Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Emilian58 o Do widzenia Roe. Dzień dobry o…
  errorous o Wolne tematy (58 – …
  NC o Zbrojenia – tak! Ale dla Polsk…
  Emilian58 o Globalny przekręt zadłużeniowy
  Anzelm o Los generała Antona Denik…
  minka o Wolne tematy (58 – …
  Carlos o Piskorski i Radzikowski o Andr…
  lewarek.pl o Położyć kres patologii
  Piskorz9 o Wolne tematy (58 – …
  Echo z Węgier o 14 milionów drzew wyciętych po…
  Piskorz o Los generała Antona Denik…
  lewarek.pl o Żydowska kloaka przetacza się…
  Piskorz o Piskorski i Radzikowski o Andr…
  Emilian58 o Położyć kres patologii
  Listwa o Wolne tematy (58 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Protesty przeciwko promowaniu sodomii i sodomitów

Posted by Marucha w dniu 2010-07-15 (Czwartek)

Kilkadziesiąt tysięcy podpisów przeciw EuroPride 2010

Tysiące mieszkańców Warszawy, jak również przedstawiciele różnych środowisk z całego kraju, nadesłali liczne protesty do miejskiego ratusza w Warszawie, domagając się by Prezydent Miasta Hanna Gronkiewicz – Waltz nie udzieliła zgody na przemarsz ulicami stolicy homoseksualistów, biseksualistów i transwestytów, który ma się odbyć w sobotę 17 lipca. Wszyscy wskazują na zagrożenie, jakie EuroPride 2010 stanowi dla moralności publicznej i zgodnie z art. 2 ustawy o zgromadzeniach powinna ona zostać objęta zakazem władz miejskich.

Specjalne oświadczenie protestacyjne wysłali do Pani Prezydent przedstawiciele Komitetu – Mieszkańcy Osiedla Ostrobramska, Komitetu – Petycja przeciwko EuroPride 2010 w Warszawie, Komitetu – Stop Promocji Homoseksualizmu w Warszawie, przedstawiciele Grupy – Nie dla Homoseksualnej Parady Równości w Warszawie oraz Komitetu – Mieszkańcy Warszawy Przeciw Homoseksualnej Deprawacji.

Protestujący zwrócili uwagę, że pod petycją przeciw paradzie zebrano blisko 5 tys. własnoręcznych podpisów. Mieszkańcy Osiedla Ostrobramska wysłali ponad 100 indywidualnych petycji, zebrano blisko 9 tys. podpisów elektronicznych i ponad 2,5 tys. e- maili. Ponadto ponad 30 tys. osób zaprotestowało przeciw paradzie na portalu społecznościowym NK oraz ponad 6 tys. na Facebooku. W sumie przeciw paradzie wypowiedziało się bez mała 55 tys. osób.

Władze Miasta Stołecznego Warszawy odpowiadając na wezwanie do odwołania zaplanowanej na sobotę wielkiej parady różnych dewiantów, którzy mają przyjechać z całej Europy, już wcześniej tłumaczyły się, że nie mają podstaw prawnych do zablokowania tego typu imprezy. Nie jest to zgodne z prawdą, gdyż jeśli istnieje poważne ryzyko zakłócenia porządku publicznego, a także w celu ochrony moralności publicznej, tego typu imprezy mogą być odwoływane.

W Kanadzie w tym roku władze zrezygnowały z udzielania wsparcia finansowego festiwalowi homoseksualnemu w Toronto, gdyż Kanadyjczycy mają dość tego typu imprez znanych z niezwykłej obsceniczności. Często zdarza się, że podczas parad pederaści, lesbijki, transseksualiści itp. obnażają się i obcują publicznie ze sobą. Decyzję o zablokowanie środków dla homoseksualistów podjął minister przemysłu Tony Clement, który postanowił przeznaczyć pieniądze na wsparcie innych programów. Jego decyzję poparło aż dwie trzecie obywateli Kanady. W ten sposób wyrazili oni swój sprzeciw wobec organizowania tego typu imprez.

Pederaści i lesbijki nie otrzymują bezpośrednio publicznych środków finansowych na zorganizowanie parady EuroPride 2010 w Warszawie. Jednak w celu zapewnienia im bezpieczeństwa miasto musi wydać sporo pieniędzy podatników. Podczas dotychczas zorganizowanych parad zwykle nielicznej grupie pederastów i lesbijek towarzyszył ogromny kordon policyjny. Władze miasta doskonale zdają sobie sprawę, że tego typu przemarsze stanowią zagrożenie dla porządku publicznego, a jednak zezwalają na organizowanie tak skandalicznych imprez, podczas których promowana jest dewiacja.

Za Piotrskarga.pl

Poniżej tekst oświadczenia protestujących przeciw paradzie EuroPride 2010:

Warszawa, dnia 14.07.2010

Szanowna Pani
Prof. Hanna Gronkiewicz-Waltz
Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy
Ul. Pl. Bankowy 3/5, 00-950 Warszawa

Protest

W obliczu zmasowanej propagandy środowisk gejowskich, której jesteśmy świadkami w Warszawie w dniach 9-18 lipca br. w związku z tzw. EuroPride 2010, mieszkańcy Warszawy jak i środowiska z całej Polski, wyrażają stanowczy sprzeciw i żądają odwołania, zaplanowanej na sobotę 17 lipca, parady będącej hańbą Europy.

Na to publiczne i jawne zgorszenie narażone są szczególnie dzieci i młodzież, które w swej niewinności bombardowane są promocją brudu i zboczenia.

W związku z powyższym różne środowiska podjęły się zebrania podpisów pod żądaniem niedopuszczenia do tej skandalicznej i gorszącej imprezy pederastów z całej Europy w wyniku czego zostało zebranych 55 tysięcy (dokładnie pięćdziesiąt cztery tysiące sześćdziesiąt pięć) podpisów pod protestem:

– Komitet – Mieszkańcy Warszawy Przeciw Homoseksualnej Deprawacji – 4 490 własnoręcznych podpisów pod protestem,
– Komitet – Mieszkańcy Osiedla Ostrobramska – 123 indywidualnych pism protestacyjnych,
– Komitet – Petycja przeciwko EuroPride 2010 w Warszawie – 8 949 elektronicznych podpisów pod protestem (http://stopeuropride2010.wikidot.com/start),
– Komitet- Stop Promocji Homoseksualizmu w Warszawie – 2 062 maili protestacyjnych do Prezydent m.st. Warszawy (www.protestuj.pl),
– Grupa – NIE dla Homoseksualnej Parady Równości w Warszawie – 6 272 członków profilu na portalu społecznościowym (http://www.facebook.com/pages/NIE-dla-homoseksualnej-Parady-Rownosci-w-Warszawie/323820237017?ref=ts)
-Grupa na NK – Nie dla Homoseksualnej Parady w Warszawie – 32 169 członków profilu na portalu społecznościowym NK (http://nk.pl/profile/31880725)

Tak zwana EuroPride 2010 stanowi zagrożenie dla moralności publicznej i zgodnie z art. 2 ustawy o zgromadzeniach powinna zostać objęta zakazem władz miejskich. Dlatego też zwracam się do Pani Prezydent z apelem o podjęcie działań uniemożliwiających przejście ulicami naszej stolicy parady pederastów promującej dewiację i będącej publicznym zgorszeniem.

Podpisali:

Komitet – Mieszkańcy Warszawy Przeciw Homoseksualnej Deprawacji
Komitet – Mieszkańcy Osiedla Ostrobramska
Komitet – Petycja przeciwko EuroPride 2010 w Warszawie
Komitet- Stop Promocji Homoseksualizmu w Warszawie
Grupa – NIE dla Homoseksualnej Parady Równości w Warszawie
Grupa – Nie dla Homoseksualnej Parady w Warszawie

Adminowi się przypomniało, iż istotnie p. Hanna Odnowiona w Duchu Świętym Gronkiewicz-Walc jest profesorem. Komu to teraz tytułów nie dają…

Komentarze 24 do “Protesty przeciwko promowaniu sodomii i sodomitów”

 1. hawo said

  dawali… w jednym rzedzie z profesorem Bartoszewskim

 2. Tekla said

  Fragment z ksiązki napisanej przez metropolitę Rosji Kiryłę ,,Wolność i odpowiedzialność .W poszukiwaniu harmonii”

  Nieograniczona wolność odsuwa moralną odpowiedzialność, wpychając społeczeństwo w problemy nie do rozwiązania – alkoholizm, narkomanię, rozwiązłość seksualną.
  Metropolita przestrzegał, że ludzie stają się ofiarami nowej totalitarnej ideologii, która dokonuje przemocy na ludzkiej moralności. Ta ideologia absolutyzuje prawa jednostki. Człowiekowi wszystko wolno, a więc wolno chodzić do domów publicznych, których istnienie legalizuje w Europie prawo, tak samo jak legalizuje sprzedaż narkotyków czy związki homoseksualne, czyli grzeszne zachowania.
  Chrześcijańska kultura, na której oparła się nauka o prawach, zawsze podkreślała, że amoralne zachowanie człowieka nie licuje z jego dostojeństwem.
  Powojenne dokumenty, z 1948 i 1950 roku, formułujące prawa człowieka wskazywały na związek między wolnością a moralną odpowiedzialnością. Natomiast dokument Unii Europejskiej z 2000 roku w tej samej kwestii odrywa we współczesnym liberalnym społeczeństwie wolność od odpowiedzialności, a nawet za amoralne uważa ograniczanie prawa do grzesznych dążeń człowieka. Za krytykę takich grzesznych zachowań można ponieść uszczerbek na karierze albo i trafić do więzienia. A to znaczy, że prawa człowieka stają się systemem coraz bardziej zamkniętym, nie mającym związku z duchową tradycją, którą w Europie chronią Kościoły chrześcijańskie. Dowolne potępienie amoralnych zachowań jest postrzegane jako religijne ekstremum, jako brak tolerancji.
  ieograniczona wolność odsuwa moralną odpowiedzialność, wpychając społeczeństwo w problemy nie do rozwiązania – alkoholizm, narkomanię, rozwiązłość seksualną.
  Metropolita przestrzegał, że ludzie stają się ofiarami nowej totalitarnej ideologii, która dokonuje przemocy na ludzkiej moralności. Ta ideologia absolutyzuje prawa jednostki. Człowiekowi wszystko wolno, a więc wolno chodzić do domów publicznych, których istnienie legalizuje w Europie prawo, tak samo jak legalizuje sprzedaż narkotyków czy związki homoseksualne, czyli grzeszne zachowania.
  Chrześcijańska kultura, na której oparła się nauka o prawach, zawsze podkreślała, że amoralne zachowanie człowieka nie licuje z jego dostojeństwem.
  Powojenne dokumenty, z 1948 i 1950 roku, formułujące prawa człowieka – zwrócił uwagę mówca – wskazywały na związek między wolnością a moralną odpowiedzialnością. Natomiast dokument Unii Europejskiej z 2000 roku w tej samej kwestii odrywa we współczesnym liberalnym społeczeństwie wolność od odpowiedzialności, a nawet za amoralne uważa ograniczanie prawa do grzesznych dążeń człowieka. Za krytykę takich grzesznych zachowań można ponieść uszczerbek na karierze albo i trafić do więzienia. A to znaczy, że prawa człowieka stają się systemem coraz bardziej zamkniętym, nie mającym związku z duchową tradycją, którą w Europie chronią Kościoły chrześcijańskie. Dowolne potępienie amoralnych zachowań jest postrzegane jako religijne ekstremum, jako brak tolerancji.

 3. Wojwit said

  A co z „mędrcem” Bolkiem? Un też powinien mieć jeden tytuł wyżej za „zasługi” niż doktorat honoris causa…

 4. Sarmata said

  Punkt 1.
  Należy jak najszybciej wysłać protest o treści np.:
  Stanowczo sprzeciwiam się paradowaniu sodomitów po ulicach naszego miasta gdzie jest pełno Kościołów, przebywają normalni dorośli i małe dzieci. Proszę o niedopuszczenie tych zboczeńców na ulice miasta Warszawy, bo jest to karalne,o czym mówi treść
  Kodeksu Karnego:
  Art. 202. § 1. Kto publicznie prezentuje treści pornograficzne w taki sposób, że może to narzucić ich odbiór osobie, która tego sobie nie życzy, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
  § 2. Kto małoletniemu poniżej lat 15 prezentuje treści pornograficzne lub udostępnia mu przedmioty mające taki charakter albo rozpowszechnia treści pornograficzne w sposób umożliwiający takiemu małoletniemu zapoznanie się z nimi, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

  Punkt 2.
  Sam powyższy protest jest potrzebny jako załącznik do zawiadomienia do prokuratury rejonowej W-wa Śródmieście o popełnienie przestępstwa z artykułu 202 kk, paragraf 1 i 2 i dlatego należy go zachować.

  (Art. 202. § 1. Kto publicznie prezentuje treści pornograficzne w taki sposób, że może to narzucić ich odbiór osobie, która tego sobie nie życzy, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
  § 2. Kto małoletniemu poniżej lat 15 prezentuje treści pornograficzne lub udostępnia mu przedmioty mające taki charakter albo rozpowszechnia treści pornograficzne w sposób umożliwiający takiemu małoletniemu zapoznanie się z nimi, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.)

  Zawiadominie można wysłać listem poleconym za potwierdzeniem odbioru (żółta karta zwrotna doklejona do kopetry) lub złożyć w Prokuraturze (lepsze rozwiązanie).
  W zawiadomieniu należy wystąpić o maksymalny wymiar kary dla urzędnika, który wydał zgodę na to publiczne zgorszenie oraz dla gorszycieli z racji na szczególną zuchwałość czyny i działanie ze szczególną premedytacją, w sposób zaplanowany. Wniosków tych powinno być jak najwięcej – należy namówić rodzinę i znajomych, którym jeszcze nie wszystko wisi – aby nasi wrogowie zaczęli się oswajać z myślą, że nie pójdzie z nami tak łatwo jak z Olewnikiem. Przestańmy się urzalać ale przejdźmy do działania. Powodzenia.

 5. Marucha said

  Te wszystkie „parady równości” to nic innego, jak nachalne, brutalne molestowanie seksualne tych, którzy sobie tego nie życzą. W dodatku powiązane z możliwością wpływania na nieletnich, co jest po prostu pedofilią.
  Dziwne, że tego się nie karze.
  A w ogóle to by wystarczyło kilkudziesięciu skinów żeby rozpędzić całe to pedalskie bractwo.

 6. Krystyna said

  Protesty sa sluszne.Homoseksualisci przekroczyli bariere-co mozna co nie mozna,etyka i moral nie istnieje,jest rozwiazlosc ,skandaliczne zachowanie w czasie ich „defilad”.Zdrowo jeszcze myslacy homo-sapiens powinien walczyc z ta rozwiazloscia.
  Musze rowniez podkreslic-nie wolno przesladowac tych grup,rzucac wulgarnych slow.Homoseksualisci byli i beda,tylko jest roznica kiedys a dzis.Zaden nie eksponowal sie,byli skryci,a przeciez ogol wiedzial ,ze to homoseksualisci.Prosze tylko nie powiedziec,ze to w czasach komunizmu nie wolno bylo sie afiszofac ,ze to klern itp.Ogolnie nie bylo czegos podobnego w swiecie.Mam wspanialych znajomych homoseksualistow-oni sami nie uczeszczaja w Euro-pryde.Sa przeciwni.
  Pozdrawiam.

 7. Marucha said

  Pani Krystyno,

  Acz rozumiem Pani zastrzeżenia (aby homoseksualistów nie prześladować), trudno mi się pod tym podpisać. Jestem bowiem za tym, aby ich prześladować – w przeciwnym razie to oni nas zaczną prześladować i tak się zresztą już dzieje w niektórych państwach. Trzeba zacząć ich również dyskryminować: w wojsku, w szkołach, w przedszkolach, usuwać z mediów, usuwać z rozrywki itd.

  Przypuszczam też, że Pani wiara we wspaniałych znajomych homoseksualistów może ulec podobnej ruinie, co ongisiejsza wiara kresowych Polaków w przyzwoitych, spolszczonych Żydów-sąsiadów – albo wiara mieszkańców Dziekanowa pod Warszawą, iż ich niemieccy sąsiedzi z Dziekanowa Niemieckiego byli lojalnymi polskimi obywatelami…

 8. Inkwizytor said

  Powiem tak; gdyby kilkunastu ( wystarczy ) pedałów i pedofili, którzy będą hańbić Cmentarz 200 000 ofiar Powstania Warszawskiego dostało mocno PO RYJU tak jak w Moskwie to drugi raz zastanowią się czy warto. Jeśli ta „demonstarcja dewiacji” nie spotka sie z fizycznym oporem to będzie świadczyło, ze jesteśmy ciotowatym narodem, kulturowo w pełni spacyfikowanym i można przejść do kolejnego etapu tresury.

 9. Krystyna said

  Przesladowanie a dyskryminacja to nie to samo lub zblizone jedno do drugiego.No dobrze,podpisuje sie pod jedna linijka,ze..w wojsku,a przede wszystkim w szkolach i przedszkolach powinno byc zastrzezone-nie przyjmyjemy nauczycieli czy opiekunow do pracy osob odmiennej orientacji seksualnej.Trzeba zapobiec zlu,bronic mlode pokolenie ,bo przeciez nam zalezy na zdrowym pokoleniu.
  Wiem,ze w Ameryce nie przyjmowali do wojska homoseksualistow.

 10. Marucha said

  Rozumiem, pani Krystyno… przemawia przez Panią chrześcijańskie miłosierdzie.

  Ale czy warto im okazywać miłosierdzie?

  Nie wykryto do tej pory ŻADNEGO GENU, żadnej odrębności biologicznej, która by była charakterystyczna dla pedałów. A więc ich zachowania są wyuczone, a nie wrodzone, więc powinni mieć nad nimi kontrolę i się po prostu leczyć.

 11. Aleksander said

  W tej kwestii nie może być żadnych kompromisów, miłosierdzia, politowania czy też biernego sprzeciwu. Pedalstwo to nie tylko „pedalstwo” jako grupa wyuzdanych sodomitów , to głównie i przede wszystkim BRUTALNY ATAK na instytucję rodziny, a parady w Polsce to nacharchanie w twarz wszystkim Polakom którzy jeszcze wierzą w Boga, bądź twierdzą że są wierzący. To i tak mało powiedziane. Reasumując: Wal w mordę pedała aż mu spuchnie gęba cała! Zrób coś, nie rżnij głupa, bo Ci spuchnie potem d…a.

 12. Krystyna said

  Panie Marucha- pokonal mnie Pan.Lubie mocne argumenty.To prawda-ze badania genetyczne nie wykazaly, ze homoseksualizm jest zapisany w genach.Cos nie cos wiem na ten temat.
  Panie Aleksandrze,ma Pan racje-tylko nie potrzebne te wulgarne slowa.
  Jeszcze pare slow do Pana Marucha.Chrzescijanskie milosierdzie -nie dla dewiacji ,rozpusty.Ponizyl mnie Pan ,piszac Pani przez male p-
  Pozdrawiam.

 13. Marucha said

  Nie było moim zamiarem poniżenie Pani, Pani Krystyno. To zwykła pomyłka popełniona w pośpiechu.

 14. Marucha said

  Re 11: Bardzo słusznie.
  Pedały nie walczą o „tolerancję”, bo już mają jej aż za dużo. Nie walczą o równouprawnienie, bo są już uprzywilejowani.

  Oni chcą nas, normalnych ludzi, z reguły chrześcijan, upokorzyć, wdeptać w błoto, splugawić, rozbić nasze rodziny, zdeprawować nasze dzieci (niemal każdy pedofil to zarazem pedał), zniszczyć Kościół.

  To jest walka ze śmiertelnym wrogiem.

 15. Inkwizytor said

  Wysłać wszystkich pedałów Persom, oni już będą wiedzieć co z nimi zrobić

 16. Miroslaw Bernard D said

  ad 5. Kiluku skinow wystarczylo w latach 80. Dzis Policja, lewacy, antify ochraniaja parady „sodomitow”. Na youtube mozna znalezc co Policja robi z odwaznymi prubujacymi powstrzymac przemarsz sodomitow.
  Niestety oni biora spoleczenstwo na przetrzymanie a wiec przez edukacje, coroczne parady, TV, prase los czeka nas taki jak na zachodzie czyli przeciwnicy stana sie ignorantami i beda zamykac sie w domach. Pytanie co robi kosciol ? Gdzie jest Kosciol ? Gdzie ksieza ktorzy powinni stac na czele pochodow antygejowskich ?

  http://www.youtube.com/watch?v=YblhFpzErNE – Wojciech Cejrowski pyta o to samo.

 17. Aleksander said

  Co do parady w Warszawie to jestem pewien, że tutejszych „rodzimych” homosiów nie będzie zbyt wielu, za to dużo będzie z Niemiec i innych europejskich krajów. Wydaje mi się również, że celowo są sprowadzani na tego typu imprezy aby podnieść „frekwencję”. Niech tylko jakiś sodomita dostanie sandałem po japie, a zaraz będą krzyki i lament o nie przestrzeganiu przez Polskę praw człowieka (tylko czy na pewno „człowieka”?) Zatrważająca jest nienawiść lucyferian do chrześcijańskiej części Narodu Polskiego. Nie szczędzą mamony oraz wszelkich środków aby nas upokorzyć w jak najpodlejszy sposób. Jeszcze kilka parad, jeszcze więcej „tolerastwa”, a niedługo powiedzą nam że homofobia to nie tylko choroba którą trzeba leczyć, ale także ciężka zbrodnia,za którą trzeba surowo karać. Wtedy każdy z nas trzy razy dobrze się zastanowi zanim powie na głos co mu się w rowerze urwało…

 18. 166 bojkot TVN said

  17/
  Jest nadzieja, że zboczeńcy albo mocno się spocą, albo trafi ich jakiś piorun, bo zanosi się na burze.
  Nie wiem, kim są ludzie, urzędnicy którzy pozwalają na takie parady dewiantów seksualnych w Warszawie, mieście, które jest wielkim cmentarzem.
  Przed paradą na wszystkich miejscach kaźni – pomnikach bezbronnych ofiar pomordowanych przez Niemców, powinny znaleźć sie tłumaczenia polskich napisów. Jak unia to unia – po angielsku, niemiecku i francusku. To zadanie dla warszawskich harcerzy: duże tablice z dużymi napisami na całej trasie. Niech niemieccy zboczeńcy mają świadomość gdzie sie zapędzili.

 19. Tolerancja nie ma nic wspolnego z narzucaniem zboczen reszcie spoleczenstwa.
  Normalni ludzie maja prawo bronic swoich rodzin ,swoich dzieci przed narzucaniem im zachowan ,ktore sa im obce i niezgodne z kazdym kodeksem moralnym.
  Dlaczego kosiciol jako instytucja majaca na celu dobro rodziny-milczy?
  Polska jest podobno krajem katolickim?

  Jerzy Ulicki-Rek
  ________________

  [size=150]W sobotę o 11.00 rusza Marsz Grunwaldzki![/size]

  [size=150]Uważasz, że podstawą społeczeństwa jest rodzina oparta na związku kobiety i
  mężczyzny[/size]?

  Sprzeciwiasz się agresji homoseksualnej propagandy, która dotyka
  Polskę ze strony Zachodniej Europy, tak jak 600 lat temu inwazja
  europejskiego rycerstwa pod przywództwem Krzyżaków? Chcesz zamanifestować
  swoją dumę z przynależności do Polskiego Narodu i uczcić wielkie zwycięstwo
  naszych przodków?

  Jeśli tak, to przyjdź na Marsz Grunwaldzki!

  [URL=http://img96.imageshack.us/i/cid69d4fefb82586101650a.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/4699/cid69d4fefb82586101650a.jpg[/IMG][/URL]

  W honorowym Komitecie Marszu są m.in. Janusz Korwin Mikke, Marek Jurek,
  Leszek „Eldo” Kaźmierczak, Adam „PIH” Piechocki, profesorowie uniwersyteccy,
  posłowie, publicyści, artyści i działacze społeczni – niektórzy z nich
  pojawią się na Marszu – przybądź i Ty!

  Marsz Grunwaldzki rusza 17 lipca o 11.00 z Placu na Rozdrożu w Warszawie.
  Zakończenie Marszu odbędzie się pod Grobem Nieznanego Żołnierza na pl.
  Piłsudskiego.

  więcej informacji na:
  http://www.marszgrunwaldzki.pl
  __________
  http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=39&t=8462&p=23055#p23055

  Jerzy

 20. FedUp said

  Radze sprawdzic fakty zanim wyglasza sie opinie na temat co stalo sie w Kanadzie. Przyczyna wycofania federalnej pomocy finansowej dla Parady nie sa nastroje Kanadyjczykow tylko interwencja zydowskich organizaci u premiera Harpera aby wykluczyc z komitetu organizacyjnego Parady grupe pod wezwaniem „Queers against Israeli Apartheid”. Poniewaz to sie nie udalo, fundusze zostaly wstrzymane. Kanada jest bardzo pro-pedalska, tutaj malzenstwa sodomitow dawno sa legalne a za wyglaszanie pogladow anty pedalskich (nie mowiac o krytyce unych) mozna szybkow stanac przed Trybunalem (Human Rights Commission) i zakonczyc kariere zawodowa, byc ukaranym grzywna albo i trafic do wiezienia.

 21. Ad 20 FedUp…
  Bzdura mosci kolego.
  Od 19 lat krytykuje zydow nie tylko w Kanadzie, krytykuje pedalstwo-lesbijstwo, nie zakonczylem kariery zawodowej i napewno nie stane przed zydowskim „trybunalem pt: „Human Right Commission”, gdyz to zydowskie „cialo” publicznie nie odpowiada na stawiane pytania…
  Tak wiec kogo „mosci kolega” straszy? Zdurnowacialych Kanadyjczykow? Czy „polska gawiedz” goniaca za „dularami i nie majaca czasu podrapac sie po tylku od nawalu pracy i kredytow???
  ============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 22. Ewelina said

  „Wszystko -na tym swiecie-nam wolno,ale nie wszystko jest dla nas dobre.”

  Homoseksualisci nie tylko istnieja, ale- i to jest najwazniejsze!- reklamuja swoj sposob zycia, ALE czy jest to dla nich dobre???

  Kazdy,to choc liznal anatomie i fizjologie czlowieka, wie, ze jest to dla nich zle!
  Homoseksualizm jest przyczyna wielu powaznych chorob!!!

  Zaden marsz, pochod czy inne demonstracje publiczne homoseksualistow nie zmienia faktow z anatomii i fizjologii czlowieka!

  Albo inaczej:
  Jestem palaczka i domagam sie rownych praw, a po za tym domagam sie by reklamowano palenie tytoniu w szkolach i organizuje marsze…, bo mam prawa mniejszosci…
  Czy to zmieni fakt, ze palenie tytoniu jest niezdrowe?

  Homoseksualizm jest nie zdrowy!

  Ale jesli ktos ma zamiar udowodnic ze jest zdrowy, to zapraszam do przedstawienia dowodow!

  Jak zdrowy jest homoseksuaizm?
  Jakie benefity zdrowotne maja homoseksualisci?
  Prosze przedstawic fakty, ze heteroseksualisci choruja (z powodu heteroseksualizmu), a homoseksualisci sa zdrowsi ze wzgledu na homoseksualizm!

  Jesli nie macie (a nie mozecie miec) takich dowodow, to przestancie reklamowac wasz chory (medycznie) styl zycia!!!
  Jestesci gorsi niz palacze! Palacze nie organizuja marszow i nie domagaja sie reklamowania palenia w szkolach!

 23. PL said

  Oczywiscie każdy uczciwy lekarz powie, że homosie żyją niezdrowo, są narażeni na zakażenia, a ich średnia długość życia jest około 20 lat krótsza (!) niż normalnego człowieka.
  Za lansowaniem zboczeń stoją nie tyle sami homosie, ile potężne lucyferyczne siły stojące ponad nimi.

 24. PL said

  Światowy rekord w liczbie popełnionych seryjnych morderstw należy do rosyjskiego homoseksualisty Andreia Chikatiło, który w 1992 roku został skazany za gwałty, morderstwa oraz jedzenie części ciał przynajmniej 21 chłopców, 17 kobiet i 14 dziewcząt. Patologia polegająca na zjadaniu swoich ofiar charakteryzowała również Jeffreya Dahmera z Milwaukee, który został skazany w 1992 roku. Nie tylko zabił 17 młodych mężczyzn i chłopców, ale też gotował i jadł ich części ciała.

  Każdy z sześciu najgroźniejszych amerykańskich zabójców był homoseksualistą:

  •Donald Harvey przyznał się do 37 ofiar w Kentucky;
  •Jon Wayne Gacy zgwałcił i zabił 33 chłopców w Chicago, grzebał ich na podjeździe do swojego domu;
  •Patryc Kearney to sprawca 32 zbrodni, ciął swoje ofiary na małe kawałki po wcześniejszym spółkowaniu i zostawiał w workach na śmieci wzdłuż dróg szybkiego ruchu w Los Angeles;
  •Bruce Davis molestował i zabił 27 mężczyzn i chłopców w Illinois;
  •Corll-Henley-Brooks torturował i wykorzystał seksualnie 27 mężczyzn w Teksasie;
  •Juan Corona został skazany za zabicie 25 pracowników najemnych („uprawiał seks z ich nieżywymi już ciałami”).

  Lesbijka Aileen Wuornos w 1992 roku została uznana za „najgorszą morderczynię” – zabiła przynajmniej 7 mężczyzn w średnim wieku. Działając sama, pobiła rekord dwóch pielęgniarek: Catherine Wood i Gwen Graham, które zabiły 6 pacjentów przebywających na rekonwalescencji w Grand Rapids, Michigan.

  Powiązanie między seryjnym morderstwem a homoseksualizmem wcale nie jest nowe. Dwóch mężczyzn „rywalizuje” o tytuł „najgorszego w świecie mordercy”. Nazistowski oprawca w obozie w Auschwitz, Ludwig Tiene, dusił, miażdżył i zagryzał na śmierć chłopców i młodych mężczyzn podczas wykonywanych na nich gwałtów. Choć całkowita liczba jego zbrodni nie jest pewna, często mordował aż 100 osób dziennie. Gilles de Rais (Sinobrody) brutalnie zabił 800 chłopców. Każdy z chłopców był najpierw zwabiony do jego domu, wykąpany i nakarmiony. Właśnie wtedy, kiedy biedny chłopak myślał: „To mój szczęśliwy dzień”, zostawał zgwałcony, następnie zabity poprzez „rozprucie” bądź rozcięcie na pół i albo spalony, albo zjedzony.

  Zbadanie spraw 518 masowych morderców, którzy zabijali na tle seksualnym w Stanach Zjednoczonych od 1966 roku do 1983 roku ujawniło, że 350 (68%) ofiar zostało zamordowanych przez sprawców będących homoseksualistami oraz że 19 (44%) z 43 morderców było biseksualnych lub homoseksualnych2.

  Mimo tego, iż prawdopodobnie mniejszość seryjnych morderców jest homoseksualna oraz biorąc pod uwagę fakt, że homoseksualiści stanowią nie więcej niż 3% populacji, mordercy będący homoseksualistami pojawiają się częściej niż można by się tego spodziewać.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: