Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Czyżby Obama dojrzał plany swych sponsorów?

Posted by Marucha w dniu 2010-10-03 (Niedziela)

W 1948 r. szefowie sztabu USA ostrzegli Trumana o „fanatycznej koncepcji” żydowskiej syjonistycznej elity, która dążyła do „wojskowej i gospodarczej hegemonii na całym Bliskim Wschodzie”. Einstein i in. wybitni Żydzi byli jeszcze bardziej krytyczni, ostrzegając Amerykanów o syjonistycznej, „faszystowskiej” partii politycznej „terrorystów”, która wyprodukowała Begina, Szarona i Netanjahu. Eisenhower doświadczył ich planów 8 lat później, gdy podczas ostatnich dni jego kampanii prezydenckiej, Izrael, Francja i W.Brytania próbowały nakłonić do wojny z Egiptem o Kanał Sueski.

W kwietniu 2010 r. 363 członków Kongresu zobowiązało się do „nierozerwalnej więzi” z Izraelem, bez względu na jego zachowanie. Nikt nie śmiał nawet wspomnieć o zdradzie. Ten sam plan „najpierw Izrael” trafił do prezydenta, podpisany przez 76 senatorów „Knesetu”. Czy dlatego Obama zaapelował do społeczności międzynarodowej o powstrzymanie ekspansji Izraela? Czyżby podobnie jak Eisenhower przejrzał izraelską dominację w Kongresie? Może jeszcze mamy szansę przywrócić rząd, a ci, którzy wpędzili USA do inwazji na Irak dla syjonistycznego planu zostaną pociągnięci do odpowiedzialności.

Jednak w ub. tygodniu kongresmen Barney Frank z innymi podpisał petycję, by uwolnić izraelskiego szpiega o podwójnym obywatelstwie, Pollarda, który więcej zaszkodził bezpieczeństwu narodowemu USA, niż ktokolwiek. Pollard wykradł ponad milion tajnych dokumentów, a Tel Awiw sprzedał je Moskwie, burząc obronę, na którą podatnik amerykański wydał podczas zimnej wojny (1948-1989) ponad 20 bilionów dolarów (wartość w 2010).

Obama jest politycznym tworem grupy Chicago Outfit, począwszy od zbieraczki funduszy na kampanię wyborczą, Penny Pritzker, której dziadek i pradziadek byli mecenasami mafii. Drugim największym fundatorem Obamy był zamożny klan Krinskych w Chicago, mający większościowy udział w General Dynamics, co zapewniło dodatkowe zyski z „wojny z terrorem” i z nowej bezpieki USA, DHS. Trzeci w rankingu finansista-kreator zjawiska Obama to manipulator finansowy Soros, niedawno przemianowany na „postępowca”. B. kongresmen Abner Mykva z Chicago, doradca Clintona w Białym Domu, uchwycił istotę wyzwania Amerykanom pt. Obama: „nasz pierwszy żydowski prezydent”. Amerykanów oszukiwano już tak długo, że mogą nie dostrzec prawdy, wyznanej nawet przez wiedzących najlepiej.

Ameryka jest rozdarta między obroną podstawowych swobód a świadomością, że ci, którzy skłonili USA do wojny na podstawie fałszywych informacji wywiadowczych, nadużyli tych swobód dla swej sprawy. Jak nasz głównodowodzący zdemaskuje tych, którzy zaprzyjaźnili się z nami, by nas zdradzić? Przy wszechobecnych wpływach syjonistycznych Żydów i chrześcijan-syjonistów na Kongres, co ma zrobić głównodowodzący? Czy dlatego Obama zwrócił się z apelem telewizyjnym do społeczności międzynarodowej o pomoc?

Amerykanie od dawna są nieświadomi syjonistycznych wpływów. A Obama? Dwa dni temu, palestyński przywódca Mahmud Abbas powtórzył przestrogę Einsteina i szefów sztabu, opisując izraelską „mentalność ekspansji i dominacji”. Niewiele się zmieniło przez 6 lat, z wyjątkiem twarzy tego niebezpiecznego faszyzmu. Obama może jeszcze stać się częścią rozwiązania. Albo, w przeciwieństwie do Eisenhowera, może ulec presji wyborczej w połowie kadencji i ponownie wspierać wytworzony fanatyzm, rozgrywający się jako Wojna Cywilizacji.

Tłumaczenie i skróty: Piotr Bein
http://grypa666.wordpress.com/2010/09/30/obama-dojrzal-plany-swych-sponsorow/

Komentarzy 21 to “Czyżby Obama dojrzał plany swych sponsorów?”

 1. sarenka said

  http://poliszynel.wordpress.com/2010/09/26/zydowskie-pochodzenie-baracka-husseina-obamy/

  +

  Obama Admits He Is A Muslim

  MUSLIMS

  Proof Obama is a Muslim

  Barack Hussein Obama refuses to salute US flag

  Barack Hussein Obama ~ SHOCKING connections!

  Shocking comments from Barack Obama’s wife!!

  Barack Obama is a Muslim, says Libya’s Qadhafi..lol

 2. kiki said

  Godność, solidarność i zasady moralne

  List Kaczyńskiego… jest apelem o zachowanie sojuszu Polski z USA i z Izraelem raczej niż wepchnięcie Polski w sojusz z Rosją i z Niemcami.
  W bardzo szerokiej opinii niezależnych ekspertów zachodnich, USA i Izrael przodują w polityce rozboju, pogwałcania prawa międzynarodowego i blokowania praworządnych rezolucji ONZ. Wystarczy prześledzić listę państw głosujących przeciwko resolucjom ONZ w sprawie okupacji Palestyny. Od 1967 roku terytoria palestyńskie znajdują się pod nielegalną okupacją. Okupant dopuszcza się agresji militarnych przeciwko bezbronnej ludności cywilnej, celowo niszczy cywilną infrastrukturę i ekonomię, stosuje zabójczą blokadę ekonomiczną, odmawia przesiedleńcom prawa powrotu lub kompensacji, wywłaszcza prawowitych właścicieli z domów i z ich kraju, porywa i organizuje zamachy na opozycję, nazywa powstańców broniących niepodległości Palestyny terrorystami, używa nielegalnych rodzajów broni przeciwko celom cywilnym (cluster bombs, depleted uranium, white phosphorus bombs), prowokuje konflikty i sabotuje negocjacje pokojowe – i wszystko to hipokrytycznie przedstawia jako „prawo do obrony”. Jak może agresor powoływać się na „prawo do obrony” w nielegalnie okupowanych przez siebie terytoriach? To tak jakby Hitler powołał się na prawo obrony Niemiec, kiedy tłumił powstanie warszawskie, albo powstanie w warszawskim getcie.
  Ameryka co najmniej wykorzystała 9-11 dla rozpętania agresywnych i kryminalnych wojen zaborczych, opartych na kłamstwach, manipulacjach i prowokacjach. Wojen, w których zginęły miliony cywili, włączając w to dzieci, kobiety i osoby starsze. Czy widzieliście zdjęcia
  dzieci, które dziś rodzą się w Iraku – z deformacjami i nowotworami – na skutek skażenia cywilnych terenów bombami z depleted uranium ?
  I my mamy czelność opowiadać się za sojuszem z dwoma największymi kryminalistami wojennymi naszych czasów ? Gdzie nasza moralność ? Co za wstyd. Kto kogokolwiek w naszym imieniu do tego upoważnił?
  Czas przejrzeć na oczy, czas powiedzieć „dość” wszystkim tym, którzy robią z nas faszystów aby wysługiwać się zagranicznym now-okonom i syjonistom.
  I jakby na ironię, ci sami ludzie powołują się na tradycje i idee „Solidarności”, która nie tak dawno walczyła o prawo narodu polskiego do samostanowienia i o przestrzeganie w Polsce praw człowieka. Co się z nami stało?

 3. Pełna zgoda z Kiki.
  Dodam jedynie od siebie, że większość zwolenników PiS nawet nie ma zielonego pojęcia o o w tym wszystkim chodzi.

 4. kiki said

  Tak właśnie wygląda Lucyferiański Nowy Porządek Świata !
  Na naszych oczach wdrażany w życie ! (vide legalizacja Druidów w GB )
  Wszyscy walczą ze wszystkimi o wszystko !
  Bo tak się podoba antychrystowi i tym, co na niego czekają…
  Choć pewnie w tym bałaganie i przenikających się interesach i sprzecznych poleceniach wielu się gubi – wielu robi za tzw użytecznych idiotów…
  Cóż – wiemy z historii jak się kończy trwanie „po złej stronie mocy”…
  Jeśli ktokolwiek łudzi się, że Lucyfer go ochroni lub nagrodzi za wykonaną robotę – mocno się zawiedzie… L to maniak ostatecznej i totalnej demolki
  Myślę, że Bogu musi być przykro kiedy patrzy na ten bajzel…

 5. sarenka said

  http://www.iluminaci.pl/iluminaci/piekielne-kalendarium-przechodzenia-midzynarodowej-lichwy-w-rzad-swiatowy

  a tu sobie moszczą gniazdko – znaczy stolicę dla antychrysta :

  http://davidicke.pl/forum/kazachstan-astana-t447.html

 6. sarenka said

  następne kwiatki – żeby nikt nie mówił, że wszystko było tajne :

  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  Astana to host IV Congress of leaders of worldand religions in 2012

  http://en.trend.az/news/politics/fore

  Related information :

  http://en.wikipedia.org/wiki/Astana

  http://vigilantcitizen.com/?p=421
  :

 7. gibon said

  chmmm…

  http://www.tworca.org/MassMediawUsa.pdf

 8. Miroslaw Bernard D said

  W USA sie nic nie zmieni. Pewnie zaapelowal tak na podpuche. Spoleczenstwo USA jest najbardziej zjudaizowane na swiecie. W ameryce nie ma ludzi przeciw sa tylko uzyteczni glupcy jakim jest Obama.

 9. sarenka said

  Może – zanim przeniosą się do tej Astany, Bóg wcześniej zainterweniuje :

 10. Ryziel said

  Obama w USA to jak śp Kaczyński w Polsce przyjaciele Izraela musi leżeć w sród zdrajców Polski

 11. Ludzie Prawdy said

  Nie szukajmy win tylko w jednym czlowieku stojacym na czele rzadu ,bowiem czlowiek ten zostal do tych rzadow dopuszczony przez moznych tego swiata na ustalonych z gory warunkach i wykonuje ich polecenia.

  Twierdzenie,ze to caly narod decyduje w wyborach kto nim bedzie rzadzil i sprawowal wladze jest perfidnym klamstwem dla naiwnych .

  Dzisiaj w swiecie nie ma uczciwych wyborow ,elektronika sprzyja wszelkim wyborczym oszustwom,zdobycze naukowe takze.
  Ludzie zatracili droge zycia w prawdzie wola egzystowac w klamstwach i faryzejstwie.

  Aby zlo zostalo pokonane na swiecie ludzie dobrej woli MUSZA SIE ZJEDNOCZYC i RAZEM DZIALAC .
  Jak to uczynic (?) – czyncie to nie przez internet ale tam gdzie zyjecie, gromadzac sie w silne ugrupowania na czele ktorych stawiajcie madrych ludzi z waszego wyboru a nie nadania !
  Potem wspolnie razem zniszczcie wroga .
  Innej drogi nie ma .

 12. ela said

  Człowiek stojący za Barackiem Obamą część 1 i 2

  Można zacząć się bać. Historyk Webster Tarpley przedstawia swoje hipotezy rozwoju wydarzeń światowych, po objęciu urzędu prezydenta USA, przez Baracka Obamę. Tarpley sugeruje, iż to m.in. Polska ze swoją ‚tarczą antyrakietową’, jest istotnym elementem rozgrywek politycznych pomiędzy USA oraz Chinami.
  Obecna sytuacja polityczna przypomina nieco historię o ‚złym’ i dobrym gliniarzu. Bush ‚zły’ gliniarz, da po pysku, przydusi i przyprze do ściany. Obama ‚dobry’ gliniarz, da papierosa i kilka słów nadziei. Niestety przesłuchiwany zapomina, że zarówno ‚dobry’, jak i ‚zły’ gliniarz pracują dla tego samego komisariatu…
  Jeśli chodzi o Busha, dostaliśmy już w pysk i opluto elementarną przyzwoitość. Teraz czas na papierosa.
  Cóż mamy tarczę i jak to z tarczami bywa, czasem ktoś czymś do nich strzela.

 13. ela said

  TO OBSESJE TEGO CZŁOWIEKA I JEMU PODOBNYCH SĄ REALIZOWANE JAKO NWO !!!

  The Global Intelligence News Portal
  Zbigniew Brzezinski in late 70’s, telling Afghan Jihadists: „Your cause is right. God is on your side.”
  Photo: Brzezinski and Tim Osman, aka Osama bin Laden, discuss the string of Jihads that Zbigniew never regrets
  http://tinyurl.com/jbbze
  „What is most important for world history? The Taliban or the fall of the Soviet Empire? Some Islamic hotheads or the liberation of Central Europe and the end of the cold war?” — Le Nouvel Observateur’s Interview with Zbigniew Brzezinski, President Jimmy Carter’s National Security Adviser, published 15-21 January 1998

 14. ela said

  Man Behind The Curtain: Zbigniew Brzezinski-Part 1 , 2

  MA PIERDOLCA NA PUNKCIE ROSJI – ZROBI WSZYSTKO ŻEBY JĄ ZNISZCZYC !!!

 15. Marucha said

  Pani Elu, Rząd Światowy istnieje od około STU LAT. Na długo zanim Zbig Brzeziński się narodził.
  New World Order to nie są „obsesje” jednego człowieka i jemu podobnych. To jest starannie zaplanowana przed wielu laty (mniej więcej koniec XVIII wieku) akcja lucyferian.

 16. ela said

  Istnieje też wymiana kadrowa i wymuszona prawami natury rotacja na stanowiskach z powodu tego, że żaden z tych wielkich architektów i mędrców nie żyje po 100 lat !
  Jednym z aktualnie żyjących i wiodących prym w NWO jest właśnie Zbig
  Nawiasem mówiąc narodził się w 1928

 17. Joe said

  Problemem ludzkosci dzisiaj jest to, ze bardzo malo informuje sie o tym kto jest tworca dwoch bandyckich totalitaryzmow ubieglego wieku.
  Dlatego dzialaja swobodnie i skutecznie….no, za wyjatkiem konferencji w Kopenhadze.

 18. Marucha said

  „Liberałom” wydaje się, że ich system jest przeciwieństwem żydokomunizmu.
  Nic bardziej błędnego.
  Jest on takim samym „przeciwieństwem”, jak przeciwieństwem są dwie różne drogi prowadzące na tę samą górę.

 19. mossad said

  WITAJCIE

  MAM SŁABOŚĆ DO GOJÓW, WIĘC COŚ WAM SZEPNĘ NA USZKO

  JAK TO WYGLĄDA W RZECZYWISTOŚCI :

  -Więc jesteś muzułmaninem ?

  -nie sądze

  -nie jesteś muzułmaninem ?

  -nie

  -dlaczego?

  -patrz na mój tyłek- napisali „made in China”

 20. Brat Dioskur said

  Cokolwiek Bambo by nie dojrzal to faktem jest ,ze ostatnio zle sie dzieje w White House.Mianowicie wieja stamtad wszyscy dotad bliscy Barackowi wspolpracownicy a ostatnio noge dal niejaki Emanuel,ktorego nominacja na prawa reke Obamy wywolala tyle komentarzy.Facet twierdzi ,ze koncentruje sie teraz na podejsciu do wyborow mera Chicago ,to tak jakby Bormann powiedzial ,ze odchodzi z Reichskanzlei zeby zasstartowac w wyborach na burmistrza Achen!Masowa rejterada z Pensylwania Avenue (numer vorgotten)musi miec jakis gleboki powod i zeby nie oznaczalo to nowej wojenki na ktora Tusek zapewne wystawi korpus ekspedycyjny jak sie patrzy!
  Ad 15. Rzeczywiscie sitwa rzadzi juz swiatem od conajmniej 150 lat ,bo nikt inny jak Benjamin Disraeli,premier XiX wiecznej Anglii powiedzial ,ze gdyby wyszlo na jaw ,ze Europa rzadzi kilka skoligaconych rodzin to na pewno wybuchly by zbrojne rozruchy.

 21. abc said

  Tu fragmenty książki Izraela Szahaka „Tel Awiw za zamkniętymi drzwiami” (jest to prawdopodobnie jedyna rzetelna książka nt. polityki Izraela, jaka kiedykolwiek została wydana w języku polskim). Można w niej przeczytać o koncepcjach strategicznych izraelskich elit:
  http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_78.html

Sorry, the comment form is closed at this time.