Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  AlexSailor o Rosyjska agencja regulacyjna z…
  Zerohero o O tych, którzy się na niemieck…
  corintians o O tych, którzy się na niemieck…
  Listwa o Wolne tematy (09 – …
  Yagiel o Wolne tematy (09 – …
  Yagiel o Wolne tematy (09 – …
  minka o Czterech pancernych i Ukr…
  Szczepan Zbigniewski o Trucie kurczaków w USA?
  Boydar o Wolne tematy (09 – …
  Peryskop o Wolne tematy (09 – …
  Mafiozi przestępczeg… o Wojna nie rozpoczyna się od cz…
  Listwa o Wolne tematy (09 – …
  Listwa o Wolne tematy (09 – …
  UZA o Czterech pancernych i Ukr…
  okon o Rosyjska agencja regulacyjna z…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

J. Korwin-Mikke poparł J. Kaczyńskiego

Posted by Marucha w dniu 2010-07-02 (Piątek)

Oto najnowsze poglądy JKM na wybór prezydenta. Prosimy nie strzelać do pianisty. – admin

Spora część moich zwolenników oświadczyła, że w niedzielę zbojkotuje wybory – bo nie widzi większej różnicy między Kandydatami. Istotnie: w tych wyborach mamy obecnie dwóch rozsądnych polityków; żaden z nich Polski nie skompromituje, ale też żaden niczego szczególnego dla niej nie zrobi. [Po tej wypowiedzi JKM włosy człowiekowi stają dęba… dwu rozsądnych polityków… – admin]

Jednak wielu moich zwolenników pyta: „Który Kandydat jest mniejszym złem?” – i chce iść na niego głosować.

Odpowiadam: problemem nie są Kandydaci, tylko stojące za nimi mafie, chcące rozkradać Polskę, obsadzać wysokopłatne posady i brać łapówki. Mafia stojąca za Bronisławem Komorowskim znana jest z większego rozmachu w tym względzie. Co więcej: jeśli ta sama mafia opanuje całe państwo, to znacznie łatwiej będzie jej kraść. Ja bardzo lubię Bronisława Komorowskiego – ale patrzę też, kto Go popiera. I jeśli taki np. gen.Marek Dukaczewski ogłasza, że otworzy szampana, jeśli wygra Komorowski – to tym, co chcą głosować, radzę: zamknąć oczy, zatkać uszy – i głosować na Jarosława Kaczyńskiego! [JKM bardzo lubi Bronisława Komorowskiego. I kogo jeszcze lubi nasz król polityki nierealnej? Aż strach pytać… – admin]

Za http://mercurius.myslpolska.pl/2010/07/j-korwin-mikke-poparl-j-kaczynskiego/comment-page-1/#comment-1172

Komentarzy 25 do “J. Korwin-Mikke poparł J. Kaczyńskiego”

 1. emigranci z USA said

  Przeciez nie ma sie co dziwic ,ze poparl ,takich „kurwinow” w Polsce jest wiecej ,udowodnili to w pierwszej turze wyborow.

 2. Andrzej 101 said

  Korwin, który jego kampanią prywatyzowania wszystkiego nakręcał interesy żydostwu (bo to oni by kupowali prywatyzowane szkoły i szpitale) opowiada się za Jarkiem, którego oskarża się o gospodarczy „socjalizm”.
  Historia zatoczyła koło. Polski barak po 20-tu latach „dekomunizowania” znów w łapskach żydokomuny.

 3. emigranci z USA said

  Pytanie do tych co mieszkaja w Polsce :

  Czy wiezienia w Polsce sa juz prywazytowane na wzor amerykanski,wzglednie budowane nowe wg okreslonych wzorcow/architektury i na wyludnionych terenach ?

  Pytamy dlatego,ze dostrzegamy wiele podbienstwa do Ameryki ale nie wiemy na jakim etapie jest ta „amerykanizacja”.

 4. aga said

  no i mamy 3 źrodło zydostwa JKM / 1 to byla publikacja listy zydow Pana Henryka Jezierksiego, 2- polonica.net/

 5. 2,3 % wyborcow stracilo zludzenia:)
  Lepiej pozno niz wcale.

  Jerzy

 6. Zerohero said

  @5

  Akurat! Wyborcy Mikkego to niereformowalni głupcy. Nie wiedzą nawet, że ich piszący o d***cji guru, sam przez lata był działaczem Stronnictwa Demokratycznego i to w PRL. Ten zadeklarowany liberał w życiu nie przepracował godziny poza państwową posadą albo publicystyką. Co drugi monolog Mikkego obfituje w potknięcia, błędy merytoryczne i lapsusy. Mikke wali w „państwo”, ale nie zabiera jasnego stanowiska wobec finansjery. Żąda obniżki podatków, ale temat kreacji pieniądza go nie interesuje. Pomysły jednostronnego liberalizowania gospodarki, gdy USA, Chiny i reszta swoje gospodarki chroni polityka, przepisami i oslania agenturą, są PORONIONE bez względu czy liberalizm lubimy czy nie. Twierdzenia, że przegonimy Niemcy bo zantowano w Polsce większy wzrost PKB są godne ARCYKRETYNA, a to twierdził Mikke. Mikke, ta BEKSA, uskarża się, że „reżimowa” TV go nie zaprasza. Proszę sobie porównać jego karierę medialną z np. kariera G.Janowskiego. „Wolnościowcy” spod znaku Mikkego potrafili krytykować wydatki NASA, socjalne itp. ale mają wyjątkową awersję do krytykowania wydatków Pentagonu. A toż to ich niby ideologiczny sprzymierzeniec Ron Paul piętnuje wydatki zbrojeniowe, nie wiem czy nie bardziej niż rozbudowane ministerstwa federalne. Nie dziwne? Mikke z ostentacją kpi z „pseudomasoerii” we Francji dając wielokrotnie aluzje, że w USA jest prawdziwa i godna szacunku masoneria. Mikke nie opowiedział się nigdy jakiego jest (bez)wyznania, choć jako zadeklarowany konserwatysta od KRK się nie odcina. Wieczne pajacowanie sprawia wrażenie, że Mikke dostał zadanie kanalizowania pewnych postaw i balansowania na 2%. Choć nie można wykluczyć naturalnego talentu w tej kwestii.

  Taka jest rzeczywistośc. Ludziom wystarczy powiedzieć kilka PROSTYCH sloganów patriotycznych, lewackich, liberalnych, w zaleznosci co chcą usłyszeć, i lecą już jak barany za „jedynym prawdziwym”. Interesujące, że prokorwinowa, UPRowska owczarnia z taką wyższością patrzy na inne owce. Guru po raz kolejny splunął im w twarz, ale zdania nie zmienią.

  PS. Sympatia dla Komorowskiego może wynikać z podobieństwa w jumaniu tytułów arystokratyznych. Sympatia do Kaczyńskiego może mieć podłoże etniczne.

 7. 166 bojkot TVN said

  Przypominam Szanownemu Państwu, że jest tylko dwóch kandydatów do godności prezydenta Polski: Jarosław Kaczyński i Bronisław Komorowski. Trzeciego NIE MA.

  Stoimy w Polsce przed wyborem którego z nich wybrać. Pomijając lubię – nie lubię, JKM z rozbrajającą szczerością ocenił jakość przyszłego „zaplecza”, czyli z kogo będzie składał „duży” pałac.

  Który pałac będzie droższy, który popiera Jaruzelski, Kwaśniewski, Urban i zapewne Kiszczak z Michnikiem – wiadomo – Komorowskiego. Każdy, kto na niego zagłosuje, zagłosuje za czasami dawno minionymi.
  Czy może mi sie tylko tak wydaje?

 8. PL said

  W tym co pisze 166 jest coś na rzeczy.
  Ale ten „szacunek dla Komorowskiego”, ci „rozsądni kandydaci”… Hańba.

 9. 166 bojkot TVN said

  Tu ciekawy sondaż z Łonetu: http://fakty.interia.pl/raport/wybory-2010/ankiety/na-kogo-zaglosujesz-w-drugiej-turze-wyborow-prezydenckich/wyniki,18794

  W tej chwili godz. 18.31, 2.07.2010, jest 52% dla KACZYŃSKIEGO, i 48% dla KOMOROWSKIEGO.

 10. bluke said

  Ludzie! Opamiętajcie się! Janusz Korwin Mikke jest JEDYNYM liczącym się polskim politykiem, który otwarcie i od początku protestował przeciwko włączeniu polski do WE i traktatowi lizbońskiemu (pamiętacie akcję spalenia flagi?). Od zarania III RP protestuje przeciwko złodziejskiej „prywatyzacji”. Jest twórcą słynnej uchwały lustracyjnej Sejmu, którą zresztą rząd Olszewskiego wykonał nader wybiórczo. Za swe działania dla dobra Ojczyzny zapłacił wysoką cenę. Wielokrotnie ośmieszany i oczerniany w mediach – powszechnie odbierany jest jako nieszkodliwy wariat, lekceważony, wyśmiewany.

 11. Zerohero said

  Kaczyński, koleś z Magdalenki, to taki „patriota” jak Obama „zmiana”.

  Rządzące bydlaki zabezpieczają się na każdą okoliczność, a by omotać ludzi wystarczy kilka prostych chwytów socjotechnicznych. Na naszym podwórku wyglada to tak: gdy farbowana opozycja antykomunistyczna zostanie zdemaskowana na skalę masową, wyciągają kolejnego „opozycjonistę”, już lepiej zabezpieczonego bo nadal werbalnie odcianającego się od ZOMO. Dywagacje Kaczyński czy komorowski są godne idioty. Obaj poparli traktat lizboński, a po traktacie suwerenność kraju leci po równi pochyłej i żadna krajowa partyjka nie będzie miała na to wpływu. Nie może być zatem wyboru w kwestii czasów minionych lub nie jak to napisał 166, bo wybór się dokonał. Jedynie PZPR rozbito na duopol, bo teraz jest „demokracja”. Glupcy sprzeczający się w kwestii PIS vs PO mają swoje opium i nie widzą kto tak naprawdę rządzi.

 12. Marucha said

  JKM był zwolennikiem prywatyzacji nawet takich gałęzi gospodarki, które mają znaczenie strategiczne. Jego słynne twierdzenie, iż „nieważne kto posiada ziemię, byleby suweren wykonywał władzę” przejdzie chyba do historii.

 13. Zerohero said

  Wpis nr 10 to przykład takiego naiwnego wyborcy.

  Dobry człowieku. Wejdź na kanal You Tube i posłuchaj Mikkego tam gdzie Mikke ma 100% wpływ na swój odbiór. Zauważysz z pewnością, że Mikke komentuje wszystko od kwestii pożarnictwa po budowę okrętów. Jesli masz w miarę szerokie horyzonty, to trafisz na komentarz Mikkego, który jest zupełnie od czapy. Ja swoją opinię o Mikke zbudowałem w oparciu o jego „TV” i wpisy na blogu. W zasadzie, z powodu długości wpisów, jakości, liczby kolorów – powinno być „blogasku”.

  Chwalisz JKM w kwestii ustawy lustracyjnej. Niektorzy sądzą, że Mikke celowo pszeszarżował – zadziałał jako prowokator przyspieszając atak postkomuny.

  ” Od zarania III RP protestuje przeciwko złodziejskiej „prywatyzacji””

  Tak. JKM popiera licytację. Niby slusznie, ale z punktu widzenia interesu narodowego słabo, bo kasę ma albo postkomunistyczna agentura albo inwestor zagraniczny. Na inwestycjach zagranicznych nie można zbudowac trwałego dobrobytu. Do tego dochodzi kwestia pochodzenia pieniędzy. W sytuacji gdy pieniądze bankierzy po prostu drukują, nabywcami w akcie nawet ucziwej prywatyzacji stają się ich słupy. Tego Mikke nigdy nie powiedział. Ciekawe. Głupek albo agent.

  Proponuję zapoznać się z rekacjami JKM na film Alexa Jonesa „Terror Storm”. Mikke nie wytrzymał po kilku minutach przestał oglądac. Co go rozeźliło? Na początku było o przekręcie Rotschilda z czasów wojen Napoleońskich.

  aha. I nie łap się na palenie flagi UE. gdy przyjda gorsze czasy, będzie wielu takich agenciorów działać i wyłapywać naiwnych. Może nawet nie będzie trzeba bo naiwni sami się podają na tacy na takich portalach jak Facebook.

 14. Zerohero said

  EDIT: chodziło o End Game a nie TerrorStorm.

 15. Gmad said

  „Istotnie: w tych wyborach mamy obecnie dwóch rozsądnych polityków; żaden z nich Polski nie skompromituje, ale też żaden niczego szczególnego dla niej nie zrobi. [Po tej wypowiedzi JKM włosy człowiekowi stają dęba… dwu rozsądnych polityków… – admin]”

  Zwyczajna kurtuazja z tym „rozsądkiem”. A że „żaden z nich Polski nie skompromituje”, tzn. nie będzie chodził pijany nad grobami polskich żołnierzy-męczenników, jak Kwaśniewski.
  JKM jest wobec nich grzeczny (przesadnie), bo obu osobników zna (jak sam pisał) od 30 lat.
  Ale powyżej wyjaśnił, dlaczego poparł JarKacz’a, więc o co chodzi? Do tego należy też dodać powód jeszcze jeden: w wypadku zwycięstwa JarKacz’a formalnie zrezygnuje on z prezesostwa w PiS-ie, co może spowodować tam tarcia „pałacowe” o władzę i mniejszy lub większy rozpad tej lewicowej partii, która na polskiej scenie zajmuje miejsce prawicy i blokuje jej drogę do władzy.

 16. 166 bojkot TVN said

  Lepper też popiera Kaczyńskiego:

  OŚWIADCZENIE 02.07.2010

  Mając na względzie zapisy Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej a w szczególności:
  Art.1
  „Rzeczypospolita Polska jest dobrem wspólnym wszystkich obywateli”.
  Art.126 p.1.
  „Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej jest najwyższym przedstawicielem Rzeczypospolitej Polskiej i gwarantem ciągłości władzy państwa”, udział swój w głosowaniu w dniu 4 lipca 2010r. uważam za obowiązek wobec mojej Ojczyzny.

  W związku z licznymi zapytaniami kierowanymi osobiście do mnie oraz współpracowników oświadczam, iż, nie jest moją intencją, aby wskazywać konkretnego kandydata tym, którzy głosowali na mnie w dniu 20 czerwca 2010r.

  Jeszcze raz dziękując moim wyborcom liczę na Wasz aktywny udział w wyborach 04 lipca 2010r. Pragnę zapewnić, iż dokonując wyboru konkretnego kandydata nie będę kierował się żadnymi osobistymi przesłankami, lecz nadzieją, że mój kandydat zwycięży w imię budowy Solidarnego Państwa Przyjaznego Wszystkim Obywatelom.
  /-/ Andrzej Lepper

  Zaś Napieralski popiera PO, co wyraził podkreślając, że trzeba iść do wyborów, „wykazać, że wszyscy jesteśmy obywatelami”

 17. Marucha said

  A gdzie Lepper wskazał na Kaczyńskiego?

 18. bluke said

  Ze swoich motywacji dotyczących uchwały lustracyjnej pan Korwin-Mikke wyczerpująco się tłumaczył. Twierdzenie, że działał w celu skonsolidowania partii antylustracyjnej – uważam za krzywdzące. Dzięki jego działaniom w tej sprawie poznaliśmy skalę problemu. Kto wie, czy gdyby nie ta uchwała możliwe byłoby powstanie IPN.

  Wracając do prywatyzacji. Chyba wszyscy tutaj zgadzamy się co do tego, że podstawą gospodarki powinna być własność prywatna. Tak więc prywatyzacja jako taka była i nadal jest konieczna. JKM jako jedyny polityk jasno i sensownie określił zarówno pożądaną jej formę (przytoczona wcześniej sprzedaż z licytacji) jak i sposób w jaki należy spożytkować uzyskane z niej środki (fundusz emerytalny). To jakie dziedziny należy pozostawić w rękach państwa to kwestia drugorzędna wobec sposobu działania wszystkich rządów od 1989 roku (nie żal róż, gdy las płonie!).

  Nie ma ludzi idealnych. Tym bardziej nie ma idealnych polityków. Twierdzę jednak, że Janusz Korwin Mikke jest jedynym obecnym na naszej scenie politykiem, który opowiada się z jednej strony za wolnością gospodarczą i wolnością osobistą – jasno ograniczoną dziesięciorgiem przykazań, jak i twardo stojącym na gruncie niepodległości Polski.

  JKM zasługuje na nasz szacunek!

 19. 166 bojkot TVN said

  17/ Marucha
  Poparcie ukryte jest w słowach: „dokonując wyboru konkretnego kandydata nie będę kierował się żadnymi osobistymi przesłankami, lecz nadzieją, że mój kandydat zwycięży w imię budowy Solidarnego Państwa Przyjaznego Wszystkim Obywatelom.

  Przecież wiadomo, że akurat p.Lepper ma bardzo wiele „osobistych przesłanek”, żeby na Jarosława Kaczyńskiego nie głosować. Skoro nie będzie się nimi kierować, to przekaz jest jednoznaczny.
  Podejrzewam, że z jego punktu widzenia dużo korzystniejsza może być prezydentura J.K niż B.K.

  Szczególnie nawiązanie do „przyjaznego państwa” – taką komisję wymyśliła PO, żeby stworzyć dla siebie przyjazne państwo.
  Nawet jeśli nie jest tak jak przypuszczam, po wyborach okaże się, że „Samoobrona” poparła zwycięzcę.

 20. feliks said

  Z zainteresowaniem przyglądam się reakcji niektórych naszych mężyków stanu i „Katonów” w kluczowych momentach dla „układu ” czyli wyborach.PiS wszedł (również) w posiadanie wszelkiego rodzaju teczek i utajnionych dokumentów – co to sie działo z archiwizacją dokumentów WSI.Nie ma się więc co dziwić niektórym zaskakującym „decyzjom”.Z rozczuleniem obserwuję zwaszcza łamańce nieocenionego p.St.Michalkiewicza – sam cymes.
  ad 166 Bokot TVN
  Detektywistyczne zacięcie kolegie jest tak”sofistikejtyd” , że aż groteskowe.

 21. Św. Mikołaj said

  Wiele lat temu stwierdziłem, że Mikke to pajac przypięty do muchy, który bredzi jakby się czegoś naćpał. Z jego poglądami – czyt. bzdurami, które wypisuje – żadna polemika nie ma sensu.
  On jest po prostu żałosny…

 22. emigranci z USA said

  Tacy sa tez potrzebni aby gapic sie w telewizor.

 23. Yachu said

  JMK lub SM (pac wart palaca, a plalac paca) czyli cyrk w Telavizji, lub smieszne michalki dla durnych.

 24. 166 bojkot TVN said

  20/ Feliks
  Cieszę się że dostrzegłeś wreszcie tę groteskę :))))

 25. Górecki said

  Myslalem, ze JKM jest bergranicznie bezczelny acz niezreczny w swoich pogadankach a tu widze, ze on jest po prostu bardziej glupi niz niezreczny.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: