Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  bryś o Wolne tematy (84 – …
  Carlos o Wolne tematy (84 – …
  minka o Jastrzębski: Smutna Barbórka
  minka o Jastrzębski: Smutna Barbórka
  minka o Wolne tematy (84 – …
  Tad o Powstanie nowa formacja, po to…
  Orangutan o Jak wymyślono naród żydowski?…
  NC o Najbogatszy człowiek na ś…
  Szczepan Zbigniewski o Powstanie nowa formacja, po to…
  Szczepan Zbigniewski o Jastrzębski: Smutna Barbórka
  minka o Wolne tematy (84 – …
  Szczepan Zbigniewski o Belwederczycy, faszyzm i zbior…
  minka o Wolne tematy (84 – …
  revers o Niemcy staczają się na dn…
  Krzysztof M o Jastrzębski: Smutna Barbórka
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 626 obserwujących.

Haniebnej nagonki na doktora Ratajczaka ciąg dalszy…

Posted by Marucha w dniu 2010-07-08 (Czwartek)

Na forum Stanisława Michalkiewicza toczy się dyskusja na temat zaszczutego i zamordowanego niepokornego historyka, Dariusza Ratajczaka.
http://www.forum.michalkiewicz.pl/viewtopic.php?f=4&t=18532&sid=93c5821c100bbf2a16e46cfbf72e3538

Obok wpisów wyrażających się z sympatią i pozytywnie o zamordowanym, znajdują się też niestety wpisy haniebne, szydzące, drwiące, szkalujące jego pamięć. Dziwne, że właściciel forum na tak haniebne wpisy nie zareagował należną reprymendą pod adresem szczujących na zmarłego szubrawców.

Dlaczego piszę, że Dariusza Ratajczaka zamordowano.

Już od chwili znalezienia jego zwłok gazety podawały sprzeczne wersje dotyczące czasu postoju jego samochodu na parkingu. A więc według jednej wersji samochód stał tam nieprzerwanie już od końca maja. Ta wersja wydaje się nieprawdziwa z tego względu, że zarówno ochrona sklepu na samochód zwróciłaby wcześniej uwagę, jak i klienci parkujący obok poczuliby zapach rozkładających się zwłok. Według innej wersji samochód dra Ratajczaka w czasie bezpośrednio przed znalezieniem jego zwłok wielokrotnie wjeżdżał i wyjeżdżał z parkingu. Według jeszcze innej, wiarygodnej – bo potwierdzonej wypowiedziami pracowników „Karolinki” – wersji, wieczorem w przeddzień znalezienia w samochodzie jego zwłok, samochodu Dariusza Ratajczaka na parkingu nie było.

Tak więc, zgodnie z oficjalną wersją wygląda na to, że rozkładające się, „zapite na śmierć” zwłoki w nocy/nad ranem zajechały autem na parking, następnie przesiadły się do tyłu, ułożyły się między przednimi a tylnymi siedzeniami i czekały, aż ktoś je odkryje.

Prokuratura nie próbując wyjaśnić wielu podejrzanych wątków i okoliczności śledztwo umorzyła. Ponosi więc współodpowiedzialność za ukrywanie morderców.

Jeszcze bardziej haniebnym faktem jest obrzydliwa kampania medialna mająca zniszczyć i zeszmacić wizerunek niewygodnego historyka. Przy czym oburzające jest to, że w kampanii tej bierze udział nie tylko michnikowska gadzinówka ale i chcąca uchodzić za wiarygodną i „prawicową” gazeta Rzeczpospolita.
http://www.rp.pl/artykul/61991,502614_Historia_doktora_Ratajczaka.html

Fragmenty artykułu „rzepy” umieszczone są na forum S. Michalkiewicza. Oto jeden z nich:

„Ratajczak bronił się sam. Tłumaczył, że cytował poglądy zachodnich rewizjonistów, nie zawsze je zaznaczając. Ojciec adwokat na procesie się nie pojawiał. Mogli wcześniej przygotowywać linię obrony. Mogło być też tak, że starszy pan się nie zgadzał z synem i nie chciał być świadkiem katastrofy.”

Dlaczego rzepa, zamiast snuć przypuszczenia, po prostu sama ojca Dariusza Ratajczaka o to nie zapytała? A jeśli już snuje rzepa przypuszczenia, dlaczego nie postawiła hipotezy, że być może syn nie chciał, aby bronił go ojciec! Bo to też jest możliwe! Na przykład nie chciał narażać ojca na ewentualne konsekwencje bronienia „kłamcy oświęcimskiego”. Z opowiadań wiedział on zapewne o szykanach, jaki spotkały w przeszłości jego ojca za obronę braci Kowalczyków.

Kolejny cytat z rzepy:

„Arkadiusz Karbowiak, wiceprezydent Opola, próbował Ratajczakowi pomóc. Umówił go na rozmowę z pełnomocnikiem tworzącej się w Opolu nowej katolickiej szkoły wyższej. Ratajczak na obiad z przedstawicielem szkoły przyszedł pod wpływem alkoholu.
Dwa lata temu Karbowiak podjął jeszcze jedną próbę…”

A. Karbowiak, umawiając Dariusza Ratajczaka z kimkolwiek nie zrobiłby tego zapewne, gdyby Dariusz Ratajczak wyglądał niechlujnie i gdyby był on pijany. Zwłaszcza za „drugim podejściem” Karbowiak byłby ostrożniejszy – gdyby rzeczywiście przyczyną pierwszego niepowodzenia w otrzymaniu posady przez Dariusza Ratajczaka faktycznie był alkohol.

Kolejny i najbardziej obrzydliwy cytat rzepy:

„Prof. Nicieja: – Podpisaliśmy umowę o współpracy z Uniwersytetem Adama Mickiewicza w Poznaniu. Po formalnościach jako rektor zaprosiłem do gabinetu wszystkich gości na lampkę koniaku. Sekretarka napełniła kieliszki, pijemy i… konsternacja. Bo zamiast alkoholu była herbata. Przeprosiłem, rozlaliśmy szampana. Po wyjściu delegacji poprosiłem Ratajczaka na rozmowę. „Co pan zrobił? – krzyczę. – Przepraszam, miałem ciąg. Myślałem, że zdążę ten alkohol uzupełnić” – tłumaczył.”

Zgodnie z rozpuszczaną medialnie wizją do czasu procesu i wyrzucenia go z UO Dariusz Ratajczak nie miał absolutnie żadnych problemów alkoholowych. W tym samym artykule w innym miejscu jest wypowiedź anonimowej sąsiadki: „Mam w oczach jego dwa obrazy. Pierwszy – pracownika na Uniwersytecie Opolskim, miłego, estetycznego mężczyzny…”

Gdyby „historia” opowiedziana przez Nicieję była prawdziwa, musiałaby ona mieć miejsce jeszcze wtedy, gdy Dariusz Ratajczak na UO pracował. Ale gdyby była rzeczywiście prawdziwa, to zapewne dra Ratajczaka wywalono by z UO wcześniej i za alkohol, a nie za „kłamstwo oświęcimskie”.

Profesor Nicieja, rektor UO w czasie procesu karnego i wyrzucenia z uczelni Dariusza Ratajczaka ponosi dużą współodpowiedzialność za zaszczucie go i zniszczenie jego uniwersyteckiej kariery. Dlatego też szubrawy profesor zainteresowany jest przedstawieniem zamordowanego historyka jako alkoholika wypijającego jemu w jego gabinecie z jego służbowego barku koniak. Ciekawe, że na uniwersytecie w dostępnym dla każdego pracownika i wykładowcy miejscu był alkohol i że pijanego wykładowcy nikt nie zauważył.

Cytowanie przez rzepę domniemanych rewelacji mieszkańców bloku:

„Mieszkańcy bloków byli świadkami niemocy żony i szalejącego nałogu. Pił w piwnicy, znajdowano go nieprzytomnego z upicia. – Sam się nad sobą znęcał. „

jest w sumie prymitywnym chwytem stosowanym przez trzeciorzędnych pismaków. Jak chce się komuś dokopać, kogoś zniszczyć, zawsze znajdzie się informacje z tzw. „wiarygodnych źródeł” . Zazwyczaj anonimowych.

To, że szczuciem na Dariusza Ratajczaka zainteresowana jest żydowska michnikowska gadzinówka nikogo nie dziwi. To że robi to „rzepa” i to w stylu nie gorszym niż GW pokazuje, że obie gazety należą do tego samego żydowskiego folwarku. Na co dzień rzepa wprawdzie lepiej się maskuje, niż Gów.. Wyborcze. Ale w sytuacjach nadzwyczajnych jej koszerność widać gołym okiem, a zapach czosnku czuć na odległość.

Rządzące polskim barakiem żydostwo żyły z siebie wypruwa, aby zeszmacić i zhańbić imię niezłomnego historyka. Nie wystarczyło im zamordować go fizycznie. Chcą jeszcze zamordować jego reputację i jego dobre imię.

Andrzej Szubert, http://fronda.pl/andrzej_szubert

Komentarzy 12 do “Haniebnej nagonki na doktora Ratajczaka ciąg dalszy…”

 1. Andrzej 101 said

  http://www.ospn.opole.pl/index.php?p=art&id=362

 2. Panie Andrzeju.
  To plemie z piekla rodem niegdy nie wybacza tym ,ktorzy mieli odwage powiedziec im „nie’.
  Zywym i zmarlym.

  Jerzy

 3. LMB said

  Przeczytałem fragment wywodów Ratajczaka. Nie były na poziome godnym historyka, tym bardziej doktora historii.

 4. Cham Wiejski said

  Bo Ratajczak pisał przede wszystkim książki POPULARNE, a nie dysertacje dla naukowców, czego LMB udaje, że nie rozumie.

 5. Marucha said

  Re 3:
  Fragment jakich „wywodów” dr-a Ratajczaka Pan przeczytał, jeśli wolno wiedzieć?
  Czy pisanie książek popularnych z zakresu historii jest czynem zasługującym na karę śmierci?
  Może Pan jeszcze doda, że Ratajczak był mało przystojny?

 6. wiktor said

  ad LMB
  Różne są wywody proszę pana .Są te,najwyższych LOTów, za które przyznawane są spontanicznie tytuły „profesora” i takie,których płaskość powoduje oebranie „dr” sprzed nazwiska przez podobne kapituły(jak to właśnie pan uczynił)

 7. Zerohero said

  Interesujace, że Jörg Heider również okazał się pijaczyną. Te antysemity to straszne pijaki okazują się po śmierci.

  Ale taki oto Kuroń mógł żłopać z termosa, rządzić i alkoholkiem oficjalnie nie był. Przynajmniej nie mowi się o tym zbyt wiele.

 8. Robek said

  W tajemniczych okolicznosciach zginal rowniez niezalezny dziennikarz
  Raphael Johnson, ktory ujawnil dzialanie tzw. Kosher-Nostra
  czyli mafii rosyjskich Zydow, ktora dziala globalistycznie i ma popwiazania z zydowskimi lobbystami w Waszyngtonie i z wladzami Izraela.

  http://www.bibula.com/?p=8530

 9. Bobus said

  Czesc Zerohero

  Rozmawialem kiedys z bylym dzialaczem Solidarnosci z Malopolski, ktory przyjezdzal czesto do Warszawy jako kurier. Czesto spotykal sie z Kuroniem, ktory szastal pieniedzmi, nie zalujac na luksusowe alkohole i obiady w drogich restauracjach.
  Jak sie okazuje, Polonia amerykanska przekazala na rece KOR’u
  kilka milionow dolarow zebranych na pomoc Solidarnosci.
  Tajemnicza jest rowniez sprawa 250 milionow dolarow przeznaczonych
  dla Solisarnosci przez rzad USA dla Solidarnosci.
  Jak pisze autor ponizszego artykulu Mossad mial swoich agentow w samym sercu Solidarnosci (w KOR-ze?)

  http://www.polishnews.com/index.php?option=com_content&view=article&id=951:kto-przej-pienidze-solidarnoci&catid=58:politykapolitics&Itemid=182

 10. 166 bojkot TVN said

  Już widzimy jaki jest wynik „postępowania wyjaśniającego” wszczętego przez Uniwersytet Opolski na wniosek Blogmedia24.pl
  http://blogmedia24.pl/node/33074

  Pani rektor nie jest przecież od grzebania się w rozkładających trupach byłych pracowników UO.
  Jak ktoś ją kiedyś znajdzie w fazie rozkładu, to też zbierze ją ktoś na łopatkę i do piachu, a co.

 11. 166 bojkot TVN said

  Wartościowe zestawienie faktów: http://blogmedia24.pl/node/33056
  Sprawa doktora Dariusza Ratajczaka – Fakty, daty (Jacek Bezeg)

 12. sroka said

  Ludzie bestie pozostaja nimi do konca zycia,oni nie maja sumien ani zadnych skrupulow sa zdolni do wszelkiej perfidnosci,potrafia cwiartowac swoje ofiary i miec z tego satysfakcje.
  Disiaj tych dewiantow swiatu przybylo,sa juz wszedzie !

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: