Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Alina o Ambasador USA ustawia Polsce p…
  osoba prywatna o Wolne tematy (54 – …
  Troll Polonii o Wolne tematy (54 – …
  RomanK o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Sebastian o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Marucha o Wolne tematy (54 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (54 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (54 – …
  Troll Polonii o Wolne tematy (54 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (54 – …
  Nina o Wolne tematy (54 – …
  Kapsel o Wolne tematy (54 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (54 – …
  Ktoś o Festiwal krzywoprzysięstwa?
  Anoda o Wolne tematy (54 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 496 obserwujących.

Przywileje dla zboczeńców seksualnych

Posted by Marucha w dniu 2010-06-03 (Czwartek)

USA: Jeszcze więcej przywilejów dla homo-związków

Prawo do zapomogi w trudnej sytuacji życiowej, do zwrotu kosztów przeprowadzki związanej z pracą partnera, a także do przynależności do pracowniczych kas pożyczkowych – takie przywileje otrzymają, dzięki prezydentowi Barakowi Obamie, pracownicy federalni żyjących w związkach jednopłciowych.

Prezydent Obama polecił rządowym agencjom, aby partnerów homoseksualnych pracowników federalnych traktowały jak rodziny pracowników heteroseksualnych. Wszystkie te przywileje mogą zostać wprowadzone w ramach obowiązującego prawa, nie wymagają więc zgody Kongresu.

Listę rozwiązań możliwych do przyjęcia w tym trybie Obama kazał sporządzić jeszcze w czerwcu 2009 roku. Wtedy po raz pierwszy rozszerzył prawa partnerów homoseksualistów zatrudnionych w swojej administracji. Objęto ich wówczas rządowym programem ubezpieczeń, a także pozwolono by w razie potrzeby opieki nad chorym partnerem lub adoptowanym dzieckiem korzystali ze zwolnień.

Prezydent Obama ma świadomość, że dla homo-par to jednak ciągle mało.
– Choć to rozporządzenie jest ważnym krokiem w kierunku równości, ze względu na obowiązujące prawo moja administracja nie może przyznać homoseksualnym parom takich samych przywilejów, jakimi cieszą się heteroseksualne małżeństwa – powiedział Obama.

Zaapelował tym samym do Kongresu o przyjęcie reform, które pozwolą na objęcie partnerów homoseksualnych pracowników publicznych pełnym programem opieki medycznej oraz przywilejami emerytalnymi.

AJ/Rp.pl

Komentarzy 6 to “Przywileje dla zboczeńców seksualnych”

 1. zerohero said

  Nie wiem jak się ma „postęp” w USA, więc pytam: chodzi o partnerów czy małżonków?

  Bo jeśli to pierwsze, to bezczelność na całego! Jeśli to drugie, to mam małe pocieszenie. Męscy homoseksualiści sa bardzo niestali w uczuciach i instytuacja małżeństwa z trudnym rozwodem i kwestiami podziału majątku, wybitnie im nie służy. Zobaczycie. Oni chcą tylko praw, ale obowiązków nie. Śledzcie pojęcie rozwodu w kontekście homo, czy to prawo się nie zmienia. Czy do przywileju dojdzie obowiązek czy co tydzień będzie mógł prezentować nowego „męża” albo kilku…

 2. Miroslaw Bernard D said

  Pary malżeńskie takie prawa miały i mają. Obama dał takie sanme przywileje i prawa partnerom tej samej płci. Pytanie co w tym złego. Skoro prawo USA (zreszta jak każdego państwa w Europie) nie jest oparte na prawie naturalnym, Państwo jest oderwane od kościoła wiec wolno im i tyle w temacie. Problem nie jest z przydzielaniem praw. Problem jest z propagancja tego zjawiska w mediach ale to moje zdanie.

 3. Marucha said

  Pytanie, od kiedy to pary zboków uważa się za małżeństwa. Jeszcze zanim istniał Kościół cieszyły się zasłużoną pogarda. Także w starożytnej Grecji, choć postępowi historycy wmawiają nam coś innego.

 4. Druh Boruch said

  Jest wolnosc, czy nie? Na przyklad jak ja chce sie ozenic z kijem od szczotki klozetowej, albo ogorkiem, to dlaczego niby ma mi byc nie wolno? Wtedy obowiazki mnie nei obowiazuja, bo jakze to? Wobec szczotki albo jarzyny? I pozostaja same prawa i przywileje. To jest to! I tak trzeba wykorzystywac istniejace ustawodawstwo i mnozyc precedensy, na ktorych przeciez opiera sie amerykanska jurysdykcja.

  Zapraszam zatem na wesele.

 5. Alina said

  Rabbi paedophile

 6. Marucha said

  Pedofilia jest nieodłączną częścią religii i cywilizacji żydowskiej. Talmud zezwala na stosunki z 3-letnimi dziewczynkami.

Sorry, the comment form is closed at this time.