Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  errorous o Wolne tematy (58 – …
  NC o Zbrojenia – tak! Ale dla Polsk…
  Emilian58 o Globalny przekręt zadłużeniowy
  Anzelm o Los generała Antona Denik…
  minka o Wolne tematy (58 – …
  Carlos o Piskorski i Radzikowski o Andr…
  lewarek.pl o Położyć kres patologii
  Piskorz9 o Wolne tematy (58 – …
  Echo z Węgier o 14 milionów drzew wyciętych po…
  Piskorz o Los generała Antona Denik…
  lewarek.pl o Żydowska kloaka przetacza się…
  Piskorz o Piskorski i Radzikowski o Andr…
  Emilian58 o Położyć kres patologii
  Listwa o Wolne tematy (58 – …
  Listwa o Administracja obwodu zaporoski…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Judaizacja coraz jawniejsza: Katolicki szpital zawiesił w salach, pokojach 270 mezuz

Posted by Marucha w dniu 2010-07-07 (Środa)

Szpital Providence Tarzana Medical Center w południowej Kalifornii, mieniący się szpitalem katolickim, jako pierwszy w tym stanie zawiesił we wszystkich bez wyjątku salach i pokojach pacjentów ponad 270 mezuz – żydowskich tradycyjnych pojemników zawierających zwiniętą kartę z fragmentami Tory.

Dyrekcja tego katolickiego szpitala, który w 2008 roku przejął regionalny szpital Tarzana, postawiona została przed dylematem “jak powiązać religijną tradycję katolickiego zakładu opieki zdrowotnej z kulturą żydowską dominującą w szpitalu Tarzana” – stwierdza strona internetowa połączonych szpitali.

W odpowiednim rozwiązaniu dylematu pomogli rabini z żydowskiej organizacji Chabad-Lubavitch, do której dyrekcja zwróciła się z pomocą. Ustalono, że dla “dobra wszystkich pacjentów”, w całym szpitalu zawieszone zostaną mezuzy, pomimo tego, że jedynie 20-25% pacjentów jest Żydami. Zespół szpitali katolickich Providence Health and Services skupia obecnie 27 szpitali w Stanach Zjednoczonych, a oddział w Kalifornii zatrudnia ponad 1600 pracowników, w tym ponad 900 profesji medycznej.

W połowie marca br. miała miejsce uroczystość zawieszenia mezuz, w której uczestniczyli rabin Mordechai Einbinder z oddziału Chabad of the Valley oraz rabini Bruce Raff i Edward Feinstein z kalifornijskich synagog. “Decyzja o zawieszeniu mezuz na wszystkich framugach drzwi pokazuje przywiązanie szpitala do respektowania wiary i wyznania swoich pacjentów.” – informują zadowoleni z decyzji inicjatorzy akcji. Zawieszanie mezuz trwało kilka tygodni, a pomocy szpitalowi w ich zakupie udzielili również rabini sekty Lubawiczerów.

Oprócz mezuz tenże katolicki (?) szpital zapewnia żydowskim pacjentom koszerne potrawy, elektryczne świece szabasowe oraz zatrudnił dwóch rabinów, urzędujących na pozycjach “kapelana” (chaplain). “W prowadzonym przez katolików szpitalu, Żydzi mogą praktykować swoją wiarę mocniej niż przedtem.” – stwierdza z radością komunikat. “Jesteśmy katolicką organizacją, która przyjmuje wszystkie wiary. Taka jest rzeczywistość ludzi, którym służymy i którzy tutaj pracują, a krucyfiks i mezuzy są symbolem tej rzeczywistości.” – mówią zupełnie zdezorientowani duchowo organizatorzy.

Mezuza jest koszernym pojemnikiem zawierającym spisaną na pergaminie modlitwę, który jest przymocowywany na odrzwiach wszystkich żydowskich domów. Jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych symboli i praktyk judaistycznych, najczęściej traktowanych jako kabalistyczny talizman. Każdy przechodzący przez drzwi Żyd dotyka ręką pojemnika, którego wywieszanie jest nakazane przez Talmud. Poszczególne grupy żydowskie od stuleci toczą spory dotyczące sposobu zawieszania mezuzy – jedni uważają, że powinna wisieć pionowo, inni, że poziomo. Metodą talmudycznego kompromisu, mezuzę zawiesza się pod kątem.

Lubawiczerowie

Chabad-Lubavitch jest radykalną organizacją ortodoksyjnych Żydów, która określa się oficjalnie jako wielce zasłużona organizacja “niosąca kaganek oświaty” i “walcząca o pokój na świecie”. W ramach “działalności edukacyjnej”, sekta Chabad-Lubawicz prowadzi coroczną światową akcję zapalania menor na wszystkich ważniejszych miejscach publicznych na całym świecie. W zeszłym roku przedstawiciele sekty zapalili menorę w ponad 270 miastach na świecie, najczęściej w najbardziej prominentych miejscach, w tym parlamentach i pałacach prezydenckich, lecz również w ambasadach, konsulatach, na uczelniach i akademikach – również w tych miejskich, stanowych i utrzymywanych przez państwa – w bazach wojskowych, na statkach wojennych, w sklepach, na ulicach, itp.

Prawdziwym celem organizacji Lubawiczerów jest zaprowadzenie Nowego Porządku Świata kontrolowanego przez przywództwo sekty i sprzymierzonych z nią poddanych. Jednocześnie, wielu przywódców i członków sekty Chabad-Lubavitch nadzwyczaj nadreprezentatywnie pojawia się w charakterze podejrzanych czy skazanych za popełnianie różnego rodzaju przestępstw, od handlu narkotykami, przez pranie brudnych pieniędzy, po skandale seksualne.

W sekcie Chabad-Lubavitch skupia się jak w soczewce żydowski fanatyzm religijny i obłąkana rasistowska ideologia wyrosła na Talmudzie. W najbardziej poczytnym piśmie żydowskim wydawanym w Stanach Zjednoczonych – Jewish Week (wydanie z 26 kwietnia 1996), rabin Yitzhak Ginsburg z sekty Chabad-Lubavitch powiedział szczerze czym kieruje się ten rasistowski ruch:

“Dusze nie-Żydów (gentiles) są kompletnie innego i niższego rzędu. Są one całkowicie diabelskie i nie mają jakichkolwiek wartości i możliwości odkupieńczych. [..] Jeśli pojedyncza komórka pochodząca z ciała Żyda posiada w sobie boskość, jest częścią Boga, to każdy łańcuch DNA [z komórki ciała Żyda] jest częścią Boga. Wobec tego, w żydowskim DNA jest coś specjalnego.[…]
Jeśli Żyd potrzebuje wątroby, czy można wziąć ją od przechodzącego obok nie-Żyda, aby ocalić Żyda? Tora prawdopodobnie by na to pozwoliła [bowiem] życie Żyda ma nieskończoną wartość. Jest coś nieskończenie bardziej świętego i unikalnego w życiu Żyda niż w życiu nie-Żyda”.

Obok mnóstwa przykładów z Talmudu – najbardziej rasistowskiej księgi spisanej ludzką ręką, ukazującej pychę grupy Übermensch – założyciele ruchu Chabad-Lubavitch, określanej dziś jako “największa na świecie żydowska organizacja edukacyjna”, rozwijają te myśli.

Oto rabin Shenur Zalman nazywa nie tylko chrześcijan, ale i nie-chrześcijan, czyli wszystkich oprócz Żydów: “śmieciami, odpadkami Boga” (“supernal refuse“) – oczywiście w najgorszym znaczeniu tego określenia. Cytowany powyżej rabin Ginsburg nie wymyśla zatem nic nowego, a jedynie powtarza słowa rabina Zalmana. “Materiał, z którego stworzono nie-Żydów pochodzi z odpadów boskich. W rzeczywistości, oni sami pochodzą ze śmieci (odpadów), a to że jest ich znacznie więcej niż Żydów, jest potwierdzeniem tego, gdyż przecież ilość odpadów jest zawsze większa niż liczba ziaren. […] Wszyscy Żydzi są naturalnie dobrzy, a nie-Żydzi – naturalnie niedobrzy.”

Ortodoksyjni Żydzi przepojeni antyludzką ideologią Talmudu od czasu do czasu wypowiadają się bez ogródek co do prawdziwego ducha talmudycznego judaizmu. W zeszłym roku szczerością wypowiedzi zasłynął przedstwiciel Chasydów, rabin Manis Friedman, który na łamach jednego z najbardziej wpływowych pism żydowskich Moment napisał, że “Jedyną drogą prowadzenia wojny w sposób moralny jest droga żydowska: niszczyć miejsca święte. Zabijać mężczyzn, kobiety i dzieci.” Oto pełny cytat:

„Nie wierzę w zachodnią moralność, to jest to, że nie wolno zabijać cywilów i dzieci, że nie wolno niszczyć miejsc świętych, że nie wolno prowadzić walk podczas okresów świątecznych, że nie wolno bombardować cmentarzy, że nie wolno strzelać dopóki samemu nie jest najpierw ostrzelanym – nie wierzę, że to wszystko jest niemoralne.

Jedyną drogą prowadzenia wojny w sposób moralny jest droga żydowska: niszczyć miejsca święte. Zabijać mężczyzn, kobiety i dzieci (oraz bydło).

Pierwszy premier Izraela, który zadecyduje, że będzie postępował tak jak mówi Stary Testament [czytaj: Tora, a czytaj bardziej dokładnie: chodzi o Talmud – Red.], wreszcie przyniesie pokój Bliskiemu Wschodowi. Doprowadzi to, po pierwsze do tego, że Arabowie przestaną używać dzieci jako tarcze, po drugie, zaprzestaną uprowadzania, wiedząc że nie ulękniemy się, po trzecie, ze zniszczonymi miejscami świętymi, przestaną wierzyć, iż Bóg jest po ich stronie. W rezultacie: nie będzie ofiar wśród cywilów, nie będzie dzieci w polu ognia, nie będzie fałszywego sensu sprawiedliwości – w sumie, nie będzie wojny.

Zero tolerancji dla rzucających kamienie, dla wystrzeliwanych rakiet, dla uprowadzania dzieci, będzie oznaczało, że państwo osiągnęło swoją suwerenność. Jeśli będziemy żyli wartościami Tory, staniemy się światłem-latarniami dla innych narodów, które cierpią z powodu katastrofalnej moralności jako wynalazku ludzkości.

Rabin Manis Friedman
Bais Chana Institute of Jewish Studies
St. Paul, MN
(Miesięcznik The Moment – maj/czerwiec 2009)

Sprzymierzanie się z siłami, których oficjalni i honorowani przedstawiciele wypowiadają tak rasistowskie, antyludzkie i antyhumanitarne słowa – oraz zastosowują je w praktyce – jest samobójczą nierozważnością hierarchów katolickich nadzorujących katolickie szpitale i instytucje społeczne. Jest również symbolem, znakiem czasów, w których zapomniano o katolickiej tożsamości, o wierze w Chrystusa-Odkupiciela, który jest jedyną drogą ku osiągnieciu Zbawienia. Osoby przyczyniające się do promowania jakiejkolwiek innej, fałszywej wiary, pomagają tym samym w zatracaniu dusz, a w przypadku dusz osób określających się Żydami, dokonują aktu im śmiertelnie szkodzącego – aktu prawdziwego antysemityzmu.

Komentarzy 27 do “Judaizacja coraz jawniejsza: Katolicki szpital zawiesił w salach, pokojach 270 mezuz”

 1. monitorpolski said

  http://monitorpolski.wordpress.com/2010/07/07/grupy-niesubordynacji-spolecznej/

 2. Wojwit said

  Ach, jakże une są moralne jak, nie przymierzając, funkcjonariusze SS-Totenkopf. O, nawet bardziej, bo czasem nawet SS-mann miewał pewnie w chwili słabości jakiś ludzki odruch. No, ale to była oczywista niemoralność, paskudny relikt chrześcijaństwa. Une są ponad to…

 3. Ja said

  żbrodniarze Chazar-żydowscy mają jeszcze tylko 1 zasadę nie wymienioną w artykule: „nie dać się złapać na popełnianiu zbrodni”. Jak takiego bandziora – Chazar – łajdaka „goje” NIE ZŁAPIĄ – TO POPEŁNIAJĄCY ZBRODNIĘ CHAZAR – NADAL „ma czyste sumienie!!!”.

 4. Stanley said

  Jednym z czesto stosowanych zabiegow w amerykanskich szpitalach
  jest obrzezanie noworodkow plci meskiej nie-Zydow.
  Tlumacza to niejasno jako zabieg higieniczny a nie rytualny, ale
  znajac to plemie latwo domyslec sie, ze nie majac czystego sumienia przewiduja, ze narod amerykanski moze kiedys ocknac sie kiedy znajdzie sie btuz nad przepascia i zacznie ich rozliczac.
  Nauczeni sytuacja w czasie II wojny swiatowej kiedy nazisci
  aby upewnic sie czy maja do czynienia z Zydem kazali mu sciagac
  spodnie, nie moga dopuscic, aby tak latwy sposob rozpoznania ich
  zostal ponownie zastosowany.
  Duza ilosc lekarzy zydow np. w szpitalach nowjorskich uzlatwia im
  stosowanie tego zabiegu na niekoszernych Amerykanach.
  Pytanie dlaczego obywatele tej najwiekszej demokracji na swiecie,
  wzoru dla reszty swiata, nie protestuja?

 5. Zerohero said

  Ci co pozwalają robić ze sobą wszystko, nawet gdy istnieje znaczny margines swobody protestu, są HOŁOTĄ.

 6. — Do 4 – Pan Stanley — ” Obywatele najwiekszej demokracji na Swiecie nie protestuja .”
  By ta demokracja powstala , trzeba bylo wymordowac do „kolyski” miliony tubylcow . Nie bylo tam litosci , czlowieczenstwa , Boga . Stalin bylby tam mieczakiem , jego ideologia jako zbyt ludzka nigdy by tego nie dokonala .

  Jezeli przedstawiciel Chasydow , Friedman powiedzial wymienione w powyzszym artykule zdanie , i jest to ich uznana prawda , to jest to rowniez deklaracja o zaprzeczeniu przynaleznosci do Rodzaju Ludzkiego . Jak mi sie wydaje z wszystkiemi konsekwencjami , ktore kiedys musza nastapic.

 7. zagrypiona said

  obrzezanie oprocz tego co wspomniano powyzej, kaleczy tez psychicznie – trauma z dziecinstwa itd. takie rzeczy nie sa bez znaczenia dla rozwoju czlowieka, jest kilka artykulow o tym ale niestety po angielsku ( jeden przetlumaczylam: http://zagrypiona.wordpress.com/2010/06/05/05-06-2010-jak-stworzyc-najbardziej-wydajnego-zolnierza/ )

  PS. odnosnie artykulu… czy oni wieszaja krzyze kolo tych mezuz? jesli tak, to musi byc to niebywaly widok.

 8. Ewelina said

  To synagoga szatana o ktorej mowa w Objawieniu-Apokalipsie.
  Judaizacja doszla juz tak daleko, ze wiekszosc chrzescijan (a wiec rowniez katolikow) wierzy, ze Jezus byl zydem!
  Nie ma wiekszej herezji!
  Jezus w Biblii NIGDY NIE JEST NAZWANY ZYDEM!

  Slowo ‚zyd’ jest slowem nowozytnym!
  Pochodzi od spolszczonego slowa judejczyk (mieszkaniec Judei)
  Jezus byl zwany galilejczykiem, poniewaz mowil tamtejszym (galilejskim) dialektem.

  Jesli Jezus byl zydem, to znaczy, ze nie byl mesjaszem, synem zywego Boga, bo Bog NIE jest zydem!!!
  Bog jest Bogiem, Stworzycielem wszystkiego i wszystkich, Alfa i Omega, jest Milosierdziem, Posrednikiem, Pokojem, Wszechmocnym, Prawda, Madroscia…

  Ale chrzescijanie (nie wszyscy na szczescie)sa juz tak zjudaizowani, ze wierza w to ze Jezus byl zydem.

 9. opornik said

  Nie może być tak, by na wyspie „robinsona”

  2-ch sobie szkodziło, więc

  przyjmijmy plan „pokojowego współistenienia” –

  wilka z owcą !!!

  Czyli, ci co nam zabrali wszystko! ABY – przeszłość

  Nie czyniła nas niewolnikami…

  bo to co ukradłem, było wczoraj, a dzisiaj…

  jesteśmy już „nieodłącznie” – sąsiadami, więc jak??? !!!

  tu mieszkać gdy będziemy się … procesować:

  Gdzie jest Polska ?! – niby tam, gdzie …

  żydówka ma swój kolczyk . . .

  Koronę Królestwa Polskiego???!!!

  (to jest Norwid ! ) – a Wy … … …

  To tłumaczy porażający krzyk ś.p. Judasza-Kuronia!:

  Chcecie wojny… – będziecie mieli wojnę !!!

  On ma już wojnę, zostawmy go sądowi Bożemu, ale co za podłość!!!

  już wtedy wiedział, że Polacy są …

  S P R Z E D A N I – Tylko Parafia da nam RATUNEK !!!!

 10. Ewelina said

  Pamietacie jak w Ewangelii pisze, ze Judejczycy krzyczeli „krew Jego na nas i na dzieci nasze”?

  To sie spelnilo w ca.roku 70 n.e.

 11. Sołtys said

  Pani Ewelino to się spełnia nadal,co jakiś czas.

 12. Ewelina said

  Soltysie, wtedy spelnilo sie doslownie na nich ich dzieciach!

  Taka jest wlasnie Biblia, spelnia sie doslownie!

  Ci co znaja Biblie wiedza, ze zyjemy w czasach apokaliptystycznych. Na prawde trudno tego nie wiedziec!
  Jehowi pomylili sie wielokrotnie, poniewaz ich Biblia jest pozbawiona (wykreslono z niej bardzo wazne wersy, czasami cale rozdzialy)z calkowitej tresci Slowa Boga.

  Polskie wydanie Biblii Tysiaclecia jest prawie calkowicie korekt!
  Czytajac Biblie po polsku napatoczymy sie na np.werset 39, a potem nagle 41.
  To znaczy, ze werset 40 nie jest napisany.
  Innym razem zdanie bylo dluzsze, a je skrocono.
  Ale po polsku nie ma problemu, bo mozna porownac z Biblia Gdanska, ktora jest na np. angielkskojezycznej stronie.
  http://pol.scripturetext.com/genesis/1.htm

  Ja w wiekszosci korzystam z Biblii Tysiaclecia, ale czasami sprawdzam z Biblia Gdanska.
  Biblie Tysiaclecia sprawdzam czesto z orginalnymi tekstami tylko po to by miec pewnosc.
  Ale nasza polska Biblia jest duzo lepsza niz wiele wydan angielskojezycznych.

  Kto zna Biblie Tysiaclecia wie dokladnie w jakich czasach zyjemy.
  Zyjemy w czasach ostatecznych.

  Kto wierzy w Boga nie bedzie sie bal, bo Jezus powiedzial, ze ludzie beda mdleli ze strachu przed nawalnica morza, a wtedy ,mamy podniesc glowy, bo przychodzi nasze odkupienie…

  Jezus tez powiedzial, ze w tych czasach wiekszosc, tak samo jak w czasach potopu nie beda wierzyc (beda wychodzic za maz i zenic sie…).

  Biblia spelnia sie doslownie (choc w wiekszosci Objawienia sa to symbole).

  Czytajcie Biblie!

 13. opornik said

  Oprócz : Bla , Bla …

  W protokółach pisze wyraźnie:

  Gdyby nie my , to ludzie żyli by kierowni przez

  proboszcza, w pełnej symbiozie z Prawem Bożym, w

  szczęściu wiecznym! – ale jest ktoś, wróg tej idylli!!!

  Zatraceniec, potępieniec, przekleństwo nosząca koszmara :

  Szatan!

  Chcecie z nim…

  Wolna droga, tylko … bezemnie!

  Ewelinom bez obrazy, wiem…

  jak daleko jest do Oazy-Prawdy!

  Kompas jest nieczuły na nasze … pragnienia!

  Można go jednak … DO-przekonywać…

  Patrz Wybory 2010 i Owoc padalstwa…

  K L O A K A !!!

 14. Ewelina said

  Opornik, bez obrazy…, ale prawda jest jedna!

  Wszystko co nie jest prawda jest klamstwem.
  Bog nam dal mozg by myslec, a nie byc zwiedzionym!

  Numer 6 to numer czlowieka, a numer 7 to numer Boga.
  To wynika z pierwszej ksiegi Biblii!
  Bog stworzyl czlowieka w 6 dniu, a w 7 „odpoczal” i nazwal go odpoczynkiem=szabatem.

  A w ostatniej ksiedze w apokalipsie pisze, ze 666 numer czlowieka…

  Poczytaj Biblie!
  To wszystko ma gleboki sens!
  Czy cos stracisz jak poczytasz Biblie?
  Co stracisz?
  NIC!

 15. Ewelina said

  A odnosnie judaizacji chrzescijan to doszlo to do granic wytrzymalosci!

  Kilka lat temu, jak ktos powiedzialby katolikowi, ze Jezus byl zydem, kazdy katolik wpadlby w wscieklosc!

  Dzisiaj wielu katolikow glosi ta glupote!

  Zbadajmy Ewangelie!

 16. Miroslaw Bernard D said

  Kolejna smutna informacja. Nie ma protestów a kto ma protestowa jak potencjalni protestanci czytaja jeynie blogi. Widac to po protestach organizowanych przez
  infowars.com
  czy ile osob przychodzi pod pomnik Dmowskiego w Poilsce w rocznice:
  Telewizja Narodowa, Paru z NOP i ONR. To wszystko na temat protestow.

  A czesc protestujacych jeszcze dostaje po mordzie od Antify czyli zbrojnego ramienia lewakow.

  Opor w USA czy w Polsce nie istnieje moga wszystko a dobitnym tego znaczeniem bylo zapalenie memory w palacu prezydenta.

 17. Ewelina said

  Miroslawie Bernardzie D
  Z panskiego wpisu wynika, ze chcialby pan widziec protesty narodowcow.

  Po za tym powoluje sie pan na infowars.com???
  Mirku, przeciciez Alex z infowars.com jest klamca!

  Alex mowi 90 % prawdy, ale najwazniejsza ukrywa!
  Alex jest znanym oszustem!

  Narodowcy tez mieli wiele na sumieniu.

  Wedlug mnie najmniej na sumieniu mial Pilsudski (chodz on tez mial)!

 18. Ad 17 Ewelina:

  cytuje: „Alex mowi 90% prawdy, ale najwazniejsza ukrywa!
  Alex jest znanym oszustem!”

  Pytanie: Co konkretnie Alex ukrywa skoro w 90% mowi prawde?

  Domyslam sie, ze nic nie wspomina n/t swego zycia prywatnego i wciaz skrupulatnie ten temat pomija…
  ==========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 19. aga said

  Ewelino,
  przeczytaj sobie trochę książek spoza stada żydowskich apologetow lajdaka piłsuda a potem się wypowiadaj.

  Henryk Pająk „Ponura prawda o Pilsudskim”
  prof.Siedlik Tadeusz A.”Historia Polski 1900-1939
  płk. A.Położyński „Pilsudski odbrązowiony”
  dr Ryszard Swiętek „Lodowa ściana”

  A tak przy okazji: czy ktoś wie co się dzieje z dr. Swiętkiem?Bo przecież on też był szykanowany i wyrzucony z pracy za tę książkę i ujawnienie prawdy o masonie-zdrajcy selmanie-piłudasie?

 20. aga said

  Kazimierz Marian Morawski w ” Źródło rozbioru Polski” pisal :

  …Zaryzykowalbym twierdzenie,że tak,jak juz w Egipcie starożytnym – kapłani prowadzili spoleczeńswto,tak i w narodach katolickich narod okazuje się zazwyczaj tyle wart,ile wart jest jego episkopat,którego przecie starożytna nazwa grecka mowi o zadaniach czuwania,nadzorowania nad spoleczeńswtem.

 21. ssn said

  ad 2 Aga

  potwierdza to święty z Ars, Jan Maria Vianney, który zwykł mówić:

  Gdy w parafii jest święty proboszcz, to jest to dobra parafia, jeśli mamy do czynienia z dobrym proboszczem, to mamy średnią parafię. A gdzie jest zły proboszcz, tam jest żadna parafia.

  pozdrawiam:)

 22. Wkrotce mozna oczekiwac ustawiania zydowskich menor i szybkiego „przystosowania” kosciolow w synagogi…
  Trzeba isc z „pos-tepakami” i „demon-kracja” w wersji „fast food” pt: „McDonald” i „Gufee time”…
  =======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 23. Marucha said

  Już dzisiaj wchodząc do nowoczesnego kościoła posoborowego często nie wiem, czym się znalazł w jakimś zborze masonerii, w luterańskiej „świątyni” czy wręcz w synagodze.
  Całkowite zdegenerowanie budownictwa sakralnego to temat na całą książkę.

  Proszę (jak kto ma mocne nerwy) wejść na adres:
  http://www.v3v.org/marucha/Fatima/Fatima.html
  i tam obejrzeć sobie Kościół Trójcy Świętej w Fatimie.

 24. Inkwizytor said

  A propos budownictwa sakralnego to dużo na ten temat można znaleźć w książce Pana Henryka Pająk pt „On i oni” Opisuje masońską świątynię z San Giovani Rotondo poświęconą św. Ojcu Pio. Z jaką szatańską precyzją wkomponowano masońskie, demoniczne symbole w cały budynek.

 25. Juz dawno przestalem „uczeszczac” do katolickich synagog z biesiadnym stolem na froncie…
  i duzym parkingiem na czterokolowe zyciowe „dobytki” wprowadzane przez ubranych w swiatowych „kreacjach” z paryskich zurnali…
  Omijam je szerokim kolem…
  ======================
  jasiek z toronto

 26. Krzysztof M said

  Ad. 23

  Budynek z linku wygląda jak obiekt do badań nad energią jądrową. 🙂

  Pierwsze zdjęcie trzeba sobie wydrukować i pokazywać znajomym z pytaniem: „Co to za budynek”? 🙂

  Chociaż nie… Nie badania jądrowe. … MAM! Budynek wygląda jak ruszt z pieca!

 27. Shakespear said

  Ad. 23

  CIEKAWE !!!!! 😦
  Lubie koscioly ale nic takiego. Jezus by im zrobil tam niezla grande.

  Masoneria ma sie dobrze we Francji. W Evry kolo Paryza mamy katedre

  http://bernard.lecomte.pagesperso-orange.fr/cathedrale-evry/textes/english.htm
  praca tego architekta
  http://cathcon.blogspot.com/2007/07/mario-botta.html

  Tych symboli to nie trzeba tlumaczyc
  http://vigilantcitizen.com/?p=2690
  http://en.wikipedia.org/wiki/Louvre_Pyramid

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: