Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  NICK o Wolne tematy (64 – …
  revers o Facet o ksywce „Margot”
  revers o Wolne tematy (64 – …
  NICK o Wolne tematy (64 – …
  NyndrO o Wolne tematy (64 – …
  Anucha o Wolne tematy (64 – …
  Lily o Wolne tematy (64 – …
  Yagiel o Wolne tematy (64 – …
  NyndrO o Wolne tematy (64 – …
  lelumpolelum o Wolne tematy (64 – …
  Katarzyna T o Wolne tematy (64 – …
  I*** o Instytut Rodła we Wrocław…
  Wielka Kopa Tatry o Wolne tematy (64 – …
  NICK o Wolne tematy (64 – …
  jasiek z toronto o Pierwszy „historyk” RP – premi…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 524 obserwujących.

Wikileaks: powiązanie z Tel Awiwem

Posted by Marucha w dniu 2010-12-01 (Środa)

Julian Assange - niezłomny głosiciel prawdy, czy agent wpływu?

Oszukasz mnie raz, powinieneś się wstydzić. Oszukasz mnie dwukrotnie, ja powinienem się wstydzić. Oszukuj mnie konsekwentnie przez  60 lat i nasz związek się skończy, tak jak wiarygodność Izraela jako legalnego państwa narodowego.

Tel Awiw o tym wie. Ale co może zrobić państwo syjonistyczne? Odpowiedź: przeciek z Wiki.

Dlaczego właśnie teraz? Sprzeniewierzenie. Skieruj reflektory na Waszyngton by ściągnąć je z Tel Awiwu. Jest to dobra wypróbowana operacja psychologiczna. I zakwestionuj wiarygodność Stanów Zjednoczonych. Taka jest Wikileaks.

Każdy wiarygodny śledczy zacząłby od pytania: na czyją korzyść? Następnie spojrzałby na sposób, motywację i okazję, plus obecność stałego wywiadu państwa narodowego na terenie USA. Poza Izraelem, kto inny jest wiarygodnym kandydatem? Zauważ, jak szybko zniknęła z wiadomości rola Izraela w procesie pokojowym. Teraz Iran, Iran i jeszcze raz Iran. Na czyją korzyść?

Tel Awiw wie, że fałszywe dane wywiadu na temat Iraku prowadzą do fachowców w prowadzeniu wojny „metodą oszustwa” – motto izraelskiego Mossadu. Wikileaks wyróżnia się tym czego brakuje: brakiem jakichkolwiek materiałów szkodzącym izraelskim celom.

Ale nadal Tel Awiw ma się zmierzyć z bezprecedensowym niebezpieczeństwem: przejrzystością. Amerykanie wiedzą, że zostali oszukani. Izrael słusznie obawia się, że Amerykanie wkrótce zrozumieją przez kogo.

Nie wystarczy oziębłe wsparcie

Obama zachowuje się zgodnie z oczekiwaniami tych, którzy wyprodukowali jego prezydenturę. Każdy zaskoczony brakiem zmian w polityce USA na Bliskim Wschodzie nie może pojąć władzy izraelskiego lobby.

Czy zawahał się przed wsparciem ich ostatniej izraelskiej strategii rozbicia negocjacji pokojowych? Nieobecny pokój, USA nadal będzie celem tych oburzonych niezachwianym amerykańskim wsparciem bandyckiego zachowania Izraela w dążeniu do realizacji swoich ekspansjonistycznych celów.

Potwierdziwszy wpływ lobby, Netanjahu oświadczył, że nie zgodzi się na zatrzymanie budowy osiedli na ziemiach palestyńskich, aż Obama da mu $3 mld łapówki. Jaką formę łapówki zapewni Ameryka za propozycję 90 dni zamrożenia budowy? Dwadzieścia samolotów F-35 w cenie $150 mln każdy, plus części, serwis, szkolenie i uzbrojenie.

Jest to $231 mln tygodniowo lub $1.272.626 na godzinę. Co Ameryka dostanie w zamian? Tymczasowe częściowe zamrożenie budowy osiedli. Ile razy może ten podstęp działać?

Izrael uchyla się od zawarcia porozumienia pokojowego z Palestyńczykami, gdyż wyrzucił ich z ziemi w 1948 roku i przejął więcej ziemi w 1967 roku w celu kształtowania dzisiejszej geopolityki.

Gdyby Izrael osiągnął porozumienie z Palestyńczykami, sekretarz stanu Hillary Clinton proponuje „kompleksowe porozumienie w sprawie bezpieczeństwa”. Jakim kosztem nikt nie wie. Kongres Stanów Zjednoczonych już przeznaczył $30 mld dla Izraela w ciągu 10 lat. Te ostatnie $3 mld to dodatkowa suma.

To nie obejmuje kosztów amerykańskiej wiarygodności kwestionowania oferty weta w ONZ uznającego Palestynę jako państwo. I deklaracja Nigdy Znowu presji na Izrael ws. osadnictwa. Plus to, że zamrożenie nie uwzględnia wschodniej Jerozolimy, gdzie Tel Awiw upiera się by budować nowe mieszkania.

Najważniejszy jest czas

Planując ostatni wypad do Gazy między Świętami Bożego Narodzenia 2008 r. i styczniem 2009 r. – inaugurację Obamy, Tel Awiw zapewnił sobie jedynie wyciszony sprzeciw podczas politycznego przestoju w USA. Tak więc nie było niespodzianką, zobaczenie akcji agenta prowokatora w Święto Dziękczynienia 2010 roku, kiedy Izrael zburzył meczet na Zachodnim Brzegu i palestyńską wioskę.

Po siedmiu godzinach ciągłych rozmów, Hillary Clinton chwaliła Netanjahu jako „rozjemcę”. W zamian zgodził się tylko na „kontynuację tego procesu.” Tymczasem amerykańskie wybory dały wielkie zwycięstwo Izraelowi, kiedy nowy lider republikańskiej większości Eric Cantor, żydowski syjonista, ogłosił, że nowa większość będzie „służyć jako kontroler rządu Obamy”.

Izraelskie lobby ma powody, by triumfować. Potwierdziwszy trwającą dwulicowość, izraelski minister spraw zagranicznych Avigdor Lieberman oświadczył: „stałe porozumienie jest niemożliwe.”

Opublikowanie przez Wikileaks „poufnych depesz dyplomatycznych daje Izraelowi okazję do pogorszenia stosunków USA z całym światem, a także spowoduje trwałe szkody dla amerykańskich interesów na Bliskim Wschodzie. Po tym wszystkim, który naród uwierzy, że USA zasługuje na zaufanie?

W październiku Turcja poprosiła Amerykę by nie dzieliła się wywiadem z Izraelem. A teraz kto ośmieli się dzielić wywiadem z USA?

To może sygnalizować początek końca prezydentury Obamy, jego nieudana polityka zagraniczna zasłania jego nieudaną politykę wewnętrzną.

Może to być również sygnał pokazania prezydenckich wyborów w 2012 roku z osłabionym Obamą zmuszonym do uznania Clinton za swoją rywalkę, lub usunięcia się tak, aby mogła prowadzić w głosowaniu.

Podczas kampanii prezydenckiej w 2008 roku obiecała uznać Izrael jako „państwo żydowskie” i obiecała „niepodzielną Jerozolimę jako stolicę”. Tel Awiw był pijany ze szczęścia. Druga prezydencja Clintona zapewni kolejne zwycięstwo dla Izraela – i nie będzie żadnego pokoju.

Izraelska operacja psychologiczna zazwyczaj służy wielu celom. Wikileaks nie jest wyjątkiem.

Jeff Gates, 30.11.2010 – Wikileaks ­ The Tel Aviv Connection
Tłumaczenie: Ola Gordon

Za: Stop SyjonizmowiBibula.com

Komentarzy 27 do “Wikileaks: powiązanie z Tel Awiwem”

 1. realista 2491 said

  Nawet najsprytniejsi i przebiegli kiedys sie skoncza !
  Cala zadyma z przeciekami to jedno wielkie kolejne oszustwo wymuszajace taniec kukielek pod cymbaly Jankiela.
  „Cymbalistow bylo wielu ale zaden nie smial stanac przy Jankielu…”.
  A jak tam „haki” w Polsce ?
  Kto kogo teraz bedzie „hakowal” ???

 2. kiriki said

  Witam serdecznie,

  http://www.pardon.pl/artykul/13041/polska_bedzie_mniejsza_slascy_autonomisci_blisko_wladzy

  Taka organizacja winna byc zlikwidowana, jako zagrozenie integralnosci panstwa Polskiego, a tu mamy sojusze sejmikowe^^
  przepraszam za oftop w temacie

 3. Shakespear said

  Ochydny obraz sie robi 😦

  Assange to narzedie, a jezeli Izraelu to truno sobie wyobrazic co w tej Ameryce sie dzieje. Obraz zbyt skomplikowany dla mnie.

 4. JO said

  … w Polsce nie ma informacji na temat tego co sie dzieje w Izraelu i Ameryce procz tych „zatwierdzonych”. Ciezko sie wypowiadac wiec w kazdej biezacej sprawie dotyczacej Palestyny i Izraela. Pewne jest, ze cos sie szykuje bo „bigos” jest coraz wiekrzy.

 5. JO said

  … z tego co sie dzieje w Polsce wnioskuje, ze Izrael przenosi sie do Polski juz a szykuje miejsca innym. To swiadczy o tym, ze szykuja wojne tam na calego – ci bogatsi oczywiscie prysna do Europy – juz pryskaja – a ci biedni i glupi beda jak „Armia”. Tylko kogo skloca? Coz, chyba bankrutujaca Ameryke tym razem i tych co sie dadza wrobic. Europa po doswiadczeniech 2 wojen – ciekawe czy da sie wciagnac?

 6. Art said

  W następnym przecieku ma być o banku.Czyżby to miało być o banu eskimoskim?

 7. realista 2491 said

  Tak !
  Bedzie o banku ale nie eskimoskim ale o chinskim w polaczeniu z watykanskim .

 8. Publikacje WikiLeaks to tylko PRAWDA !!!!!!!!! said

  Czyli – walczy Belzebub przeciwko Lucyferowi ?????????? ŻENADA !!!!

  To sobie poczytajcie Słowa z Pisma Życia:
  „(13) Dlatego mówię do nich w przypowieściach, że otwartymi oczami nie widzą i otwartymi uszami nie słyszą ani nie rozumieją. (14) Tak spełnia się na nich przepowiednia Izajasza: Słuchać będziecie, a nie zrozumiecie, patrzeć będziecie, a nie zobaczycie. (15) Bo stwardniało serce tego ludu, ich uszy stępiały i oczy swe zamknęli, żeby oczami nie widzieli ani uszami nie słyszeli, ani swym sercem nie rozumieli: i nie nawrócili się, abym ich uzdrowił”.

  (Ew. Mateusza 13:11-15, Biblia Tysiąclecia)

 9. RomanK said

  ad 1 Realista…nie bylbym taki pewny vzy sie skonczy…
  Glupota i naiwnosc ludzi jest..nieskonczona….

 10. Marucha said

  Niestety, p. Roman ma rację.
  Narody świata, być może poza nielicznymi wyjątkami, nie tylko nie są w stanie uratować samych siebie przed zarazą, ale nawet nie zdają sobie sprawy, że są zarażeni i że choroba niszczy im już kręgosłup.
  Nie wiem, czy Bóg zechce jakoś interweniować, czy pozostawi wszystkim wolną wolę pchającą ich do zagłady.

 11. Shakespear said

  To raczej wyglonda tak

 12. redon said

  Szkoda ze brakuje wzciekow do z rapotow do dn. 10.04. , plus dwa trzy tygodnie.

  Ale nie mozna tez mowic ze wlasciciel WikiLeaksa zgwlacil tez w szwedzkim burdelu panie do towarzystwa i wydac za nim czerwonego
  najwyzszego pariotetu nakazu aresztowania interpolu, jak wielu adwersarzy powyzej to sugeruje.

 13. Marucha said

  Re 8:
  Cytat z Biblii Tysiąclecia zupełnie nas przekonał, iż WikiLeaks to sama prawda i tylko prawda.

 14. Marucha said

  Cały ten „nakaz aresztowania” Assange z powodu rzekomych gwałtów na jakichś szwedzkich, w mózg kopniętych feminazistkach, ma tylko uwiarygodnić twórcę Wikileaks swą absurdalnością. Wiadomo, że każdy uzna go za prześladowanie.

 15. redon said

  Niech bedzie gowno prawda,a 300 mln dokumentow za jednego zycia nikt nie sprawdzi, za to skrocenie okresu poufnosci z 60 lat czekania do 6 lat, bedzie dla wielu archiwistow i prawdziwych nie donaldzkich, chrabiowskich historykow gratka nie mala.

 16. Rysio said

  Assange musial komus nacisnac’ dobrze na odcisk.

  Wszystkie bez wyjatku stacje TV i radiowe w USA domagaja sie jego glowy na talerzu.

  Widac jak na dloni wielka ironie – takie stacje jak FOX-news krytykowaly Obame i jego administracje – a teraz gdy kupa smierdzacych materialow zostala ujawniona – stanely murem w obronie Obamy i jego biurokratow.

  E tam. „Naciśnięcie na odcisk” było dobrze skontrolowane, a furia mediów i rządów kiepsko odgrywanym teatrzykiem. – admin

 17. Rysio said

 18. Rysio said

  Jedyny wyjatek to sedzia Napolitano i jego program Freedom Watch powyzej.

 19. Andrej said

  Re 16 Domagają się głowy na talerzu, byłem przekonany , że Assange ukrywa się gdzieś w dżungli, nie nosi ze sobą telefonu komorkowego, a okazuje się , że jego ukrywanie to codzienna zmiana hotelu a dzisiaj przez Skype udzielił wywiadu dziennikarzowi Time, oni nas Gojów mają chyba za idiotów, skoro wciskają nam taki kit.

 20. Marucha said

  Re 19: Oczywiście, że mają nas za idiotów (i niestety, w odniesieniu do znacznej części gojów, nie mylą się zbytnio).

  Na żart zakrawa, że oskarżony o rzekome gwałty (sic!) przez znane dwie szwedzkie feminazistki – zapewne bezmyślne narzędzia w ręku starszych i mądrzejszych – Assange bez przeszkód wyjeżdża ze Szwecji. I dopiero po dłuższym czasie rozpoczyna się „pościg” na międzynarodową skalę, jakby chodziło o masowego mordercę albo zbrodniarza wojennego.

 21. Rysio said

  „…E tam. „Naciśnięcie na odcisk” było dobrze skontrolowane, a furia mediów i rządów kiepsko odgrywanym teatrzykiem. – admin…”

  Nie moga, Assanga tak samo zlapac’ jak Gajowego Maruchy.

  Hahaha.

 22. Rysio said

 23. sw. Mikołaj said

  Niezłomny głosiciel prawdy, czy agent wpływu?

  Ani jeden, ani drugi… Zresztą, co on takiego opublikował czego interesujący się polityką nie wiedzieli? Z wyjątkiem jakichś „sierżanckich” spraw.
  Z pyska wygląda na wywrotowca i o to chyba chodzi – wykreowanie chaosu. W US, jakby nie było, stale demokracja i niektórzy wciąż wierzą w konstytucję. Jego adwokat jest powiązany z organizacją, za którą stoi znany filantrop Soros. Przypadek?…

 24. kgb said

  podobny do D.Icke’a:D

 25. Rysio said

  Sorosa bardzo krytykuje Glen Beck i O’Reilly z Fox news – przypadek?

 26. Gutek said

  Gzie jest „wyciek” o naczelnych Izraela i uderzeniu na Iran ?
  Gdzie informacja dlaczego szczury „uciekaja” z Bialego Domu ?

  Wreszcie „polski przeciek” o nieoficjalnym stanowisku w Polsce „wajs-prezydenta” i jego poczynaniach (rola,ktora od dawna w polskim rzadzie pelni naczelny MSZ) – jakie beda dalsze jego awanse i „ozenki” ?

 27. NoNews said

  Grecja wyrazila dzis publicznie watpliwosci co do tego materialu oskarzajac Izrael – chyba slusznie.
  Detale tu w zydowskim „kurniku”:
  http://www.ynetnews.com/articles/1,7340,L-3992908,00.html

Sorry, the comment form is closed at this time.