Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Hulajdusznik o Wolne tematy (82 – …
  Hulajdusznik o Wolne tematy (82 – …
  Hulajdusznik o Wolne tematy (82 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (82 – …
  D-T o Australia – obozy internowania…
  D-T o Australia – obozy internowania…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (82 – …
  Maciejasz o Wolne tematy (82 – …
  guma o Wolne tematy (82 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (82 – …
  Piotr B. o Dugin: geopolityka wyjaśnia…
  UZA o Dziś Barbórka. Święto Peugote’…
  Boydar o Nauka dowodzi, że rudowłosi po…
  NyndrO o Nauka dowodzi, że rudowłosi po…
  Greg o Wolne tematy (82 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 565 obserwujących.

Na (prawie) wszystkim da się zarobić

Posted by Marucha w dniu 2010-03-21 (Niedziela)

WWF – World Wildlife Fund, organizacja zajmująca się ochroną dzikich zwierząt, nie jest aż tak szlachetna, idealistyczna i bezinteresowna, jak mogło by się wydawać. Pomińmy na razie milczeniem fakt, iż jest ściśle powiązana z iluminatami, o ile nie wręcz stworzona przez nich w ramach otumaniających zacnych ludzi popisów filantropii, dobrej woli, ratowania naszego globu, pomocy głodnym dzieciom itp.

Dowiadujemy się otóż, iż WWF ma zamiar zarobić ok. 60 miliardów dolarów na lasach Amazonii. Wykorzystując – prawdziwy, czy urojony – strach mieszkańców naszego globu przed ich zniszczeniem, organizacja chce przejąć kontrolę nad wielkimi obszarami lasów, aby powstrzymać proces ich wyrąbywania. Zarazem chce sprzedawać „kredyty CO2”, czyli nadwyżki świeżego powietrza, rzekomo w ten sposób uzyskane. Handel powietrzem, w dodatku nie swoim – na to by nie wpadli nawet legendarni Beniek z Kubą.

Wspierana 30-milionową dotacją z Banku Światowego, WWF już opracowała schemat zarządzania tym, co do niej nie należy: 20 milionów akrów (ok. 80937 km2) w Brazylii. Podobne plany ma względem Meksyku. Wartość handlu świeżym powietrzem osiągnie, jak się oblicza, ponad 60 miliardów dolarów, które zostaną zapłacone przez konsumentów w „bogatych” krajach poprzez rachunki za elektryczność, benzynę i w zasadzie większość towarów i usług.

Przypomnijmy, że w oparciu o dane WWF inna organizacja, IPCC (Intergovernmental Panel on Climate Change czyli Międzyrządowy Zespół ds Zmian Klimatu) twierdziła, iż 40% lasów tropikalnych może zginąć w przypadku nawet niewielkiego zmniejszenia opadów, co okazało się kompletnym kłamstwem i nawet dostało nazwę „Amazongate”.

Znaną aferą, zwaną „Glaciergate”, było również ogłoszenie przez IPCC (znów w oparciu o dane WWF), że lodowce w Himalajach roztopią się najdalej w roku 2035.

O ile jednak w przypadku „Glaciergate” IPCC przyznało się do „błędu”, co jest eufemistycznym określeniem fałszerstwa, o tyle w przypadku lasów Amazonii – „Amazongate” – upiera się przy swoim stanowisku wbrew wszelkim faktom.

Dlaczego? To proste. W przypadku lasów tropikalnych jest duży pieniądz do zrobienia na handlu świeżym powietrzem – a gdy chodzi o topnienie lodowców takich pieniędzy nie ma.

Zajrzyjmy jeszcze na polską witrynę WWF: http://www.wwfpl.panda.org/
Bez zdziwienia skonstatujemy, iż wciąż straszą tam skompromitowane doszczętnie pseudonaukowe bajdy o ociepleniu klimatycznym i rzekomym nań wpływie człowieka.

Komentarzy 6 do “Na (prawie) wszystkim da się zarobić”

 1. madia116 said

  Taa… globalne ocieplenie a na całym świecie zima była „jak nigdy” 😀

 2. PL said

  Nawet gdyby ocieplenie klimatu miało miejsce, nachalne próby wmówienia ludziom, iż to człowiek za nie odpowiada, są bezczelnym kłamstwem.
  Kłamstwo to bazuje na fakcie, iż większość ludzi jest głupcami i nie pamięta nawet tego, czego uczono ich na lekcjach geografii o epokach geologicznych, o okresach ocieplenia i oziębienia itp. Bo ta wiedza miała być dla nich „bezużyteczna”.

 3. Jack Ravenno said

  Kłamcy, kłamcy… I jak to ma się do informacji, że w Amazonii notuje się wzrost masy zielonej ?

  żenada

 4. Isreal said

  Ambasadorem (?) wwf-u na Polskę jest piróg (lubita pirogi, to taki kupa tylko na innym kanale). Ludziska kupowali torebki po sklepach takie zielone z wizerunkiem pandy (logo wwf). Ciekawe ile skapnęło „ambasadorowi”?

 5. zerohero said

  @4

  ten Piróg który trzepie kasę w polskiej TV, a chciał uciekac do Izraela przed polskimi antysemitami i homofobami?

 6. Isreal said

  ad5
  TEN piróg! Ten przy budzie na łańcuchu, a kupa też chciał uciekać bo Polska go bRzydzi (obrzydzona jak żadne inne państwo)Chodziłby sobie w poszarpanych trampkach tak jak lubi, i do łopaty musiałby stanąć, a tu taki raj

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: