Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Powstaje Stowarzyszenia Wolności Słowa i Nauki im. dr Dariusza Ratajczaka

Posted by Marucha w dniu 2010-06-25 (Piątek)

Pamiętajmy o historyku!

Do podstawowych zadań stowarzyszenia będzie należało:
– wsparcie finansowe niezależnych badań naukowych
– udzielanie pomocy prawnej osobom, których prawa są łamane
– publikowanie tekstów naukowych na oficjalnej stronie internetowej
– pomoc finansowa w publikacji prac naukowych
– organizacja imprez masowych, konferencji, spotkań pikiet, manifestacji, koncertów, wystaw na rzecz wolności słowa

Dodatkowo w pierwszym okresie działalności zostaną zebrane pieniądze na godny nagrobek dla dr Dariusza Ratajczaka.

Prawica w Polsce jest rozbita, a właściwie można pokusić się o stwierdzenie, że sytuacja jest taka jak by nie było jej wcale. Dlatego też celem stowarzyszenia będzie skupienie w jednym miejscu ludzi ze wszystkich stowarzyszeń, organizacji, partii, instytutów, jak i osób prywatnych.

Mamy wielką szansę. Możemy odpuścić i po raz kolejny zaprzepaścić okazję na zjednoczenie lub też wziąć się od dzisiaj do pracy i zadziałać. Wybór należy do nas.

Zarząd Główny Stowarzyszenia Wolności Słowa i Nauki im. dr Dariusza Ratajczaka

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail: info@wsin.pl
Z czasem więcej informacji znajdzie się na stronie internetowej www.wsin.pl

Komentarzy 26 to “Powstaje Stowarzyszenia Wolności Słowa i Nauki im. dr Dariusza Ratajczaka”

 1. Świadomy said

  Należy z radością powitać tę inicjatywę i popierać ją w miarę możliwości – możliwości każdego, komu zależy na obiektywnej prawdzie historycznej, na obronie wolności Narodu Polskiego i wolności innych narodów, na ustanowieniu sprawiedliwych stosunków między wszystkimi narodami. Do dzieła Rodacy, kto żyw jeszcze i zdolny do myślenia !

 2. Stanley said

  Gazeta Wyborcza a śp dr Dariusz Ratajczak
  Tomasz Sommer >
  Co mają wspólnego dziennikarze „Gazety Wyborczej” zajmujący się przez lata tak gorliwie śp. dr. Dariuszem Ratajczakiem, przedstawiciele Uniwersytetu Opolskiego, z którego naukowiec w wyniku szczucia „GW” wyleciał, a takżeAndrzej Zoll, który proponował mu samokrytykę, oraz gromada innych autorytetów prowadzących polowanie na czarownice?
  Otóż to, że teraz „nie komentują sprawy”. Rzeczywiście nie ma czego komentować. Można tylko odtrąbić sukces i napić się szampana. Naukowiec z prowincjonalnej uczelni, który ważył się napisać o rewizjonistach Holokaustu, którym nie do końca podoba się metodologia stosowana przy badaniach dotyczących tej zbrodni, musiał przecież za naruszenie tabu zostaćprzykładnie ukarany. Trzeba było go wytarzać w błocie, a potem pilnować, by nigdzie nie dostał pracy odpowiadającej jego wykształceniu i możliwościom – niech cieciuje albo zdycha z głodu. No i cóż – „Gazecie Wyborczej” się udało. Dr Ratajczak najpierw w wyniku pracowitego szczucia dziennikarzy tego dziennika stracił pracę, potem jego życie dosłownie się rozsypało, a w końcu popadł w nędzę.
  Nie pomógł niemal nikt – nawet wpływowy obecnie kumpel z ławy szkolnej, Grzegorz Schetyna, który wolał nie przypominać sobie tak nieprzyjemnej znajomości. Najbardziej szokujące w tej całej historii jest to, że „Gazeta Wyborcza” nie przestała zaszczuwać Ratajczaka nawet po jego śmierci. W tytule tekstu o jego śmierci jej dziennikarze napisali „kłamca oświęcimski”,chociaż nim nigdy nie był. Dopiero po kilku godzinach zmienili na „były pracownik Uniwersytetu Opolskiego”.
  Bądźmy obiektywni. Hunwejbini z „Gazety Wyborczej” pewnie nie spodziewali się, że los dr. Ratajczaka wskutek rozpętanego przez nich polowania na czarownice potoczy się aż tak tragicznie. Oni pewnie nie chcieli jego śmierci, chcieli „tylko”, by już do końca był napiętnowany na forum publicznym. Nie zmienia to jednak faktu, że to oni rozpoczęli łańcuch zdarzeń, które doprowadziły do tragicznego końca. Powiedzmy wprost: ich filosemicka bigoteria doprowadziła człowieka do nędzy, poniżenia, a w dalszym efekcie do śmierci. Teraz dziennikarze i autorytety prowadzące niegdyś nagonkę na dr. Ratajczaka sprawy już nie komentują i najchętniej by o niej zapomniały. Najwyraźniej tragedia, jaką ci ludzie zbiorowo spowodowali, jakoś im jednak doskwiera. Naszą rolą jest niezapominanie o tej sprawie, bo jeśli ją zapomnimy, to wkrótce dowiemy się o kolejnej podobnej tragedii. A jeśli wyciągniemy z niej wnioski, to może dr Ratajczak odegra rolę polskiego Dreyfusa – pokazując bigoterię, skorumpowanie i zakłamanie części mediów i „elit”.
  Dodaj do Wykop.pl

 3. Rosomak said

  OBY to Stowarzyszenie nie okazało się kolejną „ściemą” powstałą właśnie w celu „skupienia w jednym miejscu ludzi ze wszystkich stowarzyszeń, organizacji, partii, instytutów, jak i osób prywatnych.”

 4. emigranci z USA said

  Cenna inicjatywa ,oby to Stowarzyszenie bylo zaczynem ZJEDNOCZENIA I JEDNOSCI POLSKICH PATRIOTOW .

 5. Zerohero said

  A ja chciałem jeszcze wrócić do bezpośrednich przyczyn śmierci. Wspominanno o niejasnościach. Być może. Zwrociłbym jednak uwage, że człowiek tak mocno zaszczuty, z przetrąconą karierą, może podupaść fizycznie na zdrowiu. Zatem środowisko GóWna zamordowało go tak czy siak.

 6. Zerohero said

  Tomasz Sommer jest głupcem skoro agitatorów GW rozgrzesza pisząc, że „nie chcieli”. Czego nie chcieli? Zaszczuć za mocno?

 7. Analityk said

  @Rosomak

  Podzielam pańskie wątpliwości.
  Malo tego powstaje pytanie kto – z imienia, nazwiska i jakiej przeszłości – zakłada to stowarzyszenie. Należy być ostrożnym. Może chodzi tu – jak bolszewickiej policji politycznej, która zakładała organizacje antyboszewickie w celu wychwytywania wszystkich przeciwników politycznych, wrogów klasowych, etc – o wychwycenie „antysemitów” by ich później niszczyć jak dr.Ratajczaka lub o wyłudzenie pieniędzy od ludzi.
  Trzeba zawsze dobrze sprawdzić kto jest kto, jaki jest statut stowarzyszenia, jakie zabezpieczenia przed oszustwem, etc. a później dopiero sie zapisać lub dać pieniądze, gdyż bez tego łatwo wpaść w ręce podłych ludzi chcących upiec pieczeń wyłącznie dla siebie w myśl zasady „cel uświęca środki”.

  Oczywiście nie zalecam – broń Boże – tchórzliwych postaw lecz tylko sprawdzenie czy nie jest sie znów na smyczy jakiś antypolskich smieci.

 8. j said

  @ Świadomy

  Sadzac po pieciu negatywnych lapkach pod panska konkluzja – jakichs piec swoloczy tu zaglada, zeby nas szpiclowac 😦

 9. AteistaPolityczno-Religijny said

  a kto bedzie sie zajmowa „kasa” fundacji??? moze jakis nowy Madoff?
  z tym trzeba tez byc ostroznym , zeby nie zainwestowac w cos co skazane na zaglade.

 10. malwinka said

  Znając przebiegłość wrogów Polski oraz to że wszystko już nam zawłaszczają i tutaj może się okazać że to oni wpadli na ten pomysł ..Jak są wszyscy prawi skupieni w jednym miejscu wtedy łatwo jest ich inwigilować..Moim zdaniem od początku jest to ściema.. gdyż brak konkretnych nazwisk.

 11. emigranci z USA said

  Nie wszystko w internecie nalezy przedstawiac i tym sie dzielic.
  Poczytaj strone http://www.wsin.pl
  Wyciagnij wlasne wnioski.
  Na wszelki wpisy,podpisy,adresy prywatne – UWAZAJ !
  Slanie pieniedzy na wskazane konto lub adres jest wielkim ryzykiem.
  Tylko spotkania osobiste ze znanymi osobami zapewniaja rozwoj zrzeszen i zjednoczen.

  Prosze pamietac:

  Wrogowie nasi sa swietnie zorganizowani i solidarni.
  Uczmy sie wiele od nich i wyprzedzajmy w dzialaniu !
  W internecie najlepiej wychodzi DEZINFORMACJA i wszelkie chwyty.
  Taktyka to branie pod ..uj przeciwnika !!!

 12. Realista said

  Tak to stowarzyszenie moze byc tym przyslowiowym „lepem na muchy”, ale z dugiej strony jesli Polacy sie beda wszystkiego bac to sie nigdy nic nie zrobi. To zalezy tylko od zarzadu stowarzyszenia aby nie wpuscil „KOR-u do Solidarnosci”.

  Nalezaloby zaczac od ludzi do ktorych sie ma 100% zaufanie. Ja na przyklad mam zaufanie do pana Dariusza Kosiura pomimo, ze sie otoczyl (mam nadzieje ze tylko przez pomylke) ludzmi o watpliwej i smierdzacej reputacji jak np. Glogoczowski & Co.

  Te stowarzyszenie mogloby dzialac pod protektoratem Wierni Polsce Suwerennej pod warunkiem, ze WPS sie oczysci z nalecialosci.

 13. aga said

  no wlasnie Hamas tez stworzyli MOSki ale Palestynczycy go odbili.I dzisiaj jest w rękach arabow.

 14. Realista said

  Troche wiecej.

  Rowniez bardzo wazne aby Stowarzyszenia Wolności Słowa i Nauki im. dr Dariusza Ratajczaka wyrazilo poglady na tematy historyczne. Jesli stowarzyszenie bedzie uwazac Piłsudskiego za Bohatera Polski, a Wojtyle za Ojca Swietego to dla mnie w tym stowarzyszeniu nie ma miejsca.

  Wazne aby to stowarzyszenie nie przeksztalcilo sie w filie Radia Maryja.

 15. aga said

  ad.dokladnie.Bo okaże się kolejną koszerna hutzpą. jak dzisiaj okazala się -chyba już dla wszystkich Polakow – koszerna wiryualna polonia.Pozostaje tylko ręce zalamać i modlic się o nawrócenie tych Polakow zmanipulowanych przez „juedochrzejścijańskich” chazarow.czasami to już oni się nawet nie maskują.A Polakow,ktorzy juz dawno zdiagnozowali wlaściwie to rzekomo „mniejsze zło” wyzywają od komuchow,ruskcih endekow,etc. /niczym UPRowcy wszystkich antyliberałow od socjalistów./
  Prymityw to domena żydostwa ,nawet jesli się w pórka „polskie” na jakiś czas ubierze, to i tak wyjdzie wcześniej czy później niczym przysłowiwoe szydło z worka.
  a ludzie modlący się o ” mniejsze zło”: ZGROZA.

 16. malwinka said

  teraz przyszło mi do głowy że może to Gajowy Marucha, zakłada to Stowarzyszenie…

  Głupie czy prawdziwe..? ja stawiam na to drugie:)

 17. Telimena50 said

  Nikt temu czlowiekowi nie pomogl za jego zycia. Wszyscy go opuscili, czy mial jakiegos przyjaciela, ktory go zapraszl do siebie? Czy byli jasyc ludzie ktorzy organizowali „fundusz” aby mu pomoc przezyc, gdy byl bez pracy, bez domu?
  Zostawcie Go w spokoju!
  Teraz na jego nazwisku nie wiadomo kto chce zrobic jakis interes.
  Trzeba bylo zakladac stowrzyszenia poparcia gdy zyl.

 18. Toni said

  Typowe polactfo. Wlasnych, prawdziwych elit nigdy nie popieralo, ale po tragediach stawia im czasami pomniki (polak glupi przed szkoda, a po szkodzie tez glupi). Stad dzisiaj sa sprzedawani z jednego kolchozu pracy do innegi i okradani.

 19. Realista said

  re 16

  Telimeno 50,

  poniewaz nikt mu nie pomogl za zycia, to jest wlasnie powod aby kontynuowac jego cel zycia po jego smierci.

  Ludzie powinni teraz pokazac, ze beda kontynuowac jego walke aby on, Dariusz Ratajczak i jego walka nie poszly na prozne.

  Przemysl to.

 20. Marucha said

  Nie, to nie Marucha zamierza stworzyć Stowarzyszenie Wolności Słowa i Nauki.
  Popiera jednak samą ideę, zalecając pewną ostrożność. Ważne, jakie nazwiska pojawią się w tym Stowarzyszeniu.

 21. Leon said

  Nazwa ulic, placow i obiektow publicznych nazwanych imieniem dr. Darjusza Ratajczaka bedzie DOBREM dla Polakow, a zgorszeniem dla anty-Polakow. I tego sie domagajmy…

 22. Leon said

  Dr. Dariusza, przepraszam.:)

 23. emigranci z USA said

  Tak,to bardzo wazne kto stanie na czele tego stowarzyszenia,oraz kto wejdzie do zarzadu.
  Zreszta juz dojrzal czas w Polsce aby wogole rozpoczal dzialalnosc ZJEDNOCZENIOWY RUCH NARODOWY.
  Czy Panstwo tu dyskutujacy widzicie ,jak/ktora organizacja moze to rozpoczac i juz przystapic do dzialania ?

  Nasi wrogowie bardzo sie obawiaja aby Polacy wzajemnie sie nie porozumieli,nie dogadali i nie zjednoczyli.

  Mysmy dzisiaj taka propozycje poddali Andrzejowi Lepperowi aby swoja partie przeciez nie liczna polaczyl z bezpartyjnymi Polakami i wspolnie zadecydowali jak nazwac to zjednoczenie i rozpoczac dzialalnosc narodowa w milionach a nie tysiacach .
  Nie koniecznie musi byc to partia ,opracowac wspolny PLAN RATOWANIA POLSKI i WRESZCIE POGONIC WSZELKIE DZIADOSTWO Z PIEDESTALOW WLADZY NAD NASZA WIELOMILIONOWA RZESZA BEZPARTYJNYCH .
  Co o tym sadzicie ,czy jest to mozliwe (zjednoczenie) RUSZENIE NARODOWE ???

 24. Chicagowianka said

  NIE zapominajmy o PRZESLADOWANYM polskim dokumentaliscie Edwardzie Maciejczyku z Chicago!!!

  JEST przemilczana MARTYROLOGIA innego tez znanego patrioty polskiego Edwarda Maciejczyka, bardzo znanego oraz szanowanego dziennikarza polonijnego z Chicago.

  Nie mozna wykluczyc, ze zydoscy bandyci grasujacy w Polsce, Europie lub USA beda usilowali tez zamordowac Edwarda Maciejczyka, za jego artykuły w polonijnej prasie w USA oraz krecenia filmow o szkalowaniu Polakow przez bandycka miedzynarodowke zydoska.

  Generalnie Edward Maciejczyk realizoawl filmy dla polskiej telewizji w Chicago na tematy związane z historią najnowszą, dotyczacą Polski, spraw polskich, a także polskiej diaspory.

  Edward Maciejczyk od samego poczatku jak rozpoczol prace dziennikarska OTWARCIE twierdzil, ze ODPOWIAEDZAOLANOSC za ludobujstwo Polakow w Katyniu i ZSRR ponoszą przede wszystkim Żydzi komunisci z obywatelstwen ZSRR, a nie Rosjanie, jak chcą wmówić Polakom zydoskie media, ponieważ wyrok na milony Polakow, a w tym tez w Katyniu, Miednoje, Starobielsku, Syberii … wydał ZYD gruzinski Stalin, wyroki smierci podpisywał Żyd Beria i ludobujstwo wykonał Żyd Tokariew, a zatem gdzie tu jest odpowiedzialność słowiańskich Rosjan?!

  A kto zoorganizoawal wymordowanie co najmniej 40 milonow Rosjan po 1917 roku, tylko za to ze byli Rosjanami prawoslawnymi i wymordowanie calej arystokracji rosyjskiej, bogatszych chlopow rosyjskich ?
  To ZYDZI bolszewicy z obywatelstwem ZSRR, ktorzy dorwali sie do wladzy w Rosji po 1917 roku, finansowani przez zydostwo amerykanskie i niemieckie !!!

  Takich „katyniow” rzezni, ale dla Rosjan, ZYDZI bolszewicy zoorganizowali co najmniej w 800 miejscach rozsianych po calej Rosji !

  Oto link, gdzie mozna zobaczyc niektore filmy dokumentalisty Edwarda Maciejczyka:

  http://www.kronikanarodowa.com/

  Opinia publiczna w Polsce i Polonia na swiecie NIE wie, że od polowy 2007 roku, dokumentalista Edward Maciejczyk, ukrywa sie w nieznanym panstwie w Europie.

  Wyrok na niego też wydali Żydzi bedacy u wladzy i zamieszakali w III RP, bo nawet jeśli mają Polskie obywatelstwo i pracują w ABW, są w wiekszosci potomkami żydowskich morderców i wykonawcami testamentu „Dwunastu Rodów Izraela”, którzy uzurpują sobie prawo do kontrolowania Polski, USA, Rosji i calego świata.

  Dokumentalista Edward Maciejczyk wrażliwy na DYSKRYMINACJE etnicznych Polakow zamieszkalych w Polsce, kocha Ojczyznę Polskę, za którą jak zawsze twierdzil jest gotów oddać swoje życie i zupełnie nie ma zamiaru ganiac za srebrnikami.

  Uwazal, ze jak od 1988 roku pracowal jako uczciwy dokumentalista i dziennikarz, zwiedził do 2007 roku 122 kraje i zrealizował wiele zamowien dziennikarskich, nakrecajac około 5000 godzin materiałów dokumentalnych, wyposarzajac kompetnie technicznie trzy bardzo dobre polonijne studia telewizyjne, uczciwie zarobkowal z kamera i piorem, myslal ze jemu nic nie zagraza, aby spokojnie przetrwać do końca ziemskiej wędrówki. Tak jednak sie nie stalo.

  http://www.polskatelewizja.com/index.php?adres=o_nas

  Jednym z tych, którzy w Białymstoku wydali NAKAZ ARESZTOWANIA na Edwarda Maciejczyka znanego dokumentalisty z Chicago sa potomkowie komendanta UB, który mordował po wojnie AK-owców (film Olmonty) a w latach 60-tych wyjechał do Izraela, ale jego potomkowie dalej mieszkaja w Polsce, dorwali sie do wladzy w Polsce po 1989 roku i teraz ZNOWOZ bezkarnie kontynują proces wyniszczania Polaków w Polsce, a nawet tych krnabrnych Polakow, ktorych bezkarne zydostwo zamieszkale w Polsce wygnalo z Polski na banicje, aby nie przeszkadzali tym zydom eksploatowac ekonomicznie jeszcze zamieszkalych Polakow w Kraju.

  Edward Maciejczyk obawiajac sie aresztowania w zydoskim USA, byl zmuszony wyjechac do innego kraju, gdzie w mniejszym stapniu grasuja zydoscy bandyci jako „wladza” .

  Nie wiadomo na jakim etapie jest obecnie procedura POSCIGOWA za dokumentalista Edwardem Maciejczykiem, ale wiadomo, że dotychczas na jego adresy dostarczano ok. 17 listów poleconych na adres jego matki z policji i ABW, ale wszystkie listy zostaly odesłane z powrotem ponieważ jego w tym czasie nie było pod tymi adresami.

  Poczatkowo Edward Maciejczyk zwrocil sie o pomoc do Romana Giertycha, ale system prawny w III RP jest tak ZDEPRAWOWANY, ktory tez atakuje samego tego adwakota, a III RP przypomina CYRK pseudoprawny zoorganizowane przez bezkarne rozwydzone zydostwo zamieszkale w Polsce.

  Tak naprawde to ten „polski wymiaru (nie)sprawiedliwosci” który jak wiemy niemal w całości jest OKUPOWANY przez bande Żydów z obywatelstwem polskim i naslanych kundli z mosadu przesladujacych Polakow w Polsce.

  Dokumentalista Edward Maciejczyk od kilku lat ścigany z artykułu 256 „polskiego” Kodeksu Karnego podpisanego przez zyda Kwasniewskiegi vel Stolcmana. Chodzi o rzekome szerzenie „nienawiści rasowej” wobec bezkarnego ludobujczego zydostwa grasujacego w Polsce.

  Dokumentalista Edward Maciejczyk jest uważany przez Polonie w Chicago za niezłomnego polskiego patriotę, natomiast przez bandyckie zlodzejskie zydostwo zamieszkale w Polsce określany jest mianem niereformowalnego antysemity.
  Niezależnie jednak od określeń, przypadek red. Maciejczyka jest też dyskusją o wolności słowa i ZABRANIANEJ obrony interesow etnicznych Polakow zamieszkalych w Polsce przez rzadzacych zlodzeji zydow w Polsce od 1989 roku do dzisiaj.

  W polonijnej telewizji w Chcago pokazywano bandytów z Mosadu, terroryzujących Polakow, kilka bulwersujących reportaży telewizyjnych, dotyczących m.n. Oświęcimia. Chodziło o tzw. „Marsz Żywych” i bezkarnych oskarazen „kontrowersji” wokół centrum handlowego w okolicy tereny byłego obozu zagłady.

  W filmach Maciejczyk pokazl m.in. izraelski Mosad, obstawiający tzw. „Marsz Żywych” – doroczny pochód, upamiętniający ofiary Oświęcimia. W trakcie tej imprezy, nawet polska policja NIE MA prawa interwencji, kiedy tam mlodzi rozwydzeni zydzi demoluja polskie obiekty i napadaja na przecietnych Polakow. A mieszkańców Oswiecimia ostrzega się przed wychodzeniem z domu w dniu, kiedy zydowskie rozwydzone bojowki z Izraela lub USA bandycko panosza sie po tym miasteczku demolujac to miasto.

  Na bazie tych faktów pada pytanie, na mocy JAKIEJ umowy, służby specjalne OBCEGO państwa jak Izrael czyli agenci mosadu frywolnie z bronia w reku panosza sie po Oswiecimu oraz Krakowie ustanawiajac swoje porzadki dla obywateli w Polsce.

  Skierowane m.in. do prezydenta RP, nie doczekało się odpowiedzi. Podobnie jest z pilnowaniem polskich sluzb granicznych i odpraw przez uzbrojonych agentow Izraela na lotniskach POLSKICH, kiedy przylatuja lub odlatuja zydowskie bojowki do Polski, co filmowal Maciejczyk.

  Kolejne kontrowersje wybuchły wokół centrum handlowego w Oświęcimiu co zostalo sfilmowane tez Maciejczyka. Powstaniu obiektu, mogącego ożywić miejscowe środowisko, sprzeciwiły się środowiska żydowskie, oskarżając stronę polską o szarganie pamięci ofiar Holocaustu. Kontrowersje nie wygasły do dziś i Polakom zamieszkalym w Oswiecimu zabrania sie prowadzania zycia gospodarczego w celu utrzymania sie tamtejszej ludnosci przy zyciu.

  Zydostwo zamieszkale w Polsce złożylo caly szereg doniesien o DOMNIEMANYM przestępstwie Edwarda Maciejczyka za filmowanie wybrykow rozwydzonych grasujacych zydowskich bojowek po Polsce.
  Na tej to podstawie, Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Białymstoku wystawiła wezwanie, nakazujące red. Maciejczykowi stawienie się na przesłuchanie. Problem w tym, że dokumentalista mieszka w Stanach Zjednocznych, dużo podróżuje i nigdy takiego zawiadomienia nie otrzymal.
  ABW w Polsce zaczelo molestowac staruszke, matke Edwarda Maciejczyka, zamieszkala w Polsce. Przesłuchano m.in. zastarszono z podeptaniem prawa polskiego oraz molestowano inne osoby z jego rodziny zamieszkalej w Polsce.

  W końcu banda zydowska rzadzaca w Polsce rozeslala LISTY GONCZE !

  Na tej to podstawie redaktor Maciejczyk został zatrzymany na Okęciu na jesieni 2007 roku, gdy zamierzal powrocic do USA. Zwolniono go, gdy skontaktował się z Ambasadą USA w Warszawie (jest obywatelem amerykańskim). Warunek interwencji, ustalony z zazydzona ambasadą USA, był jeden – ze do 20 grudnia 2007 on sam zgłosi się dobrowolnie na przesłuchanie w Polsce.

  Wiadomo bylo z gory, ze nie skończy się na samym przesłuchaniu, wiec dokumetalista musial zaczac sie ukrywac, aby nie wpasc w szpony zydoskich oprawcow grasujacych po calym swiecie.

  Strona polska czyli ta „zydowska wladza” w Polsce gotowa jest zatrzymać dokumentalistę co najmniej na 3 miesiące, dorzucając jeszcze jakies paragrafy o zagranicznych powiązaniach, zahaczających o jakis tam NIBY terroryzm oraz obejmujących niewinnego czlowieka o jakies tam spreparowane przez falszywe zydostwo “inne ważne względy społeczne”.
  Znamy przeciez zbyt dobrze ten zydoski FALSZ i bandytyzm.
  W sumie zydostwo w „polskim” ABW wraz z tym CYRKIM sadowniczym w III RP maja juz na niego przygotowany ZAOCZNY wyrok na 10 lat więzienia …

  Ukrywajacy sie dokumentalista mowi:
  – Liczę się z tym, że mnie zydzi rzadzacy Polska zamkną na dobre, aby tez wystraszyc innych co ukazuja bezkarnosc zydostwa dyskryminujacego Polakow zamieszkalych w Polsce.
  – Nadal uważam, że Polska dostała się pod pelna kontrolę obcych służb i trzeba o tym głośno mówić i krzyczec.

  Takie komentarze NIE są w III RP mile widziane, a wrecz karane. Także w Stanach gdzie tez rzadzi bezkarna mafia zydoska.

  PATRIOTYZM Edwarda Maciejczyka oraz jego ucziwosc jako dokumentalisty jest NIE podwazalna co jest w interesie POLSKI i POLAKOW !

  Edward Maciejczyk poswiecil siebie dla Polski jak uczynilo to wielu PRZESLADOWANYCH przez bandytow zydoskich polskich patriotow w przeszlosci po to, zeby mogla istniec Polska jako panstwo i Polacy mogli jakos zyc w Polsce.
  Nadszedl czas wielkiej proby dla Narodu polskiego !
  Zydostwa sie w Polsce zoorganizowalo i atakuje coraz bardziej, usiluje zabankrutowac Polakow aby wydziedziczyc oraz przywlaszcyc sobie polska ziemie tak samo jak to prubuja zrobic z Grekami i indianami amerykanskimi.

  Czy ktos wie, dlaczego ZYDOSKA bandycka mafia nie sciga bylego prezydenta Wloch, Francesco Cossiga, ktory 30 listopada 2008 powiedzial publicznie, ze wiekszosc sluzb wywiadowczych na swiecie juz wie i jest swiecie przekonana i ma dowody na to, ze zamachu 9-11-2001 na WTC w New Yorku dokonal Mossad wraz z CIA ?

 25. aga said

  Tylko dlaczego Edward Maciejczyk nie jest razem stoawarzyszeniu, partii z Giertychem,Wasiakiem,Kosiurem,Porębą,etc.
  Wciąz ktoś mąci i skłóca Polakow a tak zdezintegrowani,porozrzucani po swiecie są latwym celem dla unych.

 26. Krzysztof M said

  KTO jeszcze ma ochotę kopać się z koniem?

Sorry, the comment form is closed at this time.