka była m.in. przyczyna.

Gen. Sheenan, który przeszedł na emeryturę w roku 1997, dodał, że tak został poinformowany przez poprzedniego szefa sztabu holenderskiej armii.

Rząd holenderski z oburzeniem odrzucił oskarżenie generała. [Homosie chyba też odrzucili! Co do lesbijek nie mamy jasności – admin]

Marek Bednarz (Nowa Myśl Polska) za The Daily Telegraph

Komentarzy 9 do “Homosie nie obronią”

 1. Cham Wiejski said

  Oczywiście cała „rzeź w Srebrenicy” to typowa neokońska (zydowska) bujda.

 2. SSD said

  A propos spedalonego wojska:
  Moze to dobra wiadomosc? Pacyfisci pewnie sie ciesza. Taki powiedzmy oddzial kochajacych inaczej zamiast strzelac, zajmie sie lapaniem przeciwnikow i gwalceniem tychze?
  Chociaz z drugiej strony (ha, ha – smiesznie wyszlo), czy lepiej byc postrzelonym, czy zgwalconym?
  Obrzydliwa alternatywa.

 3. zerohero said

  Ten wyskok ze Srebrenicą jest idiotyzmem, bo po pierwsze, jak zauważył Gajowy nie ich zasrany interes, a po drugie – motywacja Holendrów żadna. Po trzecie, pederastów w armii Holenderskiej nie może być więcej niż w społeczeństwie. gen. Johna Sheenan po prostu kipi poczuciem humoru prostaka. Pewnie rozpiera go duma z amerykanskiej „męskiej” potęgi. Tylko, że Amerykanie dokazują zwykle w miażdzącej przewadze, w armii zawodowej i trudno ocenić ich prawdziwego ducha bojowego. Przed komputerem to i homoś z różową torebką może być Rambo. Armia USA to tylko 16% etatów bojowych, przy średniej 26%. Rekordowi Norwedzy ponad połowę etatów mają bojowych.

  Może jest to okrzyk w stylu kto nie skacze ten pedał. Tutaj, kto nie strzela do Serbów ten pedał, kto nie podbija udziału zbrojeń w PKB do chorego poziomu ten pedał. Tak to i ja mógłbym zostać pedałem. Błazenada. Szkoda, ze taki poziom prezentuje amerykańska generalicja. Ten kraj będzie trzymany za pysk długo i mocno.

 4. lopek said

  Holandia, to poligon doświadczalny dla unych w budowie, Sodomy i Gomory! Niedawno przegłosowano tam, eutanazję dla 70-cio latków i starszych. Wiemy doskonale, że przecież nikt nie będzie pytał staruszków o zdanie, gdy tylko obecny komuno-faszyzm okrzepnie!
  Wobec powyższego, jak to się stało, że udało się unym, tak potwornie zdemoralizować Holendrów?
  Co do spedalania wojska, to jest to robione z premedytacją! Nie spedalone wojsko będzie posiadał tylko Izrael.

 5. zerohero said

  Nie jest oznaką spedalenia brak reakcji na „rzeź” w Srebrenicy. Ta obserwacja akurat jest absurdalna.

  Co do Izraela to się pan Lopek grubo myli, bo aby panować nad morzem gojów trzeba mieć oddziały posiłkowe. I te zapewniają tacy pseudo mężczyźni jak ten amerykański buc. Upadek Holendrów temu nie przeszkadza. A co to nie ma wśród zboczeńców sadystów? Do kopania słabszego nie trzeba być twardzielem.

 6. lopek said

  Re5: Panie Zerohero, na obecnym etapie, zboczeńcy są dla unych użyteczni ale przyjdzie taki etap, gdzie une zboczeńców, tych wojujących, zwyczajnie wymordują. Nikt nie będzie na ludziach chorych psychicznie, opierał jakiegokolwiek porządku – gdziekolwiek!

 7. zerohero said

  Historia zna precedensy. Noc długich noży, Ernst Röhm. Podobnie w różnych przewrotach komunistycznych.

 8. piwozpianka said

  Carl Levin- żyd z pochodzenia, senator, którego braciszek imieniem Sander również za pochodzenie jest nie byle kim jak członkiem kongresu USrAela. Już chyba nie ma rządu w którym judaistyczne bydło by nie miało swoich przedstawicieli.

 9. Brat Dioskur said

  A to ci dopiero numer!!!…mianowicie holenderska GayArmy zamierza podac generala do …sadu!Zada przeprosin i odwolania tego co powiedzial .Szkopul w tym ,ze kosztuje to 200 tys.$ i trzeba znalezc 7 homiosiow-zolnierzy ,ktorzy popra pozew.Zobaczymy czy znajdzie sie sponsor ,bo na sciepke raczej nie moga oni liczyc ,nawet w zhomosiowanej Holandii.

Sorry, the comment form is closed at this time.