Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  plausi o Położyć kres patologii
  Anzel o Położyć kres patologii
  Anzelm o Położyć kres patologii
  bardzo o Wolne tematy (58 – …
  Emilian58 o Schiller na liście Ukraiń…
  prostopopolsku o Żydowska kloaka przetacza się…
  bryś o Co nam zrobili ruskie
  Us o Wolne tematy (58 – …
  revers o Wolne tematy (58 – …
  Piotr B. o Położyć kres patologii
  Józef Bizoń o Rosyjski archeomodernizm
  prostopopolsku o Schiller na liście Ukraiń…
  Piotr B. o Schiller na liście Ukraiń…
  bryś o Turbina wkracza na scenę
  J o Globalny przekręt zadłużeniowy
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Rzecz o Nowym Porządku Świata

Posted by Marucha w dniu 2010-06-10 (Czwartek)

Rzecz o Nowym Porządku Świata – czyli co czeka świat i Polskę.

Klub Bilderberga

Zgodnie z zapowiedzią 3 czerwca rozpoczęły się w luksusowym hotelu (Dolce Hotel) pod Barceloną tajne obrady grupy Bilderberga.
http://alles-schallundrauch.blogspot.com/2010/06/bilderberg-meeting-spanien-tag-4.html

Tutaj znajduje się oficjalna, choć niekompletna lista uczestników:
http://www.bilderbergmeetings.org/meeting_2010_2.html

Nazwisk uczestników chcących zachować anonimowość na liście nie umieszczono. Grupę Bilderberga założył pomijany na lekcjach historii Józef Retinger
http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%B3zef_Retinger
współtwórca także Wspólnoty Europejskiej – poprzedniczki Unii.

Bilderberg jest jednym z narzędzi narzucania światu nowego porządku – NWO. Obradom w Hiszpanii towarzyszą zmasowane środki bezpieczeństwa. Dotyczą one nie tylko szykanowania niezależnych dziennikarzy i ekip telewizyjnych, ale i personelu hotelowego. Niektórym pracownikom zabroniono przychodzenia do pracy w okresie obrad, innym zabroniono na ten sam okres opuszczania hotelu. Cieszy obecność (po raz pierwszy w historii) ekip telewizyjnych. Wprawdzie nie ma wśród nich gigantów medialnych, ale na początek dobre i to. Do zainteresowania się stacjami telewizyjnymi tematyką Bilderberga przyczyniło się bez wątpienia nagłaśnianie spotkań tej tajemniczej grupy w internecie. Dzięki mediom alternatywnym osiągnięta została informacyjna masa krytyczna, której nie można było dłużej ignorować.

Media „głównego nurtu” nadal nie informują nas o obradach Bilderberga. Przemilczały też wystąpienie na zaproszenie włoskiego eurodeputowanego Mario Borghezio na forum t.zw. parlamentu europejskiego Daniela Estulina, który od lat tropi Bilderberga.
http://alles-schallundrauch.blogspot.com/2010/06/daniel-estulin-vor-dem-europaischen.html

Grupa Bilderberga nie jest światowym gabinetem cieni. Pełni ona rolę pasa transmisyjnego ideologów NWO na politykę, gospodarkę i media. Najprawdopodobniej wewnętrzna struktura grupy wygląda następująco:

Zaledwie kilka osób należy do ścisłego kierownictwa grupy z prawem głosu w podejmowaniu decyzji. Są to przede wszystki przedstawiciele najbogatszych dynastii i klanów bankierskich i gigantów finansowych. Posiadają oni wiedzę całkowitą, t.zn. są we wszystko wtajemniczeni. Dookoła tej grupki uplasowany jest następny krąg wtajemniczenia – jak się przypuszcza ok. 30 osób. Należący do drugiego kręgu nie są już we wszystko wtajemniczani, nie posiadają też prawa głosu decydyjnego, a jedynie głos doradczy. Pozostałe ok. 100 osób to zapraszani ze względu na posiadające wpływy osobistości ze świata polityki, gospodarki, mediów. Ich rola ogranicza się do składania relacji i raportów o sytuacji w ich krajach i dziedzinie ich działalności. Wysłuchują oni odczyty i referaty, na koniec otrzymują instrukcje i zadania na następny rok. Nawet, jeśli grzecznościowo pozwala się im zabierać głos w dyskusji, ich zdanie tylko wyjątkowo wpływa na podejmowane decyzje i plany. Do trzeciego kręgu należą też zapraszani politycy, rokujący dobre nadzieje na przyszłość. Clinntona zaproszono raz, zaraz potem został on prezydentem USA. To samo było z Obamą, to samo było z Blairem czy z Angelą Merkel. Przy czym aktualnie rządzący prezydenci czy premierzy taktycznie na Bilderberga nie jeżdżą. Ale mają tam swoich zaufanych „doradców” i emisariuszy.

Jeszcze jedna ciekawostka o Bilderbergach. Złośliwi twierdzą, że niemiecka zwyciężczyni tegorocznego konkursu Grand Prix Eurovizion wygrała konkurs nie dlatego, że śpiewała najładniej i nalepszą piosenkę, a dlatego, że jej dziadek, Andreas Meyer-Landrut, w 1990 roku brał udział w konferencji Bilderberga w Glen Clove (USA).

Podobną rolę (pasa transmisyjnego) odgrywa Komisja Trójstronna. Jest ona mniej ekskluzywna, trzykrotnie liczniejsza, a jej spotkania, zwyczajowo ok. miesiąc przed Bilderbergiem są jak się wydaje sesją przygotowawczą do spotkaniała właśnie grupy Bilderberga.

Struktura władzy NWO.

Jeśli chcemy zrozumieć to, co dzieje się na naszych oczach, powinniśmy odrzucić wmawianą nam t.zw. oficjalną wersję, jakoby Protokoły Mędrców Syjonu były fałszywką.
http://judeopolonia.wordpress.com/2010/05/21/protokoly-medrcow-syjonu/
Wystarczy uważnie je przeczytać aby samemu stwierdzić, że to co one opisują, dzieje się na naszych oczach. Zwłaszcza rola polityków, banków, giełdy, prasy, zmasowanego ogłupiania i demoralizowania społeczeństw gojów są zbyt wyraźnie widoczne gołym okiem, aby tego nie dostrzec.

Na samym szczycie piramidy władzy (ideologów narzucających światu NWO) stoją Mędrcy Syjonu. Nazwiska ich są ukrywane w cieniu i dla dalszych rozważań nieistotne, dlatego że zmieniają się one w łamach sztafety pokoleń. Wystarczy wiedzieć, że są to najważniejsi i najbardziej wpływowi talmudyczni rabini. Oni są autorami światowego „scenariusza”. Nieomal na równi z nimi na samym szczycie piramidy władzy znajduje się kilka najbogatszych, a przez to najbardziej wpływowych klanów żydowskich bankierów.

Aby należycie zrozumieć termin „najbogatszy”, przytoczę słowa Paula Getty’ego: „Jeśli możesz policzyć, ile masz pieniędzy, to nie jesteś specjalnie bogaty”. Inny jego cytat mówi: „Bogatym się jest dopiero wtedy, kiedy robiąc bilans własnego majątku człowiek myli się o kilka milionów dolarów i nawet tego nie zauważa”.

Bankierzy – ci właśnie najbogatsi – są reżyserami i „producentami” odgrywanej światowej sztuki. Tuż pod nimi lokują się „animatorzy” pociągający zza kulis za sznureczki odgrywanego przez polityków i media spektaklu. Są to szare eminencje światowej polityki typu Brzeziński czy Kissinger – odpowiednio – polski i niemiecki Żyd. A politycy i media to kukiełki odgrywające wyznaczone im w spektaklu role. Opiszę to na konkretnym przykładzie:

W pewnym momencie dziejów, zgodnie z opracowanym przez Mędrców Syjonu scenariuszem do sztuki należało włączyć bogatą (choć w międzyczasie niebotycznie już zadłużoną) Japonię. Reżyser Rockefeller powierzył animatorowi Brzezińskiemu utworzenie Komisji Trójstronnej. Animator Brzeziński zadanie wykonał, pociągnął za sznureczki – i od tego czasu polityczne kukiełki spotykają się w tym gronie co rok, zwyczajowo ok. miesiąc przed obradami Bilderberga.
http://www.fronda.pl/andrzej_szubert/blog/o_czym_media_nas_nie_informuja

Metody podboju świata.

Pieniądz.

Głównym instrumentem podboju świata jest pieniądz a raczej jego kontrola i prawo bankierów do produkowania pieniędzy (z powietrza). Najtrafniej wyraził to bankier Mayer Anzelm Rothschild mówiąc: „Pozwólcie mi tworzyć i kontrolować pieniądze państwa, a nie będzie mnie obchodzić, kto tworzy w nim prawo.”

Bankierzy rzeczywiście wywalczyli sobie prawo tworzenia i kontrolowania pieniędzy. Opisuje to film:
http://www.youtube.com/watch?v=Ue_lzEIVhnE
Prawdziwość tego, co opisuje powyższy film potwierdza dokument wydany przez niemiecki Bundesbank na stronie 88 i 89, gdzie opisana jest szczegółowo procedura „tworzenia pieniędzy”! Cytuję:
„Pieniądz powstaje poprzez „tworzenie pieniędzy”. Zarówno państwowe banki centralne jak i banki prywatne mogą tworzyć pieniądze. W systemie euro pieniądz powstaje przede wszystkim poprzez udzielanie kredytów…”
(„Geld entsteht durch „Geldschöpfung“. Sowohl staatliche Zentralbanken als auch private Geschäftsbanken können Geld schaffen. Im Eurosystem entsteht Geld vor allem durch die Vergabe von Krediten…”)
http://www.bundesbank.de/download/bildung/geld_sec2/geld2_gesamt.pdf

Do bezsilności polityków wobec bankierów i prawdziwego podziału ról w świecie przyznał się w niemieckiej telewizji przewodniczący CSU i premier Bawarii Horst Seehofer mówiąc:
Ci którzy decydują nie są wybierani, a ci co się ich wybiera nie mają nic do decydowania”.
(w oryginale po niemiecku: „Diejenigen die entscheiden sind nicht gewählt und diejenigen die gewählt werden haben nichts zuentscheiden!”).
http://www.youtube.com/watch?v=f1XJ9v6iV4Q&feature=player_embedded

To właśnie narzucony światu przez (głównie) żydowską lichwę niewyobrażalnie bezczelny system ograbiania państw i narodów w formie pożyczek i kredytów zaciąganych w ich bankach jest zródłem ich potęgi i naszej niemocy. A także jest powodem bankructwa budżetów absolutnie wszystkich rządów i państw na świecie, który ten bezprzykładny finansowy bandytyzm akceptują i u światowej lichwy zaciągają kolejne kredyty. Jedynym wyjściem i ratunkiem dla świata jest uznanie tego bandyckiego procederu za nielegalny i odebranie światowej lichwie wszystkich pieniędzy, jakie w ramach zuchwałego ograbiania świata od naiwnych ludzi i państw zagarnęli. I to od początku tak funkcjonującego systemu bankowego dającego im prawo na tworzenie pieniędzy z niczego.

Prawo emisji pieniądza należy „banksterom” odebrać raz na zawsze i na całą wieczność.

Pochodną bandyckiego systemu bankowego jest nie mniej bandycka giełda. Spekulanci-oszuści manipulują tzw. „wartością” akcji. Zarabiają miliardy z niczego, poprzez nadmuchiwanie bezwartościowych „papierów”. A przy okazji manipulacji giełdowych powoli przejmują w ich ręce światowe środki produkcji.
http://www.bibula.com/?p=13396
Można ich bez obawy popełnienia pomyłki nazwać właścicielami gospodarczego świata.

Bardzo pouczający jest w tej materii wywiad z byłym szwajcarskim bankierem:
http://www.michaeljournal.org/wywiad.htm
a także 10-cio minutowy film o historii świata (i pieniędzy).
http://www.youtube.com/watch?v=f_nOtUzlwTk&feature=player_embedded

USA

Uważana przez wielu ludzi za chorążego wolności i demokracji Ameryka jest w rzeczywistości kastetem żydowskich ideologów NWO służącym do podboju świata gojów. Ewolucję USA z kraju o”nieograniczonych możliwościach” do de facto dyktatury opisuje film pt. „Od wolności do faszyzmu”.
http://www.youtube.com/watch?v=96TvK9HRPhk

Ewolucja ta trwała dziesięciolecia. Miała ona kilka kamieni milowych. Pierwszym z nich było w ogóle utworzenie Stanów Zjednoczonych (przy wydatnym udziale masonów). Kilka pokoleń trwała budowa wpływowych klanów finansowo-przemysłowych, aż do zdobycia przez nich całkowitej kontroli nad gospodarką i polityką. Drugim kamieniem milowym było utworzenie bandyckiego FED-u. Momentem zwrotnym w USA było zabójstwo Kennedy’ego. Przyczyną „likwidacji” Kennedy’ego był wydany przez niego rozkaz wykonawczy E.O 11 110, który faktycznie odbierał FED-owi monopol na tworzenie pieniędzy (pamiętajmy – z niczego). Po zabójstwie Kennedy’ego żaden polityk zachodni nie próbował i nie próbuje podważyć istniejącego podporządkowania polityki bankierom, a tym bardziej złamania monopolu banków na okradanie całego świata. Wie czym to grozi…

Momentem zwrotnym w dziejach dzisiejszego świata były przeprowadzone przez władze USA zamachy z 11/9 na WTC i Pentagon.

Już na początku lat 60-tych XX wieku kolegium połączonych szefów sztabów USA planowało przy pomocy zainscenizowanych zamachów terrorystycznych inwazję na Kubę.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Operacja_Northwoods
W planach dowództwa Pentagonu było zatapianie własnych okrętów, zestrzeliwanie własnych samolotów, ataki terrorystyczne na własne bazy wojskowe. Jedynie zdecydowane odrzucenie tych planów przez Kennedy’ego stanęło wojskowym terrorystom z Pentagonu na przeszkodzie. USA od dziesięcioleci militarnie, ale przede wszystkim agenturalnie, steruje polityką światową.
http://de.wikipedia.org/wiki/CIA#Bekannte_Operationen

Ilość puczy, przewrotów, osadzonych u władzy dyktatur wojskowych pokazuje rzeczywiste wpływy USA i CIA na światową politykę. Największym ich sukcesem było doprowadzenie do rozpadu bloku sowieckiego, stojącego USA (ściślej mówiąc – ideologom NWO) na drodze do światowej dyktatury. Pozostała po rozpadzie Rosja broni się jeszcze przed dyktatem USA, ale wpływy Ameryki rosną, a wpływy Rosji maleją.

Ciekawie przedstawia się sprawa wydatków na zbrojenia. Jeden rzut oka na mapę pokazuje, że USA należy do najbezpieczniejszych państw na świecie. Od północy graniczy ona z militarnym karłem (na dodatek NATO-wskim sojusznikem) – Kanadą, a na południu z biednym i zacofanym Meksykiem. Dwie średniej wielkości dobrze uzbrojone flotylle na wschodnim i zachodnim wybrzeżu gwarantowałyby Ameryce bezpieczeństwo. Nawet sąsiedztwo Alaski z Rosją poprzez cieśninę Beringa nie jest zbyt wielkim zagrożeniem. Łatwiej jest się USA w razie desantu na Alaskę bronić niż Rosji Alaskę zaatakować.

Pomimo to USA wydaje ogromne sumy na zbrojenia. Oficjalne wydatki na zbrojenia na świecie wyglądają następująco:

USA – 607 mld dol.
Chiny – 84,9 mld dol.
Francja – 65,74 mld dol.
Wielka Brytania – 65,35 mld dol.
Rosja – 58,6 mld dol.
Niemcy – 46,87 mld dol.
Japonia – 46,38 mld dol.
Włochy – 40,69 mld dol.
Arabia Saudyjska – 38,2 mld dol.
Indie – 30,0 mld dol.
Źródło: Sipri. Dane za rok 2008.

A więc bazując tylko na tych oficjalnych danych wychodzi na to, że w sumie bezpieczna Ameryka wydaje rocznie o 150 mld. dolarów na zbrojenia więcej, niż 9 kolejnych państw wziętych wszystkie razem do kupy. Prawda jest jednak inna. Ukryte wydatki na zbrojenia sprawiają, że sama USA wydaje na zbrojenia więcej, niż cała reszta świata.
http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=110&pid=2678

Aby zrozumieć ten fenomen absolutnej dysproporcji pomiędzy stanem zagrożenia bezpieczeństwa USA a wydatkami na zbrojenia należy dokładnie i uważnie zapoznać się z dokumentami (i kryjącą się za nich ideologią) neokonserwatywnej organizacji PNAC
http://pl.wikipedia.org/wiki/PNAC

Pomocniczym i ważnymi informacjami może być stan zażydzenia amerykańskiej polityki
http://judeopolonia.wordpress.com/2010/05/20/usa-pod-okupacja-zydowska-henryk-pajak/
a także poniższe opracowanie o judeocentrykach:
http://piotrbein.wordpress.com/2010/04/22/judeocentrycy-i-masowe-zbrodnie/

W wydanym we wrześniu 2000 raporcie PNAC istotne jest oczekiwanie na „nowy Pearl Harbour” co dałoby pretekst do przebudowy sił zbrojnych USA. Krótko później wybory prezydenckie w USA (de facto nielegalnie – dzięki machlojkom na Florydzie) wygrał Bush junior.
http://archiwum.wiz.pl/2001/01043100.asp

Wielu ideologów i aktywistów PNAC, np. Richard Perle Dick Cheney, Paul Wolfowitz i Lewis Libby zajęli wysokie stanowiska w administracji prezydenta Busha.
I jak na zawołanie przydarzył się im od razu „nowy Pearl Harbour” – zamachy z 11/9.
http://www.youtube.com/watch?v=cZ0i0YTvkxc
http://www.youtube.com/watch?v=JUpLVnzMsog&feature=related

Dzięki przeprowadzonym przez władze USA zamachom, za które winą obarczono nieistniejącą Al-Kaidę (o fikcji Al-Kaidy mówi słynny reportaż BBC: http://www.youtube.com/watch?v=r-hYorNi0nA) ideolodzy PNAC wspierani powagą Białego Domu i prezydenta mogli wreszcie rozpocząć planowaną przebudowę sił zbrojnych USA. Na ten cel idą właśnie wspomniane wcześniej gigantyczne wydatki na zbrojenia w USA.

Najważniejszym celem PNAC i ukrywających się za nią ideologów NWO jest zdobycie absolutnej dominacji nad światem, także militarnej i przy pomocy wszelkich metod, także militarnych. Inwazje pod wyssanymi z palca pretekstami na Afganistan i Irak są realizacją tegoż planu. Miały one kilka dodatkowych powodów i celów do osiągnięcia. Przede wszystkim przyzwyczajają one opinię światową do tego, że USA i jego wasale napadają na kogo mają ochotę. Dodatkowo ogromnie wzmocniona została prezencja USA w strategicznym roponośnym regionie. A przy okazji okupacji Afganistanu (światowego potentata produkcji heroiny) kontroluje CIA i produkcję, i handel heroiną.
http://de.wikipedia.org/wiki/Central_Intelligence_Agency#Drogenhandel_und_Geldw.C3.A4sche

Natomiast przy okazji okupacji Iraku zażegnała USA plany Husseina przełamania światowego monopolu amerykańskiego dolara w handlu ropą naftową. Hussein planował bowiem sprzedaż ropy w innych walutach. Wartość dolara gwarantuje jemu aktualnie jedynie to, że jest on światową walutą w handlu ropą, co rządowi USA udało się państwom – eksporterom ropy naftowej narzucić. Złamanie monopolu na petrodolary byłoby ogromnym zagrożeniem dla USA. Nowa studolarówka bez pokrycia w ropie byłaby warta tyle, ile kosztują potrzebne do jej produkcji papier i farba. A przy okazji jeszcze kontroluje USA wydobycie i dystrybucję irackiej ropy. Korzyści z finansowej „pomocy” w odbudowie zniszczonej agresją infrastruktury dla światowej lichwy i zachodniego kapitału także są nie do pogardzenia. Wojna to zawsze dla kogoś niezły business.

Izrael

Symptomatyczna jest także postawa USA wobec politycznego i militarnego bandytyzmu uprawianego przez Izrael. Bezprzykładny napad wojsk Izraela na konwój z pomocą humanitarną USA skwitowały uwagą, że Izrael ma prawo dbać o własne bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo obcych statków na wodach międzynarodowych i pomoc humanitarna Palestyńczykom dla USA w tym konflikcie interesów niewiele znaczy. Obama obiecał też kontrolę zbrojeń atomowych. Zwołał nawet w tym celu konferencję w Nowym Jorku. Jednak plan uczynienia z Bliskiego Wschodu strefą bezatomową odrzuca Izrael, a sam Obama opowiedział się po stronie Izraela, dając temu państwu gwarancję nienaruszalności jego arsenału nuklearnego (a nawet obiecał jego „ulepszenie”).
http://alles-schallundrauch.blogspot.com/2010/05/obama-gibt-israel-eine-garantie-fur.html

Obama jest żałosną marionetką w rękach światowego żydostwa. Mają oni w rękach jego prawdziwą metrykę urodzenia. Obama wie, czym grozi jej ujawnienie. Dlatego posłusznie wypełnia wszelkie polecenia.

Trudno jest jednoznacznie ustalić, jaką rolę w planach ideologów NWO odgrywa Izrael. Mędrcy Syjonu już dawno ich „ziemią obiecaną” uznali całą planetę. Izrael jest w obecnym czasie chyba tylko probierzem, jak dalece opinia światowa bezsilnie akceptuje bandytyzm osłanianego przez zażydzony Biały Dom gangsterskiego państwa. Sami politycy Izraela to też w sumie marionetki. Przychodzą i odchodzą. A jak któryś z nich za mocno się wychyli (Jitzchak Rabin), to się go likwiduje. Ważnym elementem polityki ideologów NWO jest przyzwyczajanie świata do nadzwyczajnego statusu nietykalności żydostwa i Izraela.

Media

Obok pieniądza i amerykańskiego wojska (plus wojsk wasali USA) istotną rolę w ujarzmianiu świata mają media. Są one w takim samym stopniu zażydzone, jak światowa licha, światowa gospodarka i władze USA.
http://www.bibula.com/?p=997

Zasadniczą rolą mediów jest zalew opinii publicznej kakafonią nieistotnych informacji. Dzięki temu jeszcze lepiej ukrywa się rzeczy najważniejsze i najistotniejsze, które są one po prostu przemilczane. Medialnie uprawia się pranie mózgów, urabianie opinii publicznej, demoralizację i ogłupianie. Wykorzystuje się też media do kreowania posłusznych ideologom NWO polityków i do niszczenia opornych. Póki co, mamy jeszcze nadal wolny internet. Ale i jego dni są policzone – w myśl tego, co powiedział kiedyś Obama – „blogierzy zagrażają demokracji”. Blogierzy zagrażają faktycznie, ale światowej dyktaturze. Dlatego wolny internet zostanie zlikwidowany.

Wpływy na media wywierają ideolodzy NWO przy użyciu różnych metod. Z jednej strony istnieje w mediach autocenzura. Magnaci prasowi i medialni zapraszani są na spotkania Bilderberga i Komisji Trójstronnej. To im dziękował kiedyś Rockefeller słowami: „Jesteśmy wdzięczni wydawcom „Washington Post”, „New York Times”, „Time Magazine” i innym wielkim wydawnictwom, których menedżerowie uczestniczyli w naszych spotkaniach i dotrzymali swych obietnic zachowania dyskrecji…”

Drugą metodą utrzymywania kontroli nad mediami jest agentura wpływu. Mało znana jest operacja CIA o kryptonimie „Mockingbird”
http://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Mockingbird
Wprawdzie oficjalnie, po dochodzeniu kongresu USA w roku 1976 operację agenturalnej kontroli mediów zakończono, ale tylko idiota w to uwierzy. CIA nigdy specjalnie nie przejmowała się zakazami własnego parlamentu. Dziesięć lat później (1986) ujawniona została afera Iran-Contra:
http://de.wikipedia.org/wiki/Iran-Contra-Aff%C3%A4re
gdzie okazało się, że pomimo zakazu wydanego przez Kongres USA, rząd Reagana łamał prawo uchwalone przez amerykański parlament. A główną rolę w łamaniu uchwalonego przez kongres prawa odegrał ówczesny szef CIA William Joseph Casey.

Dlatego możemy przyjąć za pewnik, że media światowe są i zażydzone, i autocenzurowane, i kontrolowane agenturalnie przez CIA i jej sojusznicze służby.

Metody działania

Oprócz podboju militarnego ważną metodą działania ideologów NWO jest narzucanie nam przy pomocy ichnich mediów psychozy zagrożenia. Wymyślane są i nagłaśniane nieistniejące zagrożenia. A więc wmawia się nam niebezpieczny islamski terroryzm (prawdziwy niezależny od rządzących terroryzm ma zasięg zbyt lokalny, aby stanowił zagrożenie dla świata). W rzeczywistości wszystkie większe zamachy inscenizowane były przez zachodnie rządy i ich tajne służby. Od Oklahomy City, poprzez WTC i Pentagon po Londyn i Barcelonę.

Kolejnym straszakiem jest fikcyjne zagrożenie efektem cieplarnianym. Z jednej strony idzie o miliardy – jak choćby zyski z handlu prawem do emisji CO2. Z drugiej strony zamierzone jest wywołanie wrażenia, że pojedyncze państwa są bezradne wobec problemów i zagrożeń globalnych. Wtajemniczone w plany agenturalne media już tu i ówdziwe „podpowiadają” konieczność wprowadzenia światowych regulacji i światowej kontroli. Kolejnym krokiem będzie domaganie się przez media stworzenia światowej instytucji zdolnej narzucić wszystkim państwom jej woli – rzekomo dla naszego dobra.

Podobnym straszakiem (i wielomiliardowym szwindlem) była wyssana z palca pandemia świńskiej grypy. Przy okazji wprowadzono w wielu krajach regulacje prawne umożliwiające pod pretekstem zagrożenia pandemią wprowadzenie przymusowych szczepień a nawet przejęcie kontroli nad państwem przez wojsko.

Pętla na naszej szyi powoli się zaciska.

Cele

Obok zdobycia przez ideologów dyktatorskiej władzy nad światem innym istotnym celem ideologów NWO jest radykalne zmniejszenie ludności świata. Eufemistycznie nazywane jest to „depopulacją”. Służą temu celowi nie tylko utrzymywane w wielu regionach świata wojny i konflikty zbrojne (biednym wygłodzonym państwom w Afryce dziwnie nie brakuje broni i amunicji). Także służy temu utrzymywany głód i rozsiewanie chorób (chorób rzeczywistych i groźnych w przeciwieństwie do świńskiej grypy).

Przykładem tutaj może być „dżuma XX wieku” – AIDS.

Pierwsze przypadki tej choroby zanotowano wśród nowojorskich homoseksualistów. Krótko wcześniej byli oni objęci bezpłatnymi szczepieniami przeciwko żółtaczce finansowanymi przez rząd USA. Krótko po tych szczepieniach medycyna i świat dowiedziały się o nowej przerażającej chorobie, odkrytej wśród amerykańskich homoseksualistów (fanatycy religijni okrzyczeli nową chorobę karą Bożą zesłaną na grzeszników-sodomitów). Oficjalna wersja mówi, że ludzie zarazili się HIV-em od małp afrykańskich. Aby to kłamstwo uwiarygodnić, wypuszczono wcześniej w Afryce na wolność część małp zarażonych w amerykańskich labolatoriach nowym wirusem.

Z oficjalnej głoszonej wersji o AIDS możemy wysnuć wniosek, że nieznany z imienia pedał amerykański (na dodatek zoofil) pojechał do Afryki, zgwałcił w dżungli małpę, zaraził się HIV-em, a po powrocie do Stanów zaraził „karą Bożą” innych pedałów.
http://www.infra.org.pl/wiat-tajemnic/2012-i-teorie-spiskowe/189-aids-dzieo-ludzi-

Obecne katastrofalne rozprzestrzenienie się AIDS w Afryce (jeśli tylko pamiętamy, że nowojorskim zboczeńcom HIV-a wszczepiono) każe przypuszczać, że to samo zrobiono z ludnością Czarnego Lądu przy okazji kolejnych masowych szczepień finansowanych przez WHO.

Jeszcze innymi metodami mającymi przyspieszyć depopulację globu są Codex Alimentarius, na podstawie którego medycyna naturalna i ziołolecznictwo mogą zostać, a nawet raczej na pewno zostaną ogłoszone jako nielegalne.
http://www.eioba.pl/a90764/kodeks_zywnosciowy_codex_alimentarius_a_faszyzm

Kolejnym zbrodniczym „wynalazkiem” pochodnym od Codexu „A” jest GMO. Niestety wygląda na to, że nie ma możliwości prawnego zablokowania go w Polsce i na świecie.
http://www.icppc.pl/antygmo/2010/02/list-wspolne-stanowisko-naukowcow-w-sprawie-wysluchania-publicznego/
A nawet gdyby… Ideolodzy NWO mają takie wpływy i możliwości, że nawet ogólnoświatowy, uchwalony na pokaz przez ONZ zakaz nic nie zmieni. Po cichu, nieoficjalnie będziemy karmieni genetyczną trucizną.

Ważną sprawą byłaby analiza dokonana przez specjalistów, a odnosząca się do przeróżnych „broni niekonwencjonalnych” (tzw. skalarnych). Jej istnieniu zaprzecza się oficjalnie, ale ile warte są oficjalne dementi, wszyscy wiemy.
http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=1709&Itemid=47
Broń ta, oprócz depopulacji, wywołuje katastrofalne zniszczenia. A jednym z wariantów czy wręcz warunków dojścia do władzy przez ideologów NWO jest wywołanie głębokiego („odpowiedniego”) kryzysu światowego. Tak wyraził tę myśl David Rockefeller mówiąc: „Znajdujemy się na pograniczu globalnej przemiany. Wszystko czego potrzebujemy, to odpowiedni kryzys, a narody zaakceptują Nowy Światowy Porządek.” W innym miejscu napisał on („Wspomnienia” 2002): „… Niektórzy nawet wierzą, że należymy do tajnej kabały, działającej przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych, charakteryzując moją rodzinę i mnie jako ‚internacjonalistów’, oraz spiskujących wraz z innymi na świecie, by zbudować bardziej zintegrowaną globalnie polityczną i ekonomiczną strukturę – jeden świat, jeśli chcecie to tak nazwać. Jeśli to jest oskarżeniem, to jestem winny i jestem z tego dumny.”

„JESTEM WINNY I JESTEM Z TEGO DUMNY”.

A James Paul Warburg powiedział: „Rząd Światowy powstanie bez względu na to, czy nam się to podoba czy nie. Otwartą pozostaje jedynie kwestia, czy Rząd Światowy stworzony zostanie na drodze przemocy czy powszechnego przyzwolenia.”

Wierzyć w to wszystko, czy nie wierzyć? Czy jest możliwe, że nas tak okłamują i oszukują? Czy jest możliwy światowy spisek, którego miliony nie dostrzegają, nie wierzą w jego możliwość czy wręcz z informacjami o nim walczą? (To zadanie głównie agentury wpływu).

Najprecyzyjniej wyraził to Marshall McLuhan, medialny „guru” mówiąc: „Tylko małe sekrety muszą być strzeżone. Wielkie są trzymane w tajemnicy dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.”

W tym miejscu zbyteczne jest chyba udowadnianie, że ostatni kryzys finansowy został także celowo wyreżyserowany. Jest on tylko fazą wstępną do kolejnego i znacznie gorszego – owego „odpowiedniego” kryzysu, o którym mówił Rockefeller. A który pozwoli ideologom NWO i światowej żydowskiej lichwie przejąć dyktatorską władzę nad światem.

Polska a NWO

Polska jest podrzędną prowincją Unii Europejskiej, a ta jest etapem przejściowym do NWO. Politycznie podlegamy pod Brukselę, militarnie pod NATO, prawo europejskie (a raczej jego parodia) góruje nad prawem polskim. Gospodarka od t.zw. „okrągłego stołu” systematycznie rozkradana jest przez obcych (z Zachodu), bądź niszczona na polecenie brukselskich komisarzy. System finansowy i bankowość całkowicie podporządkowane są światowej, żydowskiej lichwie. Nawet wartość naszej „złotówki” jest igraszką w rękach światowych spekulantów. Przy czym i jej los jest już przesądzony.

Nasza „elita polityczna” to drugoplanowe polityczne marionetki na europejskiej scenie. W skali światowej mają oni zerowe znaczenie. Wszyscy „politycy” liczący się na scenie polskiego politycznego teatrzyku kukiełek (słowo „scena” należy brać jak najbardziej dosłownie) są wypromowanymi przez ichnie media wykonawcami poleceń płynących za pośrednictwem Brukseli od ideologów NWO.

Wystarczy przypomnieć, lub nieuświadomionym uświadomić!

„Zwalczające” się „patriotyczny” PiS i „proeuropejska” PO, w towarzystwie „postkomuchów” dogadywali się w podejrzanej fundacji żydowskiego „filantropa” Sorosa w sprawach wykluczania z polityki niepokornych, nieagenturalnych wobec Zachodu (Brukseli, USA i Izraela) polityków. Innym, jeszcze ważniejszym „wykluczonym” jest okłamywane społeczeństwo.
http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=142&pid=2467

Jeśli uważnie przeczyta się listę tak ważnych polityków, którzy u Sorosa o naprawie Rzeczypospolitej debatowali i popatrzy się bez medialnych różowych okularów na stan polskiego baraku Unii, to nasuwa się pytanie – co ci majsterkowicze i naprawiacze z naszą ojczyzną zrobili?

Katastrofalny stan Polski zrozumiały jest jedynie wtedy, gdy sobie uświadomimy, że PO to agentura Brukseli i Berlina (a te podlegają ideologom NWO). PiS natomiast to bezpośrednia agentura USA i Izraela – w więc tego samego, narzucającego światu NWO żydostwa.

Powoli doganiamy w bankructwie, a wkrótce już przegonimy Grecję. Przy czym sytuacja Greków jest korzystniejsza. Mają oni masę wysp na Morzu Egejskim do sprzedania. My będziemy zmuszeni sprzedawać Ziemie Zachodnie. Niemcy chętnie je odkupią – po okazyjnej cenie. Bo bankrutowi i wierzycielowi nigdy nie płaci się prawdziwej ceny, a jedynie – co łaska.

A może by tak tych naszych „polityków”, tę całą zachodnią agenturę, po prostu wywalić z polskiego domu na zbity pysk. I rzeczywiście pomyśleć „o naprawie Rzeczypospolitej”.

Andrzej Szubert, http://fronda.pl

Komentarze 63 do “Rzecz o Nowym Porządku Świata”

 1. Andrzej 101 said

  Dziękuję, Panie Marucha!
  Jak Pan sam wie, Pańska strona jest jedną z najpopularniejszych!
  Całkiem zasłużenie zresztą.
  Jeśli Pan to wkleił, to wiem, że dotrze to do tysięcy czytelników!

 2. AteistaPolityczno-Religijny said

  …moim skromnym zdaniem protokoly medrcow syjonu i ksiazke hitlera mein kampf napisala ta sama grupa „ludzi”…manipulantow. Po przeczytaniu obu tekstow doszedlem do takiego wniosku….jeden jest negatywem drugiego, i odwrotnie.

 3. VS said

  ad 2
  napisał Pan grupa „ludzi” … manipulatorow – ja ich nazwe – JEZUICI

 4. aga said

  Wojciech Wierzejski:
  „Moje sympatie w wyborach prezydenckich”
  Z 10 kandydatów na prezydenta nie znam osobiście czterech: Olechowskiego, Napieralskiego, Ziętka i Morawieckiego. To znaczy miałem okazję widzieć ich na żywo (np. z Napieralskim widywaliśmy się w sejmie przez dwa lata), ale nigdy nie rozmawialiśmy „nieoficjalnie”, czy „kuluarowo”.

  Pozytywne wrażenie robią czterej: Pawlak, Lepper, Komorowski i Korwin – Mikke. Dwaj ostatni: Kaczyński i Jurek zdecydowanie antypatyczne. Pawlak to strateg, bardzo doświadczony, rzekłbym – mąż stanu, o dużej inteligencji i znajomości spraw publicznych w wielu dziedzinach; do tego otwarty, koleżeński i ułożony. Lepper to chłop szczery, naprawdę zatroskany losami Polaków i Polski, odważny, bezkompromisowy (kiedy trzeba), do bólu szczery i lojalny, potrafi walczyć o interesy wykluczonych społecznie. Komorowski prywatnie to sympatyczny, otwarty i dowcipny kompan, taki sienkiewiczowski Sarmata, bardzo inteligentny i raczej życzliwy. Przez prawie dwa lata tydzień w tydzień w każdą sobotę jadaliśmy razem śniadania (przy mikrofonie) w Radiowej Trójce, więc myślę, że poznałem go dość dobrze. Korwin – Mikke to prawdziwy dynamit. Szczery, entuzjastyczny, trochę naiwny, ale bojowy. Na pewno nie zakłamany i nie wyrachowany; bardzo ideowy.
  Natomiast ostatnia dwójka: Kaczyński i Jurek zrobiła na mnie jak najgorsze wrażenie. Określenie: „dziwni” jest tu chyba najodpowiedniejsze. Skryci, knujący, nie dotrzymujący zobowiązań, prezentujący inne opinie prywatnie, a inne publicznie, generalnie nie lubiący nikogo wokół siebie, kto nie jest ich admiratorem. Pamiętam jedną rozmowę z Jurkiem, gdy był on jeszcze Marszałkiem, podczas której apelowałem do jego światopoglądu katolickiego, by poprał inicjatywę konstytucyjną za życiem. Nawrzeszczał (dosłownie!) na mnie wówczas, że jakim prawem go pouczam i dodał (a byli świadkowie), że jeśli nie wycofamy się z tej inicjatywy jako LPR, to on ma do dyspozycji media katolickie i wszędzie ogłosi, że my to robimy z wyrachowania, z kalkulacji partyjnej i nasze działania obrócą się przeciw nam. Więc lepiej zrezygnujmy. Byłem w szoku. Od tamtej pory wielokrotnie udowodnił, że jest wyrachowanym, bezwzględnym i aroganckim politykiem. Owszem, ma swoje przekonania, ale ja po prostu nie wierzę w jego szczerość. Z Kaczyńskim wielokrotnie spotykaliśmy się na wielogodzinnych rozmowach (zazwyczaj przy kolacji) w 4-5 osób i nie zdarzało się, by dotrzymywał on danego słowa na drugi dzień. To było doświadczenie jakiejś totalnie zafałszowanej rzeczywistości, brutalnych intryg, pomówień i ciągłych szantaży przedterminowymi wyborami. Jurka i Kaczyńskiego wspominam jak nocne koszmary. Nigdy nie powierzyłbym im roweru do przypilnowania na parkingu, a co mówić o głosie w wyborach.

  Nie analizuję tu programów partyjnych (moje poglądy sytuują się w kwadracie: Pawlak-Lepper-Komorowski-Korwin), ani życia rodzinnego (tu premiowani byliby w kolejności: Korwin – Mikke z 6 dzieci, Komorowski z 5 dzieci, Jurek z 3 dzieci – wszyscy trzej w związku sakramentalnym). Mówię o osobistych doświadczeniach w moich kontaktach i znajomościach.

  Na kogo będę głosował? Na nikogo. Wierny jestem zasadzie, ze głosuję na kandydata z obozu narodowego, a takiego w tych wyborach nie ma. Jeśli natomiast miałbym kogoś rekomendować, to któregoś z tej czwórki (z kwadratu). Każdy bowiem z nich reprezentuje pewien drobny element mojej postawy ideowej. Ale tylko drobny.

  Wojciech Wierzejski

 5. AteistaPolityczno-Religijny said

  VS….shhh….jezuici! nie chce irytowac admina awoimi pogladami na temat Watykanu, jezuitow i kosciola.

 6. Swiatem rzadza dzieci Diabla , wybrany narod ich boga Lucyfera . Lucyfer upiera sie ze krolestwa ziemskie , to jego dyspozycja . (chcialem napisac „jego dobra” ale te slowo mi tu nie pasuje) . Z historii wynika ze ludzkosc w ich niewoli , jakby od zawsze .
  Nachodza mnie czarne mysli , ze , a moze , to miejsce pieklo sie nazywa . A my im bardziej otrzasac , szamotac sie bedziemy , tym blizej dna piekla siegniemy .

 7. Ali said

  Re:5 Niestety admin uważa że wszelkie zło od Kościoła zaczęło powstawać dopiero w czasach posoborowych bo wcześniej była to instytucja wzięta żywcem z nieba.
  Re:4 Ciekawi mnie po co została wklejona ta k…. która niczym nie różni się od tych których chwali i gani ?

 8. chemtrail said

  Brawo
  To o czym pisze Szubert jest istotne, ważne i rzutujące.
  Reszta: wybory, kryzysy to zasłona dymna.
  Wszelkie narodowo, polityczne uproszczenia tylko potęgują pomieszanie.
  Unego poznać można po owocach czynów, a nie po kolorze flagi.

  Rozprzestrzeniając informacje o tym co się naprawdę dzieje- robimy 1 krok.
  Szacunek i podziękowania dla Pana Szuberta

  http://www.youtube.com/user/obserwuj

 9. Realista said

  Izrael jest krajem lunatykow.

  ‚Israel is a Lunatic State’ – Finkelstein on Gaza Flotilla Attack

 10. placebo29 said

  O Boże ciary mi przeszły po plecach po tym artykule a jedyna myśl jaka chodzi mi po głowie to- bezradność. A ja założyłem rodzinę w tym kraju, który ma policzone dni. Wychodzi na to, że Boga nie ma. A kiedyś byłem ministrantem i tak uwielbiałem się wpatrywać w Jezusa. Życie to dżungla jednak!!!!!!!!

 11. powodz said

  Po wodzie do celu!
  Czy rząd znowu nic nie zrobi?

  10.06.2010
  Zamknięte szkoły, przedszkola, ulice miast, tysiące ludzi bez dachu nad głową, wielomilionowe straty – to według rządu sytuacja całkowicie normalna. Takie wnioski można wysnuć z posunięć gabinetu Tuska ws. powodzi. Rządzący nie widzą nic nadzwyczajnego w tym, że woda już kolejny raz w ciągu ostatnich tygodni sieje zniszczenie i nie mają zamiaru wprowadzać stanu klęski żywiołowej. Kandydat partii władzy, który tak spieszy się do objęcia już oficjalnie najważniejszego stołka w kraju, że już wykorzystuje przysługujące prezydentowi uprawnienia do obsadzania kluczowych urzędów swoimi nominatami, nie może przecież dopuścić do przesunięcia się w czasie przejęcia przez jego obóz pełni władzy.

  To, że powodzianie nie mają dokumentów, a wiele lokali wyborczych uległo zalaniu i nie nadaje się do użytkowania nie ma znaczenia. Dla nich liczy się tylko władza i nie dopuszczą do uruchomienia dodatkowych funduszy na pomoc dla ofiar powodzi, jeżeli godzi to w ich partyjne interesy.

  A straty spowodowane przez powódź są coraz większe. Jak podaje jeden z portali internetowych, ze względu na sytuację powodziową w polskich górach odwołano już połowę rezerwacji w hotelach i pensjonatach. Straty tam także będą ogromne, ale dla sprawujących władzę nie ma to znaczenia – na terenach, które są najbardziej dotknięte skutkami powodzi liberałowie nigdy nie mieli zbyt dużego poparcia, więc jest to dla nich tylko szansa na zwiększenie procentowego poparcia poprzez zmniejszenie frekwencji. Po wodzie do celu, a kto nie umie pływać, najwyżej się utopi!

  (-) Andrzej Lepper

 12. aga said

  Panie Chemitrail co powiedzialby pan na argument,ze spryskiwanie Polski przez to szczepionki na lisow?

 13. Ewelina said

  Po pobierznym przeczytaniu artykulu, a potem postow:

  1. dziekuje za swietny artykul!

  2. cisna sie na usta slowa Jezusa: martwisz sie o tak wiele, a tak niewiele trzeba, albo inny cytat:ona wybrala najlepsza czastke, albo: nie zamarwiajcie sie…, a na koniec, przy koncy czasow: podniescie glowy, ba wasze zbawienie jest blisko.

  Artykul jest krotki i informatywny, a opisuje nam nasze czasy i opisuje nam jak szatanisci(to sa ci w garniturach, a NIE ci z czarnymi wlosami i ubraniami…) na najwyzszych stolkach systemu decyduja za nas o nas (i to za zamknietymi drzwiami).
  Wiedzac co sludzy szatana robia, powinnismy wiedziec co my mamy robic.

  Co powinnismy robic my opozycja do slug szatana?

  Po pierwsze robic to co Bog nam zaleca (bo szatan w doslownym tlumaczeni to odwrotnosc Boga, czyli np. Bog jest stworaca-szatan mowi ewolucja, Bog mowi mnozcie sie -szatan mowi jest nas za duzo na tej planecie…)

  Odbiegajac pozornie od artykulu, ale nawiazujac do ostaniego zdania w moim komentarzu i bredni szatanistow (w garniturach) Gora, Gatesa…, ktorzy chca nam wmowic, ze planeta ziemia jest przeludniona, czy wiecie, ze cala ludnosc Ziemi mozna zmiescic na czesci Australii i kazda rodzina mialaby domek i ogrod do uprawy (z ktorego pochodziloby ich pozywienie)!!!

 14. aga said

  AD.5
  P.Wierzejski ciekawie opisuje z autopsji to co podejrzewalam od poczatku.ze kaczynscy i jurek to zaklamani falsztyi katolicy.

 15. Ewelina said

  1. VS, napisales cytuje „napisał Pan grupa “ludzi” … manipulatorow – ja ich nazwe – JEZUICI”

  2. Ateista Polityczno-Religijny napisal: „VS….shhh….jezuici! nie chce irytowac admina awoimi pogladami na temat Watykanu, jezuitow i kosciola”.

  Ludzie!!! ustalmy najpierw gdzie sie zgadzamy. A zgadzamy sie z tym co sie dzieje i ze nas manipuluja (OKLAMUJA).

  Tu sie zgadzamy!!! Dlaczego sie zgadzamy?
  Poniewaz WIDZIMY rzeczywistosc taka jaka jest, a nie taka jak sie ja nam przez media przedstawia.

  Teraz jesli komentatorzy 1 i 2 maja racje to znaczy,ze na tej stronie nie mozna krytykowac pewnych grup.
  Jesli to jest prawda, to ten fakt ma powazne konsekwencje.
  Ale jesli to NIE jest prawda, to znaczy, ze komentator 1 i 2 insynuuja nam, ze tutaj tez rzadzi szatan, tylko w innej postaci.

 16. Marucha said

  Admin nie uważa, że całe zło w Kościele zaczęło się od II Soboru. Admin pisał o tym nie raz.

  Natomiast nie ulega dlań żadnej wątpliwości, że od czasów II Soboru owo zło nie tylko stało się bezczelne i aroganckie, ale w dodatku przeniknęło do najwyższych kręgów kościelnych w stopniu przedtem nigdy nieznanym.

  O ile dawniej Kościół musiał się borykać głównie z atakami z zewnątrz, o tyle teraz atakują go siły wewnętrzne, V Kolumna Lucyferian. Co najgorsze, zło wyrządzane przez lucyferian jest przypisywane Kościołowi przez ludzi głupich bądź antyklerykalnych.

 17. A. said

  Fajne kompendium tematu ale jedna sprawa mi tu nie gra. Mianowicie napisane jest, że wielkim osiągnięciem NWO-owych Lucyferian był m.in. upadek stojącego im na drodze ZSRR. Znaczy się, rozumiem, plany budowy NWO powstrzymwali mężnie tacy świetlani przywódcy ludu pracującego jak Józef Stalin czy Leonid Breżniew, tak?

  A po drugie z tym rządzeniem światem to też przesada. Są przecież kraje na Ziemi, gdzie Żydzi nie mają żadnych istotnych wpływów – no chyba, że istnieją Żydzi skośnoocy, mówiący dialektem mandaryńskim i kantońskim dajmy na to. Innymi słowy – wcale nie jestem pewien, czy tacy na przykład Chińczycy będą skłonni zawsze grzecznie grać powierzoną im rolę.

 18. j said

  Eeeeeh! Ta polityka! Kto ja zrozumie? 🙂

  http://biznes.onet.pl/rosja-chce-budowac-elektrownie-atomowe-w-iranie,18491,3240681,1,news-detal

 19. Ewelina said

  Marucha, czytajac twoj ostatni wpis gdzie piszesz:
  „O ile dawniej Kościół musiał się borykać głównie z atakami z zewnątrz, o tyle teraz atakują go siły wewnętrzne, V Kolumna Lucyferian. Co najgorsze, zło wyrządzane przez lucyferian jest przypisywane Kościołowi przez ludzi głupich bądź antyklerykalnych.”

  Marucha czy ty wierzysz w Boga?
  Bo z twojego wpisu wynika, ze wierzysz w kosciol, a nie Boga.
  Co jest prawda?

  Moze ustalmy w co wierzymy (aby sie nie pogubic):
  1. Ja wierze w Boga, Stworce wszystkiego co jest i wierze, ze Biblia to Slowo Boga.

 20. opornik said

  Ad „A” – kliniczny przypadek zdefragmentowanego mózgu,

  po niej … adresy się więcej nie znajdą!

  Nawet słonie i wieloryby mają swoich … pejsatych władców!

  Ta wypowiedź jest wzorcowym przypadkiem … ANTYSEMITYZMU!

  Uwłacza wszechwaładzy…

 21. opornik said

  Ewelino, jeżeli jesteś człowiekiem i masz też

  tzw. sumienie, to pomału

  zaczynam się przyglądać – kim Ty jesteś?!

  My tu się znamy, a Twoja wiedza pomału… pomału …

  się wylarwia!

 22. Zyzio said

  Poszukiwaczy prawdy zapraszam na pierwszy w Polsce kanał IRC (czat) dla osób chcących działać w ruchu anty NWO – Wystarczy wpisać w google „STOP NWO CZAT” – znajdziesz na pewno xD

 23. wda said

  Fajna tabelka:

  Oficjalne wydatki na zbrojenia na świecie wyglądają następująco:

  USA – 607 mld dol.
  Chiny – 84,9 mld dol.
  Francja – 65,74 mld dol.
  Wielka Brytania – 65,35 mld dol.
  Rosja – 58,6 mld dol.
  Niemcy – 46,87 mld dol.
  Japonia – 46,38 mld dol.
  Włochy – 40,69 mld dol.
  Arabia Saudyjska – 38,2 mld dol.
  Indie – 30,0 mld dol.
  Źródło: Sipri. Dane za rok 2008.

  Szczęśliwy Izrael…

 24. Ewelina said

  OPORNIK pisze cytuje: My tu się znamy, a Twoja wiedza pomału… pomału …
  się wylarwia!

  Czyli: My tu sie znamy, a Twoja WIEDZA pomalu…

  Opornik!, czlowieku ja mam WIEDZE Z Biblii, ja mam Biblijna wiedze, wiec jesli to tobie nie odpowiada to masz problem z Bogiem, a nie ze mna!

  A jesli sie tak znacie Oporniku, to po czorta udajecie komentatorow na tej stronie?
  Jesli jestescie znajomskimi, byc moze kolesiami, sasiadami…,to po jakiego czorta kreujecie taka strone jak ta?

  Czy dobrze zrozumialam twoj wpis?
  Bog na pewno dobrze zrozumial!

 25. Gmad said

  Tak mi się skojarzyło, że pod podany w tekście cytat z Paula Getty’ego: „Bogatym się jest dopiero wtedy, kiedy robiąc bilans własnego majątku człowiek myli się o kilka milionów dolarów i nawet tego nie zauważa” można by podpiąć Gromosława Czempińskiego, co to mu jakiś Turek ukradł ze szwajcarskiego konta 2 mln $, a Czempiński się nawet nie połapał.

  „Tuż pod nimi lokują się “animatorzy” pociągający zza kulis za sznureczki odgrywanego przez polityków i media spektaklu. Są to szare eminencje światowej polityki typu Brzeziński czy Kissinger – odpowiednio – polski i niemiecki Żyd.”

  Skąd informacja, że Brzeziński to Żyd? Są na to jakieś dowody? To chyba jednak raczej Polak, co prawda skundlony, ale jednak. Szabes-goj po prostu.

  „To właśnie narzucony światu przez (głównie) żydowską lichwę niewyobrażalnie bezczelny system ograbiania państw i narodów w formie pożyczek i kredytów zaciąganych w ich bankach jest zródłem ich potęgi i naszej niemocy. A także jest powodem bankructwa budżetów absolutnie wszystkich rządów i państw na świecie, który ten bezprzykładny finansowy bandytyzm akceptują i u światowej lichwy zaciągają kolejne kredyty.”

  Czy na pewno wszystkich państw na świecie, czy tylko chrześcijańskie dały się Żydom podbić? W tej chwili pominę Chiny i Wietnam, a spytam, czy państwa muzułmańskie też? I czy ktoś wie, na czym polega bankowość muzułmańska, czy jest ona odporna na żydowską lichwę i dlaczego w ogóle muzułmanie stworzyli własną bankowość- czyżby właśnie ze względu na Żydów, wie ktoś?

 26. aga said

  Tak Panie Gmad i Brzeiński to zyd i Korwin-Mikke tez .I do tego kabotyn szukajcie a znajdziecie…:-)

 27. aga said

  ad.17
  zgodnie ze swoim zydowskim przyslowiem une nigdy nie trzymają wszystkich jajek w jednym koszyku.Ich celem od 300 lat byl i jest globalizm.Dlatego inwestowali zarowno w Hitlera jak i Lenina.Było im obojętne ktory zrealizuje ich chora lucyferianską ideę centralizmu finansowego.Hitler poniósl porazkę ale i centralizm gosp. w wydaniu ZSRR tez się zawalił.Zostala trzecia glowa tej samej hydry: liberalizm.I teraz go realizuja, w zakamuflowany sposób wprowadzając nas w kajdany.Aksamitne.póki co.

 28. chicago said

  http://praguemonitor.com/2010/06/10/43-states-agree-property-restitution-holocaust-victims ciekawy link

 29. aga said

  ad.19
  Pani Ewelino masoni też wierza w Boga :wielkiegoo Architekta,Budwniczego he he i inne bzdety.A z drugiej strony to oni podsuwaja aborcje i in. szatanskie „udogodnienia”.
  Czy Pani się aby nie pogubila?
  Bo my tutaj wierzymy w Jeden Powszechny i Apostolski Kosciól zalozony przez Jezusa Chrystusa. I nawet jak ten Kosciół opanowal dzisiaj antychryst to tym bardziej w jego intencji się modlimy.I o jego powrót Tradycji walczymy.

 30. Alina said

  Cechą charakterystyczną obecnej kampanii prezydenckiej jest dominująca i uprzywilejowana pozycja dwóch kandydatów zgłoszonych przez Platformę Obywatelską oraz Prawo i Sprawiedliwość. Między nimi rozstrzygnie się walka o prezydenturę.

  Ta mocno spolaryzowana sytuacja w odniesieniu do powyższych zasad powoduje, że Liga Polskich Rodzin nie może udzielić poparcia żadnemu z nich z przyczyn ideowo-programowych ponieważ:

  – obydwaj kandydaci poparli model zjednoczenia Europy jako superpaństwa z eurokonstytucją,

  – obydwaj sprzeciwili się konstytucyjnej ochronie życia od poczęcia do naturalnej śmierci,

  – obydwaj popierali zaangażowanie wojenne Polski w Iraku i Afganistanie,

  – obydwaj, jako czołowe w swych środowiskach osoby, uczestniczyli w szkodliwych dla Polski przemianach gospodarczych skutkujących przejmowaniem majątku narodowego przez obcych,

  – obydwa środowiska wpisują się w bardzo niebezpieczny dla Polski proces relatywizacji historycznej odpowiedzialności w kontekście roli Niemiec, UPA i komunizmu,

  – obydwa środowiska popierają w edukacji liberalne i internacjonalistyczne treści.

  – obydwaj kandydaci popierają szkodliwy dla Polski projekt wstąpienia do strefy euro i likwidacji złotego, co spowoduje utratę możliwości kreowania polityki monetarnej Polski oraz utratę naszych rezerw walutowych i znaczny wzrost cen.
  http://www.lpr.pl/?sr=!czytaj&id=6782&dz=kraj&x=0&pocz=0&gr=

 31. Andrzej 101 said

  @ A (17)
  Nie ma i nie będzie żydów kosookich. Po co zresztą. Na m.in kosookich wymyślili żydzi „depopulację”. Albo jeśli sprowokują wojnę atowową Chin z Indiamu lub Rosją to będzie po kosookich. Zresztą, na mandarynów wystarczy tygodniowe embargo na import ropy i eksport tanich towarów, a Chiny leżą.

 32. bezpartyjny said

  henryk ze strony Konserwatyzm:
  Z pośród zatwierdzonych kandydatów na urząd prezydencki Polski, żaden poza Lepperem nie może być darzony nawet minimum zaufania, że leżą mu na sercu interesy Polski i Polaków. Wszystko wskazuje na to, że razwiedka już dawno (a na pewno po Smoleńsku) ustaliła, że prezydentem ma zostać Jarosław Kaczyński a władzę faktyczną gubernatora prowincji ( w ramach tego na co zezwoli Merkel i spółka) będą pełnić Tusk i PO (lub jego kolejna emanacja). Tak będzie ponieważ nie wskazanym jest aby jedna partia odpowiadała za wszystko a przecież przy przegranej Jarosława PiS mógłby się rozlecieć i zrobiłoby się na scenie politycznej miejsce dla partii narodowej czego Popis się zawsze lękał.. Można domyślić się, że wpadki Komorowskiego są zaplanowane aby tv mogły sobie z niego do woli szydzić i zwiększać liczbę wyborców Jarosława. Już zachowanie tv po katastrofie smoleńskiej, rozpalanie żalu po parze prezydenckiej i eksploatowanie tego tematu wskazuje po której stronie ma stać i stoi agentura.

 33. Realista said

  re. 17

  Stalin, Brezniew, czy Lenin nigdy nie wstrzymywali budowy NWO. Oni po prostu z uporem megalomaniaka probowali budowac dominacje nad swiatem z przywodctwem ZSRR. Kiedy zobaczyli, ze to im nie wychodzi i ze latwiej budowac NWO razem ze swiatowymi pejsami, ZSRR sie po prostu rozpadl.

  Co do Chin to pewnie sie rozpadna na prowincje tak jak kiedys sie rozpadla Jugoslawia czy ZSRR. Wystarczy kryzys gospodarczy a bogatsze prowincje sie odlacza od reszty Chin. Poczatki tego widzimy w Tybecie z Dalaj Lama. Dalaj Lama dostaje wielkie dotacje z CIA aby siac ferment wsrod chinskich prowincji.

  Wcale bym sie nie zdziwil jak sie zacznie mowic, aby niektore prowincje Chin mogly zostac przylaczone do Uni Europejskiej. Przykladem tego jest Turcja i Izrael. Jesli Turcja zostanie czescia Uni to nastepnym krajem pewnie bedzie Izrael.

 34. Brat Dioskur said

  Ad29,
  Obawiam sie ,ze Liga ladujac Komorowskiego i Kaczynskiego do jedengo worka popelnia kardynalny blad strategiczny.Co prawda PiS-owi daleko do narodowego idealu ,ale rozni sie on diametralnie od PO. Wielu zapomina ,ze PiS tworzy szerokie spektrum poczawszy od prawicy laickiej a skonczywszy na stricte katolickich ugrupowaniach i stwarza znosniejsze dla narodowcow perspektywy wyjscia na szersze wody polskiej polityki. Nie rozumial tego Bubel ,ktory bezwzglednie zwalczal LPR a przeciez przy umocnionych wplywach LPR-u Bubel moglby takze rozwinac skrzydla ze swoja PPN,bezlitosnie tepiona przez blok SLD/PiS/PO.Tak wiec tylko na pozor wybor miedzy Kaczynskim a Komorowskim sprowadza sie do wyboru miedzy dzuma a cholera…co prawda nie jestem medykiem ,ale intuicyjnie wyczuwam ,ze ktoras z tych chorob ma na pewno lzejszy przebieg.I zeby nie bylo nieporozumien ,jestem -parafrazujac Gadasia – „zoologicznym” Giertychista!

 35. A. said

  Ja myślę, że nie tak łatwo będzie garstce Żydów uporać się z Chinami. Myślę, że wszyscy mocno nie doceniają tej cywilizacji. W końcu istnieje ona nieprzerwanie dłużej niż nasza i choć może nie jest bardzo ekspansywna jest jednak świetna w jednej rzeczy – w trwaniu.

  (Nota bene nazywać Tybet częścią Chin to tak, jakby nazywać Polske prowincją Rosji)

 36. Andrzej 101 said

  Egipt ma jeszcze dłuższą tradycję w „trwaniu” – i co? Ledwo zipie.
  Za garstką żydów stoi USA, US Marienes, NATO, WFW, WHO i parę innych instytucji (Bilderberga nawet nie wspominam). CHiny były w XIX wieku de facto kolonią Zachodu, obecnie budżet Chin jest katastrofalnie uzależniony od eksportu wyrobów. Tygodniowe embargo – i 80 % zakładów pada, a bezrobocie rośnie o 200 milionów.
  Nigdy Tybetu nie nazywałem Chinami. Pisząc Chiny mam na myśli władze tego molocha, a nie podbite ludy.

 37. onecik said

  Hutzpa jak swiat juz dawno nie widzial. Nie wolno sprzedac Iranowi broni obronnej, bo to utrudni Izeaelowi atak na Iran!!!!
  ::::::::::::::::::::::::::::::::
  „Należy powstrzymać się od dostaw do Iranu S-300”

  System obrony powietrznej S-300
  Rosja powinna się powstrzymać od dostawy do Iranu systemów rakietowych S-300 – podkreślił szef komisji spraw zagranicznych rosyjskiej Dumy, niższej izby parlamentu, Konstantin Kosaczow na swym blogu na stronie internetowej rozgłośni Echo Moskwy.
  W środę Rada Bezpieczeństwa ONZ uchwaliła nowe sankcje wobec Iranu, który nie chce odstąpić od rozwijania programu nuklearnego.

  Od uchwalenie nowej rezolucji w sprawie Iranu źródła rosyjskie prezentują sprzeczne oświadczenia co do tego, czy nowe sankcje obligują Rosję do odstąpienia od realizacji kontraktu na dostawę do Iranu systemów obrony powietrznej S-300, czy też nie.
  REKLAMA

  W czwartek rosyjskie MSZ oświadczyło, że kontrakt ten nie podlega nowym sankcjom, gdyż postanowienia Rady Bezpieczeństwa ONZ nie obejmują „uzbrojenia obronnego”, a za takie uważa rakiety S-300. Wcześniej tego dnia o „zamrożeniu kontraktu” informowała agencja Interfax, powołując się na niezidentyfikowane źródło w rosyjskim przemyśle zbrojeniowym.

  Deputowany Kosaczow podkreślił w piątek, że w nowej rezolucji nie ma mowy o systemach obronnych, toteż Rosja – realizując dostawy – zachowałaby, jak to określił, „literę” rezolucji. Z drugiej jednak strony przeciwstawiłaby się realnym partnerom, naruszając „ducha” postanowień.

  – Chciałbym wierzyć, że w tym przypadku duch okaże się silniejszy od materii – napisał Kosaczow.

  – Dostawy S-300 na mocy kontraktu Rosji z Iranem naruszałyby oenzetowskie sankcje wobec Teheranu – powiedziało w piątek w Taszkencie kremlowskie źródło.

  USA i Izrael naciskały na Rosję, by nie sprzedawała Iranowi tego systemu, gdyż może on utrudnić ewentualną akcję zbrojną przeciwko instalacjom jądrowym tego kraju. Iran jest podejrzewany o dążenie do wyprodukowania broni nuklearnej.

  Rosyjski system S-300 jest w stanie śledzić równocześnie 100 celów i zwalczać samoloty na odległość do 120 kilometrów.

 38. Janko Muzykant said

  Niemoralny styl zycia, w tym akceptowanie mniejszego zla tworzy niemoralnych politykow.
  Ludzie ktorzy nie posiadaja moralnego kregoslupa, by wybierac innych moralnych ludzi, wybieraja niemoralnych politykow i ludzi, ktorzy maja im sluzyc, co ostatecznie konczy sie zbieraniem owocow tych niemoralnych decyzji.
  Jedynym sposobem aby zapobiec upadkowi Polski jest nawrocenie moralne. Musimy odwrocic ten proces zapoczatkowany przy Okraglym Stole, kontynuowany dzisiaj przez POPIS.
  Dlatego decyzje kierownictwa LPR popieram i uwazam za jak najbardziej wlasciwa.
  Komorowski, Tuski i Kaczynski sa ludzmi z Synagogi Szatana.
  Decyzja kto bedzie kolejnym prezydentem Polakow zostal dawno temu podjeta przez rezyserow przedstawienia za kurtyna. A to co widzimy w telewizorze to tylko kukielki w teatrze zycia.
  Prawy Polak z kregoslupem moralnym nie bedzie bral udzialu w tej hucpie. Jesli nie chca dopuscic aby Polak sam sie rzadzil we wlasnym kraju, to niech sie Zydzi i ich poplecznicy z mniejszosci etnicznych wybieraja sami miedzy soba.
  Polakow moze uratowac tylko wylaczenie telewizora i modlitwa o swiatlo Ducha Swietego.

 39. Marucha said

  Re 19:
  Pani Ewelina na podstawie sobie tylko wiadomych przesłanek zastanawia się, czy Marucha wierzy z Boga, czy tylko w Kościół. Pytanie jest bardzo głupie i nie warte dyskusji, gdyż każdy katolik w swoim Credo powtarza: „wierzę w Boga Ojca…. [i] Święty Kościół Powszechny”.

 40. Ewelina said

  Marucha: „Pani Ewelina na podstawie sobie tylko wiadomych przesłanek zastanawia się, czy Marucha wierzy z Boga, czy tylko w Kościół. Pytanie jest bardzo głupie i nie warte dyskusji, gdyż każdy katolik w swoim Credo powtarza: “wierzę w Boga Ojca…. [i] Święty Kościół Powszechny””.

  Mysle, ze pytanie i indywidualne zastanowienie sie nad pytaniem: czy wierze w Boga wiecej/raczej niz w Kosciol ma najwieksze znaczenie.
  Dlaczego ma to wielkie znaczenie?
  Biblia (Slowo Boga-a wiec sam Bog) odpowiada nam na to w ostatniej ksiedze-Apokalipsie.
  W Apokalipsie pisze, ze wiekszosc bedzie zwiedziona.
  Co to znaczy zwiedzona?
  Kogo Jezus potepial?
  Pogan-nie wierzacych w Boga?
  NIE! Jezus jak chodzil po Ziemi potepial tych, ktorzy „wierzyli”, tych ktorzy za Jego czasow wierzyli w religie, zamiast wierzyc w Boga!
  Powinnismy sie zastanowic, czy nalezymy, jestesmy czescia wiekszosci?

  Wracajac do komentarza Maruchy: „…każdy katolik w swoim Credo powtarza: “wierzę w Boga Ojca…. [i] Święty Kościół Powszechny”.”

  Co Biblia mowi o modlitwie? Modlitwa ma byc osobista rozmowa z Bogiem…
  Co Biblia mowi o powtarzaniu -wyuczonej regulki modlitwy? Bog nie jest gluchy, nie trzeba powtarzac setki razy…
  Co Biblia mowi o „czceniu ustami”? Modlitwa jest prawdziwa jesli pochodzi z glebi potrzeby serca…

  Mamy w Biblii przyklady modlenia np. w ksiedze Daniela 9:4

  Marucha moje pytanie ma swe zrodlo w Biblii. Ja nie pytam od siebie, by zaspokoic moja ciekawosc.
  Ja pytam, poniewaz ma to powazne znaczenie/konsekwencje dla kazdego. Tak mowi Biblia.

  Dla mnie osoboscie nie ma wiekszego autorytetu niz Bog-przez Slowo Boga!

 41. Marucha said

  Pani Ewelino, katolik nie znający Credo nie jest katolikiem. „Wierzę w Święty Kościół Powszechny” jest kanonem naszej religii. Nie ma co tu na własną rękę wydziwiać i mędrkować. Kropka.

  Źródłem wiary jest nie tylko Biblia (Ewangelia), ale i Tradycja. Obie są równymi sobie filarami. Zaniedbywanie Tradycji – to protestantyzm.

  Bóg „nie jest głuchy, nie trzeba powtarzać setki razy”… – a modlitwa różańcowa składa się właśnie z wielokrotnie powtarzanej modlitwy „Zdrowaś Mario”. I jest to jedna z najskuteczniejszych modlitw.

 42. opornik said

  Chyba komuś się wstążeczki w kaftanie poluzowały,

  cóż za furia,

  cóż za haos,

  coż za … EwaAdrenalina?!

 43. Ewelina said

  Jak wiesz wierze totalna i nieograniczona wolnosc slowa.

  Tu sa Twoje slowa marucha:
  „Pani Ewelino, katolik nie znający Credo nie jest katolikiem. “Wierzę w Święty Kościół Powszechny” jest kanonem naszej religii. Nie ma co tu na własną rękę wydziwiać i mędrkować. Kropka.

  Źródłem wiary jest nie tylko Biblia (Ewangelia), ale i Tradycja. Obie są równymi sobie filarami. Zaniedbywanie Tradycji – to protestantyzm.

  Bóg “nie jest głuchy, nie trzeba powtarzać setki razy”… – a modlitwa różańcowa składa się właśnie z wielokrotnie powtarzanej modlitwy “Zdrowaś Mario”. I jest to jedna z najskuteczniejszych modlitw.”

  Co mowi Jezus na temat tradycji?
  Pisze w Nowym Testamencie (nie podaje gdzie celowo, bo ludu czytaj Slowo Boga, a nie czlowieka).
  Jezus zarzuca faryzeuszom,ze wynosza tradycje PONAD Slowo Boga.

  Marucha napisz gdzie w Bibli Jezus nawoluje do modlenia sie , lub uswiecania Maryi?

  Nie ma takiego zdania w Biblii.
  —————————————————————————–

  Po pierwsze NIE jestem protestanka!!!!
  Nie naleze do ZADNEGO kosciola!
  Czytam Biblie i z pomoca Boga zaczynam rozumiec.

 44. opornik said

  ALe jest kilka B.ważnych słów na temat roli kobiet w dziele zbawienia!

  I tak np: Kobieta ma milczeć na zgromadzeniu…

  Nauczać kobiecie nie pozwalam…

  Kobieta uświęca się przez rodzenie dzieci i uczynki serca…

  Poczekam aż Pani wybuchnie…

  gaśnicę już trzymam w pogotowiu…

 45. Ewelina said

  Marucha poniewaz wierzysz w religie (stworzona przez czlowieka) zamiast w Biblie, odpowiedz mi na pytanie dlaczego w Katechizm zmienil prawo Boga?
  Watykan napisal w Katechizmie, ze czcza PIERWSZY dzien tygodnia, ktory nazywaja w watykanie osmym dniem tygodnia!www.katechizm.opoka.org.pl/

  Marucha, religie sa stworzone przez czlowieka.
  Ja nie wierze w zadna religie, ja wierze w BOGA!

  Marucha wyobraz sobie, ze ktorys z apostolow (powiedzmy Pawel)przybywa dzisiej i patrzy na dzisiejsze koscioly, a w tym na katolicki, czy myslisz, ze bylby zachwycony?

  Watykan zyje w przepychu!!!!
  Czy to glosil Jezus?

 46. Alina said

  Powyzszy tekst opisujacy rzeczywisty swiat, a nie ten wirtualny w ktory wierzy wiekszosc ludzi, uwazam za bardzo dobrze napisany. Nawet czlowiek o srednim poziomie inteligencji po lekturze powyzszego tekstu jest wstanie te prawdziwe a ukryte mechanizmy rzadzace swiatem zrozumiec. Dlatego zachecam do rozpowszechniania tego tekstu wsrod znajomych i bliskich osob. Dla nas ratunkiem jest obudzenie z hipnozy srodkow masowego oglupiania jak najwiekszej ilosci ludzi. Tak aby stado baranow prowadzone przez Globalistow bylo jak najmniejsze.

  Odnosnie Obamy o ktorym autor pisze ze; „Obama jest żałosną marionetką w rękach światowego żydostwa. Mają oni w rękach jego prawdziwą metrykę urodzenia. Obama wie, czym grozi jej ujawnienie. Dlatego posłusznie wypełnia wszelkie polecenia.”.
  Tak to jest prawda, ale niecala. Takich hakow na Obame jest wiecej przykladowo: przynaleznosc Obamy i Rahma Emanuela (bylego baletmistrza, a obecnie szef administracji prezydenckiej – to jest jedno z najwyższych stanowisk we władzy wykonawczej na szczeblu federalnym w Stanach Zjednoczonych) do klubu gejowskiego tzw. bath house club w Chicago.
  http://info-wars.org/2010/06/05/barack-obama-and-chief-of-staff-rahm-emanuel-are-lifetime-members-of-the-same-gay-club/

  Barack Obama i Rahm Emanuel sa Zydami, stad nie dziwi mianowanie przez czarnego prezydenta USA, geja i Zyda ( co za mieszanka !) na stanowisko sedziow Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych (ang. Supreme Court of the United States) dwoch Zydowek -lesbijek. Dla przypomnienia sąd składa się z 9 sędziów.
  Elena Kagan (co za prominentne nazwisko), oraz Sonya Sotomayor.
  http://www.henrymakow.com/elena_kagan_freak_and_impostor.html
  http://www.henrymakow.com/obama_picks_two_jewish_lesbian.html
  Mysle ze Obamy nie trzeba do niczego zmuszac, bo on jest „ich” czlowiekiem.

 47. opornik said

  Tak może tylko adwentysta dnia ÓSMEGO!

  Cokolwiek jest na tym świecie , jest od Pana Boga a cokolwiek znika z tego co było, u zła się odnajdzie!

  Tak było ze stworzeniem świata, i tak wg planu Bożego ,kolejnym etapem było przyjście Zbawiciela, i dzień Jego Zmartwychwstania stał się nowym dniem pierwszym, bo nic wcześniej ani potem tej Chwały przewyższyć nie może, wystarczy tylko CHCIEĆ…

  WIększą hańbą od przepychu jest PYCHA.

  Pani jest w wielkim niebezpieczeństwie,
  i choć mną Pani gardzi, i za Panią modli się Kościół Święty,
  bez którego wiara zaginąłaby już w drugim pokoleniu,
  tylko trochę logiki, trochę myślenia…

 48. tedi73 said

  re:45 Pani Ewelino, pisze Pani (nie do mnie) „Marucha poniewaz wierzysz w religie (stworzona przez czlowieka) zamiast w Biblie”,
  czym pani zdaniem jest Biblia w obecnej postaci?
  Moim skromnym zdaniem jest właśnie dziełem człowieka, przez ludzi spisana i wielokrotnie redagowana, samo stwierdzenie „wierzyć w Biblie”, którego Pani używa, jest dla mnie dziwnym „wyznacznikiem” wiary w Boga, tak samo jak wiara w kościół, wcale nie trzeba do niego chodzić, żeby mieć kontakt z Bogiem, co nie znaczy że spotykanie się ludzi w jednym miejscu, po to żeby się razem modlić jest „złe”, ale Jezus twierdził że „bóg jest wszędzie, nawet pod kamieniem”
  pozderawiam

  Kolejny heretyk… Trzeba będzie chyba zrobić porządne odkurzanie gajówki… – admin

 49. AteistaPolityczno-Religijny said

  Tedi zgadzam sie z Toba w 99% bo Jezus moim skromnym zdaniem, byl czlowiekiem (prawdopodobnie wyjatkowym) i wspaniala inspiracja by „starszym braciom” zrobic pozytywnego wroga w postaci nowej opartej na milowaniu religii.
  Strategicznym punktem w owej religijnej manipulacji jest falszywe nazwanie talmudyczne potwory zydami i jednoczesnie twierdzenie, ze „syn” Boga jest zydem. Jak wierzacy w zyda Jezusa moga aktywnie potepic zbrodnie wyzadzane przez istaelskich zydow(narod wybrany przez Boga)??? sytuacja jak znak graficzny infiniti…nie ma poczatku ani konca…
  Przepraszam Wszystkich religijnych, ale tak to wyglada z perspektywy ateisty-religijnego, nie robi zadnego logicznego sensu by w to wierzyc.
  Biblia to taka gruba nowela, ktora jest napisana dokladnie tak jak malarstwo nowoczesne uzywa kolorow, tylko ze w biblii sa slowa! mozna je czytac i czytac i kazdy na swoj sposob moze kombinowac co autor chcial przekazac.
  …”odwieczna natura bezwglednie karze tych, ktorzy lamia jej prawa”-madre slowa napisali Jezuici w ksiazce firmowanej przez Hitlera.
  Zyjmy w zgodzie z natura, a na ziemi bedzie raj.

 50. Shakespear said

  Bilderberg jest jednym z narzędzi narzucania światu nowego porządku – NWO.

  Tak jak to robili po II WS gdzie „nowego porządku” Polski nie potrzeba ;-(

  Jak pisze Edmund Osmańczyk:

  Najdziwniejszym zaś jest… akt oskarżenia. Akt oskarżenia opracowany jest w sposób zdumiewający… W Akcie oskarżenia nie ma ani słowa o Powstaniu Warszawskim, ani słowa o Palmirach, o terrorze i egzekucjach ulicznych osławionego Kutschery. […] Ani jednego przykładu z Polski na ‚przymusową rekrutację robotników cywilnych’, na ‚germanizację okupowanych terenów’. Pominięto całkowicie zagładę gett żydowskich.

  Warto czytac szczegoly histori.

 51. Shakespear said

  Zapomnialem link

  http://www.sww.w.szu.pl/artykuly/norymberga.html

 52. opornik said

  Powstaje pytanie:

  Dlaczego w RP rządzą psy ze stada pt. WINDSOR GROUP?!

  O tej sforze jakoś nikt nie podejmuje tematu, a przecież są tam takie asy jak np: rodzina Hassów; aż po pana red Michlkiewicza, WINDSORY są powołane przez Fabianistów, a ci są elitą Grupą 300, najtajniejszym gremium sił NOS!
  Ot tak z samego rana …

 53. Shakespear said

  Lepjej rano, bo Po Poludniu Colloseum ma Wielkie Gry dla narodow 🙂

 54. Marucha said

  Pani Ewelino, jako „samodzielna poszukiwaczka Boga” pisze Pani typowe dla tej kategorii ludzi brednie. Aby usiłować zrozumieć Biblię na własną rękę, bez pomocy całych pokoleń geniuszy teologów i folozofów, trzeba albo samemu być geniuszem (o co Pani nie posądzam), albo skończonym głupcem.

  Jezus zarzuca faryzeuszom,ze wynosza tradycje PONAD Slowo Boga.

  Otóż, gdyby Pani umiała czytać ze zrozumieniem, to by dowiedziała się, że w Kościele Katolickim Ewangelia i Tradycja są sobie równe. Żadna nie jest wyniesiona ponad drugą.

  Marucha napisz gdzie w Bibli Jezus nawoluje do modlenia sie, lub uswiecania Maryi?

  Jezus sam wielokrotnie daje przykład, jak należy się modlić – i to On jest twórcą najwspanialszej modlitwy, „Ojcze Nasz”. Czyżby „badaczka Pisma Świętego” to przeoczyła?
  Sam też daje przykład najwyższej czci synowskiej wobec swej Matki. Skoro sam Bóg wybrał Maryję na matkę sweg Syna – kim, do diabła, jest pani Ewelina, aby usiłować to podważać?

  Marucha, religie sa stworzone przez czlowieka.
  Ja nie wierze w zadna religie, ja wierze w BOGA

  Zwykłe bluźnierstwo niedouczka, jakie jest powtarzane przez miliony głupców, podobnych Pani Ewelinie.
  Katolicyzm został stworzony przez Jezusa, tożsamego Bogu, a zarazem Jego Syna – nie przez człowieka.

  Mówi Pani, że Pani wierzy w Boga.
  W jakiego Boga?
  Bo żydzi, muzułmanie itd. też „wierzą w Boga”. A niektóre religie wierzą nawet w kilku lub kilkunastu Bogów.

  Bzdury, jakie Pani wypisuje na temat „dnia ósmego” nie zasługują na replikę. Jest to jakieś sekciarstwo, jakie rozpleniło się (przy współudziale Żydów) po świecie, jak chwasty.

  Przebija przez Panią pycha – i przeświadczenie, że swym skromnym rozumkiem potrafi Pani zrozumieć tajemnice wiary lepiej, niż całe pokolenia świętych i uczonych.

  Ponownie proszę Panią o zaprzestanie pisania bredni na temat religii. Ta witryna nie jest płotem, gdzie każdy może sobie napisać „Jasio dupa” albo „Księża na Księżyc”.

 55. tedi73 said

  re: 48 w odniesieniu do tego co dopisał admina
  wypraszam sobie pisanie o mojej osobie „heretyk”, tylko na podstawie tego, że nie wierzę w „Biblie”,
  którą to księgę darzę szacunkiem, ale wiara w coś co przez wiele lat było przepisywane, redagowane – przerabiane pod potrzeby kościoła, który nie zawsze był taki święty, jest dla mnie dziwne, wierzę za to w Boga, jego syna Jezusa (nie wnikam czy był żydem, czarnym, czy białym) i w Trójce Świętą,
  Pismo Święte oczywiście można czytać i stosować się do tego co w nim zawarte, ale wierzy się w Boga a nie w księgi!!!

 56. Marucha said

  Oczywiście pan Tedi73 jest heretykiem i bluźniercą, choćby się tego wypierał, jak żaba błota – a poza tym p. Tedi73 nie wie o czym pisze.

  Kościół JEST święty. Grzechy ludzi Kościoła obarczają ich sumienie, a nie Kościół.

  Pismo Święte nie było „przerabiane”.

  Ja i p. Tedi74 nie wierzymy na pewno w tego samego Boga. Bo ja swego Boga nie wymyśliłem sobie własnym rozumem.

  PS. Rzecz zabawna, p. Tedi73 zażądał dowodu, że Pismo Święte nie było przerabiane. To chyba sam Tedi73 powinien dostarczyć dowód na to, że Pismo Św. było przerabiane, jak sam twierdzi.

 57. opornik said

  Naniedzielne popołudnie:

  PONIEDZIAŁEK, 28 SIERPNIA 2006 http://KONSERWA.BLOX.PL/HTML/1310721,262146,21.HTML?248164
  Kto naprawde nami kreci! WAZNIEJSZE EKSPOZYTURY RZADU SWIATOWEGO W POLSCE (1)

  GRUPA WINDSOR
  Grupa Windsor jest organizacją miedzynarodową. Obejmuje swym zasięgiem głównie kraje Europy środkowowschodniej: Polske, Wegry, Czechy, Slowacje, Rosje, gdzie jest szczegolnie aktywna i inne kraje. post-komunistyczne naszej czeeci starego kontynentu.
  Rodowod organizacji jest w zasadzie brytyjski, lecz jej powiązania sięgaję również za ocean do Stanow Zjednoczonych, gdzie biją
  jej źródła finansowe. W 1991 r. w angielskim mieście Windsor, odbył się pod kuratelą Partii Konserwatywnej, zjazd przedstawicieli partii i środowisk prawicowych z państw dawnego bloku komunistycznego. Ideą spotkania było utworzenie, w krajach reprezentowanych na zjeździe, grup nacisku na rzecz przemian w kierunku wolnego rynku, zacieśnienia ich wiezi z NATO i Wspolnotami Europejskimi. – Utworzono w ten sposób sieć dyspozycyjnych wobec masonerii światowych ekspozytur, koordynujących działania globalistyczne w naszej części świata. Nic więc dziwnego, że wiceprzewodniczący brytyjskiej Partii Konserwatywnej, Sir Geoffrey Pattie ogłaszał w 1994 r. zainstalowanie siatki jako
  „najlepszą wiadomość jaka nadeszła z byłych państw komunistycznych Europy Środkowej od czasu upadku komunizmu”.
  Inicjacja „polskiego” oddzia;u Grupy Windsor miała miejsce w lipcu 1993 r. podczas uroczystego obiadu w ekskluzywnej warszawskiej restauracji „Pańska Club”. – W skład grupy inicjatywnej weszli: Hall Aleksander, ur. 20 maja 1953 r. w Gdansku [p.z.], z wykształcenia historyk. Czlowiek o niezwykle barwnym życiorysie, poruszający sie po swej politycznej drodze nieodmiennie w towarzystwie wysoko wtajemniczonych wolnomularzy. Czlonek wielu mniej lub bardziej tajemniczych organizacji bedących zewnętrznymi formacjami,
  powołanej z początkiem lat 60-tych, warszawskiej loży „Kopernik”: Ruchu Obrony Praw Czlowieka i Obywatela [ROPCiO] w latach 1977-79, współzalożyciel i wieloletni leader Ruchu Młodej Polski [1997], wiceprezes [1988- 89] Klubu Myśli Politycznej „Dziekania”.
  W początku lat 80-tych jako przedstawiciel RMP i redaktor pisma „Polityka Polska”, wyposażony w list polecający od jednego z nestorów masonerii w Polsce Wieslawa Chrzanowskiego [p.z.] i przy poparciu uplasowanej w kręgach narodowej emigracji agentury
  amerykanskiej i brytyjskiej, uzyskuje niezbędne dla dywersyjnej roboty w kraju „legitymacje” dzialacza narodowego. Zniszczenia jakich A. Hall dokonal w środowiskach narodowej opozycji antykomunistycznej w kraju, siejąc w umysłach wielu liberalną truciznę, widać szczególnie dobrze po latach – wlasnie w AWS, jej wyborach politycznych i programowych. Politycznymi i duchowymi mistrzami A. Halla byli wysokiego stopnia wolnomularze. Wspomniany już Wieslaw Chrzanowski, który wraz z Janem Olszewskim sprawował z ramienia Zakonu opiekę nad „opozycją demokratyczna”. Jan Jozef Lipski, prominentny mason z loży „Kopernik”, wojujacy ateista i antyklerykał, o którym – oto miara tryumfu loży – ojciec Jacek Salij [p.z.], odprawiajając Msze św. w piątą rocznice jego śmierci powiedział: módlmy się aby Bóg przyjął Jana Jozefa Lipskiego
  „do grona świętych” [za Gazeta Wyborcza 14-15 września 1996 r.]. Znaczącą rolę w kształtowaniu ideowych i politycznych postaw A. Halla odegrał też, zmarły przed paroma laty Stefan Kisielewski [p.z.], którego przyjaciel i współpracownik A. Halla, Tomasz Wolek [p.z.] tak określił w pośmiertnym wspomnieniu: „obdarzał milością wszelkie nurty i obediencje”.
  Tomasz Wolek wygłaszając tę laurkę, która dla profana nic nie znaczy, wskazał subtelnie „braciom” z niższych stopni,
  wysoką pozycję jakę Kisielewski zajmował w Zakonie.
  wieloletni funkcjonariusz sluzb wywiadowczych PRL. W 1950 r. sklada dymisje [sic!] z wojska
  Najciekawszym jednak z mistrzów A. Halla wydaje się być Henryk Krzeczkowski, absolwent szkoły wywiadu w komunistycznej Moskwie. Oficer, wieloletni funkcjonariusz służb wywiadowczych PRL. W 1950 r. sklada dymisje [sic!] z wojska i ląduje w … Tygodniku Powszechnym. Prowadzi rownież w swym prywatnym mieszkaniu salon polityczny, przez który przewijają się najbardziej elitarne grupki leaderów rodzącej się opozycji. Nie powinno nas dziwić, że mając tak wysokie koneksje masońskie,
  A. Hall znalazł się wśród zasiadających przy „Round Table”; od tamtej pory datuje sie jego zażyłość – są po imieniu – z Aleksandrem Kwasniewskim [p.z.]. W latach 1989-90 minister, czł. Rady Ministrów ds. współpracy z partiami i stowarzyszeniami politycznymi oraz ruchami społecznymi w rządzie Tadeusza Mazowieckiego [p.z.]. Poseł na sejm RP 1. kadencji, czł. Klubu Parlamentamego Unii Demokratycznej [1991-92]. Współzałożyciel Grupy Windsor i uczestnik niezwykle ważnej, miedzynarodowej konferencji zorganizowanej przez to ciało w Pułtusku w listopadzie 1994 r. Czlonek Rady [1996-] Stowarzyszenia Euroatlantyckiego, w doborowej stawce wolnomularzy: T. Mazowiecki [przew.], W. Bartoszewski [wiceprzew.], M. Kozakiewicz, A. Ananicz, J. Eysymontt, J. Holzer. T. Nałęcz, Jerzy-Marek Nowakowski, Janusz Reiter, Edward Wende, K.Dziewanowski.
  Członek Rady Polityki Zagranicznej [1996-] w skladzie m.in.: A. Ananicz, W. Bartoszewski, K. Dziewanowski, B. Geremek, K. Kozłowski, T. Mazowiecki. A. Milczanowski, W. Chrzanowski, A. Olechowski, P. Nowina-Konopka,
  J. Onyszkiewicz, J. Reiter, K. Skubiszewski, H. Suchocka, J. Ziolkowski. –
  Członek Rady Programowej Miedzynarodowego Centrum Rozwoju Demokracji w skladzie
  m.in.: L. Balcerowicz, W. Bartoszewski, W. Chrzanowski, B. Geremek, K. Kozłowski, A. Olechowski, K. Skubiszewski,
  J. Turowicz, E. Wende, A. Zakrzewski, J. Ziółkowski.
  Trzy wyżej wymienione organizacje, ktorych nazwy zapisalismy wytluszczonym drukiem sa elementami samego „jądra ciemnosci”. Tworzą je osoby z samej „wierchuszki” Zakonu w Polsce. Uczestnictwo A. Halla w tym gronie czyni zbędnym
  wszelki dalszy komentarz.
  Ujazdowski Kazimierz Michał ur. 28 VII 1964r. Kielce [p.z.], prawnik. W latach1989-90 doradca ministra. Poseł RP 1. kadencji, członek Klubu Parlamentarnego Unii Demokratycznej. Poseł z ramienia AWS w 1997 r. Współzalożyciel Grupy Windsor.
  Z A. Hallem, ks. H. Jankowskim [sic!], Lechem Mazewskim, Wiesławem Walendziakiem, zakładał
  Instytut Konserwatywny im. Edmunda Burke´a [1993 -], który miał promować „demokratyczny kapitalizm” oraz
  szczególnie szybkie przeprowadzenie reformy samorządowej, to znaczy podziału Polski na regiony.
  Publikacje w „Zyciu Warszawy”, „Ladzie”, „Wiezi”, „Przegladzie Politycznym” i „Rzeczpospolitej”.
  Arendarski Andrzej ur. 15 XI 1949 r. Warszawa [p.z.] wykszt. geolog, filozof. Polityk, dzialacz gospodarczy. Poseł na sejm RP 1989-93. Wiceprzewodniczący i członek Rady Politycznej Kongresu Liberalno-Demokratycznego. Jest jednym z pionierów liberalizmu w Polsce. Z Janem Krzysztofem Bieleckim [p.z.] i Michałem Wojtczakiem działacz Junior Chamber International. Z Grażyną Staniszewską i Andrzejem Zawiślakiem współzalożyciel Społecznego Ruchu Inicjatyw Gospodarczych SPRING. Prezes Krajowej Izby Gospodarczej [1990-], czł. Rady Giełdy Papierów Wartościowych [1992-], czł. Komitetu Wykonawczego Kapituły Godła „Teraz Polska”, [1993-] wraz z: J. Ziolkowskim, J. M. Rokita, J. Lewandowskim, K. Skubiszewskim, J. Osiatynskim.
  W Komitecie Honorowym Kapituły znaleźli się ponadto m.in. L. Balcerowicz, B. Geremek, A. Olechowski, A. Zakrzewski. W marcu 1996 r. zasiada w Radzie Honorowej XLVIII Kongresu Swiatowego IESEC, obok m.in. L. Balcerowicza, Jana Krzysztofa Bieleckiego, A. Olechowskiego, Cezarego Stypulkowskiego i Hanny Gronkiewicz-Waltz.
  Kongres ten, który jest jedną z licznych organizacji swiatowego żydostwa, otworzył jego działacz z dwudziestoletnim już stażem… Aleksander Kwasniewski. – Patronował zaś obradom żyd George Soros.
  Pawlowski Krzysztof ur.26 VI 1946 r. Nowy Sącz [p.z.], fizyk. Polityk, organizator i prezes Klubu Inteligencji Katolickiej w Nowym Sączu. Należy przypomnieć, że Kluby Inteligencji Katolickiej stanowią groźną strukturę masonerii, prowadzącą dywersyjna robotę skierowaną na wdrażanie posoborowej destrukcji w Kosciele. Czlonek OKP, senator RP I i II kadencji. Współorganizator Business Centre Club [1991-]. Współzałożyciel Partii Chrześcijanskich Demokratów. Założyciel i rektor Wyzszej Szkoly Biznesu w Nowym Sączu. Współorganizator międzynarodowego seminarium Grupy Windsor w Pułtusku. Współorganizator niezwykle groźnej dla naszego kraju inicjatywy pod nazwa Europejski Okrągły Stół Przemysłowców.
  Uczestnik Komitetu „Stu”, Czeslawa Bieleckiego [p.z.], z którego wyłoniła się partia Ruch Stu.
  Uczestnik prac liberalno-masońskiego Instytutu Tertio Millennio Adveniente.
  Uhonorowany nagrodami m.in. Fundacji „Polcul” i tygodnika „Polityka”. Publikacje w „Ładzie”, „Nowym Świecie”,
  „Gazecie Wyborczej”, „Polityce”.
  Gadomski Witold ur. 16 VI 1953 r. w Pułtusku [p.z.], dziennikarz, poseł [1991-93] z ramienia Kongresu Liberalno-Demokratycznego. Były zastępca red. nacz. „Gazety Bankowej” i były red. nacz. „Nowej Europy”.
  Z Henryką Bochniarz, która wslawiła się m.in. otwarciem drzwi polskich zakladów zbrojeniowych wywiadom państw NATO, z Andrzejem Michalskim, Kazimierzem Pazganem, Pawłem Piskorskim i Andrzejem Blikle [Rotary Club],
  pracował nad postulatami Ruchu Obrony Podatnika.
  Jest ekspertem Centrum im. Adama Smitha [CAS], z którym zwiazani sa m.in.:
  Janusz Beksiak, Marek Dąbrowski, Krzysztof Dzierzawski [brat Mariusza Dzierzawskiego, leadera SPR], Wacław Wilczyński, Jan Winiecki, Kazimierz Michał Ujazdowski, Marek Belka. W 1993 r. CAS otrzymalo wsparcie Fundacji Batorego [Soros].
  W marcu 1993 r. brał udział w posiedzeniu nieformalnej 80-osobowej grupy „Spotkania d´Egmont” [od nazwy pałacu w Brukseli]. Obrady poświęcone były integracji krajów Grupy Wyszehradzkiej ze Wspólnotami Europejskimi. Wśród uczestnikow obrad znalezli sie m.in.: J. Delors, dyr. FIAT-a Renato Ruggero, sir Leon Brittan, Jan Czarnogursky, Jirzi Dienstbier, T. Mazowiecki, Jan Kułakowski, Piotr Nowina-Konopka, ks. Jozef Tischner [sic]. Pisuje dla „Gazety Wyborczej” i „Rzeczpospolitej”.
  Nowakowski Jerzy Marek, politolog. Dyrektor nie istniejacego juz Osrodka Studiow Miedzynarodowych przy senacie RP.
  Obok Czeslawa Bieleckiego, Marka Matraszka, A. Olechowskiego, Jana Winieckiego, Krzysztofa Piesiewicza,
  inicjator powołania Komitetu Stu. Czł. Rady Stowarzyszenia Euroatlantyckiego [1996-]. W dniu 6 XI 97r.”Gazeta Wyborcza „, podała za PAP , że Jerzy Marek Nowakowski został mianowany podsekretarzem stanu w Kancelarii Premiera, będzie doradzał premierowi w sprawach związanych z polityką zagraniczną. W listopadzie 1994r. w Pułtusku odbyło się międzynarodowe sympozjum zorganizowane przez Grupę Windsor. W spotkaniu uczestniczyli leaderzy partii Konserwatywno-Liberalnych z Polski, Wegier, Czech i Słowacji. Pod patronatem „europejskich” opiekunów, w atmosferze sztucznie wywołanej
  histerii o komunistycznym zagrożeniu, debatowano nad koniecznością zjednoczenia polskiej centro-prawicy.
  dwie wielkie partie, wymiennie sprawujące władzę …to jedno z…
  priorytetowych zadań masonerii w krajach naszej cześci Europy
  Utworzenie systemu politycznego opartego o dwie wielkie partie, wymiennie sprawujące władzę i mimo teatralnych gestów wzajemnej „opozycji” realizujące identyczne programy, to jedno z priorytetowych zadań masonerii w krajach naszej cześci Europy. System taki, by był skutecznym, musi posiada pewne mechanizmy, które sprawdziły się doskonale w państwach tzw. Zachodu. Mechanizmy te, karmiace się siłą emocji elektoratów, wyolbrzymiają do monstrualnych rozmiarów mało istotne różnice i podnoszą je do rangi sztandarów danych partii. – Słabo zorientowany wyborca stając pod takim sztandarem, koi swe emocje w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku. Nic nie szkodzi, że krótko po wyborach mamy, mówiąc delikatnie, trudności z odnalezieniem przedwyborczych deklaracji w programach rządzących, za kilka lat znów zasilimy naszymi emocjmi ów niezawodny mechanizm. Wszystkim w ten sposób oszukanym podczas wyborow parlamentarnych w 1997 r., zwłaszcza zaś pewnemu księdzu, dyrektorowi pewnego radia, ktorego nazwy nie wymieniamy przez poszanowanie dla jego Patronki, pragniemy zadedykować poniższy cytat: „Jasne jest, że walka między kapitalizmem i komunizmem, daleka od odwiecznej szarpaniny rodzaju ludzkiego, jest faktycznie czymś tylko nieco wiekszym od rodzinnej sprzeczki między dwoma żydami o boskie prawo
  wprowadzania ludzi w błąd, między holenderskim żydem Ricardo i niemieckim żydem Marksem”. Christoper Holis, „The Two Nations” Iniejatywa powołania Akcji Wyborczej „Solidarnosc”
  wyszła z kręgów międzynarodowych masonerii. Organizacja koordynująca te akcje w kraju jest m.in. Grupa Windsor. Nie bądźmy jednak gołosłowni, oto co pisała „Gazeta Wyborcza” z 15 XI 1994 r.: „Dzialajaca od roku Grupa Windsor skupia konserwatystów Europy Środkowej i jest finansowana przez największą amerykańską fundację republikańską
  Heritage Foundation i brytyjskie fundacje konserwatywne. Razem z działającymi już od dawna w tym regionie niemieckimi fundacjami Konrada Adenauera [CDU] i Hansa Seidla [CSU] anglosascy konserwatyści postawili sobie za cel wspieranie i jednoczenie środkowo-europejskiej centroprawicy.”
  Podstawowa funkcja państwa opartego o Katolicką Naukę Spoleczną winna być troska i opieka nad jego obywatelami, szczególnie nad słabszymi. To stwierdzenie nie jest już oczywistym, zostało to zachwiane, zobaczmy jak perfidnie: „O tym jak przekonać wyborców do kapitalizmu, mówili w sobotę i w niedzielę goście Grupy Windsor podczas seminarium poświęconego polityce społecznej i gospodarce rynkowej. Seminarium prowadzone przez brytyjskiego konserwatystę Rogera Scrutona dotyczyło m.in. sposobów budowania społecznego poparcia dla reformy państwa opiekuńczego. […] Brytyjscy goście G.W. opowiadali o swoich doświadczeniach w przekonywaniu wyborców do trudnych reform – Kroczący socjalizm państwa opiekuńczego, jest groźniejszy niż narodowy socjalizm czy bolszewizm [sic! przyp. wyd.] – zapewniał prof. David Marsland z Westlondon Institute, zachęcając do „zwalczania naukowców i mediów, którzy propagują mnostwo idiotycznych pomysłów na temat państwa opiekuńczego” – Trzeba ich ignorować, a kiedy wynoszą głowę ponad parapet, to trzeba im dołożyć… oczywiście w sensie demokratycznym [sic.! przyp. wyd.] – mówił prof. Marsland.”
  Spójrzmy teraz na osoby zwiaząne z Grupa Windsor. Uzyskamy obraz wplywow, jakie w światku „polskiej” polityki posiada ta organizacja: Lech Kaczyński [PC], Marian Lemke wiceprezes Urzedu Zamówien Publicznych, Stefan Niesiołowski [ZChN], Maciej Łętowski [byly red.nacz. „Ladu” p.z.](2) , Tadeusz Syryjczyk [UW], Stanisław Michalkiewicz [UPR], Wiesław Chrzanowski [ZChN], Stanisław Kurowski [„S”], Michał Kulesza(3), Rafal Ziemkiewicz [dawniej UPR, p.z.], Marek Jurek [ZChN], Marian Piłka [ZChN],
  Piotr Nowina-Konopka [UW], Andrzej Wielowiejski [UW], prof. Ryszard Legutko [PC], Ludwik Dorn [PC], Maria Gintowt-Jankowicz, Piotr Naimski [ROP], to tylko niektorzy.
  Zatrzymajmy sie przez chwile przy osobie wyzej nie wymienionej, a mianowicie przy Ryszardzie Czameckim.
  Pelnil on w rzadzie premiera Buzka funkcje ministra do spraw integracji Polski z Unia Europejska.
  Czarnecki Ryszard ur.25.1.1963 r., w Londynie, wykszt. historyk Uniwersytet Wroclawski [1986]. Po studiach zatrudniony w obsadzanym rutynowo przez masonów Archiwum Akt Nowych w Warszawie. W 1988 r. wyjeżdża do Londynu, gdzie podejmuje pracę w redakcji „Myśli Polskiej”. Po kilku miesiącach przechodzi do opanowanego w calosci przez Zakon „Dziennika Polskiego”.
  W tym okresie przezywa romans, pozostawiona w kraju żona z dzieckiem obawia sie jego pozostania w Anglii. Żona namawia Ryszarda Czarneckiego na spotkanie, dochodzi do niego w Wiedniu, Czarnecki wraca na łono rodziny. W latach 80-tych R.Cz. nawiązuje kontakt z masonem, okultystą Władysławem Brulinskim. Zostaje członkiem Zakonu Martynistow, szczególnie wyspecjalizowanego w antykatolickiej dywersji kierunku Masonerii Okultystycznej Regularnej. W tym samym kręgu uczestniczy rownież Henryk Goryszewski. Powstanie Zjednoczenia Chrzescijansko-Narodowego pod egidą notorycznego wolnomularza Wiesława Chrzanowskiego jest inicjatywa „Braci” z tych łlaśnie martynistycznych kręgów. Czarnecki poniesiony euforią
  uchyla nawet rąbka tajemnicy, mówi publicznie o ZChN jako o „Zakonie Ideowym” [„Mysl Polska” 17.VII.1994 r.].
  zgodnie z martynistycznym programem … kanalizować wszelkie inicjatywy narodowe
  Celem partii nie jest jednak działanie dla dobra narodu, wręcz przeciwnie, zgodnie z martynistycznym programem
  ZChN ma kanalizować wszelkie inicjatywy narodowe, i co gorsza kompromitować ten kierunek polskiej myśli politycznej.
  Ryszard Czarnecki zostaje posłem I kandencji [1991-93], w rządzie Hanny Suchockiej pełni funkcję wiceministra Kultury i Sztuki. W wyborach prezydenckich w 1995 r., wówczas p.o. Prezes ZChN, Ryszard Cz. popiera kandydature Hanny Gronkiewicz Waltz w ostatniej chwili, gdy ta kandydatura traci jakiekolwiek szanse, przerzuca ponownie poparcie ZChN. na korzyść Lecha Walesy.
  W wyborach parlamentarnych 1997 r. zostaje wybrany na posła z listy AWS we Wrocławiu. Mianowanie R.Cz. przez Premiera Buzka na szefa Komitetu Integracji Europejskiej, komentowane jako przeciwwaga dla Bronistawa Geremka, nie wywołało sprzeciwów Unii Wolności, no cóż można żartem powiedzieć, wlaściwy człowiek na właściwym stanowisku. Jest to jednak
  żart z gatunku gorzkich. Jak to już zostało wyżej powiedziane Grupa Windsor jest finansowana przez organizacje zagraniczne. Warto przyjrzee sie blizej tym „dobroczyncom”.
  Na pierwszy plan wybija się HERITAGE FOUNDATION – wpływowy i opiniotwórczy, amerykanski instytut badań politycznych o konserwatywnej orientacji, bliski republikańskiemu establishmentowi. Nie będzie żadnej przesady, gdy stwierdzimy, ze Fundacja wywiera decydujacy wplyw na globalną politykę USA. Poprzyjmy to stwierdzenie przytoczeniem fragmentów pewnego dokumentu pochodzącego z tych wlaśnie kół. Zobaczymy wtedy lepiej agenturalny charakter Grupy Windsor.
  W kwietniu 1992 r. Fundacja opublikowala liczacy 33 strony, szczegółowy projekt działań w sferze polityki zagranicznej USA. Projekt był adresowany do prezydenta, kół politycznych i opiniotworczych, a nosil tytul
  „Jak uczynic swiat bezpiecznym dla Ameryki”.
  To, co uderza przy lekturze tej publikacji, to absolutnie dominująca pozycja państwa Izrael.
  Bezpieczeństwo Izraela dyktuje politykę Stanów Zjednoczonych we wszystkich czściach globu.
  „Rosja. – Stosunki z Rosją to problem specjalny. Współpraca jest jak najbardziej wskazana nawet z udziałem KGB, gdy chodzi o uniemożliwienie przenikania naukowców, technologii i broni z terytorium byłego ZSRR do państw trzecich…. Nie można wykluczyć prób odrodzenia post-sowieckiej mocarstwowości, jeżeli władza wpadnie w ręce militarystów, którzy zechcą powrócić do ekspansjonizmu na obrzeżach Rosji. Stany Zjednoczone muszą, na ile tylko mogą, temu przeszkodzić, lecz nie powinno ich niepokoić, jak ułożą się stosunki w łonie byłego Imperium – regionalna dominacja Rosji nie stanowi dla USA zagrożenia”. Wyjaśnijmy, zagrożeniem jest Islam, utrzymywanie Rosji jako mocarstwa regionalnego, gotowego do konfliktu z panstwami islamskimi, leży w interesie USA i przede wszystkim Izraela.
  – Umiarkowanie silna pozycja Rosji jest też pożądana z punktu widzenia strategicznych celów judeo-masonerii, ma ona bowiem odgrywać role lokalnej, środkowo-azjatyckiej struktury Światowego Rządu.
  „A Europa Wschodnia? – W tej panoramie nie zajmuje ona eksponowanego miejsca. Stanom Zjednoczonym zależy na rozwoju demokracji i gospodarki rynkowej w tej cześci kontynentu… Podstawowa konieczność strategiczna z
  punktu widzenia USA, sprowadza się natomiast do tego, by uniemożliwić przejęcie kontroli nad kluczowymi centrami przemysłu i ekonomiki – w Europie, Azji i Zatoce Perskiej – przez państwa nieprzyjazne Stanom Zjednoczonym. Dlatego muszą zachować swoją globalną rolę i swoje globalne możliwości.
  Jezeli ich interes wymaga akcji wojskowej za granicą, nie powinny czekać na zgod ONZ, jak to niepotrzebnie uczynił Waszyngton przed operacją w Zatoce Perskiej w 1991 r.” Na koniec jeszcze jedno zdanie, ono wyjaśnia wszystko: „Ale naturalną koleją rzeczy na pierwszym miejscu musi być postawiona mocarstwowa wiarygodność USA w stosunku do państw, którym
  dawno udzieliły gwarancji, przede wszystkim Izraela.”
  Dla podkreslenia tej, powiedzmy wprost, zależności USA od Izraela, zacytujmy jeszcze wypowiedź jednego z najwyzej postawionych w skali światowej masonów. –
  Zbigniew Brzezinski [p.z.] w wywiadzie dla „Nouvel Observateur” 1-7.01.1998r., omawiając politykę USA na Bliskim Wschodzie powiedzial: „Lecz czy zastanawiano się, dlaczego Saddam nie użył swego ogromnego potencjału chemicznego i bakteriologicznego podczas wojny w Zatoce Perskiej?
  Odpowiedz brzmi: Wiedzial, ze gdyby taka bronia zaatakowal Izrael, odpowiedzielibysmy bronia jadrowa”.
  Nikt nie wydaje ogromnych sum pieniędzy na darmo, tym bardziej nie są do tego skorzy amerykanie czy żydzi.
  Utrzymywanie agentur politycznego wpływu w rodzaju Grupy Windsor, gwarantuje globalistom
  pomyślny dla nich tok wydarzeń i póki co czyni zbędnymi interwencje zbrojne.
  We wspomnianej już międzynarodowej konferencji Grupy Windsor, jaka miała miejsce w 1994r. w Pułtusku,
  uczestniczył szef Heritage Foundation, Edwin Feulner.
  Feulner roztaczał w swych wystąpieniach „bajeczne” wizje Nowego Porzadku Swiata [New World Order],
  nic dziwnego, jest jednym z „mędrców”. W kilka miesiecy od pobytu w Polsce został powołany
  o „oczko” wyżej w światowej hierarchii Zakonu.
  Zostal wybrany przewodniczeacym „Bractwa z Pielgrzymiej Gory”, czyli MONT PELERIN SOCIETY.
  J K, Warszawa 1998
  „Who controls the past controls the future: who controls the present controls the past”
  George Orwell

  —– Original Message —–
  From: Krzysztof Cierpisz
  Sent: Saturday, August 05, 2006 10:06 PM
  Subject: WAZNIEJSZE EKSPOZYTURY RZADU SWIATOWEGO W POLSCE : GRUPA WINDSOR

  No i powstaje pytanie: DLACZEGO do dzisiaj nikt nie ujawnił pełnej listy sfory psów rzuconych na pożarcie RP, przecież tam są imiennie nazwiska tych, Których pan Michalkiewicz
  określa „rozwietką” – dlaczego nam ich nie poda na tacy???
  To tak jakby dzieciom pokazywać kawałek torta, a one wciąż go nawet polizać nie mogą, ale robią wszystko dla posiadacza łakoci, bo przecież on MUSI w końcu daććć…

  Naprawdę myślicie że da ?!

 58. aga said

  http://www.polonica.net/Ktokreci.htm

 59. […] 11 IX, zwalone na Al Kaidę, co dało USA pretekst do prowadzenia “wojny z terrorem” i napaści na Afganistan i Irak – wstęp do podboju […]

 60. […] 11 IX, zwalone na Al Kaidę, co dało USA pretekst do prowadzenia “wojny z terrorem” i napaści na Afganistan i Irak – wstęp do podboju […]

 61. […] Problematykę związaną z ideologami NWO opisywałem obszernie i wielokrotnie, choćby tutaj i tutaj. Aby właściwie rozumieć wydarzenia na świecie ważne jest uwzględnienie dwóch […]

 62. […] https://marucha.wordpress.com/2010/06/10/rzecz-o-nowym-porzadku-swiata/ http://www.bibula.com/?p=21979 […]

 63. […] https://marucha.wordpress.com/2010/06/10/rzecz-o-nowym-porzadku-swiata/ […]

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: