Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

O naprawie Rzeczypospolitej

Posted by Marucha w dniu 2010-08-22 (Niedziela)

Czyli jak Jarosław Kaczyński naprawiał Rzeczpospolitą u Sorosa…

Pozwolę sobie na garść uwag o wykładzie Jarosława Kaczyńskiego u żydowskiego bankiera, „filantropa” Sorosa. Wykład ten jest przykładem skrajnego zakłamania, wręcz schizofrenii Jarkacza.

http://judeopolonia.wordpress.com/2010/05/03/kontekst-smolenski-doktryny-politycznej-ujawnionej-przez-pis-w-fundacji-batore/

Kaczyński wygłosił jego wykład pod tytułem „O naprawie Rzeczpospolitej” w lutym 2005. Mówił wtedy o zagrożeniu dojścia do władzy przy urnach przez „wykluczonych”. Ostrzegał, cytuję : „ to będziemy mieli rządy Samoobrony, być może LPR-u...”

Jesienią tego samego roku 2005 PiS wygrało wybory i do koalicji rządowej wzięło… Samoobronę i LPR. A więc te partie, przed którymi Kaczyński ostrzegał. W jakim więc celu Kaczyński wziął je do koalicji z PiS-em? Nie ulega wątpliwości, że planował on usunąć Samoobronę i LPR na margines „wykluczonych”. Cały okres rządów PiS to było jedno nieprzerwane pasmo szukania konfliktów z „koalicjantami”. Wreszcie „kupili” babę (która nie wiedziała nawet z kim ma dziecko) i na podstawie jej zeznań skompromitowali liderów Samoobrony. PiS sabotował też wszystko, co robił Giertych. Istotne jest to, że Kaczyński był gotów nawet do upadku rządu PiS i do przejścia do opozycji, byle wypełnić uzgodnienia z fundacji Sorosa o zepchnięciu na margines polityki „radykałów” z Samoobrony i LPR. A to pokazuje, że obydwu kibucom od Sorosa – PO i PiS-owi tak naprawdę obojętne jest, czy są w rządzie, czy w opozycji. Ważne natomiast dla nich jest, aby w rządzie i w parlamencie byli tylko swoi. A nie”wykluczeni”.

Kolejnym oszustwem Kaczyńskiego jest jego mantra o „postkomunie”. W jego wykładzie mówił on o „rozwścieczonych swoim losem postkomunistach„. A przecież w momencie wykładu Kaczyńskiego poskomuna miała się u nas doskonale. Premierem był „poskomuch” Belka, a prezydentem była ikona „poskomuchów” – Kwaśniewski. Jakim więc losem mieli być oni „rozwścieczeni”? Ponadto, jeśli te postkomuchy tak Kaczyńskim przeszkadzały, to dlaczego obaj produkowali się u „filantropa” Sorosa wiedząc, że i postkomuchy są tam mile widzianymi gości, prelegentami i dyskutantami. Mantrę o „postkomunie” wymyślili Kaczyńscy celowo, aby winę za wszystko co złe zwalać na PRL, postkomunę i rosyjską agenturę. Głównym obok Kaczyńskich oszustem „dekomunizatorem” jest PiS-owski Don Kichot Macierewicz. Walczy on do upadłego z wymyśloną postkomuną i ruską agenturą.

A prawda jest taka, że Lech był doradcą Bolka w Magdalence i pił wódę z Kiszczakiem i Jaruzelskim. Wiedzieli też oba Kalksteiny, że bolszewia w komplecie przewerbowała się na proamerykańskość i prounijność. Bo ta niby postkomuna tak samo jak Kalksteiny parła do NATO, do Unii, do pomocy w okupacji Serbii, Afganistanu i Iraku.

Symbolem całkowitego oddanie się bolszewii w ręce zażydzonej USA były tajne więzienia CIA w Polsce w czasie rządów SLD i prezydentury Kwaśniwewskiego/Stolzmana. Na dodatek urządzone w byłym tajnym ośrodku szkolenia wywiadu zagranicznego oficerów SB w Kiejstutach.

Dodam w tym miejscu, że G. Czempiński w czasach PRL był też esbeckim „kursantem” w Kiejstutach, a krótko po t.zw. „transformacji” otrzymał z rąk Busha ordery za zasługi dla CIA. Co pokazuje, że CIA przejęło bolszewię i PRL w komplecie, z budynkami i „żywym inwentarzem”. Za zasługi dla CIA awansował nawet Czempiński na szefa UOP. Co ważne, po ujawnieniu w roku 2005 afery z tajnymi więzieniami CIA, urządzonymi u nas w okresie rządów „postkomuny”, przez dwa lata jej rządów PiS nie wszczęła w tej sprawie śledztwa. Tak więc PiS zacierała ślady przyzwolenia przez „postkomunę” na nielegalne działania CIA w Polsce. A gdy na Ukrainie przy pomocy USA i Izraela zrobiono antyrosyjską „pomarańczową” rewolucję, natychmiast poparł ją wówczas jeszcze urzędujący Kwaśniewski. Był on też promotorem agenta USA, Juszczenki, na forum Europy. Krótko później wybory prezydenckie wygrał Kalkstein i ślepo kontynuował ukraińską politykę postkomucha Stolzmana.

W rzeczywistości bowiem PiS i SLD (naturalnie i PO) to amerykańsko- żydowskie agentury rządzące do spółki Polską. Grają w tej samej drużynie. Jedynie dla ogłupienia społeczeństwa inscenizują pomiędzy sobą walki. A do odwracania uwagi, że jesteśmy okradani i szabrowani przez Zachód i żydostwo utrzymuje PiS fikcję prorosyjskiej agentury w postaci postkomuny, WSI,  a nawet prorosyjskiej agentury PO.

Nienawiść Kalksteinów do Rosji była autentyczna. Na Rosję zwalali winę za zbrodnie żydobolszewii w czasach Stalina. Choć Rosja ucierpiała jeszcze więcej w tamtym czasie z żydowskich rąk. PO jest taką samą żydowską agenturą jak SLD czy PiS. Jedynie mniej ostentacyjnie okazuje jej antyrosyjskość. A gdy z Waszyngtonu przyszły rozkazy, aby w stosunku do Rosji prowadzić politykę wciągania jej w układy gospodarcze, PO posłusznie rozkazy wypełniała. Nie zmienia to w niczym sytuacji, że założycielami PO byli (wspomniany już) agent CIA – Czempiński i agent żydowskiej grupy Bilderberga na Polskę, dodatkowo agent rockefellerowskiej Komiski Trójstronnej – Olechowski. W Komisji Trójstronnej wspomagają Olechowskiego m.in. inny PO-wiec – pajac Palikot i postkomuch Belka.

Po tych przykładach widać, czyją agenturą są „nasze” partie polityczne. A mimo to namolnie w RM, TV Trwam, w PiS-ie, w Naszym Dzienniku i u p.Michalkiewicza ciągle dowiadujemy się, jak groźna i wpływowa w Polsce jest ruska agentura. Z podawanych przez nich informacji wynika, że zimny czekista Putin i jego siepacze władają Polską.

Ciekawe tylko, jaki miał interes ten Putin, aby nasze wojsko wysłać do haniebnej i zbrodniczej okupacji Afganistanu. Co na tym zyskała Rosja?

Andrzej Szubert, http://fronda.pl/andrzej_szubert/blog/

Czy ten – i wiele innych podobnych artykułów – choć trochę zachwieje dogłębnym przekonaniem idiotów, jakoby w Polsce „rządziła ruska agentura”? Nie. Właśnie dlatego są idiotami…  albo hasbarą. – admin.

Komentarzy 88 to “O naprawie Rzeczypospolitej”

 1. 166 Bojkot TVN said

  No, no.
  Wreszcie pan Szubert napisał, że jednak miał Putin powód aby zlikwidować polski samolot rządowy z prezydentem Kaczyńskim i osobami towarzyszącymi.

  Teraz tylko czekać, kiedy zacznie dziękować Putinowi za oczyszczenie pola zajmowanego przez zdrajców. To nawet nie sarkazm z mojej strony, tylko taki logiczny ciąg rozumowania …

 2. AntyDuren said

  Ach czemu gospodarz pozwala na wpisy roznym bojkotom i innym idiotom?

  Z kolei inni narzekają na cenzurę… – admin

 3. Andrzej 101 said

  Obawiam się, że pan Bojkot ma halucynacje. Nawet, jeśli Kaczor był wiernym i posłusznym agentem syjonistów, to był żałośnie niegroźny i nieszkodliwy dla Rosji. Jego poparcie dla Gruzji i Juszczenki nic nie dało. Jego ataki na Rosję i na Białoruś też nic nie dały. Putin i Łukaszenko mają się nieźle, a agentka Borys ustąpiła.
  Kaczor był żydowską, dla Rosji niegroźną, marionetką. To tak, jakby mrówka chciała zaszkodzić mamutowi. Nawet sami uni ostentacyjnie lekceważyli ich usłużnego agenta. Tarczę odwołali 17 września, 1 września w zeszłym roku organizowane z hukiem przez sayana obchody wybuchu wojny ostentacyjnie olali, a za nadgorliwą pomoc w Iraku i Afganistanie nawet żebraniny Kaczora o zniesienie wiz do USA nie spełnili.
  Na koniec na tyle był on im już niepotrzebny, że go w Smoleńsku sami załatwili. Do niczego innego nie był im już przydatny. Przydał się jedynie do rzucenia podejrzeń o zamach na Rosję.
  A na jego miejsce mają żydzi tylu innych gorliwych agentów. Przy tym niebezpieczniejszych, bo nie są tak groteskowo śmieszni…

 4. 166 Bojkot TVN said

  3/A101
  Czy uważa Pan swój tekst za halucynacje? Zabawne dość ….

  Dziwnym trafem przewerbowani do CIA byli agenci KGB latają do Rosji bez problemów – jak cała ekipa z premierem Tuskiem na „zaproszenie” cara Putina.

  Czyim i jakim interesom grozili pasażerowie Tu-154M 101, że zostali odstrzeleni, może się kiedyś dowiemy.

  Może ma Pan rację, ale jak na razie fakty nijak tego potwierdzić nie chcą – tej niewinności rosyjskiej strony. I tu cała Pańska koncepcja bierze w łeb, niestety.

 5. Andrzej 101 said

  Nie mój tekst, a Pana wpis (1) uważam za halucynację.
  Jeśli agenci pełnią oficjalne funkcje polityczne, to latają np. do Rosji jako politycy, a nie jako agenci.
  Pasażerowie TU nie grozili nikomu i niczyim interesom. Zamach nie był wymierzony przeciwko pasażerom TU, a przeciwko Rosji. Bo likwidacją pasażerów TU rzucono mocny cień podejrzeń na Rosję. A Rosję atakuje i osacza światowe żydostwo wściekłe m.in. za militarną pomoc Rosji Iranowi (i za wsadzanie do więzień bądź zmuszanie do ucieczki z Rosji żydowskich oligarchów).
  Proste jak budowa cepa. Moja koncepcja nie bierze w łeb. Tylko, że nie trafia do co niektórych zakutych łbów. Bo są zakute…

 6. 166 Bojkot TVN said

  5/A101
  W swoim rozumowaniu jakoś nie bierze Pan pod uwagę faktów, więc dyskusja jest bezprzedmiotowa. Ja nie mam takiej pewnosci jak Pan co do sprawców katastrofy. To Pan już wie wszystko.
  Jakby Pan podał źrodło swojej wiedzy tajemnej, byłby Pan bardziej wiarygodny.

 7. Andrzej 101 said

  Panie Bojkot, proszę podać mi FAKTY, których rzekomo nie biorę pod uwagę!
  Będę Panu niezmiernie zobowiązany za oświecenie mnie Pana wiedzą.

 8. 166 Bojkot TVN said

  Fakty to wszystko co robi strona rosyjska, a co składa się na tzw śledztwo w sprawie katastrofy, począwszy od pierwszych kłamliwych informacji o czasie katastrofy, o 3 osobach żywych, o 4 podejściach do lądowania, przez zabór „czarnych skrzynek”, przez przejęcie całego postępowania wbrew konwencjom o wojskowych statkach powietrznych, o kłamstwach Anodiny, o radiolatarniach, o niebywałym rozpadzie jednej z najmocniejszych konstrukcji lotniczych na świecie, o zalutowanych trumnach, bez prawa sprawdzenia co tam jest w środku i wykonaniu badań sekcji zwłok jak w każdym niewyjaśnionym przypadku śmierci.

  Jak widzę w Niemczech mówią ciągle o burakach i kartoflach, fakty pomijają, stąd jest Pan mocno niedoinformowany. w naszych telewizorach jest podobnie. Ale są jeszcze inne możliwości – jak internet, lub relacje w RM na żywo rodzin ofiar. To istna studnia informacji o nieprawdopodobnych faktach.

  Ale nawet gdyby zechciał się Pan posłużyć tylko własną, zwykłą logiką, może doszedłby Pan do całkiem innych wniosków.

 9. 166 Bojkot TVN said

  Fakty z miejsca tragedii są tu: http://piotrbein.files.wordpress.com/2010/08/oszustwo-katastrofy-smolenskiej.pdf

 10. Andrzej 101 said

  Pierwsze „kłamliwe informacje” na temat katastrofy to była robota obcej agentury wpływu. Rosjanie na początku dali się nabrać i powtarzali wszystko, co agenci puszczali w obieg.
  Jak na razie śledztwo prowadzone jest „we wszystkich kierunkach”. Skrzynki mogą stanowić dowód rzeczowy dokonanej na terenie Rosji zbrodni. Rosjanie byliby idiotami, gdyby corpus delicti oddali wrogiej agenturze.
  Przeciętnie śledztwa w katastrofach samolotowych trwają 2-3 lata. A Pan chce wyniki na przedwczoraj.
  Jedynie „śledztwo” odnośnie Mirosławca szybciutko zakończono. Zacierając ślady likwidacji dowództwa lotnictwa (niechętnego okupacji w Afganistanie). Przy czym nie była to robota Putina.
  Gdybym ja na Pańskim podwórku podrzucił zwłoki, zostawiając przy nich odciski Pańskich butów, a Pan nie miałby możliwości udowodnienia, że to nie Pańska robota, miałby Pan identyczną sytuację, w jakiej jest Rosja.

  A za RM dziękuję. Zwłaszcza za naczelnych rusożerców – Macierewicza i Szaniawskiego. Rydzyk prawdu ci skaże…hihihi.
  Rodzim ofiar się nie dziwię. Boleść zaślepia.
  Mnie na szczęście boleść nie zaślepiła. Dlatego widzę fakty i logicznie wiążę je w spójną całość.
  Czego i Panu życzę.

 11. Marucha said

  Przypominam – co już powiedział wcześniej p. RomanK – że Rosjanie na początku proponowali, aby w śledztwie potraktować samolot jako samolot wojskowy:

  Dlaczego Rosjanie sugerowali żeby prowadzić śledztwo w sprawie wojskowego samolotu, co dawało zupełnie inne uprawnienia i Polakom i Rosjanom, a nie jako cywilny, kiedy wiadomo było, ze w takim przypadku śledztwo przejmie MAK…a to jak nazwa wskazuje Mieżdunarodnaja Aviacionnaja Komissija ze statusem ONZ…i władze Rosji mogą im skoczyć! Tam, gdzie panu Majstrowi docent…

  No właśnie. Czy „polskim” władzom zależało na tym, aby móc zwalać winę na Rosjan, odrzucając ich propozycję?
  To pytanie wymaga odpowiedzi.

 12. Andrzej 101 said

  Panie Bojkot, proszę poczytać te brednie (dziwię się, że Piotr B. takie idiotyzmy wkleja na grypie666):

  „Prezydent Kaczyński i wszyscy inni znajdujący się na pokładzie samolotu lecącego na uroczystości katyńskie nie zginął w samolocie, który rozbił się kolo lotniska w Smoleńsku – jak to pokazano całemu światu ale w innym miejscu.
  W Smoleńsku rozbił się samolot bliźniak. Bliźniak ten był pusty – bez pasażerów i załogi.

  Przypuszczalnie chciano mieć absolutna pewność skutków zamachu i dlatego zamordowano wszystkich poprzez stracenie samolotu prezydenta i rozbicie go w ustronnym miejscu, gdzie ofiary można było rzeczywiście dobić o ile ktoś by przeżył.
  W Smoleńsku rozbił się jedynie samolot bliźniak, który został spreparowany jedynie do upozorowania katastrofy z winy pilota. W Tv widać było rozbity samolot ciał ofiar nikt nie widział.”

  http://www.zamach.eu/

  No cóż, dla mnie równie „wiarygodną” jest inna wersja, a mianowicie że Tupulewa porwali kosmici z Nibiru i obecnie na planecie X klonują nam prezydentów i generałów.

  W uzupełnieniu Gajowego Maruchy dodam – a już na zajutrz po katastrofie w Izraelu, USA, Polsce, Rumunii a nawet w Rosji i paru innych krajach kolpotowano „informacje”, że Smoleńsk to robota KGB i Putina. Była to oczywista, agenturalna robota.

 13. 166 Bojkot TVN said

  10/A101
  Czy jest Pan w stanie zrozumieć choć raz to co piszę?

  „Relacje na żywo w RM rodzin ofiar katastrofy” to naprawdę nie jest całe RM, ani Szaniawski, ani Maciarewicz, ani nawet Rydzyk.

  Boleść zaślepia te rodziny znacznie mniej niż Pana całkiem słuszna nienawiść do Żydów.

 14. Jeryy said

  W artykule sama prawda, ale jednak bije lekko prorosyjskością. Ruskie też są naszymi wrogami, trzeba o tym pamiętac.

 15. Andrzej 101 said

  Panie Bojkot, nie wiem, czy Pan zauważył, ale tekst dotyczy stanu naszego baraku i udziału w doprowadzeniu nas do ruiny całej tej żydowskiej agentury – PiS, PO, SLD i PSL. Polska jest niszczona, szabrowana, wysprzedawana, zalewana powodziami. Idą nowe podatki, nowe długi, nowe cięcia. Bankrutują szpitale, niszczony jest przemysł, rolnictwo. A wszystko zgodnie z planem unych. Tych u Brukseli, Waszyngtonu i Telawiwu. A Pan z uporem maniaka odwraca uwagę od tego wszystkiego, dociekając w sposób stronniczy sprawy Smoleńska. Powiem otwarcie – to właśnie jest zadaniem agentury wpływu – odwracanie naszej uwagi od spraw ważnych i istotnych. Nie podejrzewam Pana o agenturalność, ale niechcąco robia Pan to, co jest zadaniem agentury wpływu. Przypuszczam zresztą, że oprócz rzucenia podejrzenia na Rosjan, odwracanie naszej uwagi od niszczenia przez nich Polski było drugim ważnym, dodatkowym celem tego zamachu.
  Nie jestem zaślepiony nienawiścią do żydów. Po prostu piszę, co o nich wiem. Natomiast rodziny ofiar dają się przez RM wykorzystywać w celach propagandowych. Niestety, tego nie widzą.

  Jerry – mojego dziadka zatłukli w 45 krasnoarmiejcy. Miałbym więc niby powody Rosjan nienawidzieć. Jednak Rosja to nie żydobolszewia w czasach stalinowskiej ZSRR, tak jak Polska to nie PRL w czasach PPR i UB.
  Nam się tylko wydaje, że Rosja jest naszym wrogiem. Tyle czasu nam to wmawiano, że w to uwierzyliśmy. A tak naprawdę to my i Rosja mamy wspólnego śmiertelnego wroga – tych od NWO.

 16. Moniek Pyc said

  „Boleść zaślepia te rodziny znacznie mniej niż Pana całkiem słuszna nienawiść do Żydów.”

  Ja szem pytam. Czy szanowny pan 166 to Miroslaw D?
  Madry Zyd to ukryty Zyd bez nienawisci do zydow.
  Kady Zyd uwielbia Rosje bo tam byl raj, to taki drugi Polin, a Putin wszystko popsowal.

 17. 166 Bojkot TVN said

  15/A101
  Jak już brakuje Panu sensownych argumentów, to znów dostaje mi się od hasbary, agentury wpływu, albo idiotów. Faktycznie to dużo łatwiejsze niż analizowanie tych dziwnych faktów ze Smoleńska https://marucha.wordpress.com/2010/04/11/dziwne-fakty-ze-smolenska/

  Co do artykułu ma Pan 100% rację!
  No i co z tego wynika?
  Co Pan robi w Niemczech, żeby pogonić agenturę tu w Polsce?
  Jakie Pan widzi konkretne rozwiązania, żeby pozbyć się zdrajców i agentów?
  Co do tej pory udało się Panu osiągnąć?

  Wie Pan, pisać to nawet każda baba potrafi, że o młodych wykrztałcunych ateistach z durzych miast nie wspomnę. Wziąć diabła za rogi i skręcić mu kark – o do tego trzeba nie lada chłopa. No i logicznego pomyślunku, coby diabła pogonić skutecznie

 18. Luis said

  @ Andrzej101
  Panie Andrzeju, na temat katastrofy smoleńskiej zasadniczo od początku się z Panem zgadzam, chociaż trudno czasami odmówić racji pani/panu TVN…,trudno czasami pojąć niektóre posunięcia rządu rosyjskiego.
  Ale o czym innym, rażą mnie w Pana komentarzach określenia o św. pamięci nieszczęsnym Prezydencie per „kaczor”. Nie ulega wątpliwości niestosowność Wawelu, ale pewne formy, należy zachować. Zgodzi się Pan ze mną?
  Pozdrawiam, i cieszę się, że powrócił Pan na witrynę Frondy; wyglądało groźnie.

 19. BogdanC said

  Ad: 18

  Mnie to natomiast nazwa kaczor (i to przez male k) nie razi.
  Mysle ze to kwestia poczucia respektuje, a ja dla nikogo z POPiSu zadnego respektu nie mam ze wzgledu na to co reprezentuja i robia z krajem.

 20. sara10 said

  Wkurza mnie przypisywanie Kaczyńskiemu żydoskiego pochodzenia, przypisywania mu wszystkich niezawinionych win. Widać wyraźnie, że musi być baaardzo groźny dla wszelkiego rodaju łajdactwo rozplenionego w Polsce.
  Kaczyńscy pochodzą ze starego POLSKIEGO rodu szlacheckiego herbu Pomian. Ich rodowód sięga PIASTÓW. Wystarczy tylko wklepać w google: rodowód Kaczyńskich a od razu wyskakuje mnóstwo informacji. Można je łatwo zweryfikować, jak w przypadku pochodzenia Komorowskiego vel Szczykunowa.
  Żydowskie pochodzenie Kaczyńskich wymyślił były UBek (Janicki(?) – nie pamiętam dobrze nazwiska) i rozsiewał je po necie. Wszystkie głąby łykały te „sensacje” jak świeże winogrona. Jak widać po powyższych wpisach – UBek wiecznie żywy.

  I jeszcze jedno: ilekroć pojawia się jakiś patriota, Polak, który pragnie wielu zmian w Polsce, natychmiast pojawiają się na niego różne obrzydliwe informacje. Kaczyński i Soros to po prostu sciente foction. O ile przypominam, to Soros był guru dla Balcerowicza, Buzka, Belki i innych tego typu chłoptasiów. A jak wiadomo, Kaczyńscy nie kochali akurat tychże mądralińskich.

 21. Nas nie interesuja posuniecia rosyjskiego rzadu, ale „zagrywki” polityczne „naszej” mafii, ktore to dzieja sie pod naszym nosem i na nasz rachunek…no i w bialy dzien…

  Owszem, rowniez wiem, ze latwiej jest widziec „cudze pod lasem, anizeli swoje pod nosem…”
  ====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 22. Marucha said

  Pani Saro, Żyd czy nie, był ewidentnym sługusem żydowskim.

 23. 166 Bojkot TVN said

  20/sara10
  166 gdyby było prezydentem w życiu by nie wpadło na pomysł świętowania Chanuki w pałacu prezydenckim. Bo to dla mnie zupełnie nieznane święto, tak jak i wszyscy, co je obchodzą. Tak jak nie wiem jak i kiedy świętować ramadan i inne egzotyczne święta
  Pewnie dlatego 166 nie ma szansy na polityczną karierę.

 24. Marucha said

  Ja bym na przykład nie wpadł na pomysł reaktywowania żydowskiej loży B’nai N’rith (zakazanej przed wojną), przerwania śledztwa w Jedwabnem gdy zaczęło iść Żydom nie na rękę albo kiwania się przed Ścianą Płaczu w mycce.

 25. Andrzej 101 said

  @Panie Bojkot (17) Na razie to ja czekam na Pana „sensowne argumenty”. Na te „dziwne fakty” już odpowiedziałem. Pan nie odpowiedział na moje racje.
  Dalej…
  A co Pan zrobił w Polsce, aby pogonić obcą agenturę?
  Jakie widzi Pan „konkretne rozwiązanie”, żeby pozbyć się zdrajców?
  Co do tej pory udało się Panu osiągnąć?
  (W tym miejscu odpowiem Panu. Otrzymałem już wiele podziękowań od ludzi, którym otworzyłem oczy. Dzięki temu na iluś tam ludzi agenturalna i zakłamana propaganda przestała działać. Jeśli osiągniemy „masę krytyczną” świadomych „wykluczonych” to mamy szansę coś zmienić).
  Chce Pan wziąć diabła za rogi i skręcić mu kark! Tylko na razie diabeł tak Panem kieruje, że zamiast skręcać mu kark, zastanawia się Pan – dlaczego Rosjanie wykończyli ich agenta i innych pasażerów TU. Czyli robi Pan dokładnie to, co diabeł chciał osiągnąć!

  @Luis – powiem Panu otwarcie – a mnie razi mówienie o Kaczyńskim per „Prezydent” i to z dużej litery. Dla mnie był on wyłącznie tytularnym nadzorcą naszego niesuwerennego baraku, był on też oficjalnym grabarzem suwerenności, był agentem obcych interesów, odpowiedzialnym za przyspieszone zyżydzanie Polski.
  Na Frondzie pozostaję tylko chwilowo. Problem wyniknął z kłopotów z komputerem w momencie likwidacji tam mojego bloga.

  @Sara10… Odsyłam Panią na blog do Zenobiuszka, zaślepinego wyznawcy kaczyzmu i PiS-izmu. Według tego oszołoma Kaczyńscy pochodzą z dynastii Piastów.
  http://zenobiusz.wordpress.com/2010/06/16/potomek-dynastii-piastowjaroslaw-kaczynski/
  Tam znajdzie się Pani w odpowiednim dla Pani towarzystwie.

 26. Stonoga said

  Milo przeczytac nastepny artykul jak zawsze interesujacy i z sensem.

  Co do 10410 zredukowalbym spekulacje do bomby i sabotazu auto-pitota lub ukladu sterowania.
  Stawiam na ostatni wariant ktory tlumaczylby raptowne wytracanie pulapu przy probie ladowania i problemy z poderwaniem maszyny przy probach odchodzenia. Falszywa radiolatarina bylaby zbedna i zbyt ryzykowna operacja.
  Sciete, drzewko to tylko dowod wysokosci na jakim samolot znalazl sie w tym miejscu, a mgla bylaby istotna w przypadku normalnego wypadku przy ladowaniu. Inne bzdety to dekoracje. W momencie uderzenia kol o ziemie bomba elsplodowala rozawalajac kadlub na male kawalki. Pozostaly kabina pilotow i czesc ogona. Gdyby nie ekplozja maszyna zostawila by wyrazne slady uderzenia i poslizgu w blocie, a popekany kadlub rozpadlby sie na kilka duzych czesci.

  Operacja musiala byc dawno zaplanowana, a realizacja zaczela sie na Okeciu. To ze sprawa jest w rekach MAK, za sprawa polskiego rzadu, sugeruje ze zamachowcy wiedzieli ze moga liczyc na pomoc w zacieraniu sladow. Kto w MAK kreci z kim lody „bez wodki nie razbieriosz”. Rosjanie maja chyba wystarczajace dowody na to co sie naprawde stalo i czekaja do bedzie dalej. Spieszyc sie nie musza. Takie dochodzenia trwaja latami.
  W miedzyczasie trwa akcja rozmywania i zadymiania. Niedlugo zacznie sie chyba eliminowanie niepewnych i zbyt wtajemniczonych pionkow.

  Rodziny ofiar winny zlozyc pozew do Trybunalu w Hadze, mimo smutnych doswiadczen ze sprawa Milosewicza.
  Nigdy nie wiadomo jak wiatry zmienia kierunek i to chyba ostatnia ich nadzieja.
  Starsi i madrzejsi maga zdecydowac o zmianie managerow w polskim cyrku, a wtedy wszystko jest mozliwe.
  W miedzyczasie jarkacz z pomagierem macierewiczem beda prowadzic gierki z PO co moze zakonczyc sie wynegocjowaniem szerszego dojscia do koryta dla PiSu, o ile nie zostana dorznieci do konca.
  Glownodowodzacy, na wypadek gdyby sprawa sie rypla, pewnie wynajeli kwatery w Izrealu, Polnocnej Korei lub Zimbabwe.

  Przyznac trzeba ze zyjemy w ciekawych czasach.

  BTW, jedyna sensowna rzecza jest bojkotowanie durnot Bojkot-a.
  Fachowcy kwalifikuja takie przupadki jako schizofrenia.

 27. Telimena50 said

  Panie Marucha, cenie Panska witryne i chetnie czytam Panskie komentarze, z nie wszystkimi sie zgadzam, ale jest pan nudny w nieustannym powtarzaniu, ze Kaczynski nosil mycke w Izraelu urzadzal chanuke w Palacu, reaktywowal loze B’nai N’rith, no i ze byl zydem ( a moze nie – tego Pan nie jest pewien). Zastanawia mnie nieraz ,czemu ma sluzyc ta Panska mantra – czy nieustannie powtarzana sprawi, ze ludzie w to uwierza i pamiec o Kaczynskim zwiednie, zblaknie, tak jak by Pan sobie zyczyl?
  Niech mi Pan laskawie wskaze choc jedengo przywodce politycznego, zaproszonego do Izraela, ktroy bedac tam pod Sciana nie wlozyl tej parszywej mycki – gdyby tak zrobil wykopanoby go z powrotem do domu i by sie ukazal lakoniczny dwustronny komunikat, bez slowa o mycce.
  Kaczynski objal urzad Prezydenta, gdy Polska byla juz sojusznikiem USA, dzieki poparciu Kwasniewskiego dla wszelkich amerykanskich awantur politycznych. Dobrze Pan wie jak i wszyscy na tym forum, kto kreuje amerykanska polityke, kto pociaga za sznurki i kazdy amerykanski prezydent po sp.Kennedym jest wylacznie ich slugusem. A coz dopiero Prezydencik, takiego nieznaczacego sojusznika jak Polska.
  Robil to, co mu kazano, sprobowal, by nie.Obama musial w ub. roku tez obchodzic Chanuki.
  Kaczynski godzil sie na pewne zewnetrzne oznaki lojalnosci, ale ani Pan ani nikt z komentujacych nie wie , co zyskiwal, jakie negocjacje z nimi prowadzil, jak ich staral sie neutralizowac, jaka gre na zwloke prowadzil. Fakt, ze go nienawidzili( Pan rowniez) swiadczy o tym, ze im niezle wlazl za skore tanczac pozornie do ich muzyki, tak, ze postanowili go zlikwidowac wraz z najblizszym otoczeniem.
  A przy okazji niezly „pasztet” podrzucili Rosji.
  Tak wiec daj Pan spokoj zydowstwu Kaczynskiego i przestan Pan jatrzyc.

 28. 166 Bojkot TVN said

  25/a101
  Ma Pan jeszcze dużo roboty. Ot chociażby widać po wpisie 26 Stonogi – tu zanim do każdej nogi „stonowej” dotrze co Pan pisze to musi trochę potrwać.
  Ile do tego czasu minie pokoleń? Kto wie, może kilka? Czy w tym czasie będzie jeszcze można pisać po polsku i przez internet bez cenzury – nie mam pojęcia.

  Z samego pisania nic się nie zmieni. Szczególnie jak jacyś cwaniacy wzywają do bojkotu wyborów.

 29. Marucha said

  Pani Telimeno, pewne rzeczy trzeba powtarzać aż do znudzenia. Zawsze znajdzie się ktoś, kto dopiero teraz dowiedział się o pewnych sprawach.

  Nie żywię nienawiści do Kaczyńskiego, raczej ogromny żal i rozczarowanie a także zdumienie na widok osób, dla których był patriotą.

  Pisząc, że Lech Kaczyński „robił co mu kazano”, świetnie go Pani określiła – jako namiestnika obcej władzy. Nie muszę nic dodawać.

 30. Stokrotka said

  Do: 10

  Cos mi sie wydaje Sarciu zes niedawno przyjechala do Polin.
  Dlatego nie wiesz co robil Kaczynski przy okraglym stole i co knul wielokrotnie w instytucie Sorosa – zwanym Instytutem Batorego dla zmylki.
  Kaczynski i „hrabicz” Komorowski to ta sama herbowa szlachta tyle ze nie polska. Kaczor-katolik klaszcze z zadowolenia w kosciele, chodzi w mycce, pali menore i gra w hanukowe gireki z rabinami jak wszyscy polacy. Nawet najszczerszy polak, rebe Schudrich, plakal jakiego to przyjaciela stracil Izrael. Szkoda ze Schuldich nie dal mu cynku by nie lecial i swietowal z nim Szabas. Przyklad solidarnosci wsrod przyjaciol?

  Niech sie pani nie wstydzi i napisze troche wiecej. Moze cos o Izrealu na biezaco bo tam moze byc goraco. Gospodarz tolerancyjny, a ja ciekawy.

  Do: 27
  „Niech mi Pan laskawie wskaze choc jedengo przywodce politycznego, zaproszonego do Izraela, ktroy bedac tam pod Sciana nie wlozyl tej parszywej mycki”

  Klaus lub Putin dokladnie nie pamietam ale mozna sprawdzic.

 31. SSD said

  Ad. 15. Pan Andrzej 101

  Ma Pan dobre wyczucie, gość podpisujący się:
  „166 Bojkot”
  (czasem dopisuje jakieś dodatkowe określenia), to hasbara! Agent, będący na służbowej delegacji i publikujący na tej stronie, tak unikalnej w świecie powszechnego zakłamania.

  Jakiś czas temu to wykazałem, że „166 Bojkot” to typ spod ciemnej gwiazdy, który jakimś cudem jest tolerowany na tej stronie przez Gospodarza? Może Gajowy jest tak wyrozumiały, ze to dzieje się na zasadzie: psy to poszczękają, ale karawana idzie dalej?

  Już jego nick to sygnał dla wtajemniczonych: AFF, 13 – może to ktoś rozgryzie?

  Hasbara to zakonspirowany dywersant taki, co to: „jestem za, ale przeciw”. Jego rola to rozwalanie każdej społeczności od środka. Zatroskany, pryncypialny, cytuje takie wzniosłe deklaracje, ze przeciętny wizytujący te stronę pomyśli: ten gość jest godny zaufania! Ale jego rola polega na sączeniu jadu miedzy wierszami.

  Cieszy mnie, że więcej ludzi to zauważa.

 32. Re: 11 – Marucha…
  Do polskiej „gawiedzi” nie „dociera”, ze Rosjanie stali sie sprzymierzencami, a nie wrogami Polakow… (Narodu Polskiego)…
  Ciagle sie zastanawiam, jak daleko zydowskie mass media sa w stanie doprowadzic polska „gawiedz” do takiego stanu (nie)swiadomosci w talmudycznej wersji…
  Dla mnie osobiscie jest taki stan rzeczy wrecz przerazajacy…
  ============================
  jasiek z toronto

  P.S. Kiedy zapytalem: co takiego w Polsce stalo sie pozytecznego od zakonczenia II wojny swiatowej???
  Odpowiedz byla jednoznaczna: ” To nie jest temat na tym forum…”

  „Jak mozna naprawic swiat, jesli swiat tego nie chce???”

 33. MatkaPolka said

  OKRAGLY STOL – MAGDALENKA
  http://ma.blox.pl/html

  Magdalenka była bandycką zmową katów z agentami kosztem Narodu Polskiego

  KOR i jego „Wolne Związki Zawodowe” były prowokacją ubowców, a Magdalenka zmową Kościoła i ubowców z agentami SB

  Magdalenka i tzw. okrągły stół – to bezprawne ustalenia podjęte przez grupę osób. Ta zmowa nie wiąże Narodu Polskiego

  Grupa z Magdalenki ograbiła naród i rozprzedała Polskę napychając sobie kiesy
  Dokonala przestępczej prywatyzacji i transformacji ustrojowej doprowadzając polske do ruiny gospodarczej i bankructwa

  W rozmowach w Magdalence uczestniczyli przedstawiciele Kościoła katolickiego – ks. Alojzy Orszulik, ks. Bronisław Dąbrowski, ks. bp Tadeusz Gocłowski.
  W czasie obrad Okrągłego Stołu odbyło się 5 spotkań w Magdalence (spotkania miały też czasem miejsce w gmachu URM) – w czasie tych spotkań przygotowywano stanowiska wspólne, które znane były potem jako ustalenia Okrągłego Stołu.
  W sumie tzw. Grupa ‚Magdalenka” spotykała się 13 razy – były to spotkania robocze i spotkania współprzewodniczących grup.

  Spotkania były protokołowane – zajmowali się tym: Krzysztof Dubiński, Kazimierz Kłoda, Jacek Ambroziak.

  W spotkaniach w Magdalence udział brali (w różnych zespołach i składach osobowych): gen. SB Czesław Kiszczak, Stanisław Ciosek, Artur Bodnar, Jan Janowski, Jan Jarliński, Mieczysław Krajewski, Harald Matuszewski, Jerzy Ozdowski, Romuald Sosnowski, Bolesław Strużek, Jan Szczepański, Tadeusz Szymanek, Stanisław Wiśniewski, Andrzej Gdula, Bogdan Królewski, Janusz Reykowski, Aleksander Kwaśniewski, Ireneusz Sekuła, Jerzy Uziębło, Władysław Baka, Jan Błuszkowski, Leszek Grzybowski.

  Lech Wałęsa, Andrzej Stelmachowski, Władysław Frasyniuk, Lech Kaczyński, Władysław Liwak, Tadeusz Mazowiecki, Jacek Merkel, Alojzy Pietrzyk, Edward Radziewicz, Bronisław Geremek, Mieczysław Gil, Witold Trzeciakowski, Adam Michnik, Zbigniew Bujak, Jacek Kuroń, Andrzej Wielowieyski, Ryszard Bugaj.

  Żaden z żydokomunistycznych zbrodniarzy, bandytów, złodziei i przestępców, którzy uczestniczyli przez ostatnie 50 lat w sowietyzacji, stalinizacji, komunizacji i niszczeniu Polski, a później przy tajnych rozmowach w Magdalence i przy „Okrągłym Stole”, nie odpowiadał za swoje zbrodnie, nie został ukarany. W opinii publicznej wywołuje to przypuszczenie, ze chroni ich jakaś tajna umowa zawarta przed – w Magdalence – lub w czasie trwania „Okrągłego Stołu”.

  Początek końca układu władzy przepitego w Magdalence
  http://ma.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?165353

  Jarosław Kaczyński wyraził się jasno 14.02.2005 r. na forum Fundacji Batorego (George*a Sorosa).

  Przedstawiony przez Jarosława Kaczyńskiego plan zakłada, że przy władzy w Polsce mają pozostać mutanty pookrągłostołowe. Na scenie politycznej ma pozostać Platforma Obywatelska, Prawo i Sprawiedliwość oraz postkomuniści z SLD.

  Jarosław Kaczyński wyraził się jasno: można i trzeba wyeliminować z życia politycznego w Polsce tych, którzy nie mieli nic wspólnego z okrągłym stołem.

  (.) ..wcześniejszych wyborów, które wykluczą znowu Naród Polski z czynnego decydowania o losach naszej Ojczyzny.

  „W 2002 roku radykałowie otrzymali w wyborach przeszło 30 procent.

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Komitet_Obrony_Robotnik%C3%B3w

  W składzie KOR znaleźli się ludzie o różnych światopoglądach (od chadeków, poprzez prawicę po lewicę i socjalistów). 29 września wyszedł pierwszy numer „Komunikatu KOR”, w którym podano nazwiska 33 członków KOR i ich adresy oraz telefony. Utajnione były jedynie nazwiska zaufanych adwokatów opozycji: Władysława Siły-Nowickiego, Jana Olszewskiego i Jacka Taylora. Wydawano także „Biuletyn Informacyjny KOR”. Działalność KORu szeroko komentowało Radio Wolna Europa, dzięki czemu złamany został monopol informacyjny państwa komunistycznego. Ostatecznie skład Komitetu Obrony Robotników stanowiło trzydzieści osiem osób:

  KOR – Komitet Obrony Robotników – poststalinowska młodzież z ze związkami w CKŻwP – Centralny Komitet Żydów w Polsce; założycielami KOR-u byli Macierewicz, Michnik, Kuroń Lipski, Kaczyńscy. ..

  Tzw “Opozycja Demokratyczna” finansowana byla przez National Endowment for Democracy (NED) National Democratic Institute and the National Republican Institute,

  KTORZY POTEM ZŁUPILI POLSKE !!!!

  MACIAREWICZ Antoni (1948 – ) SINGER Izaak. http://marucha.v3v.org/viewtopic.php?t=2070
  KOR, ZChN, ROP, LPR, RK-N. Krypto syjonista, mistrz destrukcji na prawicy. Nie dopuścił do ujawnienia agentury w łonie duchowieństwa, z ujawnionej listy agentów usunął prominentów KOR.

  Upadek Koalicji
  24 Aug, 2007

  Przeciwnicy byłej koalicji nazywali ją złośliwie „egzotyczną”, ale czy taką byty naprawdę? Wszystko zależy od tego, jakie przyjmiemy kryteria oceny tych partii.

  LPR od samego początku pojawienia się na scenie politycznej głosi program narodowo-katolicki. Z tym samym programem podczas wyborów wystąpił PiS. Samoobrona przedstawiała program pro społeczny, a więc byty podstawy do tworzenia wspólnego rządu w ramach tej koalicji. Była również wymagana większość w Sejmie.

  A jednak koalicja, przeżywając kilka kryzysów, z hukiem się rozpadła. Dlaczego?
  Odpowiedź na to pytanie nie jest taka prosta. Składa się na nią kilka czynników. Należy cofnąć się do obrad „okrągłego stołu”, to tam na-prawdę ważyły się losy przyszłej niepodległej Polski.
  Umowa społeczna, jaką zawarta prawicowa opozycja z ówczesnym rządem podczas obrad okrągłego stołu, była odpowiednio przez komunistów przygotowana, a osoby do negocjacji starannie przez gen. Kiszczaka wyselekcjonowane. Wśród nich był również Jarosław Kaczyński.

  Solidarność nie miała żadnego wpływu na skład personalny tej delegacji, a tak ważne dokumenty zawierające ustalenia z tych obrad do tej pory są nieznane i przed społeczeństwem ukrywane. To tam, w Magdalence, sprzedano Polskę ustalając z komunistami, kto z tak zwanej prawicowej opozycji będzie w sposób kontrolowany dopuszczany do władzy.

  Przez cały ten kilkunastoletni okres wszystko przebiegało bez większych zakłóceni, rządzące partie kolejno się zmieniały, a ustalony scenariusz pozostawał ciągle ten sam. Ta sielanka być może trwała by jeszcze długo, ale spokój zakłóciła w 2001 roku LPR, nowo powstająca partia spoza układu, a więc farmacja, jak to określa Platforma Obywatelska, egzotyczna.
  Tak samo jak egzotyczne we współczesnym świecie są wartości katolickie, narodowe i patriotyczne.
  Na początku kompletnie zlekceważono fakt powstania nowej partii, ale jak LPR w poprzedniej kadencji dostała się do Sejmu, to był to pierwszy sygnał, że coś niedobrego dzieje się w społeczeństwie polskim. Być może wyborcy będą chcieli mieć wpływ na politykę we własnym kraju, a to byłoby już bardzo niebezpieczne, zniweczyłoby wszystkie ustalenia w Magdalence.

  Żeby naprawdę zrozumieć, co się dzieje od ponad sześciu lat wokół LPR, warto przypomnieć sobie wy-darzenie, jakie miało miejsce przed wyborami parlamentarnymi w 1997 roku. Nowo powstająca partia opozycyjna Ruch Odbudowy Polski w sondażach przedwyborczych osiągnęła dwudziestokilkuprocentowe poparcie. Niestety, dwa tygodnie przed wyborami dwaj liderzy, Jan Olszewski i Antoni Macierewicz, pokłócili się, rozbijając partię na dwie części. Spierając się o nazwy podzielonych partii, pozwali się nawzajem do sądu. Efektem tego sporu był drastyczny spadek notowań i ubezwłasnowolnienie prawicowej części społeczeństwa.

  Poparcia wyborców starczyło jeszcze na tyle, że ci dwaj polityczni figuranci, Antoni Macierewiczi Jan Olszewski, zdążyli załapać się do Sejmu. W ten sposób prawica została spacyfikowana, a liderzy nie mieli już żadnych zobowiązań w stosunku do wyborców i spokojnie mogli przetrwać do następnych wyborów. O Ruchu Odbudowy Polski szybko zapomniano, została tylko atrapa tej partii w postaci liderów.

  W 2001 roku ci sami prawicowi figuranci znaleźli się w LPR i w ramach tej partii dostali się znowu do Sejmu. Dwa tygodnie później Jan Olszewski demonstracyjnie opuszcza Ligę z całym swoim dwuosobowym ROP-em. Natomiast Antoni Macierewicz pozostał jeszcze prawie rok, starając się rozbić Ligę od wewnątrz, a gdy mu się to nie udało, to przy odpowiednim nagłośnieniu medialnym opuścił LPR, wyprowadzając z tej partii jeszcze kilku posłów.

  Wydawałoby się, że ci weterani sceny politycznej już więcej się nie pojawią, bo przecież ich partie przestały istnieć. Stało się jednak inaczej, Jan Olszewski został powołany na doradcę prezydenta Lecha Kaczyńskiego, a Antoni Macierewicz przez Jarosława Kaczyńskiego na likwidatora WSI. Po opublikowaniu raportu z likwidacji służb wojskowych, które działały, jak się okazało, na szkodę państwa, miały posypać się zapowiadane wcześniej procesy. Nic takiego jednak nie nastąpiło, ale za to cały ten okres dwuletni poświęcono na rozpracowywanie koalicjantów.
  Konflikty wewnątrz koalicji są jakby wpisane w program przedwyborczy PIS-u i wychodzą od samego premiera. Efekt rysuje się podobny jak przed laty z ROP-e:nr i

  tym razem również chodzi o pacyfikację prawicowego elektoratu i jednocześnie unicestwienie LPR i Samoobrony.

  Analizując scenę polityczną ostatnich lat, ciągle jednak musimy się odwoływać do KOR-u i okrągłe-go stołu. W 1990 roku Antoni Macierewicz powiedział Jarosławowi Kaczyńskiemu, założycielowi Porozumienia Centrum,

  „My, KOR-owcy, mamy za zadanie zagospodarować Polaków, dając im do wyboru ugrupowania o różnych barwach politycznych, pod jednym wszakże warunkiem – wszystkie one będą kontrolowane przez nas”.

  I tak przez cały ten okres zagospodarowują polską prawicę, kolejno unicestwiając: ZChN, RdR, PC, ROP, a teraz przyszła kolej na LPR. Pokrętne wypowiedzi i arogancja PiS-u nie powinny już chyba nikogo dziwić.

  Gdyby ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości, o co istotnie chodzi, niech przypomni sobie wypowiedź posła Andrzeja Suskiego z PiS, który powiedział: „Zwycięstwo Bóg dal PiS-owi, a diabeł koalicjantów .

  Dlaczego właśnie ci koalicjanci są aż tak niewygodni?
  Są niewygodni, i to bardzo, nie tylko dla PiS-u, ale dla lewicy i liberałów. Zajmują nie-przejednane stanowisko w sprawie tarczy anty rakietowej, obecności polskich wojsk w Iraku, Afganistanie i w kwestii traktatu reformującego UE, którego za żadną cenę nie chcą podpisać.
  Gdzie jest tu program solidarnej lV RP głoszony przez PiS, który można by było realizować w ramach tej koalicji, a nie szukać intryg. A może nie chodzi tu o budowanie solidarnej !V RP, a tylko o jej nagłaśnianie.

  *****************************************************************************************************

  http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=144&pid=2732#comment18974
  PO-PiS wiecznie żywy!

  Opis: Mimo toczonej od 5 lat pozornej wojny PO z PiS, kolejny czołowy polityk PiS Paweł Kowal przyznał, że partia Kaczyńskiego wcale nie odeszła na dobre od pomysłu koalicji z Platformą!

  W 1990 Kaczyński i Tusk razem współtworzyli Porozumienie Centrum, które miało być zapleczem politycznym Lecha Wałęsy. Przypominam też, że po tym, jak ten dziś ściśle związany z PO polityk został prezydentem, kluczowe funkcje w jego kancelarii, w tym tą najważniejszą – jej szefa objęli Lech i Jarosław Kaczyńscy. W PC wiele lat, już po opuszczeniu partii przez gdańskich liberałów działa również czołowa postać Platformy minister Julia Pitera!
  Pamiętajmy również, że w latach 1997-2001 Polską rządziła koalicja AWS/UW czyli de facto PO, PiS i demokratów.pl. A w samym AWS spotkali się dzisiejsi kandydaci na prezydenta! Tak było! Obok siebie w sejmowych ławach Akcji siedzieli Komorowski i Kaczyński. Razem wspierali też rząd Jerzego Buzka (dziś PO), w którym ministrami byli Komorowski, Lech Kaczyński i Leszek Balcerowicz! Oni razem odpowiadają za gigantyczne przekręty, jakie w tamtym czasie obecne były przy prywatyzacji PZU, razem ponoszą winę za pacyfikację protestów chłopskich, razem doprowadzili do zapaści służbę zdrowia, oświatę i system emerytalny.
  Po 2001, gdy te dwa środowiska zaczęły działać już pod aktualnymi nazwami, PO i PiS zawsze się wspierały. Partie te razem wystartowały w wyborach samorządowych w 2002 i razem po cichu współrządziły z millerowskim SLD. Ta koalicja PO/PiS/SLD/PSL wysłała wojska do Iraku i Afganistanu, przyjęła skrajnie niekorzystne warunki wejścia do Unii oraz przyklepywała kolejne prywatyzacje majątku narodowego, które nie uwzględniały interesu społecznego.
  W 2005 PO i PiS stwierdziły, że aby jeszcze mocniej i skuteczniej działać muszą udawać, że się kłócą, że są dla siebie alternatywą i ten kuriozalny medialny spektakl trwa do dziś! Faktycznie obie partie dogadują w zaciszu gabinetów dalsze działania na rzecz okradania społeczeństwa. I nie dajmy się zwieść tym pięknym hasełkom, jakie kandydaci PO i PiS wypisali na swoich sztandarach. Obie wizje Polski oznaczają to samo i obie są nie do zaakceptowania dla każdego, komu leży na sercu los naszego kraju!

  **********************

  Wybór Kaczyński – Komorowski
  http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=33&pid=2592

  (.)
  Jak co pięć lat wraca temat głosowania w wyborach prezydenckich, dotyczący na kogo głosować. Tajne ośrodki kosmopolityczne, promują przez ten okres czasu osoby, które będą w przyszłości dla nich pracowały, czego ewidentnym dowodem są byli prezydenci Polski. Pamiętam wmawiano nam, że jak nie zagłosujesz na Wałęsę to wygra Tymiński człowiek Moskwy i spod ciemnej gwiazdy, tak zohydzały jedynego kandydata na Urząd Prezydenta, który nie był z tych tajnych ośrodków kosmopolitycznych i żałuję, że ja też wtedy dałem się nabrać na ten blef.
  Pięć lat później znowu wrócił temat wyborów i kandydatów, znowu ostra dyskusja Wałęsa czy Kwaśniewski. Tzw. strona katolicka z RM na czele postawiła na Wałęsę jakby nikt inny z tego obozu nie był kandydatem, w tych mediach innych nazwijmy je ,,prawicowych” atakowano w sposób perfidny tych kandydatów którzy byli lepsi od Wałęsy. Podobna sytuacja z 2000 roku Krzaklewski – Kwaśniewski. Postanowiono na Krzaklewskiego, który z góry było wiadomo, że przegra wybory, ponieważ kompromitowały go rządy AWS oraz koalicji z UW z którą w przyspieszonym tempie likwidowali Polskę. Inny kandydat Jan Łopuszański został w niewybredny sposób zlinczowany w Radio Maryja, za to, że ośmielił się kandydować wbrew tajnym ośrodkom umocowanych po za Polską, oczywiście, że w takiej sytuacji wygrał Kwaśniewski.

  Rok 2005 powtórka jak nie Kaczyński to wygra Tusk innych nie zauważano. Proszę zauważyć, że wszyscy prezydenci i ich główni przegrani (poza Tymińskim i w pewnym sensie Tuskiem) wiosłowali dla tego samego ośrodka kosmopolitycznego. Obecnie kreuje się podobny scenariusz jak nie Kaczyński to Komorowski wygra. Znowu te same osoby wtłaczają Polakom, że ,,prawica” i kościół stawia na Kaczyńskiego w strachu przed Komorowskim. Partia PiS podstępnie sugeruje, że Komorowski to WSI a więc może to być agent KGB a z obozu PO dochodzą sygnały, że Kaczyński to oddany zausznik lobby żydowskiego w USA i wszelkich wojen wywoływanych przez neokonserwatystów – syjonistów amerykańskich.
  (.)

  Chanuka i Menora w pałacu prezydenckim
  Kaczyński, chanuka, menora, Żydzi… oto Polska cala ?!

  Jakiego wyznania jest Kaczyński ? Kaczyński udaje chrześcijanina – czy to HEREZJA !!!

  Czy postawienie krzyża Kaczyńskiemu przed Pałacem Namiestnikowskim po katastrofie w Smoleńsku jest profanacją Krzyża ? ???

  http://gegenjay.wordpress.com/2009/12/15/kaczynski-chanuka-menora-zydzi-oto-polska-cala/

  Co demonstrują Zydzi zapalając CHANUKE w urzędach? http://raportnowaka.pl/news.php?typ=news&id=340 Zarówno u Prezydenta jak i w Sejmie z dużą pompą obchodzono święto Chanuki. Co jest przyczyną takiej demonstracji tej tradycji, święta mającego militarne znaczenie, oraz silnie podkreślającego związek z powstaniem Machabeuszy?

  http://www.raportnowaka.pl/news.php?typ=news&id=320
  Kim są Kaczyńscy… fakty, mity i wątpliwości
  Do Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie został złożony wniosek o zbadania zasadności nadania ich przodkom polskiego obywatelstwa. Wszystko bowiem wskazuje na to, że zostało ono wyłudzone.
  Na wstępie trzeba powiedzieć, ze Kaczyńscy nie są to żadnymi filosemitami, nie są oni też zwykłymi Żydami. To czystej wody i największej próby nacjonaliści żydowscy, próbujący w sposób wyjątkowy budować gruzach RP… Judeopolonię
  http://raportnowaka.pl/news.php?typ=news&id=320

  Do Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie został złożony wniosek o zbadania zasadności nadania ich przodkom polskiego obywatelstwa. Wszystko bowiem wskazuje na to, że zostało ono wyłudzone.

  Adam Szydłowski z Centrum Kultury Żydowskiej
  http://raportnowaka.pl/news.php?typ=news&id=319
  Adam Szydłowski, prezes Zagłębiowskiego Centrum Kultury Żydowskiej w Będzinie, bliskim krewnym braci Kaczyńskich. Obie rodziny twierdzą, że przez ponad 60 lat nie utrzymywaly z sobą kontaktu…nawet o sobie nie wiedziały.

  http://raportnowaka.pl/news.php?typ=news&id=427

  Kim są Kaczyńscy…?
  Płk Wilhelm Świątkowski, stalinowski zbrodniarz, prezes Najwyższego Sądu Wojskowego PRL z lat 1950 -54, ur. w 1919 r. w Grenówce, powiat Gruszów, woj. odeskiego, był bratem cioteczym do Rajmunda Kaczyńskiego. Ich rodzice mieszkali w tym samym „kibucu”.

  Mossad w Polsce – jakim prawem po zęby uzbrojeni agenci Mossadu chodzą po ulicach miast Polskich –

  Prawo i Sprawiedliwość – inaczej
  http://raportnowaka.pl/tekst.php?p=pis

  Na tej stronie będą umieszczane informacje na temat działalności Prawa i Sprawiedliwości, majątku tego ugrupowania – również w zależnych spółkach i fundacjach jak również liderów tego ugrupowania.

  Kaczyńscy nacjonalistami żydowskimi…?2006-11-23 04:02:53
  komentarzy: 62
  Na forum VII Plenum KC Aleksander Zawadzki zarzucał Bermanowi faworyzowanie towarzyszy żydowskich przy obsadzaniu najważniejszych stanowisk w państwie. Czy Kaczyńscy, polscy Żydzi, robią obecnie to samo? Czy takie preferencje są zgodne z Konstytucją?

  Narodowość… prywatna sprawa prezydenta2006-10-24 10:55:07
  komentarzy: 117

  Pan Prezydent RP odmówił podania informacji dotyczących jego narodowości, zmany nazwiska oraz innych aspektów, o które został zapytany. Uznano, że jest to sfera prywatna i nie są to informacje związane z pełnioną funkcją

  Prokuratura ukręca śledztwa dot. Kaczyńskiego2006-10-23 12:19:52
  komentarzy: 14

  Prokurator generalny Zbigniew Ziobro oraz jego zastępca nie robią nic, czym utrudniają śledztwo dotyczące Expresu Wieczornego, podobnie działa prokuratura Apelacyjna i Okręgowa w Warszawie.
  Kaczyńscy zagrożeniem dla konstytucji RP…2006-10-20 18:03:52
  komentarzy: 37

  Kaczyńscy rozpętali z wielkim hukiem kampanie mająca pokazać, że działania UOP wobec PC w żadnym czasie nie były niczym uzasadnione. Taka teza nie jest prawdziwa. Dlaczego?

  Kiedy i Jak Wymyślono Żydów?
  http://polskawalczaca.com/viewtopic.php?t=4813

  ***NBP – Zloty Tak – Bankructwo GrecjI – po co nam Euro ???
  Argumenty w obronie Złotówki http://zlotytak.pl/?sr=lista&dz=10

  ***Stocznie – niemiecki protekcjonizm versus likwidacja polskich stoczni.
  Likwidacja Biura badawczo projektowego w Stoczni gdańskiej przez Kaczyńskiego

  *** DLUG PUBLICZNY 718 MLD ZL – co jest przyczyną.
  Artykuł 220 Konstytucji mówi o zakazie !! finansowania, emisji pieniądza na potrzeby państwa i finansowania projektów publicznych przez NBP
  To kompletna bzdura, to przeczy podstawowej funkcji Banku Centralnego Narodowego !!!!
  To jest przyczyna olbrzymiego długu publicznego Polski

  Transfer pieniędzy na zachód przez( głownie niemieckie) Banki

  Bezprecedensowe, celowe niszczenie gospodarki – PIERWSZY PRZYPADEK, W HISTORII ŚWIATA, ABY PAŃSTWO CELOWO DOPROWADZAŁO DO BANKRUCTWA SWOJĄ GOSPODARKĘ. Dokonano destrukcji na całej gospodarce, całego przemysłu przemysł metalowy, przemysł zbrojeniowy, przemysł pracujący na potrzeby budownictwa (fabryki domów, cementownie) większość przemysłu rolno spożywczego, górnictwo, hutnictwo, przemysł stoczniowy, marynarka handlowa i rybołówstwo, przemysł tekstylny. …

  Wprawdzie Art. 220. zabrania zaciągania pożyczek w Banku Centralnym (SUPERDZIWNY ZAPIS ) http://pieniadz.republika.pl/prawo/04_konstytucja.pdf

  Art. 220.
  1. Zwiększenie wydatków lub ograniczenie dochodów planowanych przez Radę
  Ministrów nie może powodować ustalenia przez Sejm większego deficytu budżetowego niż przewidziany w projekcie ustawy budżetowej.
  2. Ustawa budżetowa nie może przewidywać pokrywania deficytu budżetowego przez zaciąganie zobowiązania w centralnym banku państwa.

  Ale nic nie przeszkadza, aby NBP spełnił swoje konstytucyjne zadanie i wyemitował pieniadz i przekazal na potrzeby państwa na Skarb państwa nie w formie zobowiązania czyli pożyczki obciążonej procentem, a w formie gotówki

  Art. 227.
  Centralnym bankiem państwa jest Narodowy Bank Polski. Przysługuje mu wyłączne prawo emisji pieniądza oraz ustalania i realizowania polityki pieniężnej. Narodowy Bank Polski odpowiada za wartość Polskiego pieniądza.

  Kto jest autorem tego bzdurnego zapisu ,
  Kto to przemycił do konstytucji, kto tego nie chce zmienić ???
  Czyżby celowe bankrutowanie Polski?

  Belka na stanowisku prezesa NBP natychmiast się zgodził na linie Kredytowa MFW kosztującą rocznie 60 mln $
  Slawomir Skrzypek nie chciał się na to zgodzić – i pewnie dlatego musiał zginąć !!!

  ****Prywatyzacja – uwłaszczenie byłej nomenklatury, a nie narodu – 20 lat transformacji

  **** 20 lat temu – Polska i Korea Płd były mniej więcej w tym samym miejscu jeśli chodzi o potencjał gospodarczy.

  Gdzie jest Polska teraz gdzie Korea. ????

 34. „Jak jest to mozliwe, zeby probowac naprawic Rzeczpospolita, kiedy jej wlasciele dalecy sa od naprawienia samych siebie???”
  ========================
  jasiek z toronto
  http://polskawalczaca.com

  P.S. Prosze o wybaczenie i zrozumienie moich slow zawartych powyzej…

 35. Telimena50 said

  Oh Panie Marucho, niech Pan nie bedzie demagogiem, gdzie jest wladza niezalezna, kto ja posiada? Slabszy musi sluchac silniejszego, a my jestesmy wciaz sojusznikiem USA-Isreala, a jak nie bedziemy z nimi, to bedziemy z Rosja i zawsze bedziemy wykonywac czyjes polecenia i Pan dobrze o tym wie.Chodzi jedynie o to, by sprawowac te podlegla wladze z najnmiejszym kosztem dla spoleczenstwa. A jesli racja stanu bedzie wymagala aby Prezydent zalozyl na glowe mycke, to niech ja ma do tej wspolnej fotografii, jesli uda mu sie przy tej okazji cos wytargowac.

 36. aga said

  …Do polskiej „gawiedzi” nie „dociera”, ze Rosjanie stali sie sprzymierzencami, a nie wrogami Polakow… (Narodu Polskiego)…

  Taką gawiedź teraz produkuje Radio Miriam.Kontynuuje dzieło Gowna Wybiorczego,tylko,ze w duchu nie kosmopolizmu ale „patriotyzmu”.

  A demagogii niech Pani Telimena50 wlasnie w tym radiu poszuka. 300% normy 🙂

 37. aga said

  warto przypomnieć niejakiej Sarze:

  Henryk Pajak

  [audio src="http://www.akademiapolityczna.pl/sounds/Pajak100623.mp3" /]

  jest tu świadectwo kolegi z law studenckich L.Kaczyńskiego,ktory drugi sam przyznawał ,ze był zydem.

 38. Marucha said

  Re 32:
  Rosjanie oczywiście mogliby być naszymi sprzymierzeńcami (niekoniecznie zaraz wielkimi i serdecznymi przyjaciółmi) w osiąganiu wspólnych celów, które można umieścić pod jednym parasolem: Nowy Porządek Światowy czy Królestwo Żydów na Ziemi.

  Ale Rosjanie widzą, kto w Polsce kieruje państwem. Przecież nie są tumanami. Więc z kim mają się sprzymierzać: z sayanami i „chrabiami” z rządu? Czy ze społeczeństwem, które sobie właśnie takie szumowiny wybrało do władzy i dobrze mu z nimi?

  Chcemy, czy nie chcemy, Polska to już żydowskie państwo – tak jak cała Unia Europejska, do której namawiał nas Jan Paweł II.
  A Rosja wciąż się broni – i wciąż ma szanse się wybronić przed opanowaniem jej przez lucyferian spod znaku Talmudu.

 39. Marucha said

  Re 35:
  Najpierw trzeba było zrobić Polskę słabszą. Zniszczyć jej gospodarkę, zlikwidować wojsko, zalać naród żydowską propagandą G-Wyborczych i TVN=ów.

  A potem, gdy już stała się słaba, można było mówić że „słaby musi się słuchać silniejszego”.

  Z tym, że nawet malutka Malta nie leci na wyścigi w pierwszym szeregu, aby spełniać wszelkie życzenia jakiegoś żydowskiego komisarza unijnego.

  Nb. ta „racja stanu” pana prezydenta – to jakiego państwa racją była? Czy może Pani ją opisać, na czym polegała?

 40. koala said

  @35
  Od 1989 roku nasi „przywódcy” zakładają mycki notorycznie,ale nie pamiętam żeby coś dla nas utargowali.
  Proszę mnie oświecić jakie dobro te mycki Polakom przyniosły.

 41. ALFA said

  71 lat temu w Moskwie podzielili Polskę
  ROCZNICA PAKTU RIBENTROPP-MOŁOTOW

  23 sierpnia na Kremlu w obecności generalismussa został podpisany pakt. Jego tajny załącznik zawierał zapisy o rozbiorze terytoriów Polski, Litwy, Łotwy, Estonii, Finlandii i Rumunii.

 42. 166 Bojkot TVN said

  31/SSD
  Czyżby moje pisanie niebezpiecznie zbliżało do prawdy?
  Bo widzę, że moje pisanie denerwuje prawdziwą hasbarę i prowokuje do knajackich wpisów.
  Dziw, że admin toleruje takie wpisy.
  Ale b. dobrze, że toleruje, bo mamy przecież wolność słowa, więc każdy kto potrafi pisać pisze.
  SSD – to co piszesz świadczy tylko o tobie i stanie twojego umysłu. Zaś wszystko co o mnie piszesz, to stek bzdur naćpanego narkomana.

 43. Zerohero said

  166 to produkt prymitywnej propagandy medialnej. Prymitywną propagandę cechuje prymitywizm opisu świata. Jeśli np. ktoś jest wrogiem władzy, to nie trzeba zbytnio wysilać się w wytłumaczeniu jego działań. Wróg jest zły BEZ POWODU. Jeśli wg. propagandy sam sobie szkodzi, jak np. Irak próba zaatakowania USA, to nie dlatego, że propaganda zdradza swoje braki. On sobie szkodzi bo jest tak bardzo zły, że aż głupi.

  Wg. tego rozumowania, Rosja eliminuje swoich wrogów „za karę”, a nie wg. stopnia zagrożenia i ogólniej: logiki na szachownicy. Jaki sens jest mordować polityka „demokratycznego” (aktora, pajaca, marionetkę) w kraju w którym nie ma się żadnej kontroli? Soros wystawi przecież następnego. Co bystrzejsi wymyślają teorię, że przecież Komorowski i Tusk to ruska agentura, więc zamach miał sens i gitara gra. Oczywiście poza gadaniem nie mają nic. Polska jak była w UE, NATO, tak jest. Jak została sprywatyzowana na zachodzie, tak została. Jak służby poszły na żołd do CIA, tak zostały. Sprastwo rosyjskie kupy się nie trzyma. Chyba, że przyjąć motywy typowe dla Iraku: zabijmy prezydenta kraju NATO, zobaczymy co się stanie. Debile wierzący w takie funkcjonowanie łubianki nie widzą różnicy między agentem renegatem Litwinienką a KAczyńskim. Oni operują na poziomie 10 latka.

  Opis sceny POPISU jaki zamieścił Szubert jest poprawny. To tylko teatrzyk.

  Tymczasem HOŁOTA nadal wierzy, że w Smolensku wyeliminowano elitę patriotyczną ze wskazaniem na osobę prezydenta. Należy zadbać o to by shołowacioną część społeczeństwa edukować i wyciągnąc ze stanu zbydlęcenia.

 44. Inkwizytor said

  Re:42

  Niech Pan sobie nie pochlebie z tym „niebezpiecznym zbiżaniem do prawdy”. Jedynie do czego Pan się zbliża to granica absurdu i głupoty, chocież nie, granicę głupoty przekroczył Pan już dawno temu. Pan SSD ma rację.

  Ja też się dziwie Panu Gajowemu z powodu tolerowania mitomana 166. Cierpliwy i dobroduszny z Gajowego człowiek.

 45. Zerohero said

  @35

  To jest rozumwanie nierefermowalnego fanatyka PIS. Widząc, że ich prezydent dopuszcza się aktu zdrady, tłumaczą, że ma tylko taki szczwany plan wyprowadzić w pole międzynarodowe żydowstwo, masonstwo, globalistów i imperialistów. he he. Brawo. Jakby Kalkstein naraobił na Grób Nieznanego Żołnierza, to byście tez piali z zachwytu, że tak odciąga uwagę od swojej patriotycznej misji.

  Tfu!

 46. Myślenie nie boli said

  WSPÓLNOTA (finansowa, narodowa, religijna i inne) bez lichwy i podatków.

  czwartek, 20 maja 2010 16:06

  http://kasjasty.blog.onet.pl/

  WSPÓLNOTA (finansowa, narodowa i inne) bez lichwy i podatków nie jest demokracją, tylko DYKTATURĄ prawa stanowionego, opartego na Konstytucji Rzeczpospolitej Narodu Polskiego, podporządkowanej Bożemu Prawu, rozumianemu jako DEKALOG, a które – wybrany przez PONiP – SEJM Polek i Polaków tworzy od ZERA w oparciu o Konstytucję R.N.P.

  Prawo dla WSPÓLNOTY (…) jest obecnie tworzone od ZERA, to znaczy, że obecnie obowiązujące prawo oparte na Knotstytucji (młodszej siostrze Talmudu) jest zakwestionowane ( prawo rzymskie i trójpodział władz według Monteskiusza także) ze względu na to, że jest ono karykaturą sprawiedliwości z powodu jej zapisów w Art 84 (nakaz ściągania pod przymusem podatków) oraz Art 227 ( oddanie największego dobra narodowego jakim jest pieniądz, we władanie „obcym”). Ponadto inne artykuły są w sprzeczności ze sobą, to znaczy, że słowa o dobru wspólnym stoją w sprzeczności z nakazanym konstytucyjnie podatkowo – lichwiarskim oszustwem!!!

  Konstytucja Narodu Polskiego jest obecna na;

  [ http://www.przeklej.pl/folder/wspolnota-finansowa-i-inne-32392232 ]
  Proszę zapoznawać się z jej treścią. Fundamentem tej Konstytucji Jest PRAWO BOŻE, rozumiane jako DEKALOG.

  Konstytucja R.N.P. i inne – to jest link do portalu przeklej.pl – na którym jest materiał edukacyjny WSPÓLNOTY (finansowej, narodowej, religijnej i innych).

  Na tle projektu Konstytucji R.N.P. należy rozpatrzyć obecny stan prawny, to znaczy „obowiązujący” knot legislacyjny, oparty na Talmudzie. Określiłem tą kwietniową knotstytucję, że jest młodszą siostrą Talmudu – DLATEGO, że podobnie jak w Talmudzie, zostało zapisane w niej oszustwo (w Talmudzie jako nakaz religijny oszukiwania nas – „gojów”) w Art. 84 (podatki) a w Art. 227 oddaje się największe dobro narodowe jakim jest pieniądz w obce ręce „bankierów”, którzy zmajstrowali i dalej majstrują nam „gojom” kryzys finansowy, który jest prostą emanacją ZŁA w postaci przymusowej lichwy, która sprawia, że powstaje niespłacalny dług publiczny, czyli RAK KRWI!!!

  Zachęcam do stuiowania PROJEKTU nowego ustroju -WSPÓLNOTY, a w szczególności:
  – wspólnota – co to takiego?,
  – obieg pieniędzy we wspólnocie,
  – instrukcja 15.11.2009.
  – karta rejestracyjna,
  – Remanent 2,
  – Konstytucja Rzeczpospolitej Narodu Polskiego,
  – gnojówka – pieniądz spaprany lichwą,
  – SZWINDEL,
  – gdzie jest wróg.

  Dziś (2.06.2010.) okazuje się, że piloci z TU – 154 rozbitego pod Smoleńskiem nie byli świadomi, że tak nisko się znajdują w momencie lądowania i do katastrofy dojść musiało. Podobny brak świadomości zaobserwowałem u milionów ofiar, które NIE WIEDZĄ, że „bankierzy” sprowadzili ich do roli kloaczej, bezrozumnej bakterii, która czyści z FAŁSZU pieniądze przekazywane pożyczkobiorcom, czyli nam „gojom”, byśmy po oczyszczeniu (dodając pracę w pocie czoła przy produkcji dóbr rynkowych), zanieśli „bankierom” z lichwiarską nawiązką!!!

  Powyższy FAKT podpowiada mi, że istnieje NATURALNY PODZIAŁ między ludźmi, który polega na tym, że ludzie dzielą się na tych, którzy są ofiarami (bezrozumnymi) i chcą być jedzeni na żywca (są ich miliony) i chcą służyć za pokarm „świętemu ludowi”!!!!!!! oraz na tych, którzy (świadomi swego położenia – też ofiary) NIE CHCĄ być jedzeni na żywca!!! Tych jest mało, ale ich liczba rośnie. Należy tu dodać, że tych którzy są sprawcami światowego kryzysu finansowego jest garstka.

  W tym miejscu należy wyraźnie podkreślić, że pracownicy banków są takimi samymi bakteriami kloacznymi jak my „goje”, bo podpisali kontrakt z (…) i muszą, jeśli chcą żyć, tymi służącymi być, tak jak pożyczkobiorcy, by żyć muszą brać pożyczki, bo inaczej rynek byłby bez pieniędzy (parz – SZWINDEL – na portalu [przeklej.pl])

  Należy także wspomnieć, że po godzinie ZERO pożyczkobiorcy mają szansę odzyskać pieniądze, które zanieśli „bankierowi” jako lichwę (procenty), bo pieniądze te mają pokrycie w towarach rynkowych. Dla informacji podaję, że we WSPÓLNOCIE (…) bilans produkcja/konsumpcja (podaż/popyt) zawsze musi wychodzić na ZERO!!! (gwarancja systemu)

  Ta szansa nastąpi tylko wtedy, kiedy przybędzie ilość tych, którzy NIE CHCĄ być jedzeni na żywca, a zmniejszy się radykalnie armia tych, którzy dziś nie wiedzą, że SĄ jedzeni na żywca, że są kloacznymi, bezrozumnymi bakteriami i że służą za pokarm „grubym rybom” („bankierom”). Jeśli świadoma swego położenia WIĘKSZOŚĆ społeczeństwa podejmie działanie, to pokonamy okupantów i ich „giermków” (partyjnych oszustów), zainstalujemy konstytucję zgodną z Bożym Prawem i wtedy dzisiejsza bezgwiezdna lichwiarska noc, przemieni się w jasny słoneczny dzień sprawiedliwości, a Konstytucja Rzeczpospolitej Narodu Polskiego (żadnego innego), będzie tej sprawiedliwości GWARANTEM!!!

  Wobec powyższego nic nie dadzą jakiekolwiek „demokratyczne” wybory, bo „wybrańcy” MUSZĄ stosować knot-stytucję z piekła rodem. Jedynym wyjściem jest ZMIENIĆ Konstytucję na konstytucję opartą o BOŻE PRAWO (DEKALOG). Projekt takiej KONSTYTUCJI zamieściłem na portalu http://www.przeklej.pl (link jest wyżej).

  Dziś (4.06.2010) dochodzę do wniosku, że NARÓD POLSKI jest w podobnej sytuacji, do sytuacji w jakiej znaleźli się: załoga i pasaźerowie samolotu TU 154, który rozbił się pod Smoleńskiem 10 kwietnia. Ściślej – jesteśmy przed (zderzeniem się samolotu z dzewem, które odłamało skrzydło i nastąpiła katastrofa) „drzewem” i możemy uratować POLSKĘ, jeśli zmienimy kurs na kurs w kierunku zmiany knot-stytucji – na Konstytucję R.N.P. Dlaczego tak sądzę?:
  – brak świadomości pilotów odnośnie wysokości na jakiej leci samolot, kojarzy mi się z brakiem świadomości ofiar bankowej sitwy, że są ofiarami i że są jedzone na żywca, że są zaprzągnięte do światowego „KIERATU” oczyszczania pieniędzy z fałszu, co przekłada się na BRAK ŚWIADOMOŚCI ofiar, że tym służą za pokarm „świętemu ludowi”!!!!!!!
  – liczba tych, którzy ten brak świadomości przejawiają, liczy się w milionach i stąd bierze się sukces garstki „zbójców”, którzy dla swoich machinacji finansowych mają rzesze „pracowników” – którzy obsługują na okienku w bankach rzesze „klientów” – a wszyscy razem nie mają świadomości, że są kloacznymi, bezrozumnymi bakteriami, i MUSZĄ nimi być jeśli chcą żyć!!!
  – jedynym zaś lekarstwem na ten brak świadomości jest nakłanianie tych ofiar, by chciały przyjść po rozum do głowy jeśli nie chcą być jedzeni na żywca!!! W tym miejscu pozostaje mi tylko apelować do tych, którzy już WIEDZĄ, że są okradani, wiedzą przez kogo i wiedzą kogo powinni o swej wiedzy informować. To tyle i aż tyle, co mogę zrobić dla umęczonego na własne życzenie – większości – Narodu Polskiego!!!

  Dzielcie się RODACY POLACY wiedzą o WSPÓLNOCIE !!! – PROSZĘ !!!
  (finansowej, narodowej, religijnej i innych)

  Na dole tej strony jest zainstalowana opcja „podziel się:”
  Proszę byście informowali swoich przyjaciół i znajomych,
  by przesyłali informacje o tej stronie innym – potencjalnie zainteresowanym.

  Nowe okoliczności
  związane z Błogosławionym (6.06.2010) Jerzym Popiełuszką
  zwłaszcza z jego hasłem, które jak mniemam, było nadstawianiem drugiego policzka:

  „ZŁO DOBREM ZWYCIĘŻAJ”

  Nasz oddolny Ruch Społeczny to powyższe hasło rozumie tak:

  ZŁO (knotstytucja z 6 kwietnia 1997 r.) DOBREM (Konstytucja R.N.P.)
  ZWYCIĘŻAJ!!!

  Mamy więc do czynienia z NATURALNYM poodziałem, na: tych, którzy NIE CHCĄ być jedzeni na żywca przez „bankierów” i na tych, którzy nie wiedzą, że są jedzeni na żywca i że służą za pokarm „świętemu ludowi”!!!!!!!

  W przygotowaniach do zwycięstwa DOBRA nad złem liczą się tylko CI, którzy dziś są jedzeni na żywca, ale NIE CHCĄ być okradani, jedzeni przez grube ryby „bankierów”.!!! W przygotowaniach tych odrzucamy wszelkiej maści PODPALACZY jakimi są często liderzy związkowi (palacze opon), odrzucamy wszelkich pomagierów lichwiarskiej sitwy i partyjnych oszustów (nagonka dla lichwiarzy), odrzucamy wszystkich, którzy uważają obecną knot-stytucję, za najwyższe prawo, która podobno „nas” obowiązuje, choć została podstępnie (brak 50% frekwencji) uchwalona i „zaakceptowana” w referendum, łamiąc podstawowe zasady demokracji, o której to „demokracji” Arystoteles powiedział, że „SĄ TO RZĄDY HIEN NAD OSŁAMI” i miał rację, bo to stosowanie „demokracji” zawiązało POLAKOM lichwiarski STRYCZEK i zapisano to w postaci prawa w knot-stytucji (młodsza siostra Talmudu) z 6 kwietnia 1997 roku!!!

  Znajdujemy się więc w stanie WOJNY pomiędzy cywilizacjami i to od co najmniej 2 tys. lat. Jest to niewypowiedziana wojna pomiędzy Judaizmem i Chrześcijaństwem, jako sprzecznymi z sobą (ustrojami) poglądami na rzeczywistość;
  Judaizm – kontra – Chrześcijaństwo,
  gość („obcy”) – kontra – gospodarz (Polak),
  wilk – kontra – zając (kloaczna bakteria),
  parszywość (paradygmat żydowski) – kontra – sprawiedliwość (DEKALOG),
  lichwa (parszywość doskonała) – kontra – Świat bez lichwy i podatków!
  „demokracja” – kontra – WSPÓLNOTA bez lichwy i podatków,
  zdrajcy – kontra – patrioci,
  katastrofa – kontra – rozwój,
  kłamstwo i oszustwo – kontra – prawda
  ogień – kontra – woda = para w gwizdek!!!
  nadstawiacze drugiego policzka – kontra – biorący bicz do ręki, na „zbójców”,
  ZŁO (knotstytucja z kwietnia 1997) – kontra – DOBRO (Konstytucja R.N.P.)

  PODSUMOWANIE RZECZYWISTOŚCI

  Mamy więc do czynienia z dwoma opcjami; ZŁO – kontra – DOBRO.
  Nie ma żadnej nadziei na to, że dzisiejsza władza może być nośnikiem DOBRA, bo:
  MUSI stosować knotstytucję z kwietnia 97, która jest wewnętrznie sprzeczna, bo;
  Art 84 (nakaz podatkowy) i Art 227 (oddanie złotego „obcym”) jest sprzeczne
  z szeroko pojętymi pojęciami sprawiedliwości i równości, wobec prawa (stanowionego).

  ALTERNATYWĄ jest zastąpienie tego talmudycznego knota (97) – NOWĄ Konstytucją –
  opartą o Boże Prawo (Konstytucja R.N.P. – projekt)

  Kęty dnia 19 czerwca 2010. HUSARZ

  PS: materiały edukacyjne są na portalu; http://www.przeklej.pl oraz dostępne pod
  Sprawy SEJMU Polek i Polaków są prezenowane także na; http://kasjasty.blog.onet.pl/

  INFORMACJE DODATKOWE!

  ŚWIAT BEZ LICHWY I PODATKÓW MOŻE ISTNIEĆ!!!
  Tylko mało kto o tym WIE, jeszcze mniej sprawę czuje i rozumie.

  Problem leży w MENTALNOŚCI człowieka, a właściwie w zmanipulowanym jego mózgu, który wierzy we wszystko, co podają „media”, natomiast w podaną wyżej informację (świat bez lichwy i podatków może istnieć) już NIE (???).

  Tylko DEBIL może największe DOBRO Narodowe jakim jest pieniądz (Polski Złoty) oddać w zarząd „obcym” za diety paplamentarne (srebrniki – podobne do judaszowych) oraz, że zapisze to w postaci „prawa” w knotstytucji z 6 kwietnia 1997 roku!!! Wynika z powyższego, że „partyjni oszuści” pozbyli się problemu, uczynili niewolnikiem, Wielki pod względem DUCHA, uczciwy z powodu wyznawanej religii katolickiej i maltretowany nie ze swej winy NARÓD POLSKI, to znaczy – uczynili Naród Polski NIEWOLNIKIEM, by nie powiedzieć „ladacznicą” światowej finansjery!!! A partyjni oszuści pilnują, by „bankierzy” robili swoje!

  Zapraszam wszystkich zdrowo myślących i ODWAŻNYCH Polaków do dołączania się do AKCJI, której dalekosiężnym celem jest Świat bez lichwy i podatków.

 47. Myślenie nie boli said

  WSPÓLNOTA (finansowa, narodowa, religijna i inne) bez lichwy i podatków.

  czwartek, 20 maja 2010 16:06

  [http://kasjasty.blog.onet.pl/ ]

  WSPÓLNOTA (finansowa, narodowa i inne) bez lichwy i podatków nie jest demokracją, tylko DYKTATURĄ prawa stanowionego, opartego na Konstytucji Rzeczpospolitej Narodu Polskiego, podporządkowanej Bożemu Prawu, rozumianemu jako DEKALOG, a które – wybrany przez PONiP – SEJM Polek i Polaków tworzy od ZERA w oparciu o Konstytucję R.N.P.

  Prawo dla WSPÓLNOTY (…) jest obecnie tworzone od ZERA, to znaczy, że obecnie obowiązujące prawo oparte na Knotstytucji (młodszej siostrze Talmudu) jest zakwestionowane ( prawo rzymskie i trójpodział władz według Monteskiusza także) ze względu na to, że jest ono karykaturą sprawiedliwości z powodu jej zapisów w Art 84 (nakaz ściągania pod przymusem podatków) oraz Art 227 ( oddanie największego dobra narodowego jakim jest pieniądz, we władanie „obcym”). Ponadto inne artykuły są w sprzeczności ze sobą, to znaczy, że słowa o dobru wspólnym stoją w sprzeczności z nakazanym konstytucyjnie podatkowo – lichwiarskim oszustwem!!!

  Konstytucja Narodu Polskiego jest obecna na;

  [ http://www.przeklej.pl/folder/wspolnota-finansowa-i-inne-32392232 ]
  Proszę zapoznawać się z jej treścią. Fundamentem tej Konstytucji Jest PRAWO BOŻE, rozumiane jako DEKALOG.

  Konstytucja R.N.P. i inne – to jest link do portalu przeklej.pl – na którym jest materiał edukacyjny WSPÓLNOTY (finansowej, narodowej, religijnej i innych).

  Na tle projektu Konstytucji R.N.P. należy rozpatrzyć obecny stan prawny, to znaczy „obowiązujący” knot legislacyjny, oparty na Talmudzie. Określiłem tą kwietniową knotstytucję, że jest młodszą siostrą Talmudu – DLATEGO, że podobnie jak w Talmudzie, zostało zapisane w niej oszustwo (w Talmudzie jako nakaz religijny oszukiwania nas – „gojów”) w Art. 84 (podatki) a w Art. 227 oddaje się największe dobro narodowe jakim jest pieniądz w obce ręce „bankierów”, którzy zmajstrowali i dalej majstrują nam „gojom” kryzys finansowy, który jest prostą emanacją ZŁA w postaci przymusowej lichwy, która sprawia, że powstaje niespłacalny dług publiczny, czyli RAK KRWI!!!

  Zachęcam do stuiowania PROJEKTU nowego ustroju -WSPÓLNOTY, a w szczególności:
  – wspólnota – co to takiego?,
  – obieg pieniędzy we wspólnocie,
  – instrukcja 15.11.2009.
  – karta rejestracyjna,
  – Remanent 2,
  – Konstytucja Rzeczpospolitej Narodu Polskiego,
  – gnojówka – pieniądz spaprany lichwą,
  – SZWINDEL,
  – gdzie jest wróg.

  Dziś (2.06.2010.) okazuje się, że piloci z TU – 154 rozbitego pod Smoleńskiem nie byli świadomi, że tak nisko się znajdują w momencie lądowania i do katastrofy dojść musiało. Podobny brak świadomości zaobserwowałem u milionów ofiar, które NIE WIEDZĄ, że „bankierzy” sprowadzili ich do roli kloaczej, bezrozumnej bakterii, która czyści z FAŁSZU pieniądze przekazywane pożyczkobiorcom, czyli nam „gojom”, byśmy po oczyszczeniu (dodając pracę w pocie czoła przy produkcji dóbr rynkowych), zanieśli „bankierom” z lichwiarską nawiązką!!!

  Powyższy FAKT podpowiada mi, że istnieje NATURALNY PODZIAŁ między ludźmi, który polega na tym, że ludzie dzielą się na tych, którzy są ofiarami (bezrozumnymi) i chcą być jedzeni na żywca (są ich miliony) i chcą służyć za pokarm „świętemu ludowi”!!!!!!! oraz na tych, którzy (świadomi swego położenia – też ofiary) NIE CHCĄ być jedzeni na żywca!!! Tych jest mało, ale ich liczba rośnie. Należy tu dodać, że tych którzy są sprawcami światowego kryzysu finansowego jest garstka.

  W tym miejscu należy wyraźnie podkreślić, że pracownicy banków są takimi samymi bakteriami kloacznymi jak my „goje”, bo podpisali kontrakt z (…) i muszą, jeśli chcą żyć, tymi służącymi być, tak jak pożyczkobiorcy, by żyć muszą brać pożyczki, bo inaczej rynek byłby bez pieniędzy (parz – SZWINDEL – na portalu [przeklej.pl])

  Należy także wspomnieć, że po godzinie ZERO pożyczkobiorcy mają szansę odzyskać pieniądze, które zanieśli „bankierowi” jako lichwę (procenty), bo pieniądze te mają pokrycie w towarach rynkowych. Dla informacji podaję, że we WSPÓLNOCIE (…) bilans produkcja/konsumpcja (podaż/popyt) zawsze musi wychodzić na ZERO!!! (gwarancja systemu)

  Ta szansa nastąpi tylko wtedy, kiedy przybędzie ilość tych, którzy NIE CHCĄ być jedzeni na żywca, a zmniejszy się radykalnie armia tych, którzy dziś nie wiedzą, że SĄ jedzeni na żywca, że są kloacznymi, bezrozumnymi bakteriami i że służą za pokarm „grubym rybom” („bankierom”). Jeśli świadoma swego położenia WIĘKSZOŚĆ społeczeństwa podejmie działanie, to pokonamy okupantów i ich „giermków” (partyjnych oszustów), zainstalujemy konstytucję zgodną z Bożym Prawem i wtedy dzisiejsza bezgwiezdna lichwiarska noc, przemieni się w jasny słoneczny dzień sprawiedliwości, a Konstytucja Rzeczpospolitej Narodu Polskiego (żadnego innego), będzie tej sprawiedliwości GWARANTEM!!!

  Wobec powyższego nic nie dadzą jakiekolwiek „demokratyczne” wybory, bo „wybrańcy” MUSZĄ stosować knot-stytucję z piekła rodem. Jedynym wyjściem jest ZMIENIĆ Konstytucję na konstytucję opartą o BOŻE PRAWO (DEKALOG). Projekt takiej KONSTYTUCJI zamieściłem na portalu http://www.przeklej.pl (link jest wyżej).

  Dziś (4.06.2010) dochodzę do wniosku, że NARÓD POLSKI jest w podobnej sytuacji, do sytuacji w jakiej znaleźli się: załoga i pasaźerowie samolotu TU 154, który rozbił się pod Smoleńskiem 10 kwietnia. Ściślej – jesteśmy przed (zderzeniem się samolotu z dzewem, które odłamało skrzydło i nastąpiła katastrofa) „drzewem” i możemy uratować POLSKĘ, jeśli zmienimy kurs na kurs w kierunku zmiany knot-stytucji – na Konstytucję R.N.P. Dlaczego tak sądzę?:
  – brak świadomości pilotów odnośnie wysokości na jakiej leci samolot, kojarzy mi się z brakiem świadomości ofiar bankowej sitwy, że są ofiarami i że są jedzone na żywca, że są zaprzągnięte do światowego „KIERATU” oczyszczania pieniędzy z fałszu, co przekłada się na BRAK ŚWIADOMOŚCI ofiar, że tym służą za pokarm „świętemu ludowi”!!!!!!!
  – liczba tych, którzy ten brak świadomości przejawiają, liczy się w milionach i stąd bierze się sukces garstki „zbójców”, którzy dla swoich machinacji finansowych mają rzesze „pracowników” – którzy obsługują na okienku w bankach rzesze „klientów” – a wszyscy razem nie mają świadomości, że są kloacznymi, bezrozumnymi bakteriami, i MUSZĄ nimi być jeśli chcą żyć!!!
  – jedynym zaś lekarstwem na ten brak świadomości jest nakłanianie tych ofiar, by chciały przyjść po rozum do głowy jeśli nie chcą być jedzeni na żywca!!! W tym miejscu pozostaje mi tylko apelować do tych, którzy już WIEDZĄ, że są okradani, wiedzą przez kogo i wiedzą kogo powinni o swej wiedzy informować. To tyle i aż tyle, co mogę zrobić dla umęczonego na własne życzenie – większości – Narodu Polskiego!!!

  Dzielcie się RODACY POLACY wiedzą o WSPÓLNOCIE !!! – PROSZĘ !!!
  (finansowej, narodowej, religijnej i innych)

  Na dole tej strony jest zainstalowana opcja „podziel się:”
  Proszę byście informowali swoich przyjaciół i znajomych,
  by przesyłali informacje o tej stronie innym – potencjalnie zainteresowanym.

  Nowe okoliczności
  związane z Błogosławionym (6.06.2010) Jerzym Popiełuszką
  zwłaszcza z jego hasłem, które jak mniemam, było nadstawianiem drugiego policzka:

  „ZŁO DOBREM ZWYCIĘŻAJ”

  Nasz oddolny Ruch Społeczny to powyższe hasło rozumie tak:

  ZŁO (knotstytucja z 6 kwietnia 1997 r.) DOBREM (Konstytucja R.N.P.)
  ZWYCIĘŻAJ!!!

  Mamy więc do czynienia z NATURALNYM poodziałem, na: tych, którzy NIE CHCĄ być jedzeni na żywca przez „bankierów” i na tych, którzy nie wiedzą, że są jedzeni na żywca i że służą za pokarm „świętemu ludowi”!!!!!!!

  W przygotowaniach do zwycięstwa DOBRA nad złem liczą się tylko CI, którzy dziś są jedzeni na żywca, ale NIE CHCĄ być okradani, jedzeni przez grube ryby „bankierów”.!!! W przygotowaniach tych odrzucamy wszelkiej maści PODPALACZY jakimi są często liderzy związkowi (palacze opon), odrzucamy wszelkich pomagierów lichwiarskiej sitwy i partyjnych oszustów (nagonka dla lichwiarzy), odrzucamy wszystkich, którzy uważają obecną knot-stytucję, za najwyższe prawo, która podobno „nas” obowiązuje, choć została podstępnie (brak 50% frekwencji) uchwalona i „zaakceptowana” w referendum, łamiąc podstawowe zasady demokracji, o której to „demokracji” Arystoteles powiedział, że „SĄ TO RZĄDY HIEN NAD OSŁAMI” i miał rację, bo to stosowanie „demokracji” zawiązało POLAKOM lichwiarski STRYCZEK i zapisano to w postaci prawa w knot-stytucji (młodsza siostra Talmudu) z 6 kwietnia 1997 roku!!!

  Znajdujemy się więc w stanie WOJNY pomiędzy cywilizacjami i to od co najmniej 2 tys. lat. Jest to niewypowiedziana wojna pomiędzy Judaizmem i Chrześcijaństwem, jako sprzecznymi z sobą (ustrojami) poglądami na rzeczywistość;
  Judaizm – kontra – Chrześcijaństwo,
  gość („obcy”) – kontra – gospodarz (Polak),
  wilk – kontra – zając (kloaczna bakteria),
  parszywość (paradygmat żydowski) – kontra – sprawiedliwość (DEKALOG),
  lichwa (parszywość doskonała) – kontra – Świat bez lichwy i podatków!
  „demokracja” – kontra – WSPÓLNOTA bez lichwy i podatków,
  zdrajcy – kontra – patrioci,
  katastrofa – kontra – rozwój,
  kłamstwo i oszustwo – kontra – prawda
  ogień – kontra – woda = para w gwizdek!!!
  nadstawiacze drugiego policzka – kontra – biorący bicz do ręki, na „zbójców”,
  ZŁO (knotstytucja z kwietnia 1997) – kontra – DOBRO (Konstytucja R.N.P.)

  PODSUMOWANIE RZECZYWISTOŚCI

  Mamy więc do czynienia z dwoma opcjami; ZŁO – kontra – DOBRO.
  Nie ma żadnej nadziei na to, że dzisiejsza władza może być nośnikiem DOBRA, bo:
  MUSI stosować knotstytucję z kwietnia 97, która jest wewnętrznie sprzeczna, bo;
  Art 84 (nakaz podatkowy) i Art 227 (oddanie złotego „obcym”) jest sprzeczne
  z szeroko pojętymi pojęciami sprawiedliwości i równości, wobec prawa (stanowionego).

  ALTERNATYWĄ jest zastąpienie tego talmudycznego knota (97) – NOWĄ Konstytucją –
  opartą o Boże Prawo (Konstytucja R.N.P. – projekt)

  Kęty dnia 19 czerwca 2010. HUSARZ

  PS: materiały edukacyjne są na portalu; [www.przeklej.pl ] oraz dostępne pod
  Sprawy SEJMU Polek i Polaków są prezenowane także na; [http://kasjasty.blog.onet.pl/ ]

  INFORMACJE DODATKOWE!

  ŚWIAT BEZ LICHWY I PODATKÓW MOŻE ISTNIEĆ!!!
  Tylko mało kto o tym WIE, jeszcze mniej sprawę czuje i rozumie.

  Problem leży w MENTALNOŚCI człowieka, a właściwie w zmanipulowanym jego mózgu, który wierzy we wszystko, co podają „media”, natomiast w podaną wyżej informację (świat bez lichwy i podatków może istnieć) już NIE (???).

  Tylko DEBIL może największe DOBRO Narodowe jakim jest pieniądz (Polski Złoty) oddać w zarząd „obcym” za diety paplamentarne (srebrniki – podobne do judaszowych) oraz, że zapisze to w postaci „prawa” w knotstytucji z 6 kwietnia 1997 roku!!! Wynika z powyższego, że „partyjni oszuści” pozbyli się problemu, uczynili niewolnikiem, Wielki pod względem DUCHA, uczciwy z powodu wyznawanej religii katolickiej i maltretowany nie ze swej winy NARÓD POLSKI, to znaczy – uczynili Naród Polski NIEWOLNIKIEM, by nie powiedzieć „ladacznicą” światowej finansjery!!! A partyjni oszuści pilnują, by „bankierzy” robili swoje!

  Zapraszam wszystkich zdrowo myślących i ODWAŻNYCH Polaków do dołączania się do AKCJI, której dalekosiężnym celem jest Świat bez lichwy i podatków.

 48. Wojtek said

  Panie Marucha odpusc sobie pan te zlosliwe uwagi wzgledem osob ktore nie podzielaja panskich wywodow. To nie sa fakty Co pan pisze to sa panskie spostrzezenia i wywody do ktorych kazdy ma prawo. Ale dranstwem jest ublizac komus lub usuwac wpis nie pochlebiajacy panskim zyczeniom. Ze pan blednie mysli i chce nas o tym przekonac swiadczy pierwszy przyklad z brzegu. Kaczynski Zydem w panskim przekonaniu . A przeciez nie raz pan powtarzal na tych forach ze Zydzi to zadni zydzi tylko jacys Chazarzy z Kaukazu? Po drugie musi pan pamietac ze Zydzi walcza o Kazdego Zyda zawziecie w jego obronie . Przykladow mozna mnozyc duzo ,chocby z brzegu morderca Morel, Wolinska ,S.Michnik-vel-Szechter .Pisze pan ze Rosja to nasz przyjaciel . Nie ma i nie bylo gorzej zarzydzonego kraju od Rosji i Polski. Teraz oczywiscie wiekszosc przeniosla sie do USA jak np. Komunista Gross udajacy pisarza , M. Marzynski udajacy filmowca i wielu innych duzo by tu wymieniac. Tak wiec ani Ameryka nam nie pomoze a tym bardziej Rosja. To ze Putin zamknal kilku finansistow pochodzenia zydowskiego jak Chodorowski czy Berezowski nie swiadczy o Anty zydowskosci Rosji . To walka gangow jak wszedzie ale ze im sie wydawalo ze sa juz bogami ,to PUtin pokazal im miejsce . Natomiast ponad 150 miliarderow wiekszosci pochodzenia zydowskiego ma sie bardzo dobrze w Moskwie i Petrsburgu i wokolo Putina.Zreszta Pomnik Lenina do dzis dnia stoi nie jeden w Rosji i to panu nie przeszkadza.Polska jest miedzy dwoma poteznymi wrogami Rosja i Niemcami . I od wiekow z nimi mamy problemy . Kaczynskiego marzeniem bylo zeby Amerykanskie wojsko przynajmniej symbolicznie stacjonowalo na polskiej ziemi , Zeby odstraszac zapedy Niemiec czy Rosji wzgledem naszej panstwowosci. Czy to byl sluszny pomysl czy nie mozna dyskutowac ale nie mowic o agenturalnosci. Ze byl ulegly za duzo w niektorych sprawach to fakt ale pokaz mi pan innego przywodce ktory sie postawil Mafi swiatowej? Czy zarzuci pan prezydentowi Czech Klausowi agenturalnosc? Tego czlowieka szanuje i zyczylbym narodom takich przywodcow jak Vaclaw Klaus. On powiedzial bez ogrodek ze ta Lolomotywa Unijna za bardzo mocna zeby sie przeciwwstawic . Oczywiscie ze nie trzeba byc poslusznym pacholkiem ale do tego trzeba madrosci przynajmniej kilku przywodcow zeby cos zrobic.Nastawianie Polski samej przeciw Zydom nic nam nie da , poki inne narody nie przejrza na oczy.A walczac ciagle za czyjas wolnosc to nasza narodowa glupota .

 49. Wojtek said

  Tak zgadza sie jak to Matka POlka przedstawila. To jest warte rozpropagowania bo to jest chronologicznie ujety skrot wydarzen jakie nastepowaly. Dzieki za te wpis.

 50. Marucha said

  Re 48: Pana zdaniem „draństwem” jest wyrzucić z własnego domu osobę, która ubliża gospodarzowi?
  Ciekawe, czy stosuje Pan takie zasady również do siebie.

 51. sara10 said

  Czytam niektóre wpisy i mam wrażenie, że skomulowała się tu cała bolszewia. Udawadniam, że Kaczyński NIE BYŁ/JEST żydem, tylko POLAKIEM, słyszę (skrótowo) „to co? Był za to sługusem żydowskim”. Odnosze wrażenie, że tow. Lesiak (ten, który rozsiewa kłamstwa o kaczorach w necie) jest na tym blogu stałym bywalcem. Kto wie, może nawet jego założycielem.

  Rozsiewacze kłamstwa, bolszewio zapamiętaj: TYLKO Kaczyński sprzeciwił się oddawaniu majątków/rekompensat żydom. Zgodzili się za to SLD i PO. To dzięki takim jak wy, w Polsce nadal mamy komunę ubraną w łaszki demokratów. To dzięki takim jak wy, nie ma dekomunizacji i deubekizacji. A tam jak wiadomo, najwięcej było żydów.
  Przy okrągłym stole najbardziej zasłużonymi byli: Wałęsa, Michnik, Kuroń, Mazowiecki, Geremek. Pamiętacie zdjęcia tychże przy wódeczce z Kiszczakiem i innymi bolszewikami? Pamięć zawodzi? A ci panowie, to kto? Elita polskiej inteligencji? Kaczyńskiego TAM NIE BYŁO! Jakoś nie słyszę pomstowania na tych bolszewików. Czytam tylko pomstowania na Polaków! Boicie się naszego powrotu!! Wypisujecie różne bzdury, by utrzymać stats quo. Przyjdzie czas, ze rozliczymy was z każdej złotówki, z każdego łajdactwa!!!

  Nie pozdrawiam zdrajców/judaszów mojej ojczyzny.

 52. MałyStaszek said

  Ad. 20 Sara10
  Pani Saro – małe sprostowanie, czy raczej próba rzucenia światła na temat pochodzenia Kaczyńskich.
  W I połowie lat 90-tych, odbyło się spotkanie z jednym z braci Kaczyńskim w rzeszowskim MDK lub Domu Kolejarza. Podczas dyskusji, Kaczyński został zapytany przez uczestnika spotkania o to, czy jest pochodzenia żydowskiego, czy też jest to rozpowszechniane oszustwo. Ten odparł, że w istocie miał żydowskich przodków (o ile się nie mylę, chodziło o przodków ze strony dziadka, choć już pewności nie mam), ale on jest i czuje się Polakiem. Tyle w tym temacie.

  Natomiast zjawisko naprawy Rzeczypospolitej w wykonaniu Kaczyńskiego, to z grubsza powolna judaizacja Rzeczypospolitej, przekształcanie w Polin, obiecane nowe Kanaan pod patronatem „wspólnej” Europy, czy może nawet jednej, globalnej „wioski”, której agentem jest Soros.

 53. aga said

  ad.Wojtek

  Kalkstein-Kaczyński nie był tylko”uległy” jak Pan to niefrasobliwie upraszcza,ale z wielka werwa realizował program światowego żydostwa – zgodnie z instrukcjami z fundacji Sorosa.Niech Pan nie waży się porownywać tego miernotę do Męza Stanu jakim jest Klaus.!Proszę sobie ksiązki Klausa poczytać i może wtedy pan zrozumie ,że Kaczyńskiemu było bardziej po drodze z lożą wszystkich lóż czyli żydowska Bnai Brith czy ze stalinetami z KOR,ktorych sprowadzał z Izraela a nie po drodze ze Jewro-sceptycznym i osamotnionym w rtm sceptycyzmie Prezydentem Czech.Słusznie zauważa H.Pająk : kazyńscy,ktorzy tak lubia wszelkie obchody polskiej waleczności,odwagi bojowej, patriotyzmu, oddali Polskę bez jednego wystrzału.Podpisem na traktacjie lezbiskim.A przecież nikt mu lufy do łba nie przystawial.Gdyby odmowił podpisu a potem zginął w katasrofie to zasługiwalby na wawel czy pomnik.A tak to….2 pochowki JEDNA HAŃBA!.

  Poza tym drogi Panie nikt tu nie „nastawia Polski przeciwko żydostwu” a raczej jest tu akcja uświadamiania Polaków / trafniejsze polactfa/o tym czym było i jest żydostwo zarowno dla Polski jak i calego świata.
  Oby każdy kraj miał takiego Maruchę lub Pajaka to gawiedż miedzynarodowa może by się szybciej ocknęła z tego medialanego ogłupienia i uspienia zaklamanymi żydowskimi ksiązkami,filmami,etc. i byłoby po NWO.
  A Pan niech sobie troche poczyta cos więcej,może poza GazPol czy Nasim Dziennikiem,a potem się wypowiada.polecam archiwum Gajowki od 2008 r. mnóstwo źrodeł,ktorych nigdzie indziej Pan nie znajdzie 🙂

 54. aga said

 55. aga said

  smiac się czy plakać nad toba saro10.

  wlasnie w tym perfidia tych pisuarow,że więcej niz kwach porozdawali majatku zydom ; podobnie jak „sprywatyzowali”.Nawet Dolna Odrę chcieli oddać ,LPR zablokowala.
  Zamiast syjonistycznego bełkotu radiomaryjno-gazpolskiego,poczytaj sobie Wrzodaka.Nie ustępują SLD w złodziejstwach,dlatego tez nie sa i nie byli zainteresowani rozwiklaniem żadnej afery /PZU,paliwowa/.Wszyscy z Bandy Czworga siebie warci!

 56. Marucha said

  Sara, niewiasto, pomyliłaś fora.
  Tu nie ma odbiorców dla Twoich bzdur.

 57. Krzysztof M said

  Mam prośbę do zwolenników Kaczyńskiego. Włączcie TV, wyłączcie głos i przyjrzyjcie się uważnie twarzy Kaczyńskiego… Co wyraża? … … …

 58. sara10 said

  Marucha, masz rację. Ten blog nie jest przeznaczony dla Polaków. On Polaków obraża. Nie zauważyłam, żeby z równą determinacją jego zwolennicy zwalczali bolszewię. Nie, zwalczani są tylko Polacy. Cóż, moją ojczyzna zamieszkują również tacy jak wy. Te wasze tefałeny, Wybiórcza i inne media nie zdołają nas pokonać. Przyjdzie czas, a przyjdzie NA PEWNO, że dokonamy deubekizacji i lustracji majątkowej. A tego, boicie się tego najbardziej!

  Bolszewio, my się już organizujemy, oddolnie. Czuj się zagrożona!!!

  Bez odbioru!

 59. Godzimir said

  ad. 58 – Sara10
  I do kogo to niby? Czy Pani nie jest trochę pomylona? Ręce opadają :/

 60. PL said

  Już sama po żydowsku brzmiąca ksywka „Sara” mówi niejedno.
  A poza tym ta Pani nadaje się do leczenia a potem na kurs czytania ze zrozumieniem.

 61. Inkwizytor said

  Chora kobieto zajmij sie czymś pożytecznym np szydełkowaniem albo innym prostym zajęciem bo z kojarzeniem faktów i logicznym myśleniem masz wyjątkowe kłopoty.

 62. PL said

  Pani Sara jest, niestety, typowym przykładem niewiasty. „Niewiasta” to taka, co nic nie wie.

 63. 166 Bojkot TVN said

  57/
  No nie!
  W tej dyscyplinie – przekazu pozawerbalnego – mistrzostwo świata osiąga Balcerowicza facjata.
  To czysty psychiatryk.
  Potem jest Kwaśniewski, Niesiołowski, Mazowiecki, „ojciec” Sowa, Napieralski, Kalisz, a Kaczyński, jest gdzieś w środku. Są też facjaty bez wyrazu – na 100% wykształcony agent.

  55/Aga
  Pan Wrzodak miał szansę uratować „swój” Ursus.
  Tymczasem Zakładów Mechanicznych Ursus w Warszawie nie ma – jest ocean gruzów niezauważany przez media, przez „Solidarność”. Dlatego to co mówi p. Wrzodak jest dla mnie mało wiarygodne.

  Przed obchodami 30. rocznicy powstania „Solidarności” nie ma żadnego wielkiego polskiego przedsiębiorstwa, żadnej stoczni, znaczących zakładów zbrojeniowych, hut.
  Co będzie, kiedy któryś z sąsiadów zechce tu nam wprowadzić obcojęzyczną administrację i jeszcze bardziej podnieść podatki niż służalczo-niemiecki rząd Tuska? Jak możemy się obronić? Bo realnie liczyć można tylko na siebie.
  Zamiast tego rząd organizuje nam powszechny spis rolny, żeby łupić nas mogła nie tylko „nasza” administracja, ale i unijna.

  Czy jest jeszcze coś takiego jak obrona cywilna na poziomie gmin? Nigdy nie udało mi się słyszeć o jakichś ćwiczeniach. To wszystko dzieje się jednocześnie z likwidacja wojska polskiego.
  Można zarzucać Kaczyńskim teraz wszystko to co zrobili, że są Żydami, albo na usługach Żydów.
  Ale ludzie! Zejdźcie na ziemię!
  Od 3 lat rządzi Platforma Obywatelska Tusk, Komorowski, Niesiołowski, Palikot, Nowak, Schetyna, Drzewicki, Sikorski, Hall, Miller, Klich, Rostowski i tym podobne typy, w koalicji z jedynym znanym w mediach inżynierem W. Pawlakiem i PSL! http://pl.wikipedia.org/wiki/Rz%C4%85d_Donalda_Tuska

  To nie Kaczyńscy z LPR i Samoobrona likwidują Polskę tylko PO!

  Nawet tu, w gajówce, ten fakt jest pomijany, zadymiany pochodzeniem „Kaczorów”.

  A wojsko jakby spało snem narkotycznym, podaje się do dymisji, zamiast zdymisjonować ten rząd zdrajców.

 64. Marucha said

  Kaczyńscy woleli oddać władzę PO, niż dopuścić LPR i Samoobronę do zrealizowania bodaj części swych obietnic wyborczych.

 65. 166 Bojkot TVN said

  64/
  Zamiast przeżywać/przeżuwać rządy Kaczorów czas najwyższy skupić się na najbliższych wyborach i uruchomić masę krytyczną z tych wszystkich, którzy nie chodzą do wyborów.

  Gdyby oni wszyscy zagłosowali z czystym sumieniem na formację taką jak LPR bez wad, których czepiały się żydowskie media, mielibyśmy inny świat.
  Tak jak na Węgrzech, gdzie w maju zwyciężyła „prawica” tak, że może zmienić konstytucję (nie wnikam, czy to prawdziwa Węgierska większość). Tam się udało i pewnie dlatego od czerwca w naszych mediach jest cisza o Węgrach. Nawet o upamiętnieniu Katynia i katastrofy w Smoleńsku.

  W wyborach muszą zwyciężyć ludzie, którzy zatrzymają „prywatyzację” i cofną bezprawne transakcje, czyli wszystkie bez referendum dopuszczającego do sprzedaży, i bez licytacji. Ludzie narodowości polskiej, i tylko tu mieszkający.

  Teraz trzeba propagować polski punkt widzenia, szczególnie wśród młodzieży, studentów otumanionych przez TVN.
  Warto postraszyć emerytów, że całe ich emerytury takie kreatury jak do tej pory, po prostu przelali na konta żydowskich mocodawców.
  Zaś gospodynie domowe w dużych miastach, wykształcone przez „szkło kontaktowe” na szklane idiotki, należy uświadomić co do szklanych autorytetów.

  Taki satyryk Daukszewicz np, to zwykły złodziej. Ukradł tekst blogera z salon.24. Sprawa była głośna w interecie, ale w TVN mordy w kubeł, czyli cisza. Złodziej Daukszewicz musiał przeprosić, bo bloger zagroził mu sądem. Nawet nie chciało mu się przerobić tego tekstu.

 66. aga said

  Bojkot a ty dlaczego Polski nie uratujesz? Albo przynajmniej jakiegoś jej skrawka?
  A w jaki to sposób mial Wrzodak uratowac Ursus ,skoro nie był nawet ministrem? probował to zreszta robic ,razem z A.Krzepkowskim,ktorego zamordowali .Ale pan ziobro jakoś nie kiwnął palcem ,zeby wyjaśnić tę zbronię. / i wiele innych też. „szeryf” a raczej palant zajmowal się prywatną wendettą na lekarzach,i ….Lepperem.

 67. aga said

  https://marucha.wordpress.com/2009/09/10/zygmunt-wrzodak-bezczelna-chutzpah-braci-kaczynskich/

  http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=33&pid=1331

 68. Re: 65 „Bojkot 166 TVN”

  Obawiam sie, ze „masa krytyczna” – jesli takowa powstanie, to „Bojkot 166 TVN” bedzie stal w ostatnim jej przedziale…lub moze nie zdazyc wyjsc z domu zobaczyc faktycznego zakonczenia…
  Jedno „pospolite ruszenie” juz bylo, a na podobne drugie juz niewielu sie nabierze…
  ======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.co

 69. 166 Bojkot TVN said

  66/
  Z. Wrzodak był przewodniczacym Solidarności w ZM Ursus, (a nawet chyba przez moment dyrektorem zakładów). Przez długi czas był w LPR, a potem jako poseł w koalicji z Kaczyńskimi. Jak dotąd nie opisał kulis swojego posłowania, ani dlaczego wypisał się z założonej przez siebie LPR. Jako poseł nie był mile widziany w swoim „Ursusie”
  Więc komentarz jest zbyteczny.

  166 nie pełniło żadnych funkcji za publiczne pieniądze, więc nie musi się rozliczać jak posłowie i senatorzy. A robi co może codziennie. (Np m.in denerwuje na tutejszym forum zmuszając niektórych do wysiłku umysłowego)

  To, że pan Wrzodak został posłem z Podkarpacia (dzięki agitacji RM) było możliwe tylko dzięki działającemu w Polsce antypolskiemu systemowi wyborczemu. W naturalnym systemie jakim są JOW, nigdy nie zostałby posłem z Podkarpacia. Nie zostałby też posłem z Ursusa – tam nie było chętnych, poza rodziną i znajomymi, do głosowania.
  Może i miał dobre chęci, tylko co z tego?

  Jedną z obietnic wyborczych rządu D. Tuska było wprowadzenie jednomandatowych okręgów wyborczych (JOW). Nic z tego nie będzie. Znowu będziemy ćwiczyć wariant partyjny, agenturalny, czyli wybory proporcjonalne. To następny cud tego rządu – naobiecywać i nic nie zrobić. Bo na śp. L.Kaczyńskiego już się nie da zrzucić winy – on był przeciwny JOW.

  O prawdziwej „Solidarności”
  http://www(kropka)radiomaryja(kropka)pl/audycje.php?id=22658

  http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=22660

  http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=22665

 70. aga said

 71. aga said

  Powiadaja ze nadzieja była w budowie tzw. IV RP.

  Ja nie miałem żadnych nadziei na żadną budowe IV RP. Kaczyńscy chcieli uciec z III RP, ponieważ to oni pierwsi w Polsce systemowo w ramach swoich fundacji uwłaszczali się, wtedy kiedy byli u władzy w kancelarii Prezydenta Wałęsy. Przejęcie majątku Skarbu Państwa na rzecz fundacji prasowej Solidarności odbyło się w sposób kryminogenny. Wartośc dziś tego majątku sięga ok. 500 mln zł, część tego majątku sprzedali spółkom żydowskim. A największe interesy w ramach swoich fundacji i spółek Kaczyńscy robią z obywatelem Izraela o nazwisku Moshe Mor (poszukajcie w googlach informacji o tym panu); takich Moshe Morów w Polsce jest wielu, oni robią gigantyczne interesy na rynkach nieruchomości w Polsce. Duże miasta w większości są opanowane przez nich. Kaczyńscy chcieli uciec do IV RP, bo bali się rozliczeń za III RP, chcieli „grubej kreski” dla złoczyńców III RP. Kłamstwem i demagogią jest, że Kaczyńscy chcieli kogokolwiek rozliczać, oni nie rozliczali, oni tuszowali wiele gigantycznych afer w Polsce z początku Lat 90-tych. Trzeba pamiętać, że w kluczowych sprawach dla naszego narodu i państwa, Kaczyńscy opowiedzieli się przeciw wpisaniu do Konstytucji ochrony życia oraz opowiedzieli się za bezbożną masońską Konstytucją UE.

  R.K. Nie do wiary! Kaczynscy tuszowali takie afery?

  Podam jeden, ale za to bardzo konkretny przykład. Kiedy L. Kaczyński był prezesem NIK w latach 93-97, kontrolerzy NIK wykryli wielką aferę związaną z wyprowadzaniem z kont PZU pieniędzy do spółki „Laktopol”, a ta spółka wymieniała złotówki na dolary i wysyłała te pieniądze na prywatne konta Bagsika i Gąsiorowskiego, którzy przebywali w Izraelu. Kiedy kontrolerzy przynieśli końcowy raport do zatwierdzenia przez Prezesa NIK L. Kaczyńskiego, Prezes raport ten utajnił, a na kontrolerów NIK nałożył klauzule tajności w tej sprawie. Wyprowadzono z PZU 39 mln $. Na tą okoliczność powstała tylko notatka służbowa, podpisana przez ówczesnego dyrektora biura Prezesa NIK Wojciecha Jasińskiego pomimo, że zebrany materiał opierał się w dużym stopniu o dokumenty UOP i Izb Skarbowych. Podejrzewam, że dziś te pieniądze pod różymi hasłami wracają do Polski z Izraela. Dziwną i wyjątkową podejrzaną transakcją była sprzedaż gruntu i siedziby PiS-u przy ul Nowogrodzkiej na rzecz Izraelskiej spółki. Pomimo sprzedaży władze PiS-u nadal tam urzędują. O interesach PC z Art B i o interesach PC z FOZZ-em i finansowaniu ich przez te spółki – innym razem. Skuteczną obroną dla takich przekrętów Kaczyńskich jest mówienie, że ich KGB prześladuje, WSI, komuna itd. – a naiwni działacze PiS-u, zakompleksieni, w większości rozwodnicy lub rozwódki, albo starzy kawalerowie i stare panny, muszą mieć jakiegoś wroga; Kaczyńscy łatwo wmówili im, że wróg to komuna i Rosja.

  R.K. Twierdzi Pan, że PiS nie rozliczał afer, kiedy rządził, że pan Ziobro był złym Ministrem Sprawiedliwości?

  Jak już wcześniej mówiłem, gdyby doszło do prawdziwych rozliczeń tej czerwonej i różowej nomenklatury z III RP, to Kaczyńscy, jako jedni z pierwszych, trafiliby do więzienia – dlatego wymyślili scenariusz, z którego wynikało, że będą się aresztować nawzajem z własnej ekipy rządowej, tak by odwracać uwagę wyborców od tych prawdziwych przestępców, którzy systemowo „zgodnie z prawem” sprzedawali Polskę. Mogli choć kilka złodziejskich prywatyzacji rozliczyć np; sprzedaż za 26 mln zł. 65% udziałów PHS, w skład którego wchodziły cztery huty, sama ziemia to ok. 2,700 ha, złomu w tych hutach było za 6 mld zł. itd. Huty sprzedały rządy SLD-wskie, a co zrobił PiS gdy był już przy władzy, sprzedał dalsze 25% akcji PHS za 350 mln zł i się szczycili tym, że oni za sprzedanie mniejszych udziałów wzięli więcej pieniędzy. Nie ważne było dla nich, że majątek tych hut wart był ok. 100 mld zł. Podobnie z PZU, aż się prosiło aby złożyć pozew do polskiego sądu celem unieważnienia złodziejskiej prywatyzacji PZU, zgodnie z wnioskiem Komisji Śledczej. Żadnych działań w tej sprawie. Komisje Śledczą powołali, tylko po to aby skompromitować samo domaganie się rozliczeń prywatyzacji banków, w dodatku przewodniczącym tej Komisji zrobili młodego, pyszałkowatego posła, który nie orientował się o co chodzi z tymi sprzedanymi bankami. Pomijajam szczegóły, ale jak przejmowali władzę pod hasłami patriotycznymi – które zobowiązują – to powinni zacząć od inwentaryzacji majątku narodowego, wycenić go podobnie, jak to robią wszyscy magazynierzy przy przekazywaniu sobie magazynu. Pisowskie rządy pudrowaly ten stan rzeczy po swoich poprzednikach. Żadnych zmian systemowych w gospodarce. Jeśli chodzi o Ministra Ziobro, to zawiodłem się na nim. Sądziłem, że on jest lepiej przygotowany do pełnienia fukcji Ministra Sprawiedliwości, niestety – ale działania jego były chaotyczne nastawione na politykierstwo, tanią reklame własnej osoby. Pomijam to, że Ziobro okazał się nie do końca obrońcą życia oraz pokazał, że jest za państwem UE, kosztem Polski. On nie rozliczył nikogo konkretnego z oligarchów. Kompromitacja z ekstradycją Mazura, kompromitacja z doktorem Garlickim, śmierć Blidy, kompromitacja z hakami na Leppera, kompromitacja z ustawą lustracyjną, która jest gorsza od poprzedniej itd. W każdym działaniu Ziobry, które dotyczyły tych w/w spraw i innych, stawiał on na interes medialny swojej partii oraz na przypodobaniu się braciom Kaczyńskim. Zapłacil za to bardzo wysoką cenę polityczną, kto słucha Kaczyńskich, to żle na tym wychodzi. Wiele informacji o przekrętach podawałem mu na „tacy” -ale nic z tego nie wynikało. Napisałem interpelację dotyczącą sprzedaży 54 h ziemi w Ursusie z stratą dla Skarbu Państwa na kwotę ok. 300 mln zł. Odpisała mi zastępca Ministra Ziobro Pani Beata Kempa informując mnie, że sprzedaż odbyła się zgodnie z prawem, ziemię tą nabyły europejskie fundusze Kuny i Żagla, fundacja tych panów była swego czasu finansowana przez budżet Warszawy pod kierownictwem L. Kaczyńskiego. To była prawdziwa afera gruntowa związana z przekształceniem ziemi, ale nie była aferą medialną, tylko kryminalną w tle z byłym Prezydentem Warszawy L. Kaczyńskim.

  http://wirtualnapolonia.com/2008/06/11/wywiad-z-kandydatem-na-senatora-z-podkarpacia-z-wrzodakiem-bylym-poslem-iv-i-v-kadencji-sejmu-rp/

 72. 166 Bojkot TVN said

  71/Aga
  Aż dziw bierze, ze poseł Wrzodak wszedł z takimi przekrętnikami w koalicję i nie zawiadomił prokuratury o przestepstwach, ani żaden w wicepremierów – Giertych, ani Lepper.

  I jak to się dzieje, że udział w akcji bierze nawet RM?

  Może po prostu to co wyżej, jeśli to prawda, to najmniejsze zło, jakie było do tej pory?

  A jeśli najmniejsze „było”, to kto tak naprawdę i w jaki sposób zmusza naszych polityków do zachowań sprzecznych ze zdrowym rozsądkiem? Jakie pieniądze i jakie groźby były stosowane wobec posłów?

  Kto wymusza na politykach destrukcję państwa?
  Za komentarze z odpowiedzią, ze to Żydzi, z góry dziękuję, i proszę o konkretne nazwiska.

  Ostatecznie Trybunał Stanu powinien wiedzieć ile przygotować szubienic.

 73. z sieci said

  Alfa napisal w monitorpolski:

  Głównym składnikiem aktywnym Coca Coli jest kwas fosforowy.

  Jego PH jest 2.8 i może rozpuścić paznokieć w ciągu 4 dni.

  Kwas fosforowy eliminuje wapń z kości i z tego powodu jest głównym powodem zwiększenia osteoporosis.
  Jeżeli zanurzy się kość w szklance z Coca Colą, kość rozpuści się w dwa dni.

  Aby wyczyścić muszlę klozetową wystarczy wlać szklankę Coca Coli, pozostawić przez pewien czas i następnie spuścić wodę.

  Kwasek cytrynowy Coca Coli czyści plamy na naczyniach kuchennych.

  Aby wyczyścić plamy rdzy na chromowanych zderzakach samochodowych wystarczy nacierć zderzak kawałkiem folii aluminiowej zamoczonej w Coca Coli.

  LEPIEJ PIC WODĘ!!!
  Brak wody jest głównym powodem uczucia zmęczenia w ciagu dnia.
  badania wskazują, że 8 do 10 szklanek wody dziennie mogą znacznie zmniejszyć bóle pleców i stawów u 80% osób, które cierpią na te bóle.

 74. KanciatyStol said

  Ad 51

  „Przy okrągłym stole najbardziej zasłużonymi byli: Wałęsa, Michnik, Kuroń, Mazowiecki, Geremek. Pamiętacie zdjęcia tychże przy wódeczce z Kiszczakiem i innymi bolszewikami? Pamięć zawodzi? A ci panowie, to kto? Elita polskiej inteligencji? Kaczyńskiego TAM NIE BYŁO!”

  To klamstwo byl. Szkoda ze nie moge wlepic tego zdjecia. Kaczor siedzi przy stole na samym koncu po prawej stronie. Na pierwszym planie jest chlajacy UBolek z Michnikiem i Kiszczakiem.
  Moze gospodarz zamiesci ten fotos. Byl publikowany na wielu witrynach i warto go zamiescic by odswiezyc ludziom pamiec i udowodnic klamstwo sary.

 75. 166 Bojkot TVN said

  68/
  O co Panu chodzi konkretnie – jasnowidz jakiś, skąd Pan w Toronto wie gdzie jest/będzie 166. Winko czy wódeczka?

 76. Darek T. said

  Lider Polskiego Stronnictwa Ludowego, minister gospodarki Waldemar Pawlak, powiedział, że rząd, którego jest wicepremierem, nie musi szukać pieniędzy na łatanie dziury budżetowej – wystarczy sprzedać ziemię rolną należącą do państwa. Po co podnosić podatki, jeżeli pieniądze leżą wprawdzie nie na ulicy, ale niewiele dalej – w Agencji Nieruchomości Rolnych? Z ziemi tam zgromadzonej, można byłoby uzyskać, przez pstryknięcie palcem, co najmniej 15 mld zł.

  Naprawa Polski…

 77. aga said

  Panie KanciastyStol zdjęcie jest pod 70 wpisem.

 78. aga said

  ad.72
  „dali się chłopcy wciągnąc w koalicję przez tych szakali z Pisu i zostali zjedzeni bez kaszy”

 79. opornik said

  Ależ tak! – Jeżeli bardzo pragnie się …
  Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada…

  Czy nie widzi Pan, panie 166, że i panu „logika” – siadła!?

  Czy rozsądny tak dobrze poinformowany i wiedzą napełniony człowiek,

  może pokładać nadzieję w „W Y B O R A C H” ???!

  O Ś M I E S Z Y Ć,

  no chyba żeeee

 80. kanciastyStol said

  Re: 77

  Dzieki. To kolejne ujecie z tego sabatu czrownic. Pamietam inne. Bolek z Adasiem chlaja na stojaca.
  Leszu Kaczkalken jest nieco mniej widoczny, ale bez trudu rozpoznawalny. Siedzi na samym koncu z „dziobem na kwinte” i widac ze Bolek z Adasiem go przelicytowali.

 81. Ala said

  Do 72

  „Kto wymusza na politykach destrukcję państwa?
  Za komentarze z odpowiedzią, ze to Żydzi, z góry dziękuję, i proszę o konkretne nazwiska.”

  To wiedza ci „politycy”. Niech sie pan ich zapyta. Gwarantuje ze dowie sie pan wszystkich nazwisk : -)))

  A na serio. Dlaczego robi pan z siebie znowu durnia?

 82. 166 Bojkot TVN said

  81/
  Durnia? Żeby tylko ja?! http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=2284&Itemid=100

 83. opornik said

  Aż się uśmiałem, co zrobiła mi elektronika za psikusa…

  To powinno brzmieć raczej tak:

  Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada…

  Czy nie widzi Pan,

  panie 166, że i panu „logika” – siadła!?

  Czy rozsądny tak dobrze poinformowany i wiedzą napełniony człowiek,

  może pokładać nadzieję w „W Y B O R A C H” ???!

  Ależ tak! – Jeżeli bardzo pragnie się …

  O Ś M I E S Z Y Ć,

  no chyba żeeee

  Święta Krowa Demokracja, Święty bożek głosowaczy,

  już na dobre się rozkraczył

  i jak Ladacznica Wielka

  Bladź go już pożera wszelka

  Głosa daj, nie stań się podłym samolubem

  Bądź, proszę dalej naiwniaku – DEMOLUDEM!

 84. Gmad said

  Naprawa Polski jest możliwa, gdybyśmy potrafili skonsumować wynalazki naszych naukowców. Niebieski laser przepadł dla nas. Zobaczymy co będzie z kryształem azotku galu- wynalazkiem przełomowym na światową skalę:
  http://www.polskieradio.pl/Jedynka/nauka/artykul183204_krysztalowa_rewolucja.html
  http://www.nauka.gov.pl/nauka/sukcesy-uczonych/sukcesy-uczonych/artykul/najwiekszy-na-swiecie-krysztal-azotku-galu/
  http://spectrum.ieee.org/semiconductors/materials/the-worlds-best-gallium-nitride

 85. SSD said

  Ad 42 (c.d. Ad31)

  Panie 166, cokolwiek by to znaczyło…?

  Nie odpowiadam od raz, bo nie czytam wszystkich postow zrazu, gdyż nie mam na to czasu, pracując ciężko na rodzinę. Mam wiele gąb do wykarmienia, nie mogę sobie pozwolić na „bicie piany”.

  Skąd wziąłeś funkcjonariuszu, określenia:

  – „knajackie wpisy”
  – „stek bzdur naćpanego narkomana?”

  Już to mi przypomina Zjazd Solidarności (tej prawdziwej, ludzie byli otwarci, to liderzy zdradzili!) w gdańskiej hali Oliwii. Komusze służby pracowały pełną para, jak ich zniszczyć, poniżyć?
  Wówczas powstały określenia:
  – knajackie wybryki,
  – bachanalia,
  i tym podobne.

  Nie wiem, jak jest po narkotykach, ale przypuszczam, ze raczej nikt nie napisze sensownego tekstu, będąc naćpanym?

  We wpisie 63. powołujesz się na Wikipedie? Na swoich?

  Mieszaj na tym portalu dalej, ale wiedz, żeś dusze zaprzedał diabłu.

  Ale… czy to ma jakieś znaczenie?
  Przecież już przejęliście całość środków masowej dezinformacji, w zasadzie dziwi mnie, ze Gajowy jeszcze się trzyma?
  Nie chce nic sugerować, ale… tak już było w przeszłości.
  Pozwolić się ludziom wygadać, a potem?
  Czyli czytać, a mówić mało.

 86. 166 Bojkot TVN said

  84/SSD
  Czytałeś co w tej wikipedii? – Skład rządu Tuska – masz jakieś zarzuty, że to fałszywa informacja?
  Uważasz, że to fałszywy rząd, bo napisali o nim w wikipedii? On jest fałszywy bez względu, czy jest czy nie jest w wikipedii.

  Określenia, które są użyte w moim wpisie nasuwają się same, jako naturalna reakcja na cały ładunek emocjonalny zawarty we wpisach SSD.
  166 nie ma nic wspólnego z żydostwem, wiec człowieku opanuj swoją nienawiść, znajdź jej źródło – może bliżej siebie, nie pluj nią w każdym tekście.

 87. 166 Bojkot TVN said

  83/
  Opornik
  166 nie pokłada nadziei bezpośrednio w wyborach.
  Pokłada całkiem realne nadzieje w matematyce, ale to dużo trudniej zrozumieć humanistom, szczególnie te wielkie liczby, tak powyżej miliona. Kilkanaście milionów ludzi, którzy nie głosują, gdyby zagłosowali na rzeczywiście polską narodową partię nawet w istniejącym systemie proporcjonalnym, zmieniliby w jednym dniu całą Polskę. tak jak Węgrzy.

  Wiem, wiem, to trudne do wyobrażenia, jak potop w Sandomierzu, Bogatyni, Wilkowie, albo tornada, pozbawiające domostwa w jednej chwili.
  Niewyobrażalne – a jednak stało się. Tak samo może być po wyborach.

  Nie jest możliwe technicznie sfałszowanie kilku milionów kart do głosowania w ciągu kilku godzin.

  KRECIĄ I ANTYPOLSKĄ robotą jest stanowisko Smerfa-Marudy: „to się nie uda…..”.
  Bo to się oczywiście może udać przy masowym zorganizowanym bojkocie dotychczasowych polityków, a nie bojkocie wyborów!

 88. 166 Bojkot TVN said

  A propos „ruska” agentura warto rzucić okiem: http://hekatonchejres.salon24.pl/214692,grabarze-wolnosci

  Naprawa Rzeczpospolitej to przede wszystkim usunięcie z jej mechanizmów żydo-UB-eckich podróbek. Nie zaczęte jeszcze w Polsce.

Sorry, the comment form is closed at this time.