Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Wlodek o Jaki wybierający, taki wybrany…
  Maverick o Kogo jebać, jak i w co?
  minka o Jak pokonać piątą falę, czyli…
  revers o Wolne tematy (5 – 2…
  Natan o Kogo jebać, jak i w co?
  JerryRoberts o Wolne tematy (5 – 2…
  revers o Antyludzki projekt PiS ma obow…
  revers o Bandy UPA powrócą na Podkarpac…
  Dziadzius o Bandy UPA powrócą na Podkarpac…
  Rejan o 17 stycznia 1945 – wkroczenie…
  istra o Bandy UPA powrócą na Podkarpac…
  revers o Wolne tematy (5 – 2…
  Andzia o Wolne tematy (5 – 2…
  ZBiR o Wolne tematy (5 – 2…
  cedric o Wolne tematy (5 – 2…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 583 obserwujących.

Doganiamy standardy europejskie

Posted by Marucha w dniu 2010-07-31 (Sobota)

Rafał Lewicki – niezłomy ojciec kolejny raz aresztowany. Porozumienie Rawskie wzywa do akcji protestacyjnej.

Żądamy natychmiastowego uwolnienia ojca z aresztu!

Na początek sierpnia przed więzieniem w Barczewie i prokuraturą w Olsztynie organizujemy dużą manifestację w celu natychmiastowego uwolnienia ojca z aresztu .Przypominamy że Rafała Lewickiego zatrzymano bezprawnie (co zimą orzekł sad okręgowy w Elblągu ) po raz drugi. Tyle warci dla państwa są rodzice, rodzina, więzi rodzinne w Polsce. Ojciec aresztowany bezprawnie przez służby sadowe za próbę spędzenia wakacji z własnymi dziećmi – co było bez żadnego powodu uniemożliwiane od lat przez urzędników sądów rodzinnych,  sędziów kuratorów sadowych i parapsychologów z RODK.

Polskie służby sądowe kierują się nie oficjalnym prawem, a wewnętrznym instrukcjami, które są różne od ogólnie przyjętych norm społecznych. Z obserwacji wcześniejszych przypadków wyraźnie wynika, że w sprawach rodzinnych ową konsekwentnie przestrzeganą zasadą jest doprowadzanie do skonfliktowania rodziców i aktywne judzenie jednej strony przeciwko drugiej. Dzieci zaś mają trafiać pod opiekę gorszego z rodziców. Dlatego SS nie reagują na skargi ojców. Chodzi o maksymalne zaognienie sytuacji. Wtedy służby mogą wkroczyć do akcji i pokazać co potrafią. Dziecko zaś wychowywane bez ojca jest nieprzystosowane do życia, mniej zaradne i łatwiej ulega manipulacji. I zapewne o to chodzi.

Reszta, czyli prawniczy bełkot o dobru dziecka itd. jest tylko propagandą dla naiwnych. Przeciwko machinie państwa planowana jest ogólnopolska mobilizacja do walki z bezprawiem. Niezadowolony jest ogół środowisk prorodzinnych, który uważa, że w Polsce wymiar sprawiedliwości funkcjonuje fatalnie, co zresztą potwierdzały wszystkie statystki i liczne ciągnące się latami bezsensowne procesy w sądach rodzinnych. PRL -owski aparat bezprawia (prokuratury, sądy, policja) w formie niezmienionej działa do dzisiaj.

Stop bezprawiu! Mamy do czynienia z pogłębiającym się rozdźwiękiem między orzecznictwem sądów, a zwyczajnym, ludzkim poczuciem
sprawiedliwości.

Żądamy natychmiastowego uwolnienia Rafała Lewickiego

25 lipca 2010r. przed świtem, w wyniku policyjnej bezsensownej obławy zatrzymano i aresztowano w wypoczynkowej miejscowości Rafała Lewickiego wraz z dwoma synami spędzających wakacje nad morzem. W ramach represji osadzono ojca chcącego tylko uczestniczyć w wychowaniu synów na trzy miesiące w areszcie w Barczewie. Nie mamy wątpliwości, że to co się stało, to odwet służb sądowych za jego niezłomną od lat postawę wobec bezprawia panującego w sądzie rodzinnym w Ostródzie. Przypominamy że 24.12.2009 Rafała Lewickiego za to samo osadzono bezprawnie w areszcie w Iławie, po czym zwolniono po trzech tygodniach przyznając że zatrzymanie było bezpodstawne .

Wszystkie okoliczności niesłusznych zatrzymań, wieloletniej izolacji małych chłopców od rodziny muszą zostać do końca zbadane i wyjaśnione. Ważne jest, by została potwierdzona prawnie niewinność ojca, by ujawnione zostały wszystkie dokumenty dotyczące szykanowania całej rodziny Lewickich z Miedzylesia koło Ostródy. Aby kłamstwo sądów rodzinnych zniknęło na zawsze z przestrzeni publicznej. Domagamy się tych działań przede wszystkim ze względu na szacunek dla cierpienia tej rodziny i wszystkich dzieci w Polsce izolowanych od swych rodziców. Ukrywanie prawdy o sądownictwie rodzinnym – efekt decyzji tych, którzy do patologii doprowadzili – stało się jednym z fundamentów polityki rodzinnej w Polsce.

My jako Inicjatywa Społeczna, mówimy donośnym głosem – czas na zmiany,na zmiany radykalne, na zmiany chroniące rodzinę, na zmiany systemowe chroniące praw dziecka do kontaktów z ojcem, do życia w rodzinie. Protestujemy, bo ojców pozbawia się prawa do sprawiedliwego procesu i prawa do obrony. Protestujemy, bo prawda nie może ujrzeć światła dziennego Protestujemy, bo nie boimy się powiedzieć prawdy. Protestujemy, bo kłamstwo jest ferowane w tej sprawie. Protestujemy, bo zabiera się dziecko ojcu. Protestujemy, bo godność ojca i dziecka tego wymaga. Protestujemy, bo inni milczą lub szepczą, jeśli widzą zło. Protestujemy, bo sami też doświadczyliśmy niesprawiedliwości. Protestujemy, aby podatnik nie łożył na szkolenie cwaniaków stosujących sztuczki prawne, mające na celu krzywdę człowieka. Protestujemy, bo dziecko pragnie ojca, a służby sądowe robią z niego wariata lub psychopatę.

Waldemar Kalinowski
http://www.aferyibezprawie.org/index.php?option=com_content&view=article&id=1108:rafa-lewicki-nizomy-ojciec-kolejny-raz-aresztowany-porozumienie-rawskie-wzywa-do-akcji-protestacyjnej-&catid=10:ogolna&Itemid=2

Komentarzy 5 do “Doganiamy standardy europejskie”

 1. Gorecki said

  Tak jak Pan Michnik w opozycji demokratycznej,
  Pani Najfeld (jakos tak pisane) w aborcyjnej,
  A Pan Lewicki w opozycji rodzinnej,
  To wystarczy jakis opozycjonista finansowo-systemowy
  -w rodzaju Marks, Lenin, Trocki- i juz zmierzamy zywym krokiem ku nowemu swiatu.

 2. PL said

  Ten Lewicki to lepszy numer.
  Najlepiej jakby popełnił samobójstwo, jak ten Polak w Niemczech z powodu Jugendamtu.

 3. Staruszek Portier said

  Te inne znane przypadki nadużyć władzy urzędników nad rodzicami to też wszystko „opozycja rodzinna”. Same Żydy.

 4. kosak0 said

  same zydy czyli rodzina moze spac spokojnie,dobranoc

 5. Marucha said

  Mnie też się tak wydaje.
  Polskie, katolickie rodziny nie są czymkolwiek zagrożone. Mogą spać spokojnie. Czuwają nad nimi nie tylko sumienni urzędnicy III RP, ale cała Unia Europejska, której pierwszoplanową troską jest rodzina i prawa człowieka.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: