Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Najdłużej trwająca nienawiść: badanie anty-goizmu

Posted by Marucha w dniu 2010-09-09 (czwartek)

http://thy-weapon-of-war.blogspot.com/2008/11/excellent-pamphlet-on-conpiracy-for.html
Tłumaczenie: Ola Gordon

Tę małą książeczkę opracowali brytyjscy autorzy chrześcijańscy w latach 1980-1990 i jej celem jest zbadanie spisku światowego żydostwa od czasu założenia „Banku Anglii” Rotszylda, do kierowanej przez Żydów rewolucji bolszewickiej, do współczesnej kontroli Żydów nad zachodnimi mediami i inwazją kolorowych na zachodnie narody chrześcijańskie.
http://www.biblebelievers.org.au/hatred.htm

Fragmenty:

Major Robert Williams z Amerykańskiego Kontrwywiadu ujawnił w swojej książce Ostateczny Porządek Świata, że istnieje „ruch Żydowskiej Władzy Świata ukryty w ruchu komunistycznym” i że jeśli mają wygrać syjoniści, to „Anglosasi muszą zostać osłabieni, zmiękczeni, mózgo-wyprani, zmuszeni do mieszania się z ciemnymi rasami”. Przewidywał, że główni stratedzy przyspieszą wybuch III wojny światowej syjonistycznego Izraela wspieranego przez Amerykę i zachód przeciwko światu arabsko-muzułmańskiemu, przypuszczalnie wspieranemu przez Sowietów, ale prawdziwym celem ma być zniszczenie zdolności militarnych i przemysłowych zachodu i komunizmu. Komunizm uważał jako zaledwie chwilowy instrument żydowskich ambicji, oraz przewidział, że żydowskie super-państwo będzie zbudowane na ruinach stworzonych przez taką wojnę. Podsumował to w ten sposób: „Jeśli Amerykanie nie odzyskają swojego rządu i nie zniszczą machiny syjonistycznej, to jej szalone jednostki mogą całkowicie zniszczyć ludzkość.”
[…]

„System bankowy potajemnie wprowadzony do tego kraju w 1694 roku oraz w następnych latach na prawie cały świat, był głównym środkiem przy pomocy którego Żydzi wszędzie przynosili nieszczęście i nędzę. Poprzez ich manipulacje finansowe wywołali większość wojen i problemów ekonomicznych i społecznych. Mogli przejąć rządy i media i w ten sposób stłumić prawdę i propagować kłamstwa. To pozwoliło im ogłupić i wymuszać na ludziach najbardziej samobójcze działania do czasu, kiedy teraz zajmują taka pozycję, która, jak oczekują, pozwoli im na dominację świata poprzez ponadnarodową organizację i jakąś formę niepokonanej policji światowej pod ich kontrolą.”
[…]

W 1912 roku Izrael Cohen napisał książkę o taktyce komunistycznej pt. A Racial Program for the Twentieth Century (Program rasowy dla XX wieku), która okazała się prorocza:

„Musimy zdać sobie sprawę, że najsilniejsza bronią naszej partii są napięcia rasowe. Jeśli będziemy wbijać w świadomość ciemnej rasy, że przez wieki była ciemiężona przez białych, będziemy mogli ukształtować ich zgodnie z naszym planem. Określenia takie jak ‘kolonializm’ i ‘imperializm’ muszą figurować w naszej propagandzie. W Ameryce naszym celem jest wyrafinowane zwycięstwo przez przeciwstawianie mniejszości murzyńskiej białym, w białych zainstalujemy kompleks winy za wyzyskiwanie Murzynów. Pomożemy Murzynom dojść do sukcesu w każdej dziedzinie życia, w profesjach, w świecie sportu I rozrywki. Mając ten prestiż, Murzyni będą mogli mieszać się z białymi i rozpoczną proces, który odda nam Amerykę (i Anglię) naszej sprawie.”

To dlatego nasze kontrolowane przez bankierów TV i przemysł reklamowy ciężko pracują by promować Murzynów i dlatego mamy Murzynów i Azjatów czytających ‘wiadomości’ I zapewniających rozrywkę naszym dzieciom. Jaki sukces odniosła ta propaganda świadczy fakt, że w Anglii wzrasta liczba Anglików podążająca do popełnienia rasowego samobójstwa przez współżycie z ciemnymi rasami i produkcję mieszańców. W ostateczności oznacza to stałe i nieodwracalne zniszczenie Anglii i angielskiego narodu, a to właśnie było dokładnie celem panów pieniądza.
[…]

Chrześcijanie są śmieszni z ich stosunkiem do Żydów ponieważ wierzą, że Jezus Chrystus był Żydem i chrześcijaństwo pochodzi od judaizmu. Obydwa te twierdzenia, choć teraz już dobrze osadzone, to kłamstwa. Jezus nie był Żydem. Był bezpośrednim potomkiem Judy, syna Jakuba. Aszkanazyjczycy (Chazarowie) nigdy nie byli Żydami. Jezus był Galilejczykiem tak jak wszyscy jego uczniowie poza wyjątkiem Judasza, który był edomickim Żydem. To żydowscy faryzeusze i saduceusze byli największymi przeciwnikami Jezusa i w końcu doprowadzili do jego ukrzyżowania. Sam Chrystus wypowiedział najbardziej zjadliwe i karcące opinie o Żydach, którzy obecnie najprawdopodobniej postawiliby go przed sądem za pogwałcenie nałożonych przez nich praw o stosunkach rasowych

Chrystus nazwał Żydów „narodem węży” (Mat. 23:33). Zgodnie z opinią wybitnego biblisty Scofielda, wyraz „pokolenie” w Nowym Testamencie oznacza „rasę”. Chrystus również wydawał się obwiniać Żydów za rozlew niewinnej krwi od początku dziejów (Mat. 23:25). Faktycznie Żydzi używają węża jako symbol swojego plemienia i twierdzili, że kiedy wąż ten obejmie całą kulę ziemską oni dojdą do władzy nad światem.
[…]

Biblia i wielorasowość

Biblia tworząca prawdziwą podstawę wiary chrześcijańskiej, w żadnym miejscu nie mówi o mieszaniu się ras. Ale uczy ona tego, że Bóg jest autorem separacji rasowej i to on pierwotnie rozproszył rasy po świecie przypisując im określone tereny. Boskie prawo reprodukcji mówi, że „wszystko powinno się rodzić w swoim rodzaju” – Księga Rodzaju 1:11.
Poprzez promowanie i obronę mieszania ras kapłani stanęli po stronie przeciwników Boga. To nikt inny jak Iluminaci, ONZ i inne przeciwne Bogu grupy postanowiły zniszczyć nadane przez Boga i uświęcone jednostki rasowe.

Za przetłumaczenie i nadesłanie podziękowanie dla Oli Gordon
Za: http://judeopolonia.wordpress.com

Komentarzy 19 to “Najdłużej trwająca nienawiść: badanie anty-goizmu”

 1. lopek said

  Wiemy, także z powyższego wpisu, że une, wyprawiają z gojami – co im się, rzewnie podoba. Dlaczego goje nie potrafią się bronić?
  Czyżby dzieciom szatana pomagało piekło a jednocześnie, Bóg uciął sobie drzemkę?

 2. j said

  @ Lopek

  Tez sie czasem zastanawiam dlaczego une sa az tak bezgranicznie bezkarne? Dlaczego Bog na to patrzy i nie grzmi?
  I sobie po cichu mysle, ze w tym szalenstwie musi byc metoda. Moze chodzi o to zeby une w swej hucpie i w swej bezgranicznej bucie sie kompletnie odkryly i sie kompletnie zdekonspirowaly?

 3. Guła said

  „… Przewidywał, że główni stratedzy przyspieszą wybuch III wojny światowej syjonistycznego Izraela wspieranego przez Amerykę i zachód przeciwko światu arabsko-muzułmańskiemu, przypuszczalnie wspieranemu przez Sowietów …”

  Wyczytałem taki sam scenariusz u o. Czesława Klimuszki. Tyle tylko że Sowieci odwróca się od tych wiecznych imperialistow i wraz z pozostałymi wyeliminują na zawsze to żmijowe plemię wraz z ich sojusznikami.

  Mnie to ciekawi co spowoduje tę zmianę aliansu w Sowiecji.

 4. Realista said

  Nastepny dowod, ze autor powyzszego artykulu ma racje.

  Motto: Zabijac goi i siac zamet. Z zametu stworzyc nowe zydowskie panowanie nad swiatem.

  Powodowac militaryzacje szkole i przejmowac wychowanie dzieci.

  ***************

  20 kwietnia 1999 odbyl sie napad na szkole w Colorado.

  1. Teraz wychodzi na jaw, ze bylo duzo wiecej bandytow niz tylko dwoch, jak podaly media.
 Bandytow bylo chyba czterech. Sledztwo zostalo umorzone.

  2. Bandyci byli zydami.


  3. Uzbrojenie bylo dostarczane przez JDL (Jewish Defense League).

  http://video.google.com/videoplay?docid=-2426192000046874985#
  http://www.thecolumbinecause.tk/
  http://evanlong.net/columbine-doom-and-marilyn-manson/

  Judicial-Inc’s Columbine Shooting Pages
BY EVAN LONG, ON JULY 14TH, 2010
In October 2007, I released a video called “The Columbine Cause”, which discusses many reported features of the 1999 Columbine High School attack which were never fully discussed in major media. Some of these features include reports of additional dead, additional shots fired, and above all, additional attackers other than the two found in the library, the alleged suicides and Columbine High School seniors, Eric Harris and Dylan Klebold.
While doing research for the presentation, I came across an internet site called Judicial-Inc.biz. The site features discussions of many acts of terrorism including the attack on Columbine. The site is popular and well-known; a web search on the word, “Columbine”, for example, will usually bring up Judicial’s main page on the attack within the top ten to twenty results.
Judicial has published information concerning the many well-grounded reports which conflict with the official story of the attack, many of which are substantiated by information found in the police and FBI’s own records. However, their presentation is riddled with either incredibly sloppy fact-checking or a conscious attempt to distort the facts in favor of pointing a finger toward the Jewish in a false way.
In light of this realization, I contacted an individual called “The_Skunk”, who runs the site, and shared with him some of my concerns, and him asked for some sources on what I knew to be fraudulent portrayals of Columbine information. “The_Skunk” responded that my questions might be, quote, “right on” and suggested that I publish a web site to counter his. Below are some of Judicial’s main claims about the Columbine attack, followed by my commentary.
  
Assertion One: Eric Harris was Jewish.
Judicial’s source for this statement is a Salon article by Jill Wolfson called “Hurting Young Men Put Pen to Rage” which contains the quote, “My mother is Jewish! […] Dreydl power!” However, a careful read of the article, or even a not-so-careful read of the article, reveals that, although she was writing about him, Wolfson was not quoting Eric Harris but rather, an unnamed boy in one of her writing classes. If Harris was Jewish, Judicial’s source doesn’t show it.
  
Assertion Two: Harris’ diaries contained a plan to escape to Israel after the attack, which would be helpful to him because Israel considers all Jews automatic citizens and will not extradite them to foreign nations to stand trial for crimes committed in those nations.
For the reason stated in the response to assertion one above, this policy of Israel’s would probably not have been helpful to Eric Harris. Nevertheless, in 2006, a nearly one thousand page file of diaries and other writings attributed to Harris, Dylan Klebold and others was released by law enforcement authorities (part one | part two). However, the only escape fantasy it seems to contain is a piece attributed to Harris which described escaping after a violent attack to, “some island somewhere or maybe mexico (sic), new zelend (sic) or some exotic place where americans (sic) can’t get us”. This is found on pages JC-001-026343 to JC-001-026344. If anyone can find a page number for the Israel entry, please share it.
  
Assertion Three: CHS class of 1998 Joe Stair claimed that the Trench Coat Mafia group was founded to protect a “gay Jewish kid”.
Judicial provides a link to another Salon article by Dave Cullen called “Inside the Columbine High Investigation” which contains the sentence, “The rumors seem to have originated two years ago, with a single member of the Trench Coat Mafia who may have been gay or bisexual.” As you will notice, the member is not named.
  
Assertion Four: The three boys arrested in a field during the attack, the so-called “Splatterpunks”, were named “Siegel, Cohen and Smith”.
All of the police files and media coverage, including an appearance on Sally Jesse Raphael’s talk show, indicates that these individuals’ names were Matt Akard, Jim Brunetti and Matt Nalty, except some media reports which had “Christianson” as Nalty’s last name. Judicial gives no reason as to why it falsely gave these individuals Jewish names.
  
Assertion Five: An older-looking male named Nathan Klein was publicly arrested for having some connection or alleged connection to the attack.
The name, “Nathan Klein”, appears nowhere in the police documents related to the attack, nor in any media articles about it. While several witnesses who took cover in the science rooms during the attack reportedly told police that they saw an older individual who appeared to be balding and in his thirties holding a sawed-off shotgun in the halls of Columbine, the individual in Judicial’s picture does not match his description, nor a witness’s sketch of the gunman. Judicial does not give any further explanation but Columbine shooting researcher Rolf Zaeschmar informs me that the image is of Larry Scott Petty, an armed individual who was arrested on-scene that day.
  
Assertion Six: Some police connected with the “investigation” of the attack believed that the Jewish Defense League, or JDL, was involved in constructing some of the bombs used against the school.
While some reports surfaced that some law enforcement agents at the scene remarked that some of the bombs used in the attack appeared to have been too sophisticated for two teenagers to have built themselves, I was unable to find any articles mentioning the JDL specifically. Judicial provides no source for the statement.
  
Judicial-Inc’s authors are mixing important information about major cover-ups with a high percentage of misinformation. I strongly suggest that anyone using Judicial-Inc as a reference seek outside verification of its statements. As you can see, the research quality on their well-read Columbine pages is laughably poor to outright farcical. It is high time that the silence surrounding the Columbine cover-up is broken in a widespread manner but Judicial-Inc is not helping in this regard.
Related Posts:
• Columbine, Doom and Marilyn Manson
• The Columbine Cause (Trailer)
• The Columbine Cause: An Examination of the April 20, 1999 Attack on Columbine High School
• Close the Loophole Gun Campaign Misrepresents Columbine Shootings
• The Columbine Cause (Flyer)
• Unraveling the Sheriff’s Official Line: Columbine Researcher Rolf Zaeschmar on School Shootings and More
• Notes to The Columbine Cause
• Columbine Shooting Government Document Library
• Port Arthur Massacre: Wendy Scurr at the 2001 Inverell Forum
• Columbine Shooting Witnesses Speak Out

 5. Miroslaw Bernard D said

  Coz pozostaje miec tylko swiadomosc ale nie ma ratunku dla naszj cywilizacji. Za malo ludzi chce wiedziec a reszta sie podporzadkowala to widac po kosciele, po ulicy po zyciu na calym swiecie.

 6. Lopek said

  Nie oszukujmy sie, ze wiekszosc spoleczenstwa chce wolnosci. Gdyby tak bylo, to nie wybieralaby np. bylego komucha na przeydenta czy nie glosowalaby na skompromitowanych udzialem w Magdalence politykow, knujacych po kryjomu w Fundacj Batorego.
  To nie czytano by wyraznie antypolskiej i antykatolickiej Gazety Wyborczej,
  nie tak dawno najpopularniejszej gazety w Polsce.
  Widocznie ta wolnosc to ciezar, ktorego nie kazdy podejmuje sie uniesc.
  Ta druga strona mami tlum. Przeciez Rewolucja Francuska czy bolszewicka wygraly, mimo, ze byly wyraznie antyreligijne. Wandee utopiono w morzu krwi. Niektorzy nazywaja to nawet pierwszym ludobojstwem w historii.
  Chrzescijanstwo w Rosji jakims cudem ocalalo, mimo dziesiecioleci przesladowan.
  Media co jakis czas z tryumfem donosza nam na podstawie badan opinii,
  ze spoleczenstwo nam sie liberalizuje, bo ciagle coraz mniej ludzi chodzi do kosciola i chce wysylac swoje dzieci na lekcje religii.
  Na tym forum mamy uczestnikow jak Dante, ktorzy z zapalem godnym lepszej sprawy, probuja nam wybic z glowy „teorie spiskowe.”
  Problem w tym, ze w jakis dziwny sposob na promowanie antychrzescijanskich idei, ktore zrodzily sie w chorych glowach ideologow,
  jak aborcja, eutanazja, homoseksualizm, feminizm, itp. wydaje sie olbrzymie pieniadze, ktore zgromadzili na swoich kontach tacy ludzie
  jak Rotschild, Rockefeller, Sorosz, itp., tworzac w tym celu odpowiednie fundacje.
  Proponuje Panstwu przeczytac tlumaczenie artykulu Grigga
  pt. „W tym szalenstwie jest metoda”
  http://www.polpatriot.com/htm

 7. Robert said

  ttp://www.rense.com/general6…
  http://www.finalcall.com/artm
  http://www.jewwatch.com/jew-g
  Powyzej kilka stron o udziale Zydow w handlu czarnymi niewolnikami.
  Zydzi opanowali ten proceder jescze w starozytnosci dostarczajac niewolnikow
  (Slowian) do Cesartstwa Rzymskiego:
  http://www.pogonowski.com/dis
  http://judeopolonia.wordpress

 8. Kodercky said

  Ludzie wychowani w cywilizacji chrzescijanskiej lub szerzej lacinskiej, popelniaja niewybaczalny blad, oceniajac Zydow wedlug naszych kryteriow moralnych.
  Takie porownanie w naturalny sposob kreuje antysemityzm.
  Jan Pawel II nazywajac Zydow nasymi starszymi bracmi w wierze
  wprowazdil wiernych w blad, ignorujac fakt, ze dla wspolczesnych Zydow to nie Biblia lub Dekalog sa podstawa ich etyki ale Talmud, ktory uczy przetrwania.
  http://judeopolonia.wordpress
  Trudno sobie wyobrazic bardziej odmienna religie od chrzescijanstwa.

  Wystarczy przypomniec zaangazowanie Zydow bolszewikow w niewyobrazalne zbrodnie komunizmu. Czy ktos widzial Zyda bijacego sie w piers za te zbrodnie.
  Nie! Mmamy ciagle do czynienia z hutzpa, bezczelnym zaprzeczaniem wszystkiemu w stylu jaki na tym forum reprezentuje Dante.
  Mowi sie, ze to nie byli Zydzi, ale komunistyczni ateisci. A wszystkiemu winien Stalin, bo gdyby wladze objal po smierci Lenina Zyd Trocki
  mielibysmy w Rosji i na swiecie raj na ziemi.

  Tutaj wlasnie jest roznic pomiedzy Zydami a chrzescijanami.
  Np. nas Polakow ciagle sie atakuje za rzekomy antysemityzm, wspolprace z nazistami, wspoludzial w Holocauscie („polskie” obozy koncentracyjne), mimo, ze szmalcownictwo dotyczylo marginalnej grupki spoleczenstwa, zreszta powszechnie potepianej.W czasie wojny podziemie wydawalo nawet na nich wyroki smierci. Malo tego, co jakis czas wybuchaja „afery” typu Jedwabne lub Kielce i stawia sie nas pod sciana wobec calego swiata, zaqwstudzajac nas i atakujac w mediach swiatowych i rodzimych (jak GW) A te polskie glupki
  w masochistycznym amoku bija sie w piers, ptrzepraszajac czy to pod sciana placzu w Jerozolimie czy u nas na miejscu za niepopelnione grzechy, idac jak mbarany za zdegenerowanym mieszancem polsko-zydowskim, bylym komuchem i TW Kwasniewskim, ktorego „narod” wybral w wolnych wyborach na swojego Prezydenta.
  Czy widzial ktos pojedynczego Zyda, ktory przepraszalby za udzial tysiecy jego ziomkow w zbrodniach komuny. Nie, oni bezczelnie temu zaprzeczaja,
  ukrywajac przez dziesiatki lat te fakty.

 9. Jurek said

  ad 1. coś mi się wydaje że Bogów mamy więcej niż jednego. Dzisiaj RM mówiło że Jezusa zamordowała cywilizacja łacińska. Potem sprecyzowało i powiedziało że to Rzymianie. Tylko czekać, jak wezwą o zadość uczynienie i odszkodowanie. Wysokość może być tu każdą liczbą, nawet nieskończoną.

 10. E tam, nic z zakusów said

 11. — Powszechnie uwaza sie ze osiagnac dno , najgorsze co moze spotkac . Ale uwaza sie rowniez ze od dna mozna sie odbic . Gdy do dna zbyt dlugo sie schodzi , udusic sie mozna , nim to sie osiagnie i odbicia od dna juz nie bedzie .

  A niech diabli (uni) Ojczyzne se biora , igrzyska wpierw pojdzmy przezyc .

 12. OBRONA POLSKA said

  Wszystko jest przemijajace i zydowskie panowanie tez .
  Polakow gubi slepa wiara i MILOSAIERDZIE !
  Niech zywi nie traca nadzieii ,PRAWDA i DOBRO ZWYCIEZY.
  Ale na MILOSC BOGA ! – nie czekajmy,ze Bog nam raczy dac Ojczyzne wolna.
  Wolnosc trzeba umiec odzyskac .
  W naszych warunkach i polozeniu nie czynem zbrojnym ale przez wybor POLAKOW DO RZADOW .
  To jest mozliwe ale do tego potrzeba zorganizowania i wspolnych sil.
  Na co wiec czekaja POLACY ?

 13. z sieci said

  Ważniejsze żydowskie afery w Polsce

  1.Grabież srebra i złota FON plus cztery miliony dolarów przywiezionych z Londynu do Polski przez gen. Tatara. Strata FON -–4 miliony złotych.

  2. “Urwanie łba” 195 wielkich afer dokonanych przez prominentów żydo-komuny (PRL). Dane w/g informacji prasowych lat 80-tych. Strata 12 bilionów złotych.

  3. Grabież dobytku 300 rodzin tzw., wrogów ludu z Krakowa oraz występujących w mniejszym zakresie na terenie całego kraju wysiedleń w okresie bitwy o handel. Polegało to na wytypowaniu właściciela bogatego domu lub mieszkania. Wtajemniczeni UB-ecy właściciela zabijali lub aresztowali a majątek ich był przechwytywany przez morderców z Bezpieki. Straty 1 bilion zlotych.

  4. “Urwanie łba” sprawie “wystrzał” (kradzież depozytów, wymuszanie okupu od cinkciarzy). Udziałowcami afery byli pułkownicy i generałowie MSW. Straty skarbu państwa – 2 biliony złotych.

  5. Bitwa o handel z lat 1945-1950 pod nadzorem Żyda-Minca. Odebrano wówczas Polakom dorobem całego życia, dorobek wielu pokoleń polskich rodzin. Straty astronomiczne – 200 bilionów złotych.

  6. Ograbienie Skarbu państwa w aferze alkoholowej, przechwycenie i zniszczenie Polskiego monopolu Spirytusowego i Tytoniowego. Straty astronomiczne – 50 bilionów złotych.

  7. Ograbienie, okpienie, wydmuchanie półtoramiliona Polaków z tytułu przedpłat mieszkaniowych. Bezdomni po 20 latach nie mają ani mieszkań ani pieniędzy. Straty astronomiczne 100 bilionów złotych.

  8. Afera nabranych naiwniaków na bezpieczną kasę Grobelnego. Współudział ministra Krzaka. Straty – 3 biliony złotych.

  9. Ograbienie 8 milionów emerytów z 40% składek ZUS. Polacy w pocie czoła pracowali za głodowe pensje dla Judeopolonii i w dobrej wierze odkładali ze swego wynagrodzenia 40% dla ZUS. Oszczędności te zostały ukradzione, a obecnie biedne państwo nie posiada funduszy na wypłacenie emerytur. Straty 100 bilionów złotych.

  10. Ograbienie Skarbu państwa i Polaków przez tworzenie uprzywilejowanych przedsiębiorstw jak: żydowskie PAX, INKO, LIBELLA, Fundacja Nisenbauma. Straty 100 bilionów złotych. Firmy te przez 47 lat nie płaciły i nadal nie płacą ceł i podatków.

  11. Afera przemytnicza MSW żyda gen. Matejewskiego. 18 tysięcy dukatów plus złoto. Aferze urwano “łeb” a złoto podzielono między mafiosów MSW. Straty – 18 tys., dukatów.

  12. Afera MSW gen. Milewskiego (żelazo – żądło). Napady, rabunki przemyt złota. Sprawie urwano “łeb” a walory dewizowe podzielono między wtajemniczonych mafiosów MSW. Straty 5 bilionów złotych.

  13. Afera FOZZ w/g danych posła Krasowskiego. Straty 9 bilionów złotych.

  14. Afera rublowa, transfer z byłego ZSRR. Straty skarbu państwa 8 bilionów złotych.

  15. Afera rublowa, transfer z b. NRD. Straty Skarbu państwa 12 bilionów złotych.

  16. Afera Art-B w tym zniszczenie Ursusa. Straty 20 bilionów złotych.

  17. Afera paszportowa, machloja polskich żydów MSW z angielskimi żydami. Wydmuchanie Państwowej Wytwórni Papierów Wartościowych. Straty Skarbu Państwa 16 milionów dolarów (US)

  18. Afera z zakupem śmigłowca Bella. Machloja amerykańskich żydów z polskimi żydami. Za zniszczenie polskiego przemysłu lotniczego, nasi rodzimi targowiczanie pobrali 5 milionów dolarów łapówki. Z tego powodu 70 tysięcy polskich robotników (wysoko wykwalifikowanych) poszło na bruk. Zdolność obronna Polski została obniżona. Zniszczono fabryki przemysłu lotniczego i obronnego, które były wybudowane po 1918 roku z inicjatywy Kwiatkowskiego (COP) i wysiłkiem całego Narodu. Budowa COP – u miała na celu przygotowanie Polski przed agresją Hitlera i Stalina. Straty 100 bilionów złotych.

  19. Ograbienie Polaków przez odebranie działek budowlanych, ziemi, lokali handlowych, placów prawowitym właścicielom. Tylko w Warszawie odebrano 20 tysięcy działek, które prawem Chazuka przydzielono oczywiście tylko żydom i masonom. Np., przy ul. Sobieskiego, Nowoursynowskiej, Wolicy i wielu dzielnicach Warszawy i kraju. Przy Al. Wilanowskiej w Warszawie na terenie odebranych bezprawnie działek nomenklatura PZPR wybudowała przepiękne wille o czerwonych dachach. Społeczeństwo Warszawy nazywa ten super ekskluzywny zakątek “Zatoką Czerwonych Świń”. Należy do tego jeszcze dodać, że Kiszczak i jego kolesie żydowskiego pochodzenia (sama generalicja i pułkownicy), budowali wille siłami żołnierzy poborowych. Budynki te potem sprzedali po spekulacyjnych (przepraszam rynkowych) cenach, an czym zarobili po 100.000 dolarów. Straty w skali kraju 10 bilionów złotych.

  20. Pozbawienie Polaków poszkodowanych przez Trzecią Rzeszę Niemiecką odszkodowań za roboty przymusowe i obozy pracy przymusowej w czasach okupacji. Straty 500 miliardów Marek

  21. Koszty stanu wojennego poniesione przez żydo – generalską mafię w obronie swych mafijnych interesów. Straty ekonomiczne 25 miliadrdów dolarów (US).

  22. Koszty utrzymania mafijnego PRONU przez 10 lat 10 bilionów złotych.

  23. Machloje z przekształceniem 1600 największych fabryk polskich. Odebranie Narodowi i przekazanie obcym. Straty astronomiczne. Jest to powtórka bitwy o handel z czasów żyda Minca w latach 1945-1949. Straty 100 bilionów złotych.

  24. Bizantyjska rozrzutność w kancelariach prezydenta i jego dworu. Rozpłynięcie się majątku po byłym PZPR. Około 100 zabytkowych pałaców i ukrytych pieniędzy na różnych kontach przepadło FON. Straty 10 bilionów złotych.

  25. Zniszczenie ciężkiego przemysłu zbrojeniowego. Porwanie 6 handlowców w celu wyeliminowania Polski z arabskich rynków zbytu. Pozbawienie Polski taniej ropy z Iraku i eksportu budownictwa. Straty z tytułu utraty rynków arabskich – 10 miliardów dolarów.

  26. Rakietowa machloja polsko-żydowskich generałów z żydo-sowieckimi generałami na zakup od sowietów przestarzałych rakiet na wyposażenie Wojska Polskiego. Fakty te opisywał i wyliczył straty płk. Rajski (“Nowy Świat” z 11.03.1992). Polska zapłaciła za złom rakiet. Strata 60 miliardów dolarów.

  27. Grabież 6 ton złota plus monety o wartości numizmatycznej, znalezione zostały w 1982 roku w Lubiążu na Dolnym Śląsku. Poszukiwań dokonali saperzy WP oraz lotnictwo LWP za cenę ogromnych kosztów. Znaleziony skarb został przekazany do żydowskiego banku “Złoty Cielec” – jako własność “Sanchedrynu” (Tajny Rząd żydowski). Monetami srebrnymi i złotymi podzielili się wtajemniczeni mafiosi wybranego narodu “cyklistów”: Jaruzelski, Poradko, Kiszczak, Barański, oficerowie SB: Siorek, Liwski i Zbigniew Dzięgielewski, gen. Bula. Resztki tego złota w ilości 2 kg odkryła przypadkowo służba porządkowa w piwnicach Belwederu, które zapomniał gen. Jaruzelski. Ciekawe?. Który to Rasputin ukrył złoto? Fakty te opisał “Wprost” z 7.06.1993. Wojskowa Prokuratura w Warszawie na podstawie prawa mojżeszowego urwała “łeb” sprawie. Straty skarbu państwa – 6 ton złota plus monety złote i srebrne.

  28. Na koszta kampanii wyborczej w wyborach 27 października 1991 roku – Komitety Wyborcze (te wtajemniczone) pobrały pożyczki w NBP w wysokości 6 bilionów złotych. Pieniędzy tych nie zwrócono do banków do dnia dzisiejszego. Na interpelację poselską w tej sprawie Salcia Waltz wykręciła się tajemnicą bankową. Według Salci Waltz Polski Naród nie może dowiedzieć się prawdy o tym, jak jest okradany. Właśnie za te ukradzione Polakom pieniądze oplakatowano rabinami całą Polskę. Za te pieniądze wybraliśmy 70% “Knesetu” (parlament Izraela) a nie polski Sejm.

  29. Afera Gawronika, który do spółki z płk. Grzybowskim z Wojsk Ochrony Pogranicza, w noc sylwestrową 1988/89 rękami żołnierzy poborowych pobudowali 80 kantorów wymiany walut na granicach PRL. Wszystkie zezwolenia Gawronik załatwił o godz. 24 w nocy. Polski Kowalski na taką decyzję administracyjną czekałby miesiące a nawet całe lata. Afera Gawronika mogła być zrealizowana, bo była wykonywana w interesie “Złotego Cielca” i do Spółki z ówczesnym ministrem finansów, który uprzedził Gawronika o wprowadzeniu wolnej wymiany walut. Łącznie afery Gawronika Art-B, Ursus, kantory przekraczają sumę 5 bilionów złotych.

  30. Afera dewizowa biznesmena z żelaza. Kazimierz Janosz do spółki z I Departamentem MSW przywiózł z przemytu 200 kg złota. Złoto to rozpłynęło się w depozycie MSW. Zapytajcie Milczanowskiego jakie to krasnoludki ukradły omawiane złoto. Strata skarbu państwa wynosi – 200 kg złota.

  31. Afera pomocy dla bezrobotnych? Polska otrzymała rzekomą pomoc dla bezrobotnych z banku “Złoty Cielec” w wysokości 100 milionów dolarów na lichwiarskie procenty. Z tej sumy aż 30 milionów (USD) wypłacono doradcom zachodnim. Polscy bezrobotni z tych pieniędzy nie otrzymali ani centa. Właśnie za pieniądze dla bezrobotnych bawią się zagraniczni doradcy w hotelu “Mariot”. Miesięcznie ich wynagrodzenie wynosi 40 tys., dolarów. Fakty te omówił w “Listach o gospodarce” red. Bober w styczniu 1994 roku. Straty Skarbu Państwa wynoszą 100 milionów USD kredytu plus odsetki (lichwa) = 100 milionów USD.

  32. Afera banku śląskiego. Dwaj żydzi Kowalec i Borowski rąbnęli z banku śląskiego 10 bilionów złotych. Nie podlegają sądowej odpowiedzialności, ponieważ jako wybrańcy narodu są wyjęci spod polskigo prawa. Podlegają pod prawo Mojżeszowe. Straty Skarbu Państwa – 10 bilionów złotych.

  Razem straty Skarbu Państwa wynoszą: 954 bilionów złotych, 6 ton 200 kg złota, 18 tysięcy dukatów, 500 miliardów DM, 95 miliardów 20 milionów USDolarów. W tym strasznym rejestrze kryje się przyczyna polskiego kryzysu i luka w budżecie państwa. Wartość zagrabionych walorów dewizowych przekracza dwukrotnie roczny budżet państwa.

  Gdyby rząd Polski powołał specjalne organa w tej sprawie i odzyskał zagrabione fundusze, to Polska znajdowałaby się z zgoła odminnej sytuacji (przy jednoczesnym zreformowaniu systemu monetarnego likwidującego całkowicie żydowską lichwę). Niestety! Żydzi prokuratorzy urywają łeb lub nie wszczynają śledztwa w każdej sprawie, gdzie sprawcami są żydzi, bo prawo Mojżeszowe (tj. prawo talmudu) jest nadrzędnym prawem nad polskim prawem tubylczym. Bezczelność i arogancja żydostwa sprawującego okupacyjną władzę nad Polskim Narodem doszła do zenitu. Jesteśmy świadkami przerażającego, totalnego rozszarpytania żywego jeszcze organizmu naszej drogiej Ojczyzny przez rodzime i obce hieny, szakali. Polska obecnie dzieli się na małą grupkę zaprzedanych targowiczan, mafijnie zorganizowanych i całą resztę zagubionego społeczeństwa, totalnie okłamywanego i okradanego.

  Prożydowski “Bolek” zapewnił ciągłość władzy masońsko-żydowskiej. Kolejne rządy żydo-solidarnościowe i żydo-postkomunistyczne wielce się napracowały nad zniszczeniem Polski. Przemysł legł w gruzach, ziemia nie zaorana, miliony bezrobotnych, bandytyzm, bezdomni, narokomani. Polski szabes-goje, żydowscy klakierzy, folksdojcze niemieccy już mogą przystąpić do nauki języka hebrajskiego i niemieckiego w celu zapewnienia kadr dla uzurpatorów władzy nad polskimi gojami. Uniwersytety dla Polaków będą niedostępne z powodu wysokich opłat. Polakom wystarczy szkoła podstawowa. Obszar Polski ma być oczyszczony i przygotowany jako przestrzeń życiowa dla kolonistów niemieckich i żydowskich.

  Żyd Olszewski (Oksner) w Sejmie dnia 4.06.1992 roku zadał bardzo naiwne pytanie: “czyja jest Polska?” Dlaczego znany mecenas udaje Greka? Dlaczego nie powiedział Polakom prawdy, że Polska jest w łapach żydowskich. Biada tym co zwodzą i gorszą maluczkich – panie mecenasie. I można wielu zwieść i oszukać, ale Boga i Ducha Narodu Polskiego oszukać się nie da!

  http://piotrbein.wordpress.com/2010/09/08/jak-zgotowano-krzyz-narodowi-polskiemu/

 14. OBRONA POLSKA said

  Problem zydowski zaczyna byc PROBLEMEM SWIATOWYM a to juz wrozy zaglade ludzkosci na swiatowa skale, tym bardziej przy uzyciu nowoczesnej broni masowego razenia (X).

  Jedna z nich jest BRON BIOLOGICZNA,ktora przetestowanao na niszczeniu roslin i zwierzat ,w kolejce oczekuje czlowiek zbyt malo rozumny.

  Prosze zwrocic uwage jak i jakich dokonuje sie doswiadczen na organizmie ludzkim.
  Co jemy ?
  Co pijemy ?
  Czym i kto nas leczy ?
  Jakie jest powietrze ,ktorym oddychamy ???

  Obserwujac swiat roslin i zwierzat obserwujemy jak one potrafia sie bronic .
  A MY LUDZIE ISTOTY ROZUMNE ,CO CZYNIMY ???

  Sadownicy ,rolnicy.lesnicy widza jak wszelka zaraza niszczy te zasoby swiata roslinego i zwierzecego !
  Skazony chemia listek rosliny obumiera,glowny pien drzewa wypuszcza noowe galazki i listki – BRONI SIE !

  Zwierzak jak chociazby kotek czy piesek zaprowadzony na sile do weterynarza broni sie na jego pierwszy widok,wyczuwa w nim wroga a nie przyjaciela,bo instynkt podpowiada mu ,ze nie matka natura bedzie go leczyc ale zly czlowiek i przy uzyciu zlych srodkow farmaceutycznych.Potem juz do tego przywyknie i nie reaguje,jest ubezwlasnowolniony .
  Dziko zyjacy zwierzak wie jak sie sam leczyc srodkami (roslinki,korzonki) i nigdy nie choruje.Dopiero zniewolony zwierzak nieuodporniony zaczyna chorowac ,bo stworzono mu sztuczne warunki bytowania i sztucznie go sie leczy CHEMIA.
  Prosze dzisiaj popatrzec na obroty kasowe lecznic zwierzat o szpiatalach i gabinetach lekarskich dla ludzi nie wspominajac (narazie).
  Prosze przesledzic co GMO zrobilo ze swiatem roslin !
  Wreszcie co zrobiono z ludzmi !!!

  Czy nadal bedziemy wszyscy zalezni od SWIATA MORDERCOW WSZELAKIEGO ZYCIA i SZTUCZNYM JEGO PODTRZYMYWANIU ???
  NA STEROWANIU NAMI WSZELKIMI METODAMI od poczecia do starczej smierci ?

  Odpowiedzmy sobie na to pytanie przez zblizajacy sie weekend, czyli w dni wolne od pracy dla tych co jeszcze tej pracy nie stracili, a w dni beznadzieii tych co nie maja juz poprostu z czego zyc .

  STANCIE DO OBRONY WLASNEJ i INNYCH , w tym swiata roslin i zwierzat !

  OBRONA POLSKA

 15. antynwo said

  Pisze ktoś wyżej, że trzeba wybrać Polaków do władzy, ale jakie my mamy gwarancje, że wybory są uczciwe? żadnej, w artykule z przed kilku dni Tymiński oskarża władzę o sfałszowanie wyborów,kiedy wygrał TW Bolek, ja osobiście mu wierzę i wyciągam wnioski: jeśli wtedy sfałszowali wybory gdy naród był na max zbuntowany, głodny wolności i najgroźniejszy to oszukiwanie w teraźniejszych wyborach to pikuś…

 16. OBRONA POLSKA said

  Trzeba stworzyc ucziwa ordynacje wyborcza i wybrac do komisji wyborczych MADRYCH i UCZCIWYCH POLAKOW !

  Zrezygnowac z elktronicznego liczenia glosow wyborcow ,glosy liczyc stara metoda osobiscie przez komisje.
  Wtedy liczenie potrwa dluzej ale wowczas PRAWDA ZWYCIEZY.

  Bardzo waznym jest sporzadzanie list wyborczych – kto i jak to robi .
  Zrezygnowac z progow partyjnych.

  Zreszta ,czy do rzadzenia panstwem potrzebne sa nam partie ???

  WIEKSZOSC NARODU W PANSTWIE JEST BEZPARTYJNA !

 17. OBRONA POLSKA said

  Pisalismy dzisiaj TUTAJ jak wybierac,nietety post nie przeszedl cenzury niniejszego portalu.
  Powod nieznany.

  Te sprawy były wyjaśniane SETKI RAZY. Proszę zajrzeć choćby do działu „Cenzura”. Nie mam już siły na dalsze międlenie tematu. – admin

 18. podajdalej11 said

  Od.podajdalej11(Mr.Jan Tarwid) Sept 24/2010 USA
  Rodacy opamietajcie sie w krytykowaniu bez podawania wlasnego nazwiska.
  Prosze odszukajcie moje ” 2 karteczki
  kaprala Jana Tarwida”( pod haslem Mr.jan tarwid albo 47Szps). w pierwszej kartece punk 3 daje propozycje rozwiazania na teraz i przyszlosc.
  Mr.Jan Tarwid.Kapr.Rez.Lot.47Szps

 19. Pragne jeszcze dodac konczac aktywne pisanie n/w propozycje i przechodze na „Krasulapakt”owanie.J.T.
  ===========================
  Kasandra podajdalej11, Jesli masz odwage Polaka lub Rosjanina: Jan.27/2011, USA.
  Niezmiennie z uporem Kasandry proponuje Rodakom i braciom Rosjanom:
  1) Zorganizowania w Smolensku miedzynarodowego wspolzawodnictwa w ladowaniu podczas mgly bez procedur i bez kontrolera. Na warunkach jakich ladowal Tu-154, w Smolensku w dniu 10 kwietnia 2010 roku.
  Cel wspolzawodnictwa to jak uniknoc podobna katastrofe Smolenska w przyszlosci.
  2) Zorganizowanie w Smolensku corocznego miedzynarodowego turnieju szachowego pod nazwa „Przeslanka do wypadku” w celu upamietnienia katastrofy Smolenskiej z dnia 10 kwietnia 2010 roku.
  Wiecej info pod:
  Click here: Sensacyjne zeznania pilota Jaka-40. To byl wyrok smierci dla Tu-154
  Click here: Pamieci ofiar katastrofy TU-154M – 47 Szkolny Pulk Smiglowców.
  Mr.Jan Tarwid.Kapr.Rez.Lot.Pol.47Szps.
  E-mail: tarwidemb@aol.com
  Zagadke szachowa wysylam BEZPLATNIE.

Sorry, the comment form is closed at this time.