Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  NICK o Facet o ksywce „Margot”
  NICK o Wolne tematy (64 – …
  NICK o Facet o ksywce „Margot”
  Lily. o Wolne tematy (64 – …
  NyndrO o Wolne tematy (64 – …
  NICK o Facet o ksywce „Margot”
  NICK o Rozbieramy z uwagą Naczelnika…
  NICK o Wolne tematy (64 – …
  revers o Facet o ksywce „Margot”
  revers o Wolne tematy (64 – …
  NICK o Wolne tematy (64 – …
  NyndrO o Wolne tematy (64 – …
  Anucha o Wolne tematy (64 – …
  Lily o Wolne tematy (64 – …
  Yagiel o Wolne tematy (64 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 524 obserwujących.

„Geje” poturbowani na Białorusi

Posted by Marucha w dniu 2010-05-17 (Poniedziałek)

No, drodzy goście – tego jeszcze u nas nie było! Artykuł zaczerpnięty wprost z witryny homoseksualistów:
http://mylilefeluke.blogspot.com/2010/05/biaorus-geje-aresztowani-i-poturbowani.html

Białoruś: Geje aresztowani i poturbowani przez policję na Paradzię

Białoruska milicja użyła siły, żeby nie dopuścić do przemarszu Parady Równości w Mińsku. Parada – ich zdaniem – była nielegalna, ponieważ organizatorzy nie dostali na nią pozwolenia od władz miasta. Aresztowano kilku uczestników parady. Organizatorzy powiedzieli, że ich celem było zwrócić uwagę opinii publicznej na łamanie praw mniejszości seksualnych na Białorusi. Lider białoruskiego ruchu gejów i lesbijek, Siergiej Androsenko powiedział, że postawa rządu wobec gejów nosi wszelkie znamiona homofobii.

Poprzednie parady na Białorusi także odbywały się bez zgody władz i zostały rozpędzone przez milicję.

http://www.ukgaynews.org.uk/Archive/10/May/1401.htm
[Tłumaczenie dzięki gay.pl/zdjęcia ukgaynews/svaboda.org]

Od admina:
Gej – słowo używane przez homoseksualistów na określanie homoseksualistów, ponieważ wciąż wstydzą się być nazywani po prostu homoseksualistami.
Homofobia – termin pokrewny do „antysemityzmu”, pojęcie w zasadzie nic nie oznaczające.
Mniejszości seksualne – sodomici, dewianci, zboczeńcy, pederaści, pedofile itp.
Łamanie praw mniejszości seksualnych – opór przed demoralizacją dzieci i młodzieży a także niechęć do oglądania mało estetycznej pornografii na żywo.

Komentarze 24 do “„Geje” poturbowani na Białorusi”

 1. PL said

  Takie informacje, to miód na moje homofobiczne serce.

 2. veri said

  Jak czytam jakieś info o „paradzie równości” to zawsze nachodzą mnie dwa pytania :

  1. co i komu ci panowie chcą zaprezentować podczas swojego paradowania ?

  2. „parada równości” – kto, do kogo i na jakiej niwie miałby równać ?

 3. PL said

  Veri, może Pan się o to pytać do usr… śmierci. Odpowiedzią będzie pedalski bełkot.

 4. Piotr said

  Siergiej = Sir Gej

 5. bezpartyjny said

  To zdarzenie dobrze świadczy o Białorusinach i Łukaszence. Trzeba będzie chyba poprosić Białorusinów o misje nawracające – nasze władze nie potrafią a pewnie i nie chcą zagrodzić działaniom pedalstwa narażając polskie społeczeństwo na demoralizacje.

 6. Cham Wiejski said

  A mnie zrobiło się żal biednych pederastów. Dlatego my i chłopaki z okolicznych wsi zapraszamy ich serdecznie na zabawę wiejską w jednej z wsi na Podlasiu. Frekwencja zapewniona, nawet z sąsiednich powiatów.

 7. aga said

  Wyborcze szachowanie
  Dodał: antymason 2010-05-16 21:18

  Kto zostanie prezydentem RP w wyborach 2010 r.? Z pewnością ustalił to już naczelny polityczny sanhedryn w Polsce, czyli żydowska Fundacja im. S. Batorego, agenda przedstawicielska antypolskich sił Zachodu (UE i USA), której działania mają charakter ponad partyjny. Partie się zmieniają, zużywają, a antypolskie cele sanhedrynu są stałe, niezmienne i musi je on skutecznie realizować.

  To temu sanhedrynowi J. Kaczyński (obecny kandydat na prezydenta) obiecywał w 2005 r. usuniecie z sejmu RP Samoobrony RP i LPR. Obietnicy dotrzymał, w czym pomogły mu mafijne struktury państwa oraz żydo-media.

  Na wyborczej szachownicy sanhedryn ustawił dwóch głównych kandydatów, których wspierają podległe jego sugestiom powszechne żydo-media. Mamy oto dwóch wybitnych mężów, B. Komorowskiego i J. Kaczyńskiego, którzy godni są urzędu prezydenta RP. Reszta kandydatów-pionków (z niewielkimi wyjątkami, jak np. kandydat-agent – agent słusznych sił „postępu” – A. Olechowski) nie zalicza się, według tychże żydo-mediów, nawet do drugiej politycznej ligi, co najwyżej stanowi jakąś ligę okręgową. Ci wybitni dwaj mężowie nie mają nam, Polakom nic nowego do powiedzenia. Dają za to pełną gwarancję – oczywiście sanhedrynowi, czyli zachodnim mocodawcom -, że będą realizowali dokładnie taką samą antypolską politykę jak dotychczas.

  Przyjrzyjmy się, zatem wyborczej szach(r)ownicy.

  Interesy Żydów, tych z UE i tych z USA stoją źle. Żydowska – światowa finansjera z USA przegrała z Rosją bój o kontrolę nad rosyjskimi surowcami energetycznymi w Gruzji i na Ukrainie. Na Białorusi też sukcesów nie odnosi, mimo wykorzystywania polskiej mniejszości jako czynnika destabilizującego Białoruś. $ USA jako światowa waluta traci na wartości i znaczeniu. Gospodarka USA – wielu wyda się to niedorzeczne – jest właściwie w gorszej kondycji niż gospodarka polska. W USA już tylko 11% PKB powstaje w produkcji fizycznej, gdy w Polsce ten sam wskaźnik wynosi jeszcze 20%. Nieznającym zasad ekonomii wyjaśnię, że to właśnie produkcja fizyczna decyduje o rzeczywistym rozwoju kraju i o realnym wzroście PKB. Im udział produkcji fizycznej w tworzeniu PKB jest większy, tym mniejsze jest bezrobocie, tym większe są realne dochody ludności, wyższe świadczenia emerytalne i socjalne itd.

  W Europie potomkowie socjalizujących Żydów budujący dziś na wzór USA Unię Europejską ze wspólną obozową walutą € dodatkowo osłabiają pozycję $ USA, przyśpieszając tym samym agonię gospodarki USA. UE, która nie posiada własnych surowców energetycznych kupuje je od Rosji, z którą stara się utrzymywać poprawne stosunki polityczne i gospodarcze. UE nie potrzebuje w kontaktach z Rosją pośrednictwa USA, a właśnie na tym pośrednictwie żydowscy właściciele FED (Banku Centralnego USA) chcieliby podreperować pozycję swojego $ i kontrolować żydowskie kierownictwo UE.

  Mimo nieuchronnego upadku gospodarczego USA, to w $ USA rozliczana jest nadal większość światowych transakcji (na $ USA przypada 60%, na € UE – 30%). Ta ciągle jeszcze dominująca pozycja $ USA pozwoliła zadać niepokornej UE ostrzegawczy cios w postaci wywołanego przez MFW (agendę finansjery z USA) kryzysu w Grecji. Możliwe są następne uderzenia w Hiszpanię, Belgię, Portugalię i Irlandię, gdyby UE chciała wybić się przed USA i pozbyć kontroli ich finansjery.

  Takie spektakularne ataki finansowe możliwe są dlatego, że rządy państw Zachodu całkowicie pozbawiono kontroli nad polityką finansową własnych państw. Sławetne deficyty budżetowe państw – sztuczny, absurdalny ekonomicznie problem – nabijają kabzę światowej finansjerze i zwiększają jej kontrolę nad państwami i ludnością, czyniąc z niej niewolników i nędzarzy.

  Warto zwrócić uwagę na fakt, że tzw. wychodzenie z kryzysu – zalecane przez „fachowców” od ekonomii – polega na: wzroście bezrobocia, wydłużeniu czasu pracy, wzroście cen i zmniejszeniu wynagrodzeń, zwiększeniu oprocentowania papierów dłużnych gwarantowanych przez rządy. A więc, na uruchomieniu tych wszystkich czynników, które dodatkowo uniemożliwiają rozwój gospodarczy i powodują pogłębienie kryzysu. To tak, jakby choremu na grypę lekarz zalecił stanie na mrozie bez ubrania, bo to go uleczy – z pewnością po takiej kuracji chorował już na nic nie będzie.

  W konflikcie między kierownictwami UE i USA nie bez znaczenia pozostaje fakt, że to właśnie USA utrzymują ochronny parasol nad Izraelem. Gdy światowa pozycja USA ulegnie znacznemu osłabieniu, czego należy się jednak spodziewać, UE nie będzie gwarantem (bo nie może i nie chce) bezpieczeństwa państwa Izrael, choć widzi dla niego miejsce w swoich strukturach – przynajmniej na poziomie deklaracji.

  Polska, która na mapie Europy zajmuje centralne położenie geograficzne między Rosją a UE – Niemcami (tu krzyżują się wszystkie europejskie szlaki drogowe i gospodarcze) stanowi strefę ścierania się interesów między UE i USA. Równowaga ich interesów jest chwiejna, mimo, że nad całością czuwają globalne siły polityczne judeomasonerii reprezentowane przez wspomniany sanhedryn. Tak w ogólnych zarysach prezentuje się polityczny kontekst wyborów prezydenckich i parlamentarnych w Polsce.

  Jest, więc wielce prawdopodobne, że odpowiedź na pytanie, komu wyznaczono rolę prezydenta RP jest już znana w kołach zbliżonych do politycznego sanhedrynu. Rozszyfrowanie tych ustaleń nie jest znowuż takie trudne. Zacznę od przypomnienia ważnej sentencji głoszonej przez żydo-bolszewików, protoplastów współczesnych mentorów sanhedrynu: „nie ważne, kto jak głosuje, ważne jest, kto liczy głosy”.

  Jakiś czas temu sanhedryn zdecydował, że premier Tuman z Gdańska nie będzie uczestniczył w wyborach prezydenckich. Jego pozycja polityczna wykreowana przez żydo-media dawała mu zdecydowaną przewagę nad żyjącym wtedy ewentualnym kandydatem L. Kaczyńskim. Musiały, zatem pojawić się ważne powody dla decyzji osłabiającej PO – partię interesów UE – Niemcy.

  Swoją drogą, fakt medialnego wykreowania politycznej malizny, miernego politycznego hochsztaplera na męża stanu zasługuje na temat pracy magisterskiej lub doktorskiej z dziedziny socjologii społecznej.

  Wystawienie w miejsce premiera Tumana z Gdańska B. Komorowskiego – nie polityka, raczej urzędnika i to powiatowego formatu – wskazuje na słuszność tezy, że wybory prezydenckie ma wygrać obóz pro USA. B. Komorowskiemu odbiorą trochę głosów A. Olechowski i G. Napieralski, którym sanhedryn poprzez decyzje PKW pozwolił na wyborcze igraszki. Kandydat pro USA, czyli kandydat PiS, J. Kaczyński bez specjalnego wysiłku medialnego pokona B. Komorowskiego, wystarczy, że wychyli się tylko zza trumny swojego brata uhonorowanego miejscem na Wawelu. Zresztą oddając prawdzie sprawiedliwość trzeba powiedzieć, że kandydat J. Kaczyński, jako polityk intelektualnie przewyższa swoich przeciwników z opcji pro UE – Niemcy. Używając patriotyczno-katolickiej retoryki J. Kaczyński po prostu jest „jakiś”, co w zestawieniu z bełkoczącymi na okrągło „Europejczykami” wyprowadza w pole nie tylko poczciwych słuchaczy Radia Maryja. Z kolei za premierem Tumanem z Gdańska i jego kamarylą przemawia, dziś już niespotykana, ich polityczna uczciwość. Oni otwarcie przyznali, że dla dobra Polski i Polaków – ma się rozumieć, że w imię internacjonalizmu europejskiego – przehandlują cały pozostały jeszcze majątek narodowy. Tu PiS jawi się jako banda oszustów, którzy będąc przy władzy występowali przeciw prywatyzacji (czytaj rozkradaniu) majątku narodowego, a przehandlowali więcej niż rząd PO w analogicznym okresie swoich rzadów.

  „Jest w Polsce takie radio, które nazywa się Radio Maryja” – czy przypominają sobie Państwo te słowa i ich autora? To radio i media pochodne całą swoją siłę przekazu oddają na rzecz poparcia kandydata pro USA. Media te w realizacji antypolskich interesów idą jeszcze dalej i rzucają podejrzenie na Rosję o sprawstwo katastrofy prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem. Chcą w Polakach – katolikach wzbudzić niechęć do Rosji. I trzeba przyznać, ku uciesze wrogów Polski z UE – Niemcy i z USA, że to im się udaje. To smutne i przygnębiające, jak wielu Polaków ulega propagandzie Radia Maryja.

  Jeśli przyjąć, że katastrofa pod Smoleńskiem miała swoich wykonawców, co nie musi być dalekie od prawdy, to o wiele bardziej prawdopodobne jest szukanie ich po stronie UE – Niemcy, czy po stronie USA – wyraźne motywy polityczne mieli jedni i drudzy.

  Rosja, przeciwko której politykę USA realizował L. Kaczyński, wykonujac taki zamach nie zyskiwałaby politycznie nic, ponieważ eliminacja L. Kaczyńskiego nie oznacza eliminacji antyrosyjskiej polityki USA.

  Stronnictwo pro USA reprezentuje także kandydat M. Jurek, który może uszczknąć trochę głosów J. Kaczyńskiemu. Może się jednak zdarzyć, że w odpowiednim momencie J. Kaczyński poprosi swój elektorat o głosowanie na M. Jurka, a sam przypilnuje partyjnych interesów i wyborów parlamentarnych, które mogą mu dać większą od prezydenckiej władzę szefa rządu.

  Zadziwiający przypadek – a dokładnie: hucpa sanhedrynu – spotkał w obecnej kampanii wyborczej kandydata Samoobrony, A. Leppera. Państwowa Komisja Wyborcza (PKW) odrzuciła jego kandydaturę, jako osoby skazanej prawomocnym wyrokiem sądu, po czym PKW sama wycofała się z tej decyzji, zanim prawnicy A. Leppera zdążyli tę decyzję oprotestować.

  A może było tak, że w pierwszym momencie część antypolskich sił sanhedrynu zdecydowała usunąć z kampanii prezydenckiej A. Leppera, ponieważ prezentuje on program ludowo-narodowy, program obrony polskich interesów, a nie należy wybudzać z politycznego letargu polskiego społeczeństwa. Jednak szybko musiało dojść w sanhedrynie do politycznego kompromisu między siłami pro UE – Niemcy i pro USA i zdecydowano się zostawić kandydaturę A. Leppera, który przecież odbierze głosy J. Kczyńskiemu. Skoro wcześniej wycofano premiera Tumana z wyborczej gry, to niech i druga strona, strona pro USA, poniesie pewne ryzyko związane z ludowo-narodową kandydaturą A. Leppera. O ostatecznym zwycięstwie i tak zdecydują ci, co liczą głosy, a przy okazji będzie można sprawdzić skuteczność obrzucania błotem polityków ludowych i narodowych – metody stosowanej przez żydo-media.

  Każdy, kto myśli i czuje po polsku, każdy rozsądny Polak powinien głosować w interesie Państwa i Narodu, a więc na polityka, który tych interesów chce bronić. Kandydat Samoobrony RP, Andrzej Lepper spełnia ten polski, narodowy warunek.

  Argumenty w rodzaju, że to polityk skompromitowany są i absurdalne i nie wiarygodne, zwłaszcza, że głoszą takie argumenty powszechne antypolskie żydo-media. Mafijne struktury naszego państwa: służby specjalne, sądownictwo, media są w stanie skompromitować każdego, kogo polityczny sanhedryn wskaże i uzna za niebezpiecznego dla antypolskich interesów (przypomnę kasus posła G. Janowskiego, czy ostatnio senatora K. Piesiewicza).

  Andrzej Lepper jako polski polityk broni się sam, wystarczy posłuchać:

  http://wiernipolsce.streemo.pl/Community/465282,Film,administrator15_Andrzej_Lepper_w_akcji.html

  Jeśli polityczny sanhedryn w II turze wyborów wystawi dwie antypolskie kandydatury – a tego należy się spodziewać -, czyli B. Komorowskiego oraz J. Kaczyńskiego, wtedy przyzwoici Polacy powinni zostać w domu. O wyborczą frekwencję martwić się nie należy. Sanhedryn dopilnuje jej tak samo, jak w czasie referendum akcesyjnego do UE.

  Dariusz Kosiur

 8. eminem said

  homofobia, fobia-paniczny lek przed czymś hmmm dziwne ja się nie lękam tylko brzydzę…..

 9. Krzysztof M said

  Ad. 6

  Chamie Wiejski. Jak już impreza będzie zaklepana, to daj znać, to skrzyknę wsparcie z Białegostoku, może się na co przydamy? 🙂

 10. ciulzpo said

  Pedał jest pedał nie gej homoseks…. itp.
  pedał tak pisać

 11. Julka said

  ad/2
  Zboczenia chadzają parami. Tutaj występuje też ekshibicjonizm, dlatego mają przymus parad i manifestowania co lubią robić (dobrze, że narazie tylko chodzą-:))
  Ale temat dla próżniaków komisarzy z Brukseli przedni, i bynajmniej nie zastępczy. Podejrzewam, że większość z nich chętnie przyłączyłaby się do parady.

 12. WujekDobraRada vel por.MO LechRys said

  Ciekawym faktem jest, że wszyscy komentują sodomitów, a słowa nikt nie powie o lesbijkach. Czyżby ze względów erotyczno-estetycznych panowie tu się wypowiadający uważali je za coś mniej szkodliwego? Oba grzechy są równoważne, więc nie wiem skąd ta dysproporcja?

  Dlaczego też, pytam się, nie pisze się tu o lesbijkach??? To problem coraz częstszy, szczególnie na zachodzie. I to nie tylko wsród kobiet „po przejściach”, którym w zmianie orientacji seksualnej „pomogli” ich wyuzdani ekspartnerzy. Coraz więcej młodych dziewczyn określa się jako lesbijki lub co najmniej bi.
  Zdaje sobie ktoś sprawę z tego, że chłopak wychowany przez dwie lesbijki, z natury będzie uległy, zniewieściały i skłonny bardziej do homoseksualizmu niż do normalnego pożycia?

  Dodatkowo poinformuję panów, że jeśli któryś z nich jest wielbicielem porno, sexu oralnego czy analnego, to jest już tylko o krok od zostania 100% homosiem, wiec to dobre samopoczucie jest chyba nie na miejscu. Myślicie, że po co programuje się pornolami zachowania seksualne społeczeństw tak, że na chwilę obecną oral i anal są powszechnie akceptowanymi formami seksu w związkach heteroseksualnych? Usta i odbyt mają zarówno kobiety jak i męszczyźni. Ten przeskok z hetero na homo widać doskonale na przykładzie więzień, gdzie z braku laku sodomia byłą/jest powszechnie akceptowana.
  Nie każdy co prawda wielbiciel seksu oralnego czy analnego jest w stanie przełamać estetyczno-kulturową barierę i spółkować z facetem, ale wewnętrznie, tak samo jak 100% homoś jest sodomitą. Że o moralnych szkodach wyrządzanych partnerkom już nie wspomnę.

 13. Realista said

  Droga Ago,

  Wszelkie analizy, nawet najlepsze, sa w tym wypadku zbyteczne.
  Przydentem bedzie Komorowski. Przeciez nie po to utlukli jednego Kaczynskiego, aby wybrac drugiego.

 14. jowram said

  Panie Jezu, jeszcze jest inne pytanie do Ciebie: czy homoseksualizm jest choroba?
  Pan Jezus: ”Zastanów się synu, jak spojrzysz Mi w oczy. To nie jest choroba, to jest przyzwyczajenie i nawyk nabyty. Pracuj nad tym nawykiem i grzechem. Bóg stworzył człowieka, aby się rozmnażał a jak może, gdy partnerzy są tej samej płci? Pokuta, post ale i wynagradzanie za swoje grzechy i osób podobnie grzeszących, których jest bardzo dużo, bo to taka moda. Dużo osób cierpi przez ciebie, synu : rodzice i kobiety, które chciałyby poznać męża. Najwięcej cierpisz ty, bo maltretujesz sumienie, które na razie drzemie ukołysane przez szatana. Ale, gdy ten moment przebudzenia przyjdzie, będziesz bardzo cierpiał i chciałbym aby ten moment nadszedł jeszcze w twoim ziemskim życiu, bo po śmierci…….. lepiej czyń pokutę już teraz.”
  Dziękuję Ci mój Panie.

 15. Realista said

  Drogi Chamie,

  Jesli bedzie zabawa to prosze sie upewnic zeby w poblizu byl plot ze sztachetami. Mogo sie przydac.

 16. hahary polskie said

  Szkoda czasu na smierdziuchow,gow..m jedzie od nich na odleglosc mimo najlepszych perfum franacuzkich !

 17. NC said

  RE #13 Realista:

  A ja na odwrot – coraz bardziej skłaniam się do hipotezy, że „ktoś” usiłował upiec kilka pieczeni na raz:

  – LK szans na reelekcje nie mial, co osłabiłoby wpływy USA i Izraela. Teraz JK szanse ma duże, a pomny losu brata będzie bardziej spolegliwy wobec rosnacych żądań koczowników.

  – Rzucić podejrzenia i skompromitować Putina, który koczowników pozamykał do łagra a także zlikwidował niezatapialny lotniskowiec w Gruzji, co skomplikowało plany inwazji na Iran i opanowania irańskich złóż ropy naftowej.

  – Osłabić orientację proniemiecką w Polsce, reprezentowaną przez Tuska.

  Będę przyglądał sie temu, co dzieje sie w Moskwie. Jeśli mam rację, to Putin takiej dywersji na własnym terenie nie podaruje. Będą czystki. Jeśli okaże się, że w wyniku czystek wrzask podniosą koczownicy, to wszystko bedzie jasne.

 18. Julka said

  „Teraz JK szanse ma duże, a pomny losu brata będzie bardziej spolegliwy wobec rosnących żądań koczowników”.
  Ja nie jestem tego pewna. Przeciwnie podejrzewam, że z koczownikami może być krucho. JK jest inteligentnym taktykiem, potrafi wyciągać wnioski a prowadzona dotychczas polityka proamerykańska skończyła się klapą. Usrael zmienił strategię, dlaczego JK ma nie zmieniać? Zginął jego brat, w dodatku bliżniak a on sam cudem uniknął śmierci, strategiczny partner w postaci NATO palcem nie kiwnął w łapaniu sprawców. Przyjaciół poznajemy w biedzie,a domniemani przyjaciele mogą być śmiertelnymi wrogami. Bardziej logiczne jest podejrzewać, że JK zamierza pomścić brata. Już ci uny znają portret psychologiczny Jarka, dlatego też zorganizowali spotkanie Brzezińskiego z Komorowskim dając sygnał swojego namaszczenia.

 19. jowram said

  Wyjątki ze stenogramu z posiedzenia Fundacji Batorego – ściśle tajne

  Opublikował/a krolowapokoju w dniu 18/05/2010

  Prawdziwy obraz talmudycznych przebierańców przy władzy

  Talmudyści poprzez wieki znani są z tego, że w swoim postępowaniu mają podwójne oblicze. Inaczej prezentują się na zewnątrz, przed ludźmi, a inaczej wygląda ich postępowanie. Tą ich dwulicowość sami potwierdzają w całej pełni podczas spotkania Fundacji Batorego w siedzibie Fundacji dnia 6 sierpnia 1998 roku. Fundacja Batorego związana jest ściśle z żydomasońską organizacją pn. „Okrągły Stół”, założonej w 1891 roku.

  Jak pisze Henryk Pająk, znawca kulisów najnowszej historii, przy polskim „Okrągłym Stole nie było ani Polaków ani Polski. Byli jej wrogowie. O ile polski „Round Table” (Okrągły Stół) stanowił wstęp do instalowania destrukcyjnych struktur i planów pokojowego rozbioru Polski, to jego praktyczną realizację powierzono międzynarodowemu hochsztaplerowi żydowskiego pochodzenia – G. Sorosowi. Wykonawcami swego planu mianował Leszka Balcerowicza i Bronisława Geremka. Pierwszy z nich zajął się rujnowaniem gospodarki, drugi – praniem umysłów. Pierwszy wykonywał tę destrukcyjną robotę pod hasłem „Planu Balcerowicza”, drugi w ramach tzw. Fundacji Batorego. Pierwszy przystąpił do przekształcania polskiej gospodarki i ekonomiki w masę upadłościową, drugi do homogenizacji umysłów, które stosownie preparowane, miały godzić się z tą kasacją Polski. Fundacja firmuje całość działań przeciwko Polsce” („Piąty rozbiór Polski 1990-2000”, s. 46).

  „Kiedy Balcerowicz zamieniał polską gospodarkę w masę upadłościową, a ministrowie zniekształceń własnościowych – Lewandowski i Kaczmarek zajmowali się rozdawnictwem najlepszych kęsów tej masy hienom zagranicznym, Fundacja Batorego trudziła się nad zamienianiem polskiego systemu edukacji w zbiorowego apologeta wolnego rynku, otwarcia na zachód – na MFW (Międzynarodowy Fundusz Walutowy), Unię Europejską” (s.50). A oto wyraz „troski” członków Fundacji podczas obrad posiedzenia. Są to wyjątki ze stenogramu (liczącego 36 stron maszynopisu) antypolskich wypowiedzi, które zdobył oficer Służb Specjalnych – człowiek miłujący Ojczyznę, gorący Patriota – „PIAST”. Syng. WZ/0038 XII.16945.P „Ściśle tajne”: „Unia Wolności”

  SPOTKANIE CZŁONKÓW FUNDACJI BATOREGO W SIEDZIBIE FUNDACJI DNIA 06.08.98 R.

  Przewodniczący – B. Geremek

  Proszę o ciszę. Zaczynamy. Referować krótko, tematy znane…

  Michnik – Jak zwykle o polaczkach, ha! ha!

  Balcerowicz – Ja zacznę od tego, że transfer pieniędzy do Izraela idzie pełną parą, oni się niczego nie domyślają! W prywatyzacji bierze udział ponad 3,5 tys. Naszych Żydów. Banki są już prawie wszystkie nasze, a to jest najważniejsze!… Wykup najlepszych terenów w Warszawie i w największych miastach załatwiony. Sprzedaż najlepszych zakładów kontynuujemy dla naszych za grosze albo dajemy kredyty z pieniędzy budżetowych, a potem umarzamy.

  Geremek – Leszek, wystarczy! Od siebie chcę powiedzieć, że w MSW nie ma już prawie żadnych Polaków. Ambasadorzy i I sekretarze to nasi Żydzi! W Brukseli są tylko nasi.

  Pałubicki – kartoteki: p. Geremka, Mazowieckiego, Olechowskiego, Michnika, a także 328 Naszych zostały do końca wyczyszczone! Wcześniej siedział tam Adaś z naszymi, ale do końca nie wyczyścił…

  Olechowski – Jeżeli dowiedzą się, że ja, Kwaśniewski i Buzek jesteśmy Żydami, to źle!

  Kuroń – wszędzie mamy swoich! W Radach Nadzorczych, Funduszach Powierniczych, Dyrekcjach, Bankach! Zresztą, z Izraela i Stanów Zjednoczonych przyjeżdża około 8,5 tys. Żydów. Po to są powiaty, trzeba trzymać polaczków za mordę! Zresztą, już i tak niedługo wszystko będzie nasze! Za trzy lata obudzą się z łapą w nocniku.

  Suchocka – Jacek, znowu piłeś i jesteś wulgarny!

  Kuroń – Nie przejmuj się, oni są ogłupieni. Telewizja, radio i prasa są nasze!

  Osiatyński – Może porozmawiamy o wyborach? Adaś dał 3 miliardy zł, Turowicz z Tygodnika 500 milionów, to skąpiec, Sorosz 10 miliardów, Biznes Klub 10 miliardów, Urban 1,5 miliarda, z Niemiec 4 miliardy, 15 miliardów dał Leszek z budżetu…

  Małachowski – Wszędzie, gdzie się da, niszczyć „Naszą Rodzinę” i ks. Rydzyka. Oni są najbardziej niebezpieczni. Ale też „Ojczyznę” i „Przymierze”. Popatrzcie, ośmieszaliśmy Pawlaka i już go nie ma, kolej na Kalinowskiego, ale powtarzam, przede wszystkim niszczyć „Naszą Rodzinę”, „Radio Maryja”, ich gazetę „Nasz Dziennik” i ks. Rydzyka. Najlepszymi naszymi sprzymierzeńcami są ks. Tischner, bp Życiński i bp Pieronek. Popatrzcie, sami plują na Kościół i naród. Wystarczy tylko drukować ich artykuły!

  Kuczyński – Zobaczcie, jaką dobrą robotę zrobił dla nas pan Kulesza.

  Lityński – Ale swoje pieniądze wziął! Jak wejdą do Unii, będą tylko regiony. Żadnej Polski już wtedy nie będzie!… W Kancelarii Kwaśniewskiego mamy też kilkunastu swoich ludzi, na czele z Kaliszem”.

  Powyższe wypowiedzi nie wymagają komentarza. Siłą talmudystów w niszczeniu Polskiego Narodu i Polski była nieświadomość Polaków. Bo rzeczywiście trudno jest uwierzyć w taką przewrotność, jaką wykazali talmudyści przy władzy w Polsce. Musi to jest „nagroda” za to, że Polacy – z narażaniem życia – ratowali ich przed śmiercią z rąk ich pobratymców. Ale to się skończyło. W Narodzie Polskim narasta świadomość śmiertelnego zagrożenia ze strony talmudycznych przebierańców. Wybory w jesieni 2005 roku były początkiem zwycięskiej wali o przywrócenie Polski Polakom, jak podkreśla w swoich programowych przemówieniach Jarosław Kaczyński, prezes autentycznie narodowej partii „Prawo i Sprawiedliwość”. Cdn.

  Źródło: henrykwesolowski.com

  No nie wiem… ta rozmowa brzmi zbyt teatralnie, zbyt nachalnie jednoznacznie… – admin

 20. Marucha said

  Czy sam fakt, że żydowska Fundacja Batorego jest apologetą „wolnego rynku” nie zapala jego zwolennikom czerwonej lampki ostrzegawczej?

  Od kiedy to Żydom zależy, aby goje się bogacili i byli wolni?

 21. spokojny said

  Pan Bog zabral syna a zostawil matke !
  Czy to cos wam mowi ?
  Pycha pewnego narodu zawsze ,chociaz po czasie zostaje ukarana przez pana Boga .
  Napomnienie przez Boga, nie brane przez grzesznika pod uwage bedzie przynosic kolejne skutki az po jego calkowita zaglade !
  Narodzie !
  Masz jeszcze czas nawrocic ze zlej drogi ,inaczej zginiesz w swej pysze !!!

 22. NC said

  ad #18
  Julka napisała „strategiczny partner w postaci NATO palcem nie kiwnął w łapaniu sprawców.”
  No właśnie – mieli się sami łapać?

 23. veri said

  19. Marucha. Też to odebrałem jako sztuczny,skompilowany tekst.

  … jeden z tych „Piastów” musiał być co najmniej „bis” :

  „A już całkiem skandaliczny jest fakt umieszczenia wśród działaczy Opolszczyzny wybielonego i upiększonego biogramu Wojciecha Gilewicza – TW ps. „Piast”. ”

  …interesy, interesy – na każdym kroku !!!

 24. Homoseksualista to człowiek o chorym ukierunkowaniu seksualnym, który nie chlubi się tą przypadłością. Na paradach mamy do czynienia ze zwyrodnialcami seksualnymi – bo tylko tak można określić publiczne propagowanie wynaturzeń.

Sorry, the comment form is closed at this time.