Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  ? o Myśl imperialna Adolfa Bo…
  Czesio i muchy o Czy można się modlić na Różańc…
  revers o Wolne tematy (22 – …
  Anzelm o Czy żydzi są odpowiedzialni za…
  Maverick o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  KONAR o Stalin i jego cechy chara…
  Piotr B. o Czy żydzi są odpowiedzialni za…
  Cypo o ONZ: Rosjanie na Ukrainie nie…
  revers o Wolne tematy (22 – …
  revers o Wolne tematy (22 – …
  Echo z Węgier o Przejechałam drogą śmierci w…
  kokis o Skryte noszenie broni przez zd…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Apel do posła Kalisza

Posted by Marucha w dniu 2010-07-21 (Środa)

Apel do posła Kalisza – Przewodniczącego Sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka.

Szanowny Panie pośle Kalisz

Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu w Bielsku – Białej zwraca się z wnioskiem o zaprzestanie żenujących pańskich spektakli telewizyjnych np. w programie telewizyjnym „Rozmowa bardzo polityczna” i poświęcanie swojej uwagi wyłącznie sprawie Krzyża przed pałacem prezydenckim, o którym to ze względu na swoje przekonania nie ma Pan pojęcia. [Przekonania p. posła Kalisza nie tylko nie były dla polskiego Kościoła przeszkodą w uczestniczeniu we Mszy Św., ale nawet i w czytaniu Ewangelii! – admin]

Jest Pan Przewodniczącym Sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka. Z racji swojej funkcji poselskiej zwracamy uwagę, iż obowiązkiem szefa w/w komisji jest wyjaśnienie przyczyn tej tragedii, a nie jej ośmieszanie. Tymczasem najwięcej czasu zajmuje Panu, to co powiedział czy też nie powiedział Jarosław Kaczyński, bądź jego współpracownicy.

Przypominamy więc Panu jako Przewodniczącemu Sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka, że nadal nie wyjaśniona jest sprawa bestialskiej śmierci Krzysztofa Olewnika. Nadal na wyjaśnienie czeka sprawa śmierci pańskiego kolegi gen. Papały – a prokuratura była tak profesjonalna, że nie zbadała nawet śladów krwi – a sędzia amerykański wyśmiał zeznania Zirajewskiego w sprawie ekstradycji Mazura.

Od 2008 r. leży w Pana Komisji nasz wniosek jako organizacji społecznej występującej w imieniu 20 organizacji z całej Polski o spotkanie z Sejmową Komisją Sprawiedliwości i Praw Człowieka w związku z zastraszającą korupcją polskiej prokuratury i polskich sądów. Niestety nie miał Pan czasu przez 3 lata na wniosek odpowiedzieć, choć zobowiązuje do tego stanowione przez Sejm RP prawo. Miał Pan jednak czas na ośmieszające posła RP występy i udział w Europride Warszawa 2010 [Europride to parada pederastów, lesbijek, transwestytów i innych zboczeńców, jakby kto nie wiedział – admin].

Z powodu braku pańskiej reakcji na nasz wniosek o spotkanie i to od 3 lat, w tym roku od 18 maja przez 33 dni protestowaliśmy pod Sejmem RP, przeciwko bezprawiu prokuratorów i sędziów, a także permanentnemu naruszaniu w Polsce podstawowego prawa człowieka: prawa do sprawiedliwego sądu. Także w tym czasie nie znalazł Pan czasu na spotkanie – co jest pańskim obowiązkiem jako posła i Przewodniczącego Sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka.

Nasuwają się zatem dwie zasadnicze watpliwości:

1. że wie Pan o bezprawiu i korupcji w polskiej prokuraturze oraz sądach i jako adwokat nie chce się Pan narażać, bowiem trudno uwierzyć, iż nie znane są posłowi RP międzynarodowe wyniki badań o stanie korupcji w Polsce, która w UE jest na szarym końcu i wyprzedza tylko Rumunię i Bułgarię
2. albo też zamiast pracować zgodnie z regulaminem i obowiązkami posła RP woli Pan latać po polskich telewizorniach, wypowiadając się w tematach, w których wypowiadać się Pan jako Przewodniczący Komisji Praw Człowieka, nie powinien.

Nasza sugestia jest następująca: niech Pan poseł w końcu chwyci się pracy w Sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka – czyli zajmie się bezprawiem prokuratorów i sędziów, a nie zajmuje się Krzyżem, który dla prawdziwych Polaków jest wartością nadrzędną i narodową. Niech Pan w końcu wyznaczy termin spotkania ruchów obywatelskich z Komisją i nie zmusza nas do powrotu pod Sejm RP, co na pewno przy braku Pana reakcji zrobimy.

Za http://www.aferyibezprawie.org/

Oczywiście apel do pana posła Kalisza jest wręcz skazany na powodzenie. Pana posła Kalisza wybrali bowiem sobie do Sejmu sami Polacy i nic nam nie wiadomo, aby podsunęła go Polakom „ruska razwiedka”, równie słynna jak bin Laden, Al Qaeda lub latające krowy. – admin

Komentarzy 9 do “Apel do posła Kalisza”

 1. Olo_kru said

  No niestety, wygląda na to, że poseł Kalisz należy do tzw. kasty pornogrubasów, zatem nie można na niego liczyć.

 2. wda said

  Szanowny Admin-ie
  Wielce nam przysłużony poseł Kalisz jeszcze się tak nie przysłużył, by kopnął go zaszczyt czytania Ewangelii. On był „tylko” lektorem pierwszego czytania. Czytanie Ewangelii zastrzeżone jest dla kapłana. Tylko czy ob Nowak jest tak naprawdę kapłanem? Katolickim?
  A cała ta kaliszowa walka z krzyżem jest formą ekspiacji za wspomnianą poniżej czynność podczas pogrzebu nijakiej J-N.
  Kłaniam się uniżenie.

 3. Marucha said

  Poprawkę przyjmujemy.

  Ponadto przypominamy, iż ob. Kalisz jeszcze nie został za życia beatyfikowany ani kanonizowany – ale wszystko jest możliwe dzięki zdobyczom i dobrym owocom II Soboru Watykańskiego.

  Przy okazji (za Bibułą):
  Kanada: Ksiądz homoseksualista, zwolennik aborcji, poprowadzi rekolekcje.
  Jak zwykle w takich przypadkach, kuria diecezjalna nie widzi absolutnie niczego niestosownego w powyższej nominacji.

  Ks. Rajmund Gravel, za młodu męska “homoprostytutka”, w latach 2006-2008 poseł do parlamentu Kanady z ramienia proaborcyjnej i postępowej partii Blok Quebec, obecnie proboszcz parafii św. Joachima w La Plaine, gorący zwolennik aborcji na życzenie (aborcja nie jest jedynym czynem, który niszczy życie – pomyślmy o nierównościach między biednymi i bogatymi, o wyzysku dzieci, fanatyzmie i ekstremizmie religijnym, o wojnach i terroryzmie. Zamiast potępiać zdesperowane kobiety, które nie widzą żadnej alternatywy poza aborcją, powinniśmy im służyć pomocą i współczuciem. Nie mamy prawa oceniać ich postępowania) oraz popularyzator “małżeństw” homoseksualnych (potrzebujemy biskupów, którzy rozumieją problemy naszego kraju, a nie dogmatyków), przeciwnik odmawiania Komunii świętej osobom, których poglądy są sprzeczne z nauczaniem Kościoła katolickiego, co nazywa nadużyciem władzy – został niedawno wyznaczony przez swojego biskupa Gillesa Lussier (diecezja Joliette) do poprowadzenia rekolekcji i wykładów dla diecezjalnych katechetów, nauczycieli religii i innych chętnych. Na e-maile od zaniepokojonych diecezjan odpisuje mniej więcej tak: “wypraszam sobie, aby osądzał mnie idiota twojego charakteru (…) zostaw lepiej swoje bzdurne wypociny dla siebie”. Kiedy czytelnik odpisał, podziękował i obiecał modlitwę za kapłana, ten odpisał: “zostaw se swoje modlitwy dla siebie, pomódl się za siebie, bo bardziej niż inni ich potrzebujesz. Żal mi ciebie”.

  To że byle jaki bydlak może się przebrać za księdza, to nic nowego. Tolerancja hierarchii – to dopiero problem.

 4. 166 Bojkot TVN said

  Jeśli już ktoś pyta co robi kryz przed Pałacem Namiestnikowskim, trzeba tez zapytać co tam robi pomnik Poniatowskiego, oraz co tam robią pomniki jednego lwa i drugiego lwa, czy to czasem nie są pomniki Lwa Rywina i jego syna?

  Ponoć młody Rywin wykupił całe prawie Zakłady Mechaniczne Ursus i teraz zrównał z ziemią. O tym upadku i gruzowisku w Ursusie jakos nikt nie pisze ani nie mówi.

  Teraz podaje TVP-Info, że prezydent L.Kaczyński w chwili śmierci był trzeźwy. A to niespodzianka dla Palikota!
  Jakby to był Kwaśniewski, to taka wiadomość byłaby nie do uwierzenia!

 5. Ktos pewnie na „glowe upadl” by
  pisac apel do kalisza… To tak jak probowac szukac opieki od samego diabla…
  ========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 6. Isreal said

  ad 1
  słusznie, co można uzyskać od satyra w różowych stringach?

  Łojła wojła!!!

 7. czestochowianin said

  Apel do wieprza ,by przestal smierdziec

 8. Pan Marucha z 3 — ze „Tolerancja hierarchow , to dopiero problem ”
  Chociaz sie powtarzam , ale tu pasuje ze , z tym problemem jak z ryba , ktora psuje sie od glowy

 9. […] prezydenckim, o którym to ze wzgledu na swoje przekonania nie ma Pan pojecia. Calosc tu oraz u Gajowego Maruchy i oby w swiadomosci wszystkich […]

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: