Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  misio o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  misio o Izolacja Zełenskiego
  Ale dlaczego? o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Jebiemy polskość? o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o SŁAWA Ukrainie! – a Polsce na…
  revers o Wolne tematy (08 – …
  CIA o Izolacja Zełenskiego
  revers o Wolne tematy (08 – …
  Carlos o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Nieukiem Polska stoi
  Krystian Szeliga o Izolacja Zełenskiego
  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Stara krew – opowieść o J…
  misio o Wolne tematy (08 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Dariusz Ratajczak – Fałszywi świadkowie

Posted by Marucha w dniu 2010-07-09 (Piątek)

Świadkowie istnienia i funkcjonowania komór gazowych w niemieckich obozach koncentracyjnych przez dziesiątki lat korzystali ze szczególnego immunitetu, polegającego na tym, że nie poddawano ich przesłuchaniu, które określamy terminem „krzyżowy ogień pytań”.

Wbrew temu co się powszechnie sądzi nie było ich zresztą nigdy zbyt wielu. Powiem więcej – przekonanie o licznym zastępie „naocznych świadków” jest (lub raczej było) „pewnikiem” z gatunku wirtualnej rzeczywistości. Byli, ponieważ musieli być… Wraz z pojawieniem się w latach siedemdziesiątych rewizjonistów Holocaustu musiano jednak – acz niechętnie – użyć ich świadectw przeciwko twierdzeniom ludzi kwestionujących między innymi istnienie komór gazowych. Ta chwila prawdy okazała się dla świadków wydarzeniem ponurym, co postaram się przedstawić na kilku przykładach.

W roku 1981 rozpoczął się proces czołowego rewizjonisty francuskiego, Roberta Faurissona. Ciągnął się on aż do roku 1983 (apelacja) i zakończył wyrokiem skazującym, gdyż inny werdykt nie wchodził w rachubę. Podczas tego procesu nie odważył się wprawdzie wystąpić osobiście ani jeden świadek zagłady, niemniej jednak przedstawiono pisemne świadectwo Szmula Fajnzylberga, więźnia Auschwitz, wcześniej komunisty walczącego w Brygadach Międzynarodowych w Hiszpanii. Fajnzylberg (alias Feinsilber, St. Jankowski, Kaskowiak) utrzymywał, że pracując w auschwitzkim krematorium („Altes Krematorium” lub Krematorium I) spędzał wiele naznaczonych grozą chwil w koksowni, gdzie zamykali go wraz z kolegami z Sonderkommando SS-mani na czas gazowania więźniów. Dopiero po dokonaniu morderstwa Sonderkommando zabierało się do tragicznej czynności wyciągania i spalania zwłok. Innymi słowy Fajnzylberg, podobnie jak inni Żydzi, nie uczestniczył w gazowaniu, ale był władny rozpoznać jego skutki! Stawał się więc… niewygodnym świadkiem morderstwa, któremu Niemcy pozwolili przeżyć. Zaiste brak zbrodniczej logiki w postępowaniu SS-manów jest porażający.

Ważniejszym jednak od zupełnie nieprzekonywującego wywodu Fajnzylberga było swoiste podsumowanie procesu Faurissona przez Simone Veil (była Minister Sprawiedliwości Francji i Przewodniczącą Europejskiego Parlamentu), która 2 tygodnie po zakończeniu sprawy stwierdziła, że wprawdzie brak jest dowodów, śladów, a nawet świadków istnienia i funkcjonowania komór gazowych, jednakże łatwo to wyjaśnić, ponieważ „Wszyscy wiedzą [argument „wszyscy wiedzą” w prawie nic jeszcze nie oznacza – DR], iż naziści zniszczyli komory gazowe i systematycznie eliminowali wszystkich świadków [gdybym był złośliwy, powiedziałbym: wszystkich, z wyjątkiem Szmula Fajnzylberga – DR]”.

Dwa lata pózniej w Toronto odbył się pierwszy z procesów kanadyjsko-niemieckiego rewizjonisty – Ernsta Zuendela. W czasie jego trwania po raz pierwszy poddano „krzyżowemu ogniowi pytań” eksperta strony skarżącej – dra Raula Hilberga oraz świadka „numer 1” – dra Rudolfa Vrbę. Hilberg, autor książki „The Destruction of European Jews”, dzień po dniu był miażdzony przez obronę i wyraźnie miał wszystkiego dosyć. Nie dziwi więc, że odmówił udziału w II procesie Zuendela odbytym w roku 1988. Natomiast Vrba – podobno świadek wyjątkowy, przekaz którego był jedną z podstaw słynnego „War Refugee Board Report on the German Extermination Camps – Auschwitz and Birkenau” opublikowanego w roku 1944, ponadto współautor książki „I Cannot Forgive” (1) – skompromitował się totalnie. Przede wszystkim przyznał, że w swojej książce uciekał się do „licencia poetarum”. Na pytanie zaś prokuratora Griffitha, czy również jego świadectwo zawiera ową „licencia poetarum”, próbował wprawdzie ripostować, lecz w chwilę później udzielił zupełnie nonsensownej odpowiedzi dotyczącej liczby zagazowanych ludzi. Zrezygnowany prokurator, zamierzający pierwotnie zadać kolejne pytanie, wreszcie poddał się oświadczając: „Nie mam więcej zapytań do doktora Vrby.”

Kwestionowanie wiarygodności „naocznych świadków” (nie tylko funkcjonowania komór gazowych) nie jest oczywiście upowszechnianiem, czy propagowaniem tzw. kłamstwa oświęcimskiego. Przyznają to nawet zdeklarowani antyrewizjoniści w rodzaju Jean-Claude Pressaca, którzy swój spór z „zaprzeczaczami” Holocaustu przenieśli na tory dyskusji (to prawda, prowadzonej w osobliwych okolicznościach) stricte naukowej, z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć nauk ścisłych – na przykład chemii (2). „Naocznych swiadków” natomiast skrywa głęboki, coraz głębszy cień.

Dariusz Ratajczak

Przypisy
(1) A. Bestic, R. Vrba, I Cannot Forgive, New York 1964.
(2) Dobrym przykładem „sporu chemicznego” jest korespondencja między rewizjonistą Germarem Rudolfem, a Instytutem im. Jana Sehna w Krakowie, zamieszczona w Kardinalfragen zur Zeitgeschichte, Berchem 1996, ss. 86-90.

Źródło: http://dariuszratajczak.blogspot.com/2009/01/faszywi-wiadkowie.html

Komentarzy 26 do “Dariusz Ratajczak – Fałszywi świadkowie”

 1. Staruszek Portier said

  W zasadzie nikt nigdy nie widział żadnej komory gazowej.
  Można by równie dobrze powiedzieć, że stara drewniana szopa stojąca na mojej działce była „komorą gazową”.
  Wśród naukowców (naukowców, a nie wynajętych szczekaczy) komory gazowe są tematem skompromitowanym.

 2. AteistaPolityczno-Religijny said

  Staruszek Portier komory gazowe to raczej skomplikowane i powazne urzadzenia, maja zabijac „pacjeta” skazanego na smierc a nie tych ktorzy dokonuja egzekucji lub sprzataja po tym procesie zabijania.

  To, ze zydzi nie sa madrzy i nie maja pojecia o technice, fizyce i podstawach ekonomii mozemy przekonac sie sami do czego doprowadzili swiat. Umieja rujnowac doskonale!

  Ktos zapyta …. jak to sie dzieje ze odnosza tyle sukcesow? (falszywe pojecie sukcesu)
  Zydow laczy nie lojalnosc tylko wspolnie popelniona zbrodnia (np mordy rytualne), polaczona ze zbiorowa nienawiscia do reszty swiata.

  Gdy maja do wyboru miedzy zatrudnieniem i awansowaniem goja-fachowca, a kuzynem ktory nic nie umie, zatrudnia kuzyna.

  Skad tyle lekarzy, adwokatow, profesorow naukowych wsrod zydow? przeciez musza cos umiec?!
  oni siebie sami promuja.To opanowali do perfekcji.
  Czytal ktos choc jedna „chora” ksiazke …wspomnienia o holokauscie? ale napewno widzial ze te ksiazki to bestselery, kazda ma to na okladce napisane…. nikt nie dba o tresc,a nawet nie czyta,moze nawet nikt nie kupuje. Zbiora to spowrotem, zmiela, wydadza kolejna z dopiskiem ze ekologiczna , bo z makulatury…koszty poniesione na wydanie tych banialokow sa wpisane w straty organizacji zydowskich. Liczy sie tylko to ze pojawiaja sie i znikaja w ksigarniach.
  To ich jedyny dowod na holokaust.

  Wyobrazcie sobie wlasne zachowanie, przyspieszone bicie serca, roztrzesione rece gdybyscie spotkali tego dupka co nakrecil liste szwindlera? Ludzie nabieraja sie na falszywe autorytety,
  na zlodziei i dorobkiewiczow promowanych przez innych zlodziei.

  tu jet link szkoda ze po angielsku, bo nie dla wszystkich zrozumialy, o tym jak zydzi twierdza ze byli gazowani za pomoca silnika diesel, tylko dlaczego samochody z takimi silnikami nie potrzebuja robic testu spalin??? o tym zydki juz nie maja pojecia…

  a tu drugi link wyklad amerykanskiego fachowca od komor gazowych i jego fachowa opinia na temat holokaustu

 3. Pozwolcie ,ze takimm razie podziele sie swoja kolekcja:
  Po polsku:

  „Mit holokaustyczny i jego zadanie”
  http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=1&t=3
  Po angielsku:
  „Holocaust myth”
  http://www.polskawalczaca.com/viewforum.php?f=36
  Oprocz Freda ,ktory byl ekspertem w swojej dziedzinie ,innym ekspertem -w swojej -jest IVAN LEGACE,czlowiek ,ktory z kremowaniem zwlok ma doczynienia zawodowo od kilkudziesieciu let.
  Zobaczcie co omn ma do powiedzenia na temat budowy piecow krematoryjnych i czasu spalania zwlok.
  Exprtem w sowj jdziedzinie jest Germar Rudolf ,doktor chemii, ktory za swoja prace na temat komor gazowych zaplacil paroma latami wiezienia i deportowaniem z USA do Niemiec.
  I wielu ,wielu innych

  W Polsce byl Dariusz Ratajczak…
  Byl…
  Jerzy

 4. Andrzej 101 said

  Dla mnie najlepszym dowodem mitu holokaustu jest fakt, że najsłynniejszy „łowca” zbrodniarzy niemieckich przeżył 12 (słownie – dwanaście) obozów koncentracyjnych!
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Szymon_Wiesenthal
  Jak to możliwe, że Wisenthalowi pozwolono na uprawianie swoistej turystyki obozowej, a na sam koniec nie zamordowano go jako naocznego świadka niemieckich zbrodni? Gdyby żydów wywożono do obozów faktycznie po to, aby ich „zagazować” (a nie po prostu do przymusowych robót – jak było faktycznie), to Wisenthal mógł „cudem” przeżyć jeden, góra dwa obozy! Ale nie dwanaście!!!

 5. Marucha said

  Może Wiesenthal miał wyjątkowo dobre zdrowie?
  Podobnie, jak ten człowiek, który parę razy przeżył pobyt w komorze gazowej i którego wspomnienia robiły furorę. Gdzieś tu o nim jest artykuł w gajówce.

 6. Tekla said

  Widziałam dawno temu film o zyciu Wisenthala ,gdyby nie znajomość historii nigdy bym nie wpadła na to gdzie się urodził ,ani jedno dobre słowo na temat Polski nie padło…

 7. Miroslaw Bernard D said

  ad 2. I wlasnie przez taki chory antysemityzm syjonisci maja pozywke. Osobiscie znam kilku porzadnych Zydow wiec wrzucanie kazdego do jendego worka jest po prostu niesmaczne i niechrzescijanskie ale rozumiem ze poglady ateistyczne przewazaja. Jakby ktos powiedzial ze wszyscy Polacy to zlodzieje, alkocholicy itd to chyba jasne ze w naszych oczach bylby antypolakiem a wiec nie dziwie sie Zydom ze po takich wypowiedziach nazywaja kogos chorym antysemita.

  Komory gazowe mozna podwazyc ale eksterminacji Zydow nie. I to jest fakt Panowie i Panie. Nazisci zamykali ich w gettach i mordowali.

 8. AteistaPolityczno-Religijny said

  Miroslaw Bernard D !

  Zydzi nie sa semitami! ci o ktorych tu piszemy! Ta garstka zydow-semitow ktorzy nie akceptuja israela i jego zbrodni jest po naszej stronie!

  Co do „niechrzescijanskie” to dla mnie rzeczywiscie zaden argument, jestem ateista religijnym, a nie bezBoznikiem, umiem odroznic dobro od zla.
  Jesli chodzi o to kto Polakom na swiecie robi zla opinie typu zlodzieje i alkoholicy to wlasnie ukochani Panscy zydzi – niesemici.

  tu ma Pan ilustracje

  a tu jest informacja gdzie ten zart na temat Polakow byl wydrukowany

  New Yorker Jokes About Polish Name Zbigniew
  February 2007

  The New Yorker has received nearly 30 complaints about a cartoon featured in its Feb. 19th issue (according to “New Yorker denies making ‘Polish joke’” by Verena Dobnik).

  The single-panel cartoon shows 2 kids, one saying to the other: “My parents named me Zbigniew because they were drunk.” (Zbigniew is a traditional Polish name, pronounced something like ZBEEG-nyef.)

  Those who complained considered the cartoon a ‘Polish joke.’ The New Yorker responded saying that the joke was the unusual name itself, nothing more.

  If you’d seen the cartoon (and not already known about the controversy), would you have been offended?

  Prosze podac fakty na temat eksterminacji zydow w czasie drugiej wojny swiatowej.
  Jesli chodzi o eksterminacje zydow -semitow przez zbrodnicza organizacje o nazwie izrael
  juz jestesmy doinformowani, jesli Pan nie, to proponuje sie dowiedziec o „100 tysiecy napromieniowanych”

  http://wolnemedia.net/?p=723

 9. Toronto said

  Temat o „komorach gazowych” powraca jak przyslowiowy bumerang.
  Rzekome „komory gazowe” to FIKCJA i WYMYSL ZYDOWSKIEJ PROPAGANDY w celu podkoloryzowania wydarzen II wojny swiatowej i wykazania, ze ofiarami byli wylacznie zydzi – tzw. „komory gazowe” budowali niemieccy jency wojenni po wojnie na rozkaz zyda Jozefa Dawida „Stalina” vel Dzugaszwili (syna zydowskiego kupca Dawida Papisniedowa u ktorego pracowala matka „Stalina”).
  ZYDZI ZYDOM ZGOTOWALI HOLOCAUST – vide kolaboracja zydowskich organizacji syjonistycznych z nazistami, szkolenie zydowskich terrorystow w III Rzeszy oraz ZYDOWSKA OBSADA najwazniejszych stanowisk w III Rzeszy (The secret agreement between Zionism and Nazism, Jews in Hitler’s Army, Eichmann in Jerusalem) – najlepiej wykazuje to proces A.Eichmanna (niemieckiego zyda), odpowiedzialnego za transport zydow do Palestyny do 1941r, poniewaz tak dlugo trwala KOLABORACJA SYJONISTOW Z NAZISTAMI, a takze odpowiedzialnego za transport zydow do obozow koncentracyjnych od wiosny 1942r po odbytej konferencji w Wansee k/Berlina na poczatku 1942r.
  „Jedna krowa w Palestynie jest wiecej warta niz wszyscy zydzi w Polsce”, powiedzial rabin Izaak Greenbaum, przewodniczacy komitetu Agencji Zydowskiej Pomocy w Nowym Jorku, podczas zebrania egzekutywy syjonistycznej (18 luty 1943r) – rabin I.Greenbaum nie chcial dac nawet pieniedzy na ratowanie zydow („If I am asked, could you give from the UJA (United Jewish Appeal) monies to rescue Jews, I say no and I say again no”).
  „ANTYSEMITYZM” to „wyraz-straszak” wymyslony przez zydow do zastraszania i terroryzowania gojow, organizacji i panstw w celu osiagniecia wlasnych korzysci pienieznych, materialnych lub politycznych, w czym glowna role odgrywa ZYDOWSKA PROPAGANDA i zydowskie osrodki sterownicze, jak: B’nai B’rith, AIPAC, WJC, ADL sterowane przez najwieksze ZYDOWSKIE HIENY i DZIECI DIABLA (Ew.Jana 8:44) z syndromem choroby wscieklych krow (choroba Rotfelda-Jakoba) wywolanym przez KAZIRODZTWO i spotegowanym przez „nauki” plynace z Talmudu (wymyslony przez zydowskich przywodcow religijnych) – pismo przekletych zydow, w ktorym zyd utozsamiany jest z ich „bogiem”, a goj (nie-zyd) ze zwierzeciem lub gnojem.

 10. Toronto said

  Ad7
  Jestes chory lub co najmniej niedorozwiniety, poniewaz powtarzasz zydowskie brednie o tzw. „antysemityzmie” – produkt zydowskiej propagandy.
  NAJWIEKSZYMI ANTYSEMITAMI SA ZYDZI – vide zydowskie zbrodnie na Palestynczykach (semitach), wystarczy ?
  Swego czasu historyk J.R.Nowak tez sie chwalil, ze zna kilku „porzadnych zydow” i zaczal wymieniac nazwiska, m.inn. S.Askenazego, J.Kluger etc – razem kilkanascie, co jak na 3.5 milionowa liczbe zydow zamieszkalych w Polsce, wyglada OPLAKANIE.
  S.Askenazy byl masonem, a J.Kluger byl w B’nai B’rith (zydomasoneria); byl takze obecny na Soborze Watykanskim II i pilnowal zydowskich interesow (praw judaizmu ponad katolicyzmem).
  Od tego czasu JRN przestal byc dla mnie historykiem, a stal sie propagatorem „zydowskich ekstrementow”. Zas zapytany przeze mnie wprost, czy zna jakiegos zyda, ktory uratowal od smierci Polaka odpowiedzial, ze nie zna – statystycznie, za uratowanie 100 tysiecy zydow w czasie II w.s. smierc ponioslo ponad 300 tysiecy Polakow (Niemcy mordowali doroslych i dzieci oraz palili caly dobytek).
  Statystyke podwyzsza jedynie udzial zydow po stronie polskiej w II wojnie swiatowej, ktorych bylo okolo 3.5 tysiaca, czyli w przyblizeniu 1 na 1000 zydow (0.001 – liczba nie warta wzmianki), z czego spora czesc przeszla pozniej na strone wroga Polski – Sowietow, bo myslala, ze w ten sposob ocali zycie; ZSRR byl pod calkowita kontrola ich ZYDO-BOLSZEWICKICH pobratymcow: Stalina, Berii, Kaganowicza etc.
  I tutaj widac cala ZYDOWSKA MENTALNOSC – zyd zawsze pozostanie zydem, niezaleznie od klimatu, miejsca zamieszkania i wymieszania sie z gojami, czego dowiodly ponad 30-letnie badania naukowcow nad DNA.
  ZYDZI ZYDOM ZGOTOWALI HOLOCAUST !… a nie „nazisci” – Hitler, Himmler, Gebbels, Eichmann, Frank (kat Krakowa), Heydrich, Goering etc mieli ZYDOWSKIE POCHODZENIE – vide „Before Hitler came” (ksiazka zakazana) autorstwa D.Brondera, niemieckiego historyka zydowskiego pochodzenia.
  Rozbudowe potegi militarnej Niemiec finansowali ZYDOWSCY BANKIERZY, jak:
  Schiff, Rothschild, Morgan, Harriman, Rockefeller (wykorzystywal takze prace wiezniow obozu koncentracyjnego w Oswiecimiu), Kuhn etc – ci sami, ktorzy wczesniej finansowali ZYDO-BOLSZEWICKA REWOLUCJE 1917r w Rosji i placili za szkolenie ZYDOWSKICH TERRORYSTOW w Szwajcarii i USA, na czele ktorych stali: zyd Lenin (Blank) i zyd Trocki (Bronstein).
  Moral:
  Czy nie jest wam wstyd obywatelu MBD, ze obnazacie swoje NIEUCTWO ?

 11. Toronto said

  „Ziarnka piasku w zydowskich trybach”, tak obrazowo mozna okreslic ludzi, jakim byl m.inn. D.Ratajczak, ktorzy probuja wyswietlic cala prawde o „HOLOHOAXIE” i „KOMORACH GAZOWYCH” wbrew ZYDOWSKIEJ MACHINIE PROPAGANDOWEJ, ktora pierze (nie tylko) Polakom mozgi od najmlodszych lat szkolnych – vide okres PRL i PRL”bis” (po 1989r) w prasie, radiu, telewizji, wydawnictwach szkolnych i encyklopedycznych pod kontrola POLSKOJEZYCZNEGO ZYDOSTWA.
  D.Ratajczak zaplacil utrata stanowiska i zlamana kariera za wystepowanie z „otwarta przylbica” w SKUNDLONEJ POLSCE; swiat jest rowniez SKUNDLONY – vide przywodcy polityczni i religijni.
  Np.H.Pajak tez byl szarpany po sadach za podawanie niewygodnych dla zydostwa faktow historycznych, ale jego status byl zupelnie inny niz D.Ratajczaka.
  Tylko nieliczni o tym wiedza, zas wiekszosc nie przyklada do tego zadnej wagi lub milczy w obawie o wlasna miche, a swiat sie nadal wkolko kreci.
  Moral:
  Bez zbudowania powaznej sily politycznej rzucanie sie z „motyka na ksiezyc” konczy sie wlasnym kalectwem.

 12. sroka said

  Nikt bardziej nie opluje cie niz ten ,ktory jest w poblizu ciebie ,poznal cie a nawet wspolzyl z toba pod jednym dachem !

 13. Marucha said

  Re 7: Czy jest pan pewien, panie Mirosławie, że ci Pańscy znajomi – ci „porządni Żydzi” – okazali by się równie porządni w momencie próby?
  Polecam zapoznanie się z zachowaniem „porządnych żydowskich sąsiadów” na Kresach po wejściu armii sowieckiej.

 14. Inkwizytor said

  Żydowscy sąsiedzi po wkroczeniu Armii Czerwonej układali wraz z ukraińskimi faszystami z OUN listy Polaków do wywózki na białe niedźwiedzie. Potem ci sami ludzie ukrywali się przed banderowcami…. no, kto zgadnie, u kogo ?

 15. Inspektor Lesny said

  Dotyczy 7, 13
  Gwoli sprawiedliwosci trzeba dodac, ze wiekszosc mniejszosci narodowych sie tak zachowuje, choc sa wyjatki, zarowno wsrod narodow jak i jednostek.
  Czynnikiem waznym wydaje sie byc, stosunek wzajemny, proporcje iloscowe oraz mysl przewodnia zamieszanych narodow.
  W przypadku Zydow nastapilo katasrofalne spietrzenie wszystkich negatywnych, powodujacych wrogosc czynnikow.

  Zydzi nie chca sie asymilowac- ani dzis ani w przyszlosci.

  Uwazaja, ze maja wieksze prawa niz zarowno Polacy jak i inne mniejszosci.

  Swoje dobro uwazaja za wazniejszeniz zarowno dobro ogolne, jak i dobro poszczegolnych zainteresowanych.

  Nie uznaja praw ogolnych, dotyczacych wszystkich zainteresowanych.

  Szczegolne zasady moralne, ktore objawiaja sie brakiem jakichkolwiek zobowiazan wzgledem nie-Zydow, a wiec moralnosc , ktora inni, (goje) musza widziec ,jako brak moralnosci.

  Pobudliwosc, latwe uleganie wzburzeniu, sklonnosc do przewrotow i rewolucji.

  Nieumiejetnosc miarkowania swych, co musza rozumiec, zlowieszczych dla innych , impulsow, co czasami prowadzi do wybuchu nienawisci do nich. (pogromy)

  Nawet jesli mamy przyklady ciezkich doswiadczen z innymi mniejszosciami narodowymi w Polsce, TO ZADNA Z NICH; NIE NAZBIERALA U SIEBIE TAK WIELU I TAK CIEZKO WAZACYCH OBCIAZEN NA RAZ!

  Najzdrowiej dla wszystkich zainteresowanych byloby,gdybysmy mogli zyc oddzielnie.
  Im mniej punktow stycznych, tym lepiej…

 16. Miroslaw Bernard D said

  Wyzywajacym mnie od idiotow anonimowym trolom nie odpowiadam – to do Toronto. Z zasady nie dyskutuje z faszystami i ludzmi nie umiejacymi utrzymac poziomu kultury.

  Drogi Panie Marucha,

  Ja nie popieram Izraela, USA, UE i jego polityki natomiast jestem przeciwny wrzucaniu ludzi jendej narodowsci do tego samego worka bo to nigdy nic dobrego nie przynioslo. Tak sie sklada ze prywatnie znam 3 Izraelitow. Z synem jednego z nich (Zyda Angielski) przyjazni sie moj syn i moge powiedziec ze nic mnie zlego od tych ludzi nie spotkalo. Ba nawet znaja moje poglady na temat Izraela. OCzywiscie ich nie podzielaja. Nie moge za nich reczyc ale daleki jestem od tego zeby ich skreslac jako ludzi tylko i wylacznie ze wzgledu na pochodzenie cywilizacyjne. Dwoch pozostalych to Zydzi Rosyjscy. Znam ich wylacznie z pracy zawadowej i jak powyzej nie spotkalem sie z niczym zlym z ich strony i nie mam powiadu nienawidzic kogos tylko za to ze jest Zydem.

  Problemem nie sa Zydzi bo jak kazdy narod maja prawo do swego nacjonalizmu. Problemem sa sprzedajni Polacy, Anglicy, Niemcy ktorymi owi Syjonisci sie wysluguja bo to oni zdradzaja wlasna nacje ale to moje zdanie.

  Co do pytania to nie wiem czy w momencie proby okazali by sie porzadni. Pytanie jest czy i ilu porzadnych ludzi istnije na swiecie bo moim skromnym zdaniem pokolenie porzadnych ludzi odeszlo z pokoleniem moich dziadkow. Oczywiscie mozna znalezc wielu ale nie wiekszosc jak to bywalo dawniej a powod znnay jest wszystkim. Laizacja i libertynizacja zycia. Ale skoro narody wybraly droge zatracenia.

 17. Marucha said

  Powiem panu, panie Mirosławie, że podczas II Wojny Polacy, którym się wydawało, iż zjedli beczkę soli ze swymi żydowskimi sąsiadami, srodze się na nich zawiedli.
  Oczywiście zdarzają się wyjątki. Bywali podobno nawet ludzcy gestapowcy…
  Ale „pokolenia uczciwych Żydów” nigdy nie było.

 18. Inspektor Lesny said

  Dotyczy:Miroslaw Bernard D
  Oczywiscie, po pierwsze:
  To tez ludzie, z wszystkimi , pozytywnymi i negatywnymi emocjami.

  Zydzi nie robia MALYCH szkod (jak sie ich pilnuje, tzn ten drugi wyglada na przytomnego)

  Problem sie pojawia , gdy trzeba wybrac- najczesciej lojalnosc do wlasnej grupy zwycieza.

  Pan zna Zydow, bo panski syn ma kolege, Zyda.

  Nie negujac Panskich doswiadczen, ja znam Zydow lepiej niz Pan, jesli Pan wybaczy, to na razie zachowam to dla siebie, choc, poniewaz juz tyle powiedzialem, to i wyjasnie reszte, jesli zajdzie potrzeba.

  Uczciwosc wymaga, aby ktos , kto mial pozytywne doswiadczenia z Zydami, kultywowal je sam, do czasu az bedzie mogl reczyc za prawdziwosc swych slow.
  A nie sprzedawal je innym, ktorzy sie ciezko sparzyli…

 19. Inspektor Lesny said

  Supplement:
  „nie sa Zydzi bo jak kazdy narod maja prawo do swego nacjonalizmu. Problemem sa sprzedajni Polacy, Anglicy, Niemcy ktorymi owi ”

  To , to mnie zdziwilo:
  -A kupujacy , i placacy, sa niewinni?

 20. AteistaPolityczno-Religijny said

  mnie zydzi „uwielbiaja” bo sa uzaleznieni od mojej fachowosci, ale jestem swiadomy, ze to uwielbienie jest podyktowane ich „interesownoscia”.
  Staram sie unikac rozmow z nimi na temat historii i polityki, ale mam ogromna przyjemnosc obserwowania ich zachowan. Udaje, ze o nich nic nie wiem.
  Doszedlem do wniosku, ze sa najwiekszymi ofiarami wlasnej religii.Przez to, ze nie moga mieszac”krwi” z innymi grupami ludzi(goje) sa zdewastowani pod wzg generycznym,a brak fizycznego doswiadczenia z praca fizyczna, kompletnie pozbawia mozliwosci samodzielnego przetrwania. „Madrzy” zydzi zniszczyli edukacje, prawo i medycyne, a teraz sami staja sie tej dzialalnosci ofiarami. Ich dzieci sa niedouczone, uzaleznione od tych samych tabletek i nie maja dyscypliny jak reszta niezydowskich ofiar.Jedza genetycznie zmodyfikowana zywnosc, maja clorox kosherny, by mieso z kurczakow plukane w cloroxie nadal bylo kosherne mimo ze trujace w inny sposob. Sa odizolowani przez wpajana im od wiekow nienawisc i brak zaufania. Czy im wspolczuje? NIE! BOG dal nam wszystkim rozum i wolna wole, mozemy sami wybrac swoja droge zycia, wszyscy bez wyjatku, nawet ci ktorzy maja (bez wyrazenia na to zgody) okaleczonego siurka.

  zydzi nie sa ani narodem , ani rasa!

 21. AteistaPolityczno-Religijny said

  Miroslaw Bernard D zobacz jak zydzi dobrze sie bawia w Aushwitz, nie zartuje!

  video ‚Dancing Auschwitz’

 22. Toronto said

  Ad16 – MBD
  Albo nie jestescie przygotowani do rzeczowej dyskusji „obywatelu” MBD, albo chcecie wcisnac Polakom propagandowy „kit” – moje dane osobowe nie maja zadnego znaczenia w tym przypadku, poniewaz chodzi o FAKTY, na ktore nie jestescie w stanie przedstawic kontr-argumentow, logiczne ?
  Ponadto wasza reakcja „obywatelu” MBD na moja poprzednia wypowiedz (nr 10), w ktorej dostarczylem niezbitych dowodow na ZYDOWSKA PERFIDIE I SQURWYSYNSTWO nawet wobec swoich zydowskich pobratymcow, wywolala u was zdenerwowanie i niepewnosc siebie, poniewaz nie spodziewaliscie sie tego typu riposty, co zarazem swiadczy, ze skonczyl sie zydowski monopol na „jedynie szluszna prawde”.
  Czy wiecie „obywatelu” MBD skad sie wzieli ostatnio tzw. „porzadni zydzi” i co jest tego przyczyna, ze zaczyna ich pozornie przybywac ?
  Odpowiedz:
  W gojach wzrasta swiadomosc narodowa, a u was wzrasta strach przed swiadomymi gojami, ktorzy zaczynaja poznawac prawde o zydowskiej perfidii i squrwysynstwie, co grozi negatywnymi nastepstwami dla wszystkich zydow i to was martwi „obywatelu” MBD jako polskojezycznego zyda.
  Bo gdybyscie byli porzadnym zydem „obywatelu” MBD to kierowalibyscie sie przede wszystkim PRAWDA i BEZSTRONNOSCIA odniosnie minionych wydarzen historycznych, a tak to tylko udajecie „porzadnego zyda” w celu sztucznego podniesienia statystyki jak w 1939r, logiczne ?
  W/g moich obserwacji „obywatelu” MBD macie kilka masek, pod ktorymi ukrywacie swoje prawdziwe oblicze.

 23. Toronto said

  p.s. do #22,
  T.Rydzyk tez jest „porzadnym zydem”, poniewaz ofiaruje Panu Bogu swieczke, a diablu ogarek, podobnie jak to robil zyd Wojtyla-Katz za czasow swojego pontyfikatu.

 24. Toronto said

  Jeszcze na temat nazwania mnie „faszysta” – wyrazu ze slownictwa zydo-komunistow, ktorym tak lekko zongluje „obywatel” MBD, co dodatkowo swiadczy, ze „obywatel” MBD (udajacy „porzadnego zyda”) jest dobrze obeznany z indoktrynacja komunistyczna, ktora wrosla mu wlasciwie w krew.
  Niezly z was kameleon „obywatelu” MBD, bo skoro juz mowa o „faszystach” to jednymi z pierwszych byli wasi pobratymcy, ktorzy z zimna krwia mordowali rodowitych mieszkancow posrod ktorych zamieszkiwali przez ostatnie 4 tysiace lat – m.inn. tym sposobem ZYDOWSCY NAZISCI zawladneli ziemia nalezaca do Kananejczykow 3 tysiace lat temu.
  Ja jako Polak mam prawo i patriotyczny obowiazek bronic terytorium panstwa polskiego przed ZYDOWSKA SZARANCZA i dlatego jestem za usunieciem z Polski „porzadnego zyda” MBD, ktory caly czas jest „porzadny”… ale squrwysyn – cicha woda brzegi rwie, jak mowi polskie przyslowie.

 25. Marucha said

  Muszę tu, niemal wbrew sobie, wziąć w obronę Mirosława i porządnych Żydów.
  Nie było i nie ma ich zbyt wiele: są to jednostki, wyklęte przez społeczność żydowską, ich życie bywa zagrożone.

  Dlatego, choć uważam Żydów za naród dogłębnie zdegenerowany, tym bardziej szanuję tych nielicznych, którzy wbrew wszystkiemu potrafili się wyłamać z ogromnego nacisku społeczeństwa żydowskiego i powrócić do człowieczeństwa.

 26. galaszek said

  HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!! Ku………rza twarz!!! Nareszccie ktos odtanczyl taniec zwyciestwa na holokitem. Ten Survivor jest niesamowity!!! Jak un Tanczyl!!!! Ujjjjjujjjuuuujjjujjjuuuuuj!!! Jak un tanczyl!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: