Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Greg o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Yagiel o Wolne tematy (39 – …
  Yagiel o Wolne tematy (39 – …
  Liwiusz o Pod wieżami Włodzimierza
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  revers o Wolne tematy (39 – …
  Krzysztof M o Wolne tematy (39 – …
  Greg o Wolne tematy (39 – …
  Lily o Wolne tematy (39 – …
  Zbigi o Zmierzch kolosa na glinianych…
  Lily o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Tolerancja dla Żydów w Polsce i nietolerancja gdzie indziej

Posted by Marucha w dniu 2010-08-24 (Wtorek)

Artykuł jest napisany dla Polaków, nie dla Żydów. Polacy powinni znać prawdę. Żydzi i tak jej nie uznają, choćby ich przywalić dowodami. Nie bawmy się w dyskusje z nimi, to strata czasu i nerwów. – admin.

Kłamstwa antysemityzmu

Polska nazywana krajem pogromów w XIX wieku była kolebką 1/3 światowej populacji Żydów. Od 1340 do 1772 populacja Żydów w Polsce wzrosła 75-krotnie. Polska zapewniała im nie tylko schronienie ale też i możliwości rozwoju podczas gdy ze wszystkich innych krajów ich wypędzano. Słynny myśliciel żydowski Isserless napisał „Jeśliby Bóg nie dał nam takiego kraju za schronienie los Izraela byłby nie do zniesienia” Gdzie tu brak tolerancji ?!?!?!?! (Encyklopedia Białych Plam PWE)

Czy ktoś słyszał o Słowackim antysemityzmie ?

Słowacja, jako jedyny kraj w Europie płaciła Niemcom za deportację Żydów. III Rzesza otrzymywała za każdego deportowanego Żyda tzw. opłatę przesiedleńczą w wysokości 500 marek od osoby, która miała pokryć koszty „osiedlenia się Żydów w ich nowych domach w Polsce”

Marcin Luter – antysemita

Czytelnicy-protestanci łączący zazwyczaj początki antysemityzmu ze średniowiecznym katolicyzmem i Inkwizycją będą zapewne zdziwieni dowiadując się, iż pierwszym wpływowym i namiętnym antysemitą w Niemczech był Marcin Luter. Podał on proste rozwiązanie „zagadnienia żydowskiego”: należy Żydów wyrzucić z Niemiec. „Otwórzmy im bramy miasteczek i drogi – pisze Luter – …są oni dla nas takim ciężarem, jak zaraza, morowe powietrze i nieszczęście…”. Tym, którzy odmówiliby opuszczenia kraju, Luter zaleca „aby do rąk młodych i silnych Żydów i Żydówek włożyć cepy, topory, motyki, łopaty, wrzeciona i kądziele i zmusić ich do zarabiania na chleb powszedni w pozie czoła, tak jak to nakazano wszystkim potomkom Adama”. Proponuje dalej „…spalenie synagog, szkół, rozbicie i zniszczenie domostw… umieszczenie Żydów pod dachami stajen, jak Cyganów, aby żyli w niewoli i nędzy, dlatego, że zawsze skarżą się na nas, lamentując do Boga.” […]. (Martin Gardner „Pseudonauka i pseudouczeni”, wyd. PWN 1966 r., nad. Andrzej Kurowski)

Arabowie a Izraelczycy

Powstanie współczesnego państwa Izrael było przygotowywane przez 200 lat, kiedy to Żydzi wykupywali ziemię. Kraj ten od pierwszych wieków po Chrystusie należał do Arabów. Jednak powolne wykupywanie ziemi zaowocowało w końcu stworzeniem mniejszości, a potem większości żydowskiej. Czy można się dziwić Arabom że się wściekali i dalej wściekają ? Z drugiej jednak strony Izrael to dawny kraj Żydów do którego wrócili.

Rudnicki o polskiej tolerancji

A. Rudnicki stwierdził, że „od stuleci świat sprowadzał z Polski rabinów, filozofów, kaznodziejów, kantorów. Prawdziwe żydostwa żyło w Polsce, Polska była jego Ziemią Obiecaną” (Encyklopedia Białych Plam PWE)

Żydzi o polskiej tolerancji

Lewin z nowojorskiego uniwersytetu żydowskiego stwierdził że polskie ustawodawstwo wobec Żydów mogłoby stanowić wzór dla ustawodawstwa czasów nowożytnych. (Encyklopedia Białych Plam PWE)

Żydowski historyk o polskiej tolerancji

B. Lotvinoff ocenił że, Polska uratowała Żydów od całkowitego wyniszczenia (Encyklopedia Białych Plam PWE)

Polska tolerancja dla Żydów

Polska przyznała unikalną w skali europejskiej autonomię Żydów zezwalając nawet na własny Sejm (tzw. waad). Mimo to przy niemal całkowitej swobodzie istniał specjalny system korumpowania polskich posłów i dygnitarzy prezentami. System ten był kontrolowany i prowadzony przez waad. Prowadzono specjalne buchalterie a do kontaktów były wyznaczone specjalne zaufane osoby. (Encyklopedia Białych Plam PWE)

Tylko Polska pomagała Żydom

We wszystkich krajach Niemcy W czasie wojny wyłapywali Żydów. Ale tylko w Polsce wprowadzili zbiorową odpowiedzialność za ich ukrywanie – rozstrzeliwali całą rodzinę.

Danina krwi i wdzięczność

Polacy uratowali 300-400 tysięcy Żydów – za co Niemcy rozstrzelali 150.000 Polaków. Dzisiaj Żydzi twierdzą że Polacy wymordowali kilka milionów Żydów.

Polska przyjmowała Żydów

Rzekomo antysemicka Polska w okresie międzywojennym przyjęła i dała obywatelstwo 615.000 żydowskim imigrantom z hitlerowskich Niemiec i bolszewickiej Rosji (dane z książki urzędnika II RP od spraw osadnictwa żydowskiego Stefana Nowickiego pt. „Wielkie nieporozumienie”, Sydney 1970)

Polacy dla Żydów

Wśród uhonorowanych medalem „Sprawiedliwy wśród narodów świata” (za pomoc Żydom w czasie wojny) najwięcej jest Polaków. Na liście Europejczyków ponad 90% to nazwiska polskie. W Polsce działała jedyna organizacja skupiająca się wyłącznie na pomocy Żydom. W pomocy dla nich brały udział nierzadko osoby, które przed wojną znane były ze zdecydowanych nastawień antyżydowskich. (Encyklopedia Białych Plam PWE)

Za: http://www.okiem.pl/ojczyzna/antysemityzm.htm

Komentarzy 16 do “Tolerancja dla Żydów w Polsce i nietolerancja gdzie indziej”

 1. Ryziel said

  dlatego dzisiaj w Polsce trzeba stworzyć lewicę i prawicę bez żydów

 2. Krzysztof M said

  Ad. 1

  Więcej realizmu drogi panie… 🙂

  Problemem jest nie krew, a umysłowość. Mentalność… Tu znajomośc metryk nie pomoże… 🙂

  Trzeba rozpoznawać aksjologie…

 3. aga said

  Ja, brat (zakonnik – H.P.) Nathaniel Kapner, były żyd, a teraz ortodoksyjny chrześcijanin, uczynię wszystko co w mojej mocy, aby zdemaskować żydów, ponieważ nie są oni niewinnymi ofiarami prześladowań, ale to oni rozpalili niechęć i wrogość do siebie z powodu swojej koczowniczej historii między narodami. Żydzi w rzeczywistości są bowiem najbardziej zaciekłymi sprawcami niewyobrażalnych rasistowskich zbrodni, nieznanych kiedykolwiek w historii świata. A właśnie Holokaust Ormian, za który żydzi ponoszą odpowiedzialność, jest jaskrawym przykładem żydo-rasistowskich zbrodni.

  Opisem genezy i przebiegu ludobójstwa na Ormianach, kończymy wątek filo-islamizmu Jana Pawła II. Zarazem otwiera to fatalny w skutkach dla Kościoła katolickiego wątek filo-żydzizmu, całkowicie fałszywie zwanego „filosemityzmem”.

  Henryk Pająk
  Fragment książki pt. „ Kościół do katakumb, Polska do kasacji”
  (19.01.2010)

  Źródło: http://www.jezierski.pl/strona.htm?id=780

  tak jest Panie Krzysztofie. I modlmy się oby więcej takich zydow jak o.Kapner.

 4. Spoko said

  Cały ten wywód o polskiej toleranci, nalezało by raczej zatytułować o polskiej głupocie!
  Z postępowania wobec Polski i Narodu Polskiego, chazarii udajacej do tej pory skutecznie naród żydowski Polacy powinni wyciągnąć wnioski. Wychodowaliśmy żmiję na własnej piersi. Nie mamy czym się chwalić, to pokazuje raczej głupotę Polaków. Teraz gdy zmija sie wypasła na cudzej krzywdzie, kąsa Polaków, swoich wybawicieli zaciekle, bez zmiłowania.
  A kto to powiedział o nich „żmijowe plemię”? Jemu można wierzyć, a nawet trzeba.

 5. Krzysztof M said

  Ad. 4

  „A kto to powiedział o nich „żmijowe plemię”? Jemu można wierzyć, a nawet trzeba.”

  – To powiedział Chrystus. Jemu wierzymy. A jak traktować te chamskie łby, pokazał w świątyni.

 6. Spoko said

  Szanowny Krzysztofie M. Zgadzam się z Tobą 10/10

 7. Górecki said

  No prosze dobry przyklad talmudycznego dranstwa :

  cf. /3 „Holokaust Ormian, za który żydzi ponoszą odpowiedzialność, jest jaskrawym przykładem żydo-rasistowskich zbrodni” !

  Z powodu tej ohydnej prozydowskiej cenzury narzucanej gdzie tylko sie da wynikaja sytuacje nieporozumienia a wrecz ztargrow miedzy ludzmi ; pamietam, jak jeden wykrztalcony Turek zloscil sie kiedys w dyskusji twierdzac, ze to nie Turcy sa winni zaglady Ormian ; no tak, ale nie powiedzial kto jest winny, bo nie mogl, i wyszedl z tej sytuacji na histeryka. Tak jest w wielu innych krajach i sytuacjach, bo ta CENZURA prowadzaca do autocenzury powoduje zamieszanie.

  Ohydne meody talumdyczne.

  Ad /1 : Jak najbardziej, to oczywiste, ze

  „dzisiaj w Polsce trzeba stworzyć lewicę i prawicę” bez żydów” !

  Inaczej nijak nie poradzimy sobie. Dlaczego zydzi tworza organizacje skupiajace wylacznie zydow i to im wolno a my sie obawiamy… bo une uzywaja zaraz broni ‚antysemityzm’, prawda ?!

  Dosyc wiec tego.

  Nasza Suwerennosc zostanie przywrocona dzieki uszanowaniu naszej Tozsamosci.

  Kropka

 8. opornik said

  Generałem wojsk tureckich był…

  NIEMIEC – naród bez nazwy, naród bez czci, naród bez wiary

  Nawet Turcy nie znali takiej bezwzględności w planach
  zniszczenia wroga, oni znali jeszcze chińskie prawo:
  wszystko jest pożyteczne! – więc dlaczego Ormaienie – NIEeeee?!

  Niemiec wiedział, że Ormianie to Katolicy w 100%!!!

  A tacy dla Niemca to …

  Grunwald!

  To ich Klęska ! ! !

  Gnali Ich na pustynię tak długo aż …

  zabrakło im wody…

  Nie ma większej podłości – rodzie szatana – Germanie!

 9. A kto przystanie do takiej organizacji bez zydow . Przecie jeden taki przykazal , polactwu , to wasi starsi bracia , wiec madrzejsi od was , sluchac ich , sluzyc im . Z wlasnego doswiadczenia wynosze ze , nawet najbardziej oglednie wyrazone opinie w tym temacie , moga skutkowac wylaczeniem z grona . Mianowanie antysemita , to bardzo delikatnie . Nie przychylnie o JP.II. —– bez szansy na poparcie , nawet myslacych podobnie , jezeli to obraza uczucia chociaz jednej osoby w towarzystwie .

 10. credo said

  wszystko to prawda, hasła celne i nośne…
  ale jak sie pozbyć tego chazarskiego pasożyta ? jak ???
  zejść do ich poziomu ?
  to robota dla SZEFA

 11. Marek said

  Ad: 2

  „Problemem jest nie krew, a umysłowość. Mentalność… Tu znajomośc metryk nie pomoże… :-)”

  Ale i nie zaszkodzi, a moze pomoc.

 12. Ryziel said

  PZPR miała metodę dwóch wprowadzających,jak zdradzi tych dwóch na drzewo

 13. Flijoye said

  @Ryziel – dlatego trzeba stworzyć i rozwinąć Prawicę, bo lewica jest żydowska

 14. Wojwit said

  Prawica i lewica to podział sztuczny, wykreowany przez unych. Liczy się naprawdę to, kto jest Polakiem – patriotą (nie tylko z nazwy czy słów ale przede wszystkim z uczynków), a kto nie. Kto jest unym i a priori działa na naszą szkodę (a posterioryczne wyjątki potwierdzają regułę). Kto jest filosemitą – „szabesgojem” a kto człowiekiem, któremu na sercu leży Naród Polski i Polska. To jest ważne. Jeżeli wejdziemy do gry, której reguły ustalają (i w dowolny sposób w dowolnej chwili zmieniają) une, to pewne jest, że przegramy. Działajmy według naszych, chrześcijańskich reguł. Nie dajmy się wpuszczać w maliny!

 15. j said

  @ Krzysztof M – 2

  „Problemem jest nie krew, a umysłowość. Mentalność… Tu znajomośc metryk nie pomoże… 🙂

  Trzeba rozpoznawać aksjologie…”
  ______________

  Ma Pan racje Panie Krzysztofie ale i Marek spod 12 tez troche jej ma. Sprawdzanie troche nas uspokoi ale… niewiele.

  Bo tak w ogole z ta nasza czysta polska krwia to chyba roznie bywalo…bo to i ruskiej mamy sporo i niemieckiej…i innej. A zydowskiej? W najlepszym razie i zakladajac, ze czesc polskiej chazarii w restrykcyjnym chasydzkim stylu unikala mieszania krwi polskiej z chazarska – to jednak tych roznych „mezaliansow”, wpadek, krzyzowek czy kombinacji z chazaria przez cale 8-9 wiekow to pewnie musialo byc w naszym kraju sporo :), prawda?
  Zeby nie wspomniec o celowym wzenianiu lub podstawianiu pieknych inteligentnych zydowek w polskie rody krolewskie i arystokratyczne no a potem w aktualnie bedacych u tzw. wladzy.
  Wiec nie we krwi tu sedno, mysle. Sedno calego zla tzw.”zydowskosci”- to ta chazarska wredna mentalnosc ksztaltowana precyzyjnie od dnia urodzenia. To konsekwentne wpajanie braku szacunku a nawet nienawisci do wszystkich niezydow i utwierdzanie sie we wlasnej wyjatkowosci.
  I tak sobie mysle, ze gdyby wspolczesnie nie wydelegowano do Polski tej calej armady wytresowanych rabinow (raczej agentow wplywu) z Izraela – polscy chazarzy naprawde mogliby byc przyzwoitymi obywatelami naszego kraju. Ale dzieki skutecznej robocie tych swiatobliwych rabinow – nigdy nie beda! Wrecz przeciwnie, powoli lecz systematycznie staja sie oni zacieklymi wrogami Polski, polskosci i samych Polakow!
  Dodatkowo na calym swiecie chazaria saczy nienawisc do wszystkich Polakow w zemscie za to, ze nie udalo sie przed wojna stworzyc w naszym kraju Judeopolonii. Pod tym katem urabia sie tez glupkowatych polskich chazarow. Do przyglupow chazarskich zaliczam drogiego Bronislawa, Tomaszaa Grossa, Kosinskiego, Michnika, Gronkiewicz-Waltz, Tuska, Mazowieckiego, Walese, obu Kaczynskich i innych „salonowcow”.

 16. Alez jaki jest problem ze zbudowaniem czysto polskiej organizacji? Wystarczy wiedziec kto kim jest i omijac tego o kim nic nie wiadomo…
  Tak wlasnie budowalo sie spolecznosc wiejska, potem miejska a potem narodowa…, tak wiec nie jest wazne kto i ile ma dyplomow, jak rowniez kto jaka ma zawartosc portfela, ale najwazniejsze, to KTO CIE ZNA???

  Milego dnia zycze i owocnych przemyslen…:)))
  ==================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: