Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  prostopopolsku o Spotkałam świadka ludobójstwa
  Marucha o Abp Viganò prosi katolików o w…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (64 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (64 – …
  seler o Wolne tematy (64 – …
  Piskorz o Wolne tematy (64 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (64 – …
  Piskorz o Wolne tematy (64 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (64 – …
  Maverick o Wolne tematy (64 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (64 – …
  podczaszy o Wolne tematy (64 – …
  Lily o Wolne tematy (64 – …
  Maverick o Abp Viganò prosi katolików o w…
  Lily o Wolne tematy (64 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 555 obserwujących.

Osądzić demokrację!

Posted by Marucha w dniu 2010-08-18 (Środa)

Doczekaliśmy się czasów, o których nie śniło się nam za rządów SLD. Alkoholików i złodziei, których jeszcze dało się tolerować na naszych oczach zastępują najgorsze szumowiny i męty, których cywilizowany i kulturalny człowiek mógłby potraktować jedynie batem, bo na bardziej honorowy sposób egzekwowania satysfakcji, jako zwykłe chamy nie zasługują. Jak tu nie radykalizować swego własnego języka, gdy słyszy się jak niejaki Palikot, z woli narodu poseł Najjaśniejszej Rzeczpospolitej, życzy sobie rychłej śmierci, jeszcze w tym roku, nielubianego lidera opozycji?

Nie da się zachować spokoju, gdy banda podpitych gówniarzy, opuściła zadymione meliny i rynsztok czując się władcami ulic, zachęcona płynącym z góry przykładem Palikota, miota na Krakowskim Przedmieściu najgorsze obelgi pod adresem gromadzących się tam ludzi. „Mohery na stos”, „Precz z krzyżami” to tylko najbardziej cenzuralne z haseł towarzyszących równie mało wyszukanym zabawom tej dziwnej mieszanki menelstwa i „oświeconej inteligencji”.

Taki lumpeninteligent musi rzeczywiście mieć sieczkę zamiast mózgu, by wyobrażać sobie, że krzyżowanie pluszowego misia, czy konstruowanie krzyża z puszek po piwie „Lech” jest normalną formą wyrażania poglądów.

SLD może i kradło, ustawiało kolesiów w zarządach spółek, kompromitowało nasz kraj na spotkaniach zagranicznych, ale trzeba im przyznać, że w polityce wewnętrznej starali się nie przekraczać pewnych granic, z przyczyn zresztą całkiem pragmatycznych – łatwiej spijać nektar władzy, gdy na ulicach panuje spokój. Dlatego też, gdy lewica dochodziła do władzy, z miejsca w zapomnienie szła antyklerykalna retoryka a konflikty z Kościołem rozgrywały się przy stołach negocjacyjnych i w budynku Sejmu, nigdy na ulicy.

Trzeba było dopiero zwycięstwa tych, którzy po władzę szli z hasłami „Zgody”, „Pojednania narodowego”, by rozpętać kolejną wojnę polsko-polską i objąć duchowe przywództwo nad siłami nazywającymi się antyklerykalnymi, które w istocie są antychrześcijańskie. To dopiero początek, pierwsze starcia, ale po reakcjach rządzących można wiele wnioskować.

Prezydent Komorowski mówi, że „Krzyż musi zniknąć”, po czym zapada milczenie, żadnego komentarza, przeprosin, sprostowania. To milczenie jest bardziej wymowne niż słowa, oznacza jedno – „Tak, dobrze usłyszeliście – krzyż musi zniknąć”. A premier czyż zachowuje się inaczej? „- Pod Pałacem nie dzieje się żadna katastrofa. Mamy do czynienia z normalnym, demokratycznym wyrażaniem emocji dotyczących spraw społecznie kontrowersyjnych” – mówi Tusk jakby nie rozumiejąc, że demokratyczne wyrażanie zdania odbywa się przy urnach wyborczych lub referendalnych a nie na ulicy.
Co więcej premier Tusk zaleca wszystkim „więcej poczucia humoru”, bo widocznie dla niego obrzucanie modlących się staruszek puszkami po piwie jest zabawne.

Czas wreszcie, abyśmy zaczęli sobie zadawać pytanie, co możemy z tym zrobić? Czy wyjściem jest wybranie innych władz, zawiązywanie stronnictw i partii lub inne formy obrony? Otóż nie. Do niczego to nie doprowadzi, może złagodzi niektóre objawy choroby na 2, 3 lub 4 lata, ale jej nawrót będzie jeszcze gwałtowniejszy.
Trzeba wreszcie zebrać się na odwagę i powiedzieć coś, co w dzisiejszym świecie zakrawa na herezję, największą zbrodnię intelektualną, wykluczającą osobę ją głoszącą poza nawias medialnej menażerii – nasz problem i choroba trawiąca świat nazywa się – Demokracja!

Zanim szanowny czytelniku zapłoniesz „świętym oburzeniem” i okrzykniesz mnie faszystą i wrogiem ludzkości, pozwól że zadam choć kilka prostych pytań.

Jaki to święty sobór, prorok czy inne objawienie zsakralizowało to pojęcie? Kto nakazał ludziom bez zastanowienia, jako pewnik przyjmować wyższość demokracji nad innymi formami sprawowania rządów? Jakie są wreszcie owoce tej demokracji, czy świat pod jej rządami jest lepszy, czy gorszy, niż był wcześniej?

Źródeł współczesnej demokracji należy szukać w Rewolucji Francuskiej i w Deklaracji Praw Człowieka z 1789, która w artykule 3 mówi: „Początek wszelkiej władzy pochodzi od ludu…” Po okresie reakcji i oporu wobec tego dyktatu narzuconego przez jeden z najgorszych i najkrwawszych reżymów w historii ludzkości, świat potwierdził ten dogmat w Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka przyjętej przez ONZ w 1948. To te dwa dokumenty są „Biblią” nowej cywilizacji, której nie wolno nam podważać czy krytykować, a już samo wyrażanie wątpliwości przykleja łatkę „faszyzmu”.
A my ludzi wierzący, chrześcijanie nie tylko powinniśmy wyrażać wątpliwości, ale wręcz głośno krzyczeć, że to nieprawda i zwykła ludzka uzurpacja.

Nie odbierając prawa innym ludziom do wiary w demokrację, my wierzymy w Zbawiciela, który mówi wyraźnie: „Nie wyście mnie wybrali, ale Ja was wybrałem” (J.15:16), albo w innym miejscu, zwracając się do Piłata: „Nie miałbyś żadnej władzy nade Mną, gdyby nie dano ci jej z góry” (J.19:11). Najlepszy przykład skutków władzy płynącej z dołu też zresztą znajdujemy w Ewangelii, kiedy Piłat dał ludowi wybór między Jezusem a Barabaszem. Czy lud wybrał dobrze? Czy wybrał swego dobroczyńcę, czy też mordercę i kryminalistę?

Dlaczego zatem mamy wierzyć, tak jak dyktują nam krwawi oprawcy Wandei w to, że władza pochodzi z dołów a odrzucać słowa Jezusa o jej boskim pochodzeniu?

Ateista niech sobie teoretyzuje, niech sięga do Hegla czy Voltaire’a – my mamy Chrystusa.
Ale nawet ten ateista, jeśli będzie na tyle uczciwy, by dociekać, zada sobie pytanie o naturalne źródła władzy. Gdy zacznie szukać analogi w świecie, we wszystkich kulturach i we wszystkich czasach odkryje, że władza „naturalna” nie pochodzi z wyboru, ale jest nam dana. Nie mamy wpływu na rodzinę, w której się rodzimy, nie wybieramy ani ojca, ani matki. W szkole nauczyciel nie pochodzi z elekcji dokonywanej wśród uczniów, ale jest im narzucany. Nawet nasza Ojczyzna nie jest owocem „wolnego wyboru”, ale przeznaczeniem, na które nie mieliśmy wpływu.

Odpowiadając na pytanie o owoce demokracji zacząć musimy od pierwszego ludobójstwa, jakie za jej sprawą spotkało Wandeę (temat to na osobny artykuł). Wyobraźcie sobie, że w dzisiejszej Francji, rząd dokonuje planowej eksterminacji 8 milionów ludzi, niszcząc 20% budynków w całej prowincji, niszcząc uprawy i lasy – czymś takim zachowując proporcje była rzeź tego regionu po 1789. Nawet Hitler nie osiągnął tej skali barbarzyństwa, bo opowieści o przerabianiu ludzi na mydło w przypadku obozów koncentracyjnych okazały się tylko propagandą, w Wandei były faktem.

Idąc dalej szklakiem zwycięstw demokracji – Ameryka Łacińska, seria rewolucji, które odebrały Hiszpanii panowanie a Indianom opiekę i protekcję króla. Zaczęły się rządy masońskich klik, burżuazyjnych elit, niemiłosiernie eksploatujących Indian, zakazujących używania ich języków i podporządkowujących kontynent silniejszym braciom z Ameryki Północnej. Dzisiejsza bieda Ameryki Południowej to nie efekt jej kolonizacji przez Hiszpanię, ale właśnie masońskich rewolt z XIX wieku, których ukoronowaniem byłą antychrześcijańska rewolucja w Meksyku, kiedy z pasją palono kościoły i mordowano katolików za wiarę i w imię postępu.

To samo później spotkało samą Hiszpanię, znów rzeź, kilkaset tysięcy ofiar, zamordowanych za samo noszenie krzyżyka, 6,5 tys. duchownych zabitych w barbarzyński sposób, często sięgający korzeniami starożytnej Kartaginy. Demokraci, wśród których prym wiedli anarchiści, komuniści i socjaliści wskrzesili tam zwyczaj przywiązywania żywej osoby do martwej i zostawianie obu na palącym słońcu, by zgniły. O takim obliczu demokracji w szkołach dziś nie uczą.

Hitler, Stalin, dwa największe koszmary XX w. Czy otrzymali władzę z góry czy z dołu? Czy gdyby nie demokratyczne wybory mieli by okazję wymordować w sumie 150 milionów ludzi?
Nie to też owoc, najbardziej zgniły owoc demokracji.

Mój artykuł nie wynika z rozgoryczenia tym, co się dziś dzieje, ani z samych obaw co do przyszłości, kierunku w jakim pójść może nasz kraj pod rządami wybranych przez „oświecony z dołu” lud, Barabaszy. Wynika z przekonania, że przynajmniej my katolicy powinniśmy odrzucić narzucone nam postawy przepraszania za wszystko, godzenia się z każdą bzdurą w imię „dialogu ze światem”. Mamy obowiązki względem Prawdy i tylko ona może nas wyzwolić a nie jakieś świeckie dogmaty. Nie powtarzajmy zatem oklepanych frazesów, że demokracja jest najgorszym systemem ale nie wymyślono dotąd lepszego, bo to nieprawda. Demokracja jest w całości nienaturalna i nieludzka, nielogiczna i pozbawiona legitymizacji. Demokracja jest źródłem choroby i praprzyczyną nieszczęść, jakie od 1789 na świat spadają.

Jeśli ma być lepiej, jeśli cywilizacja ma się odrodzić, demokracja musi zostać zniszczona.

konserwa
Za: http://konservat.pl/?sp=art&art=0966&path=arty2010#n

Komentarzy 19 do “Osądzić demokrację!”

 1. lopek said

  Polska jest pod okupacją chazaro-bolszewickich szumowin, bandziorów i złodziei, więc zero zdziwień!

 2. hawo said

  az sie prosi w tym momencie o artykuł na temat Wandei 🙂

 3. jurek said

  „oczywista oczywistość” – „żryjmy gówna, miliardy much nie mogą się mylić”.
  Walczyliśmy o demokrację bo była przymiotnikowa /socjalistyczna/. Zapominając czy też nie wiedząc, że „populacja elektoratu” składa się w 90%/?/ z idiotów. Do tego dochodzi państwowe szkolnictwo, „Gówno Prawda” i TVN. A jak już były jakieś bunty to zaczynało się od kiełbasy. Wolność zawsze była potrzebą garstki ludzi.

  Jerzy Lica

 4. ciulzpo said

 5. ciulzpo said

  Czy nie pozwolili pOlacy kiedyś 2 kadencje.
  to pOzwolą wybaczą i dziadowi z świńskim ryjem

 6. Ryziel said

  co by było gdyby modlący się pod krzyżem odeszli z honorem? Czy starczało by tym tchórzom co rządzą usunąć krzyż

 7. ALFA said

  Ryziel powiedział/a

 8. Ola said

  Żydo-masoneria i zagłada Europy

  http://www.realzionistnews.com/?p=179

  Brat Nathanael Kapner
  Tłumaczyła Ola Gordon

  Żydo-masoneria miała poczatek w Europie z dojściem do władzy Domu Rotszyldów.

  Żydo-masoneria wywołuje Rewolucję Francuską
  Rewolucja w 1789 r. wybuchła pod wpływem żydo-masonerii i stojącej za nią niszczycielskiej organizacji znanej pod nazwą Illuminati. Jest to niepodważalny fakt.
  Widząc, że emancypacja żydów nastąpiła tylko dwa lata po Rewolucji i nowy porządek społeczny nałożony przez nią chwytliwym sloganem „wolność, równość, braterstwo” (ideologia niemożliwa i sprzeczna), oparte na żydowskich zasadach anty-chrześcijańskich o których dotąd nie słyszano w Europie, trzeba koniecznie zbadać relacje ówczesnych bogatych żydów wobec wybuchu Rewolucji.

  Za Rewolucją stali następujący finansiści żydowscy:
  Chaim Veitel Ephraim (1703-1775) – Berlin, żyd na dworze Fryderyka Wielkiego
  Daniel Itzig (1772-1799) – Berlin, żyd na dworze Fryderyka Wilhelma II
  Hertzel Cerfbeer (1730-1793) – Francja, żydowski finansista armii francuskiej
  Mayer Amschel Rothschild (1744-1812) – Frankfurt, żydowski pożyczkodawca
  Benjamin Goldsmid (1755-1808) – Londyn, finansista Wiliama Pitta
  Abraham Goldsmid (1756-1810) – Londyn, brat Benjamina Goldsmida
  Moses Mocatta (1768-1857) – Londyn, partner Goldsmidów I wuj Mosesa Montefiore

  To ci żydzi razem ze swoimi ziomkami winni są krwi świętych monarchów Francji, króla Ludwika XVI i Marii Antoniny!

  Upadek chrześcijańskiej Europy
  Dzięki żydo-masonerii i szerzeniu przez nią anty-chrześcijańskiego humanizmu, upadek chrześcijańskiej Europy jest prawie zakończony.

  Papież Leon XIII w Immortale Dei o chrześcijańskiej konstytucji państw w 1885 r. wydał następujące ostrzeżenie:
  „Chrześcijaństwo pokonało barbarzyńskie narody Europy: Anglo-Sasów, Jutów, Celtów, Franków i Krzyżaków, zmieniając je z dzikusów na cywilizowane. Chrześcijańska Europa powstrzymała najazdy muzułmanów, będąc nadal nauczycielem wszystkiego w każdej gałęzi kultury narodowej i dała światu dar prawdziwej wolności.
  Był czas kiedy państwa rządziły się Ewangelią Jezusa Chrystusa. Wtedy władza mądrości chrześcijańskiej emanowała z instytucji państwa, prawa i moralności narodu.
  Ale autorytet Boga przeszedł w ciszy jakby nie dbał o ludzkość; lub jakby ludzie, bez względu na to czy jednostki czy powiązani relacjami społecznymi, nic Bogu nie zawdzięczali, lub jakby mógł być rząd którego pochodzenie, władza i autorytet nie tkwił w samym Bogu”.
  Możemy znowu stać się chrześcijańską społecznością zarówno w Europie jak i w Ameryce, jeśli teraz nawrócimy i powstrzymamy żydów!

  P.S. Wczoraj wystapił gościnnie jakiś oświecony baran i powiedział (cyt. z pamięci): „kiedy zobaczyłem 70-letnie staruszki przed Pałacem śpiewające ‚Jeszcze Polska nie zginęła póki my żyjemy’ – wiedziałem, że to nie potrwa długo. Ile im zostało…”

  Ile w tym chamstwa, buty i bezczelności!

 9. gość said

  http://www.bibula.com/?p=12294

  http://www.bibula.com/?p=14837

  Od siebie dodam jeszcze że największy rozwój starożytnych Aten,owego mitu demokracji przypadł na czasy tyranii Pizystrata i jego synów.Tyle na ten temat.

 10. j said

  Rosyjska prasa: piękny gest został zniweczony

  http://wiadomosci.onet.pl/2211513,12,rosyjska_prasa_piekny_gest_zostal_zniweczony,item.html

  ___________________________

  I o to wlasnie w tej prowokacji chodzilo Tuskomatolom i Komoromatolom! Dokladnie o to!

 11. Marian Barański said

  Trzeba jednak powiedziec kilka słów do słuchu.I tak Kaczyńscy głosili,że walczą o prawdę o Katyniu.Faktycznie te prawdę znali od roku 1971,ale jej nie ujawniali , obwiniajac za Katyń Rosjan ,choc katami Polaków w Katyniu i innych miejscach straceń byli NKW-udziści pochodzenia żydowskiego, jak to wyjawił żyd Wydro w wywiadzie dla izraelskiego pisma” Maariw”. Po wtóre Kaczyński podpisał traktat lizboński odbierający Polsce w 80 proc. suwerennośc czyli doopuścił się zdrady narodowej ,podobnie jak ogromna większośc posłów i senatorów.Po trzecie demontrował bezustannie postawę prożydowską,że wymienię uczęszczanie do synagogi Nożyków Warszawie , chodzenie w mycce ,uczestniczenie w żydowskich obchodach święta chanuki , czy tez wysłanie gratulacji z okazji reaktywowania w Warszawie żydowskiej masonerii . Wszystko to są niedopuszczalne kroki dla prezydenta państwa polskiego ,deklarującego się przy tym jako katolik .Oczywiście jego gwałtowna śmierc powinna byc wyjaśniona, bo tego wymaga prestiż państwa polskiego. Ale należy rozważyc czy powinien byc postawiony pomnik ku czci prezydenta Kaczyńskiego i ofiar katastrofy przed Pałacem Prezydenckim . I nad powinni się rownież zastanowic protestujący.Oczywiście nie do przyjęcia są demonstracje lewackie, satanistyczne czy śmiecia społecznego . To,niestety , świadczy o głębokiej demoralizacji części naszego społeczeństwa ,także o zagubieniu się Kościoła, który nie potrafił zając tu stanowiska .

 12. OP said

  W calej okazalosci popieramy Pana Mariana Baranskiego !
  Od siebie dodamy :

  WSZELKA PYCHA ZOSTANIE UKARANA ZA ZYCIA CZLOWIEKA .

  W wyapdku smolenskim dopatrujemy sie tez sprawiedliwosci Bozej .

  ZDRAJCOM NIE STAWIA SIE POMNIKOW !

  Nie czyni sie tez chrzescijanskiego pochowku ,w dodatku na zaszczytnych miejscach .
  To poniza ludzi PRAWDY i SPRAWIEDLIWOSCI.
  KLAMSTWA i FARYZEJSTWA ZAWSZE ZOSTANA UKARANE .
  Zyjacych rzadzacych tez !

 13. Aj waj! said

  Giełda Warszawska

 14. Zbigniew Koziol said

  @9 (Pani J.)

  Trudno wyrabiac sobie opinie na podstawie tego, co pod onet.

  Trudno tez na podstawie jakiejs jednej publikacji w prasie rosyjskiej, na jaka tam powoluja sie.

  Pani pisze, iz „o to” im wlasnie chodzilo. Chyba nie. Tuskomatoly i Chrabie mieli raczej inna intencje: podlizac sie Moskwie.

  Ale poniewaz sa MATOŁY, to i spieprzyli wszystko.

  Ja po nich nie spodziewam sie niczego dobrego dla Polski. Zarowno Tusk jak i Komorowski sa takimi palantami durnymi, jakich ze swieca szukac. Oni nadaja sie do pracy przy obieraniu ziemniakow w kuchni prezydenckiej a nie do rzadzenia krajem.

 15. Zbigniew Koziol said

  @11 to przeciez fragment Chlopow a nie jakas tam zapyziala gielda warszawska.

 16. ALFA said

  MASONERIA W KOŚCIELE KATOLICKIM
  Media głównego nurtu wielokrotnie pisały o zinfiltrowaniu przez masonerie Watykanu. Członkami masonerii według mediów ma być ponad stu kardynałów, biskupów i urzędników watykańskiej kurii. Mają działać specjalne seminaria dla przyszłych członków masonerii. Watykan ma być podzielony na 8 stref rozdzielonych między 4 szkockie loże. Masoneria ma kontrolować administracje, policje i tajna służbę Watykanu.
  Jednym z najsławniejszych mordów rytualnych masonerii (zdaniem Guido Grandt’a) było zamordowanie papieża Jana Pawła I następcy Pawła VI. Do zabójstwa papieża doprowadziło opublikowanie we wrześniu 1978 przez masona i dziennikarza Mino Pecorelli’ego w „Osseratore Politico” artykułu „Wielka Loża Watykanu”. W artykule Pecorelli upublicznił listę 121 prałatów, kardynałów i biskupów członków watykańskiej loży „Ecclesia”. Jan Paweł I chciał zwolnić z posad masonów, w tym i arcybiskupa Paula Marcinkusa prezesa Banku Watykańskiego co doprowadziło by do ujawnienia przez nowy zarząd banku przekrętów dotychczasowego kierownictwa oraz kradzieży 1 300 000 000 dolarów amerykańskich z Banco Ambrosiano (po śmierci Jana Pawła I Watykan spłacił długi tego banku który był wspólnie kontrolowany przez arcybiskupa Marcinkusa, Licio Gali mistrza loży P2, Michale Sidona [bankiera mafii, związany z P2, chadekami i neofaszystami], banku zajmującego się praniem brudnej kasy i spekulacjami giełdowymi przez sieć banków zależnych w rajach podatkowych). Kasa z Banco Ambrosiano miała być rzekomo przeznaczona dla polskiej Solidarności i antykomunistycznych bojówek w Ameryce Południowej i Europie Wschodniej [panuje opinia że kasa która była wysyłana Solidarności została przejęta przez środowiska opozycjonistów związanych z SB a współcześnie z UE]. Bankierzy znający tajemnice Banco Ambrosiano byli szybko likwidowani. Po 33 dniach 28 września 1978 roku masoneria otruła Jana Pawła I. Ciało papieża zostało szybko pochowane, nie przeprowadzono autopsji, wszelkie notatki papieża zniszczono. Oficjalnie uznano śmierć Ojca Świętego za naturalną, pomimo że papież dwa tygodnie wcześniej przeszedł badania lekarskie których wyniki lekarze uznali za doskonałe. By nie dopuścić do ujawnienia prawdy przeprowadzono kampanie dezinformującą.

  Autor: Jan Bodakowski
  Źródło: Bibuła
  NO I CO DALEJ DAWAĆ NA TACĘ .NIE BĘDZIEMY MASONERII UTRZYMYWAĆ

 17. maasteer69 said

  Witam
  Zadajcie sobie troche trudu i poczytajcie formum Konservatu pod artykułem o tym samym tytule – propaganda syjonistyczna w pelnej krasie

 18. opornik said

  Po tym poznać Agentów Wpływu:

  Odkrywają sprawy dawno odkryte, ALE …

  Mało kto jeszcze wie , że są już odkryte!

  Więc najlepszą bronią jest …ATAK!

  Panie Bodakowski za odebranie dobrego imienia

  Adamowi Doboszyńskiemu – chańbą niezmywalną jest Pan pokryty!

 19. aga said

  następna zdobycz demokracji :
  Federalny sąd apelacyjny w Waszyngtonie orzekł w spornej sprawie przydrożnych krzyży upamiętniających poległych amerykańskich żołnierzy. Według sądu te „pomniki” są niedopuszczalne i naruszają konstytucję USA mówiącą o wolności wyznania – informuje CNN.
  Panel trzech sędziów Sądu Apelacyjnego USA uznał, że 14 dużych krzyży rozmieszczonych wzdłuż drogi w stanie Utah, o które toczył się spór może być postrzegane przez mijających kierowców, jako „poparcie chrześcijaństwa”. – Uważamy, że te pomniki są niedopuszczalne i mogą wysyłać do obserwatora wiadomość, że stan, w którym są postawione w jakiś sposób może popierać konkretną religię – brzmiało oświadczenie członków sądu.

  O wyjaśnienie sprawy od 5 lat walczyła grupa ateistów ze stanu Texas. Zwolennikom krzyży-pomników przysługuje odwołanie do Sądu Najwyższego. Grupa ateistów postanowiła zaczekać na ewentualne odwołanie do Sądu Najwyższego i krzyże pozostawiono na miejscu do czasu ostatecznego rozwiązania sporu.

  http://wiadomosci.onet.pl/2211841,12,spor_o_krzyze_w_usa_sad_podjal_decyzje,item.html

Sorry, the comment form is closed at this time.