Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Adrian o Wolne tematy (57 – …
  I*** o Wypadek w Chorwacji…czy…
  revers o Wolne tematy (57 – …
  Anucha o Wypadek w Chorwacji…czy…
  maasteer o MSZ Chin: USA kreują kryzys, a…
  Krzysztof M o Wolne tematy (57 – …
  Doinformowany o Wypadek w Chorwacji…czy…
  Yagiel o Wolne tematy (57 – …
  Ja o Wypadek w Chorwacji…czy…
  lesnick o Gulgowscy i kaszubski ren…
  bronek o Wypadek w Chorwacji…czy…
  Boydar o Andrzej Lepper
  Adrian o Wolne tematy (57 – …
  revers o Wypadek w Chorwacji…czy…
  Agnieszka o Cywilizacja (Nie)Prawdy
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Żydowska psychoza zagrożeniem dla świata

Posted by Marucha w dniu 2010-07-10 (Sobota)

Znakomity brytyjski muzyk jazzowy i aktywista polityczny o nazwisku Gilad Atzmon gościom gajówki powinni być dobrze znany choćby z tekstu „Jestem uczciwym Żydem-syjonistą”. Oto kolejny jego artykuł tłumaczony przez Olę Gordon:
http://ashkenazijews.blogspot.com/p/jewish-psychosis-danger-to-world-peace.html

Jestem tutaj, aby ogłosić, tak głośno jak mogę: nie ma żadnej potrzeby organizowania „międzynarodowego” ,” bezstronnego” ani „niezależnego” śledztwa w sprawie najnowszej izraelskiej masakry na pełnym morzu. Choć sprzeciw Izraela wobec takiego śledztwa wykazuje, że Izraelczycy mają wiele do ukrycia, to prawda leży rzeczywiście głębiej. Jeśli chcesz zrozumieć, co leży u podstaw śmiertelnego izraelskiego barbarzyństwa, wszystko co musisz zrobić, to otworzyć Stary Testament.

Choć pewne jest, że nie ma żadnej ciągłości między biblijnymi Izraelitami i Chazarami rządzącymi Izraelem i jego armią, to nie można negować podobieństwa między morderczym ferworem opisanym w Księdze Powtórzonego Prawa i ostatnim ciągiem śmiertelnych akcji Izraela. Izraelskie społeczeństwo jest zbrodnicze nie z powodu jakiegoś pochodzenia biologicznego czy rasowego od wymyślonych „przodków”, lecz dlatego, że kieruje się fanatyczną ideologią żydowską i jest napędzane przez bezlitosną, trującą psychotyczną żarliwość biblijną.

Państwo żydowskie stoi poza prawem. Ani też nie stosuje się do żadnego uznawanego uniwersalnego systemu wartości. W ostatnich latach Izrael zrujnował Liban (2006) i spowodował ponad 3 tys. ofiar śmiertelnych; udało mu się potraktować białym fosforem budynek z pomocą humanitarną ONZ; znowu 1.5 tys. ofiar śmiertelnych, w większości kobiet, dzieci i starców. Wcześniej w tym roku przeprowadził egzekucję w Dubaju wykorzystując fałszywe paszporty, a ostatnio widzieliśmy koszerną rzeź działaczy pokojowych dokonaną przez izraelskich komandosów na wodach międzynarodowych.

Ujawniane raporty sądowe dotyczące masakry dowodzą, że na pokładzie tureckiego statku Mavi Marmara.przeprowadzono izraelską egzekucję. Oglądane razem z zeznaniami tureckich świadków i usprawiedliwieniami izraelskiego rzecznika co do akcji przeprowadzonej przez grupę egzekucyjną, nie pozostawiają miejsca na wątpliwości. Izraelskie społeczeństwo przekroczyło granicę bezpieczeństwa. Faktycznie musiało oderwać się od ludzkości dawno temu. Byłoby również uzasadnione twierdzenie, że początkowa próba syjonistów „stworzenia nowego cywilizowanego Żyda” powinna być uważana za całkowitą klęskę. Faktycznie izraelski Żyd jest najbardziej brutalny z nich wszystkich, nawet bardziej zbrodniczy niż fikcyjny bohater filmu Tarantino „Haniebne łotry” (Inglorious Bastards).

Jednym ze sposobów wytłumaczenia błyskawicznego rozpadu moralnego żydowskiego państwa jest wykazanie, że syjoniści nigdy nie zamierzali przestrzegać etyki. Bardzo szybko nauczyli się, że zamiast rzeczywiście zinternalizować znaczenie humanizmu, ich sprawie równie skutecznie służyło „kręcenie”.

Cały projekt hasbary (propagandy) opiera się na rozsiewaniu kłamstw. Od lat hasbara cały czas wspierana przez sayanim [kretów – przyp. adm] służyła do pokazywania Izraela jako „zachodnie” i „demokratyczne” państwo na „morzu Arabów”. Cały czas państwo żydowskie sprawiało ból swoim sąsiadom, mordując, głodząc i przeprowadzając czystki etnicznie wśród rodowitych mieszkańców tej ziemi. Wszystko ma swoje granice! Najwyższy czas by nazwać i zawstydzić każdego Izraelczyka i podstawionego syjonistę w kręgach politycznych, mediach i w świecie nauki. To nie powinno być skomplikowane, gdyż do tej pory ci sayanim i zdrajcy wśród nas wszystko robili jawnie.

Od agresora do ofiary

Jednak Izraelczycy nie są zwykłą morderczą zbiorowością. Tak jak mieli bardzo dużo entuzjazmu w spuszczeniu ze smyczy setki komandosów z najbardziej brutalnej grupy zbrojnej (Flota 13) przeciwko bezbronnym działaczom pokojowym, również upierają się by ich komandosów uznać za niewinne ofiary.

Śmieszne było oglądanie izraelskich oficjeli i przedstawicieli mówiących o ich „zlinczowanych komandosach” zaatakowanych, jak tylko weszli na pokład statku. „Czego spodziewali się komandosi po pro-palestyńskich działaczach kiedy weszli na statek – zaproszenia na pokład na filiżankę herbaty z kapitanem na mostku?” – zapytał dziennik Guardian w artykule redakcyjnym nazajutrz po masakrze.

Niezdolność Izraelczyków zrozumienia, że to oni byli agresorami w przez nich zainicjowanym militarnym ataku jest symptomatyczna z żydowskim politycznym niezrozumieniem pojęcia historii i historycznej przyczynowości. Z żydowskiego punktu widzenia historia zawsze zaczyna się tam gdzie dostrzega się żydowskie cierpienie. Dla Izraelczyków akcja na Mavi Marmara rozpoczęła się w momencie kiedy na pokład wtargnęli koszerni komandosi. W izraelskiej prasie fakt, że byli oni stroną atakującą zupełnie zignorowano. Faktycznie wzięli udział w kryminalnej akcji wojskowej; byli spuszczeni z izraelskich helikopterów wojskowych; wtargnęli na cywilny statek niosący pomoc humanitarną na międzynarodowych wodach. Dla Izraelczyków masakra na Mavi Marmara była wydarzeniem odizolowanym od konfliktu czy jakiegoś zrozumienia konfliktu.

W debacie o żydowskiej polityce i historii nie ma miejsca na przyczynowość. Nie ma czegoś takiego jak ‘były’ i ‘ostatni’. W żydowskiej dyskusji plemiennej każda narracja rozpoczyna się od ustalenia żydowskiego cierpienia. To oczywiście wyjaśnia dlaczego Izraelici, jak również niektórzy Żydzi myślą tylko o „rozwiązaniu dwu-państwowym” w granicach z roku 1967. To również wyjaśnia dlaczego dla większości Żydów historia holokaustu zaczyna się w komorach gazowych lub dojściu do władzy nazistów. Nigdy nie widziałem by jakiś Izraelczyk lub Żyd usiłował zrozumieć sytuację, która doprowadziła do widocznej niechęci Europejczyków wobec ich żydowskich sąsiadów w latach 1920-1940.

Jestem mocno przekonany, że Izrael i żydowski plan narodowy nie podniosą się po tej morskiej masakrze. Powód tego jest prosty. W celu ocalenia się od fatalnego losu Izrael potrzebowałby spojrzeć na siebie w lustrze. Ale tak się nie stanie. Kiedy to zrobi, już będzie się sam nienawidził. Izrael nie zaryzykuje. Zamiast spojrzeć na siebie w lustro, żydowski agitator plemienny zaczyna kręcić. Propagandysta ujawnia niezdarnie zrobiony filmik, który łatwo można obalić.

W przypadku gdyby obywatelom zachodu nie udało się dostrzec tego do tej pory, to nie tylko Palestyńczycy, Arabowie lub muzułmanie padają ofiarami śmiertelnych biblijnych praktyk. Tak naprawdę syjonizm nie rozróżnia gojów (pogan). Według nich każdy goj jest potencjalnym wrogiem. To musi tłumaczyć dlaczego Izrael posiada tak wiele bomb atomowych.

Jak można domniemywać, bomba atomowa nie jest dokładnie czymś czego używa się przeciwko swoim najbliższym sąsiadom. Arsenał nuklearny Izraela nie jest po to by odstraszać Palestyńczyków czy Syryjczyków. Izraelska bomba jest dla nas, Brytyjczyków, Turków, Francuzów, Rosjan, Chińczyków, krótko mówiąc, dla całej ludzkości. Nuklearny arsenał Izraela powinien być pojmowany w nawiązaniu do Masady, uzbrojonego koszernego bunkra z I wieku, gdzie ekstremiści żydowscy woleli popełnić samobójstwo niż poddać się Rzymianom.

Nowi Izraelczycy w umyśle mają scenariusz Armagedonu. Ich filozofia jest bardzo prosta. Z Auschwitz przejęli slogan „nigdy więcej” (jak owce na rzeź). Z Masady wydedukowali motto ocalonych: „jeśli mamy zginąć, tym razem z nami zginą wszyscy”. Taka jest prawdziwa interpretacja opowiadania o Samsonie, biblijnym ludobójcy, który zwalił na siebie filistyńską świątynię razem z 3 tys. dzieci, kobiet i starców.

Myślę, że wiedząc o izraelskich łodziach podwodnych ulokowanych w Zatoce Perskiej i rzezi na morzu, inne narody nie potrzebują żadnych innych ostrzeżeń. Prawdę mówiąc nie ma żadnego sposobu na „ściągnięcie z drzewa” izraelskiego narodu. Co muszą zrobić światowi przywódcy, to razem podjąć decyzję jak rozwalić tę patologiczną zbiorowość bez obrócenia naszej planety w pył.

Gilad Atzmon

Komentarzy 18 do “Żydowska psychoza zagrożeniem dla świata”

 1. Robak said

  Kto zacz ks. Natanek nie trzeba chyba nikomu w gajówce tłumaczyć.
  Jaki los spotkał ks. Natanka za głoszenie Słowa Bożego nie skażonego rakową naroślą II Soboru, zasługuje na nagłosnienie i naszą solidarną reakcję. Naszą odpowiedzią powinien być, nasze poparcie dla tego kapłana.
  Polecam, przeczytaj i napisz swój protest do Kurii Krakowskiej

  http://grypa666.wordpress.com/w-obronie-ks-natanka/

 2. Ola said

  posłuchajcie http://www.akademiapolityczna.pl/sounds/Pajak100623.mp3

 3. Realista said

  Chyba najwazniejszym punktem w przytoczonym komunikacie Kurii Metropolitalnej jest punkt 5, gdzie Ksiadz Natanek ma wyjasnic i przeprosic za szkody poczynione osobom oraz spolecznosci wierzacej.

  Wyglada, ze Kuria z gory zaklada, ze wyjasnienia Ksiedza Natanka nie beda uwzglednione skoro musi przeprosic.

  Rowniez interesuje mnie o jakiej spolecznosci wierzacej i o jakiej wierze jest tu mowa.

  http://grypa666.wordpress.com/w-obronie-ks-natanka/

 4. LOGIKA said

  NARESZCIE!
  POWOLI BUDZIMY SIĘ ŻEBY URATOWAĆ ŻYCIE NA ZIEMI I GATUNEK HOMO SAPIENS. IZRAEL STANOWI NAJWIĘKSZE ZAGROŻENIE DLA DALSZEGO ISTNIENIA ŻYCIA NA GLOBIE ZIEMSKIM, A NIE TYLKO DLA POKOJU NA ZIEMI.
  ILE MĘKI WYCIERPIELI WSZYSCY RDZENNI MIESZKAŃCY PALESTYNY, SAMARII I CAŁEGO PÓŁWYSPU ARABSKIEGO Z POWODU NIEGODZIWOŚCI ŻYDOWSKICH ZŁOCZYŃCÓW!
  Jedną z pierwszych zbrodni Izraela na Palestyńczykach była – Masakra w Deir Jassin – 9-10.04.1948 – najlepszy przykład żydowskiego bestialstwa i neohitlerowskiego zdziczenia. Muktar wioski zgodził się dostarczyć syjonistom pewnych informacji. W operacji nazwanej „Jedność” Hagana współpracowała z Irgunem i Gangiem Sterna. O godz. 4:30 w nocy 9.04. syjoniści otoczyli wioskę, która była położona między żydowskimi osadami Givat Shaul i Montefiore. Przez dwa dni żydowscy kaci mordowali mężczyzn, kobiety i dzieci, bez względu na wiek. Gwałcili kobiety i rabowali domy. Mężczyznom odcinano genitalia. Relacja z eksterminacji pochodzi od doktora z Czerwonego Krzyża, który przybył na miejsce następnego dnia. Masakra została dokonana różnymi sposobami. Rozstrzeliwano, rzucano w ludzi granatami, zażynano nożami. Rozcinano brzuchy ciężarnych kobiet. Szczególną przyjemność sprawiało oprawcom zabijanie dzieci na rękach matek. Ok. 25 kobiet w ciąży zostało zakłutych bagnetami w brzuch. 52 dzieci okrutnie okaleczono i obcięto głowy na oczach rodziców. Agencja Żydowska i władze brytyjskie wiedziały o trwającej masakrze. Odpowiedzialnym za akcję był Menachem Begin, późniejszy laureat pokojowej nagrody Nobla. Pochodził z Polski. Hagana organizowała w 1946 zamach na hotel jerozolimski King David, w którym z rąk żydowskich kolonistów padło 500 osób.

  POTEM ŻYDZI DOPUŚCILI SIĘ DALSZYCH NIEZLICZONYCH OKRUCIEŃSTW I NIESAMOWITYCH ZBRODNI NA LUDZIACH.

 5. RomanK said

  Zacny Gilad Atzmon wie doskonale ze Stary Testament nie uczyl i nie uczy nienawici rasowej, a te jego drobne instrukcje Mojzeszowe,dbania o swoje przed innym nie czynia z Karaimow bestii…
  Tora Zydzi zaslaniaja inna brzydka Knige,,zawana Talmud:-))) i o tym Gilad dobrze wie, ale wie tez, ze nie wszycy goje wiedza:-)))

 6. lekarz said

  Potrzebuje swych powaznych badan temat ZYDOWSKICH RZADOW W ROSJI. Wiem ze szanowny Pan Marucha nie popiera te teze. Lecz, moim zdaniem, pokrzepionym faktami, rzeczywistosc mowi o mocnych wplywach swiatowego kagalu wrzrod kremliowskiej junty. Dumam ze wlasnie z tego punktu widzienia mozna zrozumiec nie tylko obecna neoimperska polityke prozydowskiego i masonskiego rezymu KGBowcy putina (te hanebne nazwisko zawsze i umyslnie pisze z malej litery), ale i duzo z tego, co sie odbywa dzisiaj w NASZYM KRAJU.
  POZDRAWIAM!

 7. Marucha said

  6: Jeśli ma Pan jakieś dane, to zawsze z ciekawością się z nimi zapoznam. Nie wykluczam wpływów żydostwa na Rosję. W końcu Żydzi są właścicielami 80% gospodarki na kuli ziemskiej.

 8. Ewelina said

  Syjonizm jest trucizna dla ludzi, tak zydow jak i gojow.
  Inna trucizna jest jak to Jezus ujal „MILOSC do pieniedzy”.

  Te dwie sily rzadza swiatem i jesli przemyslimy dokladnie ewangelie, ktora mowi o „kuszeniu Jezusa”, to widac tam kto tutaj na ziemi rzadzi i dlaczego!

  Pan Bog powoluje i On tez odwoluje.
  Z najgorszego zla Bog jest w stanie stworzyc sukces!
  Zabili Jezusa i kto odniosl sukces?
  BOG!!!

  Tak bedzie rowniez teraz!
  Nie musimy sie martwic i niepokoic. Powinnismy sie modlic, przepraszac Boga i dziekowac Bogu za wszystko, podobnie do modlitw Daniela.

 9. Carlos said

  Gdzie jest te 20% niekontrolowanej-przez zydow-gospodarki?

 10. Ewelina said

  Carlos, te 20 % moze byc w ogrodach jak moj. Takich jak ja jest wielu.
  Sprecyzuj pytanie.

 11. Apel said

  Czy w Solensku mial miejsce mord rytualny ?

  25/06/2010 @ 11:28 pm

  W ubiegłe wakacje będąc z moimi córkami na wakacjach Kotlinie Kłodzkiej dałem się namówić na zabranie ich na koncert DODY. Moje przerażenie wzbudził jeden z utworów „rozbiegowych” wykonanych przez jej zespół. Był to utwór hardrockowy, a może i metalowy, w którym przyzywano demona. Słowo to padało wielokrotnie. Na szczęście moje dziewczyny zmęczone niebywałym hałasem muzyki zdecydowały się na opuszczenie koncertu po pierwszych utworach.
  Wtedy przekonałem się, że „gwiazdy” rzeczywiście zawierają pakt z piekłem za sławę i pieniądze.
  W tym roku pojawił się na którymś portalu informacyjnym artykuł o wyznawaniu przez naszych artystów kabały. I był to artykuł pochwalny ich sposobu na życie.
  Nie ma żartów walka zaczęła się na dobre.

  Boże, miej nas w opiece abyśmy wytrwali do końca.

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2010/06/25/apokalipsa-ktora-dotknie-stany-zjednoczone-ap/#comments

  JacquesGrandGuigno

  Oczywiście dość ciekawy był motyw kiedy Dorota Rabczewska znana pod pseudonimem Doda mówiła o sobie „królowa jest jedna”, pocałowała prezydenta.
  Jest to dość symboliczne w odniesieniu do omawianego tematu.

  Pocałunek królowej jak pocałunek śmierci.

  Zwykle mordercy z jakiegoś bractwa posługują się dla nich bardzo ważną symboliką.
  Bez tej symboliki nie popełniają zbrodni.

  http://jacquesgrandguignol.pl/forum/showthread.php?tid=2&page=17

  http://www.gadu-gadu.pl/5427690801039494832/bliskie-spotkanie-dody-i-prezydenta/100

  David Icke’s Revelations of a Mother Goddess

 12. Carlos said

  Zapytalem o te 20% w odpowiedzi na komentarz Maruchy nr.7

 13. Nurtuje mnie pytanie: skoro Zydzi maja Izrael takie potezne i bogate panstwo to dlaczego nie moga jego utrzymac w spokoju i zapewnic bezpieczenstwa jego mieszkancom?
  Palestynczycy wcale nie sa az tak biedni jak to pokazuja media…jak to jest tak naprawde?
  Cheers!

 14. O Co Chodzi said

  ad 6 i 7: nieco o wpływach historycznych kompleksu w Rosji

  http://the-new-american-republic.blogspot.com/2010/07/soviet-story.html

 15. ... said

  http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=3692&Itemid=56

  jak temu zaradzić ?

 16. Marucha said

  Re 9: Niech się Pan rozejrzy wokół siebie…

 17. Isreal said

  srule mogą użyć głowic bez zmrużenia oka. To pewne. W ten sposób są zwyrodnialcem nr 1, megaterrorystom bez konkurencji w swej klasie. To sól w oku i drzazga, wrzód na d…e itd………….
  aż się nie chce pisać

 18. Gmad said

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: