Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Polacy bedą mieć takiego prezydenta, na jakiego zasługują

Posted by Marucha w dniu 2010-06-21 (Poniedziałek)

Będzie druga tura wyborów prezydenckich

Kandydat PO prowadzi pięcioma punktami procentowymi przed kandydatem PiS – według jeszcze niekompletnych danych PKW.

Przewaga, jaką po I turze sondaże dawały Bronisławowi Komorowskiemu nad Jarosławem Kaczyńskim, mocno się różniła. I tak według wyników podanych przez TVP (TNS OBOP przepytał osoby wychodzące z 500 lokali wyborczych) marszałek Sejmu zdobył 41,2 proc. głosów, a szef PiS – 35,8 proc. TVN (sondaż telefoniczny SMG/KRC) informowała, że Komorowski ma 45,7 proc., a Kaczyński – 33,2 proc. Z kolei według Państwowej Komisji Wyborczej, która około 5 rano opublikowała dane z 95 proc. komisji, wynik to 41,22 do 36,74 proc. Frekwencja – 54,85 proc.

Jak Polacy zagłosują w II turze? Według przeprowadzonego wczoraj po godz. 20 telefonicznego sondażu GfK Polonia dla „Rz” kandydat PO otrzyma 54 proc. głosów, a szef PiS – 35 proc. Niezdecydowani to 11 proc.

– I w życiu, i w piłce nożnej najważniejsze są dogrywki, mobilizujmy siły – zagrzewał zwolenników Komorowski. Rzeczniczka jego sztabu Małgorzata Kidawa-Błońska nie ukrywała zadowolenia: – Te wyniki potwierdzają popularność marszałka.

Kaczyński twierdził: – Kluczem do ostatecznego zwycięstwa jest przekonanie, że zwyciężyć można i trzeba. Jego sztabowcy podkreślali: czekamy na oficjalne wyniki. Te mogą zostać podane dziś. Nie zmienią jednak kolejności na podium. Trzecie miejsce ma Grzegorz Napieralski (SLD) – ok. 14 proc.

– Obudziliśmy w Polakach wielką nadzieję, że razem można zmieniać Polskę na lepsze i że nie musi być podziału tylko na dwie partie polityczne – mówił Napieralski.

Teraz to jego elektorat może zdecydować o ostatecznych wynikach. – Jest języczkiem u wagi – mówi „Rz” dr Anna Materska-Sosnowska. – Obaj kandydaci zabiegali o jego poparcie tuż po ogłoszeniu wyników.

Komorowski pogratulował Napieralskiemu wyniku i prognozował lepsze czasy dla polskiej lewicy. Z kolei Kaczyński dziękował kandydatowi SLD za zaproponowanie okrągłego stołu w sprawie służby zdrowia.

Pozostali kandydaci uzyskali: Janusz Korwin-Mikke – 2,46 proc., Waldemar Pawlak – 1,81 proc., Andrzej Olechowski – 1,43 proc., Marek Jurek – 1,04 proc., Andrzej Lepper – 1,32 proc., Bogusław Ziętek – 0,17 proc., Kornel Morawiecki – 0,13 proc. głosów.

Za: rp.pl

Wszystko wskazuje na to, że Polacy dostaną chyba najgorszego z możliwych kandydata. I całe pięć lat będą musieli znosić tego dość nikczemnego osobnika. – admin

Komentarze 43 do “Polacy bedą mieć takiego prezydenta, na jakiego zasługują”

 1. Andrzej 101 said

  Krajobraz po sztucznej bitwie

  Czyli jesteśmy społeczeństwem lemingów.

  Wynik I tury plebiscytu, zwłaszcza wysokie zwycięstwo Komorowskiego, jest dla wielu prawicowych obserwatorów kompletnym zaskoczeniem. Wydawać by się mogło, że Polacy są jednak nieco mądrzejsi. PO skompromitowała się jej komletną indolencją praktycznie we wszystkim. Jedynie w aferach okazała się partią wiodącą i nie do przebicia. Przy czym, gdyby Polska była jako tako normalnym krajem, to już jesienią ub. roku po aferach „stoczniowej” i „hazardowej”, partia aferzystów i sabotażystów gospodarczych powinna się rozpaść i zniknąć ze sceny politycznej. A jednak PO istnieje i ma się dobrze.

  Wysokie zwycięstwo Komorowskiego jest kompletną i totalną porażką dla gazet i portali prawicowych i niezależnych. Spośród nich duża i wydawałoby się wpływowa część była po stronie Jarosława. Ich porażka jest także dotkliwa. Próby przedstawiania Kaczyńskiego jako patrioty, dbającego o dobro Polski nie przyniosły oczekiwanych efektów. Nawet widoczny po Smoleńsku amok patriotyzmu zwieńczony Wawelem był zjawiskiem krótkotrwałym. Doliczając sporą grupę głosującą na Kaczyńskiego jako na mniejsze niż Komorowski zło wydaje się, że PiS rozszyfrowane zostało jako partia dbająca głównie o interesy USA, Izraela i organizacji żydowskich w Polsce. Być może bandycki napad wojsk izraelskich na konwój humanitarny odstraszył wielu wyborców od kandydata PiS. Ludzie pamiętali, że Lech chciał uczynić z Polski strategicznego sojusznika Izraela.

