Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (84 – …
  Carlos o Jak długo „Zachód” będzie mógł…
  Szczepan Zbigniewski o Samochody dla wybranych
  Józef Bizoń o Powstanie nowa formacja, po to…
  Boydar o Wolne tematy (84 – …
  Marucha o Wolne tematy (84 – …
  corintians o Samochody dla wybranych
  UZA o Jastrzębski: Smutna Barbórka
  Boydar o Wolne tematy (84 – …
  Yagiel o Dodatnie i ujemne plusy państw…
  JanuszT o Powstanie nowa formacja, po to…
  JanuszT o Powstanie nowa formacja, po to…
  Marek o Wolne tematy (84 – …
  Szczepan Zbigniewski o Wolne tematy (84 – …
  Boydar o Wolne tematy (84 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 626 obserwujących.

„USA ma plan ataku na Iran”

Posted by Marucha w dniu 2010-08-01 (Niedziela)

– Rząd USA posiada plan zaatakowania Iranu w celu pokrzyżowania jego planów uzbrojenia się w broń nuklearną – powiedział przewodniczący Kolegium Szefów Sztabów, admirał Mike Mullen.
– Opcja militarna była i jest jednym z możliwych rozwiązań, jest z pewnością jedną z ewentualności, którą prezydent rozważa. Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie, ale to ważna opcja i dobrze zrozumiana – powiedział Mullen w wywiadzie w programie telewizji NBC „Meet the Press”.

Admirał dodał, że zarówno perspektywa Iranu wyposażonego w broń atomową, jak i inwazja tego kraju, to sytuacje, „które go skrajnie niepokoją”.

Zapytany wprost, czy armia amerykańska ma plan agresji na Iran, odpowiedział krótko: „Mamy go”.

Wspomniał też, że Waszyngton, jak poprzednio, liczy na skuteczność dyplomatycznej i politycznej presji na reżim w Teheranie.

ONZ, Unia Europejska i same Stany Zjednoczone ogłosiły niedawno nowe sankcje na Iran, które mają zwiększyć presję na ten kraj, aby zrezygnował ze swoich planów nuklearnych.

Za Onet.pl

Adminowi nic nie wiadomo, aby ktokolwiek wywierał presję na państwo Izrael, które nie tylko ma „plany”, ale również gotowe bombki i rakiety, którymi (jak się otwarcie wypowiadali żydowscy politycy) gotowe jest wpędzić całą Europę w piekło nuklearne, jeśli coś nie pójdzie po jego myśli.

Komentarze 44 do “„USA ma plan ataku na Iran””

 1. Andrzej 101 said

  Podejrzewam, że żydostwo już dawno zaatakowałoby Iran metodą „serbską” tzn. zmasowane naloty niszczące infrastrukturę kraju. Problemem żydostwa jest to, że Rosja uzbroiła Iran w dobre rakiety. Tak więc Persowie są w stanie ubić niejednego żyda latającego nad ich krajem. No i stąd wzięła się ta zwłoka. Najprawdopodobniej więc napadną bandyci na Iran za pomocą rakiet wystrzeliwanych spoza granic Iranu. Problemem jest transport wystarczającej ilości głowic do amerykańskich baz otaczających Iran. A głowic potrzebują bandyci dużo biorąc pod uwagę wielkość Iranu – ponad milion sześćset tys. km2 (pięć razy więcej niż nasz barak). Być może zmniejszone ostatnio loty z chemtrailsem związane są z wykorzystywaniem samolotów transportowych na codzień nas trujących na transport rakiet do Azji, przez co mniej nas ostatnio trują.
  Pożyjom, uwidim, jak mawia zimny czekista Putin.

 2. Darek T. said

  Rozpisujemy się o „misjach pokojowych”, oraz działaniach amerykańskich wojsk w Iraku. Mało kto już chyba pamięta powód amerykańskiej „interwencji”. Broni nuklearnej nie znaleziono, Husajna powieszono, ale misja trwa nadal. W mediach głównego nurtu znajdujemy jedynie wzmiankę na temat badań geologicznych, odkryciu pokładów rzadkich metali itp. Jakiś czas temu zabito na okupowanych terenach polskiego geologa pracującego na zlecenie rządu USrAelskiego. Nikt się nigdy nie zastanowił – co może robić geolog na wojnie? Rzekome zagrożenia nuklearne to jeden z wielu absurdów sprzedawanych tele-idiotom, na potrzeby „społecznego przyzwolenia”.

 3. rppjsnwp said

  PROSTE ?

  Nasza rasa jest Rasą Panów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras, ponieważ wywodzą się one od insektów. Faktycznie porównując je do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, owce w najlepszym przypadku. Inne rasy są uważane jako ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest rządzenie ponad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone poprzez naszych liderów za pomocą rózgi żelaznej. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy.
  Menachem Begin, premier Izraela, laureat Pokojowej Nagrody Nobla.

  WIEC CO !

 4. NC said

  Dobry sztab ma plany operacji na każdy przypadek i plany te są ciagle aktualizowane.
  Jestem na przykład przekonany, że zarówno Rosja jak i Niemcy mają aktualne plany ataku na Polskę, czy Francję, czy Ukrainę.

  Nie ma więc a’priori niczego dziwnego, że Pentagon ma plany ataku na Iran.

  Pytanie, którego nikt nie zadał:
  Czy Pentagon ma plan ataku na Izrael?
  A powinien mieć.

 5. Miroslaw Bernard D said

  Rosja uzbroila Iran. Rosja juz dawno sprzedala IRan bo mimo napinek politycznych gra w tej samej druzynie co USA i EU a po prostu tak jak USA zarzadza Amerykami, Bruksela Europa a Moskwa jest zarzadca prowincji wschodniej.Tak samo jak Serbia IRan nie ma szans bo Warburd i Rockefeler wypowiedzieli sie jasno dawno temu kto tego nie zaakceptuje pokojowo zaakceptuje to po ataku silowym. W tym rejonie zostal tylko Iran bo inne kraje to pionki IZraela i USA – Przyklad Egipt.

 6. Miroslaw Bernard D said

  ad 4. A po co powinine miec atak na Izrael. PRzeciez w USA rzadza Zydzi i ich poplecznicy wiec dlaczego mieliby atakowac koszernych ? Nielogiczne.

 7. Jerzy said

  Jak to mówią: http://3.bp.blogspot.com/_F6c00HkjspY/SpI3-1NP9xI/AAAAAAAABU4/kVYH_0M-3kE/s400/democracy_will_come_to_you.jpg

 8. Marucha said

  Re 6:
  Niektórzy naiwni Amerykanie sądzą, że jeśli ichnie społeczeństwo dowie się, ile łoży pieniędzy na bandycki Izrael, ilu amerykańskich żołnierzy zginęło za parchate interesy, kto powoduje wszystkie kryzysy finansowe, kto wykańcza klasę średnią itp. – to amerykańskie wojsko zetrze Izrael z powierzchni ziemi.
  Już to widzę…

 9. Bogdan said

  Ad 3.
  Ja przepraszam za niewiedze, ale skad jest ten cytat? Zrodlo?
  Od dawna chcialem o to zapytac.

 10. hawo said

  czyli generalnie pozostaje sobie wszczepic chipa i zaczac jesc piguły ( suplementy diety ) i bedzie spokoj

 11. CZYTAJCIE TALMUD. ŻYD MOŻE OSZUKAĆ GOJA I DZIAŁAĆ NA GOJA SZKODĘ ZAWSZE. said

  Przestańcie TYLKO NARZEKAĆ!
  Zacznijcie się racjonalnie i skutecznie
  – BRONIĆ –
  przed Lucyfer-bandą.

  Pierwszy krok

  – Jak rozpoznać Chazar-żyda?

 12. PL said

  Wyroki Opatrzności są niezbadane i wymykają się naszym przewidywaniom.
  Niech to starczy za pociechę.

 13. rppjsnwp said

  ad 9

  „Nasza rasa (mówiąc o żydach) jest Rasą Mistrzów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras ponieważ wywodzą się one od insektów. Faktycznie porównując je do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, owce w najlepszym przypadku. Inne rasy są uważane jako ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest rządzenie ponad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone poprzez naszych liderów za pomocą rózgi żelaznej. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy.” – Menachem Begin, (za: Carter, Jimmy. Keeping Faith. Memoirs of a President. New York: Bantam, 1982. (Pamiętniki Prezydenta Cartera).
  Powyższy tekst w języku angielskim: „Our race is the Master Race. We are divine gods on this planet. We are as different from the inferior races as they are from insects. In fact, compared to our race, other races are beasts and animals, cattle at best. Other races are considered as human excrement. Our destiny is to rule over the inferior races. Our earthly kingdom will be ruled by our leader with a rod of iron. The masses will lick our feet and serve us as our slaves.” Carter, Jimmy. Keeping Faith. Memoirs of a President. New York: Bantam, 1982. (Pamiętniki Prezydenta Cartera)
  Czyż takie stwierdzenia nie wynikają bezpośrednio z judaizmu i wytycznych zawartych w księdze postępowania Żydów – Talmudzie ?
  Smutno pozdrawiam
  Krzysztofjaw – blog

  http://niezalezneforum.pl/index.php?topic=3499.0;wap2

 14. opornik said

  Ad Bogdan,

  Źródła???!!! – weźmy np.

  Henryk Pająk „Dyktatura Nietykalnych”,
  a w niej dodatek specjalny „Wywiad z

  H.W.Rosenthalem z 1976 r. opublikowny przez

  C.H.Weismana w 1992 r. „Ukryta Tyrania” – w wersji word

  można znaleźć na http://www.polskawalczaca.com szukając np. wg
  autorów wpisów, a był nim dobosz.

  Inne źródła to ks. prof.Trzeciak, Prenajtis, czy Kruszyński,

  ks. Czepułkowski i ks.prof Poradowski,
  gdy ich Pan przeczyta, nic PAnu kłastwo już uczynić

  nie zdoła – odwagi i wytrwałośći, panie Bogdanie…

 15. Salcie said

  Wy tu sobie gadu gadu o jakiejs wojnie w Iranie a tu taki piekny zydowski slub sie odbyl. Chelsea Clinton przecudna jak perla Syjonu a bankowicz Marek Mezvinsky (wnuk Mierzwinskich spod Bilgoraja) w uroczej kipie wyglada jak sam rabin Szuldrich i ambasador Weiss razem wzieci. Azem sie poplakala ze wzuszenia i pieknosci.
  http://wiadomosci.onet.pl/184567,21,2,pokaz.html

  PS. Salcie z ubolewaniem donosi, ze przez dzialania antysemitow amerykanskich, deputowany ((Iowa)) Ed Mezvinsky, tatus pana mlodego zostal skazany na piec lat wiezienia za podobno bardzo powazne malwersacje finansowe. Jaki ten los jest niesprawiedliwy dla Zydow.

 16. — Do Pan Bogdan z 9 — ktory pisze ze nie wie „skad ten cytat” o wpisie Pana z 3 .
  No wlasnie . Wiec chwala temu Panu z wpisu 3 , ze powtarza , powtarzany wielokrotnie cytat ,
  w tym jako staly , przez Gospodarza , by w miare wszyscy zrozumieli , nie kim , lecz czym
  stac sie moga , gdy na planecie Ziemia , jedynym prawem , stanie sie prawo robactwa .
  Pragnienie ustanowienia takiego prawa , wyrazil noblista Begin zwany .

 17. rppjsnwp said

  Zalosne toto Salcie !

 18. Baron Srul Radziwiłł said

  Panie o trudnym imieniu Rppjsnwp… Co właściwie jest żałosne?
  Czy niekłamany zachwyt naszej Salcie na ten zupełnie przepiękny ślub?
  Czy jej żal na los tatusia pana młodego?

 19. Augustyn P. said

  „USA ma plan ataku na Iran ” , a MY POLACY opracujmy wreszcie „PLAN RATUNKU POLSKI i POLAKOW ” !

  Tyle tu madrych i uczonych glow chociazby na tym portalu i na wielu innych ale nigdzie nie moge doczytac sie czy jest gdzies plan ratunku dla nas samych Polakow i dla NASZEJ OJCZYZNY POLSKI.

  Tyle milionow POLAKOW jest w Polsce oraz za granica i tylez samo roznych zapatrywan na obecna sytuacje polityczno- gospodarcza tam w kraju nad Wisla oraz w naszej swiatowej wedrowce, ale gdzie sa nasze WSPOLNE plany ?!

  W zawiazku z tym APELUJE i proponuje wlascicielom tego i innych portali,blogow i forum dyskusje JAK WYZWOLIC POLSKE z pod obecnych jej wrogow i zdrajcow sluzacych obcym ???

  Czy Panie gajowy zgadzasz sie aby i u Ciebie powstal FRONT OBRONY NARODOWEJ lub cos w tym rodzaju ?

  Jezeli tak ,to opowiedz sie ,napisz wraz ze swoim zespolem :

  JAK GO STWORZYC,ZJEDNOCZYC i RUSZYC DO DZIALANIA NAS WSZYSTKICH POLAKOW ???

  DLA NAS POLAKOW NAJWAZNIEJSZA JEST DZISIAJ NASZA OJCZYZNA POLSKA a nie klotnie narodowe,partyjne lub inne !!!

  Niech ten miesiac SIERPIEN 2010 , miesiac pamieci narodowej tych co polegli za Ojczyzne,miesiac trzezwosci ogloszony przez Kosciol, miesiac wszelkich pielgrzymek i dat rocznicowych, bedzie poczatkiem konca panowania w naszej ukochanej Ojczyznie Polsce tych ,ktorzy sa do nas wrogo nastawieni i nic dla Polski i Polakow nie uczynili do tej pory !

  Doradzmy sobie wzajemnie jak tego dokonac .

  Najlepsze i madre glowy polskie niech tu i na innych portalach wypowiedza sie ,co uczynic ,co nalezy w pierwszej kolejnosci zrobic i to bez zwloki – natychmiast.

  Czekam i PROSZE o madra dyskusje POLAKOW ,zas platni agenci niech nam w tym nie przeszkadzaja .
  Apel moj powielajcie tam gdzie bija jeszcze POLSKIE SERCA i zachowala sie MADROSC NARODOWA.
  Niech to bedzie sprawdzianem naszej POLSKOSCI obojetnie gdzie zyjemy i mieszkamy oraz kim jestesmy.

  RUSZAJMY NA RATUNEK POLSCE !
  BRONMY POLSKI !
  OJCZYZNA WZYWA !!!

 20. kibic said

  „USA ma plan ataku na Iran ” , a MY POLACY opracujmy wreszcie „PLAN RATUNKU POLSKI i POLAKOW ” !

  Tyle tu madrych i uczonych glow chociazby na tym portalu i na wielu innych ale nigdzie nie moge doczytac sie czy jest gdzies plan ratunku dla nas samych Polakow i dla NASZEJ OJCZYZNY POLSKI.

  Tyle milionow POLAKOW jest w Polsce oraz za granica i tylez samo roznych zapatrywan na obecna sytuacje polityczno- gospodarcza tam w kraju nad Wisla oraz w naszej swiatowej wedrowce, ale gdzie sa nasze WSPOLNE plany ?!

  W zawiazku z tym APELUJE i proponuje wlascicielom tego i innych portali,blogow i forum dyskusje JAK WYZWOLIC POLSKE z pod obecnych jej wrogow i zdrajcow sluzacych obcym ???

  Czy Panie gajowy zgadzasz sie aby i u Ciebie powstal FRONT OBRONY NARODOWEJ lub cos w tym rodzaju ?

  Jezeli tak ,to opowiedz sie ,napisz wraz ze swoim zespolem :

  JAK GO STWORZYC,ZJEDNOCZYC i RUSZYC DO DZIALANIA NAS WSZYSTKICH POLAKOW ???

  DLA NAS POLAKOW NAJWAZNIEJSZA JEST DZISIAJ NASZA OJCZYZNA POLSKA a nie klotnie narodowe,partyjne lub inne !!!

  Niech ten miesiac SIERPIEN 2010 , miesiac pamieci narodowej tych co polegli za Ojczyzne,miesiac trzezwosci ogloszony przez Kosciol, miesiac wszelkich pielgrzymek i dat rocznicowych, bedzie poczatkiem konca panowania w naszej ukochanej Ojczyznie Polsce tych ,ktorzy sa do nas wrogo nastawieni i nic dla Polski i Polakow nie uczynili do tej pory !

  Doradzmy sobie wzajemnie jak tego dokonac .

  Najlepsze i madre glowy polskie niech tu i na innych portalach wypowiedza sie ,co uczynic ,co nalezy w pierwszej kolejnosci zrobic i to bez zwloki – natychmiast.

  Czekam i PROSZE o madra dyskusje POLAKOW ,zas platni agenci niech nam w tym nie przeszkadzaja .
  Apel moj powielajcie tam gdzie bija jeszcze POLSKIE SERCA i zachowala sie MADROSC NARODOWA.
  Niech to bedzie sprawdzianem naszej POLSKOSCI obojetnie gdzie zyjemy i mieszkamy oraz kim jestesmy.

  RUSZAJMY NA RATUNEK POLSCE !
  BRONMY POLSKI !
  OJCZYZNA WZYWA !!!

 21. Marucha said

  Re 19/20:
  Pan Kibic vel Augustyn vel cała masa innych pseudonimów:
  Czy Pan sobie naprawdę wyobraża, że po wszystkich obelgach, jakie Pan był tu uprzejmy wielokrotnie wpisywać pod moim adresem, będę miał chęć organizować cokolwiek, w czym i Pan bierze udział?

 22. Co ja czytam? Augustyn peryt patriota? Popieracz w.jaruzelskiego? Tutaj na tym Forum? Niewiarygodne!!!
  ========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 23. j said

  @ Marucha

  Cos mi tu podejrzanie nie gra Panie Gajowy. Bo jesli jest tak jak pisze Jasiek z Toronto i Augustyn P. to Augustyn Peryt to pod powyzszymi wpisami chyba sobie przywlaszczyl nick Kibica. Pod nickiem „Kibic” pisze bardzo fajny facet z Francji, niejaki Krzysztof P. Czesto podaje on swoje prawdziwe nazwisko. Jest dosc duzo jego rozsadnych komentarzy w Rewirach i nie zauwazylam u niego braku kultury. Wrecz przeciwnie.
  Pozdrawiam serdecznie

 24. Marucha said

  Niestety, zarówno Augustyn, jak i aktualnie piszący Kibic to jedna i ta sama osoba. Wygląda na to, że pseudonim „Kibic” został (być może nieświadomie) przywłaszczony przez Augustyna.
  Oto inna próbka wypowiedzi „Kibica”, która nie ukazała się na forum:

  02.08.2010 o 07:30:05
  I co wyciales ostatni post lajdaku ?

 25. Wosiu said

  Co do cytatu z Menachema Begina czyli Mieczysława Bieguna, oprócz książki Cartera jest podawane jeszcze jedno źródło, artykuł niejakiego Kapeliouka:

  „(Israeli Prime Minister Menachem Begin in a speech to the Knesset [Israeli Parlament], quoted by Amnon Kapeliouk, „Begin and the Beasts,” New Statesman, June 25, 1982)”

  Może nie wszyscy tu wiedzą, ale Begin, morderca kobiet i dzieci z Deir Yassin, ma swoją tablicę pamiątkową na Uniwersytecie Warszawskim, jako jego przedwojenny absolwent.

 26. Hrabia Górecki said

  ad 18

  Baron Srul Radziwiłł,

  Od zebow Salci zacznijmy od zebow tudziez i konskiego usmiechu, Szanowny Panie !

  To raz a po wtóre jesli mozna odpowiedziec w sprawie owego „Rppjsnwp”…

  1°- „Rppjsnwp” trudny do wypowiedzenia = „Górecki” niegdysiejszy

  2°- „Górecki” tenze sam = Hrabia Górecki zaszczycony

  3°- Poklony dla Barona Srul Radziwiłła,

  Hrabia Górecki

 27. j said

  @ Augustyb P.

  Szanowny Panie Augustynie P.! Nie wnikam w panskie osobiste sympatie i antypatie. Jesli chodzi o cytowanego gen. Jaruzelskiego, to uwazam, ze kazdy Polak ma swoje zdanie na jego temat. Nie jest on bohaterem z mojej bajki choc dzis niestety uwazam, ze duzo lepiej reprezentowal interesy Polski niz wszystkie te zaprzedane marionetki po 89 roku.
  Panie Augustynie, zakladam rowniez, ze ma Pan dobre intencje i jest Pan szczerym patriota ale…. sam Pan widzi do czego doprowadzil panski wybuchowy temperament… widzi Pan, ze nic razem nie zbudujemy jesli zabraknie kultury, cierpliwosci i wzajemnego szcunku. Tak Pan glupio narozrabial u Jerzego Ulickiego a potem u Gajowego Maruchy, ze teraz trudno to bedzie odkrecic. Mimo to bardzo chcialabym to wszystko odkrecic, bo intuicja mi podpowiada, ze nienajgorszy i nieglupi z Pana facet.
  Pozdrawiam

 28. Marucha said

  Pan Augustyn musi poszukać sobie innego środowiska.

 29. Hrabia Górecki said

  Do Gospodarza,

  Moje „Rppjsnwp” pojawilo sie przez przypadek w pierwszym wpisie po urlopie – przypadek to wiec a nie zadna zabawa, bo i po co taka zabawa ?

  Pozdrawiam,
  Ex Gorcki

 30. Darek T. said

  Ad.19 @Augustyn P.
  Czy jesteś pewien drogi Augustynie, że to co teraz w Polsce to jeszcze Polacy? Ja tu widzę jakieś kurewstwo bez korzeni, tradycji i szacunku dla przodków.

 31. ad 3
  Mimo wszystko faktem jest faktem : w decydujacym momencie ,tuz przez koncem kariery psychopaty Busha Juniora atak na Iran wisial na wlosku.opinia swiadowa byla urabiana 24 godziny na dobe w tym samym generalnie stylu co poprzednio przez napadem na Iran.
  i wtedy wlasnie konkretne ostrzezenie ze strony Chin i Rosji (doslownie:”Zapomnij o takich planach”) przyhamowalo zapedy zydowskich slugusow w Waszyngtonie.

  A propos:”Zrobmy cos”

  Zrobmy.Przekonajmy sie jaki odzew bedzie miala nasza akcja.
  Proponuje na poczatek skupic sily wszystkich tu piszacych i wybrac jakis dzien symboliczny jak DZIEN BEZ SZMATY WYBIORCZEJ.
  jest nas tutaj sporo.Wielu z nas ma wlasne blogi i strony interentowe czyli z upowszechnieniem apelu nie powinno byc trudnosci.
  Jednoczesnie chcialbym cos zazanczyc,zanim nie damy sie poniesc zbyt optymistycznym nastrojom:zobaczcie prosze ilu ludzi podpisalo moja petycje ,w ktorej sygnatariusze domagaja sie usuniecia zydowskich swiecznikow z budynkow polskiego rzadu,palacy (p)rezydenta i innych budynkow publicznych.
  takie sa realia.
  Czy to jednak powinno sklonic nas do zrezygnowania z walki o to aby Polska mogla znowu nalezec do Polakow?
  Oczywiscie ,ze nie.
  Jerzy

 32. Nawet taki heretyk jak ja nie mogl sie oprzec wzruszeniu.Obejrzyjcie bo warto.

  http://www.openmyeyeslord.net/UltimateFreedom.htm
  __Skoro o petycjach mowa:
  http://www.petitiononline.com/mod_perl/signed.cgi?fedres
  Niecale 9 tysiecy podpisow.
  Szczeka opada…
  _____
  Former CIA Boss: Iran Attack “Inexorable”
  „Killing Iranians now “seems inexorable” and may not be the worst of all possible outcomes,” according to Hayden.”

  Byly szef CIA oswiadcza ,ze „ataku na Iran nie da sie uniknac.”
  Mowi rowniez ,ze zabijanie Iranczykow nie musi byc najgorsza z mozliwych opcja.
  http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=4&t=8541&p=23212&hilit=Attack+on+Iran#p23212
  Jerzy

 33. desperado said

  Odznaczyć nagrodą Nobla Stalina,Hitlera, a co mi tam, jeszcze na dodatek Polpota i Kubę Rozpruwacza,jak równo to wszystkim zasłużonym a nie tylko O,Bamie.

 34. andrus-58 said

  byly szef CIA mowi „zabijanie Irakijczykow nie musi byc najgorsza z opcji”. Jeszcze gorsza opcja to niezabijanie Irakijczykow. Bo pomagaja Palestynczykom.

 35. Augustyn P. said

  W odpowiedzi tylko ludziom rozsadnym oraz wlascicielom niniejszego portalu:

  Jak moze czlowiek odpowiedziec wlascicielowi/wlascicielom portalu publicznie oraz tym,ktorzy ublizaja gdy pisze a post zostaje niedopuszczony,nie majac innej mozliwosci ?

  Co to za bohater ,ktory kopie lezacego zwiazanego lub kajdankach ?
  Co to za czlowiek – wlasciciel portalu ,ktory uznaje tylko swoje racje ?

  Pan Augustyn ubliża właścicielowi forum, insynuuje jego agenturalność itp. a potem się dziwi, dlaczego nie jest tu mile widziany. Ręce opadają. – admin

  Jezeli zamiesciles post mojego kolegi,ktory nazwal tego co moj post skasowal tak jak na to zaslugiwal,to dlaczego nie dasz mego postu wczesniejszego przed nim ?
  Zreszta co w mych osobistych postach jest dla ciebie gajowy ublizajace, co jest ublizajace dla Polski i Polakow , to ze budze ludzi do DZIALAN ???
  To w koncu kim ty jestes Polakiem slugusem naszych wrogow czy moze nawet FASZYSTA ???

  No właśnie…
  A przy okazji, kim Pan jest, panie Augustyn? Prowokatorem, sługusem Żydów, zwykłym awanturnikiem czy może nawet faszystą? – admin

  Wiedz jeszcze to,ze z moich komputerow beda tu pisac ludzie dotad jak dlugo bedzie istnial ten publiczny portal,choc tobie bedzie sie to nie podbac z wiadomych powodow ,ktore juz ci tu inni forumowicze wypomnieli .
  Ty nie jestes POLAKIEM,ty dzialasz na szkode Polski i pisze ci to prosto w twarz ,bo na jakiej podstawie mnie banujesz ???

  Na podstawie wyjątkowego chamstwa i bezmyślnie rzucanych pomówień, za które w świecie realnym bije się po mordzie. – admin

  Co w tym zlego ,ze pisze i wyrazam swoje mysli ,zreszta odczucia wszystkich Polakow ,ktorym na sercu lezy dobro Polski – to ci sie nie podoba ???

  I ten prymitywny oszczerca ma czelność pytać „co w tym złego”… Co w tym złego, że na oślep ciska chamskimi pomówieniami? – admin

  Masz odwage to stan do rownej walki i nie graj „patrioty”.
  Co ma dzisiaj wspolnego z jawnym niewolnictwem i okupacja w Polsce staruszek Jaruzelski,czym ja ci szkodze ???
  Czy tym samym nie dostrzegasz jak sami takim podejsciem do POLAKOW, kompromitujecie sie TY i wszelkie „jaski i maruchy ???

  Masz odwage dopuszczaj moje posty,o co sie obawiasz ,stanac przed obliczem PRAWDY i SPRAWIEDLIWOSCI ?
  Okradl cie Jaruzelski czy ja ???
  Dlaczego robicie mlodym ludziom wode z mozgu prowadzeniem takich portali,blogow ,dyskusji kiedy dawno wiadomo, kto rzadzil i nadal rzadzi Polska .Kto wepchnal Polse w niewole i ostatni majatek narodowy rozkrada .
  Czy robisz cos aby Polacy sie jednoczyli czy wrecz przeciwnie aby sobie skakali do oczu ???
  Czy nie czas skonczyc jalowe dyskusje i wziasc sie za ratunek ?
  Po co komu takie portale ,gdzie tylko jazgot i miauczenie psow i kotow ?
  Juz wyjasniales ,ze sluzysz informacja ale te informacje sa na nic przydatne gdy po za nimi nie ma innego dzialania.
  Wszystko wskazuje na to,ze jestes dobrze wyszkolonym PLATNYM AGENTEM !
  Teraz pokaz odwage i dopusc ten post do publicznej wiadomosci.

  To nie „brak odwagi”, ale obrzydzenie nie pozwala mi przepuszczać Pańskich wypowiedzi. – admin

 36. Re: 27. J

  A tak konkretnie: „Jakie interesy (dla Polski i Polakow) polskie w.jaruzelski reprezentowal???”
  Pytam z ciekawosci…:)))
  W zamian za konkretna odpowiedz wymienie kilka jaruzelskiego „geszeftow”…oczywiscie na szkode Polski i Polakow…
  =-=======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Mysle ze czas najwyzszy skonczyc z polsko-jezycznymi „bohaterami” i spojrzec bardziej na „jedwabne” fakty, „blekitne i pomaranczowe rewolucje”, „smolensko-moskiewskie” ladowanie T-154, usuwanie krzyzy, afery od „ziemniaczanej do starachowickiej” z „hazardowa” wlacznie, usuwanie „oszolomow” z zycia politycznego przez „nieznanych sprawcow” itd., itd., itd., itd.,

 37. tralala said

  Ludzie, ratunku, nie kloccie sie!!!!!!!!!!!!

  Czy tan pan Admiral z USA nie zostal czasami przypadkiem „odsuniety” od Afganistanu aby poprowadzic wojne z Iranem?

  A co do zajmowania sie jedynie sprawami Polski – bardzo ladnie, ale jak bedzie wojna z Iranem, to wszyscy bedziemy miec prawdziwe pieklo, badzmy pewni.

 38. Marucha said

  Co to, k…a, znaczy – „Ludzie, nie kłóćcie się”?
  To znaczy, że nie powinno się reagować na szubrawcze obelgi i pomówienia?
  Kto się z kim „kłóci”?

 39. tralala said

  Marucha, nie denerwujta sie, masz racje nie zgadzac sie na szubrawcow.
  Czasem mi sie jednak wydaje, ze nie zauwazanie pewnych typow zrobiloby im wiecej szkody niz wchodzenie w dyskusje. Ale to moje zdanie i nikt nie musi sie stosowac.

 40. Marucha said

  Re 39: Może i racja. Z drugiej strony jak się nie zmyje pomyj, to coś może przylgnąć.

 41. Toronto said

  Nie tylko USA ma plan ataku na Iran, ale przede wszystkim Izrael.
  Problem w tym, ze Iran posiada dziesiatki tysiecy rakiet sredniego zasiegu, ktorymi moze zasypac terytorium Izraela w przeciagu kilkunastu minut, wlacznie z izraelska baza militarna na pustyni Negew, gdzie produkuje sie glowice atomowe.
  Uderzenie w izraelskie punkty strategiczne jak: bazy wojskowe, fabryki broni, amunicji, zywnosci etc wyeliminuje Izrael z dalszej walki, ktory nie bedzie zdolny oprzec sie uderzeniu iranskiej armii.
  Tak wiec bez pomocy USA, Izrael nie bylby w stanie sam tej wojny wygrac, pomimo posiadania glowic atomowych.
  Dodatkowym problemem dla SYJONISTOW z Izraela i USA jest rakietowy system obronny Iranu oparty na rakietach duzego zasiegu S300, powstaly w kooperacji Rosji z Korea, ktory stanowi zagrozenie dla samolotow „Stealth” do niedawna niewykrywalnych przez radary i tutaj sprawa sie bardzo komplikuje dla SYJONISTOW, ktorzy chcieliby ugryzc Iran, ale za bardzo nie moga.
  Wobec tego SYJONISCI planuja uderzenie z morza na Iran dla odwrocenia uwagi, w czym maja byc pomocne Izraelowi lodzie podwodne produkowane w niemieckich stoczniach, zdolne do przenoszenia rakiet z ladunkiem jadrowym.
  Albo SYJONISCI sa tak glupi i mysla, ze wowczas Iran nie wystrzeli swoich rakiet na terytorium Izraela, albo nie zdaja sobie sprawy z negatywnych konsekwencji, ktore wlasciwie spowoduja upadek Izraela i zlikwidowanie izraelskiego zagrozenia na Bliskim Wschodzie, na czym skorzysta przede wszystkim Syria, odzyskujac swoje wzgorza Golan i punkt strategiczny, tymczasowo okupowane przez Izrael.
  Wojna SYJONISTOW z Iranem moze dac poczatek anty-zydowskiej kampanii w Europie i swiecie, polegajacej na paleniu i rozbijaniu zydowskich sklepow, budynkow i przyslowiowym „polowaniu” na zydow, m.inn. w ZAZYDZIALEJ Polsce, gdzie w ruch pojda „butelki z benzyna”.
  Najsmieszniejsze jest to, ze Ameryka nie moze sobie poradzic z Talibami w Afganistanie, a juz mysli o nowej wojnie z Iranem.
  Tuaj widac jak na dloni, ze ZYDOSTWO TO PODPALACZE SWIATA i pozbycie sie zydowskich squrwysynow raz na zawsze uczyni swiat o wiele lepszym i przyjemniejszym.
  Toronto, Kanada

 42. Toronto said

  Ad 19 – do A.Pyryta,
  Kazdy swiadomy Polak i Polka wie co robic i ma taki plan w glowie.
  Ze strategicznego punktu widzenia, dzialanie przez zaskoczenie przynosi najlepsze rezultaty – vide akcje oddzialow mjr „Lupaszki” lub plk „Ognia”.
  Nawet Twoj bohater W.Jaruzelski mogl oczyscic Polske z zydostwa, ale tego nie zrobil, co zle swiadczy o jego „polskim patriotyzmie” i utwierdza w przekonaniu, ze Jaruzelski to agent Moskwy i radzieckiego oraz polskiego zydostwa – podobna opinie na ten temat wyrazil plk E.Makowiecki w przeszlosci, ktory znal te sprawy od srodka.
  Tworzenie oficjalnych planow do walki ze swiatowym terroryzmem zydowskim nie gwarantuje grupie polskich patriotow powodzenia, poniewaz do tego sa potrzebni oddani ludzie i sprzet do dezynfekcji (neutralizacji) i jako wojskowy powinienes o tym wiedziec, chyba ze jest to zwykle podpuszczanie Polakow, co uwazam za dywersje z Twojej strony.
  Nie jest sztuka zaczac rozrobe, ale sztuka jest doprowadzic sprawe do konca z wynikiem pozytywnym, liczac przede wszystkim na wlasne polskie mozliwosci.
  Dochodzi jeszcze jeden niewiadomy czynnik, a mianowicie zachowanie sie sasiadow Polski na wypadek zamieszania w „Europejskim Kotle”, gdzie jest wiadomo, ze „polska armia” nie bedzie w stanie sprostac zadaniom wynikajacym z jej obowiazkow…. i co wtedy ?
  Trzeba byc gotowym na kazda ewentualnosc i byc cierpliwym, wykorzystujac w tej „grze” pomylki przeciwnika, a nastepnie go kontrowac.
  Toronto, Kanada

 43. Re: 41 – Toronto

  Brakuje paru istotnych elementow w Twoim logicznym rozumowaniu, ktore byc moze pominales ze wzgledow oczywistych, lub nie wziales ich pod uwage.
  Jesli je pominales, to nie pisz publicznie o takowych, a jesli nie wziales ich pod uwage, to odpowiedz masz gotowa w „tragedii pod Smolenskiem w moskiewskich lasach…”… :)))
  =======================
  Pozdrowienia sle
  jasiek z toronto

  P.S. 21 sierpnia 2010 roku w Toronto odbedzie sie spotkanie z „nasim” bylym „menistrem” p. Maciarewiczem przy ulicy 71 Judson (Etobicoke) (tam gdzie W. Magiera jest naczelnym redaktorem) o godz. 16.00…a w niedziele w Parku Paderewskiego w Toronto odbedzie sie piknik Rodziny Radia Maryja od godz. 9:00 rano – jak co roku. (Mysle ze jest to Park Paderewskiego miedzy Lake Shore a Dundas)…

 44. grypa666 said

  #41
  samoloty stealth staly sie widzialne dzieki wynalazkowi serbskiego oficera obrony p-lot, ktorego pluton zestrzlil f-117 w 1999 r.; spotkalem go w belgradzie w kwietniu 2009 r., wydalony z armii, prowadzi prywatny biznes (pizza) i zagrozono mu zeby sie nie wychylal

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: