Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Sudbina Srba o ONZ: Rosjanie na Ukrainie nie…
  ? o Myśl imperialna Adolfa Bo…
  Czesio i muchy o Czy można się modlić na Różańc…
  revers o Wolne tematy (22 – …
  Anzelm o Czy żydzi są odpowiedzialni za…
  Maverick o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  KONAR o Stalin i jego cechy chara…
  Piotr B. o Czy żydzi są odpowiedzialni za…
  Cypo o ONZ: Rosjanie na Ukrainie nie…
  revers o Wolne tematy (22 – …
  revers o Wolne tematy (22 – …
  Echo z Węgier o Przejechałam drogą śmierci w…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Strona internetowa TheFluCase.com Jane Burgermeister została przejęta przez agenta!

Posted by Marucha w dniu 2010-07-04 (Niedziela)

Za: http://monitorpolski.wordpress.com/2010/07/04/strona-internetowa-theflucase-com-jane-burgermeister-zostaa-przejeta-przez-agenta/

Jak niektórzy z czytelników tego bloga wiedzą, razem z dr Piotrem Beinem z Kanady i całą grupą logicznie myślących ludzi (dr Krystyna Brzecka, dr Maciej Pokora, Bronisław Hotała, Tadeusz Kisiel, dr Krzysztof Tarnawski, i wielu innych) uczestniczyliśmy w akcjach antyszczepionkowych. Odbywały się one poprzez spotkania z ludźmi, rozdawanie ulotek, ale najwięcej osób dowiedziało się o zagrożeniu poprzez publikacje internetowe i wywiady na Youtube. Są one ciągle dostępne w zeszłorocznych wpisach na blogu http://www.grypa666.wordpress.com.

Do zajęcia się tą sprawą skłoniła nas konieczność – poczuliśmy bezpośrednie zagrożenie ze strony korporacji farmaceutycznych i skorumpowanych rządów większości krajów świata. Wielką rolę w Polsce odegrały publikacje prof. Anny Doroty Majewskiej, ale także tłumaczenia artykułów i wywiadów dziennikarki austriackiej irlandzkiego pochodzenia Jane Burgermeister.

Jak pamiętamy, przybyła ona do Polski dwukrotnie, a spotkania z nią cieszyły się sporą popularnością (np. w Krakowie w Teatrze Bagatela, spotkanie zostało zorganizowane przez grupę „Cywilizacja Życia” Michała Siemaszko).

Afera ze szczepionkami ucichła, choć w wielu krajach, jak i we władzach Unii Europejskiej prowadzone są śledztwa, które potwierdzają w dużej mierze zarzuty Burgermeister i innych osób. Można się było spodziewać, że sprawcy afery nie pozostaną bierni i będą chcieć się zemścić.

Autor tego artykułu ma bezprawnie założoną karną sprawę sądową w sądzie Warszawa – Śródmieście, która została utajniona. Dlatego nie może więcej o niej pisać poza tym, że sąd prowadzi ją bez jurysdykcji, opierając się na nieudowodnionych argumentach, które odrzucił nawet biegły sądowy. Sprawa była już umorzona, jednak w okresie naszej akcji antyszczepionkowej w sposób dziwny ją wznowiono!

Jane Burgermeister od dłuższego czasu jest pod atakiem ze strony austriackich czynników ”oficjalnych”, głównie ze strony sędzi, która bezprawnie próbuje zabrać Jane dom i mieszkanie otrzymane w spadku po ojcu. Dziennikarka dysponuje stosem dokumentów na kryminalne działanie sądu austriackiego, złożyła już w tej sprawie odpowiednie papiery. Jednak sędzia wyłączyła ją ze sprawy w ten sposób, że Jane nie może wejrzeć w akta oraz planowane jest wprowadzenie dla niej aresztu domowego.

Być może już nigdy nie usłyszymy, co się stało naprawdę z Jane Burgermeister, jak się okaże, że „popełniła samobójstwo” lub że „zmarła na atak serca”.

Sytuacja jest naprawdę poważna, gdyż globalni kryminaliści znów planują wprowadzenie obowiązkowej szczepionki, tym razem na grypę sezonową, która może zawierać składniki takie same jak w tej skompromitowanej szczepionce na „świńską grypę”, a jak już wiadomo, ta miała na celu wyłudzenie olbrzymich funduszy państwowych od rządów niemalże wszystkich krajów (Polska była chlubnym wyjątkiem) ale także osłabienie zdrowia ludzi – gdyż zawierała skwalen, rtęć (w formie thimerosalu) oraz inne szkodliwe składniki, jak żywy wirus ptasiej grypy – co wykryła i nagłośniła właśnie Jane Burgermeister.

Akcja przeciwko dziennikarce wygląda na próbę usunięcia potencjalnych przeszkód na drodze wprowadzenia masowego szczepienia całej ludzkości globu. W USA odpowiednie czynniki rządowe (CDC) już zalecają szczepienie każdego obywatela tego kraju począwszy od 6-miesięcznych dzieci (http://www.naturalnews.com/029081_vaccinations_public_health.html ). Podobne zalecenia możemy oczekiwać niedługo w innych krajach.

Jane Burgermeister jako dziennikarka śledcza pracująca przez wiele lat dla najważniejszych pism medycznych na świecie w profesjonalny sposób obnażała każdy przekręt kompanii farmaceutycznych, tak więc zachodzi podejrzenie, że tym razem globalna mafia medyczna chce ją wyeliminować.

Musimy sobie zdać sprawę z tego, że zagrożenie jest realne i że już niedługo każdy z nas może stanąć przed wojskowym czy cywilnym oddziałem szczepieniowym.

W zeszłym roku w kilku krajach wyciekły dokumenty wskazujące na to, że rządy krajów przygotowały wprowadzenie stanów wyjątkowych w celu przymusowego szczepienia ludności. Jako przykład przypominamy dokumenty, które wyciekły we Francji:
http://grypa666.wordpress.com/2009/08/31/franuski-dokument-rzadowy-opisuje-plan-szczepien-od-28-wrzesnia/

Również w Polsce były podobne plany, które zostały zaniechane, głównie na skutek zdecydowanej postawy min. Ewy Kopacz, o czhm obszernie pisaliśmy na grypa666.wordpress.com.

Musimy wszyscy poprzeć Jane Burgermeister aby satanistyczne czynniki tzw. „rządu światowego” jej nie zaszkodziły i by dalej informowała nas o tym co się naprawdę dzieje.

Od dłuższego czasu Jane ma problem ze swoją stroną internetową http://www.theflucase.com. Okazało się, że osoba prowadząca tę stronę jest agentem i że prawdopodobnie przejmował on fundusze wpływajace na konto Jane. Od kilku dni wypisuje on informacje, które mogą narazić Jane na poważne problemy, wygląda na to, że może być przygotowywana akcja zamordowania dziennikarki. Z wiadomych względów nie może ona raczej liczyć na pomoc prokuratury austriackiej, która umorzyła śledztwo w.s. skażenia materiału szczepionkowego śmiertelnym wirusem ptasiej grypy, na co były i są bezsporne dowody ( http://grypa666.wordpress.com/2009/10/12/powtorka-tresc-zarzutow-jane-burgermeister-w-skrocie/ ).

Co więcej, administrator strony theflucase.com, Johan Niklasson, zaczał wysyłać maile, w których apeluje o wpłacanie donacji dla Jane Burgermeister, powołuje się na jej autorytet, nie wspominając nic o tym, ze Jane się wyraźnie odcina od jego bezprawnych działań. Również i my otrzymaliśmy taki list.

Oto treść emaila jaki otrzymaliśmy przed chwilą od Jane (szybkie tłumaczenie, oryginał pod spodem):

Jane Burgermeister wróciła do prowadzenia swojego blogu birdflu666.wordpress.com gdyż zebrały się dowody iż jej strona http://www.theflucase.com została zinfiltrowana przez agenta – prowokatora, który zaczął ją sabotować. Nie ma ona już dostępu do wprowadzania artykułów na stronę i nie ma żadnej kontroli nad tym co się na stronie ukazuje. Całkowicie nie zgadza się z opinią w raporcie, liście 10,000. Z treści wygląda na to, że autor nawołuje do szalonych akcji gwałtu.

Raport został napisany przez Johana Niklassona, który jest administratorem strony. Celem jest prawdopodobnie zdyskredytowanie tej strony jako „terrorystycznej”. Jane Burgermeister nie wyraziła zgody na treści zawarte w artykule ani też nie wiedziała o ich zamieszczeniu.

Blog birdflu666.wordpress.com Jane Burgermeister rozpoczęła na wiosnę 2009 roku, aby przedstawić twarde dowody na to, że epidemie ptasiej grypy i świńskiej grypy zostały przygotowane po to, by osiągnąć profit i w jej mniemaniu zostało to potwierdzone m.in. w raportach opracowanych przez Paula Flynna dla rady Europejskiej, ostatnim raporcie rządu Wielkiej Brytanii czy dochodzeniu francuskiego Parlamentu.

Są twarde dowody na to, ze nowa szczepionka na świńską grypę nie tylko jest bardzo droga, ale też nie jest sprawdzona i przetestowana.
Burgermeister cały czas popiera wszystko, co jest zgodne z prawem, ale uważa też, że samoobrona przed agresją państw totalitarnych jak nazistowskie Niemcy jest również zgodna z prawem.

Ponieważ nie posiada ona dostępu do strony w postaci hasła, to nie może usunąć raportu „lista 10,000″ czy też innych artykułów umieszczonych na stronie bez jej wiedzy i zgody.

Strona (theflucase.com) nie funkcjonowała przez 3 tygodnie w kwietniu b.r. a administrator Johan Niklasson, który mieszka w Szwajcarii i się nią opiekuje, nie wyjaśnił dlaczego tak się stało. Wyglądało też na to, że na stronę nie wpływały żadne datki finansowe.
Staje się jasne, że Niklasson popiera interes proszczepionkowych kompanii kompleksu farmaceutycznego i jest agentem prowokatorem, którego zadaniem jest zdyskredytowanie Jane. Tak więc Jane znów zmuszona jest do założenia sprawy.

W korespondencji mailowej z Johanem, Jane od dłuższego czasu oskarżała Johana o pracę dla drugiej strony i to było przyczyna jej powrotu do publikacji na blogu (birdflu666.wordpress.com), To może być udowodnione w sądzie. Wbrew jej woli strona była uaktualniana, żeby sprawiało to wrażenie, że Jane się nadal nią zajmuje. A tak naprawdę nie miała z treściami wstawianymi na stronę nic wspólnego. Ponieważ Jane nie ma dostępu do strony w postaci loginu, nie może usunąć raportów jak „lista 10,000″ i jedyną opcją dla niej pozostaje ostrzec ludzi na jej blogu że ze stroną theflucase.com już jej nic nie łączy i że podejmuje działania prawne przeciwko administratorowi tej strony. (tłum. M.P.)

Jane Burgermeister moved back to the birdflu666 blog after growing evidence that an agent provacteur has managed to infiltrate the flucase website and sabotage it. She has no more login or access to the website or control over what appears there, and disagrees completely with the opinions expressed in the report, the 10,000 list. It appears to advocate an insane violence. It was written and put up by Johan Niklasson, the webmaster. It appears to be designed to smear the site as a terrorist site. She did not consent to its appearance or know about its appearance.
I began my birdflu666 blog in spring of 2009 to document the hard evidence that the bird flu and swine flu pandemic was organised by a group for profit, and my view has been vindicated by the reports prepared by Paul Flynn for the Council of Europe, the UK government’s latest report and the investigation of the French parliament among others. There is hard evidence that the new swine vaccines were not just expensive but also untried and untested.
Burgermeister favours the rule of law at all times but notes the legal principle that self defense against aggression is valid – as defense against state crimes of the kind committed by the Nazi Germans. Because she has no login, she cannot remove the report, the 10,000 list, ot or any of the last reports put up withour her permission or knowledge. The site was down for three weeks in April and no explanation was offered for this by Johan Niklasson, the webmaster, based in Switzerland who runs the site. I did not appear to receive donations. It is increasingly clear Niklasson works for the interests of the pro-vaccine, pharamceutical complex and is working as an agent provacateur to smear me. Again, my remedy will be to take legal action. I have told Johan in private emails that I suspect him of working for the other side for a long time and that was the reason I was moving back to my blog. This can be proven in court.
Against my wishes, he kept updating the site to give the impression, it has something to do with me. It has nothing to do with me. Because I have no more login to the site, I cannot remove reports like the 10,000 list myself and have no remedy but to warn people on this blog that the flucase has notnhing more to do with me, and also to take legal action against him.

Od admina

Reasumując:
Autorska strona Jane Burgermeister – http://theflucase.com została bezprawnie przejęta przez osobę trzecią, która ponadto publikuje na niej celowo, bez żadnego upoważnienia, treści mogące skompromitować dziennikarkę, usiłuje wyłudzać datki pieniężne itd. Typowa chazarska robota.
Jedyną w chwili obecnej wiarygodną stroną Jane Burgermeister jest http://birdflu666.wordpress.com (jak długo jeszcze?).

Komentarzy 14 do “Strona internetowa TheFluCase.com Jane Burgermeister została przejęta przez agenta!”

 1. emigranci z USA said

  Mozna sie bylo tego spodziewac .

  Na tym przykladzie niech wszyscy wlasciciele stron,administracja ,jak i moderatorzy zechca informowac nas ,chocby za pomoca krotkiego komunikatu (juz nie ich strony a przejetej lub sie podszywajacych przez wszelkich szubrawcow) – przyklad :
  „Informujemy Panstwa ,ze z tym portalem,jego domena oraz serverem od dnia xx/xx/xx nie mamy nic wspolnego !”

  Wzglednie :
  „Na nasz portal weszla obca agentura,portal zamykamy.”

  Wtedy skoncza sie wszelkie kombinacje na stronie.

  Co do przekazow pienieznych,to chyba nie trzeba powtarzac i podpowiadac jak sie sprawdza falszerzy.
  W dzisiejszym swiecie wszystko jest mozliwe ,nawet przebranie diabla w ornat !

 2. Marucha said

  Z tym, że komunikatów typu „„Na nasz portal weszła obca agentura, portal zamykamy” trzeba szukać gdzie indziej (gdzie?), a nie na portalu, który zazwyczaj oglądamy…

 3. Olo_Kru said

  Przykra sprawa, bo wypadki się zdarzają. Szczególnie osobom, które jakoś nie pasują do posłusznego społeczeństwa, np. Nigel Farage, śp. Dariusz Ratajczak.
  O Jane Burgermeister główne tzw. media nie pisują, co ułatwia sprawę.

 4. 166 bojkot TVN said

  Zaczyna się atak na gajówkę!

  166 niechcący sprawdziło komentarze na stronie „Kandydaci2010” http://kandydaci2010.wordpress.com/2010/07/01/rocznica-wazniejsza-od-grunwaldzkiej/#comment-1421

  i kliknęło na link, który kiedyś zamieściło do gajówki, a tu „niespodziwka”

  Jak na razie polskojęzyczne media w Polsce udają, że nie widzą tego wpisu, który rozlazł się po internecie (tu też: https://marucha.wordpress.com/2010/06/28/rocznica-wazniejsza-od-grunwaldzkiej/) . Ciekawe, kiedy zobaczą. To będzie WIELKI SĄDNY DZIEŃ DLA PRZEMYSŁU HOLOKAUSTYCZNEGO, przynajmniej u nas. Może skończy sie żydowska bezczelność raz na zawsze, i żaden Żyd nie będzie nas tu drażnił.
  CZEGO SOBIE I PAŃSTWU SZCZERZE ŻYCZĘ

  Proszę kliknąć na link do gajówki – pokazał mi sie całkiem inny wpis!

  1929 – 2008
  Posted by Marucha w dniu 2008-11-24 (poniedziałek)

  W roku 1930 Ameryka doświadczyła kryzysu ekonomicznego, trwającego przez dwa lata i znanego jako „Wielka Depresja”.

  Kryzys ten nie wziął się z niczego. Otóż w latach 1923-1929 ilość dolarów na rynku wzrosła 61 (sześćdziesiąt jeden) razy. Za ten iście cudowny przyrost odpowiadała instytucja zwana „Federal Reserve”, która nie jest ani federalna, gdyż jest w rękach prywatnych, ani też nie reprezentuje żadnych „rezerw”, gdyż pieniądze przez nią drukowane nie opierają się na jakichkolwiek rezerwach złota ani w ogóle na niczym.

  Tak potężny zastrzyk pieniędzy stworzonych z powietrza dał chwilowe wrażenie pomyślności i dobrobytu, które szybko zmieniło się w katastrofę. Prezydent Hoover w ramach uzdrawiania sytuacji zainicjował największy w czasach pokoju program zatykania dziur w upadającej gospodarce – skutkiem czego w roku 1932 nieznany do tej pory w USA wzrost podatków obciążył obywateli amerykańskich. Aby móc je spłacać, ludzie zmuszeni byli do podejmowania z kont wielkich sum pieniędzy, co oczywiście zwiększało obciążenie i tak już obciążonych banków – co stwarzało błędne koło. W efekcie za radosną produkcję bezwartościowych pieniędzy zapłacili – jak zwykle – szarzy obywatele.
  Sytuacja w roku 2008 jest bardzo podobna, choć różni „specjaliści” od bełtania w głowie zarzekają się, iż jest to nieprawda. Rządy ponownie biorą na siebie – a raczej na barki społeczeństwa – skutki fatalnych praktyk biznesowych i zwykłego złodziejstwa. Znów John Doe i Jan Kowalski zapłacą za to, że zarabiający miliardy dolarów bankier zrobił ich w bambuko i nie poniósł żadnych konsekwencji.
  Rządy, aby zapchać dziury w gospodarce, zmuszone będą zapożyczyć się u tych samych instytucji finansowych, które produkują puste pieniądze i które spowodowały krach. Instytucje te oczywiście ponownie stworzą pieniądze z niczego, pożyczą je rządom, a odsetki od pożyczek zapłaci nie kto inny, jak podatnik. Tym razem w prawdziwych, bo zapracowanych przezeń pieniądzach.
  Baron Rotshild
  Niejaki Mayer Amschel Bauer (bardziej znany jako Rotshild) stwierdził jasno: „Dajcie mi kontrolę nad pieniądzem w kraju, a nie obchodzi mnie wtedy, kto ustanawia w nim prawa”. Tego, że p. Rotshild miał rację dowodzi istnienie całej dynastii Rotshildów, która należy do wąskiej elity niedotykalnych.
  Warto przy okazji przypomnieć, iż również centralny bank Wielkiej Brytanii, Bank of England, jest prywatną firmą produkującą pieniądze nie oparte na niczym. Ale chyba nie warto przypominać, w ręku jakiej nacji znajduje się zarówno Federal Reserve, jak i Bank of England, czy w ogóle większość banków w cywilizowanym, liberalnym świecie.

  Ktoś zmienił adres strony, bo strona w gajówce jeszcze jest, właściwy adres
  https://marucha.wordpress.com/2010/06/28/rocznica-wazniejsza-od-grunwaldzkiej/

  Panie Gajowy! Widział Pan te cuda, czy tylko mój komputer został opanowany przez jakieś wrogie elementy?

  Widzę to samo, co Pan. Ktoś podmienił linki na stronie Kandydaci2010? A czy może je Pan zreedytować? – admin

 5. Marucha said

  Kto ma możliwości, powinien dopomóc Jane Burgermeister.

 6. 166 bojkot TVN said

  Może warto pisać, że jeśli Jane Burgermeister stanie się cokolwiek, to będzie znaczyło, że Austria stoczyła się do poziomu hitlerowskich Niemiec.
  Tam też jak widać może wrócić stare.

  Oestereichern! Antworten Sie bitte: ist schoen Oestereich genau so wie III Reich?

 7. Marucha said

  Jane B. może „ulec wypadkowi” w dowolnym kraju, łapska unych są długie.

 8. 166 bojkot TVN said

  4/
  Nie mogę reedytowac. Może to wina nawiasu ) , który załapał się do linka?

 9. Toronto said

  Ad 6
  Nie do poziomu hitlerowskich Niemiec, poniewaz J.B. to odosobniony przypadek, ale jest wyrazny sygnal, ze Austria rzadzi ZYDOSTWO, podobnie jak w Polsce i Niemczech, ktore realizuje cele GLOBALISTOW (MIEDZYNARODOWKI SYJONISTYCZNEJ) lub inaczej MIEDZYNARODOWEJ MAFII ZYDOWSKIEJ, ktora zeruje na naiwnych i oglupionych zydowska propaganda gojach.
  Jedna z wiekszych instytucji, ktora realizuje te cele jest „Eurolagier” z centrala w Brukseli, kontrolowany przez tamtejsza placowke B’nai B’rith zainstalowana w parlamencie europejskim – B.B. posiada swoje placowki na calym swiecie i w wielu waznych organizacjach miedzynarodowych, jak ONZ, UNESCO, a takze Watykanie (za zezwoleniem zyda Wojtyly-Katza w 1984r).

 10. Toronto said

  J.B. jest na zydowskim celowniku, poniewaz zdemaskowala ich ciemne malwersacje, gdzie chodzi przede wszystkim o duze pieniadze i wplywy miedzynarodowej mafii zydowskiej.
  Niewykluczone, ze J.B. jest ciagle sledzona wlacznie z zainstalowanym podsluchem telefonicznym, a w nadarzajacym sie momencie ulegnie upozorowanemu „nieszczesliwemu wypadkowi”, ewentualnie uznaja ja jako osobe chora umyslowo i cierpiaca na fobie.

 11. emigranci z USA said

  O naiwnosci i wielkie nieba !

  Tu tak madrze piszacy macie jeszcze watpliwosci do jakich czynow prowadzi podlosc ludzka u ZDRAJCOW ???

  Judasz bedzie cie obejmowal,calowal,prawil, zapewnienial i piekne slowka poarcia i chlebstwa uslyszysz od niego, a za jakis czas WYDA CIE,ZDRADZI !

  Wspomnijcie praktyke z zycia Judasza i Jezusa .
  To jedna z nauk i prawda niepodwazalna .

  Dzisiaj w rekach Judaszy sa najnowsze zdobycze techniki i nauki, serwery komputerowe tez .
  Nad caloscia czuwa „chlebodawca” !

  Ludzie prawdy sa cala dobe zagrozeni,Jane B. juz dawno.
  Gdy zagrozenie sie nasila i widoczne jest medialnie wtedy dla gloszacych prawde koniec bliski !!!

 12. Marucha said

  Z Jane Burgermeister walczy, oczywizda, rosyjska agentura rodem z NKWD/KGB/FSB. Pod kierunkiem zimnego czekisty Putina.

 13. Elsa said

  Jak można pomóc Jane? Dla nas mało realne. Wysyłam jej artykuły po znajomych, żeby niektórym pootwierać oczy. Czy to coś daje? Myślę,że tak, bo nikt z mojego otoczenia nie zaszczepił się na tą wątpliwą grypę.

 14. Marucha said

  Można jej pomóc moralnie (listy, emaile) i finansowo (przekazy na jej konto).

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: