Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Olo o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  podczaszy o Wolne tematy (63 – …
  JW o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  podczaszy o Wolne tematy (63 – …
  NC o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  Piskorz o W rocznicę utworzenia Narodowy…
  Jacek o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  walthemar o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  Dziadzius o Wybór sofisty. Ochrona zdrowia…
  NyndrO o Prof. Horban orbituje. Jego zd…
  NyndrO o Unia blokuje Węgrom wypłatę pi…
  UZA o Nadmiarowe zgony
  NyndrO o Nie żyje Jerzy Targalski
  Peryskop o Wolne tematy (63 – …
  Piskorz o Wolne tematy (63 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 553 obserwujących.

Bez smyczy

Posted by Marucha w dniu 2010-06-27 (Niedziela)

Od admina: wywiad powstał 9 lat temu, lecz jest dzisiaj chyba jeszcze bardziej aktualny, niż wtedy.

Z Edwardem Maciejczykiem, dokumentalistą filmowym rozmawia Marek Bober.

Biedny Einstein, gdyby wiedział, że będzie jednym Żydem, który coś wymyślił, zapewne wziąłby się do pracy, aby zasłużyć na miano największego naukowca świata. Dla mnie odkrycie koła było o wiele ważniejszym momentem w rozwoju cywilizacji, a przecież były większe wynalazki, które przytłumiła propaganda geniusza Einsteina.

Urodziłem się w polskiej rodzinie z chrześcijańskimi tradycjami. Urodziłem się w marcu 1954 roku. Dzieciństwo i młodość spędziłem na wsi. Z komunistycznej Polski wyjechałem w 1979 roku. Najpierw tułałem się po zachodniej Europie, gdzie pracowałem jako niewolnik. W 1984 r. przyleciałem do Ameryki. Od 1973 r. zawsze miałem przy sobie kamerę, najpierw super 8, potem wideo. Filmowałem wszystko, co się ruszało. Dotychczas nagrałem 3,8 kilometra filmu i ponad 3200 godzin na taśmach wideo. W 1973 roku reżyser Janusz Dymek („Tulipan”) zobaczył moją pracę i przekonał mnie, że powinienem zostać dokumentalistą. Naukę rozpocząłem w telewizji etnicznej w Chicago w 1987 roku. W 1988 roku prezes Związku Narodowego Polskiego, Edward Moskal, pomógł mi w uruchomieniu własnego programu telewizyjnego „Kronika Polonijna”, na kanale kablowym numer 25 w Chicago. W roku 1991 udałem się do PBS z prośbą o udostępnienie mi czasu antenowego na film o Polonii w Ameryce.

To, co widziałem do tej pory w PBS było paszkwilami obrażającymi Polaków. Odpowiedziano mi wówczas, że PBS współpracuje z polskimi producentami. Wręczono mi listę Żydów z polskimi nazwiskami, na której byli znani producenci komunistycznych programów w polskiej telewizji z czasów największej bolszewickiej propagandy.

Wówczas zorientowałem się, że mam tylko dwa wyjścia: robić programy ideologicznie słuszne na żydowskiej smyczy, albo umrzeć z głodu jako niezależny producent filmów dokumentalnych opartych na faktach i prawdzie.
Wybrałem to drugie. Straciłem wszystko, czego się dotychczas dorobiłem i gdyby, nie pomoc prezesa Moskala, w tym miejscu zakończyłby się mój życiorys. Pan Moskal jednym telefonem załatwił mi kredyt na kupno firmy produkującej filmy przemysłowe, reklamy i filmy instruktażowe (kompletne studio, kamery i montaż w Beta-Cam SP i D2). Od 1992 roku zacząłem się odbijać od dna i w 1994 roku byłem całkowicie niezależny finansowo i merytorycznie. Spłaciłem długi i zacząłem zarabiać prawdziwie pieniądze. W wolnych chwilach zrealizowałem siedem filmów dokumentalnych, w których ukazywałem rozbiór Polski i nowy totalitaryzm kierowany przez Brukselę i Nowy Jork. W 1996 roku zrobiłem dokument o Oświęcimiu, gdzie uzbrojony w broń palną Mossad terroryzuje Polaków przy aprobacie ówczesnego rządu, podczas corocznej defilady propagandowej. W 1997 r. zrealizowałem film o zaniedbanych żydowskich cmentarzach. W 1998 roku film o kłamstwach w sprawie Kielc, Oświęcimia i współczesnej historii Polski sterroryzowanej przez organizacje żydowskie.

Używasz mocnych określeń. Nie boisz się posądzenia o antysemityzm?
– Antysemityzm jest najlepszą bronią organizacji żydowskich, służącą do wyłudzania pieniędzy, przy czym największymi antysemitami są Żydzi. Bo to oni właśnie prowokują nienawiść w celu zachowania jedności. Gdyby nie było antysemityzmu, to po co byłoby utrzymywanie organizacji żydowskich, terroryzujących świat. Słowem, Żydzi dbają, aby w kotle ciągle wrzało. Rozdrapują stare rany i ciągle przypominają o karach, jakie ich spotkały w przeszłości, przy czym zawsze przypominają skutek, nigdy nie mówią o przyczynie. Począwszy od Egiptu a skończywszy na Ameryce, scenariusz był zawsze podobny. Żydzi pojawiali się w najbogatszym państwie i zaczynali go grabić na wszystkie sposoby. Z imperium zostawał tylko szkielet, obrażali się na antysemitów i szukali następnej ofiary. Czasem rozwód odbywał się polubownie, jak np. w Egipcie – bierzcie złoto i spadajcie. Czasem kończył się w piecu, jak to miało miejsce w przypadku Niemiec. Jak będzie w Ameryce, trudno przewidzieć. Nie chcę być złym prorokiem, ale jeśli kraj, który jest ostatnim na świecie sprzymierzeńcem Żydów skarży się o 40 miliardów dolarów odszkodowania, to nawet Afroamerykanie tracą poczucie humoru, nie mówiąc o zwykłych ludziach, którzy mają już dość prostytucji politycznej i paranoi prawnej uprawianej przez żydów.

To, co mówisz jest przerażające. Czy aby nie przesadzasz?
– Porównaj to do nieudanego małżeństwa, gdzie jedna ze stron jest uzależniona od chemii albo k…a i bezczelnie wykorzystuje partnera, często go szantażując. Początkowo obie strony udają, że wszystko jest w porządku, potem się dogadują, lecz w miarę upływu czasu konflikt narasta, wreszcie osiąga apogeum i ktoś mówi stop.
Żydzi święcie wierzą w to, że zostali stworzeni do wykorzystywania innych, sami dzielą świat na Żydów (ludzie) i goi (bydło). Kiedyś na drodze stali jeszcze ludzie szlachetnie urodzeni, którzy nie mieścili się w tych obu kategoriach, a zatem Żydzi ich wymordowali najpierw podczas Rewolucji Francuskiej, potem wojny secesyjnej, następnie w Rewolucji Bolszewickiej i w czasie panowania żydowskiej komuny, kiedy to wymordowano większość inteligencji europejskiej, wypełniając powstałą lukę Żydami albo kundlami bez identyfikacji narodowej do dziś rządzącymi Europą.

Są na to dowody?
– Naturalnie, że są, w przeciwnym razie historycy, tacy jak prof. Jerzy Robert Nowak, który od kilku lat skutecznie obnaża prawdę i wielu innych naukowców byłoby za kratkami. Po II wojnie światowej Stalin przysłał do Polski grupę Żydów w celu wymordowania polskiej inteligencji. 17 departamentów wydziału bezpieczeństwa było kierowane przez Żydów pod wodzą Żyda Jakuba Bermana, prawą rękę Stalina, który był odpowiedzialny za bezpiekę i kulturę. Mordowano w przeróżny sposób od zagłodzenia w karcerach ubeckich kaźni, do pozorowanego ataku serca w sanatorium ministerstwa spraw wewnętrznych w Otwocku i innych „uzdrowiskach”. Podobnie działano we wszystkich krajach Europy Wschodniej.
Resztę robił austriacki instytut Wiesenthala, mordujący rzekomych faszystów na Zachodzie. W przeciągu kilku lat Żydzi wymordowali prawie wszystkich, którzy mogli stanowić potencjalne zagrożenie dla tzw. dialogu, czyli dymania na przemysłową skalę. Z chwilą, gdy osiągnięto cel, przekazano władzę swoim potomkom podczas zdrady w 1989 roku. Dzisiejsze elity rządowe to nikt inny jak potomkowie Bermanów, Fejginów, Michników, Bristigerowych i innych morderców, rządzących Europą przy pomocy wybranych Judaszy

Może tak jest lepiej, bo skoro nie ma narodowej inteligencji, to niech rządzi mądrzejszy. Przecież Żydzi uchodzą w świecie za naród nadzwyczaj inteligentny.
– Kolejny slogan wymyślony przez Żydów i powtarzany bezmyślnie przez goja. Proszę mi pokazać produkt wykonany w Izraelu. Przecież to państwo istnieje prawie 60 lat. Skoro Żydzi są tacy mądrzy, to gdzie jest komputer „madę in Israel”? Gdzie jest auto, długopis, czy nawet rower produkowany przez tych geniuszy? Co Żydzi produkują albo wymyślają poza terrorem? Produkują pistolet maszynowy (uzi) do strzelania w restauracji, ale w porównaniu z „kałachem” to jest straszak; nic nie potrafią zrobić poza lichwą, sutenerstwem i szantażem. Gdzie zatem jest geniusz tak propagowany w kundlowatych środkach masowego przekazu? Czy wynika z faktów, czy też werbalnej orgii za żydowskie pieniądze? Biedny Einstein, gdyby wiedział, że będzie jedynym Żydem, który coś wymyślił, zapewne wziąłby się do roboty, aby zasłużyć na miano największego naukowca świata. Dla mnie odkrycie koła było wiele ważniejszym momentem w rozwoju cywilizacji, a przecież były większe wynalazki które przytłumiła propaganda geniuszu Einsteina. Pora kończyć te brednie i nazwać rzeczy po imieniu będziemy zdrowsi, a na pewno mądrzejsi, bogatsi, a w przyszłości nie będziemy głosować za rozbiorem ojczyzny i samobójstwem.

Za jakim rozbiorem?
– Tych, którzy się jeszcze nie obudzili z ręką w nocniku, pytam, gdzie jest Polska? Państwo bez armii, bez banków, bez przemysłu, rolnictwa, bez ziemi – nie jest państwem, jest euroregionem trzymanym za gardło przez obcych. Zachłysnęliśmy się Ameryką, ale musimy pamiętać, że aby mogła zaistnieć, najpierw wymordowano tubylców, a niedobitków zamknięto w rezerwatach. Taki sam los już niebawem spotka Polaków, bo z chwilą wejścia do Unii Europejskiej Polska zniknie z mapy świat. Młodzi naiwnie wyjadą za granicę oszołomieni rzekomym mlekiem i miodem płynącym na Zachodzie, propagowanym przez mydlane opery i kolorowe gazety dla pisuardess marzących o karierze Kopciuszka; po latach się przyzwyczają i będzie im wstyd powiedzieć prawdę, że zamiast uciekać trzeba było przepędzić obcych i żyć spokojnie na ziemi ojców, a niech inni się tułają.

Co zatem robić, aby temu przeciwdziałać?
– Głosić prawdę i stawiać na młodych Polaków, którzy czują po polsku, mają mocne, zdrowe korzenie i pewnego dnia wyzwolą Polskę spod kontroli Żydów. Historia dowodzi, że Polacy nigdy nie pozwalali się długo prowadzić na smyczy. Jesteśmy narodem mądrym genetycznie i wstyd, abyśmy pozwalali się wodzić za nos. Obecnie w Polsce panuje nędza, ogromne bezrobocie i niechęć do życia, podczas gdy Żydzi przygotowują się do ostatecznego ataku, którym będzie sprowadzenie do polski biednych emigrantów z Afryki w ramach pomocy humanitarnej, za pieniądze z UE i USA.
Jest to bezczelna polityka w celu odwrócenia uwagi od faktycznego zagrożenia. Pierwszy krok już uczyniono, robiąc bohatera narodowego z czarnego piłkarza. Przeciętny Jan pijąc piwo podczas meczu nie zdaje sobie sprawy, że stał się tresowanym pajacem bezmyślnie wykonującym określone ruch (zabrakło Polaków, albo są gorsi od Murzyna?). Będzie jeszcze gorzej, gdyż u władzy nie ma Polaków i nic nie wskazuje na to, że sytuacja się zmieni, ponieważ stopień świadomości społeczeństwa jest wyjątkowo niski.
Codziennie naród jest faszerowany informacjami starannie dobranymi przez specjalistów od uszkadzania mózgów. Po takiej psychoterapii ludzie mają problem w odróżnieniu prawdy od kłamstwa i wykonują bezmyślnie z góry ustalone ruchy myśląc, że są to ich własne przemyślenia. Oto przykłady: w trakcie specjalnych programów dla ludzi specjalnej troski (telewidzów) co kilka zdań z taśmy słychać śmiech, brawa albo inne odgłosy wskazujące na to, czy zdanie było śmieszne, smutne, pozytywne albo negatywne.

W ten sposób można widzowi zakodować, że np. Żyd jest mądry a goj głupi, albo że należy pomagać Żydom. Tym sposobem przekonano naród, że Unia Europejska jest czymś dobrym i jestem pewien, że kolejny raz Polacy będą głosować przeciw sobie. Bo zostało im to zakodowane przez szklany ekran, bez alternatywy, niczym doskonała hipnoza. A przecież wystarczy spojrzeć wokół siebie i pomyśleć samodzielnie.

Co by było, gdyby wasz sąsiad miał decydować o tym, co macie w swoim domu? Gdyby któregoś dnia przyszedł i wyrzucił na ulicę waszego psa, albo pamiątkowy obraz czy krzyż wiszący od lat na ścianie? Co by było, gdyby zechciał użyć waszą żonę lub córkę. Próba sprzeciwu skończyłaby się w więzieniu za antysemityzm.

Tak właśnie wygląda unia, że sąsiad zagląda wam do garnków i decyduje, czy dzisiaj będzie grochówka czy żeberka wściekłej krowy; sąsiad ustala prawo i decyduje o wszystkim. Musicie wiedzieć, że sąsiad jest mocniejszy, a zatem nie ma żadnego powodu, aby wam pomagać, będzie was „dymał” ile wlezie, aż „wydyma” do zera. Wojska nie macie, bo głosowanie się dawno odbyło i oddaliście armię bez walki, teraz jak podskoczycie, to przyjdzie Murzyn z białą pałą i będzie lał po unijnych łbach w imię równości wszystkich narodów.

W 1989 roku głosowaliście za pluralizmem. Czy ktoś wie, co to jest pluralizm? Żydowsko-bolszewickie środki masowego przekazu bębniły całymi dniami, że naród musi głosować za pluralizmem i naród zagłosował. Co teraz macie z tego pluralizmu?

Dzisiaj pejsate autorytety przekonują was do kolejnej głupoty. Pluralizm dał wam różnorodność złodziei i hochsztaplerów, którzy w zamian za wolność pozbawili was opieki medycznej, szkolnictwa, zakładów pracy, banków, rolnictwa, ziemi i wreszcie domów. Jesteście wolni, ale na golasa.

Żyd wam zaśpiewa: lepszy na wolności kęsek lada jaki… ale czy długo będziecie wolni?

Unia Europejska zabierze wam to ostatnie, każdy dostanie numer jak świnia w hodowli zarodowej i spełnią się marzenia mędrców Syjonu.
Namiastkę już macie, kupując na kartę kredytową spowiadacie się przed wujkiem Samem z wszystkich prywatnych sekretów, ile tankujecie, gdzie śpicie, co kupujecie itp. Wiadomo, czy pijecie piwo, czy macie psa, wreszcie w grudniu gdzie kupujecie choinkę czy menorę.
Nic się nie ukryje, a niebawem nie będzie ani kart kredytowych, ani kart preferencyjnych, każdy będzie miał wszczepiony chip, który precyzyjnie określi wasze położenie z dokładnością do milimetra (na razie ten „przywilej” mają tylko posiadacze telefonów komórkowych) oraz wejdzie w wasze życie prywatne do tego stopnia, że poza ogromnym długiem, nie będzie dosłownie nic, będziecie płacić procenty za to, że żyjecie.

Człowiek jest słaby i to właśnie perfidnie wykorzystują sępy spod znaku dobrobytu. Telewizja zachęca do pogoni za pieniądzem, w konsekwencji kobiety poszły do pracy, aby płacić podatki i kupować buble, bo tak naprawdę to nic z tego harowania nie mają poza długami na kartach kredytowych, depresją i beznadzieją na przyszłość.

Rozbite małżeństwa, zboczone dzieci, zaprzepaszczone szansę na normalne życie. Czy tego potrzebuje normalny człowiek? Czy naprawdę jest sens, abyście płacili abonament za telewizję, która robi z was prawdziwych goi? Ile razy dotychczas zostaliście oszukani? Powtarzacie bezmyślnie slogany zakodowane wam przez oficjalną propagandę, bo nie macie alternatywy, władza strzeże dostępu do środków masowego przekazu, bo się boi prawdy. Czas, aby Polacy przestali płacić za antypolską propagandę i zażądali rzetelnej informacji, którą można łatwo odróżnić od żydowsko-bolszewickiej, tak jak odróżnia się ciastko od kupy. Tu w USA, podobnie jak w Polsce, środki masowego przekazu są uzależnione od pieniędzy, z tą różnicą, że jest alternatywa i można wybierać między np. Telewizją Polską a Telewizją realizowaną przez Polaków. Są gazety i programy radiowe, które można podzielić na polskie i antypolskie. Pretensje trzeba mieć wyłącznie do sponsorów za finansowe popieranie antypolskiej propagandy, takich sponsorów najlepiej nie odwiedzać bo nie są godni polskiego poparcia.
Dzisiaj nic się nie zmieniło, w dalszym ciągu narodowe media są skazane na zagładę, natomiast antypolska propaganda ma mnóstwo sponsorów.

Czego Ci życzyć?
– Doczekania wolnej Polski, Polski do której będę mógł pojechać bez obawy o prześladowanie za polskie pochodzenie. Reszta przyjdzie sama, mam mnóstwo przyjaciół, na których zawsze mogę liczyć, kupić się nie dam, bo niczego nie potrzebuję. Obecnie pracuję nad filmem o mordercach polskiej inteligencji w 17 departamentach wydziału bezpieczeństwa kierowanych przez Żydów pod wodzą Jakuba Bermana przysłanych do Polski przez Stalina po I wojnie światowej. Jest to możliwe tylko dlatego, że żyję w Ameryce, którą kocham i uważam za chwilową ojczyznę do czasu odzyskania niepodległości przez Polskę.

Dziękuję.

Artykuł z gazety Kurier Codzienny Nr 113/1113 z dnia 08-10.06.2001 r.
http://narodowiec.com/artykuly/bez_smyczy/bez_smyczy.html

Komentarzy 95 do “Bez smyczy”

 1. Zbigniew Koziol said

  Przepraszam bardzo wszystkich, ale nie kupuje tego jako calosci. Prawdy w tym jest bezmiar. Ale.. nie moge. To jest tak pomieszane! Nie wierze we wszystko. Nie wierze w historie Maciejczyka. Bardzo mi przykro. Bardzo. A chcialbym.

 2. Jay Dee said

  Panie Marucha, nie wie Pan, gdzie można obejrzeć filmy Pana Maciejczyka?
  A tak swoją drogą – to parę razy prezentowałem podobne poglądy i zawsze byłem obśmiewany na tym blogu. Żydzi to zwykli ludzie – nie jacyś nadludzie. Też traktowani jak stado baranów napędzane i kierowane strachem. Mosad – to nie jakaś wybitna organizacja – lecz zwykła popełniająca kardynalne błędy – za które wstyd zwykłym Żydom. Pewnym jest, że Żydów jest łatwiej przycisnąć państwu – bo zawsze mogą przypomnieć jak to ich palono w krematoriach itp. Ale tacy rosyjscy Żydzi już tych kompleksów nie mają – i nie dają się.
  Problem jest tylko jeden – bardzo, bardzo trudno jest wytłumaczyć jak sprawy stoją zwykłemu obywatelowi Izraela. Nawet takiemu, który nienawidzi żydowskiego rasizmu, mówi o nim otwarcie. Może jak znowu tam pojadę – to podejmę temat. Przez Skype tylko można sobie zaszkodzić relacjom międzyludzkim.

 3. Marucha said

  https://marucha.wordpress.com/2010/06/27/przesladowany-polski-dokumentalista-edward-maciejczyk/

  Są tam dwa linki do filmów Maciejczyka.

 4. Zbigniew Koziol said

  U mnie te linki nie dzialaja. Jestem byc moze przesladowany jako linuxowiec 😉

 5. Marucha said

  Też używam Linuxa na jednym z komputerów (Xandros, wersja Debiana) i jest OK. Może nie ma Pan wtyczki Mplayer, która daje sobie radę z wideo WMV?

 6. Zbigniew Koziol said

  Nie wiem, Panie Mirucha. W zasadzie wmv pornografie moge ogladac. wmv to wogole bardzo dziwny format.

  Uzywam Centos. Oczywiscie wersji latwo zmienic nie moge.

  OK. Daruje sobie, na razie.

 7. Marucha said

  A jesli Pan sobie zainstaluje Linuxa na pamięci USB i z niej będzie robił boot? To nie musi Pan nic instalować na samym komputerze.

 8. Zbigniew Koziol said

  Panie Mirucha… mi sie nie chce w te rzeczy bawic.

 9. emigranci z USA said

  Wejdz na strone E.Maciejczyka :
  http://www.suwerennosc.com
  na ktorym kiedys byla dyskusja ,obecnie tam dyskuteje sam z soba E.Maciejczyk i niejaki „toronto” (tu tez pisze choc narzeka,ze go moderuja),ktory wciela sie w Maciejczyka podpisujac sie „autobahn401”.
  Mamy nadzieje,ze juz ten sam fakt mowi za siebie a przedewszystkim jak organizuja sie Polacy w zrzeszenia oraz jak dzialaja .
  Dzialalnosc ta jest zerowa ,bo nawet filmy u Maciejczyka to juz starocie i pachna myszka.
  Bardziej na biezaco z tym co sie dzieje w Polsce daje „telewizja polska” Eugeniusza Sendeckiego i……. to wszystko !
  Smutne ale prawdziwe.

 10. Marucha said

  To jest łatwe. Jest pełno informacji na necie + gotowe instalacje do ściągnięcia i przekopiowania.

 11. Zbigniew Koziol said

  Co jest latwe, panie Mirucha? sledzic za rozwoje Linuxa, uczyc sie jak to robic? No tak, to jest wzglednie latwe. A do tego jeszcze czytywac regularnie sajt Maruchy i tam sie wyslawiac? I jeszcze zajmowac sie praca? I piecioma innymi sprawami? Na przyklad jak tu wykrecic sie od obowiazku dostania wizy do Rosji na moj powrot tutaj? Pan nie ma pojecia jaki tu w Rosji jest burdel administracyjny. Ja zamiast zajmowac sie praca, to zajmuje sie bieganiem po urzedach. Nie stac mnie na inne sprawy. Na razie musze tu przezyc. Dupa blada z praca – na razie toleruja to ze mnie w niej nie ma a biegam po urzedach.

 12. Wojwit said

  Podobno Einstein też ukradł pomysł na teorię względności od jakiegoś młodego, acz bardzo biednego naukowca, który opracowywał ją w pierwszym dziesięcioleciu XXw., dołożył jeszcze co nieco od dwóch innych i zaczął firmować swoim nazwiskiem. Najlepsze jest to, że prosił o innych o pomoc w wyprowadzaniu wzorów „swojej” teorii. Zostaje więc unym tylko uzi… No chyba, żeby przyjrzeć się amerykańskiej „oliwiarce” z drugiej wojny światowej używanej przez spadochroniarzy US Army – a wtedy nawet uzi odpadnie jako ich pomysł… Nota bene AK-47 (Kałasznikow) powstał w Iżewsku we „współpracy” podoficera wojsk pancernych Krasnoj Armii Michaiła Kałasznikowa i jednego z najwybitniejszych konstruktorów broni strzeleckiej na świecie, niemieckiego konstruktora pierwszego pistoletu maszynowego (MP-18) a także pierwszego w świecie automatycznego karabinka szturmowego StG-44, Hugo Schmeissera. O tym, że sowieciarze Schmeissera wywieźli do Iżewska, i że wrocił do kraju w roku 1953, na niedługo przed swoją śmiercią (umarł w tym samym roku na zapalenie płuc) chyba nie muszę nikomu z Państwa uświadamiać.

 13. aga said

  Pan Kozioł to chyba dopiero wtedy uwierzy kiedy dowie się o tajemniczej śmierci kolejnego patrioty E.Maciejczyka.Ale komu by się chciało „bawić’ aby temu zapobiec….

 14. Zbigniew Koziol said

  Pani Ago, Sw. Tomasz tez jest swietym. Jesli mi sie uda a Pani nie bedzie przeciw, to ja zajde do Pani w Polsce.

 15. Marucha said

  Żydzi są specjalistami nie od tworzenia, wynajdywania i budowania – ale od psucia, niszczenia i ludobójstwa, o czym świadczy ich cała historia od czasów biblijnych aż po dziś dzień.

 16. Marucha said

  Re 11:
  Oczywiście nawał zajęć u Pana, o którym nie mam pojęcia, może bardzo utrudnić zapoznanie się z instalowaniem Linuxa na USB. Ale jeśli Pan chce, to mogę podrzucić parę linków „na skróty”… Zajmie to Panu parę godzin.

 17. Zbigniew Koziol said

  Posmieje sie z lapek.

  Otoz w temacie @9 wyslalem w odpowiedzi niecenzuralne slowo w tekscie, zas Mirucha zapewne spi juz. I moja odpowiedz na razie nie ukazala sie.

  Lapki zas ida w dol lub w gore. A jak jeszcze im? w kierunku z? Tutaj nie ma takiego.

 18. Marucha said

  Re 9: Dlaczego Maciejczyk jest prześladowany za swoje filmy, choć to starocie?

 19. Zbigniew Koziol said

  Bardzo zapewne sie naraze. Nienawidze tej anonimowosci. Chocbyscie mnie krajali.

  Maciejczyk to Toronto. To jest moje odczucie. Nic wiecej, tylko moje odczucie. A teraz dalej pieprzczcie sie w anonimowosci.

 20. Marucha said

  Choćby się Pan podpisał i dziesięcioma wiarygodnymi nazwiskami, pozostaje Pan anonimowy aż do:
  – osobistego spotkania;
  – uzyskania zaświadczenia od znanej mi osobiście osoby, która za Pana poręczy;
  – jakieś inne przypadki?
  Ja Panu akurat wierzę, że jest Pan Zbigniewem Koziołem, ale na czym opieram swą wiarę? Na intuicji. A nie jest to narzędzie niezawodne.

  Co do Toronto i Maciejczyka – to kto wie…

 21. aga said

  ad.12 tak jest.
  http://us.altermedia.info/news-of-interest-to-white-people/albert-einstein-plagiarist-and-fraud_1295.html

 22. Zbigniew Koziol said

  Dlatego chcialem sie spotkac, Panie Mirucha.

  Myslicie, ze ja do Rosji przyjechalem przypadkiem? Nie.

  Tylko ze ja jestem nikiem. Czy to cos mowi? Przyjechalem sam a teraz pisze o Rosji, ze tu jest wlasciwie prawie tak samo jak wszedzie na swiecie.

  Tak, jesli idzie o Toronto i Maciejczyka… to trudna zagadka.

 23. aga said

 24. Zerohero said

  @Jay Dee w 2. Generalnie się zgadzam. Każdy naród jest platyczny. Rózne rzeczy można z niego ulepić i nie ma takiej, której by sie nie dało przemodelować. Antysemita bedzie walczył z Żydami jako takimi. „antysemicie” wystarczy zatrzymać pochód ich elit. Zneutralizowanie ich niewidzialnej armii, ideologii, metod. Nie znaczy to jednak, że mam płakać nad losem szarych zmanipulowanych przez swoje elity Żydów. Niemcy byli zmanipulowani, ale jak tu zniszczyc czołg z takim zmanipulowanym by nie zrobić mu krzywdy? Nie da się. Wiory muszą leciec.

  Co do kwestii wynalazczości o której wspominał Maciejczyk. Gruba przesada świadcząca o zatraceniu naukowego dystansu. Żydzi na pewno nie są pod tym względem poniżej średniej państw (narodów) wysokorozwiniętych. Nie mają zbyt wielu powszechnie znanych marek, ale to dlatego, że Izrael posiada zmilitaryzwoany model gospodarki. Ich produkty to oferta dla firm, policji, wojska. Wiele z nich naprawdę niezlych.

  Oczywiście twierdzenia z drugiej strony, tzn. o zydowskim geniuszu można między bajki włożyc. Technologie w Izraelu nie rozwinełyby się bez pomocy diaspory, wywiadu i szpiegostwa. W tym są nieźli. Podkraść np. papier o rakietach balistycznych i zrobić „własną”. Omotać dużą korporację z USA i przenieść jej centrum technologiczne do siebie.

  Wykształcenie jest pochodną nie tylko zdolności, ale i możliwości. Ich młodzież dostaje więcej stypendiów od organizacji dobroczynnych. (żydowska organizacja pomaga tylko Żydom, a ma za plecami żydowskich bankierów).

  To samo dotyczy kariery. Żydowski wynalazca może liczyć na wsparcie, polski niekokiecznie. Pan Zuckerberg został np. miliarderem, a Facebook do dziś nie przynosi zysku…

  Dominacja niektórych branż wynika z trybalnego kumatorestwa a nie zdolności. Np. całe Hollywood. Sitwy prawników w USA. Aby uprawiać takie kumatortwo nie można być głupim, ale geniusz nie jest potrzebny.

  Generalnie, sądzenie na temat inteligencji na podstawie osiągnięć danej kultury, to droga pełna pułapek. Bardzo inteligetni Hindusi albo Chińczycy żyją przeważnie w warunkach nie pozwalających na rospostarcie skrzydel. Genialny chłop może całe życie przezyć jako analfabeta i nie wiedzieć o swoim geniuszu. Za to średniak z dobrej rodziny i tak pójdzie na studia.

  Za bezsenswne uważam próby czepiania się Einsteina. A nawet za szkodliwe, bo stawrzają wrażenie, że krytycy Żydów to banda oszolomów nieznająca historii nauki. Z drugiej strony Einstein jest strasznie wyeksloatowany jako symbol geniusza. Działa tu propaganda Żydów, ale i fakt, że przeciętny tuman, zwłaszcza z USA, nie jest w stanie spamiętać nazwisk słynnych naukowców.

  Na wikipedii Einstein jest przedstawicielem Aszkenazyjczyków. Trockiego i Marksa jak widać się wstydzili.

 25. Inspektor Lesny said

  No, z tym nieszczesnym Einsteinem to dla przypomnienia, dodam ze on wyciagnal konsekwencje z rownan Maxwella i unaocznil je w spektakularny sposob. No, nie mala prestacja, ale polegajaca na doglebnym zrozumieniu rownan Maxwella, juz przecie istniejacych…
  Nagrode Nobla dostal zas za cos innego, mianowicie za wytlumaczenie efektu fotoelektrycznego.

 26. 166 bojkot TVN said

  No widzę we wpisie 19 ZK, że dyskutant przebywający w Rosji, podający się za Polaka o nazwisku Zbigniew Kozioł znowu wyprowadził swoje wpisy na capi poziom.
  Słoma zawsze wyłazi.
  Oglądaj se człowieku te swoje pornusy, z kilkoma żonami jednocześnie i nie zaśmiecaj internetu.

 27. Marucha said

  Skoro zdaniem Pana 166 ta witryna stała się witryną Komorowskiego, to taki jest i jej poziom…

 28. 166 bojkot TVN said

  26/Marucha
  Gdzie to 166 wyraziło zdanie o poziomie witryny i czyja ona jest?! Proszę o linka.

 29. Marucha said

  Re 28:
  Ponieważ pamięć panu 166 nie dopisuje, przypominam jego wypowiedź:

  …Wy tak te dumki i inne śliczne zamieszczacie czując nadchodzące „tryndy”, czy co?
  To Gajówka nagle zamieniła się w gajówkę pana Komorowskiego, czy co?
  Czyżbyśmy nie zauważyli zmiany na stanowisku tutejszego Gajowego?

  https://marucha.wordpress.com/2010/06/14/przesladowana-andzelika-borys-rezygnuje/
  Wpis nr 82.

 30. 166 bojkot TVN said

  To było pytanie – nie stwierdzenie …..

 31. Marucha said

  Aha. To było pytanie. Z gatunku tych „Czyżby prałat Jankowski był pedofilem?”.

 32. NC said

  Panie Koziol,

  Nasz gospodarz nazywa sie MArucha – dlaczego nieustannie zwraca sie Pan do Niego per MIrucha?
  Jaks dysgrafia, insider joke, czy co?

 33. 166 bojkot TVN said

  Nie panie Marucho! 31
  To miało być pytanie w formie żartu, co 166 wyraziło w dość zawoalowany sposób, wyrażając zachwyt nad rosyjskimi piosenkami, których zazdroszczę im szczerze. I tylko tyle.
  Co do gajowego – Komorowski POluje, i wielu tu zaczęło pisać o nim ‚gajowy’, co przecież może każdego pomylić. Czyż nie?

 34. emigranci z USA said

  Jezeli chodzi o filmy dokumentalne E.Maciejczyka ,ktore nazwalismy starociami,faktycznie byly nakrecone bardzo dawno i dzisiaj maja zbyt mala wartosc po za przedstawieniem mlodym pokoleniom,ktore juz od czasu krecenia tych filmow zdazylo dorosnac,ukazal fakty – pokazal jak na owczesne czasy Zydzi pozwalali sobie na bezkarnosc – a jak jest dzisiaj,potrzebny jest nowy dokument filmowy.
  Takie skrotowe filmiki kreci wlasnie ekipa dr.Sendeckiego i chwala im za to.
  Maciejczyk powinien pokazac dla przykladu jak to Polonia w jego Chicago glosowala i na kogo,przeprowadzic z nimi wywiady a przy okazji powiedziec im jak glosujacych oglupiono.
  W sieci jest taki film ,ktory nakrecono w NYC i tam wlasnie widzimy jaka jest swiadomosc polonusow-emigrantow ,ktorzy pojda glosowac na Komorowskiego lub Kaczynskiego.

 35. Marucha said

  Re 32: Chodzi, jak myślę, o „insider joke”.

 36. ciekawski said

  podobnie o zydach pisze na judeopolonii
  http://judeopolonia.wordpress.com/2010/06/25/na-krakowskim-kazimierzu-rozpoczela-sie-muzyczna-wersja-judaizacji-polakow/
  i na „w sercu Polska”
  http://wsercupolska.org/joomla/index.php/warto-przeczyta/6-warto-przeczytac/2940-o-naprawie-rzeczypospolitej-andrzej-szubert.html

 37. 166 bojkot TVN said

  34/
  Nie wiem, w moim języku to niezrozumiałe określenie, być może. Ja bardziej po rusku niż anglijsku

 38. opornik said

  PODSTAWĄ ! – jest język,

  naszego – po tamtej stronie.

  Pan Maciejczyk momentami przerasta samego „GURU” – Urbana J.

  Nie jest mi potrzebne nazywać …

  Stalina – …

  Palikota – …

  Każdy może przegląd zrobić, kogo nasz Rodak – esperantyzuje.

  Norwid dla przykładu, uczynił piękny wywód na temat:

  Czy jeden wykrzyknik zrobi swoje , czy musi być ich np. #-yyy

  Więc dla równowagi

  Piękno języka człowieka zbawi,

  podczas gdy plugawienie…

  trzewia trawi…

  Panie Maciejczyk, język…

  język pana jest świadectwem!

 39. 166 bojkot TVN said

  Oporniku!
  Czy zauważyłeś, że tylko w naszym języku są bardzo ciężkie przekleństwa, ciężkie wyzwiska, czego nie mają np. Niemcy. Skądś się to wzięło. Pewnie jako wieloletnie, czy dwu-wiekowe odreagowanie wielkich nieprawości z jakimi mamy do czynienia.
  Tego co mówi p. Maciejczyk nie da się powiedzieć językiem miłości, bo w sednie nie ma miłości. Jest wielka nienawiść połączona z zaborczą agresją zionącą z talmudu.
  Słowa, jak broń, muszą być adekwatne do treści – i są. To nie język Maciejczyka jest świadectwem.
  To język Michnika, Schuldricha, Tuska, Weissa, Holland, Buzka świadczy o tym co robią na naszej ziemi.
  To TVN plugawi polską kulturę nadając swoje antypolskie programy w naszym języku. Kinga Rusin (matka -rusinka, bo matka-Polka, to dla niej „pejoratywne określenie”), Majewski, Sianecki, Miecugow, każdy, kto stamtąd bierze pieniądze – bierze za plugastwo.

 40. Toronto said

  Jesli chodzi o wspolczesne filmy dokumentalne o tematyce zydowskiej to E.Maciejczyk jest wyjatkiem i nie ma sobie rownych w tej dziedzinie – nawet ksiazka historyczna nie robi takiego wrazenia i tak nie przemawia do czlowieka jak wlasnie film dokumentalny.
  Filmy E.Maciejczyka powstaja poza jakakolwiek cenzura i jego pierwszy film o Oswiecimiu z 1996r wywolal poploch wsrod polskojezycznego zydostwa rzadzacego w Polsce, ktore zabronilo mu krecenia podobnych filmow w przyszlosci – film ten byl odtrutka na zaklamana zydowska propagande medialna w Polsce i na swiecie.
  W 1996r osobiscie zrobilem dziesiatki kopii filmu dokumentalnego o Oswiecimiu i rozdalem znajomym w Polsce i Kanadzie, zeby mogli poznac prawde o „zmijowym plemieniu” (Mat 23:33) i „dzieciach diabla” (Jan 8:44) – Jezus Chrystus nie mogl sie mylic.
  Strony E.Maciejczyka:
  http://www.kronikanarodowa.com/
  http://forum.suwerennosc.com/index.php

 41. Toronto said

  Jesli chodzi o sam wywiad z E.Maciejczykiem to M.Bober sam wyszedl na idiote – vide propagandowe przypisywanie zydom „madrosci” lub „inteligencji”, mniejsza o slownictwo i nazewnictwo uzywane przez E.M., ktory zostal wziety pod lupe przez uzytkownikow tzw. „poprawnej polszczyzny”, ktorzy zamiast rzeczowej dyskusji wymyslaja sobie temat zastepczy w celu rozmydlenia tematu o parszywej robocie zydostwa poruszanym w wywiadzie, na co sa z kolei dowody w wielu innych zrodlach informacji, pozostajacych na szczescie poza zydowska cenzura.
  Zydowska propaganda bedzie nadal prac mozgi oglupionym gojom, ale nie jest w stanie zatrzymac procesu poszukiwania prawdy przez czlowieka, tym bardziej, ze internet ma obecnie zasieg globalny i tutaj konczy sie zydowski monopol na jedynie szluszna wersje wydarzen, o czym wspominalem na forum soc.culture.polish na poczatku lat 1990-tych, kiedy powstawal WAN (Wide Area Network).
  Dyskusja na forum powinna dotyczyc sposobow na pozbycie sie zydostwa z Polski, czyli „letniej i zimowej szaranczy, ktora polskie wsie ubozy, a miasta smrodem napycha”, a nie jezyka uzywanego przez E.Maciejczyka lub faktow podanych przez E.M.
  Tym samym osobnicy bioracy udzial w dyskusji sami wystawiaja sobie ocene niedostateczna, chyba ze dzialaja na zlecenie.
  Zadaniem polskich narodowcow jest organizowanie sie w grupy na obszarze calej Polski i uswiadamienie wlasne i srodowiska w oparciu o udokumentowany material, m.inn. filmy dokumentalne E.Maciejczyka dostepne na internecie.

 42. Jerzy:W wypadku napadu na Iran-badzmy gotowi.
  by Jerzy Ulicki-Rek » 27 Jun 2010 01:47 pm

  Z wielu stron dochodza infomacje o koncentracji armii zydowskiej (pod roznymi flagami) co mialoby sugerowac przygotowania do kolejnej napasci na niepodlegle panstwo po to tylko aby zydowskim planom imperialnym stalo sie zadosc.

  Od 1917 roku te imperialne plany byly realizowane przy uzyciu Armii Czerwonej.Koszty w milionach ofiar ponosil caly swiat.
  Straty zydowskie poniewaz czasami nie udalo sie ich uniknac a czasami oplacilo sie je poniesc ze wzgledow polityczno-propagandowych.

  Tzw.holokaust,gdzie syjonisci na zachodzie celowo pozostawili biedote zydowska w obozach koncentracyjnych jest tego doskonalym przykladem.

  W pewnym momencie Zydzi zdali sobie sprawe z tego ,ze przydatnosc okupowania Rosji i koszty z nia zwiazane nie przynosza spodziewanych zyskow.
  To co mozna bylo na danym etapie osiagnac zostalo osiagniete.
  Podboj swiata rekami rosyjskich zolnierzy pod haslem „miedzynarodowego proletariatu’ stracil swoja nosnosc i zaczal byc kosztownym balastem.

  W zwiazku z tym syjonisci postanowili pozbyc sie kosztownego i klopotliwego balastu i zamknac geszeft”zsrr”.

  Od tego momentu zadanie imperialnego podboju mialo sie dokonywac kosztem zycia amerykanskich zolnierzy z podbitych w miedzyczasie calkowicie dawnych ‚stanow zjednoczonych” oraz ich”sojusznikow”

  Od wielu lat celem zydowskiej mafii staly sie kraje posiadajace bogate zloza ropy naftowej.
  „Czarne zloto” przynosi krociowe zyski,pozwala na ekonomiczny szantaz wtedy gdy zachodzi taka potrzeba i jest ogromna sila przetargowa w tzw.stosunkach .
  Miedzynarodowych rowniez…

  Tak sie zlozylo ,ze kraje ,ktore takowe zloza posiadaja przyjely rowniez znienawidzony przez syjonistow Islam.
  Znienawidzony bo konkurencyjny w stosunku do judaizmu a jak wiadomo nie od dzisiaja to plemie nie toleruje zadnej konkurencji na zadnym polu.

  W chwili obecnej jedyna przeszkoda na drodze do calkowitego podbicia bliskiego Wschodu jest Iran.
  Nie tylko posiada rope ,jest muzulmanski ale na domiar zlego ma prezydenta,ktory jako jedyny polityk tej miary odwazyl sie publicznie podwazyc jeden z filarow zydowskiej potegi-mit holokaustu.

  Dlatego wlasnie od kilkunastu miesiecy zydowskie srodki masowego przekazu zydowskich instrukcji rozpoczely psychologiczne przygotowanie narodow i panstw satelickich do wojny z Iranem.

  I tu dodzimy do sedna tego co pragne przekazac wszystkim czytajacym te slowa.

  Taka ewentualnosc musimy brac pod uwage obserwujac to co sie na swiecie wyrabia.

  Moze sie co prawda okazac ,ze wymachiwanie bomba atomowa ma jedynie na celu odwrocenie naszej uwagi o zydowskich zbrodni ale biorac pod uwage paranoiczna mieszanke psychologiczna jaka udalo sie Zydom i syjonistom wyprodukowac ,(nierozerwalny zwiazek talmudu z ideami syjoniszmu nie tylko sie nie wyklucza ale wrecz uzupelnia) oczekiwanie racjonalnych decyzji od malpy z atomowa brzytwa jest gigantyczna naiwnoscia.

  Mamy do czynienia z szalencami przekonananymi o swojej wyzszosci ,ktorzy zgodnie z zasada:”nie chcem ale muszem’ sa skazani przez Boga do uszczesliwienia calego swiata ,ktory ich misji nie jest w stanie pojac.

  Na taki obled medycyna zna tylko jedno lekartswo: gumowe sciany i kaftan bezpieczenstwa.

  Niestety zastosowanie tej metody w tym konkretnym przypadku jest niemozliwe wiec musimy przygotowac inny plan dzialania na wypadek pogorszenia sie stanu pacjenta .

  Co zrobic jesli taki atak stanie sie faktem?

  Mamy dwa wyjscia:poddac sie albo walczyyc.

  To pierwsze nie wymaga komentarza wiec pozwolcie ,ze zajme sie druga ewntualnoscia.

  Kto zapyta:walczyc ale czym i jak?
  Metod bedzie wiele.
  Jedna a z mniej skutecznych bedzie bojkot zydowkich firm .
  Malo skuteczny bo to oni wlasnie maja w swoich rekach m.in.dystrybucje zywnosci.
  Przypuszczam ,ze moze dojsc do sytuacji gdzie „nie-zaczipowani nie kupuja wiec nie jedza” a glodnych partyzantow nie bedzie stac na czynna walke.

  Dlatego zupelnie swiadomie i zupelnie powaznie chce zaproponowac cos innego.

  W wypadku zaatakowania Iranu przez Izrael lub jego marionetki propnuje traktowac kazdy zydowski interes,kazda zydowska placowke naukowa,kazda zydowska placowke dyplomatyczna jako naszych zakladnikow.

  Nie musimy ich szukac,sami przyszli,wiemy gdzie ich znalezc.
  Metody beda zalezec od sytuacji.
  Benzyne aby podpalic zydowska ambasade uzywajac bomb „molotowa’ mozna na szczescie jeszcze kupic bez chipa.

  Uzywajac slow jakimi zydowska propaganda okresla wszelkie ruchy narodowo-wyzwolencze sprzeczne z ich interesem -nawoluje tutaj do totalnego terroru.

  Za kazdego zabitego Iranczyka-dzisieciu zabitych syjonstow.

  Na to ,ze bedziemy mieli dostep do materialow wybuchowych i broni liczyc nie mozemy wiec mamy ogromne pole do popisu.
  pomalowanie zydowskiej ambasady w kolrze kwri nie wymaga ogromnego wysilku.
  Ruch oporu,ktory mial miejsce w czasie okupacji hitlerowskiej i jego metody moga byc w ty momencie pomocne.

  Musimy rozpoczac bojkot zydowskich gazet po polsku.
  Saczona w nich trucizna trafia podswiadomie do organizmu nawet wtedy gdy jej tresc swaidomie odrzucamy.
  Wielu ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy.

  Zostalo nam na szczescie jeszcze kilka moralnych autorytetow i to one powinny podjac na nowo role narodowego kompasu.

  To plemie rozumie tylko jeden jezyk:jezyk sily.
  Tylko takim jezykiem potrafi sie poslugiwac i tylko taki jezyk jest w stanie zrozumiec jesli pochodzi od jego przeciwnikow.

  Proponuje aby pietwszym zakladnikiem ,ktorego zycie bedzie zagrozone w wypadku ataku na Iran byl Aaron Szechter,redaktor naczelny tzw’gazety wyborczej”.

  Biorac pod uwage dzialanosc tego zdrajcy to jego wlasnie leb powinien poleciec jako pierwszy wtedy gdy pierwsze bomby zydowskie spadna na Iran.
  Po nim przyjdzie kolej na innych .
  I jeszcze jedno:walczmy madrze.
  Meczennikow dostaczaja nam mordercy spod blekitnej gwiazdy.
  Nam potrzeba bojownikow.

  Jerzy Ulicki-Rek

  27 czerwca 2010

  Wolna Polska zaczyna sie tutaj

  http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=2&t=8179

 43. Powinno byc:”Straty zydowskie poniewaz czasami nie udalo sie ich uniknac a czasami oplacilo sie je poniesc ze wzgledow polityczno-propagandowych byly znikome w porownaniu ze stratami innych narodow.”
  Jerzy

 44. Inspektor Lesny said

  Jeden Ulicki-Rek ma jeszcze cos do powiedzenia na temat. Reszta skrytykowala Rodakow w Polsce, ze nic nie warci, i zadowolona usiadla na laurach.

 45. Domremy said

  12 , Wojwit pisze :
  « Podobno Einstein też ukradł pomysł na teorię względności od jakiegoś młodego, acz bardzo biednego naukowca, który opracowywał ją w pierwszym dziesięcioleciu XXw., dołożył jeszcze co nieco od dwóch innych i zaczął firmować swoim nazwiskiem »

  Einstein nie ukradl « teorię względności od jakiegoś młodego, acz bardzo biednego naukowca, » ale od slawnego matematyka francuskiego , Henri Poincaré . A wiec mozna sprawdzic ta kradziez : dokumenty datowane istniejàa

  Wiadomo o tym od zawsze:

  Czy nawet wiecie ze jego nagroda Nobel nie zostala mu dana za teorie wzglednosci – Nobelowie wiedzieli jaka impostura sie tu kryje- ale za jakas ciemnà prace prawie obojetna dla rozwoju nauki dotyczaca efekty fotoelektryczne .

  Nie mam czasu przetlumaczyc jeden z licznych artykulow dotyczacych kradziezy teorii wzglednosci przez Einstein’a ale jezeli ktos sie chce zabrac na taka prace niech spojrzy na ten artykul ktory nam daje ksiazki naukowcow ujawniajacych to oszustwo (miedzy ktoremi
  Edmund Whittaker, A History of the Theories of Æther and Electricity [“Histoire des théories de l’éther et de l’électricité”] (1ère éd. 1910 ; rééd. t. 1, The Classical Theories [Les théories classiques], 1951, t. 2, The Modern Theories, 1900-1926 [Les théories modernes, 1900-1926], 1953), Thomas Nelson, 1962 et 1961)

  http://www.fangpo1.com/ja/content/view/984/2/

  « En finir avec Albert Einstein »

  O tym mowa na tej stronie internetowej :

  http://fr.wikipedia.org/wiki/Discussion:Albert_Einstein

 46. aga said

 47. aga said

 48. emigranci z USA said

  Kto chce dzisiaj za kogos ginac Jerzy, tym bardziej za Semitow a tymi sa wszyscy prawie mieszkancy Bliskiego Wschodu i ich potomkowie ,ktorzy sie rozlaly jak wszy i pluskwy po calym swiecie (masz je tez w Australi).
  Tak Zyd jak i Arab wiele zaciekloscia i sprytem od siebie sie nie roznia,Sa rowniez niesamowitymi fanatykami religijnymi i odmozdzonymi klapaczami !
  Jerozolima juz dwa razy niszczono i za trzecim razem juz sie nie podniesie z gruzow.
  Niech oni sie tam nawet skremuja wszyscy razem wspolnie i swiatu dadza wreszcie spokoj z ropa i handlem nia.
  MY POLACY zabiegajmy o wlasne zycie i swoja dole na terenie Polski a nie sluchajmy psiej traby propagandowej,ktora tez jest w rekach Semitow.
  Narod Niemiecki byl narodem dotad dopoki nie zostal skazony rasa semicka,to samo Francja i Anglia zreszta wszedzie tam gdzie semickie wszy,pchly i pluskwy sie nie rozlazly byl,spokoj ,lad,porzadek i normalna praca.Ludziom dobrze handlowalo sie bez semitow ale gdy te parchy przechwycily handel w swoje rece (nawet odpustami Sanderus na slowianskich ziemiach) mamy to co mamy.
  Co Araabowie nie handluja ? Chca tak samo dorownac Ickom,z tym ze Icki majac dowiadczenie 5 tysiecy lat, Arabow zepchneli do handlu pod dyktando Ickow i tu jest pies pogrzebany.Dali im tak handlowac,ze w miastach amerykanskich maja tylko „grocery” czyli drobne sklepiki spozywcze.Male stacje paliwowe a i te im likwiduja jako,ze „zagrazaja” srodowisku gdzie byly za dawnych lat stawiane a na wieksze przestrzenne Icki wiedza ,ze Arabow nie stac do wykupywania terenu,wiec zydowskie korporacje gora !
  Taka podpuche jak nam tu Ulicki dajesz aby sie wykrwawiac za semitow jest albo celowa lub nierozsadna.

  Starczy juz Polakow walk za „nasza i wasza” chocby pod Monte Casino i rycie w ziemi za Ickow,ktorzy potem nam odplacaja ANTYPOLONIZMEM.
  Semici rozwiaza wkrotce problem sami miedzy soba ,dlatego tez tak pchaja sie/uciekaja do Polin/pod skrzydla Polakow (zbaieraja ze soba czarnych do „uslug”) i w kraju nad Wisla wija swoje gniazda.
  Podazaja za nimi ich pokrewni Arabowie,przynosza ze soba swoja religie i z Polski chca urzadzac miedzynarodowe targowiska.
  Starczy juz nam tych plemion ,ktore rzetelna praca sobie rak nie pobrudza a tylko handelkiem i spekulacja .Oni ci nawet ogorka sprzedadza na sztuki jeden za 25 centow,sprzedadza ci wszystko nawet wlasna babe czy corke do burdelu – TO SWIATOWI HANDLARZE.

  Dlatego w pierwszej kolejnosci trzeba in odebrac pierwszenstwo do handlu i zalozyc wlasny handel.Odebrac im berlo bankowe,zalozyc wlasne „kasy domowe” i nie isc do nich po towar „na kreche”.
  Co do mediow to dzisiaj madry czlowiek nie kupuje ickowych gazet,nie slucha ich radia czy tv juz dawno .Jezeli chce miec kontakt z dobra informacja to uczy sie jak poslugiwac sie internetem chociaz na poziomie szukania w nim wszelkich informacji z niezaleznych zrodel.
  Korzysta ze spotkan z innymi madrymi Polakami ale juz bywa ostrozny w uczestnictwie z propagatorami informacji od tych co maja korzenie davidowe typu J.R.Nowak (zreszta wszyscy Nowacy to handlarze infomacja i slowem maja w tym wlasny interes) lub propagandzista L.Bubel grajacy na dwie strony takze im podobnym i nasladujacym !
  Nigdy z Icka nie bedziesz mial przyjaciela ,wczesniej czy pozniej nawet zone/babe/corke/dziewczyne ci wyr..a,na dodatek pusci cie z torba/torbami tyle w nim sprytu i faryzejstwa !

  Do Polakow dzisiaj trzeba wyjsc z inna propozycja a mianowicie demaskowania AW czyli agentow wplywu (my to juz w USA robimy) czyli wpierw rozpoznanie „kto jest kto” a potem informowanie innych aby nie dali sie nabrac na lep ich „polskosci” .
  Poczynajac od ksiedza w parafii po wszelkie kluby polsko-amerykanskie az po powazne stowarzyszenia jak KPA i inne Zjednoczenia starych wygow polonusow palacych dwie swieczki – a takich w USA nie brakuje .
  Mialem okazje osobiscie uczestniczyc w takim stowarzyszeniu jak SWAP (Stowarzyszenie Weteranow Armii Polskiej) i wiem kto tam jest nie tylko czym ale i kim,jak dziala i jak ickom w tylek wchodzi,to nadaje sie na oddzielny temat.
  Przekonal sie o tym red.E.Maciejczyk przeciez dzialal i chyba nadal dziala wsrod nich – pazernosc tam nie ma granic ,taki polonus Ickowi wszedl by w du.e bes wazeliny jak by widzial w niej dolara dla siebie. To samo z radami parafialnymi i zarzadzanie nimi.
  Reasumujac Amerykanska Polonia jest nie tylko ZAZYDZONA i czosnkiem skazona ale ma cale kierownictwo idace na smyczy Ickow a dokad to wywidzimy po glosowaniach/wyborach.Tak wybrali Walese kiedys i slepo za nim szli wierzac,ze to Polak ,tak tez teraz wybieraja kaczki i hrabiow za miche !
  Teraz, co juz pisalismy pod roznymi nickami,takze tutaj ( z tad chyba cenzura i gajowego) nalezy dokonac moze nie tyle lustracji Polakow emigrantow co pelnego uswiadamiania co w trawie piszczy i tyle tylko mozemy dokonac na dzien dzisiejszy na emigracji.

  A w Polsce winni tego dokonac ludzie madrzy,tylko Polacy a nie mieszancy z domieszka krwi ruskiej,niemieckiej czy semickiej,bo na tych juz polegalismy i mamy NIEWOLE z zaplikowanym MILOSIERDZIEM przez ickowe duchowienstwo.
  Trzeba jednym slowem OCZYSCIC POLSKA KREW ale wspolnymi silami !!!
  Aby tego dokonac to nie nalezy tylko pisac ale i dzialac tak na emigracji a tym bardziej W POLSCE .
  Na zakonczenie przyklad jednego z filmikow ze strony Maciejczyka o takich bohaterach pijaczkach z Chicago (jeden to chyba nawet podajacy sie za majora komandosa),ktorzy walcza flachami z gorzala o Polske na lawkach w parkach i na skwerkach w Chicago , daja na filmie popisy „walki wrecz”.
  Tak wiec Panie Jezrzy Ulicki – nie podpalajmy narazie sklepow i bankow zydowskich rozpoznajmy wpierw kto kim jest a potem w Zjednoczeniu przejmujmy wszelka inicjatywe w swoje rece.
  Tak podpuszczono ostatnio mlodych durni w Toronto,wynik 500 zakluczonych a podpuche napewno zrobili ickowe agenciaki za kase.

  Starczy juz nam wszelkiej podpuch w kraju i za granica,bo jest to podpucha tych od zadym,przynoszacych tylko efekt wzrokowy.
  Oni juz tylko na to czekaja aby wprowadzic do realizacji zbrojnej plany depopulacji LUDZI SWIATA – GOJOW !
  BADZMY ROZWAZNI,CZUJNI i JEDNOMYSLNI w DZIALANIU !
  Nie dajmy sie SPROWOKOWAC ,icki na to czekaja.

 49. Brat Dioskur said

  Rzeczywiscie , gdzies obilo mi sie o uszy o losach Malejczyka ,jako zywo przypominajacych perypetie niejakiego dra.Kilder’a z filmu „Scigany”!Wersja z H.Fordem w roli glownej okraszona jest tez antypolska wstawka ….

 50. opornik said

  Panie 166, skarłowacenie właśnie rozpoczyna się od słów jakimi operujemy, te albo nas budują albo nas czynią…

  karłami ducha – tego prawa nikt nie zmieni, tylko prymityw
  rzuca inwektywami, człowiek w swej godności unika …

  Plugawienia swej duszy URBANIZMAMI !

  Słowo na K… nie czynią z mężczyzny ani bohatera ani rycerza!

  Wprost odwrotnie, równają go z plugawcem…

 51. Zbigniew Koziol said

  Odnosnie Einsteina.

  Nie wypisujcie takich bzdur, prosze.

  Einstein wykorzystal aparat matematyczny stworzony przez Poincare. Ale to nie kradziez. W ten sposob rozwija sie nauka, iz korzysta sie z dorobku innych. Tu nie bylo zadnej tajemnicy, wszyscy o tym wiedza.

  Z Einsteinem jest problem jednakowoz.

  Pare lat przezyl z Mileva Maric, Serbka. Byli wtedy studentami. Podstawy teorii wzglednosci stworzyli razem. Serbowie moga sie nia szczycic. Mimo niewatpliwie istnienia uczuc miedzy nimi, Einsteinowi, zdaje sie, nie bardzo ona pasowala w karierze. Bo Serbka. I do tego byla fizycznie ulomna – jedna noge miala nieco krotsza. A byla jedna z najpierwszych kobiet w historii studiujacych matematyke.
  To byla jego pierwsza i jedyna zona. Za zgode na rozwod obiecal jej pieniadze za nagrode Nobla (ktora dostal wiele lat pozniej). Slowa dotrzymal.

  Efekt fotoelektryczny – za to dostal Nobla. Ale to bylo warte tej nagrody. Inna rzecz, ze bardziej byla warta tego jego teoria wzglednosci.

 52. Yaxa said

  Powtarzam:

  Wszyscy znamy tę scenę:

  Podczas obrad rzymskiego senatu jeden z senatorów powiedział:
  – Należy wprowadzić zasadę nakazującą niewolnikom noszenie białych opasek, żeby odróżnić ich od ludzi wolnych.
  – To zła zasada – powiedział mądrzejszy senator – bo kiedy zobaczą, ilu ich jest, podniosą bunt.

  Nośmy białe płócienne opaski…

 53. Jay Dee said

  @42 Dzięki Pani Ago, również P. Marusze (już nie raz za to samo) – za wolnościowe podejście do swojego bloga. Dla mnie rozwiązanie a la P. Sendecki jest dużo lepsze aniżeli rozpłynięcie się w rosyjskiej słowiańskości.
  Denerwują mnie tylko te terytorialne dyskusje. Przecież to nie wielkość terytorium decyduje o sile państwa. Duże terytorium – to dużo do grabienia. Rosja już o tym wie – i drży przed Chinami. USA też wie, więc mimo możliwości anektowania kogokolwiek – nie robi tego bezpośrednio. Wiedzą, że z tego tylko byłyby kłopoty (jak Gwadelupa i inne zamorskie terytoria Francji).

 54. Salcie said

  Salcie napisze szczerze: losy Edwarda Maciejczyka znacza dla Salcie tyle co nic. Niech sobie Edward Maciejczyk sam radzi. Salcie teraz bardzo martwi sie o cierpienie i samotnosc Israel, jedyna prawdziwa demokracja na Bliski Wschod i w ogole na swiat. Salcie ma nadzieje, ze nasz przyszly prezydent Jaroslaw Kaczynski pojdzie w slady niezyjacego brata, Lecha i pierwsza wizyte zaplanuje do osamotniony barbarzynsko Israel.

  http://wiadomosci.onet.pl/1617357,2678,1,samotnosc_izraela,kioskart.html

 55. Obywatelu walcz z antysemityzmem said

  Oooooooo!!!! co za antysemityzm w tej Turcji!!!!
  http://wiadomosci.onet.pl/2190395,12,zablokowano_lot_izraelskiego_samolotu_do_polski,item.html

 56. Zbigniew Koziol said

  Gdybym ja sie zgadzal ze wszystkiem.. (niemozliwe?) to po co by mnie tu pisac?

  Tez bladze. Mam watpliwosci. Ucze sie od Was wielu. Mirucha, Aga, Wojwit, Salcie. I od wielu, wielu innych.

 57. domremy said

  46 Zbigniew Koziol pisze

  „Odnosnie Einsteina.

  Nie wypisujcie takich bzdur, prosze”.

  Prosze to powiedziec Edmundowi Whittakerowi , ktory ma zwyczaj pisac bzdury !

  Edmund . T. Whittaker

  http://en.wikipedia.org/wiki/E._T._Whittaker

  History of science
  In 1910, he wrote „A History of the Theories of Aether and Electricity”, which gave a very detailed account of the aether theories from René Descartes to Hendrik Lorentz, and which made Whittaker a respected historian of science. Though the book was a „History”, apparently Whittaker innovated the use of the rapidity parameter in his exposition of relativity on page 441. In 1951 (Vol. 1) and 1953 (Vol. 2), he published an extended and revised edition of his book in two volumes. THE SECOND VOLUME CONTAINS SOME CONTROVERSIAL STATEMENTS. FOR EXAMPLE, IT CONTAINS A CHAPTER NAMED „THE RELATIVITY THEORY OF POINCARE AND LORENTZ”, WHERE HE CREDITED HENRI POINCARE AND LORENTZ FOR DEVELOPING SPECIAL RELATIVITY, AND HE ATTRIBUTED TO ALBERT EINSTEIN’S RELATIVITY PAPER ONLY LITTLE IMPORTANCE. HE ALSO ATTRIBUTED THE FORMULA E = MC2 TO POINCARE.

 58. Zbigniew Koziol said

  @52 (Domremy)

  Alez ja przeciez nie pojde studiowac raz jeszcze historii Einsteina. Wiele czytalem przez swe zycie o nim, zaczynajac gdzies w wieku 16 lat. A tutaj zas gdzie jestem nie ma nawet dobrej bibioteki.

  Trudno mi wiec komentowac wszystko. Czyz nie bylo dla Was dostatecznie ciekawym, iz w istocie teorie wzglednosci stworzyl wraz ze swa zona? Dopiero pare lat temu opublikowano ich korespondencje. Dopiero pare late temu, po raz pierwszy.

 59. „To samo dotyczy kariery. Żydowski wynalazca może liczyć na wsparcie, polski niekoniecznie.”
  polski wynalazca nuie ma piedzy na wdrozenie swojego wynalzku w zycie i jego prawna ochrone.
  W Australi np. wyglada to tak ,ze patent (nawet jesli zostanie przyznany) wygasa po 20 latach.
  W ciagyu tego czasu wynalazca musi co roku uiszczac oplate patentowa.
  Jesli tego nie zrobi kazdy Einstein moze jego pomysl podjac z podlogi i przedtswic jako swoj bez placenia autorowi nawet zlamanego grosza.

  Ponadto:polskiemu wynalazcy bedzie odpowiednie instytucje kontrolowane czesciwo lub po czesci przez Zydow beda utrudniac zycie po to aby go zmeczyc.
  Jesli to sie nie uda -a pomysl z zydowskiego punktu widzenia moze przyniesc zysk- wyedy otrzyma propozycje „sprzedania’ praw autorskich za psie pieniadze.
  Nowym autorem wynalazku bedzie kolejny zydowski geniusz i wszystkie zydowskie gazety beda o tym pisac az do znudzenia.
  2.
  opornik zarzucil red.Maciejczykowi „urbanizm’ jezykowy.
  Nie bardzo rozumiem o co chodzi.Prosze,oporniku,odswiec profana.

  3.W jezyku niemeickim jerst cala masa „ciezkich ‚ przeklenstw tyle tylko ,ze sa one inne niz nasze.
  Podobnie jest w angielskim.
  „Fuck you,arshole” np. to nie blogoslawienstwo a ciezki kaliber.
  Ble ble ble…

  Jerzy

 60. ps.jak zwykle zaczelo sie od Polaka a skonczylo na dyskusji o Zydzie.
  A temat jest przeciez nie o jakims „JEDNYMKAMIENIU’ tylko o Polaku ,ktory usiluje cos zrobic dla polskiej sprawy.
  Tyle tylko ,ze w porowaniu z nim nasza biernosc to cos czego trzeba sie wstydzuc a poniewatego nikt nie lubi wiec zamiast o tym co robi red.Maciejczyk mamy znowu piane z gowna.
  Bo to i latwiej i nie wymaga zadnej wiedzy a przede wszystkim nie trzeba sie wychylac.
  Jerzy

 61. Shakespear said

  Ciekawy artykul.

  Poszlem szlakiem „Kto to jest prof. Jerzy Robert Nowak?” i wyszukiwarka dala mi ten link

  Jest to artykul z tej organizacji

  Newsletter of the American Association for Polish-Jewish Studies Vol. 13, No. 1 Spring 2005 1583 Massachusetts Avenue, Cambridge, MA 02138, (617) 547-7701
  Fay and Julian Bussgang, Editors

  Nic of Prof. Nowaku zauwarzylem ale czytam sobie i na stronie 5 znajduje „Kto uratowal Krakow?”. Ciekawe pytanie, czytam dalej i wedlug tego artykulu byla to zydowka Amelie. Ide spowrotem to wyszukiwarki z chaslem „kto uratowal krakow wybuchowy”.

  Teraz dowiaduje sie ze byl to niby NKWD-owiec.

  http://www.rp.pl/artykul/261082_Czy_agent_NKWD_ocalil_Krakow.html

  i tu cos

  http://dawny-krakow.blogspot.com/2008/06/o-tym-jak-stalin-krakw-uratowa.html

  Czy ktos wie prawde?

 62. Salcie said

  Salcie uwaza, ze pan Ulicki przesadza, bo nigdy za wiele refleksji o wielkich Zydach. O wielkich Polakach nie mozna rozmawiac, bo ich nie ma.

 63. Zerohero said

  @44 Brat Dioskur

  A sam H.Ford jest „pochodzenia”. W niektórych scenach różnych filmów nie ma ani jednego goja. Np. jak Han Solo caluje księżniczkę Leję. he he. C3PO nie licze.

 64. Bibulka said

  „…Oto właśnie gruchnęła wieść, że Stolica Apostolska cofnęła dekret z 2002 roku zakazujący arcybiskupowi Juliszowi Paetzowi sprawowania funkcji biskupich. W odpowiedzi metropolita poznański, JE abp Stanisław Gądecki zgłosił rezygnację ze swego urzędu na znak protestu. Podobno Watykan nie chce tej rezygnacji przyjąć do wiadomości, więc metropolia poznańska może znaleźć się w kłopotliwym położeniu. Ale niezależnie od tego, w jakim kierunku walka klasowa w Kościele się potoczy, warto zwrócić uwagę na pewne podobieństwa tej sprawy do wypadków opisanych w książce Tadeusza Dołęgi-Mostowicza „Kariera Nikodema Dyzmy”. Jak wiadomo JE abp Juliusz Paetz został oskarżony o molestowanie seksualne kleryków z poznańskiego seminarium, a nawet księży. Jak tam było, tak tam było, bo niezależnie od tego, jak było naprawdę, zwraca uwagę okoliczność, że – po pierwsze – głównym oskarżycielem abpa Paetza był ks. Tomasz Węcławski, który mimo dekretu odsuwającego hierarchę od biskupiej posługi nie tylko porzucił wkrótce stan kapłański, ale w ogóle wystąpił z Kościoła katolickiego. Po drugie – że abp. Paetz w obliczu oskarżeń nakłonił dziekanów swojej metropolii do podpisania solidarnościowego oświadczenia – co stało się później rutynową praktyką w przypadku ujawniania współpracy innych biskupów – oczywiście „bez swojej wiedzy i zgody”, jakże by inaczej! – ze Służbą Bezpieczeństwa. Po trzecie – że redaktor „Przewodnika Katolickiego”, ks. Jacek Stępczak, za odmowę publikacji oświadczenia dziekanów – został w trybie ekspresowym wysłany na misje do Zambii. Przypomina to natychmiastowe wyekspediowanie niejakiego Terkowskiego na placówkę do Pekinu. Dyzma, zaniepokojony znajomością Terkowskiego z rejentem Winterem, co groziło mu dekonspiracją, poprosił o interwencję damy, z którymi w charakterze Wielkiego Trzynastego odbywał orgie i ku jego zaskoczeniu, Terkowski w mgnieniu oka został usunięty. Po czwarte – że listy kierowane do sekretarza JŚ Jana Pawła II i nuncjusza JE abpa Józefa Kowalczyka, pozostały bez odpowiedzi i dopiero gdy pani dr Wanda Półtawska podjęła się roli postillon d’ amour interwencja się udała. Czyż nie przypomina to sytuacji, kiedy nikt z towarzystwa nie wierzył Żorżowi Ponimirskiemu, że Dyzma to „cham bez cienia kindersztuby”? Po piąte – że molestowanie kleryków nieubłaganym palcem abp Juliuszowi Paetzowi wytyka akurat „Gazeta Wyborcza” w innych sytuacjach promująca nachalnie ostentacyjne sodomickie imprezy. I wreszcie – po szóste – bo najwyraźniej kibicuje JE abp Stanisławowi Gądeckiemu, który przeforsował w polskim kościele dziwaczną doroczną imprezę w postaci Dnia Judaizmu, co skłania do podejrzeń, że i on może być kimś w rodzaju Wielkiego Trzynastego, tyle, że innego obrządku.”
  http://www.bibula.com/?p=23460

 65. Zbigniew Koziol said

  Panie Jerzy Ulicki,

  Nie mozemy wszystkiego popierac. Ani sprzeciwiac sie wszystkiemu.

  My, tutaj, na tym forum, musimy poslugiwac sie wlasna glowa. Bardzo trudne wyzwanie. Bo informacje skape.

  Jesli idzie o Ratajczaka – dla mnie osobiscie sprawa byla w miare jasna. Juz z 10 lat temu czytywalem i innym dawalem czytac, nawet drukowalem.

  Ale.. na milosc… toz nie mozemy nie myslec.

  To sa bardzo zlozone rzeczy.

  A Wy wokol (akurat nie Pan, Pan jet odwazny) wypinacie sie na moj sprzeciw wobec anonimowosci. Toz qurva… anonimowo pisanie jest warte tyle co nic! Przeciez anonimowe pisanie wykorzystuja sluzby aby mieszac do niemozliwosci w naszych umyslach.

  Trzeba swoim nazwiskiem podstawic sie! Zaryzykowac. Wtedy to cos warte.

  Eh…

 66. j said

  @ Brat Dioskur-44

  Protestuje!!! 🙂 🙂 🙂 Harrison Ford nigdy nie gral mojego ukochanego dr Kildera. A kysz!!!A kysz!!!
  Gral go Richard Chamberlain! 🙂
  W filmie „Scigany” Harrison Ford gra dr Richard Kimble.
  Pozdrawiam

 67. Stanley said

  Na forum prawica.net dyskutowano temat rzekomego wyzszego
  wspolczynnika inteligencji populacji zydowskiej nad reszta swiata.
  Jeden z dyskutantow celnie porownal to do „wyzszej” inteligencji
  pasozyta-tasiemca nad swoim zywicielem.

 68. 48
  Tu nie moge sie z toba zgodzic bo to uproszczenie tak proste ,ze az prymitywne.
  W chwili obecnej jedyna zapora ,ktora powstrzymuje dalsza agresje zydowstwa robiaina jak zwykle cudzymi rekami jest Iran i popierajace go sinusoidalnie Chiny i Rosja.
  Dla mnie jako polaka nie ma to znaczenia ,ze jedynym moim obronca przeciwko calkowitemu upodleniu jest semicki-Pers.
  Twoja ocena podobna jest do :”wszyscy Polacy to pijacy’ a to przeciez bzdura.

  Zgadzam sie z tym co piszesz na temat wielu organizacji polonijnych.
  taka sytuacja jaka opisujesz jest wypadkowa tego ,ze w straciu z gnidami popieranymi przez pseudo-Polakow lub wrecz Zydow porzadni ludzie odsuwali sie na bok nie chcac babrac sie w gownie.
  (opornik,przepraszam za „urbanizm”)
  W efekcie fekalia nadaja kierunek wielu takim organizacjom.
  po raz kolejny dochodzi do glosu zydowska ‚selekcja negatywna’ stosowana przez nich z sukcesem na wielu polach.

  Jesli damy swoja milczaca zgode na podbicie Iranu bedziemy mieli „Muzeum holokautu’ w kazdym miescie i kazdej wsi.
  I tylko ci ,ktorzy ow mit beda wynosci pod niebiosa beda mieli szanse na prace etc.

  Poczytaj sobie talmud a bedziesz iedzial co ci grozi.
  Dla przypomnienia:wiekszosc ‚arabskich’ organizacji terrorystycznych (zgodnie z wykladnia „Protokolow”) byla zalozona lub kontrolowana przez Mossad.
  Do takich m.innymi nalezala organizacja „Czarny wrzesien’ ,ktora zamordowala kilkunastu izraelskich sportowcow w czasie igrzysk olimijskich w Monachium w 1974.
  Jerzy

 69. Inspektor Lesny said

  68
  Persowie to nie semici.
  To sa protoplasci aryjczykow.

 70. opornik said

  Urban jest głównym „ideologiem” splugawienia Jednego z najpiękniejszych języków Świata, robi to wytrwale przy pomocy zwałszcza ludzi tzw. sztuki, czyli aktreczek i aktorów, którzy na co dzień uważają się za Polaków, więc „urbanizm” to samo co makaronizm w polszczyźnie, aby nie używać pomysłu nazywjącego przekleństwa – łaciną…

  Tak właśnie działa okupant, zniszczyć duszę Narodu 1000 letniego, splugawić mu język, reszta przyjdzie sama tak jak np:
  właczyć prąd a maszyna ruszy… niechybnie ruszy!

 71. aga said

 72. Zbigniew Koziol said

  @71 (Aga)

  Przerazajacy film.

  Ten film dal mi pomyslec odrobine.

  Toz to nie odnosi sie tylko do Palestynczykow!

  Jakiegoz upokorzenia doznajemy od administracji wokol. Ja tak pod wplywem wlasnych doswiadczen w Rosji.

  W Rosji na przyklad istnieje obowiazek meldowania sie w miejscu zamieszkania (w Polsce chyba tez, ale to zupelnie inne rzeczy). Za niezameldowanie sie w nowym miejscu w ciagu paru dni – grzywna w wysokosci do 5 000 rubli (dla niektorych, to miesieczna zaplata).

  Przy zakupie biletu na pociag – obowiazkowo trzeba przedstawic paszport (dla Rosjan – odpowiednik dowodu osobistego). Przy zakupie biletu na autobus, na dalsza trase – rowniez. Przy wejsciu do pociagu, razem z biletem trzeba przedstawic paszport.

  Raz jechalismy z zona pociagiem, ale bylo juz nie daleko do celu i… spalismy razem przytuleni na jednej lawce. Wpada jakas kontrola, po cywilnemu. Pewnie dalby gosciu w buzie za zaczepianie mnie, gdyby mnie zona ni e powstrzymala. A za chwile zas pojawil sie milicjant mundurowy. Co wy? Nie macie gdzie spac?

  Placimy na nich podatki. Oni zas za nasze pieniadze nas kontroluja. A idzcie wy wszyscy w diabli!

  Niestety, Rosjanie juz tak przywykli, ze oni sami niczego nie zmienia.

 73. aga said

  judazim rabiniczny czyli rasistowski talmud wprowadzaja pomału wszędzie, nie tylko w Palestynie.Zaczęli od Bolszewii , /jak widac pozostałości mają się dobrze/,w Jewrokolchozie : wersja kulturowa-trockistowska Gramsciego,no i w USraelu chyba coraz bardziej mieszanka mienszewicko-bolszewicka 🙂
  A lajdacki Gramsci na łożu śmierci się nawrócił.Tylko kto o tym powie?Nawet karykatury księży prowadzone na żydwoskiej- oops,–„judeochrześciajńskiej” smyczy nie.

 74. Inspektor Lesny said

  Dotyczy: 72 Zbigniew Koziol

  Ech, Wy lepiej jedzcie do tej zgnilej Kanady…
  Wielu tak zrobilo. Latwiej sercem byc w Rosji albo Polsce jak codzienne zycie mozna prowadzic np. w Kanadzie…

 75. Inspektor Lesny said

  supplement
  „Rosjanie juz tak przywykli, ze oni sami niczego nie zmienia.”

  Tylko na milosc boska, niech im Pan drogi nie pokazuje. Najgorsza rzecz jest , jak inni przyjda i zaczynaja wyzwalac, oswiecac i pomagac tubylcom. Polacy tego dawniej nie lubili, to i pewnie Rosjanie dzis nie lubia…

 76. Inkwizytor said

  Re: 72

  Ciekawa sprawa z tym meldunkiem w Rosji. Ja jako obcokrajowiec ( bez obywatelstwa FR ) meldunku w Moskwie nie dostanę nawet jeśli kupię mieszkanie na własność.

 77. Jay Dee said

  @72
  Panie Zbigniewie, a ta akcja w Moskwie z niebieskimi kubełkami na samochodach? Społeczeństwo trochę przytłumiło zapędy władzy i im bliskich do czucia się nadludźmi – gdzie bydło w korkach, a nadludzie na sygnale omijali bydło. Ponoć to coś dało – ale władza uznała za spisek, wywrotowcy itp.

 78. Zbigniew Koziol said

  @74 (Inkwizytor)

  System tu (to moje odczucie, ja nie znam sie na prawach dostatecznie dobrze) jest taki: najpierw razrszeszienie na wriemiennoje proziwanie, potem wid na zitielstwo, a potem mozna starac sie o obywatelstwo.
  Nie mialbym nic przeciwko obywatelstwu, gdyby nie jeden drobny szczegol: trzeba sie zrzec obywatelstw(a) kraju pochodzenia. Kanada nie prosila mnie o zrzeczenie sie polskiego obywatelstwa. A ja nigdy przenigdy polskiego obywatelstwa zrzec sie nie moge. A tez i i chocby kanadyjskiego. Nie chce. Chociaz ono mi do niczego specjalnie nie potrzebne, tak mi sie zdaje.

  Widzialem wielu ludzi ktorzy byli umeczeni ta procedura. Prawo tutaj meczy imigrantow, zmusza ich do przyjecia obywatelstwa.

 79. PL said

  Inspektor leśny nie może się najwidoczniej pogodzić z faktem, że ktoś dobrowolnie zamieszkał w Rosji i najwyraźniej czuje się tam na tyle dobrze, że mimo różnych osobliwości ruskiego życia, nie ma zamiaru wracać do Kanady.

  Psuje to Inspektorowi jego obraz świata, w którym „Latwiej sercem byc w Rosji albo Polsce jak codzienne zycie mozna prowadzic np. w Kanadzie…”

  Chwytają za serce również rady udzielane panu Koziołowi, który wszakże mieszka w Rosji i chyba wie o niej co nieco.

 80. Inspektor Lesny said

  Pl, wez, aniele sie nie czepiaj. Raczej prosze przeczytac, co Pan Zbigniew Koziol pisze…
  Wyglada na to, ze Pl uwaznie przeczytal/a moj wpis, ale nie Pana Zbigniewa… A TO MA KLUCZOWE ZNACZENIE DLA WLASCIWEGO USTOSUNKOWANIA (a,fe co za slowo!) SIE DO MOJEGO WPISU.

  Ps. Ja to mam bardzo lekko zaakceptowac decyzje zyciowe innych ludzi…

 81. Zbigniew Koziol said

  Nie przypuszczalem ze Inspektor takoj durak:

  „Ech, Wy lepiej jedzcie do tej zgnilej Kanady”

 82. PL said

  To fakt, Panie Zbigniewie. Inspektor chyba się z głupim na rozumy pozamieniał. Ja czytam nie od dziś to, co Pan pisze i jest dla mnie jasne, że mieszka Pan „u ruskich” dobrowolnie, a nie z przymusu – i że widzi Pan wady tamtejszego systemu, ale widzi też i zalety.
  Zresztą takich dziwactw jak w Rosji można by się w Polsce doszukać również mnóstwo, jeśli nie więcej. I co gorsza wiele z nich zostało nam narzuconych.

 83. Zbigniew Koziol said

  Dziekuje Panie PL.

  Z duractwem lepiej wogole nie rozmawiac.
  Oni nigdy przenigdy nie pojma tego, dlaczego jestem w Rosji. Zreszta, w samej Rosji, nawet na uniwersytecie, widuje podobne reakcje. Acz osobiscie mam to niezwykle wrecz szczescie, iz moi najblizszi wspolpracownicy sa na dostatecznie wysokim poziomie – to mnie tu trzyma.

  Ale tez, trudno w to uwierzyc, Boze moj, toz ci ludzie tutaj sa przepiekni. Wierzcie mi lub nie – mnie nie ciagnie do Polski. Tutaj istnieja normalni ludzie. A w zyciu nic bardziej cennego niz ludzie.

 84. Inspektor Lesny said

  Dotyczy: 81, ale juz nie 82…

  Ja tez umiem czytac, i wywnioskowalem, ze Szanowny Pan Zbigniew Koziol przeniosl sie do Rosji bo jego zona jest Rosjanka i ona mieszka w Rosji. A on, jak sam pisal, czuje „zwiazek dusz” ze swa zona. Czyzby mi umknelo, ze Pan Koziol przeniosl sie do Rosji z innych powodow niz osobiste, uczuciowe?

 85. PL said

  Pan Zbigniew po prostu nie wie, dlaczego pojechał do Rosji. Może pomyliły mu się autobusy. Ale pan Inspektor zaraz mu to wytłumaczy.

 86. Zbigniew Koziol said

  A coz to u diabla pana obchodzi dlaczego ja jestem w Rosji? Nie pana interes.

  @Jay Dee – nie wiem nic o tym. Nie mam ostatnio TV a radia sluchac nie lubie. Nie zajmuje sie razwiedka 🙂 Dla mnie zrodlem informacji jest internet, glownie polski, i glownie ten sajt Maruchy 🙂 Serdecznie.

 87. Inspektor Lesny said

  No, nie wiem. Ale wydaje mi sie ze Panowie robicie mi z mozgu wode. To troche tak, ze z koniecznosci robi sie cnote, bo kawalerow chetnych nie ma.
  Pisal Pan, ze poznal Pan i zakochal sie w swej obecnej zonie, z Rosji. A potem przekonal sie Pan ze Rosjanie sa sympatyczni.
  A nie odwrotnie. Ze zakochal sie Pan w Rosjanach, a potem przypadkowo poznal Rosjanke, i tez sie zakochal…
  No, juz nie wiem…

  Ps. Nie chce siac ziarna zwatpienia, ale zauwazylem, ze tutaj, w Szwecji, to np kobiety, Polki ktore wyjda za Szwedow i maja z nimi rodzine, dzieci, tez sa bardziej akceptowane przez innych Szwedow. Niz ci, co nie maja zwiazkow rodzinnych z ich krajem.

 88. Inspektor Lesny said

  A to juz nieladnie, Panie Zbigniewie. Sam Pan pisal o tym na forum, nikt Panu nie grzebie w prywatnosci.
  Sam sie Pan zwierzyl, to i mozna to wspomniec.

 89. 166 bojkot TVN said

  My wiemy, dlaczego nie chcemy jechać do Rosji:

  Po prostu przeciętnemu Polakowi nie odpowiada „ten rodzaj patriotyzmu”, bo nigdy nie wiadomo, czy przez „pomyłkę” nie zostaniemy wykasowani do reszty.

  Ciekawiej jest patrzeć na wojnę Rosjan z Żydami na terenie FR z bezpiecznej odległości własnego państwa, nawet, jeśli mamy wątpliwości, czy to nasze państwo jest na prawdę nasze.

 90. Inkwizytor said

  Niech 166 wypowiada się w swoim imieniu a nie w imieniu „przeciętnego Polaka”. Ja papugi nie potrzebuję i wiem co mi odpowiada a co nie. Natrętów, którzy nieproszeni wciskają „przeciętnym Polakom” swoje rady jak Żyd chłopu wódkę w karczmie, można potraktować tak jak prezydent Dmitrij Miedwiediew potraktował amerykańskich gliniarzy 🙂

 91. ad 69
  Ja o tym wiem ale ad 48 -nie.informacja byla dla niego dlatego napisalem „Pers’ a nie Arab.
  Fascynujaca dyskusja…
  A jaki poziom…Poziomy:)
  Jerzy

 92. 166 bojkot TVN said

  Inkwizytorze! Pic fotomontaż z tym Miedwiediewem.
  A w gajówce piszą sami NIEPRZECIĘTNI

 93. opornik said

  Aby smycz odgryźć, trzeba poniżej cytowane fakty znać:

  http://jezierski.pl/strona.htm?id=783

 94. Toronto said

  To dopiero dylemat z tym Z.K.
  Do Kanady przyjezdza glownie rosyjskojezyczne ZYDOSTWO (z Rosji, Ukrainy, Moldawii etc), poniewaz dla prawdziwych Rosjan jest to nadal niemozliwe.
  Wszyscy emigranci w wyzszym wyksztalceniem sa tu traktowani jak przybysze z obcej planety i bez dobrych znajomosci w srodowisku kanadyjskim sa „marne-szanse” na zrobienie kariery.
  Oczywiscie, ze marnuje sie wielki potencjal naukowy, ale takie jest zycie i na chleb trzeba pracowac w innym fachu, zeby utrzymac siebie i rodzine, co dotyczy wiekszosci tutejszych emigrantow i jednym z nich byl Z.K. znany przez innych w polonijnym srodowisku.
  Przypomne tylko, ze temat glowny dotyczy wywiadu przeprowadzonego z E.Maciejczykiem, a nie pierdol autorstwa Z.K., ktory nie tylko ze rozmydla temat, to rowniez nic nie wnosi do dyskusji.
  E.Maciejczyk jest na celowniku polskojezycznych zydow w Polsce !!!… czy to wam nic nie mowi ?

 95. […] BEZ SMYCZY – Z Edwardem Maciejczykiem , dokumentalistą filmowym rozmawia Marek Bober Edward Maciejczyk – DOWODY NA BANDYCKOŚĆ PAŃSTWOWĄ […]

Sorry, the comment form is closed at this time.