Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  lewarek.pl o Wolne tematy (47 – …
  revers o Wolne tematy (47 – …
  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (47 – …
  revers o Wolne tematy (47 – …
  Adrem o Konfederacka praca u pods…
  Ola o Niech Czaskoski zakaże Marszu…
  Irek o Wolne tematy (47 – …
  Jacek o Wolne tematy (47 – …
  Bezpartyjna o Niech Czaskoski zakaże Marszu…
  Ella o Między politycznym eskapizmem…
  Adrem o Polacy są zadowoleni z rządu…
  UZA o Polacy są zadowoleni z rządu…
  Janek o Jak zabito mały ruchu graniczn…
  Marucha o Wolne tematy (47 – …
  Zbyszko o Wolne tematy (47 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

Wikileaks to syjonistyczna trucizna

Posted by Marucha w dniu 2010-12-02 (Czwartek)

Wikileaks Is Zionist Poison
http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=15318
Źródło polskie: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2010/12/01/wikileaks-to-syjonistyczna-trucizna/
Jonathan Azaziah – Mask of Zion – 28.10.2010 tłumaczenie Ola Gordon

Dezinformacja jest definiowana jako „błędna informacja celowo rozpowszechniana w celu wywarcia wpływu lub zmylenia konkurentów.” Wykorzystuje ją władza w celu wprowadzania w błąd i prania mózgu swoich obywateli, wzniecania wojen i szantażowania obcych rządów. Jest to podstawowy instrument mediów. Najskuteczniejsza dezinformacja jest taka, która zawiera kłamstwa, jak również fakty. Wikileaks, założona przez Juliana Assange, idealnie pasuje do tego opisu w najdrobniejszym szczególe.

Pozornie z dnia na dzień, Wikileaks stała się jedną z największych „ujawniających” agencji we współczesnej historii. W rzeczywistości jednak, jest to jeden z największych współczesnych projektów dezinformacyjnych, i może być najbardziej niebezpieczny, ponieważ udaje że jest organizacją prawdy. Informacje ujawniane przez Wikileaks nie są nowe, nie są przełomowe, nie krzywdzą USA tak bardzo jak ludzie myślą, są naprawdę znikome, i tak przeładowane propagandą jak codzienne syjonistyczne media. Ta propaganda przynosi komuś korzyści. A tym kimś jest nielegalny uzurpujący byt, jakim jest Izrael. Tak myśli nawet izraelski rząd.

Afgańskie brednie

Pierwszy poważny „przeciek” opublikowany przez Assange na początku tego roku był o okupowanym Afganistanie, w postaci ponad 92.000 dokumentów. Te dokumenty zawierały „tajne akta” o zabójstwach cywilów przez USA i NATO wraz z potwornymi opowieściami o dawno zmarłym Osamie Bin Ladenie, bzdurach dotyczących talibów kupujących rakiety ziemia-powietrze i mnóstwem kłamstw na temat pakistańskiej agencji wywiadu ISI. Nie było nawet jednego dokumentu na temat izraelskich szkoleń talibów, o ogromnych zyskach Mossadu z narkotyków, o CIA i amerykańskiej marionetce Hamidzie Karzaju i jego bracie, o związkach Karzaja z Unocal i syjonistycznym zbrodniarzem wojennym Henrym Kissingerem, o tajnych operacjach izraelskiej firmy utworzonej w celu przejęcia kontroli nad polami naftowymi w sąsiednim Turkmenistanie, Uzbekistanie i Kazachstanie, czy o rosyjsko-żydowskiej mafii, w pełni chronionej przez syjonistów, czy o sprzedaży broni proamerykańskim watażkom afgańskim.

Dlaczego nie wspomniano o tych ogromnie ważnych wydarzeniach, potępianych wydarzeniach i operacjach? Ponieważ w ten sposób, oskarżano by potępiany już na arenie międzynarodowej reżim syjonistyczny. Dziennikarze, blogerzy i działacze z okupowanego Afganistanu i za granicą, donoszą o ogromnej liczbie cywilnych ofiar w Afganistanie od początku amerykańskiej interwencji ponad 30 lat temu. Wikileaks nie ujawniła niczego, o czym nie wiedziano wcześniej, jednak to wzmocniło syjonistyczną propagandę w odniesieniu do nielegalnej „wojny z terroryzmem”.

Irackie androny

Następny główny „przeciek” organizacji Assange, który zyskał większy rozgłos niż poprzedni „przeciek,” był o okupowanym Iraku, w postaci prawie 400 tysięcy dokumentów. Podobnie jak w okupowanej dezinformacji nt. Afganistanu, która obejmowała „tajne akta” o masowych zabójstwach cywilów przez siły amerykańskie, o torturach przez zbrodniarza wojennego Nouri al-Maliki i jego siły (które według Wikileaks, próbowali powstrzymać amerykańscy wojskowi), o nieudanym upominaniu Blackwater (XE) przez rząd Stanów Zjednoczonych za dokonanie morderstwa, i o brutalnych egzekucjach dokonywanych przez amerykańskich i brytyjskich okupantów, wymieszane z idiotyzmem o fikcyjnej al-Kaidzie, nonsens o irańskim szkoleniu bojowniczej irackiej milicji i irańskich dronach latających nad Irakiem, o Iranie przemycającym broń, amunicję oraz materiały wybuchowe do Iraku, śmieszne zarzuty wobec libańskiego ruchu oporu Hezbollah, szkolącego Irakijczyków w porwaniach, o oszczerczych atakach na Gwardię Rewolucyjną Iranu, a także innych absurdalnych twierdzeniach o Islamskiej Republice zamieszanej w mordy niewinnych Irakijczyków. Dzienniki z irackiej wojny Wikileaks również ‘ujawniają’ liczbę ofiar cywilnych – 66.081. Dzienniki ‘ujawniają’ też, że rzeczywiście była iracka broń masowego rażenia, kiedy amerykańscy żołnierze znaleźli laboratoria broni chemicznej, specjalistów terrorystycznych toksyn, oraz kryjówki broni chemicznej.

Nie było nic „tajnego” o siłach amerykańskich i brytyjskich dokonujących mordów, tortur i gwałtów na niewinnych ludziach w okupowanym Iraku. Podobnie jak w Afganistanie, iraccy i międzynarodowi dziennikarze, blogerzy i działacze, pisali o mordach cywilów w Iraku od początku nielegalnej okupacji, wiele bardziej skutecznie niż Wikileaks. Amerykańska armia nie próbowała powstrzymać tortur dokonywanych przez marionetkę al-Maliki na bezprawnie więzionych Irakijczykach, a nawet byli ich uczestnikami. Byli głównymi ich sprawcami. W tej chwili nadal działają tajne więzienia, gdzie siły amerykańskie barbarzyńsko torturują niewinnych Irakijczyków. Blackwater USA zatrudnił kontrahentów by zaszczepiali strach i dokonywali aktów terroryzmu przeciwko ludności Iraku, oczywiście, że nie udzielano im nagany. Prywatna armia terroru Erika Prince’a tylko robiła to, co kazał jej rząd USA.

Pojęcie szkolenia przez Hezbollah obcych bojówek by mieszać się w sprawy państwa to absolutny obłęd; Sayyed Hassan Nasrallah sam twierdził wielokrotnie, że gdyby Hezbollah chciał obalić libański rząd, już by to zrobił. Ich celem (jak wynika z jego działań), jest ochrona narodu libańskiego, zapewnienie mu bezpieczeństwa i obronę jego godności. Jeśli Hezbollah nie obalił własnego rządu, jest głupie by myśleć, że obalałby rząd innego kraju.

Propaganda wycelowana w Iran jest żałosna; dzięki amerykańskiemu wsparciu Saddama Husseina, w Iraku jest tyle broni, że nie było potrzeby by Iran ‘szmuglował’ ją do Iraku, wystarczyłoby jej na zawsze. Jedyne drony latające nad irackim niebem należały do obrzydliwego syjonistycznego bytu, nie Iranu. Pozostałe zarzuty brzmią jak mikstury wygrzebane z podziemia syjonistycznych think tanków i organizacji lobbystów, którym cieknie ślina na myśl o zniszczeniu Republiki Islamskiej, nie są dziełem informatorów, próbujących odsłaniać korupcję i rozpowszechniać prawdę. Te oskarżenia wspierają syjonistyczną sprawę ataku na Iran. Te oskarżenia promują bardziej wojnę, niż pokój.

Wikileaks nie zdobyła notatki o ofiarach wśród ludności cywilnej w okupowanym Iraku. Są one dalekie od 66.081. Liczba ta przekroczyła 1,5 miliona. Wszystko mniej niż to, w szczególności liczba tak niska, jak ta przedstawiona przez Wikileaks, jest klasycznym złym donosem mającym na celu ochronę amerykańskiego rządu i jego współpracowników. Jest to obrazą wobec 5 milionów irackich sierot i 5 milionów irackich uchodźców. Jest policzek wymierzony zmarłym Irakijczykom, których nazwisk nigdy nie poznamy, ponieważ zostali spaleni przez amerykańską i izraelską broń. A przekonanie, że żołnierze amerykańscy znaleźli broń masowego rażenia w Iraku, po zdemaskowaniu mitu, że „Irak ma broń masowego rażenia” jako syjonistyczną propagandę zaprojektowaną by powtarzać ją w kółko, to szczerze mówiąc, jest irytujące. Jedyna broń masowego rażenia, która jest w Iraku to mark-77, biały fosfor, a także tysiące ton zubożonego uranu wykorzystywanego w Basrze, Bagdadzie i Faludży przez terrorystów amerykańskiej armii i strategicznie rozmieszczonych agentów izraelskiego Mossadu.

Wybrani za cel w imieniu Izraela

Gdzie są przecieki w sprawie 55 syjonistycznych firm odnoszących korzyści z krwi rozlanej w Iraku? Gdzie są przecieki o artefaktach Iraku skradzionych przez syjonistycznych agentów? Gdzie są przecieki o setkach agentów Mossadu działających w Mosulu? Gdzie są przecieki o obiekcie Mossadu do produkcji bomb w Kirkuku? Gdzie są przecieki o mordercach z Mossadu stacjonujących w kilku wsiach wokół zniszczonego obszaru Faludży?

Gdzie są przecieki o IED z zubożałym uranem, z należącego do syjonistów Zapata Engineering, które zmasakrowały tysiące w Nadżafie, Karbala i Tal Afar, żeby wymienić tylko kilka? Gdzie są przecieki o izraelskich handlarzach broni dla wyszkolonych przez CIA szwadronów śmierci? Gdzie są przecieki o syjonistycznym zbrodniarzu wojennym Paul Wolfowitzu importującym ekspertów tortur z Shin Bet do szkolenia armii USA? Gdzie są przecieki o Mossadzie prowadzącym przesłuchania i tortury w więzieniach w Iraku, w tym Abu Ghraib?

Gdzie są przecieki, które rzeczywiście powiążą nielegalną wojnę, zaprojektowaną wyłącznie przez syjonistów, z Izraelem? One nie istnieją, ponieważ Wikileaks nie zajmuje się ujawnieniem prawdy o rzeczywistych zbrodniarzach, ona zajmuje się odgradzaniem opinii publicznej od prawdy i utrzymaniem jej pod kontrolą. To COINTELPRO od nowa.

Celem pierwszego przecieku była Islamska Republika Pakistanu. Celem operacji było uwiarygodnienie nielegalnych ataków dronów zbrodniarza wojennego Obamy, które zamordowały ponad 1000 cywilów, zwiększyły możliwość przyszłej jawnej okupacji, i zatuszowały ingerencję Izraela w okupowanym Afganistanie. Istotne jest, aby pamiętać, że destabilizacja Pakistanu była syjonistycznym celem od chwili deklaracji architekta al-Nakbah, Davida Ben-Guriona.

Celem drugiego przecieku Wikileaks była Islamska Republika Iranu. Celem tej operacji było pomówienie dwóch z bardzo niewielu podmiotów na ziemi przeciwnych Izraelowi, Hezbollahu i Iranu, jak również przykrycie syjonistycznych odcisków palców na rozczłonkowaniu Iraku. IAEA już nieumyślnie odkryła syjonistyczny plan ataku na Iran, w oparciu o przesłankę potwierdzającą, że irański program jądrowy ma pokojowy charakter i nie ma nic wspólnego z uzbrojeniem. Syjonistyczni eksperci w sprawie hasbara potrzebowali wypróbować coś nowego; przez Wikileaks, a oskarżenia syjonistycznego rządu Busha przeciwko Iranowi powróciły pod pozorem „informacji.” Co za lipa.

Podsumowanie

Ostatnia uwaga musi być o Julianie Assange, człowieku, którego chwalono jako bojownika o wolność, rewolucjonistę i przyjaciela osób represjonowanych. W niedawnym wywiadzie stwierdził: „Ciągle złości mnie to, że uwaga ludzi jest rozpraszana przez fałszywe spiski, takie jak 11 IX, kiedy wokół mamy dowody na prawdziwe spiski – wojny czy olbrzymie nadużycia finansowe.” To wstyd, że Assange denerwują ci, którzy szukają prawdy odnośnie przyczyny zgonów 1.5 mln niewinnych ludzi w okupowanym Iraku, 1,2 mln zgonów niewinnych w okupowanym Afganistanie, a także tysiące więcej niewinnych mężczyzn, kobiet i dzieci, którzy zginęli w okupowanej Palestynie, Libanie, Pakistanie, Jemenie i Somali. 11 IX wcale nie jest fałszywym spiskiem, istnieją niezbite dowody na to, że urzędnicy amerykańscy i izraelscy nie tylko mieli wcześniejszą wiedzę o wydarzeniu, ale zaplanowali i przeprowadzili ten atak.

To było wykorzystanie fałszywej flagi Mossad-CIA w celu ochrony syjonistów przed każdym przyszłym zagrożeniem militarnym, oraz poszerzenia pasożytniczej hegemonii USA i bezprawnego reżimu w Tel Awiwie na cały świat przez inspirowaną przez syjonistów „wojnę z terroryzmem.” Każdy kto znieważa ludzi ubiegających się o prawdę 11 IX, pomawia słuszny ruch Hezbollah, szerzy propagandę o Iranie, co nasila kampanię demonizacji przeciwko Islamskiej Republice przez syjonistyczne lobby i syjonistyczne media, i świadomie pomija izraelskie zbrodnie w okupowanym Afganistanie i Iraku, nie jest bojownikiem o wolność, lecz kłamcą i propagandystą.

Najnowszy „przeciek” Wikileaks o okupowanym Iraku został przekazany kilku serwisom informacyjnym głównego nurtu, w tym Al-Jazeerah, syjonistycznemu New York Times, niemieckiemu Der Spiegel, który brukał Hezbollah w przeszłości nikczemnymi oskarżeniami o sprzedaż narkotyków, kontrolowanemu przez syjonistów francuskiemu Le Monde, który również niedawno oczerniał Hezbollah, oraz brytyjskiemu The Guardian, w paczkach, jak gdyby był to jakiś wakacyjny prezent.

To nie jest przeciek. To nie jest ujawnianie. To jest informacja prasowa. To jest spektakl medialny. To jest cyrk przykrywający prawdziwe zbrodnie. Ci, których interesuje prawdziwy przeciek, poza prawdziwą odwagą, powinni przeczytać historię Mordechaja Vanunu, który ujawnił izraelski program nuklearny i ostatnie 26 lat życia spędził na zmianę w izraelskich nieludzkich więzieniach i poza nimi, w tym 18 bez przerwy i 11 lat w odizolowanej celi.

Irak został unicestwiony dla syjonistycznego reżimu, tak jak Afganistan. Omawiając niszczenie tych narodów i wymordowanie milionów ich obywateli, istotne jest zrozumienie zbrodni popełnianych w celu przedyskutowania roli Izraela w tych zbrodniach. Każda osoba czy instytucja nie rozumiejąca tego jest ignorantem, tchórzem czy kolaborantem.

Dla żadnej z tych osób nie ma miejsca w ruchu przywrócenia okupowanej ziemi lokalnej społeczności, oraz postawieniem ich oprawców przed wymiarem sprawiedliwości. Poprzez wspieranie Wikileaks nie walczysz z okupantem. Nie czcisz męczenników. Nie walczysz z imperializmem. I nie odpierasz ataku prześladowcy. Wspierasz Izrael i wspierasz tuszowanie jego sieci zbrodniczej działalności. Wikileaks jest syjonistyczną trucizną. Obudź się.

Za http://newworldorder.com.pl/artykul,2767,Wikileaks-to-syjonistyczna-trucizna

Komentarzy 25 to “Wikileaks to syjonistyczna trucizna”

 1. efka said

  http://jewish.org.pl/ blokuje komentatorów.
  Jak Tusk udziela wywiadu, to w tle ma rabina, w pałacu prezydenta chanuka, o k……..

  Czy to Polska jeszcze?

 2. feliks said

  Nie martw się efka , to już tradycja od prezydenta Kwasniewskiego a zwłaszcza Kaczyńskiego, spóźnona refleksja

 3. nieszuraj said

  to taka trochę polityczna telenowela [ kto o kim co powiedział }

 4. Marcin said

  @1 Polska tak! Ale nie Nasza! Też to widziałem i muszę napisać, że parch czuł się raczej swobodnie ( luzacko )!

 5. maasteer69 said

  ten parch w tle to zapowiedź judeopolonii

 6. placebo29 said

  Najlepsza jest reklama bodajże w radio Zet aby odwiedzać Israel- ziemia obiecana. Jakaś pieprzona kobieta na końcu tej reklamy śpiewa IIIIIIIISSSSSSRRRRRRAAAAAAAAAEEEEEEEEEEELLLLLLLLLLL!!!!
  Po prostu wymiotuję tym qrwa.

 7. Gutek said

  Bog juz zapalil lasy Izraela ,moze ta ogromna „swieca” da Zydom opamietanie !
  Padnijcie na kolana przed BOGIEM wszyscy oprawcy tego swiata !!!
  Jeszcze macie czas na rachunki sumienia i zmiane swych postepowan na lepsze .
  BOG PRZYPOMINA WSZYSTKIM ,KTO JEST WLADCA WSZECHSWIATA.

  DZIEKI CI BOZE ZA NASZE ZYCIE !

 8. Mirek said

  jewish.org? haha świetna strona satyryczna

 9. Andrej said

  Do tej pory 41 ofiar, wśród nich aż 36 strażników więziennych „opiekujących” się więzionymi Palestyńczykami. To też jakiś znak Boży.

 10. Rosomak said

  Memento dla gojów:

  „Naszym drugim imieniem jest twórcze zniszczenie, tak wewnątrz naszego społeczenstwa jak i za granicą. Codzień burzymy stary porządek, od biznesu, przez naukę, literaturę, sztukę, architekturę, film, po politykę i prawo. Nasi wrogowie zawsze nas nienawidzili za ten huragan energii i kreatywności, który nęka ich tradycje, jakiekolwiek mają, i hańbi ich za to, że nienadążają za nami. Boją się nas, widząc rozpad tradycyjnego społeczeństwa w Ameryce, bo nie chcą być pokonani. Muszą nas zaatakować, by przeżyć, tak jak my musimy ich zniszczyć, by realizować naszą misję historyczną.” — Michael Ledeen The War Against the Terror Masters. Ledeen to szpieg Izraela i żydowski neokon, założyciel w USA żydowskiego instytutu spraw bezpieczeństwa narodowego (JINSA), wspólnik Kissingera i innych. Ledeen wzywa do zniszczenia Meczetu Al-Aksa w Jerozolimie i wojny z Iranem.

  http://grypa666.wordpress.com/

  P.S.
  A przed kim tak bardzo – przez całe stulecia – starali się ustrzec Chińczycy budując Wielki Mur? – „TO” się wylęgło gdzieś w Azji.

 11. Brat Dioskur said

  Jakby jeszcze tego bylo malo ,ze Rosja jest obarczona najwiekszym grzechem smiertelnym jakim jest zapuszkowanie Chodorkowskiego to jeszcze Leaks doklada do tego podebrana szefowi CIA opinie jakoby Rosja byla panstwem mafijnym a jej administracja i zorganizowana przestepczosc to jedno i to samo cialo!Cala nagonka zaczela sie z poczatkiem tygodnia i dopiero w czwartek mozna bylo sie zorientowac czemu to wszystko sluzy ,mianowicie w dniu tym zebralo sie konklawe FIFA ,ktore mialo zadecydowac kto bedzie organizowal MS w p.noznej w r. 2018.Konkurencja byla mordercza ,zjednoczony Beluks z jedenej a Iberia z drugiej strony o potentacie Anglii juz nie mowiac.Jakiez wiec bylo zdumienie ,kiedy Blatter nieco sie jakajac oglosil ,ze wygrala ..Russia!Pikanterii dodaje fakt,ze wszyscy kandydaci zameldowali sie ze swoimi premierami i osobistosciami swiata pilkarskiego podczas gdy Putin zostal w domu. Zachodnie TV od razu wytlumaczyly to obawa przed spodziewana porazka ,tymczasem z perspektywy czasu czasu mozna to tlumaczyc pewnoscia wygranej Putina,ktory nie raczyl popfatygowac sie na wspomniane konklawe.Przyznanie MS Rosji moze tez oznaczac zwrot w kwestii Chodorkowskiego i tak jezeli kiedys Paryz wart byl mszy to dzisiaj MS w p.noznej sa warte systemow przeciwlotniczych S300…
  W calej ceremonii byl jednak jeden zgrzyt,mianowicie Rosja prezentujac swoj film promocyjny pokazala mape kontynentu eurpejskiego przedzielona gruba kreska biegnaca dokladnie z wytycznymi Jalty !Nie tylko Polakom ,ale Czechom i Wegrom moze sie to nie spodobac.Zelazna Kurtyna wciaz aktualna?

 12. BC said

  „Zelazna Kurtyna wciaz aktualna?”
  Niech zyje zelazna kurtyna za ktora zylo sie lepej i dostatniej (oczywiscie kurtyna nie w wersji zydokomuny i zydobolszewizmu ktory panowal od 45-go) niz w jew-ropejskiej unii ktorej „dobrobyt” polactfo dopiero posmakuje. Na razie to tylko uwertura.

 13. RASIZM W HIPERMARKETACH said

  RASIZM W HIPERMARKETACH

  We wszystkich spożywczych hipermarketach są podstępnie ukryte znaki „zakazu” i „STOP” na szkodliwych dla zdrowia (bo zawierających dużo środków chemicznych) – produktach spożywczych (!!!)

  Najczęściej jest to ciemna – np. czerwona obwódka i wewnątrz jasny (biały) napis – np. nazwa produktu lub nazwa producenta.

  Zdrowa żywność (bo i taka sporadycznie jest do nabycia w hipermarketach) – ta zdrowa żywność ma na opakowaniach zwyczajne napisy – bez odniesień do jakichkolwiek znaków ”STOP” czy zakazu.

  Oznakowana szkodliwa żywność zawiera dużo:

  środków konserwujących – dlatego ma długie okresy „przydatności” do spożycia,

  cukru (prawie wszystkie „słodycze” są w wielkich hipermarketach”pod zakazem”) (!!!)

  barwników,

  środków zapachowych

  – a nawet w składzie takiej żywności mogą znajdować się np. tłuszcze z utylizowanych odpadów zwierzęcych lub z żywności masarskiej przeterminowanej(!)

  Nie muszę dodawać – jak wielce szkodliwa dla człowieka jest żywność nasycona wieloraką chemią i dlatego „oznakowana” symbolami znaków ”STOP” lub zakazu. Po spożyciu tej niezdrowej żywności – „Goje” – tyją, chorują i chodzą jak „zamroczeni i śnięci”. A w czasie różnych wyborów do władz – polscy „Goje” wybierają sobie najgorszych sukinsynów i szumowiny spod ciemnej gwiazdy – na przywódców.

  „Goje” – pojęcia nie mają, że kupują szkodliwe produkty. Co to za mafia tak rasistowsko – doskonale – oznakowała nafaszerowane chemią produkty dla łatwego pożytku łotrów ze swojego plemienia – aby od razu widzieli, czego nie należy kupować.

  Całe oznakowanie szkodliwych produktów jest niezwykle proste, czytelne i bazuje na znaku drogowym „STOP” i „zakaz” zwłaszcza dla łotrowskich „wybrańców” którzy rozumieją i rozpoznają tę symbolikę.

  Bo pozostali – przyzwoici ludzie – przeważnie nic o tym rasistowskim i zbrodniczym procederze – wiedzieli.
  Wiedzą już o tej sprawie różni znani ludzie i może będą chcieli także i tę sprawę – wyciszyć i zatuszować. Zwłaszcza w mediach.

  Dlatego każdy Polak, który otrzyma tę wiadomość – ma humanitarny i patriotyczny obowiązek powiadomić o tym fakcie jak największą rzeszę ludzi w swoim otoczeniu. Niestety – na zakłamane media nie możemy liczyć.

  Jeżeli macie taką możliwość – przekazujcie jak najszerzej tę informację do rodziny i znajomych za granicą.

  Ratujmy siebie i Boży, POLSKI (nie kościelny!!!) ŚWIAT

 14. Roman said

  Adam Andruszkiewicz piszac o polskiej polityce zagranicznej
  powiedzial:
  http://prawica.net/opinie/23982
  „Dziś, właśnie m.in. ustami ministra Sikorskiego, próbuje się wytworzyć wśród ludzi złudne przekonanie, iż wszelkie podziały na mocniejszych i słabszych są przeżytkiem, że dziś, w cywilizowanym świecie zachodnim, wszyscy jesteśmy równi. Trzeba być człowiekiem naiwnym bądź głupim, aby uwierzyć w podobne teorie. Podziały zawsze były i będą, podobnie jak w każdej sferze naszego życia, a jeżeli ktoś twierdzi, że ich nie ma, to albo oszukuje sam siebie, albo jest po prostu cynikiem.

  W poważnej polityce nie ma miejsca na bezinteresowność. Niestety, od wielu lat, polscy oficjele zdają się tej logicznej prawdy nie pojmować. Zawsze jesteśmy gotów nieść „pomoc” (wszakże w polityce to pojęcie względne) innym, wspierać rozwój demokracji u swych wschodnich sąsiadów, toczyć boje na Bliskim Wschodzie, nie oczekując niczego w zamian.”

  Osobiscie watpie czy to „niesienie pomocy innym” wynika z naiwnosci i dobrego serca naszych politykow i dyplomatow, ktorzy gotowi poswiecic interesy Polski dla „wyzszych” celow. Obawiam sie, ze ci rzekomo
  naiwni polscy patrioci doskonale wiedza czyje interesy reprezentuja.
  Np. w sprawie motywow poparcia s.p. L.Kaczynskiego dla Gruzji mozna bylo
  bez trudu zgadnac za czyje sprawy mielismy sie poswiecac.
  http://kandydaci2010.wordpres

  Obecnie sytuacja sie skomplikowala. Jak wynika z przeciekow tzw. WikiLeaks,
  ani USA, ani Izrael nie moga juz liczyc na bezwarunkowe poparcie Turcji, ktora prowadzi bardziej niezalezna polityke zagraniczna.
  http://www.foreignpolicy.com/

  A wszystko tak ladnie wygladalo jeszcze kilka lat temu, kiedy to Izrael i USA
  montowaly Istanbul Cooperation Initiative.

  Porzucono juz strategie „osaczania Rosji” i pragnie sie ja teraz wlaczyc do sojuszu antyiranskiego. Dlatego Kaczynscy ze swoja rusofobia stali sie bardzo niewygodni. Dzisiaj w The Economist mozna znalezc artykul pt.
  (w wolnym tlumaczeniu) „Polska musi sie nauczyc tanczyc z duzymi chlopcami” tzn. z Niemcami i Rosja.

  http://www.economist.com/node

 15. Guła said

  Jest takie ruskie przysłowie; „my nie tancory itd”.

  Co to znaczy musi nauczyć się tańczyć? Bo co, bo ubijut?

  To zastraszanie, poprzedzające jako i zawsze przemoc, już od pewnego czasu wyrywa się co niektórym z mordy.
  Pożyjom uwidim.

 16. @ gajowy Marucha said

  Kłamiesz, panie gajowy, w swoim artykule o WikiLeaks – całkiem tak samo, jak toruński ks. Rydzyk. Bo tamten ze swoimi nikczemnymi zakłamańcami – oni budują na ziemi polskiej – Judeopolonię.
  A ty?
  Dlaczego to robisz?? Czy znudziło ci się mówić prawdę, potrzebujesz trochę zepsucia i świńskiego łgarstwa???
  Przecież potrafisz odróżnić prawdę od fałszu.
  To dlaczego grzęźniesz w bagnie fałszu i oczerniasz może już jednego z nielicznych prawdomównych ludzi na świecie – fundatora WikiLeaks – Pana Juliana Assange.

  CYTAT:
  „Wydawałoby się, że sąd to instytucja, która powinna wyróżnić się rzetelnością, że nie powinno być tam miejsca na naginanie prawdy czy wprost fałszywe zeznania, nie mówiąc już o fałszywych oskarżeniach. I rzeczy takie jak prawdomówność i uczciwość, powinny być przede wszystkim eksponowane”.KONIEC CYTATU

 17. Marucha said

  Re 16:
  Po pierwsze – proszę sobie zmienić pseudonim.
  Po drugie – proszę nauczyć się odróżniać administratora witryny od autorów artykułów.

 18. Guła said

  Wikileaks

  „Strona nie istnieje”

 19. Kuba said

  Strona jest dostępna pod adresem http://wikileaks.ch/ lub też http://213.251.145.96/

  lub na http://46.59.1.2/

  lub http://www.wikileaks.pl/

 20. Miroslaw Bernard D said

  Polecam ksiazke:

  Click to access Jewish%20Ritual%20Murder%20JR.pdf


  Napisana przez Anglika przed wojna.

 21. […] post by Marucha Kategoria: Bez kategorii  ·  Komentarz (RSS) […]

 22. Interpol to zbrodnicza organizacja na usługach Chazar-żydów! said

  POLOWANIE INTERPOLU NA JULIANA ASSANGE dowodzi niezbicie, że: Interpol to zbrodnicza organizacja na usługach Chazar-żydów!

  Ścigają tych, co nie ulegają „POLITYCZNEJ CHAZARSKIEJ POPRAWNOŚCI CHAZAR-ŻYDOWSKICH POLITYKÓW” (!!!)

  Interpol to narzędzie do unicestwiania prawdy i całego Bożego świata. Interpol – to są ZBRODNIARZE przeciwko Ludzkości(!!!)

  Każdy mądry, uczciwy i przyzwoity człowiek – powinien chronić Pana Juliana Assange – gdziekolwiek On będzie przebywał.
  Cały rozumny świat powinien otoczyć szczególną TROSKĄ Pana Assange.
  – Wbrew Interpolowi.
  – Wbrew lokalnej bandyckiej policji-której rola w prawie każdym kraju jest podobna do Interpolu, na usługach rządzących bandziorów.

  Mr Julian Assange powinien stać się SYMBOLEM WALKI UCZCIWYCH I MĄDRYCH – Z BANDYTAMI ZASIEDLAJĄCYMI POSZCZEGÓLNE RZĄDY, POLICJĘ I INTERPOL.

  Panie Julianie Assange!
  Niech Pan nie pozwoli się złapać interpolowym bandytom.
  Niech Pan nie daje interpolowym łajdakom satysfakcji z ich kolejnego BEZKARNEGO AKTU PRZEMOCY, tym razem zaplanowanej wobec Pana osoby!!!

  Wszyscy ludzie powinni wziąć sobie za punkt honoru – nie dopuścić do pojmania Pana Assange. W sprawiedliwym rewanżu za wszystko, co On zrobił dla nas wszystkich, dla obudzenia naszych sumień, dla naszej wolności od piekielnego panowania Chazar-żydostwa.
  „The District Court of Stockholm to detain Mr Assange” – to tylko pretekst do zniewolenia najpierw Pana Assange, a potem pozostałych wszystkich ludzi, wiadomo przez kogo.

 23. 166 bojkot TVN said

  Właśnie trucizna jest sukcesywnie neutralizowana http://www.bibula.com/?p=29003

  Za Bibułą:
  WikiLeaks odcięte od PayPala. Globalna cenzura Internetu
  Aktualizacja: 2010-12-4 11:23 pm

  PayPal oskarżył WikiLeaks o nielegalną działalność i zablokował elektroniczna zbiórkę pieniędzy dla tej inicjatywy. Twórcy używali konta do uzyskania funduszy na utrzymanie serwera i pokrycie kosztów swojej działalności.

  Ostatnio w mediach pojawiły się informacje, że firma obsługująca nazwy adresów internetowych wycofała się z utrzymania adresu WikiLeaks. Na tą okoliczność powstała strona, która zawiera listę alternatywnych adresów prowadzących do tej inicjatywy http://wikileaks.info/.

  KOMENTARZ BIBUŁY: Podczas serii połączeń przeprowadzonych z Waszyngtonu w dniu 4 grudnia 2010 o godzinie 11:15 PM EST (5 grudnia 2010 04:15 UTC) z wyszczególnionymi 19 adresami – źródłowych i alternatywnych (mirrors) stron do wikileaks – czynna i dostępna została jedynie jedna strona (w Holandii – http://www.wikileaks.nl/), zaś w wszystkie pozostałe zostały już zablokowane. Można sądzić, że blokada DNS-u czyni te strony niedostępnymi na całym świecie. Tym samym można śmiało ogłosić ten dzień jako przełomowy w kroku do oficjalnej, globalnej cenzury Internetu.

  Za: nacjonalista.pl (” WikiLeaks odcięte od PayPala”)

 24. mwaza1 said

  Witryna iście katolicka więc nie dawałbym jej zbyt dużo wiary. Informacje napływają z różnych stron i sami musimy decydować co wybrać, czy to co czytamy jest wiarygodne i prawdziwe. Rzeczywiście informacje podane przez WikiLeaks nie są imponujące – przeważnie same ploty, więc żadnej rewelacji nie ma>

 25. Marucha said

  Wiarę należy dawać jedynie witrynom i pismom żydowskim, jak np. G*** Wyborcza.

Sorry, the comment form is closed at this time.