  Jednakże najdotkliwszą porażkę, wręcz klęskę, poniosły prawicowe ugrupowania i portale będące w jednakowym stopniu przeciwko zarówno PO jak i PiS. Okazało się że są one marginalną niszą, ze śladową jedynie zdolnością oddziaływania. Prezentując polską rację stanu poniosły one całkowitą klęskę. Taką samą klęskę poniosła polska racja stanu. Nadal zostajemy barakiem unii. Nadal będą resztki polskiego majątku narodowego szabrowane przez obcych. Nadal będziemy pomagierami USA w jej brudnych okupacjach.

  Wydaje się, że i na Komorowskiego wielu wyborców głosowało tylko na zasadzie – byle nie „kaczyzm”. Jednak tak dużo głosów oddanych na kolesia aferzystów i lodziarzy pokazuje, że Polacy lubią być okradani. A także, że aferzystów i sabotażystów boją się mniej niż menory. Albo też, że po prostu nie mają pojęcia, iż PO to zwykła szajka niszcząca gospodarkę i państwo.

  Same wybory dla losów polskiej prowincji Unii są mało istotne z tego faktu, że tzw. „prezydent” praktycznie nie posiada rzeczywistych prerogatyw władzy. Nawet o samolot do Brukseli musiał Kaczyński toczyć boje z gauleiterem Tuskiem. Natomiast wybory pokazały „preferencje” społeczeństwa i te są przerażające. Najtrudniej jest ocenić motywacje tych, co do urn nie poszli. Nie wiadomo więc, czy to był ich protest przeciwko układowi PiS-PO okupującemu scenę polityczną, czy zwykła indyferencja i rezygnacja. A biorąc pod uwagę fakt, że wybory „prezydenckie” nigdy nie grzeszyły w Polsce wysoką frekwencją (która w 2005 roku była jeszcze niższa) można wysnuć wniosek, że nieobecni przy urnach to ludzie nieangażujący się w politykę po żadnej stronie. Jest więc ta grupa społeczna prawdopodobnie stracona także i dla polskiej racji stanu.

  Tak więc wniosek jest taki, że blisko połowa Polaków ma w sumie w nosie, kto polski barak w Unii reprezentuje. Nie poszli nawet zagłosować na któregokolwiek z „wykluczonych” (Lepper, Morawiecki).

  Natomiast z tych, którzy poszli do urn blisko 80% dało się wciągnąć w inscenizowaną przez media „walkę” bliźniaka podejrzanie koszernego „katolika” w jarmułce z przedstawicielem sabotażystów z bliźniaczo szkodliwego dla Polski PO. A to pokazuje, że ogłupiający wpływ mediów, od Rydzyka po wyborczą gadzinówkę nadal jest zatrważająco silny. Na tym polu polska racja stanu poniosła zdecydowaną klęskę. A ponad 90 % głosujących zagłosowało na kandydatów partii spotykających się w fundacji „filantropa” Sorosa, gdzie uzgadniają oni między sobą, jak „wykluczonych” nie dopuścić do głosu. To, że Lepper dostał 1,3%, a Morawiecki 0,13 jest przerażające. Choć być może na ich niskie wyniki wpłynął fakt, że nawet ich sympatycy woleli zagłosować na któregoś z „głównych” kandydatów. Ale i to oznacza, że dali się oni ogłupić propagandą „mniejszego zła” i że kierują się instynktem stadnym.

  Mówiąc krótko – przegrała polska racja stanu. Prawie połowa Polaków biernych. Z drugiej, aktywnej połowy ponad 90% to ludzie łapskach systemu i mediów.

  Panie, zmiłuj się nad nami…

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie.

  http://fronda.pl/andrzej_szubert/blog/krajobraz_po_sztucznej_bitwie

 2. Praworządny Obywatel NWO said

  Przebudzenie narodu może już chyba tylko spowodować jakiś czynnik nadprzyrodzony. Jakiś wysoki mason się nawróci, albo będzie katastrofa na skalę śwoatową ( BP, Zatoka Meksykańska?), która spowoduje,że owce zaczną się zastanawiać kto kręci tym bajzlem na całej planecie. Żydzi muszą pękać ze śmiechu patrząc jak PO i PiS, dwie największe partie walczą zaciekle o to kto będzie tutaj lepiej realizował interesy Izraela. Trzeba to jakoś przetrwać. Myślę, że będzie chyba jakaś boska interwencja bo tak po ludzku rzecz ujmując to tylko usiąść i płakać.

 3. Marucha said

  Istotnie, Polaków może przebudzić ze snu tylko jakiś czynnik nadprzyrodzony. W chwili obecnej nie są ani narodem, ani nawet jakimś społeczeństwem.
  Jest to POLACTFO w najgorszym tego słowa znaczeniu. Bezmyślne, niewyobrażalnie skretyniałe, przy tym wściekle agresywne wobec tych nielicznych, którzy widzą rzeczy, jakimi są.

 4. desperado said

  Jaki Naród taka władza.I tyle w temacie.

 5. Elsa said

  Niestety nasze społeczeństwo mocno wierzy w tv i inne media. Jest to żałosne. Nikt nie przyjmuje do swojej świadomości innych wiadomości. Nawet jak się pokaże czarno na białym. Próbowałam otworzyć oczy co poniektórym. Ale to walka z wiatrakami. Komorowsiego tu wychwalają,że jest taki kryształowy,a jego dziadzio walczył w powstaniu i jest bohaterem. Zenada. Jak można być aż tak ślepym? Stado baranów!!!

 6. lopek said

  Wmówiono połowie obywateli (tym, którzy głosowali) o tzw. straconym głosie. Na ów stracony głos, nie dało się nabrać, tylko 3% z ogółu głosujących!
  Czyli, wśród głosujących (wyłączając unych) – mamy tylko 3% ludzi myślących!

  Natomiast, ja uważam, że wśród okrągłostołowej ferajny, już zapadła decyzja – Jarek pod ŻYRANDOLE! Dlatego Brono, będzie podczas debaty, udawał przymuła. Będzie udawał przymuła, bo nawet okrągłostołowa ferajna, nie przypuszczała, że tylu wyborców na tak długi czas – da się nabrać ryżemu, na tzw. cuda na kiju i złowrogi kaczyzm!
  Ryży musi mieć, na kogoś zwalić, swoje nic nie robienie na rzecz Polaków i będzie, tym razem – zwalał na Jarka – za cichą Jarka zgodą!
  Tak to wygląda, chyba, że WSI w ostatniej chwili, zmieni scenariusz, zgodnie z wolą np. Angeli.

 7. Ali said

  Pozostał wybór pomiędzy dżumą a cholerą. Zresztą i wcześniej nie było lepiej.
  Dla Polaków najważniejszym jest oglądanie TV, w czym doganiają już mistrzów czyli amerykanów: http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/4-godziny-dziennie-przed-telewizorem-polacy-telewi_135497.html Reszta spraw się całkowicie nie liczy, nawet pomimo tego że stają się oni prawdziwymi niewolnikami systemu.

 8. aga said

  Panie Marucha, polactwo zagonione na kilku etatach,aby splacac kredyty, albo na granicy nędzy ,otumanione przez koszermedia,,wystraszone więc co się dziwić.
  Ale Polonia ,ktora zawsze byłaświatlem i drogowskazem dla patriotow ,ta dopiero dala plamę i świacdectwo wlasnego skretynienia- otumanienia albo wykastrowania przerz geremkowcow.80% poparcia dla chazara od jarmułki jarkacza….i to pomimo sugestii USOPAL aby głosować na Leppera.

 9. aga said

  Polonia dala się nabrać na pseudopatriotyzm pseudopolaka to czego wymagac od gawiedzi w Polsce?

 10. Górecki said

  Koszmar, istny koszmar, gorzej niz z tym rogiem Wyspianskiego. No ale jak to, czy nie ma sposobu na podsuniecie …!!!… tym ludziom w Polsce jakiegos CHOCBY zbioru tekstow, albo choc jednego tekstu na poczatek, by im pomoc wrocic do rzeczywistosci ? Bo czy nie ma na to naprawde sposobu ? A pesymistom przypominam, ze ‚Wesele’ wyszlo w 1903. Teraz Polacy dostana w p… i sie z koniecznsci przeciez obudza ! Tak nam dopomoz Bog – a zatem, sami sobie dopomozmy.

 11. robak said

  Już dawno nie miałem takiego kaca moralnego jak wczoraj, kiedy dowiedziałem się, jak polactfo zagłosowało.
  Prawdopodobnie Pan Bóg ukarał nas za gnuśność (ale nie tylko)- odbierając Rozum.
  Film „Solidarni 2010” i jego bohaterowie dawali jeszcze przynajmniej jakąś nadzieję, a tu nagle…obuchem w łeb i do wora!

  Nigdy w życiu nie miałem jeszcze aż tak potwornie niskiej oceny w stosunku do własnej nacji. Po prostu brak mi słów. Honor zamienił się w Hańbę.

  Smutek dopełnia jeszcze śmierć Ratajczaka, którego nie potrafiliśmy nawet obronić i zapewnić mu choćby elementarnych środków do życia, co przy setkach postawionych w ostatnich latach pomników (wiadomo komu) trąci jakąś narodową tragi-farsą.

  Moje patriotyczne uczucia: szacunek i podziw dla rodaków (w ujęciu historycznym) – jak na dziś zamieniły się w dymiącą kupę gruzu z przewagą kupy, o wielu z nas niestety nie potrafię myśleć inaczej, jak oschle z domieszką wstrętu…

  **************************************************************

  Najjaśniejsza Rzeczypospolita pozostała już tylko w nielicznych sercach i umysłach, a może i w snach.

  Za Lusią Ogińską tylko to powtórzę: Dobranoc Polsko…

  Wybierz utwór: Dobranoc Polsko

  http://lusiaoginska.pl/flash/audio/intro_4/index.html

 12. Jurek said

  przestańcie się już mazać…
  Kilka milionów ulotek co miesiąc, przez kilka lat…
  Potem możemy lec na dnie, z honorem.

 13. Jurek said

  ja zaczynam od tekstu ad 1
  Panie Andrzeju 101, proszę o ewentualną korektę teksu pod ulotkę.

 14. Luba said

  Polactfo, jak slusznie skomentowal gospodarz, zostalo zamienione w popychli w jewrounii, a ojczyzne im zabrano bo nie dorosli na to zeby ja miec i na tym sprawa sie konczy. Zadnego cudu „przebudzenia” swiadomosci juz nie bedzie. Te wybory to ostatni dzwonek.

 15. aga said

  http://wiernipolsce.wordpress.com/2010/06/18/nie-dla-komorowskiego-nie-dla-kaczynskiego/

 16. Staruszek Portier said

  Ja nie wiem, dlaczego osobiście zasłużyłem na hrabiego Komorowskiego jako prezydenta. Myślę, że urodziłem się nie w tym narodzie, co potrzeba.

 17. Z blogow said

  Co obrazują wyniki wyborów

  Już przytaczałem i zapewne jeszcze nieraz będę przypominać następujące wydarzenie:
  pod koniec lat 90. gdy już znane były efekty działań liberałów w Polsce, rozmawiałem z moją znajomą – „panią doktor z Uniwersytetu Jagiellońskiego”. Dyskutując o ekonomii usłyszałem retoryczne pytanie: „jeśli nie Balcerowicz to kto?”
  Retoryka pytania tkwiła w fakcie, że moja rozmówczyni nie miała ochoty usłyszeć jakiejkolwiek alternatywnej odpowiedzi albowiem umysł pracowniczki naukowej – najstarszej polskiej uczelni, niewiele różnił się od symbolicznej blondynki.

  Ostatnie wybory pokazały, że umysły Polaków w żaden sposób nie podlegają ewolucji i te same błędy powtarzają od 20 lat.
  O ile Platforma Obywatelska przejęła elektorat AWS-hołoty – tych zdegenerowanych ludzi – którzy nauczyli się w czasach komuny „podczepiać do koryta”, o tyle PiS bazuja na niewyobrażalnych naiwniakach – którzy identyfikują kandydata z własnymi – nie mających odbicia w rzeczywistości – wyobrażeniami o sytuacji w Kraju i poziomie moralnym oraz umysłowym – kandydata.

  Jeśli nie Komorowski to co?
  Jeśli nie Kaczyński to co?

  Polska – durniu – powinna być Twoim celem.
  A Polska to pomyślność obywateli, to prawo, godność i honor.
  Tych wartości nie znajdzie się u żadnego z głównych kandydatów.
  Co zrobił dla Polaków Komorowski?
  Co zrobił dla Polaków Kaczyński?

  Myślę że łatwiej będzie odpowiedzieć:
  co zrobił dla światowego kapitału Komorowski….,
  co zrobił dla syjonistów Kaczyńki….

  Jesteśmy dalej od pozycji świadomego narodu – niż byliśmy w 1989 roku.
  21 lat poniewierki niczego nas nie nauczyło.
  Osobiście bardzo zawiodłem się na Kornelu Morawieckim.
  Nie wystarczy mieć godną przeszłość. Trzeba umieć mówić językiem zrozumiałym dla współczesnych i dostosować się do reguł panujących w ograniczonym intelektualnie społeczeństwie. Nonszalancja medialna świadczy o braku rozsądku.

  21 czerwiec 2010

  Artur Łoboda

  http://zaprasza.net/a.php?article_id=31044

 18. Realista said

  re 2

  „Żydzi muszą pękać ze śmiechu patrząc jak PO i PiS, dwie największe partie walczą zaciekle o to kto będzie tutaj lepiej realizował interesy Izraela.”

  Swietnie ujete – Nic dodac nic ujac.

 19. zofia said

  @17
  Bardzo dobre podsumowanie i „usprawiedliwienie” naszych rodakow!
  Rzeczywiscie od 21 lat pytanie „JAK NIE PiS (AWS, Walesa,Kaczynski i ….) TO CO?” jest jedyna odpowiedzia Polakow, ktorzy moga i powinni zmiesc ze sceny politycznej okupacje wnukow stalinowskich („STALINIETA” jak kiedys nazwal ich S. MICHALKIEWICZ)
  Brawa dla p. Artura Łobody teraz mam odpowiedz:

  Polska – durniu – powinna być Twoim celem

  Dla usprawiedliwienia Polakow dodam, ze to Kosciol Katolicki jest winien takiej postawie!

  Nie slyszalam NIGDY GLOSU SPRZECIWU ks.,bp.,kardynala, czy 3 ZYJACYCH PRYMASOW na rozkradanie majatku narodowego, na zbrodnie eknomicznego zlikwidowania robotnikow, na zbrodnie celowego ubostwa Polakow. Ten katolicki lud do dzis slucha Waszego glosu a Wy popychacie go do WYBORU MNIEJSZEGO ZLA!
  Juz dzis trzeba glosic bojkot drugiej tury.

 20. zofia said

  Moze nie na temat ale chce przyciagnac uwage na wypowiedzi Jana Krzysztofa Bieleckiego:
  http://mercurius.myslpolska.pl/2010/06/polskie-spolki-dla-polakow/
  Ten zlodziej z typowa pycha wypowiada sie tak jak najwyzszy autorytet organizujac Rada Gospodarcza przy premierze, ktora opracowała Narodowy Program Nadzoru Właścicielskiego czyli posady dla tych, ktorym zabraklo miejsca przy korycie!

  Oto fr. wywiadu
  …To źle, że ponad 70 proc. sektora bankowego jest w rękach kapitału zagranicznego?

  – Pierwsze zasady prywatyzacji sektora bankowego przyjął w 1991 r. mój rząd. Jedną z wytycznych była etapowa prywatyzacja do 30 proc. sektora. A potem nastąpiła większa prywatyzacja wymuszona przez deficyt budżetowy…

  …Przyznaje więc pan rację tym, którzy głośno krzyczeli, że oddajemy nierozumnie banki w obce ręce? Liberałowie odsądzali ich od czci i wiary.

  – Nie, bo dotychczas skutki prywatyzacji banków są dla całej gospodarki pozytywne. Ale otoczenie gospodarcze wciąż się zmienia, zmieniają się reguły gry i trzeba to brać pod uwagę….

 21. wierny Polsce said

  Wiem jak wielki bol po tych „pseudowyborach” odczuwa kazdy POLAK,ktory jest FAKTYCZNIE POLAKIEM a nie SZMATA NA WIETRZE !

  Boo i mnie moze nie tyle plakac sie chce nad takim zaslepieniem jakie wykazalo polskie spolczenstwo,ktore poszlo do wyborow i zaglsowalo na tych co dzisiaj pekaja z PYCHY,co chce mi sie siarczyscie klac a nawet przywalic w pape POLSKIEGO SLEPCA POLITYCZNEGO !

  Tego dokonano przez 20 lat wszelkimi dostepnymi metodami od partii i religii przez faryzejstwo i klamstwo ,po sprawdzone na innych „poligonach wyborzczych” chwytysocjo-techniczne i psychologiczne .

  Ci co glosowali na podstawiona czolowke kandydatow podsunieta im w zlotkach i sreberkach wraz z wszelkimi haslami wyborczymi wykazali nie tyle DEBILIZM POLSKI ale ODMOZDZENIE CALKOWITE .

  Te iles tam procent (nie bawiac sie w statystyki i sondy od ktorych juz mdlosci sie dostaje) ODMOZDZONYCH sa autentycznymi BARANAMI i OWIECZKAMI CALY CZAS ZAGANIANYMI tam gdzie chca ich PASTUCHY !!!

  Ale wstrzymajmy swoje nerwy ,bo w nerwach nic nie zdzialasz poza zapluciem sie .
  Teraz trzeba natychmiast na spokojnie WYPRACOWAC AUTENTYCZNA STRATEGIE i TAKTYKE OBRONY NAS i TEGO CO JESZCZE POZOSTALO W POLSCE .
  Wczesniej jednak trzeba powstrzymac tych odmozdzonych aby wogole nie poszli na glosowanie w II-giej turze i to nie metoda swchowania dowodu „babci czy dziadkowi” ale w doslowne uderzenie im „w czambul” (od mlodych do starych w Polsce i za granica) – moze wtedy odzyskaja swiadomosc POLAKA.

  Ktos zapyta, co to da ?

  Ano da – OGOLNOPOLSKI PROTEST PRZECIW KLAMCOM i ZLODZIEJOM !

  Niech teraz ida do glosowania tylko PARTYJNIACY CWANIACY z PO i PIS , przy okazji zobaczymy ilu i gdzie ich jest,jaki to juz procent upartyjnienia (czytaj zdebilenia) ma Polska .

  Znajda sie zapewne tez i tacy co zechca ich wesprzec beda to INNE ODPADY i PADLINA PARTYJNA, a byc moze ci co jeszcze nie zarobili od madrych Polakow w jape !

  BO CZY JEST SENS GLOSOWAC 4 lipca i wybierac tylko inna twarz ,bo cale wnetrze jest to samo ,a w srodu plynie nie polska krew ???
  Niech maja tylko PARTYJNA FREKWENCJE ,bo czy to .uj czy inny zboj to i tak partyjny …/ „swoj”.

  Czy my mamy im w tych przepychankach pomagac ???

  NIE !

  A co potem zapytasz przyjacielu ?

  Potem to ich wreszcie musi SZLAG TRAFIC , ich i ich PARTIE !!!!!!!!
  W tym musimy MY POLACY tym ZLOBOM PARTYJNYM DOPMOC aby wreszcie diabel zabral je w otchlan piekielna !!!
  Juz nie ma na co czekac .

  OCIEC PRAC !

 22. aga said

  WŁADZA JEST W RĘKACH SZATANA!!!CZUJE ŻE TO ODGÓRNIE JUŻ WSZYSTKO JEST UKARTOWANE, A GŁOSY BYŁY ZAFAŁSZOWANE , DWIE BESTIE KOŃCA CZASÓW TO POLITYKA I WIEDZA, LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ, TU POTRZEBNA JEST INTERWENCJA BOSKA:
  KONIEC CZASÓW. Maria Valtorta- Apokalipasa
  „Dwie bestie:
  1) Pierwsza bestia końca czasów to władza ludzka
  2) Druga bestia, wg. Apokalipsy to wiedza ludzka, psuje ona bez wywołania buntu. Iluż błądzi a powodu wzniosłości umysłu, która każe im wzgardzić zabić duszę, przez oddalającą od Boga pychę!
  Jedyna wiedza jest potrzebna : znać Boga i służyć Mu. Rozpoznać go rzeczach, zobaczyć w wydarzeniach i umieć odróżnić go od Jego przeciwnika , ABY SIĘ NIE POTĘPIĆ.
  Wy jednak zajmujecie się powiększaniem wiedzy ludzkiej, z uszczerbkiem dla wiedzy nadludzkiej. Szukajcie prawdziwej mądrości, a posiądziecie wiedzę w taki sposób, w jaki powinna być posiadana.
  Prawdziwy mędrzec nie tylko posiada ludzką wiedzę, lecz potrafi ujarzmić to, co najtrudniejsze:
  – opanować swoje rządze cielesne.
  Czy nie sądzicie, że popełniacie grzechy przeciw Bogu, kiedy tarzacie się w rozpuście?. Ależ tak popełniacie go, gdyż profanujecie wasze ciało, w którym mieszka duch, po to, aby przyjąć Mnie.: DUCHA NAJWYŻSZEGO.
  Gdyby można było stworzyć nowe zwierze, otrzymane ze skrzyżowania, małpy z wężem i ze świniami, to byłoby ono mniej nieczyste, od pewnych ludzi, którzy z człowieka mają tylko wygląd, ale ich wnętrze bardziej jest oślizłe i odpychające, od najbrudniejszego zwierzęcia.
  ODRAŻAJĄCE CHOROBY BĘDĄ ZNAKIEM WASZEGO ZEPSUCIA.
  Przygotowując drogę dla królów ze wschodu, czyli dla pomocników Syna zła.
  3) Byłbym Bogiem, stwórcom, bardzo małym i ograniczonym, gdybym stworzył tylko ziemię, jako jedyny świat zamieszkały.
  Poruszeniem mojej woli wzbudziłem z nicości liczne światy i rzuciłem je jak promieniejący pył, na ogromnym sklepieniu nieba.
  ZIEMIA : jedna z pyłów .Najbardziej zepsutym.
  Czyż to ziemia jest ta wielka NIERZĄDZĄCA, KTÓRA CUDZOŁOŻYŁA ZE WSZYSTKIMI MOCARZAMI ZIEMI I PIEKŁA?
  BABILON- ZIEMIA
  SPRAWIEDLIWOŚĆ ZAWIERA SIĘ W ŚWIĘTOŚCI

  TRZEBA WIERZYĆ A NIEMĘDRKOWAŃ „

 23. aga said

  ad.22 ktos się podszywa pod m. nick .Panie gajowy ,prosze o interwencję

 24. Marucha said

  Osobę używającą pseudonimu „Aga” we wpisie 22 proszę, aby tego więcej nie robiła. Pseudonim ten jest bowiem używany od długiego czasu przez inną osobę. Wychodzę z założenia, iż nie było to umyślne podszywanie się pod inną osobę.

 25. aga2 said

  NIE ZAUWAŻYŁAM AGI 1 SORY JA BĘDĘ AGA 2
  http://www.apokalipsa.info.pl/index3.htm
  http://zenobiusz.wordpress.com/2010/06/10/intronizujmy-crystusa-w-rodzinachmalo-juz-czasu/

 26. Górecki said

  Ad 23

  Uf, ok, bo juz myslalem, ze to rzeczywiscie Aga pisal/pisala pod nr 22 a ja nie bylem w stanie doczytac do konca,

  …no i ja mialem to sobie za zle 😉

 27. cristero said

  Panie Marucha,
  Tylko dublowanie nicku pan zauważył w poście nr 20? A cytowanie dzieł z Indeksu Ksiąg Zakazanych już nie? Dla porządku przypomnę, że Jan XXIII umieścił herezje Valtorty na indeksie, a choć Paweł VI go zniósł, zaznaczył, że nadal obowiązuje katolików w sumieniu.

 28. Krzysztof M said

  Druga tura – Oddaję głos nieważny.

 29. zofia said

  Tez
  Druga tura – Oddaję głos nieważny.

 30. Isreal said

  ad. czuję to na skórze, własnej i rodziny!
  jak cholera!

  palacziszkow pajebałos

  (

 31. jestem said

  na forum niejakiego chazarskiego kolaboranta zenobisza umiescilem banalny wpisik:

  jestem powiedział/a
  Twój komentarz oczekuje na moderację.
  Czerwiec 21, 2010 @ 9:46 pm

  i sie bedzie kurczyc, bowiem:
  -PO mianowane jest do zniszczenia zasobow gospodarczych Polski i odebrania nam wszelkich dóbr,
  -PIS wyznaczony ma cel zlikwidowania państwowosci polskiej oraz zniszczenia wszelkiej opozycji propolskiej.

  PO wykonalo zadanie i jest wlasciwie nie potrzebne. PIS ma dokonczyc dziela Lecha. Dlatego namiestnikiem zostal mianowany Jaroslaw.

  A plebistyt to bajka dla baranow. Durnych baranow.

  A oto reakcja tzw. moderatora:

  jestem powiedział/a
  Czerwiec 21, 2010 @ 9:46 pm

  i sie Troll przeniósł do Chińskich małpek.
  Odpowiedz

 32. Zygi said

  Do: 25

  Najlepiej nazwij sie Zgaga i rob wpisy u Zenojebusia, ktorego reklamujesz, o koncu swiata, apokalipsie i Sodomie i Gomorze.
  A swoja droga, czym sie obecnie ten kraj rozni od S&G? Chyba tym ze jeszcze wiekszosc polactfa nie obrocila sie w slupy soli.

 33. Marucha said

  Re 27: Zgadza się, nie zauważyłem… Cieszę się, że mam uważnych czytelników i oni zauważyli.

 34. Rosomak said

  Gdybym jednym słowem miał scharakteryzować moje uczucie po niedzielnych wyborach, to przychodzi mi na myśl jedno słowo: PIOŁUN, a więc nieznośny smak i uczucie goryczy, które zapamiętałem z dzieciństwa, kiedy babcia aplikowała mi to zielsko na dolegliwości żołądkowe i torsje. Piołun, pomimo obrzydliwego smaku dość szybko i dobrze jednak pomagał wyjść z opresji zdrowotnych.
  Dzisiaj natomiast ta gorycz uczucia pomogła mi wyleczyć się ze wszelkich złudzeń, co do chronicznego matolstwa „polactfa”, którego syndrom dał o sobie znać 20 czerwca br., bo jak już ktoś powyżej zauważył:

  „Ostatnie wybory pokazały, że umysły Polaków w żaden sposób nie podlegają ewolucji i te same błędy powtarzają od 20 lat.”

  Od siebie dodałbym do tej cyfry następne „0”, ale nie ma już dłużej sensu cofać się wciąż w przeszłość, bo jak widać historia i tak ma w tym „kraju” (bo już chyba nie Polsce, skoro zabrakło w niej Polaków) zamiast pilnych uczniów większość niedouków czyli polactfa, które sądząc po wielu komentarzach na forach, wchodzi – i słusznie – do współczesnego języka.
  Smutne to, lecz niestety prawdziwe, że nie potrafimy wyciągać jako społeczeństwo, żadnych konstruktywnych wniosków dla siebie ani na dziś, ani na przyszłość.

  W tym wszystkim przypadek śp. dr-a Dariusza Ratajczaka aż nadto wymowny, ale ilu wcześniej spośród blisko 40 mln o nim w ogóle słyszało, ilu czytało jego teksty, a ilu jeszcze potrafiło je czytać ze zrozumieniem?

  Dobrze, że istnieje „Gajówka” gdzie można spotkać bratnie dusze…

 35. Elsa said

  I ja też oddam nieważny głos! Będą się teraz sami tłuc o koryto. Ale dalej ludzie mają klapki na oczach i modlą się do tych swoich tv-skrzynek i czekają na dalsze wskazówki. Widziałam, jak się ludzie kłócili o to ,ktory z kandydatów jest lepszy. Matołectwo! O mało do bójki nie doszło. A szkoda :)). Byłoby jeszcze zabawniej. Niech się barany pozabijają.

 36. Praworządny Obywatel NWO said

  Też namawiam do oddania nieważnego głosu. Innej rozsądnej opcji nie ma. Gdyby tak było 5% nieważnych głosów! Ech rozmarzyłem się, ale te 5% procent głosów jest potrzebnych żeby się dostać do parlamentu. Tylko tyle i aż tyle. Potrzeba partii parlamentarnej która zacznie mówić o NWO. Choćby kilku uczciwych posłów z haryzmą. Odważnych posłów. System się trzyma bardziej na przemilczaniu prawdy niż na kłamstwie. Wystarczy kilku posłów, którzy będą tę prawdę mówić. Zobaczcie,że przy histerii szczepionkowej nie znalazł się nawet jeden sprawiedliwy, który by nazwał sprawy po imieniu. Nawet jeden! Ale jestem mimo wszystko dobrej mysli. Prawda o chemtrials rozwali ten parszywy NWO. choćby nie wiem jak się te naukowe i dziennikarskie prostytutki starały nie wmówią ludziom,że siarka, bar, aluminium są dobre dla zdrowia. Jest jeszcze coś takiego jest biologiczny instynkt przetrwania. I on się u ludzi włączy. Nawet poza sferą ich umysłu.

 37. Marucha said

  Przykro mi to mówić, ale przy dzisiejszym stanie ducha narodu polskiego widzę zero szans na powstanie jakiejkolwiek znaczącej patriotycznej partii, organizacji, czy środka masowego przekazu.
  Pozostaje tylko nadzieja na boskie zmiłowanie.
  Ale obserwując polskie katolicznictwo to i tu nie mam przesadnych oczekiwań.

 38. Praworządny Obywatel NWO said

  @ Marucha
  Trzeba mimo wszystko mieć nadzieję i zaufanie w Bogu. Polskiego państwa już nie ma, ale na naszych oczach chwieje się UE, a USA już wręcz upadają. Na tych gruzach zbudujemy kiedyś niepodległość. Znając życie pomoc przyjdzie w najmniej spodziwanym momencie i z najmniej spodziewanej strony. Globalny świat trzeeszczy w posadach i to nam kiedyś da uprawgnione zwycięstwo. Sami się już wybić na niepodległosć nie damy rady,ale nie wolno załamywać rąk. Walczyć przede wszystkim o dobro swojej rodziny i najbliższej społeczności. Od uzdrowienia małych grup zacznie się naprawa państwa. Pomimo lbrzymiego kryzysu w KK w godzinei próby zdecydowana większość duchowiństwa stanie po stronie narodu. Odwagi Koledzy!

 39. robak said

  Ad.38
  Obawiam się, że te „trzaski w posadach globalnego świata” to tylko zaplanowana przykrywka i to, czego potrzebują do wprowadzenia NWO, zresztą już to kiedyś przepowiedzieli:

  „Jesteśmy u progu globalnej transformacji – oznajmiał Rockefeller – Potrzebujemy jedynie poważnego, światowego kryzysu, by narody zaakceptowały Nowy Porządek Świata”

  Otwartym pozostaje pytanie; czy mamy temu wszystkiemu co sie dzieje pokornie i biernie przygladać, czy tez nie?
  Wyniki niedzielnych wyborów nie pozostawiają raczej co do poczynionych w tej mierze przez „polactwo” żadnych złudzeń.
  Podobnie jak inni, uważam, że już tylko boska interwencja może odwrócić bieg tragicznych dla ludzkości wydarzeń.
  Mam na myśli prawdziwie „boską rękę” nie zaś tę, pod którą korzystając z wojskowych wynalazków i zaawansowanej techniki może się podszyć całkiem kto inny, i jego sługusy obracając w perzyną to, co jeszcze pozostało z tego świata, który „wybrańcy” wzięli sobie (prawem Kaduka) w posiadanie.
  Na co się niestety zanosi 😦

 40. Praworządny Obywatel NWO said

  @ Robak
  Zgadzam się,że globalny kryzys może być wyreżyserowany przez Masonów w celu utworzenia Rządu Światowego. Jest od metra wskazówek i wypowiedzi od architektów tego bajzlu. Ale kontrolowany „upadek świata” to cholernie skomplikowana operacja. Bardzo skomplikowana nawet jak na koszerne głowy. Myślę, że oni tam srają pod siebie ze strachu, bo operacja już uruchomiono i nie bardzo można to juz zatrzymać, a niebezpeiczeństwo,że wymknie się to spod ich kontroli jednak bardzo duże. A gdy się operacja nie powiedzie to jaka może być kara dla architektów tego upadku? Mówię Ci,że oni już srają pod siebie ze sstrachu.

 41. robak said

  Nawet jak się wymknie, to w razie czego trzymają już zapewne swe łapska na guzikach od wyrzutni i cholera wie jeszcze czego.
  Już dwa razy na większą skalę resetowali ( I i II W. Ś.)ten system nie mówiąc o pomniejszych wydarzeniach.
  Nawet jeśli zostaną przyparci do muru, będą chcieli podpalić cały świat – to jest pewne, bo tak już są zaprogramowani chyba przez samego Szatana.

 42. Praworządny Obywatel NWO said

  @ Robak
  Pełna zgoda co do głównego architekta tego programu. Taką nienawiść do ludzkości ynu mogą czerpać tylko z inspracji Lucka w rogi kopanego.

 43. heros2010 said

  I jak tu się z wami nie zgodzić.Widzę to dokładnie tak samo,ale sobie myślę ,że w panikę wpadają tylko pomniejsze marionetki a nie sama świta ,dla której kontrolowane wyburzenie idzie świetnie.
  Mają wszystko co im potrzeba,banki nasion,komórek macierzystych ,bunkry,technologie, nowego wroga,walkę z katastrofami ekologicznymi,w stylu w jakim Stalin walczył z głodem na Ukrainie.Chyba w planie jest nie dać się nam zbuntować,biorąc pod uwagę armadę w drodze do Iranu.Zaraz będziemy w wirze globalnej destrukcji.Kolejna konkluzja ,gdzie podziali się antywojenni aktywiści?Tak sobie myślę ,że Barak już od dawna ma kill switcha do wszystkiego.
  Myślę,że jak zwykle Polska powinna stać się 1 krajem ,który powie Nie!
  NIE dla Chemitrials,NIE dla NWO,NIE dla ich pachołków.NIE dla wojny z „terroryzmem”, NIE dla oszustów Gora,NIE dla geo inżynierii,NIE dla światowej lichwy MFW i GS &etc.
  Jakoś powiedzieliśmy NIE w sprawie świniaka.Obecnie przez Smoleńsk nie ma co liczyć na elyty zastraszone/ przekupione/niepolskie.Musimy znaleźć jakiś oddolny sposób.
  Nie ukrywam,że też liczę na interwencje Boską w celu wyrównania sił.
  Myślę,że pora się przenosić na pd.Polski ,obym się mylił.

  ps.Jak najbardziej sądze ,że pycha to najsłabsza strona NWO,polegnie na niej bez 2 zdań,pytanie kogo ze soba zabierze i jak się nie wybrać w tego tripa nie tylko mentalnie ,ale też we własnym ciele.I czy to jeszcze jest ważne.Może po prostu spieszmy się kochać ludzi..

Sorry, the comment form is closed at this time.