Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Olo o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  podczaszy o Wolne tematy (63 – …
  JW o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  podczaszy o Wolne tematy (63 – …
  NC o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  Piskorz o W rocznicę utworzenia Narodowy…
  Jacek o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  walthemar o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  Dziadzius o Wybór sofisty. Ochrona zdrowia…
  NyndrO o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  NyndrO o Unia blokuje Węgrom wypłatę pi…
  UZA o Nadmiarowe zgony
  NyndrO o Nie żyje Jerzy Targalski
  Peryskop o Wolne tematy (63 – …
  Piskorz o Wolne tematy (63 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 553 obserwujących.

Co dalej z polskim barakiem w Unii?

Posted by Marucha w dniu 2010-06-16 (Środa)

Miałem już więcej nie pisać o katastrofie w Smoleńsku, a skupić się na polityce bieżącej.

Niestety cień Smoleńska nadal rzuca się na Polskę. Zadziwia przy tym skrajnie jednostronna polityka informacyjna wielu znanych stron internetowych. Klasycznym przykładem może tutaj być popularna i poczytna „Bibuła” sama siebie określająca jako „pismo niezależne”. „Niezależne” od czego czego lub kogo – chciałoby się ostatnimi czasy zapytać. Bo dobór artykułów o Smoleńsku jest „niezależny” od obiektywizmu i poczucia bezstronności.

Bibuła zalewa czytelników dziesiątkami tekstów o Smoleńsku, z których 99% ma za zadanie wykazanie winy rosyjskiej. Są to, takie odnoszę wrażenie, artykuły pisane na zamówienie i na zadany temat – wykazać, że winę za Smoleńsk ponoszą Ruscy.

Nie mam najmniejszej wątpliwości, że katastrofa w Smoleńsku nie zdarzyła się przypadkowo. Sytuacja polityczna przed Smoleńskiem była zdecydowanie niekorzystna dla okupujących polską scenę polityczną PO i PiS. PO, skompromitowana aferami stoczniową i hazardową była przez większość społeczeństwa w sposób całkowicie zasłużony i słuszny postrzegana jako szajka aferzystów i „lodziarzy”. Na portalach niezależnych oskarżano ją wręcz o celowy sabotaż gospodarczy i o celowe niszczenie przez nią polskiej gospodarki na polecenie brukselskich komisarzy.

PiS natomiast ogromnie stracił na popularności za sprawą wniesionego przez tę partię na forum sejmu wniosku o wypłacenie przez Polskę żydowskim organizacjom roszczeniowym odszkodowań za majątki pomordowanych przez Niemców polskich Żydów. Dodatkowo na negatywny obraz PiS wpływały niepopularne w wielu środowiskach wyczyny Lecha Kaczyńskiego. Z jednej strony ślepo angażował się on we wszystkie możliwe prowokacje antyrosyjskie sterowane z Waszyngtonu lub Tel Awiwu. Jako przykłady podam np. bezwarunkowe poparcie Kaczyńskiego dla gruzińskiej prowokacji sprzed dwóch lat. Albo poparcie udzielane proamerykańskiemu miłośnikowi Bandery, Juszczence. Czy wreszcie ośmieszający Kaczyńskiego udział w nagonce na Łukaszenkę z wykorzystaniem agentki i prowokatorki, Andżeliki Borys.

Lech Kaczyński był ślepo proamerykański i jeszcze bardziej ślepo pożydowski.
http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=142&pid=2582

O jego zasługach dla żydostwa można czytać tutaj:
http://wsercupolska.org/joomla/index.php/warto-przeczyta/6-warto-przeczytac/2584-stracilismy-przyjaciela.html

Dodam jeszcze radosne powitanie przez Kaczyńskiego zalegalizowanej ponownie w Polsce, a zdelegalizowanej w czasach II RP żydowskiej loży B”nai B”rith.
http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=142&pid=2521

Przy czym, co jest istotne a mało znane – PiS, PO i lewica spotykali się w fundacji żydowskiego „filantropa” Sorosa dogadując się i uzgadniając politykę niedopuszczenia do głosu „wykluczonych”.
http://wsercupolska.org/joomla/index.php/warto-przeczyta/6-warto-przeczytac/2340-jozef-bizo-pis-w-fundacji-batorego-georgea-sorosa.html

Sytuacja w Polsce powoli dojrzewała do stanu odrzucenia przez większość społeczeństwa PO i PIS jako partii reprezentujących obce, sprzeczne z polską racją stanu, interesy obcych (Unii, USA, Izraela). Katastrofa w Smoleńsku, umiejętnie wspomagana medialnie wywołała trwający nadal amok irracjonalnego prokaczyńskiego, podejrzanie koszernego „patriotyzmu”. To z kolei wzmocniło ginące poparcie dla PO ze strony wykształciuchów straszonych widmem dojścia do władzy katoli-homofobów i ciemnogrodu. „Wykluczonych” ponownie zepchnięto na margines.

W polityce globalnej bez zmian. USA, będące marionetką światowej lichwy i ideologów NWO realizuje ich program zdobycia absolutnej dominacji na świecie.
http://pl.wikipedia.org/wiki/PNAC

Najtrudniejszym problemem jest dla nich Rosja. Putin nie przejawia ochoty bycia marionetką polityczną w rękach żydowskiej lichwy i ideologów NWO. Nie słucha poleceń płynących od Bilderberga. Ze względu na jej potencjał atomowy atak na Rosję jest niemożliwy. Z budowy „tarczy” ze względów finansowych niebotycznie zadłużona USA zrezygnowała. Otoczenie szczelną tarczą ogromnej Rosji przerasta finansowe możliwości amerykańskiego prawie że bankruta. Osłabianie pozycji Rosji prowadzone jest w związku z tym mniej kosztownymi metodami.

Katastrofa w Smoleńsku znacznie pogorszyła wizerunek Rosji. Zwłaszcza w oczach tych, którzy słuchają podszeptów amerykańskiej agentury wpływu, rzucającej podejrzenia na celowe spowodowanie katastrofy przez Rosjan.

Rosja jest ostatnim państwem na świecie, które z tej katastrofy wyniosło(by) jakąkolwiek korzyść. Natomiast bezsporną korzyść wynieśli z katastrofy ideolodzy NWO chcący zdominować świat, w tym i Rosję. Dzięki katastrofie Rosję postawiono pod pręgierzem oskarżeń i pomówień o straszliwą zbrodnię.

Dlaczego, pytam się, bandycki napad wojsk Izraela na morski konwój z pomocą humanitarną dla Strefy Gazy tak szybko został zapomniany? Izrael w niedopuszczalny sposób, łamiąc wszelkie prawa i konwencje zaatakował obce statki w strefie międzynarodowej! Zginęli nieuzbrojeni cywile, obcokrajowcy! A sprawa bardzo szybko ucichła! Agentura wpływu ją medialnie wyciszyła.

Natomiast sterowana tą samą agenturą wpływu nagonka na Rosję trwa już od dwóch miesięcy.

Jest to obecnie o tyle istotne, że zepchnięta została na plan drugi sprawa bankructwa Grecji i odpowiedzialności za to Unii i bandyckiego systemu bankowego obowiązującego w Europie i na świecie.
https://marucha.wordpress.com/2010/05/19/najwiekszy-szwindel-bankierow/

Istniała przed Smoleńskiem szansa na wytworzenie się w Polsce silnego lobby antyunijnego, optującego za opuszczeniem przez Polskę Unii (będącej etapem na drodze do dyktatury NWO). Dla wielu Polaków bolesna jest świadomość tego, że Polska jest niesuwerennym barakiem „eurokołchozu”. Obecna propaganda oskarżająca Rosję o winę za Smoleńsk jest na rękę jedynie światowej mafii rządzącej i Unią. Jeśli się Polakom wmówi, że Rosja to państwo zbrodnicze, mordujące naszych polityków, to jedynym „wyjściem” będzie jeszcze mocniejsze związanie się Polski z Unią, NATO i USA (które w domyśle będą nas przed zakusami zbrodniczego Putina bronić i osłaniać).

Dlaczego nikt z ważnych polityków nie nazwie hańbą dla Polski udział polskiego wojska w okupacji Afganistanu (a wcześniej w okupacji Iraku)? Obie brudne amerykańskie wojny wywołane pod wyssanymi z palca pretekstami nie mają nic wspólnego z polską racją stanu. A wręcz przeciwnie. Pomagamy światowemu żandarmowi w zniewalaniu innych krajów. Jesteśmy pomagierem okupanta! Nawet „niezależne” portale prawie że nie poruszają tej haniebnej dla nas sprawy.

Ze zdumieniem natomiast czytam artykuły rozsądnych zdawałoby się publicystów przekonujących nas o ogromnym wpływie rosyjskiej agentury w Polsce. Wiele z takich artykułów publikuje także Bibuła. A przecież Polska jest wystarczająco długo w NATO i w Unii, aby agentura Zachodu, naszego nowego Wielkiego Brata, zalała Polskę nieomal całkowicie. Agenturę Rosji prawie doszczętnie wykoszono. Rosja ma zapewne nadal w Polsce swoich agentów (i vice versa), ale jej agentura ma znikome wpływy. Natomiast agentura USA, Izraela i Brukseli ma wpływy o wiele większe i decydujące.

Dziwne, że naszym demaskatorom prawie nieistniejącej agentury Putina agentura USA i Izraela nie przeszkadza. Nawet nagłaśniana przez Stanisława Michalkiewicza agentura Niemiec nie ma aż takiego wpływu, jaki on czytelnikom wmawia. Merkel została wybrana kanclerzową po tym, gdy jako dobrze zapowiadający się polityk była zaproszonym gościem u Bilderberga. Nie jest ona samodzielną „mężową stanu” a jedynie wykonawczynią poleceń jej przełożonych, którzy zza kulis pociągają za sznureczki. Także BND i inne niemieckie służby podlegają pod rozkazy ideologów NWO. Decydujący wpływ na sprawy Polski wywierany rzekomo przez Merkel i Putina za pomocą niemieckiego i rosyjskiego wywiadu, opisywane przez Michalkiewicza są tylko jego literacką fikcją. Agentura USA i Izraela ma o wiele większe wpływy niż Niemcy. A zimny czekista Putin i jego razwiedka wpływają na Polskę jedynie w wyobraźni pana Michalkiewicza.

W najbliższych wyborach prezydenckich i późniejszych parlamentarnych gra idzie o to, czy zejdziemy z samobójczej, wmówionej nam jako jedynie słusznej, drogi likwidacji suwerenności państwa na rzecz Unii, będącej etapem na drodze do NWO – światowej dyktatury. Z depopulacją włącznie. Bo ideolodzy NWO nie ukrywają swych zamiarów. Metodycznie, przy pomocy smug chemicznych, GMO, Codexu Alimentarius, chorób, szkodliwych szczepionek i innych zbrodniczych pomysłów zamierzają oni zmniejszyć liczbę mieszkańców Ziemi do 700 milionów – 1,5 miliarda ludzi.

Jakiekolwiek straszenie nas Rosją świadczy albo o głupocie, albo o ślepocie, albo o działalności agenturalnej na rzecz Zachodu. Któremu na rękę jest utrzymywanie Polaków w strachu przed Rosją. Bo to daje im gwarancję ich dominujących wpływów w naszym zniewolonym, rozkradanym i dewastowanym na ich rozkazy baraku.

Kuriozalnie i schizofrenicznie zabrzmiał artykuł Mirosława Kokoszkiewicza o „reżimowych dziennikarzach” opublikowany w „Bibule”.
http://www.bibula.com/?p=22816

Ta sama Bibuła pisała kiedyś o powiększaniu żydowskich wpływów w mediach:
http://www.bibula.com/?p=00997

To zjawisko nie ominęło Polski. Media u nas opanowane są przez prozachodnią, prounijną, proamerykańską i przede wszystkim prożydowską agenturę. A tutaj nagle Kokoszkiewicz odkrywa prorosyjskich reżimowych dziennikarzy!!!

Reżimowi (prożydowscy, proamerykańscy i prounijni) dziennikarze wiedzą, że sprawa ze Smoleńskiem jest śliska. Być może Rosjanom uda się wykazać, że za zamachem nie stoją rosyjskie służby. Dlatego „reżimowe” zażydzone, prozachodnie media sprawę odpuszczają. Jedynie w internecie agentura wpływu i użyteczni idioci pracują „całą naprzód”. Aby minimalizować wpływy portali opowiadających się za antyunijną, antyzachodnią, suwerenną Polską i Polską Racją Stanu. A nie za Kaczyńskim, Komorowskim czy innym prozachodnim agentem obcych interesów w Polsce.

Jeszcze jedna sprawa. Krąży w internecie tekst „śledztwa” przeprowadzonego przez internautów.
http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=2090&Itemid=100
http://www.odbudowa.com/SMOLENSK/

Tekst ten można skomentować tak:

Skoro mamy takich świetnych śledczych-internautów, to dlaczego nie przeprowadzili oni wcześniej śledztwa w sprawie zabójstwa gen. Papały, w sprawie uprowadzenia i zabójstwa K. Olewnika, czy zamachów na WTC, zamachów w Londynie i w Madrycie?

W sprawie Smoleńska powinni dokładnie przeprowadzić śledztwo, kto i dlaczego nagrał i puścił w internecie filmik z odgłosami sugerującymi dobijanie przez FSB rannych pasażerów! A także powinni zbadać, kto i dlaczego rozpuszczał informacje, że domniemanego autora filmiku nieznani sprawcy (w domyśle KGB) zamordowali na Ukrainie!

Ponadto w dobrze przeprowadzonym śledztwie muszą być jasno wykazane motywy zbrodni. A ja po prostu nie widzę ani jednego motywu, ani jednej korzyści dla Rosji i dla Putina. Natomiast widzę ogromne korzyści wynikłe z katastrofy i rzucenia podejrzeń na Rosję dla (będącej instrumentem w rękach ideologów NWO) USA.

Nie jestem rusofilem, a tym bardziej sowietofilem. Mojego dziadka (ze strony matki) zatłukli kolbami krasnoarmiejcy „wyzwalając” ziemie śląskie.

Mimo to nie jestem zaślepionym rusofobem.

Andrzej Szubert, http://fronda.pl/andrzej_szubert/blog

Od admina: sprawa słynnego filmiku i jego niemniej słynnego autora, „Andrieja Mendiereja” jest klasycznym przykładem działania agentury wpływu. Gajowy dość uważnie  śledził wówczas informacje na Internecie i z całą pewnością stwierdza, iż historyjka o zamordowanym „Andrieju Mendiereju” zaistniała po raz pierwszy na polskich portalach, które przepisywały od siebie nawzajem ową (dez)informację. Dopiero w dzień później ukazały się notki na obcojęzycznych stronach, ewidentnie tłumaczone ze stron polskich. Ponieważ nie jestem pewien (ech, ta pamięć…) nazwiska chętnego tłumacza (Polaka), nie będę go podawał.

Komentarzy 25 do “Co dalej z polskim barakiem w Unii?”

 1. Telimena50 said

  Swietny artykul, panie Szubert. Dziekuje.

 2. Andrzej 101 said

  Niespodziewanie powyższy tekst opublikowała sama Bibuła:
  http://www.bibula.com/?p=22903
  Zrobiła to jednak jedynie po to, aby pod tekstem umieścić jej własny komentarz odnoszący się do mojego tekstu. Na komentarz Bibuły zareagowałem „komentarzem do komentarza”
  http://fronda.pl/andrzej_szubert/blog/komentarz_do_komentarza_bibuly
  i o dziwo także i ten komentarz Bibuła dołączyła do całości. Ale przypuszczam, że to był już ostatni mój tekst opublikowany u nich. Zresztą, być drukowanym obok takich wynurzeń, jak te byłego CIAkisty, zamieszczone poglądowo przez Gajowego, a ściągnięte z Bibuły, chluby nie przynosi…

 3. 166 bojkot TVN said

  Panie Andrzeju!
  Może ma Pan rację.
  Jednak opiera się Pan z uporem maniaka na filmiku Andrieja jakiegoś tam… dowodząc, że skoro filmik jest niewiarygodny i zmontowany, to Rosja jest niewinna.

  Dobrze byłoby gdyby choć raz ustosunkował się Pan nie do rzeczonego filmiku, ale do FAKTÓW I KŁAMSTW, jakie pojawiały sie od chwili katastrofy do dziś.

  166 dopisało jeden z ciekawych i krótkich wpisów tu: https://marucha.wordpress.com/2010/04/26/jeszcze-jedna-teoria-odnosnie-katastrofy-pod-smolenskiem/#comments http://synteza.salon24.pl/194422,podsumowanie-dochodzenia-w-sprawie-katastrofy
  Wpis ten jest codziennie korygowany przez autora.
  Nie chce mi się przepisywać tu wszystkich źródeł analizy. Warto rzucić okiem, a filmik Andrieja chwilowo sobie odpuścić.
  Tym bardziej, że sam Marucha pokusił się o paskudną manipulację w tym filmiku, chociaż mógł też poćwiczyć z filmem Wiśniewskiego z TVP, albo relacją Barbary Włodarczyk.
  Innym ciekawym wpisem jest tekst ŁŁ „Gruppenfuehrer K.A.T. Tym ciekawszy, że zniknął z salonu.24 i większości stron, gdzie był linkowany. Cud. ŁŁ doszedł trochę później niż my tu w gajówce, do wniosku, że katastrofa to robota wespół-zespół, ale jego wpis jest dobrze udokumentowany, bo ŁŁ zamieścił skany DOKUMENTÓW URZĘDOWYCH, korespondencję ludzi przygotowujących obchody 70 rocznicy mordu katyńskiego i wizytę prezydenta Polski w Katyniu.

  Cienkie te Pana wywody.
  Szczególnie wobec faktu nieopublikowania zawartości polskiej czarnej skrzynki, lecz przekazanie jej do Moskwy. Na to nie wpadłby ŻADEN POLSKI PROKURATOR. To działanie identyczne z przekazaniem do Niemiec oryginalnych archiwaliów z II wś, zawierających dowody zbrodni niemieckich w Polsce. To Trybunał Stanu dla tego, co to zrobił.

 4. prawda said

  Polaku, bracie i siostro nie badzcie glupimi, nie dawajcie sie nabierac na rozne spiewki. Prawda jest jedna, prawda nas wyzwoli a prawda jest taka ze kandydaci z pierwszej polki : Komorowski, Kaczynski, Pawlak, Napieralski : dnia 1 kwietnia 2008 roku glosowali w sejmie za ODEBRANIEM NAM POLAKOM NASZEJ SUWERENNOSCI !!! bez naszej zgody !! Oni wszyscy zdradzili nas Polakow, oni wszyscy nie sa godni tego aby nas reprezentowac !!! Zastanow sie, zanim oddasz glos, glosujcie na Leppera, czlowieka ktory nie boi sie prawdy i ktory chce naprawic nasza Ojczyzne. Kochani, myslcie i jeszcze raz myslcie, nie sluchajcie TV i radia, sluchajcie sami siebie.

 5. pytanie said

  A kto zrobil liste pasazerow ? Dlaczego taka cisza ? nie ma odpowiedzialnego ? A dlaczego sp. prezydent Kaczynski dopuscil i pozwolil aby na poklad maszyny weszly tak wazne osoby ? A dlaczego zadnemu generalowi nie przyszlo do glowy i nie pomyslal ze takie towarzystwo w jednym samolocie to podejrzane ? Najpierw nich zrobia porzadne slwdztwo w Polsce a potem gadac cokolwiek na rosje. Balagan i niekompetencja to przyczyna tej katastrofy.

 6. Andrzej 101 said

  Panie 166
  We wszystkich podręcznikach kryminologii najważniejszą zasadą jest, aby zbadać, komu dana zbrodnia przyniosła największe korzyści. W sprawie Smoleńska Rosja nie zyskała ABSOLUTNIE NICZEGO!
  Kaczyński, najważniejsza na pokładzie samolotu persona był żałośnie, groteskowo wręcz niegroźny dla Rosji – choć za groźnego chciał uchodzić (groźny był on jedynie dla polskiej racji stanu). Zażądał on od Unii poparcia dla Gruzji po gruzińskiej prowokacji przeciwko Rosji – Unia odmówiła. Poparł banderowca Juszczenkę w ostatniej kampanii na Ukrainie – Juszczenko sromotnie przegrał. Chciał on wciągnąć Unię w nagonkę na Łukaszenkę, urządzaną przy pomocy agentki i prowokatorki Borys – przegrał. Nawet „tarczy”, o którą on zabiegał najbardziej, USA mu odmówiła. Kompromitując go dodatkowo odwołaniem tarczy w symbolicznym dniu 17 września. Nawet głupich wiz, a raczej ich zniesienia, nie osiągnął.
  Rosja „zyskała” na zamachu tyle, że postawiona została pod murem oskarżeń o zbrodniczość i mordowanie „polskich elit”.
  USA zyskała tyle, że pozycja Rosji, jako państwa w domniemaniu zbrodniczego, została mocno osłabiona. Chęć ucieczki z Unii i NATO zastała w Polsce mocno przytłumiona – bo tylko niby one mogą jeszcze nas przed „zbrodniczą” Rosją bronić.
  Nawet tak szanowany niezależny portal jak Bibuła, na skutek Smoleńska stał się ewidentną agenturą wpływu CIA – bo jakże inaczej potraktować opublikowanie wynurzeń i kłamstw byłego CIA-kisty o Smoleńsku. „Specjalista” od WTC staje się dla Bibuły wiarygodną osobą.
  No więc? kto zyskał?
  Na marginesie tylko dodam, że dzięki Smoleńskowi szanse bliźniaka na Belweder (i dalsze obchody tam hanuki) dramatycznie wzrosły. Nadal budowana będzie IV RP – Republika Pasożydów.
  Czyż to tak trudno zrozumieć?

  @Pytanie – listę robiła kancelaria Kaczyńskiego, starannie ją z Kaczyńskim konsultując. To on zabiegał, aby towarzysząca mu asysta była jak najbardziej imponująca. Bo chciał zakompleksiony Kaczyński przyćmić i przelicytować obchody „putinowskie” kilka dni wcześniej.
  Wciąż też zwolennicy „dymiącego nagana Putina” nie dali ani jednej logicznej odpowiedzi, dlaczego do Smoleńska leciano 10 w sobotę (aby oszczędzić w zamachu żydowskich przyjaciół prezydenta) a nie 13 kwietnia, w uchawalony przez sejm Dzień Katynia. O co zabiegał sam Kaczyński!
  https://marucha.wordpress.com/2010/05/26/prawie-perfekcyjna-robota-cia-i-mosadu/

 7. Augustyn P. said

  Moze tak :
  Co nam da dyskusja nad tym co sie juz NIE ODSTANIE,CO BYLO i NIE WROCI – „to se nevrati” mawiaja Czesi.

  Czy nadal ma byc w dziejach ludzkosci „umarl krol ,niech zyje krol !” ???
  Przeciez widzimy jak nachalnie nastepni „krolowie zdrady i obludy” pchaja sie do wladzy i chca na barkach durnych „polakow” wjechac na szczyty wladzy.
  Wczesniej pieli sie po schodach zdrady nardowej !

  Czy nieboszczyk Lech Kaczynski prezydent uczynil cos dobrego dla nas Polakow i dla Polski,nie widzielismy jaki podpisal cyrograf ???
  Teraz jego brat blizniak ze swa partia ,bedzie inny ???

  Albo ten ,ktory ze swita zdrajcow dokanczal ROZBRAJANIE POLSKI likwidujac WOJSKO POLSKIE,ktore chociaz w minimalnym stopniu ale zabezpieczalo nas przed naszymi odwiecznymi wrogami.Byl ministrem ON i co robil faryzejsko,na czyja sluzbe poszedl – Polakom czy wrogom Polski ?
  Dzisiaj kiedy POLSKA NIE MA WOJSKA i zadnej sily obronnej ma czelnosc byc zwierzchnikiem wojska,chce zostac prezydentem okradzionego i zniewolonego kraju tylko po to aby dokonczyc DZIELA NIEWOLI jako poddani UE !

  Dlatego tez zostawmy Katyn pamieci historycznej,zostawmy tragedie Smolenska ,ktora tylko jatrzy w glowach Polakow i przyslania logiczne myslenie !

  Dyskutujmy o przyszlosci ,JAK SIE ZORGANIZOWAC ,JAK ZRZUCIC JARZMO NIEWOLI zafundowanej nam przez przebieglych i odwiecznych NAPRAWIACZY SWIATA NA DRODZE FARYZEJSKIEJ !!!

  Na dzien dzisiejszy kiedy do wyborow zostalo juz tylko trzy dni i ostatnia szansa aby wybrac ostatniego w tej dziesiatce PRZEBIERANCOW ,na ktorego programie mozna sie oprzec na poczatek i dac mu wsparcie w kazdym dzialaniu – ZAGLOSOWAC NA ANDRZEJA LEPPERA !
  To on tych zlodzieji i zdrajcow juz dawno rozpoznal i mowil/mowi o nich bez ogrodek.
  Rozpoznal Balcerowicza ,rozpoznal Kaczynskich ,rozpoznal tych ,ktorzy skleili lajbe zwana PO aby wyplynac na polskiej durnocie zalewajac ich mozgi woda propagandowa .

  Dzisiaj sa oni na wszelkich czolowkach mediow zwanych „polskimi”.

  A JEGO – ANDRZEJA LEPPERA – dlaczego nie pokazuja ?
  Nie udalo sie im go zniszczyc a niszczyli go wszyscy z tej czolowki kandydatow,malo tego,osmieszali na kazdym kroku ,podpuszczali na niego durnych „polakow”,robili mu wszelkie afery,nie chcieli nawet dopuscic do startu w obecnych wyborach.
  Niech juz to samo swiadczy JAK ONI SIE GO BOJA !
  Jak drza im raczki,jak puder na ich twarzach kryje czerwien i strach .
  DRZYJCIE LOTRY !
  MADRY POLAK ZAGLOSUJE NA ANDRZEJA LEPPERA !!!
  To ostatnia szansa RATUNKU DLA POLSKI i DLA NAS POLAKOW .
  Ten czlowiek MOZE NAM WSZYSTKIM POLAKOM POMOC !
  BOG Z NIM !
  SZCZESC BOZE !!!

 8. 166 bojkot TVN said

  6/ A101
  Pańska rusofila jest powalając. Książki kryminalne? daj pan spokój książkom, i temu, co pan potrafi z nich przyswoić.
  Jak widzę nie wszystkie aspekty katastrofy docierają do Pańskiej świadomości. Trudno.
  Ale powinien Pan wiedzieć, że zbrodnie czasami – często – były popełniane przez Żydów jako mordy rytualne. Nie tylko przez Żydów. Każda mafia w ten sposób sprawdza swoich ludzi. Wtedy nikt nie ma interesu, który można określić.
  Innym motywem morderstwa są zbrodnie popełnione przez psychopatów. Tu też żadnych interesów i nie da się określić motywu. Co do interesów. 166 tuż po katastrofie napisało że było wielu zainteresowanych zlikwidowaniem tej grupy ludzi. Zbyt wielu.
  Zastanawiające jest, że od jakiegoś czasu z dziwnym uporem broni Pan interesów Rosji, zawłaszcza Pan sobie wiedzę, co jest, a co nie jest w interesie Rosji.
  Dostał Pan specjalne zlecenie, za specjalną premię?.
  Bo inaczej zrozumieć tego zjawiska nie sposób.

  Równie dobrze można się Pana/i 166 spytać, czy dostał/a specjalne zlecenie polegające na sianiu bezproduktywnej i szkodliwej dla Polski nienawiści do Rosji. – admin

 9. Andrzej 101 said

  Pomylił pan podręczniki do nauki kryminalistyki z „kryminałami”.
  Mógłby Pan uważniej czytać!

 10. 166 bojkot TVN said

  do 6 jeszcze
  Zamiast pytać dość nieprzytomnie:

  @Pytanie – listę robiła kancelaria Kaczyńskiego, starannie ją z Kaczyńskim konsultując. To on zabiegał, aby towarzysząca mu asysta była jak najbardziej imponująca. Bo chciał zakompleksiony Kaczyński przyćmić i przelicytować obchody „putinowskie” kilka dni wcześniej.
  Wciąż też zwolennicy „dymiącego nagana Putina” nie dali ani jednej logicznej odpowiedzi, dlaczego do Smoleńska leciano 10 w sobotę (aby oszczędzić w zamachu żydowskich przyjaciół prezydenta) a nie 13 kwietnia, w uchwalony przez sejm Dzień Katynia. O co zabiegał sam Kaczyński!

  Może się Pan zainteresuje DLACZEGO CI WSZSYCY LUDZIE (W TYM TAK WIELU DUCHOWNYCH) POLECIELI Z PREZYDENTEM POLSKI, A NIE PREMIEREM? Dlaczego CHCIELI lecieć z L.Kaczyńskim, a nie rządem Tuska? Dlaczego?
  Pańskie pytanie dlaczego 10 a nie 13 kwietnia jest żenujące. Mamy rok szkolny, wszyscy pracują, i mają swoje codzienne obowiązki – 10.04 to była wolna sobota, termin najbliższy rocznicy. Dlaczego tego pytania nie zadaje Pan premierowi Tuskowi, Klichowi, Wałęsie, Mazowieckiemu – polecieli na gwizdek Putina w terminie zupełnie nie związanym, ani nie bliskim rocznicy – przecież mógł rząd polecieć 13.04 we wtorek, zamiast 7.04 w czwartek? Tego Pan nie rozumie, nie pyta?! Bo nie pasuje do koncepcji? 13 kwietnia miało być już „po ptokach”. Po katastrofie Tusk nie mógłby polecieć do Katynia! Nie wpadłby w objęcia Putina!
  „Zakompeksiony Kaczyński”?! – pije Pan z Palikotem, czy co?

 11. jerzyczek said

  @3

  Panie 166, logiczne myślenie, analiza faktów i ewidentnych kłamstw zawsze przegra z myśleniem w afekcie!
  W przypadku rzeczonej „katastrofy” rozpoczynanie każdej dyskusji od powtarzania niczym mantra o niewidocznych korzyściach „rosjan”nie ma najmniejszych szans na rzeczową polemikę. Dla zwolenników poglądu Pana Andrzeja Szuberta tych korzyści nie ma bo ich nie widać.

  Gładko wyrzucają z siebie – Lech Kaczyński to wielki przyjaciel żydów, zdominowanego przez nich USA i samego Izraela. Wszyscy pamiętamy niewybredną, wręcz ordynarną nagonkę medialną na L.K. Do kogo należą te media w Polsce też wszyscy wiedzą. Zatem trochę to nielogiczne nieprawdaż? Z drugiej strony ocena motywów i zachowań „ponadnarodowych sił” (za Douglasem Reedem) według chrześcijańsko-łacińskiego dziedzictwa to samobójstwo! Należałoby się jednak w poważnej publikacji jakoś z tym dysonansem uporać.

  Natomiast rejestratory nieszczęsnego tupolewa mają w sobie całą prawdę o zdarzeniu. Ich konstrukcja, ilość i fizyczna obecność (zostały odnalezione) nie pozostawiają żadnych innych możliwości. Mataczenie przy ujawnianiu ich zawartości to ewidentne ukrywanie prawdy i to bardzo źle zaświadcza o „rosjanach”. Gorszy może być tylko współudział w spowodowaniu tej katastrofy.
  I to tyle i aż tyle. Na roztrząsanie ewentualnych korzyści ze sprawstwa jeszcze przyjdzie czas.

  pozdrawiam serdecznie

 12. Andrzej 101 said

  Panie 166
  Pańska upierdliwość i namolność zaczyna być irytująca. Pyta Pan:
  Dlaczego ci wszyscy ludzie polecieli z prezydentem? Odpowiadam: bo prezydent ich o to poprosił. A nie odmawia się „głowie” państwa i zwierzchnikowi sił zbrojnych!
  A ja zapytam… Dwa lata po katastrofie w Mirosławcu, gdzie na pokładzie jednego samolotu zginęło nasze dowództwo lotnictwa, Kaczyński – „głowa” naszego baraku i zwierzchnik sił zbrojnych zaprasza na pokład jednego samolotu całe najwyższe dowództwo, posłów, senatorów i duchowieństwo.
  Jeśli to nie było działaniem zakompleksionego błazna, chcącego przelicytować rangą własnego orszaku obchody katyńskie Putina i Tuska – to co to było?
  Widzę trzy możliwości: albo leczenie własnego kompleksu kurdupla, albo kompletny brak wyobraźni i odpowiedzialności za państwo albo sabotaż!

  Pytanie o 10 kwietnia!
  Jeśli 11 listopada wypadał w środku tygodnia, to Kaczyński nie przenosił obchodów na „wolną” sobotę!
  To samo było z 3 maja!
  Jeśli więc sejm III RP (przy dużym udziale inicjatywnym Kaczyńskiego) uchawlił 13 kwietnia Dniem Katynia, to obchodzi się ten dzień 13 kwietnia a nie w „wolną” sobotę! Koniec ! Kropka!
  Ale „ktoś” przekonał Kaczyńskiego (musiał ten ktoś mieć duże wpływy na niego) aby obchody przenieść na sobotę. Bo 13 kwietnia żydostwo nie miałoby wytłumaczenia ich absencji w samolocie!!!

  Jeśli Putin urządził jego 7 kwietnia, miał do tego prawo, bo w obchodach Katynia nie jest on zobowiązany trzymać się daty uchwalonej przez polski sejm!
  Zaproszony przez Putina Tusk nie mógł i nie powinien odmówić premierowi Rosji udziału w obchodach Katynia pierwszy raz zainicjowanych przez premiera Rosji!
  Proste, jasne, logiczne.
  O co więc się Pan czepia?

 13. prawda said

  A tu odpowiedz na to : dlaczego tak boja sie Leppera :………………… http://www.youtube.com/watch?v=Th6i-KyWul8&feature=related

 14. 166 bojkot TVN said

  12/
  Widzę, że albo nie chciało się Panu śledzić historii organizowania uroczystości katyńskich, albo nie jest Pan w stanie zrozumieć jak to zostało wykombinowane.
  Łażączy Łazarz wyłożył to w miarę czytelnie tu http://niepoprawni.pl/blog/164/gruppenfuehrer-kat

  Nie wiem jakie Pan ma problemy psychiatryczne, że ciągle o tych kurduplach i kompleksach?
  Człowieku! Uspokój się i zacznij spokojnie oceniać FAKTY.
  Kaczyński poleciał z całym dworem do Rosji posługując się zapewne identyczną co Pańska logiką – przecież w Rosji nic mu nie grozi, bo to byłby wstyd gdyby coś mu sie stało, Rosja przecież nie może sobie pozwolić na takie fajerwerki i na pewno zabezpieczy przelot.
  Jak widać nie miał racji.

  Robi się Pan męczący z tymi swoimi teoriami. Może by tak wziąć na wstrzymanie i poczekać? – admin

 15. aga said

  166 nikt tu cię nie chce,idź pan sobie stąd do swoich pisuarow i daj nam spokój.Juz jesteś nieodwracalnie zażydzony.

 16. aga said

  Uczepiło się gajowki jak rzep psiego ogona to 166.

 17. 166 bojkot TVN said

  166 jest antysemitą.
  Ale lubi prawdę, nie lubi wciskania kitu, nie lubi, jak ktoś zamachuje się na polski samolot nawet jak jest ruskiej produkcji i lecą nim ludzie, którzy są ponoć w większości Żydami. Takie kurde humanistyczne jest, Ago!
  166 cieszy się bardzo, że zmusza do intensywnego myślenia, które jak widać niemnoszka zaburza dobre samopoczucie.
  Aha – i wcale nie popiera PiS, chyba, że ma do wyboru Pis albo PO, SLD.

 18. 166 bojkot TVN said

  AGO!
  166 jest raczej antysemi.
  Nie jest też żadnym fanem PiS – skąd Ci to przyszło do głowy? 166 głosuje na PiS tylko wtedy, dopiero wtedy, kiedy ma o wyboru PiS contra PO i SLD.
  Cieszę sie jednak, że moje pisanie zmusza Cię do intensywnego myślenia, o czym świadczy Twoja gwałtowna i nerwowa reakcja, niewspółmierna do wagi tutejszej dyskusji.

  166 nie przyczepiło się gajówki bardziej niż Ty, czy inni, ale na pewno poprawia gajowemu klikalność i podnosi temperaturę dyskusji.
  Czyli niejako działa w dobrze rozumianym interesie Gajowego, zupełnie społecznie :))

 19. Andrzej 101 said

  Panie 166
  Fakty są takie, że Kaczyński zażydził Polskę, za co tak rzewnie opłakiwał go naczelny rabin polski.
  A także, że jego brat będzie kontynuował zażydzanie Polski, aż przerobi ją na żydostan.
  Teraz istotne jest, co mamy robić, aby wyrwać Polskę spod okupacji żydostwa! A Pan zawraca głowę duperelami! Wciąż nie mam odpowiedzi od Pana – co na tym zyskała Rosja? A więc odpowiadam ja – absolutnie nic! Wyłącznie straciła! Bo nawet porządne do niedawna portale dają się podpuszczać na Rosję przez emerytowanych oficerów-bandytów CIA. Zyskało na tym żydostwo – Lech miał znikome szanse na Belweder, Jarek ma b.duże szanse! Zyskała USA – pokazała Rosję jako państwo zbrodnicze. Zapewniła sobie, że Polska nie zbliży się z Rosją a pozostanie w NATO pomagając unym w brudnych okupacjach.
  Czy Panu naprawdę zależy na odwracaniu uwagi od spraw istotnych?
  Tutaj idzie o Polskę, a nie o agenta żydowskich interesów w Polsce, Kaczyńskiego.
  Proszę więc wymienić mi korzyści Rosji z dokonania zamachu – przy założeniu, że Rosjanie musieli przypuszczać, że będą wtedy na pewno podejrzewani o zamach. I że będzie urządzona na nich taka właśnie nagonka, jaką widzimy i w jakiej i Pan uczestniczy. Nie tylko w Polsce zresztą taką nagonkę żydowska agentura wpływu urządziła. No więc co takiego cennego uzyskali Rosjanie dokonując zamachu, że opłaciło im się pokazać samych siebie przed całym światem jako państwo podstępne i zbrodnicze!
  Na teksty tego łazarza z Niepoprawnych niech się Pan nie powołuje. Ja znam Łazarza, znam niepoprawnych, pisałem tam jakiś czas – to PiSowski kibuc!
  http://niepoprawni.pl/blogs/andrzej-101
  Oni udowadniają to, co chcą udowodnić. Dla nich Kaczyński to bohater i patriota.
  A ja uważam, że Kaczyńscy to agentura żydowskich interesów. Powinniśmy odkaczyć i odżydzić Polskę.
  Zacznijmy od Wawelu…

 20. 166 bojkot TVN said

  19/
  Chce Pan wyrzucić trupy z Wawelu?! Musi Pan zacząć od zmiany Kardynała Dziwisza.

  Zamiast walczyć z trupami proponuję się skupić na wyborach prezydenta za 3 dni.
  KTO? Który z 10 kandydatów jest nie-Żydem? Który nadaje się na urząd prezydenta?

 21. zofia said

  A. LEPPER – poznaje to po jego slowach i czynach
  i
  W. PAWLAK – wiem to dokladnie choc komuch ale Polak

 22. Andrzej 101 said

  Do wyborów nadzorcy baraku, a nie prezydenta (prezydent to głowa suwerennego państwa) nie przywiązuję zbyt dużej wagi. Duży prestiż, mało realnej władzy. Istotne jest aby na „polityków” z sejmowych kibuców padło jak najmniej głosów. Znacznie ważniejsza jest akcja otwierania oczu ludziom zahipnotyzowanym „patriotyzmem” PiS. Ludzie nie wiedzą, że Kaczyński z Komorowskim to ta sama szajka, spotykająca się u żyda Sorosa, gdzie ustalają, jak nie dopuścić do władzy kogokolwiek spoza żydowskiego układu. Ważniejsze będą wybory do sejmu. Bo to sejm ma możliwość zmiany polityki na antyunijną – czyli wyprowadzenie Polski z Unii i z NATO.
  A w wyborach na nadzorcę baraku głosować można na któregokolwiek polityka nie zapraszanego do Sorosa.
  Moje dwa typy to Lepper lub Morawiecki. Albo bojkot. To też jest „głos”. Głos protestu przeciwko zażydzonej, antypolskiej polityce obecnego układu – PiS udającego przeciwnika PO (a to dwa kibuce tej samej gminy).

 23. zofia said

  @A101
  Co robil Morawiecki kiedy wysprzedawano narodowy majatek wypracowany przez Polakow przez 50 lat?

  Mialam znajomego (ateiste pochodzenie zydowskie )ktory zbieral pieniadze na „podziemie S” wsrod katolikow. 86`wystapil wraz z zona o kredyt na budowe szeregowca 3 miliony zl. W tym czasie moja nauczycielska pensja wynosila 6 tys/m. W okresie „zlotej transformacji” splacili ten kredyt JEDNA MIESIECZNA PENSJA!!!

  A Lepper wysypal zboze na tory tak protestujac przeciw ZBRODNI BALCEROWICZA podnoszacej w ciagu jednej nocy oprocentowanie wczesniej zawartej UMOWY KREDYTOWEJ ktorej biedny chlop nie mogl splacac bo NIKT NIE CHCIAL JEGO ZBOZA! Wczesniej jeden z ministrow prywatnie kupil TONY!!! z UE zarabiajac fortune.

  Te wybory sa b wazne! Im mniej glosow dostanie KACZYNSKI-KOMOROWSKI tym wieksza szansa dla patriotow WYGRAC WYBORY DO SEJMU!
  pozdrawiam

 24. 166 bojkot TVN said

  Obstawione miasta i kolory, czyli tym więcej Polski im mniej Dziwisza i PO na Wawelu:
  http://www.bibula.com/?p=23100

  Wczoraj, wczesnym rankiem, dzięki zabiegom posła PO Ireneusza Rasia (jego rodzony brat jest sekretarzem kardynała) Bronisław Komorowski został wprowadzony do pałacu kardynalskiego w Krakowie. Równocześnie odmówiono tego wszystkim pozostałym kandydatom. Powtórzyła się sytuacja sprzed pięciu lat, kiedy to, tuż przed ciszą wyborczą kardynał Stanisław Dziwisz w blasku fleszy przyjął w swoim pałacu ówczesnego kandydata PO na prezydenta, Donalda Tuska, odmawiając także tego samego pozostałym kandydatom.
  Wczorajsze wydarzenie jest więc kolejnym jednoznacznym poparciem hierarchy dla konkretnej formacji politycznej, co dzieje się wbrew wcześniejszym ustaleniom, zakazującym duchownym angażowania się w kampanię wyborczą.
  Kiedyś archidiecezja krakowska za tę postawę swego metropolity będzie musiała się wstydzić.
  W spotkaniu wziął udział także Sławomir Nowak, zaciekle atakujący konkurencyjnych kandydatów, oraz wspomniany poseł Raś. Ten ostatni powiedział, co cytuję za sprzyjająca mu “GW”:

  Dla mnie to spotkanie było szczególnie ważne, bo mieliśmy okazję porozmawiać o tym, że katolicy z PO są gorzej traktowani przez katolickie media niż katolicy z innych partii.

  Co oznaczają te słowa? A to, że od tej pory te media katolickie, które podlegają metropolicie krakowskiemu, będą musiały dużo i życzliwie pisać o politykach PO, w tym zwłaszcza o samym Rasiu, którego ambicje są nadzwyczaj wygórowane. W innym fragmencie swej relacji gazeta Adama Michnika donosiła:

  Sam kandydat po wizycie w kurii mówił: – Spotkanie przebiegło w duchu pełnego zrozumienia. Rozmawialiśmy m. in. o atmosferze towarzyszącej obecnej kampanii wyborczej i o innych ważnych dla Polski problemach, w tym też lokalnych, krakowskich.

  Krakowski finał ma też kampania Jarosława Kaczyńskiego. Spotkania z kardynałem Dziwiszem nie będzie, bo metropolita dziś wyjeżdża z Krakowa.
  Bardzo sprytne. Kiedyś archidiecezja krakowska za tę postawę swego metropolity będzie musiała się wstydzić.
  Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski

  Dość fikuśne zagrywki kardynała Dziwisza, w mediach zupełnie pominięty fakt „autentyczny”, zupełnie tak jak śmierć D. Ratajczaka.
  Teraz wreszcie rozumiem skąd nazwisko kardynała. Widać już przodkowie musieli zachowywać się dziwnie.

 25. 166 bojkot TVN said

  Odkomarzanie Polski

  http://boomcha.salon24.pl/196350,20-czerwca-odkomarzanie-polski
  oraz http://img35.imageshack.us/img35/830/mosquitobig.png

Sorry, the comment form is closed at this time.