Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Greg o Wolne tematy (6 – 2…
  Kar o Kocie miauczenie, czyli co chc…
  kobra o Po co nam Korwin-Mikke?
  Marucha o Wolne tematy (6 – 2…
  Aleksis o 64 rocznica zamordowania Bohda…
  Boydar o Wolne tematy (6 – 2…
  zen o Wolne tematy (6 – 2…
  Boydar o Wolne tematy (6 – 2…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (6 – 2…
  revers o Joe z Piastów na banerach prze…
  bryś o Pamiętnik znaleziony w pr…
  bryś o Pamiętnik znaleziony w pr…
  NICK o Wolne tematy (6 – 2…
  NICK o Wolne tematy (6 – 2…
  Boydar o Pamiętnik znaleziony w pr…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 531 obserwujących.

Polska pod żydowską okupacją – cz. I i II

Posted by Marucha w dniu 2010-10-28 (Czwartek)

Część I.

Upadek polegający na zażydzaniu Polski zaczął się u nas już w okresie Rzeczypospolitej szlacheckiej. Dramatyczne ostrzeżenie księdza Staszica:
„Żydzi po całej Polsce rozsypani, wszędzie z swym duchem wyłączności z naszym ludem pomieszani, nie tylko zaplugawią cały naród, zaplugawią cały kraj, a zmieniając go w kraj żydowski, wystawią w Europie na pośmiewisko i wzgardę” zostało zignorowane.

Potem mieliśmy skazane z góry na klęski powstania w czasie zaborów, do których patriotyczną, ale naiwną młodzież pchali obcy – masoni. To samo zrobiła żydowska V kolumna wewnątrz AK i w rządzie londyńskim w 1944 w Warszawie. Do powstania popchnięto warszawską AK. Ale bezpośrednio przed powstaniem z Warszawy wysłano do lasu setki PM-ów. 90 % Powstańców ruszyło do walki z gołymi rękami.

Sami szliśmy na ochotnika na rzeź, ułatwiając Żydom zawładnięcie polskim społeczeństwem. Co zresztą już wcześniej Żydzi planowali w postaci budowy na ziemiach polskich ich Judeopolonii.

Ostateczną katastrofą narodową dla Polski był terror III Rzeszy i żydobolszewickiego NKWD podczas II wojny światowej. Gestapo i żydowska NKWD na wyścigi mordowały polską inteligencję. Tego mordu dokończono już po wojnie rzezią niedobitków polskiej inteligencji rękami żydowskiej UB.

Wydarzenia te obrazowo opisał żydowski poeta Sandauer mówiąc: „w czasie wojny wymordowano polską elitę i żydowską biedotę. A po wojnie na polskim tułowiu osadzono żydowską głowę.”

Po wojnie całkowitą kontrolę nad Polską przejęli Żydzi.

Nawet w czasach rządów żonatego z żydówką polskiego narodowego socjalisty Gomułki (budował on Polskę socjalistyczną w treści, narodową w formie) dominacja Żydów, mimo 1968 roku, nigdy nie była zagrożona. Z Polski wyjechało po 1968 kilkadziesiąt tysięcy żydów. Wobec 2-3 milionów kryptożydów okupujących politykę, bezpiekę, wojsko, administrację państwową, media, kulturę, oświatę, była to strata dla żydostwa niewielka. Korzystne było to dla pozostałych w Polsce kryptożydów. Wywoływało bowiem wrażenie, że Polska jest już odżydzona. Wszak garstka niedobitków żydowskich wśród literatów i intelektualistów nie może przecież stanowić dla Polski zagrożenia.

W Polsce tylko znikomy procent Żydów pozostał przy ich nazwiskach. Już w przedrozbiorowej Polsce sporadycznie Żydzi przyjmowali polskie nazwiska. Pod zaborami zdarzało się to już częściej. Karierę w żydowskim żywiole zaczęły robić niemieckobrzmiące nazwiska. W Prusach nadawano im nazwiska przymusowo i z urzędu. Były niezbyt wymyślne – Rosenzweig, Apfelbaum czy Kalkstein. Bogatsi Żydzi sami sobie dobierali sympatyczniejsze nazwiska: Stolzman, Goldman, Goldberg, Wechselberg (góra weksli!) itp.

Ogromną szansę do zacierania żydowskich korzeni dały Żydom obie wojny światowe. Zwłaszcza ta druga. Ogrom zniszczeń, milionowe przesiedlenia i uciekinierzy wojenni, zniszczone i spalone urzędy i dokumenty. Człowiek, rodzina, zjawiali się w nowym miejscu, podawali zmyślone nazwisko, na które otrzymywali nowe dokumenty. Od tego czasu trudno było wytropić ich korzenie. Zresztą już wcześniej, zanim wymyślono dokumenty tożsamości, wielu Żydów zmieniało nazwiska przy okazji każdej przeprowadzki.

Po wojnie ogromna część ocalałych w Polsce Żydów przyjmowała polskie, a przynajmnie nieżydowsko brzmiące nazwiska. Podobnie postępowali Żydzi w całej Europie.

Ewa Junczyk-Ziomecka, Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta, występująca w imieniu żydowskiego sayana Lecha Kaczyńskiego/Kalksteina na inauguracji loży B`nai B`rith w Warszawie (2007).

O stopniu zażydzenia Polski najlepiej świadczy choćby to, że w rasistowskiej (tylko dla Żydów) loży B`nai B`rith, w której członkiem może: „…zostać osoba fizyczna, która ma i deklaruje tożsamość żydowską, świecką bądź religijną, opartą na pochodzeniu żydowskim (z ojca lub matki) lub na konwersji na judaizm” w zarządzie na pięć osób aż trzy mają nazwiska polskie: Szczepański, Woleński i Kowalski.

Istotną informacją o B`nai B`rith jest także to, że: „Do chwili rozwiązania organizacji w roku 1938 przez władze polskie, skupiała kilkuset członków będących elitą intelektualną ówczesnej Polski.”

A więc już w Polsce międzywojennej pełniący obowiązki Polaków żydowscy syjoniści zaliczani byli do „elity intelektualnej ówczesnej Polski”.

Po wojnie, wobec wymordowania polskiej elity intelektualnej przez okupantów to właśnie Żydzi utworzyli ich własną „elitę narodu Polskiego”! Nie tylko zresztą elitę intelektualną.

W tej materii niewiele zmieniło się do dzisiaj.

Trudno, czy wręcz niemożliwe już jest dzisiaj ustalenie, kto jest w Polsce pełniącym obowiązki Polaka Żydem, kto usłużnym żydofilem, a kto tylko użytecznym idiotą, ogłupionym zakłamaną i żydofilską propadandą. Polacy kierujący się polską racją stanu w każdym bądź razie nie są spotykani na szczytach władzy, nie pełnią też odpowiedzialnych funkcji.

Aby zrozumieć to, co dzieje się obecnie w Polsce, istotne jest uświadomienie sobie oszustwa dokonanego przy okrągłym stole. A tam po prostu Żydzi z obozu władzy dogadali się z Żydami z drużyny Bolka. Postanowiono wyrwać Polskę spod wpływów Kremla i oddać ją w łapska światowego żydostwa.

Już pod koniec XVIII wieku (1773) ujawnione zostały plany stworzenia NWO przez klan Rothschilda.

Jeszcze bardziej znane są plany budowy żydowskiego państwa światowego opisane w Protokołach Mędrców Syjonu.

Etapem przejściowym do budowy żydowskiego, dyktatorskiego państwa światowego są tworzone regionalne ponadnarodowe twory. Jednym z nich jest Unia Europejska. W tym miejscu nadmieńmy jedynie tyle, że jednym z jej ojców założycieli był Żyd Józef Retinger. Istotne jest też to, że Retinger był masonem i że masoństwo ma żydowskie korzenie. A jeszcze istotniejsze jest to, że ten sam Retinger – ojciec (współ)założyciel Unii, był jednocześnie założycielem Klubu Bilderberga.

Pierwszą próbą podbicia świata przez Żydów był eksperyment z żydobolszewizmem. Narzucono go Rosji i planowano rozszerzyć go na cały świat. Eksperyment się nie powiódł. W pewnym momencie ZSRR wyrwała się spod dominacji żydobolszewików. Stanęła nawet po stronie państw arabskich w konflikcie bliskowschodnim. Żydzi zmienili więc plany. Jako narzędzie do podbicia świata wytypowali USA, która w międzyczasie znajduje się już całkowicie pod żydowską okupacją.

USA i utworzone przez nią NATO to narzędzia w rękach światowego żydostwa – banksterów i syjonistów – do podbicia świata Gojów.

Unia, której państwa są wasalami USA i członkami zbrodniczej NATO, jest w podobnym stopniu co USA zażydzona. Jest też tak samo jak USA i NATO wykonawcą poleceń żydowskich ideologów NWO. Najważniejsze decyzje dotyczące Unii przekazywane są żydowskim marionetkom kierującym Unią za pośrednictwem Klubu Bilderberga i rockefellerowskiej Komisji Trójstronnej.

I do takiej właśnie Unii wepchnęło nas okrągłostołowe żydostwo.

Istotne jest zrozumienie w tym momencie, że wszystkie rządy po tzw. transformacji były rządami żydowskimi. Nawet rząd „patrioty” Żyda Olszewskiego (Kim właściwie jest mecenas Jan Olszewski).

Zmowa żydostwa przeciw Polsce

Przy okrągłym stole odrzucono z obowiązującego wówczas w PRL żydokomunizmu komunizm. Pozostali Żydzi. Jedną z pierwszych rzeczy, jaką zrobiło wówczas żydostwo, było narzucenie Polsce planu Żyda Balcerowicza. Plan ten polegał na ograbieniu Polaków z ich pieniędzy i oszczędności, oraz na oddaniu finansów i bankowości w ręce Żydów. Skutki tego odczuwamy do dzisiaj. Polacy zostali biedakami w okupowanym przez Żydów kraju. Polska gospodarka systematycznie niszczona jest na polecenie żydowskiej Brukseli. Zniszczono przemysł stoczniowy i prawie całkowicie przemysł ciężki. Niszczone jest górnictwo i rolnictwo. Jedynie zagraniczne lub pozostające w rękach rodzimych kryptożydów firmy mają się dobrze. Na naszych oczach trwa hurtowa wyprzedaż majątku narodowego.

A żydostwu wciąż jeszcze mało. Dlatego żydostwo chce jeszcze prywatyzować (przejąć na własność) nawet szpitale i szkolnictwo.

Media w tzw. III RP pozostały i nadal pozostają w rękach Żydów. Jesteśmy masowo ogłupiani i manipulowani. Podobnie jest w oświacie i szkolnictwie.

Dzisiaj na polskiej scenie politycznej (tzw. sejm) po krótkim okresie przejściowym pozostały jako liczące się jedynie partie agenturalne wobec Unii, USA i Izraela i wobec stojących nad nimi żydowskich ideologów NWO. A więc żydowska, agenturalna PiS, PO, SLD i PSL.

Część II

Opisując to, co dzieje się dzisiaj w Polsce, Europie i na świecie nie można zapominać, że najważniejszym wyznacznikiem polityki zarówno lokalnej w Polsce, jak i globalnej na świecie jest dążenie do narzucenia światu dyktatorskiego rządu zgodnie z ideologią światowego żydostwa spod znaku NWO. Głównymi ich narzędziami do podboju świata są:

– Bandycki system bankowy dający banksterom prawo do tworzenia pieniędzy z niczego w postaci udzielanych „kredytów”. To ten system odpowiedzialny jest za bankructwa państw i za gigantyczne, monstrualne i nie do spłacenia zadłużenie całego świata u garstki cwaniaków. Dodatkowym narzędziem do ograbiania świata są kontrolowane przez żydostwo manipulanckie giełdy.

– Media jako narzędzie do ogłupiania i odmóżdżania okradanych i zniewalanych Gojów. Wspomaga je system „oświaty”, dodatkowo i nieomal nieodwracalnie odmóżdżający prawie wszystkich, którzy przejdą taki system „edukacji” .

– USA i NATO pełniące rolę żydowskiego światowego żandarma. Mogą oni wymyśleć dowolny pretekst i napaść na prawie każde państwo (Serbia, Afganistan, Irak). Jedynie chyba Rosja ze względu na jej atomowy potencjał nie jest zagrożona ich bezpośrednim atakiem.

– Marionetki polityczne w krajach będących wasalami USA i NATO. Praktycznie wszyscy „ważni” i „wpływowi” politycy Zachodu (plus sojuszniczej Japonii) to marionetki wypełniające polecenia płynące z wyżyn gabinetów banksterów. Pomocniczymi narzędziami do kontrolowania polityków są Klub Bilderberga, Komisja Trójstronna, CFR i wszechobecna masoneria.

– Systemy prawne Zachodu. W wielu krajach tzw. „wolnego świata” za głośne niedowierzanie w żydowską wersję holokaustu można wylądować w więzieniu.

Na obecnym etapie dążeń do dyktatorskiego, żydowskiego światowego rządu istotną rolę pełnią ponadnarodowe twory, takie jak faszystoidalna Unia Europejska.

Zadaniem tych tworów jest wynarodowienie społeczeństw państw członkowskich, oderwanie ich od ich korzeni i stworzenie z nich bezrefleksyjnego, ogłupionego i zdemoralizowanego, wręcz zdegenerowanego moralnie i intelektualnie bydła roboczego.

Dopiero patrząc z takiej perspektywy jesteśmy w stanie zrozumieć to, co dzieje się w Polsce.

Po okresie przejściowym, gdy w sejmie zasiadały śmieszne partyjki kanapowe, specom od inżynierii społecznej udało się dopasować polski system polityczny do obowiązującego w Unii modelu fasadowej demokracji. Mamy więc dwie główne partie i dwie partie dodatkowe, jako ewentualni koalicjanci. Przy czym marionetki polityczne i agenci żydostwa z obecnego POPiS-u tworzyło w przeszłości inne partie, które po jakimś czasie bądź znikały, bądź przepoczwarzały się w nowe partie. Inni z kolei przechodzili z jednych partii do drugich.

Obecny system polityczny charakteryzuje się tym, że dwie główne partie skupiają wokół siebie większość elektoratu. Partie te inscenizują ciągłą walkę. Im bardziej jest ona emocjonalna – tym lepiej. Emocjonujące zapasy pomiędzy nimi gwarantuje, że elektorat zaślepiony celowo wywołanymi w nim emocjami nie zauważy oszustwa. Dwie pozostałe partie (ich ilość może się zmieniać i oscylować pomiędzy 1-3 lub 4) utrzymywane są ze względu na różnorodność polskiego elektoratu, ale także i po to, aby jak najmniej miejsca w tzw. sejmie pozostało dla polityków i partii nieagenturalnych wobec Zachodu. Ponadto utrzymują one fikcję demokracji.

A prawda jest taka, że bez pieniędzy sponsorów i bez wsparcia medialnego (a media są w rękach Żydów) ani jedna partia, ani jeden polityk kierujący się polską racją stanu nie ma najmniejszych szans na zwycięstwo z licencjonowanymi przez ideologów NWO agenturalnymi partiami.

Istotne jest w zrozumieniu funkcjonowania polskiej polityki to, że w kwestiach fundamentalnych i zasadniczych nie ma najmniejszej różnicy pomiędzy PO, PiS-em, SLD czy PSL-em.

Wszystkie one są prounijne, prozachodnie, proamerykańskie, proNATOwskie i proizraelskie.

Ani jedna z nich nie chce złamać monopolu banksterów na okradanie świata i Polski.

Ani jedna z nich nie chce wyprowadzić Polski z żydowskiej, bilderbergowskiej Unii.

Ani jedna z nich nie chce zlikwidować wasalskiego podporządkowania Polski Ameryce i zbrodniczemu NATO.

A cała reszta, to sprawy drugo- i trzeciorzędne. I o nie toczy się „zażarta”, głównie celowo inscenizowana „walka”. Naturalnie, że szefowie tych agenturalnych partii nie są wolni od osobistych ambicyjek. Każdy z nich chciałby być ważniejszy od drugiego w naszym unijnym i niesuwerennym baraku. Każdy chciałby mieszkać w reprezentacyjnym pałacu i latać rządowym samolotem do Brukseli, Waszyngtonu czy Telawiwu. Jednak w sprawie fundamentalnej – obojętnie kto z nas rządzi, a kto jest w opozycji – ważne jest, że rządzi ktoś z naszych, z ferajny filantropa Sorosa, a nie ktoś z wykluczonych – nie ma pomiędzy nimi absolutnie żadnej różnicy.

Dobrym przykładem jest koalicja PiS z LPR-em i Samoobroną (2005 -2007).

Doszło do niej krótko po odczycie J. Kaczyńskiego (o wykluczonych) u Sorosa. Niespodziewanie dla partii agenturalnych do sejmu weszły partie przez żydostwo nieporządane – właśnie LPR i Samoobrona. Ponieważ PiS wygrało wybory, jemu to przypadło „w zaszczycie” wciągnięcie do koalicji, a następnie doprowadzenie do skompromitowania i wyrzucenia z rządu (a w konsekwencji i z sejmu) tych dwóch partii. Gdyby wybory wtedy wygrała PO, też by musiała to zrobić.

W tym wypadku J. Kaczyński wiedział, że jego rząd upadnie przedterminowo, a on straci władzę. Jednak posłusznie odłożył na bok osobiste ambicje i doprowadził do – jak na razie trwałego – usunięcia LPR i Samoobrony na margines wykluczonych.

SLD

Wierna agentura Unii, USA, NATO i Izraela – i stojących ponad nimi żydowskich ideologów NWO. Ikoną SLD jest Kwaśniewski/Stolzman. W listopadzie 1999 roku, jako prezydent tzw. III RP przyjął u siebie odwiedzającego Warszawę Davida Rockefellera. Otrzymał od niego słowa uznania za realizację przez żydowskie władze Polski polityki zgodnej z ideologią NWO na obszarze Europy środkowo-wschodniej. Wyjaśnił też Kwaśniewskiemu/Stolzmanowi znaczenie Polski w polityce przyciągnięcia do Unii i NATO jak najwięcej państw będących wcześniej pod kontrolą Kremla. Te zadania Kwaśniewski/Stolzman wykonywał wzorowł.

W czasie prezydentury Kwaśniewskiego/Stolzmana Polska weszła do NATO i do Unii.

Bezczelnie Żyd Kwaśniewski/Stolzman przepraszał Żydów w imieniu Polaków za Jedwabne. Mógł to zrobić, gdyż wcześniej inny Żyd, Kaczyński/Kalkstein, wstrzymał ekshumację w Jedwabym, przez co nie było możliwe ustalenie, jak do pogromu rzeczywiście doszło. Dało to także możliwość dalszego pomawiania Polaków o winę za Jedwabne przez żydowską propagandę.

A gdy na Ukrainie doszło do sterowanej z USA i Izraela pomarańczowej rewolucji, Kwaśniewski/Stolzman zdecydowanie poparł agenta ideologów NWO – Juszczenkę. Udający antykomucha Kaczyński/Kalkstein po zajęciu Belwederu dzielnie w tej antyrosyjskiej prowokacji kontynuował dzieło poprzednika – Kwaśniewskiego/Stolzmana.

W czasie prezydentury Kwaśniwskiego/Stolzmana CIA czuła się w Polsce całkowicie bezkarnie i bezpiecznie. Do tego stopnia, że urządziła sobie w Polsce tajne i nielegalne więzienia. A Kaczyńscy/Kalksteini – jeden i drugi – zataili to przed społeczeństwem po dojściu przez nich do władzy. Zamiast zdemaskować postkomuchów za łamanie przez nich prawa!

SLD kontynuuje politykę Kwaśniewskiego/Stolzmana – jest ślepo prounijny, proamerykański, proizraelski i proNATOwski.

PiS

Nazywane jest najbardziej zażydzoną partią w Polsce. Bezprzecznie jest najbardziej żydofilską partią parlamentarną, a to za sprawą Kaczyńskich.

Lech Kaczyński brał udział w żydowskim spisku przeciwko Polsce w Magdalence. Wtedy był jeszcze zaledwie jednym z wielu mniej ważnych żydowskich doradców Bolka.

To on wstrzymał ekshumację w Jedwabnym. Dzięki temu żydostwo wciąż oskarżać może Polaków o tę zbrodnię.

PiS wniósł do sejmu projekt ustawy o odszkodowaniach dla Żydów (2006).

Lech Kaczyński/Kalkstein zalegalizował, zdelegalizowaną za antypolską działalność przez prezydenta RP Ignacego Mościckiego w 1938, syjonistyczną i rasistowską lożę B`nai B`rith.

Kaczyński/Kalkstein ślepo angażował się we wszystkie nakazane z Telawiwu i Waszyngtonu antyrosyjskie prowokacje. Tak samo ślepo i z uporem czynił z Polski nadgorliwego militarnego wasala USA. Zamierzał też uczynić Polskę strategicznym partnerem zbrodniczego wobec Palestyńczyków Izraela. Kaczyński/Kalkstein zhańbił siedzibę Prezydenta Polski żydowskimi harcami w jarmułce i przy świeczkach menory z Żydami. Zdewaluował Polskie odznaczenia i ordery wręczając je jego przyjaciołom Żydom.

Powinien przejść do historii jako oficjalny grabarz suwerenności. A wylądował na Wawelu, zażydzając najpierw Belweder, na koniec właśnie Wawel.

Więcej o zasługach tego żydowskiego patrioty dla Żydów i dla Izraela pisze Józef Bizoń.

A jego bliźniak, prezes PiS, Jarosła Kaczyński/Kalkstein w sejmie w 2003 roku pchał Polskę do zbrodniczej okupacji Iraku u boku USA, krzycząc „wojna w Iraku to także nasza wojna”. Do agresji i późniejszej okupacji Iraku doszło na podstawie fałszowanych przez CIA i brytyjski wywiad „dowodów” na posiadanie przez Irak broni masowego rażenia.

Na koniec – główny obok Kaczyńskiego/Kalksteina ideolog PiS, Izaak Macierewicz/Singer z uporem maniaka szczuje na Rosję, absorbuje uwagę opinii publicznej Smoleńskiem, odwracając uwagę od katastrofalnej sytuacji finansowej Polski. Ponadto chce on śledztwo smoleńskie oddać w ręce zbrodniarzy amerykańskich. Tych samych, co ponoszą odpowiedzialność za 11/9 i za zbrodnicze okupacje Afganistanu i Iraku. A wcześniej jeszcze za zbrodnicze bombardowania słowiańskiej Serbii.

W międzyczasie utworzył Macierewicz/Singer kolejną komisję do zbadania zabójstwa w Łodzi. Złośliwi mówią, że jak Kaczyński dostanie biegunki, to Macierewicz/Singer założy kolejną komisję, mającą zbadać – kto chciał otruć prezesa PiS.

A wszystko po to, aby wytworzyć fikcję zagrożenia życia działaczy PiS ze strony ruskich agentów spod znaku PO.

PO

Założona przez nieomal etatowego bilderbergowca, przewerbowanego na prożydowskość Andrzeja Olechowskiego. Drugim ojciem założycielem PO był przewerbowany przez CIA na proamerykańskość były SB-ek Gromosław Czempiński. Za zasługi dla CIA udekorowany został on orderami przez Busha seniora, w przeszłości szefa zbrodniczej CIA.

W jej szeregach (nadal jeszcze) jest agent rockefellerowskiej Komisji Trójstronnej – Palikot.

Szefem dyplomacji rządu PO jest agent syjonistów – neokonów – Radek Sikorski.

A latem tego roku zarówno Tusk jak i Komorowski zadeklarowali pomoc Izraelowi na wypadek agresji Żydów na Iran.

PO jest podobnie jak PiS ślepo prounijna, proamerykańska, proNATOwska i proizraelska. Jedynie w jej polityce wobec Rosji, zresztą z nakazu USA i Zbiga Brzezińskiego, jest PO wobec Kremla spolegliwa. USA prowadzi wobec Rosji politykę kija i marchewki. W Polsce kijem jest PiS, marchewką PO. Zresztą, POPiS musi się czymś różnić, aby Polacy nie zauważyli, że to jedna i ta sama sitwa spod znaku żydowskiego aferzysty i filantropa Sorosa.

Często PO przedstawiana jest przez żydowską propagandę i żydowskich agentów wpływu jako agentura Putina.

Tylko, gdyby Tusk i Komorowski byli agentami Rosji, to prawo do eksploatacji gazu łupkowego dostałby Gazprom a nie USA. A ponad 670 spółek z udziałem skarbu państwa Rostowski wystawiłby na licytację w Moskwie a nie w Londynie. No i pozwolenie na bazę wojskową w Polsce dostałaby Rosja, a nie USA. A nasze wojsko stacjonowałoby w Czeczenii, utrzymując tam kremlowskie porządki, a nie pomagało USA w okupacji Afganistanu. Zapewne też ściganego przez Rosję czeczeńskiego terrorystę Ahmeda Zakajewa agentura rosyjska rządząca Polską wydałaby Rosji, gdyby wpadł on w ręce domniemanym agentom Putina – Komorowskiemu i Tuskowi. A oni puścili go wolno! Zresztą, antyrosyjski zlot Czeczenów w Warszawie podczas jednoczesnej prezydentury i rządów PO nigdy by się w Polsce nie odbył, gdyby PO była rzeczywiście ruską agenturą, a w Polsce rządziłaby rosyjska razwiedka i zimny czekista Putin. [Te oczywiste argumenty i tak nie przekonają skretyniałych rusofobów – admin]

Walka z religią i krzyżami, ukrywana pod zasłoną dymną neutralności światopoglądowej, jaką widać w wielu poczynaniach liderów PO, nie jest nakazana im przez Rosję (przeżywającą rekonesans religijności). Nakazana jest im przez żydowską Brukselę. Nakazy te gorliwie wypełnia wielu prominentnych PO-wców. Gronkiewic- Walz, zwana bufetową, nakazała usunięcie tysięcy krzyży przydrożnych.

O nie PiS, obrońcy krzyża i Rydzyk prawie się nie upominali.

PSL

Wypełniacz ław poselskich. Prounijny, pro… pro… pro…

Pawlak, marionetka polityczna, nawet nie jest zapraszany do fundacji Sorosa. Będzie służył każdemu żydowskiemu agentowi, który da mu jako koalicjantowi fotel ministra. Obojętnie – czy będzie to agent z PO czy z PiS.

Tak wygląda polska scena polityczna.

Pozostają jeszcze media. O nich wkrótce w części III.

http://poliszynel.wordpress.com/2010/10/26/polska-pod-zydowska-okupacja-czesc-i/
http://poliszynel.wordpress.com/2010/10/27/polska-pod-zydowska-okupacja-czesc%c2%a0ii/

Komentarzy 35 do “Polska pod żydowską okupacją – cz. I i II”

 1. Błysk said

  Autor niewiele napisał o historycznych knowaniach żydów w Polsce .Tu polecam Henryka Rolickiego” Zmierzch Izraela „,wydanego przed wojną, a obecnie wznowionego w Kraju przez wydawnictwo Ostoja. Co do nazwisk, to prof. Feliks Koneczny napisał. że żydzi nie maja doi nich żadnego przywiązania,ze nazwiska są cechą cywilizacji łacińskiej. Poza tym grupa czwórka partii politycznych jest scharakteryzowana poprawnie. Natomiast rożniłbym się co do oceny LPR-u i Samoobrony. W partiach tych ogromne wpływy miały służby tajne,które zagrożone lustracja przez PIS prowokowały bezustanne idiotyczne awantury, by doprowadzic do końca koalicji. Aby uświadomic nie zorientowanym ,wg Zygmunta Wrzodaka , Roman Giertych był prowadzony przez pułkownika służb tajnych , służącemu CIA/nawet aktyw Młodzieży Wszechpolskiej miał byc szkolony przez CIA/ , a koło Leppera był TW Maksymiuk.

 2. organizator said

  Niepotrzebne sa dzis haki NA NIKOGO !

  NAM POTRZEBA DZISIAJ MADRYCH i ROZTROPNYCH POLAKOW PRZY WLADZY.

  Czy jest szansa aby tacy sie do RZADZENIA POLSKA ( do wladzy) dostali ?

  O tym warto dyskutowac ,to co bylo MINELO !

  Gdy Polacy dostana sie do wladzy problem zydowski w Polsce SAM SIE ROZWIAZE !

  Robimy cos aby przejac wladze we wlasne rece ,POPIERAMY SIE WZAJEMNIE ???
  JEDNOCZYMY,poczynajac nawet na forach dyskusyjnych ?

  Prosze wskazac mnie i innym takie miejsca .
  Prosze ukazac nam AUTENTYCZNE POLSKIE ORGANIZACJE NARODOWE,gdzie jest jednosc mysli i dzialania .

 3. Joe said

  Oj ..duzo niedomowien jest w tym artykule.Ale co mnie najbardziej ruszylo to…rewolucja boszewicka.Wowczas Zydzi nie mieli zielonego pojecia jak bedzie dzialac komunistyczna ekonomia.Oni to eksperymentuja w Izraelu do dzis.Dlatego… dzialali na II-a fronty,rozkrecali gospodarke kapitalistyczna w krajach zachodnich,a w Rosji zaszczepili socjalizm.Szybko sie zorientowali ze socjalizm to nie takie proste…ale „zimna wojna” to dobry interes dla gospodarki kapitalistycznej.No a apetyt na bogactwa Azjatyckiej czesci Rosji nie dawal im spokoju az do dzisiaj.Dlatego lepiej czy gorzej ale tam sie ustawiaja na rozne sposoby.Bo Putin moim skromnym zdaniem nadal musi byc wykonawca polecen „Kosher Nostry”.

 4. antykk said

  z netu-”

  Cytaje słowa Mieczysława Rakowskiego…..
  Dzień, w którym się spotykamy, jest – jak sądzę – dobrą okazją do uwolnienia się od ciążącej na mnie winy. Chcę to uczynić tu i teraz, w waszej obecności zwracając się do antykomunistycznej prawicy, zajadle zwalczającej PRL, do tych polityków, historyków, politologów, dziennikarzy, satyryków, poetów i pisarzy, słowem do wszystkich, którzy im dalej od PRL, tym bardziej zaciekle zwalczają epokę, w której żyły dwa pokolenia Polaków.

  To, co zamierzam za chwilę powiedzieć, kieruję do społeczeństwa, moich braci i sióstr, którzy przez ponad cztery dekady żyli i cierpieli pod komunistycznym jarzmem. Wszystkich powyżej wymienionych, a także tych, których pominąłem, chcę w waszej obecności przeprosić. Łańcuch naszych przewinień jest długi. Obawiam się, że czas wystąpienia, przydzielony mi przez organizatorów konferencji, nie jest wystarczający, żebym wymienił wszystkie moje winy. Spróbuję nie uronić żadnej poważniejszej winy, żadnej, która dotknęła miliony obywateli.

  zatem:
  – przepraszam za likwidację podziałów klasowych, która była dziełem komunistów, socjalistów i lewicowego odłamu ruchu chłopskiego;
  – przepraszam za reformę rolną, o której marzyło i bezskutecznie walczyło kilka pokoleń polskich chłopów;
  – przepraszam za nacjonalizację przemysłu, a ściślej tego, co przetrwało okupację hitlerowską;
  – przepraszam robotników za to, że komuniści przywrócili im poczucie godności;
  – przepraszam za awans społeczny milionów synów i córek chłopskich i robotniczych;
  – przepraszam za bezpłatny dostęp młodzieży chłopskiej i robotniczej na wyższe uczelnie;
  – przepraszam za likwidację analfabetyzmu, masowego zjawiska w Polsce międzywojennej;
  – przepraszam za zbudowanie Polski przemysłowo-rolniczej;
  – przepraszam za masowy exodus chłopów z przeludnionych wsi do miast, do przemysłu. Los ten dotknął kilkanaście milionów obywateli PRL;
  – przepraszam za to, że dwa pokolenia Polaków żyły nie znając plagi bezrobocia, że zaczynały każdy dzień z poczuciem bezpieczeństwa socjalnego, że były wolne od troski o przyszłość swoich dzieci;
  – przepraszam, że na ulicach polskich miast nie było żebraków ani dziesiątków tysięcy bezdomnych, że nikt nie wyobrażał sobie, by milion dzieci zaczynało dzień bez śniadania;
  – przepraszam naukowców, artystów, twórców za to, że dzięki państwowemu mecenatowi nad kulturą i sztuką powstawały arcydzieła filmowe, znane i cenione na całym świecie, a aktorzy, kompozytorzy, dyrygenci i soliści, wnosili cenny wkład w życie narodu i kulturę ogólnoświatową;
  – przepraszam za tysiące bibliotek, za tanie książki, za miejskie i wiejskie domy kultury;
  – przepraszam, że w czasach PRL powstała kadra znakomitych fachowców i świetnych menedżerów;
  – przepraszam za niespotykaną w historii stosunków polsko-rosyjskich inwazję kultury polskiej na bezkresne obszary Związku Radzieckiego. Twórczość znakomitego pisarza Stanisława Lema wydano w ZSRR w nakładzie 3 mln egzemplarzy;
  – przepraszam za odbudowę zniszczonej przez hitlerowców Warszawy i wielu innych miast, za przywrócenie pięknej warszawskiej i gdańskiej Starówki;
  – przepraszam za odbudowanie z pietyzmem pałaców, kościołów i licznych pomników narodowej kultury, zniszczonych w czasie wojny;
  – przepraszam już trzecie pokolenie Polaków, które gospodarzy na ziemiach nad Odrą i Nysą Łużycką, żyjąc w bezpiecznych granicach;
  – przepraszam za pokolenie komunistów, które w 1945 roku nie wezwało narodu do walki o zachowanie przy Polsce terenów na wschód od rzeki Bug, na których żyło 5 milionów Ukraińców i 1,9 mln Białorusinów oraz mniej niż 5 mln rdzennych Polaków;
  – przepraszam za morską granicę Polski, liczącą 440 km;
  – przepraszam za pokolenie Władysława Gomułki, które zagospodarowało Ziemie Zachodnie i z uporem walczyło o uznanie zachodniej granicy, przez ćwierć wieku nie uznawanej przez kolejne rządy Republiki Federalnej Niemiec;
  – przepraszam za plan utworzenia strefy bezatomowej w Europie (tzw. plan Rapackiego), który rozsławił Polskę na świecie;
  – przepraszam za ustawę o działalności gospodarczej, której projekt mój rząd przedstawił Sejmowi w końcu 1988 roku, a która po uchwaleniu otworzyła drogę do gospodarki rynkowej;
  – przepraszam za Okrągły Stół, wspólne dzieło mojego obozu i opozycji. Po raz pierwszy w dziejach Polski, nie tylko nowożytnej, dwa zwaśnione obozy polityczne zasiadły przy jednym stole i znalazły pokojowe rozwiązanie głębokiego kryzysu politycznego, który gnębił kraj przez niemal całe dziesięciolecie.” antyrakowski

 5. lopek said

  Czyli nasz/gojów byt zależy od łaski unych. Znając unych, ludzkośc na Ziemi jest w tragicznej sytuacji!

 6. Bibulka said

  Zmierzch Izraela czyli ONR o żydach – Jan Bodakowski

  Wydana przez Dom Wydawniczy „Ostoja” książka „Zmierzch Izraela” Tadeusza Gluzińskiego (występującego pod pseudonimem Henryk Rolicki) doktora prawa i filozofii, jednego z głównych ideologów Obozu Narodowo Radykalnego (bardziej prawicowego nurtu myśli narodowo radykalnej związanego z czasopismem „ABC”) jest niezwykle cennym źródłem historycznym pozwalającym zrekonstruować stosunek środowisk narodowo radykalnych wobec żydów w II RP.

  Narodowi radykałowie piórem Gluzińskiego zarzucali żydom że: są przewrotni, mieszają w swoich wypowiedziach prawdę z kłamstwem, kłamią bez skrępowania, podszywają się pod chrześcijan. Zdaniem Gluzińskiego (s.409) „Naród żydowski jest narodem chorym (…) Istotną przyczyną jego choroby (…) jest jego (…) chęć narzucenia swej władzy i swego ducha innym narodom świata”. ONRowcy postulowali więc brak tolerancji dla żydowskich patologii niszczących społeczeństwo. Ideolog ONR krytykował też judaizm. Judaizm oskarżał o bycie ideowym fundamentem żydowskiego szowinizmu.

  W „Zmierzchu Izraela” Gluziński przedstawił plugawą jego zdaniem historie narodu żydowskiego opowiedzianego za wszystkie patologiczne zjawiska społeczne (prześladowania chrześcijan, gnozę i inne herezje, islam, niewolnictwo, protestantyzm, rewolucje francuską, masonerie, młodoturków, modernizm w kościele katolickim).

  Szczególną uwagę czytelników Gluziński zwrócił na destruktywną rolę żydów w dziejach Polski. Ideolog ONR obwiniał Żydów o: handel słowiańskimi niewolnikami, uprzywilejowanie kosztem chłopstwa, propagowanie reformacji w Polsce, zmonopolizowanie handlu i rzemiosła. Uprzywilejowanie żydów w Polsce było zdaniem Gluzińskiego skutkiem powstania lub rozwoju w Polsce takich nurtów tożsamości żydowskiej jak: frankizm, talmudyzm, hasydyzm i sabbateizm. Dzięki eksplozji demograficznej żydzi w Polsce stali się realną siłą która poparła zabory i pod koniec I wojny światowej starali się nie dopuścić do odrodzenia niepodległej Polski.

  Pomimo że ONR by pro wolno rynkowy, opowiadał się przeciw socjalizmowi i domagał się niskich podatków, Gluziński uznawał liberalizm i kapitalizm za żydowskie patologie. Żydowski liberalizm zdaniem ONR legalizował wyzysk i oddawał społeczne pod kontrole żydów, pozwolił żydom na opanowanie świata za pomocą kapitału i żydowskiego prawa. Żydowski kapitalizm miał umożliwić żydom zdominowanie gospodarki. Gluziński za bękarta liberalizmu i kapitalizmu uznawał globalizm który pod pod hasłami pacyfizmu i walki z nacjonalizmem miał na celu odebranie Aryjczykom suwerenności i danie żydom całej władzy. W liberalizmie ideolog ONR widział korzenie kryzysu światowego.

  Autor „Zmierzchu Izraela” oskarżał żydów i masonów o związki z komunizmem, żydowską finansjerę z USA o sfinansowanie rewolucji bolszewickiej i rozwoju przemysłu w ZSRR, żydów o udział w sowieckim aparacie terroru i poparcie agresji sowieckiej na Polskę w 1920 roku. Gluziński w swej książce opisywał też niezwykle ciekawą sprawę kolonizacji żydowskiej sowieckiego Krymu finansowanej przez amerykańskich żydów.

  Ostatnim tematem poruszonym przez Gluzińskiego była historia i współczesność syjonizmu.

  Jan Bodakowski
  http://www.bibula.com/?p=27897

 7. antykk said

  No „teraz” w PL jest znacznie lepiej*, tak między młotem a kowadłem. http://www.rmf24.pl/ekonomia/news-unijny-komisarz-do-konca-dnia-czeka-na-umowe-gazowa,nId,304735

 8. Zenek said

  warto obejrzec ten przedwojenny film i porownac z obecna sytuacja nie tylko w Polsce.

 9. Rysio said

  Do 4.

  Mieczysław Rakowski jest glupszy niz ustawa przewiduje.

  Np:

  przeprasza za bezpłatny dostęp młodzieży chłopskiej i robotniczej na wyższe uczelnie; Haaaaaaaaahahah.

  przeprasza za likwidację analfabetyzmu.haaaaaaaahhha.

  przeprasza za tysiące bibliotek, za tanie książki, za miejskie i wiejskie domy kultury; Haaaaaahahaha

  przepraszam za odbudowę zniszczonej przez hitlerowców Warszawy i wielu innych miast Hahaha no tak w kapitalizmie to do tej pory bysmy mieli gruzy. Hahahaha.

  Co za totalny matol – Ciekawe dlaczego nie przeprasza za zaslugi MO i SB i o ich walce o utrwalenie wladzy ludowej?

 10. Darek T. said

  „Pomiędzy cywilizacjami , jak też religiami, nie ma syntez i być nie może”

  „Ojczyzna jest to zwarty obszar , stanowiący stałą bez przerwy siedzibę i widownię dziejów narodowych”

  „Język ojczysty może być tylko jeden, ten sam od samego początku i bez przerw uprawiany”

  „Nie można mieć ojczyzny wszędzie i gdziekolwiek”

  „Dla cywilizacji łacińskiej absurdem jest zrzeszenie ponadnarodowe a beznarodowe, tendencje takie godzą w samo istnienie cywilizacji łacińskiej”

  F. Koneczny

 11. feliks said

  @ Błysk
  Gratuluję „źródła wiedzy historycznej” czyli p.Wrzodaka, nie wiadomo czy śmiać się czy płakać, a już chęć lustracji przez PiS (którą obalili)to pyszne no i te „awantury” wywoływane przez LPR i Samoobronę to chyba kolega traktuje nas jak idiotów, polecałbym przesłuchać słynne wystąpienie sejmowe p.Giertycha ( przed oddaniem przez PiS władzy PO , oczywiście po wypiciu iluś tam butelek jabola)sumujące „osiągnięcia” PiSu w ówczesnym rządzie.

 12. Andrej said

  Re://Błysk Wrzodak i jego wiarygodność zwłaszcza w ocenie Giertycha , chyba cię czlowieku pogieło.

 13. Alina said

  re:
  Kompletne bzdury na temat R. Giertycha.
  Cos sie pomieszalo w glowie od nadmiaru telewizora, albo hasbara.
  LPR i Samoobrone zniszczyl POPIS.

 14. aga said

  Błysk jest tu oddelegeowany przez Pisuar aby atakować LPR,który wczesniej Pisuar miał na rozkaz sorosowskiej bandy zniszczyć. Chyba udaje skończonego naiwniaka albo się z choinki urwal jak mysli,ze mozna jakaś partię w Polsce stworzyć i słuzby jej nie będa inwigilować.Najwięcej prowokatoroqw i inwigilatorow miala ta jedyna propolks apartia. I dlatego tak latwo tam konflikty były inicjowane.

 15. aga said

  a oto chazar marek jurek sie demaskuje jak nienawidzi Ruchu narodowego / jak onegdaj lechkacz/udajacy judeochrześcijanina: a co to za swołocz!
  M.Jurek odcina się od Marszu Niepodległości 11 XI
  „Idea fajna, ale nie w tym towarzystwie”

  W związku ze zbliżającą się rocznicą Święta Niepodległości kilka organizacji zapowiedziało swój udział w tegorocznym warszawskim Marszu Niepodległości. Obecni mają być m.in. członkowie i działacze: Młodzieży Wszechpolskiej, Związku Żołnierzy NSZ oraz ONR-u. Swój udział w Marszu zapowiedzieli także m.in. prof. Ryszard Bender, Artur Zawisza oraz dr Jan Żaryn. Tradycyjnie zainteresowana tego typu inicjatywami „Gazeta Wyborcza” zapytała lidera Prawicy Rzeczypospolitej – Marka Jurka o jego ewentualny udział w Marszu, na co ten odpowiedział: „Prawica Rzeczypospolitej nie bierze w tym udziału. Idea fajna, ale nie w tym towarzystwie”. Zapytany następnie, czy można się dziś odwoływać do przedwojennego ONR-u, wyznał: „Nie, ONR był organizacją skrajną, miał program totalitarny. Nie jest to bliska mi tradycja” (cyt. za: „GW” z 27. 10. 2010).

  Ze smutkiem należy stwierdzić, że Pan marszałek powtarza, wypowiadaniem takich opinii, stare wyświechtane frazesy („totalitaryzm” ONR-u), nie może chyba bowiem nie wiedzieć, że program totalitarny prezentował przed wojną, powstały w wyniku rozłamu w ONR, Ruch Narodowo-Radykalny „Falanga”, a nie cały ONR. Nawet jednak program totalitarny musi być oceniany z perspektywy ówczesnych realiów, a nie dnia dzisiejszego, inna ocena musi bowiem spotkać się zarzutem ahistoryzmu. Szkoda, że M. Jurek, przy wypowiadaniu podobnych opinii, nie bierze przykładu ze swojego dawnego mentora prof. Wiesława Chrzanowskiego, który pytany przez „Gazetę Wyborczą” o przedwojenny antysemityzm i „pałkarstwo”, mówił o „walce o przetrwanie”, starając się wyjaśnić dziennikarzowi ówczesne postawy i zachowania („Duży Format” – dodatek do „GW” z 23. 01. 2006 ).

  W dzisiejszej postawie Jurka poza ultraklerykalizmem oraz wraz z upływem czasu coraz bardziej eksponowanym antykomunizmem (na początku lat 90. jego głos umożliwił wybór gen. W. Jaruzelskiego na urząd Prezydenta) pozostało już niewiele. Charakterystyczne, że jeszcze w czasie działalności ZChN-u, Wojciech Wasiutyński, dostrzegając u niektórych działaczy (w tym i M. Jurka) chęć do przekształcenia partii w Akcję Katolicką, pisał, że „Stronnictwo polityczne nie jest sodalicją mariańską”. Powyższa wypowiedź lidera Prawicy RP jest też dowodem na całkowite wpisanie się w demoliberalny mainstream. Po święcie Chanuka, nieobecności podczas odsłonięcia pomnika R. Dmowskiego, jest to kolejny dowód na oddalenie się dawnego polityka ZChN-u od wszechpolskich korzeni.

  Maciej Motas

  W dzisiejszej Gazecie Wyborczej ukazała się wypowiedź lidera Prawicy RP Marka Jurka, dotycząca Marszu Niepodległości, którego współorganizatorem jest Młodzież Wszechpolska. GW nie omieszkała przy tej okazji podać po raz kolejny porcji nieprawdziwych informacji, najwyższe zdumienie budzi jednak stanowisko, jakie zajął w tej sprawie były Marszałek Sejmu. Muszę w tym miejscu przyznać rację tym wszystkim spośród moich znajomych z różnych organizacji prawicowych, którzy twierdzili, że z Markiem Jurkiem można się dogadywać w jakiejś sprawie jedynie mając rzecz przez niego podpisaną i notarialnie potwierdzoną, bowiem w innym wypadku można w najmniej spodziewanym momencie się rozczarować. Propozycję objęcia przez Marka Jurka patronatu nad Marszem Niepodległości wystosowało jego środowisko, wszystko wskazuje na to, że za jego wiedzą i zgodą. Wycofanie się z tego pomysłu przez b. Marszałka Sejmu nastąpiło po serii napastliwych ataków Wyborczej. Rozczarowanie jest tym większe, że był on tą osobą, na którą oddałem swój głos w I turze tegorocznych wyborów prezydenckich – dziś uważam to za błąd, którego nie zamierzam powtarzać. Polityka jest rzeczą męską – nie chodzi mi w tym miejscu o płeć osób się nią zajmujących, a o sposób jej prowadzenia – więc jeśli ktoś się po męsku zachować nie umie, to powinien z politycznych ambicji zrezygnować.

  Najbardziej bulwersujące w wypowiedzi lidera Prawicy RP jest jednak co innego – swoimi słowami Marek Jurek wpisał się bowiem w nagonkę na Ruch Narodowy, jaką od wielu lat prowadzi Gazeta Wyborcza i inne skrajnie lewicowe środowiska. „ONR był organizacją skrajną, miał program totalitarny. Nie jest to bliska mi tradycja.” – takie stwierdzenie daje niepochlebne świadectwo, co do wiedzy Marka Jurka na temat historii polskich ruchów politycznych. Jest to oskarżenie nie mające żadnego pokrycia w faktach, co przyznają nawet lewicowi historycy, którzy, jeśli już próbują jakiemuś polskiemu ugrupowaniu okresu międzywojennego przypiąć totalitarną łatkę, to co najwyżej Ruchowi Narodowo-Radykalnemu Falanga, co i tak jest wysoce naciągane. Ciężko też powiedzieć, co były Marszałek Sejmu chciał ugrać, posługując się nieprawdą – obawiam się, że jeśli liczył na to, że dzięki temu Wyborcza zaliczy go w poczet „autorytetów” lewicowo-liberalnego salonu, to może się srogo zawieść. Poza tym, takich pożytecznych ludzi, którzy, jak to określił jeden z publicystów „mówią to samo co salon, podkreślając, że mówią to z pozycji prawicowych”, Wyborcza już posiada. Nie jest to zatem wypowiedź ani prawdziwa, ani opłacalna.

  Prezes Zarządu Głównego
  Młodzieży Wszechpolskiej
  Robert Winnicki

 16. Błysk said

  RE:Andrej,Alina ,Aga/12-14/. Zakładając ,że wypowiedziały się pod rząd trzy osoby i do tego poza ogólnikami nie podnosząc żadnych argumentów, to …ale o tym na koncu wypowiedzi. Najprzód chciałem rzec ,że Zygmunt Wrzodak znał chyba lepiej od nich Romana Giertycha , bowiem był założycielem LPR, a potem działał z nim w tej partii przez kilka lat, a wymienione osoby chyba nie były w kierownictwie LPR -u ,więc kto wie lepiej o długim Romanie niż Z. Wrzodak? A ten na łamach propolonii wypowiedział sie,że Roman Giertych miał spółkę cywilną z pułkownikiem służb tajnych Malejczykiem /dziś już chyba generałem/, którzy we dwóch przyszli do Wrzodaka jako szefa Solidarności w Ursusie i proponowali mu pożyczkę , oczywiście za ich wynagrodzeniem. Wrzodak ich przepędził.Sam Malejczyk najpierw służył „władzy ludowej”, a potem Amerykanom . Długi Roman był też oskarżany o doprowadzenie do ruiny Banku Wielkopolskiego Rolnego jak i fałszerstwo przy rejestracji sądowej LPR-u,także obecnie przez Pana Mariana Brudzińskiego o fałszerstwa kilkudziesięciu faktur, które są badane przez prokuraturę. Gdyby to było mało w/w znawcom nieposzlakowanej pamięci R.G, i mieli mało zaufania do Pana Wrzodaka , to podaję dodatkowo,ze długi Roman udzielił wywiadu niemieckiemu /czy niemieckojęzycznemu / die Velt gdzie wyjaśnił,ze Polska powinna byc lotniskowcem USA , a Izrael winien stac się członkiem Unii Europejskiej.Potem dał drugi wywiad do Gazety Wyborczej gdzie na wstępie wyjaśnił,że nie jest nacjonalista tylko chrześcijaninem , a potem palnął,że nie przyjąłby Romana Dmowskiego do LPR-u. Sam tez pamiętam wywiad telewizyjny pana Romana ,gdzie redaktorka zacytowała fragment „Lokomotywy” Tuwima , apotem zapytała pana Romana jako ministra oświaty ,kto to napisał. Pan Roman odpowiedział,że gdzieś to słyszał,ale nie wie kto napisał. Podobnie było ze spotkaniem z Kulczykiem/tzw. biznesmenem/ w Częstochowie , gdzie pan Romana początkowo powiedział,ze nie spotkał się, następnie dociskany przez dziennikarzy ,ze widział się przez 5 minut, by w końcu wyznac,ze zjadł z nim obiad. Wspomnę jeszcze o spotkaniu z żydami w Jedwabnem. Panowie /i pani/ zachwycający się Romanem Giertychem chybaście postradali rozumy ,albo ..macie takie zadanie.

 17. antykk said

  Oj w Cz-wie było ICH wielu…i na Jasnej Górze rozprawiali!!!

 18. Praworządny Obywatel NWO said

  Kolega Błysk może mieć trochę racji. Zadziwiająca jest też przyjaźń Giertycha z Radkiem Sikorskim. Radek grubą rentę pobierał w USA od neokonów, a i teraz Syjoniści o nim nie zapomną, choćby przez żonę. Dzieci chodzą do tej samej szkoły, rodzicom się fajnie ze sobą rozmawia, należą do elity. Może padło kiedyś takie zaproszenie do Giertycha, wiesz Romek my tu mamy taki nieformalny klub…Ja tam Wrzodakowi bardziej wierzę. Patrzcie co się dzieje z politykami prawicy już po skończonej karierze. Czy się śpi na kasie czy biedę klepie. To wiele wyjaśnia.

 19. Krzysztof M said

  Ad. 18

  Mają dzieci w tej samej szkole.

 20. Krzysztof M said

  Ad. 16

  Pomówienia. WBK – jest wyrok? NIE MA.

  Jedwabne – Giertych wyciągnął rękę do żyda. Żyd pokazał Giertychowi plecy. I media zamknęły się na okoliczność „antysemityzmu” Giertycha. 🙂

  Podobny mechanizm dotyczył „przyjęcia Dmowskiego” do LPR. Dmowski, gdyby żył, to przyjmowałby Giertycha do LPR, a nie Giertych Dmowskiego. 🙂

  Wrzodak – pomówienia.

  Znowu nagonka na Giertycha. Widać ci, których LPR wystawił w najbliższych wyborach mają szanse… :-))

 21. Miroslaw Bernard said

  Za jakosc LPR wystarczy wypowiedz Giertycha za Dmowskiego by do LPR nie przyjal. Pier… buc.
  ad 20 napisal co mysle ja rowniez.

 22. Miroslaw Bernard said

  Problemem Polski nie sa Zydzi tylko Gierytchy, Pisuary i cala banda judaszy ktorzy z Zydami handluja dla wlasnego dobra a zaczelo sie to dawno dawno temu (400 lat temu).

 23. Gmad said

 24. Alina said

  Ci co pluja na Giertychow sa Zydami, Ukraincami itd. albo idiotami.
  LPR zalozyli Giertychowie.
  Byla to jedyna partia propolska nie powiazana z Ukladem Okraglego Stolu.
  LPR byla pod obstrzalem tajnych sluzb, ktore sa na usluchach zydo-masonerii.
  Wszystkie media byly przeciwko LPR.
  LPR zniszyl koszerny Rydzyk z zydami Kaczynskimi.
  Sami sprobujcie zalozyc partie, a pozniej sie wymadrzac.

 25. Panie Marucha,
  mam do Pana prosbe: prosze zlikwidowac jak najszybciej nowa zabawke zupelnie tu zbedna: koleczko z literka I. Wprawia mnie to w szewska pasje kiedy sobie myszkuje po stronie a tu nagle to okienko sie otwiera i nie moge tego zamknac, wyrzucic z moich zmeczonych oczu…i wtedy sie denerwuje i zamykam ten panski portal.
  Mam tego dosyc i przestalam tu zagladac…
  Czy Pan wie ze to obciaza komputer i ilosc pojemnosci? Problem z tym ze to scirewko sie otwiera samo …wtedy kiedy nie chce tym sobie obciazac umyslu i tak zmeczonego tymi smutkami z Europy.

 26. Marucha said

  Pani Torontonianko, świetnie wiem, co obciąża komputer. I wiem również, że zanim Pani otworzy jakąś stronę witryny, ładuje się mnóstwo informacji z całkiem innych stron, o czym większość osób nie wie (np. awatary, statystyki itd). Taka to jest już uroda WordPressa.
  Nie prosiłem nikogo o ową literkę I w kółeczku i nie znalazłem opcji, aby ją całkowicie usunąć. Udało mi się jedynie zlikwidować wyskakujące okienko. Mam nadzieję, że to Pani ułatwi przeglądanie witryny, choć i tak owo okienko jest łatwo zamknąć.

 27. Krzysztof M said

  Ad. 21

  Zanim w świętym szale oburzenia nazwiesz kogoś bucem, to przejrzyj miejsca na cmentarzu, na tym, gdzie są pochowani dobrzechcący. :-)) Dobrzechcący, ale nie umiejący. Nie umiejący ani myśleć, ani działać. Tam cię pochowają. :-)) Wszyscy pożyteczni idioci tam leżą. Albo leżeć będą.

 28. Praworządny Obywatel NWO said

  Ad19 Krzysztof M
  Ta zażyłość Giertycha z Sikorskim jest trochę podejrzana. A co do ich dzieci to znalazłem to:
  Dzieci Sikorskiego, jak i Giertycha chodzą wspólnie do szkoły Opus Dei w Falenicy koło Warszawy. Nie jest to tania szkoła – oprócz czesnego rodzice muszą wyłożyć kilkadziesiąt tysięcy złotych na wykup udziałów w spółce “Rodzice dla szkoły”, która finansuje jej rozbudowę.
  O ile Gierytch był rzeczywiście antyunijny to to już żadnej z wojen USraela głośniej nie skrytykował.Jakiejś jego wypowiedzi antyNatowskiej też nie pamiętam.Może to tłumaczy trochę chłodne stosunki z Romana z ojcem? A o Opus Dei to też różne rzeczy można w necie znaleźć. Ale mimo wszystko LPR-u szkoda. To jak się Kaczyński obszedł z koalicjantami to zgroza. Dlaetgo do władzy już nie powrócą. Na samodzielne rządzenie nie dostaną tylu głosów, a w koalicję nikt z nimi nie wejdzie. Nawet PSL. Ale z drugiej strony co to nas gojów obchodzi. Trzeba żyć po swojemu na ile się da. Żyć po polsku zwyczajnym życiem.

 29. Panie Gajowy,
  zauwazylam ze po kazdym glosowaniu kolejny plus lub minus sa rejestrowane przez ‚okienko’ niebieskie…nie lubie tego i wykreslam te witryne ze swoich ‚Bookmarks’,
  Cheers! Adieu!

  Nie wiem, o co Pani chodzi, ale również żegnam. PO POLSKU: „Bóg z Panią”. – admin

 30. Romir said

  Do Gajowego Maruchy,
  czekamy na III część.
  Z góry dziękuję.

 31. Shakespear said

  NoScript zablokuje te niebieskie kropki.

  Potrzebny jest „NoScript Firefox extension”

  http://noscript.net/

  Jak jest zainstallowany to podchodi sie strzalkom cursora, prawy guzik na myszce i wybiera sie opcje „Adblock Pluse: Block image…” i sie widzo opcje jak blokowac.

  Ja ich nie widze teraz.

 32. Arek said

  Nie wierzę, że ktoś mógł napisać to na serio. Nie wierzę, że istnieje ktoś kto naprawdę w to wierzy. Słowo wiara jest tutaj idealne, bo brak tu racjonalnych dowodów. Taka osoba nadaje się do psychiatry, bo to kwalifikuje się na jakąś manię prześladowczą (nie jestem specjalistą, więc to heurystyka). Przecież tu brak jakiejkolwiek logiki. Ten „artykuł” jest po prostu głupi. Mam nadzieję, że świadomie koloryzujesz tę spiskową teorie, bo to jest nie do wiary, że ktoś o zdrowym rozsądku uważa, że WSZYSCY są Żydami(naprawdę uważasz, że Macierewicz jest Żydem? wydaje mi sie to być kokieterią), że wszędzie na około jest spisek i zło. Tak teraz czysto po ludzku Maruch – nie męczy Cię to? Musisz mieć straszne, smutne, nieszczęśliwe i przepełnione cierpieniem życie. Nie jest tak?

  Nie. – admin

 33. aga said

  Arek
  a ty to zapewne znasz historię z tablidów od michnikówna czy tez z podręcznikow jego mamusi szechterowej helenki i spółka?
  Wiedzieli brzydki co robią okupując wszystkie wydziały historii w Polsce po ’45.MBW im nie wystarczyło; zatroszczyli się o takich Aarkow….

 34. Arek said

  Aga,
  Nie znam historii tylko z „tablidów od michnikówna” czy też z podręczników jego mamusi Szechterowej Helenki i spółki. Nie chodzi tu tylko o historię, bo z wieloma rzeczami się zgadzam. Pisanie o inscenizacji pomiędzy PiS-em a PO, o agenturalnych partiach, o stojącyh nad całym światem i wszechświatem Żydach jest po prostu śmieszne. Nie podważam faktu, że stanowili i stanowią elitę wielu państw i odgrywają niewątpliwie ważną rolę w życiu politycznym i nie tylko politycznym wielu krajów ale to co napisał Maruch to zwyczajne przegięcie.

 35. Gmad said

  Jarosław Kaczyński żydowskim agentem?!
  http://skocz.pl/dcrif

Sorry, the comment form is closed at this time.