Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Pederaści będą mieli specjalną tablicę pamiątkową w byłym obozie koncentracyjnym

Posted by Marucha w dniu 2010-07-31 (Sobota)

“Ku pamięci ofiar hitlerowskiego barbarzyństwa, deportowanym ze względu na homoseksualizm” – taki napis będzie widniał na “Ścianie Pamięci” byłego niemieckiego obozu koncentracyjnego Natzweiler-Struthof w Alzacji.

O ile samo wspomnienie o homoseksualistach niekoniecznie musi budzić odrazę, to już inne teksty, które pojawią się na tablicach w byłym obozie jednoznacznie propagować będą dewiację. M.in. znajdzie się tam informacja mówiąca o tym, że muzeum (mieszczące się na terenie byłego obozu) “z radością przyjmuje związki homoseksualne, zawsze bardziej wymagające publicznej akceptacji i wsparcia”.

“Zawsze z radością, ponieważ (homoseksualiści, przyp. red.) prawie 4 lata pracowali nad tym projektem. Po raz pierwszy wszystko będzie poświęcone deportowanym homoseksualistom – to jest historyczne wydarzenie “, mówi Philippe Couillet, prezes stowarzyszenia “Les Oublié(e)s de la Mémoire”.

Oficjalne odsłonięcie tablicy odbędzie się 25 września br. Oczywiście wszystko odbywa się za pieniądze podatników…

Źródło: Contre-Info
http://www.bibula.com/?p=24950

Homoseksualiści są nosicielami nienawiści, wrogami naturalnego porządku, wrogami normalnych rodzin będących podstawą każdego społeczeństwa – ponadto ich zachowanie (np. nachalne molestowanie seksualne, jakie ma miejsce na „paradach”, obejmujące również nieletnich) wyczerpuje znamiona czynu przestępczego w wielu krajach. Homoseksualistom „zawdzięczamy” też rozpowszechnienie HiV. Dlatego ich miejscem powinny być zakłady przymusowego odosobnienia. – admin.

Komentarze 2 do “Pederaści będą mieli specjalną tablicę pamiątkową w byłym obozie koncentracyjnym”

  1. kosak0 said

    a ja bym ich wszystkich wykastrowal jak teraz to bedzie w rosji wzgledem ich ziomkow pederastow,ta sama banda zbokow

  2. Smutna refleksja , w tym , ze co raz bardziej nienormalniejacy Swiat kiedys wroci do normy , ale robactwo wytepic , do praw ludzkich powrocic , to bedzie kosztowalo jak i bolalo .

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: