Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Multi-kulti

Posted by Marucha w dniu 2010-06-30 (Środa)

Chcesz mieszkać w Niemczech? Wypełnij test IQ

Niemcy podważają sens istnienia społeczeństwa wielokulturowego. Po latach napływu imigrantów z krajów arabskich elity finansowe i polityczne zastanawiają się na tym, jak zatamować tę tendencję. Z braku odwagi formalnego sformułowania argumentu antyimigracyjnego dwóch chadeckich posłów proponuje testy na inteligencję dla cudzoziemców chcących osiedlić się w RFN.

Zaczęło się od tego, że Thilo Sarrazin, były minister finansów i członek zarządu Bundesbanku, stwierdził, że mieszkający w Niemczech imigranci, a szczególnie muzułmanie, nie potrafią i nie chcą się integrować, a także nie troszczą się o zdobycie lepszego wykształcenia. Jego zdaniem, to właśnie oni obniżają poziom niemieckich szkół. Według Sarrazina, imigranci mają większy przyrost naturalny, a 80 proc. inteligencji jest dziedziczone, więc wzrasta w tej grupie liczba ludzi o niższym jej poziomie. Później dwóch polityków z rządzącej koalicji: Peter Trapp z CDU i Markus Ferber z CSU, zainicjowało pomysł, aby jednym z kryteriów przyznawania prawa pobytu dla cudzoziemców był poziom ich inteligencji i zaproponowali, aby wprowadzono testy na inteligencję dla imigrantów.

Propozycja polityków wywołała falę oburzenia i protestów.

Przewodniczący parlamentarnej komisji do spraw wewnętrznych Wolfgang Bosbach (CDU) zdecydowanie odciął się od tego i określił ten pomysł jako niesmaczny. Od słów swoich partyjnych kolegów odcięli się również członkowie rządu. Zdaniem rzecznika rządu Christopha Steegmansa, postulat ten jedynie podsyca uprzedzenia do imigrantów. Specjalista od spraw wewnętrznych w FDP Hatfrid Wolff także odrzucił możliwość zastosowania tego typu testów. W ocenie pełnomocnika rządu ds. integracji Marii Boehmer, propozycje wprowadzenia testów na inteligencję dla imigrantów są absurdalne i stanowią przejaw dyskryminacji.
W tym roku w Niemczech po raz pierwszy od 15 lat liczba obywateli spadła poniżej 82 milionów.

Waldemar Maszewski, Hamburg, „Nasz Dziennik”

Od admina.
W interesie Polski leży jak najbardziej, aby Niemcy zostały całkowicie zaludnione przez analfabetów i dożywotnich klientów pomocy socjalnej, dlatego też z oburzeniem odrzucamy dyskryminującą propozycję dwu chadeckich posłów.

Komentarzy 21 do “Multi-kulti”

 1. W pelni popieram Admina.
  Czarna analfabetka i lesbijka,nalogowa narkomanka, na rzadowych zasilku od urodzenia to tez czlowiek.

  Moja babacia mmowila:”Obudzil sie Matyjosz jak mu sie pol dupy spalilo…”
  A ona byla ciemna chlopka na Kujawach…
  Jerzy

 2. Górecki said

  Byl tez taki jeden, ktory chcial dostac maslo, pieniadze za to maslo i pocalunek od gospodyni.

 3. Zerohero said

  Kiedyś mnie zastanawiało czemu kraje bogate prowadzą tak idiotyczną politykę emigracyjną. np. w USA jest loteria wizowa. Czemu nie wybierają ludzi zdolnych i pracowitych? Mówiło się co prawda o drenażu mózgów, ale to dotyczy tylko nielicznych, wysokiej klasy specjalistów. Na póle genową ma to niewielkie znaczenie. Póle genową określa większość. Przecież to by nie była żadna dyskryminacja ani rasowa, ani religijna, ani narodowościowa. Nadajesz się – wchodzisz, reszta nas nie obchodzi. Czemu nie tak? Tak jakby we władzach byli sabotażyści.

 4. Praworządny Obywatel NWO said

  Sorki, ale ja trochę z innej beczki.
  Okazuje się,że takich jak ja czyli tych którzy pójdą głosować i skreślą obu wcale nie jest tak mało.
  Pójdą, by oddać głos nieważny
  Nowość w sondażach! „Zagłosuję, ale źle”
  Niemal co trzeci z nas chce iść w niedzielę do urn wyborczych. Jak będziemy głosować? Sondaż Instytutu Homo Homini dla „DGP” nie przynosi zaskoczenia – wygrywa Bronisław Komorowski. Ale badanie przynosi też sensacyjną nowość – zupełnie nieznaną wcześniej kategorię wyborców!
  Na marszałka Sejmu w II turze wyborów prezydenckich chce głosować 52,1 proc. pytanych. Na Jarosława Kaczyńskiego z kolei – 41,6 proc. 3,2 proc. pytanych zagłosuje, ale wciąż nie wie, na kogo.

  A co z pozostałymi? 3,1 proc. ankietowanych stwierdziło, że pójdzie do urn, by oddać głos nieważny. Taka odpowiedź padała, choć nie było jej w zestawie odpowiedzi przygotowanych przez instytut.

  Deklarowana frekwencja wynieść ma 59 proc.

  I o to proszę Koleżeństwa chodzi.3% już jest. Wystarczy żeby jakaś anty NWO partia zdołała uzbierać 5%. Kilku odważnych posłów, którzy nie będą się bali powiedzieć o chemtrials, apartamie, banksterach, polskim sojuszu wojskowym z Izraelem i wogole otwartm tekstem o eskimosach etc,etc o całym tym syfie NWO, wywróci ten cały bajzel. Często tak bywa,że już nie ma nadziei i przychodzi odsiecz. Bądźmy dobrej myśli. Poza tym wydarzenia globalne takie jak wojna z Iranem, katastrofa ekologiczna w Zatoce Meksykańskiej, może powalić ludzkość na kolana, ale może też powalić konstruktorów NWO.

 5. Rebeliant said

  W interesie Polski leży jak najbardziej, aby Niemcy zostały całkowicie zaludnione przez analfabetów i dożywotnich klientów pomocy socjalnej,

  Niby tak, ale niedługo niezeuropejczyzowani Niemcy nie wytrzymają, NPD rośnie w siłę i jak pojawi się nowy führer to raz – wypędzą kolorowych, dwa (a może raz?) – zagarną nasze polskie ziemie do Wisły. Przypominam, że w konstytucji niemieckiej każdy kto urodzi się po lewej od Wisły jest Niemcem. Co prawda to prawo wydaje się martwe, ale wciąż istnieje!

 6. Wojwit said

  @Zerohero (ad 2.)
  Ten sabotaż nazywa się „Droga ku NWO”.

 7. krzysiek kn said

  do 3 jest w tekście ” którzy nie będą się bali powiedzieć o chemtrials”

  W moim mieście krąży plotka ,że z samolotów ma być coś rozpylane przeciwko komarom.
  Niektórzy już nie mogą się doczekać.
  I co ty na to?
  Z głosami nieważnymi racja,przynajmniej dowiemy się ze statystyk co jest grane.

 8. NC said

  3. Zerohero powiedział/a

  Kiedyś mnie zastanawiało czemu kraje bogate prowadzą tak idiotyczną politykę emigracyjną.
  (…) Tak jakby we władzach byli sabotażyści.

  hehehe. A jak Pan mysli, panie zerohero – kto tak naprawde w tych krajach sprawuje rzeczywista wladze? Juz Pan sie domyslil? No to jaki jest ich plemienny interes w stosunku do miejscowej ludnosci?

 9. Sybirak said

  Rozumiem dowcip admina, ale to nie jest do śmiechu.
  Pproblem jest bardziej skomplikowany i dotyczy też Polski.

  Proponuję zastanowienie się nad istota rzeczy, którą dobitnie analizuje w swoich wykładach akademik
  gen. K.P Pietrow.
  Po opublikowaniu w Internecie wykładów, w wieku 64 lata cieszący się dobrym zdrowiem, zmarł w ubiegłym roku w niewyjaśnionych okolicznościach, rzekomo
  z powodu zatrzymania akcji serca.
  Widocznie wykładami trafił w sedno rzeczy.

  Oto urywki z jego analizy przestępczego przywłaszczania
  zasobów uzależnionych rabowanych narodów :

  … Wojna jak to wojna, zawsze miała konkretny cel.
  Zdobycie zasobów ludzkich, energetycznych, surowcowych
  i pasożytowanie na cudzej pracy, na garbie zawojowanej
  ludności i dzięki temu stworzyć agresorom lekkie
  i dostatnie życie.
  Wojnę można prowadzić dwoma sposobami:
  „Wojną gorącą” to zawojowanie terytorium, wprowadzenie wojska, okupacja, i kraj podbity.
  Ale to bardzo nieefektywny sposób. Ludzie pójdą do lasu, do partyzantki, będą się sprzeciwiać, sabotować, kłopotów co nie miara.
  „Zimna wojna” to wojna informacyjna. Kiedy narodowi, ofierze agresji „wiesza się makaron na uszy” (dezinformując, indoktrynując), to ludzie nawet nie zdadzą sobie sprawy, że żyją w okupowanym kraju.
  Nie widać obcego wojska w niebieskich hełmach
  a faktycznie mieszkamy w okupowanym kraju.
  Jedni nasi rodacy dokonują grabieży, prywatyzują
  i sprzedają w obce ręce majątek narodowy, (przedsiębiorstwa, banki, media) drudzy ich ochraniają, trzeci uzasadniają grabież naukowymi teoriami ekonomicznymi, historycznymi, następni ogłupiają naród różnymi kierunkami duchowymi, by nie rozumiał co się dzieje.
  Można spowodować by naród był na „haju” („browarek”, alkohol, narkotyki).
  W stanie upojenia nie będzie się zastanawiał co się dzieje, utraci kontakt z rzeczywistością. Można też wciągnąć naród w długi przy pomocy kredytów na taką skalę, że spłacać je będą wnuki.
  Jest jeszcze bardziej skuteczny sposób. Można naród zawojować przy pomocy kultu religijnego, mitów historycznych (fałszowania historii), ale najważniejsze, jeżeli ludziom dać nieprawidłowy, zniekształcony światopogląd. Można wtedy manipulować ich świadomością.
  I w końcu broń najwyższego rzędu, to broń światopoglądowa (między innymi bezkrytyczny pluralizm, sens istnienia społeczeństwa wielokulturowego).
  Można ludziom dać taki światopogląd i taki zestaw wiedzy, który nie pozwoli człowiekowi na samodzielnie rozumienie tego co się wokół dzieje ! Takim człowiekiem łatwo kierować, on nie zdaje sobie sprawy co się dzieje.
  A cele „wojny informacyjnej” zostaną osiągnięte. Zasoby i zyski kraju trafią do agresora oddane rękami ogłupionego narodu. …

  To co wykładał gen. K.P. Pietrow dotyczyło Rosji. Ale skąd my to znamy ?! Podobnie jest u nas !

  Otóż gen. K.P. Pietrow mówi o zakulisowej mafii ponadnarodowych banków, międzynarodowych korporacji i mediów, nie mającej rządu ani wojska. Ponad głowami rządów państw mafia jednak kieruje wydarzeniami w skali globalnej. Między innymi w systemie kredytowym generuje produkcje pieniądza bez pokrycia towarowego co jest przyczyną międzynarodowych kryzysów finansowych.

  Tak więc do powodzenia swoich machinacji potrzebuje państw słabych narodowo i politycznie. Miedzy innymi sprzyja i wykorzystuje do tego międzynarodową migrację biedaków i cwaniaków, rozbudowując mniejszości narodowe w państwach, co destabilizuje społeczeństwo kulturowo religijnie i ekonomicznie ułatwiając mafii
  wyzysk rdzennych mieszkańców.
  Nowo powstałe mniejszości narodowe niechętnie się asymilują stanowiąc element obcy, skłonny do
  zdrady interesów ekonomicznych narodów ich przyjmujących, z reguły są na ich „garnuszku”
  a często stanowią „piąta kolumnę” nie mówiąc
  o bezkarnym uprawianiu przestępczości.
  Z mniejszościami narodowymi borykają się Anglia, Francja, które płacą za swój kolonializm.
  Niemiaszki myśleli, że akceptując Unijną propagandą sensu społeczeństwa wielokulturowego
  zarobią na taniej sile roboczej i przechytrzyli się.
  Teraz mają problemy z których nie wiedza jak wybrnąć .

  To ku przestrodze naiwnych idealistów którzy gotowi przygarnąć do serca (i na garnuszek) cały świat
  nie licząc zasobności swoich portfeli i skutków obciążenia budżetu państwa w którym żyją!

 10. Zerohero said

  @NC w 8

  Tak, jeden z nich nawet wprost mówił o korzyściach z dywersyfikacji.

 11. Miroslaw Bernard D said

  Coś mi tu zaczyna światac: Anglia zaostrza prawo emigracyjne dla przybyszy spoza UNI, Niemcy prubują ale dlatego że w Niemczech nie ma już niemców tylko judeoniemcy. Zresztą Żydzi kochali kochają i beą kochać szwargoczących. Anglia nie potrzebuje już niewolników z Azji bo ma ich z europy środkowej. A co się dzieje w Polsce: Ano Polska rozlużnia standarty przyznawania wiz czyli wiadomo gdzie teraz fala emigracji popłynie.

 12. janosik said

  to jest …. jak oni tak moga!!!

  a u nas i tak „wiatr sieje”
  poz.

 13. Tekla said

  No chyba na wszystko za pózno,tyle kolorowych profituje za zachodzie ,i mówi się o nich wszędzie jako Francuzach,Niemcach ,Brytyjczykach..
  Widziałam w Paryzu luksusowe bloki pod wieżą Eiffla gdzie mieszkaja sami czarni..społeczenstwo francuskie tak ma sprany mózg ,ze pozwala sobie robić na głowę..a i jest moda na kolorowych,zresztą u nas też../słynna historia z czarnym Simonem Moleke ,który zaraził hiv 40 Polek/

 14. 166 bojkot TVN said

  13/ Teklo
  Trzeba dodać o tych 40 „Polkach”, że to najbardziej potępowe Polki lewicowe.
  Postęp jak widać okazał się śmiertelnie niebezpieczny.
  Uprawnione jest także stwierdzenie, że HIV podstępnie zwalcza postęp postępowych Polek.

 15. veri said

  W pelni slonecznych promieni blyszczy dzisiaj, obita blacha kopula meczetu w Ravensburgu ( tam gdzie wyrabiaja puzzle) :-)))

  Niepowiem, Niemcy maja niezle te puzzle z tymi emigrantami – na Goethestrasse przy Hbf München rzucajac przyslowiowym kamieniem jest pewne, ze trafi sie w kolorowego ( i nie mam na mysli turystow z calego niemal swiata). Tak samo jest we wszystkich duzych, niemieckich miastach. Mimo, ze daleki jestem od sympatyzowania Niemcom to jednak im wspolczuje widzac przerazenie w oczach starszego, przywyklego do „deutsche ordnung” pokolenia.
  Duzo mozna byloby przelac na monitor obserwacji,analiz i refleksji zwiazanych z multi-kulti… i jak to w kazdej spolecznosci jedni beda za a drudzy ( ci rozsadniejsi) przeciw.

  ps. w ramach multi-kulti w NRW-Rundfunk jest rowniez audycja w naszym jezyku ( mialem okazje pare razy posluchac ).

  ps2. Tu w Ravensburgu ( skad wszystkich gosci gajowki, jak i samego Szefa serdecznie pozdrawiam ) mam patelnie – na moim tempereturomierzu dobijalo pare chwil wczesniej juz do 35°C !!!

 16. emigranci z USA said

  Pan Bog stworzyl ludzi roznych ras, kolorow , mozgow,takze postury fizycznej i odpowiednich ich ksztaltow (dlugosc,szerokosc,waga).
  Dal tym ludziom wg swojego MADREGO UZNANIA miejsce na ziemi i kazal im czynic sobie ziemie poddana .
  Wsrod tych ludzi znalezli sprytni i mniej sprytni ,ci pierwsi zaczeli dominowac nad drugimi.W zwiazku z tym ,ze ze swoich ras sprytniejsi nie mogli juz nic wiecej wyciagnac/wykombinowac rozlezli sie/poszli miedzy inne narody dokonywac „spryciarstwa”.
  Mozna to przesledzic na podstawie historii calej ludzkosci swiata.
  Sa dwie rasy na swiecie,ktore bardzo do siebie dopasowaly sie na przestrzeni wiekow – jest to rasa semicka i murzynska.
  Ta pierwsza mysli i kombinuje,druga ze zgledu na osilkowosc im sluzy i pracuje od wczesnych czasow niewolnictwa ale obu tym rasom nie chce sie na siebie pracowac za to swietnie sie uzupelniaja i ubezpieczja.

  Nie majac miejsca i czasu na szczegolowa analize dipiszemy na podstawie kolonizacji obu Ameryk ,ze niewolnictwo zaczelo sie wlasnie na przykladzie tych w/w ras .
  Dzisiaj juz nie mozna zaprzeczyc niewolnictwa,skad ono sie wzielo i jak nadal trwa ale w innej postaci i formie.

  Zyd i kolorowy czlowiek zyc bez siebie nie moga !
  Prosze zobaczyc wlasnie na przykladzie USA jak oni sie dzisiaj swietnie uzupelniaja az po Bialy Dom !!!
  Jak na poszczegolnych szczeblach wladzy i w poszczegolnych Stanach dzialaja ,kogo w nich widzimy.
  Ameryka wychodowala sobie nowoczesne NIEWOLNICTWO !
  Nieolnictwo trwa i wzorce z niego przelano do Europy ale tam napotkano pewne trudnosci, bo rozum bialego czlowieka jest inny niz rozum czlowieka kolorowego (inaczej zaprogramowany) a szczegolnie tego juz bardzo czarnego. I wcale nam tu prosze nie zarzucac rasizmu,bo mozna to udowodnic po zawodach jakie powierzono kolorowym w USA a jakie bialym. To nie przypadek ,ze w aplikacji o prace w USA jest podana pozycja RASA – inaczej rozpatruje sie podanie o prace rase white a inaczej black.

  Przejdzmy jednak do Niemiec jako rasy ludzi bialych ,ktorych to sprytniejsi od nich Zydzi zawsze wyru…li bez wazeliny choc skala myslenia podobni sa do siebie.

  Mimo,ze w USA jest najwiecej Amerykanow niemieckiego pochodzenia to jednak dominuja nad nimi Amerykanie zydowskiego pochodzenia .
  Kiedy nastal juz pokoj w Europie ,w Niemczech ocalali Zydzi (oczywiscie ze bogaci ,czym biedak mial sie wykupic ?)przystapili do organizowania nowego rodzaju podboju i nie wolnictwa Europy poczynajac wlasnie od Niemiec aby sie dopelnilo „oko za oko”.A ze to spryciarze nad spryciarzami w tym plemieniu zmijowym, to wslizgneli sie jak zmija wszedzie znajac slabosci wszystkich narodow swiata.
  Zafundowali Niemcom dwa obszary i dwa ukieronkowania polityczne (NRD i NRF) , zaczeto dojenie na wschodnia i zachodnia nute (bardziej skrotowo i na chlopski rozum nie da sie tego napisac).
  Na Wschodzie kwitl stalinizm ,Anglia i Francja juz dawno zostala zasiedlona szarancza robocza ,pourzadzono sie tez w mini panstewkach zachodniej Europy i przystapiono do budowy europejskiego raju z ktorym to zaszli az do dzisiejszego stanu.
  W Niemczech jak to ktos tam wyzej juz napisal zaczelo brakowac rak do pracy (niemiec chce ru..ac ale dzieci miec nie chce),duzo szwabikow ukatrupiono na wojnie,wiec sprytny niemiec zydowski podrzucal sile robocza z zewnatrz i sielanka trwala .Stare szwaby zaczely wymierac ,nowych nie przybywalo a jezeli byly to juz mieszance roznych krwi i dochodzi wreszcie do krachu etnicznego !

  Co dalej ,sprawe obserwujemy dzisiaj,bije sie na alarm i trzeba sobie podporzadkowac Europe czyli stworzyc Stany Zjednoczone Europy,w ktorych rasa podlejsza tak biala jak i kolorowa bedzie na Zydow i Niemcow w Europie pracowala . Ale od czego ma Zyd glowe jak nie od kombinowania,no i wykombinowano.

  Tu wypada wspomniec teraz o Polsce i polskich mozgach,o ktorych tu caly czas piszemy. Wlasnie jest na swiecie i w Polsce pare milionow POLAKOW NIEODMOZDZONYCH,ktorzy tu we wszystkim Ickom i szwabikom caly czas bruzdza i my tez na amerykanskich saksach.

  Sa tez Polacy wygnani za robota po calej Europie i blizej Ojczyzny,tak wiec Jarek pognal ( wczesniej Tusk) za nimi i dopadal ich w Anglii ,ktora ostatnio jest zrownana okresleniem „Polacy na wyspach” (Irlandia stala sie byc nie modna ,bo to buntowniczy kraj az dwa referenda kolchozowe trzeba bylo organizowac),naobiecywal gruszki na wierzbie lacznie z abolicja podatkowa,abyscie tylko przywiezli pieniazki do Polski i w Polsce je wydali, a pracy dla was w kraju pomyslimy ( w debatach o stworzeniu polskich stanowisk pracy cisza, w prawdzie slowo Tychy padlo ale to przeciez nie polska fabryka,ktora w kazdej chwili moze sie zwinac ,bo Wlosi tez prace potracili)
  No i mamy teraz dylemat .
  Jaroslaw (prawo blizniakow nakazuje isc za bratem)bedzie Prezydentem kolejnej RP ale wczesniej postawiono warunki – na zagranie czerwonym kolorem,dlatego podpuszczono ludzi do pedu – do czerwieni,przygotowano hrabiego i wpuszczono go w maliny a moze i w mokra robote (dziennikarskie sledztwo trwa) .

  Na wysokiej gorze ustalono i wydano dyrektywy (dzisiaj widac to juz w tonacji onych mediow)- POLAKOW TRZEBA KOLEJNY RAZ WYDYMAC,komunizm II musi jeszcze troche poczekac a Komorowskiego z Putinem troche przyhamowac !

  Sa pytania ?

 17. stfu said

  Heh, aż dziw bierze jak polityczna poprawność może zrobić ludziom wodę z mózgu. Niemieckie karpie zatrzęsły się z oburzenia na nieśmiałe próby uniknięcia nieubłaganie zbliżającego się święta Bożego Narodzenia. Czy to dla nas dobrze? Dowiemy się, jak już będziemy sąsiadować z szejkanatem, czy innym kalifatem, o ile w ogóle Polska do tego czasu dotrwa, nawet w tak marnym stanie jak dziś.

 18. Brat Dioskur said

  ad.3
  panie Zohero ,pozornie samobojcza polityka imigracyjna bogatych panstw Zachodu ma swoje zrodlo w zamierzeniach Lucyferianow zmierzajacych do, jezeli nie zniszczenia to do znacznego oslabienia Cywilizacji Lacinskiej.Dechrysianizacja Zachodu im nie wystarczyla bowiem nawet juz w pelni ateistyczne spolecznosci za sprawa inerecji uznaja wciaz reguly moralne ,ktorych podstawa jest wlasnie Cywilizacja Lacinska.Nam ,mieszkancom kraju prawie w 100% katolickiego trudno sobie wyobrazic,ze w religijnie wyjalowionej Holandii w obiegu sa wciaz takie powiedzenia jak : „przeklenstwo w kosciele” albo „kula poprzez kosciol”.Holendrzy uzywaja tych zwrotow w sytuacjach gdy chca okreslic cos absurdalnego ,cos co nie ma prawa sie zdarzyc…Przeciez klac czy strzelac w kosciel nie wolno ,to kazdy wie ,nawet najzatwardzialszy ateista i to wlasnie nie podoba sie Lucyferianom ,ktorzy nasycajac spoleczenstwa elementem pozaeuropejskim podmywaja fundamenty Cywilizacji Lacinskiej,ktorej elementy jak widac jeszcze przetrwaly.Jak wiadomo w odbytych ostatnio wyborach W Holandii niesamowity skok zronila anymigracyjna partia Wildersa PVV.To tak jakby w Polsce LPR z 5% skoczyla na 30% .Wydawalo sie wiec ,ze udzial PVV w przyszlej koalcji jest murowany ,ale okazalo sie jak sprytnie une wykolowaly Wildersa spychajac go na aut sceny politycznej i to tylko dlatego ,ze bakal cos o narodowych imponderabilach ,chociaz w duchu calkowicie ateistycznym.

 19. chemtrail said

  Trochę z innej beczki ale ważne http://23spiski-i-przepowiednie.blog.onet.pl/Wyciek-ropy-w-zatoce-meksykans,2,ID409553138,n :

  W USA sprawa zaczyna być coraz bardziej napięta i mówi się o wszystkich koszmarnych scenariuszach od wprowadzenia stanu wojennego, przez ewakuację Florydy a na eksplozji atomowej na dnie Zatoki skończywszy. Sytuacja wygląda na krytyczną. I składa się na ten obraz wiele różnych elementów.

  1) strefa Zatoki jest objęta blokadą informacyjną – dochodzi do
  aresztowań dziennikarzy, zaś główne media wyraźnie przedstawiają tylko wycinek prawdy. Aresztowań dokonują prywatne służby ochroniarskie BP nie mające do tego uprawnień, aczkolwiek w zgodnej opinii obserwatorów i uczestników dramatu w Luizjanie odbywa się to za cichym przyzwoleniem rządu USA.

  2) jedyna możliwość wglądu w sytuację w Zatoce to przelot
  prywatnym samolotem nad jej terenem – jak dotąd to się udaje, choć i tutaj się mówi o zakazie lotów motywowanym ponoć stężeniem toksycznych gazów w powietrzu. Ta motywacja nie jest pozbawiona sensu, ale z pewnością jest jeszcze inny powód próby limitowania lotów.
  Otóż przelot z wtorku 8 czerwca ukazał 6 wycieków w Zatoce Meksykańskiej, z czego 3 są dziełem DeepWater Horizon, a pozostałe 3 – innej firmy wydobywczej. To oznacza, że ilość oleju, która dostaje się do Zatoki jest WIELOKROTNE WIĘKSZA, niż wszystkie dotychczasowe szacunki podają.

  3) Ameryka się budzi i ludzie zaczynają sobie zdawać sprawę, że
  są oszukiwani co do skali dramatu. Naukowcy przyznają anonimowo, że mają zakaz ujawniania części informacji o stanie Zatoki.

  4) narasta problem chemikaliów rozpylanych przez BP – Corexitu
  9500. Wiadomo, że jest on ekstremalnie toksyczny i że paruje do atmosfery. Jest coraz więcej paniki i przypadków hospitalizacji osób z objawami zatrucia. Ujawniono też rosyjski raport naukowców dla Miedwiediewa, w którym Rosjanie piszą, że stoimy u progu największej katastrofy ekologicznej czasów nam współczesnych i że zagraża ona życiu całej planety. Corexit 9500 jest czterokrotnie bardziej toksyczny, niż sama ropa naftowa.

  5) ropa zaczyna zatykać filtry największej w USA stacji odsalania
  wody (Tompa), która zaopatruje w słodką wodę cześć wybrzeża Luizjany. Drobnych 600 000 gospodarstw… Przed dramatycznymi wyborami stoją też elektrownie Luizjany, które używają do chłodzenia swoich turbin i reaktorów wody z Zatoki, ale nie mogą używać wody z ropą.

  6) coraz bardziej dwuznaczna jest rola rządu USA w całej katastrofie, a raczej jego kompletne zlekceważenie skali zagrożenia. Ujawniono, że ofertę pomocy dla rządu USA złożyły rządy następujących państw: Kanady, Chorwacji, Francji, Niemiec, Irlandii, Meksyku, Holandii, Norwegii, Rumunii, Republiki Korei, Hiszpanii, Szwecji, Wielkiej Brytanii oraz ONZ. ODPOWIEDŹ ADMINISTRACJI USA BYŁA NEGATYWNA – „nie skorzystamy z pomocy, poradzimy sobie sami” (!!!!!!!)

  7) Norwegia zablokowała prace wydobywcze BP na morzu północnym do czasu wyjaśnienia okoliczności katastrofy w Zatoce. Ma to związek z – jak dotąd niewielkim – wyciekiem ropy z jednej z platform wydobywczych BP u wybrzeży Norwegii.

  8) główny przeciek (czyli ten nam dotychczas ujawniony) staje się
  coraz gwałtowniejszy, albowiem ropa i gaz wydobywające się pod
  ciśnieniem, z którym żadna ludzka technologia sobie dotąd nie radziła, zabiera ze sobą kamienie i okruchy skalne, co działa jak pilnik rozwiercający sam kanał, którym ropa się wydobywa i jest on coraz szerszy. Jeśli dodać do tego erozję dna oceanu w całym rejonie wycieku, możemy za kilkanaście miesięcy stracić całe życie morskie na naszej planecie. To opinie naukowców i dziennikarzy.

  9) naukowcy zwracają uwagę, że nawet gdy dojdzie do wyrównania ciśnienia ropy i wód Zatoki (po wielu miesiącach wycieku i kompletnej dewastacji ekologicznej planety), wówczas woda zacznie się wdzierać w miejsce, w którym obecnie znajduje się ropa. Temperatura tych obszarów szacowana jest na 400 stopni Celsjusza. Eksplozja parującej wody może doprowadzić do przemieszczenia się fragmentów dna, co wywoła mega tsunami w rejonie Zatoki.

  Zanosi się na tragedię o niewyobrażalnej skali, o której bynajmniej nas nie informują w dziennikach telewizyjnych. (…)

  [potem następują różne spekulacje, jak np.:]

  Credo Mutwa stwierdził, że połowa ludzkości nie dożyje roku 2011
  Zdaje się, że zuluski szaman przewidział już w styczniu wyciek ropy w Zatoce Meksykańskiej. …
  Jak podają źródła niezależnej austriackiej śledczyni Jane Burgermeister, 40 milionów ludzi ma być ewakuowanych z rejonu zatoki. Pomimo, że ludziom „sprzeda się”, że to tylko czasowa ewakuacja, to istnieją, jak pisze Jane, niezbite dowody, że wyciek ropy został wywołany celowo, aby wprowadzić stan wojenny (czy wyjątkowy)…
  Jeśli doszło do pęknięcia skorupy ziemskiej na dnie morskim, to wycieku nie da się żadną miarą zatamować. Grozi olbrzymia globalna katastrofa ekologiczna. W najbliższym czasie ropa i benzyna oraz gaz podrożeją dwa, a nawet więcej razy. To tylko kwestia czasu.
  Obie firmy olejowe BP i Transocean, są na skraju bankructwa, co okaże się w ciągu kilku tygodni. Pozostawią wtedy społeczeństwo amerykańskie, a także ludzkość, samym sobie naprzeciw tej katastrofy…

  http://www.youtube.com/user/obserwuj

 20. Jay Dee said

  A to następny argument dlaczego trzeba głosować na Kaczkę. Niech się wyrżną obie partie – a nie jedna zostanie i zawsze przyciągnie ludzi:
  http://wybory.wp.pl/kat,1025913,title,Znany-jasnowidz-juz-wie-kto-wygra-w-wyborach,wid,12433734,wiadomosc.html?ticaid=1a729

 21. emigranci z USA said

  Chemtrail !
  Nie siej strachu – przybyles z portalu „globalnaswiadomosc” ?
  Nie powielaj tu jakis diabelskich modlitw ,tym bardziej,ze masz do czynienia z Polakami .
  To co sie stalo w Zatoce Meksykanskiej jest napewno tragedia ale nie na taka skale jaka przedstawiaja ja agencje i jest do zazegnania ale przez ludzi madrych a nie fanatykow w tym religijnych obojetnie jakich religi.
  Trzymaj sie tematu ,Polsce zagrazaja znowu Niemcy a to powazniejsza sprawa niz ropa w Zatoce.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: