Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Globalna Chazaria

Posted by Marucha w dniu 2010-07-05 (Poniedziałek)

Niewiele już pozostało rzeczy kluczowych w socjopolityce, które nie są globalnymi. Opóźnienia w realizacji celów wynikają z tego, że jeszcze nie wszystkie wartości są w rękach „globalnych” a wiec potrzeba więcej czasu.

Niewielka populacja rodem z Palestyny, przynajmniej jak Stary Testament głosi – a wcześniej wzbogacona wiedzą i złotem z Egiptu, wiedziona przez swoich kapłanów, ogłosiła to, co im ten Bóg którego sobie stworzyli, polecił ogłosić.

Początkowe sukcesy przez 40 lat „tułaczki”, jak podają, nie były niczym innym niż grabieżą kogokolwiek napotkali w tej „tułaczce”. Były to sukcesy bardzo lokalne i stosunkowo bardzo małej liczebnie grupy. Zdając sobie sprawę z tego, że są to sukcesy lokalne na bardzo małym terenie, oraz z tego, że we własnym środowisku i w czymś większym, niż koczujące plemię, unicestwią się nawzajem walcząc pomiędzy swoimi socjoreligijnymi frakcjami, rozproszyli się po świecie z planem, że jako swojego rodzaju organizacja mająca także cechy religii, bardziej jednak ideologii, przyspieszy realizację celów swoich kapłanów.

Był to także sukces. Powstała, miedzy innymi, ogromna jak na owe czasy Chazaria, (Khazars , Arthur Koestler i ostatnio Shlomo Sand ), później Hiszpania. Zarówno początkowe sukcesy w Chazarii i okolicy jak i w Hiszpanii zostały ograniczone, ale stało się to początkiem następnej fali rozproszenia z fatalnymi skutkami dla nawiedzanych nowych terenów i narodów. Objęło to całą Europę i środkowy wschód i niemal cały świat, łącznie z dalekim wschodem i Japonią. (zobacz; Elizabeth Dilling, „The Plot Against Chistianity” i inne jej i innych książki.)

Kolejna fala wzorem Hiszpanii (marranos) to Frankiści. Jakub Frank i Frankiści mieli szczególne swoje sukcesy w Polsce i później w czasie rozbiorów a także na terenie teraz zwanym Ukrainą.
http://www.kki.pl/piojar/polemiki/holocaust/frankist.html

Inne obszerne dzieło w 2 tomach na ich temat wydane w j. polskim w Krakowie w 1895r to „Frank i Frankiści Polscy”  Alexandra Kraushara.
http://www.archive.org/stream/frankifrankicip02kraugoog#page/n15/mode/1up

To z nich, Frankistów i z Chazarii, jako silnych organizacyjnie obok setek różnych nazwijmy to ogólnie frakcji, łącznie z ateistami, wyłonili się Chasydzi a z nich następne setki takich organizacji aktywnych do dzisiaj, jak Sabbataiści czy Lubawicze, a teraz od około wieku Syjoniści.

Antropologicznie „typ semicki” to specyficzne cechy morfologiczne charakterystyczne dla mieszkańców określonych dość dokładnie przez antropologów terenów Środkowego Wschodu, wcale nie ograniczone tylko do tych, jakie Żydzi usiłują charakteryzować. Te cechy posiadają w dużej części Żydzi zwani Sefardyjczykami (także genetycznie pomieszani z nie-Żydami) którzy współcześnie są w ogromnej mniejszości wśród nazywających się Żydami w obecnej Palestynie.

Przytłaczająca większość to Aszkenazyjczycy, którzy nie posiadają morfologicznie cech „typu semickiego” w wyniku mieszanek środowiskowych wszystkich kontynentów. Nie maja żadnych podstaw do uzurpowania sobie prawa do czegokolwiek związanego ze współczesną Palestyną czy w ogóle Środkowym Wschodem. Równie dobrze mogą uważać Polskę czy inne kraje za ich ojczyznę, co zresztą robią i uzurpować sobie im wygodne prawa. Nie maja także żadnych podstaw do uzurpowanego sobie przekonania, że Semici to wyłącznie Żydzi i że tak przez nich zwany „antysemityzm” to wyłącznie coś krytycznego w stosunku do tego co ci Żydzi uważają jako żydowskie.

Nie przeszkadza to jednak w procesie „tatuowania” w umysłach członków swoich organizacji a także nie-Żydów, których obraźliwie nazywają gojami z równie obraźliwymi synonimami, że ich ziemia nadana im przez ich Boga to teren od Eufratu do rzeki Tygrys i z wielowiekowymi mieszkańcami tego terenu, a nie będącymi uznanymi przez rabinów Żydami, mogą sobie robić co zechcą, łącznie z wymordowaniem ich wszystkich i wszystkiego łącznie z wszystkimi śladami po tym, co uważają za nie żydowskie – co zresztą demonstrują stopniowo w Palestynie z dnia na dzień przez ponad pół wieku z większą lub mniejszą intensywnością oraz na innych terenach, także cudzymi rękoma i środkami.

Także „tatuuje” się w umysłach wyznawców tej religio-ideologii informację że wszyscy nie-Żydzi są ich wrogami lub potencjalnymi wrogami, łącznie z dziećmi, a wiec daje to pretekst do ich zabijania (także dzieci) do czego zachęca się i praktykuje.

Chodzi o książkę rabina Yitzhak Shapiro, ”The King’s Torah. The complete guide to killing non-Jews” (“Całkowity przewodnik zabijania nie-Żydów”).
Zobacz: „Zabij goja”, http://www.homepage.interaccess.com/~netpol/POLISH/public/ZabijGoja.htm

Ilość Żydów uznawanych przez rabinów jako Żydzi i oficjalnie deklarujący się jako Żydzi jest stosunkowo niewielka. Istnieje jednak ogromna ilość deklarujących się żydami; nie są oni uznawani przez rabinów jako Żydzi (pochodzenie tylko z ojca Żyda), ale są bardzo przydatni dla tej organizacji. Jest także wielka ilość deklarujących się jako nie Żydzi ze zmienionymi nie żydowskimi nazwiskami będącymi faktycznie Żydami z rodowodem z matki, ale nie afiszujący się tym. Jeśli do tego dodamy także ogromną ilość tak zwanych judeocentrykow, w żadnym stopniu nie będącymi Żydami (szabas goje), powinniśmy zdać sobie sprawę z tego, że jest to w sumie znacząca ilość rozproszona na wszystkich terenach w rożnych „szatach”, tych oficjalnych i tych trzymanych w tajemnicy. Wszystkich ich łączy jak nie religia, to ideologia, a w sumie oparte na Talmudzie atrakcyjne dla nich poczucie wyższości, solidarność, bezwzględność, akceptacja okrucieństwa, i podwójna moralność, pomijając inne odrażające cechy.

Te indywidua w zależności od indywidualnych predyspozycji na odpowiednich stanowiskach rządowych i pozarządowych są w stanie sterować całymi państwami i społecznościami a ostatnio grupami państw. Choćby tylko ZSRR czy Unia Europejska.

Ogromna ilość elementu zwanego ogólnie judeocentryzm i jego różnorodność ze względu na jego agresywność siłą rzeczy ma odzwierciedlenie w sytuacji socjopolitycznej i także we wszystkich innych dziedzinach całych kontynentów.

Infiltracja środowisk nie-żydowskich jest podstawową metodą. Infiltracja najważniejszych organów życia nie-Żydów była i jest priorytetem. Stosowane są wszelkie odrażające dla nie-Żydów zasady nauczane w Talmudzie i stąd spektakularne sukcesy. Np. Przy około 2 procentach Żydów w USA jest 33% Żydów w Sądzie Najwyższym, pod względem ważności druga instytucja w amerykańskim sadownictwie po Attorny General. Te 33% to zdeklarowani Żydzi. Jaki jest procent zamaskowanych judeocentrykow w tej instytucji można oceniać po decyzjach tej instytucji oraz literatury.

Jedyni, którzy usiłowali to zmienić, to J.F. Kennedy i jego brat Robert F. Kennedy (US Attorney General) Obaj zamordowani.

Jaki jest procent judeocentryzmu w najważniejszych instytucjach USA można zorientować się z poważnej literatury zwanej przez judeocentryzm „antysemicką” i stąd nieoficjalna nazwa u co baczniejszych obserwatorów zamiast USA jest USI, – Stany Zjednoczone Izraela. Oficjalnie jednak używane jest US z tylko domyślną trzecia literą. Ta nazwa zostanie jednak całkowicie zmieniona, – kwestia tylko czasu, a pozostało już niewiele ale liczy to się to w latach. Pracowano nad tym długo. Jeśli ktoś ma awersje do literatury powinno mu wystarczyć spojrzenie na amerykańską jednodolarówkę.

Prezydent Obama mianując ostatnio Elena Kagan zadbał żeby ten procent był odpowiednio wysoki w Supreme Court zanim sam przestanie być Prezydentem, podobnie jak z innymi najważniejszymi stanowiskami:
http://www.youtube.com/watch?v=MwhKuunp8D8&feature=player_embedded (j. angielski)

Sprawa ta była silnie podkreślana Najwyższemu Sądowi kiedy Obama był jeszcze tylko kandydatem na Prezydenta. Zwracałem na to uwagę kiedy to się działo. Skończyło się na tym, że – „No i co z tego że nam udowodniliście” i tak został mianowany.

Nieoficjalne komentarze a może raczej konkretne dowody tego – „No i co z tego że nam udowodniliście” staja się coraz bardziej „globalnymi”.

Nowy Jork WTC 9/11 zdawał się być apogeum kunsztu panowania nad społeczeństwem i stosowania „no i co z tego…” Katastrofa polskiego samolotu z Prezydentem Polski i częścią najważniejszych osobistości polskiego rządu stała się „sukcesem” podobnym do 9/11. pod względem stopnia utajnienia.

Większym „sukcesem” od katastrofy samolotu z gen. Sikorskim są oficjalne wersje obu katastrof – mgła, także katastrofa samolotu z polskimi wybitnymi pilotami. Dokumentów nigdy nie ujrzymy, tak jak do teraz przez półtora wieku dokumenty związane z katastrofą samolotu gen. Sikorskiego są utajnione mocą „prawa”. ”No i co z tego że nam udowodniliście…”

W beznadziejnej sytuacji można sprawę rozwlec, czekając na „nieznanych sprawców”, „niewyjaśnione okoliczności”, „usamobójstwienie”, “przedawnienie”, lub takiego z który stwierdzi przyczynę zgonu – atak serca, ale zwłok nikt nie zobaczy.

Ciekawe byłyby oficjalne komentarze na temat sędziów Supreme Court i Attorney General na temat Obamy. Jak na razie ich nie ma, mimo że sam Obama przyznał że urodził się w Kenii i w dodatku nie był naturalizowany. Daje to pewną gwarancję, że przetrwa on do końca kadencji, ponieważ nikt z oficjałów nie waży się podjąć tego tego tematu nie ze względu na Obamę lecz ze względu na Supreme Court, rozmiar judeocentryzmu, jego metod, arogancji i tupetu.

PS. Zamiast na mecz sportowy, chyba że z plakatem z tymi adresami:
http://grypa666.wordpress.com/2010/07/03/wybiory-na-judeopolonie/
https://marucha.wordpress.com/2010/07/03/dlaczego-swiat-nienawidzi-benedykta-xvi/

Komentarzy 17 do “Globalna Chazaria”

 1. aga said

  Polska ponoć odkrywa swoje żydowskie korzenie.

  Przyjechało stosowne „światowe” „towarzycho” do Polski żeby dokonać ostatecznego rozbioru Polski. A Henryka Pająka ośmiewano od lat gdy przewidywał taki koniec. Właśnie w tygodniku „Niedziela” przeczytałam że od 16 czerwca mozliwy jest publiczny, bezpłatny i powszachny dostęp do ksiąg wieczystych prowadzonych w postaci elektronicznej, jak poinformowało Ministerstwo Sprawiedliwości. Dziennikarka z Białego Domu -Helen, tylko uprzedziła ciut ciut to co było jak pajęczyna motane przez wiele lat.
  Zaczęło się od Jedwabnego – nie kopać, nie szperać, potem realizacja zapowiedzianego opluwania i poniżania Polski na arenie międzynarodowej, potem jawne już roszczenia, następnie ciche nadawanie obywatelstw polskich wiadomo komu (300 dziennie w Izraelu), kładzenie łapy na wszystkich działkach i gospodarstwach z nieuporządkowanymi wpisami do ksiąg wieczystych, sprowokowanie większej nienawiści względem _unych na Bliskim Wschodzie, by mogli bezpiecznie wreszcie przesiedlać się do serca Europy, gdzie jak się teraz głośno mówi w CNN – ich korzenie. I teraz każdy Kowalski może czarno na białym zobaczyć w księgach wieczystych (powszechny dostęp) ze to iż ma za sąsiada z jednej i drugiej strony, albo i z obu jakiegoś _..bauma, czy …yngera to sprawa nie podlegająca jakiejkolwiek dyskusji.
  A Naród dalej śpi.
  I nie pójdę dziś w ogóle głosować bo „komarów” z natury nie lubię, a Kaczyńscy sprzedali się już przy okrągłym stole i dokonuja systematycznego aktu zniszczenia naszego kraju i narodu. Wcale bym sie nie zdziwiła gdyby lechu miał się gdzieś w bezpiecznym miejscu wcale dobrze. Cały swiat ma wątpliwości co do katastrofy, a Jarus nawet trumny nie chce otworzyć. Drugim Jedwabnym mi to pachnie. Przepraszam za tą może nieskładność w mowie ale jestem wściekła.

  http://edition.cnn.com/2010/WORLD/europe/07/02/poland.jewish.culture/index.html?hpt=C2&fbid=ABMNUH61wH-
  za grypa666.

 2. Marucha said

  Pani Ago, czy nie uważa Pani, że to wszystko, co Pani powyżej umieściła, to wynik działań potężnej agentury rosyjskiej, która rządzi Polską?

 3. Inkwizytor said

  Ależ naturalnie, że to działania rosyjskiej agentury. To Rosjanie niszczą polskie zakłady pracy, przejmują banki, sprytnie chowając się za plecami Żydów. Rosjanie – zostaliście zdemaskowani.

 4. aga said

  Tak panie Marucha,nic tylko wciąz ci KGBiści grasują .Tylko poprzebierali się za strasznych braci.Nawet w togi sędziowskie…I tropią wciąż wszechobecny faszyzm

  http://www.nacjonalista.pl/2010/06/02/komunisci-jako-rasa-faszystowskie-rodlo-godny-czci-simon-mol-%e2%80%93-absurdy-na-wroclawskim-procesie-przeciwko-nop.html

 5. PL said

  Michnik to tez Rosjanin, który chytrze zmienił nazwisko na śmieszne, niby-polskie. I maci w głowach polactfu, które i tak ma mętlik we łbach, a czyta 0.5 książki na rok.

 6. aga said

  Wlasnie się dowiedziałam,ze dr. Miroslaw Kraszewski,ktory od prawie 20 lat walczy z niemieckimi: czytaj hitlerowskimi jugendamtami o prawo do rozmowy ze swoim synem w języku polskim, zostal „poczęstowany” jakimiś dziwnymi schorzeniami.
  Mężczyzna jeszcze niedawno w pelni sił i zdrowia ,nagle zapada na podejrzane choroby.Ci „bracia przebrani”,n.p. jako tzw. tajne słuzby wrzucają n.p. rtęć do samochodu,/a jest ona nie do wykrycia/.I juz delikwent zalatwiony.Dr Kraszewski ma pewne uzasadnione podejrzenia.
  A mial wiele przejść z geremkowcami typu bartoszewski,sikorski.Zresztą fotyga od nich pozornie tylko odstawała…
  Przypominam,ze to dr. Kraszewski spowodował w Niemczech zakaz tytulowania samozwańca bartoszewskiego ‚profesorem’,bo zgodnie z prawem niem. jeśli osoba nie posiada autentycznego tytułu naukowego,tytułowanie jej jest karalne.

 7. PL said

  No sama Pani widzi, pani Ago, panie Inspektorze, jacy ci Rosjanie są podli…

 8. pikczu said

  ale księgi wieczyste są jawne od zawsze. ułatwiony teraz jest tylko dostęp – można je przeglądać z domu, nie trzeba iść do sądu.

 9. heros2010 said

  Mam nadzieje,że ruch narodowy się niebawem odbuduje,na następne wybióry już chciałbym pójść.
  To nie do uwierzenia ,że taka samoobrona ma własną partie a my grypowcy nie:(

  Już nie mówiąc o tym,ze jak syjonistom będzie się palił grunt pod nogami sprowokują jakiś stan wojenny albo jakiegoś Kościuszkę/Pinocheta który jak zwykle utopi Polaków we krwi i sztucznych podziałach ku chwale NWO.

  Jedyny akceptowalny Kościuszko to taki co będzie po zwycięskiej walce o wolność Amerykanów przeciwko ich syjonistycznym zdrajcom.

  Na nas już szykują BOA i temu podobne ss.Albo to będzie polliński legion condor bohatejros do obrony debilizacji yy pseudo fasady merdialnej demokracji w USI i na świecie.

 10. 166 bojkot TVN said

  4/
  Aga
  To w KGB byli kiedyś jacyś genetycznie czyści Rosjanie? A to dziwne….

 11. Staruszek Portier said

  Dziwne, nie dziwne… grunt że KGB nas wpędziło do Unii Europejskiej, zlikwidowało przemysł, przejęło prasę a teraz szykuje rozbiór Polski.

 12. 166 bojkot TVN said

  5/
  o Michnikach – prof. JR Nowak
  http://www.jerzyrobertnowak.com/ksiazki/czarny_leksykon.htm

  (..) Środowisko G W od lat z niezwykłą zaciętością zwalcza wszelkie przejawy stosowania pojęcia „żydokomuna”, piętnując je jako przejaw antysemityzmu. Cóż, komunizm stał się rzeczą bardzo wstydliwą i teraz już nikt nie chce się do niego przyznać ani Jaruzelski, ani Kwaśniewski czy Rakowski. Bardzo wstydliwe stało się też pojęcie żydokomuny. Tym ciekawsze na tym tle może być więc przypomnienie wypowiedzi Michnika z 1988 roku, a więc jeszcze przed światowym załamaniem się komunizmu.
  W nowej sytuacji Michnik potrafił jeszcze szczerze wyznawać w katolickim piśmie Powściągliwość i Praca (nr 6, 1988 r.): (…) Jak na pewno wiecie, środowiskiem, z którego pochodzę, jest liberalna żydokomuna. To jest żydokomuna w sensie ścisłym, bo moi rodzice wywodzili się ze środowisk żydowskich i byli przed wojną komunistami. Być komunistą znaczyło wtedy coś więcej niż przynależność do partii to oznaczało przynależność do pewnego języka, do pewnej kultury, fobii, namiętności. Niejednokrotnie spierając się z moimi kolegami, którzy wywodzili się z podobnego środowiska właśnie w kontekście dyskusji o mojej książce — mówiłem im: zastanówcie się, jak trudno jest wam wziąć się za łeb z syndromem żydokomuny l Dlaczego? Dlatego, że widzicie nie tylko paskudztwo jego skutków, ale też wszystkie żeby tak rzec realne wartości motywacyjne, które niesie: nadzieję na sprawiedliwość społeczną, przekonanie dłużników, że trzeba się angażować po to, aby zmieniać świat i czynić go lepszym… Do tego wszystkiego jesteście przywiązani i nie godzicie się na zniszczenie całej tej tradycji en bloc(…).

  Trzeba przyznać, że w tym cytacie Michnik jawił się już jako ktoś znacząco wyprzedzający myślowo swoje środowisko, ciągle jeszcze (w 1988 roku!) przekonane o wartości tradycji żydokomuny i jej broniące. I dopiero Michnik musiał je przekonywać o tym, że tradycja ta jest bardzo niewygodna i konieczna do odcięcia. Oczywiście do odcięcia tylko słownego, na pokaz, bo sam komunizm pozostał dla Michnika czymś, co dalej jakże uparcie lubi idealizować.
  (…)Trzeba przyznać, że Adam Michnik, syn Ozjasza Szechtera, człowieka karanego sądowo w Drugiej Rzeczypospolitej za zdradziecką działalność przeciwko ówczesnej Polsce, jest niebywale gorliwy w pomniejszaniu i zohydzaniu dorobku ówczesnej Polski Niepodległej. Na przykład w Magazynie Gazety Wyborczej ( 1994, nr 40) Michnik twierdził, że po śmierci Piłsudskiego władzę w państwie wzięły jakieś czwartorzędne figury. Protestujący w związku z tą oceną Michnika czytelnik z Wrocławia, Edmund Jaxa-Nagrodzki pisał, że wśród tych rzekomo czwartorzędnych figur znaleźli się między innymi wicepremier inż. Eugeniusz Kwiatkowski, prezydent RP prof. Ignacy Mościcki, minister spraw zagranicznych płk. Józef Beck, minister oświaty i wyznań religijnych prof. Wojciech Świętosławski, marszałek Edward Śmigły-Rydz (por. Magazyn Gazety Wyborczej z 4 lutego 1994). (…)

  Ciekawe tylko kiedy prawda o Michniku dotrze do wszystkich Polaków?
  Marucha zarzuca Polakom że nie czytają książek. A niech nie czytają, jeśli w statystyce ujmowane są romanse i kryminały.
  Niech czytają prawdę w internecie: w gajówce, na grypie666, u prof. Dakowskiego, A. Szuberta, u niektórych w salonie.24, w Iskrach, niepoprawni.pl, ojczyzna.pl, blogmedia24.pl, i inne bardzo „Przyzwoite witryny” do których linki są tu podane w lewym górnym rogu.
  Niech nie kupują głupich książek, bo większą sobie zrobią szkodę niż pożytek. Na początek 1 godz przed ekranem!

 13. Kazżdego może to spotkać said

  Leszek Bubel o Darku

  Znałem go i podziwiałem.
  W 1999 r. był współzałożycielem Stowarzyszenia Przeciwko Antypolonizmowi, którego do dziś jestem prezesem. Byłem kilka razy w sądzie w Opolu na jego rozprawach, oferując sfinansowanie dobrego adwokata. Cały proces na bieżąco, obszernie relacjonowałem na łamach tygodnika, który jako jedyny w Polsce opublikował wszystkie jego teksty. Dostał za nie przyzwoite honorarium, bo z pieniędzmi było u niego krucho, po tym jak wyrzucono go z Uniwersytetu Opolskiego. Podobnie było, gdy wznowiłem jego książkę „TEMATY NIEBEZPIECZNE”, która ukazała się w kioskach całej Polski w 30 tys. nakładzie. Później przez kilka tygodni publikowałem na łamach tygodnika apel, aby na jego domowy adres wysyłać pieniądze. Otrzymał ok. 10 tys. zł. Namawiałem go wielokrotnie, aby otworzył w Opolu księgarnię, by mieć zarówno stałe źródło dochodów, ale i lepszą pracę, która pozwalałby mu nadal pisać i wydawać książki. Deklarowałem pomoc w znalezieniu lokalu i pożyczkę na rozkręcenie księgarni. Na wiosnę 2000 roku zaproponowałem mu start w wyborach prezydenckich wraz ze wszechstronną pomocą w zorganizowaniu kampanii. Pisaliśmy o tym na łamach TYLKO POLSKI. Najpierw się zgodził, a po paru tygodniach zrezygnował tłumacząc, że ten pomysł mocno oprotestowała jego żona.
  Byłem więc przy nim w najtrudniejszych dla niego chwilach, wspierałem jak mogłem, aby nie dał się zaszczuć żydowskim faszystom.
  Teraz wiem, że te najtrudniejsze chwile jego życia, to nie szykany i praca nocnego stróża z naukowym tytułem doktora historii. Dla mnie osobiście straszne i porażające jest to, w jakich okolicznościach i miejscu, zakończył swą ziemską drogę. Nie muszę tego udawać. Szukać sensacji i chwytliwego materiału na łamy tygodnika.
  Odszedł w sile wieku Wielki Polak i patriota! Cześć jego pamięci!
  Ale moja rola jako lidera narodowej opozycji na tych słowach nie może się skończyć. Mam nie tylko obowiązek godnie uczcić jego pamięć, przypomnieć jego artykuły, ale zrobić wszystko, co możliwe, aby wyjaśnić kulisy jego śmierci. Jako dziennikarz mam pewne uprawnienia. Mogę starać się zajrzeć do akt śledztwa itd. Trzeba jednak poczekać na jego zakończenie. Na obecnym etapie mógłbym w nim uczestniczyć jako oskarżyciel posiłkowy, ustanowiony przez jego najbliższą rodzinę. Na to jednak trudno liczyć, biorąc po uwagę, iż musiał rozwieść się z żoną. Będę jednak starał się temat drążyć, bo ślady tej zbrodni prowadzą tylko w jedną wiadomą stronę.
  Dr Ratajczak na początku lat 90 -tych ub. w., był związany z opolską strukturą Stronnictwa Narodowego. Szukał sobie miejsca na narodowej scenie politycznej. Był narodowcem z krwi i kości. Służył Polsce w myśl jednego z wielu narodowych haseł „ŻYCIE I ŚMIERĆ” dla Narodu! I to dosłownie!!! Zabrakło go jednak w szeregach Polskiej Partii Narodowej, bo była na niego wywierana zbyt duża presja tzw. prawicy, która tak teraz leje łzy nad jego śmiercią. Ta ówczesna i obecne szumowiny, nie kiwnęły nawet palcem, aby mu kiedykolwiek pomóc. Cała ta szeroka rozumiana prawica upstrzona koszerami, szbasgojami, szumowinami z SB itp. usilnie pracowała, aby zniechęcić go do stałej współpracy ze mną. Proszę zwrócić uwagę na notkę biograficzną o nim zamieszczoną na konserwatyzm.pl. Wymienione są nawet tytuły, w których publikował i ani słowem o tygodniku „TYLKO POLSKA”. To charakterystyczna postawa „koszerów”. Sporadycznie zamieszczali jego teksty, bo dr Ratajczak napędzał czytelników. Dodawał autorytetem wiarygodności, nic nie dostając w zamian.
  Jego miejsce jednak było w PPN i w naszym wydawnictwie. Nie ma więc zgody na zawłaszczenie jego dorobku i nazwiska.
  Wara wam.

 14. ad1
  Zamiescielm te informacje o „Polsce odkrywajacej swoje zydowskie korzenie’ w dziale”Zydowska propaganda’ boz niczym innym a wlasnie tym sa takie informacje.maja nas przygotowac moralnie i psychicznie do tegoco wrog dla nas planuje aby uczynic podboj -latwiejszy.
  Jeszcze bardziej wymownym przykladem na takie dzialanie sa wyczyny niejakiego „Betlejowskiego” ,ktorego to deperackie wyczyny w roadzju akcji „tesknie za toba,Zydzie” i inne osmieszam regularnie w moim forum:

  http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=2&t=7139&hilit=Tesknie+do+ciebie,Zydzie

  http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=2&t=7106&hilit=Tesknie+do+ciebie,Zydzie

  http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=1&t=3&p=22418&hilit=Jedwabne#p22418
  _____________________

  Poland rediscovering its Jewish past:)
  by Jerzy Ulicki-Rek » 04 Jul 2010 01:37 am

  I decided to place this garbage here because this is a classic example of Jewish make-believe propaganda.
  That’s what they do since hundreds of years:create they own reality and then force it upon the rest of population.
  The fact that most of the „mass mord-ia” are in Jewish hands is helping a lot
  Thank’s to internet we can ,together, expose those lies.

  Jerzy Ulicki-Rek

  ____________

  „Poland rediscovering its Jewish past”

  The occupation is ratcheting up.

  To get the video, cklick on the link below
  http://edition.cnn.com/2010/WORLD/europ … z1oJg2ET1o

  From Fred Pleitgen, for CNN
  July 2, 2010 — Updated 1632 GMT (0032 HKT)

  Poland’s Jewish revival

  STORY HIGHLIGHTS
  Poland’s Jewish past was all but forgotten under Communist rule
  Jewish Cultural Festivals are gaining popularity
  Warsaw is building a museum of Jewish history
  CNN’s new series i-List takes you to a different country each month. In June, we visit Poland focusing on changes shaping the country’s economy, culture and social fabric.
  Bialystok, Poland (CNN) — Seventy years after Poland’s large Jewish population was virtually wiped out in World War II, their culture is making a comeback.
  Poles are today exploring their country’s Jewish past and forging links that were unthinkable a generation ago.
  Before the Nazi invasion in 1939, Poland had one of the largest Jewish populations in the world. Almost all were killed or fled and their culture was all but forgotten under Communist rule.
  Since the end of Communism the revival has gradually gained speed.
  Krakow’s Jewish Culture Festival started as a small scholarly meeting more than 20 years ago. It now has 100 events over 10 days including music, dance, films, exhibitions and workshops on everything from cookery to Hebrew calligraphy. The grand finale concert attracts 13,000 people from all over the world.

  Krakow is close to the Auschwitz-Birkenau concentration and extermination camp, the most famous symbol of the Holocaust.
  Gallery: Poland’s Jewish culture celebrated

  A smaller Jewish Festival has more recently been launched in the eastern city of Bialystok.

  Before World War II, more than half the population of Bialystok was Jewish. Today only five Jews are known to live in this city of almost 300,000.
  The festival’s organizer Lucy Lisowska said: „We would like to show Bialystokers how wonderful Jewish people used to live here before the war, and how beautiful Jewish music is.”

  (Lucy Lisowska forgot to tell us:before the war the Jews in Bialystok didn’t even bother to learn Polish to show his contempt for Poles living there-Jerzy),/b>

  A memorial now stands on the site of Bialystok’s former synagogue, which was burned down by the Nazis in 1941 with 2,000 Jews inside.
  We have this urge to find out who Jews were, what they meant and how important they were.
  –Rafal Bentalyewski, artist

  RELATED TOPICS
  Poland
  World War II
  Religion
  In Warsaw, a Museum of the History of Polish Jews, is being built on the site of the former Jewish Ghetto. It is due to open in 2012.
  Artist Rafal Bentalyewski has started an interactive project to trace Jewish life in Poland, where people send photos of places Jews used to live.
  „Right now in Poland we have this urge and need to find out who Jews were, what they meant and how important they were.” said Bentalyewski.

  (He must be the only one infected -Jerzy)

  (Correction :the name of this „artist ” is „Betlejowski”-Jerzy)

  „You have to understand that for a lot of time — for the whole communist era — this subject did not exist.”

  (Of course not:most of so called „communist’ were JEWS with Polish name-Jerzy)

  Poland’s Chief Rabbi Michael Schudrich said: „There are a lot of emotions that need to be worked out and that is happening. Whatever the situation was in 1938 and 1939 between non-Jewish Poles and Polish Jews, that was one thing.

  „Today in 2010 we need to recognize that Poland is now one of the greatest allies of Israel and a friend of the Jewish people.”
  The size of the Jewish population is also growing, according to The Economist, which reported that children sheltered in secret by non-Jewish families are rediscovering their roots.
  It also said American and Israeli Jews with Polish roots wanting to live, work or study in the European Union have fueled a surge in applications for Polish passports.

  (Only the above sentence from this kosher crap it correct with reality-Jerzy)

  _

  Thank’s PAPUREC.
  Jerzy
  Wolna Polska zaczyna sie tutaj

  http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=4&t=7858&start=45

 15. 166 bojkot TVN said

  5/PL
  Michnik to nie Rosjanin, to Żyd z naleciałościami nacjonalistów ukaińskich.
  Jeszcze gorsza hołota.

 16. Gmad said

  „(…)Powstała, miedzy innymi, ogromna jak na owe czasy Chazaria, (Khazars , Arthur Koestler i ostatnio Shlomo Sand ), później Hiszpania. Zarówno początkowe sukcesy w Chazarii i okolicy jak i w Hiszpanii zostały ograniczone, ale stało się to początkiem następnej fali rozproszenia…”

  Nie rozumiem z tą Hiszpanią. Że to niby Żydzi ją stworzyli?

 17. gość said

  Gmad – chyba chodzi o wielkie przywileje dla przechrztów w Hiszpanii (np. urzędy), ale nie jestem pewien.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: