Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Ale dlaczego? o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Jebiemy polskość? o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o SŁAWA Ukrainie! – a Polsce na…
  revers o Wolne tematy (08 – …
  CIA o Izolacja Zełenskiego
  revers o Wolne tematy (08 – …
  Carlos o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Nieukiem Polska stoi
  Krystian Szeliga o Izolacja Zełenskiego
  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Stara krew – opowieść o J…
  misio o Wolne tematy (08 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Stara krew – opowieść o J…
  Yagiel o Wolne tematy (08 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Tęsknię za Tobą, Żydzie

Posted by Marucha w dniu 2010-07-09 (Piątek)

Prowokacyjna, antypolska akcja środowisk żydowskich

Co jakiś czas nasza ukochana Gazeta Wyborcza zaskakuje nas ze zdwojoną siłą. Dzisiaj opisuje przypadek niejakiego „Rafała Betlejemskiego” [Cóż za piękne, staropolskie nazwisko… z tej samej rodziny, co Wrocławski, Poznański, Amsterdamski czy Nowojorski – admin].
Kim jest ten szanowny dżentelmen? Tego Gazeta nie wyjaśnia, ale przeglądając internet w poszukiwaniu informacji dowiadujemy się następujących rzeczy:

Rafał Betlejemski – copywriter, scenarzysta reklamowy, reżyser reklamowy, założyciel i współwłaściciel agencji Koledzy Strategia&Kreacja (m.in. kontrowersyjna kampania House Virginity). To również artysta, performer, działający w przestrzeni publicznej i inicjator wielu akcji związanych z tożsamością, językiem i komunikacją, m.in. Tęsknie za Tobą, Żydzie!, Kapliczka Telewizyjna, Pomponiada – protest przeciwko zimie czy „A ja, czy poszedłbym”?

I cóż ten Pan ciekawego wymyślił? Ano będzie palił stodoły! Wszystkiemu będzie przyglądał się nie nikt inny jak sam… Jan Tomasz Gross, autor słynnej książki “Sąsiedzi”. Na temat której dla Życia Warszawy wypowiadał się prof. B. Wolniewicz, a na pytanie, czy „książka Grossa ‘Sąsiedzi’ jest antypolska?”, odpowiedział:

„W całej swej tonacji jest antypolska. Wszelkie niejasności rozstrzyga się tam w taki sposób, by przedstawić Polaków opinii światowej w jak najgorszym świetle. Tak np. dla każdego, kto pamięta, czym była II wojna światowa, jest jasne, że choć zbrodni dokonali bezpośrednio Polacy, to zorganizowali ją i kierowali nią Niemcy (…). Są dokumenty, z których wynika, że taki był generalny plan niemiecki: zaraz po wkroczeniu organizować gdzie się da masowe mordy Żydów, ale tak, by wyglądały na spontaniczne. Gross natomiast robi, co może, by przekonać czytelnika, że w Jedwabnem >ukonstytuował się polski samorząd< i że to on samorzutnie rzecz przeprowadził. Tymczasem jest jasne, ze ów samorząd mógł być tylko wyznaczoną przez Niemców marionetką do wykonania ich poleceń. Za zbrodnie w Jedwabnem odpowiada państwo niemieckie, nie polskie”.

Po publikacji książki ostry sprzeciw wyraziło także Narodowe Odrodzenie Polski, rozpoczynając akcję: “Jan Tomasz Gross?!? Wyrwać Chwasta!!!“, która była sprzeciwem wobec antypolskich i kłamliwych zarzutów w niej zawartych.

I tutaj dochodzimy do sedna sprawy.

Akcja odbędzie się 10 lipca w 69 rocznicę tzw. “pogromu w Jedwabnem”.

Rafał Betlejewski poprosił także Polaków o wypisanie swoich grzechów na białych karteczkach, które następnie zostaną symbolicznie spalone w stodole. “Te karteczki mają mieć wymiar konfesyjny. Chciałbym, żeby te karteczki symbolizowały wszystkie nieżyczliwe myśli, jakie mogliśmy kiedykolwiek mieć w stosunku do Żydów, a które dziś tylko nam ciążą. Wszystkie te karteczki umieszczę w stodole, a następnie spalę” – wyjaśniał w “Gazecie Wyborczej”.

Przy okazji cały ten cyrk ma być inicjacją akcji “Tęsknie za Tobą, Żydzie!”.

Kto tęskni ten tęskni – może Rafał Betlejemski i ekipa z Gazety Wyborczej, bo my Polacy za czym mamy tęsknić? Za 20-leciem międzywojennym, w którym żydzi przejęli znaczą część handlu? Czy za Bezpieką, na czele której stało wielu żydów mordujących i torturujących nas Polaków po II wojnie światowej? Czy mamy tęsknić za ludźmi, którzy mimo ogromnej pomocy, którą otrzymali od nas Polaków w czasie II wojny światowej, starają się przypiąć nam łatkę antysemitów (ile jest udokumentowanych przykładów, pomocy Polakom ze strony Żydów???). Mamy tęsknić za ludźmi, którzy wyrafinowanymi metodami mordują ludność cywilną w Strefie Gazy, przy obojętności opinii publicznej i blokują dostawę pomocy humanitarnej dla Palestyńczyków? Przykłady można mnożyć.

Grzechów na białych karteczkach też nie mamy zamiaru wypisywać, a tym bardziej czuć się winnymi i kajać się przed ludźmi, którzy tak na prawdę są nam OBCY. “Nie tęsknię za Tobą Żydzie” bo tęsknić nie ma za czym.

Admin portalu Nacjonalista.pl
Za Bibula.com


Od admina: Rafał Betlejemski, Dawid Nowojorski czy inny tam Icek Podwarszawski nie muszą wcale tęsknić za żadnymi Żydami. Najechało się ich bowiem do Polski już z parę milionów, widać ich w kinie i telewizji, można ich poczytać w prasie, niektórzy kierują państwem – a ponadto społeczeństwo polskie jest już w większej części zażydzone. Niejaką zasługę ma tu Jan Paweł II, najbardziej filosemicki papież w historii Kościoła.

Komentarzy 77 do “Tęsknię za Tobą, Żydzie”

 1. Aleksander said

  Oto jak głęboki może mieć wymiar talmudyczna nienawiść do gojów. Chazarska bezczelność w iście chazarskim stylu (bo tylko oni mogliby coś takiego wymyślić!) jak widać nie zna granic, jest nieskończona. A to wszystko bez wyraźnego głosu sprzeciwu ze strony zażydzonego społeczeństwa Polskiego. To jest straszne, przerażające! Osobiście dziwię się iż takie kreatury jak Michnik czy Urban jeszcze żyją i plują swoim żywicielom parchatym jadem w twarz, że jeszcze nikt nie zrobił z nimi „porządku”. Powinni zostać rozliczeni tak jak chłopaki z AK, NSZ, WiN w imieniu Narodu Polskiego rozliczali zdrajców w warunkach wojennych. Teraz nie ma komu, dzisiejsze pokolenie polskich patriotów w pismach kierowanych do redakcji GW w których sprzeciwia się takim czy i innym antypolskim publikacjom zaczyna swoje listy od: „Szanowny Panie Redaktorze…”

 2. Marucha said

  No widzi Pan… a niektórzy obrażają się, gdy nazwać polskie społeczeństwo hołotą. A czymże jest naród, który pozwala sobie pluć w twarz, którego nie stać na żaden odruch obronny, na najmniejszy protest?

  Poprawka. Są tacy, co protestują. Czasami uda się nawet zorganizować imponującą grupę 20 osób.

 3. Polak Katolik said

  wszystko fajnie, ale Naszego Papieża mógłbyś zostawić w spokoju…

 4. Inkwizytor said

  Nie, nie mógłby. Poza tym Pan Marucha nie przyjmował wraz z Panem Komunii Świętej na stojąco aby go tak bezceremonialnie „tykać”.

 5. Marucha said

  Re 3: Istotnie. Jan Paweł II był bardziej „naszym” papieżem, niż polskim.
  I w rzeczy samej z Polakiem-katolikiem nie braliśmy Komunii Świętej ręcami z tej samej miski.

 6. edziu said

  a na onecie sugestie bohaterów narodowych (wiadomo o który naród chodzi): owsik, jpdwa, bolek, kapciowy….
  brakuje kupy wojewódzkiej
  Śmiech przez łzy.

 7. Isreal said

  ad2
  20 osób – marzenia

 8. Baron Srull Radziwiłł said

  Niestety, ale pan Polak-katolik ma rację doszczętnie i w ewogóle.

  Jan Paweł II był nasz najlepszy papież w historii, choć i on nie był doskonały. Ale cenimy sobie wielkiego kroka jaki pod jego kierunkiem uskutecznił Kościół Katolicki w stronę Synagogi.

 9. Ciesze sie ,ze i Gajowy poruszyl ten temat.
  W m oim forum pisalem juz dawno co mysle o akcji tego faceta.
  Probowalem rowniez zostawic cos na jego stronie ale zablkowano mi wstep po kilku wpisach.
  Wszystkich polakow namawiam goraco do pozostawienia na jego stronie swojego komentarza.
  Pozbawimy tego pana zludzen a jednoczesnie uniemozliwimy mu produkcje propagandy ,ktora jest wykorzystywana przez anty-polskie zrodla w celu oglupiania opinii na zachodzie.

  „Jeszcze jeden dowod na to ,ze walka z Polakami i polskoscia w ich wlasnym kraju nie ustaje.
  Tym ,ktorzy mi nie wierza polecam odwiedziny na stronie “Tesknie za toba ,Zydzie” .
  Poniewaz zablokowano mi wstep do tej gadzinowki pozwole sobie tutaj ,na innej stronie z podobna plugawa ,antypolska wymowa zamiescic moja -do nich odpowiedz.Bedzie ona rowniez komentarzem do tego co pisze p.Szostkiewicz:

  “”Nie tesknie za toba ,Zydzie.

  Wtedy gdy bylem dzieckiem i nastolatkiem obserwowalem to co dzieje sie w moim kraju i z moim krajem. Nie rozumialem jeszcze wtedy mechanizmow tego co sie dzialo,demoralizujacego,negatywnego wplywu jaki ,TY,Zydzie miales na moj kraj,na mentalnosc i zachowanie jego mieszkancow.

  Nie wiedzialem wtedy jeszcze ,ze to Ty,Zydzie,wymordowales tych najlepszych synow i corki narodu polskiego,ktorych nie zdazyli wymordowac hitlerowcy.

  Nie wiedzialem wtedy jeszcze ,ze to ty-Zydzie,pod polskim nawiskiem prowadziles (na kazdym polu-kulturalnym,ekonomicznym ,spolecznym) polityke antypolska.

  Prawde mowiac nie wiedzialem nawet ,ze istniejesz wsrod nas przekonywqany od dziecka ,ze wszyscy Zydzi zostali “zagazowani’ lub zamordowani w inny sposob w czasie okupacji.
  Dopiero po latach zdalem,patrzac wstecz zdalem sobie sprawe z tego ,ze duza ilosc moich kolegow i kolezanek ,ktora wyraznie unikala mnie i moich kumpli to byli ci-mityczni wtedy-Zydzi.

  Czesc z nich nosila polskie nazwiska takie jak “Slawomir Patocki”.
  Dlaczego pamietam wlasnie jego,pomimo tego ,ze chodzilem z nim do szkoly podstawowej ponad pol wieku temu? Pamietam jego -niezrozumiala wtedy z dzieciego punktu widzenia- arogancje i wrogosc w stosunku do reszty kolegow. Tolerowal tylko 4-ech ,ktorzy (zrozumialem to po wielu latach) byli rowniez Zydami.

  Po latach rowniez zdalem sobie sprawe z tego ,ze nie moge ,nie potrafie zyc w atmosferze jaka istniala w panstwie ,ktore stworzyles dla nas Polakow a ktore nazwales w przyplywie fantacji:”Polska Rzeczpospolita Ludowa”.

  Po nastepnych kliku latach , majac dostep do niecenzurowanych informacji o historii mojego kraju zrozumialem jeszcze wiecej. Podobnie jak wielu Polakow przywitalem z radoscia upadek tw,komuny.

  To ,ze , byl to kolejny nit wyprodukowany przez ciebie,Zydzie, na moj ,polski uzytek zrozumialem po nastepnych kilkunastu latach. Zrozumialem rowniez sporo mechanizmow propagandowych jakimi sie na codzien poslugujesz po to aby twoj,Zydzie,monopol na manipulowanie ludzkim zyciem nie zostal w jakikolwiek sposob zagrozony.

  Zrozumialem ,ze “holokaust” ,ktorym karmiono mnie od przedszkola to nie historia a fikcja majaca na celu zabezpieczyc monopol , o ktorym pisalem poprzednio ,przed jakakolwiek krytyka bo to moglo by go oslabic.

  Nie tesknie za toba,Zydzie , bo jestes-biorac pod uwage twoja odwieczna tradycje i mentalnosc,twoj brak tolerancji dla wszystkiego co inne ,twoja przerazajaca bo ciagnaca sie przez stulecia-msciwosc , jestes wszystkim czego w moim kraju niechcialbym widziec i spotykac.

  Dlatego dzisiaj, 5 marca 2010 roku jestem a Australii w nie w Polsce gdzie naleze i gdzie powieniem byc.

  Mam 56 lat.Byc moze uda mi sie dozyc chwili ,gdy Polska bedzie naprawde wolna,ze rzad bedzie skladal sie z Polakow a nie Zydow z polskimi nazwiskami,krewnych lub spadkobiercow tych samych Zydow ,ktorzy ten kraj niszczyli i rabowali na rozkaz swoich wspolplemiencow ,ktorzy okupowali sasiadnia i silniejsza od nas Rosje.

  Od momentu gdy 25 lat temu zrozumialem kim jests ,Zydzie ,postanowilem ze zrobie wszystko co w mojej mocy aby twoj trujacy wplyw na innych przynajmniej oslabic wierzac ,ze wyrosna w tym czasie nowe pokolenia ,wolne od twojej trucizny ,ktore beda go w stanie obalic.
  Pomagasz mi w tym ,Zydzie,bardzo tym ,ze nie liczysz sie z nikim i z niczym,ze twoja mordercza natura ,wtedy gdy moze dojsc do glosu tak jak to ma miejsce w Palestynie,jest najlepszym przykladem tego czego musimy sie obawiac w kontakatach z toba.
  Nie wierze w to ,ze Polacy tesknia za toba ,Zydzie. To twoja kolejna kuglarska sztuczka ,ktora ma za cel taka tesknote w nich wmowic. Zrobie co w mojej mocy aby ten kolejny “szwindel” spalil na panewce.”
  Zrodlo: http://szostkiewicz.blog.polityka.pl/?p … ent-125632

  Jerzy Ulicki-Rek 5.03.2010
  Wolna Polska zaczyna sie tutaj

  http://www.polskawalczaca.com
  ________

  „Tesknie za toba,Zydzie…”
  http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=2&t=7106&hilit=Tesknie+do+ciebie,Zydzie

  „Zawodowy teskniciel”
  http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=2&t=7139&hilit=Tesknie+do+ciebie,Zydzie#p20617

  „POLSKA ODKRYWA SWOJA ZYDOWSKA PRZESZLOSC” :):):)
  _http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=2&t=8291&hilit=Betlejowski

  „____Pare miesiecy temu pisalem o facecie ksywa Betlewski,ktory maluje w Polsce na murach wezwania milosne:”Zydzie tesknie za Toba..”

  Zamiescilem w jego forum kilka komentarzy,ktore naturalnie zniknely prawie natychmiast.
  Dzisiaj dostalem informacje ,ze na stronie Pelnomocnika ds.propagandy na Krajprzywislanski”ukazala sie wiadomosc o nastepnym ukazie milosciwie nam panujacego.

  Z tego co czytam-widze ,ze Mistrz odkryl wreszcie Niemena i aby go uczcic postanowil urzadzic pokaz z serii z „swiatlo i dzwiek”.

  (Widze ,ze Mistrz da swiatlo..A kto da dzwiek?)

  Pod wrazeniem „Plonie,plonie stodola ,plonie az strach …” apostol nowej holo-reli postanowil przekonac sie ,ze na ocznie ,ze holokaust mial miesce.

  Aby dostarczyc sobie i innym nieodpartego dowodu „Betlejewski” postanowil sprawdzic czy stodole w Jedwabnem da sie spalic…

  Bo jesli sie da to wszystko jasne…
  (Ciekaw jestem kto pokryje koszty budowy i gaszenia tej stodoly?
  Polski podatnik? )

  Nie wierzycie?
  To poczytajcie:
  __________________________

  „Płonie Stodoła –

  Data wydarzenia: 10 lipiec 2010

  Cel akcji:
  Jedwabne stanowi dla mnie centralny punkt projektu Tesknie…, który rozpocząłem w 2002 roku jadąc do Jedwabnego po raz pierwszy. Prawda o historii tego miasta, oraz wszystkie wydarzenia zwiazane z jej odkryciem, stanowią dla mnie oś projektu Tesknie…, jego katalizator i punkt referencyjny. Jako człowiek wychowany w polskiej narracji romantycznej i niepodleglościowej odbieram Jedwabne jako nieciągłość, punkt przerwania owej narracji, miejsce przeczące utartym wyobrażeniom na temat polskości. Zapraszam do dyskusji na temat nowej odsłony projektu: Płonie Stodoła.

  Opis:

  10 lipca 2010 roku bedzie dniem 69 rocznicy mordu w Jedwabnem.

  Jedwabne stanowi dla mnie centralny punkt projektu Tesknie…, który rozpocząłem w 2002 roku jadąc do Jedwabnego po raz pierwszy. Prawda o historii tego miasta, oraz wszystkie wydarzenia zwiazane z jej odkryciem, stanowią dla mnie oś projektu Tesknie…, jego katalizator i punkt referencyjny.

  Jako człowiek wychowany w polskiej narracji romantycznej i niepodleglościowej odbieram Jedwabne jako nieciągłość, punkt przerwania owej narracji, miejsce przeczące utartym wyobrażeniom na temat polskości.

  Zapraszam do dyskusji na temat nowej odsłony projektu: Płonie Stodoła.

  Jedwabne to w uniwersum polskich znaków swoista czarna dziura, w której polska tożsamość załamuje się i znika. Chciałbym jednak wierzyć, że może być ona zarazem szansą przejścia do nowej rzeczywistości.

  Projekt Tesknię…. pomyślany jest jako proces w trakcie którego Polacy, którzy nie identyfikują się z tradycją żydowską, tacy jak ja, będą mieli szansę zmierzyć się ze swoimi żydowskimi fobiami. Stąd też dość mocne środki wyrazu: anarchistyczny mural, wyrazisty dobór słów, bardzo intymna strategia ale także uwspólnienie doświadczenia, manifestacja we wspólnych zdjęciach. Próbuję w ten sposób wprowadzić do polskiej rzeczywistości silny znak, ślad, którego nie będzie można zatrzeć, uruchomić proces, który będzie trwał. Chcę odzyskać słowo Żyd. Dla siebie i innych. Dążę do zbudowania platformy wyrażania – czesto po raz pierwszy – pozytywnych emocji w kierunku ludzi określanych mianem Żydów, ale także służącej jako pomoc w odbudowaniu utraconej pamięci o Żydach, odzyskaniu ich dziedzictwa dla budowania własnej tożsamości i kultury, odzyskania ich dla siebie.

  Teraz nadchodzi czas, by zmierzyć się z najpoważniejszym – w moim mniemaniu – problemem w relacji Polaków do Holocaustu: problemem wspólnego odczuwania cierpienia.

  W moim przekonaniu lata powojennej demagogii i propagandy nie tylko usunęły z naszej kolektywnej pamięci ślady żydowskiej obecności, ale także znieczulily nas, obecnie tworzących zbiorowe doświadczenie, na żydowskie cierpienie. Zostaliśmy poddani swoistej społecznej anestezjologii. Nie czujemy, nie współodczuwamy, nie mamy relacji do żydowskiego cierpienia, a żydowska narracja wydaje nam się wyolbrzymianiem i zawłaszczaniem.

  Chciałbym podjąć próbe odbudowania wspólnoty cierpienia. Chciałbym obudzić się z farmakologicznej śpiączki.

  Na 10 lipca tego roku proponuję projekt odważny, niezwykle sugestywny, ale w moim mniemaniu potrzebny. Projekt wprowadzający do naszej kolektywnej wyobrażni wizualny symbol, bez ktoórego ciężko zrozumieć współczesną historię Polski. Projekt, który ma umożliwić nam spojrzenie na dramat jedwabinskich Żydów wprost, w realnym czasie, w bezposredniej bliskości. Ich zagłada trwała w czasie, miała swoją temperaturę, dżwięk, rozciągnięta była w minutach, kwadransach i godzinach. Poprzez inscenizację tego dramatu chciałbym odsłonić jego sekret.

  Chciałbym także, by ten kulminacyjny moment został poprzedzony debatą, wciagajaca jak najwieksza liczbe ludzi w empatię, uruchamiającą wyobraźnię uczestniczącą.

  Proszę, żeby Państwo zastanowili się chwilę nad symboliką tego przedstawienia, jego przebiegiem i pomogli mi zrozumieć jego konsekwencje. W mojej intencji jest to projekt adresowany do tych Polaków, ktorzy czują, że z żydowską narracją nie mają nic wspólnego, że ich nie dotyczy. Takich Polaków, którzy jeszcze kilka lat temu nie mieli o sprawie pojęcia, a dziś traktują ją jako historię „tych innych”.

  Rafał Betlejewski betlej@tesknie.com

  Foto „Betlej z pochodnią”: Filip Klimaszewski
  http://www.tesknie.com/index.php?id=650
  ____________

  Zaszokowany sybolika zdjecia Betlejewskiego z pochodnia postanowilem zwrocic sie do dwoch znajomych bieglych z prosba o ich opinie.
  Nie podajac szczegolow poprosilemm jedynie o „psychologiczny portret ” postaci na zdjeciu podkreslajac ,ze interesuje mnie podswiadoma wymowa tego zdjecia.
  (Tu musze szczerze dodac ,ze obaj moi eksperci sa Zydami i specjalistami psychiatrii czyli dziedziny opanowanej w 99 % przez Zydow wlasnie.Nie chcialem zwracac sie do kogos o mniejszym autorytecie naukowym)

  Pierwsza odpowiedz nadeszla po 5 minutach:

  1.”Bardzo niebezpieczny.Typowy terrorysta marzacy o tym aby wrocil czas pogromow .Posiada bardzo latwe do rozpoznania cechy kazdego terrorysty ,ktore udalo sie uzyskac po badaniach ponad 10 tysiecy Palestynskich wiezniow w izraelskich zakladach naukowych.
  Oto one : ponury wyraz twarzy,dziki wzrok i plonaca zagiew .
  Poswiadomosc tego kryminalisty widac na tym jak na dloni..Dyym z pochodni przypomina do ludzenia dym z piecow krematoryjnych w jakich w czasie Holocaustu Niemcy palili ciala ofiar komor gazowych.”

  Ta ekspertyza zrobila na mnie potezne wrazenie.Ja tu prawie na kolanach a ten taki ..

  Nie polegajac jednak na wyrywkowych ocenach czekalem niecierpliwie na odpowiedz drugiego specjalisty.Byl nim -nie mniej nie wiecej -tylko praw-wnuk znako,itego zydowskiego psychiatry dr Freuda.

  Czekalem prawie 3 miesiace.Gdy nieciepliwie rozdarlem koperte na podloge wysypaly sie gesto zapisane kartki a na jednej z nich…: „(…) Ukryty homoseksualista.pochodnia to symbol czysto faliczny.(od falusa) .
  Osobnik na zdjeciu podsiwadomie marzy o trzymaniu w dlonach meskiego narzadu.
  Plomiec sybolizuje tu sile ukrywanego uczcia.
  Rozpieta koszula ,tak niewiescia w stulu, mowi nam ze osobnik ten jest osobowoscia pasywna ze sklonnosciami do sado-masochizmu.
  W ten sposob podswiadomie przekazuje potencjalnemu partnerowi informacje o tym jak role widzi on sam w ewentualnym zwiazku.
  Podobna poswiadoma informacje widze tutaj rowniez w doborze miejsca .Stojaca z tylu stodola jest tu wlasnie ta swiadomie ukrywana tesknota.Niektorym typom znanym psychiatrii specjalnych doznan dostarczaly stosunki homo-seksualne na lonie natury.W lesie,na lakach….na sianie.(…)”

  Z powazaniem…

  Zatkalo mnie kompletnie.
  Chcialem mu pomoc ze szczerego serca w spaleniu tej stodoly ale w takiej sytuacji.
  Ktos moze pomyslec ,ze ja,podswiadomie….
  Ale z drugiej strony..eksperci.
  Jesli nie mozna wierzyc specjalistom to komu mozna wierzyc?

  Jerzy Ulicki-Rek
  ___________

  Jerzy Ulicki-Rek

  Dołączył: 18 Gru 2007
  Posty: 1889
  Skąd: Australia
  Wysłany: 15:39, 20 Cze ’10 Temat postu:
  „Chciałbym podjąć próbe odbudowania wspólnoty cierpienia. ”
  To on teraz cierpi czy nie-bo nie wiem…

  „Chciałbym obudzić się z farmakologicznej śpiączki. „”

  To proste..Wystarczy przestac brac prochy…

  Ale skoro to cierpienie..to moze na odwyku.
  Slyszalem ,ze bole potrafia byc straszne….

  Tylko po cholere ja tez mam cierpiec skoro nic nie bralem?
  Tylko po to ,zeby jemu bylo razniej?Bo mnie tez boli?

  Ech ta podswiadomosc…
  Jak to sie czlowiek moze nieswiadomie wygadac…
  Jerzy

 10. „Marzenie podpalaczy…”

  http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=1&t=3&start=645#p22418

  Jerzy

 11. Tonny said

  W obronie Polakow stanela m.in. Pani Prof. James Thompson (polskiego pochodzenia) z Uniwersytetu w Houston, ktora napisala artykul pt. „Antysemityzm w Polsce po Oswiecimiu” na temat T.Grossa, Jedwabnego, itd. w Catolicinsight

  Tlumaczenie artykulu na jezyk polski jest na stronie:

  http://www.polpatriot.com/html/antysemityzm.html#pooswiecimiu

 12. minus said

  czytając historię Irlandii autorstwa brytyjskiego historyka, jedynej pozycji o historii Irlandii jaką znalazłem w polskiej księgarni jakieś 6 lat temu, kiedy „ekonomicznie” wyjeżdżałem z Polski (przepraszam, nie chce mi się grzebać w klamotach- ale jeśli będzie potrzeba- nie ma sprawy)- o tyle ważna konkluzja, że to jak Niemiec, czy Rosjanin ( tu kropka, Litwinów, Ukraińców, Białorusinów nie ma co razem dodawć, choć szczekają głośniej, szczekają, robią co mogą, pomijając po co i telefony do db-ych specjalistów )pisałby historię Polski, zapamiętałem ( w tym temacie ), że Irlandczycy po prostu nie pozwolili wyjść na brzeg Irlandii Żydom uciekającym z Hiszpanii ( XV w. chyba, koniec, jeśli db pamiętam). Potem był to b.biedny kawałek Europy, pod Anglikami- Żydzi jakoś tu nie zagościli. Dziś nikt nie zarzuci Irlandczykom antysemityzmu ( pomijam półświatkowe nawalanki o kasę w USA ).
  I dodatkowo: rok temu +- oglądając transmisję z oficjalnych uroczystości państwowych w Irlandi, poza Panią Prezydent, oficjelami z Rządu oraz chrześcijańskim klerem ( jak to w Irlandii- katolickim i protestanckim, anglikańskim głównie), ze zdumieniem dostrzegłem, jak tytułował go sprawozdawca: Naczelnego Rabina Irlandii.

 13. minus said

  John O’Beirne Rangelagh – „Historia Irladii” , Dom Wydawniczy Bellona, Wydawnictwo Marabut, Warszawa- Gdańsk

  ps. naskrobałem więcej, ale nie mieściło się w ramce, i dalej nie miałem kontroli, nie widziałem, co piszę, bo ramkę pozajączkowało- to pewnie coś z tym komputerem, tak?

 14. Tadek said

  Ten happening pod tytulem „Palenie stodoly w Jedwabnem”
  swiadczy o wyjatkowym talencie Zydow do wykorzystywania
  niezwykle silnego instrumentu psychologicznego jakim jest wmawianie poczucia winy. My Polacy jako w wiekszosci katolicy jetsesmy szczegolnie podatni na ta manipulacje, poniewaz juz od dziecka
  na lekcjach religii i pozniej na kazanich i przy spowiedzi
  pobudza sie w nas poczucie winy, jako element naszej religii.
  Jakkolwiek ma to olbrzymi wplyw pozytywny na wychowanie czlowieka
  wierzacego chrzescijanina, to Zydzi w bezwstydny sposob wykorzystuja ten element naszej wiary dla wlasnych interesow.

  Niestety, ze strony kosciola, podobnie zreszta jak i ze strony dotychczasowych polskich rzadow, nie mowiac o wiekszosci mediow, brak jest podejmowania krokow, ktore by sie tej wyjatkowo bezczelnej manipulacji przeciwstawiac.

  Dlatego tez istnienie takich stron jak gajowka Maruchy to dla nas Polakow jedyna, trudna do przecenienia obrona przed ich chutzpa.

  Przy okazji, chcialbym forumowiczom polecic artykul Pani Prof. J.Thompson (polskiego pochodzenia) z Uniwersytetu w Houston, ktora w swoim artykule pt. „Antysemityzm w Polsce po Oswiecimiu”
  bierze Poklakow w obrone przed atakami Grossa.

  Polskie tlumaczenie artykulu znajduje sie na stronie:

  http://www.polpatriot.com/html/antysemityzm.html#pooswiecimiu

 15. PL said

  A jak może zareagować zażydzony przez JP2 do granic nieprzytomności polski Kościół?

 16. aga said

  nam zostaje zignorowac ten żalosny spektakl albo nauczyc sie paru slow w jidisz i zroboc jakiś kontr-happening,n.p.o bermanach,fejgionach i mochnikach aby przypomniec mordercom polskich patriotów,że Norymberga II jeszcze przed nimi.Przed grossem też.
  A może iśc za ciosem i żałuję zydzie grossie,geremeku,rotfeldzie,że cie z niemieckicg łap.

 17. Kaziu Kozoduj said

  Nie mam możliwości zatęsknić za Tobą, Żydzie…
  Wszędzie cię pełno.
  W rządzie, parlamencie, bankach, telewizji, prasie, rozrywce, w sądownictwie… Tylko w ciężkiej pracy na roli jakoś cię nie ma.
  Nie mogę przeżyć jednego dnia, żeby cię gdzieś nie zobaczyć albo usłyszeć.
  Daj mi szansę na zatęsknienie.
  Opuść ten niedobry kraj i tych niedobrych ludzi, wyjedź sobie, gdzie chcesz, bodaj na Madagaskar.

 18. Radek said

  My chrzescijanie przywyklismy patrzec na historie jak na jakas realizacje boskiego planu. Tymczasem jest to czesto zwiertzeca walka o byt, niekoniecznie na kly i pazury, ale np. na rozrodczosc.
  Kiedys ogladalem w polskiej TV dyskusje z udzialem naczelnego Rabina Polski Schudricha, ktory powiedzial, ze gdyby nie Holocaust, w dzisiejszej Polsce byloby 13 mln Zydow a Polska wygladalaby jak Manhattan.
  Rzeczywiscie, np. w Nowym Jorku przecietna chasydzka rodzina ma 10 dzieci a w Polsce chyba jakies statystyczne 1,5 dziecka.
  W takiej sytuacji latwo sobie wyobrazic realizcje marzen Szudricha. Co trzeci mieszkaniec Polski bylby Zydem.
  Przed wojna Zydzi sobie kpili z Polakow mowiac ze, „Wasze ulice, nasze kamienice.” Obawiam sie, ze gdyby spelnila sie wizja Szudricha dla nas Polakow zabraklioby miejsca nawet na ulicach.

 19. Ewelina said

  To bedzie trudny wpis, trudny z wielu wzgledow.
  Na pewno nie napisze wszystkiego co mysle, bo wtedy zajeloby to tysiace slow.
  Tak wiec w skrocie.

  Najpierw slowo zyd=nowozyne, ca.15-16 wiek.
  Nikt nie teskni za zydami, bo na ich zyczenie zabito Jezusa!
  W Apokalipsie natomiast pisze ze niektorzy z synagogi szatana oddadza poklon wiernym Bogu=Bogu!

  A teraz bomba:
  dlaczego ostatni papieze sa tacy prozydowscy-bojacy sie zydow? Jezdza do Izraela wkladaja jakies karteczki do ruin swiatyni(na wzor tych co nie uznaja Jezusa!), o krorej Jezus powiedzial w Ewangelii,ze ta swiatynia bedzie pusta (bezbozna)!!!
  Moze sie myle, ale tak to wyglada z mojego punktu widzenia. Jesli sie myle prosze o konskruktywna korekcje (jak zawsze).

 20. Ciemnogrodzianka said

  Problem bardzo trudny i każdy Polak nosi go w sobie od chwili uświadomienia jego ciężaru. Nasze życie mogłoby wyglądać zupełnie inaczej, bez takich komplikacji. Może to nasza narodowa misja ? Żydzi zagościli na stałe na naszej ziemi chyba już od XIV wieku ? Musimy się z tym problemem uporać jako chrześcijanie, mamy lekcję do nauczenia. Modlimy się codziennie: „Ojcze nasz……. i odpuść nam nasze winy jako i my odpuszczamy naszym winowajcom”. Jeżeli możemy czuć się ‚wyżej’ lub ‚niżej’ z powodu przyjmowania Komunii Świętej na kolanach czy stojąc (bez rozpoznania stanu serca) to jak możemy sobie poradzić z trudnym bliźnim ? Bez Boga w sercu nie damy sobie z tym rady. Jezus oddał życie za nas wszystkich i przebacza nam każdorazowo kiedy upadamy. Pomyślcie Panowie o żonach maltretowanych przez mężów alkoholików a mimo wszystko niosących ich przez codzienne cierpienie do zbawienia. Wszystko wyjaśni się na „drugim brzegu”. Pozdrawiam

 21. Ewelina said

  Tutaj, na tym forum jestem kompletnie sama.
  Jak wczesniej powiedzialam wyroslam w domu katolickim, moi rodzice (dziadkowie) sa katolikami i ja nie mam ZADNYCH problemow z katolikami.

  Od najmlodszych lat babcia (katoliczka) mowila o Biblii.
  Dlatego mam taka pasje do Slowa Boga!
  Dla mnie religia jest pusta, jesli nie wyrasta z Biblii!

  Moze sie myle, ale ostatni papieze postepuja wbrew Biblii.
  Jesli sie myle,to uswiadomcie mnie.

  Ja sie nie upieram przy moim, ale upieram sie przy Slowie Boga!

  Nie jestem nawet pewna, ze mam ten wpis wyslac, bo doswiadczylam tyle wyzwisk…, nazywania mnie Jehowa…

 22. Ewelina said

  Pomimo,ze jestem tutaj calkowicie sama, to bede czynila co Jezus powiedzial:”idzcie i nauczajcie”.
  Wiec czy chcecie, czy tez nie, bede pisala o tym, ze trzeba czytac Biblie.

  Marucha, jestem na twoim terytorium, wiec pytam czy uwazasz,ze gloszenie Biblii jest zle?
  Marucha nie wiem czy czytales Biblie, ale tam pisze, ze nie wystarczy mowic ze sie wierzy w Boga-Jezusa…

  Ja nie naleze do zadnego koscila.
  Jestem kompletnie sama.
  Sadze, ze zatoka meksykanska jest czescia siedmiu trab.

 23. Ewelina said

  Zle sie wyrazilam.

  Sadze, ze ta potworana katasrtofa w zatoce meksykanskiej jest jedna z siedmiu trab.

  Mam tam znajomych i to co tam sie dzieje jest zaglada!
  Przez Golfstrom przeniesie sie to na wszystkie morza swiata, zgodnie z tym co pisze w Biblii.

 24. Ewelina said

  Marucha, czy tytul:”Tesknie za toba zydzie” nie jest prowokujacy???

  Oczewiscie, ze jest…, tylko ja zadaje sobie pytanie po co?

  Jesli chcesz prowokowac to znaczy, ze masz cel.

  Ja prowokuje i tez mam cel, moj cel jest by wszyscy czytali Biblie!

 25. Miroslaw Bernard D said

  ad 2. Zanim Pan rzuci kamieniem i nazwie narod Polski cholota moze podzieli sie Pan swoimi zaslugami w organizacji protestow. Wielu z tych co protestowali siedzi w iwezieniach albo mialo, ma albo bedzie miec wyrki sadowe. Kazdy z Was Panowie i Panie „narodowcy” nazywajacy narod Polski cholota zapytajcie siebie co obecnie robicie oprocz czytania blogow ? To jest bolesne i smutne ze ludzie uwazajacy sie za patryjotow potrafia pisac takie slowa. Dramat i nie dziwi mnie dlaczego sie nie potrafimy zorganizowac bo czesci „narodowcow” wydaje sie ze posiedli jakas mityczna wiedze i sa jedynymi spadkobiercami polskiego patryjotyzmu.

  Pozdrawiam,
  Miroslaw

 26. Miroslaw Bernard D said

  ad 2. A moze pokaze mi PAn narod na swiecie ktory obecnie broni sie przed USARelem oprocz tych w ktorych jest wojan i wkrotce bedzie lub jest proamerykanski rzad.

 27. Torontonscy polskojezyczni po wykonaniu ‚roboty’ przenosza sie na Litwe . Oj biada Litwinom i Litwinkom, oj biada!
  Nie tesknijmy i nie wzdychajmy do nich bo to nacyja podstepna i msciwa! Za srebrnika kazda niby przyjazn zaprzeda.

 28. Krzysztof said

  @25 Może inaczej: Szanowni emigranci-wskażcie nam krajowej hołocie jakiś kraj w świecie, który doskonale radzi sobie z parchatym problemem?
  Ja nie widzę, chociaż do niedawna podziwiałem sąsiedzką Białoruś, że jest prawdziwie wolnym i niezależnym państwem. Może pozostał Iran z własną polityką, oraz Chiny, gdzie szarańcza światowa umieściła swoje geszefty, pozbawiając gojów w Usraelu i Kanadzie, nie wspominając o masońskiej Jewropie milionów miejsc pracy a teraz podnosi aj waj, bo Chińczycy gotują ich we własnym sosie. Panowie, przecież prosty Naród nie jest od brudnej polityki. Prosty naród wybiera, a że podłożono mu zbuka, więc smród roznosi się nie tylko na Polskę, ale i cały świat.
  Konkludując stwierdzam, że jednak najłatwiej walić w nie swoje piersi.

 29. sroka said

  Wiec co radzisz Krzysztofie ?

 30. Toronto said

  W czym problem ?
  Takim jak R.Betlejemski nalezy sprzedac kilka „garsci” i „zglanowac”, zeby mieli pamiatke z Polski.
  Rowniez „nieszczesliwe przypadki” chodza po ludziach i zamiast stodoly moze zaplonac sam R.Betlejemski, co najmniej ze zlosci; o gazecie wyborczej nie wspominam, bo to papier, a zarazem material latwopalny i wystarcza do tego zapalki – kazdy przedszkolak o tym wie, a co dopiero dorosli.

 31. Toronto said

  p.s.
  Polskie dzieciaki rzucaly butelki z benzyna na niemieckie czolgi w czasie Powstania i sie nie baly, a tu dorosli ludzie debatuja nad tym co maja zrobic.

 32. sroka said

  Nie teskni sie za tym kogo,co sie ma !

 33. Krzysztof said

  ad 30
  Kiedyś gdzieś napisałem ,że gdyby znalazł się choć jeden polski patriota, mający gotowe rozwiązanie tego problemu, został by niewątpliwie okrzyknięty bohaterem narodowym na miarę naszych przodków, jak chociażby Król Jagiełło, czy JanIIISobieski. Na próżno jednak szukać teraz takiego kroju przywódcy, ponieważ Polska nie posiada elit z których można by wyszlifować diament. Pozostaje żmudna praca od podstaw na kilka pokoleń, oraz modlitwa o wstawiennictwo Najwyższego Wodza w sprawy polskie, przy czym modlitwa powinna być prowadzona w blasku krzyża, a nie obcej menory.

 34. Marucha said

  Re 31:

  Kiedyś gdzieś napisałem ,że gdyby znalazł się choć jeden polski patriota, mający gotowe rozwiązanie tego problemu, został by niewątpliwie okrzyknięty bohaterem narodowym na miarę naszych przodków, jak chociażby Król Jagiełło, czy Jan III Sobieski.

  Nie, panie Krzysztofie. Zostałby zignorowany, wyśmiany, zakrzyczany.

 35. Marucha said

  Re 24: Jeśli by Pani czytała uważniej, to zauważyła by Pani, że tytuł pochodzi od samego „Rafała Betlejemskiego” (vide drugi akapit). Mam wrażenie, że równie nieuważnie czyta Pani Pismo Święte.

 36. Isreal said

  „lepiej tęsknić niż nie tęsknić wcale”

 37. Cham Wiejski said

  Nie tęsknię za tobą, Żydzie. Najchętniej chciałbym o tobie zapomnieć, tak jak o przebytej szkarlatynie, ale mi na to nie pozwalasz – nachalny, arogancki łajdaku.

 38. Krzysztof said

  ad 34.
  Zgadzam się z panem przy dzisiejszym stanie świadomości narodowo-patriotycznej, dlatego:

  ” Pozostaje żmudna praca od podstaw na kilka pokoleń, oraz modlitwa o wstawiennictwo Najwyższego Wodza w sprawy polskie, przy czym modlitwa powinna być prowadzona w blasku krzyża, a nie obcej menory.”

 39. ad 38

  „..przy czym modlitwa powinna być prowadzona w blasku krzyża, a nie obcej menory.””
  Krzysztof ,
  masz szanse w zwiazku z tym cos zrobic.
  Petycja skierowana do rzadu ma na celu zmuszenie tezgoz rzadu do usuniecia obcych symboli religijnych z POLSKICH gmachow panstwowych takich jak chociazby palac prezyydenta RP.
  Cos dla ciebie…
  http://www.gopetition.com/online/33036.html

 40. „polacy znowu wydaja Zydow Niemcom!Powtarza sie rok 1939!”
  Taki jest komenttarz oblaknej z nienawisci do Polakow Zydowki polskiego pochodzenia nawiazujacy do wyadania Niemcom zydowskiego terrorysty oskarzonego o udzial w politycznym mordzie w Dubai.
  tyle tylko ,ze ona nazywa go:”hostage” czyli „zakladnik”.
  Polecam:

  http://www.debbieschlussel.com/24366/1939-all-over-again-poland-sends-jew-to-germany-in-dubai-hamas-case/

  Jerzy

 41. Z tego samego scieku-jeden z komentarzy.
  Pozniej zamieszcze tlumaczenie.

  „I am of 50% descent from Jews who lived in Poland. However I do not consider myself of “Polish Jewish Descent” like you do. The Poles made it very clear they do not want us.

  These people – The Poles (normally I use the derogatory word ending in “ak” but out of respect for this website I will not do so here) had a pogrom against Jewish survivors of the holocaust. I could mention other atrocities, but I will not. They disgust me.

  My feelings about the Poles an be summed up by the following:

  When the Solidarity movement was gaining strength in Poland during the 1980’s, there was a chance the Soviet Union would move in and crush the movement (like they had done in other places) if the Polish government gave in too much to Solidarity.

  I hoped every day the Polish government would give in too much, causing the Soviet Union to invade. My wish was the Soviet army would massacre as many Poles as possible.

  To all who do not like the sentiments I have expressed here – SCREW YOU, I don’t care.”

 42. „” I am of 50% descent from Jews who lived in Poland. However I do not consider myself of “Polish Jewish Descent” like you do. The Poles made it very clear they do not want us.

  [Pochodze w 50%od Zydow ,ktorzy mieszkali w Polsce ale pomimo tego nie uwazam sie za „Zyda polskiego pochodzenia” tak jak ty.
  Polacy pokazali nam jasno ,ze nas nie chca]

  These people – The Poles (normally I use the derogatory word ending in “ak” but out of respect for this website I will not do so here) had a pogrom against Jewish survivors of the holocaust. I could mention other atrocities, but I will not. They disgust me.

  [Ci ludzie,Polacy (na codzien uzywam pogardliwego slowa konczacego sie na :”ak”
  („Polack „lub „Polak ” to obrazliwe okreslenie uzywane przez Amerykanskich Zydow w stosunku do Polakow-przyp.moj.Jerzy) ale przez szacunek dla tej strony nie bede uzywal go tutaj.) zorganizowali pogrom wymierzony w tych Zydow ,ktorzy przezyli „holokaust”.
  Moglbym wymienic wiele innych zbrodni ale nie zrobie tego.Napawaja mnie obrzydzeniem]

  My feelings about the Poles an be summed up by the following:

  When the Solidarity movement was gaining strength in Poland during the 1980’s, there was a chance the Soviet Union would move in and crush the movement (like they had done in other places) if the Polish government gave in too much to Solidarity.

  [Moje uczcucia do Polakow dadza sie podsumowac nastepujaco :

  Wtedy gdy ruch „Solidarnosci’ przybieral na sile w Polsce w 1980 zachodzila mozliwosc internwencji ze strony Zwiazku Radzieckiego ,ktory moglby wkroczyc i zmiazdzyc ten ruch (tak jak to robili porzednio w innych krajach) gdyby rzad poczynil zbyt wiele ustepstw na rzecz „Solidarnosci”]

  I hoped every day the Polish government would give in too much, causing the Soviet Union to invade. My wish was the Soviet army would massacre as many Poles as possible.

  To all who do not like the sentiments I have expressed here – SCREW YOU, I don’t care.

  [Mialem nadzieje,kazdego dnia ,ze polski rzad ustapi zbyt daleko i zmusi Zwiazek Radziecki do interwencji.
  Marzylem o tym ,ze armia radziecka zmasakruje tylu Polakow ile tylko mozliwe.

  Tym,ktorym nie podobaja sie moje uczucia jakie tu wyrazilem powiem krotko: pierdolcie sie.Mnie to zwisa]

  Jerzy

 43. Krzysztof said

  @Jerzy Ulicki
  „Krzysztof ,
  masz szanse w zwiazku z tym cos zrobic.
  Petycja skierowana do rzadu ma na celu zmuszenie tezgoz rzadu do usuniecia obcych symboli religijnych z POLSKICH gmachow panstwowych takich jak chociazby palac prezyydenta RP.”

  Wkręcasz mnie w beznadziejny geszeft. Przez ponad 6 m-cy uzbierałeś 20 podpisów, w tym 1 przeciw akcji kilka anonimów, a reszta to rzeczywiście odważni ludzie. Szkoda tylko wykorzystywać ich potencjał w taki sposób, który nie gwarantuje powodzenia. Jeżeli mam poledz w walce, to muszę mieć pierwej szansę rażenia wroga. Ta lista tej szansy nie daje. Co więcej rozzuchwala tych przeciw którym jest kierowana. Podziwiam tych Ratajczaków, ale po podpisaniu wielu podobnych list(jestem znany niektórym uczestnikom bloga, więc łatwo udowodnić)dochodzę do wniosku, że praca ta i jej podobne listy warta jest psu na budę. Wolę przekonać do swoich poglądów 1 osobę, niż być jawnym obiektem drwin łonych i ich szabesgojskich popleczników. Kierowanie petycji do żydowładzy mija się z celem i w oczywisty sposób skazane jest na niepowodzenie.

 44. ad43
  „Zeby zlo zatriumfowalo wystraczy ,ze dobrzy ludzie nic nie beda robic”.
  Jerzy

 45. Jedni pisza petycje, drudzy je podpisuja a jeszcze inni kupuja „kalachy”…kiedy zdadza sobie sprawe ze petycje nic nie daja…
  Tak wiec czas na „kalachy” poki jeszcze jest taka mozliwosc…
  ===================================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 46. Krzysztof said

  Daj żyć Jaśku, nie zmieniaj metafory w balistyczne efekty prowadzące w obecnym stanie narodowej świadomości li tylko do nieszczęścia, które jest na łapkę pewnym grupom w celu „turystycznej” expansji z Południa do Polski, kierunku zgodnie z fragmentem Mazurka Dąbrowskiego, z niewielkim liftingiem.

 47. 45
  Jasiek
  Jesli mi powiesz,skad w Polsce wziac kalachy to sie z toba zgodze.

  Jerzy
  ps
  czy wiecie moze cos o tej ‚plonacej’ stodole”?!10-ty byl wczoraj..
  J.

 48. Toronto said

  Ad45 – Jasinek
  Ty dzialasz od wielu lat, podobnie jak „Sprawiedliwy”, „Dana” etc i od samego poczatku obydwaj wiemy, ze podawanie faktow ma decydujace znaczenie w uswiadamianiu polskiego spoleczenstwa oraz w walce ze zlem i prawda bywa czasami bardzo okrutna.
  Tymczasem w Polsce panuja tzw. „kulty jednostki”, ktore dzialaja podobnie jak narkotyk na psychike czlowieka i ja tak postrzegam znarkotyzowane polskie spoleczenstwo, ktore postepuje jak „stado baranow” pozbawione jakiejkolwiek logiki – takie wyciagnalem wnioski z ostatnich wyborow prezydenckich, w ktorych tzw. „liderzy” stworzonego przez siebie „kolka rozancowego” okazali sie wielkim „niewypalem” – vide strona „zyggi” na PROPOLONIA.PL
  Polacy w Polsce sa zastraszeni i trzymaja sie miejsc pracy zebami i nogami, w przeciwnym wypadku skoncza w przytulkach albo na ulicy – oni nie odwaza sie na nic, podobnie jak „kolka rozancowe” skupione wokol „kultow jednostki”.
  Pozostaje jedynie waskie grono osob o wyzszej swiadomosci narodowej zdolne do czynow, ktore nalezy przeprowadzic z „chirurgiczna dokladnoscia” i zaskoczenie i takie propozycje padaly na oslawionej „soc.culture.polish” juz w latach 1990-tych.
  Poza tym bez zaplecza, dyskusja na ten temat bedzie sie toczyc w nieskonczonosc i sprawy nie posuna sie do przodu nawet o krok.

 49. Toronto said

  Ad48
  Odpowiedz: Ze sklepu z zabawkami.
  Czy zgadzasz sie z Jaskiem z Toronto ?
  Informacje o „plonacej stodole” znajdziesz w wyszukiwarce „google” po wpisaniu hasla i przycisnieciu „enter”.
  Final na stronie:

  p.s.
  Polskojezyczny zyd Betlejewski powinien sam sie spalic w stodole, wowczas byloby o jedna zydowska mende mniej.

 50. Toronto
  Final rzeczywiscie wspanialy:)
  A na powaznie?:)
  Podpalil ten zydowski wlazidupek te stodole czy nie?
  A jesli podpalil to gdzie?
  Bo on sam mial watpliowsci wiec oglosil plebistyt na swojej stronie:”Gdzie ma splonac ta stodola?”
  Rozrzut byl od Bialegostoku,przez Jedwabne ,Lomze as do Podkarpacia…
  Taka jakby wielka stodola ..
  Cos jakby odwrocona Arka Noeago..
  Dach to oryginalny -kil.
  Tam wsiedli na nia aby sie ratowac a DZISIAJ po to, zeby jakis zydowski oblakaniec mogl ich w niej spalic.

  Jerzy

 51. Inkwizytor said

  Dzisiaj mija 67 rocznica krwawej niedzieli na Wołyniu, gdzie degeneraci z UPA zamęczyli ponad 60 000 bezbronnych Polaków. 11 lipca 1943 roku bandyci z UPA dokonali skoordynowanego ataku na 102 polskie miejscowości w trzech powiatach: kowelskim, horochowskim i włodzimierskim pod hasłem „Śmierć Lachom”. Po otoczeniu wsi, by uniemożliwić mieszkańcom ucieczkę, doszło do nieludzkiej rzezi i zniszczenia. Ludność polska ginęła od kul, siekier, wideł, kos, pił, noży, młotków i innych narzędzi zbrodni. Pamiętając o pomordowanych zapalmy w niedzielę w oknach znicze pamięci.

  Co w tym czasie robią Ukraińcy w Polsce?

  http://www.isakowicz.pl/index.php?page=news&kid=8&nid=3187&PHPSESSID=59df2949169b93a0f3e7c6971f2395c1

 52. Inkwizytor,prosze Cie nie zrozum mnie zle.
  Doceniam twoj punkt widzenia w sprawach rzezi na Wolyniu bez wzgledu na to czy sie z n im calkowicie zgadzam czy nie.
  Ale jaki zwiazek ma Twoj wpis w tym dziale,gdzie mowimy o anty-polskich,prowokacyjnych wybrykach jakiegos „nowo-zakorzenionego ” Zyda?
  Jerzy

 53. „Plonie stodola’

  Dupa zimmna czyli caly pogrzeb na nic.
  Wojt kopnal Betlejewskiego w tylek:)
  Tak dobrze zarlo..i zdechlo:)

  Jerzy

  Z ostatniej chwili:

  „Piątek, 09.07.2010

  W związku z brakiem zgody wójta gminy Tomaszów na przeprowadzenie spalenia stodoły z uczestnictwa w zdarzeniu wycofały się oficjalne władze wsi Zawada. Nie będzie więc orkiestry i poczęstunku.

  Na placu pozostaję sam.—-

  Zapraszam do przeczytania dobrego tekstu Piotra Pacewicza w Gazecie Wyborczej: http://wyborcza.pl/1,75248,811…..sz=x”

  Wiecej:
  http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=1&t=3&p=22942#p22942
  Jerzy

 54. Ad. 47 – Jerzy

  Skad wziac „kalachy???”.
  Ano jest pare mozliwosci:
  1) zrobic kopie z oryginalu przez pomyslowych „majsterkowiczow”..
  2) zrobic zakupy w „Luczniku”…
  3) zrobic „zakupy” w policyjnej zbrojowni
  4) znalezc „dojscie” do „rezerwistow”…
  5) i „grzecznie” rozbrajac niebieskich „mundurowych”…

  Jako przyklad:
  W 1984 roku bez praktycznie zadnego problemu moglem osobiscie kupic „kalacha” za 8.000 zlotych wraz z 10.000 sztuk amunicji
  z jednostki znajdujacej sie przy WAT-cie w W-wie bezposrednio od „zaradnych rezerwistow”…(123 dni do wyjscia ze sluzby).
  W 1986 bez zadnego problemu mozna bylo rowniez kupic wszelkiego rodzaju bron na „Stadionie X-lecia” wowczas kiedy ze stadionu zrobiono bazar i Rosjan bylo bez liku, a niektorzy „bardziej zaradni” oferowali nawet dziala i czolgi…

  Dzisiaj na terenie USA wiekszosc wyprodukowanej broni pochodzi z prywatnych (malych) manufaktur a szczegolnie bron dalekiego zasiegu…mam na mysli karabiny snajperskie o zasiegu 1800-2400 metrow za sume od $1800 do $4200 – jest to kwota jednej miesiecznej wyplaty.
  W chwili obecnej istnieje na terenie Kanady dosc dobrze rozwiniety „przemyt” z USA dokonywany przez rodzimych Indian u ktorych rowniez za oplata mozna nabyc bron i amunicje bez szczegolnych utrudnien pod warunkiem odpowiednich „znajomosci”…

  Tak wiec zdobycie broni palnej na terenie Polski jest tylko kwestia ceny kwotowej lub emocjonalnej…

  Ach, jeszcze jak bylem w Polsce w 1996 roku, to rowniez zapytalem o mozliwosc zakupienia broni krotkiej. Odpowiedz byla krotka: „na kiedy???”
  =========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Mysle ze jest jeszcze dosyc niepracujacych (bezrobotnych) frezerow i tokarzy…, by zajeli sie tym „tematem” w swoich „suterynach” przy rdzewiejacych tam maszynach… Dla przypomnienia: produkcja i handel bronia zawsze byl i jest dochodowym interesem…tylko szkoda ze zyski wciaz wplywaja nie do polskich kieszeni…Czas najwyzszy to zmienic…Nieprawdaz???

 55. Gmad said

  Une podobne akcje już robiły
  http://tygodnik.onet.pl/0,62,6955,zydzi_wracajcie,artykul.html

 56. Gmad said

  Sierakowski sprytnie wstrzelił się w rynek i trzepie kasę także na „polskim antysemityzmie” (założone przez niego
  Stowarzyszenie im. Brzozowskiego dostaje kasę m. in. z Fundacji Batorego, czyli od „filantropa”)

 57. krzysiek kn said

  Oszuści,potraficie tylko pisać,a w rzeczywistości jesteście tchórzami!

  To w końcu jesteśmy oszustami, czy tchórzami, panie Odważnik? – admin

 58. Mary koszmary..Rzeczywiscie.Polski koszmar.
  ten stadion jest doskonalym symbolem tego do czego doprowadzily kraj rzady zydowskiej bandy i ich ‚uzytecznych’ idiotow.
  Teraz tylko potrzeba nam 3 milionow zydow i ich cel-Judeopolonia zostanie osiagniety.
  A co z Polakami?Przydadza sie.Ktos przceiz musi wynosic zydowskie nocniki i sprzatac zydowskie kible.
  Najlepiej zeby mial doktorat bo wtedy zydowskie panisko bedzie mialo sie czym pochwalic:”Nikogo ponizej doktora nie zatrudniamy”…

  Jerzy Ulicki-Rek

 59. krzysiek kn said

  Ten,kto oszukuje nie mówi prawdy,a więc jest tchórzem.

 60. opornik said

  A więc do zobaczenia na Sądzie Ostatecznym !!!

  Idę bez obawy ale i nie zuchwale – prawda – Jest!

  kłamstwo owszem też jest, ale jest…

  niebytem, biada temu kto z niebytem w rękach…

  na Sadzie stanie, biada !!!

 61. Toronto said

  Ad56
  Osobnik na „youtube” to polskojezyczny zyd.

 62. „Ten,kto oszukuje nie mówi prawdy,a więc jest tchórzem.”

  Ciekawa logika,Krzysztof.
  Czy ten kto jest tchorzem musi wedlug ciebie klamac?
  A moze on jest tylko tchorzem ale prawdomownym?
  Pustoslowie.
  Jerzy

 63. Andrej said

  Żyd Betlejewski dopiął swego, podejmując samowolną decyzje , wczoraj o godz 20 podpalił stodołe, jedynie w związku z brakiem zgody wójta gminy Tomaszow Mazowiecki i lokalnych władz wsi Zawada zrezygnował z festynu a więc nie było orkiestry i poczestunku jak wcześniej zapowiadał. Ciekawe gdyby przy tym upale i dojrzewających na tamtejszych lekkich glebach łanach zbóż doszłoby do zapalenia , kto zapłaciłby rolnikowi odszkodowanie za poniesione straty

 64. krzysiek kn said

  61:
  To, akurat było w kontekście mojej prośby o spotkanie(zjednoczenie) polskich organizacji patriotycznych.
  Oszukujecie ludzi ,bo w gruncie rzeczy wcale nie chcecie zjednoczenia.Pilnujecie aby było tak jak dawniej,osobno- AK ,BCH ,NSZ oraz inne.Nawet admin nazwał mnie” Odważnikiem”.Była to kpina destrukcyjna,w stylu ot,oszołom.
  46: Ma pan rację.

 65. Marucha said

  Panie Krzysiek Kn, to weź się Pan do roboty i zjednocz wszystkich. Kto Panu broni?

 66. ad 62
  Andrej.Ze zlow tego zydowskiego prowokatora zamiesczonych na jegostronie wynika,ze zogada lokalnych wladz zostala cofnieta po tym ,gdy wojt zorientowal sie ,ze Zyd robi go w wala.”Bet..cos-tam” powiedzial wojtowi ,ze bedzie krecony film dokumentalny:)
  Gdyby spalily sie pola?
  To kazda zydowska szmata po po..po…polsku pisala by ,ze to losowa sprawiedliwosc i Polacy powinni sie cieszyc ,ze tylko zboze:)
  ad 63
  Krzysztof.Zamiast biadolic zacznij cos robic.Cokolwiek.Zaloz swojego bloga,mobilizuj ludzi wokol siebie.
  Nie umieja strzelac?To zaloz klub sportowy .Bron sportowa (nawet wiatrowki) nie jest az taka droga .Przekonasz sie na wlasnej skorze jak trudno jest przebic sie przez lawine psychologicznego betonu jakim Zydzi zalewali nas od przedszkola.

  Gajowy nazwal cie Odwaznikiem ? No i co z tego? Postaraj sie byc godny swojej ksywy i pokaz swiatu ,ze to ty wlasnie bedziesz tym Odwaznikiem ,ktory przechyli szale na nasza,polska korzysc.
  Skad wiesz?Zamiast sie obrazac pomysl sobie:”NIC W ZYCIU NIE DZIEJE SIE BEZ POWODU” Pytanie tylko jak do tego podejdziesz i jak zareagujesz.Bo to dopiero bedzie mialo wplyw na twoj dalszy los od tego momentu.
  Jeden -nazwany Odwaznikiem -pojdzie sprawdz prawdziwosc przydomka w najblizszym jeziorze.
  Inny-powie sobie:”Facet ma racje.Ja TO przechyle”…

  Gdybym kazdym wiadrem pomyj jakie na mnie wylano w internecie za to co pisze mogl karmic swinie to mial bym najwieksza swinairnie w Australii zdolna wykarmic pol Afryki:)
  Tu masz tylko lagodna probke:
  http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=39&t=8218

  Przy okazji ciekawostka:zauwazylem ,ze ten sam „jan’ ,ktory w forum gajowego donosil tutaj o sledztwie IPN przeciwko mnie zamieszcza potem podobne kity w „Wirtualnej Polonii”.
  Z tego wynika ,ze to kolejny dyzurny wyznaczony do polskich forum.

  Jerzy

 67. krzysiek kn said

  17.07.Grunwald.Przyjedźcie.Spotkajmy się.

 68. krzysiek kn said

  17.07 Grunwald.Przyjedźcie.
  65:popatrz na wpis 34.Własnie to robicie.

 69. Marucha said

  Re 68: A odczep się Pan od gajówki, jak tu Panu źle – i podziękuj Bogu, że za takie insynuacje nie możesz Pan oberwać przez Internet po mordzie.

 70. Andrzej 101 said

  Żyda bijesz? – krzyczy okładany pięściami przez pijanego turystę z USA Mosiek na krakowskim rynku.
  A kogo mam bić? Od wczoraj poluję tutaj Polaka, aby dać mu w gębę i nie mogę ani jednego znaleźć!

  A ja nie tęsknię za tobą – żydzie. Spier… do twojej chazarii.

 71. Panie Betlej.Teraz musze sie Panu do czegos przyznac :zgrzeszylem strasznie:)
  Po panskim apelu o nadsylanie „karteczek” wyslalem swoja.
  Moze pan znalezc moje nazwisko na liscie.

  Na mojej „karteczce’ wypisalem nazwiska wszystkich Zydow ,ktorych powinien szlag trafic aby Polska mogla odzyskac szanse na normalny rozwoj.
  Nie mialem odwagi prosic pana aby pan te „karteczke’ spalil ale widze ,ze czytal pan w moich myslach.

  Ta ,ktora zaslania panu twarz-to moja

  Wallenrodzie w jarmulce.W imieniu wlasnym wyrazam ci podziw:)
  Tak trzymac.

  Mam pomysl:nastepna stodole wypelnimy manekinami i nadmuchiwanymi sex-lalkami .
  Kazdy manekin z zolta gwiazda.
  Pan podpala stodole…
  Manekiny skrecaja sie w ogniu a sex-lalki z podgrzanym powietrzem wylatuja przez okno…

  Jerzy Ulicki-Rek
  ___________________
  Wolna Polska zaczyna sie tutaj

 72. Jerzy,
  Obawiam sie ze bardzo niewielu jest przygotowanych na Twoja reprymende i nie bardzo wie o czym i do czego nawiazujesz…
  Dla „gawiedzi” w dalszym ciagu Ty jak rowniez i ja jestesmy „niezrownowazeni” psychicznie w/g talmudowej (G.W.) miary poziomu do polskosci czy do przynaleznosci… W dalszym ciagu mam nadzieje ze te 90% polsko-jezycznej „gawiedzi” zacznie szukac swoich korzeni historycznych i Prawdy o tych, ktorzy zgineli i zostali zamordowani. Cierpliwosci. Jest to tylko kwestia czasu…, a niewiedza nie jest wcale glupota…
  ========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 73. ad 69
  Panie Gajowy:)To do mnie czy kolo mnie:)
  Jerzy

 74. Marucha said

  Re 73: To było do Krzyśka Kn.

 75. ad 74
  Nie zaszkodzi sie upewnic.:)
  Pozdrawiam serdecznie
  Jerzy

 76. krzysiek kn said

  69:za co mnie pan tak strasznie atakuje?

 77. Marucha said

  Re 76:
  Nie wie Pan za co? Za insynuowanie (wyrażone tak jasno, że jaśniej nie można) iż celem gajówki oraz jej bywalców jest utrzymywanie Polaków w rozbiciu poprzez oszustwo. Radzę uważniej czytać własne wpisy.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: