Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  kontra o Wolne tematy (68 – …
  semperparatus o Wolne tematy (68 – …
  Katolik przedsoborow… o Wolne tematy (68 – …
  szwaby płacić ! o Kaczyński nie jest żadnym…
  Anucha o Na trupie Polski wejdziemy do…
  OutsiderR o Wolne tematy (68 – …
  Peryskop o AfD dostała wiatru w żagl…
  Ale dlaczego? o Na trupie Polski wejdziemy do…
  Peryskop o Iwan Iljin jako wyznacznik now…
  lewarek.pl o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Lily o AfD dostała wiatru w żagl…
  Listwa o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Listwa o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Marucha o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Piotr B. o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Wrocław: Demonstracja przeciwko prześladowaniu patriotów

Posted by Marucha w dniu 2010-11-28 (Niedziela)

Fot. Nacjonalista.pl Kolejny już raz we Wrocławiu odbyła się manifestacja przeciwko represjom politycznym wobec nacjonalistów.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy polscy nacjonaliści są obiektem ataków ze strony Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Agencja ta z pomocą antyterrorystów przeprowadzała rajdy na mieszkania patriotów, używając w celach propagandowych środków jakimi posługuje się policja do zatrzymywania groźnych przestępców. Napadanym w domach patriotom konfiskowane były rzeczy osobiste, telefony, komputery, płyty z muzyką, nawigacje samochodowe a także pieniądze i ubrania. Zatrzymywani byli przetrzymywani w aresztach na podstawie fałszywych zarzutów propagowania faszyzmu lub gloryfikacji niemieckiego nazizmu. Funkcjonariusze dzisiejszej bezpieki zmuszali ich do składania fałszywych zeznań, terroryzowano rodziny zatrzymanych, grożono pozbawieniem pracy a nawet odebraniem dzieci.

Wrocław był jednym z miast w których odbyły się najbardziej spektakularne zatrzymania, szeroko opisywane przez mainstreamowe media jako walka z urojonym faszyzmem. Wobec tych totalitarnych praktyk Systemu, nie możemy jako nacjonaliści pozostać bierni. Manifestacja była wyrazem sprzeciwu wobec takich działań, szkalowania polskich patriotów, oraz miała okazać naszą solidarność z tymi, których dotknęły motywowane politycznie prześladowania.

Do Wrocławia z samego rana wyruszyła niewielka delegacja podkarpackich nacjonalistów z Rzeszowa, Stalowej Woli i Mielca. W jej skład wchodzili aktywiści AN Stalowa Wola oraz mieleckiego aktywu Opcji Socjalnarodowej. Po dotarciu do Wrocławia kierujemy się na ulicę Świdnicką, skąd miał wyruszyć pochód. Na miejscu czekało już kilkadziesiąt osób, przedstawicieli różnych organizacji narodowych i niezrzeszonych nacjonalistów oraz kibiców Śląska Wrocław.

Kilka minut po godzinie 16-stej formujemy szyk i wyruszamy w stronę rynku skandując m.in. „Stop represjom politycznym”, „Wolność słowa dla nacjonalistów”, „Precz z fałszywą demokracją” czy „naszym znakiem Orzeł Biały”. Na transparentach widoczne są hasła „Wolność dla wszystkich nacjonalistów. Stop demokratycznej dyktaturze”, „Stop prześladowaniom patriotów” oraz „NKWD=ABW, tradycja zobowiązuje”. Po rozłożeniu banerów dowodzący obstawą policjant konsultował ich treść przez radio. Maszerując wolnym krokiem wzbudzamy duże zainteresowanie przechodniów, których za sprawą Jarmarku Świątecznego było na rynku naprawdę dużo. Okrążamy rynek dwukrotnie, mając dwa postoje na odczytanie przemówień. W tych naświetlona została sytuacja polskich patriotów, wobec których używa się podobnych metod jak za czasów komunizmu. Tak samo przez media określające ruch nacjonalistyczny mianem nazistów, jak i przez aparat władzy w postaci ABW, policji, sądów i prokuratur. Przechodniom rozdawane były ulotki informujące o celu manifestacji. Po drugim obejściu rynku kierujemy się w stronę Galerii Dominikańskiej ,gdzie demonstracja dobiegła końca. W trakcie jej trwania obecne były media, dla których wypowiedzieli się organizatorzy.

Podsumowując, była to bardzo udana akcja, stawiło się na niej około stu osób, przechodnie z zainteresowaniem czytali hasła z transparentów oraz ulotki. W trakcie manifestacji nie odnotowano żadnych incydentów, czym po raz kolejny zadaliśmy kłam twierdzeniom mediów, które przedstawiają nacjonalistów jako agresywnych chuliganów. Po zakończeniu akcji udaliśmy się do baru na integracyjne pogadanki, po niespełna dwóch godzinach wyruszamy w drogę powrotną by o 5 rano zameldować się w domach. Uważamy, że uczestnictwo w takich akcjach solidarnościowych i wyrażenie sprzeciwu wobec działań Systemu jest naszym obowiązkiem jako nacjonalistów i zwolenników wolności słowa. Nie tylko dla wybranych. Pozdrowienia dla organizatorów i uczestników demonstracji.

Ajwaj (ANSW)
Fotoreportaże dostępne są na portalach Nacjonalista.pl oraz Wroclawianie.info.
Za: http://autonom.pl

Komentarzy 15 do “Wrocław: Demonstracja przeciwko prześladowaniu patriotów”

 1. Darek T. said

  Media wykreowały ciekawy schemat myślowy funkcjonujący wśród znakomitej większości tele-gapiów. Nacjonalista=nazista=faszysta. Wygląda na to że patrioci są jednak klasą inteligencką w Polsce.

 2. Aleksander said

  Brak słów, szok. Zdaję sobie sprawę z tego iż że jesteśmy krajem okupowanym, ale to co wyprawia ABW to są praktyki stalinowskie! Bandyci podkręcają śrubę, czują się totalnie bezkarni i tak jest w istocie. A pamiętam jak bardzo się oburzałem gdy policja (dosłownie) aresztowała polską flagę podczas anty-polskiej hucpy w Jedwabnym. Henryk Pająk miał rację: „Strach być Polakiem”…

 3. DD said

  Ad 2
  H. Pajak ma racje od 20 lat, a jego prognozy ziscily sie w niemalze w 100% – na nieszczescie. Ostatnia ksiazka „Konspiracje czas zaczynac” jak najbardziej na czasie, ale polactfo jest zajete ogladaniem Bolka i tancami z gwiadami.

 4. TV Polonitsa poleca

  TV Fides et Ratio http://www.youtube.com/user/TVFidesEtRatio

  TV Wszechnica Narodowa http://www.youtube.com/user/WszechnicaNarodowa

 5. Brat Dioskur said

  Ciekawe,bo chyba m-c temu byla tutaj syganlizowana podobna sytuacja w Czechach gdzie rowniez ogloszono narodowcow tredowatymi.Rowniez tam czeska bezpieka stosuje otwarte przesladowania i wydaje sie ,ze akcja ta jest koordynowana przez jakis centralny organ,czyzby byl to ERHSA (Europeeschreichssicherheidshauptambt)(Glowny Urzad Bezpieczenstwa Rzeszy Europejskiej) w Wiedniu ?

 6. Zenek said

  Wnuk wermachtowca nie próżnuje.

 7. Józef said

  Hańba dla ABW za represje wobec Patriotów.Proszę jednak o zrozumienie wobec tych funkcjonariuszy, którzy musza działać pod rozkazem.Nie rozgrzeszam nadgorliwców i tępych służalców których tam promują kolejne rządy okrągłostołowej sitwy. Zapewniam, że i w ABW są nacjonaliści.

 8. TZJ said

  Czego się spodziewać po „firmie” której szef pobrał pół miliona odprawy – jawne dane ( i być może pewnie pobiera w jakiś sposób nadal) w czasie szefowania jednej z firm telekomunikacyjnych w PL która to firma należy w 97% do Dojcze Telekom. Widać DT uważa że Wrocław powinien powrócić do „macierzy” a skoro tak uważa DT to i tak uważa pewnie szef wspomnianej wyżej „firmy” więc pomaga usuwać
  „element niepewny”
  Z innej beczki ciekawe jaki życiorys ma szef czeskiej odmiany abewu.

 9. Brat Dioskur said

  Czy konspiracja w warunkach skundlonego talatajstwa (zamiennik slowa „spoleczenstwo”)moze sie udac?Sp.Dziadek moj opowiadal jak bodajze w koncu lat 40-tych jego kolega z podziemia zostal na ulicy rozpoznany przez ubeka w cywilu.Przy probie aresztowania bojowiec byl szybszy w dobyciu broni po czym korzystajac powstalego zamieszania oddalil sie spokojnym krokiem .Nie przewidzial jednak tego ,ze jakas menda wypatrzyla go w tlumie i poszla jego tropem sledzac go z daleka.Zawiadomiony szwadron smierci z UB otoczyl dom w ktorym schronil sie bojowiec ,ale ten drogo sprzedal swoje zycie ,bo po obrzuceniu bandy granatami
  i wyczerpaniu amunicji ostatnia kule odebral sobie zycie.

 10. JO said

  To metody „Europejskie” dzis. Daleko nie trzeba szukac – w Anglii Policja Reaguje identycznie…

 11. Jay Dee said

  Z wpisu:: „Napadanym w domach patriotom konfiskowane były rzeczy osobiste, telefony, komputery, płyty z muzyką, nawigacje samochodowe a także pieniądze i ubrania.”
  To typowe wskażcie człowieka – a ja przepis znajdę. Do informacji dla osób niezorientowanych:
  – telefony – poszukiwanie kradzionych (paserstwo) lub z nielegalnie zainstalowaną muzyką, dzwonkami itp – łamanie praw autorskich.
  – komputery – nielegalne programy, windows, może coś z pornografią dziecięcą lub nawet nielegalne zdalne działania hakerów – które moga obciążać właściciela.
  – płyty – nielegalne źródło – np. płyta kupiona na stadionie dziesięciolecia lub na wycieczce w Chinach, innych krajach gdzie łatwo takowe się kupuje.
  – nawigacja – instalowanie nielegalnej np. Automapy (lub innego opragrowania) na taniej nawigacji bez programu.
  – ubrania – podróbki – ale tutaj sformułować zarzuty jest trudno.
  – pieniądze – pewnie na zabezpieczenie potencjalnej grzywny. Ale jest drugie dno – osłabienie pozycji cżłowieka – jeśli nie jest krezusem – to można ograniczyć jego możliwości obrony (brak kasy na dobrego adwokata).
  To bezprawie w granicach prawa. Można zabierać takie rzeczy jako dowody w sprawie – ale jeśli istnieje podejrzenie w sprawie nielegalnych programów itp – a nie tak przy okazji.
  Warto zwrócić uwagę na wyroki za nielegalne programy. Typowi fałszerze mający z tego zyski skazywani są w procesach karnych na podobne kary jak zwyki użytkownicy. Znam jeden przypadek – gdy chłopak podpadł synowi prokuratora. Zwinęli mu płyty, komputer i koleś dostał w zawiasach 2 lata !!!

 12. spawmag said

  Trzeba być czujnym i czekać na moment,problem jest jeden,niema nikogo kto by wszystkich zjednoczył

 13. Machaj said

  Jest.
  Chrystus Krol.
  Dla wierzacych i niewierzacych.

 14. Zenek said

  Tępi się patriotów i we Wrocławiu honorowymi obywatelami są nadal Hitler i Goering a hala widowiskowa w nowej nazwie jest uhonorowaniem zwycięstwa Prusaków nad Napoleonem i Ks. Poniatowskim pod Lipskiem. Dzis profesorowie historii Uniwersytetu Wrocławskiego za ochłapy niemieckich fundacji wysługują się Niemcom pisaniem tesknych i ckliwych biografii pruskich rodów. Maleczyński i in.w grobie przewracają się.

 15. Skoczek said

  Ad. 11.

  Dobrze napisane.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: