Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  lewarek.pl o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Lily o AfD dostała wiatru w żagl…
  Listwa o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Listwa o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Marucha o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Piotr B. o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Peryskop o W kierunku głębi
  Listwa o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Piotr B. o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Marucha o Tak kot przekazuje ważną wiado…
  Listwa o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Listwa o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Listwa o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Piotr B. o „Fantazja polityczna”: MSZ Ros…
  Listwa o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Homoseksualiści walczą o patronat Uniwersytetu Warszawskiego

Posted by Marucha w dniu 2010-11-30 (Wtorek)

Zadrży ręka rektora?

W grudniu na Uniwersytecie Warszawskim ma zostać złożony formalny wniosek o oficjalne zarejestrowanie organizacji skupiającej m.in. homoseksualistów, biseksualistów i transwestytów. Jej celem ma być włączenie się w organizację przyszłorocznej homoparady. Studenci z Krucjaty – Młodzi w Życiu Publicznym obawiają się, że władze uczelni, na której prowadzone są tzw. gender studies, mogą przychylić się do tego pomysłu.

Jak zadeklarowała w rozmowie z „Naszym Dziennikiem” Anna Korzekwa, rzecznik prasowy UW, wniosek o rejestrację organizacji do rektoratu jeszcze nie wpłynął. Jednak pomysłodawca, czyli Mariusz Drozdowski, doktorant z Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych, zapewnia, że wniosek zostanie złożony już w grudniu. Do organizacji mają należeć m.in. homoseksualiści, biseksualiści i transwestyci, zapewne kilka osób.
– Jeżeli są studentami UW, to mają do tego prawo – twierdzi.
Zadaniem tej komórki ma być współorganizacja przyszłorocznej homoparady.

Drozdowski liczy na podpis władz uczelni. Zapewnia, że wszystkie wymogi formalne zostaną spełnione: będzie status organizacji, a nawet opiekun naukowy (!).
– Warunkiem rejestracji organizacji jest zgodność jej regulaminu z przepisami prawa oraz statutem UW. Te warunki spełniam i mam nadzieję, że rektor UW nie odmówi nam rejestracji – dywaguje Drozdowski.

Jednak rektor może wniosek odrzucić, kiedy okaże się, że regulamin mającej powstać organizacji byłby sprzeczny ze statutem UW lub polskim prawem.
Rzecznik Korzekwa udziela w tej kwestii odpowiedzi enigmatycznej.
– Trzeba byłoby zobaczyć, co w tym wniosku jest. Dopóki nie ma wniosku, nie mogę zgadywać – ucina.

Tymczasem na Uniwersytecie Warszawskim odbyło się już spotkanie założycielskie tej organizacji. Zresztą uczelnia niejednokrotnie organizowała konferencje związane z homoseksualizmem dobrze odbierane przez aktywistów z tego kręgu.

Przeciwko powstaniu takiej organizacji zdecydowanie protestują studenci skupieni wokół Krucjaty – Młodzi w Życiu Publicznym. W miniony piątek piętnastoosobowa grupa ze Studenckiego Komitetu Przeciwko Homoseksualnej Propagandzie na UW zorganizowała pikietę pod bramą główną uczelni.
– Nasza pikieta miała na celu nie tylko sprzeciwienie się tej nowej inicjatywie, ale też wszystkim działaniom władz UW, które służą homopropagandzie. Mam tu na myśli liczne konferencje, wykłady, prelekcje. Przykładem są odbywające się na tej uczelni studia gender studies dotyczące tzw. społecznej i kulturowej tożsamości płci – podkreśla Maciej Maleszyk z Krucjaty – Młodzi w Życiu Publicznym, jeden z organizatorów demonstracji. W jego ocenie, ewentualna zgoda na rejestrację takiej organizacji w renomowanej placówce naukowo-oświatowej wpisze się w kampanię tych środowisk na rzecz m.in. legalizacji homoukładów i może doprowadzić do zniszczenia w niektórych młodych umysłach takich pojęć, jak rodzina, małżeństwo i macierzyństwo.

O opinię w tej sprawie zapytaliśmy etyka z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II.
– Takie zabiegi mają na celu uwiarygodnienie tego środowiska w przestrzeni publicznej. Tu chodzi też o zrównanie homoseksualistów z innymi. Powodem tworzenia takich organizacji jest to, by ściągać do siebie nowe ofiary takiej nieumiarkowanej pożądliwości – komentuje dr Marek Czachorowski z Katedry Etyki KUL.

Anna Ambroziak, Nasz Dziennik 30.11.2010

O ile admin zna się na życiu, organizacja dewiantów zostanie oczywiście oficjalnie zarejestrowana. I o ile znajomość życia przez admina na tym się nie kończy, stanie się to precedensem do rejestracji podobnych organizacji na innych uczelniach. A skoro można zmusić prywatnych właścicieli restauracji do wprowadzania faszystowskiego w treściach zakazu palenia tytoniu (nie dając im nawet szansy na stworzenie specjalnych pomieszczeń dla palaczy!) – to nie widzimy żadnych przeszkód, aby zmusić również uczelnie prywatne, w tym katolickie, do rejestracji organizacji skupiającej zboczeńców.
Zbukom już nie wystarcza, że nie karze się ich śmiercią, jak w dawniejszych czasach ani nie wsadza do więzień, jak w całkiem niedawnych czasach. Zbuki domagają się od nas szacunku, uznania, akceptacji i przywilejów. – admin

Komentarze 2 do “Homoseksualiści walczą o patronat Uniwersytetu Warszawskiego”

 1. Miet said

  Juz od bardzo dawna ubolewam nad zyciem akademickim w Polsce.
  Poniewaz uczestniczylem w tym zyciu przez ponad czterdziesci lat, tam i tutaj w USA, sprawy akademickie sa mi bardzo bliskie.
  Ciagle sledze to co dzieje sie na polskich uczelniach, mam kontakty ze swoimi bylymi studentami, ktorzy teraz zajmuja nawet poczesne uczelniane stanowiska.
  Stwierdzam, ze polski swiat nauki jest obecnie calkowicie ubezwlasnowolniony – prawie kazdy grosz na jaki ten swiat czeka jest przydzielany (oczywiscie „sprawiedliwie wg. potrzeb”) przez UE.
  Wszystkie inwestycje zaleza od dotowan unijnych.
  Profesorowie a z nimi i cala reszta kadry dba jedynie o to aby sie nie narazic. Polityczna poprawnosc swieci tryumfy i jest duzo bardziej wazna niz naukowa prawda.

  Ciekawie sie przedstawia ranking uniwersytetow w swiecie – prosze zwrocic uwage na pozycje naszych polskich sztandarowych uczelni UJ i UW.
  Przeciez to kompromitacja!!!

  ======================
  Akademicki Ranking Uniwersytetów Świata (ang. Academic Ranking of World Universities) prowadzony jest przez Institute of Higher Education przy Uniwersytecie Jiao Tong w Szanghaju; uwzględnia osiągnięcia naukowe i badawcze.

  Ranking dotyczy kadry naukowej i studentów w zakresie zdobywania nagród w znaczących konkursach naukowych, liczbie cytowań, publikacji w liczących się czasopismach naukowych.

  W rankingu z 2008 roku pierwsze miejsce zajmuje Harvard University. Najlepszą europejską uczelnią jest zajmujący czwarte miejsce w ogólnoświatowym rankingu University of Cambridge. Za najlepszą techniczną uczelnię na świecie uznano zajmujący piąte miejsce Massachusetts Institute of Technology.

  W rankingu uwzględnione są także 2 polskie uniwersytety: Uniwersytet Jagielloński i Uniwersytet Warszawski. Oba zajmują miejsca w czwartej setce.
  ===================================

  W tej sytuacji nie bede sie dziwil, gdy Jego Magnificencja Rektor UW obdarowany na pewno, conajmniej czterema tytulami, przestraszy sie jakiegos oblesnego pedalika i podpisze zgode na wszystko czego pedalik zażąda.
  Zgroza czlowieka ogarnia.

 2. Jesli Jego Magnificencja trzyma pieniadze (no i ma sie rozumiec, jest zalezny od pieniedzy) w lichwiarskim banku, to spewnoscia nie bedzie mial specjalnego wyboru nad wyborem „mniejszego zla”…zwlaszcza ze Jego Magnificencji konto bankowe niewatpliwe bedzie zablokowane, kiedy nie wyrazi zgody na zadanie zydowskiego pedalika…
  Podobna sytuacje mial aktor Marlon Brando i…drugi aktor Mel Gibson…Choc ten drugi (Mel Gibson) mial o wiele wiecej do zakomunikowania na temat zydowskiej dominacji finansowo-lichwiarskiej…

  Tak mysle, ze jesli lichwiarzom odebrac monopol kontroli kredytow, to stana sie zupelnie bezbronni, a wrecz nieporadni, bowiem od tysiecy lat niczego nie wyprodukowali ani niczego nie zbudowali wlasnymi rekami, wiec nic dziwnego, ze za wszelka cene chca utrzymac swoj lichwiarski monopol kontrolowania wszystkiego i wszystkich…wlacznie z hierarchicznym Kosciolem Katolickim…

  ==========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: