Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Wolne tematy (22 – …
  Boydar o Wolne tematy (22 – …
  NyndrO o Czy można się modlić na Różańc…
  revers o Przejechałam drogą śmierci w…
  Sudbina Srba o ONZ: Rosjanie na Ukrainie nie…
  ? o Myśl imperialna Adolfa Bo…
  Czesio i muchy o Czy można się modlić na Różańc…
  revers o Wolne tematy (22 – …
  Anzelm o Czy żydzi są odpowiedzialni za…
  Maverick o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  matirani o Wolne tematy (22 – …
  KONAR o Stalin i jego cechy chara…
  Piotr B. o Czy żydzi są odpowiedzialni za…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Ludzkie śmiecie odpowiadają za nagonkę na Kościół

Posted by Marucha w dniu 2010-07-27 (Wtorek)

Aborcjoniści, homoseksualiści i ateiści – odpowiedzialni za antykościelną nagonkę

Homoseksualiści, ateiści, katoliccy dysydenci i zwolennicy aborcji. To oni są odpowiedzialni za nagłośnienie i wykorzystywanie skandalu księży pedofilów przeciwko Kościołowi – uważa włoski dziennikarz i publicysta Francesco Agnoli.

– Nie przypadkiem za tymi oskarżeniami kryją się ruchu proaborcyjne, ruchy homoseksualistów, katolicy dysydenci, uparci ateiści jak Christopher Hitchens i Richard Dawkins, byli komuniści, osieroceni przez swoją ideologię, ale nadal antychrześcijańscy, masoni…
Mają oni jeden wyraźny cel: zdyskredytować Kościół, ażeby przestał mówić prawdy niewygodne w epoce ‘zakazu zakazów’. Jeżeli wy gwałcicie dzieci – na tym polega ta gierka – jak śmiecie mówić nam, że nieludzka jest aborcja, manipulacja życia, wypożyczanie macicy, sprzedaż spermy, klonowanie człowieka…? – pisze Francesco Agnoli w komentarzu dla portalu ilsussidiaro.it.

Agnoli to włoski dziennikarz i publicysta. Wspólnie z Massimo Introvigne, Giuliano Guzzo, Lorenzo Bertocchim i Luką Volonté wydał właśnie publikację zatytułowaną „Dochodzenie w sprawie pedofilii w Kościele”.

Dziennikarz jest przekonany, że jesteśmy obecnie świadkami próby ukazania winy jednostek jako winy całego Kościoła i że próba ta oparta jest na przesłankach ideologicznych.
– Ten medialny atak… może pomóc papieżowi wymieść tyle ‘brudów’, które rzeczywiście są w Kościele, jak i w społeczeństwie – dodaje publicysta.

eMBe/Ekai.pl
Za Bibula.com

Komentarze 3 do “Ludzkie śmiecie odpowiadają za nagonkę na Kościół”

 1. lopek said

  Cytat „Ten medialny atak… może pomóc papieżowi wymieść tyle brudów, które rzeczywiście są w Kościele, jak i w społeczeństwie”

  Otóż to, jednak potrzebna jest weryfikacja w KK, kto z duchownych – wierzy w Jezusa Chrystusa a komu jego własny „rozum” w owej wierze, przeszkadza! Zwłaszcza na tzw. zachodzie.

 2. Darek T. said

  Posłużę się tutaj wyrwanym z kontekstu, ale oddającym powagę sytuacji cytatem zaczerpniętym od Jędrzeja Giertycha, z publikacji „Chrześcijanie z Żydzi” napisanym w 1978r:
  „(…) obecny kryzys w Kościele to jest przede wszystkim kryzys Episkopatu. Zbyt wielu ludzi nieodpowiednich — czy to słabych, pozbawionych charakteru, lub źle zorientowanych, czy też będących „wtyczkami” wrogich sił i „wilkami w owczej skórze” — zostało w ostatnim ćwierćwieczu mianowanych biskupami i to oni są głównym czynnikiem fermen­tu i dezorganizacji w Kościele”.

  Całość do wglądu pod adresem: http://www.bibula.com/?p=6124

 3. Józef Piotr said

  …chciałoby się powiedzieć : więcej życińskich , gocławskich , tichnerów ,nęcków , prusaków i sów ….i wtedy woda stanie się mułem……———– takim z dna bagna .

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: