Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Dla izraelskich żołnierzy byłam zwierzęciem

Posted by Marucha w dniu 2010-06-09 (Środa)

“Dla izraelskich żołnierzy byłam zwierzęciem” – talmudyczna lekcja dla aktywistów Flotylli Wolności

“Dla izraelskich żołnierzy byłam zwierzęciem” – mówi pani Ewa Jasiewicz, Polka urodzona i mieszkająca w Wielkiej Brytanii, aktywistka Ruchu na rzecz Wolnej Gazy, która była na pokładzie jednego ze statków Flotylli Wolności zaatakowanej przez izraelskich komandosów. Opowiada ona w wywiadzie dla Rzeczpospolitej cały przebieg napadu na konwój, a później aresztowanie aktywistów, przesłuchania i wreszcie – ich deportację.

Jasiewicz, która płynęła na statku Challenger opisuje jak komandosi próbowali dostać się na pokład z łódek, jednak aktywiści polewali ich wodą i zrzucali na nich śmieci. Wściekli komandosi zaczęli więc strzelać, najpierw kulami gumowymi, lecz później rozpoczął się desant z helikoptera i strzały z ostrej amunicji na płynącym obok statek Mavi Marmara. Zrzucono na pokład granaty hukowe i dymne, po czym komandosi wtargnęli na pokład. “Zachowywali się niezwykle brutalnie i chamsko.” – mówi Jasiesicz. “Mnie szarpali i wyzywali: ‘You fucking bitch’, ‘We will kill you’, ‘Shut the fuck up!’. (Poza ‘Zabijemy was!’, nie będziemy tłumaczyć innych wyzwisk…). Jeden z “dzielnych komandosów” nadepnął jej buciorem na twarz.

Po ściągnięciu siłą z pokładu, rozpoczęły się przesłuchania, a potem deportacja do Turcji. “Przez cały czas czuliśmy straszliwą nienawiść izraelskich żołnierzy.” – wspomina działaczka. “Na lotnisku żołnierki szydziły ze mnie i mnie wyzywały. ‘Won z naszego kraju!’ – krzyczały. Zapytałam jedną z nich, dlaczego traktują nas jak zwierzęta. „Wy jesteście zwierzętami!” – krzyknęła. Wszystko to było bardzo nieprzyjemne.
Niestety zostałam również okradziona. Odebrano mi telefony i inne rzeczy osobiste. Izraelczycy traktowali nas tak jak od 60 lat traktują Palestyńczyków! Dla nas to trwało kilka dni, dla Palestyńczyków to koszmarna codzienność. Upokorzenia, pobicia i zabójstwa.” – mówi Ewa Jasiewicz.

Pani Jasiewicz była świadkiem prawdziwej nienawiści wpajanej od dziecka każdemu Żydowi kształconemu na Talmudzie. To właśnie z tej księgi – najbardziej rasistowskiej księgi spisanej ludzką ręką – wzięło się praktyczne zastosowanie nienawiści do każdego kto nie zgadza się z ideologią ponad-ludzi tych, którzy nazywają siebie “wybrańcami Boga”.

Żydowski fanatyzm

Żydowski fanatyzm religijny zespolony z obłąkaną rasistowską ideologią wypływa od czasu do czasu na medialną powierzchnię ukazując prawdziwe oblicze judaizmu. W najbardziej poczytnym piśmie żydowskim wydawanym w Stanach Zjednoczonych – Jewish Week (wydanie z 26 kwietnia 1996), rabin Yitzhak Ginsburg z sekty Chabad-Lubavitch powiedział szczerze czym tak naprawdę kieruje się rasistowska ideologia żydowska:

“Dusze nie-Żydów (gentiles) są kompletnie innego i niższego rzędu. Są one całkowicie diabelskie i nie mają jakichkolwiek wartości i możliwości odkupieńczych. [..] Jeśli pojedyncza komórka pochodząca z ciała Żyda posiada w sobie boskość, jest częścią Boga, to każdy łańcuch DNA [z komórki ciała Żyda] jest częścią Boga. Wobec tego, w żydowskim DNA jest coś specjalnego.[…]

Jeśli Żyd potrzebuje wątroby, czy można wziąć ją od przechodzącego obok nie-Żyda, aby ocalić Żyda? Tora prawdopodobnie by na to pozwoliła [bowiem] życie Żyda ma nieskończoną wartość. Jest coś nieskończenie bardziej świętego i unikalnego w życiu Żyda niż w życiu nie-Żyda”.

Obok mnóstwa przykładów z Talmudu – rasistowskiej księgi ukazującej pychę grupy Übermensch – założyciele ruchu Chabad-Lubavitch, określanej dziś jako “największa na świecie żydowska organizacja edukacyjna”, rozwijają te myśli. Oto rabin Shenur Zalman nazywa nie tylko chrześcijan, ale i nie-chrześcijan, czyli wszystkich oprócz Żydów: “śmieciami, odpadkami Boga” (”supernal refuse“) – oczywiście w najgorszym znaczeniu tego określenia. Cytowany powyżej rabin Ginsburg nie wymyśla zatem nic nowego, a jedynie powtarza słowa rabina Zalmana.

“Materiał, z którego stworzono nie-Żydów pochodzi z odpadów boskich. W rzeczywistości, oni sami pochodzą ze śmieci (odpadów), a to że jest ich znacznie więcej niż Żydów, jest potwierdzeniem tego, gdyż przecież ilość odpadów jest zawsze większa niż liczba ziaren. […] Wszyscy Żydzi są naturalnie dobrzy, a nie-Żydzi – naturalnie niedobrzy.”

W listopadzie ubiegłego roku Główny Rabin tak zwanych “Izraelskich Sił Obronnych”, generał brygady rabin Avichai Rontzki, w przemówieniu do kandydatów do wojska podczas zajęć o religii żydowskiej i uroczystości wprowadzenia nowych zwojów Tory do szkoły powiedział, że żołnierz, który “ukazuje miłosierdzie” wrogowi podczas wojny, będzie “potępiony”.

Rabin Rontzki powiedział jedynie to co jest kwintesencją żydowskiego szowinizmu, fanatyzmu i rasizmu. Powszechna nienawiść Żydów do nie-Żydów, mająca swe korzenie w talmudycznym postrzeganiu świata i szowiniźmie syjonistycznym, ukazana została też w książce rabina Yitzak Shapiro, pt “Królewska Tora”, w której rabin nawołuje do zabijania gojów, jeśli naruszają oni któryś z tzw. “przykazań Tory”, poddanych oczywiście swoistej interpretacji przez rabinów. Rabin Shapiro nie upatruje w morderstwie gojów niczego złego i posługuje się w celu poparcia tego wezwania cytatami z Tory i Talmudu. Odpowiednio interpretowana Tora oraz Talmud, pełne są cytatów ukazujących nienawiść Żydów do nie-żydowskiego świata, z nawoływaniem do zabijania nie-Żydów.

W czerwcu ubr. rabin Manis Friedman, inny prominentny przedstawiciel sekty Chabad-Lubawicz, zasłynął szczerością w wywiadzie dla poczytnego żydowskiego miesięcznika Moment mówiąc, iż:

“Jedyną drogą prowadzenia wojny w sposób moralny jest droga żydowska: niszczyć miejsca święte. Zabijać mężczyzn, kobiety i dzieci.”

Wypowiedź rabina Manis Friedmana, głównego rabina izraelskiej armii i niemal wszystkich innych rabinów – choć nie wszyscy skłonni są wypowiadać swoje credo głośno – stanowią kwintesencję celów, wizji i programu judaizmu, religii stworzonej przez chorego z nienawiści człowieka, sprzeciwiającego się wezwaniu Chrystusa do pójścia za Nim.

To co spotkało działaczy – bez względu na ich wyznanie czy przekonania – próbujących przynieść humanitarną pomoc cierpiącym od lat pod okupacją izraelską Palestyńczykom, jest kolejnym przykładem niebezpieczeństwa dla ludzkości ze strony syjonistycznego państwa Izrael i ideologii, którą wpaja się tam od dziecka.

Za http://www.bibula.com/?p=22727

A poza tym ogromna większość Żydów to przyzwoici, porządni ludzie – a nieliczne jednostki wyłamujące się spod reguły zdarzają się przecież w każdym narodzie. – admin

Komentarzy 39 do “Dla izraelskich żołnierzy byłam zwierzęciem”

 1. Ola said

  Poniżej jest końcowy fragment wywiadu Waltera White’a z Haroldem Rozentalem, opublikowanym w 1992 roku, pt. „Ukryta tyrania”. Moim zdaniem wyjaśnia on postępowanie wybrańców. Po przetłumaczeniu tego wywiadu nie mam wątpliwości dlaczego jest tyle zła i konfliktów.
  http://iamthewitness.com/DarylBradfordSmith_Rosenthal.html

  W – Dowiedziałem się, że pasją Żydów jest chciwość, zysk i zniszczenie chrześcijaństwa. Dobrze myślę?
  R – Nie mogę wypowiadać się za wszystkich Żydów.

  W – Mówię o ogromnej większości Żydów. Mam rację?
  R – Być może tak myśli większość Żydów, ale nie widzę w tym nic złego!

  W – Proszę mówić dalej, gdyż zauważam, że jest w panu żal, być może mówi pan rzeczy w które sam nie wierzy. Niektóre z nich są prawie niewiarygodne.
  R – Nie obchodzi mnie czy mi wierzysz. Udzieliłem rzetelnych odpowiedzi i wyraziłem swoje zdanie. Teraz już koniec z pytaniami. Nie zapomnij o naszej umowie: jeśli się dowiem, że taśmy używane są w innym niż uzgodnionym celu, poniesiesz poważne konsekwencje. Rozumiesz?

  W – Rozumiem. Proszę, tu jest reszta uzgodnionej sumy.
  Koniec.

  Drogi czytelniku, kiedy wyłączyłem magnetofon, oskarżyłem Rozentala o niespełnienie naszej umowy odnośnie prawdziwej odpowiedzi na moje pytanie – czy Żydzi są wybranym przez Boga narodem. Odpowiedział mi tak:

  „Jesteśmy wybranym przez boga narodem… Większość Żydów nie lubi się do tego przyznawać, ale naszym bogiem jest Lucyfer, więc nie kłamałem, jesteśmy jego wybranym narodem. Lucyfer jest bardzo żywy.”

  Osłupiałem. Nie mogłem tego skomentować. Patrzyłem na tego aroganckiego, chwalącego się człowieka zmieniającego się czasami jak kameleon zmienia swój kolor. Wiele razy pokazywał nienawiść, tak, nawet jad. W końcu poczułem się brudny w jego towarzystwie.

 2. spokojny said

  „Wspolczesne mieso armatnie” (zolnierze) jest tak „wyhodowane” aby nie mialo w niczym skrupolow.
  Zywy cel to tak jak i tarcza strzelnicza.Rozkaz podparty jest kasa !
  Z czlowieczenstwa dawno ich wyzuto co zaczelo sie od dziecinych zabawek (plastikowa bron) po gry komputerowe i wojenne oraz odpowiednio przedstawionych wrogow i ich kategorii !
  „Bandytyzm NATO ” zrobil swoje.

 3. Grypka swinska said

  Przerwa na potyczkę o Polskę

  Piotr Bein 8.5.2010

  Akurat wczoraj pisałem o zagrożeniu w następstwie demonizacji Polaków, rzekomych wspólników Hitlera, oprawców w Jedwabnem i w “pogromach” jak Kielce w “II Holokauście”. Te bzdurne antypolonizmy nie są widzimisię nienawistników z kompleksu jot, tylko — postuluję z badań nad ludobójstwem i zbrodniami masowymi — wstępem do frontalnego ataku na Polaków. Demonizacja Serbów skończyła się dla nich wielkim nieszczęściem i zagrożeniem islamistycznym dla Europy. Hjk pisze mi, że nie ma podobieństwa sytuacji Polaków i Serbów, z uwagi na kompleksowość etniczno-religijną Bałkanów. Nie o to chodzi; jeśli kompleks jot upatrzy sobie ofiarę, ma do dyspozycji wielowiekowe doświadczenie rozpętywania antagonizmów, nienawiści i terroru w różnych sytuacjach dla swych celów:

  * Rewolucja Francuska przeciw arystokracji i koronie,
  * “proletariaccy” bolszewicy i komuniści przeciw tradycjom religijnym i rojalistycznym oraz “kapitalistom”,
  * neoliberalizm przeciw wartościom tradycyjnym (wojna płci, pokoleń, “róbta co chceta”, relatywizacja prawdy, odwrócenie moralności, podważenie rodziny, imigranci przeciw tubylcom…)
  * goje chrześcijańscy przeciw muzułmańskim w “wojnie z terrorem”,
  * wszyscy przeciw wszystkim na Bałkanach…

  Kandydatem do eksploatacji przez kompleks jot (jeśli już nie jej przedmiotem) są uczucia religijne Polaków. Królowa Pokoju zademonstrowała tu i na swoim blogu, jakie poparcie zdobywa fanatyczna retoryka, bez cienia obiektywizmu wśród licznych ko-religionistów, prowadząc do coraz radykalniejszych posunięć, z zagrożeniem własności prywatnej i bezpieczeństwa osobistego adwersarza włącznie. Podobnie rozwijały się szykany, prześladowania przeciw Serbom w Chorwacji i w in. nieprzyjaznych republikach, zakończone czystkami etnicznymi i ludobójstwem NA Serbach a nie PRZEZ Serbów… Nie twierdzę, że w Polsce może dojść do podobnej przemocy, tylko że kompleks potrafi wykorzystać przeciw Narodowi jego fanatyzm, np. nadając swą propagandę przez katolickie środki przekazu, czego przejawy mamy podczas bieżącej kampanii wyborczej.

  Wiemy o ataku na gospodarkę Polski, eksploatowaną od pierestrojki jako test rabunku innych gojów, w 1-szej kolejności chrześcijan (Rosja, Ukraina, Gruzja, Białoruś, Rumunia, Serbia, Bułgaria, kraje bałtyckie…). Nie chodzi też o zaprzęgnięcie polskich instytucji — rząd, Sejm, bankowość, wojsko, służby, sądownictwo, IPN i historia, edukacja, religia, obyczaje, rodzina… te garby jot mamy od dawna. Przyszła kolej na największy skarb Narodu, Ziemię Polską. Podobnie widzi zagrożenie Andrzej Szubert w najnowszym artykule:

  Powoli doganiamy w bankructwie, a wkrótce już przegonimy Grecję. Przy czym sytuacja Greków jest korzystniejsza. Mają oni masę wysp na Morzu Egejskim do sprzedania. My będziemy zmuszeni sprzedawać Ziemie Zachodnie. Niemcy chętnie je odkupią – po okazyjnej cenie. Bo bankrutowi i wierzycielowi nigdy nie płaci się prawdziwej ceny, a jedynie – co łaska.

  Atak banksterski jest prawdopodobny, zważywszy czego już dokonali o czasu rabunku gojów na “ratowanie” globalnych finansów od 2008 r. Zresztą przejęcie ziem nie tylko w Polsce i Grecji, jak widać z planu Rotszylda z 1773 r: tak zadłużyc narody i gospodarki, żeby jedynym wyjściem było przejęcie wszelkiej własności i zasobów oraz wieczne zniewolenie na spłatę resztkówek. Natomiast jawny atak idzie na razie z trzech stron: nielegalne restytucje Przemysłu Holokaustu, roszczenia niemieckich rewizjonistów na Ziemiach Odzyskanych i zakusy ukraińskich banderowców do Lubelsczyzny. Pozornie nie są one ze sobą związane, ale nie może być przypadkiem ich zbieżność w czasie przy cichym przyzwoleniu UE, agendy kompleksu jot.

  Mniej oczywisty jest atak skryty, zapoczątkowany dawno temu próbami utworzenia Judeopolonii. Ostatnio widać podobne kroki w zmowie ze starym sojusznikiem kompleksu jot, dojczlandią, wykorzystaną w II wojnie światowej przez syjonistów m.in. do zagłady mas żydowskich w Szoa, nie mówiąc o zagładzie Słowian przez antyslawizm rozpętany w Niemcach, jak antysemityzm przez tych samych judaszy. Wielokulturowość i substancja intelektualno-elitarna przedwojennej RP ucierpiały, gdy straciliśmy elity (w tym wielu Zydów polskich) najpierw w równoległych programach “odcięcia głowy narodu” przez hitlerowców i NKWD-owców, a po wojnie przez żydokomunę. Judeocentrycy zacisnęli jarzmo z trzech stron — ta sama ideologia nienawiści i ludobójstwa, pod różnymi nazwami: hitleryzm, sowietyzm, komuna. Do tego zgładzili w Szoa polskie masy żydowskie, niechciane w Palestynie. Dziś potomkowie oprawców Polaków i Zydów chcą “powrócić” podszywając się pod potomków swych ofiar w Szoa! Wiele rzeczy sygnalizuje przygotowania do tego “powrotu”:

  * intensyfikowane po 10 IV ustawodawstwo sprzyjające nielegalnym restytucjom żydowskim;
  * zatajone wydanie polskich paszportów kolonizatorom izraelskim wyrugowanym z Palestyny (jakby Izrael kiedyś ustąpił naciskom wysiedlania Zydow z okupowanych ziem!);
  * wzmianki w prasie zachodniej o “budzeniu się” świadomości żydowskiej w Polsce u osób rzekomo nieświadomych pochodzenia (głośny niedawno przypadek neo-nazisty);
  * przejmowanie przez judeocentryków własności w Polsce (Kazimierz w Krakowie, kwartały komercyjne w miastach, miejsca męczeństwa (Auschwitz-Birkenau, Jedwabne);
  * stwarzanie atmosfery zachęcającej do “powrotu” (festiwale i muzea żydowskie, menory i obchody Chanukah, pro-judeocentryczne oświadczenia “polskich” VIP-ów);
  * wpajanie młodzieży żydowskiej na całym świecie nienawiści do Polaków jako współwinnych Szoa, przy emfazie na polskie ziemie jakoby należne Zydom (Marsze Zywych pod ochroną Mosadu do miejsc kaźni polsko-żydowskiej jako ekskluzywnie żydowskich, );
  * dziwne grupy “konkurencyjne”, demonstrujące przeciw polskiej a za judeocentryczną racją stanu, (np. podczas pikety na miejscu budowy meczetu w stolicy, na demonstracji przed Zydowskim Instytutem Historycznym przeciw oświadczeniu dr Aliny Całej);
  * trwająca globalna demonizacja Polaków za rzekome zbrodnie antysemickie, z podkreślaniem rzekomego zabrania własności żydowskiej przez Polaków…

  Ten ostatni punkt wydaje się rozwijać ostatnimi dniami, w reakcji na dziwne stwierdzenie reporterki Białego Domu o “powrocie” do Niemiec i Polski. Wybaczcie więc, że dzisiaj krótko na grypie666, a jutro może wcale …idę walczyć. Spragnieni towarzystwa mogą odwiedzić sierocińce666:

  *
  Konrad “In” – 10 IV hipotezy techniczne katastrofy 10 IV
  *
  zagrypiona.wordpress.com blog Taka Tam z regulaminem i biczem na niezdycyplinowanych bękartów666
  *
  cichezniewolenie.wordpress.com blog Don Majkela na aktualne tematy NWO i masonerii

  http://grypa666.wordpress.com/

 4. zagrypiona said

  jest taka choroba, nazywa sie psychopatia.

  im wiecej o NICH czytam, tym bardziej sie dziwie ze tak sie dajemy im wodzic. chyba rzeczywiscie nam cos do zarelka dodaja ze tracimy rozum a nawet instynkt samozachowawczy.

  a poza tym, w XXI wieku byc takim fanatykiem religii jak ONI. szkoda ze GW o tym nie pisze oni tak lubia tam dyskutowac o ciemnogrodach itd.

 5. lopek said

  Une przygotowują gojów, szczególnie w Palestynie do tego, aby unych postrzegać jako nadczłowieków, więc automatycznie, siebie postrzegać, jako podczłowieków!
  Jak to się skończy – ano tragicznie, dla wszystkich!

 6. Cham Wiejski said

  Tu nie chodzi o „fanatyzm religijny” w jakimś ogólnym sensie, pasującym do żydów, katolików czy muzułmanów. Tu chodzi o bardzo konkretną, lucyferiańską religię.

 7. Dzieci Diabla nie maja nic wspolnego z rasa ludzka . Nigdy nie bylo i nie ma dobrych Diablow .
  Diabel jest wrogiem kazdego czlowieka na Kuli Ziemskiej .
  Prosmy Pana Boga Naszego Jedynego o pomoc . Pomozmy Panu Bogu rozumem i uczynkiem .

 8. Zerohero said

  A kim jesteśmy dla „naszych” dziennikarzy i polityków?

  O incydencie na Onecie było krótko przez jeden dzień. W wielu portalach zdawkowe relacje, czasem wręcz oczerniajace gojów:

  1 – goje pomagając gojom PROWOKOWAŁY Żydów.
  2 – goje niepotrzebnie groziły Żydom nogami od krzeseł, za co spotkała ich zasłużona śmierć. Wersja lekka: wina leży po obu stronach.

  Branżowy portalik Altair zamieszczający informacje z dziedziny wojskowości, bezpieczeństwa i lotnictwa całkowicie zignorował temat na swojej stronie www. Desant komandosów na Morzu Śróddziemnym nie był ciekawy, ale w tym czasie zamieszczono masę wiadomości typu zapchajdziura.

  Czy naprawdę żydowstwo tak się u nas rozpleniło? Czy „dziennikarze” to aż takie dziwki, aż tak trzęsą portkami? Jak się ma brak stosownej reakcji zachowania żydowksich komandosów do amoku w jaki wpadlo Polin „solidaryzując” się z Gruzją. To jest po prostu NIEPOJĘTE.

 9. Marucha said

  Skoro 90% mediów jest w rękach unych, to trudno znaleźć dziennikarza, który nie jest Żydem albo dziwką.

 10. Krzysztof M said

  Ad. 4

  „jest taka choroba, nazywa sie psychopatia.”

  – To nie jest choroba. To właściwość danego człowieka. Tak, jak krótsza ręka, czy daltonizm. Tego się nie da wyleczyć.

  Jeśli ktoś ma np. tendencje do spekulatywnego, krętackiego rozumowania, to on już taki zostanie do śmierci. Można mu tylko wskazać w społeczeństwie miejsce mu należne. I nie będą to media. :-))

 11. pasożyd said

  goje nie potrafiom myszlecz. Dla nasz żydów goje to som pasożydy. A pasożydy siem tempi. Aj waj.

 12. spokojny said

  Nie broniac Zydow zwracam uwage na mieszancow,fanatykow religijnych i nadgorliwcow mieszanej polsko-obcej krwi oraz polskiej NIEDOINFORMOWANEJ !
  Polakom wtloczono do mozgow takie „chrzescijanstwo” ,ktore uznaje zaleznosc i prym zydowski !!!

  To, co wtłoczono Polakom do głowy, nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem. – admin

  Teraz aby to przyhamowac trzeba wiele umiejetnosci aby sie nie dac poniesc nerwom nawet u myslacych ludzi .
  To co dzisiaj wydarzylo sie na wiecach w Lublinie jest sygnalem ,ze Polacy moga sobie wzajemnie do oczu skoczyc ale jest tez mozliwy odruch pojednania i przeproszenia wzajemnego .

  Czytajac wyzej dobre tresci/przemyslenia Pana dr.Piotra B. od „666” przyznaje mu racje .
  To jak zalatwiono „jugoli” niech bedzie ostrzezeniem dla nas Polakow.
  Plemie „jot” czy jak kto chce go zwal, dziala po mistrzowsku nawet klotniach miedzynarodowych aby tylko osiagnac swoj cel.
  Teraz tylko wzajemnie narody i panstwa na siebie napuscic i straszliwa wojna gotowa !
  Obecnie bezwzglednie trzeba uwazac na tych ,ktorzy w rekach maja zapalki i chca rozpalic ogien swiatowy !!!
  MY POLACY przygladnijmy sie dokladnie wszelkim „kierownikom” i nie dajmy sie zwiesc a tym bardziej skoczyc sobie do oczu .
  Zyjemy i balansujemy na pograniczu przepasci ,za naszymi plecami czychaja zdrajcy jak nas w nia zepchnac.
  Trzymajmy sie za rece i nie dajmy sie wciagnac piekielnej odchlani !

 13. T said

  Dobra inicjatywa
  http://teno386..wordpress.com

 14. T said

  ad. 12 poprawa linku:
  Inicjatywa przeciwko cenzurze komercyjnych mediów

  http://teno386.awardspace.info/

 15. opornik said

  AD.1 – NIE TRZEBA SIĘ MĘCZYĆ ! Cały wywiad jest już dawno wydany po polsku przez Henryka Pająka w „Dyktatura Nietykalnych”, można go też znaleźć na polskawalcząca wrzucając do wyszukiwarki np. wszystkie wpisy Dobosz.

 16. Ewelina said

  Czy wszyscy zydzi mysla tak samo?
  Jest powiedzenie:gdzie 2 zydow tam 3 opinie.

  Ale teraz na serio.
  Politycy Izraela to psychopaci, mowie to na podstawie:

  Politycy Izraela maja nienawisc w sercu. Nienawidza wszystkich, nie tylko gojow!
  „Czcza bozka twierdz” (zbrojenia i wojne)- jak pisal prorok Daniel w Biblii.
  Sa „ochyda spustoszenia o ktorej pisal prorok Daniel”, a na ktore to proroctwo powoluje sie Jezus w ewangelii Mateusza 24:15.
  http://www.biblia.poznan.pl/PS/Biblia.htm

 17. Student said

  „Z akt sejmowej komisji śledczej wynika, że detektyw Popowski jako pierwszy odkrył tzw. „rosyjski ślad” czyli tropy mogące wiązać uprowadzenie Krzysztofa z osobami związanymi z wywiadem rosyjskim, działającym pod przykryciem na rynku handlu stalą i mięsem. Ciekawa sprawa, że Popowski trafił do aresztu właśnie wtedy, gdy badał ten wątek. Zastanawiające jest również to, że choć detektyw usłyszał błahy zarzut, to od razu trafił do aresztu, za to śledztwo w jego sprawie toczyło się wyjątkowo opornie i na materiałach podkładanych przez KGP prokuraturze bez wglądu w materiały operacyjne i dowodowe”

  http://wiadomosci.onet.pl/1612223,2677,1,kioskart.html

 18. opornik said

  Każdy kto soś wie…

  Ma obowiązek to udokumentować, aby mu kiedyś zaniechanie …

  Kołem młyńskim nie zawisło!

 19. zenobiusz said

  Caldera Yellowstone drga na całej powierzchni,obym nie miał racji,ale to może być zwiastun rychłej erupcji.Boże chroń Amerykę.Czytajcie,na stronie, Co nas czeka 2, to powiązane z tym co powyżej.
  http://quake.utah.edu/helicorder/yuf_webi_2d.htm

 20. Toronto said

  POZNAJ ZYDA !
  http://forum.suwerennosc.com/viewtopic.php?f=35&t=496

 21. Toronto said

  Ad 10
  Ponad 30-letnie badania naukowcow dowiodly, ze zydowskie DNA jest niezmienne i zyd zawsze pozostanie zydem, niezaleznie od klimatu, miejsca zamieszkania i wymieszania sie z gojami.
  Informacje na stronie D.Duke’a:
  http://www.davidduke.com/general/1861_1861.html

  Wyjatki z Talmudu na stronie:
  http://forum.suwerennosc.com/viewtopic.php?f=3&t=131

 22. komunikat said

  Dnia 10 czerwca 2010 (czwartek),

  Kandydat na Prezydenta RP
  Pan Andrzej Lepper

  spotka się z mieszkańcami
  Opolszczyzny i Dolnego Śląska

  godz. 8.30 – na targowisku
  w Grodkowie

  godz. 10.30 – w Opolu
  (okolice Starego Miasta)

  godz. 11.00 – konferencja prasowa
  w Opolu
  (Pomnik Bojowników
  o Wolność Śląska Opolskiego)

  godz. 13.30 – konferencja prasowa
  we Wrocławiu
  (Rynek pod pręgierzem)

  godz. 14.00 Wrocław, Plac Solny

  Organizator: Janusz Maksymiuk
  tel. 696-657-683

 23. Andrzej 101 said

  W sumie może i dobrze się stało. Naturalnie szkoda jest pomordowanych w tym bandyckim ataku. Ale żydofilom z PiS będzie po tym bandyckim pokazie trudniej udawać „patriotów”. Dziwne, że z pełniących obowiązki Polaków „naszych” marionetek politycznych nikt zdecydowanie nie potępił żydowskiego bandytyzmu. A Jarosławowi Kaczyńskiemu trudniej będzie teraz umacniać strategiczny sojusz z Izraelem – marzenie jego braciszka.

 24. Sven said

  Nie jestem pewny, ale chyba tylko w Szwecji nie pozwolono, by sprawa bandyckiej napaści Izraela na bezbronny konwój została wyciszona, a opinia publiczna nabrała przekonania, iż „wina leżała po obu stronach”.
  Wiele osób bojkotuje artykuły z Izraela, a prasa i TV nie schodzą z tematu. Nie ma mowy o robieniu z bandyty ofiary.
  Do tego wszystkiego w konwoju brał udział b. znany pisarz szwedzki, Henning Mankel, którego słowo ma dużą wagę.

 25. aga said

  Pojawiło się już wiele wpisów opisujących tragiczne wydarzenia z 31 maja. Jak zwykle były różne rozbieżne opinie lecz tym razem o dziwo, generalnie zwyciężył zdrowy rozsądek i nawet zdeklarowani filosemici dostrzegli barbarzyństwo Izraela.

  Pomijam tu takie skrajne przypadki jak Barbur, bo ten przeszedł nawet samego siebie w podłości, kłamstwie i cynizmie. Ale za to został uhonorowany zaszczytnym, pierwszym miejscem na top liście SG Salonu24. Mówi to wiele o samym Salonie, który tym samym stacza się do poziomu Barbura i stawia się w rzędzie najgorszych szmatławców internetowych.

  Brawo Krawczyk, rób tak dalej a Salon skończy się szybko.

  Wracając jednak do tematu, należałoby zadać sobie pytanie: dlaczego syjoniści, których można posądzić o wszelkie niegodziwości, przeprowadzili taką głupią, nieobliczalną w skutkach akcję?

  Czemu to miało służyć? Bo osobiście nie wierzę w aż taką demencję, nawet w wykonaniu zawodowych przestępców.

  Prawdziwym celem akcji militarnej Izraela była Turcja. I to nie na poziomie geopolitycznym lecz skierowanym na zburzenie wewnętrznej równowagi politycznej w samej Turcji.

  Żeby to zrozumieć trzeba cofnąć się trochę w czasie.

  By przekształcić Imperium Otomańskie w nowoczesną Turcję, Mustafa Kemal (zwany Ataturkiem) musiał oprzeć się na armii jako głównej, świeckiej sile na politycznej scenie, cedując na nią niejako zwierzchnictwo nad nowym porządkiem konstytucyjnym. Innymi słowy, od 1923 roku to kasta wojskowa była gwarantem przemian w Turcji. Ta dominacja wojskowych czasami była dyskretna a czasami przejawiała się zamachami stanu – 1960, 1971 i 1980. W każdym razie centralna trybuna w tureckim parlamencie zarezerwowana była zawsze dla przedstawicieli wojska, którzy cieszyli się swoistym „prawem weta”, gdy tylko sprawy przybierały obrót niezgodny z ich projektami.

  Jest oczywistym, że taka konstrukcja sceny politycznej nie mogła zostać nigdy zaakceptowana wewnątrz Unii Europejskiej, do której aspiruje (lub może lepiej – aspirowała) Turcja. Tak jak nie mogłoby nigdy zostać zaakceptowane takie państwo jak Izrael, nie posiadające nawet konstytucji ani określonych i uznanych przez prawo międzynarodowe granic.

  Celem rządów Erdogana i jego umiarkowanej, islamskiej partii było właśnie sprowadzenie armii z powrotem do roli akceptowalnej w nowoczesnym świecie.

  A to właśnie armia była gwarantem osobliwego sojuszu między najludniejszym krajem muzułmańskim w tym rejonie a państwem żydowskim. Można powiedzieć, że właśnie dzięki Turcji Izrael był jedną nogą w NATO.

  Nowa polityka Erdogana doprowadziła do kryzysu w stosunkach tureckiej kasty wojskowej z ich izraelskimi odpowiednikami. Czyli de facto z samym Izraelem, który jak wiadomo żadną „demokracją” nie jest a armia zajmuje w nim centralną pozycję.

  Można więc śmiało postawić tezę, że atak na Freedom Flotilla był rodzajem koła ratunkowego rzuconego wojskowym tureckim. Miało to najprawdopodobniej zachęcić do następnego „zamachu stanu”, odsunięcia Erdogana od władzy i skierowania polityki tureckiej na tory przyjazne polityce izraelskiej.

  I faktycznie, Erdogan na wieść o zajściach przerwał wizytę w Ameryce Południowej by gasić zarzewie pożaru. Wykorzystując retorykę antysyjonistyczną uzyskał rozległe poparcie społeczeństwa, które w demonstracjach wyraźnie określiło się po stronie rządu i w ten sposób zapobiegł jakiejkolwiek inicjatywie wojskowych.

  Dyplomacja turecka błyskawicznie wzięła się do roboty, angażując w całe zajście przedstawicieli ok. 30 państw, których obywatele zostali porwani przez izraelską armię. Sam Erdogan nie dał się wciągnąć w pułapkę eskalacji konfliktu. Mogąc spokojnie potraktować zajście jako akt wypowiedzenia wojny ( bo takie cechy miało to zajście), ograniczył się do nazwania epizodu „akcją piracką” i odwołał się do autorytetu organów międzynarodowych.

  Takie rozważne zachowanie rozmontowało intrygę syjonistów i mających na tym skorzystać generałów tureckich.

  W tym miejscu nie będę się rozwodził jakiego samobójczego gola strzelił strzelił sobie Izrael bo to każdy średnio rozgarnięty obserwator sam widzi.

  Sytuacja Izraela jest tym bardziej skomplikowana, że stracił on już status wojskowego „supermocarstwa” na Bliskim Wschodzie. Zaczęło się to od kampanii libańskiej w 2006 roku i dalej było już tylko gorzej.

  W 2006 roku, zamiast dojść swoimi dywizjami pancernymi do centrum Bejrutu, zdołali wedrzeć się nieznacznie na terytorium Libanu po czym zostali zmuszenie do ucieczki z podkulonym ogonkiem, zostawiając 10 % czołgów w formie wraków. Stało się to dzięki nowemu uzbrojeniu, jakie Hezbollach otrzymał od Rosjan.

  Płaczliwym aj waj syjonistów Rosjanie zbytnio się nie przejęli.

  Jeszcze bardziej znaczące było zatopienie lub uszkodzenie (to akurat bez znaczenia) kilku jednostek izraelskiej marynarki wojennej dzięki nowym rakietom Hezbollahu.

  Dlaczego Izrael, dopóki rządził jeszcze Bush i pozycja Izraela była nieporównanie mocniejsza niż dziś, nie zaatakował Iranu i nie zbombardował jego instalacji atomowych?

  Proste, bo nie był i nie jest w stanie tego zrobić. W każdym przypadku myśliwce z Gwiazdą Dawida musiałyby przelecieć setki kilometrów nad terytorium lub morzem nieprzyjacielskim. Zbyt ryzykowna impreza bo Iran to z pewnością nie Hamas. Zbyt daleko by nie wywołać jeszcze większej zadymy.

  Nawet atak jądrowy ze strony Izraela nic by nie dał bo wywołałby odwet Iranu przy użyciu pocisków z bronią biologiczną. Syryjskie pociski Iskander „ocieniają” już dziś izraelskie instalacje jądrowe z centralą w Dimonie włącznie.

  Izrael z niekwestionowanej pozycji hegemona na Bliskim Wschodzie został sprowadzony do roli papierowego tygrysa, szczerzącego szczerbatą paszczękę i bardziej przypomina bandę naćpanych chuliganów zdolnych jedynie bić dzieci bawiące się w piaskownicy.

  Ostatnie ustalenia sojusznicze między Iranem, Syrią, Libanem i Turcją właśnie, czynią sytuację „jedynej demokracji” jeszcze trudniejszą. Ale trzeba przyznać, że syjoniści ciężko i wytrwale na to pracowali

  .

  Eretz wkroczył w stan agonalny.

  Sam Olmert doszedł już do tego wniosku w 2008 roku, gdy powiedział (za Wiki): „To koniec Wielkiego Izraela. On nie istnieje. Kto myśli inaczej ten się oszukuje”.

  31 maja 2010 Izrael zademonstrował całemu światu, że stał się największym zagrożeniem dla pokoju światowego.

  Rządzony przez grupę kryminalistów, całkowicie nieodpowiedzialnych, kraj ten zdolny jest do każdego działania, każdego szaleństwa. W imię agresywnego fundamentalizmu religijnego każącemu za wszelką cenę zrealizować mit „ziemi obiecanej” w przez żydowskiego Boga. Nie licząc się z nikim i z niczym na świecie.

  Tym razem odpowiedź tzw. społeczności międzynarodowej był znacząca bo dłużej nie można udawać, że nic się nie dzieje. Lecz mimo wszystko, tak jak w przypadku polskiego rządu, gra się na czas w nadziei, że wszystko rozejdzie się po kościach i znowu będzie można usprawiedliwić syjonistyczne państwo.

  Ratujmy Żydów. Nie pozwólmy, żeby banda syjonistycznych terrorystów decydowała o przyszłości tych milionów Żydów, którzy chcą żyć w pokoju i w spokoju. Także w Ziemi Świętej. Bo tego prawa nikt nigdy im nie negował i neguje.

  Anzuma za neworldorder.com

 26. spokojny said

  Jak myslicie – czy ludzie pochodzenia zydowskiego maja za soba jeszcze jakis sojusznikow za soba (z innych narodow) ???

  Tlumaczenie,ze USA ich popiera jest bledne ,bo przecie popieraja ich tylko przedstawiciele „zydostwa amerykanskiego” !
  Ktos inny moze powiedziec,ze popieraja ich Afrykanczycy na uslugach – tak to prawda ale kolorowi maja co raz to wieksze apetyty (na wszystko i teraz dano im nawet presydenture w USA).

  Ale co bedzie jezeli ta kolorowa rasa zorientuje sie w swojej niewiedzy kto kim jest i do czego dazy ???

  My Polacy juz w 50% wiemy na co stac Zydow i ich potomnych ,druga polowa i mieszana populacja widzi przed nosem marchewke ale gdy wejda dla przykladu na niezalezne strony internetowe i zorientuja sie „co jest grane” to nie bedzie zmiluj sie nie tylko nad PO ale i PiS-wcy zawisna na latarniach ,no chyba,ze bolek zlatwi im skarpetki i pusci wolnych.
  Swiat zbliza sie do kulminacyjnego punktu : MY CZY ONI !!!

  Moderatorze skroc czas moderowania moich postow i oczekiwania na decyzje „gory” (puscic czy nie „spokojnego”).
  To prosba.

 27. Andrzej 101 said

  Izrael

  Symptomatyczna jest także postawa USA wobec politycznego i militarnego bandytyzmu uprawianego przez Izrael. Bezprzykładny napad wojsk Izraela na konwój z pomocą humanitarną USA skwitowały uwagą, że Izrael ma prawo dbać o własne bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo obcych statków na wodach międzynarodowych i pomoc humanitarna Palestyńczykom dla USA w tym konflikcie interesów niewiele znaczy. Obama obiecał też kontrolę zbrojeń atomowych. Zwołał nawet w tym celu konferencję w Nowym Jorku. Jednak plan uczynienia z Bliskiego Wschodu strefą bezatomową odrzuca Izrael, a sam Obama opowiedział się po stronie Izraela, dając temu państwu gwarancję nienaruszalności jego arsenału nuklearnego (a nawet obiecał jego “ulepszenie”).

  http://alles-schallundrauch.blogspot.com/2010/05/obama-gibt-israel-eine-garantie-fur.html

  Obama jest żałosną marionetką w rękach światowego żydostwa. Mają oni w rękach jego prawdziwą metrykę urodzenia. Obama wie, czym grozi jej ujawnienie. Dlatego posłusznie wypełnia wszelkie polecenia.

  Trudno jest jednoznacznie ustalić, jaką rolę w planach ideologów NWO odgrywa Izrael. Mędrcy Syjonu już dawno ich “ziemią obiecaną” uznali całą planetę. Izrael jest w obecnym czasie chyba tylko probierzem, jak dalece opinia światowa bezsilnie akceptuje bandytyzm osłanianego przez zażydzony Biały Dom gangsterskiego państwa. Sami politycy Izraela to też w sumie marionetki. Przychodzą i odchodzą. A jak któryś z nich za mocno się wychyli (Jitzchak Rabin), to się go likwiduje. Ważnym elementem polityki ideologów NWO jest przyzwyczajanie świata do nadzwyczajnego statusu nietykalności żydostwa i Izraela.

  http://judeopolonia.wordpress.com/2010/06/09/rzecz-o-nowym-porzadku-swiata-andrzej-szubert/

 28. aga said

  http://fronda.pl/andrzej_szubert/blog/rzecz_o_nowym_porzadku_swiata

 29. zagrypiona said

  oni sie cieszą, jeszcze sobie biznes na tym co zrobili rozkrecą, koszulki, gadzety itd… chore!

 30. AteistaPolityczno-Religijny said

  film o ladowaniu na ksiezycu jest taki sam „prawdziwy” jak ten zydowski film o ladowaniu i poszkodowanych w akcji komandosach zbrodniczej organizacji pod kryptonimem israel, na pokladzie flotyli….zobaczcie sami .

  http://whatdefuck.com/news/idf_video/newspage.html

 31. AteistaPolityczno-Religijny said

  cd 30
  dla tych co nie rozumia po angielsku a otworzyli link ktory podalem, na dole strony sa ponakladane zdjecia wyjete z filmu tego ktory pokazali zydzi i ponakladane na zdjecie orginalnego statku zanim wyplynal z portu, mam nadzieje ze Bog powstrzyma zbrodniarzy i klamcow!

 32. Al said

  Tu detale o ostatnim „bohaterskim boju” usraela w Afganistanie. Atak na slubny orszak. 39 zabitych i 73 rannych.
  Karzai nazwal to niewiarygodna zbrodnia przekraczajaca ludzka wyobraznie.

  http://news.yahoo.com/s/afp/20100609/wl_sthasia_afp/afghanistanunrestkandahar

 33. aga said

  a karzaj to kto ?nie marionetka z nadania USraela?Wiec czemu się dziwi?

 34. aga said

  Kapitalizm lichwiarski i partia pro-wojenna w USA
  2010-06-09

  Mówi się w USA, że w Ameryce jest najbardziej demokratyczny rząd, jaki można mieć za łapówki. Rząd ten jest pod kontrolą lichwiarskiego kapitalizmu banków przeważnie zdominowanych przez żydowską elitę finansową. Wojny stanowią bardzo lukratywne źródło zysków kompleksu wojskowo przemysłowego, dobrze zdefiniowanego przez byłego prezydenta Dwight Eisenhowera.

  W rezultacie bieżących wojen i pacyfikacji masowe stosowanie żołnierzy amerykańskich jako mięso armatnie i wojska pacyfikacyjne, obecnie weterani stanowią duży procent ponad dwu milionowej masy ludzi w więzieniach, często prywatnych na terenie USA. Niekończące się wojny na Bliskim Wschodzie prowadzone na korzyść Izraela i przemysłu wojennego doprowadziły do tego, że obecnie najwyższa w historii liczba weteranów i żołnierzy USA popełnia samobójstwo. Lichwiarski kapitalizm i partia wojny bezlitośnie używają żołnierzy jako mięsa armatniego. Skarb USA zadłuża się na kolosalne wydatki na wojny na koszt podatników amerykańskich, którzy są zadłużeni na kilka pokoleń. Naturalnie długi te są w mocy jak długo dolar przedstawia wartość.

  Monetarna polityka USA i W. Brytanii jest kontrolowana przez banki prywatne prowadzone dla zysku. Centralny bank w USA nazywa się Federal Reserve System i nie jest urzędem federalnym tak jak firma Federal Express jest również firmą prywatną, a nie rządową. Federal Reserve System ma zawsze Żyda na stanowisku prezesa, który kontroluje kurs oprocentowania oraz decyduje o ilości banknotów dolarowych w obiegu. W ten sposób żydowska elita finansowa może dowolnie powodować wyże i niże cen na giełdzie, oraz stan gospodarki USA jak też działać na podstawie „wiedzy z góry,” kiedy nastąpią zmiany i odpowiednio korzystać z nich.

  Ważnym źródłem dochodu bankierów są transakcje za pomocą tak zwanych pochodnych pieniądza czyli „money derivatives,” manipulowanych na podstawie „inżynierii finansowej,” której obliczenia jakoby sprowadzają do zera ryzyko transakcji pochodnymi pieniądza Transakcje te osiągnęły wartość dziesięciokrotnie większą niż ma cała gospodarka światowa. Pochodne pieniądza są definiowane podobnie jak stawki totalizatora na wyścigach konnych, ets.

  Bank Goldman Sachs, główny darczyńca funduszów na kampanię wyborczą prezydenta Obamy, zasłynął masową sprzedażą kontraktów na nieściągalne pożyczki hipoteczne, które ogłaszał jako wysokiej klasy papiery wartościowe swoim klientom, podczas gdy sam ten bank stawiał w rachunkach pochodnych pieniądza na upadek tychże pożyczek hipotecznych. Komisja senatu pod senatorem Żydem ze stanu Michigan, nazwiskiem Carl Levin, potępiła ostro te transakcje banku Goldman Sachs jako oszukańcze i kryminalne, Ciekawe, że senator Levin zdobył kontrybucje na jego kampanią wyborczą blisko sześć milionów dolarów włącznie z sumą 366,378 dolarów ze źródeł pro-izraelskich.

  Izrael działa jako międzynarodowy prowokator partii wojny w USA i dzięki temu, może on będąc pod opieką USA, traktować Palestyńczyków tak jak Niemcy traktowali Żydów w gettach w czasie wojny. Jednocześnie, pod presją partii wojny, zachodnie media ukrywają fakt, że Izrael jest w posiadaniu dużego arsenału nuklearnego i obecnie ma monopol na broń nuklearną na Bliskim Wschodzie. Dzięki temu Izrael może terroryzować państwa muzułmańskie, arabskie i inne.

  Jednym z celów Izraela, cierpiącego na brak wody jest zabór delty rzeki Litany obecnie na terenie Libanu, jak również drenowanie studni na terenach Palestyńczyków. Głównym państwem korzystającym z „wojny przeciwko terrorowi” jest Izrael. Popieranie prowokacji Izraela stwarza okazje partii wojny w USA na kolosalne zyski wojenne oraz na wielkie dochody lichwiarskie z zadłużenia wojennego USA.

  Ostatnio, 31go maja, 2010 tragiczne zdarzenie miało miejsce na tureckim okręcie pasażerskim, Mavi Marmara, który pod flagą turecką stanowił legalnie teren Turcji, według prawa międzynarodowego. Okręt ten był napadnięty przez żołnierzy Izraela, którzy zabili dziewięciu Turków. Wśród zabitych był dziewiętnastoletni obywatel amerykański nazwiskiem Frank Dugan. Człowiek ten był zabity czterema kulami w głowę i jedną w klatkę piersiową z odległości mniej niż pół metra. Miał o przy sobie paszport amerykański. Było to zabójstwo w stylu gangsterów. Wśród dziewięciu zabitych, pięciu było zastrzelonych od tyłu.

  Wielu Amerykanów była zbitych w prowokacjach Izraela od 1967 roku, kiedy 34 marynarzy amerykańskich Żydzi zabili i zranili 171. Był to najbardziej krwawy atak na okręt USA od czasu Drugiej Wojny Światowej. Izraelczycy usiłowali zatopić okręt USS Liberty w celu upozorowaniu napaści Egipcjan, żeby spowodować odwetowe bombardowanie Egiptu przez Amerykanów. Niedobitek tego zdarzenia dał wywiad telewizji Al-Dżazira w dniu 4 czerwaca, 2010 i powiedział jak władze Izraela wystawiły fałszywy opis tego zdarzenia.

  Komunikat telewizyjny sieci Al-Dzazira był nadany po komunikacie izraelskim popieranym przez USA i mówiącym że „tylko rząd Izraela będzie mógł dokonać badania zaszłości na pokładzie statku Mavi Mamara.” Zdarzenie to pokazuje, że rząd w USA i partia wojny traktują obywateli amerykańskich jako mało ważnych w porównaniu do interesów Izraela, chronionego przez lichwiarski kapitalizm oraz partię wojny w Stanach Zjednoczonych. Polityka ta alienuje USA nawet od NATO.

  Według prawa międzynarodowego, badania zdarzeń na statku pasażerskim Mavi Mamara powinny być dokonane przez stronę turecką, ponieważ morderstwa te były dokonane na terenie suwerennym Turcji na otwartym morzu. W dniu 2 czerwca, 2010 premier Turcji, Recept Tavvip Erdogan, publicznie zaatakował Izrael za dokonanie barbarzyńskiego ataku bandyckiego, uprawianie korsarstwa i popełnianie morderstw.

  prof.Cyprian Ivo Pogonowski

 35. Andrzej 101 said

  Oto, jak żydostwo świętowało ich „zwycięstwo” nad konwojem humanitarnym po turecką ambasadą w Telawiwie!
  http://alles-schallundrauch.blogspot.com/2010/06/israelis-feiern-kaperung-der.html

  Nie lubię przeklinać. Ale to można nazwać jedynie – skurwysyństwo!!!

 36. Dora said

  Tu przemycone fotosy z ataku:
  http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=19652

  A tu o lapowkach za szczpinki dla WHO:

  http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=19587

 37. Inkwizytor said

  Myślę, że następnym celem organizacji, która zorganizowała konwój do Strefy Gazy powinien być Darfur w Sudanie. Ciekawe czy muslimy pozwolą na to ?

 38. Marian Barański said

  Cytat z talmudu ” Goj jest to zwierzę z ludzka twarzą”. Nawiasem mówiąc ,po co organizowac takie bezbronne konwoje?

 39. opornik said

  Tak jak i po co stał się : Perl Harbor; aż po 11.9. WTC – wojna musi „wybuchnąć” bo goje rozpoznali znowu wroga!!!
  Każdy pretekst jest dobry, kogo obchodził jakiś Ferdynand – miała być Wojna Światowa ! – i była.
  Dali Wolny Gdańsk … i była druga

  a le z TRZECIĄ mają kłopot, bo co by nie namotali …

  zamiast pożogi , cichnie burza, a pejsaci coraz lepiej rozpoznani!

  Króluj nam Chryste, i uratuj nas od tych wariatów…

Sorry, the comment form is closed at this time.