Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Lena o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Marcin o Wolne tematy (54 – …
  Niedźwiedź o Wolne tematy (54 – …
  lewarek.pl o Polska polityka podżegania
  Marucha o Wolne tematy (54 – …
  Kura domowa o Wolne tematy (54 – …
  Boydar o Otyłość coraz większym problem…
  revers o Czeski film w Wielkiej Brytani…
  yattakaj o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Greg o Wolne tematy (54 – …
  Greg o Wolne tematy (54 – …
  Marek Lipski o Profesjonalizm propagandy PiS
  AniaK o Wolne tematy (53 – …
  gd-ap o Wolne tematy (53 – …
  yattakaj o Wolne tematy (53 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 496 obserwujących.

Pogrzeb ś.p. Dariusza Ratajczaka

Posted by Marucha w dniu 2010-06-23 (Środa)

Nie mam najmniejszego pojęcia, w jaki sposób władzom udało się wyciszyć sprawę pogrzebu ś.p. Dariusza Ratajczaka. Jego śmierć wywołała duże poruszenie, nie tylko w Opolu. Informacja, że w pogrzebie wzięło udział zaledwie kilkadziesiąt osób, w tym głównie rodzina i najbliżsi jest dla mnie niezrozumiała.

Albo jest to kłamstwo, albo też zmuszono rodzinę do przemilczenia daty pogrzebu, który przeprowadzono w warunkach nieomal konspiracyjnych. Powinniśmy dotrzeć do znajomych z kręgów niezależnych i patriotycznych z Opola z prośbą o przeprowadzenie przez nich wyjaśnienia, dlaczego pogrzeb ś.p. Dariusza Ratajczaka nie stał się manifestacją protestu przeciwko zaszczuciu przez władze Uniwersytetu Opolskiego, Gazetę Wyborczą i t.zw. „niezawisłe sądownictwo” niewygodnego historyka. Ponadto pogrzeb ten mógł być manifestacją determinacji ludzi domagających się rzetelnego i uczciwego śledztwa wyjaśniającego wszystkie okoliczności zabójstwa Dariusza Ratajczaka, a także domagania się ujęcia sprawców tej zbrodni. Niezwykle istotny byłby także masowy udział w pogrzebie jako protest przeciwko kneblowaniu i niszczeniu historyków tylko dlatego, że ujawniają oni prawdy historyczne skazane przez rządców naszego kraju na niebyt z przyczyn politycznych. Najprawdopodobniej właśnie tego obawiały się władze Opola.

Pogrzeb ś.p. Dariusza Ratajczaka zorganizowano po cichu, bez powiadomienia opinii publicznej. Dokonano w ten sposób świadomego wyłączenia z udziału w pogrzebie wielu zainteresowanych osób, chcących towarzyszyć ś.p. Dariuszowi Ratajczakowi w jego ostatniej drodze.
http://www.tvopolska.pl/Artykul/Index/Spoleczenstwo,Dr_Dariusz_Ratajczak_pochowany_w_rodzinnym_grobie,1889.html
http://opole.gazeta.pl/opole/1,35086,8047234,Pogrzeb_dr_Dariusza_Ratajczaka.html

Sprawa jest o tyle istotna, że każdego z nas może spotkać podobny los.

Andrzej Szubert
http://fronda.pl/andrzej_szubert/blog

Komentarzy 27 to “Pogrzeb ś.p. Dariusza Ratajczaka”

 1. Fascjol said

  Te wzorce już przerabialiśmy.Prawi ludzie i po śmierci są groźni.Dlatego rządzący czuja trwogę i zamiatają pod dywan. Ile spraw PO już zamiotła i nic o nich nie wiemy,a sprawcom żyje się dostatnio?

 2. aga said

  Panie fascjoł a PiS to może lepszy?Do Pelo to się nikt nawet nie zwracal,bo waidomo było.
  Ale zaklamny,wycierający sobię obmierzle chazarskie gęby pseudopatriotyzmem Pisuar nawet palcem w bucie nie ruszył kiedy poprzez kontakty z RM próbowano ratować Dariusza Ratajczaka.
  A śmierć Filipa Adwenta,ktory zginął w podobnie podejrzanych okolicznościach pamiętasz?
  Na popgrzebie też nikogo z pisuaru nie było;był tylko Giertych z przyległościami. JarKacz ani szeryf Zer-Ziebro nie zrobili nic aby wyjaśnic tę śmierdzącą sprawę.A sprawca nie siedział nawet 24h za zabicie 6 osób!!!

 3. zofia said

  Gdyby sp. dr.Dariusz Ratajczak byl rusofobem mialby pogrzeb prawie jak zmarly tragicznie (co ja pisze, zamordowany pod Katyniem) prez. LKaczynski

 4. zofia said

  Mysle ze amr. sa juz pewni zwyciestwa JK

  http://snardfarker.ning.com/video/us-and-polish-troops-in

  za Pwalczaca

 5. Wybory , M.S. w pilce noznej , a Wy jeszcze o pogrzebach . Gdyby to bylo cos waznego , to przeciez w G….e Wyb. by stojalo . A nasi przewodnicy duchowi , jak w latach siedemdziesiatych i osimdziesiatych , haslo — zniszczyc stocznie , kopalnie , huty , przemysl lekki , ciezki , rolnictwo , to zarzniemy komune . Nawet konfesjonaly pod zakladami ustawial kosciol . Teraz , jest to co chcieli ci co tego chcieli . Dziesiaty kwietnia — sensacja , parada ,pokaz mozliwosci i nasza rzeczywistosc . Czasem sie zastanawiam , czy Pan Bog ukarze sprawcow tych wszelkich niegodziwoswci ? Ukarze , napewno . Ale HISTORIA mi podpowiada ze najpierw kare i pokute otrzyma NAROD , za glupote , wady , przywary ktorych wypominanie osobistymi klopotami skutkowac moze .

 6. łapki said

  czy ktoś mógł zabronić rodzinie ogłoszenia np. w prasie ? Decyzja przecież o takich sprawach należy do rodziny jak by zapłacili to przecież nawet tzw. GW musiało by wydrukować- to normalna usługa gazeciarska .

 7. Rafał said

  jA DO GAJOWEGO MARUCHY-TO JAK TO JEST Z mICHALKIEWICZEM-NALEZY DO TEJ MASONERII-CZYLI WINDSOUR GROUP,O CZYM NAPISAL OPORNIK W JEDNYM ZE SWOICH KOMENTARZY NA TEMAT MORAWIECKIEGO?,JESLI MACIE DOWODY NA JEGO PRZYNALEZNOSC TO POPROSZE.I OD KIEDY UPR TO NEOBOLSZEWICY?
  POZDRAWIAM

 8. opornik said

  Centrum tej zarazy to Fabian Institut, jedna z

  najważnieszych „kuźni” myśli NOS

  ( Novus Ordo Seculorum – Nowy porządek Bezbożnictwa!!!)

  Jej „głową” jest Królowa angielska, jako kukła, a reżyserami to :

  od Dalai Lamy… aż po Palikota, ta sama nacja i ten sam

  D U C H !!!

  Lucyfer

 9. z sieci said

  ….i w tym momencie muszę Wam zwrócić uwagę na jeden fakt, konsekwentnie pomijany przez media i rząd:

  SAMOBÓJCZEJ, POPRZEZ POWIESZENIE WE WŁASNYM DOMU, ŚMIERCI DYREKTORA GENERALNEGO KANCELARII PREMIERA – PANA GRZEGORZA MICHNIEWICZA! (śmierć nastąpiła 23.12.2009 roku).

  Zanim zadam fundamentalne pytania, będące jednocześnie moim apelem, chcę Wam przybliżyć postać Pana Grzegorza Michniewicza, bowiem jest to konieczne do zrozumienia jakim był od lat PAŃSTWOWCEM i to jedną z najważniejszych osób w RP po roku 1989!

  /Pan Grzegorz Michniewicz był absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył Podyplomowe Studia Integracji Europejskiej i Bezpieczeństwa Międzynarodowego w Wojskowej Akademii Technicznej. Posiadał doświadczenie w pracy w administracji: w latach 1989 – 1998 pracował w Kancelarii Senatu, od 1998 roku w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, najpierw jako Dyrektor Biura Dyrektora Generalnego, a w latach 1999 – 2007 Dyrektor Biura Ochrony, Pełnomocnik do Spraw Ochrony
  Informacji Niejawnych, Administrator Danych – zajmował się m.in. ochroną informacji niejawnych oraz ochroną danych osobowych. W latach 2000 – 2001 był Pełnomocnikiem do Spraw Ochrony Informacji Niejawnych w Rządowym Centrum Legislacji. Był urzędnikiem służby cywilnej. Uczestniczył w krajowych i zagranicznych szkoleniach oraz konferencjach z zakresu ochrony informacji i bezpieczeństwa międzynarodowego. Był autorem licznych publikacji z tego zakresu. Był współpracownikiem kilku wyższych uczelni, gdzie prowadził zajęcia z zakresu ochrony informacji. Posiadał najwyższe poświadczenia bezpieczeństwa – krajowe, NATO i UE. W 1998 roku złożył z wynikiem pozytywnym egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych w spółkach Skarbu Państwa. Od 4 stycznia 2008 roku był Dyrektorem Generalnym w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów a od 06.06.2008 członkiem Rady Nadzorczej strategicznej spółki Skarbu Państwa – PKN ORLEN/

  (Na podstawie:http://www.bankier.pl/wiadomosc/PKNORLEN-Powo…)

  To na ręce Pana Grzegorza Michniewicza swoje deklaracje lojalnościowe (w tym oświadczenia majątkowe) składali wszyscy kandydaci na Ministrów oraz Premierów. To On miał dostęp do najtajniejszych informacji Rzeczpospolitej Polskiej, a jako jeden z nielicznych do akt tajnych NATO i UE!

  W związku z tym mam kilka pytań i wątpliwości, które mogą być traktowane jako apel do… (nie wiem sam):

  Dlaczego TAKI CZŁOWIEK popełnił samobójstwo?

  Czego musiał się dowiedzieć, że NIE MÓGŁ Z TYM ŻYĆ?

  Albo co MUSIAŁBY POWIEDZIEĆ, gdyby żył?

  I czy był może przewidywany jako świadek mający zeznawać przed Komisją Hazardową?

  Jakie w końcu okoliczności skłoniły go do desperackiego czynu i czy To był tylko jego czyn?

  Wszędzie na świecie
  śmierć takiej osoby wywołałaby burzę medialną a sprawa nie schodziłaby tygodniami z czołówek wszystkich mediów. W Polsce jest nimb milczenia, temat jest tabu a media zajmują się śmiercią jakiegoś gangstera i sprawą w sumie przeszłą (aczkolwiek ważną) śmierci generała Papały.

  DLACZEGO?

  Pozostawiam Was z przemyśleniami

  P.S.
  Mam nadzieję, że posłowie Z. Wasserman i B. Kempa w jakiś sposób, poprzez odpowiednie pytania, rozwieją moje wątpliwości i udowodnią, ze się mylę! OBY!

  Jeżeli jednak ja mam rację lub prawda ma jeszcze straszniejsze oblicze… to niech sczezną Ci artyści z PO… a na kartach
  historii będą jednym wielkim WSTYDEM…

  Pozdrawiam

  Część II artykułu (stanowi w oryginale nierozerwalna całość). Pominąłem, ze względu na obszerność teksu, ale zmieniłem zdanie i dołączam – godz. 16.55:

  * Postscript/Przypis

  Z dotychczasowych dyskusji i rozmów z czytelnikami wyniknęła konieczność (tak ja to widzę) uzupełnienia artykułu rozszerzonym przypisem/Postscriptem:

  Moje wątpliwości w tej sprawie pojawiły się już w dniu śmieci Pana G. Michniewicza. Dość długo wahałem się w ich upublicznianiu a moje wątpliwości dotyczące opublikowania niniejszego artykułu miały dwojaki charakter:

  1. Samobójstwo (lub nie), ale śmierć każdego człowieka jest dla rodziny i najbliższych traumatycznym przeżyciem. A śmierć tragiczna zwielokrotnia te uczucia. Czy miałem prawo, ze względu na rodzinę i najbliższych, roztrząsać publicznie śmierć drogiego ich człowieka?

  2. Osobiście nie znałem Pana G. Michniewicza (chyba) więc jako osoba postronna nie posiadam żadnej wiedzy na temat ewentualnego jakiegoś zdarzenia losowego (np. śmierć kogoś dla niego ważnego) mogącego doprowadzić go do samobójstwa. Nie posiadam też ewentualnie żadnej wiedzy na temat jego stanu psychicznego przed śmiercią (np. depresja). Czy miałem prawo pisać o moich wątpliwościach nie znając ewentualnie osobistego charakteru przyczyn samobójstwa?

  Ze względu jednak na pewne moje przemyślenia i fakty (przedstawię zaraz poniżej) a szczególnie po ponownym przeczytaniu sentencji Edmunda Burke: „Aby zło zatriumfowało, wystarczy, by dobry człowiek niczego nie robił” – zdecydowałem się jednak na przedstawienie publiczne moich przemyśleń.

  Co jeszcze:

  1) Właśnie aspekt braku listu pożegnalnego. Każdy psychiatra wie, że taki list (lub inna forma pożegnania) jest niemalże nieodłącznym elementem każdego samobójstwa. A tym bardziej jeżeli jest to osoba nietuzinkowa. I nawet nie chodzi w tym wypadku o sprawy kraju (chociaż Pan G. Michniewicz był Państwowcem „z krwi i kości”), ale o najbliższych i ich życie po jego śmierci (nie wspomnę np. o uporządkowaniu spraw związanych z testamentem). Wobec tego brak listu świadczyć może: albo o tym, że człowiek ten nie zamierzał popełnić samobójstwa, albo, że taki list istnieje… ale z jakichś powodów fakt ten jest ukrywany. Jest to sytuacja zastanawiająca i wymagająca rozważań,

  2) Pan G. Michniewicz był osobą publiczną (choć „tajną” państwowo). Zajmował stanowisko strategiczne w RP, posiadał wiedzę chyba największą w zakresie wszelakich tajemnic RP i nie tylko (NATO, UE). Pod względem tej wiedzy i kategorii jakości
  tzw.: „certyfikatów bezpieczeństwa” był nawet osobą wyżej postawioną od Premiera RP. Więc śmierć takiej osoby (niezależnie czy samobójcza, naturalna, czy z udziałem osób trzecich) winna być „wydarzeniem państwowym” chociażby poprzez fakt publicznego złożenia kondolencji przez Rząd czy Prezydenta. Nie mówiąc już o mediach, które winny dociekać przyczyn śmierci człowieka mającego akie znaczenie w Polsce. A u nic… cisza. Krótka informacja… i tematu na trzeci dzień już nigdzie w mediach nie uświadczysz. Nie usłyszysz tez nic na temat tej śmierci z ust polityków rządu! Właśnie owa „publiczność” i ważność pana G. Michniewicza (nie był osobą tylko prywatną) oraz zadziwiający nimb milczenia wokół tej sprawy… to kolejne czynniki, które skłoniły mnie do napisania owej noty,

  3. We wszystkich informacjach o śmierci Pana G. Michniewicza (na drugi dzień a więc dziennikarze otrzymali taka wiadomość w dniu śmierci) a’priori została już (w sposób natychmiastowy, bez śledztwa) nakreślona jej przyczyna: samobójstwo przez powieszenie we własnym domu. Oczywiście niby śledztwo trwa, ale tak jednoznaczne wskazanie przyczyny jako samobójstwa jest co najmniej niewiarygodne i nawet kuriozalne, więc mam prawo mieć wątpliwości,

  4. Obserwowałem histerię medialną i reakcję władz na temat domniemanego samobójstwa (ok. śmierci) świadka koronnego w sprawie Papały, gangstera Iwana. Wszyscy roztrząsali publicznie i z wielkim impetem medialnym ową śmierć… a w przypadku G. Michniewicza… cisza, tabu i milczenie… choć z punktu widzenia Państwa Polskiego jest to śmierć (że się wyrażę) wielokrotnie istotniejsza i Wielkiej Państwowej Wagi. Ta niewspółmierność reakcji w połączeniu z jakby „rozkazem” dla mediów, aby siedziały cicho musiały we mnie (ale chyba nie tylko) wzbudzić wątpliwości,

  5. Sprawy osobiste lub zdrowie psychiczne. Nie można wkluczyć takich przyczyn ewentualnego samobójstwa. Ale Pan G. Michniewicz był człowiekiem statecznym o uznanej pozycji krajowej i międzynarodowej. Uzyskując najwyższe certyfikaty bezpieczeństwa: krajowe a tym bardziej NATO czy UE musiał być „prześwietlony” całkowicie, w tym oczywiście w zakresie „władz umysłowych” (nawet na członków zarządów spółek skarbu państwa trzeba podać informacje o ewentualnym leczeniu psychiatrycznym a co dopiero w przypadku dostępu do newralgicznych danych tajnych NATO!). Depresja (z czym się z Tobą zgodzę) z wiekiem staje się raczej choroba wymierającą a już w przypadku mężczyzn w późnym wieku zdarza się nad wyraz rzadko i nie przebiega jednego dnia! Ją widać i widziałoby to otocznie a Pan G. Michniewicz była aktywny zawodowo do samego końca! Zresztą ten aspekt wykluczam, bowiem gdyby była jakakolwiek sytuacja zdarzenia losowego lub depresji to najprawdopodobniej byłaby delikatnie zasugerowana i przekazana mediom. Widocznie kuriozalność takiej przyczyny samobójstwa była oczywista i dla osób zajmujących się tą sprawą,

  6. Inne czynniki skłaniające mnie do napisania noty to: strach D. Tuska i PO dotyczący Komisji Hazardowej; sposób przesłuchiwania Wassermana i Kempy oraz działania PO zmierzające do „autodestrukcji” Komisji; nagłe w ostatnim okresie zatrudnianie na oficjalne etaty byłych oficerów prl-owskich służb specjalnych (lub ich podwładnych)… tak jakby był to czegoś warunek, albo wynikał z jakiejś wdzięczności D. Tuska; zbieżność dat śmierci G. Michniewicza z otrzymaniem grepsu przez Iwana i próbą samobójczą poprzez zażycie środków nasennych – tak jakby miał też zginąć 23.12.2009 (czyżby jego śmierć miała przekryć śmierć G. Michniewicza… TO AKURAT bardzo daleko posunięte i nieprawdopodobne!!!… ale); rozkład Państwa oferowany nam przez D. Tuska i jego PO….
  http://krzysztofjaw.pardon.pl/dyskusja/2263826/dramatyczne_ale_i_oczywi

 10. opornik said

  Proście św.Maxymiliana o ratunek, wy,

  którzy czyniliście „dobro sobie”, on was ostrzegał, że

  giną wasi i nikt ich nie wspomina…

  bo ma już oddech szatana na plecach ! – każdy kto

  ujrzał prawdę jest nam radością,

  ALE czujności nie zmniejszymy, wprost przeciwnie…

 11. Krzysztof said

  Na pogrzebie dra Ratajczaka musiała być delegacja strażników rewolucji bolszewickiej w Polsce pod szyldem Wymiotnej. W dniu pogrzebu znalazłem w sieci wpis użytkownika, który był na tych skromnych i tajemniczych uroczystościach. Szukając innych źródeł informacji w tym temacie natrafiłem na dosłownie kilka linków, z tego wspomnianej Wymiotnej zdaje się 3.

 12. Rafał said

  OPORNIK-moze przez ciebie przemawia pan swiatła-ja rządam faktów,popartych rzetelnymi dowodami,i zapraszam do powaznej dyskusji na temat Michalkiewicza,UPR A teraz WIP.oraz wiecej informacji o tym instutucie,jakies linki,ksiazki-z gory dziekuje!

 13. Realista said

  Rafal,

  obudziles sie za pozno.Rozne dowody sa pokazywane bardzo czesto przez przeoczenie. Michalkiewicz byl pokazany na website Grupy Windsor ale jak ludzie zaczeli o tym pisac to go schowali.

 14. Andrzej 101 said

  Sprawa pogrzebu ś.p. Dariusza Ratajczaka ma kilka aspektów:
  – przemilczano nie tylko sam pogrzeb. Przemilcza się absurdalne aspekty nagonki na niego, a także okoliczności jego śmierci jednoznacznie wskazujące na zabójstwo.
  Wyciszenie jego pogrzebu miało na celu zepchnięcie w niepamięć właśnie tych aspektów.

  – Żydowskiej propagandzie można szczuć na Polaków i kłamać. W USA co niektórzy żydowscy historycy piszą, że to Polacy, a nie Niemcy wymordowali Żydów. Nawet w pracach doktorskich znajdują się takie np. brednie – I Rubin w roku 1988 w pracy doktorskiej pisze: „getta i obozy niemieckie były jedyną enklawą, która dawała Żydom schronienie przed Polakami”.
  – Dlaczego polskie prawodawstwo zamiast chronić interesy polskie, chroni interesy żydowskie?
  – Dlaczego Żydom można łżeć i kłamać i na to nie ma paragrafu? Natomiast, jeśli Polak w Polsce postawi uzasadnione pytania i okaże uzasadnione wątpliwości co do żydowskiej wersji holokaustu, to jest niszczony i szczuty.
  – Dlaczego sądownictwo w ogóle zajmuje się sprawami oceny historii? A jeśli już, to dlaczego wybiórczo chroni tylko żydostwo? Można zaprzeczać pomocy okazywanej przez Polaków Żydom, można zaprzeczać nawet istnieniu Jezusa, ale nie można zaprzeczać żydowskiej wersji holokaustu! Obłęd i paranoja!

  Ciekawi mnie też, jak sprawnie „nasza” prokuratura wyjaśni okoliczności zabójstwa i złapie sprawców? Przypuszczam, że oficjalny komunikat powie o „śmierci z przyczyn naturalnych”. A nasi „patrioci” szczują tymczasem nadal na rosyjską prokuraturę za mataczenie i nieudolność w sprawie Smoleńska. A o WTC i największym matactwie XXI wieku już zapomnieli. Nawet były propozycje, aby „specjalistom” od WTC powierzyć śledztwo w sprawie Smoleńska.

  Wszystko to skłania do wysnucia uprawomocnionego stwierdzenia: „nasi” politycy, „nasze” media i sądownictwo są nie nasze, a żydowskie. Bronią i chronią tylko interesów żydostwa, nawet kosztem polskiej racji stanu!

 15. lopek said

  Polska jest pod okupacją, tak naprawdę – garstki unych i stad takie a nie inne działania wokół śmierci Ratajczaka czy wspomnianego wyżej dyrektora kancelarii URM.

 16. Realista said

  Dlaczego sie wszyscy dziwia ze pogrzeb pana Ratajczaka zostal wyciszony? Przeciez tak sie dzieje w „wolnej i suwerennej Polsce”. Naglasniane sa tylko pogrzeby zasluzonego zydostwa.

  A czy ktos pamieta Janusza Szpotanskiego? Genialnego poete oraz bohatera polskiej mlodziezy z lat 60 i 70. Patriote, ktory walczyl z zydo-komuna. Na jego pogrzeb w 2001 roku przyszlo 8 osob. Zona jego chyba nie przyszla.

  Cala jego tworczosc oraz nazwisko poszly juz w zapomnienie, nawet na tym forum.

  „Za filozofa idąc radą,
  nareszcie sobie to uświadom,
  że Wolność właśnie tkwi w przymusie
  i z entuzjazmem, poddaj mu się”.”

 17. Inspektor Lesny said

  „2001 roku przyszlo 8 osob. Zona jego chyba nie przyszla”

  Z tego , co czytalem w sieci, w tym wlasne wypowiedzi dr Ratajczaka, odnosze wrazenie ze tego nieszczesnego czlowieka wykonczono przy wybitnej pomocy jego bylej zony. (komornik! nikt inny, tylko ta pani go tam poslala!)

 18. aga said

  Rafał przeczytaj sobie książkę H.Pajaka :Kościól do katakumb,Polska do kasacji”,oraz „On i oni”.

 19. aga said

  ad.Rafał
  http://www.polonica.net/Ktokreci.htm

 20. Rafał said

  przeczytalem do tej pory 10 ksiazek Pajaka.
  prawie wszystkie Łysiaka,ale to nie zmienia faktu ze ksiazki Michalkiewicza mozna wlozyc miedzy bajki-polecam wam jego studia nad Żydofilia,Dobry zly liberalizm,protektor traditorum-oraz jego felietony.
  Pajakowi zarzucaja moczarowosc,Łysiakowi tepy bonapartyzm,a ja uwazam ze Michalkiewicz to neoendek o liberalno-konserwatywnych pogladach,ktore mi odpowiadaja.
  a u Gajowego Maruchy wiekszosc to socjalisci i lewacy.zaslaniajacy sie jak opornik pieknoduchem.
  pozdrawiam

 21. aga said

  wygoogluj sobie Klub Windsor,antysocjalisto Rafale i nie obrażaj endekow a przeczytaj sobie Ekonomię miłosierdzia Rybarskiego

 22. Marek said

  Znalezione w necie ciekawe zstawienie
  marek pisze:
  czerwiec 24, 2010 o godz. 12:43 po południu

  1. bp Mieczysław Cieślar † 18.04.2010 r.
  – Duchowny zginął w godzinach nocnych w wypadku samochodowym.
  Miał byc nastepca ks.Adama Pilcha – ktory zginal w Smolensku.
  Bp Cieslar był przewodniczącym Kolegium Komisji Historycznej w sprawie inwigilacji luteran przez SB
  (sprawa Zwierzchnika Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego bp Janusza Jaguckiego)
  link na ten temat|kosciol.pl
  2. prof. Marek Dulinicz † 06.06.2010 r.
  szef grupy archeologów, która miała wyjechać do Smolenska, po odkryciu w lesie szczątków ofiar – nie zyje…zginął w wypadku samochodowym.
  Z ostatnich informacji wynika, że ich przyjazd może dojść do skutku najwcześniej jesienią.
  link na ten temat|worpress.com
  link na ten temat|radiozet.pl
  3. Krzysztof Knyż † 02.06.2010 r.
  – ‘Operator Faktów nie żyje’, taka informacja pojawiłą się w serwisie tvn, bez szczegółów.
  Pracował z W. Baterem (tym, który pierwszego dnia podał poprawną godzinę katastrofy, co media odkryły po 10 dniach)
  link na ten temat|tvnfakty.pl
  nagranie Batera|youtube.com
  4. Wojciech Sumliński (przeżył) 08.06.2010 r.
  – Dziennikarz śledczy Wojciech Sumliński uderzył w Białej Podlaskiej samochodem w mur cmentarny. W oponie znaleziono poziomo wbity gwóźdź, który ją przedziurawił. Dziennikarz chce złożyć do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.
  Uratował go fakt, że planując wyjechać do Warszawy, chcąc coś załatwić jechał jeszcze po mieście. Dzięki temu prędkość w momencie pęknięcia opony wynosiła 60 km/h
  link na ten temat

  ps. Pod koniec ubiegłego roku też zdarzyła się dziwna historia. Grzegorz Michniewicz, dyrektor generalny Kancelarii Premiera Tuska zmarł nagle 23.12.2009 r. – powiesił się na kablu od odkurzacza.
  Nie zostawił listu pożegnalnego. W wieczór poprzedzający tragedię Grzegorz Michniewicz przeprowadził trzy rozmowy telefoniczne w dziwnym, nietypowym nastroju (z żoną, pewnym urzędnikiem i ze swoim przyjacielem) oraz wysłał serię SMS-ów.
  Przyjaciel z którym Michniewicz rozmawiał przed śmiercią przez Skype wyznał, że Grzegorz był w fatalnym stanie psychicznym, tak jakby był czymś przerażony, wręcz szlochał.
  Michniewicz miał dostęp do wszystkich, nawet najbardziej tajnych dokumentów premiera Tuska. Przez jego ręce przechodziła cała korespondencja do premiera – w tym prywatna.
  link na ten temat

 23. Inkwizytor said

  Re: 17

  Niech Michalkiewicz swoim liberalnym -konserwatyzmem nam Polakom głowy nie zawraca. Mamy dosyć żydowskich bajek.

 24. Inkwizytor said

  Re: 19

  Nie biskup Cieślar tylko „biskup” i nie ksiądz Pilch tylko „ksiądz”. Protestanci nie maja ważnych święceń. Reszta bardzo zastanawiająca.

 25. opornik said

  Specjalnie dla Rafała, którego wiedza o zyciu opiera sie na kwalifikacji przeciwnieka waląc mu etykietką w oczy…

  Umie Pan zdefiniować np.Socjalistę i oddzielić go od Komunisty, stawiając jednoznaczna barierę oddzielającą od tych obu niby samodzielnych i zintegrowanych istnień – LIBERAŁA ?!

  Jeżeli Pan tego dokona wejdzie Pan do Historii i wielbić Pana będą!

  ALe zanim się to stanie polecam poniższe dwa teksty, których nie znajdzie \pan nigdzie, tylko u mnie ekstra i ekskluzywnie,

  panie liberalny – coś tam…

  Oto konieczna Lektura:

  Diabelskie Plany
  Co jest celem tych tajemniczych Elitarnych Grup , spadkobierców idei Illuminatów? Członkowie tych Elit nazywają siebie Olimpijczykami (oni naprawdą wierzą, że są bezpośrednimi spadkobiercami greckich Bogów z Olimpu, którzy na równi z ich Bogiem Lucyferem ponad naszego prawdziwego Boga Jezusa Chrystusa się postawili) i wierzą całkowicie w to, że są powołani do tego by…
  następujące „prawa boże” wprowadzić :
  (1) … Jeden Rząd światowy z jednym zjednoczonym Kościołem i jednym zjednoczonym systemem monetarnym . Mało kto wie , że już w latach 20-tych naszego wieku zaczęto tworzyć podstawy dla „jednego kościoła”, ponieważ uznano fakt, że Ludzkość ma wewnę- trzną nieodpartą potrzebę, koniczność wręcz, wyrażania swej „religijnej Wiary”, logicznym więc jest , że nie wolno pozostawić tak ważnej części ludzkiego Bytu „ślepemu losowi”, więc skonstruowano do tych potrzeb dopasowany „jeden kościół”, który
  te śmieszne ludzkie potrzeby zgodnie z naszymi życzeniami – skanalizuje.
  (2) …Całkowite zniszczenie narodowej Świadomości i Dumy, bo jest to nieodzowne i ma pierwszorzędne znaczenie, jeżeli koncepcja „JedenRządŚwiatowy” ma wogóle funkcjonować.
  (3) …Całkowite zniszczenie Religii, szczególnie Chrześcijańskiej, z jednym wyjątkiem w.w naszej „własnej”, której tworzenie bezwzględnie kontynuować będziemy aż do osiągnięcia celu.
  (4) …Wszelkie działania , aby zdobyć środki i opracować Metody, które umożliwią absolutną kontrolę świadomości, tak jak to Brzeziński opisał w swej książce „Technotronika”, wobec czego słynny Feliksa Dzierżyńskiego”Czerwony Terror” jak dziecięca zabawa wyglądać będzie.
  (5) …Konsumpcję narkotyków, tuszować jej skutki aby doprowadzić ostatecznie do legalizacji ich dostępu, równocześnie uczynić z pornografii nową formę „Sztuki”, co ma doprowadzić do jej uznania za zupełną normalność, co stanowić będzie konieczne uzupełnienie deprawacji narkotykami zobojętniałego sumienia.
  (6) …Wyludnienie miast, odpowiednio do znanego nam już i dobrze przetestowanego przez Pol-Pota w Kambodży scenariusza. Godnym podkreślenia jest, że plany tej zbrodni na Narodzie Kambodżańskim, opracowano w USA przez jedną z Fundacji Klubu Rzymskiego pod nadzorem pana Thomasa Endersa, wysokiego urzędnika ministerstwa spraw zagranicznych USA. Dodać jeszcze należy, że teraz (1993r) 10-ęć lat po usunięciu Pol-Pota, KlubRzymski ponownie stwarza podstawy by do władzy w Kambodży doprowadzić rzeźników Pol-Pota, i kontynuować to nasze dzieło!
  (7) …Niemożliwość wszelkich badań naukowych, za wyjątkiem wspieranych przez Komitet 300. Szczególnie eksperymenty związane z Fusionsexperimente, są godne potępienia co już czynią nasi ”szakale” w prasie i TV ośmieszając i jako naiwne bajki przedstawiając. Technologia ta jest przez nas (Komitet 300) znienawidzona i bezwzględnie zwalczana,ponieważ czyni naszą, dopiero co opracowaną Koncepcję „wyczerpywania” się kopalnianych źródeł energii bezużyteczną i skazaną na wylądowanie w śmietniku. Właściwie użyty Fusion- brenner może nawet doprowadzić do tego, że z najnormalniejszych znanych już substancji stworzy nieograniczoną ilość nowych źródeł energii, a to doprowadzić może do takich przemian życia współczesnego człowieka, o których dobrodziejstwie dzisiejsza opinia publiczna nawet najmniejszego wyobrażenia mieć nie może, a co dla nas jest nie do przyjęcia,(!)bo ogranicza lub wręcz uniemożliwia naszą niepodzielną władzę!!
  (8) … Doktrynę „ograniczonych wojen” i je inscenizować na terenach krajów rozwijających się, przy pomocy tak prowadzonych wojen i towarzyszących im „zjawisk” takich jak Głód i wszelkie możliwe choroby, spowodujemy w skali globalnej do roku 2050-go śmierć co najmniej 3-Miliardów Ludzi, przez Komitet „bezużytecznnymi żarłokami” zwanych. Komitet 300 powierzył Cyrusowi Vansowi zadanie opracowania Planu (Mordu na Ludzkości), który pomimo swego ogromu i potworności, bezproblemowo w życie tak wprowadzić, aby jego planowość uszła wszelkiej ludzkiej podejrzliwości!!!Projekt ten zapisano pod nazwą”Sprawozdanie Globalne 2000” i uzyskano zatwierdzenie przez prezydenta Cartera i jego min.spraw zagranicznych Edwina Muskie. W.g tego dokumentu Ludność np.USA do roku 2050 o 100 mln. zredukowana być musi !!!
  (9) …Masowe bezrobocie, osiągniemy kompletne złamanie charakterów narodowych i demoralizację robotników. Po utracie pracy nasz Plan przewiduje, że ci zdemoralizowani i zastraszeni widmem nędzy robotnicy będą szukali masowo ucieczki w alkocholu i narkotykach. Młodzież natomiast będzie poprzez muzykę Rockową do narkotyków zachęcana a poprzez publikatory i różnego rodzaju „KULTY” łatwo do buntów przeciw zastanemu porządkowi będzie prowadzona, zwarzywszy na jej wykrztałcenie zbliżone do analfabetyzmu. Droga ta nieuchronnie prowadzi do pogrzebania jedności rodziny i jej ostatecznego zniszczenia. Cele te mając na uwadze Komitet zlecił opracowanie odpowiednich Planów Instytutowi-Tavistock, a ten scedował to SRI (Instytut Badawczy Stanforda ), co pod przewodnictwem prof.Williama Harmona ma być dokonane. Praca ta zostanie podana do wiadomości jako Sprzysiężenie Wodnika. (New Age)
  (10) … Absolutną niechęć Ludności przed „wzięciem Losu w swoje ręce” poprzez stwarzanie i menedżerowanie jednego „kryzysu” po drugim. Doprowadzi to Narody do kompletnej dozorientacji i demoralizacji, czego nieuchronną konsekwencją będzie zupełna zapaść i apatia w poczuciu bezsilności i beznadziejności swego położenia. W międzyczasie już przygotowujemy odpowiednią Org.rządową, której celem będzie pokonywanie tak „zorganizowanych” przez nas kryzysów, w przypadku USA jest to FEMA (Federal Emergency Management Agency).Istnienie tej instytucji autor odkrył po raz pierwszy w 1980 roku.
  (11) … I organizować rozprzestrzenianie się wszelkiej maści kultów religijnych jak np. : bractwa muzułmańskie, islamskie grupy fundamentalistów, sikhów itp., oraz przeprowadzać wszelkie eksperymenty mające na celu kontrolę świadomości ludzkiej na wzór Jima Jonesa >>Son of Sam<>Robotoidach<>współczesność znajduje się w czasie rewolucji informacyjnej, która opiera się na skoncentrowanej przyjemności i spektaklach masowych(sterowanych kwotą oglądalności np.transmisji sportowych), które będąc swoistym „opium” dla ludu pozbawianego kontynuacyjnie jakiegokolwiek życiowego celu, stając się niepostrzeżenie bezwolną, bezkrztałtną ludzką masą! <>„w międzyczasie przybiera na sile potrzeba, przejęcia pełnej kontroli nad każdym indywiduum tak socjalną jak też polityczną. już
  niedługo możliwym będzie pełne monitorowanie każdego indywiduum z osobna, aż do najintymniejszego szczegółu, o zdrowiu,
  o przyzwyczajeniach, o słabościach, z wykroczeniami przeciw władzy włącznie. Urzędy będą miały natychmiastowy dostęp do tych danych, z możliwością ich oceny i stosownej reakcji. Oczywistym się staje, że Władzę nad światem posiądzie ta siła, która zapewni sobie pełny i nikontrolowany dostęp do tych „banków informacji”. Dzisiejsze Urzędy i Instytucje będą systematycznie zastępowane przez Instytuty Menadżerskie Przewidujące Kryzysy, których zadaniem będzie przewidywanie form, czasu i intensywności kolejnych nadchodzących kryzysów a następnie rozwinięcie i wypracowanie odpowiednich Planów w celu ich kontrolowanego wygaszania(dziś już istniejącą taką strukturą jest FEMA). Ponieważ jesteśmy tymi, którzy dążą wszelkimi środkami w kierunku nakreślanym przez technotroniczną Erę, a jest nią Dyktatura, która pozostawi ludziom jeszcze mniej wolności aniżeli my dzisiaj to sobie wyobrazić możemy. Jeżeli spojrzymy dalej w czasy przełomu wieków, to możliwości urzycia biochemicznych środków kontroli świadomości oraz experymenty genetyczne na ludziach, w końcu żywych organizmów, które jak ludzie funkcjonować oraz myśleć będą, zmuszą nas do odpowiedzi na szereg bardzo ale to B. trudnych pytań”<<
  -Brzeziński pisze to nie jako człowiek prywatny, ale jako doradca prezydenta Cartera do spraw bezpieczeństwa Narodowego, Kierownicza postać Klubu Rzymskiego, członek Komitetu300, członek CFR, no i niestety przedstawiciel starej czarnej arystokracji polskiej!!! Jego książka wskazuje nam jak to USA porzucić musi dtychczasową drogę industrialną i wejść w coś co on nazywa”własną nową historyczną Erą” no i dalej „ USA(pomijam słowo Naród bo czy takowy stanowią mieszkańcy USA?) jest przez to tak wspaniała, że gotowa jest przeżyć przyszłość, czy to w postaci Pop Art, czy to LSD. Dziś USA składa się ze społeczeństwa twórczego, wszyscy inni są, czy mają tego świadomość czy też nie, tylko bladymi naśladowcami” – Brzeziński powinien raczej powiedzieć, że USA jest królikiem doświadczalnym dla sprawdzenia planów Komitetu i metod ich realizacji, co prowadzić ma bezpośrednio do rozwiązania starego perządku i wejście w świat Jednego Rządu światowego, czyli Dyktatury globalnej.<<
  dr. John Coleman 1993 rok(były pracownik naukowy na usługach rządu USA)

  Powyższy tekst pochodzi z książki p.t „Komitet 300” napisanej przez dr.Johna Colemana, w miarę
  moich możliwości z niemieckiego na Polski przełożonego. Można się spierać o autentyczność podanych faktów,
  ale zorientowanemu czytelnikowi narzuca się nieuchronnie, kontynuacyjna zgodność ze słynnymi „Protokółami”, następnie sprzymierzeniem Filozofów z Teologami w celu zniszczenia Wiary katolickiej, całą działalnością A.Weishaupta, celami zakonu Templariuszy, treścię listów pisanych między braćmi Rabinami z Hiszpanii i
  Istambułu z 15-go wieku(co robić aby skutecznie walczyć z Narodem katolickim) aż do powstania
  (ok. 2 wieku po Ch.)- Talmudu i – jako „antidotum” na nukę Chrystusową
  Jako podsumowanie zapraszam do lektury księgi Izajasza 1 – 12 (ks.Emmanuela) oraz ks.Ezechiela 3. 17-21,
  a stanie się dla każdego z nas jasne co „olimp” ukryć chce przed nami, a mianowicie, że
  jak zbrodniarze najpodlejsi , powodowani niepochamowaną rządzą władzy, dla zysków , … w przebraniu
  (niestety także jako najwyżsi dostojnicy Kościoła Katolickiego)
  i ze świętymi słowami na ustach postawili się na miejscu Boga Najwyższego w Trójcy św. Jedynego,
  jakże kary ujść zamyślają?! Współczucie i litość szczerą wzbudzają, choć… Potworami bez sumienia,
  w rzeczywistości … są.

  A kto realizuje te plany? – o tym w AW – czyli Kto jest Agentem Wpływu . Znaminne jest to, że akurat ten materiał wyemitowano w radiu ks,Rydzyka, ale go nie tylko nigdy więcej nie powtórzono, ale co więcej, jak to praktyka nam ukazuje, ważne rzeczy są potem publikowane jako tekst, niestety tego się nie doczekaliśmy, więc uznając wagę jego tez, postanowiłem go przepisać i tak już od 3 lat publikuję – gdzie się da i jak się da.
  Zapraszam do kontynuacji i krytycznego stałego oceniania tych tez wobec zmieniających się zdarzeń, bo AW dziłają schematycznie, więc człowiek inteligentny, posługując się tylko tymi dwoma tekstami łatwo ich wyselekcjonuje z medialnego zamętu! Króluj nam Chryste †
  AW-„Agenci Wpływu”- Radio Maryja Akt. 18.05.2006r z Gliwic Mówi p.Marek Rawecki
  Szczęść Boże – z Gliwic mówi Marek Rawecki- , chciałem dzisiaj podzielić sią z państwem przemyśleniami z ostatniego już dnia naszego XV już Kongresu Ludzi Pracy, który odbywał się w naszym ośrodku edukacyjnym w naszej Gliwickiej Katedrze a zakończył się w minioną sobotę. Drugim z sobotnich prelegentów po Carlu Beddermannie, o którym mówiłem już wczoraj,
  p. Rafał Brzeski doktor nauk humanistycznych, historyk wywiadu i kontrwywiadu, wniósł do dyskusji niejako spojrzenie na
  nasz kraj jakby z zewnątrz, ponieważ wiele lat był dziennikarzem radia i TV BBC, pracował również w Scottland Yardzie, a doktorat zrobił na Uniwersytecie w Edynburgu. Wygłosił referat p.t „Wojna Inormacyjna c.d” , który był kontynuacją , jakby zaktualizowaną wcześniejszego referatu o tym samym tytule.Dr.Brzeski zwrócił tu szczególną uwagę na metody i sposoby prowadzenia takiej wojny informacyjnej, na wykorzystywane środki jak i ilość ludzi zaangażowanych ,świadomie czy nieświadomie , w taką wojnę informycyjną. Zamierzone przejęcie kontroli nad danym Państem przebiega nie w sposób jawny, tak jak na normalnej wojnie, ; atak, zniszczenie -okupacja, lecz skrycie, w sposób możliwie niezauważalny a do pełnego podbicia – najpierw informatycznego, potem gospodarczego a w końcu politycznego, wystarczy oprócz niwielkiej grupy inspiratorów z zewnątrz i trochę większej z wewnątrz kraju. Wystarczy populacja ok 1.5mln ludzi , tzw. „Agentów Wpływu”, Ludzi , jak to nazwałem , z drugiego szczebla, do tego aby sobie podporządkować 40 mln Naród!!! 1.5mln „Agentów Wpływu” , którzy jedni świadomi , inni mniej, ale jednak świadomi rzeczy w jakiej uczestniczą, a przede wszystkim konsekwencji działań przez nich podejmowanych. Jest to Armia ludzi, która przez lata wykonuje podstawową pracę wymierzoną w świadomość Narodu, w jego Morale, w Jego podst. Ekonomiczne, oraz system Wartości od wieków wyznawanych. Ludzie tacy za pewne eksponowane posady : w mediach, na Uniwersytetach , albo za tytuły, czy cykle odczytów, nagrody za pseudoprace, itp, itd, jednym słowem za odpady, wprawdzie znaczące w ich świeci, ale jednak odpady z pańskiego stołu, bo tak trzeba to nazwać, Sprzedają Naród Którego są Obywatelami.!!! Powołam się tutaj na dziwny bo dziwny, ale „autorytet” jakim jest Włodzimierz Lenin miał do dyspozycji CZEKA, która była kontynuatorką Ochrany jednego z najlepszych wywiadów świata, nazywał takich ludzi „Pożytecznymi Idiotami”, ciekawe jest tu równierz zformułowanie jakiego w swojej książce pt.”GRU” wydanej w Warszawie w 2002r – użył Suworow, a mianowicie służby specjalne KGB i GRU nazywają takich ludzi „gawnojady”, co nie potrzebuje już ani tłumaczenia ani żadnego komentaża. Ludzi takich umieszcza się przedewszystkim w mediach, bo media są głównym czynnikiem w takiej Wojnie Informacyjnej, bo to oddziaływanie musi mieć charakter masowy, trzeba umieć przejąć środki masowego przekazu , tak aby było to dla ogółu niezauważone, bez szumu i rozgłosu , a w drugim etapie , przejąć je już formalnie przez podstawione firmy, czy nowo utworzonych organizacji medialnych, również przez jakieś podmioty z trzeciego świata pozornie zupełnie neutralne i niezależne, jakoby z agresorem nie mające nic wspólnego!!! Takim to sposobem zaczyna się sterować społeczeństwem. Manipulacja i sterowanie jest oczywiście nie do zauważenia przez sterowanych. Ludzie poddani umiejętnej manipulacji są przekonani, że działają w najlepszej wierze, że walczą o własne interesy, że produkują własne i niezależnie przemyślane, suwerenne poglądy! Nic bardziej mylnego, a jest to bardzo niebezpieczne! – Człowiek taki będzie bowiem bronił, tych jakoby niezależnych poglądów „do upadłego”! W walce o jakąś ideę lub pogląd zadany mu przez manipulującego, będzie znacznie skuteczniejszy od płatnego , wyszkolonego agenta , najemnika, świadomego celów i metod jakich używa. Skuteczniejszy będzie z kilku powodów. Taki zwykły agent może zdradzić, ujawnić manipulującego, a wogóle taki „spalony” agent staje się bezużyteczny( staje się niepotrzebnym balastem) . Natomiast „Agent Wpływu” odziaływuje na społeczeństwo również w sposób masowy, a przecież nie kontaktuje się z „prowadzącym”, nie bierze honorarium, a zdemaskowany broni swoich przekonań , jako swoich, bo nawet sam przed sobą się nie przyzna, bo nie ma tej świadomości swego zmanipulowania! Natomiast po jakimś czasie, zależnie od potrzeby, może byś znowu wykorzystany, bo przecierz nie został zdemaskowany jako agent, lecz miał tylko inny pogląd na sprawę. Cicha, długoletnia praca tych „Agentów Wpływu”, ludzi oddziałujących na otoczenie, sztucznie wykreowanych na autorytety, pracujących w mediach albo ciągle w nich przywoływanych jako autorytety, zaczynają b.szybko przynosić efekty, zwłaszcza gdy ogolnie media mówią „jednym głosem” czyli przy pełnej koordynacji i synchronizacji z jednej centrali, co właśnie akurat się dzieje wokół nas. Tak jak kamień rzucony do wody rozszerza swoje kręgi, tak poszerza się krąg „Agentów Wpływu” – tylko że teraz już ci następni są już zupełnie nieświadomi swego uczestnictwa w manipulacji, i zaczynają działać dokładnie tak jak im się zagra , gdzieś tam w „Centrali”. Kukiełki ludzkie, tak jak to wcześniej nazwano – „Pożyteczni Idioci”. Do sterowania i manipulowania ludźmi , do wpływania na nich , wykorzystuje się najczęściej dezinformację, czyli zmanipulowaną informację albo też zfabrykowaną informację. Zfabrykowana informacja jest wprawdzie łatwiejsza do zrobienia ale jest też łatwiejsza do wykrycia, To właśnie ryzyko jest dla Agresora zupełnie niegroźne w przypadku Kraju, gdzie nie egzystuje już żadne medium o zasięgu ogólnym, bo i kto i jak może rozgłosić odkryte łgarstwo. Sytuacja staje się jednak nie do przyjęcia dla Agresora, gdy w zaatakowanym Kraju pojawi się i nabierze rozgłosu Medium , które ma odwagę i siłę demaskować kłamstwo i wszelką inną mistyfikację. Wtedy Agresor złapany na jawnym kłamstwie, ryzykuje taką jedną małą wpadką całe lata pracy manipulacyjnej, a medium przyłapane na wpadce przestaje być wiarygodne. To właśnie jest powodem wściekłych, pozbawionych już wszelkich hamulców, ataków na Radio Maryja TV Trwam i Nasz Dziennik.. To jest oczywiste. Bo te Media nie podlegają wpływowi przeciwnika , operującego metodami jawnej, fałszywej i spreparowanej informacji.
  Ale są i na to sposoby, wtedy słyszy się manipulację zmanipulowaną, czyli „rodzynki” prawdy otacza się jakby Fałszem ciasta , albo informację wprost prawdziwą podlewa się komentażem tak zafałszowującym istotę sprawy, że w efekcie staje się szkodliwa dla bezpośredniego odbiorcy a w konsekwencji i dla całego Narodu. Niech każdy uwierzy, że mamy mistrzów w tym podłym zawodzie i to licznych. Nie bądziemy dalej rozwijać tego tematu, dodam tylko , że w takiej wojnie informacyjnej stosuje się wiele , wiele innych jeszcze metod, jak np.; dywersja informacyjna czy też systematyczne i nagminne – niszczenie pożądnych zdolnych i prawych ludzi, którzy mogliby , albo już objęli jakieś ważne i stanowiska i urzędy, co w ich nomenklaturze nazywane jest „mordowaniem charakterów”. W Naszym kraju jest to sprawa ułatwiona o tyle, że mamy taką jakąś mentalność, że jeżeli spośród znanych nam – z n.p: – Kościoła, z ulicy , ze sklepu, sąsiedzi, zaczynają raptem ponad „poziomy” wybiegać, to zaczynamy się im bardziej przyglądać, potem zaczynamy im zazdrościć, i w momencie gdy usłyszymy o tej osobie jakiekolwiek niepochlebne, kompromitujące go lub nawet oskarżające o przestępstwa „sensacyjki” – bo nie wolno nam zapomnieć , że Agenci Wpływu nie śpią i czynią to tym aktywniej im groźniejsza dla jego dobrego samopoczucia jest działalność tego Prawego Polaka, to takie „sensacyjki” są przez otoczenie przyjmowane z radością, bezkrytycznie, nawet się nie pokwapią zastanowić nad tym, że to co się o NIM mówi jest po prostu Nieprawdopodobne!!! Po czym, już my sami rozpowszechnijąc te „miłe” nam plotki, stajemy się sami „Agentami Wpływu”, co stwarza swego rodzaju „koło zamknięte”. Konsekwencje tego są takie, że Pan Bóg wcale nie musi nas karać bo my sami sią karamy, przez swoją głupotę eleminujemy Tych spośród nas, kórzy podjęli się i mieli ku temu wszelkie dane w postaci – wiedzy, zdolności, i co najważniejsze pragnęli podiąć trud pacy dla Dobra wspólnego, czyli dla naszego dobra, -a co my czynimy ?! Niszczymy swego brata lepiej od podłego wroga!!! Ludzie CI nie są z tego właśnie powodu wybierani do Rad, Rządu, Sejmju itp itd., a na ich miejsce wybieramy z pełnym przekonaniem o słuszności naszego wyboru- Tych , których nam przygotował i wyszkolił Nasz Agresor – Oto Szatański wprost plan i jego pełna realizacja rękoma Ofiar Agresora, boAgenci Wpływu wtedy mają już pełne prawo z naszego wyboru, przecież całkowicie wolnego od przymusu, czynić jawne bezprawie wołając , że tak chcieliśmy. Na końcu sami sobie jesteśmy winni, niestety, ale tak to właśnie wygląda!!! Agresor promuje natomiast mocą swej wszechobecności, ludzi bez charakteru , sprawdzonych już co do pełnej ich dyspozycyjności. Tworzy się ich medialny obraz – że tacy mądrzy, że oddani ojczyźnie, że katolicy, i wogóle bez skazy, bo kto i jak ma o nich ogłosić – prawdę!!! Ludzie ci o wielkich i umiejętnie rozbudzanych ambicjach, z czasem sami głęboko zaczynają wierzyć w swoją mądrość, zdolności i wspierani w pysze, stają się „nieomylni”, czyli w.w pożyteczni idioci wykorzystywani przez Agresora dowolnie i bez ograniczeń, bo w razie czego , mogą ich się pozbyć jak zbędny przedmiot, bo i kto się potem o takigo upomni lub stanie w jego obronie. Najpierw dostają jakieś stypendia, potem intratną posadę potem jakiś Tytuł. Pojadą na jakieś tam „ważne”sympozja, a to na jakiś „Kongres”, coś napiszą albo i ktoś za nich napisze, zrobi się z takim raz czy drugi wywiad w TV, też jednej czy drugiej, dopuści do pracy – no i oto mamy „Fachowca”-„Autorytet”, proszą jaki ładny i nie do ruszenia bo i jak. A co w środku w takim człowieku naprawdę jest, kogo to interesuje. No i mamy dzisiaj, czy to włączymy TV czy Radio, roi się od takich „dyżurnych” Autorytetów”. Potem jeśli się uda to wsadza się taki „Autorytet” do Elit rządzących , a jakie tego są efekty – wystarczy rozejrzeć się dokoła – Rok 1989 , to przecież straszne , tragiczne, ale prawdziwe, tylko kto o tym wie, kto o tym chce pomyśleć, kto chce o tym mówić?! Ale kiedy zdarzy się człowiek wartościowy, który swą postawą wiedzą i determinacją zaczyna „układowi” zagrażać, choćby tylko dlatego, że ma świadomość tego „co jest grane”, wystarczy że głośno mówi co wie. Wobec takiego niepokornego stosuje się natychmiast , delikatnie mówiąc tzw. „Ostracyzm” towarzyski !-unika sią wszelkiego z nim kontaktu , nawet Go pozdrowić jest niewskazane, omija się go dalekim kołem i komentuje jego osobę najbardziej negatywnie jak to w danej sytuacji jest możliwe – Niebyt Towarzyski wyrokiem Agresora rąkoma „AW”. Pierwszym celem ataku na Naród by go łatwiej i skuteczniej opanować , jest atak –to bardzo istotne – na odwiecznie w danym Narodzie obowiązujący Porządek Wartości , pozbawia się poczucia własnej godności, pomniejsza i ośmiesza się osiągnięcia przodków, wpaja się poczucie ogólnej niemożności uczynienia czegokolwiek z własnej inicjatywy, … no i „święte”ryby zaczynają płynąć z prądem! Aby zburzyć obowiązujący porządek wartości promuje się „mocą” wszystkich dostępnych środków to co dzisiaj widzimy ; Aborcję(Naród zabija się własnymi rękami i rękami opłacanych przez Agresora lekarzy) , Eutanazję, Kochających inaczej, czy „rodziny” 2 plus 1 plus pies. Co państwo o tym sądzą?- czy nie jest to otaczająca nas rzeczywistość, podana jakby w pigułce , tak -właśnie tak jest, atakuje się rodzinę bo jednostka znajduje w niej po prostu oparcie i ewentualne „ognisko” późniejszego oporu poprzez budzenie świadomości, tyle że w kolejnych pokoleniach będzie to coraz trudniejsze, bo ich powiązanie z systemem wartości praojców jest skutecznie rugowane wogóle z życia – od dziecka po … oszołomionego modą starca czy „18-letnią” staruszkę. Niszczy się Gospodarkę, przejmuje Banki, burzy się podstawy egzystencji ekonomicznej rodziny i całego Państwa. Uderza się w Kulturę i Naukę. Wiedząc , że najłatwiej steruje się ludźmi o niskiej świadomości, czyli niewykształconymi, to konsekwentnie obniża się poziom wychowania, ogranicza się dostęp do wiedzy, bo w dylemacie: chleb czy książka – zawsze przegrywa książka! Otwiera się pseudouczelnie, dosłownie PSEUDOUCZELNIE, zamyka się biblioteki, pauperyzuje się(doprowadza do zubożenia) środowieka naukowo-twórcze, no i może w szczególności obniża się poziom nauczania w szkołach(12 godzin dziennie wkuwają bezurzyteczną materię) Na zakończenie teraz –jak się bronić?! Na poziomie państwa winne to być odpowiednie służby jak kontrwywiad, ale po roku 89 nie spełniają one zadań do jakich normalnie były powołane z powodów chyba oczywistych, chyba że aktualny rząd wreszcie ustawi wszystko na właściwe tory, miejmy taką nadzieję. Obrona w społeczeństwie, to w zasadzie na poziomie prawa możliwości obrony – są niewielkie! , bo dzisiaj wolno po prostu publicznie Kłamać!!! – kłamie Prezydent (Myślę o poprzednim), kłamie premier, kłamią posłowie, „autorytety” plotą bzdury byle by tylko „mądrze”zabrzmiało, a w mediach uchodzi na „sucho” każde kłamstwo a nawet, jak ja to nazywam „inteligentne Oszczerstwo”po prostu karygodne! Ale w sytuacji gdy nie obowiązują żadne zapory prawne, które by taki stan rzeczy uniemożliwiały, rośnie znaczenie indywidualnego oporu przeciw temu zalewowi kłamstw, opór ten można budować przedewszystkim na szeroko pojętej WIEDZY, którą należy szerzyć gdzie się da jak tylko się da, dowodem na to jest ogrom i bezwzględność ataków na Radio Maryja, TV Trwam i Nasz Dziennik, czego doświaczamy jednoznacznie, ze wszystkich stron, to właśnie siła ataku Agresora i jego „Agentów Wpływu” jest miernikiem , skuteczności walki z kłamstwem i manipulacją jaką podejmują w.w i jeszcze inne pomniejsze, media , Dzięki Bogu , że one są – Dzięki Bogu! Potrzebna jest też większa wiedza o Sobie i o Przeciwniku, nie możemy zrobić błędu i niedoceniać przeciwnika, bo jest on naprawdę inteligentny, a przedewszystkim jest konieczny powrót do podstawowego prządku moralnego opartego na odwiecznych wartościach, to najskuteczniejsza broń przeciw Agresorowi, w oparciu o uniwersalny system wartości wypływający z Dekalogu, jest tym mechanizmem, który daje każdemu człowiekowi „Punkt odniesienia” , którym to sprawnie się posługując, każdy z nas indywidualnie może natychmiast rozeznać manipulację i prawdziwe intencje wroga – to jest najdoskonalsza droga do uwolnienia się od Zła!. Tego „Punktu odniesienia” pozbawiły nas, na dzień dzisiejszy, nie na zawsze, Te Media grające w kółko te same zsynchronizowane kłamstwa, CI „Agenci Wyboru” bez wytchnienia siejący kłamstwo i niezgodę wszędzie gdzie tylko uda im się choć na chwilę postawić nogę! Dr.Brzeski ujął to tak, i to teraz dokładnie zacytuję: –
  „Wiarygodność informacji sprawdza się w oparciu o posiadaną wiedzę, wiarygodność posiadanej wiedzy sprawdza się w oparciu o przestrzegane zasady moralne, a wiarygodność zasad moralnych sprawdza się w oparciu o 10 Przykazań Bożych” – nic dodać , nic ująć. Szczęść Boże – z Gliwic mówił dla RM Marek Rawecki
  (ps.:Rodaku-rozejrzyj się dookoła i zobacz kim jest AW- TO ten co wychwala UE, demokrację, wolność, i Bezbożność, tak można ich wszystkich szybko rozpoznać , brońmy się przed gwałtem zadawanym godności człowieka-Brońmy się – Z Panem Bogiem )

 26. Franek POLAK said

  Nic dodac i nic ujac.
  Czy to jednak dotzre do Polakow ?
  Dlaczego tego ,szczegolnie teraz media o.dr.Tadusza Rydzyka nie naglasniaja/nie powtarzaja ,jezeli maja nam sluzyc ???

 27. opornik said

  Zamiast Pytać – DLACZEGO INNI TEGO NIE ROBIĄ…

  Panie Franku, niech to Pan właśnie powieli

  po STOKROĆ chociażby,

  może juz to wystarczy by wyrwać z łap kłamcy …

  Pana Parafię, albo i KILKA … !!!

  tylko wytrwałość i cierpliwość

  buduje wielkie DOBRO !

Sorry, the comment form is closed at this time.